[ - ]
Sevimli TV
05:30
Kino
08:00
Kuldirgup
09:00
Zamon
09:20
Multfilm
12:00
Zamon
12:20
Kino
16:00
Zamon
16:20
Multfilm
17:00
“Birgalikda” ko‘rsatuvi
18:00
Eslab eslab…
19:00
Turk serial
20:00
Taqdirlar
21:00
Zamon
21:20
Talant shov
22:00
Kino
00:30
Kino
03:00
Kino
ZO‘R TV
06:45
“Ertalabdan salom”
09:00
“Bu kun” yangiliklar
09:20
Dovuchchalar
09:50
Musiqiy tanaffus
10:30
Milliy serial: “Qil ustidagi taqdir” 2 (takror)
15:45
“Online 360”
16:45
“Yor-yor”
17:45
Turk seriali: “Ota”
18:45
“Teleduel”
19:15
“Aldama meni”
19:45
“Bu kun” yangiliklar
20:00
Milliy serial: “Qil ustidagi taqdir” 2
21:00
“QVZ”
00:30
Kino: “To‘y tashkilotchisi”
02:00
Kino: “Eng kuchli zarba 2”
03:30
Kino: “Jon Karter”
Milliy TV
06:00
Telekanal madhiyasi
06:05
Motivatsiya
06:15
Musiqa
06:35
"Otalar so‘zi" telenovella
07:30
"Bunchalar zo‘rsan" dasturi
08:00
"Iqror" telenovella
09:00
"Parixona" milliy serial 42-qism
10:00
"O‘tkir tergov" ko‘rsatuvi
10:40
"Oshga marhamat" ko‘rsatuvi
11:40
Badiiy film (Xorij) Josus bolalar
13:45
Badiiy film (Hind) Raksha Bandhan
16:00
HopShop
16:00
"M-cocktail" ko‘rsatuvi
16:30
"Bunchalar zo‘rsan" dasturi
17:00
"Vido maktubi" turk seriali 64-qism
18:00
"Baxtlimiz" ko‘rsatuvi
19:00
"A…kula" ko‘rsatuvi
19:40
"Ikkalamiz" dasturi
20:20
"Iqror" telenovella
21:20
"Lady show" ko‘rsatuvi
22:00
"Alhazar" telenovella
23:00
Badiiy film (Xorij)
01:00
Musiqa
01:00
Telekanal madhiyasi
Mening Yurtim
05:30
Мусиқа
06:15
Концерт
07:00
“Ёнимиздаги афсоналар” кўрсатуви
08:00
Теленовелла:
08:50
Миллий сериал: Номус
11:30
“Оналар мактаби” дастури
11:45
“Тили бийрион” кўрсатуви
12:00
“Ҳудуд” дастури
12:20
Ҳинд фильм:
15:00
“Объектив” ток-шоу
15:40
“Тилла бола” кўрсатуви
16:15
“Қадрдон” кўрсатуви
16:50
Амирхон Умаров ток-шоуси
18:00
Миллий сериал: “Умид”
19:00
“Омад шоу” кўрсатуви
20:30
Турк сериал: “Ҳукмдор Усмон”
21:30
Миллий сериал: “Қодирхон”
22:25
Миллий сериал: “Умид”
23:25
“Нишон” кўрсатуви
00:15
Хориж кино
02:30
Кинофильм
04:20
Кино
FTV telekanali
05:00
#UZNONSTOP
06:00
#FKOKTEYL
07:00
#FGOLD
08:00
#UZNONSTOP
08:30
Top India Chart
09:20
#UZNONSTOP
10:00
#FKOKTEYL
11:00
Turk Top Chart
12:40
#UZNONSTOP
14:00
TOP Konsert
15:30
#UZNONSTOP
17:00
Shazam Chart
17:40
#UZNONSTOP
18:40
Fresh news
19:00
Шоу "X-Factor" 1-й сезон, 11-й эпизод (live)
23:00
YouTube Chart
00:00
#FKOKTEYL
00:00
#FKOKTEYL
01:00
#FGOLD
02:00
#UZNONSTOP
04:00
#FKOKTEYL
RenessansTV
06:00
Ретро фильм Бомба
08:00
Миллий кино Кичкина хўжайин
10:05
Мультфильм Қизил сайёра сири
11:45
RTV Music
11:55
Sho‘x bolalar (15)
12:15
“Yulduzli oshxona” (30)
13:00
“Xalq kundaligi” (10)
13:10
Теленовелла:“Буни ҳаёт дейдилар”
14:10
Ҳинд кино Ёлғончилар
17:15
“TOP TOP” (LIVE)
18:00
Turk seriali:“Bilmay sevdim”
19:00
Telenovella: “AKS”
20:00
“Tilla bola” (25)
20:35
Turk seriali "“Ichimdagi begona”
21:35
Tilsim
22:35
Хориж кино Талончилар (2021)
01:30
Кинофильм: Капернаум
03:00
Turk seriali: “Ichimdagi odam”
04:00
Миллий кино
Kinoteatr HD Telekanali
06:00
Сабр
07:00
Сеҳрланган Элла
09:00
Zargarshop. Прямая трансляция
11:20
Муҳаббат тилсими
14:50
Трансформерлар
17:30
Оилавий фирибгарлик
19:30
Ustasi faranglar
22:00
Мағлублар
00:20
Ғанимлар
02:30
Ла ла ленд
04:20
Ҳает афсунлари
Yoshlar Telekanali
05:00
Нима учун?
05:40
Mусиқа
06:00
Ватан меҳри
06:10
Mусиқа
07:00
Мен онаман
07:30
Mусиқа
08:00
Izquvar
08:30
Келинг бир кулишайлик
10:00
Ватанпарвар
11:10
Нима учун?
11:50
Yoshlar вақти
12:00
Осиё
13:00
Bollywood news
13:30
Yaralangan qalb
15:50
Yoshlar вақти
16:00
Ростини айтинг
17:00
Шовқин шоу
18:30
Азия
19:30
Ош бўлсин
20:10
Қалпоқ
21:00
Юлдузлар юрган йўл
22:00
Maymunlar sayyorasi
00:30
Васаби
02:10
Ҳикоя
02:20
Маккени олтини
04:00
Китоб ва қаҳва
04:40
Нима учун?
Toshkent Telekanali
06:00
Мадҳия
06:05
Илова
07:20
Пойтахт йўлларида плюс
07:40
Кинотақдим
08:10
Ҳикматли дуне
09:00
Маҳалланинг пиру-бадавлати
10:00
Пуанкаре
12:00
Аелларга маслахат
12:30
Изқувар
15:50
Соғ бўлинг
16:20
Ҳает чизгилари
16:50
Такдирлар
18:30
Тошкентнома
19:00
Таскин
20:00
Жумбоқли қути
20:30
Ҳикматли дуне
21:40
"Хазонрезги"фильми хақида
22:00
Хазонрезги
00:00
Мадҳия
00:05
Тунги Тошкент
00:45
Ҳает чизгилари
01:15
Пойтахт йўлларида плюс
01:30
Тошкент манзиллари
02:10
Радиокитоб (Ойдинда юрган одамлар)
03:10
Кўхна манзиллар
04:10
Такдирлар
Mahalla Telekanali
06:00
Ватан мадҳи
06:05
Ушалмаган орзу
08:25
Реклама
08:35
Ҳамма уйда
09:25
Реклама
09:35
Соғлом ҳает
09:55
Реклама
10:00
Сиз соғинган қўшиқ
10:50
Реклама
11:00
Денгиз ҳукмдори
12:05
Реклама
12:10
Саломат бўлинг!
12:35
Реклама
12:40
Ретро ҳажвия
12:55
Реклама
13:00
Қуюшқондан чиққанда
14:10
Реклама
14:20
Оталар чойхонаси
15:10
Реклама
15:20
Гоҳи шодлик, гоҳи ғам
18:50
Реклама
19:00
Денгиз ҳукмдори
20:05
Реклама
20:10
Искандар Ҳамроқулов концерти
21:50
Реклама
22:00
Август
00:55
Ватан мадҳи
01:00
Ушалмаган орзу
03:20
Оталар чойхонаси
04:20
Ретро ҳажвия
04:40
Ҳар тўкисда бир айб (2-қ)
O‘zbekiston Telekanali
05:15
Имтиҳон
05:55
Юртим жамоли
06:00
Мадҳия
06:05
ТВ-шифокор
06:10
Meros yoxud Zurriyot
06:50
Анонс
07:00
Ассалом, Ўзбекистон!
08:00
Ахборот
09:00
Ташриф
09:30
Кунларнинг бирида...
09:50
Анонс
10:00
Мафтункор Ўзбекистон!
10:30
Тенгиз
12:00
Ассалом, Ўзбекистон!
13:00
Анонс
13:10
Имтиҳон
13:50
Анонс
14:00
Оила олами
15:30
Ҳаёт
17:00
Ҳунардаги ҳаёт
17:20
Анонс
17:30
Кўнгил ободлиги
18:00
Эски альбом
18:05
Оддий одамлар
18:25
Анонс
18:30
Оталар - сўзи ақлнинг кўзи
19:30
Таҳлилнома
20:30
Агроолам
20:50
Анонс
21:00
Таҳлилнома
22:00
Кунгил мулки
23:00
Мадҳия
00:17
Садоқат
01:35
Meros yoxud Zurriyot
02:10
Оила олами
03:40
Меҳробдан чаён
Sport TV Telekanali
05:40
Париж-2024
06:00
Мадҳия
06:05
Кўрсатувлар тартиби
06:10
Худуд вақти
06:30
Киберспорт
07:00
Бадантарбия
07:05
Ёқимли иштаҳа
07:30
Спорт янгиликлари
08:00
Футбол. Суперлига. "Пахтакор" - "Бунёдкор"
10:00
Футбол. Италия чемпионати. "Лацио" - "Кальяри"
12:00
Бадантарбия
12:10
На чай к спортивной селебрити
12:35
Париж-2024
13:00
Дзюдо. Токио катта дубулға турнири. LIVE
16:30
Спорт янгиликлари
16:40
Маҳалла спорти
17:05
Fitnes sirlari
17:25
Кўрсатувлар тартиби
17:30
Европа лигаси тур шарҳи
18:20
Танлов
18:50
Футбол. Италия чемпионати. "Фиорентина" - "Салернитана". LIVE
21:00
Нигох
21:50
Футбол. Италия чемпионати. Сассуоло - Рома. LIVE
00:00
Мадҳия
00:05
Европа лигаси тур шарҳи
00:50
Футбол. Испания чемпионати. Барселона - Атлетико Мадрид. LIVE
03:05
Хоккей. Қозоғистон при лигаси. "Хумо" - "Горняк"
Sport 2
06:05
SUPERLIGA. O‘ZBEKISTON CHEMPIONATI.
08:00
INTERFUTBOL
10:00
SUPERLIGA. O‘ZBEKISTON CHEMPIONATI.
12:00
INTERFUTBOL
14:00
SUPERLIGA. O‘ZBEKISTON CHEMPIONATI.
16:00
INTERFUTBOL
18:00
SUPERLIGA. O‘ZBEKISTON CHEMPIONATI.
20:00
INTERFUTBOL
22:00
SUPERLIGA. O‘ZBEKISTON CHEMPIONATI.
00:00
INTERFUTBOL
02:00
SUPERLIGA. O‘ZBEKISTON CHEMPIONATI.
04:10
INTERFUTBOL
O'zbekiston 24
05:00
Хабарлар
06:00
Хабарлар
07:00
Хабарлар
08:00
Хабарлар
09:00
Хабарлар
10:00
Хабарлар
11:00
Хабарлар
12:00
News 24
13:00
Хабарлар
14:00
Хабарлар
15:00
Хабарлар
16:00
Хабарлар
17:00
Хабарлар
18:00
Хабарлар
19:00
News 24
19:30
Таҳлилнома
20:00
Хабарлар
21:00
Таҳлилнома
22:00
Хабарлар
23:00
Хабарлар
UzReport
05:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
06:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
06:30
Mega Airport
07:50
Eksklyuziv Ta Saam
08:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
08:30
Mega Airport
09:25
Eksklyuziv Ta Saam
09:30
Afsonaviy Manzillar
10:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
10:50
Eksklyuziv Cheonsum
11:00
Biggest Shipbuilders
11:50
Eksklyuziv Cheonsum
12:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
12:30
Food: Fact or Fiction
13:00
G‘aroyib Muhandisliк
14:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
14:30
Bu qanday quriladi
15:00
Avtoban
15:50
Eksklyuziv Ta Saam
16:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
16:30
Eksklyuziv Nutva
17:00
Vaqt Mashinasi
17:50
Eksklyuziv Ta Saam
18:00
Review (англ.)
18:25
Eksklyuziv Ta Saam
18:30
Навбатчилик кисми S04 E32(П)
19:00
Food: Fact or Fiction
19:30
Eksklyuziv Nutva
19:40
МВД. Call-центр
20:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
20:30
Eksklyuziv Ta Saam
21:00
No Сomment
21:30
Vaqt Mashinasi
22:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
22:30
Building The Brand
23:30
Afsonaviy Manzillar
00:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
01:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
02:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
03:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
04:00
Uzreport News - yangiliklar vaqti
Aqlvoy TV
07:00
KIYIKLAR JAMOASI
08:50
QUVNOQ AYIQCHALAR
09:30
QUYONCHA PITER 2
11:15
HIT PARAD
11:40
FIKSIKLAR
12:35
EBBI HATCHER
15:05
KUNG FU PANDA
16:00
SHUMBOLANING SARGUZASHTLARI BUXORODA
16:10
KUNG FU PANDA
18:20
HIT PARAD
18:40
SUPER 10
19:55
SHUMBOLANING SARGUZASHTLARI BUXORODA
20:20
RASTI MUHANDIS
Bolajon Telekanali
07:00
Ассалом, болажон!
08:00
Қувноқ болалар
08:10
Мультипанорама
09:00
Мен ҳарбий бўламан
09:10
Мультипанорама
10:00
Мультипанорама
10:50
Қувноқ стартлар
11:00
Мультипанорама
11:50
Мультипанорама
12:30
Болалар учун фильм
14:40
Бувижоним ўгитлари
14:50
Болалар учун фильм
16:00
Мультипанорама
17:00
Мультипанорама
18:15
Мультипанорама
19:00
Болажон-шоу
19:50
Мультипанорама
20:30
Edu Kids
20:40
Болажон - болалар нигоҳида
20:50
Мультипанорама
21:10
Kidsland
21:20
Мультипанорама
21:50
Хайрли тун
Navo Telekanali
06:00
Мадҳия
06:10
Қалб қўшиғи
08:00
Skyshop
08:10
Навобахш
08:40
Дилга яқин қўшиқлар
09:10
Наво нашидаси
10:00
Skyshop
10:10
Дил дафтари
11:00
Zargarshop
13:00
Наво нашидаси
14:00
Skyshop
14:10
Навобахш
14:50
Зебо пари
15:40
Дилнаво
16:10
Жавоҳир
17:00
Skyshop
17:10
Жозиба
18:30
Дилбар наволар
19:00
Кўнгил қўшиқ истайди
19:50
Анонслар
20:00
Наво нашидаси
20:50
Анонслар
21:00
Дил дафтари
22:00
Хит-парад
23:00
Жозиба
00:00
Мадҳия
00:10
Мўъжизалар фасли
01:50
Жаҳон эстрадаси
02:40
Дилга яқин қўшиқлар
04:40
Зебо пари
Kinoteatr.uz Telekanali
05:00
Миллий сериал: "Она дарё".
05:35
"Денгиздан томчи"
06:00
"Яратганга шукур". Б/ф.
07:40
"Сув ёқалаб".Б/ф.
09:00
Миллий сериал: «Опа-сингиллар».
09:45
"Севинч".Б/ф.
11:25
"Осмондаги болалар". Б/ф.
13:00
Миллий сериал: "Она дарё".
13:35
"Денгиздан томчи"
14:00
"Кореялик келин". Б/с
15:30
"Жаноб хеч ким".Б/ф.
17:00
Миллий сериал: «Опа-сингиллар».
17:40
"Мажрух". Б/ф.
19:25
"Гўзаллик сири" .Б/ф.
21:00
Миллий сериал: "Она дарё".
21:35
"Денгиздан томчи"
22:00
"Кореялик келин". Б/ф.
23:30
"Жаноб хеч ким".Б/ф.
01:00
Миллий сериал: «Опа-сингиллар».
01:40
"Мажрух". Б/ф
03:25
"Гўзаллик сири" .Б/ф.
Madaniyat va Marifat Telekanali
05:00
Оламнинг қалби
05:30
Илм магнатлари
06:00
Мадҳия
06:05
Маданият дайжест
07:00
Жайдари келин
08:40
Навосоз
09:30
Эъзоз
10:00
Firibgar
13:00
Илм магнатлари
13:30
Мақом сабоқлари
14:00
Пуанкаре
16:00
Йўл бўйлаб
16:25
Оламнинг қалби
17:00
Сўз ва соз
18:00
Замондош
19:00
Fonoteka
19:30
Инсон қадри
20:00
Қақнус
21:00
Рақамли дунё
21:50
Ёлланма зобит
00:00
Мадҳия
00:30
Навосоз
01:00
Инсон қадри
02:00
Пуанкаре
04:00
Замондош
Dunyo Bo‘ylab Telekanali
05:45
Art- локация
06:00
Государственный гимн
06:05
Мўъжаз фильм
07:35
История дикой природы
08:30
Мўъжаз фильм
10:00
Экспедиция
10:30
Под стук колес
11:00
Витражи
11:30
Самая вкусная еда
12:00
Мўъжаз фильм
13:20
Лига мира
13:55
Мўъжаз фильм
17:00
Все в твоих руках
17:30
Квадрат 36
18:00
На рыбалке
18:30
Хуш келибсиз
19:00
Мўъжаз фильм
20:30
Точка на карте
21:00
Информационно-аналитическая программа
21:50
Мўъжаз фильм
00:00
Государственный гимн
00:05
Мўъжаз фильм
02:30
Мўъжаз фильм
04:40
Мўъжаз фильм
Oʻzbekiston tarixi
05:00
Олисдаги тарих
05:30
Буюк сиймолар
06:00
Мадҳия
06:05
Real fakt
06:35
Хазина
07:00
Манбалар сўзлаганда
07:30
Замонлар оша
08:00
Ҳамма учун
09:00
На перекрёстках истины
09:30
Буюк сиймолар
10:05
Олисдаги тарих
10:45
Маҳораба
11:00
Эврика+
12:00
Кино тарихидан. "Ибрат" Б/ф 2-қисм
13:50
Очун
14:05
История одного экспоната
14:20
Ўзбекистон қаҳрамонлари
15:00
Мозийга саёҳат
15:30
Ҳамма учун
16:30
Ўзбекистон қаҳрамонлари
17:15
Жасорат унутилмайди
17:30
Real fakt
18:00
Мавзу
19:00
ТВ-такси
19:30
Миллат фидойилари
20:00
Замонлар оша
20:30
Буюк юрт алломалари
21:00
Мозийга саёҳат
21:30
Буюк сиймолар
22:00
Кино тарихидан. "Имом Абу Исо Муҳаммад Термизий" Б/ф+кўрсатув
00:20
Мадҳия
00:25
Мозийга саёҳат
00:55
Буюк юрт алломалари
01:25
Ҳамма учун
02:25
Замонлар оша
02:55
Мавзу
03:55
ТВ-такси
04:25
Буюк сиймолар
04:55
Миллат фидойилари
Foreign languages
05:15
"Dunyo bo‘ylab sayohat" h/f
06:05
"Toshbaqalar makoni" h/f
06:55
"Irlandiya sohillari" h/f
07:50
"Qadimgi shaharlarga sayohat "h/f
08:35
"Irlandiya sohillari" h/f
09:00
Foreign Languages
09:00
«Yovvoyi jonivorlarni yetkazib berish» h/f
09:30
ENGLISH CLUB LIVE!
12:30
"Bu qanday yasalgan?" h/f
13:15
"Velkro laqabli yalqov" h/f
13:55
"Alp tog lari shahzodasi" h/f
14:30
Rus adabiyoti
15:00
Rus fili
15:30
"Fit zum Zertifikate"
16:00
NEMIS TILI "Online dars"
16:30
"Mahorat darsi"
17:00
ENGLISH CLUB LIVE!
20:00
"Window on the world"
20:30
"Crosstalk"
21:00
"Bu qanday yasalgan?" h/f
21:40
"Yirik imperiyalarning yuksalishi"
22:30
"Kalxatlar" h/f
23:25
"Hayot uchun kurash" h/f
00:00
MADHIYA
00:05
"Sayyoh boyqush" h/f
00:50
"Hayot uchun kurash" h/f
01:40
"Hindiston ilonlari" h/f
02:25
"Alp jonivorlari" h/f
03:15
"Katuma timsohlari"
04:00
"Bu qanday yasalgan?" h/f
04:50
"Dunyo bo‘ylab sayohat" h/f
Nurafshon TV
06:00
«Сайёҳ»
06:45
«Репортаж»
07:00
«Мусиқа»
07:20
«Бу- биз»
07:40
«Табассум вақти»
08:00
«Уйда ёлғиз 3» Б/ф
09:30
«Online smile»
10:00
«Ҳунарманд устахонаси»
10:30
«Янги Ўзбекистонда инсон азиз»
11:00
«Профи»
11:40
«Мусиқа шарқ» 12:00 «Ўч» Б/ф
14:00
«Тазарру»
14:40
«Дуэт»
15:00
«Сайёҳ»
15:40
«Ёшлар кундалиги»
16:00
«Пойма-пой» Б/ф
17:40
«Мусиқа»
18:00
«Ҳафтада ёшлар» информацион дастури
18:30
«Миллий бренд»
19:00
«Табассум вақти: Маҳфуза Шербоева»
20:00
«Мусиқа»
20:20
«Агро үз»
21:00
«Кун мавзуси»
21:30
«Тиғиз пайт 3» Б/ф
22:45
«Таъм сири»
23:00
«Юлдузли оқшом: Баҳром Назаров»
00:00
«Ягонасан, муқаддас Ватаним!»
00:05
«Ҳикоя»
00:40
«Бу- биз»
01:00
«Ҳафтада ёшлар» информацион дастури
01:30
«Online smile»
02:00
«Тазарру»
02:40
«Профи»
03:10
«Мусиқа»
03:30
«Ҳунарманд устахонаси»
04:00
«Сайёҳ»
04:45
«Орзулар қанотида» Б/ф