[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК+1
5 TV (Армения)
2024-07-10
05:10 Շումախեր
06:00 ՀՀ օրհներգ
07:00 Ծառի տնակի խուզարկուները
08:15 Աֆիշ
08:25 Հայլուր
09:10 Արցախերեն
09:20 Երաժշական տեսահոլովակներ
09:35 Ծառի տնակի խուզարկուները
10:00 х/ф Երկրորդ ամուսնություն
10:50 Կարճ ասած
11:00 Օրագիր
11:35 х/ф Սպասուհին
12:30 Հայլուր
13:00 Աֆիշ
13:10 м/с Կոշկավոր կատվի արկածները
14:00 Արցախերեն
14:10 т/с Սիրո զոհը
15:00 Էթնիկ կոդ
15:30 Հայլուր
16:00 т/с Թագը
16:55 т/с Խաղ՝ ծնունդով Անգլիայից
17:50 Արցախերեն
18:00 т/с Սա Ֆուտբոլ է
18:30 Հայլուր
19:20 Կարճ ասած
19:30 х/ф Սպասուհին
20:30 Հայլուր
21:15 т/с Թագը
22:15 Հարցազրույց
22:45 т/с Ձկնկիթ
23:40 т/с Արցունքների հովիտը
00:35 Աֆիշ
00:45 т/с Հ/Ս
01:10 Հայլուր
01:55 т/с Թագը
02:50 т/с Սա Ֆուտբոլ է
03:15 т/с Սա Ֆուտբոլ է
03:40 Քոնոր ՄաքԳրեգոր
Armenia 1
2024-07-10
05:30 5 րոպե ԱՐՎԵՍՏ
05:35 Օվկիանոսից այն կողմ
06:15 Համերգներ
06:55 Վարպետության դաս
07:30 м/с 100% գայլ. լուսնաքարի լեգենդը
08:00 Պատրաստենք միասին
08:30 Առաջին ստուդիա
09:00 Առավոտ լուսո
11:30 т/с Պանտանալ
12:10 5 րոպե ԱՐՎԵՍՏ
12:20 т/с Մեր գյուղը
13:00 Լուրեր
13:25 Վարպետության դաս
14:10 Արկածների հետքերով
14:35 м/с 100% գայլ. լուսնաքարի լեգենդը
15:00 Լուրեր
15:25 Սպասիր ինձ
16:10 т/с Ընտանյոք հանդերձ
16:50 5 րոպե ԱՐՎԵՍՏ
17:00 Լուրեր
17:25 Պատրաստենք միասին
17:50 Թանգարանում
18:30 Էթնո գույներ
19:00 Լուրեր
19:30 т/с Պանտանալ
20:10 Ինդեքս
20:20 Ծնողական ժողով
21:00 Լուրեր
22:05 Եղանակի տեսություն Գագիկ Սուրենյանի հետ
22:10 Հարցազրույց Պետրոս Ղազարյանի հետ
22:45 Չեմպիոնների լիգա. Դինամո (Բելառուս) - Փյունիկ (Հայաստան)
00:45 Օվկիանոսից այն կողմ
01:20 т/с Ընտանյոք հանդերձ
01:50 Էթնո գույներ
02:15 Թանգարանում
02:45 Հայկական նորաձևություն
03:15 Պատրաստենք միասին
03:40 Սպասիր ինձ
04:15 Առաջին ստուդիա
04:45 т/с Մեր գյուղը
Armenia 2
2024-07-10
05:20 х/ф Գեղարվեստական կինոնկար
07:10 Փաստագրական կինոնկար
07:45 Երկրի մարդիկ
08:30 Շիտակ պատմություն
08:45 Երկիր ռիթը
09:30 Թայբոքսինգ
10:10 Վավերագրական կինոնկար
10:55 Բարև երկիր
12:25 Վավերագրական կինոնկար
13:10 Երկրի հյուրասրահը
13:50 Turbo Drive
14:30 х/ф Գեղարվեստական կինոնկար
16:40 Երկրի մարդիկ
17:30 Վավերագրական կինոնկար
18:15 Վավերագրական կինոնկար
20:20 Իմիջ
21:00 Լույսը վառիր
22:55 Երկրը երկիր է
01:10 х/ф Գեղարվեստական կինոնկար
03:00 Երկրը երկիր է
04:00 H2
ARTN
2024-07-10
05:00 Sirelu zhamanak
06:00 Paid Program
06:30 Rubina Live
07:00 Armenian News
07:45 Political Time
08:05 Дасамиджоц
09:00 Saras
09:30 Srti Taniqnerov
10:30 Irakan Lurer
11:00 New Day
12:10 Sirelu zhamanak
13:00 Rubina Live
13:30 Armenian News
14:15 Political Time
14:35 Дасамиджоц
15:30 Saras
16:15 NOR XAG
17:20 Sirelu zhamanak
18:30 Armenian News
19:30 Дасамиджоц
20:25 Saras
21:00 New Day
22:05 Rubina Live
22:35 Khandipenq Antari Tnakum
23:30 Sirelu zhamanak
00:30 Дасамиджоц
01:30 Saras
01:45 Lilit news
02:00 Irakan Lurer
02:40 Political Time
03:10 Rubina Live
03:40 NOR XAG
04:30 Armine Nazaryan M.D
ATV Bazmoc TV (Բազմոց tv)
2024-07-10
05:15 т/с Նետը. մաս 10
06:00 т/с Էլեմետար. մաս 3
06:45 т/с Էլեմետար. մաս 4
07:30 т/с Բժիշկ Հաուսը. մաս 13
08:15 т/с Բժիշկ Հաուսը. մաս 14
09:00 т/с Սև ցուցակ. մաս 5
09:45 т/с Սև ցուցակ. մաս 6
10:30 т/с Նետը. մաս 9
11:15 т/с Նետը. մաս 10
12:00 т/с Էլեմետար. մաս 3
12:45 т/с Էլեմետար. մաս 4
13:30 т/с Բժիշկ Հաուսը. մաս 13
14:15 т/с Բժիշկ Հաուսը. մաս 14
15:00 т/с Սև ցուցակ. մաս 5
15:45 т/с Սև ցուցակ. մաս 6
16:30 т/с Նետը. մաս 9
17:15 т/с Նետը. մաս 10
18:00 т/с Էլեմետար. մաս 5
18:45 т/с Էլեմետար. 6 մաս
19:30 т/с Բժիշկ Հաուսը. մաս 15
20:15 т/с Բժիշկ Հաուսը. մաս 16
21:00 т/с Սև ցուցակ. մաս 7
21:45 т/с Սև ցուցակ. մաս 8
22:30 т/с Նետը. մաս 11
23:15 т/с Նետը. մաս 12
00:00 т/с Էլեմետար. մաս 5
00:45 т/с Էլեմետար. 6 մաս
01:30 т/с Բժիշկ Հաուսը. մաս 15
02:15 т/с Բժիշկ Հաուսը. մաս 16
03:00 т/с Սև ցուցակ. մաս 7
03:45 т/с Սև ցուցակ. մաս 8
04:30 т/с Նետը. մաս 11
ATV Filmzone (ՖՒԼՄԶՈՆ)
2024-07-10
06:00 Լայֆհաք
07:30 Լայֆհաք
08:55 Наапет всемогущий - Ամենակարող Նահապետը
09:00 Զվարճալի վիդեո
10:30 Պրանկ
12:00 Լայֆհաք
13:30 Լայֆհաք
14:55 Наапет всемогущий - Ամենակարող Նահապետը
15:00 Զվարճալի վիդեո
16:30 Պրանկ
18:00 Լայֆհաք
19:30 Լայֆհաք
20:55 Наапет всемогущий - Ամենակարող Նահապետը
21:00 Զվարճալի վիդեո
22:30 Պրանկ
00:00 Լայֆհաք
01:30 Լայֆհաք
02:55 Наапет всемогущий - Ամենակարող Նահապետը
03:00 Զվարճալի վիդեո
04:30 Պրանկ
ATV Армения
2024-07-10
05:00 Երաժշտական Կիրակի
06:00 Օրհներգ
06:02 т/с 30 Արծաթ
07:30 т/с Սերը Երբեք չի մոռանում
09:00 Երաժշտական Կիրակի
10:00 Առաջին ծրագիր
11:00 Այսօր
11:10 Առաջին ծրագիր
12:00 Խոստովանություն
12:45 т/с Սերը Երբեք չի մոռանում
13:30 Մեր Պատմությունը
14:00 Այսօր
14:10 Արի գնանք
15:00 т/с 30 Արծաթ
16:00 Կիսաբաց լուսամուտներ
17:00 Այսօր
17:15 т/с Սերը Երբեք չի մոռանում
18:05 Ընտանեկան պատմություններ
19:00 т/с 30 Արծաթ
19:30 Այսօր. գլխավոր թողարկում
20:00 т/с Սերը Երբեք չի մոռանում
20:45 Ֆեմմինա
21:15 Կիսաբաց լուսամուտներ
22:15 т/с 30 Արծաթ
23:15 т/с Սերը Երբեք չի մոռանում
00:00 Օրհներգ
00:03 т/с Սերը Երբեք չի մոռանում
01:00 Հայոց արքաների երկիրը
02:00 т/с 30 Արծաթ
03:00 т/с Սերը Երբեք չի մոռանում
04:00 Կիսաբաց լուսամուտներ
Kentron TV
2024-07-10
05:00 х/ф Գեղարվեստական ֆիլմ
06:40 Մենք ենք մեր արվեստը
07:15 Առանց կարծրատիպերի
08:00 Մուլտիկնիկ
08:30 Էպիկենտրոն
09:05 Ձեռքի հետ ոտքի վրա
09:20 Անցուդարձ
09:30 Առավոտը Կենտրոնում
11:15 Երաժշտություն
11:30 Էպիկենտրոն
11:50 Ապրել առողջ
12:00 Առանց կարծրատիպերի
13:00 Ավտոդրայվ
13:30 Էպիկենտրոն
13:50 т/с Հ/Ս
14:55 Press Կենտրոն
15:40 Dr․ Դավիթ
16:00 Մուլտիկնիկ
16:35 т/с Հ/Ս
17:30 Էպիկենտրոն
18:00 Քաղցած սպասում են
19:00 Դարձ հոգու և ինքնության
19:30 Էպիկենտրոն
20:10 Անցուդարձ
20:20 т/с Հ/Ս
21:10 Բոքսի լեգենդը
21:30 Էպիկենտրոն
22:00 Անկեղծ զրույց Մհերի հետ
22:35 Անցուդարձ
22:50 т/с Հ/Ս
23:35 Մշակույթի ուժ
00:20 Հայկական ժառանգություն
01:30 Էպիկենտրոն
02:00 т/с Հ/Ս
03:30 Էպիկենտրոն
04:00 х/ф Գեղարվեստական ֆիլմ
Nor Hayastan (Армения)
2024-07-10
05:00 Իրական Լուրեր
05:30 т/с 9-րդ դպրոց
06:00 Ֆեյս քոնթրոլ
06:50 х/ф Լոս խնամախոս
07:30 Իրական Լուրեր
08:00 Աշխարհի խոհանոցներ
08:30 Մեդինֆորմ
08:55 т/с Սերը թակարդում
09:30 Իրական Լուրեր
10:00 Նոր Առավոտ
12:00 т/с Սիրելու ժամանակը
12:50 м/ф Դասամիջոց
13:30 Նոր Խաղ
14:25 т/с Բոբ-Ռոբ
15:00 Սրտի տանիքներով
15:40 Իմ սրտի Հայոց լեզուն
15:45 т/с Սիրելու ժամանակը
16:30 т/с 9-րդ դպրոց
17:15 т/с Սերը թակարդում
17:50 т/с Բոբ-Ռոբ
18:20 м/ф Դասամիջոց
18:50 т/с Վերջին գիշեր
19:30 Իրական Լուրեր
20:00 м/ф Դասամիջոց
20:40 т/с Մենք փնտրում ենք հարսնացու
21:30 т/с 9-րդ դպրոց
22:10 т/с Սերը թակարդում
22:50 м/ф Դասամիջոց
23:45 т/с Մենք փնտրում ենք հարսնացու
00:20 т/с 9-րդ դպրոց
01:00 Բռնիր ձեռքս
01:40 Սրտի տանիքներով
02:20 Աշոտ Ղազարյանի հետ
02:50 Ֆեյս քոնթրոլ
03:30 Իրական Լուրեր
04:00 Հայկական ժառանգություն
04:20 Հայ երգի երեկո
SONG TV
2024-07-10
06:00 Good Morning Armenia
09:00 LIVE! Armenia Live
12:00 #Top 20
13:00 #Lunch time
14:00 #Check in best
17:00 #Top 20
18:00 Best of year
21:00 LIVE! Yerevan Live
00:00 #Line up
TBN Armenia
2024-07-10
05:05 Երաժշտություն
05:10 Հաղորդում նվիրված Պարիս Հերունուն
05:35 Արթուր Սիմոնյան
06:50 Երաժշտություն
06:55 Երիտասարդներըերիտասարդներին
07:25 Ալեքսանդր Շևչենկո. Ձերլույսըմարդկանցառջև
07:55 Երաժշտություն
08:00 Սարգիս Պարութճյան
08:55 Երաժշտություն
09:05 м/ф Մուլտֆիլմ Կյանք Հիսուսի հետ
09:40 Ռուբիկ Թումանյան
10:40 Երաժշտություն
11:00 ԷնդրյուՎոմաք «Պատերազմնավարտվածէ»
11:30 Թոփ 10
12:15 Գոռ Մեխակյան. Չի վաճառվում
13:05 Երաժշտություն
13:10 Հաղորդում նվիրված Պարիս Հերունուն
13:35 Արթուր Սիմոնյան
14:50 Երաժշտություն
14:55 Երիտասարդներըերիտասարդներին
15:25 Ալեքսանդր Շևչենկո. Ձերլույսըմարդկանցառջև
15:55 Երաժշտություն
16:00 Սարգիս Պարութճյան
16:55 Երաժշտություն
17:05 м/ф Մուլտֆիլմ Կյանք Հիսուսի հետ
17:40 Ռուբիկ Թումանյան
18:40 Երաժշտություն
19:00 ԷնդրյուՎոմաք «Պատերազմնավարտվածէ»
19:30 Թոփ 10
20:15 Գոռ Մեխակյան. Չի վաճառվում
21:05 Երաժշտություն
21:10 Հաղորդում նվիրված Պարիս Հերունուն
21:35 Արթուր Սիմոնյան
22:50 Երաժշտություն
22:55 Երիտասարդներըերիտասարդներին
23:25 Ալեքսանդր Շևչենկո. Ձերլույսըմարդկանցառջև
23:55 Երաժշտություն
00:00 Սարգիս Պարութճյան
00:50 Երաժշտություն
00:55 м/ф Մուլտֆիլմ - Անառակորդին
01:45 Ռուբիկ Թումանյան
02:50 Երաժշտություն
03:00 ԷնդրյուՎոմաք «Պատերազմնավարտվածէ»
03:30 Թոփ 10
04:15 Գոռ Մեխակյան. Ու՞մ երեխան կփրկվի
Армения ТВ
2024-07-10
05:10 Աշխարհի համերով
06:00 Ժամը լրատվական
06:50 Իմացիր ավելին
07:30 Նռան հատիկ
08:10 т/с Միլիոնը թակարդում
08:50 т/с Բոլոլա
09:25 т/с Ֆուլ Հաուս
10:00 Ժամը լրատվական
10:20 Բարի լույս
12:00 Ժամը լրատվական
12:20 Նռան հատիկ
13:10 т/с Ֆուլ Հաուս
13:50 т/с Ոսկե դպրոց
14:35 Աճպարարության վարպետները
15:10 т/с Միլիոնը թակարդում
16:00 Ժամը լրատվական
16:20 т/с Դեպի ճամբար
17:00 Զանգիր,ասեմ
17:50 т/с Բոլոլա
18:30 т/с Ֆուլ Հաուս
19:10 Նռան հատիկ
20:00 Ժամը գլխավոր թողարկում
20:50 т/с Բոլոլա
21:25 т/с Դեպի ճամբար
22:00 Ֆուտբոլի ժամ
22:35 Ֆուտբոլի տեսություն
22:50 Ուեֆա Եվրո 2024
01:00 т/с Ֆուլ Հաուս
01:40 Ներս արի
02:20 т/с Դոմինո
02:45 Նռան հատիկ
03:25 т/с Միլիոնը թակարդում
04:10 т/с Ոսկե դպրոց
04:40 Ներս արի
Еркир Медия (Армения)
2024-07-10
08:30 Правдивая история
08:45 Երկիր ռիթը
09:30 Араратская кухня с Мамуляном
10:15 Turbo Drive
10:30 Правдивая история
10:55 т/с Сериал
11:40 Երկրի հյուրասարահը
12:30 Еркир сегодня
12:50 Времена, нравы
14:30 Еркир сегодня
14:40 Վավերագրական կինոնկար
15:25 т/с Հ/Ֆ
16:30 Еркир сегодня
17:45 т/с Сериал
18:30 Еркир сегодня
18:55 Վավերագրական կինոնկար
19:35 Երկրի հյուրասարահը
20:30 Еркир сегодня
21:05 Зажги свет
22:30 Еркир сегодня
22:55 т/с Հ/Ֆ
Далее программа может быть обрезана
Шант Music HD
2024-07-10
05:20 Поп
07:00 Рок, Блюз, Джаз
08:00 Поп
09:00 Народная музыка
10:00 Тигран Амасян
11:20 Поп
13:00 Рок, Блюз, Джаз
14:00 Поп
15:00 Моя Армения
16:00 Тигран Амасян
17:20 Поп
19:00 Рок, Блюз, Джаз
20:00 Поп
21:00 Народная музыка
22:00 Nostalgie 1 с.
23:30 Nostalgie 2 с.
01:00 Рок, Блюз, Джаз
02:00 Поп
03:00 Моя Армения
04:00 Nostalgie 1 с.
Шант Premium HD
2024-07-10
05:10 т/с В армии
06:00 Автопарад
06:35 т/с Незнакомец
07:20 Реалити Комеди
08:20 Womens club
08:55 т/с Вдвоем
09:40 т/с В армии
10:15 Утро на Шанте
12:00 Горизонт
12:20 т/с Незнакомец
13:10 т/с Вдвоем
14:10 т/с В армии
15:00 Горизонт
15:20 МедИнфо
16:25 Womens club
17:05 т/с Незнакомец
18:00 Горизонт
18:20 Хорошие хозяйки
19:15 т/с Вдвоем
20:00 Горизонт
20:30 т/с Незнакомец
21:15 32 зуба
22:00 Горизонт
22:40 т/с В армии
23:30 HD Stand up
00:00 т/с Параллельные миры
00:45 Womens club
01:40 т/с Незнакомец
02:20 т/с Вдвоем
02:55 Автопарад
03:30 Горизонт
04:10 32 зуба
04:40 т/с Параллельные миры
Шант Serial HD
2024-07-10
05:30 Незнакомец
06:15 Разбитые сердца
07:05 В армии
07:50 Скрытые эмоции
08:35 Грёзы
09:25 Наследники
10:10 Корень зла
11:00 Незнакомец
11:50 Незнакомец
12:35 Разбитые сердца
13:25 В армии
14:10 Скрытые эмоции
14:55 Грёзы
15:45 Наследники
16:25 Корень зла
17:15 Осколки
18:00 В армии
18:45 Скрытые эмоции
19:30 Грёзы
20:20 Наследники
21:00 Корень зла
21:50 Незнакомец
22:35 Осколки
23:20 Незнакомец
00:05 Разбитые сердца
00:55 В армии
01:40 Скрытые эмоции
02:25 Грёзы
03:15 Наследники
03:55 Корень зла
04:45 Осколки