[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -1
4fun
2023-09-28
05:00 Karaoke w 4FUN.TV
06:00 Karaoke w 4FUN.TV
07:00 4FUN budzi ludzi
09:00 Ulubiona 20
11:00 Pożyczone nuty
12:00 Najwięcej muzyki
13:00 Hot Pop
14:00 Chcesz? Masz!
15:00 Pora obiadowa
18:00 Hot & Fresh
20:00 Hity na czacie
21:00 Hot Pop
22:00 Najwięcej muzyki
00:00 Karaoke w 4FUN.TV
03:00 Najwięcej muzyki nocą
4fun Dance
2023-09-28
05:00 Karaoke w 4FUN DANCE
06:00 Karaoke w 4FUN DANCE
08:00 Dance na dzień dobry
11:00 Top 20
13:00 Najwięcej muzyki na imprezę
14:00 Disco wizja
15:00 Najwięcej muzyki na imprezę
20:00 Top 50 Disco
23:00 Najwięcej muzyki na imprezę
00:00 Karaoke w 4FUN DANCE
03:00 Najlepsza muzyka nocą
4fun Gold
2023-09-28
05:00 Karaoke
06:00 Budzimy się z 4FUN KIDS
08:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
09:00 Migotki w 4FUN KIDS
10:00 Śpiewające brzdące
11:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
12:00 Dziecięce przeboje w 4FUN KIDS
13:00 Jestem gwiazdą 4FUN KIDS!
14:00 Gimnastyka dla smyka w 4FUN KIDS
15:00 Rysujemy z 4FUN KIDS
16:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
17:00 Dzieciaki rządzą w 4FUN KIDS
18:00 Urodziny w 4FUN KIDS
19:00 Kids lista
20:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
21:00 Śpiewanki TV
22:00 Zasypiamy z 4FUN KIDS
23:00 Pora relaksu
00:00 Karaoke
03:00 Pora relaksu
Active Family PL
2023-09-28
05:00 Słynne wypadki lotnicze
06:00 Moontalk - Anna Nowak-Ibisz
07:00 Moontalk - Katarzyna Kalicińska
08:00 Wielkie Oczy - 10 niebezpiecznych zachowań w samolocie
09:00 Wojny śmigłowców
10:00 Gordon Ramsay: na ratunek hotelom
11:00 Moontalk - Katarzyna Kalicińska
12:00 Niebezpieczne psy
13:00 Słynne wypadki lotnicze
14:00 Wojny śmigłowców
15:00 Moontalk - Katarzyna Kalicińska
16:00 Wielkie Oczy - 10 niebezpiecznych zachowań w samolocie
17:00 Family Feud
17:30 Family Feud
18:00 Moontalk - Katarzyna Kalicińska
19:00 Niebezpieczne psy
20:00 Family Feud
20:30 Family Feud
21:00 Moontalk - Kamil Baleja
22:00 Wojny śmigłowców
23:00 Family Feud
23:30 Family Feud
00:00 Moontalk - Katarzyna Kalicińska
01:00 Kulisy produkcji filmów dla dorosłych
01:30 Kulisy produkcji filmów dla dorosłych
02:00 Słynne wypadki lotnicze
03:00 Słynne wypadki lotnicze
04:00 Słynne wypadki lotnicze
Ale Kino+ HD
2023-09-28
05:57 Zakończenie programu
07:30 Cztery filiżanki kawy albo trzy
08:00 Premierowa jazda | S03
08:30 McDonald i Dodds 2 | S02E01
10:15 Larry Crowne - uśmiech losu
12:00 Jeszcze na chwilę
12:25 Mthunzi
12:45 Robert Redford. Sundance Kid
13:55 Brzuch straszliwej maszyny, wykrwawiającej się na śmierć
14:30 Kapitan Corelli
16:50 Tajemnica Méliesa
17:55 We Have One Heart
18:20 The Duff [#ta brzydka i gruba]
20:10 Nowy porządek
22:05 Albatros
00:10 107 matek
02:00 Kruk. Czorny Woron nie śpi | S02E03
03:00 Voodoo tata
04:25 Synchronizacja
04:45 Licho nie śpi
04:55 Belfer 2 | S02E08
Animal Planet PL
2023-09-28
05:12 Kot z piekła rodem - Zły Max | S08
06:00 Kot z piekła rodem - Podwójna natura kota | S08
07:00 Strażnicy Teksasu - Podejrzane spotkania | S06
08:00 Projekt akwarium - Szybcy i mokrzy | S08
09:00 Resocjalizacja z pitbullem - Bohater potrzebny od zaraz | S09
10:00 Kot z piekła rodem - Mayday! Mayday! | S08
11:00 Strażnicy Teksasu - Napięcie rośnie | S05
12:00 Projekt akwarium - Ryby w fortepianie | S08
13:00 Resocjalizacja z pitbullem - Szczeniak trafia do domu | S09
14:00 Łowca potworów - Dinozaur z Liberii
15:00 Łowca potworów - Monstrualna świnia o głowie psa z Namibii
16:00 Kot z piekła rodem - Kot prześladowca | S08
17:00 Strażnicy Teksasu - Ślady zniszczenia | S06
18:00 Projekt akwarium - Akwarium pełne wspomnień | S08
19:00 Resocjalizacja z pitbullem - Czy się polubią? | S09
20:00 Poznajcie pingwiny | S01E07
20:30 Poznajcie pingwiny | S01E08
21:00 Dorastanie - Mamusie torbaczy
22:00 Na krańcu Alaski - Nie poddam się | S02
23:00 Plaża żarłaczy tygrysich
00:00 Wyspa rekinów: bracia krwi
01:00 Na krańcu Alaski - Wypadek w jaskini | S02E05
02:00 Kot z piekła rodem - Kot prześladowca | S08
02:48 Strażnicy Teksasu - Ślady zniszczenia | S06
03:36 Projekt akwarium - Akwarium pełne wspomnień | S08
04:24 Resocjalizacja z pitbullem - Czy się polubią? | S09
AXN Black HD
2023-09-28
05:25 Blok promocyjny AXN Black
06:05 The Shield: Świat glin 4 | S04E07
07:00 S.W.A.T. 6 | S06E05
07:55 S.W.A.T. 6 | S06E06
08:50 Flash 7 | S07E07
09:45 Flash 7 | S07E08
10:40 The Shield: Świat glin 4 | S04E08
11:40 The Shield: Świat glin 4 | S04E09
12:40 S.W.A.T. 6 | S06E05
13:35 S.W.A.T. 6 | S06E06
14:25 Flash 7 | S07E07
15:20 Flash 7 | S07E08
16:15 S.W.A.T. 6 | S06E07
17:05 S.W.A.T. 6 | S06E08
18:05 Flash 7 | S07E09
19:00 Flash 7 | S07E10
20:00 The Raid 2: Infiltracja
23:05 1000 lat po Ziemi
01:05 Justified: Bez przebaczenia 6 | S06E10
02:00 Justified: Bez przebaczenia 6 | S06E11
02:55 The Shield: Świat glin 4 | S04E08
03:55 The Shield: Świat glin 4 | S04E09
04:55 Justified: Bez przebaczenia 6 | S06E10
AXN HD
2023-09-28
05:45 Blok promocyjny AXN
06:20 Kafejka za rogiem 5 | S05E03
07:30 Kafejka za rogiem 5 | S05E04
08:35 Kafejka za rogiem 5 | S05E05
09:50 Chicago Med 2 | S02E19
10:45 Chicago Med 2 | S02E20
11:45 MacGyver 4 | S04E05
12:40 MacGyver 4 | S04E06
13:30 Agenci NCIS 17 | S17E11
14:25 Agenci NCIS 17 | S17E12
15:25 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 3 | S03E22
16:20 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 3 | S03E23
17:15 Agenci NCIS 17 | S17E13
18:10 Agenci NCIS 17 | S17E14
19:05 AXN PlayWatch
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 | S04E01
20:05 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 | S04E02
21:05 Agenci NCIS: Los Angeles 13 | S13E13
22:00 Agenci NCIS 16 | S16E14
22:55 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 | S04E01
23:55 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 | S04E02
00:50 Agenci NCIS 17 | S17E13
01:50 Agenci NCIS 17 | S17E14
02:45 Absentia 3 | S03E06
03:45 Absentia 3 | S03E07
04:40 Kafejka za rogiem 5 | S05E04
AXN Spin HD
2023-09-28
05:37 Zakończenie programu
06:15 Totalcar 4 | S04E06
06:55 Totalcar 4 | S04E07
07:35 Prezentuj broń! | S01E48
08:40 Zagubiona tożsamość 2 | S02E09
09:40 The Shield: Świat glin 7 | S07E06
10:40 Justified: Bez przebaczenia | S01E03
11:30 Justified: Bez przebaczenia | S01E04
12:30 Prezentuj broń! | S01E49
13:30 The Shield: Świat glin 7 | S07E06
14:30 Zagubiona tożsamość 2 | S02E09
15:30 Justified: Bez przebaczenia | S01E03
16:15 Justified: Bez przebaczenia | S01E04
17:10 The Shield: Świat glin 7 | S07E07
18:10 Zagubiona tożsamość 2 | S02E10
19:10 Justified: Bez przebaczenia | S01E05
20:05 Justified: Bez przebaczenia | S01E06
21:00 The Shield: Świat glin 3 | S03E11
22:00 The Shield: Świat glin 3 | S03E12
23:00 Powers | S01E04
23:55 The Shield: Świat glin 3 | S03E11
00:55 The Shield: Świat glin 3 | S03E12
01:55 Powers | S01E04
02:50 The Shield: Świat glin 3 | S03E11
03:55 The Shield: Świat glin 3 | S03E12
04:55 Powers | S01E04
AXN White HD
2023-09-28
05:30 Blok promocyjny AXN White
06:20 Ultraviolet 2 | S02E07
07:25 Ultraviolet 2 | S02E08
08:25 Colin and Justin’s Home Heist | S01E06
09:30 Mój dom za twoje pieniądze 2 | S02E21
10:00 DOC: w twoich rękach 2 | S02E13
11:10 DOC: w twoich rękach 2 | S02E14
12:30 DOC: w twoich rękach 2 | S02E15
13:50 DOC: w twoich rękach 2 | S02E16-ost
15:00 Designated Survivor 3 | S03E01
16:05 Colin and Justin’s Home Heist | S01E06
17:05 Colin and Justin’s Home Heist | S01E07
18:10 Mój dom za twoje pieniądze 2 | S02E21
18:40 Mój dom za twoje pieniądze 2 | S02E22
19:10 Chicago Med | S01E01
20:10 Chicago Med | S01E02
21:05 Profil 6 | S06E08
22:05 Ultraviolet 2 | S02E09
23:10 Ultraviolet 2 | S02E10
00:10 Profil 6 | S06E08
01:15 Profil 6 | S06E09
02:45 Prezentuj broń! | S01E06
03:45 Prezentuj broń! | S01E07
04:45 Prezentuj broń! | S01E08
BelSat
2023-09-28
06:00 Аб’ектыў
06:25 Студыя Белсат
07:30 Беларус беларусу
08:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
09:05 План: Б (ток-шоу)
10:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
11:00 Студыя Белсат
14:00 Навіны
14:05 Голос країни (музычны праект)
16:00 Невядомая гісторыя, дак. серыял, 3 с.
16:15 Вусы Скарыны
16:35 Двубой з Віталём Цыганковым
17:15 Бязвіз
18:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
19:00 Аб’ектыў
19:25 Студыя Белсат
20:30 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
21:10 Банда, д/ф
22:10 Intermarium
22:55 Афіцэр (Oficer), дэтэктыўны серыял, 2 с.
23:50 Вось так (інфармацыйная праграма)
00:45 Аб’ектыў
01:10 Студыя Белсат
02:20 Дарогі свабоды (Drogi wolnosci), серыял, 3 с.
03:10 Перапынак у вяшчанні
CANAL+ 1 HD
2023-09-28
05:00 Wino truskawkowe
07:00 Łapu-capu
07:15 MTV Unplugged. Natalia Kukulska
08:35 Dom pogodnej starości
10:10 Kiler
11:55 Pan Zabawka
13:45 Polska z góry 7 - Beskid Wyspowy | S07E01
14:05 Polska z góry 7 - Śląskie drogi | S07E02
14:30 Słodkie święta
15:55 Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka
17:45 Łapu-capu
17:50 Stworzeni dla siebie
19:30 Wino o smaku miłości
21:00 Yellowjackets 2 | S02E03
22:00 Ślub doskonały
23:35 Odwet
01:10 Pamiętnik przelotnego romansu
02:50 Ida
04:10 Rudy
04:45 Pierwsze lato końca świata
CANAL+ 4K
2023-09-28
07:00 Polska z góry 6 - Polesie Lubelskie | S06E07
07:20 Polska z góry 6 - Na wschód od Warszawy | S06E08
07:45 Polska z góry 6 - Od Bań do Pisza | S06E09
08:05 Polska z góry 6 - Wzdłuż północnych granic | S06E10
08:35 Damy i Asy
09:30 Piłka nożna: Ekstraklasa: Legia Warszawa - Górnik Zabrze
11:35 Liga+
12:50 Liga+ Extra
14:25 Ekstraklasa po godzinach
15:25 Piłka nożna: Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
17:30 Polska z góry 7 - Tajemniczy Dolny Śląsk | S07E09
17:55 Simona
19:30 Piłka nożna: Ekstraklasa - wstęp do meczu
19:55 Piłka nożna: Ekstraklasa: Lech Poznań - Raków Częstochowa
22:00 Belfer 3 | S03E03
22:45 Scarlet Hill | E05
23:40 Scarlet Hill | E06
00:40 Żubr. Król puszczy
01:35 Kruk. Szepty słychać po zmroku | S01E05
02:25 Kruk. Szepty słychać po zmroku | S01E06
03:28 Zakończenie programu
CANAL+ Dokument HD
2023-09-28
05:15 Zakonnice | E04
06:00 O co biega?
06:30 Chwile szczęścia | E03
07:20 Chwile szczęścia | E04
08:15 W rytmie wolności - The Rolling Stones | E1/8
09:00 W rytmie wolności - ABBA | E2/8
09:50 Abba. Najlepsze covery
10:40 Polska z góry 4 - Wzdłuż Noteci | S04E09
11:05 Polska z góry 4 - Z biegiem Odry. Od Bramy Morawskiej do Brzegu | S04E10
11:30 Polska z góry 4 - Kotlina Kłodzka | S04E11
11:55 Grona Gniewu. Upiory Ameryki
12:50 Muu! Rogata epopeja | E01
13:40 Muu! Rogata epopeja | E02
14:35 Skąd przybywamy
16:30 Za drzwiami galerii Uffizi
18:10 Brad i Angelina. Historia hollywoodzkiego małżeństwa
19:00 Diana - księżna, która przyćmiła Koronę
20:00 Upadek Związku Radzieckiego
20:55 Mr. Landsbergis | E02
23:10 Mafia nigdy nie zabija w niedzielę
00:05 Bukolika
01:20 Opowiedz nam, Iggy
02:15 O co biega?
02:45 Miasta rytm - Elbląg | S02
03:35 Miasta rytm - Wałbrzych | S02
04:20 Zakonnice | E05
CANAL+ Domo HD
2023-09-28
05:00 Wakacyjne domy z Marią Semczyszyn 2 | S02E02
05:30 Remont w 48h 11 | S11E03
06:00 Twój kawałek ogrodu 3 | S03E05
06:30 Meblokreacje 5 | S05E01
07:00 Telesprzedaż
07:45 Gardeners’ World 13 | S13E17
09:00 Ucieczka na wieś 20 | S20E47
09:55 Tomasz Pągowski. Remont u Ciebie | S01E01
10:30 Telesprzedaż
11:40 Cudotwórcy - dom na lata 3 | S03E10
12:30 Nasz idealny dom na wsi 2 | S02E13
13:00 Telesprzedaż
14:10 Podwórka do poprawki 2 | S02E01
14:45 Wielkie projekty: Nowa Zelandia 6 | S06E08
15:45 Dom w miesiąc 2 | S02E10
16:15 Daleko od miasta 10 | S10E04
16:50 Gardeners’ World 12 | S12E18
18:00 Ucieczka na wieś 20 | S20E48
18:50 Wielkie projekty: Nowa Zelandia 7 | S07E01
19:40 Daleko od miasta 8 | S08E02
20:10 Cudotwórcy - dom na lata 3 | S03E11
21:00 Patent na zieleń | S01E01
21:30 Nasz idealny dom na wsi 2 | S02E17
22:00 Gardeners’ World 15 | S15E26
23:10 Ogrodowe S.O.S. | S01E06
00:05 Charlie Luxton: domy nad Morzem Śródziemnym | S01E06
01:00 Kupić czy przerobić | S01E13
01:30 Nasz idealny dom na wsi 2 | S02E12
01:55 Cudotwórcy - dom na lata | S01E17
02:40 Rośliny Karoliny 4 | S04E01
03:10 Pogotowie remontowe Wieśka 2 | S02E12
03:40 Meblokreacje 4 | S04E03
04:05 Kupione i co dalej? 3 | S03E02
04:35 Hotelowa Polska 2 | S02E05
CANAL+ Family HD
2023-09-28
05:10 Pogotowie remontowe Wieśka 4 | S04E09
05:30 Pogotowie remontowe Wieśka 4 | S04E10
06:00 Gadający Tom i przyjaciele 4 | S04E09
06:10 Gadający Tom i przyjaciele 4 | S04E10
06:35 Strażak Sam 13 | S13E09
06:45 Strażak Sam 13 | S13E10
06:55 Marta mówi! | S01E29
07:30 Bing | S01E37
07:35 Bing | S01E38
07:45 Tomek i przyjaciele | S22E16
07:55 Tomek i przyjaciele | S22E17
08:45 Łapu-capu
09:00 Przerób, nie wyrzucaj | S01E14
10:00 Przerób, nie wyrzucaj | S01E15
11:00 Wielkie projekty 20 | S20E01
12:00 Polska z góry 4 - Mazury | S04E12
12:25 Polska z góry 4 - Ponidzie | S04E13
13:05 Polska z góry. Zamki, dworki, pałace - Mazowieckie | S01E01
13:30 Polska z góry. Zamki, dworki, pałace - Świętokrzyskie | S01E02
14:10 David w Europie 5 | S05E01
14:35 David w Europie 5 | S05E02
15:10 Zielona rewolucja Marty Dymek 4 | S04E03
15:35 Zielona rewolucja Marty Dymek 4 | S04E04
16:15 Kucharskiego pomysł na kuchnię 2 | E09
16:40 Kucharskiego pomysł na kuchnię 2 | E10
17:15 Wyzwanie - nowe mieszkanie 12 | S12E06
17:40 Wyzwanie - nowe mieszkanie 12 | S12E07
18:20 Naturalnie Polska 2 | S02E03
18:45 Naturalnie Polska 2 | S02E04
19:10 Naturalnie Polska 2 | S02E05
19:35 Łapu-capu
20:00 Westwall. Spisek | S01E05
20:55 Westwall. Spisek | S01E6-ost
21:55 Billy Tipton. Muzyk inny niż wszyscy
23:35 Czarna domena - Patotreści | E01
00:35 Dalej jest dzień
01:00 Jeszcze na chwilę
01:30 365 obiadów Mariety Mareckiej | S01E01
01:55 365 obiadów Mariety Mareckiej | S01E02
02:30 365 obiadów Mariety Mareckiej | S01E03
02:55 365 obiadów Mariety Mareckiej | S01E04
03:30 365 obiadów Mariety Mareckiej | S01E05
03:55 365 obiadów Mariety Mareckiej | S01E06
04:30 365 obiadów Mariety Mareckiej | S01E07
04:55 365 obiadów Mariety Mareckiej | S01E08
CANAL+ Film HD
2023-09-28
05:15 Datsun
05:29 Zakończenie programu
06:00 Łapu-capu extra
06:30 Słodki jak syrop klonowy
08:05 Łapu-capu
08:10 Koniki na biegunach
08:45 Papierowe gody
10:20 Równonoc
10:45 Kłamczuch
12:20 Łapu-capu
12:25 Aktualności filmowe+
13:00 Rozbójnik Hotzenplotz. Tajemnica zaginionego młynka
14:45 Opiekun
16:20 (Nie)długo i szczęśliwie
18:00 Spencer
19:55 Łapu-capu
20:00 Nie patrz w dół
21:45 Listopad
23:30 Słoń
01:05 Violet
02:40 Malinka
03:00 Inni ludzie
04:45 Aktualności filmowe+
CANAL+ Kuchnia HD
2023-09-28
05:00 Czy na pewno umiesz gotować? 5 | S05E03
05:30 Czy na pewno umiesz gotować? 5 | S05E04
06:00 Jakubiak w sezonie 2 | S02E03
06:30 Ugotuj mi, mamo! 3 | S03E08
07:00 Kucharskiego pomysł na kuchnię | E03
07:30 365 obiadów Mariety Mareckiej | S01E07
08:00 365 obiadów Mariety Mareckiej | S01E08
08:30 Telesprzedaż
10:35 John i Lisa - razem w kuchni 3 | S03E04
11:30 Telesprzedaż
12:30 Francuskie wędrówki Julie 9 | S09E03
13:30 Jamie & Jimmy’s Food Fight Club 6 | S06E01
14:25 Z pola na stół 2 | S02E05
15:00 Jakubiak lokalnie 4 | S04E09
15:30 Jakubiak lokalnie 4 | S04E10
16:00 David Rocco w zaciszu domowej kuchni | S01E13
16:30 David Rocco w zaciszu domowej kuchni | S01E14
17:00 Jamie & Jimmy’s Food Fight Club 6 | S06E02
18:00 Francuskie wędrówki Julie 9 | S09E04
19:00 Z pola na stół 2 | S02E06
19:35 M jak mięso 5 - Łopatka | E06
20:05 John i Lisa - razem w kuchni 3 | S03E04
21:05 Anthony Bourdain - miejsca nieznane 10 | S10E06
22:00 M jak mięso 3 - Francja | S03E01
22:30 Domowa piekarnia Kucharskiego 2 - Pieczywo do domowego fast food | S02E04
23:00 Paul Hollywood w Meksyku | E01
00:00 Słodka jak Sugar - Jak pączek w maśle | S01E01
00:30 Jakubiak rozgryza Tajlandię i Kambodżę - Chiang Mai | E01
01:00 Top Chef 18 | S18E12
02:00 Jakubiak lokalnie 4 | S04E13
02:30 David w Europie 5 | S05E02
03:00 Desery Dekera | S01E06
03:30 Widelcem po mapie 4 | S04E02
04:00 Zielona rewolucja Marty Dymek 2 | S02E02
04:30 ABC gotowania 3 | S03E04
CANAL+ Premium HD
2023-09-28
06:00 Łapu-capu
06:15 MTV Unplugged. Natalia Kukulska
07:35 Dom pogodnej starości
09:10 Kiler
10:55 Pan Zabawka
12:45 Polska z góry 7 - Beskid Wyspowy | S07E01
13:05 Polska z góry 7 - Śląskie drogi | S07E02
13:30 Słodkie święta
14:55 Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka
16:45 Łapu-capu
16:50 Stworzeni dla siebie
18:30 Wino o smaku miłości
20:00 Yellowjackets 2 | S02E03
21:00 Ślub doskonały
22:35 Odwet
00:10 Pamiętnik przelotnego romansu
01:50 Ida
03:10 Rudy
03:45 Pierwsze lato końca świata
04:10 Jasminum
CANAL+ Seriale HD
2023-09-28
05:25 Zakończenie programu
06:05 Łapu Capu
06:15 Łapu Capu
06:55 Wino truskawkowe
09:00 The Office PL 2 - Halloween | S02E10
09:25 The Office PL 2 - Powrót Gosi | S02E11
09:50 The Office PL 2 - Piknik | S02E12
10:25 UFO 2 | S02E05
11:00 UFO 2 | S02E06
11:40 Interview 2 | S02E03
11:45 Interview 2 | S02E04
11:50 Interview 2 | S02E05
11:55 Interview 2 | S02E06
12:00 Hollywood Buzz | E14
12:25 Hollywood Buzz | E15
13:00 Zwyczajna kobieta | S01E07
13:45 Zwyczajna kobieta | S01E08
14:40 Zwyczajna kobieta | S01E09
15:30 Święta u Moodych 2 | E01
15:50 Święta u Moodych 2 | E02
16:10 Święta u Moodych 2 | E03
16:35 Dlaczego nie Evans? | S01E03
17:25 Planeta Singli. Osiem historii - Usłysz mnie | E04
18:15 Planeta Singli. Osiem historii - Dystans | E05
19:10 Planeta Singli. Osiem historii - Detektor | E06
20:00 Purpurowe rzeki 4 | S04E01
20:50 Purpurowe rzeki 4 | S04E02
22:10 MTV Unplugged: Mrozu
00:00 Emigracja XD | E07
00:25 Emigracja XD | E08
00:50 Emigracja XD | E09
01:25 Król | S01E05
02:30 Król | S01E06
03:45 Kruk. Czorny Woron nie śpi | S02E03
04:40 Kruk. Czorny Woron nie śpi | S02E04
Canal+ Sport 1 PL
2023-09-28
05:00 Twardzielki - Ewa Piątkowska | E06
05:30 Twardzielki - Gabriela Kuzawińska | E05
06:00 Tenis: Turniej WTA w Tokio - mecz 2. rundy gry pojedynczej: Iga Świątek - Mai Hontama
08:00 Tenis: Turniej WTA w Tokio - mecz 2. rundy gry pojedynczej: Caroline Garcia - Anhelina Kalinina
10:00 Tenis: Turniej WTA w Tokio - mecz 2. rundy gry pojedynczej: Misaki Doi - Maria Sakkari
12:00 Ekstrapaka - 9. kolejka
13:00 Ekstraklasa po godzinach
14:00 Damy i Asy
15:00 Tenis: Turniej WTA w Tokio - mecz 2. rundy gry pojedynczej: Caroline Garcia - Anhelina Kalinina
17:00 Tenis: Turniej WTA w Tokio - mecz 2. rundy gry pojedynczej: Misaki Doi - Maria Sakkari
18:45 Raków. Pierwszy wszystko - Wizjoner | E01
19:30 Piłka nożna: Ekstraklasa - wstęp do meczu
19:55 Piłka nożna: Ekstraklasa: Lech Poznań - Raków Częstochowa
22:10 Piłka nożna: Liga hiszpańska: Celta Vigo - CD Alaves
00:25 Damy i Asy
01:25 Liga+ Extra
03:00 Twardzielki - Dominika Rembelska | E04
03:30 Twardzielki - Sylwia Zaczkiewicz | E03
04:00 Tenis: Turniej WTA w Tokio - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej: Iga Świątek - Weronika Kudiermietowa
Canal+ Sport 2 PL
2023-09-28
06:00 LaLiga World
06:45 Piłka nożna: Liga hiszpańska: Villarreal CF - Girona FC
09:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska: Real Madryt CF - UD Las Palmas
11:30 Piłka nożna: Liga angielska: Burnley FC - Manchester United FC
13:45 Piłka nożna: Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
16:00 Turbokozak
16:40 Turbokozak Extra
17:20 Wysoki Pressing
18:25 Kroniki LaLiga
18:55 Piłka nożna: Liga hiszpańska: Celta Vigo - CD Alaves
21:25 Piłka nożna: Liga hiszpańska: CA Osasuna - Atletico Madryt
23:30 Ekstraklasa po godzinach
00:30 Ekstrapaka - 9. kolejka
01:30 LaLiga World
02:00 Twardzielki - Dominika Rembelska | E04
02:30 Twardzielki - Sylwia Zaczkiewicz | E03
Canal+ Sport 3 PL
2023-09-28
06:00 Piłka nożna: Ekstraklasa: Lech Poznań - PGE FKS Stal Mielec
08:30 Liga+
10:15 Piłka nożna: Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
12:45 Ekstrapaka - 9. kolejka
13:45 Piłka nożna: Ekstraklasa: Ruch Chorzów - Raków Częstochowa
16:00 Liga+ Extra
17:45 Liga+
19:30 Piłka nożna: Ekstraklasa - wstęp do meczu
19:55 Piłka nożna: Ekstraklasa: Lech Poznań - Raków Częstochowa
22:10 Turbokozak
22:50 Turbokozak Extra
23:30 Ekstrapaka - 9. kolejka
00:45 Piłka nożna: Ekstraklasa: Lech Poznań - Raków Częstochowa
03:00 Witaj w klubie - Śląsk Wrocław
03:30 Witaj w klubie - Lech Poznań
04:00 Piłka nożna: Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Canal+ Sport 4 PL
2023-09-28
05:30 Witaj w klubie - Wisła Płock
06:00 Witaj w klubie - Pogoń Szczecin
06:30 Piłka nożna: Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin - Warta Poznań
08:30 Piłka nożna: Ekstraklasa: Lech Poznań - PGE FKS Stal Mielec
11:00 Liga+
12:45 Piłka nożna: Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
15:15 Ekstrapaka - 9. kolejka
16:15 Piłka nożna: Ekstraklasa: Ruch Chorzów - Raków Częstochowa
18:30 Liga+ Extra
20:15 Liga+
22:00 Piłka nożna: Ekstraklasa - wstęp do meczu
22:25 Piłka nożna: Ekstraklasa: Lech Poznań - Raków Częstochowa
00:40 Turbokozak
01:20 Turbokozak Extra
02:00 Ekstrapaka - 9. kolejka
03:15 Piłka nożna: Ekstraklasa: Lech Poznań - Raków Częstochowa
CANAL+ Sport 5 PL
2023-09-28
06:00 Sędziowie - Raczek | E07
06:50 Sędziowie - VAR | E08
07:25 LaLiga World
08:00 Telesprzedaż
09:40 Piłka nożna: Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
12:00 Liga+ Extra
13:40 Żeglarstwo: 1. liga - podsumowanie rundy finałowej
14:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska: Valencia CF - Real Sociedad
16:15 LaLiga World
16:45 Piłka nożna: Liga hiszpańska: Real Madryt CF - UD Las Palmas
19:00 Żużel: PGE Ekstraliga - rewanżowy mecz finałowy fazy play-off: Betard Sparta Wrocław - Platinum Motor Lublin
21:40 Raków. Pierwszy wszystko - Wizjoner | E01
22:30 Boxing World Weekly - Wokół ringu
23:00 Piłka nożna: Ekstraklasa: Lech Poznań - Raków Częstochowa
01:15 Sędziowie - Saimon | E01
02:00 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą - David Seaman
02:30 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą - Ailton
02:56 Zakończenie programu
CI Polsat
2023-09-28
05:30 Najbardziej szokujące przypadki sądowe 3 | S03E43
06:00 Najbardziej szokujące przypadki sądowe 3 | S03E44
06:30 Toksyczne związki - Zdradzone zaufanie | S01E08
07:25 Zbrodnie, które wstrząsnęły Anglią 6 - Angus Sinclair | S06E04
08:25 Ostatnie godziny przed śmiercią 2 - Krwawa zdrada | S02E24
09:20 Tajemnica małomiasteczkowej zbrodni - Aresztowanie | S01E04
10:20 Ciemna strona miasta - Morderstwo u amiszów | E01
11:20 Wakacyjne zbrodnie | S01E04
11:50 Wakacyjne zbrodnie | S01E03
12:20 Kobiety, które zabijają 15 - Camia Gamet | S15E01
13:15 Potwór z Australii: Ivan Milat - Morderca | S01E02
14:10 Ostatnie godziny przed śmiercią 3 - Morderstwo prawie doskonałe | S03E08
15:05 Najbardziej szokujące zeznania sądowe - Katie Magbanua | S01E01
16:00 Krwawe rozstania 5 | S05E11
17:00 Polskie zabójczynie 6 - Tajemniczy list | S06E02
17:30 Polskie zabójczynie 6 - Nóż i dziewczyna | S06E03
18:00 Zbrodnia na prowincji 2 - Enderby, Kolumbia Brytyjska | S02E07
19:00 Kobiety, które zabijają 15 - Denise Bozarth | S15E06
20:00 Mistrzowie zbrodni 2 - Zabójstwo za pieniądze | S02E03
21:00 Zwłoki w walizce: Deborah Chong | E1/2
22:00 Szokujące morderstwa: Kalifornia 3 - W niewłaściwym miejscu i o niewłaściwej porze | S03E03
23:00 Ktoś ma coś do ukrycia 2 - Rodzinna awantura | S02E07
23:55 Kobiety, które zabijają 13 - Tina Lunney | S13E06
00:50 Kobiety, które niosły śmierć 9 - Przegrane życia | S09E02
01:45 Najbardziej szokujące zeznania sądowe - Katie Magbanua | S01E01
02:40 Tajemnica małomiasteczkowej zbrodni - Aresztowanie | S01E04
03:35 Zbrodnia na prowincji 2 - Enderby, Kolumbia Brytyjska | S02E07
04:35 Ostatnie godziny przed śmiercią 3 - Morderstwo prawie doskonałe | S03E08
Cinemax
2023-09-28
06:00 Poświęcenie Hasana
08:25 Złość
09:15 Biały raj
10:50 Zastępstwo
12:45 Maxine (1)
13:30 Maxine (2)
14:15 Maxine (3)
15:05 Wyjście Camili
16:50 Biały raj
18:30 Sześć dni roboczych
20:00 Malarz szyldów
21:55 Krowa, która wyśpiewała przyszłość
23:35 Assassin’s Creed
01:30 Podróże Samuela
02:55 Pietruszka
04:20 Król nie żyje
Cinemax 2
2023-09-28
06:00 Zostań
07:40 Niewidomy człowiek, który nie chce obejrzeć ’Titanica’
09:05 Co widzimy, patrząc w niebo?
11:35 Stracone pokolenie
12:00 Z ulicy
13:35 Sześć tygodni
15:15 Czekolada
17:00 Niewidomy człowiek, który nie chce obejrzeć ’Titanica’
18:30 Arved
20:30 Joker
22:30 Gorączka
01:15 Legenda
02:50 Gdzie jest mój motor?
04:25 Na pustkowiu
Comedy Central PL
2023-09-28
05:00 Comedy Club 9 | S09E13
05:30 Comedy Club | S01E01
06:00 Mamuśka 7 - Cholerna Sandra i nordyccy przodkowie | S07E13
06:25 Mamuśka 7 - Ser do omletu i cyrkowa wiewiórka | S07E14
06:55 Mamuśka 7 - Babcine srebra i bal dobroczynny | S07E15
07:20 Mamuśka 7 - Judy Garland i seksowny troll | S07E16
07:50 Młody Sheldon 2 - Oświadczyny i krzyżyk z patyków po lizakach | S02E20
08:10 Młody Sheldon 2 - Złamane serce i Krokopotwór | S02E21
08:35 Dwóch i pół 10 - Cztery piłki, dwie pałki i jedna rękawica | S10E03
09:05 Dwóch i pół 10 - A skąd ty wiesz, do czego jest lizak? | S10E04
09:30 Dwóch i pół 10 - W Amsterdamie nazywają to inaczej | S10E05
10:00 Dwóch i pół 10 - Fretki, do ataku! | S10E06
10:30 Teoria wielkiego podrywu 12 - Małżeńska konfiguracja | S12E01
10:55 Teoria wielkiego podrywu 12 - Prezentowa interpretacja | S12E02
11:25 Teoria wielkiego podrywu 12 - Prokreacyjna kalkulacja | S12E03
11:50 Teoria wielkiego podrywu 12 - Przyjacielska turbulencja | S12E04
12:10 Teoria wielkiego podrywu 12 - Planetaryjna kolizja | S12E05
12:35 Teoria wielkiego podrywu 12 - Przebraniowe perturbacje | S12E06
13:05 Przyjaciele - The One with the Fake Monica | S01E21
13:35 Przyjaciele - The One with the Ick Factor | S01E22
14:05 Przyjaciele - The One with the Birth | S01E23
14:35 Przyjaciele - The One Where Rachel Finds Out | S01E24
15:05 Przyjaciele 2 - The One with Ross’s New Girlfriend | S02E01
15:35 Przyjaciele 2 - The One with the Breast Milk | S02E02
16:05 Młody Sheldon 2 - Szwedzka nagroda naukowa i równanie tosta | S02E22
16:30 Młody Sheldon 3 - Dziwni jajogłowi i teksaskie śnieżne kule | S03E01
17:00 Teoria wielkiego podrywu 12 - Grantowa dysputacja | S12E07
17:25 Teoria wielkiego podrywu 12 - Konsumpcyjna frustracja | S12E08
17:55 Teoria wielkiego podrywu 12 - Naukowa negacja | S12E09
18:15 Teoria wielkiego podrywu 12 - Taśmowa iluminacja | S12E10
18:40 Teoria wielkiego podrywu 12 - Paitballowa konfrontacja | S12E11
19:05 Teoria wielkiego podrywu 12 - Propozycja reprodukcji | S12E12
19:30 Przyjaciele 2 - The One Where Heckles Dies | S02E03
20:00 Przyjaciele 2 - The One with Phoebe’s Husband | S02E04
20:30 Przyjaciele 2 - The One with Five Steaks & an Eggplant | S02E05
21:00 Przyjaciele 2 - The One with the Baby on the Bus | S02E06
21:30 Przyjaciele 2 - The One Where Ross Finds Out | S02E07
22:00 Przyjaciele 2 - The One with the List | S02E08
22:30 Comedy Club | S01E02
23:00 Comedy Club | S01E03
23:30 Miasteczko South Park 25 - Powrót do Zimnej Wojny | S25E04
00:00 Miasteczko South Park 25 - Pomocy, mój nastolatek mnie nienawidzi | S25E05
00:30 Blok Ekipa 4 - Menel Wojtas/Dorwać Cieślaka/Uwolnić Wiesia | S04E03
01:00 Blok Ekipa 4 - Pralka/Air konfident/Walu rzuca palenie | S04E04
01:30 Miasteczko South Park 25 - Wielka poprawka | S25E02
02:00 Miasteczko South Park 25 - Mieszczuchy | S25E03
02:30 Miasteczko South Park 25 - Powrót do Zimnej Wojny | S25E04
03:00 Blok Ekipa 4 - Podryw na komandosa/Smok/Nowy drechol Wojtasa | S04E01
03:30 Blok Ekipa 4 - Bitwa freestylowa/Nowa miłość Wojtasa/Dzień Matki | S04E02
04:00 Najzabawniejsze reklamy świata! - Czipsy | S01E10
04:30 Najzabawniejsze reklamy świata! - Laleczki | S01E09
Discovery Channel PL
2023-09-28
05:00 Alarmowy 091 - policjanci z Hiszpanii | S02E04
06:00 Fani czterech kółek - Maserati 3200 GT | S11
07:00 Morze złota - Ślepa wiara | S06
08:00 Budowa na końcu świata - Dom na ranczo
09:00 Złomowisko PL 5 | S05E14
10:00 Gorączka złota - Wszechobecny brud | S02
11:00 Przetrwać nad Jukonem - Nowe życie i przeprowadzka
12:00 Fani czterech kółek - Mercedes sl 55 | S17
13:00 Nagi instynkt przetrwania - Wyspa z piekła rodem
14:00 Nagi instynkt przetrwania - Kara w Panamie
15:00 Złomowisko PL 7 | S07E13
16:00 Gorączka złota: przed sezonem - Potęga natury
17:00 Tajemnice wraków Bałtyku | E09
18:00 Zawodowcy: drwale | S02E07
19:00 Złomowisko PL | S05E05
20:00 Złomowisko PL | S05E06
21:00 Parker na złotym szlaku - Czarny koń | S06
22:00 Gorączka złota: klan Hoffmanów - Ostra konkurencja
23:00 Morze złota 11 | S11E22
00:00 Fani czterech kółek - Mazda jak rakieta | S16
01:00 Auto-reaktywacja: Seans grozy - Wesołych świąt w szpitalu!
02:00 Militaria na warsztat | S02E03
03:00 Królowie asfaltu 9 | S09E05
04:00 A8 - autostrada na Zachód | S04E01
Discovery Life PL
2023-09-28
05:05 Sablewskiej sposób na modę | S01E06
05:45 Rozmowy w biegu | E03
06:15 Wiza na miłość 7 | S07E15
07:15 Idealna niania 5 | S05E07
08:00 Szpital | S03E234
09:00 Eks-tra zmiana | S03E01
10:00 Dr Pryszczylla 2 | S02E07
11:00 Raport Life | S01E06
11:30 Klinika urody | S07E10
12:15 Idealna niania 5 | S05E11
13:00 Idealna niania 5 | S05E12
13:45 Idealna niania 6 | S06E01
14:30 Zmiana pełną parą | E08
15:30 Włoskie zdrady 2 | S02E17
16:00 Dr Pryszczylla 2 | S02E07
17:00 Dr Pryszczylla 2 | S02E08
18:00 Wiza na miłość 7 | S07E17
19:00 Idealna niania 5 | S05E11
19:45 Mój chłopak jest maminsynkiem 2 | S02E03
20:45 Mała piękność - dorosłe życie | E03
21:45 Luksusowe życie zwierząt
22:45 Nie do uwierzenia! | S06E05
23:50 Obcy wewnątrz nas - Coś żyje w moim kolanie! | S06E03
00:50 Obcy wewnątrz nas - Pomocy! Mój syn jest trędowaty! | S06E04
01:50 Eks-tra zmiana | S01E06
02:50 Szpital | S02E180
03:50 Szpital | S02E182
04:50 Zakończenie programu
Discovery Science PL
2023-09-28
05:00 Zoom na architekturę - Zaginione obeliski Egiptu | S03E13
06:00 Jak to jest zrobione? - Figury woskowe/Markizy/Chrupkie pieczywo/Kufle cynowe | S18
06:30 Jak to jest zrobione? - Szczotki do rur/Ser pleśniowy Stilton/Liczniki elektryczności/Teleskopy | S18
07:00 Jak to jest zrobione? - Sztuczne ryby/Syreny alarmowe/Gotowe kanapki/Świeczki | S18
07:30 Jak to jest zrobione? - Pudding z tapioki/Pługi śnieżne/Statki kołowe/Płyty z cementu włóknistego | S18
08:00 Jak działa wszechświat? - Najdziwniejsze planety | S05
09:00 NASA - archiwum tajemnic - Zabójcze promieniowanie | S01E02
10:00 NASA - archiwum tajemnic - Black Knight - satelita obcych | S01E03
11:00 Inżynieria ekstremalna - Centrum miasta, Las Vegas | S05
12:00 Inżynieria ekstremalna - Stadion Dallas Cowboys | S05
13:00 Zoom na architekturę - Zaginione świątynie w dżungli | S02
14:00 Zoom na architekturę - Poszukiwania zamku króla Artura | S02
15:00 Jak działa wszechświat? - Koniec wszechświata | S03
16:00 Jak działa wszechświat? - Jowisz | S03
17:00 Jak działa wszechświat? - Pierwsza sekunda | S03
18:00 Jak to jest zrobione? - Kajdanki/Ciastka z jagodami/Deski rozdzielcze/Gliniane naczynia | S18
18:30 Jak to jest zrobione? - Plastry na odciski/Krajalnice/Ostrygi/Wiatrowskazy | S18
19:00 Jak to jest zrobione? - Meloniki i cylindry/Ogrzewanie słoneczne/Drożdżówki/Kolumny elektrostatyczne | S18
19:30 Jak to jest zrobione? - Płyty winylowe/Silniki parowe/Patelnie teflonowe | S18
20:00 Jak to jest zrobione? - Piłki do peloty, wózki paletowe | S26
20:30 Jak to jest zrobione? - Laptopy, panettone | S26
21:00 Jak to jest zrobione? - Repliki szkieletów, wiaderka z lodem | S22
21:30 Jak to jest zrobione? - Latarki nurkowe, wiązane sandały | S22
22:00 Jak to jest zrobione? - Drewniane okna, kaszmir | S22
22:30 Jak to jest zrobione? - Gazowe grille, maty na materace | S22
23:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki - Pojazdy zdalnie sterowane | S16E20
23:30 Jak to jest złożone? - Tajemnice wycieczkowca
00:00 Jak to jest złożone? - Superstadion od środka
00:30 Jak to jest złożone? - Pierwszy na świecie jetpack
01:00 Jak działa Ziemia - Góry Skaliste i bomba atomowa
02:00 Jak działa Ziemia - Epoka lodowcowa czy ogień piekielny?
03:00 Jak działa wszechświat? - Podróż ze środka Słońca | S03
04:00 Zoom na architekturę - Duchy z epoki kamienia łupanego | S03
Disney Channel PL
2023-09-28
05:05 Robale ziomale - Łebski Ed / Prawdziwa historia | S01E10
05:25 Dziewczyna, chłopak, itd. - Przyjaciel Chłopca | S01E05
05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. - Babcisynek | S01E06
05:45 Dziewczyna, chłopak, itd. - Hultaje na hulajnogach | S01E07
06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 - Mrożownik 2 | S04E93
06:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 - Hack-San | S04E94
07:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 - Gabriel Agreste | S04E87
07:30 Greenowie w wielkim mieście 2 - Postanowienia noworoczne / Zima w Wielkim Mieście | S02E53
07:55 Greenowie w wielkim mieście 2 - Planszówka / Karaoke | S02E54
08:25 Greenowie w wielkim mieście 2 - Pokój | S02E80
08:45 Herosi pół na pół - Wciągnięci do sieci/ Szybko! | S01E24
09:15 Herosi pół na pół - Sam gra ze mną/ Kto ukradł packę na muchy? | S01E25
09:45 Taffy 2 - Mama! | S02E37
09:50 Taffy 2 | S02E38
10:00 Taffy 2 - Dzielny bohater | S02E39
10:15 Chomi i Greta - Przeciwieństwo bystrzaka/ Urodziny Bailey | S01E07
10:45 Chomi i Greta - Nudzę się/ Piękna i bestia | S01E09
11:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 - Pasja | S04E111
11:45 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 - Spotkanie | S04E112
12:10 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 | S05E113
12:40 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 - Transmisja (Wybór Kwami - część 1) | S05E114
13:10 Greenowie w wielkim mieście 2 - Przejedzeni/ Prezenty | S02E41
13:40 Greenowie w wielkim mieście 2 - Przyszłość/ Babcia - kierowca | S02E42
14:10 Taffy 2 - Mama! | S02E37
14:15 Taffy 2 | S02E38
14:25 Taffy 2 - Dzielny bohater | S02E39
14:30 Taffy 2 | S02E40
14:35 Taffy 2 | S02E41
14:45 Taffy 2 - Śledztwo Alexa | S02E42
15:00 Molly i Duch - Wyprowadzka/ Tam dom twój, gdzie Strasz twój | S01E18
15:30 Molly i Duch - Strasz w potrzebie/ Impreza całonocna | S01E19
16:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 - Jak powstało miasto | S02E99
16:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 - Rajska miejscówka | S02E100
16:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 - Megawaleczne roboty | S02E101
16:50 Chomi i Greta - Nudzę się/ Piękna i bestia | S01E09
17:20 Chomi i Greta - Nocne strachy/ Babciny świat | S01E08
17:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 - Optigami | S04E91
18:20 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 - Emobańkor | S04E92
18:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 - Łzoczyńca | S04E95
19:20 Obóz Kikiwaka 6 - Zamknięta pisarka | S06E137
19:50 Obóz Kikiwaka 6 - Najbardziej poszukiwani | S06E138
20:20 Raven na chacie 3 | S03E54
20:50 Raven na chacie 3 | S03E55
21:25 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot 3 - Cofelia | S03E56
21:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 - Tatołak | S03E58
22:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 - Nawałnica 2 | S03E69
22:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 - Król zabawek | S03E64
23:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 - Sama prawda | S02E73
23:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 - Randka dziadka | S02E74
23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 - Skecz z papugą | S02E75
00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 - Przyszła kariera | S02E76
00:20 Robale ziomale | S01E11
00:50 Robale ziomale - Współlokatorka / Opuszczone miasto | S01E12
01:15 Kroniki Evermoor - Czarymarki | S01E13
01:45 Kroniki Evermoor - Wielki Wielki Kanion | S01E14
02:05 Sadie Sparks - Tańczące zombie / Z czasem nie ma żartów | S01E06
02:30 Sadie Sparks - Konkurs na maskotkę / Ud-ręka z rękawiczką | S01E07
02:50 Sadie Sparks - Bardzo bardzo zły pomysł / Ostoja króliczego spokoju | S01E08
03:15 Ulica Dalmatyńczyków 101 - Dziewczyński dzień / Hau | S01E07
03:35 Ulica Dalmatyńczyków 101 - Kto ma nosa? Część 1 i część 2 | S01E08
03:55 Ulica Dalmatyńczyków 101 - Nowa Dolly / Pchłarmagedon | S01E09
04:20 Robale ziomale | S01E11
04:40 Robale ziomale - Współlokatorka / Opuszczone miasto | S01E12
Disney Junior
2023-09-28
05:00 Eureka! | S01E20
05:30 Myszka Miki: Frajdomek | S01E33
06:00 Eureka! | S01E21
06:30 Kiya & the Kimoja Heroes | S01E03
07:00 Blue | S01E15
07:10 Blue | S01E20
07:20 Blue | S01E29
07:30 Superkoty | S01E08
08:00 Blue | S01E23
08:10 Blue | S01E11
08:20 Blue | S01E04
08:30 Spidey i superkumple | S01E22
09:00 The Doc and Bella Are In | S01E09
09:05 Klub przyjaciół Myszki Miki
10:00 Straż ekipa | S01E08
10:30 Pidżamersi 5 | S05E124
11:00 Eureka! | S01E08
11:30 Kiya & the Kimoja Heroes | S01E04
12:00 Czarodziejska cukiernia Alicji | S01E15
12:30 Blue 2 | S02E77
12:40 Blue 2 | S02E78
12:50 Blue 2 | S02E79
13:00 Blue 2 | S02E80
13:10 Blue 2 | S02E81
13:20 Blue 2 | S02E82
13:30 Straż ekipa | S01E08
14:00 Straż ekipa | S01E09
14:30 Spidey i superkumple | S02E41
15:00 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi | S01E05
15:30 Superkoty | S01E08
16:00 Kiya & the Kimoja Heroes | S01E05
16:30 Czarodziejska cukiernia Alicji | S01E16
17:00 Blue | S01E15
17:10 Blue | S01E20
17:20 Blue | S01E29
17:30 Blue | S01E23
17:40 Blue | S01E11
17:50 Blue | S01E04
18:00 Superkoty | S01E01
18:30 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi | S01E04
18:45 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi | S01E05
19:00 Straż ekipa | S01E17
19:30 The Doc and Bella Are In | S01E09
19:35 Blue | S01E15
19:40 Blue | S01E27
19:50 Blue 2 | S02E63
20:00 Blue 2 | S02E75
20:10 Blue 2 | S02E85
20:20 Blue 2 | S02E93
20:30 Superkoty | S01E08
21:00 Spidey i superkumple | S01E19
21:30 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi | S01E07
22:00 Czarodziejska cukiernia Alicji | S01E09
22:30 Myszka Miki: Frajdomek | S01E28
23:00 Pidżamersi 4 | S04E83
23:25 Pidżamersi 4 | S04E84
23:50 Pidżamersi 4 | S04E85
00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji | S01E10
00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji | S01E11
01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji | S01E12
01:30 Spidey i superkumple | S02E26
01:55 Spidey i superkumple | S02E27
02:20 Spidey i superkumple | S02E28
02:45 Myszka Miki: Frajdomek | S01E35
03:10 Myszka Miki: Frajdomek | S01E36
03:35 Myszka Miki: Frajdomek | S01E37
04:00 Eureka! | S01E22
04:20 Eureka! | S01E24
04:40 Eureka! | S01E25
Disney XD
2023-09-28
05:00 Duch i nas dwóch | E25
05:20 Robale ziomale | S01E09
05:45 Robale ziomale | S01E33
06:00 Greenowie w wielkim mieście 2 | S02E56
06:30 Greenowie w wielkim mieście 2 | S02E57
07:00 Greenowie w wielkim mieście 2 | S02E58
07:30 Fineasz i Ferb 3 | S03E98
08:00 Fineasz i Ferb 3 | S03E83
08:30 Fineasz i Ferb 3 | S03E96
09:00 Sowi dom | S01E14
09:30 Sowi dom | S01E16
10:00 Sowi dom | S01E17
10:30 Ghostforce | S01E03
11:00 Ghostforce | S01E04
11:30 Ghostforce | S01E05
12:00 Supa Strikas 5 | S05E57
12:30 Supa Strikas 5 | S05E58
13:00 Supa Strikas 5 | S05E59
13:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 | S02E30
14:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 | S02E46
14:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 | S02E48
15:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 | S02E94
15:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 | S02E95
15:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 | S02E96
15:40 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 | S02E97
16:00 Ghostforce | S01E23
16:30 Ghostforce | S01E24
17:00 Wodogrzmoty Małe 2 | S02E30
17:30 Greenowie w wielkim mieście 3 | S03E68
18:00 Greenowie w wielkim mieście 3 | S03E69
18:30 Fineasz i Ferb | S01E04
19:00 Fineasz i Ferb | S01E19
19:30 Fineasz i Ferb | S01E10
20:00 Płazowyż 3 | S03E55
20:30 Płazowyż 3 | S03E56
21:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 | S02E74
21:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 | S02E75
21:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 | S02E76
21:40 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 | S02E77
22:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 | S02E41
22:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 | S02E42
23:00 Duch i nas dwóch | E10
23:30 Duch i nas dwóch | E11
00:00 Kosmiczne kurczaki w kosmosie | S01E24
00:30 Kosmiczne kurczaki w kosmosie | S01E25
01:00 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja | S01E21
01:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja | S01E22
02:00 Duch i nas dwóch | E13
02:20 Duch i nas dwóch | E14
02:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie | S01E23
03:05 Kosmiczne kurczaki w kosmosie | S01E24
03:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja | S01E05
03:50 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja | S01E06
04:15 Duch i nas dwóch | E26
04:35 Duch i nas dwóch | E01
E! Entertainment PL
2023-09-28
05:00 Prankowe wojny celebrytów - Chance The Rapper kontra Nick Cannon | E03
06:00 Giuliana i Bill - Twardy brzdąc | S06E08
07:00 Giuliana i Bill - Rodzinne wakacje | S06E09
08:00 Ekipa Bradshaw - Aleja sławy/Aleja wstydu | S02E05
08:30 Ekipa Bradshaw - Dzieci i bourbon | S02E06
09:00 Ekipa Bradshaw - Punkty dla tatusia | S02E07
09:30 Ekipa Bradshaw - Pamiętne wydarzenie | S02E08
10:00 Z kamerą u Kardashianów - Wakacyjny dom | S08E11
11:00 Z kamerą u Kardashianów - Teściowa Kris | S08E12
12:00 E! News
12:30 Oglądaj na żywo, co się dzieje!
13:00 Nikki Bella na ślubnym kobiercu - Paryż zawsze będzie nasz
14:30 Ekipa Bradshaw - Dzieci i bourbon | S02E06
15:00 Ekipa Bradshaw - Punkty dla tatusia | S02E07
15:30 Ekipa Bradshaw - Pamiętne wydarzenie | S02E08
16:00 Nowe ciało z Khloe Kardashian - Mistrzyni wymówek i gwiazda pop | S02E07
17:00 Nowe ciało z Khloe Kardashian - Nietypowa para i czynnik motywacyjny | S02E08
18:00 Z kamerą u Kardashianów - Kurtyna opada - Część 1 | S19E22
19:00 Z kamerą u Kardashianów - Kurtyna opada - Część 2 | S19E23
20:00 Plastyczna fuszerka - Dodatkowy biustonosz | S06E13
21:00 Plastyczna fuszerka - Zmasakrowane piersi i nos z koszmarów | S05E13
22:00 Plastyczna fuszerka - Piersi rodem z Las Vegas | S05E15
23:00 Plastyczna fuszerka - Gorący tyłeczek | S08E03
00:00 Oglądaj na żywo, co się dzieje!
00:30 E! News
01:00 Podano na tacy z Lisą Vanderpump - Wieczór marokański: Jeannie Mai & Meagan Good | S01E05
01:30 Podano na tacy z Lisą Vanderpump - Tradycyjna angielska pieczeń: Mario Lopez & Sheryl Underwood | S01E07
02:00 Doskonali single - Coś do mnie czujesz? | S01E06
03:00 Doskonali single - Chcesz ocaleć? | S01E07
04:00 Prankowe wojny celebrytów - Chance The Rapper kontra Nick Cannon | E03
Eska Rock TV
2023-09-28
05:00 Rock by night
07:00 Aktywacja
10:00 Gramy co chcemy
13:00 Gramy co chcemy
16:00 Gramy co chcemy
17:00 Gramy co chcemy
19:00 Gramy co chcemy
22:00 Rock nie wyrok
23:00 Rock nie wyrok
00:00 Rock by night
01:00 Rock by night
02:00 Rock by night
03:00 Rock by night
04:00 Rock by night
Eska TV
2023-09-28
05:00 Polska noc
05:30 Migane klipy
05:45 TV okazje
06:00 Eska TV info
06:15 Eska on the Beach
07:00 Eska TV info
07:15 Eska on the Beach
08:00 Eska TV info
08:15 Hity na czasie
09:00 Eska TV info
09:15 Hity na czasie
10:00 Eska TV info
10:15 Hity na czasie
11:00 Eska TV info
11:15 Hity na czasie
12:00 Eska TV info
12:15 Co się słucha?
13:00 Eska TV info
13:15 Przesłuchanie
14:00 Eska TV info
14:15 Jazdy Gwiazdy
15:00 Eska TV info
15:15 Podwójna Gorąca 20
16:00 Podwójna Gorąca 20
17:00 Podwójna Gorąca 20
18:00 Best of…
19:00 Miejska lista
20:00 Celebs go dating. Gwiazdy idą na podryw | S01E03
21:00 Polacy za granicą
22:00 Polacy za granicą
23:00 Śmierć na 1000 sposobów
23:30 Śmierć na 1000 sposobów
00:00 Śmierć na 1000 sposobów
00:30 Śmierć na 1000 sposobów
01:00 Historia jednej piosenki
02:00 Polska noc
03:00 Polska noc
04:00 Polska noc
Eska TV Extra
2023-09-28
06:00 Polska lista
08:00 Hity zawsze na czasie
09:00 Jazdy Gwiazdy
10:00 Przesłuchanie
11:00 Hit godzina
14:00 Hity zawsze na czasie
15:00 Wrzuć na luz
18:00 Twoja impreska
00:00 Hity zawsze na czasie
01:00 Polska lista
Eurosport 1 PL
2023-09-28
05:00 Snooker: Turniej British Open - 3. dzień
07:05 Kolarstwo: Tour of Langkawi - 6. etap
08:35 Kolarstwo: Tour de Luxembourg - 5. etap
09:30 Snooker: Turniej British Open - 3. dzień
11:30 Żeglarstwo: SailGP w Taranto
12:30 Tenis: Turniej French Open w Paryżu - mecz finałowy gry pojedynczej kobiet: Iga Świątek - Karolina Muchova
14:00 Kolarstwo: CRO Race - 2. etap
14:45 Kolarstwo: CRO Race - 3. etap
16:45 Kolarstwo: Franco Belgian Circuit
18:00 The Minute
18:05 Tenis: Turniej French Open w Paryżu - mecz finałowy gry pojedynczej kobiet: Iga Świątek - Karolina Muchova
18:55 Żeglarstwo: SailGP w Taranto
19:55 The Minute
20:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Industria Kielce - Paris Saint-Germain Handball
20:40 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Montpellier Handball - ORLEN Wisła Płock
22:30 Snooker: Turniej British Open - 4. dzień
00:00 Kolarstwo: Franco Belgian Circuit
00:45 Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Portes du Soleil - zjazd mężczyzn
01:30 Snooker: Turniej British Open - 4. dzień
03:00 Kolarstwo: Mistrzostwa Europy - Drenthe 2023 - wyścig ze startu wspólnego
04:45 Kolarstwo: Tour of Langkawi - 7. etap
Eurosport 2 PL
2023-09-28
05:00 Tenis: Turniej French Open w Paryżu - mecz finałowy gry pojedynczej kobiet: Iga Świątek - Karolina Muchova
07:10 Snooker: Turniej British Open - 3. dzień
09:30 Motocross: Mistrzostwa Świata w Matterley Basin - 2. wyścig w klasie MX2
10:00 Motocross: Mistrzostwa Świata w Matterley Basin - 1. wyścig w klasie MXGP
10:30 Motocross: Mistrzostwa Świata w Matterley Basin - 2. wyścig w klasie MXGP
11:00 Kolarstwo: CRO Race - 2. etap
12:00 Kolarstwo: Tour of Langkawi - 6. etap
13:00 Snooker: Turniej British Open - 3. dzień
14:00 Snooker: Turniej British Open - 3. dzień
18:00 Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Portes du Soleil - finał zjazdu mężczyzn
19:15 Kolarstwo: Franco Belgian Circuit
20:00 Motocross: Mistrzostwa Świata w Matterley Basin - 2. wyścig w klasie MXGP
20:30 Żużel: Liga angielska - rewanżowy mecz półfinałowy: Sheffield Tigers - Wolverhampton Wolves
23:00 The Power of Sport
23:30 FIA World Endurance Championship: Wyścig 24-godzinny w Le Mans - podsumowanie
00:30 Żużel: Grand Prix Wielkiej Brytanii - podsumowanie
01:30 Kolarstwo kobiet: Mistrzostwa Europy - Drenthe 2023 - wyścig ze startu wspólnego
03:00 Snooker: Turniej British Open - 4. dzień
FilmBox Action PL
2023-09-28
05:00 Wyznanie
06:35 Żar zemsty
08:00 Pies prezydenta
09:35 Zabójczyni w czerwieni
11:00 Rodzina Steedów 2
12:40 Czerwone niebo
14:25 Ciało potrzebne na gwałt
15:55 Bonanza - Niespełnione marzenie | E19
16:45 Czarownik i biały wąż
18:20 Fighter: kochaj i walcz
20:00 Next
21:35 Przeprawa
23:05 Nagroda
00:45 Sex Affairs
01:40 Sex Affairs 2
02:45 Szpica
04:30 Zakończenie programu
FilmBox Arthouse PL
2023-09-28
05:45 Vi etap
06:00 Nic poza wodą w morzu
06:45 Bella vista
08:05 Historia Qiu Ju
09:50 Otello
11:20 Brzdąc
12:30 Prawdziwy uśmiech
13:55 Panny młode
15:30 Złodzieje rowerów
17:00 Bociany
18:25 Mamuśka
18:35 Pieskie życie
19:10 Niebieski ptak
21:00 Ślady
22:30 Stromboli, ziemia Boga
00:15 Ulica
00:35 Ponad dwie godziny
00:50 Niech żyje miłość
02:45 Krótka chwila
03:15 Metropolis
FilmBox Extra PL
2023-09-28
05:30 Nigdy nie będę twoja
07:05 Wesele Jenny
08:40 Czekając na Anyę
10:25 Wujek Nino
12:05 Wyspa szemrzącego wiatru
13:25 Zaginiony skarb Jesse’ego Jamesa
15:05 Idealna cheerleaderka
16:30 Tajemnica pieczęci smoka
18:30 Piaskun
20:00 Bez litości - Mroczna zemsta | S01E02
21:30 Vice
23:40 Głos sumienia
01:15 Instynkt wilka: Kobieta w lodówce
02:45 Po śladach mordercy
04:25 Zakończenie programu
FilmBox Premium PL
2023-09-28
05:25 Delikatność
07:10 Wojenne kwiaty
08:45 Asterix na olimpiadzie
10:40 Mistrz
12:35 Kataklizm
14:05 Zeszłej nocy
15:35 Piekło ’63
17:20 Planetarium
19:05 Pochmurne dni
21:00 Pentameron
23:10 Naznaczony
00:50 Życzenie śmierci
02:35 Siedmiu psychopatów
04:25 Zakończenie programu
Fox Comedy PL
2023-09-28
05:25 Futurama - Rok 3000 | S01E01
05:55 Futurama - Lądowanie | S01E02
06:25 Diabli nadali - Dieta | S01E02
06:55 Diabli nadali - Wiolonczela | S01E03
07:25 Simpsonowie 29 - Uliczna piosenka | S29E07
07:55 Simpsonowie 29 - Dzieło panny Lisy | S29E08
08:20 Simpsonowie 29 - Zaginiony chłopiec | S29E09
08:50 Simpsonowie 29 - Kraina propagandy | S29E10
09:15 On, ona i dzieciaki 2 - Rocznica: część pierwsza | S02E28
09:40 On, ona i dzieciaki 2 - Rocznica: część druga | S02E29
12:00 Sposób użycia 7 - Nieprzyjemne niespodzianki | S07E10
12:30 Sposób użycia 7 - Timmy zwalnia się z pracy | S07E11
13:00 Sposób użycia 7 - Intymny problem | S07E12
13:30 Sposób użycia 7 - Setny odcinek | S07E13
14:00 Sposób użycia - Zaręczyny | S01E01
14:30 Sposób użycia - Prezent urodzinowy | S01E02
15:00 Jim wie lepiej 3 - Dana umawia się z pastorem | S03E15
15:30 Jim wie lepiej 3 - Drużba | S03E16
16:00 Jim wie lepiej 3 - Cheryl śpiewa | S03E17
16:30 Jim wie lepiej 3 - Gdy chcesz zostać gwiazdą, część 1 | S03E18
17:00 On, ona i dzieciaki 2 - Rocznica: część pierwsza | S02E28
17:30 On, ona i dzieciaki 2 - Rocznica: część druga | S02E29
18:00 Diabli nadali - Richie | S01E04
18:30 Diabli nadali - Ciocia | S01E05
19:00 Jak poznałem waszą matkę 6 - Słodziutka | S06E15
19:30 Jak poznałem waszą matkę 6 - Dzień desperatki | S06E16
20:00 Współczesna rodzina 8 - Rodzinne Święto Dziękczynienia | S08E07
20:30 Współczesna rodzina 8 - Sojusz | S08E08
21:00 Starsky i Hutch
22:55 Diabli nadali - Richie | S01E04
23:25 Diabli nadali - Ciocia | S01E05
23:55 Sposób użycia - Zaręczyny | S01E01
00:25 Sposób użycia - Prezent urodzinowy | S01E02
00:55 Family Guy: Głowa rodziny 16 - Drodzy deportowani | S16E19
01:25 Family Guy: Głowa rodziny 16 - Dom pełen Peterów | S16E20
01:50 Family Guy: Głowa rodziny 17 - Odcinek wart nagrody Emmy | S17E01
02:20 Family Guy: Głowa rodziny 17 - Stryker Foxx | S17E02
02:50 Family Guy: Głowa rodziny 17 - Niańczące kozy | S17E03
03:20 Family Guy: Głowa rodziny 17 - Idź tam, gdzie pieniądz | S17E04
03:55 Simpsonowie 29 - Uliczna piosenka | S29E07
04:25 Simpsonowie 29 - Dzieło panny Lisy | S29E08
HBO HD
2023-09-28
06:00 Mój romans z małżeństwem
07:50 Star Trek: W nieznane
09:55 Klaun
10:20 Venom
12:15 Mężczyzna imieniem Otto
14:25 Władca Pierścieni: Powrót króla
17:45 Whitney Houston: I Wanna Dance With Somebody
20:10 Żeby było miło
22:10 30-metrowa fala 2 - Partners | S02E04
23:00 Supermoce: Historia DC | E3-ost
00:00 Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera
04:00 Anioły z Sindżaru. Jazydzi - ludobójstwo XXI wieku
HBO2 HD
2023-09-28
06:00 Młody Sheldon 6 - A Frat Party, a Sleepover and the Mother of All Blisters | S06E13
06:20 Młody Sheldon 6 - A Launch Party and a Whole Human Being | S06E14
06:40 Młody Sheldon 6 - Teen Angst and a Smart-Boy Walk of Shame | S06E15
07:00 Młody Sheldon 6 - A Stolen Truck and Going on the Lam | S06E16
07:25 Rycerz pucharów
09:30 Harry Potter i Insygnia Śmierci: część 2
11:45 Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny - Chapter One: Spirit Week | S01E01
12:40 Teoria wielkiego podrywu 7 - The Indecision Amalgamation | S07E19
13:00 Teoria wielkiego podrywu 7 - The Relationship Diremption | S07E20
13:30 Song to song
15:45 Superman i Lois 3 - Complications | S03E11
16:30 Rycerze Gotham - Poison Pill | E10
17:20 Cudotwórcy 4 - Jim Carrey in the Park | S04E05
17:40 Cudotwórcy 4 - Olympus | S04E06
18:05 Batman i Superman: Bitwa supersynów
19:30 Maskarada
21:45 Traffic
00:10 #BringBackAlice | E03
01:05 30 srebrników - Memories | E04
02:10 Zabójczy koktajl
04:05 Paryż, 13. dzielnica
HBO3 HD
2023-09-28
06:00 Kung Fu Panda
07:35 Kung Fu Panda 2
09:10 Nigdy nie całuj faceta w świątecznym swetrze
10:40 Trawka 3 - Bill Sussman | S03E05
11:10 Trawka 3 - Grasshopper | S03E06
11:40 Lady Gucci: Historia czarnej wdowy
12:50 Człowiek z bieguna
14:20 Świąteczne Harmony
16:10 100 lat Warner Bros. | E02
17:05 Cień
19:00 Billions 4 - Chucky Rhoades’s Greatest Game | S04E01
20:00 Billions 4 - Arousal Template | S04E02
21:00 Biedny diabeł - Groenlandia | S01E07
21:25 Biedny diabeł - El fin de los días aburridos | S01E08
21:50 Mayans M.C. 5 - Do You Hear the Rain | S05E03
22:45 Hydraulicy z Białego Domu - The Beverly Hills Burglary | S01E01
23:40 Twisted Metal - WLUDRV | S01E01
00:10 Mayans M.C. 5 - Do You Hear the Rain | S05E03
01:05 Najdłuższy weekend
02:25 Cień
04:20 Music Box - Jason Isbell: Biegniemy w ciemno
Kino Polska HD
2023-09-28
06:00 Małyszomania. Kochaj i rzuć (1/2)
06:45 Pójdziesz ponad sadem
08:35 Zrodzeni do szabli
09:50 Akademia Pana Kleksa: Tajemnica golarza Filipa (2-ost.)
11:35 Gdzie jest trzeci król
13:10 Tam i z powrotem
15:20 Stawka większa niż życie: Edyta (14)
16:45 Premiera: Stawka większa niż życie: Oblężenie (15)
18:00 Nowy kabaretowy rejs 2 (3)
19:00 Nowy kabaretowy rejs 2 (4)
20:00 Galerianki
21:45 Jesteś Bogiem
00:05 Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie
02:05 Porno
03:55 Nie ma zmiłuj
Kino Polska Muzyka HD
2023-09-28
05:00 Śpiewaj z Nami!
06:00 Młoda Polska
09:00 Kultowe przeboje
11:00 Nastrojowe
13:00 Kochamy Lata 80!
13:30 Kochamy Lata 90!
14:00 Kochamy Lata 80!
14:30 Kochamy Lata 90!
15:00 Młoda Polska
16:00 Przeboje Roku 2002
16:30 Pytania do Gwiazd
17:00 100 polskich przebojów wszech czasów
01:00 Śpiewaj z Nami!
03:00 Młoda Polska
Kino TV HD
2023-09-28
05:20 Zakończenie programu
05:55 Świat według Bundych (7)
06:25 Kung-fu joga
08:40 Dawca pamięci
10:40 Poirot: Pięć małych świnek
12:40 Panna Marple: Hotel Bertram
14:45 W kręgu zdrady
16:40 Pogromcy duchów 2
18:50 Poirot: Gwiazda zachodu
19:55 Poirot: Samotny dom, część 1
21:00 Wieczór z horrorem: Wyspa cienia
22:55 Wieczór z horrorem: Ostatni egzorcyzm: Część 2
00:50 Zaginiona
02:50 Psychopata
MiniMini+ HD
2023-09-28
05:00 Księżniczka Hania i Grymasek 3 (3)
05:05 Dzielny Lew Eryk 3: Zaczarowana luneta (4)
05:10 Dzieciaki MiniMini Bis (8)
05:35 Dzielny Lew Eryk 2: Ćwiczenie czyni mistrza (8)
05:40 Wygibajki 2 (12)
06:05 Moje urodziny
06:10 Ciekawski George 11 (3)
06:35 Ciekawski George 11 (4)
07:00 Leśna rodzina: Pamiętnik Frei (6)
07:10 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (5)
07:20 Pfffiraci (42)
07:35 Bing 2 (23)
07:42 Bing 2 (24)
07:50 Gdzie jest Chicky? 2 (23)
07:51 Gdzie jest Chicky? 2 (24)
07:55 Wegezaury 2 (17)
08:00 Tulipop
08:07 Tulipop (1)
08:15 Koci domek Gabi (15)
08:40 Uki (13)
08:45 Uki (14)
08:50 Bajeczki yeti 4 (49)
09:00 Bajeczki yeti 4 (50)
09:10 Gus. Mały - wielki rycerz (51)
09:25 Ciekawski George 13 (12)
09:50 Ciekawski George 13 (13)
10:20 Gazu, pieski, gazu! (21)
10:45 Marta mówi (19)
11:15 Bing (48)
11:30 Koci domek Gabi (21)
12:00 Gazu, pieski, gazu! (22)
12:25 Edzio i Lusia (5)
12:36 Edzio i Lusia (6)
12:51 Moje urodziny
12:55 Chi Chi Love (3)
13:05 Oggy Oggy (63)
13:20 Oggy Oggy (64)
13:30 Monk (5)
13:35 Bing 2 (2)
13:45 Wegezaury 2 (17)
13:50 Wegezaury 2 (18)
13:55 Moje urodziny
14:00 Ciekawski George 12 (5)
14:25 Ciekawski George 12 (6)
14:50 Przygody Berniego (17)
14:55 Przygody Berniego (18)
15:05 Pfffiraci (41)
15:20 Bajeczki yeti 4 (23)
15:27 Bajeczki yeti 4 (24)
15:35 Marta mówi (44)
16:03 Marta mówi (45)
16:30 Gazu, pieski, gazu! (20)
16:55 Edzio i Lusia (5)
17:06 Edzio i Lusia (6)
17:18 Gdzie jest Chicky? 2 (64)
17:20 Strażak Sam 15 (1)
17:35 Tulipop
17:50 Moje urodziny
18:00 Leśna rodzina: Pamiętnik Frei (7)
18:15 Edzio i Lusia (39)
18:30 Edzio i Lusia (40)
18:45 Ciekawski George 13 (5)
19:10 Uki (20)
19:20 Koci domek Gabi (19)
19:45 Wegezaury 2 (18)
19:50 Chi Chi Love (3)
20:00 Oggy Oggy (63)
20:10 Oggy Oggy (64)
20:20 Barbie: Dreamhouse Adventures 2 (8)
20:45 Pfffiraci (42)
20:56 Playtime with Twinkle (39)
20:58 Playtime with Twinkle (40)
21:00 Zakończenie programu
03:31 Przygody Rybki MiniMini (29)
03:33 Dzielny Lew Eryk 4: Starszy brat (4)
03:37 Księżniczka Hania i Grymasek: W Lesie Jednorożców (5)
03:43 Zagadki Myszki w Paski (35)
03:45 Detektyw Łodyga 2 (10)
03:54 Przygody Rybki MiniMini (30)
03:57 Rysuj z Myszką w Paski (53)
03:59 Meme i tajemnicze słowa (2)
04:06 Czytanki Rybki MiniMini 5 (4)
04:11 Zagadki Myszki w Paski (36)
04:14 Opowieści Kota Śpiocha 2 (12)
04:22 Czytanki Rybki MiniMini 2 (5)
04:26 Kochane zwierzaki: Pies (4)
04:32 Przeboje Rybki MiniMini
04:34 Przeboje Rybki MiniMini
04:36 Przeboje Rybki MiniMini
04:39 Studio Mini Mini+ (5)
Music Box PL
2023-09-28
06:00 Budzik
09:00 Pop&dance
21:00 Kapsuła czasu
00:00 Pop&dance
Nat Geo People PL
2023-09-28
05:00 Narkotyki - Prawdziwe wilki z Wall Street | E12
06:00 Cesar Millan na ratunek 2 - Porywczy olbrzym | S02E07
07:00 Cesar Millan na ratunek 2 - Terror teriera | S02E10
08:00 Ratownicy z Alaski - Brudna robota | S01E06
09:00 Zwierzaki w obiektywie - Nietypowa maskotka | S01E01
10:00 Uciec od cywilizacji - Polowanie trwa | S03E02
11:00 Dolce vita według Davida Rocco: Neapol - Muzyka Neapolu | S06E10
11:30 Dolce vita według Davida Rocco: Neapol - Ośli wyścig | S06E11
12:00 Apetyczna historia serów - Quebec | S01E03
13:00 Plemienna szkoła przetrwania: Andy - Stromym szlakiem | S01E03
14:00 Niezwykły dr Pol - Poglądy na przesądy | S10E03
15:00 Niezwykły dr Pol - Halloweenowe przygody | S10E04
16:00 Weterynarz z powołania - Matczyna troska | S06E05
17:00 Lata 80. Dekada, która nas ukształtowała - Panowie wszechświata | E04
18:00 W poszukiwaniu Boga z Morganem Freemanem - Życie po śmierci | S01E06
19:00 Niezwykły dr Pol - Walka o zdrowie | S08E21
20:00 Pułapki umysłu - Cel - zwycięstwo | S03E07
20:30 Pułapki umysłu - W ślad za przywódcą | S03E10
21:00 Cesar Millan: Psia federacja - Filadelfia | E01
22:00 Cesar Millan: Psia federacja - Waszyngton | E02
23:00 Narkotyki - Hip hop na haju | E03
00:00 Narkotyki - Teksaskie dragi | E06
01:00 Koszmarna wyprawa - Fatalna przyjaźń | S11E06
02:00 Pułapki umysłu - Cel - zwycięstwo | S03E07
02:30 Pułapki umysłu - W ślad za przywódcą | S03E10
03:00 Cesar Millan: Psia federacja - Filadelfia | E01
04:00 Cesar Millan: Psia federacja - Waszyngton | E02
National Geographic PL
2023-09-28
05:00 Katastrofa w przestworzach: Raport specjalny - Zabójcza improwizacja | S04E05
06:00 Katastrofa w przestworzach - Samolot bez śmigła | S12E01
07:00 Niezwykły dr Pol - Michigan w deszczu | S07E17
08:00 Maszyny wagi ciężkiej - Ultranowoczesny traktor | S03E07
09:00 Maszyny wagi ciężkiej - Gigant na kołach | S03E08
10:00 Niszczycielskie żywioły - Tuż przed katastrofą | S06E10
11:00 Ciekawsza strona historii - Jak dochować tajemnicy | S01E03
12:00 Wielkie konstrukcje III Rzeszy - Orle gniazdo | S03E03
13:00 Koszmarna wyprawa - Fatalna przyjaźń | S11E06
14:00 Złapać przemytnika - Obostrzenia epidemiczne | S02E12
15:00 Alarm na lotnisku - Wiek nie ma znaczenia | S01E07
16:00 Pożar Reichstagu | E1/2
17:00 Wielkie konstrukcje III Rzeszy - Pociągi śmierci | S04E01
18:00 Maszyny wagi ciężkiej - Luksusowy kamper | S03E02
19:00 Niszczycielskie żywioły - Potężna ulewa | S06E08
20:00 Katastrofa w przestworzach - Zagłuszone sygnały | S23E02
21:00 Maszyny wagi ciężkiej - Megawywrotka | S03E03
22:00 Wielkie fabryki - Airbus A350 | S01E01
23:00 Wyprawa na dno - Bitwa o Anglię | S03E03
00:00 Katastrofa w przestworzach: Raport specjalny - Zabójca w kokpicie? | S01E06
01:00 Katastrofa w przestworzach - Tragiczny start | S21E03
02:00 Stawka warta tuńczyka - Walka do końca | S12E18
03:00 Tuż przed tragedią - 9/11 | S04E01
04:00 Fabryki smaku - Święto Dziękczynienia | S06E07
04:30 Fabryki smaku - Ale Meksyk! | S06E08
National Geographic Wild PL
2023-09-28
05:00 Niezwykły dr Pol - Miauczące święta | S08E09
06:00 Atak rekina: okiem ekspertów - Burzliwa sytuacja | S01E04
07:00 Atak rekina: przyczyny - Wyspa strachu | S01E05
08:00 Śmierć przychodzi po zmroku - Ciche miejsce | E03
09:00 Śmierć przychodzi po zmroku - Stranger Things | E04
10:00 Niezwykły dr Pol - Kung-fu na cztery łapy | S08E10
11:00 Niezwykły dr Pol - Szczotka, pasta, kubek… i koń | S08E11
12:00 Lasy Półwyspu Iberyjskiego - Okres godowy | S01E01
13:00 Niezwykły dr Pol - Świąteczny skok | S21E07
14:00 Walki zwierząt - Zawodnicy wagi ciężkiej | S05E05
15:00 Walki zwierząt - Zdrajca w szeregach | S05E03
16:00 Olśniewająca Ameryka: Południowy Zachód - Dolina Śmierci | S02E01
17:00 Olśniewająca Ameryka: Południowy Zachód - W świecie aligatorów | S02E05
18:00 Węże w mieście - Królestwo kobr | S09E03
19:00 Węże w mieście - Gigantyczny pyton | S09E04
20:00 Chiny: ukryte królestwa - Dżungla pełna tajemnic | E02
21:00 Niezwykły dr Pol - Psie brzuszki | S11E20
22:00 Niezwykły dr Pol - Szczenięca miłość | S11E21
23:00 Walki zwierząt - Jedz, czaj się i poluj | S05E06
00:00 Zwierzaki w amoku - Szok i podziw | E02
01:00 Zwierzaki w amoku - Agresywne zachowanie | E01
02:00 Śmierć przychodzi po zmroku - Ciche miejsce | E03
03:00 Śmierć przychodzi po zmroku - Stranger Things | E04
04:00 Niezwykły dr Pol - Kung-fu na cztery łapy | S08E10
Paramount Network
2023-09-28
06:00 Policyjna grupa pościgowa 17 (9)
07:00 Policyjna grupa pościgowa 17 (10)
08:00 Śniadanie u Tiffany’ego
10:30 Poznaj mojego tatę
12:50 Zagraj to jeszcze raz, Sam
14:50 Saga «Zmierzch»: Zaćmienie
17:20 Czekolada
20:00 Niezłomni
22:30 Christine
00:50 Od zmierzchu do świtu
03:00 Eagle Eye
Planete+ HD
2023-09-28
06:45 Życie na wyścigach 2 (4)
07:50 Survivalowa rodzina (7)
08:20 Survivalowa rodzina (8)
08:50 Dzika Finlandia (1)
09:25 Dzika Finlandia (2)
10:00 Dzika Finlandia (3)
10:30 Dzika Finlandia (4)
11:05 Dzieci Słońca - dawni władcy Ameryk: Majowie (1)
12:05 Dzieci Słońca - dawni władcy Ameryk: Inkowie (2)
13:00 Dzieci Słońca - dawni władcy Ameryk: Aztekowie (3)
14:00 Wieloryby pamiętają harpuny
15:00 Apokalipsa mody
16:00 Niezwykłe podróże koleją 2: Nowa Zelandia (4)
17:00 Premiera: Pokaż, co jesz (8)
18:00 Świat z góry 7: Anglia. Z Avonmouth do Clovelly (1)
18:30 Świat z góry 7: Anglia. Z Southend do przeprawy… (2)
19:10 Koloseum - cud rzymskiej pomysłowości
20:20 Kuratorium - czeskie Hitlerjugend
22:00 Ukryte skarby nazistów
23:00 Polska z góry. Zamki, dworki, pałace 4 (3)
23:30 Polska z góry. Zamki, dworki, pałace 4 (4)
00:00 Zabójstwa, które zmieniły bieg historii (3)
01:00 Zabójstwa, które zmieniły bieg historii (4)
02:00 Prawda o rzeczach podstawowych
03:15 Zakończenie programu
Polonia 1
2023-09-28
05:25 Giganci nokautów (1)
06:00 Królowa Południa: Pożegnanie samobójcze (48)
06:55 Królowa Południa: Pierwsza strona (49)
07:50 Akta Dresdena (6)
08:45 Królowa szpady (13)
09:45 Helena i chłopcy (8)
10:20 Czarna Perła (118)
11:15 Czarna Perła (119)
12:10 Rozbitkowie (20)
13:05 Świat zwariował 2 (5)
13:30 Helena i chłopcy (62)
14:00 Autostrada do nieba: Złowić spadającą gwiazdę (9)
15:00 Autostrada do nieba: Jonathan Smith jedzie do Waszyngtonu (60)
16:05 Królowa szpady (20)
17:00 Pokolenie mutantów (48)
17:55 Uśmiechnij się (6)
18:00 Klejnot TV
21:00 Zagadka tygodnia: Zagadka tygodnia 25.09-1.10
21:45 Miłosny trójkąt (28)
22:15 Uśmiechnij się 3 (2)
22:25 Zagadka tygodnia: Zagadka tygodnia 25.09-1.10
23:05 Miłe rozmowy (5)
23:25 Rekiny z lawiny
01:10 Pragnienie zemsty
03:10 Pokolenie mutantów (8)
04:05 Miłe rozmowy (4)
04:40 Miłe rozmowy (4)
04:50 Miłe rozmowy (4)
Polsat
2023-09-28
05:25 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
08:40 Malanowski i partnerzy: Spotkanie w parku (396)
09:10 Malanowski i partnerzy: Ofiara chciwości (397)
09:40 Sekrety rodziny: Wilcza miłość (215)
10:40 Dlaczego ja?: 37-letnia Dorota dzięki pomocy emerytowanego policjanta ratuje małego chłopca (1186)
11:40 Gliniarze: Pułapka (579)
12:50 Wydarzenia
13:20 Interwencja
13:40 Trudne sprawy: Nowe zasłony (1210)
14:40 Dlaczego ja?: Taka niania to skarb (1256)
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:30 Na ratunek 112: Wspólnicy (832)
17:00 Gliniarze (841)
18:00 Pierwsza miłość (3659)
18:50 Wydarzenia
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:45 Sport
19:55 Pogoda
20:05 Nasz nowy dom (292)
21:10 Przyjaciółki (258)
22:10 Erin Brockovich
01:00 Zakończenie programu (przerwa techniczna)
04:40 Disco Gramy
Polsat 2
2023-09-28
05:15 Gliniarze (11)
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nasz nowy dom (25)
07:00 Ewa gotuje (475)
07:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (117)
08:00 Trudne sprawy: Wróżka (1072)
09:00 48h. Zaginieni: Dziewczyna z tatuażami (120)
10:00 Na ratunek 112: Gentleman (777)
10:30 Sekrety rodziny: Jej sekret (164)
11:30 Dlaczego ja?: Mariola zmaga się z dramatycznymi konsekwencjami po wypadku, w którym uczestniczył jej syn (1212)
12:30 Nasz nowy dom (169)
13:30 Świat według Kiepskich: Grzech (22)
14:00 Świat według Kiepskich: Gumowy interes (23)
14:30 Świat według Kiepskich: Hobby (24)
15:00 Trudne sprawy: Powrót taty (1179)
16:00 Nasz nowy dom (170)
17:00 Dlaczego ja?: Lucyna i pasierbica (1213)
18:00 48h. Zaginieni: Kurier (121)
19:00 Gliniarze: Przynęta (820)
20:05 Wydarzenia
21:00 Gliniarze: Kanciarze (821)
22:00 Dlaczego ja?: Młoda kobieta próbuje odkryć prawdę o zamordowanym narzeczonym (1150)
23:00 Świat według Kiepskich: Redaktorka (268)
23:30 Świat według Kiepskich: Szczupak (269)
00:00 48h. Zaginieni: Zaginiona rodzina (16)
01:00 Zakończenie programu (przerwa techniczna)
Polsat Cafe
2023-09-28
05:00 Amory przez ubiory (26)
06:00 Demakijaż: Iwona Pavlović (10)
06:30 Demakijaż: Ewa Minge (11)
07:00 Oszukane (40)
08:00 Niania: Niania robi karierę (92)
08:30 Niania: Czas na zmiany (93)
09:00 Bogaty dom - biedny dom (48)
10:00 Nasz nowy dom (174)
11:00 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia (28)
12:30 Shopping Queens. Królowe Zakupów (81)
13:30 Shopping Queens. Królowe Zakupów (82)
14:30 Przyjaciółki (109)
15:30 Śluby gwiazd: Natalia Siwiec (7)
16:00 Śluby gwiazd: Zofia Ślotała (8)
16:30 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia (29)
18:00 Nasz nowy dom (240)
19:00 Nasz nowy dom (241)
20:00 Zdrady: Piętno (4)
21:00 Kryptonim szef Polska: Gorąco Polecam (7)
22:00 Gry małżeńskie (94)
23:00 Zdrady (109)
00:00 Oszukane: Milena / Terapeuta (20)
01:00 Koniec programu - przerwa techniczna
Polsat Comedy C. E.
2023-09-28
05:00 Spadkobiercy (8)
06:00 Dwóch i pół 10: Unikaj chińskiej musztardy (7)
06:30 Dwóch i pół 10: To słowa ginekologa (8)
07:00 Dwóch i pół 10: Krzyczę, gdy sikam (9)
07:30 Dwóch i pół 10: Jednojajowy Johnson (10)
08:00 I kto tu rządzi?: Pierwszy stanik (9)
08:35 I kto tu rządzi?: Piłkarski trójkąt (10)
09:10 Allo, allo! 8: Dobrze płatny napad (2)
09:55 Allo, allo! 8: Wysadzanie Hitlera (3)
10:30 Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni (2)
12:30 Świat według Kiepskich: Wielki sen (7)
13:00 Świat według Kiepskich: Bunt maszyn (8)
13:30 I kto tu rządzi?: Sypiając z szefem (11)
14:00 I kto tu rządzi?: Czerwony smok (12)
14:30 Tatuśkowie (3)
15:30 Co ludzie powiedzą?: Chrzciny (6)
16:05 Co ludzie powiedzą? 2: Moralność Elżbiety (1)
16:50 Co ludzie powiedzą? 2: Lekcja dobrych manier (2)
17:30 Świat według Kiepskich: Osoba publiczna (1)
18:00 Świat według Kiepskich: Android (2)
18:30 Świat według Kiepskich: Telewizor (3)
19:00 Tatuśkowie (4)
20:00 Co ludzie powiedzą? 2: Kolacja przy świecach (3)
20:35 Co ludzie powiedzą? 2: Zakochany major (4)
21:20 Allo, allo! 8: Brak ołowiu (4)
22:00 Allo, allo! 8: Ucieczka Hitlera (5)
22:35 Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni (3)
00:35 Twarzą w twarz 3: Sonny i Jacqueline (10)
01:05 Comedy Club 9 (3)
01:40 Świat według Kiepskich: Telewizor (3)
02:10 Spadkobiercy (9)
03:10 Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni (2)
Polsat Doku
2023-09-28
05:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (119)
05:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (120)
06:00 Emil, pogromca mandatów (6)
06:30 Emil, pogromca mandatów (7)
07:00 Emil, pogromca mandatów (8)
07:30 Emil, pogromca mandatów (9)
08:00 Hardkorowy lombard (72)
08:30 Hardkorowy lombard (73)
09:00 Gliniarze: Nie igraj z ogniem (356)
10:00 Gliniarze: Wielki sekret (357)
11:00 Polacy za granicą: Zanzibar (17)
12:00 Polacy za granicą: Chorwacja (18)
13:00 Poszukiwacze historii: Poligon toruński - ostatnia szansa (92)
13:30 Poszukiwacze historii: Tajemnice «strefy ciszy» - historia BON Koronowo (93)
14:00 Zdradziłem Hitlera
15:10 Poszukiwacze historii: Zamek Czocha (40)
15:35 Poszukiwacze historii: Czołg (41)
16:00 Stalowe potwory (3)
17:05 Stalowe potwory (4)
18:10 Maszyny bojowe (7)
19:10 Maszyny bojowe (8)
20:10 Niesamowite wynalazki starożytności (7)
21:10 Na tropie Wielkiej Stopy
22:00 Tajemnice wraków (5)
23:10 Tajemnice wraków (6)
00:20 Poszukiwacze historii: Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu (7)
00:45 Poszukiwacze historii: Wiślica (8)
01:10 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (23)
01:35 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (24)
02:00 Taaaka ryba: Żarłacz biały (105)
02:30 Taaaka ryba: Ocean Indyjski przy Madagaskarze (106)
03:00 Tajna historia XX wieku: Jak umierały twierdze, część 2 (53)
03:30 Tajna historia XX wieku: Kto chciał zabić Hitlera? (54)
04:00 Łowca pedofilów: Kwaśna cytryna (52)
04:30 Łowca pedofilów: Przyjedzie? Nie przyjedzie? (53)
Polsat Film
2023-09-28
05:30 Na ratunek 112: Zły czas na ciążę (769)
06:00 Szeptunka (74)
06:30 Szeptunka (75)
07:00 Szeptunka (76)
07:30 Nasz nowy dom (139)
08:30 Przyjaciółki (253)
09:30 Przyjaciółki (254)
10:30 Świat według Kiepskich: Ta okropna niedziela (132)
11:05 Świat według Kiepskich: Dzień, w którym zapchał się kibel (133)
11:35 Świat według Kiepskich: Protest szoł (213)
12:10 Świat według Kiepskich: Świat, który nie może zaginąć (214)
12:55 Świat według Kiepskich: Biały miś (6)
13:25 Świat według Kiepskich: Bo dziś Andrzeja… (7)
13:55 Świat według Kiepskich: Genialny Szopen (199)
14:40 Na desce
16:40 Wydział zabójstw, Hollywood
19:10 Księżniczka i żołnierz
21:00 Romantyczny czwartek: Sztuka zrywania
23:10 Transporter 2
00:34 Zakończenie programu (przerwa techniczna)
Polsat Games
2023-09-28
05:10 E-sport: MSI 2023
06:00 Gliniarze: Źli ludzie (519)
07:00 Gliniarze: Złap mnie jeśli potrafisz (520)
08:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (55)
08:30 Tajna historia XX wieku: DAG (42)
09:00 Gliniarze: Skok na kasę (363)
10:00 Gliniarze: Młodzi gniewni (364)
11:00 Dragon Ball Super (100)
11:30 Dragon Ball Super (101)
12:00 Dragon Ball Super (102)
12:30 Dragonball Z Kai (4)
13:00 Dragonball Z Kai (5)
13:30 Dragonball Z Kai (6)
14:00 Dragon Ball Super (103)
14:30 Dragon Ball Super (104)
15:00 Nowa Gra+ Day (3)
15:30 Dragonball Z Kai (5)
16:00 Dragonball Z Kai (6)
16:30 PROste Sztuczki (3)
17:30 PROste Sztuczki (4)
18:30 Starożytni kosmici: Tajny plan NASA (3)
19:30 Starożytni kosmici: Ciemne moce (4)
20:30 E-sport: LEC Summer 2023
21:15 E-sport: LEC Summer 2023
22:15 E-sport: LEC Summer 2023
23:00 Nowa Gra+ Night (2)
23:30 Nowa Gra+ Night (3)
00:00 Hardcorowa miłość (24)
00:30 Hardcorowa miłość (25)
01:00 E-sport: LEC Summer 2023
01:50 E-sport: LEC Summer 2023
02:40 E-sport: LEC Summer 2023
03:40 E-sport: LEC Summer 2023
04:35 E-sport: LEC Summer 2023
Polsat Music HD
2023-09-28
05:00 Polska nocą. Telemagazyn z wydaniem magazynowym
06:00 Hitowy poranek
07:00 Hitowy poranek
08:00 Hitowy poranek
09:00 Hitowy poranek
10:00 Tylko hity
11:00 Tylko hity
12:00 Tylko hity
13:00 Tylko hity
14:00 Tylko hity
15:00 Tylko hity
16:00 Tylko hity
17:00 Tylko hity
18:00 Gorące hity
19:00 Gorące hity
20:00 Gorące hity
21:00 Gorące hity
22:00 Gorące hity
23:00 Gorące hity
00:00 Polska nocą. Telemagazyn z wydaniem magazynowym
Polsat News
2023-09-28
05:10 Dzień na świecie
06:00 Nowy dzień
07:40 Graffiti
08:00 Nowy dzień
10:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:55 Pogoda
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:55 Pogoda
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:45 Pogoda
12:50 Wydarzenia 12:50
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:55 Pogoda
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:50 Wydarzenia 15:50
16:10 Więcej «Wydarzeń»
16:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
17:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
17:30 Punkt widzenia
18:50 Wydarzenia 18:50
19:20 Gość «Wydarzeń»
19:50 Debata dnia
21:00 Raport dnia
21:50 Wydarzenia wieczorne
22:30 Dzień na świecie
23:30 Obraz dnia - serwis informacyjny
00:15 Punkt widzenia
01:20 Wydarzenia wieczorne
01:55 Gość «Wydarzeń»
02:30 Debata dnia
03:15 Emil, pogromca mandatów
03:40 SuperLudzie
04:00 Łowca pedofilów
04:25 Interwencja
04:40 Wydarzenia wieczorne
Polsat News 2
2023-09-28
06:00 #Jesteśmy dla dzieci
06:35 Wydarzenia
07:15 Debata dnia
08:15 Z klimatem i z pasją
08:45 Raport
09:35 Wydarzenia
10:15 Państwo w państwie
11:50 Dzień na świecie
12:40 Debata dnia
13:45 Państwo w państwie
15:20 Z klimatem i z pasją
15:50 Gość
16:15 #Jesteśmy dla dzieci
16:45 Interwencja - taka jest Polska
17:35 Wydarzenia
17:50 Więcej
18:10 #Jesteśmy dla dzieci
18:45 Debata dnia
19:45 Interwencja - taka jest Polska
20:30 Interwencja
20:50 Państwo w państwie
22:35 Wydarzenia
23:05 Gość
23:35 Debata dnia
00:35 Dzień na świecie
01:15 #Jesteśmy dla dzieci
01:35 Wydarzenia
02:10 Z klimatem i z pasją
02:30 #Jesteśmy dla dzieci
02:55 Wydarzenia
03:25 Z klimatem i z pasją
Polsat Play
2023-09-28
05:00 997 - Fajbusiewicz na tropie (64)
05:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (65)
06:00 Wojny magazynowe (15)
06:30 Wojny magazynowe (16)
07:00 Polski lombard Walusia (33)
07:30 Polski lombard Walusia (34)
08:00 Budowlańcy (6)
08:30 Budowlańcy (8)
09:00 Górale (173)
09:30 Górale (162)
10:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (124)
10:30 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (113)
11:00 Jedziemy na ryby! (17)
12:00 Polacy za granicą: Brisbane (82)
13:00 Wojny magazynowe (17)
13:30 Wojny magazynowe (18)
14:00 Hardkorowy lombard 7 (73)
14:30 Hardkorowy lombard 7 (74)
15:00 Hardkorowy lombard (75)
15:30 Gwiazdy lombardu (22)
16:00 Gwiazdy lombardu (23)
16:30 Gwiazdy lombardu (24)
17:00 Polacy w świecie: Moskwa (39)
18:00 Poszukiwacze historii: Rajd Maliszewskiego (57)
18:30 Poszukiwacze historii: Goliaty z Pisza (58)
19:00 Poszukiwacze historii: Kubinka - historia na wyciągnięcie ręki (59)
19:30 Poszukiwacze historii: Połów na rzece Drawa (60)
20:00 Drwale (1)
20:30 Drwale (2)
21:00 Drwale (3)
21:30 Górale (162)
22:00 Górale (163)
22:30 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (114)
23:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (90)
23:30 Więzienie (24)
00:00 Więzienie (25)
00:30 Łowca pedofilów (104)
01:00 Łowca pedofilów (105)
01:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (28)
02:00 Kama Sutra (29)
03:00 Kama Sutra (30)
04:00 Kama Sutra (31)
Polsat Rodzina
2023-09-28
05:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (66)
05:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (67)
06:05 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć: Nowa mama, nowy tata, czyli dziecko w nowym związku (167)
07:00 Bogaty dom - biedny dom (65)
08:00 Bogaty dom - biedny dom (66)
09:00 Żyrafy - najpiękniejsze olbrzymy Afryki
10:10 Strategie przetrwania - niezwykły świat roślin i zwierząt
11:25 Pszczółka Maja: Jak zbudować dom? (29)
11:55 Pszczółka Maja: Butelka (30)
12:30 Były sobie Ameryki: Czasy konkwistadorów (13)
13:00 Były sobie Ameryki: Champlain (14)
13:35 Rodzina zastępcza: Złoty krzyż (200)
14:40 Sekrety nocy: Miasto (1)
15:50 Sekrety nocy: Wieś (2)
17:00 Gwiazdy lombardu (19)
17:30 Gwiazdy lombardu (20)
18:00 Rolnicy. Podlasie (8)
19:00 Rodzina zastępcza: Wojna nerwów (175)
20:00 Miodowe lata: W pułapce (45)
20:45 Miodowe lata: Telefon do dozorcy (49)
21:30 Całkiem nowe lata miodowe: Casting na szwaczkę (13)
22:00 Nasz nowy dom (205)
23:00 Nasz nowy dom (206)
00:00 Bitwy morskie - historia okrętów wojennych (1)
Polsat Seriale
2023-09-28
05:00 Sekrety rodziny: Szantaż (190)
06:00 Gliniarze: Dobre kobiety (143)
07:00 Gliniarze: Taki biznes (144)
08:00 Gliniarze: Odroczenie (145)
09:00 48h. Zaginieni: Pakt (159)
10:00 48h. Zaginieni: Urszula (160)
11:00 48h. Zaginieni: Ksiądz (1)
12:00 48h. Zaginieni: Hania (2)
13:00 Niania: Intercyza (109)
13:30 Niania: Zdenka (110)
14:00 Niania: Świadek (111)
14:30 Niania: Ślub, część pierwsza (112)
15:00 Świat według Kiepskich: Dolczewita (377)
15:30 Świat według Kiepskich: Portfel (378)
16:00 Świat według Kiepskich: Happy New Year (379)
16:30 Świat według Kiepskich: Glonojad (380)
17:00 Świat według Kiepskich: Plajstejszyn (381)
17:30 Świat według Kiepskich: Kontener (382)
18:00 I kto tu rządzi?: Pierwszy stanik (9)
18:30 I kto tu rządzi?: Piłkarski trójkąt (10)
19:00 I kto tu rządzi?: Sypiając z szefem (11)
19:30 I kto tu rządzi?: Czerwony smok (12)
20:00 Strażnik Teksasu (3)
21:00 Strażnik Teksasu (4)
22:00 Misjonarz
00:00 Ślad: Zawodowiec (18)
01:00 Przerwa techniczna
Polsat Sport
2023-09-28
06:30 LIVE! Tenis: Turniej ATP w Pekinie - mecz 1. rundy gry pojedynczej
08:30 LIVE! Tenis: Turniej ATP w Pekinie - mecz 1. rundy gry pojedynczej
09:45 LIVE! II Europejski Kongres Sportu i Turystyki
10:00 LIVE! II Europejski Kongres Sportu i Turystyki
11:00 LIVE! II Europejski Kongres Sportu i Turystyki
13:30 LIVE! Tenis: Turniej ATP w Pekinie - mecz 1. rundy gry pojedynczej
15:30 Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski - mecz 1. rundy: GKS Katowice - Górnik Zabrze
17:50 LIVE! Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski - mecz 1. rundy: GKS Tychy - Wisła Płock
20:50 LIVE! Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski - mecz 1. rundy: Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
23:00 Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski - mecz 1. rundy: Górnik Łęczna - Cracovia
01:00 Zakończenie programu (przerwa techniczna)
Polsat Sport Extra
2023-09-28
06:00 Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski - mecz 1. rundy: Górnik Łęczna - Cracovia
08:00 Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski - mecz 1. rundy: GKS Katowice - Górnik Zabrze
10:00 LIVE! Koszykówka 3x3: Mistrzostwa świata U23 - Lublin 2023
14:30 Trans World Sport
15:30 LIVE! Koszykówka 3x3: Mistrzostwa świata U23 - Lublin 2023
20:00 LIVE! Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga - Suzuki Arka Gdynia - PGE Spójnia Stargard
22:30 Piłka nożna: Copa Libertadores - mecz półfinałowy: Fluminense FC - SC Internacional
01:00 Zakończenie programu (przerwa techniczna)
Polsat Sport Fight
2023-09-28
05:35 Sporty walki: FEN 17 w Gdyni - Kamil Łebkowski - Saulius Bucius 12.05.2017
07:00 KOTV Weekly
07:30 Boks: Rocky Boxing Night 15 w Stężycy - waga ciężka: Kacper Meyna - Jakub Sosiński 11.02.2023
09:15 Sporty walki: UFC Fight Night 220 w Las Vegas - Andre Muniz - Brendan Allen 25.02.2023
09:45 LIVE! Tenis: Turniej ATP w Pekinie - mecz 1. rundy gry pojedynczej
10:30 LIVE! Tenis: Turniej ATP w Pekinie - mecz 1. rundy gry pojedynczej
12:30 Boks: Walka o pas WBO European Heavy w Londynie - waga ciężka: David Adeleye - Emir Ahmatović 09.06.2023
13:05 Atleci
13:30 Sporty walki: Babilon MMA 35 - Piotr Wawrzyniak - Adrian Błeszyński II 21.04.2023
15:25 Boks: Walka o pas IBF w Oxon Hill - waga kogucia: Emmanuel Rodriguez - Melvin Lopez 12.08.2023
17:05 Sporty walki: Cage Warriors 153 w Dublinie - Rhys McKee - Jim Wallhead 29.04.2023
19:45 Boks: Z archiwum ESPN - Mike Tyson - Michael Spinks 27.06.1988
20:00 LIVE! Koloseum
21:25 Sporty walki: UFC Fight Night 225 w Singapurze - Max Holloway - Chan Sung \»The Korean Zombie\» Jung 26.08.2023
23:10 Boks: Gala Babilon Boxing Show w Jaworznie - waga półśrednia: Łukasz Stanioch - Ryan Ford 29.10.2021
01:00 Przerwa techniczna
Polsat Sport News
2023-09-28
06:00 Rugby: Puchar Świata - Francja 2023 - Urugwaj - Namibia
08:00 Piłka nożna: Copa Libertadores - mecz półfinałowy: Fluminense FC - SC Internacional
09:45 LIVE! Tenis: Turniej ATP w Pekinie - mecz 1. rundy gry pojedynczej
11:00 LIVE! Siatkówka plażowa: Turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Paryżu - Bartosz Łosiak/Michał Bryl - para z kwalifikacji
12:00 LIVE! II Europejski Kongres Sportu i Turystyki
13:00 LIVE! II Europejski Kongres Sportu i Turystyki
14:00 Boks: Gala Polsat Boxing Promotions w Węgierskiej Górce - waga superśrednia: Ihosvany Garcia - Nabil Zaky 09.10.2021
15:00 LIVE! Siatkówka plażowa: Turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Paryżu - Miles Partain/Andy Benesh - Bartosz Łosiak/Michał Bryl
16:00 Trans World Sport
17:00 Piłka nożna: Liga holenderska - PSV Eindhoven - Go Ahead Eagles
19:30 Siatkówka plażowa: Turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Paryżu - Miles Partain/Andy Benesh - Bartosz Łosiak/Michał Bryl
20:30 LIVE! Siatkówka mężczyzn: TAURON 1. liga - BKS Visła Proline Bydgoszcz - MKS Będzin
23:00 Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga - Suzuki Arka Gdynia - PGE Spójnia Stargard
01:00 Przerwa techniczna
Polsat Sport Premium 1
2023-09-28
05:30 Cafe Futbol
07:00 ATP World Tour Uncovered
07:30 Atleci
08:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Barcelona - Royal Antwerp FC
09:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Paris Saint-Germain - Borussia Dortmund
11:00 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2006 - Sevilla FC - FC Barcelona
11:30 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2003 - AC Milan - FC Porto
12:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Bayern Monachium - Manchester United FC
13:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - AC Milan - Newcastle United FC
15:00 Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA: FC Liverpool - Borussia Moenchengladbach (1977)
15:30 Piłka nożna z archiwum: Polacy w finałach Pucharu Europy
16:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Barcelona - Royal Antwerp FC
17:30 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2003 - AC Milan - FC Porto
18:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Bayern Monachium - Manchester United FC
19:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Barcelona - Royal Antwerp FC
20:55 LIVE! Rugby: Puchar Świata - Francja 2023 - Japonia - Samoa
23:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - AC Milan - Newcastle United FC
00:30 Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA: Liverpool FC - AS Roma (1984)
01:00 Zakończenie programu (przerwa techniczna)
Polsat Sport Premium 2
2023-09-28
06:00 Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA: Aston Villa - Bayern Monachium (1982)
06:30 Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA: Liverpool FC - AS Roma (1984)
07:00 Trans World Sport
08:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Borussia Dortmund - FC Kopenhaga
09:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Szachtar Donieck - Celtic FC
11:00 Piłka nożna z archiwum: Wisła Kraków - Real Madryt - 3. runda kwalifikacyjna LM 2004/2005 - dwumecz
11:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Celtic FC - Szachtar Donieck
13:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - SSC Napoli - AFC Ajax
14:30 Magazyn Ligi Mistrzów
15:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - SL Benfica - Juventus FC
17:00 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2016 - Real Madryt - Sevilla FC
17:30 Piłka nożna z archiwum: Manchester United FC - ŁKS Łódź - 3. runda kwalifikacyjna LM 1998/1999 - dwumecz
18:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Juventus FC - Paris Saint-Germain
19:30 Magazyn Ligi Mistrzów
20:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz finałowy: Manchester City FC - Inter Mediolan
21:30 Piłka nożna z archiwum: Wisła Kraków - Real Madryt - 3. runda kwalifikacyjna LM 2004/2005 - dwumecz
22:30 Piłka nożna z archiwum: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Chelsea FC - Arsenal FC 24.03.2004
23:00 Piłka nożna z archiwum: Panathinaikos Ateny - Wisła Kraków - 3. runda kwalifikacyjna LM 2005/2006
23:30 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2015 - FC Barcelona - Sevilla FC
00:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Barcelona - FC Bayern Monachium
01:00 Przerwa techniczna
Polsat Viasat Explore
2023-09-28
06:00 Rzeczne potwory 5: Bez twarzy (6)
06:55 Australijscy poszukiwacze złota 8 (5)
07:50 Australijscy poszukiwacze złota 8 (6)
08:50 Największe pomyłki inżynierów 2 (1)
09:50 Największe pomyłki inżynierów 2 (2)
10:50 Największe pomyłki inżynierów 2 (3)
11:50 Największe pomyłki inżynierów 2 (4)
12:50 Największe pomyłki inżynierów 2 (5)
13:50 Największe pomyłki inżynierów 5: Teksas: fabryka nawozów (1)
14:45 Największe pomyłki inżynierów 5: San Francisco: chaos na moście (2)
15:40 Ciężarówką po bezdrożach Australii (1)
16:50 Ciężarówką po bezdrożach Australii (2)
18:00 Rzeczne potwory: Pożeracze z Amazonii (5)
19:00 Australijscy poszukiwacze złota 7 (5)
20:00 Australijscy poszukiwacze złota 7 (6)
21:00 Największe pomyłki inżynierów 5: Miami: zawalenie apartamentowca (4)
22:00 Największe pomyłki inżynierów 2 (4)
23:00 Wielkie rzeki: Jangcy (3)
00:00 Rzeczne potwory 5: Bez twarzy (6)
01:05 Australijscy poszukiwacze złota 7 (5)
01:55 Australijscy poszukiwacze złota 7 (6)
02:40 Największe pomyłki inżynierów 5: Miami: zawalenie apartamentowca (4)
03:30 Największe pomyłki inżynierów 2 (4)
04:20 Ciężarówką po bezdrożach Australii 5 (12)
Polsat Viasat History
2023-09-28
06:10 Najdziwniejsze przedmioty 2: Głowa z Jerycha, pogromca chmur i mapa (7)
06:55 Przeklęte skarby (9)
08:00 Najważniejsze wydarzenia II wojny światowej w kolorze: Bombardowanie Drezna (8)
09:05 II wojna światowa: cena imperium: Bezwarunkowa kapitulacja (12)
10:10 Wojenne fabryki 3: Nazistowskie machiny wojenne (4)
11:15 Królowie na wojnie: Królowie, królowe i szaleńcy: ’Gra o tron’ Adolfa Hitlera (1)
12:20 Królowie na wojnie: Chrzest ognia (2)
13:30 Ambasadorowie w Berlinie: Przed II wojną światową
14:40 Tajemnica Włóczni Przeznaczenia
15:50 Najdziwniejsze przedmioty 2: Głowa z Jerycha, pogromca chmur i mapa (7)
16:50 Przeklęte skarby (9)
17:50 Najważniejsze wydarzenia II wojny światowej w kolorze: Bombardowanie Drezna (8)
18:55 II wojna światowa: cena imperium: Bezwarunkowa kapitulacja (12)
20:00 Wojenne fabryki 3: Nazistowskie machiny wojenne (4)
21:00 Przeklęte skarby (4)
22:00 Najdziwniejsze przedmioty 2: Królewska maska, nazistowski talerz i bębny ze Stonehenge (3)
23:00 Złamać kod: Kod, który pomógł wygrać wojnę (7)
00:05 Złamać kod: Kod, który pomógł wygrać wojnę (7)
01:10 Najważniejsze wydarzenia II wojny światowej w kolorze: Bombardowanie Drezna (8)
02:00 II wojna światowa: cena imperium: Bezwarunkowa kapitulacja (12)
02:55 Wojenne fabryki 3: Nazistowskie machiny wojenne (4)
03:40 Przeklęte skarby (4)
04:25 Najdziwniejsze przedmioty 2: Królewska maska, nazistowski talerz i bębny ze Stonehenge (3)
Polsat Viasat Nature
2023-09-28
05:15 Weterynarz z Yorkshire 9 (1)
06:05 Rezydencja surykatek: początek dynastii: Problemy w raju (11)
06:30 Kanada: cztery pory roku: Jesień (1)
07:15 Kanada: cztery pory roku: Zima (2)
08:05 W stadzie łatwiej: Potężne i łagodne (1)
09:10 W stadzie łatwiej: Atak lub ucieczka (2)
10:15 Spotkania z niedźwiedziem grizzly
11:20 Odyseja zwierząt: Wędrówki małp (3)
12:25 Rzeczne potwory 5: Żywa torpeda (3)
13:30 Rzeczne potwory 5: Loch Ness: największa legenda (4)
14:30 W stadzie łatwiej: Potężne i łagodne (1)
15:35 W stadzie łatwiej: Atak lub ucieczka (2)
16:40 Spotkania z niedźwiedziem grizzly
17:45 Odyseja zwierząt: Wędrówki koni (4)
18:50 Rzeczne potwory 5: Wampiry z głębin (5)
19:55 Rzeczne potwory 5: Bez twarzy (6)
21:00 Dzika Ameryka Łacińska: Lasy deszczowe (8)
22:05 Najbardziej trujące zwierzęta: Pustynie i oceany (1)
23:10 Najbardziej trujące zwierzęta: Lasy i stepy (2)
00:15 Nocni łowcy Afryki
01:25 Dzika praca (14)
02:10 Dzikie ścieżki przetrwania 2: Zwierzęce osobliwości (10)
03:05 Zwierzęta z Taronga Zoo 2: Kiedy kangur nie je (10)
03:50 Weterynarz z Yorkshire 9 (2)
04:35 Weterynarz z Yorkshire 9 (3)
SportKlub
2023-09-28
06:00 Piłka nożna: Liga grecka: Pas Janina - PAOK FC
07:55 Piłka nożna: Liga słoweńska: NK Rogaška - NK Bravo
10:00 Piłka nożna: Liga grecka: PAOK FC - Volos FC
11:50 Racing on the Edge - Los Angeles | E02
12:35 Żeglarstwo: SailGP w Saint Tropez - podsumowanie | E03
13:50 Jeździectwo: FEI European Championships w Barcelonie
17:00 Racing on the Edge - Los Angeles | E02
17:50 The World Sailing Show | E09
18:40 Piłka nożna: Liga grecka: Panserraikos FC - Pas Janina
20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska: Basquet Girona - Dreamland Gran Canaria
22:25 Piłka nożna: Liga grecka: Asteras Tripolis - Panathinaikos Ateny
00:25 Żeglarstwo: SailGP w Taranto - 2. dzień
02:05 Jeździectwo: FEI European Championships w Barcelonie
Stars.TV
2023-09-28
07:00 Best 00’s
08:00 Best Hits
09:00 Best 80’s
11:00 Best 90’s
12:00 Best Ballads
13:00 Best 80’s
14:00 Best 90’s
15:00 Best Hits
16:00 Best 80’s
18:00 Best 90’s
19:00 Best 70’s
20:00 Best 80’s
23:00 Best Rock
00:00 Best Hits
01:00 Best Polish
Sundance TV PL
2023-09-28
06:00 The Gospel According to André
07:40 Ellie Parker
09:20 Ronnie Wood: Somebody Up There Likes Me
10:40 Josephine Doe
11:55 Life Itself
14:00 The Gospel According to André
15:40 Ellie Parker
17:20 Ronnie Wood: Somebody Up There Likes Me
18:40 Josephine Doe
19:55 Life Itself
22:00 The Short Game
23:45 Dwóch/jeden
01:30 Ultrasound
03:20 Led Zeppelin. Źródła inspiracji
04:20 John i Yoko: Nad nami już tylko niebo
Super Polsat
2023-09-28
05:00 Na ratunek 112: Złamana przysięga (680)
05:30 Świat według Kiepskich: Erotikon (394)
06:00 SuperLudzie (6)
06:35 Plecak Olliego (13)
07:05 Plecak Olliego (14)
07:35 Harmidom (13)
08:05 Harmidom (14)
08:30 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia (68)
10:00 Wydarzenia
10:30 Nasz nowy dom (74)
11:30 48h. Zaginieni: Patolog (136)
12:30 Świat według Kiepskich: Kobieta za ladą (456)
13:00 Świat według Kiepskich: Ja to załatwię (457)
13:30 Świat według Kiepskich: Protest szoł (213)
14:15 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia (69)
15:50 Wydarzenia
16:10 Więcej «Wydarzeń»
16:20 Gość «Wydarzeń 24»
16:55 Nasz nowy dom (248)
17:55 Nasz nowy dom (249)
19:00 Świat według Kiepskich: Samouk (550)
19:30 Świat według Kiepskich: Kalibaba (551)
20:00 Polacy za granicą: Korsyka (50)
21:05 Kapitan Phillips
23:55 Kabaretowa Ekstraklasa (43)
01:00 Przerwa techniczna
TeleToon+ HD
2023-09-28
05:00 Polska z góry 3 - Małopolska - region UNESCO | S03E07
05:25 Polska z góry 3 - Od Wałbrzycha do Wrocławia | S03E08
05:50 Deserownia 2 - Witaminowa bomba, czyli kto wie lepiej | S02E01
05:55 Deserownia 2 - Tort naleśnikowy albo życiowa szansa | S02E02
06:10 Turbokozak Junior | S01E05
06:25 Detektyw Łodyga - Wielkie coś w szafie | S01E01
06:35 Detektyw Łodyga - Basen na stole | S01E02
06:45 Gadający Tom i przyjaciele 5 | S05E25
07:00 Siostry 2 | S02E27
07:10 Siostry 2 | S02E28
07:25 Siostry 2 | S02E29
07:40 Barbie: Dreamhouse Adventures 2 | E04
08:00 Barbie: Dreamhouse Adventures 2 | E05
08:30 Rainbow High 2 | S02E01
08:40 Dzielne króliczki | E02
08:45 Dzielne króliczki | E03
08:55 Sunny Bunnies | S01E22
09:00 Sunny Bunnies | S01E23
09:05 Sunny Bunnies | S01E24
09:15 Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście | S01E12
09:25 Gadający Tom i przyjaciele 5 | S05E19
09:35 Gadający Tom i przyjaciele 5 | S05E20
09:50 Polly Pocket 4 | S04E02
10:10 The Jungle Bunch: To the Rescue | S01E18
10:20 The Jungle Bunch: To the Rescue | S01E19
10:40 Gadający Tom i przyjaciele 5 | S05E15
10:50 Gadający Tom i przyjaciele 5 | S05E16
11:05 Piratka i Kapitano 2 | S02E39
11:15 Piratka i Kapitano 2 | S02E40
11:35 Ronja, córka zbójnika | E20
12:00 Monk | E03
12:05 Monk | E04
12:07 Monk | E05
12:10 Monk | E06
12:15 Świat Alvy | E11
12:25 Świat Alvy | E12
12:45 Molang 4 | S04E20
13:00 Polly Pocket 5 | S05E24
13:15 Barbie: Dreamhouse Adventures 2 | E25
13:35 Barbie: My dwie | S01E26
14:00 Gadający Tom i przyjaciele 4 | S04E01
14:10 Gadający Tom i przyjaciele 4 | S04E02
14:20 Gadający Tom i przyjaciele 4 | S04E03
14:30 Gadający Tom i przyjaciele 4 | S04E04
14:45 Dzielne króliczki | E39
14:50 Dzielne króliczki | E40
15:00 Molang 4 | S04E14
15:10 Oggy i karaluchy: Nowe pokolenie | S01E27
15:20 Oggy i karaluchy: Nowe pokolenie | S01E28
15:25 Oggy i karaluchy: Nowe pokolenie | S01E29
15:35 Oggy i karaluchy: Nowe pokolenie | S01E30
15:45 Siostry | S01E40
15:55 Siostry | S01E41
16:10 The Jungle Bunch: To the Rescue | S01E18
16:20 The Jungle Bunch: To the Rescue | S01E19
16:35 Barbie i siostry: Wielka przygoda z pieskami | E01
17:45 Dzielne króliczki | E09
18:00 Trolle: Impreza trwa! 2 | S02E26
18:35 Świat Alvy | E11
18:45 Świat Alvy | E12
19:00 Dzielne króliczki | E18
19:05 Dzielne króliczki | E19
19:15 Monk | E22
19:20 Monk | E23
19:30 Ronja, córka zbójnika | E16
20:00 Polly Pocket 5 | S05E10
20:10 Polly Pocket 5 | S05E11
20:25 Barbie: Dreamhouse Adventures 2 | E05
20:50 Barbie: Dreamhouse Adventures 2 | E06
21:15 Wishfart | S01E19
21:30 Turbokozak Junior | S01E22
21:45 Detektyw Łodyga - Zaszyfrowany list | S01E08
21:55 Detektyw Łodyga - Wielka wyprawa | S01E09
22:05 Detektyw Łodyga - Poszukiwacze skarbów | S01E10
22:20 Radiowęzeł 13 i pół - Bezinteresowna pomoc | S01E01
22:30 Radiowęzeł 13 i pół - Dobre wrażenie | S01E02
22:35 Radiowęzeł 13 i pół - Nie ciuch markowy zdobi człowieka | S01E03
22:55 Deserownia 2 - Witaminowa bomba, czyli kto wie lepiej | S02E01
23:15 Radiowęzeł 13 i pół - Prawdziwa przyjaźń | S01E04
23:25 Radiowęzeł 13 i pół - Przytłaczająca popularność | S01E05
23:30 Radiowęzeł 13 i pół - Uwierzyć w siebie | S01E06
23:45 Deserownia 2 - Tort naleśnikowy albo życiowa szansa | S02E02
00:00 Polska z góry 4 - Wzdłuż Noteci | S04E09
00:30 Polska z góry 4 - Ponidzie | S04E13
01:05 Radiowęzeł 13 i pół - Szczera prawda | S01E07
01:15 Radiowęzeł 13 i pół - Sztuka odmawiania | S01E08
01:20 Radiowęzeł 13 i pół - Budowanie zaufania | S01E09
01:40 Deserownia 2 - Przepyszny chłodnik, ale bardzo delikatny | S02E03
01:50 Deserownia 2 | S02E04
02:00 Deserownia 2 - Ryżowe kulki albo pomysł z potencjałem | S02E05
02:10 Deserownia 2 - Pasty do krakersów, czyli sąsiedzka pomoc | S02E06
02:20 Zakończenie programu
TLC PL
2023-09-28
05:00 Wiza na miłość: dalsze losy 2 | S02E14
06:00 Salon sukien ślubnych - Hollywood i Bollywood w jednym | S18
07:00 Salon sukien ślubnych: Beneluks | S03E02
07:30 Salon sukien ślubnych: Beneluks | S03E03
08:00 Jak matka z córką - Czas przeciąć pępowinę | S01E08
09:00 Kiedy dzieci mają dzieci - Obawy i strach | S03E04
10:00 Ja, ty i mój eks - Nadbagaż
11:00 Suknie ślubne dla puszystych - Lauren B. | S02
11:30 Suknie ślubne dla puszystych - Laura S. | S02
12:00 Mega-sknery - Victoria | S01E03
12:30 Mega-sknery - Abdul i Vickie | S01E04
13:00 Skórze na ratunek | S01E03
14:00 Wiza na miłość: Darcey i Stacey | S01E08
15:00 Wiza na miłość - oczami bohaterów 4 - Nie daj się prosić! | S04
16:00 Historie wielkiej wagi - Aaron | S07E12
18:00 Skórze na ratunek | S01E08
19:00 Kolekcjomania - Królestwo myszy | S03
20:00 Niepokonani | S01E06
21:00 Derrico: rodzinka razy cztery 4 - Urodziny i katastrofa | S04
22:00 Tarek i Heather: ślub marzeń
23:00 Piękno bez znieczulenia - Pupa Jasona
00:00 Dr Pryszczylla 4 - Głowa jak kalafior | S04
01:00 Derrico: rodzinka razy cztery 4 - Urodziny i katastrofa | S04
02:00 Tarek i Heather: ślub marzeń
03:00 Salon sukien ślubnych - Hollywood i Bollywood w jednym | S18
04:00 Wiza na miłość: dalsze losy 2 | S02E15
Travel Channel PL
2023-09-28
05:25 Weekendowe podróże z Giadą | S02E6/13
06:00 Smakuj świat z Pascalem | S03E3/8
06:35 Niezwykłe Stany Prokopa | S03E3/6
07:10 Niezwykłe Stany Prokopa | S03E4/6
07:45 Skok na weekend | E14
08:20 Zagadki świata zwierząt | E23/26
08:55 Zagadki świata zwierząt | E24/26
09:30 Boskie miejscówki | E04
10:30 Włoska podróż pełna smaków | S01E2/4
11:30 Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta | S04E7/26
12:00 Dziwaczne potrawy: Smakowite miasta | S04E8/26
12:30 Czy da się tam mieszkać? | E7/13
13:00 Czy da się tam mieszkać? | E8/13
13:30 Letnia chata na lata | S03E14/16
14:30 Jurta - zamieszkaj w namiocie | S02E5/12
15:00 Jurta - zamieszkaj w namiocie | S02E6/12
15:30 Za Donalem… do Wietnamu | E04
16:05 Na tropie jedzenia | S02E1/17
16:35 Hotelowe rewolucje | S05E8/12
17:35 Smaczny Zanzibar
18:10 Azja do zjedzenia | S01E3/6
18:45 Dom na czterech kółkach | S01E5/8
19:20 Dom na czterech kółkach | S01E6/8
19:50 Dom na czterech kółkach | S01E7/8
20:25 Dom na czterech kółkach | S01E08
20:55 Wakacje na Tajwanie | S01E10
22:00 Ed Stafford poza cywilizacją - Filipiny | S02E5/6
23:05 Ed Stafford poza cywilizacją - Norwegia | S02E06
00:05 Miasta, w których straszy | S01E08
01:10 Dziki Frank w Indiach | E05
02:10 Dziki Frank w Brazylii | E1/5
03:10 Misja eksplorer | S02E4/5
04:15 Dla siebie, dla świata | E4/8
TTV PL
2023-09-28
05:00 Dobra robota | S01E16
05:50 Nauka jazdy 2 | S02E4/10
06:20 Express
06:35 Królowe życia 11 | S11E1/52
07:00 Ukryta prawda | S12E787
08:00 Szpital | S08E568
09:00 Szpital | S08E569
10:00 Gogglebox. Przed telewizorem 14 | S14E16
11:00 Ukryta prawda | S05E452
12:00 Sekrety życia | E19/41
13:00 Damy i wieśniaczki. PL 6 | S06E18
14:05 Królowe życia 8 | S08E6/12
14:45 Królowe życia 7 | S07E7/12
15:30 Uwaga! | E7248
15:45 Express
16:00 Pogoda
16:05 Zakup w ciemno 2 | S02E15/40
17:05 Usterka 14 | S14E30/40
17:45 Express
17:58 Pogoda
18:00 Sport | E44/100
18:05 Dobra robota 3 | S03E16/36
18:40 Złomowisko PL | S11E1/14
19:45 Express
20:00 Pogoda
20:05 Zakup w ciemno 2 | S02E16/40
21:15 DeFacto 13 | S13E16/24
21:45 Express
21:58 Pogoda
22:00 Nic do zgłoszenia | S04E7/8
23:05 Kanapowczynie | E3/8
00:05 Super Rolnicy | E4/9
01:05 Dobra robota 3 | S03E15/36
01:35 Dobra robota 3 | S03E16/36
02:10 Damy i wieśniaczki. PL 6 | S06E2/18
03:10 Damy i wieśniaczki. PL 6 | S06E18
04:15 Fachowcy | S01E4/20
TV Puls
2023-09-28
05:00 Nash Bridges - Bombowy interes | S03E41
06:00 Kobra - oddział specjalny - Ostatnia stacja | S44 | E12
07:00 Kobra - oddział specjalny - Chrzest bojowy | S44 | E13
08:00 Lombard. Życie pod zastaw 13 | S13E675
09:00 Kurierzy 2 | S02E56
10:00 Zbuntowany anioł | E48
11:00 Zbuntowany anioł | E49
12:00 Zaklinaczka duchów 3 | S03E55
13:00 Zaklinaczka duchów 3 | S03E56
14:00 Lombard. Życie pod zastaw 5 | S05E247
15:00 Lombard. Życie pod zastaw 5 | S05E248
16:00 Kurierzy 2 | S02E57
17:00 Kurierzy 2 | S02E58
18:00 Lombard. Życie pod zastaw 13 | S13E677
19:00 Lombard. Życie pod zastaw 13 | S13E678
20:00 Taxi 3
21:45 Gang dzikich wieprzy
23:50 Genialny wynalazek
01:30 Lombard. Życie pod zastaw 5 | S05E245
02:45 Dzielnica strachu 5 - Telefon z piekła | S05E175
03:40 Taki jest świat 8 | S08E38
04:25 Z archiwum policji | E06
TV Puls 2
2023-09-28
05:00 Dyżur 3 | S03E38
05:30 Dyżur 3 | S03E39
06:00 Ale numer! 2 | S02E22
06:35 Ale numer! 2 | S02E23
07:00 Bing - Zguba | S01E19
07:05 Psi Patrol 3 - Pieski i wielkie warzywa/Pieski ratują kosmiczną zabawkę | S03E19
07:40 Psi Patrol 3 - Pieski i skunks/Pieski i wieloryb | S03E20
08:00 Trojaczki - Sztuka przyjmowania gości | E37
08:10 Trojaczki - Mistrzowie sprzątania | E38
08:15 Trojaczki - Piękna choinka | E39
08:25 Trojaczki - Długie oczekiwanie | E40
08:45 Milo - Klaun Milo | S01E32
08:55 Milo - Tajny agent Milo | S01E33
09:05 Bing - Zjeżdżalnia | S01E12
09:15 Bing - Rosnę | S01E13
09:20 Bing - Apsik! | S01E14
09:45 Jeżyk i Sprężynka - Skarby | S01E01
09:50 Jeżyk i Sprężynka - Skarby | S01E02
10:00 Baranek Shaun - Obrazek | S01E16
10:10 Baranek Shaun - Nocne strachy | S01E17
10:30 Grizzy i Lemingi 2 - Latający niedźwiedź | S02E53
10:40 Grizzy i Lemingi 2 - Wielki sztukmistrz | S02E54
10:45 Kot-o-ciaki 2 - Nie taki beztroski kot | S02E43
10:50 Kot-o-ciaki 2 - Kotki na czas | S02E44
10:55 Basia - Basia i mama w pracy | S01E05
11:05 Basia - Basia i bałagan | S01E06
11:35 Bing - Zabawa w chowanego | S01E15
11:40 Bing - Pierniczki | S01E16
11:50 Bing - Ciuchcia | S01E17
12:00 Blaze i megamaszyny 4 - Konkurs stu jaj | S01E19
12:35 Blaze i megamaszyny 4 - Nocna mila | S01E20
13:00 Smerfy - Baziowe elfy | E83
13:35 Smerfy - Olbrzym Gargamela/Malec z Kłótliwego Zamku | E84
14:00 Mustang: Duch wolności | S01E19
14:35 Mustang: Duch wolności | S01E20
15:00 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot 4 | S04E20
15:35 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot 4 - Najdroższa rodzina | S04E21
16:00 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot 2 - Mrożownik | S02E29
16:35 Pingwiny z Madagaskaru - Popcornowa panika/ Błyskawiczne zniknięcie | S01E01
17:00 Pingwiny z Madagaskaru - Permanentna inwigilacja/ Korona za rozum | S01E02
17:35 Pingwiny z Madagaskaru - Sąsiad z Księżyca/ Nawiedzone zoo | S01E03
18:00 Pingwiny z Madagaskaru - Operacja pluszak/ Dzień króla Juliana | S01E04
18:35 Smerfy 2 - Zakochany olbrzym, część 2 | S02E10
18:45 Smerfy 2 - W zgodzie z naturą | S02E11
19:05 Psi Patrol 7 - Motopieski: Pieski ratują Moto-Burmistrza | S07E23
19:35 Psi Patrol 7 - Motopieski: Akcja pod zakręconą maczugą / Motopieski: Pieski ratują kichającego Chase’a | S07E24
20:00 Kurierzy 2 | S02E59
21:00 Dzielnica strachu 5 | S05E175
22:00 Dzielnica strachu 5 | S05E176
23:00 Pod ścianą
01:00 Lombard. Życie pod zastaw | S01E35
02:00 Dzielnica strachu 5 | S05E173
03:00 Lombard. Życie pod zastaw 2 | S02E78
03:55 Lombard. Życie pod zastaw | S01E36
TV4 PL
2023-09-28
05:30 Telezakupy TV Okazje
06:00 Strażnik Teksasu (63)
07:00 Strażnik Teksasu (64)
08:00 Nasz nowy dom (23)
09:00 Pierwsza miłość (3658)
09:50 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (163)
10:50 Na ratunek 112: Ciężarna żona podejrzewa, że jej mąż zgwałcił sąsiadkę (367)
11:20 Na ratunek 112: Porwanie brata (368)
11:50 Policjantki i Policjanci (104)
12:55 Gliniarze: Patostreamer (354)
13:55 STOP Drogówka
14:55 STOP Drogówka
15:55 Policjantki i Policjanci (1063)
17:00 Pomóż mi (19)
18:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (201)
19:00 Policjantki i Policjanci (1064)
20:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (717)
21:00 Love Island. Wyspa miłości (273)
22:00 Krejzi patrol (31)
22:30 Krejzi patrol (32)
23:00 Wolna chata
01:00 Zakończenie programu (przerwa techniczna)
TV6 PL
2023-09-28
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Detektywi w akcji: Bohaterka skandalu/ Babcia DJ (145)
07:00 Medicopter 117 (66)
08:00 Medicopter 117 (67)
09:05 Kobra - oddział specjalny (1)
10:05 Kobra - oddział specjalny (2)
11:15 Więzienie (84)
11:45 Więzienie (85)
12:10 Miodowe lata: Odmienne stany świadomości (87)
13:00 Miodowe lata: Jedyny w swoim rodzaju (92)
14:00 Policjantki i Policjanci (251)
15:00 Policjantki i Policjanci (252)
16:00 Magnum: Detektyw z Hawajów (5)
17:00 Magnum: Detektyw z Hawajów (6)
18:00 Strażnik Teksasu (14)
19:00 Strażnik Teksasu (15)
20:00 Agenci NCIS: Los Angeles 2 (9)
21:00 Agenci NCIS: Los Angeles 2 (10)
22:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (467)
23:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (468)
00:00 Wikingowie 4 (31)
01:00 Zakończenie programu (przerwa techniczna)
TVN 24 BiS HD
2023-09-28
05:25 Kijek w kosmosie
06:00 Makłowicz w drodze | S04
06:30 Nowa Maja w ogrodzie | S06
07:00 Akcja: innowacja - Kosmos
07:55 Szkło kontaktowe
09:00 Rozmowy dnia
09:45 Fakty o świecie
10:10 Kropka nad i
10:45 Tak jest
11:45 Byk i Niedźwiedź
12:15 Alarm dla Ziemi
12:50 Fakty po Faktach
13:20 Kropka nad i
13:50 Polska i świat
14:50 Fakty o świecie
15:20 Kijek w kosmosie
16:00 Dzień na świecie
18:30 Fakty o świecie
19:00 Fakty
19:30 Fakty po Faktach
20:00 Kropka nad i
20:20 Fakty o świecie
21:00 Rozmowy dnia
21:50 24 godziny
23:00 Czarno na białym
23:40 Polska i świat
00:40 Fakty po Faktach
01:05 Kropka nad i
01:40 Tak jest
02:40 Nowa Maja w ogrodzie | S06
03:15 Szkło kontaktowe
04:15 Nowa Maja w ogrodzie | S06
04:45 Fakty po Faktach
TVN 24 HD
2023-09-28
05:25 Fakty po Faktach
06:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
06:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
07:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
07:30 Rozmowa Piaseckiego
08:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
08:30 Serwis informacyjny
08:35 Rozmowa Piaseckiego: czas decyzji
09:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
09:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
09:35 Czas decyzji: debiuty
09:55 Biznes
10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
10:55 Biznes
11:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
11:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
11:55 Biznes
12:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
12:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
13:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
13:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
13:55 Biznes
14:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
14:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
14:55 Biznes
15:00 15 na żywo
16:00 Fakty po południu
17:30 Czas decyzji: kampania
18:00 Tak jest
18:45 Tak jest: czas decyzji
19:15 Serwis informacyjny
19:35 Fakty po Faktach
20:00 Kropka nad i
20:30 Czarno na białym
21:00 Polska i świat
22:00 Szkło kontaktowe
23:00 Dzień po dniu
23:40 Biznes
00:00 Fakty po Faktach
00:40 Kropka nad i
01:00 Tak jest
01:45 Tak jest: czas decyzji
02:05 Nowa Maja w ogrodzie | S05
02:30 Akademia ogrodnika
02:35 Szkło kontaktowe
03:30 Kropka nad i
04:00 Nowa Maja w ogrodzie | S05
04:20 Akademia ogrodnika
04:30 Tak jest
TVN 7 HD
2023-09-28
05:50 Szkoła | S03E289
06:45 Szpital | S10E725
07:45 Ukryta prawda | S14E961
08:45 Ukryta prawda | S16E1102
09:50 Ukryta prawda | S16E1103
10:50 Zapisane w gwiazdach | E5/24
11:50 Opowieści małżeńskie | S01E19/24
12:50 Szpital | S10E726
13:50 Sąd rodzinny | E129
14:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska | E566
15:50 Ukryta prawda | S15E1051
16:55 Szpital | S13E938
17:55 Opowieści małżeńskie | S01E20/24
18:55 Ukryta prawda | S15E1057
20:00 Hotel Paradise 7 | S07E24/48
21:00 Wykapany ojciec
23:15 Seks w wielkim mieście
02:15 Hotel Paradise 7 | S07E23/48
03:15 NASA - archiwum tajemnic 2 | S02E6/8
04:15 Druga strona medalu - Jacek Olszewski | S01E6/8
04:45 Zakończenie programu
04:50 Szkoła | S07E535
TVN Fabuła HD
2023-09-28
05:30 Szkoła | S07E535
06:25 Seriaale | S02E4/6
06:55 Zakochani po uszy | S01E61/140
07:25 Przepis na życie | S05E03
08:25 Przepis na życie 5 | S05E04
09:25 ShortStory | S03E12/13
09:35 Brzydula 2 | S02E57/180
10:05 Brzydula | S01E58/180
10:35 Brzydula | S01E59/180
11:05 Brzydula | S01E60/180
11:40 Kino Buzz Top 5 | E20/23
11:55 Teraz albo nigdy! | S03E06
12:55 Magda M. 4 | S04E08
13:55 Magda M. 4 | S04E09
14:55 Alfabet filmowy | E28/45
15:10 Prawo Agaty | S06E10
16:10 Prawo Agaty | S06E11
17:10 Seriaale: rozmowy 2 | S02E3/6
17:50 Po pierwsze kino | S01E2/13
18:00 Kung Fu Panda 3
20:00 Hellboy 2: Złota armia
22:40 Idealny facet dla mojej dziewczyny
01:05 Matrix
03:55 Seriaale: rozmowy - Łukasz Simlat | S01E1/2
04:35 Ukryta prawda | S12E803
TVN HD
2023-09-28
05:00 Kto was tak urządził?
05:30 Uwaga! | E7248
05:50 Ukryta prawda | S11E776
06:40 Doradca smaku | S19E15/40
06:50 Kuchenne rewolucje - Płońsk, Trops | S21E7/17
07:45 Dzień Dobry TVN | E4873
11:55 Ukryta prawda | S23E1541
13:00 Ukryta prawda | S20E1351
14:05 Detektywi | E11/36
15:10 Ten moment | E48
15:45 Kuchenne rewolucje - Cegłów, W podwórku | S21E8/17
16:50 Zapisane w gwiazdach | E7/24
17:55 Ukryta prawda | S23E1542
19:00 Fakty
19:40 Sport
19:45 Pogoda
19:55 Uwaga! | E7249
20:10 Doradca smaku | S19E16/40
20:15 Na Wspólnej | S21E3697
20:55 Milionerzy | S14E662
21:35 Kuchenne rewolucje - Górki Wielkie - Dziupla u Wuja | S27E4/12
22:40 American Pie 2
00:50 Sala samobójców. Hejter
03:40 Nauka jazdy 3 | S03E1/13
04:10 Recepta na stary dom 2 | S02E10/14
04:40 Raj za pół ceny | E5/6
TVN Style HD
2023-09-28
05:05 SOS - Sablewska od stylu | S02E2/12
05:55 Dieta czy cud? | S02E10
06:40 Tu jest pięknie | S06E2/12
07:25 Idealna niania | S05E6/13
08:10 Co słychać? | E123/187
08:30 Ugotowani 13 | S13E8/10
09:30 Ugotowani 13 | S13E4/10
10:30 Nastolatki rządzą… kasą | E4/10
11:30 Kuchenne rewolucje | S22E6/15
12:35 Jestem z Polski | S12E4/18
13:35 Ach, ten ślub! | S04E02
14:35 Domowe rewolucje 3 | S03E7/8
15:35 Zgłoś remont | S02E3/8
16:35 Jestem z Polski | S09E6/15
17:35 Kuchenne rewolucje | S22E12/15
18:40 Co słychać? | E124/187
19:00 Ugotowani 13 | S13E10
20:00 Zgłoś remont | S09E3/10
21:00 Pojedynek na podróże | S01E4/8
22:00 Mówią na mnie egoistka
23:20 Czas narodzin
00:30 Wiza na miłość 5 | S05E21
01:30 W roli głównej - Maffashion | S24E4/6
02:00 W roli głównej - Paweł Wilczak | S24E3/6
02:30 Sablewskiej sposób na modę | S08E11/12
03:15 Wiem, co jem, i wiem, co kupuję | S02E9/13
04:00 Wiem, co jem, i wiem, co kupuję | S02E10/13
TVN Turbo HD
2023-09-28
05:15 Zakup kontrolowany | S26E366
06:10 Patrol drogowy | S10E8/10
07:05 Polak potrafi 19 | S19E01
07:35 Wyburzacze | S08E1/10
08:15 DeFacto 7 | S07E9/10
08:45 Szczęściarze i pechowcy | S04E4/10
09:45 Sport | E9381
09:50 Nauka jazdy 3 | S03E12/13
10:25 Nauka jazdy 3 | S03E13-ost
10:55 Usterka 9 | S09E11/12
11:30 Usterka 3 | S03E1/11
12:00 Zakup kontrolowany | S28E392
13:00 Pomoc drogowa 24h | S01E8-ost
13:45 Zawodowi handlarze | S09E6/12
14:30 Zawodowi handlarze | S09E7/12
15:15 Wojny samochodowe | S05E9/12
16:00 Wojny samochodowe | S10E3/16
17:00 Wojny samochodowe | S10E4/16
18:00 Raport Turbo | E188/250
18:15 Naprawy nie do naprawy | S04E2/8
19:00 Mobilni mechanicy | S06E6/15
19:45 Jeździć, obserwować | S02E2/12
20:30 Zawodowi handlarze | S14E4/15
21:15 Pomoc drogowa 24h | S07E6/12
22:00 Raport Turbo | E188/250
22:20 77 aut, których nie kupicie | S01E5/12
22:50 Megamyjnia
23:55 Polskie pościgi policyjne | S01E4/6
00:25 Moto-duet | S02E3/6
01:25 Niemiecka budowlanka | S03E4/20
02:25 Uwaga! Pirat! | S20E3/16
03:10 Uwaga! Pirat! | S20E4/16
03:55 Automaniak | S20E4/6
04:40 Automaniak | S20E5/6
TVP 1
2023-09-28
05:15 Dziedzictwo | E119
06:05 Złoty chłopak | E23
07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
07:30 Pełnia wiary
08:00 Wiadomości
08:10 Kwadrans polityczny
08:25 Informacje kulturalne
08:30 Pogoda
08:40 Ranczo 3 - Miedź brzęcząca | S03E36
09:40 Komisarz Alex 6 - Koń wart miliony | S06E77
10:40 Ojciec Mateusz 16 - Antyk | S16E203
11:25 Korona królów. Jagiellonowie - taka historia | E26
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:35 Agropogoda
12:40 To się opłaca
13:00 Przywrócić las
14:00 Złoty chłopak | E24
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:20 Alarm!
15:35 Gra słów. Krzyżówka | E764
16:05 Dziedzictwo | E120
17:00 Teleexpress
17:15 Pogoda
17:20 Jaka to melodia? | E5167
17:55 Klan | E4192
18:25 Leśniczówka | E747
19:00 Jeden z dziesięciu | E3/139
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 Sport
20:15 Alarm!
20:35 Ojciec Mateusz 30 - Kochane pieniążki | S30E382
21:30 Sprawa dla reportera
22:30 Magazyn śledczy Anity Gargas | E283
23:10 Ocaleni
00:10 Festiwal Niepokorni Niezłomni Wyklęci - Studio Festiwalowe 2023
00:30 Tanie dranie - Moroz i Kłopotowski komentują świat - Wolność sztuki po chińsku
01:10 Resortowe dzieci
01:50 Archiwista 2 - Niebezpieczna kasa | S02E3/10
02:45 Tajemnice rodu Valentów 3 | S03E42
03:55 Magazyn śledczy Anity Gargas | E283
04:25 Zakończenie programu
04:35 Klan | E4192
TVP 2
2023-09-28
05:00 Na sygnale - Wszyscy za jednego | E385
05:30 M jak miłość | E1704
06:25 Czas w las 2 | S02E01
06:55 Rodzinka.pl - Kruche szkło | S13E243
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 Pytanie na śniadanie
10:35 Panorama
10:40 Pytanie na śniadanie
11:15 W kotle historii - Bitwa pod Płowcami - zwycięstwo czy remis?
11:50 Barwy szczęścia | E2848
12:30 Koło fortuny | E1573
13:15 Akacjowa 38 | E185
14:05 Va banque | E651
14:35 Na sygnale - Pierwsze skrzypce | E203
15:05 Krok od nieba 2 - Cicha muzyka | S02E24/49
16:00 Koło fortuny | E1574
16:35 Familiada | E2785
17:15 Zakazany owoc | E312
18:00 Panorama
18:20 Va banque | E652
18:45 Akacjowa 38 | E190
19:35 Barwy szczęścia | E2848
20:10 Barwy szczęścia | E2849
20:50 Postaw na milion | E321
21:45 Polskie biesiady - Miłosna
23:10 Godziny - wyścig z czasem
01:00 Bolivar | E44/69
02:00 Pitbull. Ostatni pies
04:15 Rodzinka.pl - Rywalizacja ojciec - syn | S05E115
04:45 Zakończenie programu
TVP 3
2023-09-28
05:20 Kasta - Dom rodzinny
05:45 Turystyczna jazda - Zabrze | E162
06:00 Warszawa. Wczoraj i dziś - Pomnik bitwy z 1831 roku przy Białołęckiej
06:05 Niezwykłe miejsca - Otwock - bunkier | E02
06:15 Express regionów
06:20 Pogoda
06:30 Całkiem niezła historia - …a imię jego było Harald
06:45 Jesień na ROD’os
07:15 Przepis dnia | E29
07:25 Info Wilno | E1053
07:45 Express regionów
08:00 Program lokalny
10:00 TVP 3 Info
10:15 Salon polityczny Trójki
10:30 Program lokalny
10:35 TVP 3 Info
11:00 Twój wybór - Extra
11:15 TVP 3 Info
11:30 Program lokalny
11:35 TVP 3 Info
12:00 TVP 3 Info
12:30 Program lokalny
12:45 Express regionów
12:55 Agrobiznes extra
13:05 Agropogoda
13:07 TVP 3 Info
13:30 Program lokalny
13:35 TVP 3 Info
14:00 TVP 3 Info
14:15 Na zdrowie. Poradnik medyczny TVP 3 - Dieta owocowa | E101
14:30 Program lokalny
14:45 Express regionów
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:20 Balans bieli
15:50 Przepis dnia | E29
16:00 Express regionów flesz
16:05 Echa dnia
16:20 Pogoda
16:30 Program lokalny
16:45 Express regionów
16:50 Pogoda
17:00 Program lokalny
20:00 Twój wybór
20:30 Program lokalny
20:35 Przysięga | E322
21:25 Program lokalny
22:00 Studio LOTTO
22:10 Dziennik regionów
22:30 Pogoda
22:40 Kryminalna siódemka
22:55 Ocaleni
23:55 Czyja będzie Polska? - Bohaterowie Niepodległej
00:20 Całkiem niezła historia - Zachomikowani
00:35 Kasta - Szczytny cel
01:05 Dziedzictwo | E85
01:55 Niezwykłe miejsca - Otwock - bunkier | E02
02:05 Zranione ptaki | E32
02:55 Spotkania w świecie ciszy
03:25 Wiek to tylko liczba
03:50 Całkiem niezła historia - Za boskimi klawiszami
04:10 Kryminalna siódemka
04:25 Dziennik regionów
04:45 Pogoda
04:55 Twój wybór
TVP ABC
2023-09-28
05:10 Domisie - Żaby - pogodynki
05:35 Domisie - Bazyli - Sobieradek | E333
06:05 Miś Uszatek - Ratownicy | E07
06:15 Kangurek Hip-Hop - Żubr | E07
06:20 Sceny z życia smoków - Wyprawa bardzo ratunkowa | E07
06:40 Rodzina Treflików - Kołysanka | S01E02
06:50 Dziwny świat kota Filemona - Miejsce na zapiecku
07:05 Przyjaciele Misia i Margolci - Urodziny Misia | E58
07:30 Klinika Doktora Krokodyla - Zastrzyk | E05
07:40 Koko Smoko - Szef kuchni na diecie | E09
07:50 Koko Smoko - Smoczy wypas | E10
08:05 Mush-Mush i Grzybaszki - Korowyścig z Bestią | E05
08:20 Myszkieterowie - Do tańca i do kuksańca | S01E31
08:35 Mała szkoła Helenki - Graj muzyczko, graj | E31
08:45 Daisy i Ollie 4 - Jak się rozmawia ze zwierzętami? | S04E83
09:00 Wishenpoof - Klasowe głosowanie | E32
09:30 Domisie - Domisiowe zoo
10:00 Zwierzaki Czytaki - Katastrofa parkingowa | E111
10:20 Król Maciuś Pierwszy - Niech żyje deszcz | S01E25
10:30 Mami Fatale - Dawno temu | E09
10:40 Bobaski i Miś - Kreska | S01E37
10:45 Bobaski i Miś - Magiczna kostka | S01E38
10:55 Świnka Peppa 5 - Kylie kangur | S05E14
11:00 Świnka Peppa 5 - Kapitan tato Pies | S05E15
11:05 Molang 2 - Motocykl | S02E53
11:15 Przygody kota Filemona - Fortel
11:25 Przygody kota Filemona - Przyjaciel lis | E08
11:40 Tree Fu Tom - Rajd ścigaczy | S01E32
12:00 Bob Budowniczy 19 - Kanapka pana Kamyka | S19E11
12:10 Bob Budowniczy 19 - Niedźwiedzia góra | S19E12
12:30 Strażak Sam 10 - Dzień pingwina | S10E23
12:40 Strażak Sam 10 - Festyn w Pontypandy | S10E24
12:55 Halo, halo! - Porada w sprawie kolorów | E18
13:00 Cześć, czy mogę Cię zjeść? - Jedzenie poza domem | E63
13:10 Molang 4 - Wielkie serce | S04E203
13:25 Krecik i panda - Nowy dom Krecika | E03
13:35 Krecik i panda - Ciekawa pułapka | E04
13:50 Oktonauci - Oktonauci i zaginiona rozgwiazda | S01E32
14:10 Smok Dyziek - Prezent malowany | S01E11
14:20 Smok Dyziek - Pokaz fajerwerków | S01E12
14:35 Pat i świat - Katastrofa na kolację | S01E63
14:45 Pat i świat - Wywiad | S01E64
14:50 Lassie i przyjaciele - Spęd koni | E08
15:20 Rozmowy na dwie głowy - Powtarzanie | E33
15:25 Al-chemik - Pech Kaliny | E27
15:45 Mocny Mike - Mike na lodzie | S01E16
15:50 Transformers: Cyberverse - Naukowiec | S01E47
16:05 Transformers: Cyberverse - Sojusz | S01E48
16:20 Sadie Sparks - Przeklęty zegarek | S01E32
16:35 Super Wings: Strażnicy Świata - Podwodne koła | E07
16:50 Super Wings: Strażnicy Świata - Sporty wodne z morsami | E08
17:00 Tygrysek Percy i jego opowieści - Percy i wymarzony giermek | E32
17:10 Stacyjkowo - Wilson i słoń | S01E02
17:30 Mia i ja 2 - Zaklęcie zielonego płynu | S02E32
18:00 Artur i Dzieci Okrągłego Stołu - Pilnowanie gryfów | E63
18:10 Artur i Dzieci Okrągłego Stołu - Pozory mylą | E64
18:25 Idefiks i Nieugięci - Galijski honor | E11
18:40 Idefiks i Nieugięci - Marmurowe bóstwo | E12
19:00 Koko Smoko - Podniebna randka | E07
19:10 Koko Smoko - Przyjacielska wizyta | E08
19:20 Mush-Mush i Grzybaszki - Grzybrostki na ratunek | E06
19:35 Myszkieterowie - Zakochany szczur | S01E32
19:45 Pola i Piotruś - Sekretne przywitanie | S01E32
19:55 Czytanie przed spaniem - Lokator
20:05 The Garfield Show - Problemy z rybami | S01E32
20:15 Zig i Sharko 2 - Ogłuszający hałas | S03E63
20:25 Zig i Sharko - Tata Bernie | S03E64
20:40 Głębia - Test | E08
21:05 Gortimer Gibbon z ulicy Normalnej - Ranger i ciężar świata | E32
21:35 Scooter, tajny agent | S01E13
22:05 Okrasa łamie przepisy - Z łąki i z warzywnika
22:35 Magiczne drzewo - Drewniany pies | S01E01
23:10 Magiczne drzewo - Kostka | S01E02
23:40 Jak to działa? - Matematyka, cz. 2. | E130
00:10 Zakończenie programu
TVP Dokument
2023-09-28
06:00 Dzika Polska - Galaktyka owadów
06:30 Podróże z historią - Z życia wyższych sfer | E51
07:00 Notacje - Marian Kociniak. Mów łacku prawdę
07:15 Wilkasy 70
07:25 Zakochaj się w Polsce - Słupsk | E193
07:55 Weterynarze z sercem | E55
08:25 Czy żółwie czeka zagłada?
09:20 Ropuchy i ludzie
10:25 W 24 godziny - Buenos Aires w 24 godziny | S01E03
10:50 W 24 godziny - Sydney w 24 godziny | S01E04
11:20 Miasto Kazimierz pod Krakowem
11:55 Twarzą do orkiestry - Witold Rowicki
12:55 Tajemnice Trzeciej Rzeszy. Poszukiwanie bomby Hitlera
13:55 Pumy - legendy gór lodowych | E01
14:55 Rumunia nieokiełznana
16:05 Język ciała odkodowany
17:05 W 24 godziny - Mediolan w 24 godziny | S01E05
17:35 W 24 godziny - Los Angeles w 24 godziny | S01E06
18:05 Max Factor
19:10 Wszystkie kolory świata - Burgundia - serce Francji
20:15 Zawsze gotowi, zawsze blisko | E07
20:45 Zawsze gotowi, zawsze blisko | E08
21:20 Kurierka
22:25 Dzieci żołnierze - nowa wojna
23:45 Weterynarze z sercem | E56
00:15 Powstanie Warszawskie dzień po dniu | E59
00:30 Krajobrazy polskie - Dolina Baryczy
00:45 Notacje - Ryszard Matuszewski. Poznałem wspaniałego poetę
01:00 Skazany na zapomnienie. Wacław Lipiński
02:10 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii - Pokonać żywioł
02:45 Tu się żyje
03:40 Pociąg do Bollywood
04:35 Zakończenie programu
TVP HD
2023-09-28
05:05 Zakończenie programu
05:25 Zakochaj się w Polsce - Ostrów Lednicki | E09
06:00 Na dobre i na złe - Magiczne słowo | E636
06:55 Ranczo 6 - Wiatr w żaglach | S06E69
07:55 Rodzinka.pl - Wykładowca na Jajlu | S15E270
08:25 Rodzinka.pl - Granice miłości | S15E271
08:55 Ojciec Mateusz 12 - Disco | S12E154
09:50 Ojciec Mateusz 12 - Żart | S12E155
10:45 Gra słów. Krzyżówka | E749
11:20 Na sygnale - Nieprawda | E207
11:50 Na sygnale - Skrawki pamięci | E208
12:25 Ojciec Mateusz 3 - Świadek | S03E36
13:20 Komisarz Alex 16 - Tajemnica klasztoru | S16E203
14:15 Ranczo 4 - Zemsta i wybaczenie | S04E52
15:15 Ranczo 5 - Msza obywatelska | S05E53
16:10 Na ratunek ogrodom 2 | E08
16:45 Korona Gór Polski 2 - Kłodzka Góra | E04
17:20 Ojciec Mateusz 29 - Ostatni taniec | S29E381
18:20 Ojciec Mateusz 22 - Stalkerka | S22E290
19:20 Ranczo 6 - Seks nocy letniej | S06E70
20:10 Rodzinka.pl - Kwestia perspektywy | S08E176
20:45 Rodzinka.pl - Życie nie jest nudne | S08E177
21:25 Love me or leave me. Kochaj albo rzuć | E01
22:25 Houdini: Magia miłości
00:10 Zostawić Las Vegas
02:10 Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2023 - Finał | E04
03:15 Postaw na milion | E320
04:15 Rolnik szuka żony 10 | S10E02
TVP Historia
2023-09-28
06:35 Był taki dzień - 28 września
06:40 Kalendarium Powstania Warszawskiego
06:50 Stulecie Winnych 2 | S02E23
07:40 Flesz historii - ekstra | E98
07:50 Polskie Państwo Podziemne 1939-1945
09:05 Informacje kulturalne
09:25 Wszystkie kolory świata - Tohoku inna, dzika Japonia
10:25 Mój Tata
11:20 Ja cię uczyć każę - Ocet, wermut czy alfabet palcowy | E05
11:45 Zamki kresowe Rzeczypospolitej - Ostróg
12:05 Królowa Bona | E01
13:05 Flesz historii | E655
13:30 Japońska wyprawa Joanny Lumley | E01
14:30 Giganci historii - Mitologia grecka
15:20 Przeczytaj mi tę historię | E115
15:30 Wojna polska 1939. Dzień po dniu | E28
16:00 Tajemnice szpiegów wojny - Szpieg, który ocalił świat | E3/4
17:00 Pamięć
17:45 Marian na wojnie. Animowana historia Mariana Walentynowicza
18:00 Przypadek Polski. Polityka i idee | E05
18:25 Archiwum zimnej wojny - Inna Rosja w
19:05 Stulecie Winnych 2 | S02E24
20:00 Gość. W kontrze
21:00 Kryptonim HHhH
23:00 Kalendarium Powstania Warszawskiego
23:05 Stawka większa niż życie - Akcja | S01E16/18
00:05 A więc wojna | E28
00:15 Wszystkie kolory świata - Tohoku inna, dzika Japonia
01:25 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii - Walki o pamięć odsłona kolejna
02:05 Wojna w eterze | E128
02:15 Zakończenie programu
TVP Info
2023-09-28
05:17 Agrobiznes
05:35 Powitanie - Poranek: Serwis Info
05:39 Serwis Info
05:50 Agrobiznes extra
06:00 Agropogoda
06:02 Powitanie - Wstaje dzień
06:04 Serwis Info
06:16 Wstaje dzień
06:20 Pogoda Info
06:27 Wstaje dzień
06:30 Serwis Info
06:35 Wstaje dzień
06:40 Rodzina i praca
06:50 Jak oni kłamią
07:00 Serwis Info
07:12 Jedziemy
07:50 Agrobiznes
07:55 Agropogoda
08:00 Jedziemy dalej
08:20 Serwis Info
08:23 Minęła ósma
09:00 Serwis Info
09:08 Minęła dziewiąta
09:40 Plan dnia
10:00 Serwis Info
10:20 Pogoda Info
10:29 Serwis Info
10:51 Pogoda Info
10:59 Serwis Info
11:29 Serwis Info
11:53 Pogoda Info
12:00 Info Raport
13:20 Info Kultura
13:29 Serwis Info
13:51 Pogoda Info
13:59 Serwis Info
14:29 Serwis Info
14:52 Pogoda Info
14:59 Serwis Info
15:29 Info dzień
16:45 Info Kultura
16:50 Info dzień
17:00 Teleexpress
17:15 Teleexpress Extra
17:30 O co chodzi
18:00 Panorama
18:20 Za czy przeciw
18:55 Serwis Info
19:19 Jak oni kłamią
19:30 Wiadomości
19:58 Gość
20:14 Minęła dwudziesta
21:00 W otwarte karty
21:40 Serwis Info
21:50 W tyle wizji
22:25 Serwis Info
22:30 W tyle wizji extra
22:50 Jak oni kłamią
23:00 INFO wieczór
23:30 Giganci Sportu Polska Press
23:59 Serwis Info
00:03 Wiadomości
00:31 Gość
00:46 Jak oni kłamią
00:56 Czym żyje świat
01:23 Pogoda Info
01:31 Minęła dwudziesta
02:30 W tyle wizji
03:05 Serwis Info
03:10 W tyle wizji extra
03:33 Pogoda Info
03:42 Taśmy bezpieki - Nielegałowie | E92
04:13 Taśmy bezpieki - Drugi obieg wydawniczy | E93
04:52 Dzieci wojny
TVP Kobieta
2023-09-28
06:00 Wojciech Cejrowski - boso przez świat - Peru. Peru od tyłu | E119
06:30 Zakazany owoc | E12
07:30 Kwiaty na warsztat 5 - Spektakularny bukiet z hortensjami w roli głównej | S05E4/6
08:00 Przysięga | E220
09:00 Przysięga | E221
10:00 Winnice miłości | E19/193
11:00 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murat IV | S02E93
12:00 Pytanie na śniadanie
14:55 Koło fortuny | E1321
15:30 Ojciec Mateusz 5 - Gwiazdeczka | S05E57
16:30 Ojciec Mateusz 5 - Powódź | S05E58
17:30 Nowe życie na wsi 26 | S26E25/70
18:30 Winnice miłości | E20/193
19:30 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murat IV | S02E93
20:30 Sześć sióstr | S02E250
21:35 Druga twarz
23:15 Hollywoodzkie szaleństwo Tiki
00:25 Nieudane operacje plastyczne gwiazd | S06E07
01:25 Ranczo 6 - Seks nocy letniej | S06E70
02:20 Trend XXI | E128
02:50 Zakończenie programu (przerwa techniczna)
TVP Kultura
2023-09-28
05:25 Teledysk
05:40 Afisz kulturalny ekstra
05:50 Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2 na stream.tvp.pl
05:55 Zakończenie programu
07:00 Teledysk Scena Klasyczna - Leszek Możdżer - Fryderyk Chopin Nokturn g - moll op. 15 nr 3
07:35 Księga przestrzeni - Bezy, winnice i pudełka na buty | E04
08:15 Którędy po sztukę - Dürer | S09
08:30 Informacje kulturalne
09:00 Szatan z siódmej klasy
11:00 Rodzina Kanderów - Ogień i krew. Rok 1949 | E03
12:05 Legendarne hollywoodzkie pary - Ingrid Bergman i Roberto Rossellini
13:10 Informacje kulturalne
13:40 Herbert. Rekonstrukcja poety
15:25 Ranczo Wilkowyje
17:15 Wędrowiec polski - Warszawa da się lubić
18:00 Międzynarodowy Festiwal Telewizyjny - Heart of Europe - gala zamknięcia
19:00 Koncert z okazji otwarcia Muzeum Historii Polski | E01
20:10 Zezowate szczęście
20:35 Czwartkowy klub filmowy - Wstęp do filmu
22:30 Koncert z okazji otwarcia Muzeum Historii Polski | E02
23:25 Informacje kulturalne
23:45 Glina 2 | S02E17/25
00:40 Seksmisja
02:55 Deva
04:20 Jean-Michel Basquiat - artysta totalny
TVP Kultura 2
2023-09-28
07:00 Scena muzyczna: Bum Bum Orkestar
07:40 Międzynarodowy Festiwal Telewizyjny - Heart of Europe - studio festiwalowe
08:00 Informacje kulturalne
08:15 Tamte lata, tamte dni: Józef Wilkoń
08:40 Paryż. Śladami Chopina (2)
09:00 Rola życia: Ewa Szykulska
09:30 Szczęśliwy brzeg
11:05 Mazurki nad Wisłą: Sławomir Czekalski
11:35 Dzika muzyka: Śpiewanie wiosenne na Podlasiu
12:00 Niezwykłe historie z pocztówek: Kazimierz Smuczak - artysta, malarz z Nałęczowa
12:15 Szlakiem drewnianych kościołów: Rzgów
12:35 Pasjonaci: Stanisław Dworakowski - zapomniany etnograf
13:00 Legendarne hollywoodzkie pary: Ingrid Bergman i Roberto Rossellini
13:55 Mole książkowe
14:10 Informacje kulturalne
14:25 Legendy rocka: Soft Rock
14:50 Herbert. Rekonstrukcja poety
16:20 Blisko, coraz bliżej: Ta zima była gorąca. Rok 1945 (18)
17:40 Notacje: Jan Nowak-Jeziorański. Tam jest wasza ojczyzna
18:00 Międzynarodowy Festiwal Telewizyjny - Heart of Europe: Gala zamknięcia
19:00 Koncert z okazji otwarcia Muzeum Historii Polski (1)
20:15 Którędy po sztukę: Dürer
20:25 Czwartkowy klub filmowy: Zezowate szczęście
20:35 Czwartkowy klub filmowy: Zezowate szczęście
22:35 Koncert z okazji otwarcia Muzeum Historii Polski (2)
23:30 Informacje kulturalne
23:50 Glina 2 (17/25)
00:40 Paryż. Śladami Chopina (4)
01:00 Informacje kulturalne
01:15 Tamte lata, tamte dni: Józef Wilkoń
01:40 Paryż. Śladami Chopina (2)
01:55 Rola życia: Ewa Szykulska
02:20 Notacje: Jan Nowak-Jeziorański. Tam jest wasza ojczyzna
02:35 Mazurki nad Wisłą: Sławomir Czekalski
03:00 Wędrowiec polski: Warszawa da się lubić
03:30 Zakończenie programu
TVP Nauka
2023-09-28
06:00 Korona Gór Polski - Śnieżnik | E01
06:30 Weterynarze z sercem | E63
07:05 Wojciech Cejrowski - boso przez świat - Tabu | E57
07:35 Czy wiesz, że? | E181
08:10 Dorwać wirusa - Testy | E05
08:35 Astronarium - Stała Hubble’a | E115
09:10 Sekrety starożytnych inżynierów | S01E05
10:10 Piwnice Jukatanu - Ogrody Belize - Rio Lampara | E15/25
10:40 Piwnice Jukatanu - Ogrody Belize - Karaibska rafa | E16/25
11:10 Korona Gór Polski - Śnieżnik | E01
11:40 Weterynarze z sercem | E63
12:10 Wojciech Cejrowski - boso przez świat - Tabu | E57
12:45 Czy wiesz, że? | E181
13:20 Dorwać wirusa - Testy | E05
13:55 Nasz dziwaczny świat 2 | S02E12
14:55 Wynalazki, które zmieniły świat - Samolot | S01E2/6
15:55 Piwnice Jukatanu - Ogrody Belize - Rio Lampara | E15/25
16:25 Piwnice Jukatanu - Ogrody Belize - Karaibska rafa | E16/25
16:55 Podwodny raj Borneo - Żółwi zakątek | E18/22
17:30 Weterynarze z sercem | E64
18:00 Wojciech Cejrowski - boso przez świat - Świnia | E58
18:30 Czy wiesz, że? | E182
19:05 Operacja zdrowie - Refluks
19:35 Astronarium - Perseverance i tajemnice Marsa | E116
20:00 Zagadki powierzchni
21:15 Huragany - Przewidzieć nieprzewidywalne | E01
22:10 Rok Mikołaja Kopernika
23:20 Podwodny raj Borneo - Żółwi zakątek | E18/22
23:55 Weterynarze z sercem | E64
00:35 Wojciech Cejrowski - boso przez świat - Świnia | E58
01:05 Czy wiesz, że? | E182
01:45 Operacja zdrowie - Refluks
02:25 Astronarium - Perseverance i tajemnice Marsa | E116
03:05 Zagadki powierzchni
04:05 Zakończenie programu
TVP Polonia
2023-09-28
05:05 Aleksandra Kurzak. Portret gwiazdy
05:30 Midnight News
06:00 Polonia 24
06:30 Słownik polsko@polski | E582
07:00 Prywatne życie zwierząt 8 - Brzydale | S08E07
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
10:35 Panorama
10:40 Pytanie na śniadanie
11:10 Nad Niemnem | E505
11:30 Barwy szczęścia | E2829
12:00 Wiadomości
12:15 Blondynka 6 - Bryczką bez konia | S06E71
13:05 Blondynka 6 - Na rozstaju dróg | S06E72
14:05 Giganci historii - Polskie formacje wojskowe podczas Wielkiej Wojny
15:00 Wiadomości
15:20 Miś Uszatek - Jak sójka za morze
15:30 Miś Uszatek - Parasol
15:40 Dziwne przygody Koziołka Matołka - W poszukiwaniu przyjaźni | E23
16:00 Korona królów. Jagiellonowie - taka historia | E19
16:30 Barwy szczęścia | E2829
17:00 Teleexpress
17:20 Stacja innowacja
17:55 Wschód
18:10 Wilnoteka | E648
18:30 Informacje kulturalne
18:45 Czym żyje świat
19:05 Gra słów. Krzyżówka | E759
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 Sport
20:20 Krucjata. Prawo serii | E7/13
21:10 Krucjata. Prawo serii | E8/13
22:05 Polonia 24
22:35 Rozróby u Kuby
23:15 W powiększeniu
00:00 Midnight News
00:35 Gra słów. Krzyżówka | E759
01:00 Niezwykłe historie Biało-Czerwonych - Stanisław Królak
01:20 Niezwykłe miejsca - PWPW Powstanie Warszawskie
01:30 Wiadomości
02:00 Pogoda
02:05 Sport
02:10 Polonia 24
02:40 Ojciec Mateusz 19 - Narzeczona | S19E243
03:30 Ojciec Mateusz 19 - Sparring | S19E244
04:25 Barwy szczęścia | E2829
04:55 Wędrowiec polski - Górny Śląsk
TVP Rozrywka
2023-09-28
05:20 Zakończenie programu
06:15 Zakochaj się w Polsce - Wielki Gościniec Litewski | E44
06:45 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia Mazowsza
07:20 Okrasa łamie przepisy - Na ryby do Gdańska
07:50 Gra słów. Krzyżówka | E516
08:25 Familiada | E2847
08:55 Va banque | E341
09:30 Koło fortuny | E1356
10:05 Wojciech Cejrowski - boso przez świat - Peru. Cuzco | E108
10:45 Postaw na milion | E258
11:40 Postaw na milion | E259
12:35 Familiada | E2848
13:15 Czterdziestolatek - Gra wojenna, czyli na kwaterze | E18/21
14:25 Rodzinka.pl - Powrót | S01E23
14:55 Rodzinka.pl - W szponach konsumpcji | S01E24
15:35 Tak to leciało! | E16
16:30 Kabaret Letnią Porą | E24
17:25 Va banque | E342
17:55 Gra słów. Krzyżówka | E517
18:35 Okrasa łamie przepisy - Ryby z dawnej Wisły
19:05 Okrasa łamie przepisy - Z łąki i z warzywnika
19:40 Wojciech Cejrowski - boso przez świat - Peru. Lama | E116
20:15 Wojciech Cejrowski - boso przez świat - Peru. Fabryka czekolady | E117
20:55 Kabaret. Super Show Dwójki | S01E07
22:00 Postaw na milion | E260
22:50 Postaw na milion | E261
23:50 Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia - Trasasasa | E01
00:55 Koło fortuny | E1355
01:35 Koło fortuny | E1347
02:20 Kabaret Letnią Porą | E09
03:25 Kabaret Letnią Porą | E10
04:25 Hity wszech czasów | E01
TVP Seriale
2023-09-28
05:05 Złotopolscy - Serce na dłoni | E856
05:35 Zakończenie programu
05:50 Rodzinka.pl - Emocjonalne zombie | S11E217
06:20 Na sygnale - Do ostatniego wejrzenia | E358
06:55 Na sygnale - Benio i Czarek | E359
07:30 Ojciec Mateusz 12 - Złoty interes | S12E159
08:30 Komisarz Alex 4 - Niebezpieczne zadanie | S04E52
09:20 Złotopolscy - Nagroda | E857
09:55 Klan | E768
10:30 Ranczo 3 - Radio interaktywne | S03E31
11:25 Ojciec Mateusz 29 - Ostatni taniec | S29E381
12:20 Rodzinka.pl - Anioł, nie kobieta | S11E218
12:55 Rodzinka.pl - W salonowca gracie? | S11E219
13:35 Ojciec Mateusz 5 - Ogrodnik | S05E69
14:35 Ojciec Mateusz 6 - Eden | S06E70
15:30 Komisarz Alex 5 - Lista śmierci | S05E53
16:15 Na sygnale - Chodził wilk razy kilka | E360
16:50 Na sygnale - Przywiązanie | E361
17:25 Ranczo 3 - Wielkie odkrycie | S03E32
18:30 Ranczo 3 - Sprawca | S03E33
19:30 Ojciec Mateusz 6 - Powrót Piotra | S06E71
20:30 Komisarz Alex 19 - Krańcówka | S19E241
21:30 Ranczo 3 - Odsiecz | S03E34
22:30 Ranczo 3 - Upadek obyczajów | S03E35
23:30 Ojciec Mateusz 6 - Fatum | S06E72
00:25 Komisarz Alex 19 - Kobieta z autokaru | S19E242
01:25 Nowa - Prawdziwa miłość | E12/13
02:25 Nowa - Pożegnanie | E13-ost
03:25 Wiedźmin - Dzieciństwo | E1/13
04:25 Klan | E768
TVP Sport
2023-09-28
05:30 Sportowy wieczór
06:05 Boks: Memoriał Leszka Drogosza - Chęciny 2023
08:30 Kajakarstwo górskie: Mistrzostwa świata - Lee Valley 2023 - kajaki - finały
10:00 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy: Polska - Wyspy Owcze
12:15 Kolarstwo: Tour de Pologne - podsumowanie
13:45 Koszykówka mężczyzn: Turniej prekwalifikacyjny do Letnich Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024 - podsumowanie
16:00 Strongman: Liga Mistrzów 2023 - Finlandia 2 | E03
16:55 Tenis stołowy: LOTTO Superliga: SBR Dojlidy Białystok - KS Dekorglass Działdowo
19:40 Siatkówka kobiet: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Polska - Włochy
21:30 Sportowy wieczór
22:10 Ring TVP Sport
23:05 Boks: Gala MB Boxing Night 16 we Wrocławiu - podsumowanie
01:25 Igrzyska Europejskie Kraków - Małopolska 2023: Taekwondo - finały
02:40 Igrzyska Europejskie Kraków - Małopolska 2023: Taekwondo - finały
03:50 Igrzyska Europejskie Kraków - Małopolska 2023: Muay Thai - finały
TVP World
2023-09-28
05:00 World News
05:15 Weather
05:20 Eastern Express
05:40 World Talks - Culture
06:00 Service of the Day
06:30 World Today
06:55 Weather
07:00 World News Flash
07:15 Do góry nogami
08:00 World News
08:20 Weather
08:25 Morning World Today
08:55 Weather
09:00 World News
09:15 Interview
09:30 World News Flash
09:35 World News
09:40 Interview
09:55 Weather
10:00 World News
10:15 Interview
10:30 World News Flash
10:35 World News
10:40 Interview
10:55 Weather
11:00 World News
11:20 Weather
11:25 Morning World Today
11:55 Weather
12:00 World News
12:20 Interview
12:35 World News Flash
12:45 Interview
13:00 World News
13:20 Interview
13:35 World News Flash
13:45 Interview
14:00 World News
14:20 Interview
14:35 World News Flash
14:45 Interview
15:00 World News
15:20 Interview
15:35 World News Flash
15:45 Interview
16:00 World News
16:15 Niepowtarzalna
16:45 Warszawa bez tajemnic. Bemowo
17:00 World News
17:20 Interview
17:30 Weather
17:35 World News Flash
17:45 World Talks
18:00 World News
18:20 Interview
18:30 Weather
18:35 Eastern Express
19:00 World News
19:20 Interview
19:35 World News Flash
19:40 Weather
19:44 Interview from Wilnius
20:00 Service of the Day
20:30 Weather
20:32 World Today
20:55 Weather
21:00 World News
21:20 Business Arena
21:40 Weather
21:45 Military Mind
22:00 World News
22:15 Rock Rachoń
22:45 Break the Fake
22:55 Weather
23:00 World News
23:15 Eastern Express
23:40 Weather
23:43 Interview from Wilnius
00:00 Midnight News
00:30 World Today
00:55 Weather
01:00 World News Flash
01:15 World Talks
01:30 World News Flash
01:40 Break the Fake
01:50 Military Mind
02:00 Service of the Day
02:30 Weather
02:33 Business Arena
02:55 Weather
03:00 Midnight News
03:30 Weather
03:35 Warszawa mówi | E02
04:00 World News Flash
04:15 Rock Rachoń
04:45 World Talks
TVS PL
2023-09-28
05:20 Szlagierowe propozycje
06:00 Telesprzedaż
09:00 Szlagierowa telesprzedaż
09:20 Przegląd prasy
09:30 Szlagierowe propozycje
09:55 Muzyczne dzień dobry
10:25 Przy muzyce po Śląsku
11:25 Muzyczne podróże
12:30 Spotkanie z balladą
13:55 Kino TVS: Statek marzeń - Seszele
15:55 Przegląd prasy
16:00 Silesia flesz; Pogoda
16:10 Podróże z wędrownymi motylami
16:45 Detektyw Monk 5 (5)
17:45 Silesia flesz; Pogoda
18:00 Napisała: Morderstwo 7 (15)
19:00 Detektyw Monk 5 (6)
19:55 Columbo 4 (5)
21:40 Napisała: Morderstwo 7 (16)
22:35 Pasmo ciekawostek
23:00 Silesia flesz; Pogoda
23:15 Columbo 4 (6)
00:45 Pasmo ciekawostek
02:55 Śląska karuzela
04:20 Program kulinarny
04:55 Przy muzyce po Śląsku
Warner TV
2023-09-28
06:00 Laboratorium Dextera: Dług Dextera (10)
06:05 Poniedziałki na chirurgii: Najgorszy scenariusz (1)
07:00 Domek na prerii 7: Laura Ingalls Wilder, część 2 (2)
08:00 Domek na prerii 7: Nowy początek (3)
09:00 Diukowie Hazzardu 3: Horror z Hazzardville (2)
10:00 Diukowie Hazzardu 3: A w tym narożniku, Luke Duke (3)
11:00 Diukowie Hazzardu 3: Zmarły J.D. Hogg (4)
12:00 Cudotwórcy 2: Wyprowadzka: część 2 (10)
12:25 Alf (1)
12:55 Domek na prerii 7: Walcz drużyno, walcz (4)
13:55 Domek na prerii 7: Ciche wołanie (5)
14:55 Domek na prerii 7: Portret miłosny (6)
15:55 Diukowie Hazzardu 3: Baa, Baa Biała Owca (5)
16:55 Diukowie Hazzardu 3: Pani Roscoe P. Coltrane (6)
17:55 Diukowie Hazzardu 3: Wielki pościg za Mikołajem (7)
18:55 Marsjanie atakują!
21:00 Zagłada Los Angeles
22:40 Uznany za niewinnego
01:15 Oszukać przeznaczenie 5
03:05 Blade: Wieczny łowca
WP
2023-09-28
05:00 Mistrzowie Kabaretu - Kabaret Skeczów Męczących | S02E01
06:00 Mistrzowie Kabaretu 10 - Kabaret Młodych Panów, Kabaret Spółka z o.o. | S10E02
07:00 Tłit | E873
07:35 Porzucone budowle 7 | S07E07
08:35 Porzucone budowle 3 | S03E07
09:35 Porzucone budowle 4 | S04E03
10:30 Policjanci z sąsiedztwa 4 | S04E13
11:30 Prosto z grilla 4 | S04E03
11:50 WP News 11:50 | E675
12:00 Pokochaj lub sprzedaj: Australia 2 | S02E13
13:00 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 5 | S05E19
14:00 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 | S04E14
15:00 Nowy aranż 2 - Szklarska Poręba | S02E05
15:30 Prosto z grilla 2 | S02E05
15:50 Policjanci z sąsiedztwa 4 | S04E16
16:50 WP News 16:50 | E675
17:00 Morderstwa w Midsomer 7 | S07E06
19:05 Wariaci za kierownicą 2 | S02E03
20:05 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas | S01E16
21:00 Policjanci z sąsiedztwa 4 | S04E17
22:00 Kabaretowa noc pod gwiazdami | S01E04
23:00 Mistrzowie Kabaretu 10 - Kabaret Młodych Panów, Kabaret Spółka z o.o. | S10E02
00:00 1, 2, 3… Kabaret! 3 - Góry, lasy, doły | S03E03
01:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas | S01E15
02:05 Kabaret na żądanie | E13
03:00 Mistrzowie Kabaretu 7 - Paranienormalni/Chyba | S07E06
04:05 Mistrzowie Kabaretu 3 - Kabaret Młodych Panów, część 1 | S03E05
Wydarzenia 24
2023-09-28
05:00 Interwencja
05:20 Wydarzenia wieczorne
06:00 Wydarzenia
06:30 Wydarzenia
07:00 Wydarzenia
07:30 Wydarzenia
08:00 Wydarzenia
08:30 Wydarzenia
09:00 Wydarzenia
09:30 Wydarzenia
10:00 Wydarzenia
10:30 Wydarzenia
11:00 Wydarzenia
11:30 Wydarzenia
12:00 Wydarzenia
12:40 Pogoda
12:50 Wydarzenia 12:50
13:30 Wydarzenia
14:00 Wydarzenia
14:30 Wydarzenia
15:00 Wydarzenia
15:40 Pogoda
15:50 Wydarzenia 15:50
16:10 Więcej
16:20 Gość
16:45 Wydarzenia
17:00 Wydarzenia
17:30 Wydarzenia
18:00 Wydarzenia
18:40 Pogoda
18:50 Wydarzenia 18:50
19:25 Gość
19:45 Sport
20:00 Wydarzenia
20:30 Wydarzenia
21:00 Wydarzenia
21:40 Pogoda
21:50 Wydarzenia wieczorne
22:25 Pogoda
22:30 Wydarzenia
23:00 Wydarzenia
23:30 Wydarzenia
00:00 Wydarzenia
00:30 Wydarzenia
01:00 Wydarzenia wieczorne
01:40 Interwencja
02:00 Z klimatem i z pasją
02:30 Emil, pogromca mandatów
03:00 Wydarzenia wieczorne
03:40 Interwencja
04:00 Poszukiwacze historii
04:30 SuperLudzie