[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК+1
5 TV (Армения)
2024-06-26
05:20 Գագա. 155 սմ
07:00 м/с Կիպոն և հրաշալի կենդանիների դարաշրջանը
08:15 Աֆիշ
08:25 Հայլուր
09:10 Հոպլա շոու
09:20 Երաժշական տեսահոլովակներ
09:35 м/с Կիպոն և հրաշալի կենդանիների դարաշրջանը
10:00 х/ф Դու իմն ես
10:50 Կարճ ասած
11:00 Օրագիր
11:35 х/ф Վտանգավոր գայթակղություն
12:30 Հայլուր
13:00 Աֆիշ
13:10 м/с Կոշկավոր կատվի արկածները
14:00 Հոպլա շոու
14:10 Անցյալի հետքերը
15:00 Էթնիկ կոդ
15:30 Հայլուր
16:00 т/с Ֆրանկլին
16:55 т/с Գազլիտ
17:50 Հոպլա շոու
18:00 «Յուվենտուս». Համար մեկ ակումբ
18:30 Հայլուր
19:20 Կարճ ասած
19:30 х/ф Վտանգավոր գայթակղություն
20:30 Հայլուր
21:15 т/с Ֆրանկլին
22:15 Հարցազրույց
22:45 т/с Գազլիտ
23:40 х/ф Բռնապետը
00:35 Աֆիշ
00:45 Մաֆիայի ծնունդը. Չիկագո
01:10 Հայլուր
01:55 т/с Ֆրանկլին
02:50 т/с Ֆրանկլին
03:40 «Յուվենտուս». Համար մեկ ակումբ
04:05 «Յուվենտուս». Համար մեկ ակումբ
04:30 Ֆիլմ սուրճի մասին
Armenia 1
2024-06-26
05:30 5 րոպե ԱՐՎԵՍՏ
05:35 Օվկիանոսից այն կողմ
06:15 «Գոհար» սիմֆոնիկ նվագախումբ և երգչախումբ
06:55 Վարպետության դաս
07:30 Դրոնավարները
08:00 Պատրաստենք միասին
08:30 Առաջին ստուդիա
09:00 Առավոտ լուսո
11:30 т/с Պանտանալ
12:10 5 րոպե ԱՐՎԵՍՏ
12:20 т/с Կորած օրագիր
13:00 Լուրեր
13:25 Վարպետության դաս
14:10 Արկածների հետքերով
14:35 Դրոնավարները
15:00 Լուրեր
15:25 Սպասիր ինձ
16:10 т/с Հադսոն և Ռեքս
16:50 5 րոպե ԱՐՎԵՍՏ
17:00 Լուրեր
17:30 Պատրաստենք միասին
17:50 Թանգարանում
18:30 Էթնո գույներ
19:00 Լուրեր
19:30 т/с Պանտանալ
20:20 Ինդեքս
20:25 Ծնողական ժողով
21:00 Լուրեր
22:05 Եղանակի տեսություն Գագիկ Սուրենյանի հետ
22:10 Հարցազրույց Պետրոս Ղազարյանի հետ
22:40 Երգ երգոց
23:50 Օվկիանոսից այն կողմ
00:25 т/с Հադսոն և Ռեքս
01:10 Էթնո գույներ
01:35 Թանգարանում
02:00 Հայկական նորաձևություն
02:30 Պատրաստենք միասին
03:00 Սպասիր ինձ
03:35 Առաջին ստուդիա
04:10 т/с Կորած օրագիր
Armenia 2
2024-06-26
08:00 Երաժշտական հոլովակ
09:00 Չէին սպասում
10:00 Ինչ եփել այսօր
10:30 Պրոֆ Ֆակտ
11:30 Քաղցած սպասում են
12:30 Մագավտո+
13:00 Լրաբեր
14:00 Խոսքի իրավունք
14:30 Ինչ եփել այսօր
15:15 Ուղիղ խոսք
16:00 Պրոֆ Ֆակտ
16:30 Լրաբեր
17:00 Խոսքի իրավունք
17:45 Մագավտո+
18:30 Քաղցած սպասում են
18:50 Հոգևոր անվտանգություն
19:15 Ինչ եփել այսօր
20:00 Պրոֆ Ֆակտ
20:45 Լրաբեր
21:00 Խոսքի իրավունք
23:00 Ուղիղ խոսք
23:45 Լրաբեր
00:00 Ուղիղ խոսք
ARTN
2024-06-26
05:00 Sirelu zhamanak
06:00 Paid Program
06:30 Rubina Live
07:00 Armenian News
07:45 Political Time
08:05 Дасамиджоц
09:00 Saras
09:30 Srti Taniqnerov
10:30 Irakan Lurer
11:00 New Day
12:10 Sirelu zhamanak
13:00 Rubina Live
13:30 Armenian News
14:15 Political Time
14:35 Дасамиджоц
15:30 Saras
16:15 NOR XAG
17:20 Sirelu zhamanak
18:30 Armenian News
19:30 Дасамиджоц
20:25 Saras
21:00 New Day
22:05 Rubina Live
22:35 Khandipenq Antari Tnakum
23:30 Sirelu zhamanak
00:30 Дасамиджоц
01:30 Saras
01:45 Lilit news
02:00 Irakan Lurer
02:40 Political Time
03:10 Rubina Live
03:40 NOR XAG
04:30 Armine Nazaryan M.D
ATV Bazmoc TV
2024-06-26
05:15 т/с Նետը. մաս 14
06:00 т/с Էլեմետար. 7 մաս
06:45 т/с Էլեմետար. 8 մաս
07:30 т/с Քասլ. մաս 15
08:15 т/с Քասլ. մաս 16
09:00 т/с Սև ցուցակ. մաս 7
09:45 т/с Սև ցուցակ. մաս 8
10:30 т/с Նետը
11:15 т/с Նետը. մաս 14
12:00 т/с Էլեմետար. 7 մաս
12:45 т/с Էլեմետար. 8 մաս
13:30 т/с Քասլ. մաս 15
14:15 т/с Քասլ. մաս 16
15:00 т/с Սև ցուցակ. մաս 7
15:45 т/с Սև ցուցակ. մաս 8
16:30 т/с Նետը
17:15 т/с Նետը. մաս 14
18:00 т/с Էլեմետար. 9 մաս
18:45 т/с Էլեմետար. 10 մաս
19:30 т/с Քասլ. մաս 17
20:15 т/с Քասլ. մաս 18
21:00 т/с Սև ցուցակ. մաս 9
21:45 т/с Սև ցուցակ. մաս 10
22:30 т/с Նետը. մաս 15
23:15 т/с Նետը. մաս 16
00:00 т/с Էլեմետար. 9 մաս
00:45 т/с Էլեմետար. 10 մաս
01:30 т/с Քասլ. մաս 17
02:15 т/с Քասլ. մաս 18
03:00 т/с Սև ցուցակ. մաս 9
03:45 т/с Սև ցուցակ. մաս 10
04:30 т/с Նետը. մաս 15
ATV Filmzone
2024-06-26
06:00 Լայֆհաք
07:30 Լայֆհաք
08:55 Наапет всемогущий - Ամենակարող Նահապետը
09:00 Զվարճալի վիդեո
10:30 Պրանկ
12:00 Լայֆհաք
13:30 Լայֆհաք
14:55 Наапет всемогущий - Ամենակարող Նահապետը
15:00 Զվարճալի վիդեո
16:30 Պրանկ
18:00 Լայֆհաք
19:30 Լայֆհաք
20:55 Наапет всемогущий - Ամենակարող Նահապետը
21:00 Զվարճալի վիդեո
22:30 Պրանկ
00:00 Լայֆհաք
01:30 Լայֆհաք
02:55 Наапет всемогущий - Ամենակարող Նահապետը
03:00 Զվարճալի վիդեո
04:30 Պրանկ
ATV Армения
2024-06-26
05:00 Երաժշտական Կիրակի
06:00 Օրհներգ
06:02 т/с 30 Արծաթ
07:30 т/с Սերը Երբեք չի մոռանում
09:00 Երաժշտական Կիրակի
10:00 Առաջին ծրագիր
11:00 Այսօր
11:10 Առաջին ծրագիր
12:00 Խոստովանություն
12:45 т/с Սերը Երբեք չի մոռանում
13:30 Մեր Պատմությունը
14:00 Այսօր
14:10 Արի գնանք
15:00 т/с 30 Արծաթ
16:00 Կիսաբաց լուսամուտներ
17:00 Այսօր
17:15 т/с Սերը Երբեք չի մոռանում
18:05 Ընտանեկան պատմություններ
19:00 т/с 30 Արծաթ
19:30 Այսօր. գլխավոր թողարկում
20:00 т/с Սերը Երբեք չի մոռանում
20:45 Ֆեմմինա
21:15 Կիսաբաց լուսամուտներ
22:15 т/с 30 Արծաթ
23:15 т/с Սերը Երբեք չի մոռանում
00:00 Օրհներգ
00:03 т/с Սերը Երբեք չի մոռանում
01:00 Հայոց արքաների երկիրը
02:00 т/с 30 Արծաթ
03:00 т/с Սերը Երբեք չի մոռանում
04:00 Կիսաբաց լուսամուտներ
Kentron TV
2024-06-26
05:00 х/ф Գեղարվեստական ֆիլմ
06:40 Մենք ենք մեր արվեստը
07:15 Առանց կարծրատիպերի
08:00 Մուլտիկնիկ
08:30 Էպիկենտրոն
09:05 Ձեռքի հետ ոտքի վրա
09:20 Անցուդարձ
09:30 Առավոտը Կենտրոնում
11:15 Երաժշտություն
11:30 Էպիկենտրոն
11:50 Ապրել առողջ
12:00 Առանց կարծրատիպերի
13:00 Ավտոդրայվ
13:30 Էպիկենտրոն
13:50 т/с Հ/Ս
14:55 Press Կենտրոն
15:40 Dr․ Դավիթ
16:00 Մուլտիկնիկ
16:35 т/с Հ/Ս
17:30 Էպիկենտրոն
18:00 Քաղցած սպասում են
19:00 Դարձ հոգու և ինքնության
19:30 Էպիկենտրոն
20:10 Անցուդարձ
20:20 т/с Հ/Ս
21:10 Բոքսի լեգենդը
21:30 Էպիկենտրոն
22:00 Անկեղծ զրույց Մհերի հետ
22:35 Անցուդարձ
22:50 т/с Հ/Ս
23:35 Մշակույթի ուժ
00:20 Հայկական ժառանգություն
01:30 Էպիկենտրոն
02:00 т/с Հ/Ս
03:30 Էպիկենտրոն
04:00 х/ф Գեղարվեստական ֆիլմ
Nor Hayastan (Армения)
2024-06-26
05:00 Իրական Լուրեր
05:30 т/с 9-րդ դպրոց
06:00 Ֆեյս քոնթրոլ
06:50 Լինել, թե չլինել
07:30 Իրական Լուրեր
08:00 Աշխարհի խոհանոցներ
08:30 Մեդինֆորմ
08:55 т/с Սերը թակարդում
09:30 Իրական Լուրեր
10:00 Նոր Առավոտ
12:00 т/с Սիրելու ժամանակը
12:50 м/ф Դասամիջոց
13:30 Նոր Խաղ
14:25 т/с Բոբ-Ռոբ
15:00 Սրտի տանիքներով
15:40 Իմ սրտի Հայոց լեզուն
15:45 т/с Սիրելու ժամանակը
16:30 т/с 9-րդ դպրոց
17:15 т/с Սերը թակարդում
17:50 т/с Բոբ-Ռոբ
18:20 м/ф Դասամիջոց
18:50 т/с Վերջին գիշեր
19:30 Իրական Լուրեր
20:00 м/ф Դասամիջոց
20:40 т/с Մենք փնտրում ենք հարսնացու
21:30 т/с 9-րդ դպրոց
22:10 т/с Սերը թակարդում
22:50 м/ф Դասամիջոց
23:45 т/с Մենք փնտրում ենք հարսնացու
00:20 т/с 9-րդ դպրոց
01:00 Բռնիր ձեռքս
01:40 Սրտի տանիքներով
02:20 Աշոտ Ղազարյանի հետ
02:50 Ֆեյս քոնթրոլ
03:30 Իրական Լուրեր
04:00 Հայկական ժառանգություն
04:20 Հայ երգի երեկո
SONG TV
2024-06-26
06:00 Good Morning Armenia
09:00 LIVE! Armenia Live
12:00 #Top 20
13:00 #Lunch time
14:00 #Check in best
17:00 #Top 20
18:00 Best of year
21:00 LIVE! Yerevan Live
00:00 #Line up
TBN Armenia
2024-06-26
05:20 Երաժշտություն
05:30 Հեթքերով
05:50 Վազգեն Զոհրաբյան. … որպեսզի սատանան առիթից չօգտվի
06:50 Երաժշտություն
07:10 Քրիստոնեական տեսանկյուն
07:35 Աստված իմ մեջ
07:50 х/ф Կարճամետրաժ ֆիլմ
08:00 Ռուբիկ Թումանյան
09:05 Եվ լույս եղավ
09:25 Երաժշտություն
09:30 Լիզա Բիվեր
10:35 м/с Մուլտֆիլմ
11:00 Օդրի Մաք. Բժշկությունն այստեղ է
11:30 Երաժշտություն
11:45 Հարցեր և պատասխաններ
12:15 Կարլ-Գուստավ Սևերին. Բարի գալուստ Հայաստան
13:20 Երաժշտություն
13:30 Հեթքերով
13:50 Վազգեն Զոհրաբյան. … որպեսզի սատանան առիթից չօգտվի
14:50 Երաժշտություն
15:10 Քրիստոնեական տեսանկյուն
15:35 Աստված իմ մեջ
15:50 х/ф Կարճամետրաժ ֆիլմ
16:00 Ռուբիկ Թումանյան
17:05 Եվ լույս եղավ
17:25 Երաժշտություն
17:30 Լիզա Բիվեր
18:35 м/с Մուլտֆիլմ
19:00 Օդրի Մաք. Բժշկությունն այստեղ է
19:30 Երաժշտություն
19:45 Հարցեր և պատասխաններ
20:15 Կարլ-Գուստավ Սևերին. Բարի գալուստ Հայաստան
21:20 Երաժշտություն
21:30 Հեթքերով
21:50 Վազգեն Զոհրաբյան. … որպեսզի սատանան առիթից չօգտվի
22:50 Երաժշտություն
23:10 Քրիստոնեական տեսանկյուն
23:35 Աստված իմ մեջ
23:50 х/ф Կարճամետրաժ ֆիլմ
00:00 Ռուբիկ Թումանյան
01:10 Աստված իմ մեջ
01:25 Երաժշտություն
01:35 Ռաֆայել Գրիգորյան. Քրիստոսին ճանաչելու երեք միջոցները
02:25 м/с Մուլտֆիլմ
02:45 Երաժշտություն
03:00 Օդրի Մաք. Բժշկությունն այստեղ է
03:30 Քրիստոնեական տեսանկյուն
03:55 Երաժշտություն
04:00 Վազգեն Զոհրաբյան. Փառք՝ մոխրի փոխարեն
Армения ТВ
2024-06-26
05:10 Աշխարհի համերով
06:00 Ժամը լրատվական
06:40 Զանգիր,ասեմ
07:20 Նռան հատիկ
08:00 т/с Միլիոնը թակարդում
08:50 т/с Դոմինո
09:25 т/с Ֆուլ Հաուս
10:00 Ժամը լրատվական
10:20 Բարի լույս
12:00 Ժամը լրատվական
12:20 Նռան հատիկ
13:10 т/с Ֆուլ Հաուս
13:50 Նանե
14:35 т/с Ոսկե դպրոց
15:10 т/с Միլիոնը թակարդում
16:00 Ժամը լրատվական
16:20 Զանգիր,ասեմ
17:05 т/с Ֆուլ Հաուս
18:10 Նռան հատիկ
19:00 Ժամը գլխավոր թողարկում
19:50 Ուեֆա Եվրո 2024
22:00 Ֆուտբոլի ժամ
22:35 Ֆուտբոլի տեսություն
22:50 Ուեֆա Եվրո 2024
01:00 Ի՞նչ,Որտե՞ղ, Ե՞րբ
02:15 Ժամը լրատվական
03:05 Նռան հատիկ
03:45 т/с Միլիոնը թակարդում
04:30 т/с Ոսկե դպրոց
Еркир Медия (Армения)
2024-06-26
08:30 Правдивая история
08:45 Երկիր ռիթը
09:30 Араратская кухня с Мамуляном
10:15 Turbo Drive
10:30 Правдивая история
10:55 т/с Сериал
11:40 Երկրի հյուրասարահը
12:30 Еркир сегодня
12:50 Времена, нравы
14:30 Еркир сегодня
14:40 Վավերագրական կինոնկար
15:25 т/с Հ/Ֆ
16:30 Еркир сегодня
17:45 т/с Сериал
18:30 Еркир сегодня
18:55 Վավերագրական կինոնկար
19:35 Երկրի հյուրասարահը
20:30 Еркир сегодня
21:05 Зажги свет
22:30 Еркир сегодня
22:55 т/с Հ/Ֆ
Далее программа может быть обрезана
Шант Music HD
2024-06-26
05:55 Поп
07:00 Рок, Блюз, Джаз
08:00 Поп
09:00 Народная музыка
10:00 Национальный певец Гала-концерт 4
11:55 Поп
13:00 Рок, Блюз, Джаз
14:00 Поп
15:00 Моя Армения
16:00 Национальный певец Гала-концерт 4
17:55 Поп
19:00 Рок, Блюз, Джаз
20:00 Поп
21:00 Народная музыка
22:00 Nostalgie Parahandes. Season 3: Part 6
23:00 Поп
01:00 Рок, Блюз, Джаз
02:00 Поп
03:00 Моя Армения
04:00 Nostalgie Parahandes. Season 3: Part 6
Шант Premium HD
2024-06-26
05:10 т/с В армии
06:00 Автопарад
06:35 т/с Зависимость
07:20 Реалити Комеди
08:20 Womens club
08:55 т/с Вдвоем
09:40 т/с В армии
10:15 Утро на Шанте
12:00 Горизонт
12:20 т/с Зависимость
13:10 т/с Вдвоем
14:10 т/с В армии
15:00 Горизонт
15:20 МедИнфо
16:25 Womens club
17:05 т/с Зависимость
18:00 Горизонт
18:20 Хорошие хозяйки
19:15 т/с Вдвоем
20:00 Горизонт
20:30 т/с Зависимость
21:15 32 зуба
22:00 Горизонт
22:40 т/с В армии
23:30 HD Stand up
00:00 т/с Незнакомец
00:45 Womens club
01:40 т/с Зависимость
02:20 т/с Вдвоем
02:55 Автопарад
03:30 Горизонт
04:10 32 зуба
04:40 т/с Незнакомец
Шант Serial HD
2024-06-26
05:30 Зависимость
06:20 Разбитые сердца
07:05 В армии
07:50 Скрытые эмоции
08:35 Грёзы
09:25 Наследники
10:10 Корень зла
11:00 Незнакомец
11:50 Зависимость
12:40 Разбитые сердца
13:25 В армии
14:10 Скрытые эмоции
14:55 Грёзы
15:45 Наследники
16:25 Корень зла
17:15 Вдвоём
18:00 В армии
18:45 Скрытые эмоции
19:30 Грёзы
20:20 Наследники
21:00 Корень зла
21:50 Незнакомец
22:35 Вдвоём
23:20 Зависимость
00:10 Разбитые сердца
00:55 В армии
01:40 Скрытые эмоции
02:25 Грёзы
03:15 Наследники
03:55 Корень зла
04:45 Вдвоём