[ - ]
Sevimli TV
00:45
"Дунёдан узилган" фильм
03:00
"Одамлардан йироқда" фильм
06:40
"Севимли кун" кўрсатуви
08:00
"Тақдирлар" теленовелла (такрор)
09:00
"Замон" (жонли эфир) информацион дастури
09:20
"Чип лақабли жўжа" мультфильм
11:20
"Салом Наташа" миллий фильм
12:00
"Замон" (жонли эфир) информацион дастури
12:15
"Боғбон" ҳинд фильми
15:00
"Қаҳқаҳа" яхши кайфият
16:00
"Замон" (жонли эфир) информацион дастури
16:15
"Ҳар нафасда уйғоқман" кўрсатуви
17:00
"Илк учрашув" кўрсатуви
17:30
"Кулдир гуп" кўрсатуви
18:00
"Қўрғон сирлари" Туркия сериали
19:15
"Бахт ҳикояси" кўрсатуви
20:00
"Тақдирлар" теленовелла
21:00
"Замон" (жонли эфир) информацион дастури
21:20
"Қопқон" АҚШ фильми
23:00
"Мафия онаси" Буюк Британия фильми
00:45
"Тозаловчи" фильм
02:30
"Уддалаб бўлмас топшириқ" фильм
ZO‘R TV
01:40
Kino: “Iblis izidan”
03:45
Kino: “Orol”
06:40
“Ertalabdan salom”
09:00
“Bu kun” yangiliklar
09:20
Milliy serial: “Qil ustidagi taqdir 2” (takror)
10:20
Milliy serial: “Qora beva” (takror)
11:10
Oshxona qirollari
11:40
Musiqiy tanaffus
12:10
Hind kino: “Simba”
15:00
O‘zbek kino:
16:00
“Zinama-zina”
16:30
“Nasriddinning choponi”
17:20
“Yor-yor”
18:10
Serial: “Muzlagan bahor”
19:00
"Uzlywood"
19:45
“Bu kun” yangiliklar
20:05
Milliy serial: “Qil ustidagi taqdir 2”
20:50
Kinokomediya:
22:30
Kino: “G‘aroyib yettovlon”
01:10
Kino: “Jasorat”
02:50
Kino: “Mafiya olami”
04:10
Kinofilm
Milliy TV
00:00
Musiqa
00:55
Telekanal madhiyasi
06:00
Telekanal madhiyasi
06:05
Motivatsiya
06:10
Musiqa
06:40
"Hiyla" milliy serial 12-qism
07:30
"Bunchalar zo‘rsan" dasturi
08:00
"Iqror" telenovella
09:00
"So‘nggi bor" milliy serial 32-qism
09:55
Musiqa
10:10
Badiiy film (Xorij) Ibrat
12:50
Badiiy film (Hind) Garovdagi qiz
15:55
Musiqa
16:20
"O‘zbekni so‘zi qiziq" dasturi
16:45
"Bunchalar zo‘rsan" dasturi
17:15
"Duv-duv gap" tok-shousi
18:20
"Oshga marhamat" ko‘rsatuvi
19:00
"Otalar so‘zi" telenovella
20:00
"Millar postda" informatsion-shou dasturi
20:20
"Iqror" telenovella
21:20
"Hindi shou" dasturi
22:00
"O‘tkir tergov" ko‘rsatuvi
22:35
Badiiy film (Hind) Dengiz jangi
00:55
Musiqa
00:55
Telekanal madhiyasi
Mening Yurtim
02:00
Кинофильм:
04:00
Хориж кино:
06:00
“Марказий студия” кўрсатуви
06:30
Мусиқа
07:00
“Омад шоу” кўрсатуви (такрори)
08:00
Теленовелла:
08:50
Кино:
11:45
“Оналар мактаби” дастури
12:00
“Халқ ичида” кўрсатуви
12:25
Кинофильм:
15:45
“Хуш кўрдик” кўрсатуви
16:20
“Комеди шоу” кўрсатуви
17:00
“Ўзбекистонлик талабалар”
18:00
Миллий сериал: “Умид”
19:00
Миллий сериал: “Сарвиноз”
20:00
“Хизмат доирасидан ташқарида” кўрсатуви
21:00
“Ҳазил шоу” кўрсатуви
21:20
Теленовелла: “Воажаб”
22:15
Турк сериал: “Ҳукмдор Усмон”
23:15
Премьера фильм
02:00
Хориж кино:
03:00
Кинофильм:
FTV telekanali
01:00
#UZNONSTOP
04:00
#FKOKTEYL
05:00
#UZNONSTOP
06:00
#FKOKTEYL
07:00
#UZNONSTOP
10:00
TOP Chart Plus
10:40
#FKOKTEYL
11:00
#UZNONSTOP
14:00
Fresh news
14:15
#UZNONSTOP
17:00
K-POP Chart
17:40
#UZNONSTOP
19:00
#UZNONSTOP
20:00
Top Cover
20:15
#UZNONSTOP
21:00
Turk Top Chart
22:30
#FKOKTEYL
01:00
#UZNONSTOP
04:00
#FKOKTEYL
RenessansTV
06:00
"JANOB HECH KIM" B/F
08:00
"DEMAK SEVASAN" B/F
10:05
"BIGFUT" M/F
11:45
RTV MUSIC
12:15
"YULDUZLI OSHXONA" KO‘RSATUVI
13:00
"OVOZA" INFORMATSION DASTURI
13:10
"BIR SURAT MOJAROSI" H/F
16:20
"TOP-TOP LIVE" KO RSATUVI
17:00
"AKS" KINONOVELLASI
18:00
"BILMAY SEVDIM" TURK SERIALI
19:00
"TILLA BOLA" KO RSATUVI
19:30
"BEKATDAGI ODAM" B/F
21:00
"SAMIR QAHVAXONASI" KO RSATUVI
22:00
"ICHIMDAGI BEGONA" TURK SERIALI
23:00
"O‘G‘IRLANMAGAN KELIN" B/F
Kinoteatr HD Telekanali
00:40
«Қалбаки никоҳ». Б/ф.
02:00
«Овсар билан тамадди». Б/ф.
03:20
Кўҳна кино. «Фантомас». Б/ф.
05:10
Миллий сериал. «Малак».
06:00
«Катта пойгалар». Б/ф.
09:00
ZARGARSHOP LIVE.
11:20
«Муннабой». Б/ф.
14:50
«Укун». Б/ф.
17:40
«Рақиблар». Б/ф.
21:10
«Самодаги ишқ қиссаси».
00:30
«Нишонда мерган». Б/ф.
02:20
«Укун». Б/ф.
04:30
Миллий кино. «Иссиқ нон».
Yoshlar Telekanali
01:40
"TIG‘IZ VAQT" B/F
03:30
"BIR QADAM"
04:00
"QALPOQ"
05:00
"NIMA UCHUN?"
05:40
"MUSIQA"
06:00
Vatan Mehri
06:10
Musiqa
06:55
Sog‘Lom Turmush
07:00
Kameradar
07:30
Yondiradi, Kuydiradi B/F
09:20
Bollymania
10:00
Nima Uchun?
11:00
Strategik Kuch
12:00
Turk Seriali: "Osiyo"
13:30
Keling, Bir Kulishaylik
14:00
Hind Kinosi: "Pi Key"
17:00
Oltin Baliq YokiYangi Yil Sarguzashti
18:55
Musiqa
19:00
Shovqin Shou
20:00
Yoshlar Karnavali
21:55
Musiqa
22:00
Retro Oqshomlar
00:10
Yoshlar Oqshomi
01:00
Qizlar B/F
02:30
Ajdar Qilichi B/F
04:30
Keling, Bir Kulishaylik
Toshkent Telekanali
00:00
Мадҳия
00:05
«Тунги Тошкент»
00:30
«Очиқ мулоқот»
01:30
«Ҳаёт чизгилари»
02:00
«Poytaxt»
02:30
Радио китоб:«Ўтган кунлар»
03:30
«Сержантлар 2» сериал
04:20
«Тошкент тилсимлари»
05:20
«Изкувар 2» сериал
06:00
Мадҳия
06:05
Кино: «Виждон»
07:30
«Тошкентнома»
08:10
«Ҳикматли дунё»
09:00
«Poytaxt»
09:30
Кино: «Ота уйи»
11:00
«Ҳаёт чизгилари»
11:30
«Очиқ мулоқот»
12:30
«Сержантлар 2» сериал
15:50
«Профессионал»
16:20
«Сифат назорати»
17:00
«Маҳалланинг пир-у бадавлати»
18:00
«Соғ бўлинг»
18:30
«Файзли уй»
19:00
«Аёлларга маслаҳат»
19:30
«Саломатлик дунёси»
19:40
«Пойтахт йўлларида плюс»
20:00
«Дипломатик дайджест»
20:30
«Надомат»
21:30
«Кинотақдим»
22:00
Кино: «Ота»
23:30
«Файзли уй»
00:00
Мадҳия
00:05
«Тунги Тошкент»
00:35
«Соғ бўлинг»
01:05
Кино: «Виждон»
02:30
Радио китоб:«Ўтган кунлар»
03:30
«Тошкент тилсимлари»
04:35
Кино:«Ота уйи»
Mahalla Telekanali
00:00
"VATAN MADHI"
00:05
"MEHROBDAN CHAYON" V/F
00:55
"ISHQ SELI KO‘ZLARIMDA" H/F
01:20
MILLIY SERIAL "DARAXTLAR QO‘SHIG‘I"
02:00
"REPORTYOR"
02:20
"QALPOO"
02:50
"SIZ SOG‘INGAN QO SHIQLAR"
04:00
"RO‘ZG‘ORGA BARAKA"
04:25
"YO‘LDAGI ODAMLAR" H/F
04:40
SPEKTAKL "QIRMIZI OLMA"
06:00
"VATAN MADHI"
06:10
"BARHAYOT NAVOLAR"
06:45
"QALPOQ"
07:20
"RO‘ZG‘ORGA BARAKA"
07:50
"KINOFAKT"
08:00
HIND KINOSI: "PARVARISH"
11:00
"SOG‘LOM HAYOT"
11:20
"BORIB KO‘RAMIZ"
12:00
"SIZ SOG‘INGAN QO‘SHIQLAR"
13:00
RETRO B/F "TAQDIR"
14:35
"XUSHVAQT"
16:00
HIND KINOSI: "DUNYO"
18:45
"SOG‘LOM HAYOT"
19:10
"SALOMAT BO‘LING!"
19:50
SOBIRJON MO‘MINOV KONSERTI
22:00
BADIIY FILM "OZOD JANGO"
00:40
"VATAN MADHI"
00:45
HIND KINOSI: "PARVARISH"
03:25
"KINOMUSAVVIR"
03:40
HIND KINOSI: "DUNYO"
O‘zbekiston Telekanali
00:00
МАДҲИЯ
00:05
«АММАЖОНИМ-АММАЖОН» Т/С
01:00
«АГРОИННОВАЦИЯ»
02:00
СПЕКТАКЛЬ: «УЧ КУНЛИК ДУНЁ»
03:30
«ҚЎНГИЛ ОБОДЛИГИ»
04:00
«ОЙДИН ҲАЁТ LIVE»
05:00
«ҲИДОЯТ САРИ»
05:40
«ЮРТИМ ЖАМОЛИ»
06:00
МАДҲИЯ
06:05
ТВ-ШИФОКОР
06:10
«АММАЖОНИМ-АММАЖОН» Т/С
07:00
«АССАЛОМ, ЎЗБЕКИСТОН!»
08:00
«АХБОРОТ»
09:00
«СОҒИНЧ»
09:30
«КЎНГИЛ ОБОДЛИГИ»
10:00
«АЁЛ БОРКИ»
10:30
«ҲУНАРДАГИ ҲАЁТ»
10:45
«ТАНГАЛИК БОЛАЛАР» Б/Ф
12:00
«АССАЛОМ, ЎЗБЕКИСТОН!»
13:10
«ИМТИҲОН»
14:00
«ХУЛОСА ЎЗИНГИЗДАН»
15:30
«МЕНИНГ БОҒИМ»
16:10
«ЭСКИ АЛЬБОМ»
16:15
«КЎРГИМ КЕЛАДИ» Б/Ф
18:00
«МАФТУНКОР ЎЗБЕКИСТОН»
18:30
«ОИЛА ОЛАМИ»
20:05
«АЛЁР»
21:00
«АХБОРОТ»
22:00
«ҲАЁТ ВА ҲАЁЛ ЙЎЛЛАРИ»
22:40
«ТАҚДИР ЭИШИГИ» Б/Ф
00:00
МАДҲИЯ
00:05
«АММАЖОНИМ-АММАЖОН» Т/С
01:00
«МУНОСАБАТ» ТОК-ШОУ
02:30
СПЕКТАКЛЬ: «ДЕВОНА»
04:40
«ИМТИҲОН»
Sport TV Telekanali
00:35
A SERIYA. 22-TUR. "KALYARI" - "TORINO"
02:50
"ITALIYA CHEMPIONATI SHARHI"
03:40
"PREVYU"
04:00
OSIYO KUBOGI. AVSTRALIYA - O‘ZBEKISTON
06:10
"ETNOSPORT"
06:35
"LA LIGA NATIONS"
07:00
BADANTARBIYA
07:10
"HUDUD VAQT!"
07:30
SPORT YANGILIKLARI
08:00
"XAYRLI KUN"
09:05
"PREVYU"
09:25
"TANLOV"
09:55
OSIYO KUBOGI. SAUDIYA ARABISTONI - TAYLAND
12:00
BADANTARBIYA
12:05
ITALIYA SUPERKUBOGI. FINAL.
14:00
SPORT YANGILIKLARI
14:15
"NAFOSAT"
14:45
"BO‘LAJAK CHEMPION"
15:15
"SPORT ERUDIT"
15:50
"ITALIYA CHEMPIONATI GOLLARI"
16:00
SPORT YANGILIKLARI
16:05
A SERIYA. 22-TUR. "KALYARI" - "TORINO"
18:00
"ARMIYA SPORTI"
18:25
"FITNES SIRLARI"
18:50
A SERIYA. 22-TUR. "ATALANTA" - "UDINEZE"
21:00
SPORT YANGILIKLARI
21:30
"PARIJ-2023"
21:50
"QAHRAMONLAR"
22:20
LALIGA. 22-TUR. "BARSELONA" - "VILYARREAL"
00:35
A SERIYA. 22-TUR. "MILAN" - "BOLONYA"
02:50
DZYUDO. GRAN-PRI TURNIRI
Sport 2
00:00
INTERFUTBOL
02:00
SUPERLIGA. O‘ZBEKISTON CHEMPIONATI.
04:10
INTERFUTBOL
06:05
SUPERLIGA. O‘ZBEKISTON CHEMPIONATI.
08:00
INTERFUTBOL
10:00
SUPERLIGA. O‘ZBEKISTON CHEMPIONATI
12:00
INTERFUTBOL
14:00
SUPERLIGA. O‘ZBEKISTON CHEMPIONATI.
16:00
INTERFUTBOL
18:00
SUPERLIGA. O‘ZBEKISTON CHEMPIONATI.
20:00
INTERFUTBOL
22:00
SUPERLIGA. O‘ZBEKISTON CHEMPIONATI
00:00
INTERFUTBOL
02:00
SUPERLIGA. O‘ZBEKISTON CHEMPIONATI.
04:10
INTERFUTBOL
O'zbekiston 24
00:05
News 24
01:00
Хабарлар
02:00
Хабарлар
03:00
Хабарлар
04:00
Хабарлар
05:00
Хабарлар
06:00
Хабарлар
07:00
Хабарлар
08:00
Хабарлар
09:00
Хабарлар
10:00
Хабарлар
11:00
Хабарлар
12:00
News 24
13:00
Хабарлар
14:00
Хабарлар
15:00
Хабарлар
16:00
Хабарлар
17:00
Хабарлар
18:00
Хабарлар
19:00
News 24
19:30
Ахборот 24
20:00
Хабарлар
21:00
Ахборот 24
22:00
Хабарлар
23:00
Хабарлар
00:05
News 24
01:00
Хабарлар
02:00
Хабарлар
03:00
Хабарлар
04:00
Хабарлар
UzReport
06:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
06:30
Bu qanday quriladi
07:00
Eksklyuziv Ta Saam
07:05
Food: Fact or Fiction
07:50
Eksklyuziv Ta Saam
08:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
08:30
Avtoban
09:25
Eksklyuziv Nutva New
09:30
Vaqt Mashinasi
10:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
10:50
Eksklyuziv Nutva New
11:00
Food: Fact or Fiction
11:50
Eksklyuziv Ta Saam
12:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
12:30
Vaqt Mashinasi
13:00
Afsonaviy Manzillar
13:30
Eksklyuziv Qomus
14:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
14:50
Eksklyuziv Ta Saam
15:00
G‘aroyib Muhandislik
15:50
Eksklyuziv Qomus
16:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
16:30
Eksklyuziv Nutva New
17:00
Eksklyuziv Ta Saam
17:05
Vaqt Mashinasi
17:50
Eksklyuziv Ta Saam
18:00
Новости (англ.)
18:25
Eksklyuziv Ta Saam
18:30
МВД. Call-центр
19:00
Hafta Ichida
19:30
Eksklyuziv Nutva New
20:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
20:30
Eksklyuziv Ta Saam
21:00
G‘aroyib Muhandislik
22:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
22:30
Avtoban
23:30
Bu qanday quriladi
00:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
01:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
02:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
03:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
04:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
Aqlvoy TV
07:00
OH BU BOLAKAYLAR!
08:25
MONSIKLAR
09:25
KARATECHI BOLA
11:45
FIKSIKLAR
12:50
KUCHUKCHALAR JAMOASI
15:00
NELLA JASUR MALIKA
17:10
TRU KAMALAK QIROLLIGIDA
18:25
RASTI MUHANDIS
20:05
ENI VA PONY
Bolajon Telekanali
07:00
«Assalom, bolajon!»
08:00
«O‘yinqaroq bolajon»
08:10
«Multipanorama»
09:00
«Quvnoq bolalar»
09:10
«Multipanorama»
10:00
«Multipanorama»
10:50
«Yoqimli ishtaha»
11:00
«Multipanorama»
11:50
«Kitobim - oftobim»
12:00
«Bolalar uchun film»
13:30
«Multipanorama»
15:10
«Bolalar uchun film»
16:40
«Multipanorama»
17:50
«Bolalar uchun film»
19:00
«Kitobim - oftobim»
19:10
«Zumrasha»
20:00
«Bilimdonlar bahsi»
20:40
«Multipanorama»
21:40
«Multipanorama»
21:50
-22:00 «Xayrli tun»
Navo Telekanali
00:00
MADHIYA
00:10
RETRO NAVO
01:35
QALB QO‘SHIG‘I
04:35
DILBAR NAVOLAR
06:10
RETRO NAVO
07:00
QALB QO‘SHIG‘I
08:30
NAVOBAXSH
09:10
JOZIBA
10:10
DIL DAFTARI
11:00
ZARGARSHOP
13:00
NAVO NASHIDASI
14:10
DIL DAFTARI
15:20
NAVOBAXSH
16:00
DILNAVO
16:30
QALB QO‘SHIG‘I
19:00
NAVO NASHIDASI
20:00
DIL DAFTARI
21:00
NAVO NASHIDASI
22:10
JOZIBA
00:00
MADHIYA
00:10
QALB QO‘SHIG‘I
03:10
JAVOHIR
Kinoteatr.uz Telekanali
01:00
Миллий сериал: «Опа-сингиллар»
01:40
"Оқибат".Б/ф
03:20
"Шабнам" .Б/ф.
05:00
Миллий сериал: "Мехмонхона".
05:35
"Денгиздан томчи"
06:00
"Қоракўз". Б/ф.
07:35
"Пойқадам" Б/ф.
09:00
Миллий сериал: «Опа-сингиллар»
09:40
"Оқибат".Б/ф.
11:20
"Шабнам" .Б/ф.
13:00
Миллий сериал: "Мехмонҳона"
13:35
"Денгиздан томчи"
14:00
"Такдир чархпалаги". Б
15:40
"Тангалик болалар". Б/с
17:00
Миллий сериал: «Опа-сингиллар».
17:40
"Менинг дўстим жин". Б/ф
19:20
"Ўгай она".Б/ф.
21:00
Миллий сериал: "Мехмонхона".
21:35
"Денгиздан томчи"
22:00
"Тақдир чархпалаги". Б/ф.
23:40
"Тангалик болалар". Б/ф.
01:00
Миллий сериал: «Опа-сингиллар».
01:40
"Менинг дўстим жин". Б/ф.
03:20
"Ўгай она".Б/ф.
Madaniyat va Marifat Telekanali
00:00
Madhiya.
00:05
"Navosoz"
01:00
"Soyasiz yulduzlar"
01:40
Bugun
02:00
Milliy kino: "Koinot siri" b/f
03:10
"Ma'rifiy suhbatlar"
04:05
"Qaqnus"
05:00
Zamondosh"
06:00
Madhiya.
06:05
"Madaniyat dayjest"
07:00
Spektaki. "Kuyov"
08:40
Navosoz
09:30
"Tadqiqot"
10:00
"Gulliverning sayoxallari" b/f
12:50
"Dunyoni zabl etgan kiloblar"
13:00
Ma'rifiy suhballar"
14:00
Milliy kino: "Abu Rayhon Beruniy" b/f
16:30
"Ona zamin changlari"
17:00
"Bormisiz, omonmisiz?"
18:10
"Debyul"
18:30
"Ilmmagnallari"
19:00
"Fonoteka"
19:30
"Inson qadri"
20:00
"Raqamli dunyo"
21:00
"Do‘stlar davrasida"
21:50
Kilob va kino: "Qaltis yo‘l" bf
23:50
"Bobo so‘z
00:00
Madhiya.
00:05
"Navosoz"
01:00
"Ilm magnatlari"
01:30
"Inson gadri"
02:00
Milliy kino: Abu Rayhon Beruniy" b/f
04:25
"Fonoieka"
Dunyo Bo‘ylab Telekanali
00:00
ГОСУДАРСТВЕННЫЙ ГИМН.
00:05
«КИНО».
02:00
«КИНО».
05:30
«ВСЁ В ТВОИХ РУКАХ».
06:00
ГОСУДАРСТВЕННЫЙ ГИМН.
06:05
«ДОКУМЕНТАЛЬНЫЙ ФИЛЬМ».
07:00
«КОСМИЧЕСКИЕ ЗАГАДКИ».
07:30
«ИСТОРИЯ ДИКОЙ ПРИРОДЫ». Д/Ф.
09:00
«КИНО».
10:30
«ПОД СТУК КОЛЁС». Д/Ф.
11:00
«НОВЫЙ ДЕНЬ».
12:00
«КИНО».
13:50
«ВСЁ В ТВОИХ РУКАХ».
13:55
«КИНО».
15:30
«72 ЧАСА».
16:10
«НОВЫЙ ДЕНЬ».
17:10
«ЛАНДШАФТУЗ».
19:00
«КИНО».
20:30
«ART- ЛОКАЦИЯ».
21:00
«ЛИГА МИРА».
21:40
«КИНО».
00:00
ГОСУДАРСТВЕННЫЙ ГИМН.
00:05
«КИНО».
03:55
«КИНО».
Oʻzbekiston tarixi
00:00
Madhiya
00:05
"Real fakt"
00:35
"Ko‘hna manzillar"
01:05
"Yodnoma"
01:50
"Yirik imperiyalarning yuksalishi" h.f.
02:50
"Sahna durdonalari"
03:20
"Javohir"
04:00
"Jahon arxitekturasi"
04:30
"Suronli yillar"
05:00
"Aslida qanday?…"
06:00
Madhiya
06:05
"Millat fidoyilari"
06:35
Anons
06:40
"Sharq qo‘lyozmalari"
07:00
"Evrika+"
07:30
"Taqdirlar"
08:15
"Jasorat unutilmaydi"
08:30
"Buyuk siymolar"
09:00
"Yirik imperiyalarning yuksalishi" h.f.
10:00
"Xalq mulki"
10:30
"Rangsiz tushlar" B/f
12:30
"Jahon arxitekturasi"
13:30
"Sahna durdonalari"
14:15
"Taqdirlar"
15:00
"Aslida qanday?…"
16:00
"Yodnoma"
16:45
"Real fakt"
17:15
"Siz tarixni bilasizmi?"
17:30
"TV taksi"
18:00
"На перекрёстках истины"
18:30
"Nigoh"
18:45
"Jasorat unutilmaydi"
19:00
"Evrika"
20:00
"Zamonlar osha"
20:30
"Manbalar so‘zlaganda"
21:00
"O‘tmish sirlari"
21:30
"Qadriyatlar beshigi"
22:00
"Hayrat" B/f
00:00
Madhiya
00:05
"Siz tarixni bilasizmi?"
00:15
. "Jasorat unutilmaydi"
00:35
"Manbalar so‘zlaganda"
01:05
"Yirik imperiyalarning yuksalishj" h.f.
01:45
"Qadriyatlar beshigi"
02:15
"Taqdirlar"
03:00
"Evrika"
04:00
"O‘tmish sirlari"
04:30
"На перекрёстках истины"
Foreign languages
00:00
Madhiya
00:05
"Siz tarixni bilasizmi?"
00:15
."Jasorat unutilmaydi"
00:35
"Manbalar so‘zlaganda"
01:45
"Qadriyatlar beshigi"
02:15
"Taqdirlar"
03:00
"Evrika"
04:00
"O‘tmish sirlari"
04:30
"На перекрёстках истины"
05:00
"Nigoh"
05:15
"Tabiiy toshlar. Meteoritlar"
05:15
"Meros va mas'uliyat"
06:05
"Mo‘jizakor Latviya" h/f
06:55
"Betonning hususiyatlari" h/f
07:50
"Qadimgi shaharlarga sayohat " h/f
08:35
"So‘nggi ko‘chmanchilar" h/f
09:00
«Yovvoyi jonivorlarni yetkazib berish» h/f
09:30
GOOD MORNING, UZBEKISTAN!
11:30
Fransuz tili
12:00
Fransuz tili
12:30
NEMIS TILI "Onlayn dars"
13:00
"Fit zum Zertifikate"
13:50
Fransuz tili
14:20
Fransuz tili
14:50
"Mohinur bilan turkcha o‘rganing"
15:20
"Turk tili darsi"
15:50
"Fit zum Zertifikate"
16:25
NEMIS TILI "Online dars"
17:00
GOOD MORNING, UZBEKISTAN!
19:00
Rus adabiyoti
19:30
Rus tili
20:00
"Ingliz tili darsi"
20:30
"New generation"
21:00
NEMIS TILI "Online dars"
21:30
"Mahorat darsi"
21:50
Futbol. Italiya chempionati. "Yuventus" - "Empoli"
00:00
MADHIYA
00:05
"Sakkizoyoqlar vulqoni" h/f
00:50
"Bu qanday yasalgan?" h/f
01:40
"Qadimgi shaharlarga sayohat" h/f
02:25
"Aqlli shaharlar" h/f
03:15
"Janubiy Koreya tog‘lari" h/f
04:00
"Shuvoqlar dengizi" h/f
Nurafshon TV
00:00
«Ягонасан, муқаддас Ватаним!»
00:05
«Янги кунда Яна биргамиз»
01:00
«Нурафшон хабарлари» информацион дастури
01:30
«Қўриқхона» миллий сериал
02:10
«Табассум вақти: Валижон Шамшиев-2023»
03:10
«Online smile»
03:40
«Агро уз»
04:20
«Ҳунарманд устахонаси»
04:50
«Катта одам» Б/ф
06:00
«Репортаж»
06:20
«Бу- биз»
06:40
«Дуэт»
07:00
«Нурафшон хабарлари» информацион дастури
07:30
«Online smile»
08:00
«Табассум вақти: Жамшид Норматов»
09:00
«Бобби» Б/ф
11:30
«Мусиқа»
12:00
«Нурафшон хабарлари» информацион дастури
12:30
«Ҳунарманд устахонаси»
13:00
«Ишқ эртаги» хорижий сериал
13:40
«Сайёҳ»
14:20
«Тазарру»
15:00
«Нурафшон хабарлари» информацион дастури
15:30
«Агро уз»
16:00
«Ўнта негр боласи» Б/ф
18:10
«Таъм сири»
18:30
«Саломатлик сирлари»
19:00
«Табассум вақти: Максимум»
20:00
«Мусиқа»
20:20
«Ишқ эртаги» хорижий сериал
21:00
«Ҳикоя»
21:30
«Ўгай она» Б/ф
23:30
«Ҳаёт саҳифаси»
00:00
«Ягонасан, муқаддас Ватаним!»
00:05
«Юлдузли оқшом: Сардор Мамадалиев»
01:00
«Бобби» Б/ф
03:30
«Online smile»
04:00
«Сайёҳ»
04:40
«Динозавр қолдирган из» Б/ф