[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -1
13 Ulica PL
2024-06-27
05:00 Rodzinna tragedia - Rodzina Smithów | S01E08
06:00 Unforgettable: Zapisane w pamięci 4 - No to gramy! | S04E10
07:00 Unforgettable: Zapisane w pamięci 4 - Twarz | S04E11
08:00 Agenci NCIS: Nowy Orlean 6 - Zemsta | S06E10
09:00 Agenci NCIS: Nowy Orlean 6 - Wschodzi zły Księżyc | S06E11
10:00 Agenci NCIS: Nowy Orlean 6 - Czekając na Monroe | S06E12
11:00 Agenci NCIS: Nowy Orlean 6 - Źródło wszelkiego zła | S06E13
12:00 Balthazar 3 - Pod ścianą | S03E03
13:00 Balthazar 3 - Przeciw wszystkim | S03E04
14:00 Unforgettable: Zapisane w pamięci 4 - Złe towarzystwo | S04E12
15:00 Unforgettable: Zapisane w pamięci 4 - Zaprogramowany | S04E13
16:00 Agenci NCIS: Nowy Orlean 6 - Mężczyzna w czerwonym garniturze | S06E14
17:00 Agenci NCIS: Nowy Orlean 6 - Nieustępliwa | S06E15
18:00 Agenci NCIS: Nowy Orlean 6 - Duma i uprzedzenie | S06E16
19:00 Agenci NCIS: Nowy Orlean 6 - Stronniczy | S06E17
20:00 Balthazar 3 - Inny świat | S03E05
21:00 Balthazar 3 - Dzieciak | S03E06
22:00 Magnum: Detektyw z Hawajów - Jak wstaje słońce | S01E01
23:00 Magnum: Detektyw z Hawajów - Ryba psuje się od głowy | S01E02
00:00 Chicago P.D. 11 | S11E12
01:00 Agenci NCIS: Nowy Orlean 6 - Zakon Mangusty | S06E08
02:00 Agenci NCIS: Nowy Orlean 6 - Skazany | S06E09
03:00 Balthazar 3 - Inny świat | S03E05
04:00 Balthazar 3 - Dzieciak | S03E06
4fun
2024-06-27
05:00 Karaoke w 4FUN.TV
06:00 Karaoke w 4FUN.TV
07:00 4FUN budzi ludzi
09:00 Ulubiona 20
11:00 Pożyczone nuty
12:00 Najwięcej muzyki na lato
13:00 Hot Pop
14:00 Chcesz? Masz!
15:00 Pora obiadowa
18:00 Hot & Fresh
20:00 Hity na czacie
21:00 Hot Pop
22:00 Najwięcej muzyki na lato
00:00 Karaoke w 4FUN.TV
03:00 Najwięcej muzyki nocą
4fun Dance
2024-06-27
05:00 Karaoke w 4FUN DANCE
06:00 Karaoke w 4FUN DANCE
08:00 Dance na dzień dobry
11:00 Najwięcej muzyki na imprezę
18:00 Najwięcej muzyki na imprezę
20:00 Najwięcej muzyki na imprezę
21:00 Mega biba
00:00 Karaoke w 4FUN DANCE
01:00 Karaoke w 4FUN DANCE
03:00 Najlepsza muzyka nocą
4fun Gold
2024-06-27
05:00 Karaoke
06:00 Budzimy się z 4FUN KIDS
08:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
09:00 Migotki w 4FUN KIDS
10:00 Śpiewające brzdące
11:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
12:00 Dziecięce przeboje w 4FUN KIDS
13:00 Jestem gwiazdą 4FUN KIDS!
14:00 Gimnastyka dla smyka w 4FUN KIDS
15:00 Rysujemy z 4FUN KIDS
16:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
17:00 Dzieciaki rządzą w 4FUN KIDS
18:00 Urodziny w 4FUN KIDS
19:00 Kids lista
20:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
21:00 Śpiewanki TV
22:00 Zasypiamy z 4FUN KIDS
23:00 Pora relaksu
00:00 Karaoke
03:00 Pora relaksu
Active Family PL
2024-06-27
05:00 Słynne wypadki lotnicze
06:00 Moontalk - Katarzyna Bonda
07:00 Moontalk - Aga Zaryan
08:00 Domowy kryminał - Komplikacje w trakcie rozwodów
09:00 Sześcian
10:00 Gordon Ramsay: na ratunek hotelom
11:00 Moontalk - Aga Zaryan
12:00 Domowy kryminał - Komplikacje w trakcie rozwodów
13:00 Słynne wypadki lotnicze
14:00 Eleganckie i klasyczne - Królowa Elżbieta II
15:00 Moontalk - Aga Zaryan
16:00 Wielkie Oczy - 10 najgłupszych przepisów prawnych
17:00 Domowy kryminał - Niespodzianki w pracy detektywa
18:00 Moontalk - Aga Zaryan
19:00 Niebezpieczne psy
20:00 Family Feud
20:30 Family Feud
21:00 Moontalk - Łukasz Grass
22:00 Domowy kryminał - Niespodzianki w pracy detektywa
23:00 Family Feud
23:30 Family Feud
00:00 Moontalk - Aga Zaryan
01:00 Domowy kryminał - Niespodzianki w pracy detektywa
02:00 Koledzy z wojska
02:30 Dancefloor
03:00 Słynne wypadki lotnicze
04:00 Koledzy z wojska
04:30 Dancefloor
Ale Kino+ HD
2024-06-27
05:00 Nie taki krokodyl straszny
05:15 Pitbull | E03
05:56 Zakończenie programu
06:30 Polska z góry 2 - Wyżyna Lubelska | S02E10
07:00 Maski
07:25 Tempo Home
07:55 Uprzejmość nieznajomych
10:00 Rodzinna rozgrywka
10:25 Nawet myszy idą do nieba
12:05 Błękitna
12:40 Wściekły Mel i Mr Gibson
13:50 Warzywa i owoce
14:30 Goodbye Berlin
16:25 Maskarada
16:50 Robert De Niro. W centrum uwagi
18:00 Podejrzane | S01E1/4
19:05 Podejrzane | S01E02
20:10 Alcarras
22:40 Nikt nic nie widział
00:25 Krewni
02:15 Król | S01E06
03:35 Trochę w ciąży
04:55 Synchronizacja
Animal Planet PL
2024-06-27
05:12 Kot z piekła rodem 8 - Zły Max | S08
06:00 Kot z piekła rodem 8 - Podwójna natura kota | S08
07:00 Strażnicy Teksasu - Podejrzane spotkania | S06
08:00 Projekt akwarium - Szybcy i mokrzy | S08
09:00 Resocjalizacja z pitbullem - Bohater potrzebny od zaraz | S09
10:00 Kot z piekła rodem 8 - Mayday! Mayday! | S08
11:00 Strażnicy Teksasu - Napięcie rośnie | S05
12:00 Projekt akwarium - Ryby w fortepianie | S08
13:00 Resocjalizacja z pitbullem - Szczeniak trafia do domu | S09
14:00 Łowca potworów - Dinozaur z Liberii
15:00 Łowca potworów - Monstrualna świnia o głowie psa z Namibii
16:00 Kot z piekła rodem 8 - Kot prześladowca | S08
17:00 Strażnicy Teksasu - Ślady zniszczenia | S06
18:00 Projekt akwarium - Akwarium pełne wspomnień | S08
19:00 Resocjalizacja z pitbullem - Czy się polubią? | S09
20:00 Na tropie dzikich zwierząt | S01E07
20:30 Na tropie dzikich zwierząt | S01E08
21:00 Dorastanie - Mamusie torbaczy
22:00 Na krańcu Alaski - Nie poddam się | S02
23:00 Plaża żarłaczy tygrysich
00:00 Fantastyczne zwierzęta z Forrestem Galante - Co wyje w górach Ozark
01:00 Na krańcu Alaski - Wypadek w jaskini | S02E05
02:00 Kot z piekła rodem 8 - Kot prześladowca | S08
02:48 Strażnicy Teksasu - Ślady zniszczenia | S06
03:36 Projekt akwarium - Akwarium pełne wspomnień | S08
04:24 Resocjalizacja z pitbullem - Czy się polubią? | S09
AXN Black HD
2024-06-27
05:45 Blok promocyjny AXN Black
06:00 Zagadki z przeszłości | S01E15
07:00 Xena: Wojownicza księżniczka | S01E15
08:00 Słoneczny patrol 8 | S08E04
08:55 Kobra - oddział specjalny 20 | E08
09:55 Zagadki z przeszłości | S01E15
11:00 Xena: Wojownicza księżniczka | S01E15
12:00 Drużyna A | S01E04
13:05 Słoneczny patrol 8 | S08E04
14:00 Kobra - oddział specjalny 20 | E08
15:00 Drużyna A | S01E05
16:05 Słoneczny patrol 8 | S08E05
17:00 Kobra - oddział specjalny 20 | E09
18:00 Zagadki z przeszłości | S01E16
19:00 Xena: Wojownicza księżniczka | S01E16
20:00 W imię króla 2: Dwa światy
21:55 W imię króla 3: Ostatnia misja
23:45 Parasol bezpieczeństwa
01:35 Drużyna A | S01E05
02:40 Prezentuj broń! | S01E33
03:45 Prezentuj broń! | S01E34
04:50 Prezentuj broń! | S01E35
AXN HD
2024-06-27
05:45 Blok promocyjny AXN
06:05 Ultraviolet 2 | S02E10
07:05 Rekrut 4 | S04E05
08:05 Agenci NCIS: Los Angeles 14 | S14E19
09:00 Agenci NCIS: Los Angeles 14 | S14E20
09:55 Rekrut 4 | S04E05
10:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 | S14E21
11:50 Agenci NCIS 17 | S17E01
12:50 Rekrut 4 | S04E06
13:45 FBI 2 | S02E05
14:40 FBI 2 | S02E06
15:35 MacGyver 4 | S04E07
16:25 MacGyver 4 | S04E08
17:20 FBI 2 | S02E07
18:15 FBI 2 | S02E08
19:10 MacGyver 4 | S04E09
20:05 MacGyver 4 | S04E10
21:05 Agenci NCIS: Hawaje | S01E17
22:00 Agenci NCIS 18 | S18E16
22:55 FBI 2 | S02E07
23:55 FBI 2 | S02E08
00:50 MacGyver 4 | S04E09
01:45 MacGyver 4 | S04E10
02:45 Agenci NCIS: Hawaje | S01E17
03:35 Agenci NCIS 18 | S18E16
04:30 Ultraviolet 2 | S02E10
AXN Spin HD
2024-06-27
06:00 Hity AXN
06:20 Prezentuj broń! | S01E26
07:25 Kafejka za rogiem 4 | S04E11
08:30 Kafejka za rogiem 4 | S04E12
09:40 Mój dom za twoje pieniądze 2 | S02E21
10:15 Mój dom za twoje pieniądze 2 | S02E22
10:45 Najdroższy rejs świata 2 | S02E01
11:50 Gdzie powiem | S03E07
12:20 Gdzie powiem | S03E08
12:50 Domowe rewolucje Colina i Justina 2 | S02E13
13:50 Domowe rewolucje Colina i Justina 2 | S02E14
14:50 Mój dom za twoje pieniądze 2 | S02E23
15:25 Mój dom za twoje pieniądze 2 | S02E24
15:55 Najdroższy rejs świata 3 | S03E02
16:55 Gdzie powiem | S01E01
17:25 Gdzie powiem | S01E02
17:55 Domowe rewolucje Colina i Justina 2 | S02E15
18:55 Domowe rewolucje Colina i Justina 2 | S02E16
20:00 Pod jednym dachem z mordercą | S01E03
21:00 Pod jednym dachem z mordercą | S01E04
22:00 Pod jednym dachem z mordercą | S01E05
23:00 Pod jednym dachem z mordercą | S01E06
23:55 Ultraviolet 2 | S02E02
00:55 Ultraviolet 2 | S02E03
01:55 Pod jednym dachem z mordercą | S01E05
02:55 Pod jednym dachem z mordercą | S01E06
03:55 Ultraviolet 2 | S02E03
04:55 Znaki | S01E03
AXN White HD
2024-06-27
05:25 Blok promocyjny AXN White
06:10 Winnice miłości 2 | S02E65
07:30 Winnice miłości 2 | S02E66
08:40 Zaklinacze koni 7 | S07E02
09:35 Zaklinacze koni 7 | S07E03
10:35 Domek na prerii 6 | S06E21
11:35 Domek na prerii 6 | S06E22
12:30 Cztery siostry | S01E23
13:50 Winnice miłości 2 | S02E66
14:55 Zaklinacze koni 7 | S07E04
15:55 Zaklinacze koni 7 | S07E05
16:55 Domek na prerii 6 | S06E23
17:50 Domek na prerii 6 | S06E24
18:50 Winnice miłości 2 | S02E66
19:55 Winnice miłości 2 | S02E67
21:00 Londyński bulwar
23:20 Cztery siostry | S01E24
00:40 Winnice miłości 2 | S02E67
01:50 Prezentuj broń! | S01E23
02:55 Prezentuj broń! | S01E24
04:05 Prezentuj broń! | S01E25
BBC Earth
2024-06-27
05:35 Zabójcze drapieżniki | S01E06
06:00 Zabójcze drapieżniki | S01E07
06:25 W okowach mrozu 4 | S04E18
07:25 Niesamowite podróże Simona Reeve'a | E03
08:30 Planeta Ziemia | S01E04
09:30 W okowach mrozu 3 | S03E08
10:30 Ben Fogle na szkockich wyspach 2 | E01
11:30 Niesamowite podróże Simona Reeve'a | E03
12:35 Planeta Ziemia | S01E04
13:40 Niesamowite podróże Simona Reeve'a | E03
14:45 W okowach mrozu 4 | S04E18
15:45 Życie na pustkowiu 3 | S03E05
16:45 Cała prawda o kaloriach
17:50 Niesamowite podróże Simona Reeve'a | E03
18:55 Planeta Ziemia | S02E09
19:55 Morze Śródziemne: przyroda w potrzasku | E04
20:55 Ben Fogle na szkockich wyspach 2 | E02
21:55 W okowach mrozu 3 | S03E15
23:00 Cała prawda o zdrowiu psychicznym
00:05 W umysłach autystyków | E02
01:15 Niesamowite podróże Simona Reeve'a | E03
02:15 Planeta Ziemia | S02E09
03:05 W okowach mrozu 3 | S03E15
03:55 W okowach mrozu 4 | S04E18
04:45 Życie na pustkowiu 3 | S03E05
BBC First PL
2024-06-27
05:00 Z pamiętnika położnej 11 | S11E06
06:00 Śmierć pod palmami 12 - Odcinek świąteczny 2022: część 2 | S12E02
07:00 Ojciec Brown 5 | S05E11
08:00 Morderstwa w Midsomer 15 | S15E05
09:50 Lewis 7 | S07E04
10:50 Śmierć pod palmami 12 - Odcinek świąteczny 2022: część 2 | S12E02
11:50 Ojciec Brown 5 | S05E11
12:55 Morderstwa w Midsomer 15 | S15E05
14:50 Lewis 7 | S07E04
15:50 Śledztwa siostry Bonifacji 2 | S02E04
16:50 Ojciec Brown 5 | S05E12
17:55 Morderstwa w Midsomer 15 | S15E06
19:50 Śmierć pod palmami 12 | S12E01
21:00 Śledztwa siostry Bonifacji 2 | S02E05
22:00 Milczący świadek 23 | S23E05
23:10 Milczący świadek 23 | S23E06
00:20 Wina | S02E04
01:25 Śledztwa siostry Bonifacji 2 | S02E05
02:15 Milczący świadek 23 | S23E05
03:10 Milczący świadek 23 | S23E06
04:00 Ojciec Brown 5 | S05E12
04:50 Śledztwa siostry Bonifacji 2 | S02E05
BelSat
2024-06-27
06:00 Аб'ектыў
06:20 Студыя Белсат
06:40 Міраслаў Лазоўскі. Лёс героя, рэпартаж
07:15 Вусы Скарыны
07:35 Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма)
08:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
09:00 Ваяры
09:15 Лабірынты (гістарычная праграма): Апошняе каханне Івана Луцкевіча
10:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
11:00 Навіны
11:05 Студыя Белсат
14:00 Навіны
14:05 Вось так. Коратка
14:15 Карона каралёў (Korona krolow), серыял, 33 с.
14:45 Карона каралёў (Korona krolow), серыял, 34 с.
15:05 Мова нанова. Ліставанне з палітвязнямі
15:25 План: Б (ток-шоу)
16:20 Трэба пагаварыць
16:50 Беларус беларусу
17:15 Meet (публіцыстычная праграма)
18:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
19:00 Аб'ектыў
19:20 Студыя Белсат
19:40 Шчыра кажучы
20:05 Аднойчы… Тарантына (21 Years: Quentin Tarantino), д/ф
21:45 Дэтэрмінатар (Determinator), серыял, 2 с.
22:35 Вось так (інфармацыйная праграма)
23:30 Аб'ектыў
23:50 Студыя Белсат
00:10 Бода (Bodo), серыял, 3 с.
01:05 Перапынак у вяшчанні
CANAL+ 1 HD
2024-06-27
05:55 Moje pieczone kurczaki
07:00 Łapu-capu
07:05 Ida
08:40 I znów 10 dni z tatą
10:15 Jak zostałem samurajem
11:50 Miucha. Głos bossa novy
13:25 Klub wtorkowy
15:05 Święto ognia
16:40 Za magicznymi drzwiami
18:35 Łapu-capu
18:40 Superagent
20:10 Wiek Adaline
22:00 57 sekund
23:40 Sygnalistka
01:40 Chleb i sól
03:20 Papierowe gody
04:55 Planeta Singli. Osiem historii - Zjazd absolwentów | E1/8
CANAL+ 4K
2024-06-27
07:00 Zgrillowani | S01E05
07:20 Zgrillowani | S01E06
07:50 W poszukiwaniu tajemnic | E05
08:35 W poszukiwaniu tajemnic | E06
09:25 Sekrety budowniczych piramid 2 | S02E05
10:20 Sekrety budowniczych piramid 2 | S02E06
11:15 O psie, który jeździł koleją
12:55 Łowcy tajemnic Bałtyku - Akademik Karpinsky | E07
13:40 Łowcy tajemnic Bałtyku - Goya | E08
14:25 Polska z góry. Nad wodą 3 - Pracowity Bóbr | S03E05
15:05 Agnieszka Radwańska. Anatomia zwycięstwa | S01E01
15:45 Agnieszka Radwańska. Anatomia zwycięstwa | S01E02
16:30 Planeta Singli. Osiem historii - Zjazd absolwentów | E01
17:20 Miasta rytm - Katowice
18:10 Miasta rytm - Warszawa
19:05 Afryka z góry - Kamerun | E09
20:00 Prosta sprawa | E06
21:00 Kruk. Jak tu ciemno | S03E01
21:50 Kruk. Jak tu ciemno | S03E02
22:40 Kruk. Jak tu ciemno | S03E03
23:30 Masz ci los!
01:00 Agentki | E01
01:40 Agentki | E02
02:25 Agentki | E03
03:05 Agentki | E04
03:47 Zakończenie programu
CANAL+ Dokument HD
2024-06-27
05:05 Miasta rytm - Wrocław
06:00 O co biega?
06:30 Rekruci - Koniec z cywilem | E1/10
07:20 Rekruci - Unitarka | E2/10
08:10 Zakonnice | E01
08:55 Zakonnice | E02
09:55 Miłość i dolce vita. Historia wybrzeża Amalfi
10:40 Polska z góry 2 - Szlak Piastowski | S02E09
11:05 Polska z góry 2 - Wyżyna Lubelska | S02E10
11:30 Polska z góry 2 - Jura Krakowsko-Częstochowska | S02E11
11:55 Wszystkie kolory świata 3 - Rumunia | S03E10
12:50 Wszystkie kolory świata 3 - Sardynia | S03E11
13:45 Wszystkie kolory świata 3 - Namibia | S03E12
14:40 Superskały. Historia wykuta w kamieniu | E04
15:35 Chwila prawdy | E07
16:25 Chwila prawdy | E08
17:15 Silent Love
18:30 Gliniarze na Gibraltarze | E07
19:15 Gliniarze na Gibraltarze | E08
20:00 Gianni Versace. Geniusz nieśmiertelny
21:30 Dzieci chaosu
23:00 20 dni w Mariupolu
00:35 Kaskaderki
02:05 O co biega?
02:35 Czarna domena - Patotreści | E01
03:25 Czarna domena - Hejt | E02
04:15 Miasta rytm - Katowice
CANAL+ Domo HD
2024-06-27
05:00 Kupione i co dalej? 2 | S02E08
05:30 Tomasz Pągowski. Remont u Ciebie 2 | S02E05
06:00 Grunt to ogród 2 | S02E08
06:30 Telesprzedaż
07:40 Cudotwórcy - dom na lata 2 | S02E27
08:35 Ucieczka na wieś 21 | S21E18
09:30 Dowborowa od nowa | E08
10:00 Kupione i co dalej? 6 | S06E03
10:30 Telesprzedaż
11:45 Moje niezwykłe B&B | S01E10
12:45 Telesprzedaż
13:50 Pokochaj swój ogród 12 | S12E02
14:45 Wielkie projekty 20 | S20E02
15:45 Sposób na małe M | S01E03
16:15 Tomasz Pągowski. Remont u Ciebie 5 | S05E03
16:45 Gardeners' World 16 | S16E15
18:00 Ucieczka na wieś 21 | S21E19
18:55 Wielkie projekty 20 | S20E03
19:50 Daleko od miasta 8 | S08E06
20:25 Cudotwórcy - dom na lata 2 | S02E31
21:15 Cztery pory roku w ogrodach Kew 2 | S02E02
22:10 Gardeners' World 16 | S16E11
23:25 Podwórka do poprawki 2 | S02E17
23:50 Podwórka do poprawki 2 | S02E18
00:25 Domy za miliony 3 | S03E08
00:55 Domy za miliony 3 | S03E09
01:30 Pokochaj swój ogród 12 | S12E02
02:25 Kupione i co dalej? 3 | S03E07
02:55 Kupione i co dalej? 3 | S03E08
03:30 Rośliny Karoliny 4 | S04E08
04:00 Meblokreacje 2 | S02E10
04:30 Daleko od miasta 9 | S09E06
CANAL+ Family HD
2024-06-27
05:10 Remont w 48h 12 | S12E11
05:35 Remont w 48h 12 | S12E12
06:00 Molang 6 | S06E13
06:05 Molang 6 | S06E14
06:10 Molang 6 | S06E15
06:25 Polly Pocket 5 | S05E06
06:35 Polly Pocket 5 | S05E07
06:55 Ronja, córka zbójnika | E23
07:25 Tomek i przyjaciele | S22E09
07:40 Tomek i przyjaciele | S22E10
07:50 Tomek i przyjaciele | S22E11
08:05 Barbie: Dreamhouse Adventures | E02
08:50 Łapu-capu
09:00 Zgrillowani | S01E01
09:25 Zgrillowani | S01E02
10:00 Zgrillowani | S01E03
10:25 Zgrillowani | S01E04
11:00 Patent na zieleń | S01E05
11:25 Patent na zieleń | S01E06
12:00 Gardeners' World 14 | S14E20
13:10 Rośliny Karoliny | S01E01
13:35 Rośliny Karoliny | S01E02
14:10 Polska z góry. Nad wodą - Dolna Wisła i jej wyspy | S01E03
14:40 Polska z góry. Nad wodą - Jezioro Włocławskie | S01E04
15:15 Backflip!! | E10
15:40 Backflip!! | E11
16:05 Backflip!! | E12-ost
16:30 Pisarze. Serial na krótko 2 - Patrycja Pustkowiak | S02E01
16:45 Pisarze. Serial na krótko 2 - Weronika Murek | S02E03
17:10 Bohaterki sawanny
18:10 Polska z góry 5 - Dolina Dolnej Narwi | S05E02
18:35 Polska z góry 5 - Od małego Krakowa do małego Krakowa | S05E03
19:05 Zaginione światy | E02
20:05 Django | S01E03
21:00 Django | S01E04
22:10 Terapia par 3 | S03E10
22:45 Terapia par 3 | S03E11
23:15 Terapia par 3 | S03E12
23:55 Małyszomania. Kochaj i rzuć | E02
00:55 Warzywa i owoce
01:20 Mój tygrys
01:50 Czy na pewno umiesz gotować? 8 | S08E01
02:15 Czy na pewno umiesz gotować? 8 | S08E02
02:50 Czy na pewno umiesz gotować? 8 | S08E03
03:15 Czy na pewno umiesz gotować? 8 | S08E04
03:50 Czy na pewno umiesz gotować? 8 | S08E05
04:15 Czy na pewno umiesz gotować? 8 | S08E06
04:45 Czy na pewno umiesz gotować? 8 | S08E07
CANAL+ Film HD
2024-06-27
05:25 Uwięziona
06:00 Łapu-capu extra
06:30 Zadziwiający kot Maurycy
08:05 Łapu-capu
08:10 Papusza
10:20 Sierra
10:40 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film
12:20 Łapu-capu
12:25 Benek
14:05 Dziki
15:40 Trochę w ciąży
17:00 Sekrety mojego taty
18:15 A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
19:55 Łapu-capu
20:00 Kandahar
22:00 Miłosne porachunki
23:30 Naśladowca
01:10 Jedna dusza
02:45 Cudownie ocalony
04:20 Życie w błocie się złoci
CANAL+ Kuchnia HD
2024-06-27
05:30 Czy na pewno umiesz gotować? 4 | S04E11
06:00 Najlepsze ciasto w całej Francji | S01E24
06:55 Ugotuj mi, mamo! 2 | S02E06
07:20 Domowa piekarnia Kucharskiego | S01E08
07:45 365 obiadów Mariety Mareckiej 5 | S05E04
08:15 Telesprzedaż
10:15 David Rocco w zaciszu domowej kuchni | S01E07
10:45 David Rocco w zaciszu domowej kuchni | S01E08
11:15 Telesprzedaż
12:15 M jak mięso 3 - Węgry | S03E07
12:50 M jak mięso 3 - Meksyk | S03E08
13:20 Jamie Oliver: 5 składników | S01E07
13:50 Jamie Oliver: 5 składników | S01E08
14:20 ABC gotowania - kuchnia turecka - Desery | E10
14:50 Jakubiak rozgryza Polskę 2 - Ozorki, podroby | S02E09
15:25 Jakubiak rozgryza Polskę 2 - Mielony | S02E10
15:55 Francuskie wędrówki Julie 9 | S09E09
16:55 U sąsiadów w kuchni 11 | S11E05
17:20 U sąsiadów w kuchni 11 | S11E06
17:55 Javier Peńa zjada świat - Maroko | E03
18:50 Jamie Oliver - jednogarnkowe cuda | E08
19:20 M jak mięso 6 - Mięsa z kością | S06E04
19:50 Na tropie nowych smaków: Japonia | E02
20:25 Na tropie nowych smaków: Japonia | E03
21:00 Postój z Anthonym Bourdainem - San Francisco | S01E10
21:55 M jak mięso 3 - Francja | S03E01
22:25 Domowa piekarnia Kucharskiego 4 - Japońskie wypieki | S04E06
23:00 Meksykański stół Pati 8 | S08E05
23:30 Meksykański stół Pati 8 | S08E06
00:00 Herbarium 8 | S08E03
00:40 Herbarium 8 | S08E04
01:10 Desery Dekera | S01E01
01:40 Bitwa na smaki: David vs Matteo 3 | S03E03
02:10 Jakubiak lokalnie 2 | S02E11
02:40 David w Europie 2 | S02E06
03:15 Najlepsze ciasto w całej Francji | S01E07
04:20 Zielona rewolucja Marty Dymek | S01E11
04:55 365 obiadów Mariety Mareckiej | S01E11
CANAL+ Premium HD
2024-06-27
06:00 Łapu-capu
06:05 Ida
07:40 I znów 10 dni z tatą
09:15 Jak zostałem samurajem
10:50 Miucha. Głos bossa novy
12:25 Klub wtorkowy
14:05 Święto ognia
15:40 Za magicznymi drzwiami
17:35 Łapu-capu
17:40 Superagent
19:10 Wiek Adaline
21:00 57 sekund
22:40 Sygnalistka
00:40 Chleb i sól
02:20 Papierowe gody
03:55 Planeta Singli. Osiem historii - Zjazd absolwentów | E1/8
04:45 Długi weekend
CANAL+ Seriale HD
2024-06-27
Ранее программа может быть обрезана
09:45 Łapu Capu
09:50 Gliniarze na Gibraltarze | E02
10:35 Drużyna marzeń. Narodziny gwiazd sportu | E01
11:30 Twardzielki - Magdalena Loska | E09
12:00 Hollywood Buzz | E50
12:25 Aktualności filmowe+
12:55 Łapu Capu
13:00 Nowe życie 3 | S03E09
13:40 Nowe życie 3 | S03E10
14:30 Nowe życie 3 | S03E11
15:10 Nowe życie 3 | S03E12
15:55 Nowe życie 3 | S03E13
16:40 Młody The Rock 3 | S03E04
17:05 The Office PL 3 - Big News | S03E01
17:35 The Office PL 3 - Test IQ | S03E02
18:05 The Office PL 3 - Asystent | S03E03
18:30 The Office PL 3 - Ono | S03E04
19:05 The Office PL 3 - Wywiad | S03E05
19:30 The Office PL 3 - Widzenie | S03E06
20:00 Jujutsu Kaisen | E13
20:25 Jujutsu Kaisen | E14
20:50 Jujutsu Kaisen | E15
21:15 Jujutsu Kaisen | E16
21:40 Yellowjackets | S01E01
22:35 Yellowjackets | S01E02
23:30 Yellowjackets | S01E03
00:25 Yellowjackets | S01E04
01:20 Yellowjackets | S01E05
02:20 Django - New Babylon | S01E01
03:15 Podejrzani | S01E01
03:40 Łapu Capu
03:43 Zakończenie programu
Canal+ Sport 1 PL
2024-06-27
05:00 Ligue1 Review
06:00 Liga+ Extra
08:00 Ekstrapaka - 27. kolejka
09:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska: Real Madryt CF - Atletico Madryt
11:15 Piłka nożna: Liga francuska: Paris Saint-Germain - Clermont Foot 63
13:30 Piłka nożna: Ekstraklasa: Radomiak Radom - Raków Częstochowa
15:45 Magazyn skrótów LaLiga EA Sports
16:45 Ligue1 Review
18:00 NBA Action
18:30 Witaj w akademii - Lech Poznań
19:00 Boks: Gala w Corpus Christi - waga ciężka: Jared Anderson - Ryad Merhy
22:40 Polska Liga Żeglarska - Mistrzostwa kobiet, Sopot
23:00 8 wspaniałych - Iga Świątek | E02
00:00 Boks: BKFC 62 w Hollywood - waga piórkowa: Kai Stewart - Bryan Duran
02:15 Piłka nożna: Ekstraklasa: Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
04:25 Magazyn PGE Ekstraliga
Canal+ Sport 2 PL
2024-06-27
06:00 Tenis: Turniej WTA w Eastbourne - mecz 2. rundy gry pojedynczej
08:00 Tenis: Turniej WTA w Eastbourne - mecz 2. rundy gry pojedynczej
10:00 Tenis: Turniej WTA w Eastbourne - mecz 2. rundy gry pojedynczej
12:00 Tenis: Turniej WTA w Eastbourne - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
13:30 Tenis: Turniej WTA w Eastbourne - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
15:00 Tenis: Turniej WTA w Eastbourne - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
17:00 Tenis: Turniej WTA w Eastbourne - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
19:00 Tenis: Turniej WTA w Eastbourne - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
21:00 Tenis: Turniej WTA w Eastbourne - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
23:00 Tenis: Turniej WTA w Eastbourne - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
01:00 Piłka nożna: Ekstraklasa: Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
Canal+ Sport 3 PL
2024-06-27
06:00 Piłka nożna: Ekstraklasa: Piast Gliwice - Raków Częstochowa
08:30 Liga+
10:15 Piłka nożna: Ekstraklasa: PGE FKS Stal Mielec - Śląsk Wrocław
12:45 Ekstrapaka - 4. kolejka
13:45 Piłka nożna: Ekstraklasa: Korona Kielce - Górnik Zabrze
16:15 Liga+ Extra
18:00 Piłka nożna: Ekstraklasa: Widzew Łódź - ŁKS Łódź
20:30 Liga+
21:50 Liga+ Extra
23:30 Piłka nożna: Ekstraklasa - wstęp do meczu
23:50 Piłka nożna: Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Radomiak Radom
02:00 Liga+
03:30 Piłka nożna: Ekstraklasa - wstęp do meczu
03:55 Piłka nożna: Ekstraklasa: Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa
Canal+ Sport 4 PL
2024-06-27
05:30 Witaj w akademii - Cracovia
06:00 Piłka nożna: Ekstraklasa - wstęp do meczu
06:20 Piłka nożna: Ekstraklasa: Cracovia - KGHM Zagłębie Lubin
08:30 Piłka nożna: Ekstraklasa: Piast Gliwice - Raków Częstochowa
11:00 Liga+
12:45 Piłka nożna: Ekstraklasa: PGE FKS Stal Mielec - Śląsk Wrocław
15:15 Ekstrapaka - 4. kolejka
16:15 Piłka nożna: Ekstraklasa: Korona Kielce - Górnik Zabrze
18:45 Liga+ Extra
20:30 Piłka nożna: Ekstraklasa: Widzew Łódź - ŁKS Łódź
23:00 Liga+
00:20 Liga+ Extra
02:00 Piłka nożna: Ekstraklasa - wstęp do meczu
02:20 Piłka nożna: Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Radomiak Radom
04:30 Liga+
CANAL+ Sport 5 PL
2024-06-27
06:00 Tenis: Turniej WTA w Eastbourne - mecz 2. rundy gry pojedynczej
08:00 Telesprzedaż
09:45 Żużel: PGE Ekstraliga: ebut.pl Stal Gorzów - ORLEN OIL Motor Lublin
12:30 Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga: Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Cellfast Wilki Krosno
14:40 Piłka nożna: Liga hiszpańska - Top Goals 2023/24
15:40 Żeglarstwo: Mistrzostwa Polski Kobiet w Sopocie
16:00 Piłka nożna: Ekstraklasa - podsumowanie sezonu 2023/24
17:00 Żużel: PGE Ekstraliga: ZOOleszcz GKM Grudziądz - NovyHotel Falubaz Zielona Góra
19:50 Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga: H.Skrzydlewska Orzeł Łódź - Texom Stal Rzeszów
22:30 Boxing World Weekly - Wokół ringu
23:00 Boll Speedway Camp 2024
23:30 Piłka nożna: Ekstraklasa: Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
01:45 Liga+ Extra
03:50 Zakończenie programu
CBS Reality PL
2024-06-27
05:10 Na straży kanadyjskich granic 2 | S02E12
05:35 Na straży kanadyjskich granic 2 | S02E13
06:00 Strzegąc granic 9 | S09E03
06:30 Strzegąc granic 9 | S09E04
07:00 Patrol na autostradach Nowej Zelandii 9 | S09E02
07:30 Patrol na autostradach Nowej Zelandii 9 | S09E03
08:00 Pomoc drogowa wagi ciężkiej 3 | S03E18
09:00 Hardcorowy lombard 9 | S09E05
09:30 Hardcorowy lombard 9 | S09E06
10:00 Hardcorowy lombard 9 | S09E07
10:30 Hardcorowy lombard 9 | S09E08
11:00 Zadzwoń do komornika 2 | S02E03
12:00 Zadzwoń do komornika 2 | S02E04
13:00 Gdy zaginięcie oznacza najgorsze 2 | S02E04
14:00 Hardcorowy lombard 9 | S09E09
14:30 Hardcorowy lombard 9 | S09E10
15:00 Hardcorowy lombard 9 | S09E11
15:30 Hardcorowy lombard 9 | S09E12
16:00 Patrol na autostradach Nowej Zelandii 9 | S09E04
16:30 Patrol na autostradach Nowej Zelandii 9 | S09E05
17:00 Maniakalni zbieracze 2 | S02E07
18:00 Na straży australijskich granic 10 | S10E10
18:30 Na straży australijskich granic 10 | S10E11
19:00 Na straży australijskich granic 10 | S10E12
19:30 Na straży australijskich granic 10 | S10E13
20:00 Pomoc drogowa wagi ciężkiej 3 | S03E19
21:00 Zagadkowe zgony 2 | S02E11
21:30 Zagadkowe zgony 2 | S02E12
22:00 Najgroźniejszy morderca świata 7 | S07E09
23:00 Straż graniczna USA. Mosty na Rio Grande 4 | S04E02
00:00 Tropami zbrodni | S01E19
01:00 Zagadkowe zgony 2 | S02E11
01:30 Zagadkowe zgony 2 | S02E12
02:00 48 godzin 33 | S33E32
02:45 48 godzin 33 | S33E33
03:30 Na miejscu zbrodni 7 | S07E04
04:20 Na straży kanadyjskich granic 2 | S02E14
04:45 Na straży kanadyjskich granic 2 | S02E15
CI Polsat
2024-06-27
05:30 Morderca z internetu - Tim | S01E09
06:00 Morderca z internetu - Xixi | S01E11
06:30 Więzy zbrodni 2 - Stevie Crawford - Oregon | S02E20
07:25 Tajemnice pokoju przesłuchań - Zabójczy tata | S01E16
08:25 Dla mnie już nie żyjesz - Bennett | S01E06
09:20 Ktoś ma coś do ukrycia - Niepiękny umysł | S01E11
10:20 W ślad za mordercą - Geoff Seggie | S01E03
11:20 Więzy zbrodni - Marcowa masakra - Barbara Becker | S01E07
12:20 Krwawe rozstania 4 - Sprawa Richardsonów | S04E08
13:15 Motyw mordercy - Zły nieznajomy | S01E29
13:45 Motyw mordercy - Obcy na stacji | S01E30
14:10 48 godzin 25 - Nieuczciwa transakcja | S25E06
15:05 Morderca na pokładzie 2 - Liam | S02E18
16:00 Śledztwa w prosektorium 2 - Poślubiona mordercy | S02E06
17:00 Toksyczne związki - Podwójne oszustwo | S01E11
18:00 Mordercze związki - Lois Riess | S01E19
19:00 Zbrodnia na prowincji 2 - Thompson, Manitoba | S02E05
20:00 Szokujące morderstwa: Kalifornia - Egzekucja | S01E08
21:00 Mordercą jest ktoś inny - Śmiertelna zdrada | S01E08
22:00 W cztery oczy z mordercą - Rod Covlin | S01E06
23:00 I nie opuścisz mnie aż do śmierci 3 - Key Baker | S03E04
23:55 Daj znać, jak wrócisz 2 - Miya Marcano | S02E06
00:50 Toksyczne związki - Zdradzone zaufanie | S01E08
01:45 Kobiety, które niosły śmierć 12 - Porzucona i zazdrosna | S12E07
02:40 Dzwoń na policję 3 - Stoi przede mną | S03E10
03:35 Dowody zbrodni 2 - Kobieta w lesie | S02E11
04:35 48 godzin 25 - Nieuczciwa transakcja | S25E06
Cinemax
2024-06-27
06:00 Lunana. Szkoła na końcu świata
07:45 W zastępstwie
08:00 Długi bieg
09:30 Martinez
11:05 Siostry
12:50 Bestie
15:10 Mój kochanek, mon amour
16:50 Długi bieg
18:20 Linoleum
20:00 Skończ z tymi kłamstwami
21:35 Liberator 2
23:15 Mastema
01:00 Głęboka czerwień
03:05 Ostatni promień słońca
04:15 Pierwsza
Cinemax 2
2024-06-27
06:00 Krzyk pawia
07:45 Afera Thomasa Crowna
09:40 Wilk i pies
11:30 Jedenaste: Znaj sąsiada swego
13:05 Raj
14:30 Na nabrzeżach
16:20 Afera Thomasa Crowna
18:15 Bohemian Rhapsody
20:30 Jentł
22:40 Sound of Metal
00:40 Delta
02:30 Opowieści kanterberyjskie
04:25 Ostatni taniec
Comedy Central PL
2024-06-27
05:00 Miasteczko South Park 9 - Goń Jajo! | S09E10
05:30 Blok Ekipa 3 - Jednoręki bandyta/ Ojczym/ Wyprawa na Tarchomin | S03E03
06:00 Bob kocha Abisholę - Dylematy | S01E11
06:25 Bob kocha Abisholę - Moi Nigeryjczycy | S01E12
06:55 Mów mi Kat 2 - Łobuz od serów | S02E11
07:25 Mów mi Kat 2 - Sierżant McCluck | S02E12
07:50 Młody Sheldon 3 - Brokat do ciała i sklepowy zestaw bezpieczeństwa | S03E12
08:10 Młody Sheldon 3 - Kontrakty, zasady i świńskie móżdżki | S03E13
08:35 Dwóch i pół 12 | S12E01
09:05 Dwóch i pół 12 | S12E02
09:30 Dwóch i pół 12 | S12E03
10:00 Dwóch i pół 12 | S12E04
10:30 Teoria wielkiego podrywu 2 - Finansowa frustracja | S02E14
10:55 Teoria wielkiego podrywu 2 - Matczyna wizytacja | S02E15
11:25 Teoria wielkiego podrywu 2 - Poduszkowa saturacja | S02E16
11:50 Teoria wielkiego podrywu 2 - Terminatorowa separacja | S02E17
12:10 Teoria wielkiego podrywu 2 - Robocza kompromitacja | S02E18
12:35 Teoria wielkiego podrywu 2 - Sąsiedzka dysocjacja | S02E19
13:05 Przyjaciele - The One with Mrs. Bing | S01E11
13:35 Przyjaciele - The One with the Dozen Lasagnas | S01E12
14:05 Przyjaciele - The One with the Boobies | S01E13
14:35 Przyjaciele - The One with the Candy Hearts | S01E14
15:05 Przyjaciele - The One with the Stoned Guy | S01E15
15:35 Przyjaciele - The One with Two Parts - Part 1 | S01E16
16:05 Młody Sheldon 3 - Zastój, krzyż i przydrożny żwir | S03E14
16:30 Młody Sheldon 3 - Była żona chłopaka i pocieranie głowy na szczęście | S03E15
17:00 Teoria wielkiego podrywu 2 - Izotopowa rewelacja | S02E20
17:25 Teoria wielkiego podrywu 2 - Vegasowa renormalizacja | S02E21
17:55 Teoria wielkiego podrywu 2 - Kibelkowa turbulencja | S02E22
18:15 Teoria wielkiego podrywu 2 - Monopolarna ekspedycja | S02E23
18:40 Teoria wielkiego podrywu 3 - The Electric Can Opener Fluctuation | S03E01
19:05 Teoria wielkiego podrywu 3 - The Jiminy Conjecture | S03E02
19:30 Przyjaciele - The One with Two Parts - Part 2 | S01E17
20:00 Przyjaciele - The One with All the Poker | S01E18
20:30 Przyjaciele - The One Where the Monkey Gets Away | S01E19
21:00 Przyjaciele - The One with the Evil Orthodontist | S01E20
21:30 Przyjaciele - The One with the Fake Monica | S01E21
22:00 Przyjaciele - The One with the Ick Factor | S01E22
22:30 Dwóch i pół 12 | S12E05
23:00 Dwóch i pół 12 | S12E06
23:30 Dwóch i pół 12 | S12E07
00:00 Dwóch i pół 12 | S12E08
00:30 Miasteczko South Park 9 - Uwięziony w Szafie | S09E12
01:00 Miasteczko South Park 9 - Uwolnić Willzyxa | S09E13
01:30 Miasteczko South Park 23 - Halloweenowy Specjał 'Czciwej Farmy | S23E05
02:00 Blok Ekipa 3 - Wiesław Paleta ma dość/Buda Duper | S03E06
02:30 Blok Ekipa 3 - Poszukiwacze zaginionego szmalu/ Królowie życia/ Buda nie daje żyć/ Dziewczyna gangstera | S03E07
03:00 Mów mi Kat 2 - Łobuz od serów | S02E11
03:30 Mów mi Kat 2 - Sierżant McCluck | S02E12
04:00 Bob kocha Abisholę - Dylematy | S01E11
04:30 Bob kocha Abisholę - Moi Nigeryjczycy | S01E12
Discovery Channel PL
2024-06-27
05:00 Alarmowy 091 - policjanci z Hiszpanii | S02E13
06:00 Fani czterech kółek - Mazda RX7 | S11
07:00 Zoom na architekturę 6 | S06E11
08:00 Najniebezpieczniejszy zawód świata 19 - Granica bólu | S19
09:00 Gorączka złota: Australia 4 | S04E04
10:00 Gorączka złota - Zmartwychwstanie potworów | S11E12
11:00 Przetrwać nad Jukonem - Koło nieszczęścia | S01E08
12:00 Fani czterech kółek - Jaguar s-type r | S17
13:00 Nagi instynkt przetrwania - Głodni i ścigani | S08
14:00 Ed Stafford z rodziną w dziczy
15:00 Złomowisko PL | S08E01
16:00 Łowcy opali 6 - Nie za blisko! | S06
17:00 Nic do zgłoszenia | S02E01
18:00 Przystanek Bieszczady 3 | S03E05
19:00 Złomowisko PL 7 | S07E07
20:00 Złomowisko PL 7 | S07E08
21:00 Gorączka złota: rzeka skarbów 7 - Ostatnie życzenie | S07
22:00 Poszukiwacze przeklętego złota 3 - Bitwa o Black Rock | S03
23:00 Miliony Escobara - Ostateczna rozgrywka | S02
00:00 Fani czterech kółek 12 - Datsun 240Z: Kalifornia | S12
01:00 Auto-reaktywacja - Wyścigowy chevrolet | S05
02:00 Militaria na warsztat | S06E12
03:00 Królowie asfaltu - To dopiero początek! | S08
04:00 A2 - autostrada na Zachód | S01E16
Discovery Historia PL
2024-06-27
05:00 Łowcy staroci: Renowacje | S03E15
06:00 Na ratunek starociom - Powrót do Cap Centre | S10E13
06:30 Na ratunek starociom - Domek myśliwski w Jamestown | S11E01
07:00 Łowcy staroci: Renowacje - Magiczna latarnia | S04E01
08:00 Łowcy staroci: Renowacje - Gol! | S04E02
09:00 Kwatery Hitlera | E05
10:00 Początki polskiej awiacji - Szachownice nad Poznaniem | E01
10:30 Początki polskiej awiacji - Port Lotniczy Ławica | E02
11:00 Militaria na warsztat | S05E07
12:00 Nowe życie starych rzeczy - Oznaka sukcesu
12:30 Nowe życie starych rzeczy - Dobre pomysły
13:00 Nowe życie starych rzeczy - W pogoni za gotówką
13:30 Nowe życie starych rzeczy - Trumna na co dzień
14:00 Muzealne tajemnice - Myśliwiec, lokomotywa i inne historie | S14
15:00 Muzealne tajemnice - Niezniszczalny Jack i inne historie | S14
16:00 Zoom na architekturę - Tajemnica wulkanicznej świątyni | S05
17:00 Zoom na architekturę - Rzymska brama piekieł | S05
18:00 Łowcy staroci - Podejmowanie ryzyka | S12
19:00 Łowcy staroci - Idąc z duchem czasu | S12
20:00 Kupiec czy głupiec | S01E05
21:00 Zaginione miejsca - Źródło wiecznej młodości
22:00 Tajemnice Alaski - Alaskański Titanic
23:00 Autostrada spotkań z UFO - Odzyskiwanie UFO
00:00 Poszukiwacze kamieni szlachetnych - Krwistoczerwone rubiny z Tajlandii | S01E11
01:00 Poszukiwacze kamieni szlachetnych - Rubin, szafir i jadeit z Myanmaru | S01E12
02:00 Na tropie legend - Krew św. Januarego
03:00 Profesjonaliści - Krzysztof Kowalewski
04:00 Pasja - sposób na życie | E11
Discovery Life PL
2024-06-27
05:15 Zakończenie programu
05:20 Wiza na miłość 7 | S07E22
06:15 Nowa Maja w ogrodzie | S01E34
06:45 Nowa Maja w ogrodzie | S01E35
07:15 Idealna niania 6 | S06E05
08:00 Szpital | S02E198
09:00 Szpital | S02E199
10:00 Nowa Maja w ogrodzie | S01E34
10:30 Idealna niania 6 | S06E04
11:15 Idealna niania 6 | S06E05
12:00 Idealna niania 6 | S06E06
12:45 Zaginieni 5 | S05E13
13:45 Druga twarz 2 | S02E07
14:45 Szpital | S02E197
15:45 19+ | S01E32
16:15 19+ | S01E33
16:45 Idealna niania 6 | S06E04
17:30 Idealna niania 6 | S06E05
18:15 Idealna niania 6 | S06E06
19:00 Idealna niania 6 | S06E07
19:45 Remont w rytmie hip-hopu 2 | S02E07
20:45 Miłość, szok i pożądanie | E06
21:15 Miłość, szok i pożądanie | E07
21:45 Mój mąż jest w ciąży
22:45 Nie do uwierzenia! | S05E04
23:45 Obcy wewnątrz nas | S06E04
00:45 Obcy wewnątrz nas | S06E05
01:45 Eks-tra zmiana | S01E05
02:45 Szpital | S03E233
03:45 Szpital | S03E235
04:45 19+ | S01E17
Discovery Science PL
2024-06-27
05:00 Zoom na architekturę 3 - Tajemnice Zakazanego Miasta | S03E11
06:00 Jak to jest zrobione? 25 - Zestawy mebli kawowych, druk wypukły | S25
06:30 Jak to jest zrobione? 25 - Kule do gry w bule, biofarmaceutyki | S25
07:00 Jak to jest zrobione? 25 - Skórzane piłki do gry w koszykówkę, przesuwne zasuwy jazów | S25
07:30 Jak to jest zrobione? 25 - Pompy mechanizmu wspomagania kierownicy | S25
08:00 Autostrada spotkań z UFO - UFO i przemoc
09:00 Autostrada spotkań z UFO - Morderstwo na prerii
10:00 Autostrada spotkań z UFO - Odzyskiwanie UFO
11:00 Pogromca mitów w akcji - Broń na hot dogi
12:00 Pogromca mitów w akcji - Powietrzna walka myśliwców
13:00 Zoom na architekturę - Zwoje z Qumran: mroczna prawda | S04
14:00 Zoom na architekturę - Podwodne Pompeje | S04
15:00 Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem - Czy przestępstwa z użyciem broni to już epidemia? | S07
16:00 Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem - Czy każdy może zostać geniuszem? | S07
17:00 Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem - Czy Moc jest z nami? | S07
18:00 Jak to jest zrobione? 25 - Skórzane rzeźby, kuchenki turystyczne | S25
18:30 Jak to jest zrobione? 25 - Schody spiralne, chleb typu pita | S25
19:00 Jak to jest zrobione? 25 - Solarne lampy uliczne, lalki | S25
19:30 Jak to jest zrobione? 25 - Szklane posągi, zwojnice | S25
20:00 Jak to jest zrobione? 25 - Obrazy ryb, gliniane cele do strzelania | S25
20:30 Jak to jest zrobione? 25 - Przepustnice, wapienne kominki | S25
21:00 Jak to jest zrobione? - Widły ogrodowe/Toffi/Formy do ciasta Bundt | S19E01
21:30 Jak to jest zrobione? - Cynowe piersiówki/Sałatka ziemniaczana/Paliwowe ogniwa hydrogenowe | S19E02
22:00 Jak to jest zrobione? - Przynęty myśliwskie/Pomidory w puszce/Lassa | S19
22:30 Jak to jest zrobione? - Gotowe trawniki/Suszona wołowina/Kręgle | S19
23:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki - Wzmacniacze gitar i naczynia gliniane | S16E13
23:30 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki - Mycie okien w wieżowcach | S16
00:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki - Kampery i lizaki Chupa Chups | S16E15
00:30 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki - Grzyby i mapy | S16E16
01:00 Gwiezdne bitwy - Wielki sen
02:00 Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem - Czy nie ma już prywatności? | S07
03:00 Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem - Czy możemy oszukać śmierć? | S07
04:00 Zoom na architekturę 3 - Zakazane miasto faraonów | S03
Disney Channel PL
2024-06-27
05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. - Niemożliwie naukowo | S01E15
05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. - Bohaterowie | S01E16
05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. - Pies, który chciał być wilkiem | S01E17
05:45 Taffy - Gwiazdkowy Bentley | S01E10
05:50 Taffy - Woń polowania | S01E17
06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot - Ilustrachor | S01E08
06:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot - Arcyglina | S01E09
07:00 Herosi pół na pół - Weekendowa zamiana/ Myśli, które coś znaczą | S01E07
07:30 Herosi pół na pół - Przerwa na reklamę/ Chyba nie jesteśmy kwita | S01E08
08:00 Greenowie w wielkim mieście - Heja Henio/ Obserwowanie ludzi | S01E24
08:30 Greenowie w wielkim mieście - Walentynkowe Tańce/ Stróż porządku | S01E27
09:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 | S02E46
09:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 | S02E48
10:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 | S02E47
10:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 | S02E49
11:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 | S02E50
11:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 | S02E51
12:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 - Kameleon | S03E53
12:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 - Cofelia | S03E56
13:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 - Tatołak | S03E58
13:30 Greenowie w wielkim mieście 2 - Przeprosiny | S02E39
13:50 Greenowie w wielkim mieście - Świerszczu na swoim/ Wolontariuszka | S01E30
14:20 Greenowie w wielkim mieście 2 - Dynamit/ Wrumka | S02E31
14:50 Kiff - Halloweenowa domówka Trevora | S01E20
15:20 Kiff - Misja | S01E21
15:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 - Karniaki | S04E102
16:20 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 - Ryzyko (Ostateczny atak Władcy Ciem - część 1) | S04E103
16:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 - Kontra (Ostateczny atak Władcy Ciem - część 2) | S04E104
17:20 Chomi i Greta - Przeciwieństwo bystrzaka/ Urodziny Bailey | S01E07
17:50 Chomi i Greta - Nudzę się/ Piękna i bestia | S01E09
18:20 Potworna robota 2 - To jest w środku! | S02E15
18:50 Potworna robota 2 - Boisko krzyków | S02E16
19:20 Greenowie w wielkim mieście 3 - Szef to ma życie/ Propaganda radości | S03E62
19:50 Greenowie w wielkim mieście 3 - Mały kumpel / Ogród Zen | S03E63
20:20 Taffy 2 - Wakacje idealne | S02E103
20:25 Taffy 2 - Na śmietnisku | S02E104
20:40 Taffy 2 - Zupełnie nowy Taffy | S02E105
20:45 Taffy 2 - Cała prawda o Taffym | S02E106
20:55 Taffy 2 - Powrót Ronalda Szopiastego | S02E107
21:10 Taffy 2 - Ojciec chrupki | S02E108
21:15 Taffy 2 - Zjazd | S02E109
21:25 Taffy 2 - Szef wszystkich szopów | S02E110
21:40 Moon Girl i Diabelski Dinozaur 2 - Kosmiczna wystawa | S02E27
22:10 Moon Girl i Diabelski Dinozaur 2 - Skok na sztukę | S02E26
22:40 Greenowie w wielkim mieście 3 - Dostawa pizzy / Dziewczyna z koniem | S03E75
23:05 Greenowie w wielkim mieście 3 - Frilly Tilly / Montowany | S03E74
23:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 - Fotka idealna | S02E97
23:45 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 - Droga do sławy | S02E98
23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 - Jak powstało miasto | S02E99
00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 - Rajska miejscówka | S02E100
00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 - Megawaleczne roboty | S02E101
00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 - Żadnych chłopaków | S02E102
00:40 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 - Szpieg, który mnie szkolił | S02E103
00:50 Ghostforce - Katastrofa / Galareciarz | S01E09
01:10 Ghostforce - Głoschaos / Wiekduch | S01E10
01:35 Taffy - Masz to w genach | S01E07
01:40 Taffy - Ogłaszam was psem i kotem | S01E05
01:50 Taffy - Kukiełka | S01E03
01:55 Taffy - Kto da więcej? | S01E04
02:05 Taffy - Misja Mish Mash | S01E09
02:10 Płazowyż - Sezon randkowy/Anna kontra dzicz | S01E07
02:35 Płazowyż - Kwarant- Anna/Krzak genealogiczny | S01E08
02:55 Płazowyż - Knajpiane rewolucje/Ostatni kram | S01E09
03:15 Szkoła wikingów - Upadek topora | S01E04
03:20 Dronersi 2 - Wyścig z pszczołożółwiem | S02E42
03:40 Dronersi 2 - Wyścig Szefa Kuchni | S02E43
04:05 Dronersi 2 - Wyścig Baby | S02E44
04:25 Szkoła Wikingów - Chwała Królowej Rzepy | S01E13
04:50 Szkoła Wikingów | S01E14
Disney Junior
2024-06-27
05:00 Eureka! - Projekt Bog / Gigantyczny slalom | S01E09
05:30 Myszka Miki: Frajdomek 3 - Daisy i zagubiony sen/ Wielkie zdjęcie Daisy | S03E60
06:00 Myszka Miki: Frajdomek 3 - Zabezpieczenie Goofy'ego/ Zaczarowany ratunek | S03E62
06:30 Myszka Miki: Frajdomek - Dzielny Miki! | S01E01
07:00 Me & Winnie the Pooh - Poznaj Kłapouchego | S01E09
07:05 Blue 3 | S03E127
07:10 Blue 3 | S03E128
07:20 Blue 3 - Ziemia | S03E129
07:30 Blue 3 | S03E130
07:40 Blue 3 - Żółwik chłopczyk | S03E131
07:50 Blue 3 - Piżamki | S03E132
08:00 Blue 3 - Fachowcy | S03E133
08:10 Blue 3 - Babuniowóz | S03E134
08:20 Blue 3 - Kosmos | S03E135
08:25 Figle-migle z Kubusiem Puchatkiem - Tygrys i hula hop | S01E09
08:30 Spidey i superkumple 2 - Ducho-przygoda Kulki! / Same sztuczki, słodyczy brak! | S02E40
09:00 Klub przyjaciół Myszki Miki
10:00 Ariel: Mermaid Tales (Shorts) | S01E07
10:05 Blue - Plaża | S01E26
10:15 Blue - Basen | S01E22
10:25 Blue 2 - Chlup, chlup, Święta! | S02E77
10:35 Blue 2 | S02E82
10:45 Blue 3 | S03E148
10:55 Blue 3 | S03E121
11:00 Ariel: Mermaid Tales (Shorts) | S01E08
11:05 Myszka Miki: Frajdomek - Kora, piracki krab / Ciekawy przypadek szalonego naukowca | S02E34
11:30 Superkoty - Kocie kopie/ Leniwa lotniczka | S01E25
12:00 Pupstruction - Przygody w Bulldozing / Safe and Hound | S01E06
12:30 Me & Winnie the Pooh - Poznaj Kłapouchego | S01E09
12:35 Blue 2 | S02E87
12:40 Blue 2 | S02E88
12:50 Blue 2 | S02E89
13:00 Blue 2 | S02E90
13:10 Blue 2 | S02E91
13:20 Blue 2 | S02E92
13:25 Figle-migle z Kubusiem Puchatkiem - Tygrys i hula hop | S01E09
13:30 Straż Ekipa 2 - Pojedynek z Andzią / Ingrid na lodzie | S02E36
14:00 Spidey i superkumple | S01E14
14:30 Lwia Straż | S01E15
15:00 Lwia Straż | S01E16
15:30 Superkoty - Mysie święta | S01E09
16:00 Pupstruction - Tycia stodoła/ Do wyboru, do koloru | S01E17
16:30 Pupstruction - Poczta walentynkowa/ Awaria prądu | S01E22
17:00 Blue 3 | S03E127
17:10 Blue 3 | S03E128
17:20 Blue 3 - Ziemia | S03E129
17:30 Blue 3 | S03E130
17:40 Blue 3 - Żółwik chłopczyk | S03E131
17:50 Blue 3 - Piżamki | S03E132
18:00 Superkoty - Sernado / Konkurs talentów | S01E26
18:30 Jej Wysokość Zosia 4 - Zawsze królewska, cz. 2 | S04E115
19:00 Jej Wysokość Zosia 4 - Zawsze królewska, cz. 3 | S04E116
19:30 Me & Winnie the Pooh - Poznaj Kłapouchego | S01E09
19:35 Blue 2 - Autobus | S02E74
19:40 Blue 2 - Mamo-szkoła | S02E75
19:50 Blue 2 - Na barana | S02E76
20:00 Blue 2 - Chlup, chlup, Święta! | S02E77
20:10 Blue 2 | S02E78
20:20 Blue 2 | S02E79
20:25 Figle-migle z Kubusiem Puchatkiem - Tygrys i hula hop | S01E09
20:30 Superkoty - Włóczkowe harce / Duży problem | S01E01
21:00 Spidey i superkumple 2 - Ckliwe rozwiązanie/ Mała mrówka, wielki problem | S02E45
21:30 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi - Najlepsi przyjaciele/ Szerokiej drogi | S01E20
22:00 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 - Najlepszy duet/ Zapominajka | S02E35
22:30 Myszka Miki: Frajdomek - Ząb zębowi nierówny / Igrzyska Bohaterów | S02E35
23:00 Pidżamersi 3 | S03E56
23:25 Pidżamersi 3 | S03E57
23:50 Pidżamersi 3 | S03E58
00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 - Za dużo podwieczorków/ Ulubiony smakołyk | S02E33
00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 - Najlepszy duet/ Zapominajka | S02E35
01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 - Niezapomniana Rycerka/ Ryczące Lwizantemy | S02E37
01:30 Spidey i superkumple 3 - Lodowata przygoda/ Niech pada śnieg | S03E58
01:55 Spidey i superkumple 3 - Bąbelkowe kłopoty/ Rwąca deszczówka | S03E59
02:20 Spidey i superkumple 3 - Nosorożec i gąska / Pies kontra kot | S03E60
02:45 Myszka Miki: Frajdomek 3 - Gdzie jesteś, Chickie Boo-Boo?/ Bohaterowie placu zabaw! | S03E57
03:10 Myszka Miki: Frajdomek 3 - Nieuczęszczany szlak / Vardavar! | S03E58
03:35 Myszka Miki: Frajdomek 3 - Daisy i zagubiony sen/ Wielkie zdjęcie Daisy | S03E60
04:00 Eureka! - Wyścig po owoce/ Na biwaku | S01E10
04:30 Eureka! - Całkowite zwycięstwo!/ Cutaballoo kontra Bebe Sloth | S01E11
Disney XD
2024-06-27
05:05 Duch i nas dwóch | E11
05:30 Robale ziomale | S01E11
06:00 Taffy - Pani Śpiąca | S01E61
06:05 Taffy - Podchody z duchami | S01E58
06:10 Taffy - Kochanie, zmniejszyłam szopa | S01E56
06:25 Taffy - Cudowna lampa | S01E73
06:35 Taffy - Piskofobia | S01E76
06:40 Taffy - Bliźniacze szkolenie | S01E68
06:55 Greenowie w wielkim mieście 2 - Ding dong/ Kreskówka | S02E58
07:25 Greenowie w wielkim mieście 2 - Van / Mecz bejsbola | S02E59
07:55 Wodogrzmoty Małe 2 - Dipper i Mabel kontra Przyszłość | S02E36
08:20 Wodogrzmoty Małe 2 - Dziwnogedon: Część 1: Strachokalipsa | S02E38
08:50 Wodogrzmoty Małe 2 - Dziwnogedon: Część 2: Ucieczka od rzeczywistości | S02E39
09:20 Taffy 2 - Mucha | S02E97
09:25 Taffy 2 - Bentley mózgowiec | S02E98
09:35 Taffy 2 - Nawiedzony kłaczek | S02E99
09:50 Taffy 2 - Dzielny Bentley | S02E100
09:55 Taffy 2 - Majętna magia | S02E101
10:05 Taffy 2 - Niewidzialny | S02E102
10:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 - Nocowanka | S02E86
10:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 - Smrodek przyjaźni | S02E87
10:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 - Wyprawa | S02E88
11:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 - Gospodarze | S02E89
11:15 Greenowie w wielkim mieście 2 - Pokonać upał/ Kosmici | S02E37
11:45 Greenowie w wielkim mieście 2 - Rekin/ Sny | S02E38
12:10 Taffy 2 - Robot na straży | S02E145
12:20 Taffy 2 - Zjeżdżalnia | S02E146
12:25 Taffy 2 - Zagubieni w dżungli | S02E147
12:35 Taffy 2 - Ostatnia gra | S02E148
12:45 Taffy 2 - Perfekcyjne szkolenie | S02E149
12:55 Taffy 2 - Pamiątka | S02E150
13:00 Taffy 2 - Bentley na obozie | S02E151
13:10 Taffy 2 - Małpie figle | S02E152
13:20 Herosi pół na pół - Gra o trony/ Duży problem, mały problem | S01E13
13:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot - Faraon | S01E05
14:20 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot - Pan Gołąb | S01E06
14:45 Ghostforce - Cyklopiak / Magikarciarz | S01E11
15:15 Ghostforce - Bąblo-Myjniak / Kukuryk | S01E12
15:45 Prawo Milo Murphy'ego - Ciasta i tajemnice/Sportakadematon | S01E07
16:15 Prawo Milo Murphy'ego - Zastępstwo/Głębokie wody | S01E08
16:45 Sowi dom 2 - W labiryncie | S02E37
17:15 Sowi dom 2 - Tytanie, gdzie jesteś? | S02E38
17:45 Molly i Duch - Szczęśliwy pens / W tarapatach | S01E17
18:15 Molly i Duch - Wyprowadzka/ Tam dom twój, gdzie Strasz twój | S01E18
18:45 Taffy - Metamorfoza | S01E33
18:50 Taffy - Narodziny gwiazdy | S01E32
18:55 Taffy - Kwiaty dla Bentleya | S01E38
19:10 Taffy - Kochany klops | S01E40
19:20 Taffy - Lekcja życia | S01E36
19:25 Taffy - Redaktor Taffy | S01E37
19:40 Wodogrzmoty Małe 2 - Soos i prawdziwa dziewczyna | S02E24
20:10 Wodogrzmoty Małe 2 - Sklep ze strasznymi pamiątkami! | S02E26
20:40 Greenowie w wielkim mieście 2 - Pseudocelebryta / Obóz futbolowy | S02E36
21:10 Greenowie w wielkim mieście 2 - Pokonać upał/ Kosmici | S02E37
21:40 Fineasz i Ferb | S01E03
22:10 Fineasz i Ferb | S01E18
22:35 Fineasz i Ferb | S01E04
23:00 Dzieciak kontra Kot 2 | S02E47
23:25 Dzieciak kontra Kot 2 | S02E48
23:50 Dzieciak kontra Kot 2 | S02E49
00:10 Ghostforce - Maskarada/ Batata | S01E21
00:35 Ghostforce - Prehistraszność/ Chaorion | S01E22
01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. | S01E23
01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. - Serowa feta | S01E24
01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. - Zamiana głosów | S01E25
01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. - Przezorny zawsze… | S01E26
01:50 Kosmiczne kurczaki w kosmosie | S01E16
02:10 Kosmiczne kurczaki w kosmosie | S01E17
02:30 Duch i nas dwóch | E03
02:55 Duch i nas dwóch | E04
03:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie | S01E19
03:35 Kosmiczne kurczaki w kosmosie | S01E20
04:00 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 | S02E27
04:20 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 | S02E28
04:45 Duch i nas dwóch | E12
DTX PL
2024-06-27
05:00 Z wędką na koniec świata - Piraci z Papui-Nowej Gwinei
06:00 Drwal zawodowiec - Sukces czy porażka?
07:05 Fani czterech kółek - Ford bronco z 1970 r. | S13
08:10 Fani czterech kółek - Mercedes 500 sec z 1983 r. | S13
09:10 Militaria na warsztat | S05E08
10:10 Militaria na warsztat | S05E09
11:10 Zawód: drwal - Trudny tydzień
12:10 Alarmowy 091 - policjanci z Hiszpanii | S02E10
13:10 A8 - autostrada na Zachód | S04E09
14:10 Przystanek Bieszczady 3 | S03E05
15:10 Fani czterech kółek - Range rover MK3 | S10
16:10 Fani czterech kółek - Porsche boxster | S10
17:10 Absurdy drogowe | S01E09
17:40 Absurdy drogowe | S01E10
18:10 Tajemnice mrocznych wód - Alaska: w poszukiwaniu łososi królewskich | E01
19:10 Chłopcy z komisu - Hamptons
19:40 Chłopcy z komisu - Decyzja
20:10 Hot rod wg Kindiga - To nie silnik, to… | S03
21:10 K2 - kierowców dwóch | S01E01
21:40 K2 - kierowców dwóch | S01E02
22:10 Łowcy klasyków - Golf i lotus | S04
23:10 Supertransporty | S03E02
00:10 A2 - autostrada na Zachód | S03E13
01:10 Militaria na warsztat - Czołg do ogrodu | S05
02:10 Megatransporty | S02E08
03:00 Obsesja 4 kółek - Rodzinne relacje | S02
04:00 Traktory na start | S01E01
E! Entertainment PL
2024-06-27
05:00 Z kamerą u Kardashianów - Problemy Khloe | S08E16
06:00 Małżeństwo z Jonasami - Światło, kamera, Cosmopolitan | S02E06
06:30 Mel B i jej straszny świat - Miłość jest straszna | S01E04
07:00 Mel B i jej straszny świat - Pikantne życie w Vegas | S01E05
07:30 Mel B i jej straszny świat - W pogoni za Ludacrisem | S01E06
08:00 Mel B i jej straszny świat - Trudne wybory | S01E07
08:30 Very Cavallari - Nowy lokator | S02E01
09:30 Very Cavallari - Zdjęcia w Palm Springs | S02E02
10:30 Tylko dla celebrytów | E15
11:15 Tylko dla celebrytów | E13
12:00 E! News
12:30 Oglądaj na żywo, co się dzieje!
13:00 Z kamerą u Kardashianów | S06E08
14:00 Z kamerą u Kardashianów - Lęk przed nieznanym | S11E09
15:00 Dom łotrów - Pycha kroczy przed upadkiem
16:00 Dom łotrów - Trzech łotrów wchodzi do baru… O, cholera
17:00 Ekipa Bradshaw - Rodzinna gra | S02E04
17:30 Ekipa Bradshaw - Aleja sławy/Aleja wstydu | S02E05
18:00 Ekipa Bradshaw - Dzieci i bourbon | S02E06
18:30 Ekipa Bradshaw - Punkty dla tatusia | S02E07
19:00 Plastyczna fuszerka - Wielka pupa i nieudana mastektomia | S07E09
20:00 Błędy natury - Nieszczęścia chodzą parami | E02
21:00 Plastyczna fuszerka - Na uszko | S08
22:00 Plastyczna fuszerka - Nieszczęsny nos | S08E06
23:00 Tyler Henry - medium z Hollywood - Corey Feldman, Rachel Hunter, Evelyn Lozada | S02E04
00:00 Oglądaj na żywo, co się dzieje!
00:30 E! News
01:00 Tylko dla celebrytów | E13
01:45 W zbliżeniu - Vin Diesel
02:30 Ice kocha Coco - Coco i hejterzy | S03E01
03:00 Dom łotrów - Witamy w
04:00 Z kamerą u Kardashianów - Szaleństwa paparazzi | S08E17
Eska Rock TV
2024-06-27
05:00 Rock by night
07:00 Aktywacja
10:00 Gramy co chcemy
13:00 Gramy co chcemy
16:00 Gramy co chcemy
17:00 Gramy co chcemy
19:00 Gramy co chcemy
22:00 Rock nie wyrok
23:00 Rock nie wyrok
00:00 Rock by night
01:00 Rock by night
02:00 Rock by night
03:00 Rock by night
04:00 Rock by night
Eska TV
2024-06-27
05:00 Polska noc
05:30 Migane klipy
05:45 TV okazje
06:00 Eska TV info
06:15 Made in Poland
07:00 Eska TV info
07:15 Hity na czasie
08:00 Eska TV info
08:15 Hity na czasie
09:00 Eska TV info
09:15 Miejska lista
10:00 Eska TV info
10:15 HITY Baby One More Time
11:00 Eska TV info
11:15 Best of…
12:00 Eska TV info
12:15 Co się słucha?
13:00 Eska TV info
13:15 Przesłuchanie
14:00 Eska TV info
14:15 Jazdy Gwiazdy
15:00 Eska TV info
15:15 Podwójna Gorąca 20
16:00 Podwójna Gorąca 20
17:00 Podwójna Gorąca 20
18:00 Przyjaciele 3 | S03E03
18:30 Przyjaciele 3 | S03E04
19:00 Przyjaciele 3 | S03E05
19:30 Przyjaciele 3 | S03E06
20:00 Polacy za granicą
21:00 Włatcy móch | S02
21:30 Włatcy móch | S02
22:00 Teoria wielkiego podrywu 8 | S08E18
22:30 Teoria wielkiego podrywu 8 | S08E19
23:00 Śmierć na 1000 sposobów
23:30 Śmierć na 1000 sposobów
00:00 Teoria wielkiego podrywu 8 | S08E16
00:30 Teoria wielkiego podrywu 8 | S08E17
01:00 Polska noc
02:00 Polska noc
03:00 Polska noc
04:00 Polska noc
Eska TV Extra
2024-06-27
06:00 Polska lista
08:00 Hity zawsze na czasie
09:00 Jazdy Gwiazdy
10:00 Przesłuchanie
11:00 Hit godzina
14:00 Hity zawsze na czasie
15:00 Wrzuć na luz
18:00 Twoja impreska
00:00 Hity zawsze na czasie
01:00 Polska lista
Eurosport 1 PL
2024-06-27
06:00 Snooker: Turniej Welsh Open w Llandudno - mecz finałowy: Gary Wilson - Martin O'Donnell
07:30 Porsche at Le Mans
08:30 Kolarstwo: Tour de France - 14. etap
09:30 The Power of Olympics
10:00 Athletes to watch
10:30 Chasing Glory
11:30 The Next Wave
11:45 Snooker: Turniej Welsh Open w Llandudno - mecz finałowy: Gary Wilson - Martin O'Donnell
13:30 Kolarstwo: Tour de France - 15. etap
15:30 Kolarstwo: Tour de France - 17. etap
17:30 Riding High: The Rise of Richard Carapaz
18:00 Riding Resilence: The Bernal Story
18:30 Kolarstwo: Tour de France - prezentacja zespołów
20:00 Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Innsbrucku - finały boulderingu kobiet
22:00 Biegi górskie: UTMB World Series - Teneryfa
23:00 Żeglarstwo: SailGP w Nowym Jorku
00:00 Riding High: The Rise of Richard Carapaz
00:30 Kolarstwo: Tour de France - 17. etap
01:30 Snooker: Turniej Players Championship - mecz finałowy: Mark Allen - Zhang Anda
03:30 Kolarstwo: Tour de France - 15. etap
04:45 Kolarstwo: Tour de France - 17. etap
Eurosport 2 PL
2024-06-27
06:00 Kolarstwo: Tour de France - 13. etap
07:00 Kolarstwo: Tour de France - 14. etap
08:00 Cycling Show
08:30 Snooker: Turniej Welsh Open w Llandudno - mecz finałowy
11:00 Kolarstwo: Tour de France - 13. etap
12:00 Kolarstwo: Tour de France - 14. etap
13:00 Cycling Show
13:30 Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City - finały boulderingu kobiet
15:00 Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City - finały wspinaczki na czas kobiet
15:45 Porsche at Le Mans
16:45 Motocross: Mistrzostwa Świata w Maggiorze - 2. wyścig w klasie MX2
17:15 Motocross: Mistrzostwa Świata w Maggiorze - 2. wyścig w klasie MXGP
17:45 Snooker: Turniej Welsh Open w Llandudno - mecz finałowy
19:30 Discovery golf
20:00 Riding High: The Rise of Richard Carapaz
20:30 Riding Resilence: The Bernal Story
21:00 Golf: Rocket Mortgage Classic - 1. runda
00:00 Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Innsbrucku - finały boulderingu kobiet
01:30 Kolarstwo: Tour de France - 15. etap
02:30 Kolarstwo: Tour de France - 17. etap
03:30 Snooker: Turniej Players Championship - mecz finałowy
Extreme Channel PL
2024-06-27
05:00 IMMAF World Championships 2 | S02E07
06:00 Epic Trails | E06
06:30 Epic Trails | E07
07:00 Drift Style | S02E03
07:30 Drift Style | S02E04
08:00 MTB Heroes - Chatel Mountain Style - France | S01E01
08:30 MTB Heroes - Hafjell | S01E02
09:00 The Ultimate Ride | E03
10:00 Pro Bull Riders 2016 | E14
11:00 Liquid Edge | E05
12:00 Action Sports World | S03E16
13:00 X-Games, sezon letni | E08
14:00 Grid | E05
16:00 Epic Trails | E05
16:30 Epic Trails | E06
17:00 Epic Trails | E07
17:30 Epic Trails 2 | S02E01
18:00 WWE Classic Gold | E22
18:40 WWE Classic Gold | E23
19:00 WWE Raw | E17
22:00 Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs | E12
22:30 Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs | E13
23:00 Drone Racing League Highlights | E01
01:00 X-Games, sezon letni | E08
02:00 Best of Nitro World Games | E01
03:00 MTB Heroes - Val d'Isere World Cup | S01E03
03:30 MTB Heroes - Crankworx Les 2 alpes | S01E04
04:00 Sports Adventure 6 | S06E01
04:30 Sports Adventure 6 | S06E02
FightBox PL
2024-06-27
05:40 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:50 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
06:10 Sporty walki: Makowski FC Tournament w Zielonej Górze 02.10.2021
09:15 Wrestling: NEW Extreme 4
11:30 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
11:40 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
11:50 Sporty walki: Punch Down 6 w Poznaniu
12:35 Boks: Fox Sports Africa Boxing 29.09.2022
16:25 Boks: LNK Boxing Night 14 w Rydze 08.02.2020
21:00 Hard Knocks Fighting | E06
21:45 Hard Knocks Fighting | E07
22:30 Fighting Rookies 2014
23:15 Fighting Rookies 2014
00:00 Hip Show
00:25 Hip Show
00:45 Hip Show
01:05 Sporty walki: Bangkok Fight Night
02:45 Sporty walki: RXF - Real Xtreme Fighting 26.03.2018
04:50 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
FightKlub PL
2024-06-27
06:00 Sporty walki: ONE Friday Fights 63
10:15 Wokół ringu | E846
10:55 Boks: BKFC Knucklemania 4 - waga półciężka: Mike Perry - Thiago Alves
14:50 Sporty walki: National Fight Championship 17
18:10 One FC Weekly | E25
18:50 Wokół ringu | E846
19:25 Fight Mag | E20
20:20 Total Combat | E489
21:00 Boks: BKFC Prospect Series 4 w Manassas
23:10 Sporty walki: National Fight Championship 17
02:55 One FC Weekly | E25
03:35 Sporty walki: EFC 112
FilmBox Action PL
2024-06-27
07:05 Amerykanin
08:50 Strefa Q
10:45 Czarny motyl
12:15 Łąka zgubionych butów
13:50 Wyspa skarbów
15:25 Jack Hunter i zaginiony skarb Ugaritu
17:00 Czyja to córka
18:25 Czarownik i biały wąż
20:00 Śmiertelne odliczanie
21:30 Killerman
23:20 Z zaskoczenia
00:50 Poprawczak
02:20 Dobra i zła
04:00 Wyspa cienia
FilmBox Arthouse PL
2024-06-27
06:00 Tonąca koza
06:30 Schengen
06:40 Dzień dobrze minął?
08:10 Odosobnienie
09:35 Sprzątaczka
09:50 Fabiu
10:20 Świąteczne życzenie
11:45 Mogłabym być twoją babcią
12:05 Poganiacze
13:35 Nielegalne szwalnie
14:15 Strach
15:35 Znikające zwłoki
16:40 Career girl
17:45 Kozie uszy
19:35 Pościg
21:00 Więzienny cezar
22:30 Bunt
23:45 Velo Mysterium
23:55 Panny młode
01:30 Miłość to za mało
02:50 Wiadro krwi
03:55 Wake Me When the War Is Over
FilmBox Extra PL
2024-06-27
05:20 Wypowiedzenie wojny
07:00 Bunny i byk
08:40 Starożytne histerie - przygody frywolnych Rzymian
10:10 Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta
11:40 Czekając na Anyę
13:25 Prawie przyjaciele
15:05 Poczuj rytm
16:55 Świątynia koszykówki
18:30 Droga pod wiatr
20:00 Dynastia Tudorów | S01E04
20:55 Niezawodny plan
22:30 Przebiegła gra
00:00 Sex ze śniadaniem
01:20 eXistenZ
02:55 Śmiertelne przesłuchanie
04:20 Zakończenie programu
FilmBox Family PL
2024-06-27
05:15 Latarnicy
06:50 Chłopiec z dżungli
08:20 Magia malin
09:40 Regina - Śpiewająca czarodziejka
11:10 Mali agenci. Wyścig z czasem 4D
12:35 Pierwiosnek
14:25 Guido Superbohater
15:50 Magiczny świat Davida Copperfielda
17:45 Miłość w Indiach
19:20 Kanciarz
21:00 Poza czasem
23:00 Uzdrowiciel na wózku
00:40 Zakończenie programu
FilmBox Premium PL
2024-06-27
05:35 Mali agenci: Wyścig z czasem 4D
07:00 Kroczący Grom
08:35 Tańcząca z wiatrem
10:05 Zdobyć Woodstock
12:05 Rzeź
13:25 Wampirzyce
14:55 Weekend z królem
16:30 Na skrzydłach orłów
18:05 Paterson
20:00 Piraci z Somalii
21:55 Pełzająca śmierć
23:20 Zombieland
00:45 Julia
03:05 Red Lights
04:35 Zakończenie programu
04:40 Arka Noego
Food Network PL
2024-06-27
06:00 Pyszne 25 | S04E10
06:35 Sztuka mięsa | S02E10/12
07:10 Sztuka mięsa | S02E11/12
07:45 Włoska kuchnia Benedetty | S02E55/60
08:20 Włoska kuchnia Benedetty | S02E58/60
08:50 Grill party u Valerii
09:50 Wiem, co jem | S04E12/15
10:25 Wiem, co jem | S04E13/15
11:00 Barbecue na wypasie | S02E9/13
11:35 Barbecue na wypasie | S02E10/13
12:10 Barbecue na wypasie | S02E11/13
12:40 Akcja: Restauracja! | S19E3/13
13:40 Zasadzka w supermarkecie | S04E1/20
14:40 Kulinarne podróże z Guyem Fierim | S28E14/19
15:15 Ogniem i patelnią | S03E1/10
16:15 Smaczny Dubaj
16:50 Smaczny Zanzibar
17:25 Smaczny Mediolan
18:00 Wiem, co jem | S05E10
18:35 Wiem, co jem | S06E1/16
19:10 Wiem, co jem | S06E2/16
19:45 Rewolucja na talerzu | S02E7/8
20:20 Rewolucja na talerzu | S02E08
20:50 Rewolucja na talerzu | S03E1/6
21:25 Bójka na plaży | S02E08
22:30 Akcja: Restauracja! | S19E2/13
23:30 Kuchnia jak u mamy | S03E2/30
00:05 Kulinarne podróże z Guyem Fierim | S28E14/19
00:40 Kulinarne podróże z Guyem Fierim | S28E15/19
01:15 Kulinarne podróże z Guyem Fierim | S29E9/20
01:50 Włoska kuchnia Benedetty | S02E7/60
02:20 Sztuka mięsa | S02E1/12
02:50 Sztuka mięsa | S02E10/12
03:20 Zasadzka na restaurację | S04E3/13
04:15 Pyszne 25 | S04E7/8
04:45 Zasadzka na restaurację | S03E9/13
Fox Comedy PL
2024-06-27
05:30 Diabli nadali 7 - Nadgodziny Carrie | S07E02
05:55 Diabli nadali 7 - Grupa wsparcia | S07E03
06:20 Diabli nadali 7 - Zawodowa rozrywka | S07E04
06:45 Diabli nadali 7 - Zapomniane imiona | S07E05
07:10 Melissa i Joey - Chłopak z Seulu | S01E09
07:35 Melissa i Joey - Cała nadzieja w Lennox | S01E10
08:00 Melissa i Joey - Strachy ze strychu | S01E11
08:30 Melissa i Joey - Joe Dobra Rada | S01E12
09:00 Jak poznałem waszą matkę 5 - Podwójne obywatelstwo | S05E05
09:30 Jak poznałem waszą matkę 5 - Kobzy | S05E06
10:00 Współczesna rodzina 8 - Wesele Franka | S08E19
10:30 Współczesna rodzina 8 - Wszyscy są równi | S08E20
11:00 Wszyscy kochają Raymonda 8 - Miła rozmowa | S08E19
11:30 Wszyscy kochają Raymonda 8 - Paple | S08E20
12:00 Wszyscy kochają Raymonda 8 - Model | S08E21
12:30 Wszyscy kochają Raymonda 8 - Mentor | S08E22
13:00 Sposób użycia 6 - Przerwany kontakt | S06E11
13:30 Sposób użycia 6 - Pięć rzeczy | S06E12
14:00 Sposób użycia 6 - Mięsne wojny | S06E13
14:30 Sposób użycia 6 - Żegnaj, Dolly | S06E14
15:00 Jim wie lepiej 4 - Drzwi garażowe | S04E04
15:30 Jim wie lepiej 4 - Zabójczy kostium | S04E05
16:00 Jim wie lepiej 4 - Taniec ojca z córką | S04E06
16:30 Jim wie lepiej 4 - Pogrzeb | S04E07
17:00 Brzydula Betty 3 - Jesienny numer | S03E24
18:00 Brzydula Betty 4 - Efekt motyla | S04E01
19:00 Jak poznałem waszą matkę 5 - Trudny okres | S05E07
19:30 Jak poznałem waszą matkę 5 - Podręcznik | S05E08
20:00 Współczesna rodzina 8 - Czas dla siebie | S08E21
20:30 Współczesna rodzina 8 - Absolwenci | S08E22
21:00 Family Guy: Głowa rodziny 19 - Chłopcy i wiewiórki | S19E03
21:30 Family Guy: Głowa rodziny 19 - W krainie gagów | S19E04
22:00 Eurotrip
23:55 Melissa i Joey - Cała nadzieja w Lennox | S01E10
00:20 Melissa i Joey - Strachy ze strychu | S01E11
00:50 Melissa i Joey - Joe Dobra Rada | S01E12
01:10 Family Guy: Głowa rodziny 19 - Chłopcy i wiewiórki | S19E03
01:35 Family Guy: Głowa rodziny 19 - W krainie gagów | S19E04
02:00 Bajer z Bel-Air 5 - Komu bije dzwon weselny | S05E25
02:25 Bajer z Bel-Air - Dom w ogniu | S06E01
02:50 Bajer z Bel-Air - Obowiązki służbowe | S06E02
03:15 Diabli nadali 7 - Nadgodziny Carrie | S07E02
03:40 Diabli nadali 7 - Grupa wsparcia | S07E03
04:05 Diabli nadali 7 - Zawodowa rozrywka | S07E04
04:30 Diabli nadali 7 - Zapomniane imiona | S07E05
FX PL
2024-06-27
05:10 CSI: Kryminalne zagadki Miami 2 - Najlepsza obrona | S02E05
06:10 CSI: Kryminalne zagadki Miami 2 - Huragan Anthony | S02E06
07:05 Kości 8 - Dziewczę w grzybach | S08E21
08:00 Kości 8 - Impreza w spodniach | S08E22
09:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 15 - Kolejna ofiara | S15E06
10:00 Dr House - Miłość rani | S01E20
10:55 Sposób na śledztwo - Wyceluj i strzelaj | S01E06
11:55 Sposób na śledztwo - Oryginał | S01E07
12:50 CSI: Vegas 2 - Do trzech razy sztuka | S02E14
13:45 CSI: Vegas 2 - Popioły, popioły | S02E15
14:40 Agenci NCIS - Szaleniec | S03E03
15:35 Agenci NCIS - Wojna domowa | S03E04
16:30 Dr House - Trzy opowieści | S01E21
17:25 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 15 - Walka z alkoholem | S15E07
18:20 CSI: Kryminalne zagadki Miami 7 - Zmartwychwstanie | S07E01
19:15 CSI: Kryminalne zagadki Miami 7 - Nikt nie chce zostać spalonym | S07E02
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 9 - Spóźnione wyznania | S09E08
21:05 Lucyfer 5 - Detektyw Amenadiel | S05E05
22:00 Agenci NCIS: Hawaje 3 - Operacja | S03E06
22:55 Agenci NCIS - Wojna domowa | S03E04
23:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 9 - Spóźnione wyznania | S09E08
00:45 CSI: Kryminalne zagadki Miami 7 - Nikt nie chce zostać spalonym | S07E02
01:45 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 15 - Walka z alkoholem | S15E07
02:35 CSI: Vegas 2 - Popioły, popioły | S02E15
03:30 CSI: Kryminalne zagadki Miami 2 - Najlepsza obrona | S02E05
04:25 Zakończenie programu
H2 PL
2024-06-27
05:00 Skarby splamione krwią - Państwo Islamskie i Syria | E02
06:00 Wszechświat: Zagadki starożytności - Piramidy | S01E02
06:55 Starożytni kosmici - Spotkania bliższego stopnia | S01E04
08:50 Największe tajemnice świata 3 - Lot Malaysia Airlines 370 | S03E07
09:45 Wszechświat - Kolonizacja kosmosu | S02E11
10:40 Tajemnice starożytności: śmierć - Chachapoyas, Celtowie, Kartagina | E04
11:35 Skarby splamione krwią - Państwo Islamskie i Syria | E02
12:30 Wszechświat: Zagadki starożytności - Piramidy | S01E02
13:30 Starożytni kosmici - Spotkania bliższego stopnia | S01E04
15:20 Starożytni kosmici - Powrót | S01E05
17:15 Największe tajemnice świata 3 - Zniknięcie dzieci Sodderów | S03E08
18:10 Wszechświat - Kosmiczne zderzenia | S02E12
19:05 Zagadki starożytnego świata 3 - Poszukiwania króla Dawida | S03E10
20:05 UFO: wojskowe biuro śledcze 2 - Zagrożenie dla planety | S02E02
21:05 Wielkie konstrukcje wielkie katastrofy - Człowiek kontra maszyna | E06
22:05 Podziemne miasta 4 - Mordercze tunele | S04E05
23:05 Zaginione złoto Azteków - Wybuchowe odkrycia | E08
00:05 Starożytni kosmici - Powrót | S01E05
02:05 Największe tajemnice świata 3 - Zniknięcie dzieci Sodderów | S03E08
03:05 UFO: wojskowe biuro śledcze 2 - Zagrożenie dla planety | S02E02
04:05 Wielkie konstrukcje wielkie katastrofy - Człowiek kontra maszyna | E06
HBO HD
2024-06-27
06:00 Wonka
08:00 King: Mój przyjaciel lew
09:40 Dobra osoba
11:50 Kwiat jabłoni
13:55 Barry Seal: Król przemytu
15:50 Diuna
18:25 Moje papierowe dziewczynki
20:10 Niedopasowanie
22:00 Łowcy duchów: Joe Exotic i zoo grozy
23:25 Wytwórnia Stax: Legenda soulu - Nothing Takes The Place of You | E04
00:30 Życie do góry nogami
02:00 Egzorcysta papieża
03:45 Niedopasowanie
HBO2 HD
2024-06-27
06:00 Mój romans z małżeństwem
07:45 Jak stworzyć bestseller
09:25 Podróż Eloise
11:05 Lepsze życie 4 - High Man. Bye Man. | S04E07
11:30 Lepsze życie 4 - Father's Day | S04E08
12:00 2012
14:35 Gran Turismo
16:45 Spy/Master - The Trojan Horse | S01E06
17:35 Gaga Chromatica Ball
19:30 Dobry ogrodnik
21:25 Turysta 2 | S02E02
22:25 Randka z gwiazdą 3 | S03E04
22:50 Wanted: Ścigani
00:40 Men
02:20 Miłość na nowo
04:05 Dobry ogrodnik
HBO3 HD
2024-06-27
06:00 Tajemnica Brokeback Mountain
08:15 Venom
10:05 Teoria wielkiego podrywu 6 - The Spoiler Alert Segmentation | S06E15
10:25 Teoria wielkiego podrywu 6 - The Tangible Affection Proof | S06E16
10:50 Pan Peabody i Sherman
12:20 Sprawa gwiazdkowego diamentu
13:50 Smerfy 2
15:35 Whitney Houston: I Wanna Dance With Somebody
18:00 Ród smoka 2 | S02E02
19:05 Genialna przyjaciółka 3 - Terror | S03E05
20:00 Genialna przyjaciółka 3 - Becoming | S03E06
21:00 Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem 11 | S11E13
21:40 Wielka 2 - Seven Days | S02E08
22:40 Barry 4 - a nice meal | S04E07
23:10 Milczący las
00:45 Dziewczyna, która uciekła: Historia Kary Robinson
02:10 Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem 11 | S11E13
02:50 Wielka 2 - Seven Days | S02E08
03:50 Barry 4 - a nice meal | S04E07
04:25 Telemaniak
HGTV PL
2024-06-27
05:00 Maja w ogrodzie 12 | S12E01
05:24 Zakończenie programu
05:25 Nowa Maja w ogrodzie | S01E12/40
05:55 Akademia ogrodnika | E12/47
06:00 Projekt: podwórko | S01E2/6
06:55 Remontujemy dom nad jeziorem 3 | S03E8/13
07:50 Nowa Maja w ogrodzie 4 | S04E8/35
08:25 Nowa Maja w ogrodzie 4 | S04E9/35
08:55 House Hunters - Poszukiwacze domów 5 | S05E7/8
09:30 House Hunters - Poszukiwacze domów 5 | S05E08
10:05 Zakochani w remontach 3 | S03E8/12
11:05 Projekt gotowy na poniedziałek 2 | S02E4/8
11:35 Projekt gotowy na poniedziałek | S01E2/9
12:05 Ten dom da się sprzedać 4 | S04E8/13
13:05 Kupujemy dom nad jeziorem 12 | S12E13
13:30 Kupujemy dom na plaży 13 | S13E1/13
14:00 House Hunters - Poszukiwacze domów 4 | S04E10
14:35 House Hunters - Poszukiwacze domów 5 | S05E1/8
15:10 Polowanie na ogród 9 | S09E08
15:45 Wymarzone ogrody 5 | S05E5/10
16:20 Wymarzone ogrody 5 | S05E6/10
16:55 Patent na dom | S04E5/6
17:55 Patent na dom | S04E4/6
18:55 Dorota inspiruje | S01E7/8
19:50 Domowe rewolucje 3 | S03E6/8
20:50 Zgłoś remont 9 | S09E10
21:50 Nowe życie w starym domu: witajcie we Włoszech | E4/6
22:50 House Hunters - Poszukiwacze domów 4 | S04E8/10
23:20 House Hunters - Poszukiwacze domów 4 | S04E9/10
23:55 Remontujemy dom na plaży 5 | S05E17/20
00:55 Remontujemy dom na plaży 2 | S02E6/13
01:55 Maja w ogrodzie 13 | S13E28
02:20 Maja w ogrodzie 12 | S12E40
02:50 Maja w ogrodzie 12 | S12E41
03:20 Maja w ogrodzie 13 | S13E03
03:50 Maja w ogrodzie 12 | S12E39
04:20 Nowa Maja w ogrodzie 3 | S03E36/39
04:50 Maja w ogrodzie 11 | S11E33
HISTORY PL
2024-06-27
05:00 Wojny magazynowe 14 - Dwa w cenie jednego | S14E15
05:30 Wojny magazynowe 14 - Czas się odpalić! | S14E16
06:00 Gwiazdy lombardu 17 - Ale fender | S17E03
06:30 Gwiazdy lombardu 17 - Za Napoleona | S17E04
06:55 Wojny magazynowe - Teksas 2 - Ale składzik | S02E06
07:25 Wojny magazynowe - Teksas 2 - Pożegnanie z Rickym | S02E07
07:50 Bitwy magazynowe 4 - Superman Allen | S04E03
08:20 Bitwy magazynowe 4 - Tajna broń | S04E04
08:50 Starożytni kosmici 16 - Dziesięć najbardziej przerażających spotkań | S16E04
09:50 Wojny magazynowe 14 - Pełni werwy | S14E14
10:15 Wojny magazynowe 14 - Dwa w cenie jednego | S14E15
10:45 Wojny magazynowe 14 - Czas się odpalić! | S14E16
11:15 Gwiazdy lombardu 22 - Taxi driver | S22E18
12:10 Największe tajemnice świata 4 - Światła nad Phoenix | S04E05
13:05 Wojny magazynowe 15 - Niech żyje królowa Brandi, władczyni West Coviny | S15E01
13:35 Wojny magazynowe 15 - Yolo Bolo! | S15E02
14:00 Wojny magazynowe 15 - Tu się pracuje | S15E03
14:30 Niewyjaśnione tajemnice świata - Wielkie ucieczki | S01E17
15:20 Niewyjaśnione tajemnice świata - Nadludzkie zmysły | S01E18
16:15 Jak Hitler przegrał wojnę - Wewnętrzny krąg | E05
17:10 II wojna światowa w kolorze: największe bitwy - Berlin | E06
18:10 Starożytni inżynierowie - Einsteinowie starożytności | S01E04
19:05 Gwiazdy lombardu 24 - Chum jedzie do Hollywood | S24E20
20:00 II wojna światowa na Pacyfiku - Ostateczna rozgrywka | E03
21:00 II wojna światowa w kolorze - Hitler uderza na wschód | E04
22:00 Wykute w ogniu 9 - Gruchot | S09E06
23:00 Starożytni inżynierowie - Einsteinowie starożytności | S01E04
23:55 Tajne akta UFO: nowe otwarcie - Białe światła, 1964 | E02
00:50 II wojna światowa na Pacyfiku - Ostateczna rozgrywka | E03
01:50 Ludzie gór - Chaos | S01E02
02:45 Ludzie gór - Zagubiony | S01E03
03:40 Bitwy magazynowe 4 - Szok | S04E12
04:10 Bitwy magazynowe 4 - Bez zabezpieczenia | S04E13
04:35 Wojny magazynowe 15 - Niech żyje królowa Brandi, władczyni West Coviny | S15E01
JimJam Polsat
2024-06-27
05:00 Tropiciele zagadek 2, odcinek: 18
05:25 Ciekawski George, odcinek: 6
05:50 Stacyjkowo: Zdobywcy odznak, odcinek: 6
06:00 Ciekawski George, odcinek: 7
06:20 Ciekawski George, odcinek: 8
06:50 Grisu, odcinek: 31
07:00 Grisu, odcinek: 32
07:20 Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham, odcinek: 2
07:35 Paddles! Niedźwiedź polarny do przytulania, odcinek: 12
07:50 Pettson i Findus, odcinek: 7
08:05 Leo, strażnik przyrody, odcinek: 16
08:15 Zuzia: Connie Goes to the Dentist, odcinek: 12
08:30 Ruff-Ruff, Tweet and Dave, odcinek: 20
08:45 Pszczółka Maja: Po nitce do dębu, odcinek: 27
09:00 Gryzmołki Gryzmołka, odcinek: 1
09:05 Gryzmołki Gryzmołka, odcinek: 2
09:15 Messy jedzie do Okido: Colours, odcinek: 29
09:25 Messy jedzie do Okido: Habitat, odcinek: 30
09:45 Kacper: Water Water Everywhere, odcinek: 4
10:00 Harry i wiaderko pełne dinozaurów: When I Grow Up, odcinek: 45
10:10 Harry i wiaderko pełne dinozaurów: The Mailman's Here, odcinek: 46
10:25 Ranger Rob, odcinek: 10
10:35 Ranger Rob, odcinek: 11
10:55 Barbie: Dreamtopia: Kraina klejnotów, część 2, odcinek: 8
11:05 Barbie: Dreamtopia, odcinek: 9
11:15 Barbie: Dreamtopia, odcinek: 10
11:35 Grisu, odcinek: 44
11:50 Ciekawski George, odcinek: 15
12:15 Ciekawski George, odcinek: 1
12:45 Basia i Bartek, odcinek: 8
12:50 Basia i Bartek, odcinek: 9
12:55 Basia i Bartek, odcinek: 10
13:05 Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham, odcinek: 3
13:15 Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham, odcinek: 4
13:30 Messy jedzie do Okido: Colours, odcinek: 29
13:40 Messy jedzie do Okido: Habitat, odcinek: 30
13:55 Harry i wiaderko pełne dinozaurów: I Can Play Music, odcinek: 47
14:10 Harry i wiaderko pełne dinozaurów: Help!, odcinek: 48
14:25 Ranger Rob: Earth Day In Big Sky Park: Part 2, odcinek: 34
14:55 Strażak Sam, odcinek: 3
15:10 Strażnicy miasta: The Secret Club, odcinek: 21
15:25 Paddles! Niedźwiedź polarny do przytulania, odcinek: 6
15:35 Gryzmołki Gryzmołka: A King's Vacation, odcinek: 2
15:40 Gryzmołki Gryzmołka: An Incredible Circus, odcinek: 3
15:50 Messy jedzie do Okido, odcinek: 17
16:10 Pszczółka Maja: Zakazany owoc, odcinek: 55
16:20 Pszczółka Maja: Dziękujemy wam, osy!, odcinek: 56
16:40 Tropiciele zagadek 2, odcinek: 25
17:10 Jak borsuk z lisem: Wyprawa na ślimaki, odcinek: 29
17:20 Jak borsuk z lisem: Dzidziuś? Zwariowali!, odcinek: 30
17:35 Leo, strażnik przyrody, odcinek: 3
17:50 Paddles! Niedźwiedź polarny do przytulania, odcinek: 19
18:05 Pettson i Findus, odcinek: 11
18:20 Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham, odcinek: 21
18:30 Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham, odcinek: 22
18:50 Ciekawski George, odcinek: 2
19:15 Ciekawski George, odcinek: 3
19:40 Ciekawski George, odcinek: 4
20:10 Paddles! Niedźwiedź polarny do przytulania, odcinek: 26
20:25 Grisu, odcinek: 11
20:40 Grisu, odcinek: 12
21:00 Stacyjkowo: Zdobywcy odznak: Honk Your Horns, odcinek: 7
21:10 Ptyś i Bill, odcinek: 45
21:20 Ptyś i Bill, odcinek: 46
21:40 Stacyjkowo, odcinek: 18
21:50 Stacyjkowo, odcinek: 19
22:10 Strażak Sam, odcinek: 15
22:20 Strażak Sam, odcinek: 16
22:35 Ciekawski George, odcinek: 2
22:55 Ciekawski George, odcinek: 3
23:25 Jak borsuk z lisem: Tata czy Buba, odcinek: 15
23:40 Jak borsuk z lisem: Braterska miłość, odcinek: 16
00:00 Dziki świat braci Kratt, odcinek: 17
00:25 Dziki świat braci Kratt, odcinek: 18
01:00 Leo, strażnik przyrody, odcinek: 35
01:10 Leo, strażnik przyrody, odcinek: 36
01:30 Tropiciele zagadek 2, odcinek: 26
02:00 Inui, odcinek: 7
02:05 Ricky Zoom, odcinek: 43
02:20 Ricky Zoom, odcinek: 44
02:30 Kropka. odcinek: 19
02:45 Kropka. odcinek: 20
03:00 Pszczółka Maja: Królowa na jeden dzień, odcinek: 58
03:10 Pszczółka Maja: Harmonia na łące, odcinek: 59
03:25 Stacyjkowo: Wilson's Smooth Moves, odcinek: 13
03:35 Stacyjkowo: Cool Wilson, odcinek: 14
03:50 Dziki świat braci Kratt, odcinek: 25
04:10 Jak borsuk z lisem: Skarb dziadka, odcinek: 35
04:25 Jak borsuk z lisem: Nowy tatuś, odcinek: 36
04:35 Robosamochód Poli, odcinek: 3
04:50 Robosamochód Poli, odcinek: 4
Kino Polska HD
2024-06-27
06:00 Miasta rytm (5)
06:40 Miasta rytm (6)
07:45 Premiera: Dom w cenie mieszkania (9)
08:15 Kabaretowy rejs (122)
09:20 Chłopi: Boryna (1)
11:05 Ludzie z pociągu
13:05 Pętla
15:15 Nowy kabaretowy rejs 5 (5)
16:35 Nowy kabaretowy rejs 5 (6)
17:30 Pogranicze w ogniu (16)
18:50 Pogranicze w ogniu (17)
20:00 PolandJa
22:10 Jak najdalej stąd
00:10 Wyrok na Franciszka Kłosa
02:30 Obywatel Piszczyk
04:45 Smaki Dubaju (1)
Kino Polska Muzyka HD
2024-06-27
05:00 Śpiewaj z Nami!
06:00 Śpiewaj z rana!
08:00 Kultowe przeboje
10:00 Młoda Polska
11:00 Nastrojowe
13:00 Kochamy Lata 80!
13:30 Kochamy Lata 90!
14:00 Śpiewaj z Nami!
15:00 Młoda Polska
16:00 TOP Przeboje Roku
16:20 Pytania do Gwiazd
17:00 To Był Hit!
17:30 TOP Przeboje Roku
18:00 Kochamy Lata 90!
20:00 Top 20: Lata 80
22:00 Polskie Ballady Wszech Czasów
23:00 Kultowe przeboje
00:00 Śpiewaj z Nami!
03:00 Młoda Polska
Kino TV HD
2024-06-27
05:20 Zakończenie programu
05:55 Bonanza: Niespełnione marzenie
06:55 To nie ze mną (5)
07:25 To nie ze mną (6)
07:55 Poirot: Pięć małych świnek
09:55 Poirot 7: Śmierć lorda Edgware'a
12:00 W kręgu zdrady
13:55 Titanic 2
15:50 Panna Marple: Morderstwo na plebanii
17:55 Poirot: Tajemnice Błękitnego Ekspresu
20:00 Nocny patrol
22:30 Wieczór z horrorem: Ulice strachu
00:35 Kruk 3: Zbawienie
02:40 Paranormal Activity
04:15 Bonanza: Niespełnione marzenie
MiniMini+ HD
2024-06-27
05:01 Dzielny Lew Eryk 5: Zaklinacze szalików (3)
05:05 Dzielny Lew Eryk 5 (4)
05:10 Dzieciaki MiniMini Bis (13)
05:40 Wygibajki (3)
06:04 Moje urodziny
06:10 Ciekawski George 11 (12)
06:35 Pfffiraci (9)
06:46 Pfffiraci (10)
07:06 Baby Born
07:11 Baby Born
07:20 Cosie-Ktosie (13)
07:27 Cosie-Ktosie (14)
07:40 Bing (27)
07:47 Bing (28)
08:00 Kicia Kocia
08:07 Kicia Kocia
08:14 Kicia Kocia
08:25 Bing (29)
08:32 Bing (30)
08:45 Popotworki! Przyjaciele z przedszkola! (32)
08:52 Popotworki! Przyjaciele z przedszkola! (33)
09:05 Tulipop 2
09:12 Tulipop 2
09:30 Teatr Ezopa (36)
09:40 Teatr Ezopa (37)
09:55 1 2 3 Cyfro-skład (13)
10:10 Wegezaury (17)
10:15 Wegezaury (18)
10:24 Ciekawski George 12 (2)
10:51 Kiri i Lou 3 (22)
10:56 Kiri i Lou 3 (23)
11:05 Koci domek Gabi (9)
11:28 Kicia Kocia
11:41 Edzio i Lusia (1)
11:53 Edzio i Lusia (2)
12:12 Pola i Piotruś 2
12:19 Pola i Piotruś 2
12:30 Cosie-Ktosie (12)
12:37 Cosie-Ktosie (13)
12:50 Moje urodziny
12:55 Oggy Oggy 2 (19)
13:03 Oggy Oggy 2 (20)
13:15 Baby Born
13:20 Baby Born
13:30 Ciekawski George 12 (1)
13:55 Moje urodziny
14:05 Chi Chi Love (3)
14:17 Kicia Kocia
14:22 Kicia Kocia
14:27 Kicia Kocia
14:45 Teatr Ezopa (39)
14:55 Teatr Ezopa (1)
15:10 Popotworki! Przyjaciele z przedszkola! 2 (16)
15:17 Popotworki! Przyjaciele z przedszkola! 2 (17)
15:24 Popotworki! Przyjaciele z przedszkola! 2 (18)
15:36 Edzio i Lusia (10)
15:47 Edzio i Lusia (11)
16:05 Gazu, pieski, gazu! (17)
16:32 Pola i Piotruś 2
16:39 Pola i Piotruś 2
16:50 Kiri i Lou 3 (22)
16:55 Kiri i Lou 3 (23)
17:10 Baby Born
17:15 Baby Born
17:25 1 2 3 Cyfro-skład (44)
17:36 1 2 3 Cyfro-skład (45)
17:50 Moje urodziny
17:55 Ciekawski George 10 (5)
18:21 Enchantimals: Miejskie przygody - Ulica Główna (3)
18:25 Enchantimals: Miejskie przygody - Ulica Główna (4)
18:35 Koci domek Gabi (9)
19:05 Kicia Kocia
19:12 Kicia Kocia
19:25 Szmatkowe Królestwo (6)
19:32 Szmatkowe Królestwo (7)
19:45 Oggy Oggy 2 (21)
19:53 Oggy Oggy 2 (22)
20:05 Barbie: Dreamhouse Adventures (5)
20:33 Mecha Builders (25)
20:50 Mecha Builders (26)
21:00 Zakończenie programu
03:31 Przygody Rybki MiniMini (9)
03:33 Dzielny Lew Eryk 4 (7)
03:37 Księżniczka Hania i Grymasek: Talent Grymaska (3)
03:43 Myszka w Paski 7 (3)
03:45 Dzielny Lew Eryk 4: Kto pierwszy na mecie? (5)
03:50 Dzielny Lew Eryk 4: Kosmiczna podróż (6)
03:54 Przygody Rybki MiniMini (10)
03:57 Myszka w paski: Akademia Zdrowia (8)
04:00 Przyjaciel pies (4)
04:06 Księżniczka Hania i Grymasek: W Lesie Jednorożców (5)
04:12 Księżniczka Hania i Grymasek: Skrzaciki-rozrabiaki (6)
04:18 Dzielny Lew Eryk 4: Kto pierwszy na mecie? (5)
04:23 Dzielny Lew Eryk 4: Kosmiczna podróż (6)
04:28 Przeboje Rybki MiniMini
04:32 Przeboje Rybki MiniMini
04:34 Przeboje Rybki MiniMini
04:36 Przeboje Rybki MiniMini
04:39 Detektyw Łodyga: Basen na stole (2)
04:45 Dzielny Lew Eryk 6 (8)
04:50 Detektyw Łodyga 2 (8)
Motowizja PL
2024-06-27
05:30 Rallycross: Mistrzostwa Polski
06:00 Jeżdżę na prąd | E237
06:20 NASCAR: Wyścig w Loudon
07:25 FIA Formula Regional European Championship: Wyścig w Zandvoort
08:00 Trucker Club | S11E16
08:30 The Inside Line - Najszybsi z najszybszych | E287
09:00 Motoikony - Jacek Różański
10:00 Rajdowe Mistrzostwa Świata: Rajd Polski
10:50 Onboard | E72
11:10 Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Europy: Rajd Polski
12:05 Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Europy: Rajd Polski
12:35 Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Europy: Rajd Polski
13:30 Rallycross: Mistrzostwa Polski
14:00 Na osi | E1088
14:30 Motowizjoner | E137
15:00 Motojazda | E429
15:30 Inmotorsport.tv originals | E108
16:00 Motorsport Wizja | E06
16:30 Rajdowe Mistrzostwa Świata: Rajd Polski
19:00 Rajdowe Mistrzostwa Świata: Rajd Polski
21:05 WRC z Kajetanem Kajetanowiczem Sezon 2024 | E02
21:30 RSMP Raport: ORLEN 79. Rajd Polski
22:00 Motoślad | E447
22:30 Autoportret Ostrego | E172
23:00 The Inside Line - Najszybsi z najszybszych | E288
23:30 Going Pro | E03
00:00 Isle of Man - TT 2023 | E09
01:00 Motoikony - Robert Mucha
02:00 Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Europy: Rajd Polski
02:30 Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Europy: Rajd Polski
03:30 Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Europy: Rajd Polski
04:00 Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Europy: Rajd Polski
04:40 Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Europy: Rajd Polski
Music Box PL
2024-06-27
06:00 Budzik
09:00 Hitmix
11:00 Pop&dance
14:00 Music Box Exclusive: Jax Jones
14:10 Pop&dance
19:00 K-pop Mania
20:00 Pop&dance
21:00 Kapsuła czasu
00:00 Dobra-noc
Nat Geo People PL
2024-06-27
05:12 Koszmarna wyprawa - Meksykańskie piekło karteli | S12E01
06:00 Pułapki umysłu - Wojna płci | S03E19
06:30 Pułapki umysłu - Przesądy | S03E15
07:00 Opowieść o człowieczeństwie - Wojna o pokój | E01
08:00 Niezwykły dr Pol - Trzy nogi, wielkie serce | S07E03
09:00 Niezwykły dr Pol - Wszystkiego najlepszego! | S07E01
10:00 Plemienna szkoła przetrwania: Ekstremalne safari - Dolina olbrzymów | S01E02
11:00 Fabryki smaku - Słodkości dla potomności | S03E02
11:30 Fabryki smaku - Czas na herbatkę! | S03E03
12:00 Fabryki smaku - Owocowa fala | S03E04
12:30 Fabryki smaku - Pyszności albo psikus I | S03E05
13:00 Cesar Millan: lepszy człowiek, lepszy pies - Krok naprzód | S02E07
14:00 Odludna wyspa - Zbawienne pomysły | S04E03
15:00 Odludna wyspa - Społeczne wsparcie | S04E04
16:00 Pokolenie X: Świat to za mało - Alternatywne, czyli masowe | E01
17:00 Pokolenie X: Świat to za mało - Szczere wyznanie | E02
18:00 Sekrety zoo: Tampa - Rozgadani współlokatorzy | S04E12
19:00 UFO: Odtajnione projekty - Co już wiemy | S01E06
20:00 Człowiek kontra żywioł - Lawina błotna w Kalifornii | S01E01
21:00 Koszmarna wyprawa - Karaibski król kokainy | S12E02
22:00 Ciemna strona świata - Handel organami | S03E01
23:00 Strażnicy z Karaibów | S01E05
00:00 Narkowojny: Mafia - Heroinowe imperium | S02E01
01:00 Biblijne sekrety - Przejście przez Morze Czerwone | E01
02:00 Cesar Millan: lepszy człowiek, lepszy pies - Krok naprzód | S02E07
02:48 Odludna wyspa - Zbawienne pomysły | S04E03
03:36 Odludna wyspa - Społeczne wsparcie | S04E04
04:24 Człowiek kontra żywioł - Lawina błotna w Kalifornii | S01E01
National Geographic PL
2024-06-27
05:00 Katastrofa w przestworzach - Między słowami | S13E03
06:00 Katastrofa w przestworzach - Feralny pas startowy | S12E03
07:00 Niezwykły dr Pol - Dzień alpaki | S06E02
08:00 Porzucone konstrukcje - Święty Krzyż | S09E01
09:00 Porzucone konstrukcje - Królestwo zamków | S09E02
10:00 Tuż przed tragedią - Hotel Hyatt | S01E01
11:00 Tuż przed tragedią - Katastrofa lotnicza w Amsterdamie | S01E02
12:00 Wielkie konstrukcje III Rzeszy: Uzbrojenie i taktyka - Siły powietrzne | E02
13:00 Wielkie konstrukcje III Rzeszy: Uzbrojenie i taktyka - Megafortece Hitlera | E03
14:00 Złapać przemytnika - Ryzykowna wędrówka | S05E06
15:00 Psy na służbie | S12E01
15:30 Psy na służbie | S12E02
16:00 UFO: Odtajnione projekty - Radzieckie tajemnice | S01E05
17:00 Wyprawa na dno - Szlakiem legend | E06
18:00 Porzucone konstrukcje - Wyspa rock'n'rolla | S09E03
19:00 Klimat na zmiany - Oczyścić oceany | S01E03
20:00 Katastrofa w przestworzach - Tragiczna dostawa | S23E09
21:00 Największe katastrofy budowlane | S02E06
22:00 Porzucone konstrukcje - Portugalska Atlantyda | S09E08
23:00 Wyprawa na dno - Na tropie dinozaurów | S06E03
00:00 Katastrofa w przestworzach - Katastrofa w raju | S13E09
01:00 Katastrofa w przestworzach - Niebezpieczne pochylenie | S20E02
02:00 Odludna wyspa - Mistrzowie przetrwania | S04E07
03:00 Tuż przed tragedią - Kursk | S01E06
04:00 Fabryki smaku - Makaronowy zawrót głowy | S05E05
04:30 Fabryki smaku - Złoto w płynie | S05E06
National Geographic Wild PL
2024-06-27
05:00 Niezwykły dr Pol - Atlas psów | S12E15
06:00 Niezwykły dr Pol - Pacjenci do pary | S09E15
07:00 Niezwykły dr Pol - Wystawowy zawrót głowy | S09E17
08:00 Okawango: rzeka marzeń - Raj | E01
09:00 Kierunek Wild: Dzika Australia - Jurajska dżungla | E02
10:00 Niezwykły dr Pol - Zwierzaki z charakterkiem | S12E16
11:00 Niezwykły dr Pol - Po godzinach | S12E17
12:00 Dzika konfrontacja - Szlakiem drapieżników | S01E03
13:00 Dzika konfrontacja - Fala strachu | S01E04
14:00 Niszczycielskie żywioły - Potęga wody | S09E01
15:00 Ukryte piękno Europy - Polska | E03
16:00 Okawango: rzeka marzeń - Raj | E01
17:00 Kierunek Wild: Dzika Australia - Jurajska dżungla | E02
18:00 Królowe świata zwierząt - Sawanna | S01E01
19:00 Królowe świata zwierząt - Afryka | S01E02
20:00 Niszczycielskie żywioły - Potęga wody | S09E01
21:00 Niezwykły dr Pol - Rocznicowe zamieszanie | S23E01
22:00 Niezwykły dr Pol - Wszystkiego najlepszego! | S23E02
23:00 Niezwykły dr Pol - Szczęśliwe szczenię | S23E03
00:00 Niezwykły dr Pol - Na wystawie | S23E04
01:00 Niezwykły dr Pol - Rozstanie | S23E05
02:00 Okawango: rzeka marzeń - Raj | E01
03:00 Kierunek Wild: Dzika Australia - Jurajska dżungla | E02
04:00 Niezwykły dr Pol - Zwierzaki z charakterkiem | S12E16
Paramount Network
2024-06-27
05:00 Policyjna grupa pościgowa 15 (9)
06:00 Policyjna grupa pościgowa 16 (13)
06:50 Policyjna grupa pościgowa 16 (14)
07:40 Elementary (3)
08:35 Elementary (4)
09:25 Kot w butach
11:10 Niania w Nowym Jorku
13:20 Strażnicy marzeń
15:20 Terminal
18:00 Elementary (5)
19:00 Elementary (6)
20:00 Jack Reacher: Nigdy nie wracaj
22:40 Eurotrip
00:25 Zapłata
03:00 Ostatni bastion
Planete+ HD
2024-06-27
05:10 Polska dobrze zaprojektowana (6)
05:35 Zakończenie programu
06:00 Miasta rytm: Świdnica
07:05 Miasta rytm: Gdynia
08:05 Polska dobrze zaprojektowana (7)
08:30 Polska dobrze zaprojektowana (8)
09:00 Dokąd dzisiaj? 2: Chile i zakochany Neruda (7)
09:20 Dokąd dzisiaj? 2: Cypr. Zapomniane francuskie korzenie (8)
09:40 Dokąd dzisiaj? 2: Kornwalia. Daphne du Maurier (9)
10:00 Polska z góry 4: Pojezierze Lubuskie (8)
10:30 Polska z góry 4: Wzdłuż Noteci (9)
11:00 Polska z góry 4: Z biegiem Odry. Od Bramy Morawskiej do Brzegu (10)
11:35 Hollywoodzkie ikony. Liz Taylor
12:35 Joni Mitchell. Folk i feminizm
13:45 Synestezja - życie w splocie zmysłów
14:50 Ile kosztuje długowieczność?
16:00 Antarktyda z lotu ptaka (1)
17:00 Premiera: Dokąd dzisiaj? 3 (67)
17:20 Premiera: Dokąd dzisiaj? 3 (68)
17:40 Premiera: Dokąd dzisiaj? 3 (69)
18:00 Świat z góry 8: Republika Poludniowej Afryki (13)
18:40 Polska z góry 6: Od Bań do Pisza (9)
19:10 Polska z góry. Zamki, dworki, pałace 4: Pałace Warszawy (3)
19:40 Polska z góry. Zamki, dworki, pałace 4: Rezydencje Trójmiasta (4)
20:15 Ehud Barak o wojnie i pokoju
21:50 Upadek Związku Radzieckiego
22:50 Polska z góry 8: Na styku regionów (2)
23:20 Polska z góry 8: Górnośląski elementarz (3)
23:50 Lublinerzy
01:05 100 misji nad Wietnamem
02:00 Florence Nightingale. Do rany przyłóż (1)
03:00 Florence Nightingale. Do rany przyłóż (2)
03:50 Ekopatrol (7)
04:15 Ekopatrol (8)
04:45 Polska dobrze zaprojektowana (7)
Polonia 1
2024-06-27
05:40 Nieźle kliknięci bez filtra (6)
06:00 Bananowa młodzież (129)
06:55 Bananowa młodzież (130)
07:50 Jeden plus Dziesięć (39)
08:25 Geronimo (43)
09:30 Moje trzy siostry (103)
10:30 Królowa szpady (5)
11:30 Królowa szpady (6)
12:20 Jeden plus Dziesięć (10)
13:00 Doktory 2 (7)
13:40 Namiętności (40)
14:20 Namiętności (41)
15:00 Klejnot TV
17:00 Tajny agent (1)
18:00 Klejnot TV
21:00 Zagadka tygodnia
21:40 Wesoły ambulans (7)
22:10 Uśmiechnij się (11)
22:20 Uśmiechnij się (16)
22:30 Zagadka tygodnia
23:15 Miłe rozmowy (6)
23:40 Dom Charnela
01:25 Rachuba świata
04:00 Miłe rozmowy
04:50 Miłe rozmowy
Polsat
2024-06-27
05:25 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień z Polsat News
08:30 Malanowski i partnerzy - Intryga | E158
09:00 Malanowski i partnerzy - Ukradziona przyszłość | E159
09:30 Sekrety rodziny - W sieci kłamstw | S03E171
10:30 Dlaczego ja? - 22-latka zapomniała, że ma trafić do aresztu | S19E858
11:30 Gliniarze - Ostatni sprawiedliwy | S15E826
12:30 Gliniarze - Sonia | S15E827
13:30 Trudne sprawy - Kochanie, twój kochanek jest naciągaczem | S19E922
14:35 Dlaczego ja? - 40-letnia krawcowa przeprowadza się do starego domu, w którym rzekomo straszy | S26E1135
15:50 Wydarzenia | E627
16:20 Pogoda | E627
16:25 Interwencja | E5435
16:40 Gliniarze - Nieświadome | S14E766
17:40 Sekrety rodziny - Seryjna panna młoda | S06E352
18:50 Wydarzenia | E627
19:15 Gość
19:30 Sport | E627
19:40 Pogoda | E627
20:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów - mecz ćwierćfinałowy: Polska - Brazylia
22:20 Salon piękności
00:50 Wakacyjni przyjaciele
03:05 Nasz nowy dom | S16E228
04:05 Zjedz Alaskę | E06
04:40 Disco Gramy | E6228
Polsat 2
2024-06-27
05:15 Drwale i inne opowieści Bieszczadu | S04E155
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Ewa gotuje | E422
06:30 Nasz nowy dom | S22E313
07:30 Na ratunek 112 - Wszystko zostaje w rodzinie | S11E647
08:00 Na ratunek 112 - Niebezpieczne kompleksy | S11E648
08:30 Trudne sprawy - Romans rodzeństwa | S27E1267
09:30 Sekrety rodziny - Dzięki Bogu | S03E138
10:30 Sekrety rodziny - Pisarka | S03E139
11:30 Dlaczego ja? - Dominika przyczynia się do zaginięcia młodszej siostry i odkrywa mroczne tajemnice swojej rodziny | S27E1166
12:30 Nasz nowy dom | S16E231
13:30 Świat według Kiepskich - Marzyciele | S13E395
14:00 Świat według Kiepskich - Bełkot | S13E396
14:30 Świat według Kiepskich - Eurokoko | S13E397
15:00 Świat według Kiepskich - Stary koń | S13E398
15:30 Świat według Kiepskich - Jutro będzie futro | S13E399
16:00 Dlaczego ja? - Marzena przekonuje się, że kontrowersyjny romans szwagra ma dramatyczne konsekwencje dla jej rodziny | S27E1196
17:00 48h. Zaginieni - Klaun | S02E148
18:00 48h. Zaginieni - Tajemnica nastolatki | S02E149
19:00 Gliniarze - Wykorzystana | S15E836
20:05 Wydarzenia | E627
21:00 Gliniarze - Młodsza siostra | S16E896
22:00 Świat według Kiepskich - Ta okropna niedziela | E132
22:30 Świat według Kiepskich - Dzień, w którym zapchał się kibel | E133
23:00 Świat według Kiepskich - Szara strefa | E134
23:30 Świat według Kiepskich - Tożsamość Mariana | E135
00:00 48h. Zaginieni - Franek | S01E11
01:00 Zdrady | E183
02:00 Wydarzenia | E627
02:45 Ewa gotuje | E325
03:15 Ewa gotuje | E326
03:45 SuperLudzie | S02E18
04:15 SuperLudzie | S02E19
04:45 SuperLudzie | S02E20
Polsat Cafe
2024-06-27
05:00 Zdrady | S08E89
06:00 W bliskim planie | S01E134
06:30 W bliskim planie | S01E135
07:00 W bliskim planie | S01E136
07:30 Sekrety rodziny - Wymarzona emerytura | S06E331
08:30 Sekrety rodziny - Osierocona córka | S06E332
09:30 Biedni kontra bogaci | E04
10:30 Śluby gwiazd - Aleksandra i Kamil Żuraw | S02E30
11:00 Top Chef | S06E64
12:30 Więzienie kobiet | S03E41
13:00 Więzienie kobiet | S03E42
13:30 Shopping Queens. Królowe Zakupów | S02E32
14:30 Bogaty dom - biedny dom | E25
15:30 Shopping Queens. Królowe Zakupów | S05E95
16:30 Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia | S01E07
18:00 Nasz nowy dom | S16E235
19:00 Nasz nowy dom | S16E236
20:00 Zdrady - Duński łącznik. Plener | S04E44
21:00 10 lat młodsza w 10 dni | S01E05
22:00 Znalazłam miłość za granicą - Hiszpania | S01E02
23:00 Zdrady - Żeńska przyjaźń | S01E07
00:00 Oszukane | S03E41
01:00 Oszukane | S03E42
02:00 Superniania - Bean Family | E12
03:00 The Woman Who Ate a House
04:00 Zdrady | S08E90
Polsat Comedy C. E.
2024-06-27
06:00 Allo, allo! 4 - Kiełbasa w spodniach | S04E05
06:35 Allo, allo! 4 - Teściowa z napędem odrzutowym | S04E06
07:15 Allo, allo! 5 - Ratunek pani Kinkenrotten | S05E01
08:00 Po sąsiedzku - Na biwaku | S01E19
08:30 Po sąsiedzku - Stypa | S01E20
09:00 Świat według Kiepskich - Kalibaba | S24E11
09:30 Świat według Kiepskich - Straszny film | S24E12
10:00 Świat według Kiepskich - Święty Graal | S25E13
10:30 Allo, allo! 5 - Kryminalny rozwój wypadków | S05E03
11:05 Allo, allo! 5 - Powrót obrazów | S05E04
11:45 Allo, allo! 5 - Wejście Denise | S05E05
12:25 Allo, allo! 5 - Ślubne plany | S05E06
13:00 Dwóch i pół 12 | S12E01
13:30 Dwóch i pół 12 | S12E02
14:00 Dwóch i pół 12 | S12E03
14:30 Dwóch i pół 12 | S12E04
15:00 Tatuśkowie | E38
16:00 Tatuśkowie | E39
17:00 Allo, allo! 5 - Poślubna depresja | S05E07
17:35 Allo, allo! 5 - Długodystansowa kaczka | S05E08
18:10 Allo, allo! 5 - Konferencja generałów | S05E09
18:55 Allo, allo! 5 - Sekretna miłość Michelle | S05E10
19:30 Święty | S02E05
20:00 Święty | S02E06
20:30 Świat według Kiepskich - Śmierć i zmartwychwstanie | S25E14
21:00 Świat według Kiepskich - Duch Malinowskiej | S25E15
21:30 Świat według Kiepskich - Zamach | S25E16
22:00 Comedy Club | S01E01
22:30 Comedy Club | S01E02
23:00 Po sąsiedzku - Rozmowa | S01E21
23:30 Po sąsiedzku 2 - Na grillu | S02E01
00:00 Pacześ Show - Randki | S01E09
01:30 Świat według Kiepskich - Śmierć i zmartwychwstanie | S25E14
02:00 Świat według Kiepskich - Duch Malinowskiej | S25E15
02:30 Świat według Kiepskich - Zamach | S25E16
03:00 Twarzą w twarz 2 - Leo i Geo | S02E05
03:30 Comedy Club 9 | S09E12
04:00 Comedy Club 9 | S09E13
04:35 Pacześ Show - Randki | S01E09
Polsat Doku
2024-06-27
05:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu | S03E61
05:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu | S03E62
06:00 Malanowski i partnerzy - Dawna znajoma | S16E784
06:30 Malanowski i partnerzy - Na bruku | S16E785
07:00 Malanowski i partnerzy - Źli chłopcy | S16E786
07:30 Malanowski i partnerzy - Ucieczka w sponsoring | S16E787
08:00 48h. Zaginieni - Mecenas Janos | S01E13
09:00 Gliniarze - Nie igraj z ogniem | S07E356
10:00 Gliniarze - Wielki sekret | S07E357
11:00 Polacy za granicą - Meksyk | E44
12:00 Polacy za granicą - Macedonia | E45
13:00 Poszukiwacze historii - Rajd Maliszewskiego | S07E57
13:30 Poszukiwacze historii - Goliaty z Pisza | S07E58
14:00 1944: Czy alianci powinni byli zbombardować Auschwitz?
15:20 Superfabryki | S01E07
16:20 Superfabryki | S01E08
17:20 Megatransporty - Autoclav | S03E01
18:25 Megatransporty - ITER | S03E02
19:30 Naćpani. Naziści na prochach
20:50 Hartheim - nazistowski zamek grozy
22:00 Polowanie na Hitlera | S01E07
23:00 Polowanie na Hitlera | S01E08
00:00 Poszukiwacze historii - ORP Kraków | S03E14
00:30 Poszukiwacze historii - Czarnobyl | S03E15
01:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu | S04E85
01:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu | S04E86
02:00 Taaaka ryba - Garbusy z pojezierza drawskiego | E94
02:30 Taaaka ryba - Skandynawskie podróże | E95
03:00 Tajna historia XX wieku - Generał Własow | S01E12
03:30 Tajna historia XX wieku - Straceńcy | S01E13
04:00 Łowca pedofilów | S01E20
04:30 Łowca pedofilów | S01E21
Polsat Film
2024-06-27
05:00 Na ratunek 112 - Psychofanka więzi idola / Żmija kąsa dziecko w mieszkaniu | S03E164
05:30 Na ratunek 112 - Chłopak trafiony pustą butelką spadającą z trzeciego piętra / Niespodziewane przebudzenie w dziupli złodziei | S03E165
06:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu | S04E101
06:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu | S04E102
07:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu | S04E103
07:30 Kobra - oddział specjalny - Nemezis | S21E04
08:30 Przyjaciółki | S10E119
09:30 Przyjaciółki | S10E120
10:30 Świat według Kiepskich - Krypta | E146
11:05 Świat według Kiepskich - Humor telewizyjny | E147
11:35 Świat według Kiepskich - Akademia umiejętności | E218
12:10 Świat według Kiepskich - Tawariszcz kamandir | E219
12:45 Świat według Kiepskich - Kiepscy dają czadu | S01E29
13:15 Świat według Kiepskich - Kiepski czarnowidz | S01E30
13:45 Świat według Kiepskich - Siłaczka | E236
14:25 Jak długo jeszcze?
16:25 Płytki facet
18:50 Tylko mnie kochaj
21:00 Błękitna laguna: Przebudzenie
22:55 Death Race: Wyścig śmierci
01:10 Ślad - Czysty przypadek | S01E26
02:10 Ślad - Bękart | S01E27
03:05 Ślad - Królestwo niebieskie | S02E71
04:05 Ślad - Działkowa historia | S02E72
Polsat Games
2024-06-27
05:45 Level 7 - 7 rzeczy, które fan anime znajdzie w LoL | E04
06:00 Skarby III Rzeszy - Nieznane sztolnie Riese | E23
06:30 Skarby III Rzeszy - Tajemnicza góra | E24
07:00 Tajna historia XX wieku - Ostatnia twierdza | S02E69
07:30 Tajna historia XX wieku - Droga przez Wisłę | S02E70
08:00 Jedziemy na ryby! | S02E22
09:00 Dragonball Z Kai | E79
09:30 Dragonball Z Kai | E80
10:00 Kołowrotek | S05E100
10:30 Kołowrotek | S05E101
11:00 Dragon Ball Super | S04E29
11:30 Dragon Ball Super | S04E30
12:00 Dragon Ball Super | S04E31
12:30 Dragonball Z Kai | E35
13:00 Dragonball Z Kai | E36
13:30 Dragonball Z Kai | E37
14:00 Skarby III Rzeszy - Największa tajemnica zamku Książ | E07
14:30 Skarby III Rzeszy - Dolina tajemnic | E08
15:00 Nowa Gra+ Day - Super Mario Bros Wonder | E02
15:30 Dragonball Z Kai | E79
16:00 Dragonball Z Kai | E80
16:30 Level 7 | E05
16:45 E-sport: LEC Summer 2024
22:30 Włatcy móch - Gigant | S02E32
23:00 Włatcy móch - Egzekócja | S05E52
23:30 Włatcy móch - Ałtomat | S05E53
00:00 Strach się bać! - Outlast | S01E05
01:00 E-sport: LEC Summer 2024
Polsat Music HD
2024-06-27
05:00 Polska Nocą
06:00 Hitowy poranek
07:00 Hitowy poranek
08:00 Hitowy poranek
09:00 Hitowy poranek
10:00 Tylko hity
11:00 Tylko hity
12:00 Tylko hity
13:00 Tylko hity
14:00 Tylko hity
15:00 Tylko hity
16:00 Tylko hity
17:00 Tylko hity
18:00 Gorące hity
19:00 Gorące hity
20:00 Gorące hity
21:00 Gorące hity
22:00 Gorące hity
23:00 Gorące hity
00:00 Polska Nocą
01:00 Polska Nocą
02:00 Polska Nocą
03:00 Polska Nocą
04:00 Polska Nocą
Polsat News
2024-06-27
05:15 Dzień na świecie
06:00 Nowy dzień
07:40 Graffiti
08:00 Nowy dzień
10:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:55 Pogoda
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:55 Pogoda
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:45 Pogoda
12:50 Wydarzenia 12:50
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:55 Pogoda
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:50 Wydarzenia 15:50
16:05 Więcej
16:30 Punkt widzenia
18:50 Wydarzenia 18:50
19:20 Gość
19:50 Debata dnia
21:50 Wydarzenia wieczorne
22:30 Dzień na świecie
23:30 Obraz dnia - serwis informacyjny
00:15 Punkt widzenia
02:15 Wydarzenia wieczorne
02:50 Gość
03:20 Poszukiwacze historii
03:40 SuperLudzie
04:05 Łowca pedofilów
04:30 Interwencja
04:40 Wydarzenia wieczorne
Polsat News 2
2024-06-27
06:00 #Jesteśmy dla dzieci
06:35 Wydarzenia
07:15 Czysta Polska
08:00 Interwencja
08:15 Z klimatem i z pasją
08:45 Interwencja - taka jest Polska
09:35 Wydarzenia
10:15 Państwo w państwie
11:45 Dzień na świecie
12:35 Czysta Polska
13:20 #Jesteśmy dla dzieci
13:50 Państwo w państwie
15:20 Z klimatem i z pasją
15:50 Interwencja
16:10 #Jesteśmy dla dzieci
16:40 Interwencja - taka jest Polska
17:30 Wydarzenia
17:50 Więcej
18:05 #Jesteśmy dla dzieci
18:40 Czysta Polska
19:20 #Jesteśmy dla dzieci
19:50 Interwencja - taka jest Polska
20:35 Interwencja
20:55 Państwo w państwie
22:35 Wydarzenia
23:05 #Jesteśmy dla dzieci
23:40 Czysta Polska
00:25 Interwencja
00:45 Dzień na świecie
01:30 #Jesteśmy dla dzieci
01:50 Wydarzenia
02:25 Z klimatem i z pasją
02:45 #Jesteśmy dla dzieci
03:10 Wydarzenia
03:40 Z klimatem i z pasją
Polsat Play
2024-06-27
05:00 Kama Sutra | E29
06:00 Taaaka ryba - Tymiankowy lipień | E33
06:30 Taaaka ryba - Morska Wigilia | E34
07:00 Kołowrotek | S05E94
07:30 Kołowrotek | S05E95
08:00 Dorwać tuńczyka | E15
09:00 Dorwać tuńczyka | E01
10:00 Jedziemy na ryby! | S02E28
11:00 Polacy za granicą - Oman | S11E103
12:00 Wojny magazynowe | S09E04
12:30 Wojny magazynowe | S09E05
13:00 Wojny magazynowe | S09E06
13:30 Wojny magazynowe | S09E07
14:00 Hardkorowy lombard 3 | S03E27
14:30 Hardkorowy lombard 3 | S03E28
15:00 Hardkorowy lombard 3 | S03E29
15:30 Hardkorowy lombard 3 | S03E30
16:00 Gwiazdy lombardu 10 | S10E02
16:30 Gwiazdy lombardu | S10E03
17:00 Gwiazdy lombardu | S10E04
17:30 Gwiazdy lombardu | S10E05
18:00 Polacy za granicą - Teksas | E58
19:00 Polacy za granicą - Wyspa Jersey | E59
20:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu | S04E92
20:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu | S04E93
21:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu | S04E94
21:30 Podglądacze przyrody - Żubry | E06
22:00 Górale | S12E186
22:30 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi | E149
23:00 Podglądacze przyrody - Rykowisko | E05
23:30 Więzienie | S07E118
00:00 Więzienie | S07E119
00:30 Łowca pedofilów - Galerianka | S02E29
01:00 Łowca pedofilów - Recepcjonista | S02E30
01:30 997 - Fajbusiewicz na tropie | S01E07
02:00 Kama Sutra | E30
03:00 Kama Sutra | E31
04:00 Kama Sutra | E32
Polsat Rodzina
2024-06-27
05:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu | S04E70
05:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu | S04E71
06:05 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć - Jaki kłopot mają z nami nasze dzieci? | E258
07:00 Bogaty dom - biedny dom | E23
08:00 Bogaty dom - biedny dom | E24
09:00 Gwiazdy lombardu | S09E17
09:30 Gwiazdy lombardu | S09E18
10:10 Pociągi, które zmieniły świat | S01E06
11:25 Pszczółka Maja - Żaba | E10
11:55 Pszczółka Maja - Deszcz | E11
12:30 Był sobie człowiek - Rewolucja francuska | E22
13:00 Był sobie człowiek - Wiosna Ludów | E23
13:35 Rodzina zastępcza - Szlachectwo zobowiązuje | E217
14:40 Pociągi, które zmieniły świat | S01E06
15:50 Zagadki wraku Titanica
17:00 Gwiazdy lombardu | S09E19
17:30 Gwiazdy lombardu | S09E20
18:00 Rolnicy. Podlasie | S02E13
19:00 Rodzina zastępcza - Mistrzowski gambit | E262
20:00 Całkiem nowe lata miodowe - Casting na szwaczkę | E13
20:35 Miodowe lata - Na nowej drodze życia | E11
21:10 Miodowe lata - Azor | E83
22:00 Nasz nowy dom | S15E193
23:00 Nasz nowy dom | S15E194
00:00 Mroczne tajemnice templariuszy | E04
00:55 Poza kontrolą: Koszmar kolejki linowej
02:05 Ewa gotuje | E458
02:30 Ewa gotuje | E459
03:00 SuperLudzie | S02E17
03:30 SuperLudzie | S02E18
04:00 Kołowrotek | S05E142
04:30 Kołowrotek | S05E143
Polsat Seriale
2024-06-27
05:00 Sekrety rodziny - Uzdrowiciel | S01E108
06:00 Gliniarze - Życie od kuchni | S03E154
07:00 Gliniarze - Tabu | S03E155
08:00 Gliniarze - Detektyw | S03E156
09:00 48h. Zaginieni - Zaginione chłopaki | S03E187
10:00 48h. Zaginieni - Tajemnica młodej matki | S03E188
11:00 48h. Zaginieni - Świadek koronny | S03E189
12:00 48h. Zaginieni - Mnich | S03E190
13:00 48h. Zaginieni - Urodziny matki | S03E191
14:00 Uroczysko | E49
14:30 Uroczysko | E50
15:00 Świat według Kiepskich - Flaszka niedopitka | E271
15:30 Świat według Kiepskich - Lądek Zdrój | E272
16:00 Świat według Kiepskich - Papierowy motyl | E273
16:30 Świat według Kiepskich - Złota rączka | E274
17:00 Świat według Kiepskich - Wezyr | E275
17:30 Świat według Kiepskich - Euro | E276
18:00 Kobra - oddział specjalny - Die Partner | S21E05
19:00 Kobra - oddział specjalny | S06E06
20:00 Strażnik Teksasu - Sokole oko | S07E09
21:00 Strażnik Teksasu - Na granicy | S07E10
22:00 Strażnik Teksasu - Zagubieni | S07E11
23:00 Strażnik Teksasu - Świadek | S07E12
00:00 Ślad - Zaniedbanie | S02E82
01:00 Ślad - Syn gangstera | S02E83
02:00 Ślad - Jackpot | S02E84
03:00 Na ratunek 112 - Deratyzacja | S10E611
03:30 Na ratunek 112 - Zemsta ciotki Genowefy | S10E612
04:00 Na ratunek 112 - Dwóch urwisów | S10E613
04:30 Na ratunek 112 - Niewierny narzeczony | S10E614
Polsat Sport
2024-06-27
06:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów
09:00 LIVE! Cafe Euro Cast
10:00 Boks: Polsat Boxing Promotions 13 w Gliwicach - waga superśrednia: Osleys Iglesias - Andrii Velikovskiy 09.12.2022
12:00 LIVE! Tenis: Turniej Wimbledon - eliminacje
14:00 LIVE! Tenis: Turniej Wimbledon - eliminacje
15:00 LIVE! Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów - studio
16:45 LIVE! Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów - mecz ćwierćfinałowy
19:45 LIVE! Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów - mecz ćwierćfinałowy: Polska - Brazylia
22:00 LIVE! Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów - studio
23:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów - mecz ćwierćfinałowy
01:00 Wyścigi konne: Royal Ascot
02:00 Boks: Polsat Boxing Promotions 11 w Warszawie - 15.10.2022
Polsat Sport Extra
2024-06-27
06:00 Boks: Polsat Boxing Promotions w Gdańsku - waga superpiórkowa: Radomir Obruśniak - Piotr Gudel 21.08.2021
08:30 Siatkówka kobiet: Liga Narodów - turniej finałowy
12:00 LIVE! Tenis: Turniej ATP w Eastbourne - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
13:30 LIVE! Tenis: Turniej ATP w Eastbourne - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
15:00 LIVE! Tenis: Turniej Wimbledon - eliminacje
17:00 LIVE! Tenis: Turniej Wimbledon - eliminacje
19:00 LIVE! Tenis: Turniej Wimbledon - eliminacje
21:00 LIVE! Tenis: Turniej Wimbledon - eliminacje
23:00 Tenis: Turniej Wimbledon - eliminacje
01:00 Sporty walki: FEN 46 w Pile - Piotr Kuberski - Kamil Wojciechowski 27.05.2023
Polsat Sport Fight
2024-06-27
06:00 Boks: Gala w Tarnowie - waga półciężka: Dariusz Sęk - Jewgienij Machtiejenko 07.05.2016
07:00 K.O. TV Weekly
07:30 Sporty walki: Hybrid MMA 3 w Pile - Daniel Skibiński - Leonardo Damiani 01.03.2024
10:00 Boks: Polsat Boxing Promotions 12 w Lubinie - waga półciężka: Paweł Czyżyk - Dragan Lepei 05.11.2022
11:50 UFC Connected
12:15 Atleci
12:40 Boks: Gala w Londynie - waga średnia: Hamzah Sheeraz - Liam Williams 10.02.2024
14:50 Sporty walki: Babilon MMA 34 w Żyrardowie - Piotr Kacprzak - Krzysztof Mendlewski 27.01.2023
16:55 Z archiwum ESPN: Gala w Nowym Jorku - waga ciężka: Floyd Patterson - George Chuvalo 01.02.1965
17:40 Sporty walki: FEN 46 w Pile - Piotr Kuberski - Kamil Wojciechowski 27.05.2023
20:00 LIVE! Koloseum
21:25 Sporty walki: UFC 302 w Newark - Islam Makhachev - Dustin Poirier 01.06.2024
00:05 K.O. TV Weekly
00:35 Sporty walki: FFF 2 w Zielonej Górze - Piotr Świerczewski - Greg Collins 21.12.2019
03:05 Boks: Polsat Boxing Night w Warszawie - waga junior ciężka: Michał Cieślak - Taylor Mabika 05.12.2020
Polsat Sport News
2024-06-27
06:00 Piłka nożna z archiwum
08:00 Piłka nożna z archiwum
10:00 Cafe Euro Cast
11:30 LIVE! Tenis: Turniej ATP na Majorce - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
13:30 LIVE! Tenis: Turniej ATP na Majorce - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
15:30 LIVE! Tenis: Turniej ATP na Majorce - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
17:00 LIVE! Tenis: Turniej ATP na Majorce - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
19:00 Łucznictwo: Zawody Pucharu Świata w Antalyi
21:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów
23:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów
01:00 Sporty walki: Babilon MMA 43 w Skierniewicach - Mateusz Makarowski - Krzysztof Mendlewski 22.03.2024
Polsat Sport Premium 1
2024-06-27
05:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz półfinałowy: FC Bayern Monachium - Real Madryt CF
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz finałowy: Borussia Dortmund - Real Madryt CF
08:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz półfinałowy: Borussia Dortmund - Paris Saint-Germain
10:00 Tenis: Turniej Wimbledon - eliminacje
12:00 LIVE! Tenis: Turniej Wimbledon - eliminacje
14:00 LIVE! Tenis: Turniej Wimbledon - eliminacje
16:00 LIVE! Tenis: Turniej Wimbledon - eliminacje
16:45 LIVE! Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów - mecz ćwierćfinałowy
19:45 LIVE! Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów - mecz ćwierćfinałowy
23:00 Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA: PSV Eindhoven - Benfica Lizbona (1988)
23:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz półfinałowy: Paris Saint-Germain - Borussia Dortmund
01:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz finałowy: Borussia Dortmund - Real Madryt CF
02:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz półfinałowy: Real Madryt CF - FC Bayern Monachium
04:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz półfinałowy: Borussia Dortmund - Paris Saint-Germain
Polsat Sport Premium 2
2024-06-27
05:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: FC Bayern Monachium - SS Lazio
07:00 Tenis: Turniej Wimbledon - eliminacje
09:00 Tenis: Turniej Wimbledon - eliminacje
11:00 Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA: Bayern Monachium FC - FC Porto (1997)
11:30 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2003 - AC Milan - FC Porto
12:00 LIVE! Tenis: Turniej ATP w Eastbourne - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
13:30 LIVE! Tenis: Turniej ATP w Eastbourne - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
16:45 LIVE! Tenis: Turniej Wimbledon - eliminacje
18:00 LIVE! Tenis: Turniej Wimbledon - eliminacje
20:00 LIVE! Tenis: Turniej Wimbledon - eliminacje
23:00 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2003 - AC Milan - FC Porto
23:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: FC Barcelona - SSC Napoli
01:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Real Madryt CF - RB Lipsk
02:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: FC Bayern Monachium - SS Lazio
04:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Atletico Madryt - Inter Mediolan
Polsat Sport Premium 3
2024-06-27
15:30 LIVE! Tenis: Turniej ATP w Eastbourne - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Polsat Viasat Explore
2024-06-27
05:25 Australijscy łowcy bydła 2 (4)
06:10 Złoto z mroźnej krainy: Na jedną kartę (10)
06:55 Australijscy poszukiwacze złota 8 (8)
07:55 Taaaki karp! 5: Wielka Brytania (4)
08:55 Ciężarówką po bezdrożach Australii (11)
09:55 Wydobywcy marmuru 2 (5)
11:00 Największe pomyłki inżynierów 5: Powódź w Kalifornii (9)
12:00 Złoto z mroźnej krainy: Burza (11)
12:55 Australijscy poszukiwacze złota 8 (9)
13:55 Lodowi wikingowie 2 (2)
14:55 Wojenne fabryki 3: Ciężarówki wojny błyskawicznej (5)
15:55 Taaaki karp! 7 (3)
16:55 Ciężarówką po bezdrożach Australii (11)
17:55 Wydobywcy marmuru 2 (5)
18:55 Największe pomyłki inżynierów 5: Powódź w Kalifornii (9)
19:55 Poszukiwacze klejnotów: Australia 3: Sprawy rodzinne (5)
21:00 Australijscy poszukiwacze złota 7 (19)
22:00 Lodowi wikingowie 2 (2)
23:00 Nago, samotnie i do domu daleko: Żleb Olbrzyma (3)
00:05 Złoto z mroźnej krainy: Burza (11)
01:00 Australijscy poszukiwacze złota 5 (16)
01:50 Lodowi wikingowie 3: W nieznane (2)
02:40 Nago, samotnie i do domu daleko: Żleb Olbrzyma (3)
03:35 Ciężarówką po bezdrożach Australii (11)
04:25 Wydobywcy marmuru 2 (5)
Polsat Viasat History
2024-06-27
06:15 Tajemnice mumii: Faraon znad Niagary (5)
07:00 Wyprawa po skarby z Bettany Hughes: Skarby Malty (2)
08:10 II wojna światowa z drona: Wojenna machina nazistów (6)
09:15 II wojna światowa - wielkie bitwy w Europie: Operacja Cobra (3)
10:20 Tajne bronie II wojny światowej: Okręty (4)
11:25 II wojna światowa - kobiety na froncie: Za linią wroga (1)
12:25 II wojna światowa - kobiety na froncie: Wojna w powietrzu (2)
13:30 II wojna światowa - kobiety na froncie: Na polu walki (3)
14:30 Wyprawa po skarby z Bettany Hughes: Skarby Malty (2)
15:40 Tajemnice mumii: Zabójstwo króla (1)
16:40 Mity: Tajemnice ludzkości 3: Zombie (9)
17:50 II wojna światowa z drona: Wojenna machina nazistów (6)
18:50 II wojna światowa - wielkie bitwy w Europie: Operacja Cobra (3)
19:55 Tajne bronie II wojny światowej: Okręty (4)
21:00 Starożytna apokalipsa 2: Wikingowie z Grenlandii (5)
22:05 Złamać kod: Kod mafii (1)
23:10 Zakazana historia 7: Kopalnie króla Salomona (8)
00:10 II wojna światowa - wielkie bitwy w Europie: Operacja Cobra (3)
01:15 II wojna światowa z drona: Wojenna machina nazistów (6)
02:00 Tajne bronie II wojny światowej: Okręty (4)
02:50 Starożytna apokalipsa 2: Wikingowie z Grenlandii (5)
03:40 Złamać kod: Kod mafii (1)
04:30 Zakazana historia 7: Kopalnie króla Salomona (8)
Polsat Viasat Nature
2024-06-27
05:05 Dzikie Chiny z Rayem Mearsem: Tajemnice Shangri-La (7)
06:00 Najdziksze w Europie: Rosomak (6)
06:55 Dzikie Chiny z Rayem Mearsem: Niedźwiedzie brunatne (6)
07:30 Dzikie Chiny z Rayem Mearsem: Tajemnice Shangri-La (7)
08:05 Na granicy wyginięcia: najciekawsze zwierzęta Chin
09:15 Tybet: na dachu świata
10:15 Królestwo makaków niedźwiedzich
11:15 Malawi: na pomoc zwierzętom 2: Pożegnanie z krokodylem (6)
12:25 Weterynarz z Yorkshire 10 (8)
13:20 Afryka: życie na gorąco: Gepardy na rozpalonej równinie (3)
14:30 Szympansy z Kongo: Jane Goodall zaprasza 2: Gotowi do drogi (6)
15:35 Australia: na ratunek zwierzętom: Sophia - rudawka (3)
16:35 Malawi: na pomoc zwierzętom 2: Spacer z łuskowcem (3)
17:35 Rzeczne potwory 5: Kolumbijski horror (2)
18:40 Ta szalona ewolucja!: Zdobywanie nowych terenów (1)
19:50 Afryka: życie na gorąco: Likaony w trudnym terenie (4)
21:00 Olbrzymy: Anakondy (4)
22:05 Olbrzymy, których już nie ma: Tajemnice tygrysów szablozębnych (4)
23:15 David Attenborough i cmentarzysko mamutów
00:35 Odyseja zwierząt: Wędrówki koni (4)
01:35 Szpital dla słoni 2 (1)
02:20 Dzikie ścieżki przetrwania 2: Zimnokrwiste stworzenia (9)
03:10 Weterynarz z Yorkshire 8 (7)
03:55 Weterynarz z Yorkshire 2 (5)
04:40 Weterynarz z Yorkshire 2 (6)
Sci Fi PL
2024-06-27
06:00 Bitten - Ugryziony | S01E05
07:10 Bitten - Zobowiązania | S01E06
08:15 Ministerstwo Czasu 2 - Klasztor czasu | S02E04
10:05 Grimm 6 - Drzewoludzie | S06E09
11:10 Grimm 6 - Magia krwi | S06E10
12:15 Bibliotekarze 4 - I krwawiąca korona | S04E05
13:15 Bibliotekarze 4 - I groby czasu | S04E06
14:15 Bitten - Na tropie | S01E07
15:15 Bitten - Więzień | S01E08
16:15 Ministerstwo Czasu 2 - Wirus z innego czasu | S02E05
18:00 Grimm 6 - Tam, gdzie się działy szaleństwa | S06E11
19:00 Grimm 6 - Zerstörer wzruszył ramionami | S06E12
20:00 Bibliotekarze 4 - I odmagiczniony las | S04E07
21:00 Bibliotekarze 4 - I ukryty azyl | S04E08
22:00 Kick-Ass 2
00:10 2025. Armageddon
02:10 Grimm 6 - Śniadanie do łóżka | S06E06
03:10 Grimm 6 - Ślepa miłość | S06E07
04:10 Ministerstwo Czasu 2 - Wirus z innego czasu | S02E05
SportKlub
2024-06-27
06:00 Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
08:15 Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
10:25 FIA Pure Motorsport
11:00 Piłka nożna: Liga słoweńska
13:05 Piłka nożna: Liga słoweńska
15:05 FIA Pure Motorsport
15:50 Multisport
16:55 Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
19:00 Piłka nożna: Liga grecka
21:05 Multisport
22:20 Piłka nożna: Liga grecka
00:20 Piłka nożna: Liga słoweńska
02:25 Piłka nożna: Liga słoweńska
04:10 Piłka nożna: Liga grecka
Stars.TV
2024-06-27
07:00 Best 00's
08:00 Best Hits
09:00 Top 150 Hits of the 90's
22:30 Best Hits
00:00 Best Hits
01:00 Best Polish
Sundance TV PL
2024-06-27
06:00 Metropolitan
07:45 Moja staruszka
09:35 Profesor i szaleniec
11:40 Bait
12:00 Body at Brighton Rock
13:30 Des Eclats De Verre
14:00 Metropolitan
15:45 Moja staruszka
17:35 Profesor i szaleniec
19:40 Bait
20:00 Body at Brighton Rock
21:30 Des Eclats De Verre
22:00 Chłopiec zwany tatą
23:25 Dla Ahkeema
01:00 Take Out
02:35 Funny ha, ha
04:10 Oczekujący
Super Polsat
2024-06-27
05:00 Nasz nowy dom | S18E256
06:00 SuperLudzie | S03E25
06:30 Na ratunek 112 - Szczęśliwy strzał | S08E500
07:00 Na ratunek 112 - Internetowa miłość | S08E501
07:30 Na ratunek 112 - Przetrenowana dziewczyna | S08E502
08:00 Na ratunek 112 - Dezodorant challange | S08E503
08:30 Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia 6 | S06E52
10:00 Wydarzenia | E627
10:30 Pozytywka SuperMagazyn | E05
11:00 Misja Weteran - Krzysztof Polusik | E05
11:30 Świat według Kiepskich - Con amore | S15E430
12:00 Świat według Kiepskich - Królowa balu | S15E431
12:30 Świat według Kiepskich - Kożuchowska | S16E432
13:00 Świat według Kiepskich - Żarty, żarciki | S16E433
13:30 Świat według Kiepskich - Dejwid Koperfilc | E196
14:15 Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia 6 | S06E53
15:50 Wydarzenia | E627
16:10 Więcej | E627
16:20 Gość | E627
16:50 Hardkorowy lombard | S11E127
17:20 Hardkorowy lombard | S11E128
17:50 Świat według Kiepskich - Kara Mustafa | E216
18:30 Świat według Kiepskich - Ożenek | E136
19:00 Świat według Kiepskich - Troll | S24E544
19:30 Świat według Kiepskich - W poszukiwaniu straconego czasu | S24E545
20:00 Kolacja w ciemno | S01E05
21:00 48h. Zaginieni - Klub w podziemiach | S02E100
22:05 Obcy kontra Predator 2
00:00 Zakładnik z Wall Street
02:00 Świat według Kiepskich - Kapelusz Dżeksona | S12E383
02:30 Świat według Kiepskich - Trzeba zabić tę miłość | S12E384
03:00 Świat według Kiepskich - Chłopi | S12E385
03:30 Świat według Kiepskich - Powiększenie | S12E386
04:00 Nasz nowy dom | S18E257
TeleToon+ HD
2024-06-27
05:00 Polska z góry - Warmia | S01E05
05:25 Polska z góry - Przemkowski Park Krajobrazowy | S01E06
05:50 Deserownia 3 - Purée z ziemniaków, czyli jaki jest plan | S03E05
05:55 Deserownia 3 - Kisiel ze świeżych owoców | S03E06
06:10 Turbokozak Junior | S01E01
06:30 Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście 2 | S02E06
06:35 Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście 2 | S02E07
06:45 Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście 2 | S02E08
07:00 Dzielne króliczki 2 | S02E05
07:05 Dzielne króliczki 2 | S02E06
07:15 Dzielne króliczki 2 | S02E07
07:25 Gus. Mały - wielki rycerz 2 | S02E05
07:35 Gus. Mały - wielki rycerz 2 | S02E06
07:50 Odlotowe opowieści | E07
08:05 Odlotowe opowieści | E08
08:20 Oggy i karaluchy: Nowe pokolenie | S01E57
08:30 Oggy i karaluchy: Nowe pokolenie | S01E58
08:35 Oggy i karaluchy: Nowe pokolenie | S01E59
08:50 Gadający Tom i przyjaciele 3 | S03E23
09:00 Gadający Tom i przyjaciele 3 | S03E24
09:15 Gadający Tom i przyjaciele 3 | S03E25
09:30 Tara Duncan | S01E33
09:40 Tara Duncan | S01E34
10:00 Odlotowe opowieści | E09
10:10 Odlotowe opowieści | E10
10:30 Dzielne króliczki 2 | S02E08
10:35 Dzielne króliczki 2 | S02E09
10:45 Dzielne króliczki 2 | S02E10
10:55 Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście 2 | S02E09
11:05 Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście 2 | S02E10
11:15 Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście 2 | S02E11
11:30 Polly Pocket 5 | S05E22
11:40 Polly Pocket 5 | S05E23
11:50 Polly Pocket 5 | S05E24
12:05 Polly Pocket 5 | S05E25
12:20 Odlotowe opowieści | E11
12:30 Odlotowe opowieści | E12
12:50 Gus. Mały - wielki rycerz 2 | S02E07
13:05 Gus. Mały - wielki rycerz 2 | S02E08
13:20 Oggy i karaluchy: Nowe pokolenie | S01E60
13:30 Oggy i karaluchy: Nowe pokolenie | S01E61
13:35 Oggy i karaluchy: Nowe pokolenie | S01E62
13:50 Polly Pocket 5 | S05E26
14:05 Polly Pocket 5 | S05E27
14:15 Polly Pocket 5 | S05E28
14:30 Dodo | S01E09
14:40 Dodo | S01E10
15:00 Siostry 2 | S02E13
15:10 Siostry 2 | S02E14
15:30 Polly Pocket 5 | S05E01
15:55 Kumple z dżungli na ratunek! 3 | S03E37
16:05 Kumple z dżungli na ratunek! 3 | S03E38
16:15 Kumple z dżungli na ratunek! 3 | S03E39
16:30 Kumple z dżungli na ratunek! 3 | S03E40
16:45 Dodo | S01E11
16:55 Dodo 2 | S02E09
17:15 Gus. Mały - wielki rycerz 2 | S02E09
17:25 Gus. Mały - wielki rycerz 2 | S02E10
17:45 Ronja, córka zbójnika | E25
18:10 Ronja, córka zbójnika | E26
18:40 Siostry 2 | S02E15
18:55 Siostry 2 | S02E16
19:10 Gadający Tom i przyjaciele 3 | S03E26
19:25 Gadający Tom i przyjaciele 3 | S03E01
19:35 Gadający Tom i przyjaciele 3 | S03E02
19:50 Kumple z dżungli na ratunek! 3 | S03E41
20:05 Kumple z dżungli na ratunek! 3 | S03E42
20:20 Tara Duncan | S01E35
20:35 Tara Duncan | S01E36
20:50 Barbie: Dreamhouse Adventures | E03
21:10 Barbie: Dreamhouse Adventures | E04
21:35 Barbie: Dreamhouse Adventures | E05
22:00 Turbokozak Junior | S01E01
22:20 Detektyw Łodyga 7 | S07E05
22:30 Detektyw Łodyga 7 | S07E06
22:35 Detektyw Łodyga 7 | S07E07
22:50 Radiowęzeł 13 i pół - Potrzebne wsparcie | S01E17
23:05 Radiowęzeł 13 i pół - Wybaczyć czy nie wybaczyć | S01E18
23:10 Radiowęzeł 13 i pół - Kłótnia z rodzicami | S01E19
23:20 Deserownia 3 - Waflowy przysmak | S03E07
23:35 Radiowęzeł 13 i pół - Wybaczyć czy nie wybaczyć | S01E20
23:45 Radiowęzeł 13 i pół - Własne zdanie | S01E21
23:50 Radiowęzeł 13 i pół - Sztuka słuchania | S01E22
00:05 Deserownia 3 - Bananowy pudding albo wielka tajemnica | S03E08
00:15 Polska z góry - Dolina Dolnej Wisły | S01E07
00:45 Polska z góry - Dolina Bugu | S01E08
01:20 Radiowęzeł 13 i pół - Przyjaciel taki jak ja | S01E23
01:35 Radiowęzeł 13 i pół - Pozytywne nastawienie | S01E24
01:45 Radiowęzeł 13 i pół - Bezinteresowna pomoc | S01E01
02:00 Deserownia 3 - Minipizze z cukinii, czyli najlepsza wiadomość | S03E09
02:15 Deserownia 3 - Owoce w musie borówkowym, czyli jak zostać idealnym bratem | S03E10
02:25 Deserownia 3 - Przepyszny hummus, czyli coś na pocieszenie | S03E11
02:35 Deserownia 3 - Śmietankowe cukierki albo sposób na oryginalny prezent | S03E12
02:45 Zakończenie programu
TLC PL
2024-06-27
06:00 Salon sukien ślubnych: Ameryka - Ameryka, odcinek 9 | E09
07:00 Panny młode ponad miarę | S01E04
08:00 Sześć razy córka 4 - Światło, kamera, pięcioraczki! | S04E06
09:00 Kiedy dzieci mają dzieci - Już czas
10:00 Kolekcjomania - Nie jeden, tylko dwadzieścia | S04
11:00 Dr Mercy - Nowy nos
12:00 Rodzina 10+ - Historia zatoczyła koło | S05
13:00 Wiza na miłość: dalsze losy, pościelove rozmowy 8 - Kłamczuszek | S08E06
14:00 Historie wielkiej wagi 10 - Syreeta | S10
16:00 Wiza na miłość 10 - Czy bierzecie siebie nawzajem… | S10
18:00 Wiza na miłość: pościelove rozmowy 10 - Czy bierzecie siebie nawzajem… | S10
19:00 Siostry wielkiej wagi 3 - Nigdy nie mów nigdy
20:00 Obsesyjna miłość sióstr 2 - Ząb za ząb | S02
21:00 Mamuśki rządzą - Odrzucona | S02E08
22:00 Mali ludzie, wielka rodzina 9 - Na trampolinie i w kuchni | S09
23:00 Moje paranoje: 10 lat później - Papier toaletowy, koty i samochody
00:00 Nie do uwierzenia! 4 - Człowiek drzewo | S04
01:00 Mamuśki rządzą - Odrzucona | S02E08
02:00 Mali ludzie, wielka rodzina 9 - Na trampolinie i w kuchni | S09
03:00 Salon sukien ślubnych: Ameryka - Ameryka, odcinek 9 | E09
04:00 Wiza na miłość 10 - Czy bierzecie siebie nawzajem… | S10
Travel Channel PL
2024-06-27
05:25 Gra rozpoczęta! | E8/13
06:00 Życie w chacie z bali | S07E3/13
06:35 Życie w chacie z bali | S07E4/13
07:05 Extra Virgin: Wyprawa po Ameryce | S01E5/8
07:35 Extra Virgin: Wyprawa po Ameryce | S01E6/8
08:05 Śladami Wielkiej Stopy | S03E4/14
09:10 Dzika przyroda Meksyku
10:15 Włoska uczta na morzu | S01E3/4
11:20 Życie to plaża | E5/17
11:55 Najlepsze sekretne miejsca do pływania | S02E1/12
12:55 Budowa na końcu świata | S06E8/10
13:45 Dom na czterech kółkach | S01E7/8
14:15 Smakuj świat z Pascalem | S01E1/9
14:50 Smakuj świat z Pascalem | S01E2/9
15:20 Polacy z wyboru | S01E4/10
16:25 Międzynarodowi poszukiwacze domów | S136 | E12/13
16:55 Międzynarodowi poszukiwacze domów | S136 | E13
17:30 Międzynarodowi poszukiwacze domów | E1/13
18:00 Międzynarodowi poszukiwacze domów | E2/13
18:35 Wino w roli głównej | E07
19:35 Na tropie dzikich zwierząt | S03E7/8
20:05 Na tropie dzikich zwierząt | S03E08
20:35 Ambasady luksusu | E07
21:35 Kobieta na krańcu świata | S03E5/8
22:10 Kobieta na krańcu świata | S03E6/8
22:45 Anthony Bourdain: Bez rezerwacji | S06E13/22
23:50 Nagi instynkt przetrwania: Elita | S03E1/9
00:55 Nagi instynkt przetrwania | S05E5/15
01:55 Nagi instynkt przetrwania | S05E6/15
02:55 Trzy noce z duchami | S02E11/13
03:55 Gra rozpoczęta! | E9/13
04:25 Gra rozpoczęta! | E10/13
04:55 Smakuj świat z Pascalem | S02E10
TTV PL
2024-06-27
05:05 Dobra robota | S01E1/17
06:00 Express
06:20 Diabelnie boskie 2 | S02E24
06:45 Ukryta prawda | S16E1112
07:40 Szpital | S13E938
08:35 Szpital | S13E939
09:35 Kartoteka 8 | S08E11/30
10:40 Zakup w ciemno 2 | S02E3/41
11:40 Damy i wieśniaczki. Ukraina 6 | S06E20
12:40 Damy i wieśniaczki. PL | S01E7/12
13:45 Diabelnie boskie | S01E11/18
14:10 Diabelnie boskie | S01E12/18
14:40 Gogglebox. Przed telewizorem 13 | S13E11/24
15:45 Express
16:00 Pogoda
16:05 Zakup w ciemno 3 | S03E30/40
17:15 DeFacto 13 | S13E22/24
17:45 Express
17:58 Pogoda
18:00 Sport | E236/330
18:05 Usterka 14 | S14E19/40
18:40 Złomowisko PL 6 | S06E9/14
19:45 Express
20:00 Pogoda
20:05 Zakup w ciemno 3 | S03E32/40
21:10 Dobra robota 3 | S03E19/36
21:45 Express
21:58 Pogoda
22:00 Życie na kredycie 4 | S04E1/20
22:30 Życie na kredycie 4 | S04E2/20
23:05 Nasi w mundurach 2 | S02E7/8
00:05 Farma Clarksona | S01E7/8
01:05 Dobra robota | S02E4/12
02:05 Osadzone. Blok F | E26
02:40 Osadzone. Blok F | E3/26
03:15 Ostre cięcie 10 | S10E2/10
04:00 Kartoteka 8 | S08E11/30
TV Puls
2024-06-27
05:00 Dzielnica strachu 6 - Człowiek bez serca | S06E213
06:00 Nash Bridges - Strefa zagrożenia | S03E51
07:00 Nash Bridges - Przesyłka specjalna | S03E52
08:00 Kobra - oddział specjalny - Dzień zapłaty | E07
09:00 Kobra - oddział specjalny - Sztuczki | E08
10:00 Zbuntowany anioł | E235
11:00 Zbuntowany anioł | E236
12:00 Zaklinaczka duchów 2 | S02E33
13:00 Zaklinaczka duchów 2 | S02E34
14:00 Lombard. Życie pod zastaw 9 | S09E432
15:00 Lombard. Życie pod zastaw 9 | S09E433
16:00 Rodzinny interes - Dobro wraca | S01E32
17:00 Rodzinny interes - Kosztem wszystkiego | S01E33
18:00 Lombard. Życie pod zastaw 14 | S14E733
19:00 Lombard. Życie pod zastaw 14 | S14E734
20:00 Powiedz
22:05 Jestem taka piękna!
00:30 Przyjaciel gangstera
02:10 Dzielnica strachu 6 - Przypadki chodzą po ludziach | S06E217
03:10 Lombard. Życie pod zastaw 9 | S09E430
04:05 Taki jest świat 9 | S09E25
04:55 Menu na miarę | E09
TV Puls 2
2024-06-27
05:00 Dyżur 3 | S03E34
05:30 Dyżur 3 | S03E35
05:55 Ale numer! 20 | S20E05
06:30 Ale numer! 20 | S20E06
06:55 Dolina Muminków - Włóczykij i strażnik parku | S01E07
07:30 Dolina Muminków - Gruba ryba | S01E08
07:55 Smerfy - Królewski bęben | E157
08:35 Smerfy - Pan Nicpoń/Maruda robi plusk | E158
09:00 Alvinnn!!! I wiewiórki 5 - Pan Lou | S05E39
09:10 Alvinnn!!! I wiewiórki 5 - Piosenka miłosna | S05E40
09:35 Barbapapa i jego rodzinka - Barbatelewizja | S01E43
09:45 Bing 4 - Ogrodowy wąż | S04E09
09:55 Bing 4 - Urodziny | S04E10
10:00 Bing 4 - Domek | S04E11
10:10 Baranek Shaun | S01E06
10:12 Baranek Shaun - Żarłok | S01E10
10:20 Baranek Shaun - Na wynos | S01E11
10:25 Baranek Shaun - Kret | S01E12
10:50 Milo - Dostawca Milo | S01E28
11:00 Milo - Projektant mody Milo | S01E29
11:10 Blue 2 - Mamo-szkoła | S02E14
11:20 Blue 2 - Pociągi | S02E15
11:25 Blue 2 - Wojsko | S02E16
11:45 Dinopociąg - Dobra mama/Diamentowa rocznica | S01E35
12:10 Strażak Sam 13 - Przyjęcie z fajerwerkami | S13E04
12:35 Fantastyczne lato Mikołajka - Kolacja taty | E07
12:45 Fantastyczne lato Mikołajka - Uwolnić homary | E08
13:00 Santiago z mórz - Wielki skarb Santiago / Skarb złotego banana | S01E09
13:35 Blaze i megamaszyny 6 - Skarb złamanego klucza | S06E21
14:00 Mustang: Duch wolności 2 | S02E20
14:35 Mustang: Duch wolności 2 | S02E21
15:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot - Faraon | S01E07
15:35 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot - Pan Gołąb | S01E08
16:00 Blue 2 - Mamo-szkoła | S02E14
16:05 Blue 2 - Pociągi | S02E15
16:10 Blue 2 - Wojsko | S02E16
16:35 Smerfy - Uwaga na kota | S01E06
16:45 Smerfy - Dzyń, dzyń! | S01E07
17:00 Pingwiny z Madagaskaru 3 - Tunel miłości/ Idealny dzień | S03E13
17:35 Pingwiny z Madagaskaru 3 - Pingwin, który mnie kochał | S03E14
18:00 Pingwiny z Madagaskaru 3 - Kulki sądowe/ Gdy Chucka brak | S03E15
18:35 Pingwiny z Madagaskaru - Popcornowa panika/ Błyskawiczne zniknięcie | S01E01
19:05 Psi Patrol 3 - Pieski ratują zatokę przed kwiatem/Pieski ratują kosmo-małpkę | S03E10
19:35 Psi Patrol 5 - Pieski ratują Święto Dziękczynienia/Pieski ratują regaty | S05E22
20:00 Lombard. Życie pod zastaw 13 | S13E674
21:00 Dzielnica strachu 6 - Zabójcza grawitacja | S06E218
22:00 Dzielnica strachu 6 - Zupa z trupa | S06E219
23:00 Zabójcza gra
01:00 Dzielnica strachu 6 - Zastaw | S06E216
02:00 Lombard. Życie pod zastaw 2 | S02E79
03:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 | S04E173
04:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 | S04E174
TV4 PL
2024-06-27
05:30 Telezakupy TV Okazje
06:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (37)
07:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (320)
08:00 Bogaty dom - biedny dom (39)
09:00 Dlaczego ja?: Co on ci zrobił? (925)
10:00 Dlaczego ja?: Zastraszona (926)
11:00 Trudne sprawy: Alina za wszelką cenę próbuje wyswatać chorobliwie nieśmiałego syna (1032)
12:00 Trudne sprawy: Młoda kobieta zakochuje się w mężczyźnie, który okazał się kochankiem jej matki i siostry (1033)
13:00 Policjantki i Policjanci (356)
14:00 Gliniarze: Zrobiłbym wszystko (541)
15:00 Na ratunek 112: Przez swoje przekonania mógł stracić syna (521)
15:30 Na ratunek 112: Z premedytacją (522)
16:00 Policjantki i Policjanci (735)
17:00 Policjantki i Policjanci (736)
18:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (327)
19:00 Policjantki i Policjanci (1125)
20:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (768)
21:00 Obóz integracyjny
23:00 Baby Driver
01:25 Love Island. Wyspa miłości (147)
02:25 Love Island. Wyspa miłości (148)
03:25 Disco Polo Life
04:25 Top 10 - lista przebojów
TV6 PL
2024-06-27
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Strażnik Teksasu (13)
07:00 Strażnik Teksasu (14)
08:00 Policjantki i Policjanci (1124)
09:00 Kobra - oddział specjalny (12)
10:00 Kobra - oddział specjalny (13)
11:00 Kobra - oddział specjalny (14)
12:05 Więzienie (50)
12:35 Więzienie (51)
13:05 Więzienie (52)
13:35 Więzienie (53)
14:00 Policjantki i Policjanci (631)
15:00 Policjantki i Policjanci (632)
16:00 Kobra - oddział specjalny (15)
17:00 Magnum: Detektyw z Hawajów (10)
18:00 Strażnik Teksasu (11)
19:00 Strażnik Teksasu (12)
20:00 Agenci NCIS: Los Angeles 2 (19)
21:00 Agenci NCIS: Los Angeles 2 (20)
22:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (14)
23:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (15)
00:00 Uroczysko (15)
00:30 Uroczysko (16)
01:05 Więzienie (93)
01:35 Więzienie (94)
02:00 STOP Drogówka
03:00 Benny Hill (44)
03:40 Sekrety sąsiadów: Nauczyciel mojej córki (35)
04:10 Sekrety sąsiadów: Druga szansa (36)
04:40 Kochane pieniądze: Testament (16)
TVN 24 BiS HD
2024-06-27
05:00 Kropka nad i
05:35 Fakty o świecie
06:00 Makłowicz w drodze | S04
06:30 Nowa Maja w ogrodzie | S06
07:00 Akcja: innowacja - Energia słoneczna
07:55 Szkło kontaktowe
09:00 Rozmowy dnia
09:45 Fakty o świecie
10:10 Kropka nad i
10:45 Tak jest
11:45 Byk i Niedźwiedź
12:15 Alarm dla Ziemi
12:50 Fakty po Faktach
13:15 Kropka nad i
13:45 Tak jest
14:45 Fakty o świecie
15:20 Kijek w kosmosie
16:00 Dzień na świecie
18:30 Fakty o świecie
19:00 Fakty
19:30 Fakty po Faktach
20:00 Kropka nad i
20:20 Fakty o świecie
21:00 Rozmowy dnia
21:50 24 godziny
23:00 Fakty o świecie
23:35 Polska i świat
00:35 Fakty po Faktach
01:00 Kropka nad i
01:35 Tak jest
02:35 Nowa Maja w ogrodzie | S06
03:00 Nowa Maja w ogrodzie | S06
03:35 Tak jest
04:35 Fakty po Faktach
TVN 24 HD
2024-06-27
05:25 Fakty po Faktach
06:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
06:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
07:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
07:30 Rozmowa Piaseckiego
08:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
08:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
09:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
09:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
09:55 Biznes
10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
10:55 Biznes
11:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
11:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
11:55 Biznes
12:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
12:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
13:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
13:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
13:55 Biznes
14:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
14:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
14:55 Biznes
15:00 15 na żywo
16:00 Fakty po południu
18:00 Tak jest
19:15 Serwis informacyjny
19:35 Fakty po Faktach
20:00 Kropka nad i
20:20 Fakty o świecie
21:00 Polska i świat
22:00 Szkło kontaktowe
23:00 Dzień po dniu
23:40 Biznes
00:00 Fakty po Faktach
00:40 Kropka nad i
01:00 Tak jest
01:55 Nowa Maja w ogrodzie | S05
02:20 Akademia ogrodnika
02:30 Szkło kontaktowe
03:25 Kropka nad i
03:50 Nowa Maja w ogrodzie | S05
04:15 Akademia ogrodnika
04:20 Tak jest
TVN 7 HD
2024-06-27
05:15 Szkoła | S10E731
06:15 Szkoła | S06E487
07:10 Szpital | S04E309
08:10 Ukryta prawda | S17E1152
09:10 Ukryta prawda | S14E923
10:15 Ukryta prawda | S14E924
11:20 W-11 - Wydział Śledczy - Precyzyjny plan zbrodni | E704
12:00 W-11 - Wydział Śledczy - Porządek | E705
12:45 Szpital | S04E310
13:50 Sąd rodzinny | E204
14:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska | E495
15:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska | E496
16:55 Szpital | S11E792
17:55 Szpital | S11E793
18:55 Ukryta prawda | S19E1239
20:00 Dom wygranych
21:55 Harry Potter i Zakon Feniksa
00:50 Camera Cafe. Nowe parzenie | E14/24
01:20 Żyjąc z potworem | S03E3/20
02:20 Zbrodnie z pierwszych stron gazet 3 | S03E8/15
03:20 Mój sąsiad morderca 8 | S08E12/20
04:20 Druga strona medalu - Alicja Tysiąc | S01E08
04:50 Druga strona medalu 3 - Karol Bielecki | S03E4/8
TVN Fabuła HD
2024-06-27
05:29 Zakończenie programu
05:30 Szkoła | S07E521
06:25 Superbohaterowie | S01E7/8
06:55 Singielka | E90/141
07:25 Tajemnica zawodowa 2 | S02E4/10
08:25 Dr House 3 | S03E22/24
09:25 Dr House 3 | S03E23/24
10:25 Seriaale kultowe | E10/26
10:35 Papiery na szczęście | S01E139/141
11:05 Papiery na szczęście | S01E140/141
11:35 Na Wspólnej | S21E3745
12:05 Na Wspólnej | S21E3746
12:40 Motywy filmowe | S01E8/12
12:55 39 i pół | S01E4/13
13:55 39 i pół | S01E5/13
14:55 Dziewczyny z Hollywood - Grace Kelly | S01E6/17
15:10 Druga szansa | S03E9/13
16:10 Druga szansa | S03E10/13
17:10 Zawieruchy przepis na kino - Chłopcy z ferajny | E24
17:30 Po pierwsze kino | S01E2/13
17:35 Zbuntowana
20:00 Szybko i wściekle
22:25 Z ust do ust
00:20 Szybcy i wściekli
02:40 Alfabet filmowy | E34/45
02:50 Seriaale Top 5 | E11/26
03:00 Pokolenie mistrzów - Tomasz Bagiński | E7/12
03:30 Ukryta prawda | S17E1179
04:30 Ukryta prawda | S17E1180
TVN HD
2024-06-27
05:00 Nauka jazdy 4 | S04E9/12
05:40 Uwaga! | E7505
05:55 Ukryta prawda | S14E969
06:50 Kuchenne rewolucje - Szczecin, Rozmaryn - Pracownia Dobrych Smaków | S18E2/14
07:45 SOS. Ekipy w akcji | E4/60
08:40 W-11 - Wydział Śledczy | E888
09:25 Detektywi | S01E40/56
10:25 Opowieści małżeńskie | S01E4/24
11:30 Kuchenne rewolucje - Poznań, Czerwony Kapturek | S17E5/14
12:35 Ukryta prawda | S15E1022
13:40 Ukryta prawda | S15E994
14:40 Szpital | S13E917
15:45 Doradca smaku | S20E34/40
15:50 Kuchenne rewolucje - Pasłęk, restauracja Perfect Pub | S18E3/14
16:55 Ukryta prawda | S15E1027
18:00 Detektywi | S02E94
19:00 Fakty
19:40 Sport
19:45 Pogoda
19:55 Uwaga! | E7506
20:10 Doradca smaku - Sernik baskijski | S20E4/40
20:15 Na Wspólnej | S22E3843
20:55 Milionerzy | S15E712
21:35 Kuchenne rewolucje - Białogard | S27E7/12
22:40 Bogowie
01:05 Cicha noc
03:15 Szpital | S02E227
04:15 Uwaga! | E7506
04:35 Nauka jazdy 5 | S05E9/30
TVN Style HD
2024-06-27
05:15 Wiem, co jem, i wiem, co kupuję | S09E11/12
06:05 Miasto Kobiet | S03E1/13
07:00 Miasto Kobiet | S03E3/13
07:55 W roli głównej - Ewa Drzyzga | S19E7/8
08:25 Inspirujące kobiety | S02E5/10
08:50 Inspirujące kobiety | S02E6/10
09:20 Jestem z Polski | S06E3/9
10:20 Ugotowani | S03E5/12
11:15 Ugotowani | S02E13/15
12:25 Kuchenne rewolucje 10 - Poznań, Restauracja Szachownica | S10E8/13
13:30 Jestem z Polski | S12E18
14:30 EuroPOLKI studentki | S02E5/12
15:30 Niezwykłe Stany Prokopa | S04E8/11
16:05 Inspirujące kobiety | S03E4/8
16:35 Jestem z Polski | S05E1/4
17:35 Kuchenne rewolucje | S20E1/13
18:40 Co słychać? | E312
19:00 Ugotowani | S03E6/12
20:00 Ambasady luksusu | E08
21:00 Rogalska Show | S02E5/12
22:00 Jestem z Polski | S08E4/17
23:00 EuroPOLKI studentki | S02E5/12
00:00 EuroPOLKI studentki | S01E5/8
01:00 Wiza na miłość 9 | S09E21/38
02:00 Miasto Kobiet | S01E10/14
02:45 Wiem, co jem, i wiem, co kupuję | S06E11/13
03:20 Wiem, co jem, i wiem, co kupuję | S06E12/13
03:55 Wiem, co jem, i wiem, co kupuję | S06E13
04:30 Stylowe taxi Agaty | S01E1/8
TVN Turbo HD
2024-06-27
05:05 Zakończenie programu
05:10 Zakup kontrolowany | S24E342
06:10 DeFacto 9 | S09E6/15
06:40 Łowcy klasyków | S08E3/5
07:40 Debeściaki | S01E6-ost
08:25 Wszystko, co naj… | S02E3/10
08:55 Strażacy z Ruhry 7 | S07E7/10
09:55 Sport | E9653
10:00 Nic do zgłoszenia | S04E7/8
11:00 Hiszpańska drogówka | S06E8/10
11:30 Duda kontra Szafrański | S02E9/10
12:15 Zakup kontrolowany | S30E2/14
13:15 Mobilni mechanicy | S02E6/8
14:00 Pomoc drogowa 24h | S04E3/9
14:45 Zawodowi handlarze | S09E2/12
15:30 Zawodowi handlarze | S09E3/12
16:15 Wojny samochodowe | S09E7/12
17:15 Wojny samochodowe | S04E7/12
18:00 Raport Turbo | E4509
18:15 Jeździć, obserwować | S01E7/8
19:00 Mobilni mechanicy | S06E5/17
19:45 Pomoc drogowa 24h | S07E9/12
20:30 Zawodowi handlarze | S13E9/12
21:15 Służba więzienna | S02E3/8
22:00 Raport Turbo | E4509
22:20 The Grand Tour | S02E2/11
00:00 Wojny samochodowe | S12E5/10
01:00 Pomoc drogowa 24h | S04E3/9
01:45 Będzie jeździć | S01E4/6
02:45 Wyburzacze | S04E7/10
03:30 Megatransporty | S05E5/12
04:15 Będzie pan zadowolony | S08E8-ost
04:45 Absurdy drogowe | S10E6/8
TVP 1
2024-06-27
05:15 Dziedzictwo | E301
06:05 Złoty chłopak | E204
07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
07:30 Pełnia wiary
08:00 Wydział kryminalny Kitzbühel - Ten drugi | S16E103
08:50 Ranczo 9 - Brzytwa dla tonącego | S09E115
09:45 Komisarz Alex 4 - Niebezpieczne związki | S04E41
10:40 Ojciec Mateusz 2 - Spowiedź | S02E27
11:35 Korona królów. Jagiellonowie - taka historia | E19
12:10 Agrobiznes
12:30 Agropogoda
12:35 To się opłaca
12:55 Kalahari, twarde prawo pustyni | E2-ost
14:00 Złoty chłopak | E205
14:55 Jaka to melodia? | E5164
15:35 Gra słów. Krzyżówka | E775
16:05 Dziedzictwo | E302
17:00 Teleexpress
17:15 Pogoda
17:20 Jaka to melodia? | E5280
18:00 Dziewczyny ze Lwowa - Raz kozie śmierć | S01E01
19:00 Jeden z dziesięciu | E16/138
19:30 Program informacyjny 19.30
19:55 Pytanie dnia
20:05 Pogoda
20:15 Sport
20:18 Kroniki ORLEN Rajd Polski 2024 | E01
20:20 Reporterzy
20:35 Ojciec Mateusz 30 - Błąd w sztuce | S30E392
21:35 Sprawa dla reportera
22:30 Gra na Maksa 3 - Pieśń kibica | S03E02
22:40 Niedziela z… - Festiwalem
23:15 Łowca
01:05 Seksmisja
03:20 Gloria | E4/6
04:20 Jeszcze lecimy
TVP 2
2024-06-27
05:25 Zakończenie programu
05:35 M jak miłość | E1604
06:20 Operacja zdrowie - Rak płuc | E15
06:55 Rodzinka.pl - Słońce Kalifornii | S12E227
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 Pytanie na śniadanie
11:15 Mieszkać piękniej - Meble | E01
11:50 Barwy szczęścia | E2973
12:30 Koło fortuny | E1546
13:15 Akacjowa 38 | E371
14:05 Rodzinka.pl - Komunia | S05E119
14:35 Na sygnale - I co teraz? | E541
15:05 La Promesa - pałac tajemnic | S01E01
16:00 Koło fortuny | E1547
16:35 Familiada | E2946
17:15 Zakazany owoc | E491
18:10 Rodzinka.pl - Trudna miłość | S07E165
18:45 Akacjowa 38 | E405
19:35 Barwy szczęścia | E2973
20:10 Postaw na milion | E335
21:05 Tak to leciało! | E37
21:55 Na sygnale - Alamo | E553
22:30 Panorama
23:10 Izabela, królowa Hiszpanii | E26
00:05 Zabójstwo nad jeziorem
01:40 Chłopi - Jagna | E2-ost
03:10 O dwóch takich, co nic nie ukradli
04:30 Zakończenie programu
04:40 Na dobre i na złe - Powrót do przeszłości | E825
TVP 3
2024-06-27
05:05 Dziennik regionów
05:20 Telekurier
05:45 Kryminalna siódemka
06:00 Agrobiznes
06:20 Agropogoda Info
06:30 Polska śródziemnomorska - Podhale | E03
07:00 Dobrego dnia
08:00 Program lokalny
10:00 Kryminalna Siódemka
10:20 Na sygnale - Benio i Czarek | E359
10:45 Piosenka u Ciebie
11:10 Przystanek slow food - Biebrza | S01E03
11:40 Pałace i rezydencje Lubelszczyzny - Entre cour et cardin Pałac w Łabuniach
12:00 Telekurier
12:30 Prywatne życie zwierząt 10 | S10
13:00 Agrobiznes Info
13:05 Agropogoda
13:20 ROD-owity działkowiec | E08
13:35 Niezwykłe miejsca
13:50 Fascynujące miejsca
14:15 Szlachetne zdrowie
14:30 Program lokalny
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:20 Balans bieli
15:50 Przepis dnia | E53
16:00 Na sygnale - Pozwól mi odejść | E430
16:30 Program lokalny
16:45 Dziennik regionów
17:00 Program lokalny
20:00 Dziennik regionów
20:20 Pogoda
20:30 Kryminalna siódemka
20:45 Widokówka z Festiwalu - Festiwal Opolski 1982
20:55 Widokówka z Festiwalu - Festiwal Opolski 1983
21:00 Telekurier
21:25 Program lokalny
22:00 Studio LOTTO
22:10 Dziennik regionów
22:15 Pogoda
22:30 Kronika 35. Wyścigu Kolarskiego
22:45 Przysięga | E510
23:40 Polonia 24 Tygodnik
00:20 Całkiem niezła historia
00:40 Panorama
01:10 Dziedzictwo | E274
02:05 Dzikie pszczoły | E19
03:00 Dziennik regionów
03:30 Agrobiznes
03:55 Info Wilno | E1269
04:20 Całkiem niezła historia
04:35 Prywatne życie zwierząt 10 | S10
TVP ABC
2024-06-27
05:05 Domisie - Wielka wyprawa ślimaka
05:30 Domisie - Co dwie domisiowe głowy, to nie jedna
06:00 Miś Uszatek - Ciekawscy
06:10 Baśnie i bajki polskie - Zuzanka i Utopce | E20
06:25 Tata lew - Słońce, księżyc i gwiazdy | E06
06:40 Bobaski i Miś - Króliczek | S01E76
06:45 Bobaski i Miś 3 - Jajko | S03E77
06:50 Rodzina Treflików 4 - Magiczna czapeczka | S04E49
07:05 Przyjaciele Misia i Margolci - Potwór | E05
07:30 Klinika Doktora Krokodyla - Gorzki cukier | E18
07:40 Myszkieterowie - Utracony pierścionek | S01E13
07:50 Myszkieterowie - Gdzie nasze auto? | S01E14
08:05 Topo Gigio - Szybki Bob | S01E05
08:20 Czarodziejskie miasteczko Pinokia - Wiedźma roku | E05
08:35 Peg + Kot - Problem z piratami | S01E05
08:45 Henrietta - Henrietta i wrony | E06
09:00 Oli i Luna - Polska zupa od babci | S01E09
09:10 Oli i Luna - Nauka jedzenia pałeczkami | S01E10
09:30 Domisie - Zagubieni w bajkach
10:00 Zwierzaki Czytaki - Katastrofa | E183
10:20 Agi Bagi - Sto drzew wodza | S01E10
10:30 Agatka - Agatka i cukrojad | E06
10:50 Rodzina Treflików - Żywa woda | S01E06
11:05 Słoń Benjamin - Duch | E06
11:35 Auta na start - Gdzie jest schemat silnika? | E11
11:50 Auta na start - Pojedynek na torze | E12
12:05 Strażak Sam 10 - Ognista piłka | S10E11
12:15 Strażak Sam 10 - Jaskiniowa wpadka | S10E12
12:30 Domisie - Heca ze złotą rybką
13:00 Cześć, czy mogę Cię zjeść? - Żywieniowe zasady | E12
13:20 Tangramiaki - Kąpiel | S01E11
13:30 Tangramiaki - Festiwal hop hop | S01E12
13:50 Oktonauci - Oktonauci i wielki kalmar | S01E06
14:05 Strażniczki tęczy - Strumień ścieków/Tsunami | S01E06
14:35 Mega Ekspres - Zaraz runie! | S01E06
14:45 Lassie i przyjaciele - Centrum obsługi turystów | E49
15:15 Halo, halo! - Indywidualny trening dla Kuleczki | E14
15:20 Nela Mała Reporterka - Spotkanie z koalą | E87
15:40 LEGO City Adventures 4 - Tak, nie, może, więc | S04E77
15:50 LEGO City Adventures 4 - Grizzled do kwadratu | S04E78
16:10 Mia i ja - Oaza Onchao | S01E06
16:40 Tygrysek Percy i jego opowieści - Flap-Flap i czarodziejskie chmury niewidki | E11
16:50 Tygrysek Percy i jego opowieści - Sissabelle chwalipięta | E12
17:00 Stacyjkowo - Szef patrolu | S01E127
17:10 Pszczółka Maja - Domek Henryka | S01E41
17:30 Rev i Roll - Pechowa ciężarówka | E11
17:40 Rev i Roll - Rev na maksa! | E12
18:00 Idefiks i Nieugięci - Galijski honor | E11
18:10 Idefiks i Nieugięci - Marmurowe bóstwo | E12
18:25 Biały delfin Zoom - Ponaturi | S02E37
18:40 Biały delfin Zoom - Zaginiony | S02E38
19:00 Myszkieterowie - Bohater zatoki | S01E15
19:10 Myszkieterowie - Lęk wysokości | S01E16
19:20 Topo Gigio - Nawiedzony dom | S01E06
19:35 Czarodziejskie miasteczko Pinokia - Podstępny kapelusz | E06
19:45 Pola i Piotruś - Owadzi hotel | S01E21
19:50 Lupin wśród bajek - O akrobacie i olbrzymie | S01E06
20:05 Bystry Bill - Bardzo potrzebne rupiecie | S01E26
20:20 Mocny Mike - Pies stróżujący | S01E51
20:25 Mocny Mike - Kto tu rządzi? | S01E52
20:40 Inazuma Eleven Go - Brutalny atak Zanarka Avalonica | E71
21:10 Power Rangers - Dino Fury - Przesądy | S01E06
21:40 Znajdź mnie w Paryżu - Klątwa wróżki | S01E07
22:10 Samochodzik i templariusze - Podziemny labirynt | E4/5
22:50 Samochodzik i templariusze - Skarb templariuszy | E5-ost
23:30 Jak to działa? - Jak działa ptak? | E140
00:00 Jak to działa? - Skąd bierze się prąd w naszych domach? | E139
00:35 Zakończenie programu
TVP Dokument
2024-06-27
05:30 Przyrodnik na tropie - Padalec | E24
06:05 Podróże z historią - Sekrety browarnego kotła | E17
06:40 Park Narodowy Masai Mara - Sanktuarium kotowatych | E01
07:40 Pumy - legendy gór lodowych | E01
08:40 Morze Czerwone - to trzeba chronić
09:35 Wszystkie kolory świata - Egipt - wokół Nilu | S01E16
10:35 Artysta spod Złotego Gronia
11:15 Lena na Kaukazie - Gruzja - Swanowie
11:50 Opuszczone miejsca - Stracone imperium | S01E03
12:50 Maksimum przyjemności
13:50 Park Narodowy Masai Mara - Królestwo drapieżników | E02
14:45 Pumy - legendy gór lodowych | E02
15:50 Nausicaa. Oceanarium przyszłości
16:50 Wszystkie kolory świata - Kazachstan. Serce Azji Środkowej | S01E17
17:55 Opuszczone miejsca - Koniec braterstwa | S01E04
19:00 Portrecista
20:00 Najniebezpieczniejsze miasta świata - Kabul | E03
21:05 Barbara Włodarczyk zaprasza - Nowa umowa społeczna
21:15 Nowa umowa społeczna
22:25 Złączyć się z Narodem
23:30 Historia broni - Śmiercionośne wynalazki | E9/10
00:30 Twarzą do orkiestry - Grzegorz Fitelberg
01:40 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii - Ożył po ośmiu dekadach | E294
02:15 Superjednostka
02:45 Geniusze i marzyciele. Kazimierz Prószyński
03:45 Zakończenie programu
TVP HD
2024-06-27
05:25 Zakochaj się w Polsce - Kraina Wygasłych Wulkanów | E89
06:00 Na dobre i na złe - Pogubieni | E831
06:55 Ranczo 5 - Amerykańska baza | S05E56
07:45 Gra na Maksa 3 - Męska symulacja | S03E12
07:55 Rodzinka.pl - Dziewczyna Kuby | S04E86
08:25 Rodzinka.pl - O szkole i kobietach | S04E87
08:55 Ojciec Mateusz 14 - Panaceum | S14E174
09:50 Ojciec Mateusz 14 - Drift | S14E175
10:35 Gra na Maksa 3 - Męska symulacja | S03E12
10:45 Gra słów. Krzyżówka | E844
11:20 Na sygnale - Próba | E77
11:50 Na sygnale - Z nieba | E78
12:25 Ojciec Mateusz 18 - Pasja | S18E229
13:20 Komisarz Alex 13 - Efedryna | S13E154
14:15 Ranczo 9 - Grzechy miłości | S09E116
15:15 Ranczo 9 - Złoty róg | S09E117
16:00 Gra na Maksa 3 - Męska symulacja | S03E12
16:10 Okrasa łamie przepisy - Z żuławskiego mleka
16:45 Makłowicz w podróży - Sycylia - Wokół Palermo | E199
17:20 Ojciec Mateusz 2 - Wycieczka | S02E16
18:20 Ojciec Mateusz 9 - Pluskwa | S09E116
19:15 Ranczo 5 - Człowiek z Rio | S05E57
20:10 Rodzinka.pl - Upiorne urodziny | S10E201
20:45 Rodzinka.pl - Suknia teściowej | S10E202
21:15 Gra na Maksa 3 - Męska symulacja | S03E12
21:30 Dron
23:10 Licencja na zabijanie
01:35 Anna Wyszkoni na dobry wieczór
02:40 Tak to leciało! | E26
03:40 Tak to leciało! | E27
04:40 Zakończenie programu
TVP Historia
2024-06-27
06:10 Był taki dzień - 27 czerwca
06:15 Szerokie tory - Jeden dzień z życia właściciela biura podróży w Uzbekistanie
06:40 Archiwum zimnej wojny - Sport. Arena wojny
07:20 Maria Curie | E1/3
08:45 Kuchnia Jagiellonów - Nowocześnie i zdrowo, czyli herbarze i zielniki | E14
09:20 Miasto z wyrokiem - Odwet
10:15 Encyklopedia II wojny światowej - Charles de Gaulle
10:45 Wszystkie kolory świata - Senegal. Mędrzec Afryki
11:40 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii - Archeologia w diabelskim gnieździe
12:05 Sława i chwała - Verborgenheit | E01
13:15 Cztery strony świata - Pagody i tajemnice | E01
14:20 Narodziny nazizmu 2 - Wojna dyktatorów. Front wewnętrzny | S02E3-ost
15:25 Korona królów | S01E14
16:00 Sensacje XX wieku - Enigma, część 4
16:50 Dwie strony barykady radomskiego czerwca
17:40 Archiwum zimnej wojny - Polskie miesiące
18:20 Maria Curie | E2/3
20:00 Mulier fortis. Kobieta mężna
21:10 Colette
23:20 Sensacje XX wieku - Tajemnica Cicero
00:25 Byliśmy pierwsi. Poznań '56
01:25 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii - Operacja
02:05 Encyklopedia II wojny światowej - Na Zachodzie znów spokój
02:35 Zakończenie programu
TVP Info
2024-06-27
05:15 Polskie Parki Narodowe - Park Narodowy Bory Tucholskie
05:45 Agrobiznes Info
05:52 Agropogoda Info
05:58 Poranek TVP Info
06:00 Serwis Info
06:07 Poranek TVP Info
06:13 Pogoda Info
06:15 Poranek TVP Info
06:29 Poranek TVP Info
06:30 Serwis Info
06:33 Poranek TVP Info
06:40 Pogoda Info
06:45 Poranek TVP Info
06:59 Poranek TVP Info
07:00 Serwis Info
07:06 Pogoda Info
07:10 Gość poranka
07:30 Serwis Info
07:33 Poranek TVP Info
07:40 Pogoda Info
07:45 Poranek TVP Info
07:59 Poranek TVP Info
08:00 Serwis Info
08:06 Pogoda Info
08:10 Gość poranka
08:30 Serwis Info
08:33 Poranek TVP Info
08:40 Pogoda Info
08:45 Poranek TVP Info
08:59 Poranek TVP Info
09:00 Serwis Info
09:05 Poranek TVP Info
09:10 Pogoda Info
09:15 Poranek TVP Info
09:30 Przed południem
10:30 Serwis Info
11:00 Serwis Info
11:22 Pogoda Info
11:30 Serwis Info
12:00 Serwis Info
12:22 Pogoda Info
12:30 Serwis Info
13:00 Serwis Info
13:23 Pogoda Info
13:30 Serwis Info
14:00 Serwis Info
14:22 Pogoda Info
14:30 Serwis Info
15:00 Serwis Info
15:22 Pogoda Info
15:30 Serwis Info
16:00 Serwis Info
16:22 Pogoda Info
16:30 Serwis Info
17:00 Teleexpress
17:15 Teleexpress Extra
17:35 Kontrapunkt
18:35 Serwis Info
18:54 Pogoda Info
19:00 Serwis Info
19:24 Pogoda Info
19:29 Pytanie dnia
19:30 Program informacyjny 19.30
19:58 Pytanie dnia
20:18 Niebezpieczne związki
21:00 Minął dzień
22:00 Oko na świat
22:30 Panorama
23:00 Serwis Info
23:21 Pogoda Info
23:30 EURO wieczór
00:12 Program informacyjny 19.30
00:40 Pytanie dnia
01:00 Niebezpieczne związki
01:54 Oko na świat
02:25 Pogoda Info
02:35 Serwis Info
03:01 Pogoda Info
03:10 EURO wieczór
03:44 Podróże z historią - Na ratunek! | E42
04:17 Podróże z historią - Kaszubskie życie | E43
04:51 Polskie Parki Narodowe - Wielkopolski Park Narodowy
TVP Kobieta
2024-06-27
05:00 Ojciec Mateusz 25 - Zadra | S25E326
06:00 Ojciec Mateusz 25 - Dług | S25E327
07:00 Nowe życie na wsi 26 | S26E9/70
08:05 Przysięga | E604
08:55 Gra na Maksa 3 - To się nie może udać. A może? | S03E11
09:05 Przysięga | E605
10:05 Winnice miłości | S01E72/193
11:05 Wspaniałe stulecie | S04E239
11:55 Gra na Maksa 3 - To się nie może udać. A może? | S03E11
12:00 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia polska. Specjały ze Wzgórz Dylewskich
12:30 Pięknie przyprawiONA 4 - Kiszonki łatwy patent na super zdrowie i urodę | S04E06
13:00 Wszystkie kolory świata - Portugalia. Skarb Półwyspu Iberyjskiego | S01E20
14:00 Wszystko dla pań | S01E15/20
15:00 Rytmy zdrowia - Anestezjologia i intensywna terapia | E03
15:25 Gra na Maksa 3 - To się nie może udać. A może? | S03E11
15:30 Ojciec Mateusz 17 - Odkupienie | S17E213
16:35 Ojciec Mateusz 17 - Igranie z ogniem | S17E214
17:30 Nowe życie na wsi 26 | S26E10/70
18:20 Gra na Maksa 3 - To się nie może udać. A może? | S03E11
18:30 Winnice miłości | S01E73/193
19:30 Dzikie pszczoły | E138
20:40 Sześć sióstr | S02E400
21:35 Wspaniałe stulecie | S04E239
22:35 Moje córki krowy
00:15 Rytmy Dwójki
01:35 Będziemy mieszkać razem - Do mamy | E02
02:30 Matylda | E13-ost
03:15 Ludzie i bogowie - Duet | E1/13
03:55 Ludzie i bogowie - Pierwszy wyrok | E02
04:55 Zakończenie programu
TVP Kultura
2024-06-27
05:30 Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2 na stream.tvp.pl
05:35 Zakończenie programu
06:05 Muzyczne poranki - Teledysk
06:25 Teledyski
06:50 Tamte lata, tamte dni - Grażyna Błęcka-Kolska
07:35 Podróże z historią - Z życia wyższych sfer | E51
08:15 Rzecz Polska - Plakat Zamecznika i Polska Szkoła Plakatu | S02
08:40 Którędy po sztukę | S09
09:05 Dom - Warkocze naszych dziewcząt będą białe | E3/25
10:35 Magiczny świat Davida Copperfielda
12:45 Reżyserzy - Ron Howard | E3/10
13:45 Rodzina Durrellów 3 | S03E02
14:45 Księżna Łowicka
16:30 Dom - A jeszcze wczoraj było wesele | E4/25
18:10 Gala 23. Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej -
18:50 Xenakis. Człowiek znikąd
20:00 Ucieczka
21:35 Informacje kulturalne
21:55 Trzeci oficer - Handel ludźmi | E3/13
22:55 Gdy byłeś daleko
01:05 Ostatni garnitur
02:50 Ciemna strona Wenus
04:25 Uzależnieni od ekranu
TVP Kultura 2
2024-06-27
06:00 Afisz kulturalny ekstra
06:15 Teledyski
06:50 Tamte lata, tamte dni: Grażyna Błęcka-Kolska
07:40 Podróże z historią: Z życia wyższych sfer (51)
08:05 Teledyski
08:30 Rzecz Polska: Plakat Zamecznika i Polska Szkoła Plakatu
08:40 Którędy po sztukę: Pieter Nason (3)
08:45 Informacje kulturalne
09:05 Serialowa nostalgia: Dom: Warkocze naszych dziewcząt będą białe (3/25)
10:30 Poczmistrz
11:00 Rok na Kurpiach (4)
11:20 Zakochaj się w Polsce: Pułtusk i Serock (40)
11:45 Etno Małopolska: Krakowiacy Zachodni i Wschodni
12:10 Wędrowiec polski
12:40 Przestrzeń pamięci: Muzeum Królewskie na Wawelu
13:10 Reżyserzy: Ron Howard (3/10)
14:00 Parę osób, mały czas
15:45 Niedziela z…: Festiwalem «Dwa Teatry» Sopot 2024
16:05 Legendy rocka: Folk na całym świecie
16:25 Legendy rocka: Soul R&B
16:45 Informacje kulturalne
17:00 Serialowa nostalgia: Dom: A jeszcze wczoraj było wesele (4/25)
18:30 Alfabet Andrzeja Dobosza (12)
18:55 Xenakis, człowiek znikąd
20:00 Ostatnie prosecco hrabiego Ancillotto
21:40 Informacje kulturalne
21:55 Rola życia: Aleksandra Górska
22:20 Trzeci oficer: Handel ludźmi (3/13)
23:05 Xenakis, człowiek znikąd
00:00 Tamte lata, tamte dni: Grażyna Błęcka-Kolska
00:30 Noc krótkich filmów: Wenus z Willendorfu
01:00 Informacje kulturalne
01:15 Paryż. Śladami Chopina (11)
01:30 Rok na Kurpiach (4)
01:45 Zakochaj się w Polsce: Pułtusk i Serock (40)
02:10 Etno Małopolska: Krakowiacy Zachodni i Wschodni
02:35 Wędrowiec polski
03:00 Zakończenie programu
TVP Nauka
2024-06-27
06:10 Jak to działa? - Huta szkła | E83
06:40 Astronarium - Pozaziemska pogoda | E131
07:15 Czy wiesz, że? | E134
07:45 Piwnice Jukatanu - Ogrody Belize - W krainie Rio Dulce | E14/25
08:20 Ważne, czy nieważne - Czy ważne są moje cyfrowe śmieci? | E11
08:45 Ważne, czy nieważne - Czy można cofnąć pomyłkową płatność? | E12
09:10 Jak to działa? - Huta szkła | E83
09:35 Podróże kosmiczne - Siła Ziemi
09:50 Chirurdzy - Chirurgia plastyczna | E3/10
10:45 Zakochaj się w Polsce - Słupsk | E193
11:15 Operacja zdrowie | E03
11:45 Astronarium - Pozaziemska pogoda | E131
12:20 Jak to działa? - Huta szkła | E83
12:55 Czy wiesz, że? | E135
13:25 Piwnice Jukatanu - Ogrody Belize - W krainie Rio Dulce | E14/25
13:55 Nasz dziwaczny świat 2 | S02E11
14:55 Ważne, czy nieważne - Czy ważne są moje cyfrowe śmieci? | E11
15:25 Ważne, czy nieważne - Czy można cofnąć pomyłkową płatność? | E12
15:50 Zakochaj się w Polsce - Słupsk | E193
16:25 Astronarium - Pozaziemska pogoda | E131
17:00 Operacja zdrowie | E03
17:30 Tajemnice zaćmienia Słońca
18:30 Piwnice Jukatanu - Ogrody Belize - W krainie Rio Dulce | E14/25
18:55 Jak to działa? - Huta szkła | E83
19:25 Czy wiesz, że? | E136
19:45 Podróże kosmiczne - Zorze polarne
20:00 Nasz dziwaczny świat 2 | S02E11
21:00 Sondy kosmiczne - Serce Plutona
21:30 Sondy kosmiczne - Przyszłe misje
22:00 Zakochaj się w Polsce - Słupsk | E193
22:35 Tajemnice zaćmienia Słońca
23:40 Operacja zdrowie | E03
00:20 Piwnice Jukatanu - Ogrody Belize - W krainie Rio Dulce | E14/25
00:50 Jak to działa? - Huta szkła | E83
01:20 Chirurdzy - Chirurgia plastyczna | E3/10
02:15 Czy wiesz, że? | E137
02:40 Zakończenie programu
TVP Polonia
2024-06-27
05:05 Rodzinka.pl - Instrukcja obsługi | S03E56
05:35 Wędrowiec polski - Łemkowszczyzna
06:00 Dziennik regionów
06:30 Słownik polsko@polski | E586
07:00 Jak to działa? - Skąd bierze się prąd w naszych domach? | E139
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 Pytanie na śniadanie
11:10 Nad Niemnem | E542
11:30 Rodzinka.pl - Nudzi mi się | S03E57
12:00 Gość poranka
12:20 Kabaretowe Naj - Legenda kabaretu - Kasia Pakosińska
12:50 O mnie się nie martw 3 | S03E9/13
13:40 O mnie się nie martw 3 | S03E10/13
14:35 Studio w kontakcie - Turystyka medyczna w Polsce | E03
15:20 Wielcy polscy wynalazcy w II Rzeczypospolitej - Stefan Bryła (1886-1943)
15:35 Miś Uszatek - Zakupy
15:40 Wyprawa profesora Gąbki - Pierwszy Myping | E02
16:00 Korona królów. Jagiellonowie - taka historia | E22
16:30 Rodzinka.pl - Nudzi mi się | S03E57
17:00 Dziennik regionów
17:15 Polska z Miodkiem - Poznań | E23
17:20 Gra słów. Krzyżówka | E777
17:50 Leśniczówka | E730
18:20 Polacy w kosmosie - Układ Słoneczny
18:50 Całkiem niezła historia - Pasterskie żywobycie
19:10 Wschód
19:30 Korona Gór Polski 2 - Wielka Sowa | E05
20:00 Dziennik regionów
20:25 Ekstradycja 3 | S03E8/10
21:15 Ekstradycja 3 | S03E9/10
22:15 Polonia 24
22:55 Top 3 Marka Sierockiego - Varius Manx
23:10 World News
23:30 Dziennik regionów
23:40 Pogoda
23:50 Polska z Miodkiem - Bydgoszcz | E24
00:00 Gra słów. Krzyżówka | E777
00:30 Kabaretowe Naj - Legenda kabaretu - Kasia Pakosińska
01:00 Olá Polônia | E152
01:30 Dziennik regionów
01:55 Pogoda
02:05 Przepis dnia | E37
02:15 Ojciec Mateusz 25 - Tajemnica stroika | S25E319
03:05 Ojciec Mateusz 25 - Spadek | S25E320
04:00 Polonia 24
04:40 Top 3 Marka Sierockiego - Varius Manx
TVP Rozrywka
2024-06-27
05:30 Zakończenie programu
06:15 Zakochaj się w Polsce - Szlak rzeki Krutyni | E235
06:45 Gra słów. Krzyżówka | E579
07:15 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia polska. Znane zupy w wersji rybnej
07:45 Okrasa łamie przepisy - Ryby nad Bugiem
08:20 Podróże z historią - Piękno wykute w stali | E13
08:55 Va banque | E698
09:25 Koło fortuny | E1572
10:05 Makłowicz w podróży - Podróż 32. Rumunia - U Szeklerów | E120
10:45 Postaw na milion | E117
11:35 Postaw na milion | E118
12:30 Gra na Maksa 3 - Męska symulacja | S03E12
12:35 Bulionerzy - Dzień zapłaty | E33/75
13:15 Janosik - Pierwsze nauki | E1/13
14:10 Rodzinka.pl - Golono - strzyżono | S02E51
14:45 Rodzinka.pl - Kociaki domowe | S02E52
15:15 Gra na Maksa 3 - Męska symulacja | S03E12
15:35 Tak to leciało! | E35
16:30 Kabaretomaniacy | E70
17:20 Gra na Maksa 3 - Męska symulacja | S03E12
17:25 Va banque | E699
18:00 Koło fortuny | E1573
18:40 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia polska. Opowieść o naleśnikach
19:15 Okrasa łamie przepisy - Największe kartacze
19:45 Makłowicz w podróży - Podróż 32. Rumunia - Wokół Braszowa | E121
20:20 Bulionerzy - Nadwyżka | E34/75
20:55 Kabaret Letnią Porą | E07
21:50 Gra na Maksa 3 - Męska symulacja | S03E12
22:00 Postaw na milion | E119
22:55 Postaw na milion | E120
23:55 Kabaret. Super Show Dwójki 2 | S02E13
01:00 Koło fortuny | E1571
01:40 Koło fortuny | E1565
02:25 Kabaretomaniacy | E71
03:25 Kabaretomaniacy | E72
04:25 Wodecki Festiwal - przeboje tamtych lat | E01
TVP Seriale
2024-06-27
05:10 Rodzinka.pl - Walentynki | S05E118
05:40 Zakończenie programu
05:55 Rodzinka.pl - Komunia | S05E119
06:30 Na sygnale - Ślub Zdzisia | E548
07:00 Na sygnale - W godzinę skończył się świat | E549
07:40 Ojciec Mateusz 27 - Kurs na prawo | S27E351
08:35 Komisarz Alex 19 - Plantacja | S19E238
09:25 Złotopolscy - Samotne policjantki | E1042
10:00 Klan | E950
10:35 Ranczo 8 - Obywatelskie obowiązki | S08E96
11:25 Rodzinka.pl - Dorastanie | S05E120
12:00 Rodzinka.pl - Wakacje w Grudziądzu | S05E121
12:35 Na sygnale - Rodzinny galimatias | E550
13:05 Na sygnale - Samemu trudniej | E551
13:40 Ojciec Mateusz 20 - Powołanie | S20E264
14:40 Ojciec Mateusz 21 - Bez wyjścia | S21E265
15:35 Komisarz Alex 19 - Złoty gwizdek | S19E239
16:25 Na sygnale - Supertata | E552
16:55 Na sygnale - Alamo | E553
17:35 Ranczo 8 - Nowatorska terapia | S08E97
18:35 Ranczo 8 - Zbrodnia to niesłychana, pani zabija pana | S08E98
19:35 Ojciec Mateusz 21 - Gniew | S21E266
20:30 Komisarz Alex 21 - Willa | S21E263
21:30 Ranczo 8 - Los pogorzelca | S08E99
22:25 Ranczo 8 - W blasku fleszy | S08E100
23:25 Ojciec Mateusz 21 - Reguły gry | S21E267
00:25 Komisarz Alex 19 - Gangsterskie tajemnice | S19E240
01:20 Archiwista - Przeszłość cię dopadnie… | S01E13
02:20 Archiwista 2 - Mechanik | S02E01
03:15 O mnie się nie martw | S01E04
04:05 Klan | E950
04:45 Złotopolscy - Samotne policjantki | E1042
TVP Sport
2024-06-27
05:15 EURO wieczór
06:00 Piłka nożna: Euro 2024 - mecz grupy F: Gruzja - Portugalia
08:15 Piłka nożna: Euro 2024 - mecz grupy F: Czechy - Turcja
10:30 Piłka nożna: Euro 2024 - mecz grupy E: Słowacja - Rumunia
12:45 Piłka nożna: Euro 2024 - mecz grupy E: Ukraina - Belgia
15:00 Piłka nożna: Euro 2024 - Polska w fazie grupowej
16:30 EURO dzień | E14
17:30 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Polski - Bydgoszcz 2024 - studio
17:40 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Polski - Bydgoszcz 2024 - 1. dzień
21:35 Euro 2024 | E02
23:30 EURO wieczór
00:05 Kroniki ORLEN Rajd Polski 2024 | E01
00:15 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Polski - Bydgoszcz 2024 - 1. dzień
02:30 Boks: Gala w Corpus Christi - podsumowanie
TVP World
2024-06-27
05:00 World News Flash
05:15 Document
06:00 World News Flash
06:15 Document
07:00 World News Flash
07:10 Eastern Express
07:35 Break the Fake
07:45 How We Got Here | E77
08:00 World News
08:15 World Talks
08:30 World News
08:45 World Talks
09:00 World News
09:15 World Talks
09:30 World News
09:45 World Talks
10:00 World News
10:15 World Talks
10:30 World News
10:45 World Talks
10:55 Weather
11:00 World News
11:10 Eastern Express
11:35 World News
11:45 Weather
11:47 Break the Fake
11:55 Weather
12:00 World News
12:10 Weather
12:15 Document
13:00 World News Flash
13:15 World Talks
13:30 World News
13:40 Weather
13:43 World Talks
14:00 World News Flash
14:15 World Talks
14:30 World News Flash
14:40 Weather
14:45 Pulse of Culture | E46
15:00 World News
15:20 World Talks
15:30 World News Flash
15:40 World Talks
15:55 Weather
16:00 World News
16:15 World Talks
16:30 Document
17:00 World News
17:15 Break the Fake
17:25 Weather
17:30 Wider View | E07
17:55 Weather
18:00 World News Flash
18:15 Eastern Express
18:35 Weather
18:40 How We Got Here | E78
18:55 Weather
19:00 World News
19:15 World Talks
19:30 World News Flash
19:40 World News German | E78
19:55 Weather
20:00 World News
20:15 World Talks
20:30 World News
20:45 World Talks
20:55 Weather
21:00 World News
21:15 World Talks
21:30 World News
21:50 World Talks
22:00 World News
22:15 World Talks
22:30 World News
22:40 World Talks
22:50 World News
22:55 Weather
23:00 World News
23:15 World Talks
23:30 Military Mind
23:40 How We Got Here | E78
23:55 Weather
00:00 World News
00:15 World Talks
00:30 World News
00:45 World Talks
00:55 Weather
01:00 World News
01:15 World Talks
01:30 World News
01:50 World Talks
02:00 World News
02:15 World Talks
02:30 World News
02:40 Weather
02:43 World Talks
03:00 World News
03:15 Break the Fake
03:25 Military Mind
03:35 Wider View | E07
04:00 World News Flash
04:15 Pulse of Culture | E46
04:30 World News German | E78
04:45 World Talks
TVS PL
2024-06-27
05:20 Propozycje do «Szlagierowej listy»
06:00 Telesprzedaż
10:00 Przegląd prasy
10:15 Przy muzyce po Śląsku
11:00 Spotkanie z balladą
12:15 Columbo
13:50 Chicago Fire
14:45 Spotkanie z balladą
15:55 Przegląd prasy
16:00 Silesia flesz; Pogoda
16:10 Podróże z wędrownymi motylami
16:45 Przy muzyce po Śląsku
17:45 Silesia flesz; Pogoda
18:00 Napisała: Morderstwo
19:00 Chicago Fire
19:55 Columbo
21:40 Napisała: Morderstwo
22:40 Pasmo ciekawostek
23:00 Silesia flesz; Pogoda
23:15 Kino TVS: Statek Marzeń - Kapsztad
01:05 Pasmo ciekawostek
04:50 Program kulinarny
Warner TV
2024-06-27
06:00 Laboratorium Dextera (11)
06:10 Laboratorium Dextera (10)
06:25 Diukowie Hazzardu 2: Dziewczyny Masona Dixona (21)
07:25 Alf 4: Przemożna pokusa (6)
07:55 Alf 4: Brat Williego (7)
08:25 Kochane kłopoty (21)
09:25 Kochane kłopoty (1)
10:15 JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 7 (16)
11:10 JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 7 (17)
12:05 Alf 4: Brat Williego (7)
12:35 Alf 4: Gdy zobaczyłem twoją twarz (8)
13:05 Alf 4: Żyj i pozwól umrzeć (9)
13:40 Kochane kłopoty (2)
14:35 Kochane kłopoty (3)
15:30 Diukowie Hazzardu 2: Jude Emery (19)
16:35 JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 7 (17)
17:30 JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 7 (18)
18:30 Alf 4: Przemożna pokusa (6)
18:55 Alf 4: Gdy zobaczyłem twoją twarz (8)
19:25 Alf 4: Żyj i pozwól umrzeć (9)
20:00 Greystoke: Legenda Tarzana, władcy małp
22:40 Marsjanie atakują!
00:45 Łowca androidów
03:10 Gran Torino
WP
2024-06-27
05:00 Mistrzowie Kabaretu 4 - Kabaret Łowcy.B | S04E08
06:00 Mistrzowie Kabaretu 4 - Formacja Chatelet | S04E07
07:00 WP News | E22
07:20 Tłit | E1037
07:50 Porzucone budowle 7 | S07E03
08:45 Porzucone budowle 8 | S08E08
09:45 Wymazane z historii 3 | E06
10:40 Najgroźniejsi kierowcy świata 2 | E12
11:15 W Polskę na weekend - Ziemia Kłodzka | S01E04
11:45 Prosto z grilla 3 | S03E06
12:00 Nowe życie starych domów 4 | E20
12:55 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 | S03E12
13:55 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2 | S02E21
14:55 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2 | S02E22
15:50 Wakacyjne remonty | S04E08
17:00 Morderstwa w Midsomer 8 | S08E05
19:05 Policjanci z sąsiedztwa 4 | S04E29
20:05 Policjanci z sąsiedztwa 4 | S04E30
21:05 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 5 | S05E14
22:00 Mistrzowie Kabaretu 10 - Kabaret Młodych Panów, Kabaret Spółka z o.o. | S10E02
23:00 Mistrzowie Kabaretu 2 - Kabaret Skeczów Męczących | S02E01
00:00 1, 2, 3… Kabaret! 3 - Tańce, hulanki, swawole | S03E01
01:00 Kabaret na żądanie | E12
02:00 1, 2, 3… Kabaret! 3 - Prasa, radio, telewizja | S03E02
03:00 Mistrzowie Kabaretu - Kabaret Jurki | S01E07
04:00 Mistrzowie Kabaretu - Grzegorz Halama | S01E08
Wydarzenia 24
2024-06-27
05:20 Wydarzenia wieczorne
06:00 Wydarzenia
06:30 Wydarzenia
07:00 Wydarzenia
07:30 Wydarzenia
08:00 Wydarzenia
08:30 Wydarzenia
09:00 Wydarzenia
09:30 Wydarzenia
10:00 Wydarzenia
10:30 Wydarzenia
11:00 Wydarzenia
11:30 Wydarzenia
12:00 Wydarzenia
12:40 Pogoda
12:50 Wydarzenia 12:50
13:30 Wydarzenia
14:00 Wydarzenia
14:30 Wydarzenia
15:00 Wydarzenia
15:40 Pogoda
15:50 Wydarzenia 15:50
16:05 Więcej
16:20 Gość
16:45 Wydarzenia
17:00 Wydarzenia
17:30 Wydarzenia
18:00 Wydarzenia
18:40 Pogoda
18:50 Wydarzenia 18:50
19:20 Gość
20:00 Wydarzenia
20:30 Wydarzenia
21:00 Wydarzenia
21:40 Pogoda
21:50 Wydarzenia wieczorne
22:25 Pogoda
22:30 Wydarzenia
23:00 Wydarzenia
23:30 Wydarzenia
00:00 Wydarzenia
00:30 Wydarzenia
01:00 Wydarzenia wieczorne
01:40 Interwencja
01:55 Z klimatem i z pasją
02:25 Emil, pogromca mandatów
02:55 Wydarzenia wieczorne
03:35 Interwencja
03:50 Poszukiwacze historii
04:20 SuperLudzie
04:50 Emil, pogromca mandatów