[ - ]
Sevimli TV
00:00
"Қасос" АҚШ фильми
01:40
"Уддалаб бўлмас топшириқ" фильм
03:30
"Трансформерлар: ботлар ғалабаси" фильм
05:45
"Покиза" миллий сериал (такрор)
06:40
"Севимли кун" кўрсатуви
08:00
"Тақдирлар" теленовелла (такрор)
09:00
"Замон" (жонли эфир) информацион дастури
09:20
"Бойвачча куёв" миллий фильм
11:00
"Қаҳқаҳа" кўрсатуви (такрор)
12:00
"Замон" (жонли эфир) информацион дастури
12:15
"Тезлик 2" ҳинд фильми
15:15
"Садоқат" миллий фильм
16:00
"Замон" (жонли эфир) информацион дастури
17:00
"Орамиздаги одамлар" кўрсатуви
17:30
"Олов пазанда" кўрсатуви
18:00
"Оила учун" (янги мавсум) Туркия сериали 105-қисм
19:00
"Покиза" миллий сериал 16-қисм
20:00
"Тақдирлар" теленовелла
21:00
"Замон" (жонли эфир) информацион дастури
21:20
"Гуноҳлар сояси" миллий сериал 28-қисм
22:20
"60 дақиқа" Германия фильми (премьера)
23:45
"Охирги ҳисоб" фильм
01:30
"Келажакка қайтиб 2" фильм
ZO‘R TV
00:00
Kino: “Jon Kyu”
03:30
Kino: “So‘nggi bayram”
05:00
“Farzandim jigarbandim”
05:30
Telenovella: “Saboq” (takror)
06:10
Kulgi konsert!
06:40
“Ertalabdan salom”
09:00
“Bu kun” yangiliklar
09:20
Milliy serial: “Qil ustidagi taqdir 2” (takror)
10:20
Milliy serial: “Qora beva” (takror)
11:10
Musiqiy tanaffus
11:40
Kino: “Qora qoplon”
14:00
Kino: “Fantastik to‘rtlik”
16:00
“Artist” (takror)
17:15
“Bu kun” yangiliklar
17:25
Konsert!
19:00
Telenovella: “Saboq”
19:45
“Bu kun” yangiliklar
20:05
Milliy serial: “Qil ustidagi taqdir 2”
20:50
Milliy serial: “Qora beva”
22:00
“Uxlamaysizmi?”
23:30
Kino: “Uni Otto deb chaqirishadi”
01:40
Kino: “Ustasi farang”
03:50
Kino: “Sirli qotilliklar izidan”
Milliy TV
00:55
Musiqa
00:55
Telekanal madhiyasi
06:00
Telekanal madhiyasi
06:05
Motivatsiya
06:10
Musiqa
06:35
"Hiyla" milliy serial 13-qism
07:25
"Tonggi duo" dasturi
07:30
"Bunchalar zo‘rsan" dasturi
08:00
"Iqror" telenovella
09:00
"So‘nggi bor" milliy serial 34-qism
09:55
Musiqa
10:10
Badiiy film (O‘zbek) Marjona
12:35
Badiiy film (Hind) Sevgi bu hayot
16:00
Musiqa
16:25
"O‘zbekni so‘zi qiziq" dasturi
16:45
"Bunchalar zo‘rsan" dasturi
17:15
"Sevgi" milliy serial 26-qism
17:55
"Muhtasham yuz yil" turk seriali 227-qism
19:00
"Ikkinchi ota" milliy serial 31-qism
20:00
"Millar" informatsion-shou dasturi
20:20
"Iqror" telenovella
21:20
"Yig‘lagan qizlar" milliy serial 25-qism
22:20
Badiiy film (Xorij) Lyuter \ Premyera
00:55
Musiqa
00:55
Telekanal madhiyasi
Mening Yurtim
00:00
Премьера фильм
02:00
Хориж кино
02:00
Кинофильм
04:00
Кино
06:00
Мусиқа
06:30
“Марказий студия” дастури (такрор)
06:50
“Омон-Омон” кўрсатуви
08:00
Теленовелла: “Буни ҳаёт дейдилар”
09:00
Миллий сериал: “Сарвиноз”
10:00
“Ўзимизнинг гап” кўрсатуви
10:30
Теленовелла: “Тақдир зарбалари”
11:30
Мусиқа
12:00
“Ҳудуд” дастури
12:15
Теленовелла:
13:15
Мусиқа
13:45
Хориж кино:
16:00
“Ҳудуд” дастури
16:30
Қизиқчи
17:00
Теленовелла: “Буни ҳаёт дейдилар”
18:00
Миллий сериал: “Умид”
19:00
Миллий сериал: “Сарвиноз”
20:00
Теленовелла: “Тақдир зарбалари”
21:00
“Марказий студия” кўрсатуви
21:20
Миллий сериал: “Номус 2”
22:15
Турк сериал: “Ҳукмдор Усмон”
23:10
Хориж кино: премьера
23:40
Хориж кино: премьера
02:00
Кинофильм:
04:00
Хориж кино:
FTV telekanali
01:00
#UZNONSTOP
04:00
#FKOKTEYL
05:00
#UZNONSTOP
06:00
#FKOKTEYL
07:00
#UZNONSTOP
10:00
#FKOKTEYL
11:00
Uz Top Chart
12:40
#UZNONSTOP
14:00
Romantic Chart
14:40
#UZNONSTOP
17:00
Меломан
17:40
#UZNONSTOP
22:00
K-POP Chart
23:00
#FKOKTEYL
01:00
#UZNONSTOP
04:00
#FKOKTEYL
RenessansTV
06:00
"RETRO FILM"
08:00
"MILLIY FILM"
10:05
"MULTFILM"
11:45
RTV MUSIC
12:15
"YULDUZLI OSHXONA" KO‘RSATUVI
13:00
"OVOZA" KO RSATUVI
13:10
"HIND FILM" H/F
16:20
"TOP-TOP LIVE" KO‘RSATUVI
17:00
"AKS" KINONOVELLASI
18:00
"BILMAY SEVDIM" TURK SERIALI
19:00
"OVOZA" INFORMATSION DASTURI
19:30
"QADAR VA O‘YIN" B/F
20:30
"SALOM SHOU LIVE" KO‘RSATUVI
22:00
"XIYONAT" TURK SERIALI
23:00
"XORIJ KINOSI" B/F
Kinoteatr HD Telekanali
00:10
«Робокоп 3». Б/ф.
02:00
«Муннабой 2». Б/ф.
04:30
Миллий кино.«Пулинг бўлса».
06:00
«Биллур қафас». 1/с.
07:20
«Жумонг». Т/с.
09:00
ZARGARSHOP LIVE.
11:00
«Биллур қафас». Т/с.
12:10
«Жумонг». Т/с.
13:30
«Фантастик тўртлик 1». Б/ф.
15:50
«Об-ҳаво шарҳловчи». Б/ф.
18:00
Миллий сериал. «Малак». Т/с.
19:00
«Биллур қафас». Т/с.
20:00
«Жумонг». Т/с.
21:30
«Сирли кўзлар». Б/ф.
00:10
«Ёвуз». Б/ф.
02:10
«Центурион». Б/ф.
03:40
«Фантастик тўртлик 1». Б/ф.
Yoshlar Telekanali
00:10
"TOGO" B/F
02:10
"HIKOYA"
02:20
"CHINGACHGUK - KATTA ILON" B/F
04:00
"KELING, BIR KULISHAYLIK"
04:40
"NIMA UCHUN?"
05:40
"MUSIQA"
06:00
"VATAN MEHRI"
06:10
"CHEGARADAGI QISHLOQ" T/S
06:55
"SOG‘LOM TURMUSH"
07:00
"BILAMIZMI?"
07:20
"BIR QADAM"
08:00
"BOLLYMANIA"
08:30
HIND KINOSI: "SOXTA KUYOV"
11:00
"MENI SEV" T/S
12:00
TURK SERIALI: "OSIYO"
13:00
"SIM - SIM"
14:00
"YANGI DAVR"
14:15
"NIMA UCHUN?"
15:15
"O‘GAY ONA" T/S
16:15
"KELING, BIR KULISHAYLIK"
16:45
"KAMERADAR"
17:15
"TAFAKKUR YO‘LI"
18:00
"CHEGARADAGI QISHLOQ" T/S
19:00
"YANGI DAVR"
19:40
"INSON QADRI"
20:00
"MUSIQA"
20:30
"SAMOVIY ISHQ" T/S
21:20
"QALPOQ"
22:00
"QORA LIBOSLILAR" B/F
00:10
"KITOB VA QAHVA"
00:30
"UYG‘ONISH DAVRI ODAMI" B/F
02:30
"OMAD" B/F
04:00
"KELING, BIR KULISHAYLIK"
Toshkent Telekanali
00:00
Мадҳия
00:05
«Тунги Тошкент»
00:45
«Надомат»
01:15
«Пойтахт йўлларида плюс»
01:30
«Жумбоқли қути»
02:10
Радио китоб:«Ўтган кунлар
03:20
«Тошкент тилсимлари»
04:30
Кино: «Шум бола»
06:00
Мадҳия
06:05
«Ҳаёт сабоқлари»
07:00
«Таомнома»
07:30
«Салом, Тошкент» жонли эфир
09:00
«Темир хотин» фильми хақида»
09:20
Кино: «Темир хотин»
11:30
«Тошкентнома»
12:00
«Poytaxt» жонли эфир
12:20
«Изқувар 2» сериал
13:00
«Сиз нима дейсиз?»
14:10
«Ҳикматли дунё»
15:00
«Poytaxt»
15:30
«Салом, Тошкент»
17:00
«Сержантлар 2» сериал
18:00
«Сиз нима дейсиз?» жонли эфир
19:00
«Poytaxt» жонли эфир
19:20
«Саломатлик дунёси»
19:30
«Янги тараққиёт даври»
20:00
«Poytaxt» жонли эфир
20:30
«Махаллада нима гап?» жонли эфир
21:30
«Сиз нима дейсиз?»
22:30
«Ташхис» сериал
23:10
«Ҳикматли дунё»
00:00
Мадҳия
00:05
«Тунги Тошкент»
00:30
«Кинотакдим»
01:05
«Ҳаёт сабоқлари»
02:00
«Poytaxt»
02:30
Радио китоб:«Ўтган кунлар»
03:30
«Сержантлар 2» сериал
04:20
«Тошкент тилсимлари»
Mahalla Telekanali
00:25
"VATAN MADHI"
00:30
HIND KINOSI: "DO‘STONA"
02:40
"HAMMA UYDA"
03:30
"QO‘SHIQLAR UCHADI" H/F
03:50
HIND KINOSI: "IFTIXOR"
06:00
"VATAN MADHI"
06:10
"ASSALOM MAHALLAM"
08:20
"SIZ SOG‘INGAN QO‘SHIQLAR"
09:15
"SOG‘LOM HAYOT"
09:35
"SOBIRJON MO‘MINOV" KONSERTI"
11:15
"QALPOQ"
12:00
"QUYOSHI BOTMAYDIGAN YURT" V/F
13:00
RETRO B/F "TAZARRU"
15:45
QALPOQ"
16:35
"SHO‘RDANAK"
17:15
"INSON AZIZ" H/F
18:00
"REPORTYOR"
18:25
"SOG‘LOM HAYOT"
18:40
"REYD VAQTI"
19:10
"ZIYO DARG‘ALARI"
19:45
"UMR SO‘QMOQLARI"
20:30
"HAYOT SINOVLARI" T/S
21:35
"VOQEA JOYI" T\S
22:10
RETRO B/F "BIZNING KO‘CHA"
23:35
"DINOTOPIYA" T/S
00:00
"VATAN MADHI"
00:05
"QIROL SEJONG" TS
01:00
"SHO‘RDANAK"
01:25
MILLIY SERIAL "DARAXTLAR QO‘SHIG‘I"
02:05
"REPORTYOR"
02:25
"SIZ SOG‘INGAN QO‘SHIQLAR"
03:05
"MEHROBDAN CHAYON" V/F
03:55
"ZIYO DARG‘ALARI"
04:25
"KINOTARONA"
04:35
SPEKTAKL "QORA KAMAR"
O‘zbekiston Telekanali
00:00
МАДҲИЯ
00:05
«АММАЖОНИМ-АММАЖОН» Т/С
01:15
«ОИЛА ОЛАМИ»
02:15
СПЕКТАКЛЬ: «БАШОРАТ»
03:45
«ТАШРИФ»
04:15
«КЎНГИЛ МУЛКИ»
05:00
«ҲИДОЯТ САРИ»
05:40
«ЮРТИМ ЖАМОЛИ»
06:00
МАДҲИЯ
06:05
ТВ-ШИФОКОР
06:10
«АММАЖОНИМ-АММАЖОН» Т/С
07:00
«АССАЛОМ, ЎЗБЕКИСТОН!»
08:00
«ТАҲЛИЛНОМА»
09:00
«ИМТИҲОН»
09:40
«ҲУНАРДАГИ ҲАЁТ»
10:00
«ЖИНОЯТ ЖАЗОСИЗ ҚОЛМАЙДИ 2» Т/С
11:00
«ОЙДИН ҲАЁТ LIVE»
12:00
«МАФТУНКОР ЎЗБЕКИСТОН»
12:30
«КУНЛАРНИНГ БИРИДА…»
12:50
«ОДДИЙ ОДАМЛАР» ТЕЛЕОЧЕРК
13:10
«ГАЛДИР» Т/С
14:00
«АГРООЛАМ»
14:15
«МЕНИНГ БОҒИМ»
14:40
«ФЕРМЕРДАН САВОЛ»
14:55
ТВ-ШИФОКОР
15:00
«АССАЛОМ, ЎЗБЕКИСТОН!»
16:10
«ВАТАНПАРВАР»
17:00
«ЎЗБЕКИСТОН УЧИНЧИ РЕНЕССАНС ОСТОНАСИДА»
17:20
«ИМОМ БУХОРИЙ САБОҚЛАРИ»
18:00
«ЯНГИЛАНАЁТГАН ЮРТ»
18:30
«МУНОСАБАТ» ТОК-ШОУ
20:10
«ГАЛДИР» Т/С
21:00
«АХБОРОТ»
22:00
«ЖИНОЯТ ЖАЗОСИЗ ҚОЛМАЙДИ 2» Т/С
23:00
«ОЙДИН ҲАЁТ LIVE»
00:00
мАДҲИЯ
00:05
«АММАЖОНИМ-АММАЖОН» Т/С
01:00
«ҲАЁТ ВА ҲАЁЛ ЙЎЛЛАРИ»
01:40
СПЕКТАКЛЬ:«ДЕВОНА»
03:40
«ОДДИЙ ОДАМЛАР» ТЕЛЕОЧЕРК
04:00
«ОЙДИН ҲАЁТ LIVE»
Sport TV Telekanali
00:05
"PARASPORT"
00:25
"ITALIYA CHEMPIONATI GOLLARI"
00:35
A SERIYA. 22-TUR. "SALERNITANA" - "ROMA"
02:50
A SERIYA. 22-TUR. "VERONA" - "FROZINONE"
05:00
"NIGOH"
05:00
"BIZNING FUTBOL"
06:10
"QAHRAMONLAR"
06:35
"TALANT"
07:00
BADANTARBIYA
07:10
"НА ЧАЙ К СПОРТИВНОЙ СЕЛЕБРИТИ"
07:40
A SERIYA. 22-TUR. "MONSA" - "SASSUOLO"
09:30
"TANLOV"
10:00
A SERIYA. 22-TUR. "LATSIO" - "NAPOLI"
11:55
RAGAMLAR, NATIJALAR, REYTINGLAR
12:00
BADANTARBIYA
12:10
DZYUDO. GRAN-PRI TURNIRI
14:35
"OSIYO KUBOGI GOLLARI"
14:45
"FITNES SIRLARI"
15:10
"ПЛАТФОРМА 55+"
16:00
SPORT YANGILIKLARI
16:10
"OSIYO KUBOGI GOLLARI"
16:20
OSIYO KUBOGI. 1/8 FINAL.
18:35
"PARIJ-2023"
19:00
"BIZNING FUTBOL"
20:05
"PARASPORT"
20:30
SPORT YANGILIKLARI
21:00
OSIYO KUBOGI. 1/8 FINAL.
23:10
"OSIYO KUBOGI GOLLARI"
23:30
SPORT YANGILIKLARI
23:40
"MURABBIY"
00:05
"PARASPORT"
00:25
"ITALIYA CHEMPIONATI GOLLARI"
00:35
A SERIYA. 22-TUR. "SALERNITANA" - "ROMA"
02:50
A SERIYA. 22-TUR. "VERONA" - "FROZINONE"
Sport 2
00:00
INTERFUTBOL
02:00
SUPERLIGA. O‘ZBEKISTON CHEMPIONATI.
04:10
INTERFUTBOL
06:05
SUPERLIGA. O‘ZBEKISTON CHEMPIONATI.
08:00
INTERFUTBOL
10:00
SUPERLIGA. O‘ZBEKISTON CHEMPIONATI
12:00
INTERFUTBOL
14:00
SUPERLIGA. O‘ZBEKISTON CHEMPIONATI.
16:00
INTERFUTBOL
18:00
SUPERLIGA. O‘ZBEKISTON CHEMPIONATI.
20:00
INTERFUTBOL
22:00
SUPERLIGA. O‘ZBEKISTON CHEMPIONATI
00:00
INTERFUTBOL
02:00
SUPERLIGA. O‘ZBEKISTON CHEMPIONATI.
04:10
INTERFUTBOL
O'zbekiston 24
00:05
News 24
01:00
Хабарлар
02:00
Хабарлар
03:00
Хабарлар
04:00
Хабарлар
05:00
Хабарлар
06:00
Хабарлар
07:00
Хабарлар
08:00
Хабарлар
09:00
Хабарлар
10:00
Хабарлар
11:00
Хабарлар
12:00
News 24
13:00
Хабарлар
14:00
Хабарлар
15:00
Хабарлар
16:00
Хабарлар
17:00
Хабарлар
18:00
Хабарлар
19:00
News 24
19:30
Ахборот 24
20:00
Хабарлар
21:00
Ахборот 24
22:00
Хабарлар
23:00
Хабарлар
00:05
News 24
01:00
Хабарлар
02:00
Хабарлар
03:00
Хабарлар
04:00
Хабарлар
UzReport
00:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
01:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
02:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
03:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
04:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
05:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
06:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
06:30
Bu qanday quriladi
07:00
Eksklyuziv Ta Saam
07:05
Food: Fact or Fiction
07:50
Eksklyuziv Ta Saam
08:00
Утреннее шоу «Файзли тонг” (live)
09:25
Eksklyuziv Nutva New
09:30
Afsonaviy Manzillar
10:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
10:50
Eksklyuziv Nutva New
11:00
G‘aroyib Muhandislik
11:50
Eksklyuziv Ta Saam
12:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
12:30
Vaqt Mashinasi
13:00
Vaqt Mashinasi
13:30
Eksklyuziv Qomus
14:00
Новости (узб.)
14:30
Eksklyuziv Qomus
14:50
Eksklyuziv Ta Saam
15:00
Пресс-конференция (live)
16:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
16:30
Eksklyuziv Nutva New
17:00
Eksklyuziv Ta Saam
17:05
Afsonaviy Manzillar
17:50
Eksklyuziv Ta Saam
18:00
Новости (англ.)
18:25
Eksklyuziv Ta Saam
18:30
Food: Fact or Fiction
19:00
No Сomment
19:30
Eksklyuziv Nutva New
20:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
20:30
Eksklyuziv Ta Saam
21:00
Avtoban
22:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
22:30
Mega Aeropot
23:30
Vaqt Mashinasi
00:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
01:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
02:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
03:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
04:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
Aqlvoy TV
07:00
BILIMDON
07:05
BLYUNING TOPISHMOQLARI
07:30
DONO MOMOMO
07:35
MONSIKLAR
08:00
PROSTOKVASHINO
08:15
ENI VA PONY
08:45
FIKSIKLAR
09:10
ERTAKDAGI PATRUL
09:25
BATTERBIN KAFESI
09:50
SHIMMER VA SHAYN
10:40
EBBI HATCHER
10:55
KUNG-FU PANDA
12:10
BLYUNING TOPISHMOQLARI
12:35
JASUR QUSHCHALAR
13:00
RASTI MUHANDIS
13:50
QUVNOQ AYIQCHALAR
14:05
ERTAKDAGI PATRUL
14:45
BILIMDON
14:55
BATTERBIN KAFESI
15:20
SHIMMER VA SHAYN
16:10
EBBI HATCHER
16:25
KUNG-FU PANDA
17:15
MINIFORCE
17:30
JASUR QUSHCHALAR
17:55
RASTI MUHANDIS
18:50
ERTAKDAGI PATRUL
19:30
BATTERBIN KAFESI
19:50
SHIMMER VA SHAYN
20:40
EBBI HATCHER
20:55
KUNG-FU PANDA
21:45
MINIFORCE
Bolajon Telekanali
07:00
«Assalom, bolajon!»
08:00
«Multipanorama»
08:50
«Multipanorama»
09:10
«Multipanorama»
10:10
«Multipanorama»
11:00
«Bolajon fotoparadi»
11:10
«Multipanorama»
12:00
«Multipanorama»
12:50
«Tabiatga sayohat»
13:10
«Multipanorama»
14:00
«Bolalar uchun film»
15:00
«Alphabet»
15:10
«Multipanorama»
16:10
«Multipanorama»
17:00
«Multipanorama»
17:50
«Changalzor ovozi»
18:10
«Multipanorama»
19:00
«Sportchi bolajon»
19:10
«Multipanorama»
20:00
«Multipanorama»
20:30
«Edu Kids»
20:40
«Multipanorama»
21:20
«Mahorat maktabi»
21:30
«Multipanorama»
21:50
-22:00 «Xayrli tun»
Navo Telekanali
00:00
MADHIYA
00:10
QALB QO‘SHIG‘I
03:10
TARONA SHOU
05:10
HAYOT NOTASI
06:10
NOSTALGY
06:50
QALB QO‘SHIG‘I
07:40
DILGA YAQIN QO‘SHIQLAR
08:30
NAVOBAXSH
09:10
JOZIBA
10:10
QO‘SHIQLAR GULDASTASI
11:00
ZARGARSHOP
13:00
NAVO NASHIDASI
14:10
DIL DAFTARI
15:20
NAVOBAXSH
16:10
QALB QO‘SHIG‘I
17:10
RETRO NAVO
18:00
DILBAR NAVOLAR
19:00
NAVO NASHIDASI
20:00
DIL DAFTARI
21:00
NAVO NASHIDASI
22:10
JOZIBA
00:00
MADHIYA
00:10
QALB QO‘SHIG‘I
03:00
JAVOHIR
04:55
DILGA YAQIN QO‘SHIQLAR
Kinoteatr.uz Telekanali
01:00
Миллий сериал: «Опа-сингиллар».
01:40
"Дада". Б/ф.
03:25
"Ўйин ичида" .Б/ф.
05:00
Миллий сериал: "Мехмонхона".
05:35
"Денгиздан томчи"
06:00
"Мехрибоним". Б/ф.
07:30
"Омад".Б/ф.
09:00
Миллий сериал: «Опа-сингиллар».
09:40
"Дада". Б/ф.
11:25
"Ўйин ичида" .Б/ф.
13:00
Миллий сериал: "Мехмонҳона"
13:35
"Денгиздан томчи"
14:00
"Ниқоб". Б/ф.
15:25
"Чаёнгул". Б/ф.
17:00
Миллий сериал: «Опа-сингиллар».
17:40
"Фотима ва Зуҳра". Б/ф.
19:35
"Ажаб бўлибди".Б/ф.
21:00
Миллий сериал: "Мехмонхона".
21:35
"Денгиздан томчи"
22:00
"Ниқоб". Б/ф.
23:25
"Чаёнгул". Б/ф.
01:00
Миллий сериал: «Опа-сингиллар».
01:40
"Фотима ва Зуҳра". Б/ф.
03:35
"Ажаб бўлибди".Б/ф.
Madaniyat va Marifat Telekanali
00:00
Madhiya.
00:05
"Navoscz"
01:00
"Zamondosh"
02:00
Milliy kino: ""Kichkina odamlar" bif
03:25
"Bashariyat siymolari"
04:00
Umr daflari
05:00
"Qagnиs"
06:00
Madhiya
06:00
Madhiya
06:05
"Madaniyat dayjest"
07:00
Milliy kino: "Gang gizi" b/f
08:20
"Navoscz"
09:10
" Yonimizda, yodimizda"
10:30
"Kashfiyot 1
12:00
"Ma'rifiy suhbatlar"
13:00
"Zamondosh"
14:00
Hind kinosi: "Quyoshning yettinchi tulpori" b/f
16:20
"Bavshiyona"
17:00
"Kecha va bugun"
17:30
"Yo‘l bo‘ylab"
18:00
"Magom"
18:30
"Bидиn"
19:00
"Siz efirdasiz"
20:00
Teleserial: "Bobur"
20:50
"Bobo ao‘z"
21:00
"Umidli dunyo" t/n.
21:40
"Iahbilarmon kishilar" b/f
23:10
"Soyasiz qulduzlar"
00:00
Madhiya.
00:05
"Navosoz"
01:00
"Umidli dunyo" t/n.
01:40
"Bugun"
02:00
Milliy kino: "Ganggizi" blf
03:15
"Musiqa darsi"
03:45
"Yo‘l bo‘ylab"
04:15
"Kecha va bugun
04:50
"Bobo so‘z"
Dunyo Bo‘ylab Telekanali
00:00
ГОСУДАРСТВЕННЫЙ ГИМН.
00:05
«КИНО».
03:55
«КИНО».
04:40
«КИНО».
06:00
ГОСУДАРСТВЕННЫЙ ГИМН.
06:05
«ДОКУМЕНТАЛЬНЫЙ ФИЛЬМ».
07:00
«КОСМИЧЕСКИЕ ЗАГАДКИ».
07:30
«ДОКУМЕНТАЛЬНЫЙ ФИЛЬМ».
08:30
«НА ПРЯМОЙ СВЯЗИ»
09:30
«КВАДРАТ36».
10:00
«ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ».
10:30
«ДОКУМЕНТАЛЬНЫЙ ФИЛЬМ»
11:00
«ТОЧКА НА КАРТЕ».
11:30
«ДОКУМЕНТАЛЬНЫЙ ФИЛЬМ»
12:00
ИНФОРМАЦИОННАЯ ПРОГРАММА
12:15
«ЛАНДШАФТ.УЗ»,
13:15
«ОСОЗНАНИЕ СОЗНАНИЯ».
13:50
АНОНС.
13:55
«КИНО».
15:30
«КОСМИЧЕСКИЕ ЗАГАДКИ».
16:00
«ДЕВУШКА ЗАСТЕКЛОМ». Т/С.
17:00
«ПЕРВЫМ ПЛАНОМ».
17:20
«О ЧЁМ ПИШУТ, О ЧЁМ ГОВОРАТ»
17:20
«ДОКУМЕНТАЛЬНЫЙ ФИЛЬМ».
17:50
«О ЧЁМ ПУШУТ, О ЧЁМ ГОВОРЯТ»,
18:00
«НА ПРЯМОЙ СВЯЗИ».
18:50
«ПЛАНЕТА».
19:00
«КИНО».
20:30
«ПОКОЛЕНИЕ NEXT».
21:00
ИНФОРМАЦИОННАЯ ПРОГРАММА.
21:40
«КИНО».
00:00
ГОСУДАРСТВЕННЫЙ ГИМН.
00:05
«КИНО».
01:00
«КИНО».
03:00
«КИНО».
Oʻzbekiston tarixi
05:00
Siz tarixni bilasizmi?
06:00
Madhiya
06:05
"Millat fidoyilari"
06:35
Anons
06:40
"Bir qishloq tarixi"
07:00
"Evrika"
08:00
"Qadriyatlar beshigi"
08:30
"Buyuk yurt allomalari"
09:00
"Muqaddima: Insoniyat tamaddunining besh unsuri"
10:00
"Hamma uchun"
11:00
"Atirgullar chiroy ochganda" B/f
13:00
"Muhoraba"
13:15
"Siz tarixni bilasizmi?"
13:30
"O‘tmish sirlari"
14:00
"Zarvaraq"
14:25
"Qismat"
15:00
"Aslida qanday?…"
16:00
"Tarix va yangi talqin"
16:30
"Zamonlar osha"
17:00
"Xalq mulki"
17:30
"Suronli yillar"
18:00
"Etno"
19:00
"Muborak maskanlar"
19:30
"Evrika+"
20:00
"Xorij taassurotlari"
20:30
'Sharq qo‘lyozmalari"
21:00
"Ko‘hna Termiz"
22:00
"Real fakt"
22:30
'Taqdiring qo‘lingda" B/f
00:00
Madhiya
00:05
"Xorij taassurotlari"
00:35
'Sharq qo‘lyozmalari"
01:05
"Qadriyatlar beshigi"
01:35
"Taqdirlar"
02:20
"Muqaddima: Insoniyat tamaddunining besh unsuri'
03:00
"Suronli yillar"
03:30
"Ko‘hna Termiz" h.f.
04:30
"Real fakt"
Foreign Languages
09:30
GOOD MORNING, UZBEKISTAN!
11:30
"Fransuz tili"
12:00
"Fransuz tili"
12:30
"Business Presentation""Telephone English"
13:00
"IELTS secrets"
13:50
Rus tili
14:20
Rus tili
14:50
NEMIS TILI "Onlayn dars"
15:20
"Fit zum Zertifikate"
15:50
INGLIZ TILI "Our pride"
16:25
"Ingliz tili darsi"
17:00
GOOD MORNING, UZBEKISTAN!
19:00
"Telephone English" "Business Presentation"
19:30
INGLIZ TILI "Our pride"
20:00
Tomer
20:30
"Mohinur bilan turkcha o‘rganing"
21:00
NEMIS TILI "Onlayn dars"
21:30
"Fit zum Zertifikate"
22:00
INGLIZ TILI "Our pride"
22:30
"IELTS secrets"
23:00
"New generation"
23:30
"Future world"
00:05
MADHIYA
00:10
"Bu qanday yasalgan?" h/f
00:40
"Katuma timsohlari" h/f
01:15
"Ziyrak boyqushlar" h/f
02:00
"Yovvoyi tabiat sirlari" h/f
02:45
"Shuvoqlar dengizi" h/f
03:25
"Katuma timsohlari" h/f
04:15
"Ziyrak boyqushlar" h/f
Nurafshon TV
00:00
«Ягонасан, муқаддас Ватаним!»
00:05
«Профи»
00:45
«Репортаж»
01:00
«Ошиқ қалблар» Б/ф
04:15
«Тазарру»
04:55
«Бахт уйи» Б/ф
06:00
«Қўриқхона» миллий сериал
06:40
«Бу- биз»
07:00
«Ҳафтада ёшлар» информацион дастури
07:30
«Ҳунарманд устахонаси»
08:00
«Янги кунда Яна биргамиз» live
09:00
«Ёр-ёр» Б/ф
10:10
«Online smile»
10:40
«Бугун адабиётда»
11:00
«Мовий денгиз афсонаси» хорижий сериал
12:00
«Ҳафтада ёшлар» информацион дастури
12:30
«Хуш келибсиз»
13:00
«Ишқ эртаги» хорижий сериал
13:40
«Таъм сири»
14:00
«Янги кунда Яна биргамиз»
15:00
«Ҳафтада ёшлар» информацион дастури
15:30
«Саломатлик сирлари»
16:00
«Чегем ҳангомаси» Б/ф
17:20
«Қадимги дунё отлари»
18:00
«Нурафшон хабарлари» информацион дастури
18:30
«Репортаж»
18:40
«Юксалиш - таълимда»
19:00
«Мовий денгиз афсонаси» хорижий сериал
20:00
«Мусиқа»
20:20
«Ишқ эртаги» хорижий сериал
21:00
«Касб машаққати»
21:30
«28 кун» Б/ф
23:00
«Миллий бренд»
23:30
«Табассум вақти» эфирда
00:00
«Ягонасан, муқаддас Ватаним!»
00:05
«Янги кунда Яна биргамиз»
01:00
«Нурафшон хабарлари» информацион дастури
01:30
«Қўриқхона» миллий сериал
02:10
«Юлдузли оқшом: Райҳон Ғаниева»
03:10
«Online smile»
03:40
«Хуш келибсиз»
04:10
«Таъм сири»
04:30
«Зурриёд» Б/ф