[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -2
4fun
2024-01-04
05:00 Karaoke w 4FUN.TV
06:00 Karaoke w 4FUN.TV
07:00 4FUN budzi ludzi
09:00 Ulubiona 20
11:00 Pożyczone nuty
12:00 Najwięcej muzyki
13:00 Hot Pop
14:00 Chcesz? Masz!
15:00 Pora obiadowa
18:00 Hot & Fresh
20:00 Hity na czacie
21:00 Hot Pop
22:00 Najwięcej muzyki
00:00 Karaoke w 4FUN.TV
03:00 Najwięcej muzyki nocą
4fun Dance
2024-01-04
05:00 Karaoke w 4FUN DANCE
06:00 Karaoke w 4FUN DANCE
08:00 Dance na dzień dobry
11:00 Top 20
14:00 Polo Top
15:00 Najwięcej muzyki na imprezę
16:00 Polo Top
17:00 Najwięcej muzyki na imprezę
18:00 Najwięcej muzyki na imprezę
21:00 Mega biba
23:00 Najwięcej muzyki na imprezę
00:00 Karaoke w 4FUN DANCE
01:00 Karaoke w 4FUN DANCE
03:00 Najlepsza muzyka nocą
4fun Gold
2024-01-04
05:00 Karaoke
06:00 Budzimy się z 4FUN KIDS
08:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
09:00 Migotki w 4FUN KIDS
10:00 Śpiewające brzdące
11:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
12:00 Dziecięce przeboje w 4FUN KIDS
13:00 Jestem gwiazdą 4FUN KIDS!
14:00 Gimnastyka dla smyka w 4FUN KIDS
15:00 Rysujemy z 4FUN KIDS
16:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
17:00 Dzieciaki rządzą w 4FUN KIDS
18:00 Urodziny w 4FUN KIDS
19:00 Kids lista
20:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
21:00 Śpiewanki TV
22:00 Zasypiamy z 4FUN KIDS
23:00 Pora relaksu
00:00 Karaoke
03:00 Pora relaksu
Active Family PL
2024-01-04
05:00 Słynne wypadki lotnicze
06:00 Moontalk - Krystyna Janda
07:00 Moontalk - Justyna Suchecka
08:00 Wielkie Oczy - Ranking szkolnych wymówek
09:00 Widziane z góry
10:00 Gordon Ramsay: na ratunek hotelom
11:00 Moontalk - Justyna Suchecka
12:00 Negocjatorzy
13:00 Słynne wypadki lotnicze
14:00 Widziane z góry
15:00 Moontalk - Justyna Suchecka
16:00 Wielkie Oczy - Ranking szkolnych wymówek
17:00 Family Feud
17:30 Family Feud
18:00 Moontalk - Justyna Suchecka
19:00 Negocjatorzy
20:00 Family Feud
20:30 Family Feud
21:00 Moontalk - Barbara i Marek Torzewscy
22:00 Stalin. Czerwony tyran
23:00 Family Feud
23:30 Family Feud
00:00 Moontalk - Justyna Suchecka
01:00 Kulisy produkcji filmów dla dorosłych
01:30 Kulisy produkcji filmów dla dorosłych
02:00 Słynne wypadki lotnicze
03:00 Słynne wypadki lotnicze
04:00 Słynne wypadki lotnicze
Ale Kino+ HD
2024-01-04
05:00 Zasada przyjemności | E08
05:56 Zakończenie programu
07:00 Ole Śpijsłodko
07:30 W zgodzie
08:00 Lena
08:30 Pola krwi 2 | S02E05
09:45 Pola krwi 2 | S02E06
10:55 Klient nasz pan
12:35 Powrót do domu
12:45 Na pamięć
14:10 Dalej jest dzień
14:45 Ali i Ava
16:50 Penélope Cruz - blask namiętności
17:55 Pokuta
20:10 Spencer
22:35 Lato '85
00:25 Pięć diabłów
02:15 Nielegalni | S01E09
03:10 Wenus z Willendorfu
03:40 Sukienka
04:20 Matka
Animal Planet PL
2024-01-04
05:12 Królowa psich serc - Pitbull na koślawych łapkach | S02E01
06:00 Weterynarz z Gór Skalistych - Uciekinier | S05
07:00 Weterynarz z Gór Skalistych - Tygrysia opowieść | S05
08:00 Na tropie wymarłych gatunków - Tygrys z wyspy Jawa
09:00 Królowa psich serc - Dom dla ślepych szczeniaków
10:00 Weterynarz z Gór Skalistych - Zdmuchnięty | S05
11:00 Weterynarz z Gór Skalistych - Niewiele brakowało | S05
12:00 Na tropie wymarłych gatunków - Dodo północy
13:00 Królowa psich serc - Nadmiar szczeniaków
14:00 Śladami Wielkiej Stopy - Początek poszukiwań | S01E01
15:00 Śladami Wielkiej Stopy - Słyszeliście…
16:00 Najsłodsze zwierzaki - Koty przytulanki | S05
17:00 Weterynarz z Gór Skalistych - Najmniejsi przyjaciele człowieka | S05
18:00 Na tropie wymarłych gatunków - Wilk tasmański z Australii
19:00 Królowa psich serc - Misja w Portoryko
20:00 Gang obrońców zwierząt - Porywacz szczeniąt
21:00 Gang obrońców zwierząt - Wściekły król
22:00 Alaska: Ostatni przystanek - Nic nie trwa wiecznie
23:00 Rekiny z dżungli
00:00 Najgroźniejsze rekiny na świecie
01:00 Alaska: Ostatni przystanek - Wszyscy są głodni
02:00 Najsłodsze zwierzaki - Koty przytulanki | S05
02:48 Weterynarz z Gór Skalistych - Najmniejsi przyjaciele człowieka | S05
03:36 Na tropie wymarłych gatunków - Wilk tasmański z Australii
04:24 Królowa psich serc - Misja w Portoryko
AXN Black HD
2024-01-04
05:35 Blok promocyjny AXN Black
06:25 Seal Team 5 | S05E03
07:20 Słoneczny patrol 2 | S02E11
08:25 Zagadki z przeszłości | S01E21
09:20 Zagadki z przeszłości | S01E22
10:20 Gwiezdne wrota: Atlantyda 3 | S03E05
11:20 Gwiezdne wrota: Atlantyda 3 | S03E06
12:20 Seal Team 5 | S05E03
13:15 Słoneczny patrol 2 | S02E11
14:15 MacGyver 5 | S05E12
15:10 Seal Team 5 | S05E04
16:05 Słoneczny patrol 2 | S02E12
17:10 MacGyver 5 | S05E13
18:05 Gwiezdne wrota: Atlantyda 3 | S03E07
19:00 Gwiezdne wrota: Atlantyda 3 | S03E08
20:00 Terminator: Genisys
22:40 Resident Evil: Retrybucja
00:30 Gwiezdne wrota: Atlantyda 3 | S03E07
01:25 Gwiezdne wrota: Atlantyda 3 | S03E08
02:25 MacGyver 5 | S05E13
03:20 Prezentuj broń! | S01E07
04:20 Prezentuj broń! | S01E08
AXN HD
2024-01-04
05:35 Blok promocyjny AXN
06:00 Znaki | S01E01
07:00 Rekrut 3 | S03E03
08:00 Rekrut 3 | S03E04
08:55 Flash 7 | S07E02
09:50 Rekrut 3 | S03E05
10:50 Rekrut 3 | S03E06
11:45 Flash 7 | S07E02
12:40 Flash 7 | S07E03
13:40 MacGyver 2 | S02E23
14:30 MacGyver 3 | S03E01
15:25 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 | S04E14
16:20 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 | S04E15
17:20 MacGyver 3 | S03E02
18:15 MacGyver 3 | S03E03
19:05 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 | S04E16
20:05 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 | S04E17
21:05 Agenci NCIS: Los Angeles 14 | S14E03
22:00 Agenci NCIS: Los Angeles 14 | S14E04
23:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 | S04E16
23:55 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 | S04E17
00:55 MacGyver 3 | S03E02
01:50 MacGyver 3 | S03E03
02:45 Agenci NCIS: Los Angeles 14 | S14E03
03:40 Agenci NCIS: Los Angeles 14 | S14E04
04:40 Znaki | S01E01
AXN Spin HD
2024-01-04
05:05 Robot Chicken 11 | S11E13
05:25 Robot Chicken 11 | S11E14
05:35 Tech Toys | S02E04
06:00 Kafejka za rogiem 4 | S04E15
07:05 Kafejka za rogiem 4 | S04E16
08:10 Domowe rewolucje Colina i Justina | S01E07
09:10 Domowe rewolucje Colina i Justina | S01E08
10:10 Mój dom za twoje pieniądze | S01E07
10:40 Mój dom za twoje pieniądze | S01E08
11:10 Jak zarobić na remoncie | S01E04
12:05 Profil 8 | S08E09
13:15 Profil 8 | S08E10
14:35 Domowe rewolucje Colina i Justina | S01E07
15:35 Domowe rewolucje Colina i Justina | S01E08
16:35 Mój dom za twoje pieniądze | S01E07
17:10 Mój dom za twoje pieniądze | S01E08
17:40 Jak zarobić na remoncie | S01E04
18:35 Profil 9 | S09E01
19:50 Profil 9 | S09E02
21:00 Zagadki z przeszłości | S01E21
22:00 Zagadki z przeszłości | S01E22
23:00 Robot Chicken 11 | S11E15
23:15 Robot Chicken 11 | S11E16
23:30 Tech Toys | S02E05
00:05 Zagadki z przeszłości | S01E21
01:05 Zagadki z przeszłości | S01E22
02:00 Robot Chicken 11 | S11E15
02:15 Robot Chicken 11 | S11E16
02:30 Tech Toys | S02E05
03:00 Zagadki z przeszłości | S01E21
04:05 Zagadki z przeszłości | S01E22
AXN White HD
2024-01-04
05:15 Blok promocyjny AXN White
06:15 Winnice miłości | E75
07:30 Winnice miłości | E76
08:40 Zaklinacze koni 3 | S03E16
09:40 Zaklinacze koni 3 | S03E17
10:40 Winnice miłości | E75
11:50 Winnice miłości | E76
13:00 Winnice miłości | E77
14:15 Winnice miłości | E78
15:15 Grand Hotel | S01E04
16:55 Zaklinacze koni 3 | S03E18
17:55 Zaklinacze koni 4 | S04E01
18:50 Winnice miłości | E79
19:55 Winnice miłości | E80
21:00 Grand Hotel | S01E04
22:35 Winnice miłości | E79
23:40 Winnice miłości | E80
00:50 Winnice miłości | E81
02:00 Winnice miłości | E82
03:05 Prezentuj broń! | S01E27
04:20 Prezentuj broń! | S01E28
BelSat
2024-01-04
05:00 Аб'ектыў
05:25 Студыя Белсат
06:30 Беларус беларусу
07:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
08:00 Чыстае мастацтва, д/ф
09:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
10:00 Студыя Белсат
13:00 Навіны
13:05 Воўк і леў (Le loup et le lion), прыгодніцкі фільм для дзяцей
14:45 Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма)
15:15 Беларускі свет
15:35 Двубой з Віталём Цыганковым
16:15 Бязвіз
17:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
18:00 Аб'ектыў
18:25 Студыя Белсат
19:30 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
20:10 Анна Герман у сэрцах людзей, д/ф
21:50 Афіцэры, дэтэктыўны серыял, 3 с.
22:40 Вось так (інфармацыйная праграма)
23:35 Аб'ектыў
00:00 Студыя Белсат
01:05 Служба службай (Line of Duty), дэтэктыўны серыял, 4 с-н 4 с.
02:05 Перапынак у вяшчанні
CANAL+ 1 HD
2024-01-04
05:30 Aktualności filmowe+
06:05 Wielki niedźwiedź z Alaski
07:00 Łapu-capu
07:10 Królowa chmur
08:30 Aktualności filmowe+
09:10 Polska z góry 7 - Beskid Wyspowy | S07E01
09:35 Polska z góry 7 - Śląskie drogi | S07E02
10:00 Jedyne takie lato
11:40 Opiekun
13:10 Werner Herzog. Radykalny marzyciel
14:45 Szansa na zwycięstwo
16:20 Sekrety mojego taty
17:35 Łapu-capu
17:40 Lassie. Nowe przygody
19:15 Między lustrami
21:05 Jak zostać Elżbietą | E08
22:00 Noc tajemnic
23:30 Tajniak
01:15 Rodeo
03:05 Masz na imię Justine
04:50 Rudy
CANAL+ 4K
2024-01-04
07:00 Polska z góry. Nad wodą - Wisła wpada do Bałtyku | S01E01
07:20 Polska z góry. Nad wodą - Odra we Wrocławiu | S01E02
07:45 M jak mięso 3 - Argentyna | S03E04
08:20 Najbardziej punktualny pociąg świata. Japońskie linie shinkansen | E01
09:05 Najbardziej punktualny pociąg świata. Japońskie linie shinkansen | E02
09:55 Wszystkie kolory świata 2 - Sudan, między Nilem a pustynią | S02E17
10:45 Wszystkie kolory świata 2 - Francja, od ujścia Loary do Pirenejów | S02E18
11:40 Agentki | E04
12:25 W rytmie wolności - Miles Davis | E5/8
13:10 W rytmie wolności - Depeche Mode | E6/8
14:00 The Office PL 3 - Wykład | S03E07
14:25 The Office PL 3 - Furgonetka | S03E08
14:50 The Office PL 3 - Święta | S03E09
15:25 W poszukiwaniu tajemnic | E03
16:10 W poszukiwaniu tajemnic | E04
17:00 Polska z góry. Nad wodą 3 | S03E01
17:25 Julia Pietrucha. Koncert+
18:15 Planeta Singli. Osiem historii - Dystans | E05
19:10 Planeta Singli. Osiem historii - Detektor | E06
20:00 Kruk. Szepty słychać po zmroku | S01E01
20:50 Kruk. Szepty słychać po zmroku | S01E02
21:40 Kruk. Szepty słychać po zmroku | S01E03
22:35 Polska z góry. Nad wodą 3 | S03E02
23:00 Django | S01E05
00:00 Zasada przyjemności | E03
00:55 Zasada przyjemności | E04
01:55 Cicha ziemia
03:43 Zakończenie programu
CANAL+ Dokument HD
2024-01-04
05:05 Miasta rytm - Warszawa 1937 | S02
06:00 O co biega?
06:30 Polowanie na Hitlera - Zabić Antychrysta | E03
07:15 Polowanie na Hitlera - Polskie Podziemie | E04
08:05 Zakonnice | E03
08:50 Zakonnice | E04
09:45 Czy da się to zjeść? | E04
10:15 Najniebezpieczniejsze koleje świata | E04
11:10 Polska z góry 3 - Pobrzeże Koszalińskie | S03E05
11:35 Polska z góry 3 - Podlasie Wschodnie | S03E06
12:00 Superskały. Historia wykuta w kamieniu | E04
12:55 Morskie bitwy: starcie tytanów | S01E01
13:50 Morskie bitwy: starcie tytanów | S01E02
14:45 Dzika preria w obiektywie
15:45 Monachium 1972 | E01
16:40 Monachium 1972 | E02
17:35 Monachium 1972 | E03
18:30 Naświetlając Muybridge'a
20:00 Opowiedz nam, Iggy
20:55 Instagramowa rodzina
22:35 Trzy kobiety i wojna
23:30 Żegnaj, ZSRR!
00:25 Duch zrujnował moje życie - Zaproszenie złego | E05
01:15 Duch zrujnował moje życie - Piekielny ogar | E06
02:05 O co biega?
02:35 Przykrywkowcy. Podwójna gra - Jak rozpracowano śląską mafię | E03
03:25 Przykrywkowcy. Podwójna gra | E04
04:20 W rytmie wolności - The Rolling Stones | E1/8
CANAL+ Domo HD
2024-01-04
05:00 Wakacyjne domy z Marią Semczyszyn 3 | S03E05
05:30 Tomasz Pągowski. Remont u Ciebie | S01E07
06:00 Twój kawałek ogrodu 3 | S03E07
06:30 Telesprzedaż
07:40 Kupcie sobie zamek! | E03
08:35 Ucieczka na wieś 22 | S22E03
09:30 Kupione i co dalej? 5 | S05E02
09:50 Kupione i co dalej? 5 | S05E03
10:30 Telesprzedaż
11:40 Moje niezwykłe B&B | S01E11
12:30 Domy za miliony 5 | S05E11
13:00 Telesprzedaż
14:10 Małe i wspaniałe 7 | S07E01
15:05 Wielkie projekty: Nowa Zelandia 7 | S07E05
16:00 Dom w miesiąc 2 | S02E08
16:30 Daleko od miasta 10 | S10E08
17:05 Kupcie sobie zamek! | E04
18:00 Ucieczka na wieś 22 | S22E04
18:50 Wielkie projekty: Nowa Zelandia 7 | S07E06
19:40 Daleko od miasta 9 | S09E06
20:10 Cudotwórcy 5 | S05E12
21:00 Patent na zieleń | S01E07
21:35 Gardeners' World 12 | S12E05
22:45 Pokochaj swój ogród 11 | S11E06
23:45 Kuchnia i łazienka twoich marzeń 2 | S02E08
00:40 Małe i wspaniałe 6 | S06E09
01:35 Patent na zieleń | S01E08
02:00 Kupione i co dalej? | S01E07
02:25 Kupione i co dalej? | S01E08
02:50 Pogotowie remontowe Wieśka 3 | S03E01
03:15 Rośliny Karoliny 4 | S04E09
03:40 Meblokreacje 2 | S02E05
04:05 Dom w miesiąc | S01E04
04:35 Hotelowa Polska 2 | S02E03
CANAL+ Family HD
2024-01-04
05:05 365 obiadów Mariety Mareckiej | S01E14
05:25 Daleko od miasta | S01E01
06:00 Bing | S01E19
06:05 Bing | S01E20
06:25 Barbie: Dreamhouse Adventures 2 | E25
06:55 Ronja, córka zbójnika | E18
07:25 Gadający Tom i przyjaciele 4 | S04E19
07:35 Gadający Tom i przyjaciele 4 | S04E20
07:50 Gadający Tom i przyjaciele 4 | S04E21
08:05 Zouk | S01E21
08:15 Zouk | S01E22
08:45 Łapu-capu
09:00 Ucieczka do miasteczka | S01E10
10:00 Ucieczka do miasteczka | S01E11
11:00 Co jedzą weganie? | E01
12:00 Polska z góry 2 - Wzdłuż Gór Świętokrzyskich | S02E13
12:25 Polska z góry 3 - Szlak Zabytków Techniki Województwa Śląskiego | S03E01
13:05 Polska z góry 3 - Łużyce Górne | S03E02
13:30 Polska z góry 3 - Z biegiem Wisły. Od Czerwińska do Torunia | S03E03
14:10 David w Europie 3 | S03E17
14:35 David w Europie 3 | S03E18
15:15 Zielona rewolucja Marty Dymek - Tajlandia | E11
15:40 Zielona rewolucja Marty Dymek - Tajlandia | E12
16:20 Kupione i co dalej? 3 | S03E05
16:45 Kupione i co dalej? 3 | S03E06
17:25 Pogotowie remontowe Wieśka 3 | S03E07
17:50 Pogotowie remontowe Wieśka 3 | S03E08
18:25 Naturalnie Polska | S01E10
18:50 Naturalnie Polska 2 | S02E01
19:15 Naturalnie Polska 2 | S02E02
19:35 Łapu-capu
20:00 Żmijowisko | E7-ost
21:00 Young Leosia - koncert
22:20 Duch zrujnował moje życie - Klątwa demona | E04
23:15 Planeta Seks | S01E04
00:10 Miasta rytm - Katowice
01:10 Transfer kosmicznej energii
01:30 Kometa
02:00 Daleko od miasta | S01E02
02:20 Daleko od miasta | S01E03
02:55 Daleko od miasta | S01E04
03:20 Daleko od miasta | S01E05
03:45 Daleko od miasta | S01E06
04:10 Daleko od miasta | S01E07
04:30 Daleko od miasta | S01E08
CANAL+ Film HD
2024-01-04
05:29 Zakończenie programu
06:00 Łapu Capu Extra
06:30 Interview | S01E10
06:35 Interview 2 | S02E01
06:40 Interview 2 | S02E02
06:50 Papusza
09:00 Łapu-capu
09:10 Rozbójnik Hotzenplotz. Tajemnica zaginionego młynka
11:00 Brad i Angelina. Historia hollywoodzkiego małżeństwa
11:50 Łapu-capu
12:00 Blisko
13:45 Światło nocy
14:05 Kurozając i zagadka Chomika Ciemności
15:40 Czarodziejski flet
17:45 Premierowa jazda - Jakub Zając | S03
18:05 Sam i Kate
19:55 Łapu-capu
20:00 Badman
21:25 Droga donikąd
23:00 Ostatnie starcie
00:20 Bandyta
02:25 Sara
04:15 Welcome Homo
CANAL+ Kuchnia HD
2024-01-04
05:00 Czy na pewno umiesz gotować? | S01E05
05:30 Czy na pewno umiesz gotować? | S01E06
06:00 Jakubiak w sezonie 2 | S02E05
06:30 Ugotuj mi, mamo! 3 | S03E10
07:00 Kucharskiego pomysł na kuchnię | E07
07:30 365 obiadów Mariety Mareckiej 6 | S06E14
08:00 365 obiadów Mariety Mareckiej 6 | S06E15
08:30 Telesprzedaż
10:30 Żołądek czy rozsądek? 10 | S10E19
11:00 Żołądek czy rozsądek? 10 | S10E20
11:30 Telesprzedaż
12:30 M jak mięso 3 - Hiszpania | S03E05
13:00 M jak mięso 3 - Ukraina | S03E06
13:30 Jamie Oliver: 5 składników | S01E07
14:00 Jamie Oliver: 5 składników | S01E08
14:30 ABC gotowania - kuchnia meksykańska - Warzywa | E02
15:00 Jakubiak lokalnie 5 | S05E11
15:30 Jakubiak lokalnie 5 | S05E12
16:00 Ainsley i śródziemnomorska potęga smaków | E02
17:00 Kulinarne szlaki: Południowa Afryka | E02
17:30 Luke Nguyen w Indiach | E02
18:00 Francuskie wędrówki Julie 7 | S07E02
19:00 Herbarium 8 | S08E08
19:35 M jak mięso 6 - Mięsa miękkie | S06E01
20:05 U sąsiadów w kuchni 12 | S12E11
20:35 U sąsiadów w kuchni 12 | S12E12
21:05 Anthony Bourdain - miejsca nieznane 9 | S09E02
22:00 M jak mięso 2 | S02E03
22:30 Kucharskiego pomysł na kuchnię 2 | E10
23:00 Powrót do River Cottage | E02
00:00 Słodka jak Sugar - Ptyś i spółka | S01E06
00:30 Jakubiak rozgryza Tajlandię i Kambodżę - Phnom Penh - stolica Kambodży | E07
01:00 Prosta kuchnia Mary | E01
01:30 Prosta kuchnia Mary | E02
02:00 Jakubiak - z miłości do lokalności 2 | S02E07
02:30 David w Europie 2 | S02E04
03:00 Desery Dekera 3 | S03E08
03:30 Widelcem po mapie 4 | S04E04
04:00 Zielona rewolucja Marty Dymek 4 | S04E05
04:30 ABC gotowania 4 | S04E03
CANAL+ Premium HD
2024-01-04
05:05 Wielki niedźwiedź z Alaski
06:00 Łapu-capu
06:10 Królowa chmur
07:30 Aktualności filmowe+
08:10 Polska z góry 7 - Beskid Wyspowy | S07E01
08:35 Polska z góry 7 - Śląskie drogi | S07E02
09:00 Jedyne takie lato
10:40 Opiekun
12:10 Werner Herzog. Radykalny marzyciel
13:45 Szansa na zwycięstwo
15:20 Sekrety mojego taty
16:35 Łapu-capu
16:40 Lassie. Nowe przygody
18:15 Między lustrami
20:05 Jak zostać Elżbietą | E08
21:00 Noc tajemnic
22:30 Tajniak
00:15 Rodeo
02:05 Masz na imię Justine
03:50 Rudy
04:20 Bestie ze Złego
CANAL+ Seriale HD
2024-01-04
05:10 Kręglarz
05:25 Uderzenie
06:05 Patagonia. Życie na krańcu świata | S01E04
07:00 Gliniarze na Gibraltarze | E07
07:45 Gliniarze na Gibraltarze | E08
09:00 Garażowe historie 2 | S02E05
09:25 Garażowe historie 2 | S02E06
09:55 Najpiękniejsze rzeki świata 2 | S02E05
10:40 Najpiękniejsze rzeki świata 2 | S02E06
11:30 Pisarze. Serial na krótko | S01E09
11:35 Pisarze. Serial na krótko | S01E10
11:45 Pisarze. Serial na krótko | S01E11
12:00 Hollywood Buzz | E51
12:25 Hollywood Buzz | E52
13:00 Zwyczajna kobieta | S01E04
13:45 Zwyczajna kobieta | S01E05
14:30 Zwyczajna kobieta | S01E06
15:15 Więź
15:35 Młody The Rock 3 | S03E10
15:55 Młody The Rock 3 | S03E11
16:15 Młody The Rock 3 | S03E12
16:35 Młody The Rock 3 | S03E13
17:10 The Office PL 3 - Blue Monday | S03E10
17:35 The Office PL 3 - Trzydziestka | S03E11
18:00 The Office PL 3 - Walentynki | S03E12
18:40 Interview 2 | S02E06
18:45 Interview 2 | S02E07
18:50 Interview 2 | S02E08
18:55 Interview 2 | S02E09
19:00 Interview 2 | S02E10
19:10 Wystawieni 3 | S03E06
19:35 Błękitna
20:00 Miss '89 | S01E07
20:45 Miss '89 | S01E08
21:25 Wspaniała rewolucja
21:50 Belfer 3 | S03E01
22:40 Belfer 3 | S03E02
23:25 Miłość, seks & pandemia | E04
00:10 Pętla | S01E04
01:00 Nielegalni | S01E05
01:55 Nielegalni | S01E06
02:45 Wilk 2 | S02E02
02:55 Wilk 2 | S02E03
03:10 Belfer 2 | S02E05
04:05 Belfer 2 | S02E06
Canal+ Sport 1 PL
2024-01-04
05:30 Tenis: Turniej WTA w Brisbane - mecz 3. rundy gry pojedynczej: Magda Linette - Daria Kasatkina
07:30 1 na 1 Extra - Magda Linette
08:30 LaLiga World
09:00 Tenis: Turniej WTA w Brisbane - mecz 3. rundy gry pojedynczej: Clara Burel - Wiktoria Azarenka
11:00 Tenis: Turniej WTA w Brisbane - mecz 3. rundy gry pojedynczej: Aryna Sabalenka - Zhu Lin
13:00 Tenis: Turniej WTA w Brisbane - mecz 3. rundy gry pojedynczej: Magda Linette - Daria Kasatkina
15:00 Tenis: Turniej WTA w Brisbane - mecz 3. rundy gry pojedynczej: Clara Burel - Wiktoria Azarenka
17:00 Tenis: Turniej WTA w Brisbane - mecz 3. rundy gry pojedynczej: Aryna Sabalenka - Zhu Lin
19:15 Basket+
19:30 LaLiga World
20:00 Kroniki LaLiga
20:30 LaLiga Talking Football
21:30 NBA Action
22:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska: CA Osasuna - UD Almeria
00:00 Basket Office
01:30 Koszykówka mężczyzn: NBA: San Antonio Spurs - Milwaukee Bucks
04:00 Tenis: Turniej WTA w Brisbane - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Canal+ Sport 2 PL
2024-01-04
06:00 LaLiga World
06:30 Piłka nożna: Liga hiszpańska: Valencia CF - Villarreal CF
08:45 Basket+
09:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska: Real Madryt CF - RCD Mallorca
11:15 Piłka nożna: Liga hiszpańska: Girona FC - Atletico Madryt
13:25 Piłka nożna: Ekstraklasa: Lech Poznań - Puszcza Niepołomice
15:35 Piłka nożna: Liga hiszpańska: Real Madryt CF - RCD Mallorca
17:45 Basket+
18:00 Kroniki LaLiga
18:30 LaLiga Talking Football
19:30 NBA Action
20:00 Tenis: Turniej WTA w Brisbane - mecz 3. rundy gry pojedynczej
22:00 Tenis: Turniej WTA w Brisbane - mecz 3. rundy gry pojedynczej
00:00 Tenis: Turniej WTA w Brisbane - mecz 3. rundy gry pojedynczej
02:00 Tenis: Turniej WTA w Brisbane - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
04:00 Tenis: Turniej WTA w Brisbane - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Canal+ Sport 3 PL
2024-01-04
06:00 Piłka nożna: Ekstraklasa: Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin
08:30 Liga+
10:15 Piłka nożna: Ekstraklasa: PGE FKS Stal Mielec - Piast Gliwice
12:45 Ekstrapaka - 2. kolejka
13:45 Piłka nożna: Ekstraklasa: Lech Poznań - Radomiak Radom
16:15 Liga+ Extra
18:00 Piłka nożna: Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Widzew Łódź
20:30 Liga+
22:00 Raków. Pierwszy wszystko - Tajemnice szatni | E03
23:00 Piłka nożna: Ekstraklasa: Warta Poznań - Górnik Zabrze
01:15 Piłka nożna: Ekstraklasa: Ruch Chorzów - ŁKS Łódź
03:30 Witaj w akademii - Korona Kielce
03:55 Piłka nożna: Ekstraklasa: Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin
Canal+ Sport 4 PL
2024-01-04
05:00 Ekstraklasa po godzinach
06:00 Witaj w akademii - Pogoń Szczecin
06:30 Piłka nożna: Ekstraklasa: Warta Poznań - Górnik Zabrze
08:30 Piłka nożna: Ekstraklasa: Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin
11:00 Liga+
12:45 Piłka nożna: Ekstraklasa: PGE FKS Stal Mielec - Piast Gliwice
15:15 Ekstrapaka - 2. kolejka
16:15 Piłka nożna: Ekstraklasa: Lech Poznań - Radomiak Radom
18:45 Liga+ Extra
20:30 Piłka nożna: Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Widzew Łódź
23:00 Liga+
00:30 Raków. Pierwszy wszystko - Tajemnice szatni | E03
01:30 Piłka nożna: Ekstraklasa: Warta Poznań - Górnik Zabrze
03:45 Piłka nożna: Ekstraklasa: Ruch Chorzów - ŁKS Łódź
CANAL+ Sport 5 PL
2024-01-04
06:00 Liga+ Extra
08:00 Telesprzedaż
09:45 LaLiga World
10:20 Piłka nożna: Superpuchar Francji: Paris Saint-Germain - Toulouse FC
13:20 Piłka nożna: Liga hiszpańska: Real Madryt CF - RCD Mallorca
15:30 1 na 1 Extra - Danijel Ljuboja
15:55 LaLiga Best Matches of 2023
16:55 Piłka nożna: Liga hiszpańska: CA Osasuna - UD Almeria
19:10 Żużel: PGE Ekstraliga - rewanżowy mecz finałowy fazy play-off: Betard Sparta Wrocław - Platinum Motor Lublin
22:00 Kroniki LaLiga
22:30 Boxing World Weekly - Wokół ringu
23:00 Basket+
23:20 Piłka nożna: Ekstraklasa: Lech Poznań - Puszcza Niepołomice
01:30 Liga+ Extra
03:25 Zakończenie programu
CI Polsat
2024-01-04
05:30 Najbardziej szokujące przypadki sądowe 3 | S03E27
06:00 Najbardziej szokujące przypadki sądowe 3 | S03E28
06:30 Mordercze związki 2 - Scott Gellatly | S02E35
07:25 Zbrodnie, które wstrząsnęły Anglią 7 - Rochdale Groomers | S07E02
08:25 Ktoś ma coś do ukrycia - Zbita odwaga | S01E03
09:20 Zbrodnia po angielsku 4 - Mark Jewitt | S04E03
10:20 Zbrodnia prawie doskonała - Goulding | S01E04
11:20 Opowiem ci o zbrodni 6 - Rozwód | S06E06
11:50 Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni 6 - Mieczysław Gorzka | S06E06
12:20 Dowody zbrodni 2 - Kobieta w lesie | S02E11
13:15 Motyw mordercy - Niebezpieczna pielęgniarka | S01E18
13:45 Motyw mordercy - Zabójcy filmowcy | S01E19
14:10 48 godzin 24 - Z mroku | S24E17
15:05 Mordercze związki 2 - Michelle Williams | S02E39
16:00 Krwawe rozstania 5 | S05E10
17:00 Prawda leży pod ziemią 2 - Śmierć fryzjerki | S02E09
18:00 Ktoś ma coś do ukrycia - Wycieczka w góry | S01E13
19:00 Morderca na pokładzie 2 - Liam | S02E18
20:00 Dzieci skazane na dożywocie 2 - Billy | S02E03
21:00 Najgroźniejsi seryjni mordercy - Armagedon (1972-1974) | S01E01
22:00 Szokujące morderstwa: Atlanta - Braterstwo krwi | S01E07
23:00 Daj znać, jak wrócisz 2 - Jalajhia Finklea | S02E10
23:55 Policjanci, którzy zabijają - Stephanie Lazarus | S01E04
00:50 Brytyjskie tabu 2 - Moją mamę zamordował jej były partner | S02E05
01:45 Krwawe rozstania 5 | S05E10
02:40 Dzieci skazane na dożywocie 2 - Billy | S02E03
03:35 Mordercze związki 2 - Michelle Williams | S02E39
04:35 48 godzin 24 - Z mroku | S24E17
Cinemax
2024-01-04
06:00 Chciałem się ukrywać
08:00 Mroczne serce lasu
09:45 Gra
11:40 Krowa, która wyśpiewała przyszłość
13:15 Ślepa wierzba i śpiąca kobieta
15:05 Opowieści z kasztanowego lasu
16:30 Mroczne serce lasu
18:15 Habemus Papam - mamy papieża
20:00 Letizia Battaglia: Życie i śmierć w Palermo (1)
21:40 Letizia Battaglia: Życie i śmierć w Palermo (2)
23:35 Szechita
01:25 Mastema
03:10 Jethica
04:25 Pod figowcami
Cinemax 2
2024-01-04
06:00 Trio z Belleville
07:25 W proch się obrócisz
09:40 U mnie wszystko w porządku
11:20 Wyznania hochsztaplera Feliksa Krulla
13:15 Udręka miłości
15:30 Ostatnie życzenie
16:50 W proch się obrócisz
19:05 Żona grabarza
20:30 Trzy rodziny (1)
21:30 Trzy rodziny (2)
22:35 Chmury znad Czarnobyla
23:55 Niebiosa
02:05 Silna więź
03:40 Ocean czasu
Comedy Central PL
2024-01-04
05:15 Blok Ekipa 2 - Pluskwa | S02E12
05:35 Blok Ekipa 2 - Samanta | S02E13
06:00 Ameryka według Ala - Auto | S01E07
06:25 Ameryka według Ala - Słodkawy chleb | S01E08
06:50 Bob kocha Abisholę - Twarda jak pralka w pralni | S01E07
07:20 Bob kocha Abisholę - Bezużyteczni | S01E08
07:50 Młody Sheldon 3 - Tajny list i pospolity dysk z przetworzonego mięsa | S03E21
08:10 Młody Sheldon 4 - Koniec szkoły | S04E01
08:35 Dwóch i pół - Faza pierwsza zakończona | S01E09
09:05 Dwóch i pół - Wesołego Dziękczynienia | S01E10
09:35 Dwóch i pół - Alan Harper, superbohater | S01E11
10:00 Dwóch i pół - Wielbłądy i feromony | S01E12
10:25 Teoria wielkiego podrywu 6 - Mieszkaniowa konfiguracja | S06E07
10:55 Teoria wielkiego podrywu 6 - Osobliwość liczby 43 | S06E08
11:25 Teoria wielkiego podrywu 6 - Parkingowa eskalacja | S06E09
11:50 Teoria wielkiego podrywu 6 - Rybna atrakcja | S06E10
12:10 Teoria wielkiego podrywu 6 - Mikołajkowa symulacja | S06E11
12:35 Teoria wielkiego podrywu 6 - Sałatkowa ekwiwalencja | S06E12
13:05 Przyjaciele 9 - The One Where Rachel Goes Back to Work | S09E11
13:35 Przyjaciele 9 - The One with Phoebe's Rats | S09E12
14:05 Przyjaciele 9 - The One Where Monica Sings | S09E13
14:40 Przyjaciele 9 - The One with the Blind Dates | S09E14
15:10 Przyjaciele 9 - The One with the Mugging | S09E15
15:35 Przyjaciele 9 - The One with the Boob Job | S09E16
16:05 Młody Sheldon 4 - Docent, mała dama i wykidajło Dalton | S04E02
16:30 Młody Sheldon 4 - Boczne kółka i kurczak z rożna | S04E03
16:55 Teoria wielkiego podrywu 6 - Ekspedycja do Bakersfield | S06E13
17:25 Teoria wielkiego podrywu 6 - Inwersja Cooper/Kripke | S06E14
17:55 Teoria wielkiego podrywu 6 - Spoilerowa segmentacja | S06E15
18:15 Teoria wielkiego podrywu 6 - Dowód na miłość | S06E16
18:40 Teoria wielkiego podrywu 6 - Potworna izolacja | S06E17
19:05 Teoria wielkiego podrywu 6 - Kontraktowa implementacja | S06E18
19:30 Przyjaciele 9 - The One with the Memorial Service | S09E17
20:00 Przyjaciele 9 - The One with the Lottery | S09E18
20:25 Przyjaciele 9 - The One with Rachel's Dream | S09E19
20:55 Przyjaciele 9 - The One with the Soap Opera Party | S09E20
21:25 Przyjaciele 9 - The One with the Fertility Test | S09E21
22:00 Przyjaciele 9 - The One with the Donor | S09E22
22:30 Dwóch i pół - Sarah lubi Alana | S01E13
22:55 Dwóch i pół - Nie stać mnie | S01E14
23:20 Dwóch i pół - Punkt dla gorącej świruski (Część 1) | S01E15
23:50 Dwóch i pół - To była ślina, Alan (Część 2) | S01E16
00:10 Miasteczko South Park 9 - Dzień erekcji | S09E07
00:35 Miasteczko South Park 12 - Kłopoty z migdałkami | S12E01
01:05 Blok Ekipa 3 - Jednoręki bandyta/ Ojczym/ Wyprawa na Tarchomin | S03E03
01:35 Blok Ekipa 3 - Drajwer/Wesele państwa Puchackich/Muya thai/Paleta killer | S03E04
02:10 Ameryka według Ala - Auto | S01E07
02:35 Ameryka według Ala - Słodkawy chleb | S01E08
03:00 Bob kocha Abisholę - Twarda jak pralka w pralni | S01E07
03:20 Bob kocha Abisholę - Bezużyteczni | S01E08
03:40 Comedy Club 5 | S05E04
04:05 Miasteczko South Park 9 - Śmierć Erica Cartmana | S09E06
04:30 Miasteczko South Park 11 - Guitar Hero to zero | S11E13
04:50 Miasteczko South Park 11 - Lista | S11E14
Discovery Channel PL
2024-01-04
05:15 Fani czterech kółek - VW t2 wersja dostawcza | S07
06:00 Fani czterech kółek - Toyota MR2 turbo z 1991 r. | S15
07:00 Ocalić dom - Zostawieni na lodzie | S02
08:00 Klan z Alaski - Zaskoczeni
09:00 Złomowisko PL | S07E02
10:00 Gorączka złota 5 - Samotny górnik | S05
11:00 Potwór z Alaski - SOS
12:00 Fani czterech kółek - Ford Thunderbird | S11
13:00 Nagi instynkt przetrwania 9 - Bez sprzętu i bez strachu | S09
15:00 Złomowisko PL | S06E03
16:00 Łowcy opali | S05E03
17:00 Celnicy na straży Europy 3 | S03E09
17:30 Celnicy na straży Europy 3 | S03E10
18:00 Kamperem przez świat | S01E06
19:00 Złomowisko PL | S06E09
20:00 Złomowisko PL | S06E10
21:00 Gorączka złota 14 - Jeszcze jedna działka | S14E10
22:00 Gorączka złota: na kłopoty Freddy Dodge 2 - Marzenia o bogactwie | S02
23:00 Gorączka złota: Australia 4 | S04E04
00:00 Fani czterech kółek 18 - Rolls Royce Silver Spirit | S18
01:00 Hot rod wg Kindiga - Aresztowanie Nicka | S04
02:00 Militaria na warsztat | S02E06
03:00 Królowie asfaltu 9 | S09E05
03:45 A2 - autostrada na Zachód | S02E11
04:30 Alarmowy 091 - policjanci z Hiszpanii | S02E09
Discovery Historia PL
2024-01-04
05:15 Łowcy staroci | S13E14
06:00 Zaginione miejsca - Statek potępionych
07:00 Zaginione miejsca - Klątwa Superstition Mountains | S01E02
08:00 Zaginione miejsca - Templariusze w Ameryce | S01E03
09:00 Zaginione miejsca - Zabójstwo Meriwethera Lewisa
10:00 Al Murray w drodze do Berlina - Kierunek Paryż
10:30 Al Murray w drodze do Berlina - Tajna broń Hitlera
11:00 Militaria na warsztat | S05E07
12:00 PrzeTwórcy | S01E10
13:00 PrzeTwórcy | S01E01
14:00 Piloci Alaski - Arktyczne wiatry | S02E3/13
15:00 Piloci Alaski - Kasa na niebie | S02
16:00 Zoom na architekturę - Klątwa siódmego cudu świata | S04
17:00 Zoom na architekturę - Podwodne Pompeje | S04
18:00 Militaria na warsztat | S01E01
19:00 Polscy szpiedzy - Roman Czerniawski | S01E03
20:00 Polscy szpiedzy - Ryszard Kukliński | S01E04
21:00 Historia oręża - Komandosi wojsk lądowych USA
22:00 Na krańcu Alaski - W sercu dziczy
23:00 Kwatery Hitlera | E03
00:00 Zaginione miejsca - Kraina Bogów w Egipcie
01:00 Zaginione miejsca - Źródło wiecznej młodości
02:00 Zwarte szeregi, czyli z archiwum Czołówki - Legia
02:30 Zwarte szeregi, czyli z archiwum Czołówki - Gdyby zabrakło lotniska
03:00 Tropicielki rodzinnych historii | E04
03:45 Europa filmowa | E04
04:30 Kupiec czy głupiec | S01E1/7
Discovery Life PL
2024-01-04
05:20 Zakończenie programu
05:25 Sablewskiej sposób na modę | S06E06
06:00 Cegiełka zdrowia | E03
06:30 Wiza na miłość 6 | S06E04
07:25 Idealna niania | S03E04
08:10 Szpital | S02E210
09:05 Szpital | S02E211
10:00 Eks-tra zmiana | S02E01
10:55 Raport Life | S01E03
11:25 Raport Life | S01E04
11:55 Klinika urody | S05E01
12:40 Idealna niania | S03E06
13:20 Idealna niania | S03E07
14:05 Idealna niania | S03E10
14:45 Hospicjum to też życie! | E01
15:15 Zmiana pełną parą | E03
16:15 Dr Pryszczylla | S01E09
17:10 Dr Pryszczylla | S01E10
18:05 Wiza na miłość 6 | S06E11
19:00 Idealna niania | S03E06
19:45 Patchworkowa rodzina Shemwellów | E06
20:40 Luksusowe życie zwierząt
21:35 Medycyna kontra otyłość
22:30 Nie do uwierzenia! | S06E19
23:25 Obcy wewnątrz nas | S08E04
00:20 Obcy wewnątrz nas | S08E05
01:15 Eks-tra zmiana | S03E04
02:10 Szpital | S02E250
03:05 Szpital | S03E252
03:50 Zmiana pełną parą | E01
04:40 Pożegnanie z wagą | E07
Discovery Science PL
2024-01-04
05:00 Zoom na architekturę - Podwodne Pompeje | S04
06:00 Jak to jest zrobione? - Gwizdki, wyroby z rogu | S26
06:30 Jak to jest zrobione? - Ręcznie robione szafy grające i gogle motocyklowe | S26
07:00 Jak to jest zrobione? - Czapki z daszkiem, podgrzewacze do wody | S26
07:30 Jak to jest zrobione - samochody marzeń - Bentley mulsanne | S03
08:00 Jak działa wszechświat? - Najdziwniejsze planety | S05
09:00 Jak działa wszechświat? - Tajemnice kosmicznej sieci | S10
10:00 Jak działa wszechświat? - Klątwa promieniowania kosmicznego | S10
11:00 Młodzi pogromcy mitów - Hollywood w kosmosie
12:00 Młodzi pogromcy mitów - Wybuchowy odświeżacz powietrza
13:00 Zoom na architekturę - Duchy ze Stonehenge | S02
14:00 Zoom na architekturę - Seks, kłamstwa i Tadź Mahal | S02
15:00 S.O.S. z kosmosu - Bez powietrza
16:00 Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem - Kiedy zaczął się czas? | S05
17:00 Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem - Czy grawitacja to iluzja? | S05
18:00 Jak to jest zrobione - samochody marzeń - Peugeot RCZ R | S03
18:30 Jak to jest zrobione - samochody marzeń - Ariel atom 3S | S03
19:00 Jak to jest zrobione - samochody marzeń - Audi S08 | S03
19:30 Jak to jest zrobione - samochody marzeń - Ultima evolution | S03
20:00 Jak to jest zrobione - samochody marzeń - Ferrari california T | S03
20:30 Jak to jest zrobione - samochody marzeń - Jaguar XF | S03
21:00 Jak to jest zrobione? - Deskorolki, plecione ciasto | S22
21:30 Jak to jest zrobione? - Plazmowe kamienie ozdobne, śnieżne efekty specjalne | S22
22:00 Jak to jest zrobione? - Trójkołowe rowery elektryczne, kremy do ciała | S22
22:30 Jak to jest zrobione? - Kabury z Dzikiego Zachodu, osłony sprzętu do filmowania pod wodą | S22
23:00 Jak to jest złożone? - Czołg bez tajemnic
23:30 Jak to jest złożone? - Odrzutowy samochód
00:00 Jak to jest złożone? - Wielka ciężarówka
00:30 Jak to jest złożone? - Rewolucja dronów
01:00 S.O.S. z kosmosu - Bez odwrotu
02:00 S.O.S. z kosmosu - Tragiczny powrót
03:00 S.O.S. z kosmosu - Pozostawiony własnemu losowi
04:00 Zoom na architekturę - Prawda o 300 Spartanach | S04
Disney Channel PL
2024-01-04
05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. - Serowy dziennik | S01E03
05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. - Gra o tron | S01E04
05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. - Przyjaciel Chłopca | S01E05
05:45 Taffy - Ciastka z wróżbą | S01E50
05:50 Taffy - Drżąca gorączka | S01E51
06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 - Nawałnica 2 | S03E69
06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 - Król zabawek | S03E64
06:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 - Animaestro | S03E54
07:25 Greenowie w wielkim mieście | S01E10
07:50 Greenowie w wielkim mieście - Gargoyle Gals / Supermarket Scandal | S01E11
08:20 Greenowie w wielkim mieście - Barry Cuda / Suite Retreat | S01E12
08:45 Kiff - Sklepowy lider/ Sztuka Ducha Wilka | S01E15
09:15 Kiff - Życie na szczycie/ Czwarta kąpiel | S01E01
09:40 Chomi i Greta - Kiedy życie daje ci cytryny/ Samo-POMOC! | S01E18
10:10 Chomi i Greta - Niewidzialna przyjaciółka/ Zgorzkniała opiekunka | S01E19
10:40 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 - Gabriel Agreste | S04E87
11:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 - Efemeryd | S04E100
11:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 - Psychokomik | S04E83
11:55 Taffy 2 - Brelok | S02E15
12:00 Taffy 2 - Szop za okup | S02E16
12:05 Taffy 2 - Maggy Łapa | S02E17
12:20 Taffy 2 - Gipsowe nogi | S02E18
12:25 Taffy 2 - Mucha | S02E19
12:35 Taffy 2 - Bentley mózgowiec | S02E20
12:45 Taffy 2 - Nawiedzony kłaczek | S02E21
12:55 Taffy 2 - Dzielny Bentley | S02E22
13:00 Taffy 2 - Majętna magia | S02E23
13:15 Chomi i Greta - Przeciwieństwo bystrzaka/ Urodziny Bailey | S01E07
13:45 Chomi i Greta - Nudzę się/ Piękna i bestia | S01E09
14:10 Chomi i Greta - Nocne strachy/ Babciny świat | S01E08
14:40 Niesamowity Żółty Yeti - Poty yeti | S01E07
15:00 Niesamowity Żółty Yeti - Wiosenna gorączka / Mama potwór | S01E08
15:30 Niesamowity Żółty Yeti - Gondola na wietrze / Zaczynamy igrzyska | S01E09
16:00 Molly i Duch - Nieuczciwy Abe/ Rodzinne napięcia | S01E05
16:25 Molly i Duch - Mazel Tov, Libby! /Jak być miłym | S01E06
16:55 Kiff - Dźwięki Helen/ Cotygodniowe zakupy | S01E13
17:20 Kiff - Przyjaźń w czasach serowych jaskiń/ Opera zupowa | S01E14
17:50 Greenowie w wielkim mieście 3 - Długie pożegnanie | S03E79
18:20 Greenowie w wielkim mieście | S01E01
18:45 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 - Królowa Bananów | S04E86
19:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 - Otchłań wyrzutów | S04E89
19:40 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 - Optigami | S04E91
20:10 Taffy 2 - Mama! | S02E37
20:15 Taffy 2 - Wilk w skórze Bentleya | S02E38
20:25 Taffy 2 - Dzielny bohater | S02E39
20:30 Taffy 2 - Podróże w czasie | S02E40
20:35 Taffy 2 - Gość z reklamy | S02E41
20:50 Taffy 2 - Śledztwo Alexa | S02E42
21:00 Taffy 2 - Dom na sprzedaż | S02E43
21:05 Taffy 2 - Koszmar z wampirem | S02E44
21:20 Greenowie w wielkim mieście 3 - Niezawodny Bill | S03E67
21:50 Greenowie w wielkim mieście 3 - Posłuchaj!/ Duży ekran | S03E68
22:20 Chomi i Greta - Przeciwieństwo bystrzaka/ Urodziny Bailey | S01E07
22:50 Chomi i Greta - Nudzę się/ Piękna i bestia | S01E09
23:15 Taffy - Swetry | S01E35
23:25 Taffy - Marzenia maszyny | S01E27
23:30 Taffy - Dzień szopa | S01E15
23:45 Taffy - W dziczy | S01E24
23:50 Taffy - Ubaw po pachy | S01E29
00:00 Taffy - Dotknij futra | S01E25
00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. - Żegnajcie jajogłowi | S01E40
00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. - Gwiżdżąca gwiazda | S01E41
00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. - Rodzinna bańka | S01E42
00:40 Dziewczyna, chłopak, itd. - Na smyczy | S01E43
00:55 Ghostforce - Ninja Ki/ Kątur | S01E26
01:25 Ghostforce - Bananolody / Faraok | S01E01
01:50 Szkoła wikingów - Upadek topora | S01E04
01:55 Znajdź mnie w Paryżu - Rodzinny sekret | S01E19
02:20 Znajdź mnie w Paryżu - Ekipa na rozstaju | S01E20
02:45 Ale obciach - Pani perfekcyjna | S03E28
03:15 Ale obciach - Jej własna przestrzeń | S03E30
03:40 Dronersi - Wyścig pojedynków | S01E19
04:00 Dronersi - Sztafeta | S01E20
04:25 Szkoła Wikingów - Topór Magnhildy | S01E19
04:50 Szkoła Wikingów - Światło Torrego | S01E20
Disney Junior
2024-01-04
05:00 Eureka! | S01E12
05:30 Myszka Miki: Frajdomek | S01E28
06:00 Myszka Miki: Frajdomek | S01E38
06:30 Kiya & the Kimoja Heroes | S01E09
07:00 Blue 2 | S02E89
07:10 Blue | S01E40
07:20 Blue 3 | S03E133
07:30 Superkoty | S01E35
07:45 Superkoty | S01E36
08:00 Blue 3 | S03E110
08:10 Blue | S01E32
08:20 Blue 3 | S03E137
08:30 Spidey i superkumple | S01E14
09:00 Klub przyjaciół Myszki Miki
10:00 Straż ekipa | S01E05
10:30 Pidżamersi 2 | S02E43
11:00 Myszka Miki: Frajdomek | S01E35
11:30 Kiya & the Kimoja Heroes | S01E09
12:00 Superkoty | S01E18
12:30 Blue 2 | S02E89
12:40 Blue | S01E40
12:50 Blue 3 | S03E133
13:00 Blue 3 | S03E110
13:10 Blue | S01E32
13:20 Blue 3 | S03E137
13:30 Straż ekipa | S01E22
14:00 Straż ekipa | S01E23
14:30 Spidey i superkumple | S02E40
15:00 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi | S01E08
15:30 Superkoty | S01E13
16:00 Kiya & the Kimoja Heroes | S01E09
16:30 Superkoty | S01E18
17:00 Blue 3 | S03E124
17:10 Blue | S01E35
17:20 Blue 3 | S03E129
17:30 Blue | S01E18
17:40 Blue 3 | S03E138
17:50 Blue 3 | S03E131
18:00 Superkoty | S01E18
18:30 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi | S01E13
19:00 Straż ekipa | S01E05
19:30 Blue 2 | S02E89
19:40 Blue | S01E40
19:50 Blue 3 | S03E133
20:00 Blue 3 | S03E110
20:10 Blue | S01E32
20:20 Blue 3 | S03E137
20:30 Superkoty | S01E18
21:00 Spidey i superkumple | S02E36
21:30 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi | S01E07
22:00 Czarodziejska cukiernia Alicji | S01E11
22:30 Myszka Miki: Frajdomek | S01E46
23:00 Pidżamersi 4 | S04E80
23:25 Pidżamersi 4 | S04E81
23:50 Pidżamersi 4 | S04E82
00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji | S01E25
00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 | S02E27
01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji | S01E04
01:30 Spidey i superkumple | S01E11
01:55 Spidey i superkumple | S01E12
02:20 Spidey i superkumple | S01E13
02:45 Myszka Miki: Frajdomek | S01E09
03:10 Myszka Miki: Frajdomek | S01E10
03:35 Myszka Miki: Frajdomek | S01E11
04:00 Eureka! | S01E13
04:30 Eureka! | S01E14
Disney XD
2024-01-04
05:05 Robale ziomale | S01E10
05:25 Robale ziomale | S01E11
05:45 Dziewczyna, chłopak, itd. | S01E04
06:00 Greenowie w wielkim mieście | S01E10
06:25 Greenowie w wielkim mieście | S01E11
06:55 Greenowie w wielkim mieście | S01E12
07:20 Taffy | S01E64
07:30 Taffy | S01E63
07:35 Taffy | S01E60
07:50 Taffy | S01E66
07:55 Taffy | S01E71
08:05 Taffy | S01E70
08:20 Taffy | S01E67
08:25 Taffy | S01E69
08:40 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot | S01E10
09:05 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot | S01E11
09:35 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot | S01E12
10:00 Supa Strikas 6 | S06E73
10:25 Supa Strikas 6 | S06E74
10:55 Ghostforce | S01E17
11:25 Ghostforce | S01E18
11:55 Fineasz i Ferb 2 | S02E65
12:20 Fineasz i Ferb 3 | S03E67
12:50 Fineasz i Ferb 3 | S03E66
13:15 Greenowie w wielkim mieście 2 | S02E40
13:45 Greenowie w wielkim mieście 2 | S02E41
14:15 Greenowie w wielkim mieście 2 | S02E42
14:40 Dziewczyna, chłopak, itd. | S01E09
14:50 Dziewczyna, chłopak, itd. | S01E10
15:00 Dziewczyna, chłopak, itd. | S01E11
15:20 Dziewczyna, chłopak, itd. | S01E12
15:30 Dziewczyna, chłopak, itd. | S01E13
15:40 Dziewczyna, chłopak, itd. | S01E14
16:00 Taffy | S01E64
16:05 Taffy | S01E63
16:10 Taffy | S01E60
16:25 Taffy | S01E66
16:30 Taffy | S01E71
16:40 Taffy | S01E70
16:55 Dronersi | S01E02
17:20 Dronersi | S01E03
17:50 Fineasz i Ferb | S01E21
18:20 Fineasz i Ferb | S01E25
18:45 Greenowie w wielkim mieście | S01E05
19:15 Greenowie w wielkim mieście | S01E06
19:40 Greenowie w wielkim mieście | S01E07
20:10 Dziewczyna, chłopak, itd. | S01E36
20:20 Dziewczyna, chłopak, itd. | S01E37
20:40 Dziewczyna, chłopak, itd. | S01E38
20:50 Dziewczyna, chłopak, itd. | S01E39
21:05 Dziewczyna, chłopak, itd. | S01E40
21:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 | S02E32
21:45 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 | S02E29
22:15 Fineasz i Ferb 4 | S04E108
22:45 Fineasz i Ferb 4 | S04E101
23:10 Fineasz i Ferb 4 | S04E105
23:35 Wodogrzmoty Małe | S01E08
23:55 Wodogrzmoty Małe | S01E03
00:20 Taffy | S01E22
00:30 Taffy | S01E35
00:35 Taffy | S01E27
00:45 Taffy | S01E15
00:55 Taffy | S01E24
01:00 Taffy | S01E29
01:10 Taffy | S01E25
01:20 Kosmiczne kurczaki w kosmosie | S01E20
01:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie | S01E21
02:05 Duch i nas dwóch | E09
02:30 Duch i nas dwóch | E10
02:50 Kosmiczne kurczaki w kosmosie | S01E19
03:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie | S01E20
03:35 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 | S02E27
03:55 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 | S02E28
04:15 Duch i nas dwóch | E26
04:40 Duch i nas dwóch | E01
E! Entertainment PL
2024-01-04
05:00 Jestem Cait - Zgadnij, kto przyjdzie na obiad? | S02E06
06:00 Pokerowa twarz celebrytów - Starcie wagi ciężkiej
07:00 Bogate dzieciaki z Beverly Hills - Życie na jachcie | S01E04
07:30 Bogate dzieciaki z Beverly Hills - Projektantka wnętrz | S01E05
08:00 Bogate dzieciaki z Beverly Hills - Praca to zabawa | S01E06
08:30 Bogate dzieciaki z Beverly Hills - Wizyta w Nowym Jorku | S01E07
09:00 Pokerowa twarz celebrytów - Autorzy hitów
10:00 Z kamerą u Kardashianów - Utrapienie ze zwierzakiem | S16E07
11:00 Z kamerą u Kardashianów - Biwak | S16E08
12:00 Starcie celebrytów - Pokolenie X vs. milenialsi
12:30 Starcie celebrytów - Dobry policja kontra zły policjant
13:00 W zbliżeniu - Drew Barrymore
13:45 W zbliżeniu - Leonardo DiCaprio
14:30 Życie Kylie - Szefowa | E03
15:00 Plastyczna fuszerka - Perfekcyjne uszczknięcie | S03E03
16:00 Błędy natury - Bliźniaczy kłopot | E03
17:00 Plastyczna fuszerka - Bekonowy stanik | S02E03
18:00 Plastyczna fuszerka - Ponętne kształty | S04E03
19:00 Z kamerą u Kardashianów | S06E05
20:00 Z kamerą u Kardashianów - Bez paniki! | S10E06
21:00 Dr 90210 - Mniejsze jest piękne | S01E01
22:00 Plastyczna fuszerka - Słodka łapówka | S06E04
23:00 Plastyczna fuszerka - Mniejsze czy większe? | S05E03
00:00 Błędy natury - Bliźniaczy kłopot | E03
01:00 Randka w ciemno: Bez retuszu - 2019: Odyseja randkowa | S01E07
01:30 Randka w ciemno: Bez retuszu - Mroczne sekrety | S01E10
02:00 Stewartowie i Hamiltonowie - Puszka Pandory | E05
03:00 Stewartowie i Hamiltonowie - Rodzinne nieporozumienia | E06
04:00 Jestem Cait - Całus na zgodę | S02E07
Eska Rock TV
2024-01-04
05:00 Rock by night
07:00 Aktywacja
10:00 Gramy co chcemy
13:00 Gramy co chcemy
16:00 Gramy co chcemy
17:00 Gramy co chcemy
19:00 Gramy co chcemy
22:00 Rock nie wyrok
23:00 Rock nie wyrok
00:00 Rock by night
01:00 Rock by night
02:00 Rock by night
03:00 Rock by night
04:00 Rock by night
Eska TV
2024-01-04
05:00 Polska noc
05:30 Migane klipy
05:45 TV okazje
06:00 Eska TV info
06:15 Made in Poland
07:00 Eska TV info
07:15 Hity na czasie
08:00 Eska TV info
08:15 Hity na czasie
09:00 Eska TV info
10:00 Eska TV info
11:00 Eska TV info
11:15 Hity na czasie
12:00 Eska TV info
12:15 Co się słucha?
13:00 Eska TV info
13:15 Przesłuchanie
14:00 Eska TV info
14:15 Jazdy Gwiazdy
15:00 Eska TV info
15:15 Podwójna Gorąca 20
16:00 Podwójna Gorąca 20
17:00 Podwójna Gorąca 20
18:00 Miejska lista
19:00 Polacy za granicą
20:00 Polacy za granicą
21:00 Przyjaciele 7 | S07E17
21:30 Przyjaciele 7 | S07E18
22:00 Teoria wielkiego podrywu 5 | S05E19
22:30 Teoria wielkiego podrywu 5 | S05E20
23:00 Przyjaciele 7 | S07E15
23:30 Przyjaciele 7 | S07E16
00:00 Teoria wielkiego podrywu 5 | S05E17
00:30 Teoria wielkiego podrywu 5 | S05E18
01:00 Śmierć na 1000 sposobów
01:30 Śmierć na 1000 sposobów
02:00 Polska noc
03:00 Polska noc
04:00 Polska noc
Eska TV Extra
2024-01-04
06:00 Polska lista
08:00 Hity zawsze na czasie
09:00 Jazdy Gwiazdy
10:00 Przesłuchanie
11:00 Hit godzina
14:00 Hity zawsze na czasie
15:00 Wrzuć na luz
18:00 Twoja impreska
00:00 Hity zawsze na czasie
01:00 Polska lista
Eurosport 1 PL
2024-01-04
05:30 Snooker: Turniej International Championship - mecz finałowy: Zhang Anda - Tom Ford
07:30 FIA World Endurance Championship: Podsumowanie sezonu
08:30 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni w Innsbrucku
10:00 Skoki narciarskie kobiet: Zawody Pucharu Świata w Villach
10:30 Biegi narciarskie: Tour de Ski w Davos - bieg na 20 km stylem klasycznym kobiet
12:00 Biegi narciarskie: Tour de Ski w Davos - biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn
12:45 Biegi narciarskie: Tour de Ski w Davos - bieg na 20 km stylem klasycznym mężczyzn
14:15 Snooker: Turniej International Championship - mecz finałowy: Zhang Anda - Tom Ford
15:40 Skoki narciarskie kobiet: Zawody Pucharu Świata w Villach
17:00 Biegi narciarskie: Tour de Ski w Davos - bieg na 20 km stylem klasycznym kobiet (
17:45 Biegi narciarskie: Tour de Ski w Davos - bieg na 20 km stylem klasycznym mężczyzn
18:30 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni w Innsbrucku
19:30 Skoki narciarskie kobiet: Zawody Pucharu Świata w Villach
20:30 Biegi narciarskie: Tour de Ski w Davos - bieg na 20 km stylem klasycznym kobiet
21:00 Biegi narciarskie: Tour de Ski w Davos - bieg na 20 km stylem klasycznym mężczyzn
21:45 Kolarstwo przełajowe: Trophy Koksijde - wyścig kobiet
22:30 Kolarstwo przełajowe: Trophy Koksijde - wyścig mężczyzn
23:30 Rajdy terenowe: Rajd Dakar 2023 - podsumowanie
00:30 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni w Innsbrucku
01:30 Snooker: Turniej International Championship - mecz finałowy: Zhang Anda - Tom Ford
03:00 Biegi narciarskie: Tour de Ski w Davos - bieg na 20 km stylem klasycznym kobiet
04:15 Biegi narciarskie: Tour de Ski w Davos - bieg na 20 km stylem klasycznym mężczyzn
Eurosport 2 PL
2024-01-04
05:30 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni w Innsbrucku
07:00 Skoki narciarskie kobiet: Zawody Pucharu Świata w Villach
08:00 Biegi narciarskie: Tour de Ski w Davos - biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn
09:30 Snooker: Turniej International Championship - mecz finałowy
11:30 Skoki narciarskie kobiet: Zawody Pucharu Świata w Villach
12:20 Skoki narciarskie kobiet: Zawody Pucharu Świata w Villach
14:05 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni w Innsbrucku
14:55 Kolarstwo przełajowe: Trophy Koksijde - wyścig mężczyzn
16:15 Kolarstwo przełajowe: Trophy Koksijde - wyścig kobiet
17:00 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni w Innsbrucku
17:45 Skoki narciarskie kobiet: Zawody Pucharu Świata w Villach
18:30 Biegi narciarskie: Tour de Ski w Davos - bieg na 20 km stylem klasycznym kobiet
19:15 Biegi narciarskie: Tour de Ski w Davos - bieg na 20 km stylem klasycznym mężczyzn
20:00 Kolarstwo przełajowe: Trophy Koksijde - wyścig kobiet
20:45 Kolarstwo przełajowe: Trophy Koksijde - wyścig mężczyzn
21:45 Skoki narciarskie kobiet: Zawody Pucharu Świata w Villach
22:45 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni w Innsbrucku
00:00 Golf: Sentry Tournament of Champions - 1. runda
03:00 Golf: Sentry Tournament of Champions - 1. runda
04:00 Snooker: Turniej UK Championship - mecz finałowy
FilmBox Action PL
2024-01-04
05:50 Kung-fu joga
07:35 Czerwone niebo
09:20 Zabójczyni w czerwieni
10:45 Rodzina Steedów
12:35 Cimarron Strip - Złamane skrzydło | E03
13:50 Prześladowca
15:20 Młodzi muszkieterowie
16:50 Wyznanie
18:25 Latarnicy
20:00 Blackthorn
21:40 Lochy i Smoki. Księga Plugawego Mroku
23:10 Dziennik zakrapiany rumem
01:10 Pussy Pumped To Perfection
01:45 My First Threesome
03:00 Synu, synu, cóżeś ty uczynił?
04:30 Zakończenie programu
FilmBox Arthouse PL
2024-01-04
05:25 Memento mori
06:00 Laleczka
07:20 Titus i Mirabella
07:45 Zabawa w chowanego
08:10 Tonąca koza
08:40 Vi etap
08:55 Behave Yourself!
10:15 Odosobnienie
11:40 Omsch
13:00 Bella vista
14:20 Serce w niewoli
16:00 McLintock!
18:05 Matka
19:40 Strach
21:00 Wypadek
22:30 Szarada
00:20 Obcy
02:05 Lady of Burlesque
03:35 Delikatna grawitacja
04:10 Prawdziwy uśmiech
FilmBox Extra PL
2024-01-04
05:35 Nico jednorożec
07:10 Wesele Jenny
08:45 Miłość w Laponii
10:20 Bohaterowie
12:05 Irlandzki numer
13:40 Chłopak dla szefowej
15:05 Wampirzyce
16:35 Joga dla dwojga
18:00 Poradnik pozytywnego myślenia
20:00 Nielegalni | S01E02
20:55 Next
22:30 Escape Room
00:00 Krew na betonie
02:35 Arbitraż
04:20 Zakończenie programu
FilmBox Premium PL
2024-01-04
05:25 Mali agenci: Wyścig z czasem 4D
06:50 Między wierszami
08:30 Autor widmo
10:35 9. życie Louisa Draxa
12:20 Ojciec
14:00 Sister of the Groom
15:30 Late Night
17:15 Wojenne kwiaty
18:50 Kupiec wenecki
21:00 Czarna rzeka
22:50 Spirala: Nowy rozdział serii
00:20 Interwencja
01:50 Wkraczając w pustkę
04:25 Zakończenie programu
Fox Comedy PL
2024-01-04
05:25 Futurama - Rok 3000 | S01E01
05:55 Futurama - Lądowanie | S01E02
06:25 Futurama - Współlokator | S01E03
06:55 Futurama - Kosmiczna miłość | S01E04
07:25 Simpsonowie 31 - Zeroekran | S31E15
07:55 Simpsonowie 31 - Lepszy Ned | S31E16
08:20 Simpsonowie 31 - Na zieloną trawkę | S31E17
08:50 Simpsonowie 31 - Nieznośna lekkość bobo | S31E18
09:15 On, ona i dzieciaki 3 - Człowiek roku | S03E16
09:40 On, ona i dzieciaki 3 - Ryzykowna gra Juniora: część pierwsza | S03E17
10:05 Jim wie lepiej - Pieniądze | S01E13
10:35 Jim wie lepiej - Awantura | S01E14
11:00 Jim wie lepiej - Sportowa rywalizacja | S01E15
11:30 Jim wie lepiej - Pod presją | S01E16
12:00 Sposób użycia 3 - Niech rozwód będzie z tobą | S03E11
12:30 Sposób użycia 3 - Pieniądze na dom | S03E12
13:00 Sposób użycia 3 - Zabawki dla dorosłych | S03E13
13:30 Sposób użycia 4 - Flirty | S04E01
14:00 Sposób użycia 4 - Wet za wet | S04E02
14:30 Sposób użycia 4 - Atlantic City | S04E03
15:00 Jim wie lepiej - Wieczorna randka | S01E17
15:30 Jim wie lepiej - Urodziny chłopaków | S01E18
16:00 Jim wie lepiej - Rachunek | S01E19
16:30 Jim wie lepiej - Starzy przyjaciele | S01E20
17:00 On, ona i dzieciaki 3 - Człowiek roku | S03E16
17:25 On, ona i dzieciaki 3 - Ryzykowna gra Juniora: część pierwsza | S03E17
18:00 Diabli nadali 6 - Nowa lodówka | S06E13
18:30 Diabli nadali 6 - Zamiana niań | S06E14
19:00 Jak poznałem waszą matkę 3 - Spoliczkowany | S03E09
19:30 Jak poznałem waszą matkę 3 - Jazgot | S03E10
20:00 Współczesna rodzina 7 - Seksowny dom Phila | S07E07
20:30 Współczesna rodzina 7 - Porządki w szufladzie | S07E08
21:00 Duchy - Znajomi Jaya | S02E03
21:30 Duchy - Drzewo | S02E04
22:00 Zaginiony ląd
00:00 Diabli nadali 6 - Nowa lodówka | S06E13
00:30 Diabli nadali 6 - Zamiana niań | S06E14
01:00 Sposób użycia 4 - Wet za wet | S04E02
01:30 Sposób użycia 4 - Atlantic City | S04E03
02:00 Simpsonowie 31 - Na zieloną trawkę | S31E17
02:30 Simpsonowie 31 - Nieznośna lekkość bobo | S31E18
03:00 Futurama - Rok 3000 | S01E01
03:30 Futurama - Lądowanie | S01E02
04:00 Futurama - Współlokator | S01E03
04:30 Futurama - Kosmiczna miłość | S01E04
HBO HD
2024-01-04
06:00 Smerfy 2
07:45 Test
09:10 Mumie
10:40 Pamiętać Paryż
12:25 Królowa wojownik
14:40 Gdzie śpiewają raki
16:45 Książę Egiptu
18:25 Do diabła z miłością
20:10 Ave, Cezar!
22:00 Y2K: Pluskwa milenijna
23:35 Low Country: Dynastia Murdaugh - Kings of the Lowcountry | S01E01
00:30 Zła kobieta
02:05 Ludzkie dzieci
03:55 Gdzie śpiewają raki
HBO2 HD
2024-01-04
06:00 Między liniami życia
07:30 Aquaman
09:50 Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda
12:00 Pępek świata - The Block Party | S01E05
12:20 Pępek świata - The Front Door | S01E06
12:45 Blue Beetle
14:50 Ramona
16:10 Tajemniczy prezent
17:35 Kong: Wyspa Czaszki
19:30 30 minut lub mniej
20:55 Billions 7 - The Owl | S07E08
21:55 Wilk - Watching | S01E01
22:55 Birdman
00:55 Czas mroku
03:00 Martwe zło: Przebudzenie
04:35 30 minut lub mniej
HBO3 HD
2024-01-04
06:00 Dalíland
07:35 Nie martw się, kochanie
09:40 Najdłuższy weekend
11:00 Przyjaciele 3 - The One with the Princess Leia Fantasy | S03E01
11:25 Przyjaciele 3 - The One Where No One's Ready | S03E02
11:50 Przyjaciele 3 - The One with the Jam | S03E03
12:15 To wspaniałe
13:50 Kraina Jane Austen
15:25 Żeby było miło
17:20 Młodzi wściekli
19:00 Mare z Easttown - Illusions | E05
20:00 Mare z Easttown - Sore Must Be The Storm | E06
21:00 Euforia 2 - Trying to Get to Heaven Before They Close the Door | S02E01
22:00 The Freak Brothers 2 | S02E03
22:25 The Freak Brothers 2 | S02E04
22:55 Upgrade
00:35 Mroczna Wieża
02:10 The Freak Brothers 2 | S02E03
02:35 The Freak Brothers 2 | S02E04
03:00 Euforia 2 - Trying to Get to Heaven Before They Close the Door | S02E01
04:05 Najdłuższy weekend
Kino Polska HD
2024-01-04
06:00 W rytmie wolności: Depeche Mode (6)
06:55 W rytmie wolności: Metallica (7)
07:55 Kabaretowy rejs (141)
08:50 Kabaretowy rejs (144)
09:45 Hazardziści
11:55 Nóż w wodzie
13:55 To nie ze mną (7)
14:30 To nie ze mną (8)
15:05 Miłość ci wszystko wybaczy
17:20 Pogranicze w ogniu (15)
18:45 Pogranicze w ogniu (16)
20:00 Chemia
22:05 Biała sukienka
23:40 Kamper
01:30 Jesteś Bogiem
04:00 Krzyż Walecznych
Kino Polska Muzyka HD
2024-01-04
05:00 Śpiewaj z Nami!
06:00 Śpiewaj z rana!
08:00 Rockowy poranek
10:00 Młoda Polska
11:00 Nastrojowe
13:00 Kochamy Lata 80!
13:30 Kochamy Lata 90!
14:00 Śpiewaj z Nami!
15:00 Młoda Polska
16:00 Przeboje Roku 2006
16:30 Pytania do Gwiazd
17:00 To Był Hit!
17:30 Przeboje Roku 2018
18:00 Top 20: Lata 90
20:00 TOP Karnawałowe Hity
22:00 Polskie Ballady Wszech Czasów
00:00 Kultowe przeboje
01:00 Śpiewaj z Nami!
03:00 Młoda Polska
Kino TV HD
2024-01-04
05:45 Zakończenie programu
05:55 Bonanza: Małpolud
07:00 Komisarz Rex: Nieczysta gra (3)
08:00 Komisarz Rex: Obietnica z przeszłości (4)
09:05 Świat według Bundych (10)
09:35 Świat według Bundych (11)
10:05 Świat według Bundych (12)
10:35 Świat według Bundych (13)
11:05 To nie ze mną (6)
11:35 To nie ze mną (7)
12:05 Panna Marple: 4:50 z Paddington
14:10 Trudny pacjent
16:05 Tragedia w San Andreas
18:00 Panna Marple: Noc i ciemność
20:00 Autostopowicz
21:50 Wieczór z horrorem: Naznaczony
00:00 Hostel
02:00 Bestia
03:55 Bonanza: Małpolud
04:55 Klasyka krótkich animacji: Popeye meets Sindbad
MiniMini+ HD
2024-01-04
05:00 Księżniczka Hania i Grymasek 2 (11)
05:05 Dzielny Lew Eryk 2: Strażacka drużyna (2)
05:10 Dzieciaki MiniMini Bis (8)
05:35 Dzielny Lew Eryk 6 (4)
05:40 Wygibajki 2 (2)
06:05 Moje urodziny
06:10 Ciekawski George 12 (5)
06:35 Ciekawski George 12 (6)
07:00 Leśna rodzina: Pamiętnik Frei (11)
07:10 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (30)
07:20 Cosie-Ktosie (2)
07:30 Bing (7)
07:40 Bing (8)
07:51 Gdzie jest Chicky? 2 (7)
07:52 Gdzie jest Chicky? 2 (8)
07:55 Wegezaury (17)
08:00 Tulipop (10)
08:08 Tulipop (11)
08:15 Koci domek Gabi 3 (7)
08:40 Uki (3)
08:50 Popotworki! Przyjaciele z przedszkola! (12)
09:00 Szmatkowe Królestwo (12)
09:10 Gus. Mały - wielki rycerz (43)
09:25 Ciekawski George 12 (3)
09:50 Ciekawski George 12 (4)
10:20 Teatr Ezopa (8)
10:32 Teatr Ezopa (9)
10:45 Marta mówi (9)
11:15 Bing (40)
11:30 Koci domek Gabi 3 (7)
12:00 Gazu, pieski, gazu! (18)
12:25 Edzio i Lusia (41)
12:37 Edzio i Lusia (42)
12:51 Moje urodziny
12:55 Cosie-Ktosie (2)
13:05 Oggy Oggy 2 (39)
13:20 Oggy Oggy 2 (40)
13:30 Monk (23)
13:35 Bing 2 (20)
13:45 Wegezaury 2 (17)
13:55 Moje urodziny
14:00 Ciekawski George 15 (5)
14:25 Ciekawski George 15 (6)
14:50 Przygody Berniego (23)
15:05 Pfffiraci (7)
15:20 Popotworki! Przyjaciele z przedszkola! (13)
15:35 Marta mówi (79)
16:05 Barbie: Szczypta magii (4)
16:30 Gazu, pieski, gazu! (15)
16:55 Edzio i Lusia (41)
17:08 Edzio i Lusia (42)
17:19 Gdzie jest Chicky? (30)
17:20 Strażak Sam 15 (6)
17:35 Szmatkowe Królestwo (12)
17:50 Moje urodziny
18:00 Leśna rodzina: Pamiętnik Frei (12)
18:15 Edzio i Lusia (23)
18:30 Edzio i Lusia (24)
18:45 Ciekawski George 15 (10)
19:10 Enchantimals: Miejskie przygody - Ulica Główna (2)
19:20 Koci domek Gabi 3 (7)
19:50 Chi Chi Love (10)
20:00 Oggy Oggy 2 (41)
20:10 Oggy Oggy 2 (42)
20:20 Barbie: Szczypta magii (4)
20:45 Szmatkowe Królestwo (12)
20:55 Playtime with Twinkle (23)
20:58 Playtime with Twinkle (24)
21:00 Zakończenie programu
03:31 Przygody Rybki MiniMini (9)
03:33 Dzielny Lew Eryk 6 (2)
03:37 Księżniczka Hania i Grymasek: Grymasek (1)
03:43 Rysuj z Myszką w Paski 2 (101)
03:45 Przyjaciel pies (5)
03:54 Przygody Rybki MiniMini (10)
03:57 Zagadki Myszki w Paski (36)
03:59 Meme i przysłowia: Kto pod kim dołki kopie, sam w nie wpada (4)
04:06 Czytanki Rybki MiniMini 2 (12)
04:11 Rysuj z Myszką w Paski 2 (102)
04:14 Opowieści Kota Śpiocha: Bazyliszek (6)
04:22 Chcę umieć!: Zrobić deser! (13)
04:26 Przyjaciel pies
04:32 Przeboje Rybki MiniMini: Fik mik małpka mała
04:34 Przeboje Rybki MiniMini: Co to za zwierz
04:36 Przeboje Rybki MiniMini: ZOO
04:39 Studio Mini Mini+ (13)
Music Box PL
2024-01-04
06:00 Budzik
09:00 Kapsuła czasu
11:00 Pop&dance
12:00 Wyjątkowa Trójka
12:15 Pop&dance
19:00 Wyjątkowa Trójka
19:15 Pop&dance
21:00 Kapsuła czasu
00:00 Pop&dance
Nat Geo People PL
2024-01-04
05:12 Arsenał szpiega - Seks w służbie wywiadu | E03
06:00 Cesar Millan: Psia federacja - Filadelfia | E01
07:00 Cesar Millan: Psia federacja - Waszyngton | E02
08:00 Uwaga! Niezły pies - Napięte relacje | S01E04
09:00 On, ona i pies - Aport! | S01E05
10:00 Odludna wyspa - Ułatwić sobie życie | S03E04
11:00 Apetyczna historia serów - Toronto | S01E04
12:00 Gordon Ramsay: Świat na talerzu - Na wyżynach Sumatry | S02E04
13:00 Odludna wyspa - Ryzykowny rejs | S03E08
14:00 Niezwykły dr Pol - Stanąć na własnych łapach | S09E09
15:00 Niezwykły dr Pol - Weterynaryjny kwartet | S09E10
16:00 Weterynarz z powołania - Udomowić rosomaka | S03E04
17:00 Opowieść o człowieczeństwie - Siła miłości | E05
18:00 Jak zmienić świat - Koniec z ubóstwem | E01
19:00 Niezwykły dr Pol - Wizyta wuja z Holandii | S04E04
20:00 Pułapki umysłu - Mózg na manowcach | S05E01
21:00 Cesar Millan: lepszy człowiek, lepszy pies - Ślepy szał | S01E07
22:00 Cesar Millan: lepszy człowiek, lepszy pies - Jak pies z kotem | S01E08
23:00 W pogoni za UFO - Strefa lądowania UFO | E01
00:00 Arsenał szpiega - Pozyskiwanie danych | E04
01:00 W pogoni za UFO - Zabawa dronów | E06
02:00 Pułapki umysłu - Mózg na manowcach | S05E01
02:48 Cesar Millan: lepszy człowiek, lepszy pies - Ślepy szał | S01E07
03:36 Cesar Millan: lepszy człowiek, lepszy pies - Jak pies z kotem | S01E08
04:24 W pogoni za UFO - Strefa lądowania UFO | E01
National Geographic PL
2024-01-04
05:00 Katastrofa w przestworzach - Śmiertelne rozwiązanie | S16E09
06:00 Katastrofa w przestworzach: Raport specjalny - Wodowania | S04E09
07:00 Niezwykły dr Pol - Świnki w deszczu | S05E17
08:00 Daniel Ashville i cuda inżynierii - Nowoczesny sterowiec | E01
09:00 Daniel Ashville i cuda inżynierii - Tunel w Alpach | E03
10:00 Uratowani - W warunkach ekstremalnych | E06
11:00 Zakazana historia - James Bond | S05E04
12:00 Droga do zimnej wojny - Nowy konflikt | E2-ost
13:00 Strzegąc granic | S08E09
13:30 Strzegąc granic | S08E10
14:00 Złapać przemytnika - Owocny dzień | S05E03
15:00 Alarm na lotnisku: Peru | S03E04
16:00 II wojna światowa w Arktyce - Alianci na północy | E04
17:00 Wielkie konstrukcje III Rzeszy - Pociągi śmierci | S04E01
18:00 Ekstremalne katastrofy - Samoloty, koleje i statki | S01E07
19:00 Niezwykłe zjawiska pogodowe | S02E02
20:00 Katastrofa w przestworzach - Śmiertelne rozwiązanie | S16E09
21:00 Era supertransportu - Rakiety | E05
22:00 Największe katastrofy budowlane | S01E10
23:00 Wyprawa na dno: Mroczne głębiny - Podwodne kataklizmy | E07
00:00 Katastrofa w przestworzach - Ja i mój problem | S11E10
01:00 Katastrofa w przestworzach - Śmiertelne rozwiązanie | S16E09
02:00 Stawka warta tuńczyka - Dać z siebie wszystko | S12E08
03:00 Tuż przed tragedią - Katastrofa lotnicza w Amsterdamie | S01E02
04:00 Fabryki smaku - Znikające ciastka | S04E13
04:30 Fabryki smaku - Słodkie świnki | S04E14
National Geographic Wild PL
2024-01-04
05:12 Niezwykły dr Pol - Wystawowe ABC | S11E18
06:00 Niezwykły dr Pol - Kolejny trudny pacjent | S08E19
07:00 Niezwykły dr Pol - Świeża krew | S08E22
08:00 Cesar Millan na ratunek - Mistrzyni ucieczek | S03E10
09:00 Cesar Millan na ratunek - Areszt domowy | S03E11
10:00 Śmierć przychodzi po zmroku - Potwór z bagien | E06
11:00 Dzika konfrontacja - Prawdziwy surwiwal | E01
12:00 Niezwykły dr Pol - Psie brzuszki | S11E20
13:00 Niezwykły dr Pol - Szczenięca miłość | S11E21
14:00 Europa z powietrza - Norwegia | S03E01
15:00 Mądrość oceanu
16:00 Dzikie królestwo Chin - Rokselany: sprostać wyzwaniom | E01
17:00 Zimowe królestwo - Mroźna Ameryka | E01
18:00 Najgroźniejsze zwierzęta Afryki - Śmiertelne ukąszenie | S05E01
19:00 Walki zwierząt - Nieoczekiwani zwycięzcy | S05E07
20:00 Olśniewająca Ameryka: Południowy Zachód - Na skraju pustyni | S02E03
21:00 Niezwykły dr Pol - Halloweenowe przygody | S21E06
22:00 Niezwykły dr Pol - Świąteczny skok | S21E07
23:00 Niezwykły dr Pol - Pupil w opałach | S21E08
00:00 Niezwykły dr Pol - Psie smuteczki | S21E09
01:00 Niezwykły dr Pol - Kłopoty kociego szefa | S21E10
02:00 Cesar Millan na ratunek - Mistrzyni ucieczek | S03E10
02:48 Cesar Millan na ratunek - Areszt domowy | S03E11
03:36 Śmierć przychodzi po zmroku - Potwór z bagien | E06
04:24 Dzika konfrontacja - Prawdziwy surwiwal | E01
Paramount Network
2024-01-04
05:10 Policyjna grupa pościgowa 15 (5)
06:00 Policyjna grupa pościgowa 20 (15)
07:00 Policyjna grupa pościgowa 15 (1)
08:00 Policyjna grupa pościgowa 20 (12)
09:00 Odnaleźć miłość
10:50 Ptasiek
13:20 Moneyball
16:05 Książę w Nowym Jorku
18:25 Naga broń 33 1/3: Ostateczna zniewaga
20:00 Spotlight
22:25 Stan zagrożenia
01:15 Cały ten zgiełk
03:30 World War Z
Planete+ HD
2024-01-04
06:45 Życie na wyścigach (9)
07:50 Zwierzęta Wajraka 2: Susły i chomiki (7)
08:20 Zwierzęta Wajraka 2: Rykowisko w Puszczy (8)
08:50 Polska z góry. Zamki, dworki, pałace 4: W okolicach Wrocławia (1)
09:20 Polska z góry. Zamki, dworki, pałace 4: Na ziemi kłodzkiej (2)
09:50 Na wojnę z plastikiem (1)
10:55 Na wojnę z plastikiem (2)
12:00 Królowa Elżbieta II: Silna i niewzruszona (5)
13:00 Królowa Elżbieta II: Monarchia w opałach (6)
14:00 Co z tą solą?
15:00 Fałszerze Giacomettiego
16:00 Życie pod wulkanem 2 (15)
16:30 Czechy - piękno widziane z góry (1)
17:00 Pokaż, co jesz: Wyspa Foula (12)
18:00 Świat z góry 7: Hiszpania. Od Cudillero do Castillo (10)
18:30 Świat z góry 7: Szwajcaria. Od Jeziora Neuchatel… (11)
19:00 Ekstremalna przyroda: Rosja (1)
20:00 Ekstremalna przyroda: Turcja (2)
21:00 Długa wojna: Iran-Izrael-USA: Dialog lub wojna (2-ost.)
22:00 Premiera: Narodziny konfliktu (1)
23:00 Polska z góry. Nad wodą 3 (7)
23:30 Polska z góry. Nad wodą 3 (8)
00:00 Zwierzęta w służbie wojny
01:00 Człowiek okiem orangutana
02:00 Wszystkie smaki fermentacji 2 (1)
02:30 Wszystkie smaki fermentacji 2 (2)
03:00 Karpaty dyzajn (6)
03:15 Zakończenie programu
Polonia 1
2024-01-04
05:45 Uśmiechnij się (5)
06:00 Pieska miłość (83)
07:00 Pieska miłość (84)
07:55 Wesoły ambulans 2 (2)
08:35 Na przekór przeznaczeniu (61)
09:30 Helena i chłopcy (78)
10:05 Czarna Perła (189)
10:55 Czarna Perła (190)
11:50 Uśmiechnij się (6)
12:00 Strumień namiętności (15)
13:00 Telezakupy: Jubiler TV
17:00 Pokolenie mutantów (60)
18:00 Klejnot TV
21:00 Zagadka tygodnia: Zagadka tygodnia 01.01-7.01
21:40 Miłosny trójkąt (2)
22:10 Uśmiechnij się 3 (4)
22:25 Uśmiechnij się 3 (5)
22:30 Zagadka tygodnia: Zagadka tygodnia 01.01-7.01
23:15 Miłe rozmowy (2)
23:30 Byzantium
01:50 Perwersyjna siostra
03:25 Giganci nokautów (36)
03:55 Czas na film 3: Lęk (4)
04:20 Miłe rozmowy (4)
04:55 Miłe rozmowy
Polsat
2024-01-04
05:25 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
08:40 Malanowski i partnerzy: Prawdziwa miłość (583)
09:10 Malanowski i partnerzy: Pieskie życie (584)
09:40 Sekrety rodziny: Ostatnie zamówienie (279)
10:40 Dlaczego ja?: W życiu kobiety po przeszczepie serca pojawia się mąż kobiety, której narząd dostała (1098)
11:40 Gliniarze: Dobre intencje (645)
12:50 Wydarzenia
13:20 Interwencja
13:40 Trudne sprawy: Sylwia wstydzi się własnej rodziny, ale postanowiła pomóc bliskim (1052)
14:40 Dlaczego ja?: Młoda niania Julia poznaje w parku Marcina, który cierpi na niezwykłą przypadłość (1202)
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:30 Na ratunek 112: Przemoc w rodzinie (551)
17:00 Gliniarze: Szklarnia (727)
18:00 Pierwsza miłość (3725)
18:50 Wydarzenia
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:45 Sport
19:55 Pogoda
20:00 Narzeczony mimo woli
22:15 Szkoła uwodzenia 3
00:10 Nienawiść, którą dajesz
03:05 Nasz nowy dom (146)
04:05 Zjedz Alaskę (11)
04:40 Disco Gramy
Polsat 2
2024-01-04
05:15 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (11)
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nasz nowy dom (122)
07:00 Ewa gotuje (400)
07:30 Na ratunek 112: Presja (850)
08:00 Na ratunek 112: Błąd w sztuce (851)
08:30 Trudne sprawy: Pączek Julia (1142)
09:30 Sekrety rodziny: Lepkie rączki (236)
10:30 Sekrety rodziny: Małżeństwo idealne (237)
11:30 Dlaczego ja?: Samotna matka walczy o kolegę swojego syna, który jest maltretowany przez ojczyma (1201)
12:30 Nasz nowy dom (238)
13:30 Świat według Kiepskich: Psychuszkin (392)
14:00 Świat według Kiepskich: Moje kiepskie życie (393)
14:30 Świat według Kiepskich: Erotikon (394)
15:00 Trudne sprawy: Współlokator (1087)
16:00 Dlaczego ja?: Młoda niania Julia poznaje w parku Marcina, który cierpi na niezwykłą przypadłość (1202)
17:00 48h. Zaginieni 3: Niewdzięcznik (165)
18:00 48h. Zaginieni 3: Odkupienie (166)
19:00 Gliniarze: Miłość aż po grób (770)
20:05 Wydarzenia
21:00 Gliniarze: Druga fala (771)
22:00 Dlaczego ja?: Były partner próbuje odebrać syna młodej barmance (1206)
23:00 Świat według Kiepskich: Pampeluna (375)
23:30 Świat według Kiepskich: Nim poleje się krew (376)
00:00 48h. Zaginieni: Streamerka (71)
01:00 Zdrady: Panowie z kancelarii (159)
02:00 Wydarzenia
02:45 Ewa gotuje (466)
03:15 Ewa gotuje (467)
03:45 SuperLudzie: Mariusz Kędzierski, Sylwia Gajewska (7)
04:45 SuperLudzie: Robert Zarzecki, Tomasz Karcz (8)
Polsat Cafe
2024-01-04
05:00 Zdrady: Podwójne oszustwo. Taksówkarze (32)
06:00 Demakijaż: Michał Wiśniewski z córką Fabienne (141)
06:30 Sekrety rodziny: Nowe życie (85)
07:30 Sekrety rodziny: I'm Sorry (86)
08:30 Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia (29)
10:00 Nasz nowy dom (244)
11:00 Bogaty dom - biedny dom (47)
12:00 Więzienie kobiet (4)
12:30 Więzienie kobiet (5)
13:00 Więzienie kobiet (6)
13:30 Shopping Queens. Królowe Zakupów (55)
14:30 Kolacja w ciemno (4)
15:30 Shopping Queens. Królowe Zakupów (94)
16:30 Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia (30)
18:00 Nasz nowy dom (241)
19:00 Nasz nowy dom (242)
20:00 Zdrady (91)
21:00 10 lat młodsza w 10 dni: Pilot (1)
22:00 Gry małżeńskie (95)
23:00 Zdrady: Wymiana rodzin (18)
00:00 Oszukane: Złotousty/Firmowa miłość (6)
01:00 Oszukane: Oszust habilitowany/Opiekun naciągacz (7)
02:00 Tajemnice królewskich podróży
03:00 Seks - narzędzie opresji (5)
04:00 Zdrady: Wegetarianka. Romans biurowy (33)
Polsat Comedy C. E.
2024-01-04
05:15 Mamuśka 3: Pirat, trzy żaby i książę (5)
05:35 Mamuśka 3: Ciacho i interwencja (6)
06:00 Allo, allo! 5: Świąteczne puddingi (19)
06:35 Allo, allo! 5: Uwaga, miny (20)
07:05 Mamuśka 3: Kreplech i piękny tyłeczek (7)
07:35 Mamuśka 3: Pierniczek i obnażony sutek (8)
08:00 Po sąsiedzku 5: Sąsiedzki nastrój (1)
08:30 Po sąsiedzku 5: Reklama (2)
09:00 Świat według Kiepskich: Ptaki ciernistych krzewów (12)
09:30 Świat według Kiepskich: Dziwadło (1)
10:00 Świat według Kiepskich: Sto jaj (2)
10:30 Co ludzie powiedzą? 3: Kto jest snobem? (4)
11:05 Co ludzie powiedzą? 3: Hobby Ryszarda (5)
11:50 Allo, allo! 5: Wszyscy na pokład (21)
12:25 Allo, allo! 5: Express genewski (22)
12:55 Dwóch i pół: Faza pierwsza zakończona (9)
13:20 Dwóch i pół: Wesołego Dziękczynienia (10)
13:50 Dwóch i pół: Alan Harper, superbohater (11)
14:10 Dwóch i pół: Wielbłądy i feromony (12)
14:35 Bob kocha Abisholę: Walnij kreta (5)
15:00 Tatuśkowie (33)
16:00 I kto tu rządzi?: Kto pstryknął babcię Basię (7)
16:30 I kto tu rządzi?: Drażliwa sprawa (8)
17:00 Co ludzie powiedzą? 3: Wernisaż (6)
17:35 Co ludzie powiedzą? 3: Żeglarski podwieczorek (7)
18:20 Allo, allo! 5: Enigma (23)
18:55 Allo, allo! 5: Odnowienie przysięgi małżeńskiej (24)
19:30 Tatuśkowie (34)
20:30 Świat według Kiepskich: Cyceron (3)
21:00 Świat według Kiepskich: Obserwator (4)
21:30 Świat według Kiepskich: La la la (5)
22:00 Po sąsiedzku 5: Mecz (3)
22:30 Po sąsiedzku 5: Nowa promocja (4)
23:00 Comedy Club 6 (10)
23:30 Comedy Club 6 (11)
00:00 Pacześ Show: Lekarze (4)
01:25 Świat według Kiepskich: Cyceron (3)
01:55 Świat według Kiepskich: Obserwator (4)
02:25 Świat według Kiepskich: La la la (5)
02:55 Twarzą w twarz 2: Carly i Ciara (6)
03:20 Comedy Club 6 (8)
03:45 Comedy Club 6 (9)
04:15 Pacześ Show: Lekarze (4)
Polsat Doku
2024-01-04
05:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (11)
05:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (12)
06:00 Emil, pogromca mandatów (38)
06:30 Emil, pogromca mandatów (39)
07:00 Emil, pogromca mandatów (40)
07:30 Emil, pogromca mandatów (1)
08:00 Hardkorowy lombard (95)
08:30 Hardkorowy lombard (96)
09:00 Gliniarze: Jaki ojciec, taki syn (86)
10:00 Gliniarze: Egzekucja (87)
11:00 Polacy w świecie: Ateny (38)
12:00 Polacy w świecie: Moskwa (39)
13:00 Poszukiwacze historii: Jedno ogniwo (102)
13:30 Poszukiwacze historii: Tajemnica zaginionego sztandaru (103)
14:00 Czołgi: Ewolucja machiny wojennej (7)
15:00 Poszukiwacze historii: Potopione skarby (21)
15:30 Poszukiwacze historii: Zapomniana bitwa. Kunersdorf 1759 (22)
16:00 Pociągi, które zmieniły świat (2)
17:05 Pociągi, które zmieniły świat (1)
18:10 Niezwykłe pociągi (1)
19:10 Niezwykłe pociągi (2)
20:10 Niewyjaśnione tajemnice (1)
21:05 Niewyjaśnione tajemnice (2)
22:00 Przepowiednia o papieżach
00:00 Poszukiwacze historii: Wędrujący garnizon (27)
00:30 Poszukiwacze historii: Brześć Kujawski (28)
01:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (55)
01:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (56)
02:00 Taaaka ryba: Morsy na Nordkappie (97)
02:30 Taaaka ryba: Spinning jeziorowy (98)
03:00 Tajna historia XX wieku: Niechciana forteca (78)
03:30 Tajna historia XX wieku: Żołnierze Himmlera (79)
04:00 Łowca pedofilów (148)
04:30 Łowca pedofilów (149)
Polsat Film
2024-01-04
05:00 Na ratunek 112: Bezkarny (863)
05:30 Na ratunek 112: Fałszywy ginekolog (864)
06:00 Skazany za… (7)
06:30 Skazany za… (8)
07:00 Skazany za… (9)
07:30 Na ratunek 112: Porwane dzieci (638)
08:00 Na ratunek 112: Trauma (639)
08:30 Przyjaciółki (131)
09:30 Przyjaciółki (132)
10:30 Świat według Kiepskich: Waldek Tour (75)
11:00 Świat według Kiepskich: Waldemar (76)
11:30 Świat według Kiepskich: Grunt to rodzinka (181)
12:00 Świat według Kiepskich: Wiara czyni cuda (207)
12:50 Super tata
14:50 Doktor Dolittle
16:40 Kevin sam w domu
18:50 Czarownica
21:00 Romantyczny czwartek: Faworyta
23:30 Królestwo niebieskie
02:30 Ślad: Do samej śmierci (38)
03:30 Ślad: Pewna niepewność (87)
04:30 Ślad: Późna miłość (88)
Polsat Games
2024-01-04
05:00 Gliniarze: Ratujcie moją mamę (85)
05:45 Level 7: 7 remake'ow, na które wszyscy czekamy (1)
06:00 E-sport: WORLDS 2023
07:00 E-sport: WORLDS 2023
08:00 E-sport: WORLDS 2023
08:45 Level 7: 7 gier, które chciały być Doomem (2)
09:00 Smocze Jaja (6)
10:00 Tajna historia XX wieku: Wehrwolf (37)
10:30 Tajna historia XX wieku: Paliwo wojny, część 1 (38)
11:00 Dragon Ball Super (27)
11:30 Dragon Ball Super (28)
12:00 Dragon Ball Super (29)
12:30 Dragonball Z Kai (71)
13:00 Dragonball Z Kai (72)
13:30 Dragonball Z Kai (73)
14:00 Dragon Ball Super (30)
14:30 Dragon Ball Super (31)
15:00 Nowa Gra+ Day (2)
15:30 Dragonball Z Kai (72)
16:00 Dragonball Z Kai (73)
16:30 Gliniarze: Jaki ojciec, taki syn (86)
17:30 Level 7: 7 gier, których premiery paliły nam peceta (3)
17:45 E-sport: Ultraliga - Mistrzostwa Polski Teamfight Tactics 2023
22:00 Strach się bać! - Outlast (6)
23:00 Włatcy móch: Łospa Wieczna (80)
23:30 Włatcy móch: Żenadera bohatera (81)
00:00 Strach się bać! - Outlast (12)
01:00 E-sport: Ultraliga - Mistrzostwa Polski Teamfight Tactics 2023
Polsat Music HD
2024-01-04
05:00 Polska nocą. Telemagazyn z wydaniem magazynowym
06:00 Hitowy poranek
07:00 Hitowy poranek
08:00 Hitowy poranek
09:00 Hitowy poranek
10:00 Tylko hity
11:00 Tylko hity
12:00 Tylko hity
13:00 Tylko hity
14:00 Tylko hity
15:00 Tylko hity
16:00 Tylko hity
17:00 Tylko hity
18:00 Gorące hity
19:00 Gorące hity
20:00 Gorące hity
21:00 Gorące hity
22:00 Gorące hity
23:00 Gorące hity
00:00 Polska nocą
01:00 Polska nocą
02:00 Polska nocą
03:00 Polska nocą
04:00 Polska nocą
Polsat News
2024-01-04
05:10 Dzień na świecie
06:00 Nowy dzień
07:40 Graffiti
08:00 Nowy dzień
10:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:55 Pogoda
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:55 Pogoda
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:45 Pogoda
12:50 Wydarzenia 12:50
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:55 Pogoda
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:50 Wydarzenia 15:50
16:10 Więcej «Wydarzeń»
16:30 Punkt widzenia
18:50 Wydarzenia 18:50
19:20 Gość «Wydarzeń»
19:50 Debata dnia
21:00 Raport dnia
21:50 Wydarzenia wieczorne
22:30 Dzień na świecie
23:30 Obraz dnia - serwis informacyjny
00:15 Punkt widzenia
01:20 Wydarzenia wieczorne
01:55 Gość «Wydarzeń»
02:30 Debata dnia
03:15 Poszukiwacze historii
03:40 SuperLudzie
04:00 Łowca pedofilów
04:25 Interwencja
04:40 Wydarzenia wieczorne
Polsat News 2
2024-01-04
06:00 #Jesteśmy dla dzieci
06:35 Wydarzenia
07:15 Debata dnia
08:15 Z klimatem i z pasją
08:45 Raport
09:35 Wydarzenia
10:15 Państwo w państwie
11:50 Dzień na świecie
12:40 Debata dnia
13:45 Państwo w państwie
15:20 Z klimatem i z pasją
15:50 Gość
16:15 #Jesteśmy dla dzieci
16:45 Interwencja - taka jest Polska
17:35 Wydarzenia
17:50 Więcej
18:10 #Jesteśmy dla dzieci
18:45 Debata dnia
19:45 Interwencja - taka jest Polska
20:30 Interwencja
20:50 Państwo w państwie
22:35 Wydarzenia
23:05 Gość
23:35 Debata dnia
00:35 Dzień na świecie
01:15 #Jesteśmy dla dzieci
01:35 Wydarzenia
02:10 Z klimatem i z pasją
02:30 #Jesteśmy dla dzieci
02:55 Wydarzenia
03:25 Z klimatem i z pasją
Polsat Play
2024-01-04
05:00 Kama Sutra (2)
06:00 Wojny magazynowe (2)
06:30 Wojny magazynowe (3)
07:00 Wojny magazynowe (4)
07:30 Chłopaki do wzięcia (130)
08:00 Chłopaki do wzięcia (131)
08:30 Chłopaki do wzięcia (132)
09:00 Więzienie (88)
09:30 Więzienie (89)
10:00 Poszukiwacze historii: Tajemnica pałacu Wojciechy (138)
10:30 Poszukiwacze historii: Akcja Manyłowa (139)
11:00 Poszukiwacze historii: Na tropie Shermana Armii Czerwonej (140)
11:30 Skarby III Rzeszy: Grabieżcy (3)
12:00 Skarby III Rzeszy: Lista zaginionych skarbów (4)
12:30 Wojny magazynowe (5)
13:00 Wojny magazynowe (6)
13:30 Wojny magazynowe (7)
14:00 Hardkorowy lombard (90)
14:30 Hardkorowy lombard (91)
15:00 Hardkorowy lombard (92)
15:30 Gwiazdy lombardu (9)
16:00 Gwiazdy lombardu (10)
16:30 Gwiazdy lombardu (11)
17:00 Polacy za granicą: Kapsztad (15)
18:00 Polacy za granicą: Madagaskar (16)
19:00 Poszukiwacze historii: Wielka Wojna w Bieszczadach (68)
19:30 Poszukiwacze historii: Węgrzy w Bieszczadach (69)
20:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (30)
20:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (31)
21:00 Zwierzaki (2)
21:30 Górale (162)
22:00 Górale (163)
22:30 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (127)
23:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (128)
23:30 Więzienie (13)
00:00 Więzienie (14)
00:30 Łowca pedofilów (143)
01:00 Łowca pedofilów (144)
01:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (48)
02:00 Kama Sutra (3)
03:00 Kama Sutra (4)
04:00 Kama Sutra (5)
Polsat Rodzina
2024-01-04
05:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (90)
05:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (91)
06:05 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć: Objawienia prywatne - wierzyć czy nie? (59)
07:00 Bogaty dom - biedny dom (45)
08:00 Bogaty dom - biedny dom (46)
09:00 Mityczne potwory (5)
10:10 Mityczne potwory (6)
11:25 Pszczółka Maja: Bieg na przełaj (59)
11:55 Pszczółka Maja: Ucieczka (60)
12:30 Byli sobie wynalazcy: Mierzenie czasu (4)
13:00 Byli sobie wynalazcy: Henryk Żeglarz i kartografia (5)
13:35 Rodzina zastępcza: Podagra (266)
14:40 David Attenborough i cuda natury 2 (1)
15:10 David Attenborough i cuda natury 2 (2)
15:50 Niezwykłe zjawiska przyrody (1)
17:00 Gwiazdy lombardu (3)
17:30 Gwiazdy lombardu (4)
18:00 Rolnicy. Podlasie (5)
19:00 Rodzina zastępcza: Podrzutek (245)
20:00 Rodzina zastępcza: Koszmar koszmarów (246)
21:00 Rodzina zastępcza: Prawdziwa czarownica (247)
22:00 Nasz nowy dom (163)
23:00 Nasz nowy dom (164)
00:00 Mityczne potwory (1)
01:00 Mityczne potwory (2)
02:00 Ewa gotuje (415)
02:30 Ewa gotuje (416)
03:00 SuperLudzie (5)
03:30 SuperLudzie (6)
04:00 Kołowrotek (156)
04:30 Kołowrotek (157)
Polsat Seriale
2024-01-04
05:00 Sekrety rodziny: Piękne życie (285)
06:00 Gliniarze: Sposób działania (434)
07:00 Gliniarze: Tajemnica (435)
08:00 Gliniarze: Przekręt (436)
09:00 48h. Zaginieni: Jubiler (62)
10:00 48h. Zaginieni: Motyw (63)
11:00 48h. Zaginieni: Księgowy (64)
12:00 48h. Zaginieni: Klub (65)
13:00 48h. Zaginieni: Motylki (66)
14:00 Niania: Chłopak Małgosi (118)
14:30 Niania: Przy nadziei (119)
15:00 Świat według Kiepskich: Robak (490)
15:30 Świat według Kiepskich: Tadeusz Surowy (491)
16:00 Świat według Kiepskich: Moby Dick (492)
16:30 Świat według Kiepskich: Zbigniew Wodecki (493)
17:00 Świat według Kiepskich: Ukulele (494)
17:30 Świat według Kiepskich: Upiór (495)
18:00 I kto tu rządzi?: Pierwsza gwiazdka (13)
18:30 I kto tu rządzi?: Pod jednym dachem (14)
19:00 I kto tu rządzi?: Mąż i wąż, część 1 (15)
19:30 I kto tu rządzi?: Mąż i wąż, część 2 (16)
20:00 Strażnik Teksasu: Money Train (13)
21:00 Strażnik Teksasu: Mean Streets (14)
22:00 Strażnik Teksasu: Cowboy (15)
23:00 Strażnik Teksasu (16)
00:00 Ślad: Uroda może zabić (45)
01:00 Ślad: Cudze pieniądze (46)
02:00 Ślad: Zawodowiec (47)
03:00 Na ratunek 112: Nielegalne walki (268)
03:30 Na ratunek 112: Uprowadzenie kobiet (269)
04:00 Na ratunek 112: Nastolatkowie uzależniają się od groźnego narkotyku i na głodzie dokonują napadu (270)
04:30 Na ratunek 112: 9-latek betonuje stopy / Powiększanie ust szklanką na wieczorze panieńskim (271)
Polsat Sport
2024-01-04
06:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - Exact Systems Hemarpol Częstochowa - Trefl Gdańsk
07:30 LIVE! Tenis: United Cup - ćwierćfinał
09:30 LIVE! Tenis: United Cup - ćwierćfinał
11:30 LIVE! Tenis: United Cup - ćwierćfinał
13:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - Asseco Resovia Rzeszów - LUK Lublin
15:45 LIVE! Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - PSG Stal Nysa - Ślepsk Malow Suwałki
18:20 LIVE! Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - GKS Katowice - Cuprum Lubin
21:00 LIVE! Siatkówka kobiet: TAURON Liga - MOYA Radomka Radom - PGE Rysice Rzeszów
23:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron CMC Warta Zawiercie
01:00 Boks: Polsat Boxing Promotions 5 we Wrocławiu - waga junior ciężka: Nikodem Jeżewski - Artur Mann 19.02.2022
Polsat Sport Extra
2024-01-04
06:00 Piłka nożna: Puchar Włoch - mecz 1/8 finału: AC Milan - Cagliari Calcio
08:30 Piłka ręczna kobiet: ORLEN Superliga Kobiet - Galiczanka Lwów - MKS FunFloor Lublin
11:00 Boks: Gala Polsat Boxing Promotions 11 (15.10.2022)
13:00 Tenis: Podsumowanie 2023 roku
14:00 Piłka nożna: Puchar Włoch - mecz 1/8 finału: AS Roma - US Cremonese
16:00 Tenis: United Cup - ćwierćfinał
17:20 LIVE! Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga - Arriva Polski Cukier Toruń - Polski Cukier Start Lublin
20:00 Tenis: United Cup - ćwierćfinał
20:55 LIVE! Piłka nożna: Puchar Włoch - mecz 1/8 finału: Juventus FC - US Salernitana 1919
23:00 Piłka nożna: Puchar Włoch - mecz 1/8 finału: AC Milan - Cagliari Calcio
01:00 Sporty walki: FEN 45 - Cezary Oleksiejczuk - Mansur Abdurzakov 11.03.2023
03:30 LIVE! Tenis: Turniej ATP w Brisbane - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport Fight
2024-01-04
05:50 Sporty walki: Babilon MMA 6 w Raszynie - Paweł Pawlak - Daniel Skibiński 15.12.2018
06:40 Z archiwum ESPN: Walka o pasy WBC, WBA, IBF w Atlantic City - waga ciężka: Mike Tyson - Larry Holmes 22.01.1988
07:00 KOTV Weekly
07:30 Sztuki walki: WAITW Fight Night w Tczewie - Łukasz Sajewski - Alan Silverio 03.03.2023 {
09:45 Boks: Walka o pas WBO w Londynie - waga junior ciężka: Ellis Zorro - Luca D'Ortenzi 06.10.2023
11:30 Sporty walki: FEN 50 - Eder De Souza - Marcin Łazarz 02.09.2023
13:30 Atleci
13:55 Boks: Polsat Boxing Promotions 9 w Częstochowie - waga ciężka: Marcin Siwy - Kamil Sokołowski 02.09.2022
17:00 Sporty walki: UFC Fight Night 229 w Las Vegas - Grant Dawson - Bobby Green 07.10.2023
17:45 KOTV Classics
18:35 Boks: Babilon Boxing Show & K-1 w Ząbkach - Jan Lodzik - Konrad Dąbrowski 13.05.2023
20:00 Koloseum
21:25 Sporty walki: Cage Warriors 155 w San Diego - Jamey Lynch - Kyle Driscoll 02.06.2023
23:45 KOTV Weekly
00:15 Boks: Gala w Żukowie - waga junior średnia: Evander Riviera - Kacper Salabura 10.12.2021
03:10 Atleci
03:35 Boks: Walka o mistrzostwo Polski w Międzyzdrojach - waga półciężka: Dariusz Sęk - Marek Matyja 19.08.2017
Polsat Sport News
2024-01-04
06:00 Siatkówka mężczyzn: Puchar Włoch - mecz ćwierćfinałowy: Itas Trentino - Rana Verona Volley
08:30 Cafe Futbol
10:00 Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix w Pekinie - program dowolny solistek
11:00 Piłka nożna: Puchar Włoch - mecz 1/8 finału: Atalanta BC - US Sassuolo Calcio
13:00 Tenis: United Cup - ćwierćfinał
15:00 Boks: Babilon Boxing Show w Radomiu - Daniel Rutkowski - Damian Kiwior 17.12.2021
17:10 F1 H2O: Grand Prix Szardży - podsumowanie
18:00 Piłka nożna: Puchar Włoch - mecz 1/8 finału: Atalanta BC - US Sassuolo Calcio
20:20 LIVE! Siatkówka mężczyzn: Puchar Włoch - mecz ćwierćfinałowy: Sir Susa Vim Perugia - Valsa Group Modena
23:00 Tenis: United Cup - ćwierćfinał
01:00 Sporty walki: Babilon MMA 29 - Piotr Kacprzak - Damian Zorczykowski 10.06.2022
Polsat Sport Premium 1
2024-01-04
05:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Szachtar Donieck - FC Barcelona
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Barcelona - FC Porto
08:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Real Madryt CF - SSC Napoli
10:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Szachtar Donieck - FC Barcelona
11:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Arsenal FC - Sevilla FC
13:00 Piłka nożna z archiwum: Rewolucja Sacchiego - AC Milan 1988-90
13:30 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 1
14:00 Magazyn Ligi Mistrzów: Podsumowanie fazy grupowej
14:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - SSC Napoli - 1. FC Union Berlin
16:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Barcelona - Szachtar Donieck
17:30 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 2
18:00 Piłka nożna z archiwum: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Chelsea FC - Arsenal FC 24.03.2004
18:40 LIVE! Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga - Fenerbahce Stambuł - Maccabi Tel Awiw
20:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Podsumowanie fazy grupowej
21:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - SSC Napoli - 1. FC Union Berlin
23:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Real Madryt CF - SSC Napoli
00:30 Piłka nożna z archiwum: Rewolucja Sacchiego - AC Milan 1988-90
01:00 Piłka nożna z archiwum: Wielki Bayern 1974-76
01:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - AC Milan - Paris Saint-Germain
03:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - SSC Napoli - 1. FC Union Berlin
04:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Barcelona - Szachtar Donieck
Polsat Sport Premium 2
2024-01-04
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Galatasaray SK - FC Bayern Monachium
08:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Atletico Madryt - Feyenoord Rotterdam
10:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - AC Milan - Newcastle United FC
11:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: FC Barcelona - Manchester United (2009), Real Madryt - Valencia (2000)
12:00 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2013 - Bayern Monachium - Chelsea FC
12:30 Cafe Futbol
14:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Barcelona - Royal Antwerp FC
15:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - SSC Napoli - Real Madryt CF
17:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Manchester United FC - FC Kopenhaga
18:30 Piłka nożna z archiwum: IFK Goeteborg - Legia Warszawa - runda kwalifikacyjna LM 1995/1996
19:00 Piłka nożna z archiwum: Panathinaikos Ateny - Wisła Kraków - 3. runda kwalifikacyjna LM 2005/2006
19:30 Magazyn Ligi Mistrzów
19:55 LIVE! Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga - Crvena Zvezda Belgrad - KK Partizan Belgrad
22:00 Magazyn Ligi Mistrzów: A Short History
23:30 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2013 - Bayern Monachium - Chelsea FC
01:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Porto - FC Barcelona
02:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - SSC Napoli - Real Madryt CF
04:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Bayern Monachium - Manchester United FC
Polsat Viasat Explore
2024-01-04
05:15 Nefrytowa gorączka 3: Kopiemy! (3)
06:15 Rzeczne potwory 8: Demon z głębi morza (1)
07:15 Australijscy poszukiwacze złota 7 (2)
08:15 Australijscy poszukiwacze złota 7 (3)
09:15 Australijscy poszukiwacze złota 7 (4)
10:10 Australijscy poszukiwacze złota 7 (5)
11:10 Australijscy poszukiwacze złota 7 (6)
12:10 Australijscy poszukiwacze złota 7 (7)
13:10 Australijscy poszukiwacze złota 7 (8)
14:05 Australijscy poszukiwacze złota 7 (9)
15:00 Australijscy poszukiwacze złota 7 (10)
16:00 Ciężarówką po bezdrożach Australii 2 (6)
17:00 Ciężarówką po bezdrożach Australii 2 (7)
18:00 Rzeczne potwory 8: Demon z głębi morza (1)
19:00 Australijscy poszukiwacze złota 8 (7)
20:00 Australijscy poszukiwacze złota 8 (8)
21:00 Największe pomyłki inżynierów 6 (7)
22:00 Niezwykłe linie kolejowe (1)
23:00 Rzeczne potwory 8: Demon z głębi morza (1)
00:10 Oko w oko z potworami: Przeżyć spotkanie z paraibą (4)
01:05 Australijscy poszukiwacze złota (7)
01:55 Australijscy poszukiwacze złota (8)
02:45 Największe pomyłki inżynierów 6 (7)
03:35 Niezwykłe linie kolejowe (1)
04:30 Autostrada 401: Między życiem a śmiercią (13)
Polsat Viasat History
2024-01-04
05:00 Ambasadorowie w Berlinie: Przed II wojną światową
06:15 Najdziwniejsze przedmioty: Starożytny komputer, gołąb i rzymska nanotechnologia (4)
07:00 Sekrety dawnych budowniczych: Potężne zamki (4)
08:05 Wojna światowa: 1914-1945: Zwyciężymy: 1929-1935 (4)
09:10 Punkty zwrotne II wojny światowej: Wojna na wyniszczenie (4)
10:15 II wojna światowa - wielkie bitwy w Europie: Operacja Market Garden (4)
11:25 Odliczanie: powstanie i upadek muru berlińskiego: Odliczanie przed 1961 r.: powstanie muru berlińskiego (1)
12:25 Odliczanie: powstanie i upadek muru berlińskiego: Odliczanie przed 1989 r.: upadek muru berlińskiego (2)
13:25 Ambasadorowie w Berlinie: Przed II wojną światową
14:35 Wyprawa po skarby z Bettany Hughes: Skarby wysp Morza Śródziemnego (4)
15:35 Najdziwniejsze przedmioty: Starożytny komputer, gołąb i rzymska nanotechnologia (4)
16:35 Sekrety dawnych budowniczych: Potężne zamki (4)
17:40 Wojna światowa: 1914-1945: Zwyciężymy: 1929-1935 (4)
18:45 Punkty zwrotne II wojny światowej: Wojna na wyniszczenie (4)
19:50 II wojna światowa - wielkie bitwy w Europie: Operacja Market Garden (4)
21:00 Klątwa umarlaka: W poszukiwaniu zaginionego złota: Tajemnica poszukiwacza (4)
21:55 Klątwa umarlaka: W poszukiwaniu zaginionego złota: Tajemnica złota z Terrarosa (5)
22:55 Klątwa umarlaka: W poszukiwaniu zaginionego złota: Złoto z Bute Inlet, część 1 (6)
23:50 Zapomniane fronty II wojny światowej: Operacja «Gunnerside» (4)
00:55 II wojna światowa - wielkie bitwy w Europie: Operacja Market Garden (4)
01:50 Punkty zwrotne II wojny światowej: Wojna na wyniszczenie (4)
02:45 Klątwa umarlaka: W poszukiwaniu zaginionego złota: Tajemnica poszukiwacza (4)
03:25 Klątwa umarlaka: W poszukiwaniu zaginionego złota: Tajemnica złota z Terrarosa (5)
04:10 Klątwa umarlaka: W poszukiwaniu zaginionego złota: Złoto z Bute Inlet, część 1 (6)
04:50 Zakazana historia 7: Hitler: wakacje z nienawiścią (1)
Polsat Viasat Nature
2024-01-04
05:05 Weterynarz z Yorkshire 2 (1)
06:00 Dzikie Chiny z Rayem Mearsem: Pekin i Wielki Mur (1)
06:30 Dzikie Chiny z Rayem Mearsem: Spacery ze słoniami (2)
07:00 Dzikie Chiny z Rayem Mearsem: Chińskie pandy (3)
07:35 Dzikie Chiny z Rayem Mearsem: Dolina kotów (4)
08:15 Na granicy wyginięcia: najciekawsze zwierzęta Chin
09:20 Nieznane Indie: Kraina zmian (1)
10:25 Dzika Sri Lanka: kraina lampartów
11:25 Malawi: na pomoc zwierzętom: Pościg (4)
12:35 Zwierzęta z Taronga Zoo 2: Wielkouch wraca do domu (4)
13:30 Zwierzęce wojny: Walka o pożywienie (3)
14:35 Szpital dla słoni (1)
15:35 Malawi: na pomoc zwierzętom: Przede wszystkim wolność (1)
16:40 Szympansy z Kongo: Jane Goodall zaprasza 2: Droga do wolności (1)
17:50 Rzeczne potwory: Zabójcy z Amazonii (4)
18:50 Wielkie rzeki: Zambezi (4)
19:55 Zwierzęce wojny: Walka o miłość (4)
21:00 Olbrzymy: Słonie (1)
22:05 Olbrzymy, których już nie ma: Tajemnice tyranozaura (1)
23:15 Odyseja zwierząt: Wędrówki słoni (1)
00:25 Epoka lodowcowa: zamrożony świat (1)
01:20 Malawi: na pomoc zwierzętom: Pościg (4)
02:10 Dzikie ścieżki przetrwania 2: Krainy lodu (4)
03:00 Ogrody zoologiczne Australii (4)
03:45 Weterynarz z Yorkshire 2 (1)
04:30 Weterynarz z Yorkshire 2 (2)
SportKlub
2024-01-04
05:10 GWA Wingfoil World Tour | E04
06:00 Piłka nożna: Liga grecka: Atromitos Halkidonia - Panathinaikos Ateny
08:05 Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska: Unicaja - Barça
10:15 Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska: Joventut Badalona - Real Madryt
12:35 Piłka nożna: Liga grecka: Atromitos Halkidonia - Panathinaikos Ateny
14:40 Piłka nożna: Liga słoweńska: NS Mura - NK Domžale
16:50 Piłka nożna: Liga słoweńska: NK Aluminij - NK Domžale
19:00 FEI Ride | E09
19:40 Mass Participation - Hong Kong Cyclothon | E11
20:15 Jeździectwo: Zawody Pucharu Świata w Mechelen
21:25 Piłka nożna: Liga grecka: Atromitos Halkidonia - Panathinaikos Ateny
23:25 Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska: Unicaja - Barça
01:40 Piłka nożna: Liga słoweńska: NK Aluminij - NK Domžale
03:50 Mobil 1 The Grid | E10
04:35 Siatkówka plażowa: Turniej Queen & King of the Court w Dosze - finał kobiet
Stars.TV
2024-01-04
07:00 Best 00's
08:00 Best Hits
09:00 Best 80's
11:00 Best 90's
12:00 Best Ballads
13:00 Best 80's
14:00 Best 90's
15:00 Best Hits
16:00 Best 70's
17:00 Best 80's
19:00 Top 50 Hity Roku 1980 według widzów STARS.TV
23:30 Best Hits
00:00 Best Hits
01:00 Best Polish
Sundance TV PL
2024-01-04
05:50 Zoom In 2022 - Malcolm & Marie | E15
06:00 Taniec
07:35 Abba: The Movie
09:20 O czym szumią wierzby
11:05 Demony prerii
12:35 Trumphobia
13:50 Zoom In 2022 - Malcolm & Marie | E15
14:00 Taniec
15:35 Abba: The Movie
17:20 O czym szumią wierzby
19:05 Demony prerii
20:35 Trumphobia
21:50 Zoom In 2022 - Malcolm & Marie | E15
22:00 Dwugłos
23:30 Let the Music Play: The Barry White Story
00:30 Gracie
02:10 Walking and Talking
03:40 Dobry doktor
Super Polsat
2024-01-04
05:00 Na ratunek 112: Włamywacz (799)
05:30 Na ratunek 112: Przypadek (800)
06:00 SuperLudzie (38)
06:30 Na ratunek 112: Wyglądający na pijaka mężczyzna traci przytomność na przystanku autobusowym / Odrobina może zabić, czyli uczulenie na orzechy (13)
07:00 Na ratunek 112: Pracownik magazynu słabnie podczas pracy / Chłopiec z fajerwerkami (14)
07:30 Na ratunek 112: Maleństwo/ Grafik komputerowy doznaje wypadku w kasku Virtual Reality (15)
08:00 Na ratunek 112: Chłopak, grając w koszykówkę, uderza głową o słup i traci przytomność/ Chłopiec pogryziony przez bezpańskiego psa (16)
08:30 Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia (67)
10:00 Wydarzenia
10:30 Nasz nowy dom (162)
11:30 Bogaty dom - biedny dom (71)
12:35 F1 H2O: Grand Prix Szardży
13:00 Świat według Kiepskich: Ukulele (494)
13:30 Świat według Kiepskich: Ostatni cham (222)
14:15 Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia (68)
15:50 Wydarzenia
16:10 Więcej «Wydarzeń»
16:20 Gość «Wydarzeń 24»
16:50 Nasz nowy dom (224)
17:50 Świat według Kiepskich: Kiepska płeć (198)
18:30 Świat według Kiepskich: Egzekucja (17)
19:00 Świat według Kiepskich: Europejski obywatel (561)
19:30 Świat według Kiepskich: Wielki zderzacz hadronów (562)
20:05 Więzienie kobiet (11)
20:35 Więzienie kobiet (12)
21:05 Policjanci (4)
21:35 Policjanci (5)
22:00 Zmartwychwstały
00:15 Max Payne
02:20 Świat według Kiepskich: Kazachstańskie Wieczera (112)
03:00 Świat według Kiepskich: Kalendarz (313)
03:30 Świat według Kiepskich: Skok w bok (314)
04:00 Nasz nowy dom (168)
TeleToon+ HD
2024-01-04
05:00 Polska z góry - Dolina Dolnej Wisły | S01E07
05:25 Polska z góry - Dolina Bugu | S01E08
05:50 Deserownia 2 - Ryżowe kulki albo pomysł z potencjałem | S02E05
06:00 Deserownia 2 - Pasty do krakersów, czyli sąsiedzka pomoc | S02E06
06:10 Turbokozak Junior | S01E13
06:25 Detektyw Łodyga 4 - Największy skarb na świecie | S04E07
06:35 Detektyw Łodyga 4 - Największy skarb na świecie | S04E08
06:50 Siostry 2 | S02E19
07:00 Siostry 2 | S02E20
07:15 Dodo | E09
07:25 Dodo | E10
07:40 Barbie: Dreamhouse Adventures | E19
08:00 Barbie: Dreamhouse Adventures | E20
08:30 Rainbow High 2 | S02E14
08:45 Dzielne króliczki | E01
09:05 Sunny Bunnies | S01E07
09:10 Sunny Bunnies | S01E08
09:15 Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście | S01E04
09:25 Odlotowe opowieści | E33
09:35 Odlotowe opowieści | E34
09:50 Polly Pocket 3 | S03E20
10:10 Kumple z dżungli na ratunek! 3 | S03E07
10:20 Kumple z dżungli na ratunek! 3 | S03E08
10:40 Gadający Tom i przyjaciele 3 | S03E15
10:50 Gadający Tom i przyjaciele 3 | S03E16
11:05 Piratka i Kapitano 2 | S02E23
11:15 Piratka i Kapitano 2 | S02E24
11:35 Ronja, córka zbójnika | E12
12:00 Monk | E20
12:05 Monk | E21
12:07 Monk | E22
12:15 Świat Alvy | E47
12:25 Świat Alvy | E48
12:45 Molang 4 | S04E07
12:50 Molang 4 | S04E08
13:00 Polly Pocket 2 | S02E13
13:15 Barbie: Dreamhouse Adventures 2 | E21
13:35 Barbie: Dreamhouse Adventures 2 | E22
14:00 Gadający Tom i przyjaciele 5 | S05E21
14:10 Gadający Tom i przyjaciele 5 | S05E22
14:20 Gadający Tom i przyjaciele 5 | S05E23
14:30 Gadający Tom i przyjaciele 5 | S05E24
14:45 Dzielne króliczki | E22
14:50 Dzielne króliczki | E23
15:10 Oggy i karaluchy: Nowe pokolenie | S01E70
15:20 Oggy i karaluchy: Nowe pokolenie | S01E71
15:25 Oggy i karaluchy: Nowe pokolenie | S01E72
15:45 Siostry 2 | S02E24
15:55 Siostry 2 | S02E25
16:10 Kumple z dżungli - na ratunek! | S02E11
16:20 Kumple z dżungli - na ratunek! | S02E12
16:35 Barbie i magiczne baletki | E01
17:45 Sunny Bunnies 6 | S06E25
17:50 Sunny Bunnies 6 | S06E26
17:55 Sunny Bunnies 6 | S06E01
18:00 Dodo | E03
18:10 Dodo | E04
18:35 Świat Alvy | E35
18:45 Świat Alvy | E36
19:00 Dzielne króliczki | E38
19:05 Dzielne króliczki | E39
19:15 Monk | E10
19:20 Monk | E11
19:30 Odlotowe opowieści | E33
19:40 Odlotowe opowieści | E34
20:00 Polly Pocket 5 | S05E26
20:10 Polly Pocket 5 | S05E27
20:25 Barbie: Dreamhouse Adventures 2 | E19
20:50 Barbie: Dreamhouse Adventures 2 | E20
21:15 Turbokozak Junior | S01E15
21:30 Turbokozak Junior | S01E16
21:45 Detektyw Łodyga 5 - Zaginiona melodia | S05E07
21:55 Detektyw Łodyga 5 - Duchy-leniuchy | S05E08
22:05 Detektyw Łodyga 5 - Pożeracz powietrza | S05E09
22:20 Radiowęzeł 13 i pół - Zatrzymać się na chwilę | S01E16
22:30 Radiowęzeł 13 i pół - Potrzebne wsparcie | S01E17
22:35 Radiowęzeł 13 i pół - Wybaczyć czy nie wybaczyć | S01E18
22:55 Deserownia - Pyszna lemoniada | S01E02
23:15 Radiowęzeł 13 i pół - Kłótnia z rodzicami | S01E19
23:25 Radiowęzeł 13 i pół - Wybaczyć czy nie wybaczyć | S01E20
23:30 Radiowęzeł 13 i pół - Własne zdanie | S01E21
23:45 Deserownia - Sos czekoladowy | S01E03
00:00 Polska z góry 3 - Małopolska - region UNESCO | S03E07
00:30 Polska z góry 3 - Od Wałbrzycha do Wrocławia | S03E08
01:05 Radiowęzeł 13 i pół - Sztuka słuchania | S01E22
01:10 Radiowęzeł 13 i pół - Przyjaciel taki jak ja | S01E23
01:20 Radiowęzeł 13 i pół - Pozytywne nastawienie | S01E24
01:40 Deserownia - Banany z sosem truskawkowym | S01E04
01:50 Deserownia | S01E05
02:00 Deserownia - Koktajl bananowy | S01E06
02:10 Deserownia - Kanapkowy drapacz chmur | S01E07
02:20 Zakończenie programu
TLC PL
2024-01-04
06:00 Salon sukien ślubnych - To będzie problem | S20
07:00 Salon sukien ślubnych: Wielka Brytania - Problemy z poczuciem własnej wartości | S02
07:30 Salon sukien ślubnych: Wielka Brytania - Nastoletnie panny młode | S02
08:00 Nastoletni drag queens - Po prostu bądź królową
09:00 Sześć razy córka 4 - Czas na wielkie decyzje | S04
10:00 Panny młode ponad miarę | S01E07
11:00 Kolekcjomania - To niewiarygodne | S03
12:00 Wiza na miłość: pierwsze spotkanie 6 - Ogień św. Elma | S06
14:00 Wiza na miłość: znowu do wzięcia 3 - Do następnego spotkania | S03
15:00 Wiza na miłość: Darcey i Stacey 2 - Niemile widziany powrót | S02
16:00 Historie wielkiej wagi - dalsze losy - Angie J. | S06
18:00 Dr Pryszczylla 4 - Tuż obok oka | S04
19:00 Kolekcjomania - To wszystko śmieci | S02
20:00 Wiza na miłość: Wielka Brytania - Jak można to zrobić bliźniemu?
21:00 Salon sukien ślubnych z Tanem France'em - Duma i wielka gala
22:00 Dom stworzony dla ciebie - Industrialny urok | E04
23:00 Moje koszmarne stopy - Pod jemiołą
00:00 Nie do uwierzenia! 3 - Chłopiec z ogonem | S03
01:00 Salon sukien ślubnych z Tanem France'em - Duma i wielka gala
02:00 Dom stworzony dla ciebie - Industrialny urok | E04
03:00 Salon sukien ślubnych - To będzie problem | S20
04:00 Wiza na miłość: dalsze losy - Colt i Larissa - sądny dzień; intymne rozmowy | S04E13
Travel Channel PL
2024-01-04
06:00 Za Donalem do… Europy 2 | S02E9/12
06:35 Niezwykłe Stany Prokopa | S02E5/6
07:10 Niezwykłe Stany Prokopa | S02E06
07:45 Cudowny smak Indonezji | S01E3/8
08:15 Zagadki świata zwierząt | E1/26
08:45 Zagadki świata zwierząt | E2/26
09:20 Hawajskie wakacje Guya | S01E2/4
10:20 Ekstremalni wędkarze | S01E4/6
11:20 Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta | S04E6/26
11:50 Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta | S04E7/26
12:20 Poszukiwacze domów w Azji | S03E2/16
12:50 Poszukiwacze domów w Azji | S03E3/16
13:20 Nowe życie kampera z Bretem Michaelsem | E15
13:50 Ekskluzywne kampery | S03E1/13
14:20 Ekstremalne parki wodne | S07E5/18
14:50 Ekstremalne parki wodne | S07E6/18
15:20 Czy da się tam mieszkać? | E13
15:50 Zagraniczne życie | S01E1/13
16:20 Hotelowe rewolucje | S06E2/13
17:20 Cudowny smak Indonezji | S01E4/8
17:50 Ameryka na talerzu | S01E16/18
18:20 Gra rozpoczęta! | E4/13
18:50 Gra rozpoczęta! | E5/13
19:20 Budowa na końcu świata 4 | S04E03
20:20 Na krańcu Alaski 3 | S03E1/8
21:20 Joel Lambert kontra drapieżniki | S01E1/5
22:20 Kossakowski. Inicjacja | S01E7/9
22:50 Kossakowski. Inicjacja | S01E8/9
23:20 Wrota do piekieł | S02E16/18
00:20 Dziki Frank za kulisami | E05
01:20 Dziki Frank w Afryce | E1/7
02:20 Ekstremalni wędkarze | S01E5/6
03:10 Podróżnik na gazie | S02E1/16
03:55 Człowiek kontra jedzenie | S02E35/40
04:15 Człowiek kontra jedzenie | S02E34/40
04:36 Kossakowski. Inicjacja | S01E6/9
TTV PL
2024-01-04
05:00 Dobra robota 2 | S02E3/12
05:55 Express
06:10 Fachowcy | S01E3/20
06:50 DeFacto 13 | S13E21/24
07:20 Ukryta prawda | S15E993
08:15 Szpital | S10E700
09:10 Szpital | S10E701
10:05 SOS. Ekipy w akcji | E3/60
11:05 Damy i wieśniaczki. Ukraina 7 | S07E16/20
12:15 Królowe życia 10 | S10E14/54
12:45 Królowe życia 10 | S10E16/54
13:10 Królowe życia 10 | S10E18/54
13:40 Sekrety życia | E11/41
14:40 Za głosem serca | E55/90
15:45 Express
15:58 Pogoda
16:00 Raport smogowy | E25/44
16:01 Zakup w ciemno 2 | S02E29/41
17:00 Ciężarówką przez Stany 2 | S02E4/10
17:45 Express
17:58 Pogoda
18:00 Sport | E112/330
18:05 Usterka 15 | S15E18
18:40 Złomowisko PL 6 | S06E9/14
19:45 Express
20:00 Pogoda
20:05 Zakup w ciemno 2 | S02E30/41
21:05 Dobra robota 3 | S03E30/36
21:45 Express
21:58 Pogoda
22:00 Zakup w ciemno 2 | S02E5/41
23:00 Gogglebox. Przed telewizorem 13 | S13E4/24
00:00 Dobra robota 3 | S03E27/36
00:30 Dobra robota 3 | S03E28/36
01:05 Mamma mia! | E3/8
02:05 Ostre cięcie 10 | S10E1/10
02:50 Ostre cięcie 10 | S10E2/10
03:25 Ostre cięcie 10 | S10E3/10
04:05 Usterka 13 | S13E4/13
04:40 Usterka 14 | S14E4/40
TV Puls
2024-01-04
05:00 Dzielnica strachu 4 - Rosyjska ruletka | S04E147
06:00 Nash Bridges - Eksplozja | S06E108
07:00 Nash Bridges - Posłaniec | S06E109
08:00 Kobra - oddział specjalny - Dzień sądu | E08
09:00 Kobra - oddział specjalny - Vendetta, część 1 | E09
10:00 Zbuntowany anioł | E114
11:00 Zbuntowany anioł | E115
12:00 Kurierzy | S01E38
13:00 Kurierzy | S01E39
14:00 Lombard. Życie pod zastaw 7 | S07E313
15:00 Lombard. Życie pod zastaw 7 | S07E314
16:00 Rodzinny interes 3 - Gwiazda | S03E125
17:00 Rodzinny interes 3 - Młody rekrut | S03E126
18:00 Lombard. Życie pod zastaw 13 | S13E677
19:00 Lombard. Życie pod zastaw 13 | S13E678
20:00 Porachunki pana Poutifarda
21:45 Taxi
23:35 Kobieta na Marsie, mężczyzna na Wenus
01:20 Dzielnica strachu 4 - Czyściciele | S04E151
02:20 Dyżur 3 | S03E41
03:00 Menu na miarę | E08
03:40 Taki jest świat 8 | S08E52
04:20 Z archiwum policji | E08
TV Puls 2
2024-01-04
05:00 Dyżur 3 | S03E33
05:30 Dyżur 3 | S03E34
05:55 Ale numer! 3 | S03E12
06:30 Ale numer! 3 | S03E13
07:00 Strażak Sam 12 - Kosmiczna kanapka | S12E07
07:10 Strażak Sam 12 - Operacja | S12E08
07:35 Dinopociąg - Bracia Michelinoceras/Dzień ojca | S01E38
08:00 Blue - Dokuczanie | S01E48
08:10 Blue - Szparag | S01E49
08:15 Milo - Fotograf Milo | S01E18
08:25 Milo - Bibliotekarz Milo | S01E19
08:50 Wielkie przygody małego rekina - Rekinek i halloweenowy duch/ Szafka Waveya Jonesa | E11
09:15 Bing 4 - Skakanka | S04E23
09:20 Bing 4 - Amonit | S04E24
09:40 Milo - Łyżwiarz figurowy Milo | S01E20
09:50 Milo - Muzyk Milo | S01E21
10:10 Wielkie przygody małego rekina - Tata gra w golfa / Pożegnanie z Rockym | E12
10:50 Blue - Florek | S01E50
10:55 Blue - Tata kładzie spać | S01E51
11:05 Blue - Mikołaj Werandziak | S01E52
11:15 Blue - Magiczne cymbałki | S01E01
11:35 Bing 4 - Nicky | S04E01
11:40 Bing 4 - Halloween | S04E02
11:50 Bing 4 - Malowanie buzi | S04E03
12:00 Dinopociąg - Przemek Pliozaur/Edek na pustyni | S01E39
12:35 Blaze i megamaszyny 2 - Wyścig na wierzchołek świata - cz. 2 | S02E01
13:00 Monchhichi 2 - Kamień życzeń - część 2 | S02E44
13:10 Monchhichi 2 - Wielki wyścig Moncziczi | S02E45
13:35 Grizzy i Lemingi 2 - Wykrywacz lemingów | S02E67
13:45 Grizzy i Lemingi 2 - Zorbing z Lemingami | S02E68
14:00 Monster High - Horostrach/ Pochwal się szkieletem swym | S01E11
14:35 Monster High - Straszynocowanie/ Starcie potworów | S01E12
15:00 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot - Piekarix | S03E03
15:35 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot - Cofelia | S03E04
16:00 Blue - Szpitalik | S01E02
16:05 Blue - Niespadajka | S01E03
16:15 Blue - Tato robot | S01E04
16:35 Alvinnn!!! I wiewiórki 5 - Mały perkusista | S05E35
16:45 Alvinnn!!! I wiewiórki 5 - Specjalny składnik | S05E36
17:00 Pingwiny z Madagaskaru 2 - Zwierzęta domowe/Tyci-tyci | S02E30
17:35 Pingwiny z Madagaskaru 2 - Arcywróg/Wielki S.T.A.N.K. | S02E31
18:00 Pingwiny z Madagaskaru 2 - Niebezpieczna gra/Uliczny kolega | S02E32
18:35 Pingwiny z Madagaskaru 2 - Czas stop/Nasz człowiek w Greferbergerstanie | S02E33
19:05 Psi Patrol - Pieski na lodzie/ Pieski i śnieżny potwór | S01E06
19:35 Psi Patrol - Pieski ratują cyrk/ Pieski i kurczaki | S01E07
20:00 Lombard. Życie pod zastaw 13 | S13E668
21:00 Dzielnica strachu 5 - Dzień Matki | S05E179
22:00 Dzielnica strachu 5 - Wszyscy wiedzieli | S05E180
23:00 Po prostu walcz!
01:10 Lombard. Życie pod zastaw | S01E24
02:10 Lombard. Życie pod zastaw 2 | S02E82
03:10 Lombard. Życie pod zastaw | S01E25
04:10 Niesamowite! - Prześladowca | E13
TV4 PL
2024-01-04
05:30 Telezakupy TV Okazje
06:00 Strażnik Teksasu (23)
07:00 Strażnik Teksasu (24)
08:00 Nasz nowy dom (89)
09:00 Pierwsza miłość (3724)
09:50 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (218)
10:50 Policjantki i Policjanci (234)
11:50 Policjantki i Policjanci (235)
12:55 Gliniarze: Polityczna rozgrywka (420)
13:55 Na ratunek 112: Przygotowania do studniówki / Uczestniczka wyjazdu integracyjnego zostaje odurzona pigułką gwałtu (321)
14:25 Malanowski i partnerzy: Poszukiwana (292)
14:55 Malanowski i partnerzy: Bezbronny w śpiączce (293)
15:25 Uroczysko (17)
16:00 Policjantki i Policjanci (1025)
17:00 Sekrety rodziny (46)
18:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (227)
19:00 Policjantki i Policjanci (1069)
20:00 Uroczysko (18)
20:30 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (721)
21:40 Braterstwo wilków
00:50 Bitwa o Jangsari
03:05 Interwencja
03:25 Disco Polo Life (2198)
04:25 Top 10 - lista przebojów
TV6 PL
2024-01-04
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Detektywi w akcji: Pogromca hostess/Gruba ryba (148)
07:00 Policjantki i Policjanci (1067)
08:00 Policjantki i Policjanci (1068)
09:00 Medicopter 117 (74)
10:00 Kobra - oddział specjalny (15)
11:05 Więzienie (80)
11:35 Więzienie (81)
12:05 Więzienie (82)
12:35 Więzienie (83)
13:00 Policjantki i Policjanci (385)
14:00 Policjantki i Policjanci (386)
15:00 Kobra - oddział specjalny (15)
16:00 Kobra - oddział specjalny (16)
17:00 Magnum: Detektyw z Hawajów (18)
18:00 Strażnik Teksasu (22)
19:00 Strażnik Teksasu (23)
20:00 Agenci NCIS: Los Angeles 6 (3)
21:00 Agenci NCIS: Los Angeles 6 (4)
22:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (573)
23:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (574)
00:05 Więzienie (72)
00:35 Więzienie (73)
01:00 Święty (7)
01:30 Święty (8)
02:00 STOP Drogówka
03:00 Benny Hill (60)
03:40 Instrukcja kochania: Lekcja miłości (4)
04:40 Kochane pieniądze: Coming out (4)
TVN 24 BiS HD
2024-01-04
05:15 Tak jest
06:00 Makłowicz w drodze | S04
06:30 Nowa Maja w ogrodzie | S06
07:00 Bez śladu - Zaginiona kolonia Roanoke
07:55 Szkło kontaktowe
08:55 Rozmowy dnia
09:45 Fakty o świecie
10:15 Kropka nad i
10:45 Tak jest
11:45 Byk i Niedźwiedź
12:15 Alarm dla Ziemi
12:40 Akcja Grawitacja
12:50 Fakty po Faktach
13:15 Kropka nad i
13:50 Polska i świat
14:40 Fakty o świecie
15:20 Kijek w kosmosie
15:50 Biała Jazda
16:00 Dzień na świecie
16:50 Biała Jazda
17:00 Dzień na świecie
17:20 Raport smogowy
17:30 Dzień na świecie
17:50 Biała Jazda
18:00 Dzień na świecie
18:15 Biała Jazda
18:30 Fakty o świecie
19:00 Fakty
19:30 Fakty po Faktach
20:00 Kropka nad i
20:20 Fakty o świecie
21:00 Rozmowy dnia
21:50 24 godziny
22:55 Czarno na białym
23:35 Polska i świat
00:30 Fakty po Faktach
00:55 Kropka nad i
01:25 Tak jest
02:20 Nowa Maja w ogrodzie | S06
02:45 Szkło kontaktowe
03:30 Nowa Maja w ogrodzie | S06
03:55 Fakty po Faktach
04:20 Kropka nad i
04:40 Kijek w kosmosie
TVN 24 HD
2024-01-04
05:25 Fakty po Faktach
06:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
06:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
07:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
07:30 Rozmowa Piaseckiego
08:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
08:05 Raport smogowy
08:30 Serwis informacyjny
08:35 Strefa kibica - zima
09:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
09:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
09:55 Biznes
10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
10:25 Raport smogowy
10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
10:55 Biznes
11:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
11:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
11:55 Biznes
12:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
12:25 Raport smogowy
12:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
13:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
13:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
13:55 Biznes
14:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
14:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
14:55 Biznes
15:00 15 na żywo
16:00 Fakty po południu
18:00 Tak jest
19:15 Serwis informacyjny
19:35 Fakty po Faktach
20:00 Kropka nad i
20:30 Czarno na białym
21:00 Polska i świat
22:00 Szkło kontaktowe
23:00 Dzień po dniu
23:40 Biznes
23:45 Strefa kibica - zima kroniki
00:00 Fakty po Faktach
00:35 Kropka nad i
00:55 Tak jest
01:50 Polska i świat
02:45 Nowa Maja w ogrodzie | S05
03:05 Akademia ogrodnika
03:10 Szkło kontaktowe
03:55 Kropka nad i
04:15 Nowa Maja w ogrodzie | S05
04:35 Akademia ogrodnika
04:40 Tak jest
TVN 7 HD
2024-01-04
05:00 Szkoła | S08E606
06:00 Szkoła | S04E359
06:55 Szpital | S13E931
07:50 Ukryta prawda | S15E1029
08:50 Ukryta prawda | S20E1323
09:45 Ukryta prawda | S20E1324
10:45 Tajemnice miłości | E20/68
11:50 Opowieści małżeńskie | S01E18/24
12:50 Szpital | S13E932
13:50 Sąd rodzinny | E195
14:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska 6 | E2/30
15:50 Tajemnice miłości | E21/68
16:55 Szpital | S14E1004
17:55 Szpital | S09E626
19:00 Ukryta prawda | S16E1118
20:00 Mamuśki mają wychodne
21:40 Królowa przetrwania | E2/10
22:40 Kod Merkury
00:50 Bracia Sisters
03:10 Zaginieni 7 | S07E4/10
04:00 Druga strona medalu 3 - Mariola Gołota | S03E1/8
04:25 Druga strona medalu 4 - Caroline Woźniacki | S04E4/8
TVN Fabuła HD
2024-01-04
05:30 Szkoła | S08E607
06:25 Wpadki filmowe 2 | S02E9/10
06:55 Zakochani po uszy | S01E130/140
07:25 Prawo Agaty | S07E05
08:25 Prawo Agaty | S07E06
09:25 Numerek z Dorotą | S01E17/31
09:35 Brzydula 2 | S02E86/166
10:05 Brzydula 2 | S02E87/166
10:35 Brzydula 2 | S02E88/166
11:05 Brzydula 2 | S02E89/166
11:40 Seriaale Top 5 | E21/26
11:55 Sama słodycz | S01E2/13
12:55 Druga szansa 3 | S03E2/13
13:55 Druga szansa 3 | S03E3/13
14:55 Seriaale Top 5 | E3/26
15:10 Kryminalni 3 | S03E3/14
16:10 Kryminalni 3 | S03E4/14
17:15 Pokolenie mistrzów | E3/12
17:45 Magia kina | S01E6/8
18:05 Cisza
20:00 San Andreas
22:25 Egzekutor
00:40 Okup
03:00 Dziewczyny z Hollywood - Grace Kelly | S01E6/17
03:10 Ukryta prawda | S15E996
04:00 Ukryta prawda | S15E997
04:45 Ukryta prawda | S15E998
TVN HD
2024-01-04
05:05 Kto was tak urządził?
05:35 Uwaga! | E7338
05:50 Ukryta prawda | S12E845
06:50 Kuchenne rewolucje - Grodzisk Wielkopolski - Alexandria | S26E7/13
07:45 Dzień Dobry TVN | E4968
11:30 Ukryta prawda | S19E1271
12:35 Ukryta prawda | S21E1416
13:35 Ukryta prawda | S13E870
14:35 Szpital | S12E847
15:40 Doradca smaku - Zupa z pomidorów z chrupiącą kapustą | S19E7/40
15:45 Kuchenne rewolucje - Szczecin - Pod Przykrywką | S25E8/14
16:50 Ukryta prawda | S19E1272
17:55 Detektywi | E3/56
19:00 Fakty
19:40 Sport
19:45 Pogoda
19:55 Uwaga! | E7339
20:10 Doradca smaku | S19E8/40
20:15 Na Wspólnej | S21E3748
20:55 Milionerzy | S14E658
21:35 Kuchenne rewolucje - Trzciel - Incognito | S26E8/13
22:40 Polowanie na druhny
01:00 Snajper
03:35 Uwaga! | E7339
03:50 Nauka jazdy 2 | S02E1/10
04:15 Recepta na stary dom | S01E9/14
04:35 Okazja na dom | E1/10
TVN Style HD
2024-01-04
05:20 SOS - Sablewska od stylu | S01E5/10
06:00 Zrób coś z tym dzieckiem | S03E4/8
06:30 Zrób coś z tym dzieckiem | S01E3/6
07:00 I nie opuszczę Cię aż do ślubu | S01E3/6
07:45 Ach, ten ślub! | S02E6/7
08:40 Apetyt na miłość | S05E9/12
09:35 Ugotowani | S06E6/12
10:30 Ugotowani | S03E5/12
11:25 Kuchenne rewolucje | S20E5/13
12:20 Jestem z Polski | S06E8/9
13:15 Jestem z Polski | S12E18-ost
14:10 EuroPOLKI studentki | S01E4/8
15:05 Totalne remonty Szelągowskiej 5 | S05E7/8
16:00 Jestem z Polski | S07E14/15
16:55 Jestem z Polski | S10E5/15
17:50 Kuchenne rewolucje | S20E11/13
18:45 Co słychać? | E190
19:05 Ugotowani | S09E8/13
20:05 Totalne remonty Szelągowskiej | S06E4/13
21:00 Pojedynek na podróże | S01E2/8
22:00 Program
22:55 Obsesja doskonałości
00:20 Co słychać? | E190
00:40 Wiza na miłość 8 | S08E25/37
01:40 W roli głównej - Paweł Wilczak | S24E3/6
02:05 Sablewskiej sposób na modę | S05E1/13
02:45 Sablewskiej sposób na modę | S05E2/13
03:25 Sablewskiej sposób na modę | S05E3/13
04:00 Wiem, co jem i wiem, co kupuję | S03E08
04:35 Wiem, co jem i wiem, co kupuję | S03E09
TVN Turbo HD
2024-01-04
05:15 Zakup kontrolowany | S24E341
06:10 Nauka jazdy 5 | S05E3/30
06:40 Usterka 6 | S06E17/20
07:10 Polskie pościgi policyjne | S01E1/6
07:40 Automaniak | S22E01
08:40 Szczęściarze i pechowcy | S04E8/10
09:40 Sport | E9478
09:45 Najlepsze samochody lat 80. | E3/10
10:15 DeFacto 11 | S11E3/12
10:45 Zawodowi handlarze | S04E9/12
11:30 Zawodowi handlarze | S04E10/12
12:15 101 gadżetów motoryzacyjnych | S01E3/8
12:45 Samochód marzeń - kup i zrób | S02E3/12
13:30 Klimek kontra Duda | S03E3/10
14:15 Zakup kontrolowany | S31E8/12
15:15 Wojny samochodowe | S12E5/10
16:15 Wojny samochodowe | S05E10/12
17:00 Wojny samochodowe | S12E6/10
18:00 Raport Turbo | E4388
18:15 Jeździć, obserwować | S02E5/12
19:00 Mobilni mechanicy | S06E5/17
19:45 Naprawy nie do naprawy | S01E2/8
20:30 Zawodowi handlarze | S14E1/15
21:15 Duda kontra Szafrański | S04E4/10
22:00 Raport Turbo | E4388
22:20 Najlepsze premiery motoryzacyjne | S05E4/12
22:50 Automaniak | S22E2/4
23:50 Klimek kontra Duda | S03E3/10
00:35 Megatransporty | S04E2/12
01:20 Strażacy z Ruhry 5 | S05E1/10
02:20 Będzie pan zadowolony | S03E4/13
02:50 Zakup kontrolowany | S22E317
03:40 Zakup kontrolowany | S22E318
04:25 Automaniak | S17E1/7
TVP 1
2024-01-04
05:15 Dziedzictwo | E185
06:05 Złoty chłopak | E88
07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
07:30 Pełnia wiary
08:00 Agrobiznes extra
08:10 Agropogoda
08:15 Gra słów. Krzyżówka | E586
08:40 Ranczo 8 - Jedźmy, nikt nie woła | S08E102
09:35 Komisarz Alex 12 - Cios w serce | S12E151
10:35 Ojciec Mateusz 21 - Blondynka z Dubaju | S21E277
11:25 Korona królów. Jagiellonowie - taka historia
12:05 Agrobiznes
12:30 Agropogoda
12:35 Magazyn rolniczy
12:55 Kalahari, twarde prawo pustyni | E02
14:00 Złoty chłopak | E89
14:55 Jaka to melodia?
15:35 Gra słów. Krzyżówka | E710
16:05 Dziedzictwo | E186
17:00 Sylwester marzeń z Dwójką 2023 | E02
17:20 Jaka to melodia? | E5261
17:55 Klan | E4254
18:25 Leśniczówka | E808
19:00 Jeden z dziesięciu | E5/135
19:30 Program informacyjny 19.30
19:55 Publicystyka TVP INFO
20:15 Pogoda
20:20 Sport
20:35 Ojciec Mateusz 29 - Na swoim miejscu | S29E376
21:30 Sprawa dla reportera
22:30 Sagrada Familia - wyzwanie dla Gaudiego
23:35 Ocaleni
00:40 Lokatorka 2 | S02E4-ost
01:40 Powrót na wyspę | E14/42
02:30 Powrót na wyspę | E15/42
03:20 Sprawa dla reportera
04:20 Notacje - Krystyna Brzechwa. Artystka uporczywego nietaktu
04:35 Z pamięci - Tadeusz Rolke, część 5
04:40 Zakończenie programu
04:45 Klan | E4254
TVP 2
2024-01-04
05:25 M jak miłość | E1484
06:20 Natura bez granic 2 | S02E01
06:55 Rodzinka.pl - Dzieci nas wyprzedzają | S05E116
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 Pytanie na śniadanie
11:15 W kotle historii - Opera i handelek. Wielkomiejska kuchnia egalitarna
11:50 Barwy szczęścia | E2911
12:30 Koło fortuny | E1371
13:15 Akacjowa 38 | E251
14:05 Va banque | E275
14:35 Na sygnale - Przerwane połączenie | E258
15:05 Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział - Przepaść, część 2 | S01E224
16:00 Koło fortuny | E1372
16:35 Familiada | E2880
17:10 Zakazany owoc | E377
17:55 Na sygnale - Małe, wielkie kłamstewka | E451
18:20 Va banque | E276
18:45 Akacjowa 38 | E271
19:35 Barwy szczęścia | E2911
20:10 Barwy szczęścia | E2912
20:50 Postaw na milion | E323
21:50 Dom pod Dwoma Orłami | E1/10
22:55 Marsylski łącznik
01:20 Tajemnice rodu Valentów - Kłamczuch | S01E02
02:30 Echo serca. Noc sylwestrowa
03:50 Rodzinka.pl - Chłopaki kontra dziewczyny | S08E172
04:20 Zakończenie programu
04:30 Na dobre i na złe - Człowiek się zmienia, jego przeszłość nigdy | E765
TVP 3
2024-01-04
05:00 Remiza. Zawsze w akcji! | E12
05:30 Telekurier
06:00 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii - Kraków | S03
06:10 Agrobiznes
06:25 Agropogoda - poranek
06:40 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
07:15 Przepis dnia | E04
07:25 Szlachetne zdrowie
07:45 Całkiem niezła historia - Wódz łódzkich kierowców
08:00 Kurierka
08:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii - Żagań | S03
09:00 Rola życia - Dariusz Jakubowski
09:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii - Łowicz | S03
09:30 Piosenka u Ciebie
09:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
10:00 Całkiem niezła historia - Holandia pamięta
10:10 Muzealne opowieści | E80
10:20 Krawcowa z Madrytu | E03
11:15 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko - Ziele angielskie
11:40 Poznaj Podkarpackie
12:00 Wiadomości
12:15 Telekurier
12:40 Całkiem niezła historia
13:00 Agrobiznes extra
13:10 Agropogoda
13:20 Zimowy ogród
13:50 Niezwykłe historie z pocztówek - Stanisław Radzki - adwokat i pasjonat fotografii
14:15 Szlachetne zdrowie
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:20 Balans bieli
15:50 Przepis dnia | E04
16:00 Na sygnale - To się nie uda | E257
16:45 Dziennik regionów
20:00 Dziennik regionów
20:35 Przysięga | E386
22:00 Studio LOTTO
22:10 Dziennik regionów
22:30 Pogoda
22:45 Telekurier
23:20 Prokurator - Żerań | E1/10
00:15 Magiczne Podhale z Sebastianem Karpielem-Bułecką - Bacówki | E08
00:40 Klan | E4254
01:05 Dziedzictwo | E149
02:00 Zranione ptaki | E96
02:55 Zamknięty świat
03:25 Wiek to tylko liczba
03:50 Kryminalna siódemka
04:10 Turystyczna jazda
04:25 Dziennik regionów
04:50 Niezwykłe miejsca
TVP ABC
2024-01-04
05:00 Zakończenie programu
05:05 Domisie - Jesteście wyjątkowi | E300
05:30 Domisie - Kto późno przychodzi, ten sam sobie szkodzi | E301
06:05 Miś Uszatek - Znalazłem | E98
06:10 Agatka - Agatka i kurz | E01
06:20 Tata lew - Radiostacja | E26
06:40 Bobaski i Miś - Magiczna kostka | S01E38
06:45 Bobaski i Miś - Awokado | S01E39
06:50 Przygody kota Filemona - Niespodzianka
07:05 Przyjaciele Misia i Margolci - Wszystko na odwrót | E48
07:35 Spytaj doktor Lil - Czym jest żółtaczka? | E49
07:38 Spytaj doktor Lil - Czym jest różyczka? | E50
07:40 Myszkieterowie - Felek w opałach | S01E01
07:50 Piotruś Królik - Powiastka o latających królikach | S01E53
08:05 Piotruś Królik - Powiastka o tarapatach pani Kałużyńskiej | S01E54
08:20 44 Koty - Koty w czerni | S01E27
08:35 Nie ma jak Rosie - Dzień Nowości | S02E90
08:45 Daisy i Ollie 3 - Czy możemy wybrać się na biwak? | S03E77
09:00 Księżyc i ja - Miły dzień Lilianki | E35
09:30 Domisie - Domisiowy bohater | E302
10:00 Zwierzaki Czytaki - Niespodzianka ornitologiczna | E170
10:10 Ale talent - Zwierzątka ze spinaczy | E33
10:20 Kuba i Śruba - Babcia Czerwonego Kapturka | S01E03
10:30 Olimpiada Bolka i Lolka - Żółty czepek | E13
10:40 Rodzina Treflików 2 - Pasja Treflinki | S02E22
10:55 Molang - Wypad na wędkowanie | S01E10
11:00 Molang - Kampery | S01E11
11:05 Molang - Telewizja | S01E12
11:15 Dziwny świat kota Filemona - Co kto lubi
11:20 Dziwny świat kota Filemona - Sposób na twardy sen
11:35 O rety! Psoty Dudusia Wesołka - Ciasto a'la Duduś
12:00 Mini ninjas - Miś na wolności | E33
12:10 Mini ninjas - Niedźwiedzia pułapka | E34
12:30 Bob Budowniczy 19 - Domek na drzewie | S19E07
12:40 Bob Budowniczy 19 - Koty i psy | S19E08
12:55 Halo, halo! - Ała, ała! | E11
13:00 Cześć, czy mogę Cię zjeść? - Regularne posiłki | E46
13:10 Molang 4 - Rycerze i smok | S04E170
13:20 Ćwierkające historie - Szybcy i wściekle szczęśliwi | E07
13:35 Ćwierkające historie - Wodospad życia | E08
13:50 Kid Lucky - Sprawa honoru | E04
14:10 Księga Ksiąg - Filip
14:40 Boonie Bears: Poszukiwacze przygód - Co im dolega? | E39
14:55 Nowe przygody Piotrusia Pana - Złoto | E34
15:25 Laboratorium alchemika - Korozja. Turbordza! | E22
15:30 Al-chemik - Ego | E107
15:50 Supa Strikas - Starcie gigantów | S07E86
16:20 Sadie Sparks - Kuzyn Zane | S01E25
16:40 Rev i Roll - Wyścig o puchar | E29
16:50 Rev i Roll - Chiński Nowy Rok | E30
17:00 Tangramiaki - Wyścig po piłeczki | S01E04
17:10 Stacyjkowo - Dostawczy pojedynek | S01E124
17:30 Mia i ja - Propozycja Panthei | S01E25
18:00 Artur i Dzieci Okrągłego Stołu - Czterej książęta i jedna giermka | E55
18:10 Artur i Dzieci Okrągłego Stołu - Królewski placek | E56
18:30 Idefiks i Nieugięci - Kryzys kiełbasiany | E49
18:40 Idefiks i Nieugięci - Najlepszy chleb | E50
19:00 Myszkieterowie - Co dwa gryzonie, to nie jeden | S01E02
19:10 Piotruś Królik - Powiastka o potrawce z wiewiórki | S01E55
19:20 Piotruś Królik - Powiastka o strasznej sowie | S01E56
19:35 44 Koty - Sztuka mistrza LaPalette | S01E28
19:45 Lupin wśród bajek - Kołysanka dla słońca | S01E78
19:55 Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom - Niedźwiedzi świat Olmisi. Każdy rośnie w swoim tempie
20:05 The Garfield Show - Muskularna mysz | S02E125
20:20 Sąsiedzi - Automyjnia | E94
20:30 Sąsiedzi - Produkcja lodu | E95
20:45 Space Nova - Yowie! | S01E23
21:15 Inazuma Eleven Go - Tajemnica składu drużyny | E102
21:45 Monika, szefowa kuchni | E13
22:15 Okrasa łamie przepisy - Na polskim transatlantyku
22:45 Hotel Pod Żyrafą i Nosorożcem - Bratek | E9/13
23:30 Jak to działa? - Made in Poland, część 3 | E175
00:00 Zakończenie programu
TVP Dokument
2024-01-04
05:30 Przyrodnik na tropie - Łątka dzieweczka | E04
06:00 Weterynarze z sercem | E123
06:30 Pumy - legendy gór lodowych | E02
07:30 Dzicy lokatorzy Miami
08:25 Chemiczny świat - Początki | S01E01
09:30 Magiczny Maghreb - Pustynia Algierii | S01E03
10:30 Na wschód od Adenu
11:10 Polskie dziedzictwo | S01E04
11:50 Kinematograf - narodziny nowej sztuki
12:45 Wszystko dla mojej córki
13:45 Niedźwiedzie z Karawanków
14:45 Alpejskie skarby - Lato | E01
15:45 Chemiczny świat - Wnętrze | S01E02
16:50 Magiczny Maghreb - Wybrzeże Algierii | S01E04
17:50 Wino i wojna
18:55 Atatürk - ojciec współczesnej Turcji
20:00 Kawiorowa dyplomacja - Część 1. Siła pieniądza
21:05 Barbara Włodarczyk zaprasza - Irlandia Północna - niekończąca się wojna
21:10 Irlandia Północna - niekończąca się wojna
22:15 W pogoni za nieśmiertelnością
23:20 Terror w Paryżu - Proces jak żaden inny | E04
00:20 Na Hożej, Jasnej i Słonecznej
01:25 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii - Płowki - 30 hektarów wyzwania… | E298
02:00 Henryk Wieniawski - życie i twórczość
03:10 Sen o morzach i koloniach
03:50 Zakończenie programu
TVP HD
2024-01-04
05:25 Zakochaj się w Polsce - Żegiestów-Zdrój | E247
06:00 Na dobre i na złe - Cień podejrzenia | E706
06:55 Ranczo 3 - Upadek obyczajów | S03E35
07:55 Rodzinka.pl - Podróż | S05E123
08:25 Rodzinka.pl - Niebezpieczne sporty | S05E124
08:55 Ojciec Mateusz 23 - Ciało | S23E294
09:50 Ojciec Mateusz 23 - Zamęt | S23E295
10:45 Gra słów. Krzyżówka | E816
11:20 Na sygnale - Pech czy fart | E345
11:50 Na sygnale - Nerwowy dzień | E346
12:25 Ojciec Mateusz 8 - Artykuł | S08E105
13:20 Komisarz Alex 3 - Anioł Stróż na czterech łapach | S03E30
14:15 Ranczo 6 - Tchnienie Las Vegas | S06E76
15:15 Ranczo 6 - Przywódce | S06E77
16:10 Przystanek slow food - Mazury | S01E01
16:45 Kulinarne wędrówki z Jolą Kleser | E01
17:25 Ojciec Mateusz 30 - Nocny kurs | S30E384
18:20 Ojciec Mateusz 28 - Dolina szczęścia | S28E360
19:20 Ranczo 3 - Miedź brzęcząca | S03E36
20:10 Rodzinka.pl - Ferie w domu | S01E01
20:45 Rodzinka.pl - Opiekunki | S01E02
21:25 Bo we mnie jest seks
23:20 Porwanie Heinekena
01:00 Godziny - wyścig z czasem
02:50 Postaw na milion | E320
03:50 Mieszkać piękniej - Meble | E01
04:25 Zakochaj się w Polsce - Świdwin | E279
04:55 Zakończenie programu
TVP Historia
2024-01-04
06:40 Był taki dzień
06:48 Myśliciele - sylwetki polskie - Idee i polityka. Sylwetki polskie. Wojciech Dzieduszycki
06:55 Czas honoru 3 - Pocztówka z Hajfy | S03E37
07:45 Wojownicy czasu - Dzień na zamku, czyli uroki średniowiecza
08:25 Czy Pani mnie słyszy?
09:25 Sensacje XX wieku - Rok 1941, część 2
09:55 Sensacje XX wieku - Rok 1941, część 3
10:20 Polska i świat z historią w tle - Czy prawdziwych rycerzy już nie ma?
10:40 Za kratą są zielone drzewa…
11:30 Zima stulecia
12:00 Daleko od szosy - Ania | E3/7
13:30 Wszystkie kolory świata - Urugwaj, kraina prostoty
14:25 Giganci nauki - Ignacy Mościcki
14:55 Giganci historii - Kongres wiedeński
15:50 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii - Odpowiedzi ciągle nie znamy | E292
16:15 Encyklopedia II wojny światowej - Droga do wojny
16:50 Historia Polski - Stan wojenny. Nie byliśmy sami
18:00 Przypadek Polski. Polityka i idee - Maurycy Mochnacki | E02
18:25 Archiwum zimnej wojny - Dekada Reagana
19:00 Czas honoru 3 - Przed sądem | S03E38
20:00 Fenomen Fogga
20:55 Kochaj albo rzuć
23:05 Sensacje XX wieku - Rok 1941, część 2
23:35 Sensacje XX wieku - Rok 1941, część 3
00:10 Rozmowy istotne - Zygmunt Konieczny
00:45 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii - Odpowiedzi ciągle nie znamy | E292
01:25 Encyklopedia II wojny światowej - Kilka najdłuższych dni, część 1
02:05 Zakończenie programu
TVP Info
2024-01-04
05:40 Reportaż TVP Info
06:00 Serwis Info
06:21 Pogoda Info
06:30 Serwis Info
06:51 Pogoda Info
07:00 Serwis Info
07:22 Pogoda Info
07:30 Serwis Info
07:50 Agrobiznes
07:55 Agropogoda
08:00 Serwis Info
08:20 Publicystyka TVP INFO
08:45 Serwis Info
09:05 Publicystyka TVP INFO
09:30 Serwis Info
10:00 Serwis Info
10:21 Pogoda Info
10:30 Serwis Info
11:00 Serwis Info
11:21 Pogoda Info
11:30 Serwis Info
12:00 Serwis Info
12:21 Pogoda Info
12:30 Serwis Info
13:00 Serwis Info
13:21 Pogoda Info
13:30 Agrobiznes
13:54 Agropogoda
14:00 Serwis Info
14:21 Pogoda Info
14:30 Serwis Info
15:00 Serwis Info
15:21 Pogoda Info
15:30 Serwis Info
16:00 Serwis Info
16:21 Pogoda Info
16:30 Serwis Info
17:00 Teleexpress
17:15 Serwis Info
17:30 Publicystyka TVP INFO
18:00 Serwis Info
18:21 Pogoda Info
18:30 Serwis Info
19:00 Serwis Info
19:21 Pogoda Info
19:30 Program informacyjny 19.30
19:58 Publicystyka TVP INFO
20:20 Publicystyka TVP INFO
21:25 Serwis Info
21:52 Pogoda Info
22:00 Serwis Info
22:24 Pogoda Info
22:30 Serwis Info
23:00 Dziennik regionów
00:00 Telekurier
00:30 Program informacyjny
00:58 Publicystyka TVP INFO
01:25 Publicystyka TVP INFO
02:40 Serwis Info
03:09 Pogoda Info
03:20 Publicystyka TVP INFO
03:55 Kupcy i fabrykanci
TVP Kobieta
2024-01-04
06:00 Wojciech Cejrowski - boso przez świat - Jedzenie dżungli | E75
06:40 Ziołowa apteka - Bez czarny | E03
07:00 Wszystkie kolory świata - W cieniu Mont Blanc
08:00 Przysięga | E356
09:00 Przysięga | E357
10:00 Winnice miłości | E100/193
11:00 Wspaniałe stulecie | S01E23
12:00 Pytanie na śniadanie
14:55 Koło fortuny | E1387
15:30 Ojciec Mateusz 20 - Ufo | S20E253
16:30 Ojciec Mateusz 20 - Gang Buciaruka | S20E254
17:30 Brudne domy | E03
18:30 Winnice miłości | E101/193
19:30 Dzikie pszczoły | E12
20:30 Sześć sióstr | S02E303
21:30 Wspaniałe stulecie | S01E23
22:25 Jak rozpętałem II wojnę światową | E03
23:50 Zmysłowe randki | E04
00:35 Ranczo 2 - Rozwód z miłości | S02E19
01:35 Za ile mnie pokochasz?
03:15 Zakończenie programu (przerwa techniczna)
TVP Kultura
2024-01-04
05:00 Podróże z historią - Na ratunek w górach | E26
05:35 Afisz kulturalny ekstra
05:50 Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2 na stream.tvp.pl
05:53 Zakończenie programu
07:00 Teledyski - Bartek Wąsik plays Radiohead - No Surprises
07:35 Podróże z historią - Śląsk nieoczywisty | E48
08:15 Księga przestrzeni - Wysokie mury
09:00 Którędy po sztukę - Wit Stwosz | S07
09:15 Złote Koło
11:00 Królowa Bona | E01
12:10 Scena taneczna - Polskie tańce narodowe
12:40 Melville, ostatni samuraj
13:50 Wyspy szczęśliwe
14:50 Wielki bieg
16:45 Żywot Mateusza
18:15 Res Poloniae. O Polsce z oddali - Raniero Mancinelli
18:50 Legendy rocka - Glam Rock
19:20 Legendy rocka - Brzmienie Motown
20:00 Winni
21:40 Oficer - Odwet | E6/13
22:50 Arab Blues
00:30 Zabić Sekala
02:35 Obywatel kolczastego świata. Gustaw Herling-Grudziński
03:40 Music Live Collection: Donny McCaslin
TVP Kultura 2
2024-01-04
07:00 Jazz.pl Polskie Radio: Brass Federacja
08:30 Tamte lata, tamte dni: Izabela Trojanowska
08:55 Paryż. Śladami Chopina (1)
09:15 Rola życia: Grzegorz Pawlak
09:35 Złote Koło
11:15 Mazurki nad Wisłą: Beata Frankowska
11:40 Podróże z historią: W staropolskiej zagrodzie (5)
12:10 Dzika muzyka: Wierchowe nuty
12:35 Niezwykłe historie z pocztówek: Róża Potocka arystokratka i działaczka społeczna
12:50 Muzyka Skalnego Podhala
12:55 Rzecz Polska: Lokomotywa PM 36
13:05 Melville, ostatni samuraj
14:00 Wielki bieg
15:40 Camerimage 2023 - Peter Biziou
16:00 Lalka: Wiejskie rozrywki (6/9)
17:20 Ciemnego pokoju nie trzeba się bać
18:00 Notacje: Bohdan Łazuka. Śnił mi się towarzysz Stalin
18:10 Res Poloniae. O Polsce z oddali: Magdalena Wolińska - Riedi i Raniero Mancinelli
18:40 Wyspy szczęśliwe
19:25 Legendy rocka: Brzmienie Motown
19:45 Jutro idziemy do kina
21:40 Oficer: Odwet (6/13)
22:35 Teraz dokument: Gene Kelly: życie i taniec
23:30 Złote Koło
01:05 Tamte lata, tamte dni: Izabela Trojanowska
01:30 Paryż. Śladami Chopina (1)
01:45 Rola życia: Grzegorz Pawlak
02:10 Mazurki nad Wisłą: Beata Frankowska
02:35 Scena muzyczna: Lala Czaplicka i Orkiestra Adria
TVP Nauka
2024-01-04
05:55 Podróżnik - Doliny narciarskie
06:10 Czy wiesz, że? | E269
06:45 Czy wiesz, że? | E270
07:20 Prywatne życie zwierząt - Kobiety rządzą | S01E02
07:50 Podróżnik - Uciec przed zimą
08:15 Astronarium - Gwiazdy kataklizmiczne | E05
08:50 Powrót na Księżyc
09:50 Sekrety starożytnych inżynierów | S01E03
10:55 Podróżnik - Doliny narciarskie
11:05 Koło historii - Biały słoń patrzy w gwiazdy
11:35 Czy wiesz, że? | E271
12:15 Czy wiesz, że? | E272
12:50 Prywatne życie zwierząt - Kobiety rządzą | S01E02
13:25 Podróżnik - Uciec przed zimą
13:45 Podróże kosmiczne - Wewnętrzna energia Słońca
14:00 Megarakieta NASA
15:00 Inteligentne zwierzęta - Budowniczowie | E03
16:00 Podróżnik - Tikal
16:20 Jasne jak słońce - Reguła Titusa
16:25 Czy wiesz, że? | E273
16:55 Czy wiesz, że? | E274
17:35 Prywatne życie zwierząt - Wierność | S01E03
18:05 Sekrety starożytnych inżynierów | S01E04
19:00 Podróżnik - W pogoni za Noa Noa
19:25 Jasne jak słońce - Cisza
19:35 Astronarium - Aktywność słoneczna | E06
20:00 Narodziny planety Ziemia
21:00 Podróże kosmiczne - Niezwykły Jowisz
21:10 Zmiana klimatu. Fakty | E01
22:10 Podróżnik - Tikal
22:35 Czy wiesz, że? | E275
23:05 Czy wiesz, że? | E276
23:45 Prywatne życie zwierząt - Wierność | S01E03
00:25 Podróżnik - W pogoni za Noa Noa
01:00 Astronarium - Aktywność słoneczna | E06
01:35 Narodziny planety Ziemia
02:25 Zakończenie programu
TVP Polonia
2024-01-04
05:00 Szoł-men
05:30 Polonia jest kobietą | E09
05:55 Niezwykłe miejsca - Muzeum Ziemi - magazyn minerałów
06:00 Tacy byliśmy | E07
06:30 Słownik polsko@polski
07:00 Prywatne życie zwierząt 10 - Foką być | S10E01
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 Pytanie na śniadanie
11:10 Nad Niemnem | E518
11:30 Barwy szczęścia | E2882
12:00 Notacje - Andrzej Strzelecki. Chłopak ze
12:15 Blondynka 8 - W oku kamery | S08E96
13:05 Blondynka 8 - Coś ważnego… | S08E97
14:05 Giganci historii - Pearl Harbor i II wojna światowa na Pacyfiku
15:00 Muzeum Polskiej Piosenki | E93
15:20 Miś Uszatek - Chytra wrona
15:30 Miś Uszatek - Przeprowadzka
15:35 Mały pingwin Pik-Pok - W niewoli u rybaka | E05
16:00 Korona królów. Jagiellonowie - taka historia | E33
16:30 Barwy szczęścia | E2882
17:00 Zaginione - odnalezione - Odzyskanie obrazu Aleksandra Gierymskiego
17:20 Waleczne z gór - Helena Błażusiak | E01
17:55 Wschód
18:10 Wilnoteka
18:35 Rodzinka.pl - Dziewczyna Tomka | S01E05
19:05 Gra słów. Krzyżówka | E705
19:30 Program informacyjny 19.30
19:55 Publicystyka TVP INFO
20:15 Pogoda
20:20 Sport
20:30 Archiwista - Niebezpieczne więzy | S01E09
21:20 Archiwista - Zbrodnia prawie doskonała | S01E10
22:10 Tacy byliśmy - Zbigniew Wodecki
22:40 Śladami Beniowskiego
23:35 Leśniczówka | E625
00:00 Polonia jest kobietą | E10
00:35 Gra słów. Krzyżówka | E705
01:00 Niezwykłe historie Biało-Czerwonych - Stanisław Marusarz
01:20 Niezwykłe miejsca - Lotnisko Bemowo - historia
01:30 Program informacyjny 19.30
01:55 Publicystyka TVP INFO
02:05 Pogoda
02:10 Sport
02:15 Tacy byliśmy - Zbigniew Wodecki
02:50 Ojciec Mateusz 21 - Iluzjonista | S21E270
03:35 Ojciec Mateusz 21 - Chwila nieuwagi | S21E271
04:30 Barwy szczęścia | E2882
TVP Rozrywka
2024-01-04
05:30 Zakończenie programu
06:15 Zakochaj się w Polsce - Pojezierze Drawskie | E142
06:45 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia polska. Festiwal ziemniaka
07:20 Okrasa łamie przepisy - Francuskie tropy w mazurskiej kuchni
07:50 Gra słów. Krzyżówka | E805
08:20 Familiada | E2922
08:55 Va banque | E685
09:25 Koło fortuny | E1461
10:05 Wojciech Cejrowski - boso przez świat - Kastom | E56
10:45 Postaw na milion | E189
11:40 Postaw na milion | E190
12:35 Familiada | E2923
13:15 U Pana Boga w ogródku | E9/12
14:05 Rodzinka.pl - Miłosne manewry | S06E134
14:35 Rodzinka.pl - Zawsze z rodziną | S06E135
15:35 Tak to leciało! | E29
16:30 Kabaretomaniacy | E74
17:25 Va banque | E686
17:55 Gra słów. Krzyżówka | E806
18:35 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia polska. Przetwory ze śliwki węgierki
19:05 Okrasa łamie przepisy - Szybkie owocowe konfitury
19:40 Wojciech Cejrowski - boso przez świat - Szafir | E64
20:10 Wojciech Cejrowski - boso przez świat - Cyganie morza | E65
20:50 Hrabi Dracula - the best of
21:50 Postaw na milion | E191
22:45 Postaw na milion | E192
23:45 Kabaret. Super Show Dwójki 3 | S03E35
00:55 Koło fortuny | E1460
01:35 Koło fortuny | E1627
02:20 Kabaretomaniacy | E36
03:20 Kabaretomaniacy | E37
04:30 Hity wszech czasów | E11
TVP Seriale
2024-01-04
05:00 Złotopolscy - Spacery Chrisa | E922
05:35 Zakończenie programu
05:55 Rodzinka.pl - Dyskretna Marysia | S16E283
06:30 Na sygnale - Och, wy faceci! | E425
07:00 Na sygnale - Zwalniam pana! | E426
07:40 Ojciec Mateusz 18 - Złote jabłko | S18E226
08:40 Komisarz Alex 10 - Matczyna miłość | S10E118
09:30 Złotopolscy - Swatka | E923
10:00 Klan | E832
10:40 Ranczo 8 - Grecy i Bułgarzy | S08E101
11:30 Ojciec Mateusz 16 - Idol | S16E200
12:25 Rodzinka.pl - Moja rada - pedagogiczna | S16E284
13:00 Rodzinka.pl - Suszone śliwki | S16E285
13:35 Ojciec Mateusz 11 - Wyścig z czasem | S11E139
14:35 Ojciec Mateusz 11 - Zagubiona | S11E140
15:30 Komisarz Alex 10 - Duże małe zło | S10E119
16:20 Na sygnale - Krew, pot i łzy | E427
16:55 Na sygnale - Dzień pocałunków | E428
17:30 Ranczo 8 - Jedźmy, nikt nie woła | S08E102
18:30 Ranczo 8 - Nie rzucaj ziemi, skąd twój ród | S08E103
19:25 Ojciec Mateusz 11 - Wypadek | S11E141
20:25 Komisarz Alex 19 - Spaliny | S19E233
21:25 Ranczo 8 - Wielkie otwarcie | S08E104
22:20 Ranczo 9 - Nowe wyzwania | S09E105
23:20 Ojciec Mateusz 11 - Cudowne dziecko | S11E142
00:15 Hallo Szpicbródka, czyli ostatni występ króla kasiarzy
02:10 Ekstradycja 2 | S02E8/9
03:20 Strażacy 2 - Bohater roku | S02E18
04:05 Klan | E832
04:45 Złotopolscy - Swatka | E923
TVP Sport
2024-01-04
05:20 Sportowy wieczór
05:35 Sportowy wieczór
06:10 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Lenzerheide - bieg ze startu wspólnego kobiet
07:05 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Lenzerheide - bieg ze startu wspólnego mężczyzn
08:05 Z kamerą TVP Sport - Natalia Kaczmarek, droga do Paryża
08:30 Piłka nożna: Puchar Hiszpanii - mecz 2. rundy: RCD Espanyol - Real Valladolid
10:40 Piłka nożna: Puchar Hiszpanii - mecz 2. rundy: CF Villanovense - Real Betis Balompie
12:50 Megafights - walki stulecia - Stevenson - Gwozdik | E34
14:35 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Östersund - bieg indywidualny kobiet
16:20 Lekkoatletyka: Halowe mistrzostwa Europy - Stambuł 2023 - podsumowanie
18:20 Igrzyska Europejskie Kraków - Małopolska 2023 - podsumowanie
20:35 Podsumowanie roku w sporcie
21:35 Sportowy wieczór
22:15 Ring TVP Sport
23:15 Boks: Gala w Bournemouth - podsumowanie
01:25 Boks: Gala w Rosenborgu - waga lekka: Keyshawn Davis - Nahir Albright
02:30 Boks: Walka o pasy mistrzowskie IBF World i WBO World w Rosenbergu - waga średnia: Janibek Alimkhanuly - Vincenzo Gualtieri
03:35 Boks: Gala w Glendale - podsumowanie
TVP World
2024-01-04
05:00 World News
05:15 Weather
05:20 Eastern Express
05:40 World Talks - Culture
06:00 World Talks - Culture
06:20 Break the Fake
06:30 Siarżuk Douhuszau. Where we are? Gdzie jesteśmy
07:00 World Talks
07:15 Projekt policja
07:35 Projekt policja
08:00 World Talks
08:15 Kamperem po południu
08:35 Kamperem po południu
09:00 World Today
09:20 Kastuś Kalinouski
10:00 Talking Business
10:30 Polskie Parki Narodowe - Bieszczadzki Park Narodowy | E05
11:00 Break the Fake
11:05 Buntowniczka nie z wyboru
12:00 World Talks
12:10 Wszystkie role Stanisława Barei
13:00 World Talks - Culture
13:15 Kolory narodu
14:00 World Talks
14:15 Mieszkaliśmy w getcie
15:00 World Talks
15:15 Represjonowana architektura
16:00 World Today
16:25 Pójść i nie wrócić 2
17:00 Wojna domowa
18:00 World Today
18:30 Polskie Parki Narodowe - Park Narodowy Gór Stołowych | E06
19:00 World Talks
19:10 Polskie Parki Narodowe - Park Narodowy Bory Tucholskie
19:40 Zobaczyć wiosnę
20:00 World Talks
20:15 Projekt policja
20:40 Warszawa mówi
21:00 Eastern Express
21:25 Pójść i nie wrócić 3
22:00 Ziemia
23:00 World Talks
23:10 Krakowianin z Paryża
00:00 World Talks - Culture
00:15 I znowu Białoruś
01:00 Basowiszcza
02:00 Kościół na krzyżu
03:00 Na początku było Hillside Ave
04:00 Eastern Express
04:20 Epitafium
TVS PL
2024-01-04
05:20 Szlagierowe propozycje
06:00 Telesprzedaż
10:00 Przegląd prasy
10:10 Szlagierowe propozycje
10:40 Muzyczne dzień dobry
11:20 Muzyczne podróże
12:30 Spotkanie z balladą
13:55 Kino TVS: Rosamunde Pilcher: Kiedy ryby się uśmiechają
15:55 Przegląd prasy
16:00 Silesia flesz; Pogoda
16:10 Przy muzyce po Śląsku
16:45 Detektyw Monk 5 (11)
17:45 Silesia flesz; Pogoda
18:00 Napisała: Morderstwo 8 (18)
19:00 Detektyw Monk 5 (12)
19:55 Columbo (3)
21:40 Napisała: Morderstwo 8 (17)
22:35 Pasmo ciekawostek
23:00 Silesia flesz; Pogoda
23:15 Columbo (4)
00:45 Pasmo ciekawostek
02:55 Śląska karuzela
04:20 Program kulinarny
04:55 Przy muzyce po Śląsku
Viasat Explore PL
2024-01-04
05:15 Nefrytowa gorączka. sez. 3
06:15 Rzeczne potwory. sez. 8
07:15 Australijscy poszukiwacze złota. sez. 7
08:15 Australijscy poszukiwacze złota. sez. 7
09:15 Australijscy poszukiwacze złota. sez. 7
10:10 Australijscy poszukiwacze złota. sez. 7
11:10 Australijscy poszukiwacze złota. sez. 7
12:10 Australijscy poszukiwacze złota. sez. 7
13:10 Australijscy poszukiwacze złota. sez. 7
14:05 Australijscy poszukiwacze złota. sez. 7
15:00 Australijscy poszukiwacze złota. sez. 7
16:00 Ciężarówką po bezdrożach Australii. sez. 2
17:00 Ciężarówką po bezdrożach Australii. sez. 2
18:00 Rzeczne potwory. sez. 8
19:00 Australijscy poszukiwacze złota. sez. 8
20:00 Australijscy poszukiwacze złota. sez. 8
21:00 Największe katastrofy budowlane. sez. 6
22:00 Niezwykłe linie kolejowe. odc. 1 sez. 1
23:00 Rzeczne potwory. sez. 8
00:10 Oko w oko z potworami. odc. 4 sez. 1
01:05 Australijscy poszukiwacze złota. odc. 7 sez. 1
01:55 Australijscy poszukiwacze złota. odc. 8 sez. 1
02:45 Największe katastrofy budowlane. sez. 6
03:35 Niezwykłe linie kolejowe. odc. 1 sez. 1
04:30 Autostrada 401. sez. 3
Viasat History PL
2024-01-04
05:00 Ambasadorowie w Berlinie: przed II wojną światową
06:15 Najdziwniejsze przedmioty. odc. 4 sez. 1
07:00 Sekrety starożytnych inżynierów. odc. 4 sez. 1
08:05 Wojna światowa: 1914-1945. odc. 4 sez. 1
09:10 Punkty zwrotne II wojny światowej. odc. 4 sez. 1
10:15 II wojna światowa: walka o Europę. odc. 4 sez. 1
11:25 Odliczanie: powstanie i upadek muru berlińskiego. odc. 1 sez. 1
12:25 Odliczanie: powstanie i upadek muru berlińskiego. odc. 2 sez. 1
13:25 Ambasadorowie w Berlinie: przed II wojną światową
14:35 Wyprawa po skarby z Bettany Hughes. odc. 4 sez. 1
15:35 Najdziwniejsze przedmioty. odc. 4 sez. 1
16:35 Sekrety starożytnych inżynierów. odc. 4 sez. 1
17:40 Wojna światowa: 1914-1945. odc. 4 sez. 1
18:45 Punkty zwrotne II wojny światowej. odc. 4 sez. 1
19:50 II wojna światowa: walka o Europę. odc. 4 sez. 1
21:00 Klątwa umarlaka: w poszukiwaniu zaginionego złota. odc. 4 sez. 1
21:55 Klątwa umarlaka: w poszukiwaniu zaginionego złota. odc. 5 sez. 1
22:55 Klątwa umarlaka: w poszukiwaniu zaginionego złota. odc. 6 sez. 1
23:50 Zapomniane fronty II wojny światowej. odc. 4 sez. 1
00:55 II wojna światowa: walka o Europę. odc. 4 sez. 1
01:50 Punkty zwrotne II wojny światowej. odc. 4 sez. 1
02:45 Klątwa umarlaka: w poszukiwaniu zaginionego złota. odc. 4 sez. 1
03:25 Klątwa umarlaka: w poszukiwaniu zaginionego złota. odc. 5 sez. 1
04:10 Klątwa umarlaka: w poszukiwaniu zaginionego złota. odc. 6 sez. 1
04:50 Zakazana historia. sez. 7
Viasat Nature PL
2024-01-04
05:05 Weterynarz z Yorkshire. sez. 2
06:00 Dzikie Chiny z Rayem Mearsem. odc. 1 sez. 1
06:30 Dzikie Chiny z Rayem Mearsem. odc. 2 sez. 1
07:00 Dzikie Chiny z Rayem Mearsem. odc. 3 sez. 1
07:35 Dzikie Chiny z Rayem Mearsem. odc. 4 sez. 1
08:15 Na granicy wyginięcia: najciekawsze zwierzęta Chin
09:20 Nieznane Indie. odc. 1 sez. 1
10:25 Dzika Sri Lanka: kraina lampartów
11:25 Malawi: na pomoc zwierzętom. odc. 4 sez. 1
12:35 Zwierzęta z Taronga Zoo. sez. 2
13:30 Zwierzęce wojny. odc. 3 sez. 1
14:35 Szpital dla słoni. odc. 1 sez. 1
15:35 Malawi: na pomoc zwierzętom. odc. 1 sez. 1
16:40 Szympansy z Kongo: Jane Goodall zaprasza. sez. 2
17:50 Rzeczne potwory. odc. 4 sez. 1
18:50 Wielkie rzeki. odc. 4 sez. 1
19:55 Zwierzęce wojny. odc. 4 sez. 1
21:00 Olbrzymy. odc. 1 sez. 1
22:05 Olbrzymy, których już nie ma. odc. 1 sez. 1
23:15 Odyseja zwierząt. odc. 1 sez. 1
00:25 Epoka lodowcowa: zamrożony świat. odc. 1 sez. 1
01:20 Malawi: na pomoc zwierzętom. odc. 4 sez. 1
02:10 Dzikie ścieżki przetrwania. sez. 2
03:00 Ogrody zoologiczne Australii. odc. 4 sez. 1
03:45 Weterynarz z Yorkshire. sez. 2
04:30 Weterynarz z Yorkshire. sez. 2
Warner TV
2024-01-04
05:20 Tropiciele: Tajemnicze zniknięcie Chantal Witherbottom (1)
05:40 Laboratorium Dextera: Dług Dextera (10)
06:00 Chojrak - tchórzliwy pies (2)
06:05 Chojrak - tchórzliwy pies (5)
06:15 Chojrak - tchórzliwy pies (6)
06:25 Chojrak - tchórzliwy pies (2)
06:45 Diukowie Hazzardu 2: Dziewczyny Masona Dixona (21)
07:40 Alf 2: Najlepsza oglądalność (5)
08:05 Alf 2: Zaczarowany wieczór (6)
08:35 Alf 2: O, piękna kobieto (7)
09:05 Kochane kłopoty (13)
09:50 Kochane kłopoty (14)
10:45 JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (19)
11:35 JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (20)
12:30 Alf 2: Coś jest ze mną nie tak (8)
13:00 Alf 2: Nocy pociąg (9)
13:30 Diukowie Hazzardu 2: R.I.P. Henry Flatt (22)
14:25 Diukowie Hazzardu 2: Comfurtowie z południa (23)
15:20 Kochane kłopoty (15)
16:10 Kochane kłopoty (16)
17:05 JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (21)
18:00 JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (22)
19:00 Alf 2: Coś jest ze mną nie tak (8)
19:25 Alf 2: Nocy pociąg (9)
20:00 Michael Collins
22:30 Push
00:40 Gra Ripleya
02:40 Freddy kontra Jason
04:20 JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (15)
WP
2024-01-04
05:00 Mistrzowie Kabaretu 4 - Formacja Chatelet | S04E05
06:00 1, 2, 3… Kabaret! 3 - Tańce, hulanki, swawole | S03E01
07:00 Tłit | E926
07:40 Wymazane z historii | E03
08:40 Maszyny, które zmieniły świat - Pojedynek o elektronarzędzia | E07
09:30 Porzucone budowle 7 | S07E04
10:30 Maszyny, które zmieniły świat - Rewolucja sprzętu AGD | E08
11:20 Pomysł na dom 2 | S02E03
11:50 WP News 11:50 | E739
12:00 Policjanci z sąsiedztwa | S01E03
12:55 Wyremontuj i pokochaj 2 | S02E03
13:50 Pokochaj lub sprzedaj - wakacyjne domy | E03
14:50 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 | S04E09
15:50 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 | S04E10
16:50 WP News 16:50 | E739
17:00 Morderstwa w Midsomer 2 | S02E01
19:05 Wariaci za kierownicą | S01E01
20:05 Policjanci z sąsiedztwa 4 | S04E22
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 2 | S02E19
22:00 Mistrzowie Kabaretu 7 - Sławomir/Czesuaf | S07E01
23:00 Mistrzowie Kabaretu 5 - Kabaret Moralnego Niepokoju | S05E02
23:55 1, 2, 3… Kabaret! - Murarz, tynkarz, akrobata | S01E04
00:55 Kabaret na żądanie | E05
01:55 Mistrzowie Kabaretu 8 - Jaki pyszny zakalec | S08E07
02:05 1, 2, 3… Kabaret! - Chory, chorszy, trup | S01E05
03:05 Mistrzowie Kabaretu 7 - Paranienormalni/Chyba 2 | S07E03
04:00 1, 2, 3… Kabaret! 4 - Duchy, zjawy, zmory | S04E01
Wydarzenia 24
2024-01-04
05:00 Interwencja
05:20 Wydarzenia wieczorne
06:00 Wydarzenia
06:30 Wydarzenia
07:00 Wydarzenia
07:30 Wydarzenia
08:00 Wydarzenia
08:30 Wydarzenia
09:00 Wydarzenia
09:30 Wydarzenia
10:00 Wydarzenia
10:30 Wydarzenia
11:00 Wydarzenia
11:30 Wydarzenia
12:00 Wydarzenia
12:40 Pogoda
12:50 Wydarzenia 12:50
13:30 Wydarzenia
14:00 Wydarzenia
14:30 Wydarzenia
15:00 Wydarzenia
15:40 Pogoda
15:50 Wydarzenia 15:50
16:10 Więcej
16:20 Gość
16:45 Wydarzenia
17:00 Wydarzenia
17:30 Wydarzenia
18:00 Wydarzenia
18:40 Pogoda
18:50 Wydarzenia 18:50
19:25 Gość
19:45 Sport
20:00 Wydarzenia
20:30 Wydarzenia
21:00 Wydarzenia
21:40 Pogoda
21:50 Wydarzenia wieczorne
22:25 Pogoda
22:30 Wydarzenia
23:00 Wydarzenia
23:30 Wydarzenia
00:00 Wydarzenia
00:30 Wydarzenia
01:00 Wydarzenia wieczorne
01:40 Interwencja
02:00 Z klimatem i z pasją
02:30 Emil, pogromca mandatów
03:00 Wydarzenia wieczorne
03:40 Interwencja
04:00 Poszukiwacze historii
04:30 SuperLudzie