[ - ]
Час. пояс МСК+1
5 TV (Армения)
2024-01-16
05:15 Խարդախության արքաները
07:00 м/с Մումի թրոլների հովիտը
08:15 Աֆիշ
08:25 Հայլուր
09:10 Հոպլա շոու
09:20 Երաժշական տեսահոլովակներ
09:35 м/с Կոշկավոր կատվի արկածները
10:00 х/ф Դաշնակահարուհին
10:50 Կարճ ասած
11:00 Օրագիր
11:35 т/с Բարեկամական կապեր
12:30 Հայլուր
13:00 Աֆիշ
13:10 м/с Շահրազադ. Չպատմված պատմություններ
14:00 Հոպլա շոու
14:10 т/с Տեղ արևի տակ
15:00 Ուոթերգեյթ
15:30 Հայլուր
16:00 т/с Թագը
16:55 х/ф Գայլերի մեջ՝ գայլ
17:50 Հոպլա շոու
18:00 Ուոթերգեյթ
18:30 Հայլուր
19:20 Կարճ ասած
19:30 т/с Բարեկամական կապեր
20:30 Հայլուր
21:15 т/с Սև ցուցակ
22:10 Ականատեսը
22:20 Հարցազրույց
22:45 х/ф Գայլերի մեջ՝ գայլ
23:40 Ուոթերգեյթ
00:10 Աֆիշ
00:20 Մաֆիայի մեծագույն հիթերը
01:10 Հայլուր
01:55 т/с Սև ցուցակ
02:50 Ուոթերգեյթ
03:15 Ուոթերգեյթ
03:40 Արիանա Գրանդե
Armenia 1
2024-01-16
05:40 Մեր արխիվը
06:15 5 րոպե ԱՐՎԵՍՏ
06:20 Դասավանդիր Հայաստան
07:00 Արկածների հետքերով
07:25 Դրոնավարները
07:50 Պատրաստենք միասին
08:20 Նոն-ստոպ
09:00 Առավոտ լուսո
11:30 т/с Անհամար ծաղիկներ
12:15 т/с 4 երազանք. մաս 2
12:50 5 րոպե ԱՐՎԵՍՏ
13:00 Լուրեր
13:25 Կինոմարդիկ
14:10 Մերոնք
14:35 Դրոնավարները
15:00 Լուրեր
15:25 Ճանապարհ դեպի թանգարան
16:00 т/с Սա մենք ենք
16:50 5 րոպե ԱՐՎԵՍՏ
17:00 Լուրեր
17:30 Պատրաստենք միասին
17:55 Մուլտերը խոսում են հայերեն
18:20 Ազգային համեր
19:00 Լուրեր
19:30 т/с Անհամար ծաղիկներ
20:20 Ինդեքս
20:25 т/с Անատոլիական պատմություն
21:00 Լուրեր
22:05 Եղանակի տեսություն Գագիկ Սուրենյանի հետ
22:10 Հարցազրույց Պետրոս Ղազարյանի հետ
22:40 Կերպարից դուրս
23:20 т/с Սա մենք ենք
00:10 Հանդիպում Առաջինում
00:55 Մերոնք
01:10 т/с Անատոլիական պատմություն
01:45 Պատրաստենք միասին
02:10 т/с 4 երազանք. մաս 2
02:35 Կերպարից դուրս
03:20 Նոն-ստոպ
03:55 х/ф Գեղարվեստական ֆիլմ
Armenia 2
2024-01-16
06:10 Ուղիղ խոսք
08:00 Երաժշտական հոլովակ
08:45 Հոգևոր անվտանգություն
10:00 Ինչ եփել այսօր
10:30 Պրոֆ Ֆակտ
11:00 Ուղիղ խոսք
13:00 Լրաբեր
13:15 Խոսքի իրավունք
14:00 Ինչ եփել այսօր
14:30 Ուղիղ խոսք
15:15 Պրոֆ Ֆակտ
16:00 Լրաբեր
16:30 Խոսքի իրավունք
17:00 Ուղիղ խոսք
18:10 Քաղցած սպասում են
18:50 Ինչ եփել այսօր
19:15 Պրոֆ Ֆակտ
20:00 Լրաբեր
20:45 Խոսքի իրավունք
21:00 Ուղիղ խոսք
23:00 Լրաբեր
23:45 Խոսքի իրավունք
00:00 Тошкентнома
00:10 Ուղիղ խոսք
ARTN
2024-01-16
05:30 Haykakan Zharangutyun
06:00 Tierra de Reyes
07:00 Paid Program
07:30 Rubina Live
08:00 Armenian News
08:45 Political Time
09:05 Qo siro araj
10:00 Extreme
10:30 Show with Ashot Ghazaryan
11:30 Irakan Lurer
12:00 New Day
13:10 Tierra de Reyes
14:00 Rubina Live
14:30 Armenian News
15:15 Political Time
15:35 Qo siro araj
16:30 Extreme
17:15 Show with Ashot Ghazaryan
18:20 Tierra de Reyes
19:25 Armenian News
20:30 Ardarutyan vors
21:25 Extreme
22:00 New Day
23:05 Rubina Live
23:35 Djbakht Yerjaniky
00:15 Tierra de Reyes
01:15 Qo siro araj
02:15 Extreme
02:45 NDI
03:00 Irakan Lurer
03:40 Political Time
04:10 Rubina Live
04:40 Show with Ashot Ghazaryan
ATV Bazmoc TV
2024-01-16
05:15 т/с Գերբնականը. 8 մաս
06:00 т/с Ոսկորները. մաս 21
06:45 т/с Ոսկորները. մաս 22
07:30 т/с Մենթալիստ. մաս 13
08:15 т/с Մենթալիստ. մաս 14
09:00 т/с Բժիշկ Հաուսը. մաս 15
09:45 т/с Բժիշկ Հաուսը. մաս 16
10:30 т/с Գերբնականը. 7 մաս
11:15 т/с Գերբնականը. 8 մաս
12:00 т/с Ոսկորները. մաս 21
12:45 т/с Ոսկորները. մաս 22
13:30 т/с Մենթալիստ. մաս 13
14:15 т/с Մենթալիստ. մաս 14
15:00 т/с Բժիշկ Հաուսը. մաս 15
15:45 т/с Բժիշկ Հաուսը. մաս 16
16:30 т/с Գերբնականը. 7 մաս
17:15 т/с Գերբնականը. 8 մաս
18:00 т/с Ոսկորները. մաս 1
18:45 т/с Ոսկորները. մաս 2
19:30 т/с Մենթալիստ. մաս 15
20:15 т/с Մենթալիստ. մաս 16
21:00 т/с Բժիշկ Հաուսը. մաս 1
21:45 т/с Բժիշկ Հաուսը. մաս 2
22:30 т/с Գերբնականը. 9 մաս
23:15 т/с Գերբնականը. 10 մաս
00:00 т/с Ոսկորները. մաս 1
00:45 т/с Ոսկորները. մաս 2
01:30 т/с Մենթալիստ. մաս 15
02:15 т/с Մենթալիստ. մաս 16
03:00 т/с Բժիշկ Հաուսը. մաս 1
03:45 т/с Բժիշկ Հաուսը. մաս 2
04:30 т/с Գերբնականը. 9 մաս
ATV Filmzone
2024-01-16
06:00 Լայֆհաք
07:30 Լայֆհաք
09:00 Զվարճալի վիդեո
10:30 Պրանկ
12:00 Լայֆհաք
13:30 Լայֆհաք
15:00 Զվարճալի վիդեո
16:30 Պրանկ
18:00 Լայֆհաք
19:30 Լայֆհաք
20:55 Наапет всемогущий - Ամենակարող Նահապետը
21:00 Զվարճալի վիդեո
22:30 Պրանկ
00:00 Լայֆհաք
01:30 Լայֆհաք
02:55 Наапет всемогущий - Ամենակարող Նահապետը
03:00 Զվարճալի վիդեո
04:30 Պրանկ
ATV Kinoman
2024-01-16
07:45 х/ф Ջեյսոն Բորն
09:40 х/ф Էնդերի խաղը
11:30 х/ф Մեծն Գեթսբի
13:45 х/ф Ջունգլիների գիրքը
15:25 х/ф Ոսկե կողմնացույց
17:10 х/ф Ալլադին
19:15 х/ф Կռու ընկույզ
21:25 х/ф Հոբբիտ, անսպասելի ճանապարհորդություն
00:20 х/ф Ջեյսոն Բորն
02:15 х/ф Էնդերի խաղը
04:05 х/ф Մեծն Գեթսբի
ATV Армения
2024-01-16
05:00 Երաժշտական առավոտ
06:00 Օրհներգ
06:02 т/с Ագապի
07:30 т/с Սերը Երբեք չի մոռանում
09:00 Հայոց արքաների երկիրը
09:30 Ես ինձ գիտեմ
10:00 Երաժշտական առավոտ
11:00 Այսօր
11:10 т/с Սերը Երբեք չի մոռանում
12:30 Բացարձակ արժեք
13:00 Ամենից ամենա
14:00 Այսօր
14:10 Ընտանեկան պատմություններ
15:00 т/с Ագապի
16:00 Կիսաբաց լուսամուտներ
17:00 Այսօր
17:10 т/с Սերը Երբեք չի մոռանում
18:05 Ճանաչիր Մերոնց
18:35 т/с Ագապի
19:30 Այսօր. գլխավոր թողարկում
20:00 т/с Սերը Երբեք չի մոռանում
20:45 Տնից հեռու
21:15 Կիսաբաց լուսամուտներ
22:15 т/с Ագապի
23:15 т/с Սերը Երբեք չի մոռանում
00:00 Օրհներգ
00:03 т/с Սերը Երբեք չի մոռանում
01:00 Հայոց արքաների երկիրը
02:00 т/с Ագապի
03:00 т/с Սերը Երբեք չի մոռանում
04:00 Կիսաբաց լուսամուտներ
Kentron TV
2024-01-16
05:00 Մշակույթի ուժ
06:30 Վավերագրական կինոնկար
08:10 Մուլտիկնիկ
08:30 Էպիկենտրոն
09:00 Երաժշտություն
09:30 Կենտրոնի առավոտը
11:15 Երաժշտություն
11:30 Էպիկենտրոն
12:00 սթար
12:30 Dr․ Դավիթ
12:50 Երաժշտություն
13:10 Տարազ Հայոց մեջ
13:30 Էպիկենտրոն
13:55 т/с Լոնդոնգրադ
15:15 Վավերագրական կինոնկար
16:00 Մուլտիկնիկ
16:55 м/с Մուլտֆիլմ
17:30 Էպիկենտրոն
18:05 Չէին սպասում
18:55 Բոքսի լեգենդը
19:30 Էպիկենտրոն
20:10 Անցուդարձ
20:15 т/с Լոնդոնգրադ
21:30 Էպիկենտրոն
22:00 Դրայվ նյուզ
22:30 х/ф Գեղարվեստական ֆիլմ
00:55 Բոքսի լեգենդը
01:30 Էպիկենտրոն
02:00 т/с Լոնդոնգրադ
03:00 սթար
03:30 Էպիկենտրոն
04:00 х/ф Գեղարվեստական ֆիլմ
Nor Hayastan (Армения)
2024-01-16
05:00 Իրական Լուրեր
05:30 т/с Պլան Բ
06:00 Ֆեյս քոնթրոլ
06:50 т/с Գործարք Վեգասում
07:30 Իրական Լուրեր
08:00 Աշխարհի խոհանոցներ
08:20 т/с Քո սիրո առաջ
08:55 т/с Պլան Բ
09:30 Իրական Լուրեր
10:00 Երաժշտական առավոտ
11:15 Մանկական ժամ
11:50 т/с Անգին զարդը
12:40 т/с Անսահման
13:05 Աշխարհի խոհանոցներ
13:30 Kids Ինֆո
13:55 Նոր Խաղ
14:45 т/с Գործարք Վեգասում
15:35 Իմ սրտի Հայոց լեզուն
15:45 т/с Անգին զարդը
16:30 т/с Մնա ինձ հետ
17:15 Բռնիր ձեռքս
17:40 х/ф Գերիները
18:10 т/с Անսահման
18:40 т/с Քո սիրո առաջ
19:30 Իրական Լուրեր
20:00 х/ф Գերիները
20:40 т/с Քո սիրո առաջ
21:30 т/с Մնա ինձ հետ
22:10 т/с Պլան Բ
22:50 т/с Գործարք Վեգասում
23:20 х/ф Գերիները
00:05 т/с Քո սիրո առաջ
00:40 Բռնիր ձեռքս
01:10 т/с Պլան Բ
01:45 Աշոտ Ղազարյանի հետ
02:25 Աշխարհի խոհանոցներ
02:45 Ֆեյս քոնթրոլ
03:30 Իրական Լուրեր
04:00 Հայկական ժառանգություն
04:25 Հայ երգի երեկո
SONG TV
2024-01-16
06:00 Good Morning Armenia
09:00 LIVE! Armenia Live
12:00 #Top 20
13:00 #Lunch time
14:00 #Check in best
17:00 #Top 20
18:00 Best of year
21:00 LIVE! Yerevan Live
00:00 #Line up
TBN Armenia
2024-01-16
05:30 Ռուբիկ Թումանյան
06:35 Դոկումենտալ ֆիլմ
08:00 Արթուր Սիմոնյան. Չհռչակվածհերոսներ
09:15 Երաժշտություն
10:10 Ինչ կաներ Հիսուսը
10:35 Երաժշտություն
11:00 Էնդրյու Վոմաք. Առակներ
11:30 Հարցեր և պատասխաններ
11:55 Փառաբանություն. Ֆրունզ Արսենյան
13:30 Ռուբիկ Թումանյան
14:35 Դոկումենտալ ֆիլմ
16:00 Արթուր Սիմոնյան. Չհռչակվածհերոսներ
17:15 Երաժշտություն
18:10 Ինչ կաներ Հիսուսը
18:35 Երաժշտություն
19:00 Էնդրյու Վոմաք. Առակներ
19:30 Հարցեր և պատասխաններ
19:55 Փառաբանություն. Ֆրունզ Արսենյան
21:30 Ռուբիկ Թումանյան
22:35 Դոկումենտալ ֆիլմ
00:00 Արթուր Սիմոնյան. Աղոթք Հայր մեր
00:50 Երաժշտություն
00:55 Ռոդ Փարսլի. Վրաններում թաքցրած
01:45 Վավերագրական կինոնկար
03:00 Էնդրյու Վոմաք. Առակներ
03:30 Երաժշտություն
03:40 Արթուր Արեսկին
04:45 Միկյանքիպատմություն
Армения ТВ
2024-01-16
05:25 т/с Մոխրոտի երազները
06:00 Ժամը լրատվական
06:50 т/с Չեյնջ
07:20 т/с 5G ընտանիք
07:50 т/с Դեպի ճամբար
08:25 т/с Լեռները կհիշեն
09:15 т/с Մոխրոտի երազները
10:00 Ժամը լրատվական
10:20 Բարի լույս
12:00 Ժամը լրատվական
12:20 Նռան հատիկ
13:15 т/с Չեյնջ
13:50 Իմացիր ավելին
14:30 т/с Վարչապետ 2050
15:05 Աշխարհի համերով
16:00 Ժամը լրատվական
16:20 т/с 5G ընտանիք
17:00 т/с Լեռները կհիշեն
17:50 т/с Մոխրոտի երազները
18:40 т/с Դեպի ճամբար
19:15 Նռան հատիկ
20:00 Ժամը գլխավոր թողարկում
20:50 т/с Բոլոլա
21:30 т/с Մոխրոտի երազները
22:20 т/с Լեռները կհիշեն
23:10 т/с Չեյնջ
23:45 Աշխարհի համերով
00:40 Ներս արի
01:30 т/с 5G ընտանիք
02:00 Ժամը լրատվական
02:50 т/с Լեռները կհիշեն
03:30 Նռան հատիկ
04:10 Աշխարհի համերով
04:50 Իմացիր ավելին
Шант Music HD
2024-01-16
05:15 Поп
07:00 Рок, Блюз, Джаз
08:00 Поп
09:00 Народная музыка
10:00 Танцуй, если сможешь - Армения 2-я часть
11:15 Поп
13:00 Рок, Блюз, Джаз
14:00 Поп
15:00 Моя Армения
16:00 Танцуй, если сможешь - Армения 2-я часть
17:15 Поп
19:00 Рок, Блюз, Джаз
20:00 Поп
21:00 Народная музыка
22:00 Йен Гиллан в «Ай Суперстар 4»
23:45 Поп
01:00 Рок, Блюз, Джаз
02:00 Поп
03:00 Моя Армения
04:00 Йен Гиллан в «Ай Суперстар 4»
Шант Premium HD
2024-01-16
05:15 МедИнфо
06:00 Автопарад
06:35 т/с Зависимость
07:15 HD Stand up
07:45 Национальные танцы
08:30 Vitamin club
09:00 т/с В армии
09:30 т/с Грезы
10:15 Утро на Шанте
12:00 Горизонт
12:20 т/с Зависимость
13:10 т/с В армии
14:15 т/с Грезы
15:00 Горизонт
15:15 Национальные танцы
16:40 Womens club
17:10 т/с Зависимость
18:00 Горизонт
18:20 МедИнфо
19:20 т/с Грезы
20:00 Горизонт
20:30 т/с Зависимость
21:25 Womens club
22:00 Горизонт
22:40 т/с В армии
23:15 т/с Западня
00:15 Опасный подарок
00:45 Армяне мира
01:10 Реалити Комеди
02:00 т/с Зависимость
02:40 т/с В армии
03:15 Автопарад
03:50 Горизонт
04:30 т/с Западня
Шант Serial HD
2024-01-16
05:30 Зависимость
06:15 Западня
07:05 В армии
07:50 Река страстей
08:35 Грёзы
09:25 Невеста
10:10 Против судьбы
11:00 Демон
11:50 Зависимость
12:35 Западня
13:25 В армии
14:10 Река страстей
14:55 Грёзы
15:45 Невеста
16:25 Против судьбы
17:15 Вдвоём
18:00 В армии
18:45 Река страстей
19:30 Грёзы
20:20 Невеста
21:00 Против судьбы
21:50 Демон
22:35 Вдвоём
23:20 Зависимость
00:05 Западня
00:55 В армии
01:40 Река страстей
02:25 Грёзы
03:15 Невеста
03:55 Против судьбы
04:45 Вдвоём