[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК+1
5 TV (Армения)
2023-11-19
05:00 Սինատրա. Ամեն ինչ կամ ոչինչ
07:00 м/с Շահրազադ. Չպատմված պատմություններ
08:15 Աֆիշ
08:25 Հայլուր
09:15 м/с Շահրազադ. Չպատմված պատմություններ
11:45 Հոպլա շոու
12:15 Աֆիշ
12:25 м/с Կոշկավոր կատվի արկածները
14:05 Երաժշտական պատմություններ
14:40 Փակուղի
15:05 т/с Այգեգործուհին
15:55 т/с Այգեգործուհին
16:45 т/с Այգեգործուհին
17:35 т/с Այգեգործուհին
18:25 Դեպի մեծ ռինգ
19:00 Վ/ֆ
21:15 т/с Սուզանավ
22:10 т/с Սուզանավ
23:10 т/с Սուզանավ
00:10 Աֆիշ
00:20 т/с Սպիտակ ձիու վրա
01:05 т/с Սպիտակ ձիու վրա
01:50 т/с Սպիտակ ձիու վրա
02:35 т/с Սպիտակ ձիու վրա
03:20 Վ/ֆ
Armenia 1
2023-11-19
05:20 Երևան
05:40 Հրապարակում
06:00 Զինուժ
06:50 х/ф Բացառիկ խաղաշրջան
08:30 Էթնո գույներ
09:00 т/с Շերլոք
10:30 Առավոտ լուսո
12:00 Թեժ խոհանոց
13:10 Մեր ժամանակի հերոսները
13:20 Խորհրդարանական շաբաթ
14:00 3-րդ ալիք.Ռետրո
16:05 м/ф Ռիո ֊ 2
17:35 Սպասիր ինձ
18:10 Համերգ.Հայկ Մելիքյան
19:10 Հանդիպում Առաջինում
20:20 Առաջին ռեպորտաժ
21:00 Կիրակնօրյա լուրեր
21:50 Բանավեճ Պետրոս Ղազարյանի մոտ
22:40 Երգ երգոց
23:50 Տղան,որ արքա էր դառնալու
01:49 3-րդ ալիք.Ռետրո
03:50 Հանդիպում Առաջինում
04:35 Առաջին ստուդիա
Armenia 2
2023-11-19
08:00 Համերգ
11:00 Մագավոտ+
11:45 Չէին սպասում
12:30 Քաղցած սպասում են
13:00 Ուղիղ խոսք
15:00 Դու եթերում ես
16:00 Ինչ եփել այսօր
16:30 Ուղիղ խոսք
19:30 Փաստաբանի խորհրդով
20:00 Փաստ
20:15 Ուղիղ խոսք
23:10 Հրապարակային շաբաթ
23:45 Համերգ
ARTN
2023-11-19
05:30 Face Control
07:00 Tierra de Reyes
07:30 Law Artem Saryan
08:00 NOR XAG
08:45 Hotel 21
09:05 Djbakht Yerjaniky
10:30 Extreme
11:30 Show with Ashot Ghazaryan
12:00 Irakan Lurer
12:35 NDI, Lilit News
13:10 Tierra de Reyes
14:00 Djbakht Yerjaniky
14:30 Քո սիրո առաջ
15:15 NOR XAG
15:35 Ashkharhi Khohanotsnery
16:30 Show with Ashot Ghazaryan
19:25 Face Control
20:30 Armine Nazaryan M.D
21:25 Srti Taniqnerov
22:00 Pntrum enq Pesatsu
23:05 Hmayak Chillingaryan MD
23:35 NOR XAG
00:15 Delphina
01:15 Քո սիրո առաջ
02:15 Srti Taniqnerov
03:00 Ampopum
03:40 NDI1 with Lilit
04:10 Show with Ashot Ghazaryan
04:40 26
ATV Bazmoc TV
2023-11-19
06:00 т/с Բժիշկ Հաուսը. մաս 22
06:45 т/с Բժիշկ Հաուսը. մաս 23
07:30 т/с Բժիշկ Հաուսը. մաս 1
08:15 т/с Բժիշկ Հաուսը. մաս 2
09:00 т/с Գերբնականը. 21 մաս
09:45 т/с Գերբնականը. 22 մաս
10:30 т/с Գերբնականը. մաս 1
11:15 т/с Գերբնականը. մաս 2
12:00 т/с Գերբնականը. 3 մաս
12:45 т/с Գերբնականը. 4 մաս
13:30 т/с Գերբնականը. 5 մաս
14:15 т/с Գերբնականը. 6 մաս
15:00 т/с Գերբնականը. մաս 7
15:45 т/с Գերբնականը. մաս 8
16:30 т/с Մենթալիստ. մաս 17
17:15 т/с Մենթալիստ. մաս 18
18:00 т/с Մենթալիստ. մաս 19
18:45 т/с Մենթալիստ. մաս 20
19:30 т/с Մենթալիստ. մաս 21
20:15 т/с Մենթալիստ. մաս 22
21:00 т/с Մենթալիստ. մաս 22
21:45 т/с Մենթալիստ. մաս 23
22:30 т/с Մենթալիստ
23:15 т/с Մենթալիստ. մաս 2
00:00 т/с Բժիշկ Հաուսը. մաս 17
00:45 т/с Բժիշկ Հաուսը. մաս 18
01:30 т/с Բժիշկ Հաուսը. մաս 19
02:15 т/с Բժիշկ Հաուսը. մաս 20
03:00 т/с Բժիշկ Հաուսը
04:30 т/с Բժիշկ Հաուսը. մաս 22
ATV Filmzone
2023-11-19
06:00 Լայֆհաք
07:30 Լայֆհաք
09:00 Զվարճալի վիդեո
10:30 Պրանկ
12:00 Լայֆհաք
13:30 Լայֆհաք
15:00 Զվարճալի վիդեո
16:30 Պրանկ
18:00 Լայֆհաք
19:30 Լայֆհաք
21:00 Զվարճալի վիդեո
22:30 Պրանկ
00:00 Լայֆհաք
01:30 Լայֆհաք
03:00 Զվարճալի վիդեո
04:30 Պրանկ
ATV Kinoman
2023-11-19
06:20 х/ф Տրանսֆորմերները.Վերջին ասպետը
08:50 х/ф Իդեալական անծանոթը
10:35 х/ф Մոլուցքը
12:20 х/ф Բրուկլինի օրենքները
13:55 х/ф Վերահսկման սահմանաչափը
15:45 х/ф Խարդախություն
17:20 х/ф Դատավորը
19:40 х/ф Ծովամարտը
21:45 х/ф Ջոնսի ազատ նահանգը
ATV Армения
2023-11-19
05:00 Երաժշտական առավոտ
06:00 Օրհներգ
06:02 т/с Ագապի
08:30 Ընտանեկան պատմություններ
10:00 Երաժշտական առավոտ
11:45 Հաջողության բանաձև
12:15 х/ф Բաց սրտով
14:30 т/с Սև Արկղ
18:00 Բաց Թեմա
19:00 Ամենից ամենա
19:50 Նոր դար
20:30 т/с Հետհաշվարկ
23:00 Բացարձակ արժեք
23:45 Կիսաբաց լուսամուտներ
00:00 Օրհներգ
00:30 Հայոց արքաների երկիրը
01:30 Ընտանեկան պատմություններ
02:00 т/с Ագապի
03:00 т/с Սև Արկղ
04:00 Կիսաբաց լուսամուտներ
Kentron TV
2023-11-19
05:20 Բոքսի լեգենդը
05:45 Վավերագրական կինոնկար
07:00 т/с Երանի
08:10 Երաժշտություն
08:30 Էպիկենտրոն
09:10 Համի գաղտնիք
09:40 Ծագումով հայեր
10:15 սթար
10:45 Ես կամ
11:50 Չէին սպասում
13:10 Առանց կարծրատիպերի
13:50 Ապրել առողջ
14:20 х/ф Գեղարվեստական ֆիլմ
16:15 т/с Ջումոնգ
17:10 Dr․ Դավիթ
17:50 Press Կենտրոն
19:45 Վավերագրական կինոնկար
20:30 Հանցանքի հետքով
21:00 х/ф Գեղարվեստական ֆիլմ
21:30 Ավտոդրայվ
22:00 Մշակույթի ուժ
23:10 х/ф Գեղարվեստական ֆիլմ
Nor Hayastan (Армения)
2023-11-19
05:00 Սրտի տանիքներով
05:30 Իրական Լուրեր
06:00 Հայկական ժառանգություն
06:30 Ֆեյս քոնթրոլ
07:00 Աշոտ Ղազարյանի հետ
07:30 Իրական Լուրեր
08:00 Աշխարհի խոհանոցներ
08:20 т/с Սոսի Լոսը
08:50 Նոր Խաղ
09:30 Իրական Լուրեր
10:00 Երաժշտական առավոտ
11:15 Մանկական ժամ
11:55 Իմ սրտի Հայոց լեզուն
12:00 Ամենակարող Մոնս
12:30 Kids Ինֆո
12:55 Off road Արմենիա
13:30 т/с Սոսի Լոսը
14:00 Աշոտ Ղազարյանի հետ
14:45 Հայրենիք-Սփյուռք
15:20 т/с Սիրուց հետո
17:20 т/с Բոբ-Ռոբ
17:50 Իրականում
18:30 т/с Դժբախտ երջանիկը կամ ամուսնական պայմանագիր
19:00 Շաբաթվա ամփոփում
19:30 Ֆեյս քոնթրոլ
20:30 т/с Դժբախտ երջանիկը կամ ամուսնական պայմանագիր
21:10 Սրտի տանիքներով
21:50 т/с Քո սիրո առաջ
23:10 х/ф Մալենա
00:00 Ֆեյս քոնթրոլ
00:45 т/с Դժբախտ երջանիկը կամ ամուսնական պայմանագիր
01:45 Իրականում
02:15 Աշոտ Ղազարյանի հետ
02:50 Հայկական ժառանգություն
03:15 Շաբաթվա ամփոփում
03:50 Աշխարհի խոհանոցներ
04:10 Հայրենիք-Սփյուռք
04:45 Հայ երգի երեկո
SONG TV
2023-11-19
06:00 Good Morning Armenia
09:00 LIVE! Armenia Live
12:00 #Top 20
13:00 #Lunch time
14:00 #Check in best
17:00 #Top 20
18:00 #Good morning America
21:00 LIVE! Yerevan Live
00:00 #Line up
TBN Armenia
2023-11-19
05:35 Երաժշտություն
06:30 х/ф Անսպասելի հանդիպում
08:00 Վազգեն Զոհրաբյան. Ժամանակակից կռապաշտության 7 ձևերը
09:20 Երաժշտություն
09:30 Եվ լույս եղավ
09:55 Երաժշտություն
10:15 Գոռ Մեխակյան. Խնդիրներիդ ելքը
11:00 Երաժշտություն
11:20 Քրիստոնեական տեսանկյուն
11:45 ՛Հրաշալի գործեր
12:00 Երաժշտություն
12:05 Բոտեգա
12:30 Երևանի «Կյանքի խոսք» եկեղեցու կիրակնօրյա հավաքույթ
13:35 Երաժշտություն
14:30 х/ф Անսպասելի հանդիպում
16:00 Վազգեն Զոհրաբյան. Ժամանակակից կռապաշտության 7 ձևերը
17:20 Երաժշտություն
17:30 Եվ լույս եղավ
17:55 Երաժշտություն
18:15 Գոռ Մեխակյան. Խնդիրներիդ ելքը
19:00 Երաժշտություն
19:20 Քրիստոնեական տեսանկյուն
19:45 ՛Հրաշալի գործեր
20:00 Երաժշտություն
20:05 Բոտեգա
20:30 Կարլ-Գուստավ Սևերին
21:35 Երաժշտություն
22:30 х/ф Անսպասելի հանդիպում
Армения ТВ
2023-11-19
05:25 Իմացիր ավելին
06:00 Ժամը լրատվական
06:25 т/с Հարազատ թշնամի
08:20 т/с Ոսկե դպրոց
09:00 Համերգային ծրագիր
11:20 т/с Դեպի ճամբար
12:00 Աշխարհի համերով. մաս 9
12:50 Տուն-Տեղ
13:50 т/с Սյուրպրիզ. մաս 3
14:30 х/ф Վարձով ընտանիք
14:50 т/с Մոխրոտի երազները
17:00 Ամերիկայի ձայնը
17:25 т/с Փող չկա
18:05 т/с Սյուրպրիզ. մաս 3
18:45 т/с Կարգին նոստալջի
19:25 Հերթապահ մաս
20:00 х/ф Վարձով ընտանիք
20:40 т/с Փող չկա
21:20 т/с Սյուրպրիզ. մաս 3
22:00 Սուր անկյուն
23:20 Ինքնություն և արժեքներ
00:15 Իմացիր ավելին
01:00 Ներս արի
01:50 т/с Մոխրոտի երազները
03:50 Հայացք
04:25 т/с Հարազատ թշնամի
Еркир Медия (Армения)
2023-11-19
06:30 Երկիրն այսօր
07:30 Երկիրն այսօր
08:30 Երկիրն այսօր
09:00 Թայբոքսինգ
09:30 Հեռուստասերիալ+
10:10 т/с Կոզա նոստրա
10:50 Բարև երկիր
12:30 Будьте здоровы
13:15 Երկրի հյուրասարահը
13:50 т/с Հ/Ֆ
16:30 Люди Еркира
17:00 Приключения Вивташа
17:40 Имидж
18:00 Վավերագրական կինոնկար
20:30 Воскресный Еркир
21:00 Зажги свет
22:30 т/с Сериал
00:20 Երկրը երկիր է
02:00 т/с Հ/Ֆ
Шант Music HD
2023-11-19
05:25 Փոփ
07:00 Ռոք, բլյուզ, ջազ
08:00 Փոփ
09:00 ժողովրդական
10:00 ԱրենաԼայվ Հայկուհի Բաբախանյան
11:25 Փոփ
13:00 Ռոք, բլյուզ, ջազ
14:00 Փոփ
15:00 Իմ Հայաստան
16:00 ԱրենաԼայվ Հայկուհի Բաբախանյան
17:25 Փոփ
19:00 Ռոք, բլյուզ, ջազ
20:00 Փոփ
21:00 ժողովրդական
22:00 Իքս ֆակտոր 5 с.
23:00 Փոփ
01:00 Ռոք, բլյուզ, ջազ
02:00 Փոփ
03:00 Իմ Հայաստան
04:00 Իքս ֆակտոր 5 с.
Шант Premium HD
2023-11-19
07:10 т/с Неоконченные сны
09:50 Vitamin club
10:20 По Армении
10:50 Хорошие хозяйки
11:40 Большие малыши
13:10 МедИнфо
14:20 Автопарад
15:00 Womens club
16:05 т/с В армии
19:00 Хорошие хозяйки
20:00 Реалити Комеди
21:05 Большие малыши
22:35 Армяне мира
23:05 Womens club
00:00 По жизненным путям
00:25 т/с Неоконченные сны
02:20 Большие малыши
03:35 т/с Грезы
Шант Serial HD
2023-11-19
05:30 Вдвоём
07:30 Белая рабыня
08:50 Грёзы
10:10 Невеста
11:40 Против судьбы
12:50 Лунный свет, нарисованный облаками
14:10 Незаконченный сон
16:15 Западня
17:45 Вдвоём
19:15 Грёзы
20:35 Невеста
21:55 Лунный свет, нарисованный облаками
23:25 Незаконченный сон
00:35 В армии
01:55 Западня
03:45 Против судьбы