[ - ]
Sevimli TV
01:30
"Идалго" фильм
05:45
"Интиқом алангаси" миллий сериал (такрор)
06:40
"Севимли кун" кўрсатуви
08:00
"Тақдирлар" теленовелла (такрор)
09:00
"Замон" (жонли эфир) информацион дастури
09:20
"тшйгача шўхлик" миллий фильм
11:20
"Дизайн" яхши кайфият
12:00
"Замон" (жонли эфир) информацион дастури
12:15
"Тангри яратган жуфтлик" ҳинд фильми
15:20
"Ваҳший" миллий фильм
16:00
"Замон" (жонли эфир) информацион дастури
17:00
"Орамиздаги одамлар" кўрсатуви
17:30
"Олов пазанда" кўрсатуви
18:15
"Покиза" (премьера) миллий сериал 3-қисм
19:00
"Оила учун" (янги мавсум) Туркия сериали 92-қисм
20:00
"Тақдирлар" теленовелла
21:00
"Замон" (жонли эфир) информацион дастури
21:20
"Гуноҳлар сояси" миллий сериал 15-қисм
22:20
"Қора иблис" АҚШ фильми
23:45
"Жодугарлар изидан" фильм
01:15
"Капалак рўёси" фильм
ZO‘R TV
00:15
Kino: “Gran Turizmo”
02:25
Kino: “Qalbaki o‘yin”
04:05
Kino: “Gorizont chizig‘i”
05:20
Milliy serial: “Qora beva” (takror)
06:00
Telenovella: “Saboq” (takror)
07:00
“Ertalabdan salom”
09:00
“Bu kun” yangiliklar
09:20
Milliy serial: “Qil ustidagi taqdir 2” (takror)
10:15
Oilaviy kinofilm:
12:45
Bolajonlar uchun film:
15:00
Musiqiy tanaffus
15:30
O‘zbek kino:
17:10
“Bu kun” yangiliklar
17:25
“Omadli sayohat”
18:15
Turk seriali: “Ota”
19:00
Telenovella: “Saboq”
19:45
“Bu kun” yangiliklar
20:00
Milliy serial: “Qil ustidagi taqdir 2”
20:50
Milliy serial: “Qora beva”
21:30
O‘zbek kino: “Akajon xizmatingizdamiz”
22:50
“Uxlamaysizmi?”
00:10
Kino: “Yengilmaslar 4”
01:35
Kino: “Iblis izidan”
03:40
Kino: “Birinchi klon”
Milliy TV
00:15
Musiqa
00:55
Telekanal madhiyasi
06:00
Telekanal madhiyasi
06:05
Motivatsiya
06:10
Musiqa
06:55
"Tuhmat girdobi" milliy serial (2-mavsum) 78-qism
07:40
"Tonggi duo" dasturi
07:45
"Bunchalar zo‘rsan" dasturi
08:10
"Iqror" telenovella
09:00
"So‘nggi bor" milliy serial 15-qism
09:50
Musiqa
10:00
Badiiy film (Xorij) Nintendo orzusi
11:50
Badiiy film (Hind) Oqibat
15:15
Musiqa
15:35
"O‘zbekni so‘zi qiziq" dasturi
15:55
Pomidor Doppi 15:16-qism
16:00
"O‘zbekni so‘zi qiziq" dasturi
16:20
"M-cocktail" ko‘rsatuvi
16:50
"Bunchalar zo‘rsan" dasturi
17:15
"Sevgi" milliy serial 13-qism
17:50
"Muhtasham yuz yil" turk seriali 214-qism
19:00
"Ikkinchi ota" milliy serial 18-qism
20:00
"Millar" informatsion-shou dasturi
20:20
"Iqror" telenovella
21:20
"Yig‘lagan qizlar" milliy serial 12-qism
22:05
Badiiy film (Xorij) Teskari hisob \ Premyera
23:40
Badiiy film (Xorij) Assasinlar missiyasi
00:35
Musiqa
00:55
Telekanal madhiyasi
Mening Yurtim
02:00
"TUNGI SHAHAR OVCHILARI" KNOFILM
06:00
MUSIGA
06:30
"MARKAZIY STUDIYA" KO‘RSATUVI
07:00
"OMON-OMON" KO‘RSATUVI
08:10
"BUNI HAYOT DEYDILAR" T/N
09:15
"O‘ZIMIZNING GAP" KO‘RSATUVI
09:45
"MEN YULDUZMAN" MILLIY KINO
11:10
TELENOVELLA
12:00
"HUDUD" INFORMATSION DASTURI
12:15
TELENOVELLA
13:15
MUSIGA
13:30
"ONALAR MAKTABI" KO‘RSATUVI
13:45
"ASTERIKS VA OBELIKS" KINOFILM
16:00
"HUDUD" INFORMATSION DASTURI
16:30
"QOYNONAMDAN QARZIM BOR"
17:00
"BUNI HAYOT DEYDILAR"T/N
18:00
"UMID" MILLIY SERIAL
19:00
"QODIRXON" MILLIY SERIAL
20:00
"NOMUS 2" MILLIY SERIAL
21:00
"MARKAZIY STUDIYA" KO‘RSATUVI
21:20
"HUKMDOR USMON"" TURK SERIALI
22:15
"TAQDIR ZARBALARI" T/N
23:20
"O‘QCHI" KINOFILM
01:40
"MILLIARDLIK GAROV" KINOFILM
03:00
KINOFILM
FTV telekanali
01:00
#UZNONSTOP
04:00
#FKOKTEYL
05:00
#UZNONSTOP
06:00
#FKOKTEYL
07:00
#UZNONSTOP
10:00
Top India Chart
10:40
#FKOKTEYL
11:00
X-Factor S01 E11 (П)
14:00
#UZNONSTOP
15:00
Fresh news
17:00
YouTube Chart
17:40
#UZNONSTOP
18:00
Top Cover
18:15
#UZNONSTOP
20:00
Меломан
20:15
#UZNONSTOP
21:00
Romantic Chart
21:40
#UZNONSTOP
22:00
#FKOKTEYL
01:00
#UZNONSTOP
04:00
#FKOKTEYL
RenessansTV
06:00
"OH, SALIMA, SALIMA" B/F
08:00
"QIZG‘ALDOQ" B/F
10:05
"AJDAR O‘RGATUVCHILAR 3" M/F
11:50
HUJJATLI FILM
12:15
"YULDUZLI OSHXONA" KO‘RSATUVI
13:00
"OVOZA" INFORMATION DASTURI
13:10
"OMADLI OMADSIZLAR" H/F
16:15
RTV MUSIC
16:25
"TOP-TOP" JONLI EFIR
17:00
"AKS" KINONOVELLA
18:00
"BILMAY SEVDIM" TURK SERIALI
19:00
"OVOZA" INFORMATSION DASTURI
19:30
"QADAR VA O YIN" MILLIY SERIALI
20:30
"SALOM SHOU" JONLI EFIR
22:00
"XIYONAT" TURK SERIALI
23:00
GRAN TURIZMO B/F
Kinoteatr HD Telekanali
01:00
«Шериклар». Б/ф.
02:40
«Французча ажралиш». Б/ф.
03:45
«Интиқом жанги». Б/ф.
05:20
Миллий сериал. «Малак».
06:00
«Биллур қафас». 1/с
07:20
«Жумонг». Т/с.
09:00
ZARGARSHOP LIVE.
11:00
«Биллур қафас». Т/с.
12:00
«Жумонг». Т/с.
13:30
«Элиснинг меҳмонлари». Б/ф.
15:40
«Тарзан». Б/ф.
18:00
Миллий сериал. «Малак».
19:00
«Биллур қафас». Т/с.
20:00
«Жумонг». Т/с.
21:30
«Тўфон». Б/ф.
00:00
«Январнинг икки тимсоли». Б/ф.
01:50
«Ворислар». Б/ф.
03:40
«Смолвил сирлари: Ноль». Б/ф.
Yoshlar Telekanali
06:00
"VATAN MEHRI"
06:10
"MUSIQA"
06:55
"SOG‘LOM TURMUSH"
07:00
"YANGI DAVR"
07:30
"KAMERADAR"
08:00
"INSON QADRI"
08:30
"SEHRGARLAR MAKTABI" B/F
10:00
"ANA TOMOSHA"
10:20
"SO‘NGGI REKORDLAR"
11:00
"FARISHTA" T/S
12:00
TURK SERIALI: "OSIYO"
13:00
"SIM - SIM"
14:00
"YANGI DAVR"
14:15
"NIMA UCHUN?"
15:15
"O‘GAY ONA" T/S
16:15
"KELING, BIR KULISHAYLIK"
17:00
"TALABALIK OLTIN DAVRIM"
17:30
"MUSIQA"
18:20
"YON QO‘SHNI - JON QO‘SHNI"
19:00
"YANGI DAVR"
19:40
"INSON QADRI"
20:00
"QISH SONATASI" T/S
21:00
"QALPOQ"
22:00
"AFSONA" B/F
00:10
"KITOB VA QAHVA"
00:50
"KO‘ZBOYLOG‘ICH" B/F
02:30
"QALPOQ"
03:00
"SO‘NGGI REKORDLAR"
03:20
"KELING, BIR KULISHAYLIK"
04:00
"KINO SIRLARI"
04:40
"NIMA UCHUN?"
Toshkent Telekanali
00:00
Мадҳия
00:05
«Тунги Тошкент»
00:30
«Янги тараққиёт даври»
01:05
«Ҳаёт сабоқлари»
02:00
«Poytaxt»
02:30
Радио китоб:«Улуғбек хазинаси»
03:30
«Сержантлар» сериал
04:20
«Кўхна манзиллар»
05:20
«Изкувар 2» сериал
06:00
Мадҳия
06:05
«Ҳаёт сабоқлари»
07:00
«Аёлларга маслаҳат»
07:30
«Салом, Тошкент» жонли эфир
09:00
«Poytaxt»
09:30
«Сержантлар» сериал
10:20
«Файзли уй»
10:50
«Телетаҳлил»
11:20
«Надомат»
12:00
«Poytaxt» жонли эфир
12:20
«Изқувар 2» сериал
13:00
«Сиз нима дейсиз?»
14:10
«Ҳикматли дунё»
15:00
«Poytaxt»
15:30
«Салом, Тошкент»
17:00
«Сержантлар» сериал
18:00
«Сиз нима дейсиз?» жонли эфир
19:00
«Poytaxt» жонли эфир
19:25
«Ҳаёт чизгилари»
20:00
«Poytaxt» жонли эфир
20:30
«Тошкент манзиллари»
21:30
«Сиз нима дейсиз?»
22:30
«Изқувар 2» сериал
23:10
«Ҳикматли дунё»
00:00
Мадҳия
00:05
«Тунги Тошкент»
00:30
«Профессионал»
01:05
«Ҳаёт сабоқлари»
02:00
«Poytaxt»
02:30
Радио китоб:«Улуғбек хазинаси»
03:30
«Сержантлар» сериал
04:20
«Кўхна манзиллар»
Mahalla Telekanali
06:00
"VATAN MADHI"
06:10
"BARHAYOT NAVOLAR"
06:50
"KUSTO KOMANDASI"
07:40
"KINOTARONA"
08:00
"HAYOT SINOVLARI" T/S
09:05
"SOG‘LOM HAYOT"
09:20
"НА-НА-НА"
09:55
"INSON SADOQATI" V/F
11:00
"QIROL SEJONG" T\S
12:00
"JASUR O‘G‘LON"
12:40
"JARAYON"
13:10
RETRO B/F "AELITA, ERKAKLARGA SUYKALMA"
14:50
"OTALAR SO‘ZI - AQLNING KO‘ZI"
15:55
"UMR SO‘QMOQLARI"
16:45
"REYD VAQTI"
17:20
"DEMAK-EMAK"
18:00
"REPORTYOR"
18:25
"SOG‘LOM HAYOT"
18:40
"QIROL SEJONG" T\S
19:40
"UMR SO‘QMOQLARI"
20:30
"HAYOT SINOVLARI" T/S
21:35
"VOQEA JOYI" T\S
22:10
RETRO B/F "OQSOQ DARVESH"
23:50
"KINOTARONA"
00:00
"VATAN MADHI"
00:05
"DINOTOPIYA" T/S
00:35
"SO‘NGGI O‘Q" V/F
01:35
MILLIY SERIAL "HALOVAT KO‘CHASI"
02:15
"REPORTYOR"
02:35
"BARHAYOT NAVOLAR"
03:10
"JARAYON"
03:25
"TELEVIZION MINIATYURA"
03:50
SPEKTAKL "CHIMILDIQ"
O‘zbekiston Telekanali
00:00
МАДҲИЯ
00:05
«АММАЖОНИМ-АММАЖОН» Т/С
00:40
«МУНОСАБАТ» ТОК-ШОУ
02:10
СПЕКТАКЛЬ: «КУЗНИНГ БИРИНЧИ КУНИ»
03:45
«ҲУНАРДАГИ ҲАЁТ»
04:00
«ОЙДИН ҲАЁТ LIVE»
05:00
«КЎНГИЛ МУЛКИ»
05:50
«ЮРТИМ ЖАМОЛИ»
06:00
МАДҲИЯ
06:05
ТВ-ШИФОКОР
06:10
«АММАЖОНИМ-АММАЖОН» Т/С
07:00
«АССАЛОМ, ЎЗБЕКИСТОН!»
08:00
«АХБОРОТ»
09:00
«ПАРЛАМЕНТ ВАҚТИ»
09:30
«КЕЛАЖАККА ЙЎЛ»
10:00
«ЖИНОЯТ ЖАЗОСИЗ ҚОЛМАЙДИ 2» Т/С
11:00
«ОЙДИН ҲАЁТ LIVE»
12:00
«БУНЁДКОРЛИК ЙЎЛИДА»
12:20
«ТАШРИФ»
13:10
«ИНТИҚОМ» Т/С
14:00
«АГРООЛАМ»
14:15
«ФЕРМЕРДАН САВОЛ»
14:20
«ЎЗБЕКИСТОН-УМУМИЙ УЙИМИЗ»
14:40
«ТАРИМ»
15:05
«АССАЛОМ, ЎЗБЕКИСТОН!»
16:00
«САЛОМАТЛИК ФОРМУЛАСИ»
17:00
«ОДИЛ СУДЛОВ»
17:20
«КУНЛАРНИНГ БИРИДА…»
17:40
«ҲИДОЯТ САРИ»
18:30
«МУНОСАБАТ» ТОК-ШОУ
20:10
«МАҲМУДХЎЖА БЕҲБУДИЙ» Т/С
21:00
«АХБОРОТ»
22:00
«ЖИНОЯТ ЖАЗОСИЗ ҚОЛМАЙДИ 2» Т/С
23:00
«ОЙДИН ҲАЁТ LIVE»
00:00
МАДҲИЯ
00:05
«АММАЖОНИМ-АММАЖОН» Т/С
00:40
«ХУЛОСА ЎЗИНГИЗДАН»
02:10
СПЕКТАКЛЬ: «АКА-УКА СОВЧИЛАР»
04:00
«ОЙДИН ҲАЁТ LIVE»
Sport 2
00:00
INTERFUTBOL
02:00
SUPERLIGA. O‘ZBEKISTON CHEMPIONATI.
04:10
INTERFUTBOL
06:05
SUPERLIGA. O‘ZBEKISTON CHEMPIONATI.
08:00
INTERFUTBOL
10:00
SUPERLIGA. O‘ZBEKISTON CHEMPIONATI.
12:00
INTERFUTBOL
14:00
SUPERLIGA. O‘ZBEKISTON CHEMPIONATI.
16:00
INTERFUTBOL
18:00
SUPERLIGA. O‘ZBEKISTON CHEMPIONATI.
20:00
INTERFUTBOL
22:00
SUPERLIGA. O‘ZBEKISTON CHEMPIONATI.
00:00
INTERFUTBOL
02:00
SUPERLIGA. O‘ZBEKISTON CHEMPIONATI.
04:10
INTERFUTBOL
O'zbekiston 24
00:05
News 24
01:00
Хабарлар
02:00
Хабарлар
03:00
Хабарлар
04:00
Хабарлар
05:00
Хабарлар
06:00
Хабарлар
07:00
Хабарлар
08:00
Хабарлар
09:00
Хабарлар
10:00
Хабарлар
11:00
Хабарлар
12:00
News 24
13:00
Хабарлар
14:00
Хабарлар
15:00
Хабарлар
16:00
Хабарлар
17:00
Хабарлар
18:00
Хабарлар
19:00
News 24
19:30
Ахборот 24
20:00
Хабарлар
21:00
Ахборот 24
22:00
Хабарлар
23:00
Хабарлар
00:05
News 24
01:00
Хабарлар
02:00
Хабарлар
03:00
Хабарлар
04:00
Хабарлар
UzReport
00:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
01:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
02:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
03:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
04:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
05:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
06:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
06:30
Vaqt Mashinasi
07:00
Eksklyuziv Ta Saam
07:05
Food: Fact or Fiction
07:50
Eksklyuziv Ta Saam
08:00
Утреннее шоу «Файзли тонг” (live)
09:25
Eksklyuziv Nutva New
09:30
Food: Fact or Fiction
10:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
10:50
Eksklyuziv Nutva New
11:00
Afsonaviy Manzillar
12:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
12:30
Bu qanday quriladi
13:00
Vaqt Mashinasi
13:45
Аристократ маркет
14:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
14:30
Bu qanday quriladi
15:00
Biggest Shipbuilders
16:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
16:30
Eksklyuziv Nutva New
17:00
Eksklyuziv Ta Saam
17:05
Afsonaviy Manzillar
17:50
Eksklyuziv Ta Saam
18:00
Новости (англ.)
18:25
Eksklyuziv Ta Saam
18:30
Avtoban
19:30
Eksklyuziv Nutva New
19:45
Аристократ маркет
20:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
20:30
Eksklyuziv Ta Saam
21:00
No Сomment
21:30
Vaqt Mashinasi
22:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
22:30
G‘aroyib Muhandislik
23:30
Food: Fact or Fiction
00:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
01:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
02:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
03:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
04:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
Aqlvoy TV
07:00
BLYUNING TOPISHMOQLARI
07:25
MUSHUKCHALAR-KUCHUKCHALAR
07:50
JEKI VA ROBIN
08:10
PROSTOKVASHINO
08:25
TIG VA LEO
08:45
ENI VA PONY
09:10
FIKSIKLAR
09:35
QOCHOQ MUSHUKCHA
11:05
DO‘MBOQCHALAR
11:35
MONKART
12:05
SUPER10
12:35
BLYUNING TOPISHMOQLARI
12:55
MUSHUKCHALAR-KUCHUKCHALAR
13:20
JEKI VA ROBIN
13:40
PROSTOKVASHINO
13:55
TIG VA LEO
14:25
FIKSIKLAR
14:55
DO‘MBOQCHALAR
15:20
ASAL VODIYSI SIRI
15:30
KATYA VA EF
15:45
ENI VA PONY
16:35
JASUR MANU
18:10
BLYUNING TOPISHMOQLARI
18:35
PROSTOKVASHINO
18:45
TIG VA LEO
19:05
ENI VA PONY
19:35
FIKSIKLAR
20:00
ASAL VODIYSI SIRI
20:15
KATYA VA EF
20:30
DO‘MBOQCHALAR
21:05
MONKART
21:35
SUPER10
Bolajon Telekanali
07:00
«Assalom, bolajon!»
08:00
«Multipanorama»
08:50
«Multipanorama»
09:10
«Bolalar uchun film»
10:10
«Multipanorama»
11:00
«Dono bobo davrasida»
11:10
«Multipanorama»
12:00
«Bolalar uchun film»
12:50
«Hunarmand bolajon»
13:10
«Multipanorama»
14:00
«Bolalar uchun film»
15:30
«Multipanorama»
16:10
«Multipanorama»
17:00
«Multipanorama»
17:50
«Happy alphabet»
18:10
«Multipanorama»
19:00
«Sportchi bolajon»
19:10
«Multipanorama»
20:00
«Multipanorama»
20:30
«Edu Kids»
20:40
«Multipanorama»
21:20
«Oqshom ertaklari»
21:30
«Multipanorama»
21:50
«Xayrli tun»
Kinoteatr.uz Telekanali
01:00
Миллий сериал: «Опа-сингиллар».
01:45
"Сарвиқомат дилбарим". Б/ф.
03:30
"Она қизим". Б/ф.
05:00
Миллий сериал: "Мехмонҳона".
06:00
"1 август". Б/ф.
07:40
"Рангсиз тушлар". Б/ф.
09:00
Миллий сериал: «Опа-сингиллар».
09:45
"Сарвиқомат дилбарим". Б/ф.
11:30
"Она қизим". Б/ф.
13:00
Миллий сериал: "Мехмонкона".
14:00
"Жигарбандим". Б/ф.
15:35
"Дадам бетоб". Б/ф.
17:00
Миллий сериал: «Опенсингиллар».
17:45
"Арзанда". Б/ф
19:15
"Севгинатор". Б/ф.
21:00
Миллий сериал: "Мехмонхона".
22:00
"Жигарбандим". Б/ф.
23:35
"Дадам бетоб". Б/ф.
01:00
Миллий сериал: «Опа-сингиллар».
01:45
"Арзанда". Б/ф
03:15
"Севгинатор". Б/ф
Madaniyat va Marifat Telekanali
00:00
Madhiya
00:05
Navosoz"
01:00
"Umidli dunyo" t/n
01:40
"Bидun
02:00
Milliy kino."Rangsiz tushtar" b/f
03:25
"Yangicha rakura"
04:00
"Baxshiyona"
04:30
"Fonoteka"
05:00
"Do‘stlar davrasida"
06:00
Madhiya
06:05
"Madaniyai dayjes
07:00
Milliy kino: "Oyijon" b/f
08:30
Navosoz
09:30
"Kinolalqin"
10:30
"Kashfiyot"
11:00
"Umidli dunyo" t/n
11:50
"Dunyoni zabi eigan kiloblar"
12:00
"Ma'rifiy suhbatlar"
13:00
"Bormisiz, omonmisiz?"
14:00
Hind kinosi. "Nihol"
16:40
"Debyu!
17:00
"Dunyo madaniyati"
17:30
"Kecha va bugun"
18:00
"Musiga darsi"
18:30
"Видun
19:00
"Siz efirdasiz"
20:00
Teleserial. "Qo‘rqui"
21:00
"Umidli dunyo" t/n
21:40
Jahon kinosi durdonalari. "Kapalak" b/f
00:00
Madhiya
00:05
"Navoscz"
01:00
"Umidli dunyo" t/n
01:40
"Видun"
02:00
Milliy kino: "Oyijon" b/f
03:25
"Kecha va bugun"
04:00
"Musiqa darsi"
04:30
"Dunyo madaniyati"
Foreign languages
00:00
MADHIYA
00:10
"Qadimgi shaharlarga sayohat" h/f
01:00
"Ona sayyora" h/f
01:45
"Mo jizakor Sloveniya" h/f
02:35
"Bu qanday yasalgan?" h/f
03:15
"Dengiz qushlarini qutqarish"
04:00
"Cho‘l chumolilari saltanati" h/f
04:45
"Filippin orollariga sayohat" h/f
05:30
"Hud hud qushning qaytishi" h/f
06:20
"Mo jizakor Latviya" h/f
07:20
"Katuma timsohlari" h/f
08:20
"Tabiiy toshlar. Qum tosh" h/f
09:00
Foreign Languages
09:00
«Yovvoyi jonivorlarni yetkazib berish» h/f
09:30
GOOD MORNING, UZBEKISTAN!
11:30
Rus adabiyoti
12:00
Rus tili
12:30
"Fit zum Zertifikate"
13:00
NEMIS TILI "Online dars"
13:30
Fransuz tili
14:00
Fransuz tili
14:30
NEMIS TILI "Onlayn dars"
15:00
"Fit zum Zertifikate"
15:30
"Mohinur bilan turkcha o‘rganing"
16:00
"Turk tili darsi"
16:30
"IELTS secrets"
17:00
GOOD MORNING, UZBEKISTAN!
19:00
INGLIZ TILI "IELTS secrets"
19:30
"Our pride"
20:00
"Master English"
20:30
"Future world"
21:00
Rus tili
21:30
Rus tili
22:00
"Tomer"
22:30
"Turk tili darsi"
23:00
"Friendship land"
23:30
"New generation"
00:00
MADHIYA
00:05
"Mo jizakor Sloveniya" h/f
01:40
"Buyuk mutafakkirlar" h/f
02:30
"Bu qanday yasalgan?" h/f
03:00
"Bu qanday yasalgan?" h/f
03:50
"Dunyo bo‘ylab sayohat" h/f
04:30
"Kakku" h/f (eng/uzb) h/f