[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК+1
5 TV (Армения)
2024-07-12
07:00 Ծառի տնակի խուզարկուները
08:15 Աֆիշ
08:25 Հայլուր
09:10 Արցախերեն
09:20 Երաժշական տեսահոլովակներ
09:35 м/с Պահապան առյուծը
10:00 х/ф Երկրորդ ամուսնություն
10:50 Կարճ ասած
11:00 Օրագիր
11:35 х/ф Սպասուհին
12:30 Հայլուր
13:00 Աֆիշ
13:10 м/с Կոշկավոր կատվի արկածները
14:00 Արցախերեն
14:10 т/с Որոտ անամպ երկնքում
15:00 т/с Սա Ֆուտբոլ է
15:30 Հայլուր
16:00 т/с Թագը
16:55 т/с Ձկնկիթ
17:50 Արցախերեն
18:00 т/с Սա Ֆուտբոլ է
18:30 Հայլուր
19:20 Կարճ ասած
19:30 х/ф Սպասուհին
20:30 Հայլուր
21:15 т/с Թագը
22:15 Հարցազրույց
22:45 т/с Ձկնկիթ
23:40 т/с Արցունքների հովիտը
00:35 Աֆիշ
00:45 т/с Հ/Ս
01:10 Հայլուր
01:55 т/с Թագը
02:50 т/с Սա Ֆուտբոլ է
03:15 т/с Սա Ֆուտբոլ է
03:40 Սաքքարայի դամբարանի գաղտնիքները
Armenia 1
2024-07-12
05:00 х/ф Համեստմարդը
05:40 Օտարամայիճամփեքիվրա-
06:00 х/ф կինո
06:30 5 րոպե ԱՐՎԵՍՏ
06:40 Թույլ օղակ
07:25 м/с 100% գայլ. լուսնաքարի լեգենդը
08:00 Պատրաստենք միասին
08:30 Հնչում է Հայաստանը
09:00 Առավոտ լուսո
11:30 т/с Պանտանալ
12:10 5 րոպե ԱՐՎԵՍՏ
12:20 т/с Մեր գյուղը
13:00 Լուրեր
13:20 Ծնողական ժողով
14:10 Նվիրյալները
14:35 м/с 100% գայլ. լուսնաքարի լեգենդը
15:00 Լուրեր
15:25 Վարպետության դաս
16:00 т/с Ընտանյոք հանդերձ
16:50 5 րոպե ԱՐՎԵՍՏ
17:00 Լուրեր
17:30 Պատրաստենք միասին
17:55 Արկածների հետքերով
18:25 Թանգարանում
19:00 Լուրեր
19:30 т/с Պանտանալ
20:20 Ինդեքս
20:30 Հայկական նորաձևություն
21:00 Լուրեր
22:05 Եղանակի տեսություն Գագիկ Սուրենյանի հետ
22:10 Հարցազրույց Պետրոս Ղազարյանի հետ
22:40 х/ф Գեղարվեստական ֆիլմ
00:55 т/с Ընտանյոք հանդերձ
01:25 Հայկական նորաձևություն
01:55 Վարպետության դաս
02:30 Պատրաստենք միասին
02:50 т/с Մեր գյուղը
03:30 Հնչում է Հայաստանը
04:00 х/ф Սայաթ-Նովա
ARTN
2024-07-12
05:00 Sirelu zhamanak
06:00 Paid Program
06:30 Rubina Live
07:00 Armenian News
07:45 Political Time
08:05 Дасамиджоц
09:00 Saras
09:30 Khandipenq Antari Tnakum
10:30 Irakan Lurer
11:00 New Day
12:10 Sirelu zhamanak
13:00 Rubina Live
13:30 Armenian News
14:15 Political Time
14:35 Корац песан
15:30 Saras
16:15 Linel te chlinel
17:20 Sirelu zhamanak
18:30 Armenian News
19:30 Корац песан
20:25 Saras
21:00 New Day
22:05 Rubina Live
22:35 Ashot Ghazaryan show
23:30 Sirelu zhamanak
00:30 Корац песан
01:30 Saras
01:45 Amenakarokh Mons
02:00 Irakan Lurer
02:40 Political Time
03:10 Rubina Live
03:40 NOR XAG
04:30 Paid Program
ATV Bazmoc TV (Բազմոց tv)
2024-07-12
05:15 т/с Նետը. մաս 14
06:00 т/с Էլեմետար. 7 մաս
06:45 т/с Էլեմետար. 8 մաս
07:30 т/с Բժիշկ Հաուսը. մաս 17
08:15 т/с Բժիշկ Հաուսը. մաս 18
09:00 т/с Սև ցուցակ. մաս 9
09:45 т/с Սև ցուցակ. մաս 10
10:30 т/с Նետը. մաս 13
11:15 т/с Նետը. մաս 14
12:00 т/с Էլեմետար. 7 մաս
12:45 т/с Էլեմետար. 8 մաս
13:30 т/с Բժիշկ Հաուսը. մաս 17
14:15 т/с Բժիշկ Հաուսը. մաս 18
15:00 т/с Սև ցուցակ. մաս 9
15:45 т/с Սև ցուցակ. մաս 10
16:30 т/с Նետը. մաս 13
17:15 т/с Նետը. մաս 14
18:00 т/с Էլեմետար. 9 մաս
18:45 т/с Էլեմետար. 10 մաս
19:30 т/с Բժիշկ Հաուսը. մաս 19
20:15 т/с Բժիշկ Հաուսը. մաս 20
21:00 т/с Սև ցուցակ. մաս 11
21:45 т/с Սև ցուցակ. մաս 12
22:30 т/с Նետը. մաս 15
23:15 т/с Նետը. մաս 16
00:00 т/с Էլեմետար. 9 մաս
00:45 т/с Էլեմետար. 10 մաս
01:30 т/с Բժիշկ Հաուսը. մաս 19
02:15 т/с Բժիշկ Հաուսը. մաս 20
03:00 т/с Սև ցուցակ. մաս 11
03:45 т/с Սև ցուցակ. մաս 12
04:30 т/с Նետը. մաս 15
ATV Filmzone (ՖՒԼՄԶՈՆ)
2024-07-12
06:00 Լայֆհաք
07:30 Լայֆհաք
08:55 Наапет всемогущий - Ամենակարող Նահապետը
09:00 Զվարճալի վիդեո
10:30 Պրանկ
12:00 Լայֆհաք
13:30 Լայֆհաք
14:55 Наапет всемогущий - Ամենակարող Նահապետը
15:00 Զվարճալի վիդեո
16:30 Պրանկ
18:00 Լայֆհաք
19:30 Լայֆհաք
20:55 Наапет всемогущий - Ամենակարող Նահապետը
21:00 Զվարճալի վիդեո
22:30 Պրանկ
00:00 Լայֆհաք
01:30 Լայֆհաք
02:55 Наапет всемогущий - Ամենակարող Նահապետը
03:00 Զվարճալի վիդեո
04:30 Պրանկ
ATV Армения
2024-07-12
05:00 Երաժշտական Կիրակի
06:00 Օրհներգ
06:02 т/с 30 Արծաթ
07:30 т/с Սերը Երբեք չի մոռանում
09:00 Երաժշտական Կիրակի
10:00 Առաջին ծրագիր
11:00 Այսօր
11:10 Առաջին ծրագիր
12:00 Ընտանեկան պատմություններ
13:00 Քո արվեստը դպրոցում
13:30 Մեր Պատմությունը
14:00 Այսօր
14:10 Բաց Թեմա
15:00 т/с 30 Արծաթ
16:00 Կիսաբաց լուսամուտներ
17:00 Այսօր
17:15 т/с Սերը Երբեք չի մոռանում
18:05 Ամենից ամենա
19:00 Տնից հեռու
19:30 Այսօր. գլխավոր թողարկում
20:00 т/с Հոթել Գրանդ
20:30 Ամենից ամենա
20:45 Ուր Գնալ Հայաստանում
21:30 Բաց Թեմա
22:30 Խոստովանություն
23:15 т/с 30 Արծաթ
00:00 Օրհներգ
00:03 Ընտանեկան պատմություններ
01:00 Ամենից ամենա
02:00 т/с 30 Արծաթ
03:00 т/с Սերը Երբեք չի մոռանում
04:00 Կիսաբաց լուսամուտներ
Kentron TV
2024-07-12
05:00 Քաղցած սպասում են
05:50 х/ф Գեղարվեստական ֆիլմ
07:30 Երաժշտություն
07:45 Ծագումով հայեր
08:10 Մուլտիկնիկ
08:30 Էպիկենտրոն
09:05 Հայոց լեռների համը
09:15 Անցուդարձ
09:30 Առավոտը Կենտրոնում
11:30 Էպիկենտրոն
12:00 Քաղցած սպասում են
12:50 Տարազը Հայոց մեջ
13:10 Երաժշտություն
13:30 Էպիկենտրոն
13:50 т/с Հ/Ս
14:55 Առանց կարծրատիպերի
15:30 м/с Մուլտֆիլմ
16:00 Մուլտիկնիկ
16:20 Ձեռքի հետ ոտքի վրա
16:30 т/с Հ/Ս
17:30 Էպիկենտրոն
18:00 Հանցանքի հետքով
18:25 սթար
19:05 Վավերագրական կինոնկար
19:30 Էպիկենտրոն
20:05 Անցուդարձ
20:20 т/с Հ/Ս
21:15 Բոքսի լեգենդը
21:30 Էպիկենտրոն
22:00 Press Կենտրոն
22:30 Անցուդարձ
22:50 Ծագումով հայեր
23:10 т/с Հ/Ս
00:10 Dr․ Դավիթ
00:30 Բոքսի լեգենդը
01:00 Վավերագրական կինոնկար
01:30 Էպիկենտրոն
02:00 т/с Հ/Ս
03:30 Էպիկենտրոն
04:00 Մենք ենք մեր արվեստը
Nor Hayastan (Армения)
2024-07-12
05:00 Իրական Լուրեր
05:30 Աշոտ Ղազարյանի հետ
06:00 Ֆեյս քոնթրոլ
06:50 т/с 9-րդ դպրոց
07:30 Իրական Լուրեր
08:00 Աշխարհի խոհանոցներ
08:20 х/ф Լոս խնամախոս
08:55 т/с Սերը թակարդում
09:30 Իրական Լուրեր
10:00 Նոր Առավոտ
12:00 т/с Սիրելու ժամանակը
12:50 м/ф Դասամիջոց
13:30 т/с 9-րդ դպրոց
14:00 Off road Արմենիա
14:35 т/с Բոբ-Ռոբ
15:15 Աշոտ Ղազարյանի հետ
15:50 т/с Սիրելու ժամանակը
16:40 т/с 9-րդ դպրոց
17:00 т/с Սերը թակարդում
17:40 т/с Բոբ-Ռոբ
18:15 м/ф Դասամիջոց
18:50 т/с Մենք փնտրում ենք հարսնացու
19:30 Իրական Լուրեր
20:00 т/с Մենք փնտրում ենք հարսնացու
20:40 т/с Վերջին գիշեր
22:10 т/с Սերը թակարդում
22:50 Աշոտ Ղազարյանի հետ
23:30 х/ф Լոս խնամախոս
00:30 Բռնիր ձեռքս
01:10 Աշոտ Ղազարյանի հետ
01:45 Աշխարհի խոհանոցներ
02:20 Հայկական ժառանգություն
02:45 Ֆեյս քոնթրոլ
03:30 Իրական Լուրեր
04:00 Հայկական ժառանգություն
04:30 Հայ երգի երեկո
SONG TV
2024-07-12
06:00 Good Morning Armenia
09:00 LIVE! Armenia Live
12:00 #Top 20
13:00 #Lunch time
14:00 #Check in best
17:00 #Top 20
18:00 Best of year
21:00 LIVE! Yerevan Live
00:00 #Line up
TBN Armenia
2024-07-12
05:20 Երաժշտություն
05:30 Ինչ կաներ Հիսուսը
06:00 Ալեքսանդր Շևչենկո. Հավատք Աստծո և նրա ավետաբերների հանդեպ
06:35 Երիտասարդներըերիտասարդներին
06:45 Արթուր Սիմոնյան
07:55 Երաժշտություն
08:00 Սարգիս Պարութճյան
08:45 Երաժշտություն
08:55 м/ф Բարի Սամարացին
09:25 Ռուբիկ Թումանյան
10:40 Երաժշտություն
10:45 Հեթքերով
11:00 ԷնդրյուՎոմաք «Պատերազմնավարտվածէ»
11:30 Թոփ 10
12:20 Գոռ Մեխակյան. Ներսի սենյակ
13:20 Երաժշտություն
13:30 Ինչ կաներ Հիսուսը
14:00 Ալեքսանդր Շևչենկո. Հավատք Աստծո և նրա ավետաբերների հանդեպ
14:35 Երիտասարդներըերիտասարդներին
14:45 Արթուր Սիմոնյան
15:55 Երաժշտություն
16:00 Սարգիս Պարութճյան
16:45 Երաժշտություն
16:55 м/ф Բարի Սամարացին
17:25 Ռուբիկ Թումանյան
18:40 Երաժշտություն
18:45 Հեթքերով
19:00 ԷնդրյուՎոմաք «Պատերազմնավարտվածէ»
19:30 Թոփ 10
20:20 Գոռ Մեխակյան. Ներսի սենյակ
21:20 Երաժշտություն
21:30 Ինչ կաներ Հիսուսը
22:00 Ալեքսանդր Շևչենկո. Հավատք Աստծո և նրա ավետաբերների հանդեպ
22:35 Երիտասարդներըերիտասարդներին
22:45 Արթուր Սիմոնյան
23:55 Երաժշտություն
00:00 Սարգիս Պարութճյան
00:55 Երաժշտություն
01:00 м/с Մուլտֆիլմ. Եսթեր
01:30 Ռուբիկ Թումանյան
02:30 Երաժշտություն
02:35 Երիտասարդներըերիտասարդներին
03:00 Գոռ Մեխակյան. Խնդիրներիդ ելքը
03:45 Երաժշտություն
03:50 Ինչ կաներ Հիսուսը
04:30 Դոկտոր Չարլզ Սթենլի
04:55 Թոփ 10
Армения ТВ
2024-07-12
05:10 Իմացիր ավելին
06:00 Ժամը լրատվական
06:50 Զանգիր,ասեմ
07:30 Նռան հատիկ
08:10 т/с Միլիոնը թակարդում
08:50 т/с Բոլոլա
09:25 т/с Ֆուլ Հաուս
10:00 Ժամը լրատվական
10:20 Բարի լույս
12:00 Ժամը լրատվական
12:20 Նռան հատիկ
13:10 Աշխարհի համերով
14:00 т/с Ոսկե դպրոց
14:35 Աճպարարության վարպետները
15:10 т/с Միլիոնը թակարդում
16:00 Ժամը լրատվական
16:20 т/с Դեպի ճամբար
17:00 Զանգիր,ասեմ
17:50 т/с Բոլոլա
18:30 т/с Ֆուլ Հաուս
19:10 Նռան հատիկ
20:00 Ժամը գլխավոր թողարկում
20:50 Իմացիր ավելին
21:30 Ֆուտբոլային շոու
22:20 т/с Բոլոլա
23:00 Ներս արի
23:50 т/с Դեպի ճամբար
00:30 т/с Ֆուլ Հաուս
01:10 т/с Ոսկե դպրոց
02:00 Ժամը լրատվական
02:50 Նռան հատիկ
03:30 т/с Միլիոնը թակարդում
04:10 т/с Ոսկե դպրոց
04:35 Ներս արի
Еркир Медия (Армения)
2024-07-12
08:30 Правдивая история
08:45 Երկիր ռիթը
09:30 Араратская кухня с Мамуляном
09:50 Թայբոքսինգ
10:10 Մի անգամ խոհանոցում
10:55 т/с Сериал
11:45 Երկրի հյուրասարահը
12:30 Еркир сегодня
12:50 Վավերագրական կինոնկար
13:30 Имидж
14:30 Еркир сегодня
14:50 Երկրը երկիր է
16:30 Еркир сегодня
17:50 т/с Сериал
18:30 Еркир сегодня
18:50 Люди Еркира
19:35 Երկրի հյուրասարահը
20:30 Еркир сегодня
21:00 Վավերագրական կինոնկար
21:40 Вечер втроем
22:30 Еркир сегодня
22:55 т/с Հ/Ֆ
Далее программа может быть обрезана
Шант Music HD
2024-07-12
05:15 Поп
07:00 Рок, Блюз, Джаз
08:00 Поп
09:00 Народная музыка
10:00 Концерт - АренаЛайв Григор Мирзоян
11:15 Поп
13:00 Рок, Блюз, Джаз
14:00 Поп
15:00 Моя Армения
16:00 Концерт - АренаЛайв Григор Мирзоян
17:15 Поп
19:00 Рок, Блюз, Джаз
20:00 Поп
21:00 Народная музыка
22:00 Nostalgie 3 с.
23:20 Поп
01:00 Рок, Блюз, Джаз
02:00 Поп
03:00 Моя Армения
04:00 Nostalgie 3 с.
Шант Premium HD
2024-07-12
05:10 т/с В армии
06:00 Автопарад
06:35 т/с Незнакомец
07:15 Хорошие хозяйки
08:05 МедИнфо
08:55 т/с Вдвоем
09:40 т/с В армии
10:15 Утро на Шанте
12:00 Горизонт
12:20 т/с Незнакомец
13:10 т/с Вдвоем
13:40 т/с В армии
14:20 Автопарад
15:00 Горизонт
15:15 По жизненным путям
15:50 Реалити Комеди
16:20 32 зуба
17:05 т/с Незнакомец
18:00 Горизонт
18:20 Хорошие хозяйки
19:15 т/с Вдвоем
20:00 Горизонт
20:30 т/с Незнакомец
21:15 Vitamin club
22:00 Горизонт
22:40 Перспектива - дебаты
23:30 т/с В армии
00:10 т/с Параллельные миры
00:55 Хорошие хозяйки
01:40 т/с Незнакомец
02:20 т/с Вдвоем
02:55 Автопарад
03:30 Горизонт
04:10 Vitamin club
04:40 т/с Параллельные миры
Шант Serial HD
2024-07-12
05:30 Незнакомец
06:15 Разбитые сердца
07:05 В армии
07:50 Скрытые эмоции
08:35 Грёзы
09:25 Наследники
10:10 Корень зла
11:00 Незнакомец
11:50 Незнакомец
12:35 Разбитые сердца
13:25 В армии
14:10 Скрытые эмоции
14:55 Грёзы
15:45 Наследники
16:25 Корень зла
17:15 Осколки
18:00 В армии
18:45 Скрытые эмоции
19:30 Грёзы
20:20 Наследники
21:00 Корень зла
21:50 Незнакомец
22:35 Осколки
23:20 Незнакомец
00:05 Разбитые сердца
00:55 В армии
01:40 Скрытые эмоции
02:25 Грёзы
03:15 Наследники
03:55 Корень зла
04:45 Осколки