[ - ]
Sevimli TV
00:30
"Нолдан паст" фильм
05:45
"Интиқом алангаси" миллий сериал (такрор)
06:40
"Севимли кун" кўрсатуви
08:00
"Тақдирлар" теленовелла (такрор)
09:00
"Замон" (жонли эфир) информацион дастури
09:20
"Қор жанги" мультфильм
10:45
Валижон Шамсиев яхши кайфият
12:00
"Замон" (жонли эфир) информацион дастури
12:15
"Муҳаббатга ошно қалблар" ҳинд фильми
15:30
"Кино" сарҳисоби
16:00
"Замон" (жонли эфир) информацион дастури
17:00
"Машҳурлар" кўрсатуви
17:45
"Илк учрашув" кўрсатуви
18:20
"Кулдир гуп" кўрсатуви
19:00
"Қўрғон сирлари" Туркия сериали
20:00
"Тақдирлар" теленовелла
21:00
"Замон" (жонли эфир) информацион дастури
21:20
"Талант шоу" кўрсатуви (байрам сони)
23:00
"Сарҳуш устоз 2" Гонконг фильми
00:50
"Такси" фильм
02:30
"Таътиллар алмашганда" фильм
ZO‘R TV
07:00
“Ertalabdan salom”
09:00
“Bu kun” yangiliklar
09:20
Milliy serial: “Qil ustidagi taqdir” 2 (takror)
10:30
Oshxona qirollari
11:15
Musiqiy tanaffus
12:45
O‘zbek kino:
13:20
“Boriga baraka” (takror)
15:15
“Zinama-zina”
15:50
“Nasriddinning choponi”
16:45
“Yor-yor”
17:45
Turk seriali: “Ota”
18:45
"Uzlywood"
19:45
“Bu kun” yangiliklar
20:00
Milliy serial: “Qil ustidagi taqdir” 2
21:00
Yulduz Usmonova konsert dasturi!
23:00
Kinofilm:
Milliy TV
00:05
Musiqa
00:55
Telekanal madhiyasi
06:00
Telekanal madhiyasi
06:05
Motivatsiya
06:10
Musiqa
07:05
"Tuhmat girdobi" milliy serial (2-mavsum) 75-qism
07:50
"Bunchalar zo‘rsan" dasturi
08:15
"Iqror" telenovella
09:00
"So‘nggi bor" milliy serial 11-qism
09:40
"A…kula" ko‘rsatuvi
10:15
Badiiy film (Xorij) Santa va uning do‘stlari
12:00
Badiiy film (Xorij) G‘aroyib yangi yil
13:10
Badiiy film (Hind) Shahanshoh
16:30
Musiqa
16:45
Pomidor Doppi 11:12-qism
16:50
"Bunchalar zo‘rsan" dasturi
17:15
"Vido maktubi" turk seriali 72-qism
18:30
"Otalar so‘zi" telenovella
20:00
"Millar postda" dasturi
20:25
"Milliyda yangi yil" dasturi
00:35
Badiiy film (Xorij)
00:35
Musiqa
00:55
Telekanal madhiyasi
Mening Yurtim
06:00
"MARKAZIY STUDIYA" KO‘RSATUVI
06:30
MUSIGA
07:00
"OMAD SHOU" KO‘RSATUVI
08:00
"BUNI HAYOT DEYDILAR" TELENOVELLA
08:50
"SO‘NGI BAHODIR-3" KINOFILM
11:00
"BUNI HAYOT DEYDILAR" TELENOVELLA
11:45
"ONALAR MAKTABI" KO‘RSATUVI
12:00
"XALQICHIDA" KO‘RSATUVI
12:25
"MUNNABOY" KINOFILM
15:10
QIZIQCHI
15:45
"XUSH KO‘RDIK" KO‘RSATUVI
16:20
"COMEDY SHOW" KO‘RSATUVI
17:00
KONSERT DASTURI
17:35
"HAZIL SHOU" KO‘RSATUVI
18:00
"UMID" MILLIY SERIAL
19:00
"QODIRXON" MILLIY SERIAL
20:00
"XIZMAT DOIRASIDAN TASHQARIDA" KO‘RSA
21:20
"HUKMDOR USMON" TURK SERIALI
22:15
"VOAJAB" TELENOVELLA
23:15
KINOPREMYERA
01:00
"KRID-3" KINOFILM
03:00
KINOFILM
FTV telekanali
00:00
#FKOKTEYL
01:00
#FGOLD
02:00
#UZNONSTOP
04:00
#FKOKTEYL
05:00
#UZNONSTOP
06:00
#FKOKTEYL
07:00
#FGOLD
08:00
#UZNONSTOP
10:00
TOP Chart Plus
11:40
#UZNONSTOP
14:00
Fresh news
14:15
#UZNONSTOP
16:30
K-POP Chart
17:20
#UZNONSTOP
17:40
Top Cover
18:00
#UZNONSTOP
21:00
Turk Top Chart
22:40
#FKOKTEYL
00:00
#FKOKTEYL
01:00
#FGOLD
02:00
#UZNONSTOP
04:00
#FKOKTEYL
RenessansTV
11:30
RTV Music
11:55
"Kish mish" ko‘rsatuvi
12:15
"Yulduzli oshxona" ko‘rsatuvi
13:00
"Ovoza" information dasturi
16:15
"Top top LIVE" ko‘rsatuvi
17:00
"AKS" kinonovellasi
18:00
"Bilmay sevdim" turk seriali
19:00
"Tilla bola" ko‘rsatuvi
20:30
"Ichimdagi begona" turk seriali
21:30
"Samir qahvaxonasi" ko‘rsatuvi
Kinoteatr HD Telekanali
00:10
«Шериклар». Б/ф.
01:50
«Қўнғироқсоч Сью». Б/ф.
03:40
«Автомобилдан сақланинг». Б/ф.
05:20
Миллий сериал. «Малак».
06:00
«Капитан Крюк». Б/ф.
09:00
ZARGARSHOP LIVE.
11:20
«Бахтга тикилган гаров». Б/ф.
14:20
«Икки кишилик вокзал». Б/ф.
17:00
«Зиқна». Б/ф.
19:00
«Ўғирланган қиз 3». Б/ф.
21:30
«Ҳаётда ҳамма нарса бўлади».
01:20
«Тўфон». Б/ф.
03:00
«Жаноб Септимнинг ресторани»
04:20
Миллий кино.«Мактаб ҳаётим »
Yoshlar Telekanali
01:00
"ZO‘RAKI JOSUS" B/F
03:00
"QALPOQ"
03:30
"BIZDA O‘ZGACHA XABARLAR"
04:00
"YETAKCHINING BIR KUNI”
05:00
"NIMA UCHUN?"
05:40
"MUSIQA"
06:00
Yoshlar
06:00
"VATAN MEHRI"
06:10
"MUSIQA"
06:55
"SOG‘LOM TURMUSH"
07:00
"YANGI DAVR"
07:30
"KELING, BIR KULISHAYLIK"
08:00
"BIR QADAM"
09:00
TURK SERIALI: "KELIN"
10:00
"ER BERMOQ-JON BERMOQ" B/F
12:00
TURK SERIALI: "OSIYO"
13:20
"YOSHLAR FOOD"
14:00
"YANGI DAVR"
14:10
"OTALAR SO‘ZI-AQLNING KO‘ZI"
15:00
"BIZDA O‘ZGACHA XABARLAR"
15:30
"BORMISIZ?"
16:00
"BIR QADAM"
16:30
"DAVR NEWS"
17:00
"URFON SHOU"
18:40
"MUSIQA"
19:00
"YANGI DAVR"
19:40
"AYTILMAGAN GAPLAR"
20:10
"QALPOQ"
21:00
"NIMA UCHUN?"
22:00
"DUNYO BO‘YLAB 80 KUN" B/F
00:10
"TO‘QNASHUV" B/F
01:40
"AYTILMAGAN GAPLAR"
03:10
"KINO SIRLARI"
04:20
"KELING, BIR KULISHAYLIK"
Toshkent Telekanali
00:00
Мадҳия
00:05
«Тунги Тошкент»
00:25
«Жумбоқли қути»
01:05
«Ҳаёт сабоқлари»
02:00
«Poytaxt»
02:30
Радио китоб: «Улуғбек хазинаси»
03:30
«Аёлларга маслаҳат»
04:20
«Кўхна манзиллар»
05:20
«Изқувар 2» сериал
06:00
Мадҳия
06:05
Кино: «Тақдир эшиги»
07:30
«Тошкентнома»
08:10
«Ҳикматли дунё»
09:00
«Poytaxt»
09:30
Кино: «Эркак»
11:00
«Сифат назорати»
11:30
«Тошкент манзиллари»
12:30
«Уч баҳор» сериал
15:20
«Ҳаёт чизгилари»
15:50
«Профессионал»
16:20
«Изқувар 2» сериал
17:00
«Маҳалланинг пир-у бадавлати»
18:00
«Соғ бўлинг»
18:30
«Файзли уй»
19:10
«Аёлларга маслаҳат»
19:40
«Пойтахт йўлларида плюс»
20:00
«Дипломатик дайджест»
20:30
«Надомат»
21:30
«Кинотақдим»
22:00
Кино: «Сўнгги лаҳза»
00:00
Мадҳия
00:05
«Тунги Тошкент»
00:35
«Соғ бўлинг»
01:05
Кино: «Тақдир эшиги»
02:30
Радио китоб: «Улуғбек хазинаси»
03:30
«Кўхна манзиллар»
04:45
Кино: «Эркак»
Mahalla Telekanali
00:00
"VATAN MADHI"
00:05
"DINOTOPIYA" T/S
00:35
"SO‘NGGI O‘Q" V/F
01:35
MILLIY SERIAL "HALOVAT KO‘CHASI"
02:15
"BARHAYOT NAVOLAR"
02:40
"SHUNCHAKI HAZIL"
03:30
YANGI YIL SARGUZASHTLARI YOXUD ISTE'DODLAR QAYDASIZ?
04:50
SPEKTAKL "NEKSIYA"
06:00
"VATAN MADHI"
06:05
"BARHAYOT NAVOLAR"
06:40
YANGI YIL SARGUZASHTLARI
07:55
RETRO YANGI YIL
08:40
RETRO HAJVIYA
09:10
"SOG‘LOM HAYOT"
09:20
"STYUARTLITL -1" M/F
10:45
"XUSHVAQT"
12:30
"OBID SHOU"
13:15
MILLIY KINO "KICHKINA TABIB"
14:40
"SHAPALOQ"
15:15
"SIZ SOG‘INGAN QO‘SHIQLAR"
16:20
HIND KINOSI: "XUFIYA"
19:00
"SOG‘LOM HAYOT"
19:15
"SALOMAT BO‘LING!"
19:45
"QAH-QAHA"
21:30
"SHO‘RDANAK"
22:00
MILLIY KINO "KELGINDI KELIN"
23:45
RETRO HAJVIYA
00:10
"VATAN MADHI"
00:15
HIND KINOSI: "XUFIYA"
02:45
"BARHAYOT NAVOLAR"
03:20
YANGI YIL SARGUZASHTLARI
04:30
"SIZ SOG‘INGAN QO‘SHIQLAR"
O‘zbekiston Telekanali
00:00
МАДҲИЯ
00:05 «АММАЖОНИМ-АММАЖОН» Т/С
01:00
«АГРОИННОВАЦИЯ»
02:00
СПЕКТАКЛЬ:«БАХТЛИ БЎЛ ДУГОНАЖОНИМ»
04:00
«ОЙДИН ҲАЁТ LIVE»
05:00
«ҲИДОЯТ САРИ»
05:40
«ЮРТИМ ЖАМОЛИ»
06:00
МАДҲИЯ
06:05
ТВ-ШИФОКОР
06:10
«АММАЖОНИМ-АММАЖОН» Т/С
07:00
«АССАЛОМ, ЎЗБЕКИСТОН!»
08:00
«АХБОРОТ»
09:00
«СОҒИНЧ»
09:30
«КЎНГИЛ ОБОДЛИГИ»
10:00
«АЁЛ БОРКИ…»
10:30
«САРВҚОМАТ ДИЛБАРИМ» Б/Ф
12:00
«АССАЛОМ, ЎЗБЕКИСТОН!»
13:10
«ИМТИҲОН»
14:00
«ХУЛОСА ЎЗИНГИЗДАН»
15:30
«БИР КУНЛИК ТЎЙ» Б/Ф
17:40
«КУНЛАРНИНГ БИРИДА…»
18:00
«МАФТУНКОР ЎЗБЕКИСТОН»
18:30
«ОИЛА ОЛАМИ»
20:10
«АЛЁР»
21:00
«АХБОРОТ»
22:00
«ҲАЁТ ВА ҲАЁЛ ЙЎЛЛАРИ»
22:40
«УНУТИЛМАГАН ҚЎШИҚ» Б/Ф
00:20
«АММАЖОНИМ-АММАЖОН» Т/С
01:00
«МУНОСАБАТ» ТОК-ШОУ
02:30
СПЕКТАКЛЬ: «ҚАЛЛИҚ ЎЙИН»
Sport TV Telekanali
00:05
AFC. OSIYO KUBOGI TANISHTIRUV.
00:25
"ITALIYA CHEMPIONATI GOLLARI"
00:35
A SERIYA. 19-TUR. "BOLONYA" - "JENOA"
02:50
"PREVYU"
03:10
"MURABBIY"
03:30
"YULDUZLI OQSHOM"
04:00
ITALIYA KUBOGI. "YUVENTUS" - "SALERNITANA"
06:10
"PREVYU"
06:30
"G‘ALABAGA BIR QADAM"
07:00
BADANTARBIYA
07:05
"NAFOSAT"
07:30
SPORT YANGILIKLARI
08:00
"BO‘LAJAK CHEMPION"
08:30
AFC. OSIYO KUBOGI TANISHTIRUV
08:50
"MURABBIY"
09:15
"PREVYU"
09:35
AFC. OSIYO KUBOGI TANISHTIRUV LALIGA. 19-TUR.
09:55
"LAS-PALMAS" - "BARSELONA"
12:00
BADANTARBIYA
12:05
A SERIYA. 19-TUR. "BOLONYA" - "JENOA"
14:00
SPORT YANGILIKLARI
14:15
AFC. OSIYO KUBOGI TANISHTIRUV
14:35
"FITNES SIRLARI
15:00
"SPORT ERUDIT"
15:35
"PARIJ-2024"
16:00
SPORT YANGILIKLARI
16:10
"ITALIYA CHEMPIONATI GOLLARI"
16:20
A SERIYA. 19-TUR. "INTER" - "VERONA"
18:30
AFC. OSIYO KUBOGI TANISHTIRUV
18:50
A SERIYA. 19-TUR. "FROZINONE" - "MONSA"
21:00
SPORT YANGILIKLARI
21:30
FUTBOL. OSIYO KUBOGI TANISHTIRUV
21:50
A SERIYA. 19-TUR. "LECHCHE" - "KALYARI"
00:05
SPORT YANGILIKLARI
00:20
"ITALIYA CHEMPIONATI GOLLARI"
00:35
A SERIYA. 19-TUR. "SASSUOLO" - "FIORENTINA"
02:50
"PARIJ-2024"
03:15
"SPORT ERUDIT"
03:50
"ITALIYA CHEMPIONATI GOLLARI"
04:00
A SERIYA. 19-TUR. "INTER" - "VERONA"
Sport 2
00:00
INTERFUTBOL
02:00
SUPERLIGA. O‘ZBEKISTON CHEMPIONATI.
04:10
INTERFUTBOL
06:05
SUPERLIGA. O‘ZBEKISTON CHEMPIONATI.
08:00
INTERFUTBOL
10:00
SUPERLIGA. O‘ZBEKISTON CHEMPIONATI.
12:00
INTERFUTBOL
14:00
SUPERLIGA. O‘ZBEKISTON CHEMPIONATI.
16:00
INTERFUTBOL
18:00
SUPERLIGA. O‘ZBEKISTON CHEMPIONATI.
20:00
INTERFUTBOL
22:00
SUPERLIGA. O‘ZBEKISTON CHEMPIONATI.
00:00
INTERFUTBOL
02:00
SUPERLIGA. O‘ZBEKISTON CHEMPIONATI.
04:10
INTERFUTBOL
O'zbekiston 24
00:05
News 24
01:00
Хабарлар
02:00
Хабарлар
03:00
Хабарлар
04:00
Хабарлар
05:00
Хабарлар
06:00
Хабарлар
07:00
Хабарлар
08:00
Хабарлар
09:00
Хабарлар
10:00
Хабарлар
11:00
Хабарлар
12:00
News 24
13:00
Хабарлар
14:00
Хабарлар
15:00
Хабарлар
16:00
Хабарлар
17:00
Хабарлар
18:00
Хабарлар
19:00
News 24
19:30
Ахборот 24
20:00
Хабарлар
21:00
Ахборот 24
22:00
Хабарлар
23:00
Хабарлар
00:05
News 24
01:00
Хабарлар
02:00
Хабарлар
03:00
Хабарлар
04:00
Хабарлар
UzReport
00:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
01:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
02:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
03:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
04:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
05:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
06:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
06:30
Vaqt Mashinasi
07:00
Eksklyuziv Ta Saam
07:05
Bu qanday quriladi
07:50
Eksklyuziv Ta Saam
08:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
08:30
Avtoban
09:25
Eksklyuziv Nutva New
09:30
Vaqt Mashinasi
10:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
10:50
Eksklyuziv Nutva New
11:00
Food: Fact or Fiction
12:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
12:30
Vaqt Mashinasi
13:00
Afsonaviy Manzillar
13:45
Аристократ маркет
14:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
14:30
Bu qanday quriladi
15:00
G‘aroyib Muhandislik
16:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
16:30
Eksklyuziv Nutva New
17:00
Eksklyuziv Ta Saam
17:05
Vaqt Mashinasi
17:50
Eksklyuziv Ta Saam
18:00
Новости (англ.)
18:25
Eksklyuziv Ta Saam
18:30
МВД. Call-центр
19:00
Hafta Ichida
19:30
Eksklyuziv Nutva New
19:45
Аристократ маркет
20:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
20:30
Eksklyuziv Ta Saam
20:40
O‘zbekistonlik Episode 4
22:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
22:30
Avtoban
23:30
Bu qanday quriladi
00:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
01:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
02:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
03:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
04:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
Aqlvoy TV
07:00
TIG VA LEO
07:50
YAKKASHOX VA PEGGI
09:40
OV MAVSUMI
11:10
SHAHZODA VA BO‘RI 5
12:30
EBBI HATCHER
13:40
FIKSIKLAR
14:35
BABY SHARK
16:35
ENI VA PONI
18:40
AJABTOVUR KASHFIYOT
20:05
RASTI MUHANDIS
21:05
WATCHCAR LIGASI
21:10
MONKART
21:40
SUPER10
Bolajon Telekanali
07:00
«Assalom, bolajon!»
08:00
«Kitobim - oftobim»
08:10
«Multipanorama»
09:00
«Men harbiy bo‘laman»
09:10
«Multipanorama»
10:00
«Multipanorama»
10:50
«Buvijonim o‘gitlari»
11:00
«Multipanorama»
11:50
«Kitobim - oftobim»
12:00
«Bolalar uchun film»
13:30
«Multipanorama»
14:40
«Bolalar uchun film»
16:10
«Multipanorama»
17:10
«Multipanorama»
18:30
«Multipanorama»
19:00
«Sportchi bolajon»
19:10
«Zumrasha»
20:00
«Bilimdonlar bahsi»
20:40
«Bilimdon bolajonlar»
21:00
«Multipanorama»
21:40
«Multipanorama»
21:50
«Xayrli tun»
Navo Telekanali
00:00
MADHIYA
00:10
JAHON MUSIQASI
03:40
UNUTMOQOSONMAS
04:30
JAVOHIR
06:10
QISHKI NAVOLAR
08:30
NAVOBAXSH
09:10
NAVO NASHIDASI
10:10
DIL DAFTARI
11:00
ZARGARSHOP
13:00
NAVO NASHIDASI
14:00
NAVO-STUDIO
14:50
NAVOBAXSH
15:30
DILNAVO
16:00
QISHKI NAVOLAR
18:00
UNUTMOQ OSONMAS
19:00
DIL DAFTARI
20:00
NAVO NASHIDASI
21:00
DIL DAFTARI
22:00
OPEN MUSIC
23:00
YANGI YIL NAVOLARI
00:00
MADHIYA
00:10
JOZIBA
01:10
RETRO NAVO
02:00
QISHKI NAVOLAR
04:20
JAVOHIR
Kinoteatr.uz Telekanali
01:00
Миллий сериал: «Опа-сингиллар».
01:45
"Омонат".Б/ф.
03:20
"Қалбим ўғриси". Б/ф.
05:00
Миллий сериал: "Мехмонҳона".
06:00
"Қизларни жаҳли чиқди". Б/ф.
07:25
"Арслон изидан".Б/ф.
09:00
Миллий сериал: «Опа-сингиллар».
09:45
"Омонат".Б/ф.
11:20
"Қалбим ўғриси". Б/ф
13:00
Миллий сериал: "Мехмонкона".
14:00
"Арзанда".Б/ф
15:35
"Елкамаги қуш" Б/ф.
17:00
Миллий сериал: «Опа-сингиллар».
17:40
"Чавандоз". Б/ф.
19:10
"Эркатой" .Б/ф.
21:00
Миллий сериал: "Мехмонхона".
22:00
"Арзанда".Б/ф
23:35
"Елкамаги қуш" Б/ф.
01:00
Миллий сериал: «Опа-сингиллар»
01:40
"Чавандоз". Б/ф.
03:10
"Эркатой" .Б/ф.
Madaniyat va Marifat Telekanali
00:00
Madhiya
00:05
«Navoscz
01:00
«Kattaqo‘rg‘on teatri'Dushanbeda»
01:30
«Boboso‘z
01:40
«Видип»
02:00
Milliy kino: "Mehribonlik"b/f
03:15
«Musiqa darsi»
04:45
«'Yonimizda, yodimizda»
06:00
Madhiya
06:05
«Madaniyat dayjest
07:00
Speklakt. "Otamdan qolgan dalalar"
08:40
«Navosoz»
09:30
«Ona zamin ohanglari
10:00
"Ming bir kecha ertaklari".b/f
11:40
«Debyui»
12:00
«Ma'rifiy suhbatlar»
13:00
«Musiga darsi»
13:30
«Yo‘l bo‘ylab»
14:00
Milliy kino: "Qo‘qon shamoli"
16:00
«Kattago‘rg‘on teatri Dushanbeda»
16:40
"Dunyo adabiyoti"
17:15
«Inson qadri»
17:50
«Boboso‘z»
18:00
«Fonoleka»
18:30
"Ilmmagnatlari"
19:00
«Elibor markazida»
19:35
«Dunyo madaniyati»
20:00
«Kinotalqin»
21:00
"Do‘stlar davrasida"
21:50
"Keksa ovchi hikoyasi".b/f
00:00
Madhiya
00:10
«'Navosoz»
01:00
“Ilmmagnatlari”
01:30
"Etibor markazida"
02:00
Milliy kino: "Qo‘qon shamoli"
04:00
«Do‘silar davrasida»
Dunyo Bo‘ylab Telekanali
00:00
ГОСУДАРСТВЕННЫЙ ГИМН.
00:05
«КИНО».
02:00
«КИНО».
05:30
«ВСЕ В ТВОИХ РУКАХТ
06:00
ГОСУДАРСТВЕННЫЙ ГИМН.
06:05
«ДОКУМЕНТАЛЬНЫЙ ФИЛЬМ».
07:00
«КОСМИЧЕСКИЕ ЗАГАДКИ».
07:30
«ИСТОРИЯ ДИКОЙ ПРИРОДЫ». Д/Ф.
08:30
«КИНО».
10:30
«ПОД СТУК КОЛЁС». Д/Ф.
11:00
«НОВЫЙ ДЕНЬ».
12:00
«КИНО».
13:50
«ВСЕ В ТВОИХ РУКАХ».
13:55
«КИНО»,
16:10
«НОВЫЙ ДЕНЬ».
17:10
«ЛАНДШАФТ. УЗ».
19:00
«КИНО».
20:15
«ART-ЛОКАЦИЯ».
20:35
«ПОД СТУК КОЛЕС» Д/Ф.
21:00
«ЛИГА МИРА».
21:30
«КИНО».
00:00
ГОСУДАРСТВЕННЫЙ-ГИМН
00:05
«КИНО».
03:55
«КИНО».
Oʻzbekiston tarixi
00:05
Madhiya
00:10
Bir eksponat tarixi
00:40
Real fakt
01:10
Кўҳна манзиллар
01:40
Yodnoma
02:20
Muqaddima: Insoniyat tamaddunining besh unsuri
03:20
Meros va mas'uliyat
04:10
Javohir
04:40
Siz tarixni bilasizmi?
05:00
Aslida qanday?
06:00
Madhiya
06:05
Millat fidoyilari
06:35
Anons
06:40
Шарқ қўлезмалари
07:00
Evrika
07:30
Taqdirlar
08:15
Jasorat unutilmaydi
08:30
Buyuk siymolar
09:00
So‘nggi qirolichalar: ulug‘vorlik va baxtsizlik
10:00
Xalq mulki
10:30
Javohir
11:00
Наташахоним
13:00
Кўҳна манзиллар
13:30
Meros va mas'uliyat
14:15
Taqdirlar
15:00
Aslida qanday?
16:00
Yodnoma
16:45
Ochun
17:00
Muhoraba
17:15
Siz tarixni bilasizmi?
17:30
ТВ-такси
18:00
На перекрестках истины
18:30
Нигох
18:45
Jasorat unutilmaydi
19:00
Evrika
20:00
Zamonlar osha
20:30
Манбалар сўзлаганда
21:00
Real fakt
21:30
Қадриятлар бешиги
22:00
Anons
22:15
13 terak ko‘chasi
00:00
Madhiya
00:05
Siz tarixni bilasizmi?
00:15
Jasorat unutilmaydi
00:35
Манбалар сўзлаганда
01:05
So‘nggi qirolichalar: ulug‘vorlik va baxtsizlik
01:45
Қадриятлар бешиги
02:15
Ўзбекистон қаҳрамонлари
03:00
Evrika
04:00
Кўҳна манзиллар
04:30
На перекрестках истины
Foreign languages
00:05
"Zanjabilli kulchalar" h/f
00:50
"Bu qanday yasalgan?" h/f
01:40
"Qadimgi shaharlarga sayohat" h/f
02:45
"Alp jonivorlari" h/f
03:15
"Vanilin, dolchin, bodom" h/f
04:00
"Bu qanday yasalgan?"
04:40
"Aqlli shaharlar" h/f
05:15
"Tabiiy toshlar. Meteoritlar" 06:00 MADHIYA
06:05
"Mo jizakor Latviya" h/f
06:55
"Betonning hususiyatlari" h/f
07:50
"Qadimgi shaharlarga sayohat " h/f
08:35
"So‘nggi ko chmanchilar" h/f
09:00
«Yovvoyi jonivorlarni yetkazib berish»h/f
09:30
GOOD MORNING, UZBEKISTAN!
11:30
Fransuz tili
12:00
Fransuz tili
12:30
NEMIS TILI "Onlayn dars"
13:00
"Fit zum Zertifikate"
13:50
Fransuz tili
14:20
Fransuz tili
14:50
"Mohinur bilan turkcha o‘rganing"
15:20
"Turk tili darsi"
15:50
"Fit zum Zertifikate"
16:25
NEMIS TILI "Online dars"
17:00
GOOD MORNING,UZBEKISTAN!
19:00
"Fit zum Zertifikate"
19:30
NEMIS TILI "Online dars"
20:00
"Mahorat darsi"
20:30
"Master English"
21:00
"IELTS secrets"
21:30
"Hi nature"
22:00
"Ingliz tili darsi"
22:30
"New generation"
23:00
Rus adabiyoti
23:30
Rus tili
00:00
MADHIYA
00:05
"Sakkizoyoqlar vulqoni" h/f
00:50
"Bu qanday yasalgan?" h/f
01:40
"Qadimgi shaharlarga sayohat" h/f
02:25
"Aqlli shaharlar" h/f
03:15
"Janubiy Koreya tog‘lari" h/f
04:00
"Shuvoqlar dengizi" h/f
Nurafshon TV
00:00
«Ягонасан, муқаддас Ватаним!»
00:05
«Янги кунда Яна биргамиз»
01:00
«Нурафшон хабарлари» информацион дастури
01:30
«Саломатлик сирлари»
02:00
«Табассум вақти: Шукрулло Исроилов»
03:00
«Қишлоқларни яёв кезганда»
03:10
«Орзуманд юраклар » Б/ф
06:00
«Чархпалак»
07:00
«Нурафшон хабарлари» информацион дастури
07:30
«Табассум вақти: Дизайн»
09:00
«Гарри Поттер ва ажал туҳфаси» Б/ф
11:10
«Сайёҳ»
12:00
«Нурафшон хабарлари» информацион дастури
12:30
«Мусиқа»
13:00
«Стюарт Литтл» Б/ф
14:30
«Репортаж»
15:00
«Нурафшон хабарлари» информацион дастури
15:30
«Агро уз»
16:00
«Завқли саргузаштлар» Б/ф
18:00
«Нурафшон шоу»
20:10
«Online smile»
20:30
«Юлдузли оқшом: Муҳаммадзиё»
21:30
«Кариб денгизи қароқчилари 4» Б/ф
23:45
«Таъм сири»
00:00
«Ягонасан, муқаддас Ватаним!»
00:05
«Чархпалак»
01:00
«Табассум вақти: Дизайн»
02:30
«Мусиқа»
02:50
«Салом севги» Б/ф