[ - ]
Sevimli TV
05:45
"Покиза" миллий сериал (такрор)
06:40
"Севимли кун" кўрсатуви
08:00
"Тақдирлар" теленовелла (такрор)
09:00
"Замон" (жонли эфир) информацион дастури
09:20
"7 олам" миллий фильм
11:00
"Кулдир гуп" яхши кайфият
12:00
"Замон" (жонли эфир) информацион дастури
12:15
"Зита ва Гита" ҳинд фильми
15:45
"Ишдаги ишқ" миллий фильм
16:00
"Замон" (жонли эфир) информацион дастури
17:00
"Эслаб. эслаб..." кўрсатуви
19:00
"Қўрғон сирлари" Туркия сериали
20:00
"Тақдирлар" теленовелла
21:00
"Янги замон" информацион дастури
21:20
"Талант шоу" кўрсатуви
22:20
"Қора сув" Австралия фльми
23:45
"Қочиш режаси 2" АҚШ фильми
01:15
"Мавританиялик" фильм
03:15
"Жек Ричер 2" фильм
ZO‘R TV
00:10
Kino: “Baxt izlab”
02:00
Kino: “Mergan: Haydalganlar missiyasi”
05:00
Kinofilm:
06:40
“Ertalabdan salom”
09:00
“Bu kun” yangiliklar
09:20
Milliy serial: “Qil ustidagi taqdir 2” (takror)
10:20
Milliy serial: “Qora beva” (takror)
11:05
“Dovuchchalar”
11:30
Musiqiy tanaffus
12:00
Hind kino: “Muhabbat dardi”
15:00
Kinofilm:
16:30
“Online 360”
17:20
“Yor-yor”
18:10
Xorijiy seriali:
18:45
“Teleduel”
19:15
“Aldama meni”
19:45
“Bu kun” yangiliklar
20:00
Milliy serial: “Qil ustidagi taqdir 2”
20:50
Kinofilm:
22:00
Kino: “Fokus”
00:05
Kino: “Davlat dushmani”
01:45
Kino: “Tozalovchi qayta tug‘ilish”
Milliy TV
00:55
Musiqa
00:55
Telekanal madhiyasi
06:00
Telekanal madhiyasi
06:05
Motivatsiya
06:10
Musiqa
06:55
"Otalar so‘zi" telenovella
07:40
"Bunchalar zo‘rsan" dasturi
08:05
"Iqror" telenovella
08:50
"So‘nggi bor" milliy serial 26-qism
09:35
"O‘tkir tergov" ko‘rsatuvi
10:15
"Oshga marhamat" ko‘rsatuvi
11:15
Badiiy film (Xorij) I operasiyasi va Shurikning yangi sarguzashtlari
13:15
Badiiy film (Hind) Hiyla
16:00
"M-cocktail" ko‘rsatuvi
16:30
"O‘zbekni so‘zi qiziq" dasturi
16:45
"Bunchalar zo‘rsan" dasturi
17:15
"Vido maktubi" turk seriali 77-qism
18:15
"Baxtlimiz" ko‘rsatuvi
19:10
"O‘zbekni so‘zi qiziq" dasturi
19:40
"Ikkalamiz" dasturi
20:20
"Iqror" telenovella
21:20
"Lady shou" shousi
22:00
"Alhazar" telenovella
23:00
Badiiy film (Xorij) Zanglagan daryo
01:00
Musiqa
01:00
Telekanal madhiyasi
Mening Yurtim
01:00
Хориж кино:
03:00
Кинофильм:
05:00
Мусиқа
06:00
Мусиқа
06:30
Миллий кино:
08:00
Теленовелла:
08:50
Хориж кино:
11:30
“Оналар мактаби” дастури
11:45
“Тили бийрион” кўрсатуви
12:00
“Ҳудуд” дастури
12:30
Ҳинд фильм:
15:00
“Объектив” ток-шоу
15:40
“Тилла бола” кўрсатуви
16:20
“Қадрдон” кўрсатуви
16:50
Амирхон Умаров ток-шоуси
18:00
Миллий сериал: “Умид”
19:00
Миллий сериал: “Қодирхон: Парадокс”
20:00
“Омад шоу” кўрсатуви
21:20
Турк сериал: “Ҳукмдор Усмон”
22:20
Теленовелла: “Воажаб”
23:20
“Нишон” кўрсатуви
23:50
Хориж кино
02:00
Кинофильм
04:00
Кино
FTV telekanali
01:00
#UZNONSTOP
04:00
#FKOKTEYL
05:00
#UZNONSTOP
06:00
#FKOKTEYL
07:00
#UZNONSTOP
08:30
Top India Chart
09:20
#UZNONSTOP
10:00
#FKOKTEYL
11:00
Turk Top Chart
12:20
#UZNONSTOP
14:00
TOP Konsert
15:30
#UZNONSTOP
17:00
Shazam Chart
17:40
#UZNONSTOP
19:00
Fresh news
19:40
#UZNONSTOP
22:00
YouTube Chart
22:40
#FKOKTEYL
01:00
#UZNONSTOP
04:00
#FKOKTEYL
RenessansTV
06:00
RETRO FILM
08:00
MILLIY FILM
10:05
"MADAGASKAR 2" M/F
11:40
RTV MUSIC
11:55
"SHO‘X BOLALAR" KO‘RSATUVI
12:15
"YULDUZLI OSHXONA" KO‘RSATUVI
13:00
"MIKRAFON YOSHLARDA" KO RSATUVI
17:00
"HEY QIZALOQ" H/F
18:00
"TOP-TOP" KO RSATUVI
19:00
"AKS" KINONOVELLASI
19:30
"BILMAY SEVDIM" TURK SERIALI
21:00
"MEHMONDA" KO RSATUVI
22:00
"W STAR" KO RSATUVI
23:00
"ICHIMDAGI BEGONA" TURK SERIALI
01:00
"NAPALEON" X/F
Kinoteatr HD Telekanali
01:10
«Бўрондаги босқинчилик». Б/ф.
02:40
«Пойгачи». Б/ф.
04:30
Миллий кино. «Абдуллажон».
06:20
«Покров дарвозаси». Б/ф.
09:00
ZARGARSHOP LIVE.
11:20
«Ҳаёт жўшқин». Б/ф.
14:30
«Қаҳрамоннинг қайтиши». Б/ф.
16:40
«Ошпаз йўлга чиқди». Б/ф.
19:10
«Ажойиб ечим». Б/ф
21:30
«Гарлем оқшомлари». Б/ф.
00:00
«Робокоп 2». Б/ф.
02:00
«Ҳаёт жўшқин». Б/ф.
04:30
Миллий кино. «101-рейс».
Yoshlar Telekanali
00:10
"GRAF MONTE-KRISTO" B/F
02:10
"KINO SIRLARI"
03:00
"SEVGI FARISHTASI B/F
04:40
"KELING, BIR KULISHAYLIK"
05:00
"NIMA UCHUN?"
05:40
"MUSIQA"
06:00
Yoshlar
06:00
"VATAN MEHRI"
06:10
"MUSIQA"
07:00
"MEN ONAMAN"
07:30
"MUSIQA"
08:00
HIND SERIALI: "KELIN"
10:00
"VATANPARVAR"
11:10
"NIMA UCHUN?"
12:00
TURK SERIALI: "OSIYO"
13:00
"BOLLYMANIA"
13:30
HIND KINOSI: "INTIQOM"
16:00
"ROSTINI AYTING"
17:00
"SHOVQIN SHOU"
18:30
"GAP YO‘Q OSHXONASI"
19:20
"OSH BO‘LSIN"
20:00
"MUSIQA"
20:20
"3+2"
21:00
"YULDUZLAR YURGAN YO‘L"
22:00
"USTASI FARANGLAR" B/F
00:10
"QUYUN" B/F
02:10
"HIKOYA"
02:20
"MUDHISH XATO" B/F
04:00
"KELING, BIR KULISHAYLIK"
04:40
"NIMA UCHUN?"
Toshkent Telekanali
00:00
Мадҳия
00:05
«Тунги Тошкент»
00:35
«Соғ бўлинг»
01:05
Кино:«Юлдузингни бер осмон»
02:30
Радио китоб:«Ўтган кунлар»
03:30
«Тошкент тилсимлари»
04:35
Кино:«Кечиккан ҳаёт»
06:00
Мадҳия
06:05
Кино:«Тўйлар муборак»
07:25
«Пойтахт йўлларида плюс»
07:40
«Кинотақдим»
08:10
«Ҳикматли дунё»
09:00
«Маҳалланинг пир-у бадавлати»
10:00
Кино: «Дада»
11:50
«Аёлларга маслахат»
12:30
«Изқувар 2» сериал
15:50
«Соғ бўлинг»
16:20
«Ҳаёт чизгилари»
16:50
Кино: «Ватан»
18:30
«Тошкентнома»
19:00
«Таскин»
20:00
«Жумбоқли қути»
20:30
«Ҳикматли дунё»
21:40
«Кичкина табиб»фильми хақида»
22:00
Кино:«Кичкина табиб»
23:30
«Профессионал»
00:00
Мадҳия
00:05
«Тунги Тошкент»
00:45
«Ҳаёт чизгилари»
01:15
«Пойтахт йўлларида плюс»
01:30
«Жумбоқли қути»
02:10
Радио китоб:«Ўтган кунлар»
03:20
«Тошкент тилсимлари»
04:30
Кино: «Ватан»
Mahalla Telekanali
01:30
Vatan Madhi
01:35
Концерт ("Yalla" Guruhi)
03:10
Siyosatchilar-1
06:00
"VATAN MADHI"
06:10
"BARHAYOT NAVOLAR"
06:50
"QAH-QAHA"
07:25
"SALOMAT BO‘LING!"
08:00
HIND KINOSI: "BEBAHOSIZ BUVIJON"
10:20
"SOG‘LOM HAYOT"
10:40
"BALTO-2"
12:00
"SIZ SOG‘INGAN QO‘SHIQLAR"
13:00
BADIIY FILM "KO‘NGIL RISHTASI"
14:40
"QALPOQ"
15:20
"HANDALAK"
16:00
HIND KINOSI: "SIYOSATCHILAR-2"
18:45
"SOG‘LOM HAYOT"
19:00
"HAMMA UYDA"
20:00
"ISKANDAR HAMROQULOV" KONSERTI"
22:00
RETRO B/F "KICHIK HIKOYALAR"
23:05
HIND KINOSI: "BEBAHOSIZ BUVIJON"
01:05
"VATAN MADHI"
01:10
"ISKANDAR HAMROQULOV" KONSERTI"
03:00
"QALPOQ"
03:30
-06:00 HIND KINOSI: "SIYOSATCHILAR-2"
04:00
MAHALLA
O‘zbekiston Telekanali
00:00
МАДҲИЯ
00:05
«АММАЖОНИМ-АММАЖОН» Т/С
01:00
«МУНОСАБАТ» ТОК-ШОУ
02:30
СПЕКТАКЛЬ: «ТОҒА-ЖИЯНЛАР»
04:20
«ИМТИҲОн»
05:00
«КЎНГИЛ МУЛКИ»
05:45
«ЮРТИМ ЖАМОЛИ»
06:00
МАДҲИЯ
06:05
ТВ-ШИФОКОР
06:10
«АММАЖОНИМ-АММАЖОН» Т/С
07:00
«АССАЛОМ, ЎЗБЕКИСТОН!»
08:00
«АХБОРОТ»
09:00
«ТАШРИФ»
09:30
«КУНЛАРНИНГ БИРИДА…»
10:00
«МАФТУНКОР ЎЗБЕКИСТОН»
10:30
«АЛЁР»
11:20
«ИМТИҲОН»
12:00
«АССАЛОМ, ЎЗБЕКИСТОН!»
13:00
«ЯНГА» В/Ф
14:00
«ОИЛА ОЛАМИ»
15:35
«ЭСКИ АЛЬБОМ»
15:40
«ДЕВОНАЮ МАСТОНА» Б/Ф
18:05
«ОДДИЙ ОДАМЛАР» ТЕЛЕОЧЕРК
18:30
«ОТАЛАР СЎЗИ- АҚЛНИНГ КЎЗИ»
19:30
«ТАҲЛИЛНОМА» /РУС/
20:30
«АГРООЛАМ»
21:00
«ТАҲЛИЛНОМА»
22:00
«КУНГИЛ МУЛКИ»
23:00
«МАЪСУМА» Б/Ф
00:35
МАДҲИЯ
00:40
«АММАЖОНИМ-АММАЖОН» Т/С
01:15
«ОИЛА ОЛАМИ»
02:45
СПЕКТАКЛЬ: «ЁРИМ КЕТАМАН ДЕЙДИ»
04:00
«ТАШРИФ»
04:30
«КЎНГИЛ МУЛКИ»
Sport TV Telekanali
00:05
Qahramonlar
00:35
A Seriya. 21-Tur. "Udineze" - "Milan"
02:50
Yulduzli oqshom
03:20
Italiya chempionati gollari
03:30
G‘alabaga bir qadam
04:00
Osiyo Kubogi. Iordaniya - Janubiy Koreya
06:10
Hudud vaqti
06:30
Parasport
07:00
Badantarbiya
07:05
Еқимли иштаҳа
07:30
Sport yangiliklari
08:00
Osiyo Kubogi. Iordaniya - Janubiy Koreya
10:00
Sport erudit
10:35
Parij-2024
11:00
Futzal. Oliy Liga. "Nasaf" - "Bunyodkor"
12:35
Badantarbiya
12:40
Hudud vaqti
13:00
Futzal. Oliy Liga. "Lokomotiv" - "Oil Star"
14:30
Sport yangiliklari
14:40
На чай к спортивной селебрити
15:05
Платформа 55+
15:50
A Seriya. 21-Tur. "Roma" - "Verona"
17:45
Fitnes sirlari
18:10
Talant
18:30
Tanlov
19:00
Нигох
20:05
Laliga. 21-Tur. "Real Madrid" - "Almeriya"
22:20
Laliga. 21-Tur. "Betis" - "Barselona"
04:50
"TANLOV"
Sport 2
00:00
INTERFUTBOL
02:00
SUPERLIGA. O‘ZBEKISTON CHEMPIONATI.
04:10
INTERFUTBOL
06:05
SUPERLIGA. O‘ZBEKISTON CHEMPIONATI.
08:00
INTERFUTBOL
10:00
SUPERLIGA. O‘ZBEKISTON CHEMPIONATI
12:00
INTERFUTBOL
14:00
SUPERLIGA. O‘ZBEKISTON CHEMPIONATI.
16:00
INTERFUTBOL
18:00
SUPERLIGA. O‘ZBEKISTON CHEMPIONATI.
20:00
INTERFUTBOL
22:00
SUPERLIGA. O‘ZBEKISTON CHEMPIONATI
00:00
INTERFUTBOL
02:00
SUPERLIGA. O‘ZBEKISTON CHEMPIONATI.
04:10
INTERFUTBOL
O'zbekiston 24
00:05
News 24
01:00
Хабарлар
02:00
Хабарлар
03:00
Хабарлар
04:00
Хабарлар
05:00
Хабарлар
06:00
Хабарлар
07:00
Хабарлар
08:00
Хабарлар
09:00
Хабарлар
10:00
Хабарлар
11:00
Хабарлар
12:00
News 24
13:00
Хабарлар
14:00
Хабарлар
15:00
Хабарлар
16:00
Хабарлар
17:00
Хабарлар
18:00
Хабарлар
19:00
News 24
19:30
Таҳлилнома
20:00
Хабарлар
21:00
Таҳлилнома
22:00
Хабарлар
23:00
Хабарлар
00:05
News 24
01:00
Хабарлар
02:00
Хабарлар
03:00
Хабарлар
04:00
Хабарлар
UzReport
00:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
01:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
02:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
03:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
04:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
05:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
06:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
06:30
Vaqt Mashinasi
07:00
Eksklyuziv Ta Saam
07:05
Food: Fact or Fiction
07:50
Eksklyuziv Ta Saam
08:00
Новости (узб.)
08:30
Biggest Shipbuilders
09:25
Eksklyuziv Nutva New
09:30
Afsonaviy Manzillar
10:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
10:50
Eksklyuziv Nutva New
11:00
Vaqt Mashinasi
12:00
Новости (узб.)
12:30
Fransuz tili
14:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
14:30
Afsonaviy Manzillar
15:00
Avtoban
16:00
Новости (узб.)
16:30
Eksklyuziv Nutva New
17:00
Eksklyuziv Ta Saam
17:05
Vaqt Mashinasi
17:50
Eksklyuziv Ta Saam
18:00
Review (англ.)
18:25
Eksklyuziv Ta Saam
18:30
Навбатчилик кисми
19:00
Food: Fact or Fiction
19:30
Eksklyuziv Nutva New
19:40
МВД. Call-центр
20:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
20:30
Eksklyuziv Ta Saam
21:00
No Сomment
21:30
Vaqt Mashinasi
22:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
22:30
Afsonaviy Manzillar
23:30
Bu qanday quriladi
00:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
01:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
02:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
03:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
04:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
Aqlvoy TV
07:00
OH BU BOLAKAYLAR!
08:25
MONSIKLAR
09:25
KARATECHI BOLA
11:45
FIKSIKLAR
12:50
KUCHUKCHALAR JAMOASI
15:00
NELLA JASUR MALIKA
17:10
TRU KAMALAK QIROLLIGIDA
18:25
RASTI MUHANDIS
20:05
ENI VA PONY
Bolajon Telekanali
07:00
«Assalom, bolajon!»
08:00
«Men harbiy bo‘laman»
08:10
«Multipanorama»
09:30
«Multipanorama»
10:50
«Bolalar uchun film»
12:10
«Multipanorama»
13:30
«Multipanorama»
15:00
«Bolalar uchun film»
16:30
«Multipanorama»
17:10
«Bolalar uchun film»
18:20
«Tabiatga sayohat»
18:40
«Tabiatga sayohat»
19:00
«Bolajon-shou»
19:50
«Multpanorama»
20:30
«Qo‘shig‘im, jon qo‘shig‘im!»
20:40
«Bolajon» - bolalar nigohida»
20:50
«Multipanorama»
21:10
«O‘yinqaroq bolajon»
21:20
«Multipanorama»
21:50
«Xayrli tun»
Navo Telekanali
00:00
MADHIYA
00:10
JOZIBA
03:00
ZEBO PARI
04:20
QALB QO‘SHIG‘I
06:10
DILGA YAQIN QO‘SHIQLAR
07:00
QISHKI NAVOLAR
08:30
NAVOBAXSH
09:10
QALB QO‘SHIG‘1
10:10
DIL DAFTARI
11:00
ZARGARSHOP
13:00
NAVO NASHIDASI
14:10
DIL DAFTARI
15:20
NAVOBAXSH
16:10
JOZIBA
17:00
XIT-PARAD
18:00
DILBAR NAVOLAR
19:00
NAVO NASHIDASI
20:00
DIL DAFTARI
21:00
NAVO NASHIDASI
22:10
QISHKI NAVOLAR
00:00
MADHIYA
00:10
XIT-PARAD
01:10
MAVSUM XITLARI
03:05
JOZIBA
04:00
RETRO NAVO
Kinoteatr.uz Telekanali
01:00
Миллий сериал: «Опа-сингиллар».
01:45
"Менинг дўстим жин". Б/ф.
03:25
"Хай,хай қизалоқ". Б/ф.
05:00
Миллий сериал: "Мехмонҳона"
06:00
"Майсаранинг иши". Б/ф.
07:10
"Ака-ука эт ва тирноқ". Б/ф.
09:00
Миллий сериал: «Опа-сингиллар»
09:45
"Менинг дўстим жин". Б/ф.
11:25
"Хай,хай қизалоқ". Б/ф.
13:00
Миллий сериал: "Мехмонкона".
14:00
"Кечиккан ҳаёт". Б/ф.
15:30
"Тундан тонгача". Б/ф
17:00
Миллий сериал: «Опа сингиллар».
17:45
"Тубанлик". Б/ф.
19:25
"Чақандоз". Б/ф.
21:00
Миллий сериал: "Мехмонхона".
22:00
"Кечиккан ҳаёт". Б/ф.
23:30
"Тундан тонгача". Б/ф.
01:00
Миллий сериал: «Опа-сингиллар».
01:45
"Тубанлик". Б/ф.
03:25
"Чақандоз". Б/ф.
Madaniyat va Marifat Telekanali
00:00
Madhiya
00:05
"Navosoz"
01:00
"Ilm magnatlari"
01:30
"Inson qadri"
02:00
Ekran esdaligi: "Bahor yomg‘iri"
03:40
"Fonoteka"
04:10
"Kinotalqin"
05:05
"Do‘stlar davrasida"
06:00
Madhiya
06:05
"Madaniyat dayjest"
07:00
Spektaki. " Jannatga yo‘l"
09:00
"Ona zamin ohanglari"
09:30
"Ilm magnallari"
10:00
"Moskva ko‘zyoshlarga ishonmaydi".b/f
12:40
"Dunyo madaniyati"
13:00
"Inson qadri"
13:30
"Fonoleka"
14:00
Milliy kino: "Eparvar"
16:00
Kinotalqin"
17:00
"Navosoz"
18:00
"Zamondosh"
19:00
"Ekran vandasi"
19:50
"Bobo so‘z"
20:00
"Qagnus"
21:00
Asl kino. "Taqdir izmida".b/f
22:45
"Dunyoni zabl elgan kitoblar
23:00
Soyasiz yulduzlar"
00:00
Madhiya
00:05
"Navosoz"
01:00
"Zamondosk"
02:00
Milliy kino: "Elparvar"
03:50
"Bobo so‘z"
04:00
"Soyasiz yulduzlar"
Dunyo Bo‘ylab Telekanali
00:00
ГОСУДАРСТВЕННЫЙ ГИМН.
00:05
«КИНО»,
03:55
«КИНО»
05:45
«ARТ- ЛОКАЦИЯ».
06:00
ГОСУДАРСТВЕННЫЙ ГИМН.
06:05
«ДОКУМЕНТАЛЬНЫЙ ФИЛЬМ».
07:35
«ИСТОРИЯ ДИКОЙ ПРИРОДЫ» Д/Ф
08:30
«КИНО»
10:00
«ЭКСПЕДИЦИЯ»
10:30
«ВИТРАЖИ»
11:00
«ДОКУМЕНТАЛЬНЫЙ ФИЛЬМ»
12:30
«кИНО
13:20
«ЛИГА МИРА»
13:55
«КИНО»
17:00
«АРХИВАРИУС»
17:30
«КВАДРАТ 36».
18:00
«ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ!».
18:30
«ДОКУМЕНТАЛЬНЫЙ ФИЛЬМ».
19:00
«КИНО».
20:30
«ТОЧКАНАКАРТЕ».
21:00
ИНФОРМАЦИОННО АНАЛИТИЧЕСКАЯ ПРОГРАММА.
21:40
«КИНО»
00:00
ГОСУДАРСТВЕННЫЙ ГИМН.
00:05
«КИНО».
03:55
«КИНО».
04:40
«КИНО»
Oʻzbekiston tarixi
00:00
Madhiya
00:05
"Siz tarixni bilasizmi?"
00:15
."Jasorat unutilmaydi"
00:35
"Manbalar so‘zlaganda"
01:05
"Qadimgi Rim mo"jizalari" h.f.
01:45
"Qadriyatlar beshigi"
02:15
"Taqdirlar"
03:00
"Evrika"
04:00
"O‘tmish sirlari"
04:30
"На перекрёстках истины"
05:00
"Nigoh"
05:15
"Meros va mas'uliyat"
06:00
Madhiya
06:05
"Millat fidoyilari"
06:35
"Bir eksponat tarixi"
07:00
"Manbalar so‘zlaganda"
07:30
"Zamonlar osha"
08:00
"Hamma uchun"
09:00
"Siz tarixni bilasizmi?"
09:15
"Jasorat unutilmaydi"
09:30
"Gapning ochig‘i"
09:45
"Nigoh"
10:00
"На перекрёстках истины"
10:30
"Muhoraba"
10:45
Anons
11:00
"Evrika"
12:00
"Muqimiy" B/f
13:30
"Qadriyatlar beshigi"
13:50
"Suronli yillar"
14:20
"Javohir"
15:00
"O‘tmish sirlari"
15:30
"Hamma uchun"
16:30
"Taqdirlar"
17:15
"Siz tarixni bilasizmi?"
17:30
"Real fakt"
18:00
"Yodnoma"
18:30
"Ko‘hna manzillar"
19:00
"TV taksi"
19:30
"Millat fidoyilari"
20:00
"Zamonlar osha"
20:30
"Buyuk yurt allomalari"
21:00
"O‘tmish sirlari"
21:30
"Zarvaraq"
22:00
"Abu Ali lbn Sino" B/f
00:20
Madhiya
00:25
"O‘tmish sirlari
00:55
"Buyuk yurt allomalari"
01:25
"Zamonlar osha"
02:00
"Yodnoma"
02:45
"TV taksi"
03:15
"Javohir"
03:50
"Millat fidoyilari"
04:25
"Ko‘hna manzillar"
Foreign languages
00:00
MADHIYA
00:05
"Sakkizoyoqlar vulqoni" h/f
00:50
"Bu qanday yasalgan?" h/f
01:40
"Qadimgi shaharlarga sayohat" h/f
02:25
"Aqlli shaharlar" h/f
03:15
"Janubiy Koreya tog‘lari" h/f
04:00
"Shuvoqlar dengizi" h/f
05:15
"Dunyo bo‘ylab sayohat" h/f
06:05
"Toshbaqalar makoni" h/f
06:55
"Irlandiya sohillari" h/f
07:50
"Qadimgi shaharlarga sayohat "h/f
08:35
"Hud hud qushning qaytishi" h/f
09:00
«Yovvoyi jonivorlarni yetkazib berish» h/f
09:30
ENGLISH CLUB LIVE!
09:30
ENGLISH CLUB LIVE!
12:30
Fransuz tili
13:00
Fransuz tili
13:30
Rus adabiyoti
14:00
Rus tili
14:30
"Fit zum Zertifikate”
15:00
NEMIS TILI "Online dars"
15:30
"Mahorat darsi"
16:00
"Tomer"
16:20
Futbol. Italiya chempionati. "Frozinone" - "Kalyari"
18:30
"Crosstalk"
19:20
Futbol. Osiyo kubogi. "Oman"- "Tayland"
19:55
"Master English"
21:30
"Window on the world"
21:55
"Fit zum Zertifikate"
22:20
Futbol. Osiyo kubogi. "Qirg iston" -"Saudiya Arabistoni"
00:00
MADHIYA
00:05
"Hindiston ilonlari" h/f
00:45
"To‘gon quruvchi qunduzlar" h/f
01:20
"Dunyo bo‘ylab sayohat" h/f
02:00
"Cho I chumolilari saltanati" h/f
02:45
"Alp jonivorlari" h/f
03:15
"Katuma timsohlari"
04:00
"Bu qanday yasalgan?" h/f
04:50
"Dunyo bo‘ylab sayohat" h/f
Nurafshon TV
00:00
«Ягонасан, муқаддас Ватаним!»
00:05
«Табассум вақти: Элмурод Ҳақназаров»
01:00
«Унаштириш» Б/ф
03:45
«Репортаж»
04:00
«Тазарру»
04:40
«Снайпер» Б/ф
06:00
«Унутилмаган қўшиқ» Б/ф
07:30
«Ҳунарманд устахонаси»
08:00
«Табассум вақти: Нодир Ҳайитов»
09:00
«Қиёфа» Б/ф
11:10
«Мусиқа»
11:30
«Бугун адабиётда»
12:00
«Такси» Б/ф
13:20
«Матонат манзили»
13:50
«Мусиқа»
14:10
«Тазарру»
15:00
«Саломатлик сирлари»
15:30
«Дуэт»
16:00
«Санников ери» Б/ф
17:30
«Сайёҳ»
18:00
«Ҳафтада ёшлар» информацион дастури
18:30
«Online smile»
19:00
«Юлдузли оқшом: Ёрқинхўжа»
20:00
«Табассум вақти»
20:20
«Агро уз»
21:00
«Ҳикоя»
21:30
«Ямакаси 2» Б/ф
23:00
«Табассум вақти: Нодир Ҳайитов»
00:00
«Ягонасан, муқаддас Ватаним!»
00:05
«Сайёҳ»
00:40
«Таъм сири»
01:00
«Қиёфа» Б/ф
03:10
«Тазарру»
04:00
«Мусиқа»
04:25
«Салом севги» Б/ф