[ - ]
БНТ 1
05:55 Бразди /п/
06:25 Иде нашенската музика /п/
07:25 Неделно евангелие
07:30 Милион и две усмивки Детско предаване
09:00 Денят започва с Георги Любенов Публицистично предаване
11:00 Отблизо с Мира Развлекателно предаване
12:00 По света и у нас Информационна емисия
13:00 Оперативна програма "Околна среда"
13:10 България от край до край
13:45 Ръкописът /п/
15:20 Вълшебната котка игрален филм /Чехия, 2011г./, режисьор Вит Караш, в ролите: Марика Шоповска, Ондржей Новак, Либуше Шафранкова и др.
16:50 Непозната земя
17:20 Спортна треска
18:30 Теглене тиражите на ТОТО 2 и Втори ТОТО шанс
19:00 Един ден от живота на Орфей документален филм на Тома Томов
19:55 Лека нощ, деца!
20:00 По света и у нас Информационна емисия
20:30 Детски песенен конкурс на Евровизия 2015 - откриване и жребий пряко предаване от зала 6 на НДК
22:10 Лачените обувки на българското кино: "Сънувам музика" документален филм /1987г./, сценаристи: Виолет Цеков и Георги Аврамов, режисьор Юри Жиров
23:00 По света и у нас Информационна емисия
23:15 Бели ядове игрален филм /Великобритания, 1987г./, режисьор Майкъл Радфорд, в ролите: Грета Скаки, Чарлс Данс, Джос Аклънд, Сара Майлс и др.(16)
01:05 Непокорната лейди игрален филм/п/(12)
03:20 Дискавъри: "Преселение: Марс и Луните на Юпитер" документален филм /3 и 4 епизод/п/
04:50 Вяра и общество с Горан Благоев /п/
bTV
05:00 "Комиците"/п./ - комедийно шоу
06:00 "Скуби Ду: Мистерия ООД" - анимационен сериал
07:00 Национален парк "Гранд Каньон" - документален филм
08:00 "Тази неделя" - актуално предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
11:00 "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
12:00 bTV Новините - обедна емисия
12:30 "Аламинут: Добре дошли в България" - комедийна поредица
13:00 "Алея за кучета" - комедия, САЩ, 1998г., режисьор: Брус Маккълок, в ролите: Питър Макнийл, Наташа Хенстридж, Люк Уилсън, Джанийн Гарофало, Брус Маккълок, Марк Маккини, Дейвид Макин и др.
15:00 "Предай нататък" - социален проект с водещ Наталия Симеонова
17:00 "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
19:00 bTV Новините - централна емисия
19:30 bTV Репортерите - предаване за журналистически разследвания и филми
20:00 "Фермата" - риалити
22:30 "Папараци" - телевизионен таблоид с водещ Николета Лозанова
23:30 "Райски проект" - комедия, САЩ, 2008г., режисьор: Джон Глен, в ролите: Пол Уолкър, Пипър Перабо, Тони Къран, Ламбърт Уилсън, Линда Карделини и др.
01:20 "Като на кино "/п./- предаване за кино с водещ Стаси Кара
02:20 "Чеволюция" - документален, САЩ, 2008г., режисьор: Луиз Лопез, Триша Зиф, в ролите: Гери Адамс, Антонио Бандерас, Гаел Гарсия Бернал, Ернесто Че Гевара и др.
04:00 "Аламинут: Добре дошли в България" - комедийна поредица
04:30 "Извън играта" - сериал, с. 4, еп. 18
Нова ТВ
06:30 "Иконостас"
07:00 "Виолета" - сериен филм
08:00 "Събуди се..." - предаване на НТВ
11:00 "Съдебен спор" - предаване на НТВ
12:00 Новините на Нова
12:30 "Духът на бала" (премиера) - с уч. на Каси Скербо, Линдзи Шоу, Крис Зилка, Тим Гън и др.и др.
14:10 "Знак на съдбата" - с уч. на Джон Кюсак, Кейт Бекинсейл, Джеръми Пивън, Бриджит Мойнахан, Юджийн Ливай и др.
16:00 "Комбина" - предаване на НТВ
19:00 Новините на Нова - централна емисия
19:30 Темата на Нова
20:00 "Игрите на глада: Възпламеняване - с уч. на Дженифър Лорънс, Джош Хъчърсън, Лиам Хемсуърт, Филип Хофман, Джена Малоун, Елизабет Банкс, Уди Харелсън и др.
22:50 "Чудовищно" - с уч. на Майкъл Стал-Дейви, Майк Вогъл, Джесика Лукас, Лизи Каплан, Одет Юстман, Ти Джей Милър и др.
00:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/
01:00 "Знак на съдбата" - с уч. на Джон Кюсак, Кейт Бекинсейл, Джеръми Пивън, Бриджит Мойнахан, Юджийн Ливай и др. /п/
03:50 "Духът на бала" - с уч. на Каси Скербо, Линдзи Шоу, Крис Зилка, Тим Гън и др.
TV7
05:00 "Новите досиета", сезон 1
05:30 "Сутрешен блок", комедиен сериал, България, 2012
06:30 "Дора Изследователката", анимация
07:40 "Дани Фантома", анимация
08:35 "Епичните приключения на Бъкет и Скинър" детски сериал
09:00 "Фенбой и Чам Чам", анимация
09:50 "i - Карли", анимация
10:45 "Преоткриване"- романтичен, драма 2013
12:30 Новини
13:00 "Терминал 7:Ангел парк"
13:30 "Игри на съдбата"
14:00 "Новите досиета", сезон 1, еп. 4
14:30 "Милионер търси съпруга", риалити, сезон 1
15:30 "Сутрешен блок", комедиен сериал, България, 2012
16:00 "Любов на друг език",драма, Турция 2009, Режисьор: Илксен Башарър,в ролите: Мерт Фърат, Садет Ъшъл Аксой, Лале Мансур, Емре Карайел и др.
18:00 "Жега", разследваща журналистика
18:30 Новини, централна емисия
19:30 "Романтична комедия 1 част:вкусът на любовта",романтичен, Турция 2010, Режисьор: Кече, в ролите: Седеф Авджъ , Синем Кобал , Бурчу Кара, Кемал Хюнал , Енгин Алтън, Гюрген Оз
21:45 "Центурион", екшън, трилър, драма, приключенски, Великобритания 2010, режисьор:Нийл Маршъл, в ролите:Майкъл Фасбендер, Доминик Уест, Олга Куриленка и др.
23:35 Новини
23:50 "Любов на друг език",драма, Турция 2009, Режисьор: Илксен Башарър,в ролите: Мерт Фърат, Садет Ъшъл Аксой, Лале Мансур, Емре Карайел и др.
01:45 "Романтична комедия 1 част:вкусът на любовта",романтичен, Турция 2010, Режисьор: Кече, в ролите: Седеф Авджъ , Синем Кобал , Бурчу Кара, Кемал Хюнал , Енгин Алтън, Гюрген Оз
03:35 "Центурион", екшън, трилър, драма, приключенски, Великобритания 2010, режисьор:Нийл Маршъл, в ролите:Майкъл Фасбендер, Доминик Уест, Олга Куриленка и др.
bTV Comedy
05:00 "Шоуто на Слави" /п./ - вечерно токшоу
06:00 "Не вярвай на кучката от апартамент 23" - комедиен сериал, с. 1, еп. 5, 6
07:00 "Невидими улики" - сериал, еп. 1
08:00 "Различно еднакви" - комедиен сериал, еп. 23, 24
09:00 "По средата" - сериал, с. 4, еп. 11, 12
10:00 "Бебета гении" /п./- комедия, САЩ, 1999г., режисьор: Боб Кларк, в ролите: Катлийн Търнър, Кристофър Лойд, Питър Макникъл и др.
12:00 "Кое е това момиче" -сериал, с. 2, еп. 1, 2
13:00 "Столичани в повече" - комедиен сериал, с. 9, еп. 8
14:00 "Не вярвай на кучката от апартамент 23" - комедиен сериал, с. 2, еп. 17
14:30 "Кухня" /п./ - комедиен сериал, с. 2, еп. 4, 5, 6, 7, 8
17:00 "Всички обичат Реймънд" - комедиен сериал, с. 2, еп. 24, 25, с.3, еп. 1, 2, 3
19:30 "По средата" /п./- сериал, с. 4, еп. 11, 12
20:30 "Ах, тази Мери" /п./ - комедия, САЩ, 1998г., режисьор: Боби и Питър Фарели, в ролите: Камерън Диас, Бен Стилър, Мат Дилън, Лий Евънс, Кри Елиът, Джефри Тамбър, Сара Силверман и др.
22:30 "Всички обичат Реймънд" /п./ - комедиен сериал, с. 2, еп. 24, 25, с.3, еп. 1
00:00 "Офисът" - сериал, с. 7, еп. 7, 8
01:00 "Кое е това момиче" /п./ - сериал, с. 2, еп. 1, 2
02:00 "Не вярвай на кучката от апартамент 23" /п./ - комедиен сериал, с. 1, еп. 5, 6
03:00 "Различно еднакви" /п./ - комедиен сериал, еп. 23, 24
04:00 "Невидими улики" /п./ - сериал, еп. 1
bTV Cinema
06:00 "Като на кино"/п./ - предаване за кино с водещ Стаси Кара
07:15 "3:10 за Юма" - драма, трилър, уестърн, режисьор: Делмър Дейвс, в ролите: Глен Форд, Ван Хефлин, Фелисия Фар и др.
09:15 "Момичето" /п./ - драма, САЩ, 2012г., режисьор: Джулиан Джаралд, в ролите: Сиена Милър, Тоби Джоунс, Имелда Стантън, Пенелъпи Уилтън, Кандис Д'Арси и др.
11:15 "Скрити белези" /п./ - драма, трилър, САЩ, 2010г., режисьор: Робърт Бентън, в ролите: Уентуорт Милър, Антъни Хопкинс, Никол Кидман, Ед Харис, Гари Синийз, Хасинда Барет, Хари Леникс и др.
13:30 "Аватар" /п./- екшън, фантастика, режисьор: Джеймс Камерън, в ролите: Сам Уортингтън, Джовани Рибизи, Сигорни Уивър, Мишел Родригес, Зоуи Салдана, Стивън Ланг и др.
16:45 "Семейство Джоунс" /п./ - драма, САЩ, 2009г., режисьор: Дерик Борте, в ролите: Гари Коул, Лорън Хътън, Дейвид Духовни, Амбър Хард, Деми Мур, Глен Хедли, Крис Уилямс и др.
18:45 "Белият Олеандър" /п./ - драма, САЩ, Германия, 2002г., режисьор: Питър Козмински, в ролите: Мелиса Маккарти, Алисън Ломан, Били Конъли, Рене Зелуегър, Мишел Пфайфър, Ноа Уайли, Робин Райт и др.
21:00 Киновечер: "Гангстери на терена" - драма, криминален, режисьор: Фил Джану, в ролите: Леон Рипи, Дейвид Томас, Дуейн Джонсън - Скалата и др.
23:30 Късно кино: "Послания от мрака" /п./ - трилър, САЩ, 2002г., режисьор: Марк Пелингтън, в ролите: Лора Лини, Уил Патън, Дебра Месинг, Ричард Гиър и др.
01:45 "Тарикатите Блум" /п./- драма, комедия, приключенски, САЩ, 2008г., режисьор: Райън Джонсън, в ролите: Ноа Сеган, Ейдриън Броуди,Рейчъл Уайз, Марк Ръфало, Ринко Кикучи, Роби Колтрейн, Максимилиан Шел и др.
bTV Action
06:00 "Младежка лига: Нашествие" - анимационен сериал
08:00 "Истинско правосъдие"/п./ - сериал, с. 1, еп. 3
09:00 "Истинско правосъдие" - сериал, с. 1, еп. 4, 5
11:00 "След утрешния ден"/п./ - екшън, трилър, драма, САЩ, 2004г., режисьор: Роланд Емерих, в ролите: Джейк Джиленхол, Даш Михок, Денис Куейд, Села Уорд, Иън Холм, Ейми Росъм
13:30 "Денят на бедствието"/п./ - екшън, приключенски, САЩ, 2013г., режисьор: У.Д.Хоган, в ролите: Касей Дубойс, Иън Белчер, Андреа Брукс и др.
15:15 "12-те стихии"/п./ - екшън, научно-фантастичен, САЩ, 2012г., режисьор: Стивън Монро, в ролите: Ед Куин, Магда Апановиц, Холи Елиша
17:00 "Дивата муха" - предаване за екстремни спортове
17:30 "Мисия моят дом" - предаване за строителство и ремонти
18:00 "Супер коли"/п./ - автомобилно предаване
19:00 "Вулкан"/п./ - екшън, драма, трилър, САЩ, 1997г., режисьор: Мик Джаксън, в ролите: Томи Лий Джоунс, Кийт Дейвид, Габи Хофман, Дон Чийдъл,Ан Хечи
21:00 bTV Новините - централна емисия
21:30 bTV Репортерите - предаване за журналистически разследвания и филми
22:00 "Битката на прокълнатите" - екшън, приключенски, фантастиока, САЩ, 2013г., режисьор: Кристофър Хатън, в ролите: Долф Лундгрен, Мелани Занети, Мат Доран
23:45 "Свободни стаи 2: Началото" - ужаси, САЩ, 2009г., режисьор: Ерик Брос, в ролите: Тревор Райт, Дейвид Москоу, Кристофър Алън Нелсън
01:30 "Истинско правосъдие"/п./ - сериал, с. 1, еп. 4, 5
03:30 "Супер коли"/п./ - автомобилно предаване
bTV Lady
06:00 "Али Макбийл" - сериал, с. 4, еп. 9
07:00 "От обич" /п./ - сериал, еп. 69, 70
09:00 "Времето лети" - сериал, с. 2, еп. 89
10:00 "Тайните на времето" - сериал, еп. 130, 131, 132
13:00 "От обич" - сериал, еп. 71, 72
15:00 "Шоуто на д-р Оз" - токшоу
17:00 "Фермата" - риалити шоу
20:00 "Cool…T"- лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
21:00 "Истински истории" - риалити сериал, еп. 11
22:00 "Тайни"- сериал, еп. 33
23:00 "Фермата" - риалити шоу
23:30 "Мармалад" - развлекателно предаване с водещи Радост Драганова и Димитър Павлов
00:00 "Цветовете на любовта" - сериал, еп. 245
02:00 "Тайните на времето"/п./ - сериал, еп. 130, 131, 132
Diema Family
05:40 "Пътят на възмездието" - сериен филм, 2 епизода
08:10 "Гранд хотел" - сериен филм, сезон 1, /п/
09:10 "Малката булка" - сериен филм
10:40 "Перла" - сериен филм
12:20 "За нищо на света"- комедия с уч. на Аугуст Цирнер, Каролине Теска, Саскиа Вестер, Ханс-Вернер Майер, Петер Франке и др.
14:10 "Още бебешки неприятности" (премиера) - комедия с уч. на Текла Карола Вид, Гюнтер-Мария Халмер, Юлия Брендлер, Йенс Ацорн и др.
16:00 "Великолепният век" - сериен филм, 2 епизода
18:00 "Пътеки към щастието" - сериен филм, 2 епизода
20:00 "За кого се омъжих?" - комедия с уч. на Кели Мартин, Итън Ериксън, Бес Армстронг, Ерин Грей, Тимъти Ботъмс, Ейдриън Франц и др.
21:50 "Още бебешки неприятности" - комедия с уч. на Текла Карола Вид, Гюнтер-Мария Халмер, Юлия Брендлер, Йенс Ацорн и др., /п/
23:45 "Феномени" - телевизионен пазар
01:45 "Перла" - сериен филм, /п/
Diema
05:15 Футбол: Тотнъм Хотспър - Ливърпул, мач от английската Висша Лига, /п/
07:15 "Без багаж" - предаване за туризъм, /п/
07:45 "Медикоптер 117" - сериал, сезон 4, 2 епизода
10:00 "Стивън Сегал: Човекът на закона"- сериал
10:30 "Скъперникът" - комедия с уч. на Луи дьо Фюнес, Франк Дави, Ерве Белони др., /п/
13:00 "Национална лотария" /п/
13:30 "Хавай 5-0" - сериал, сезон 2
14:30 "Ангели от Ада" - сериал
15:30 "Двойна заплаха" - сериал
16:30 "Ченге във времето" - сериал
17:30 "Стивън Сегал: Човекът на закона"- сериал
18:10 "Проклятието на Тутанкамон" - приключенски с уч. на Каспър Ван Дин, Джонатан Хайд, Леонор Валера, Стивън Уадингтън, Малкълм Макдауъл и др., II част
20:00 "Спартак" - екшън с уч. на Горан Вишнич, Алън Бейтс, Рона Митра, Ангъс Макфейдън, Иън Макнийс, Джеймс Фрейн, Хенри Симънс, Бен Крос и др., I част
22:00 "Психо 2" - трилър с уч. на Антъни Пъркинс, Вера Майлс, Мег Тили, Робърт Лоджия и др.
00:15 "Фрактура" - предаване за рок музика
02:30 Еротичен телепазар
04:45 "Медикоптер 117" - сериал, сезон 4, /п/
Кино Нова
06:10 "В светлината на прожекторите" - екшън с уч. на Ерика Елениак, Ким Коутс, Стейси Кийч, Ерин Грей, Бригита Дау и др.
07:50 "Виолета" - сериен филм
08:50 "Смъртта й прилича"- комедия с уч. на Мерил Стрийп, Брус Уилис, Голди Хоун, Изабела Роселини, Сидни Полак и др., /п/
11:00 "Завръщане в синята лагуна"- приключенски с уч. на Мила Йовович, Браян Круз, Лиса Пеликан, Ема Джеймс и др.
13:10 "Розовата пантера" - криминална комедия с уч. на Стив Мартин, Кевин Клайн, Жан Рено, Емили Мортимър, Бионсе Ноулс и др., /п/
15:10 "Щамът Андромеда" - фантастика с уч. на Бенджамин Брат, Ерик Маккормак, Криста Милър, Даниел Дей Ким, Вайола Дейвис, Бари Флатман и др., I част, /п/
17:00 "София - Ден и Нощ" - реалити сериал, 3 епизода, /п/
20:00 "От местопрестъплението" - сериал, сезон 6
21:00 "Щамът Андромеда" - фантастика с уч. на Бенджамин Брат, Ерик Маккормак, Криста Милър, Даниел Дей Ким, Вайола Дейвис, Бари Флатман и др., II част
22:50 "От местопрестъплението" - сериал, сезон 6, /п/
23:50 "Завръщане в синята лагуна"- приключенски с уч. на Мила Йовович, Браян Круз, Лиса Пеликан, Ема Джеймс и др., /п/
Nova Sport
10:00 Нова Спорт Голф - турнирът "OHL Класик в Маякоба" от ПГА Тур - 3-и кръг, повторение
13:00 Футбол: Лудгорец - Цървена звезда, международен приятелски мач, повторение
15:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (15-16), 12-и епизод, повторение
15:30 "Голфът отблизо", сезон 2015, магазинно предаване, 45-и епизод, повторение
16:00 Футбол: Юнайтед ъф Манчестър - Честърфилд, мач от 1-и кръг за Купата на Футболната Асоциация, повторение
18:00 Футбол: Пари Сен Жермен - Тулуза, мач от френската Лига 1, повторение
20:00 Нова Спорт Голф - турнирът "OHL Класик в Маякоба" от ПГА Тур - 4-и кръг, директно
23:00 "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи, директно
23:15 "Класика от Висшата Лига" - Манчестър Сити - Ливърпул (08-09), повторение
23:45 "Класика от Висшата Лига" - Уест Бромич Албиън - Арсенал (05-06), повторение
00:15 Еротичен телепазар
04:00 Край на програмата
RING
06:00 Дивата муха
08:00 УЕФА Шампионска Лига: Челси - Динамо Киев
10:00 УЕФА Шампионска Лига: Рома - Байер Л
11:50 УЕФА Шампионска Лига: Барселона - БАТЕ
13:40 УЕФА Шампионска Лига: Байерн М - Арсенал
15:30 Бинго милиони - тв лотария
16:00 Екстремни спортове
17:30 Светът на спорта
19:30 Жилет световен спорт
20:00 Мобил 1
20:30 Ринг 24
21:00 Моторни спортове: Supercross Sofia 2015|The Battle Begin
22:00 Бойна вечер: Кикбокс - Enfusion 2015 /32/
00:00 WWE: Първична сила
01:00 Бойна вечер: Кикбокс - Enfusion 2015 /31/
03:00 Бойна вечер: MMA M-1 Challege /62/
Eurosport
05:30 Куриози
06:30 Тенис: "Аустрелиън оупън" - Обзор
07:30 Тенис: "Ролан Гарос" - Обзор
08:30 Тенис: US Open - Обзор
09:30 Куриози
10:00 Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Леви: Слалом
10:45 Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Леви: Слалом (първи манш), пряко
12:00 Колоездене на писта: Серии "Революшън" Лондон
13:15 Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Леви: Слалом (първи манш)
13:45 Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Леви: Слалом (втори манш), пряко
15:00 Футбол, Европейски квалификации (мл): Германия - Азербайджан
16:30 Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Леви: Слалом
17:15 Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Леви: Слалом
18:00 Колоездене на писта: Серии "Революшън" Лондон
19:30 Куриози
20:30 Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже Леви: Слалом
21:00 Бокс: Шандор Мартин - Гьорги Мижей, пряко
00:00 Футбол, Европейски квалификации (мл): Германия - Азербайджан
01:30 Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Леви: Слалом
02:00 Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Леви: Слалом
02:30 Колоездене на писта: Серии "Революшън" Лондон
04:00 Футбол, Европейски квалификации (мл): Германия - Азербайджан
Eurosport 2
06:00 Колоездене на писта: Серии "Революшън" Лондон
07:30 Футбол, Европейски квалификации (мл): Германия - Азербайджан
09:00 Фигурно пързаляне, "Гран При" серии Франция: Мъже (волна програма)
10:00 Фигурно пързаляне, "Гран При" серии Франция: Жени (волна програма)
11:00 Фигурно пързаляне, "Гран При" серии Франция: Спортни двойки (волна програма)
12:00 Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Леви: Слалом (първи манш)
12:45 Фигурно пързаляне, "Гран При" серии Франция: Мъже (волна програма)
13:30 Фигурно пързаляне, "Гран При" серии Франция: Жени (волна програма)
14:15 Фигурно пързаляне, "Гран При" серии Франция: Спортни двойки (волна програма)
15:00 Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Леви: Слалом (втори манш)
16:00 Фигурно пързаляне, "Гран При" серии Франция: Обзор
18:00 Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Леви: Слалом (втори манш)
18:45 Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Леви: Слалом (втори манш)
19:30 Колоездене на писта: Серии "Революшън" Лондон
21:00 Куриози
22:00 Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Леви: Слалом (втори манш)
22:45 Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Леви: Слалом (втори манш)
23:30 Кикбокс: "Крал на кралете"
01:00 Колоездене на писта: Серии "Революшън" Лондон
02:30 Фигурно пързаляне, "Гран При" серии Франция: Обзор
04:00 Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Леви: Слалом
04:45 Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Леви: Слалом
FOX
05:35 Футурама - втори сезон, еп. 6
06:00 Падащи небеса - първи сезон, еп. 4
06:45 Малкълм - пети сезон, еп. 4
07:10 Малкълм - пети сезон, еп. 5
07:40 Малкълм - пети сезон, еп. 6
08:05 Малкълм - пети сезон, еп. 7
08:30 Д-р Хаус - осми сезон, еп. 8
09:30 Д-р Хаус - осми сезон, еп. 9
10:20 Демоните на Да Винчи - трети сезон, еп. 3
11:20 Легенди - първи сезон, еп. 1
12:10 Кости - четвърти сезон, еп. 14
13:05 Светкавицата - втори сезон, еп. 5
14:00 Да преоткриеш Коледа - игрален филм
15:50 Как да живееш с вашите - първи сезон, еп. 12
16:15 Семейство Симпсън - петнадесети сезон, еп. 15
16:40 Семейство Симпсън - петнадесети сезон, еп. 16
17:10 Как се запознах с майка ви - трети сезон, еп. 19
17:35 Как се запознах с майка ви - трети сезон, еп. 20
18:05 Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 1
18:30 Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 2
19:00 Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 3
19:25 Американски мечти, еп. 1
21:35 Семейство Симпсън - петнадесети сезон, еп. 17
22:00 Демоните на Да Винчи - трети сезон, еп. 4
23:05 Живите мъртви - шести сезон, еп. 5
00:00 Съдбоносен час - сериал, еп. 1
00:55 Д-р Хаус - осми сезон, еп. 8
01:50 Д-р Хаус - осми сезон, еп. 9
02:35 Кости - четвърти сезон, еп. 14
03:20 Заразата - първи сезон, еп. 8
04:05 Бъфи, убийцата на вампири - втори сезон, еп. 16
04:50 Бъфи, убийцата на вампири - втори сезон, еп. 17
FOX Life
05:15 Анатомията на Грей - десети сезон, еп. 23
06:00 Как преобразих дома ти - четвърти сезон, еп. 5
06:20 Как преобразих дома ти - четвърти сезон, еп. 6
06:40 Как преобразих дома ти - четвърти сезон, еп. 7
07:05 В страната на чудесата - първи сезон, еп. 1
08:05 В страната на чудесата - първи сезон, еп. 2
09:05 В страната на чудесата - първи сезон, еп. 3
10:10 Странни самотници - първи сезон, еп. 5
10:40 Принцесите от Лонг Айлънд - първи сезон, еп. 5
11:40 Животът е прекрасен - игрален филм
14:00 Парченца живот - втори сезон, еп. 5
14:35 Парченца живот - втори сезон, еп. 6
15:10 Парченца живот - втори сезон, еп. 7
15:45 Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 22
16:40 Шепот от отвъдното - трети сезон, еп. 1
17:35 Любовни авантюри - първи сезон, еп. 5
18:30 Грозната Бети - втори сезон, еп. 13
19:25 Грозната Бети - втори сезон, еп. 14
20:20 Невероятните Бейкър Бойс - игрален филм
22:35 Странни самотници - първи сезон, еп. 5
23:05 Салем - първи сезон, еп. 3
00:10 Втори шанс - игрален филм
02:00 Подли камериерки - втори сезон, еп. 13
02:45 Подли камериерки - трети сезон, еп. 1
03:30 Подли камериерки - трети сезон, еп. 2
04:15 Подли камериерки - трети сезон, еп. 3
FOX Crime
05:35 Отдел "Разследване на катастрофи" - сериал, еп. 13
06:00 Военни престъпления - трети сезон, еп. 17
06:45 Военни престъпления - трети сезон, еп. 18
07:40 Служебен дълг - първи сезон, еп. 2
08:45 Инспектор Колиандро - втори сезон, еп. 1
10:45 Отдел "Разследване на катастрофи" - сериал, еп. 14
11:10 Такси: Бруклин - първи сезон, еп. 10
12:05 Изиграни - първи сезон, еп. 11
13:00 Военни престъпления: Лос Анджелис - първи сезон, еп. 19
13:55 Военни престъпления: Лос Анджелис - първи сезон, еп. 20
14:50 Отдел "Разследване на катастрофи" - сериал, еп. 15
15:15 Батъл Крийк- първи сезон, еп. 4
16:10 Военни престъпления - трети сезон, еп. 19
17:05 Военни престъпления - трети сезон, еп. 20
18:00 Убийства в Рая, еп. 1
19:10 Безмълвен свидетел - единадесети сезон, еп. 1
20:15 Кинг - втори сезон, еп. 3
21:10 Грейсланд - трети сезон, еп. 8
22:05 Пропукване - първи сезон, еп. 10
23:00 Такси: Бруклин - първи сезон, еп. 11
00:00 Изиграни - първи сезон, еп. 12
00:55 Инспектор Колиандро - втори сезон, еп. 1
02:50 Безмълвен свидетел - единадесети сезон, еп. 1
03:45 Кинг - втори сезон, еп. 3
04:35 Служебен дълг - първи сезон, еп. 2
24Kitchen
05:10 Лесни рецепти - втори сезон, еп. 212
05:30 Лесни рецепти - първи сезон, еп. 16
06:00 Джейми Оливър: Училище мечта - първи сезон, еп. 6
06:50 Джейми Оливър: Училище мечта - първи сезон, еп. 7
07:50 Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 8
08:00 Скандинавска кухня със Сара Ла Фонтейн - кулинарно предаване, еп. 6
08:30 Скандинавска кухня със Сара Ла Фонтейн - кулинарно предаване, еп. 7
09:00 Скандинавска кухня със Сара Ла Фонтейн - кулинарно предаване, еп. 8
09:30 Скандинавска кухня със Сара Ла Фонтейн - кулинарно предаване, еп. 9
10:00 Пекарната на Рудолф - трети сезон, еп. 3
10:30 Пекарната на Рудолф - трети сезон, еп. 4
11:00 Курсът по готварство на Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 3
11:30 Курсът по готварство на Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 4
12:00 Курсът по готварство на Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 5
12:30 Курсът по готварство на Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 6
13:00 Курсът по готварство на Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 7
13:30 Уроци на живо с Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 4
14:30 Модерна турска кухня с Максут - кулинарно предаване, еп. 20
15:00 Малки готвачи - кулинарно предаване, еп. 13
15:30 Малки готвачи - кулинарно предаване, еп. 14
16:00 Безстрашният готвач - кулинарно предаване, еп. 8
17:00 Джейми Оливър: Училище мечта - първи сезон, еп. 7
18:05 Менюто днес - втори сезон, еп. 81
18:35 Менюто днес - втори сезон, еп. 82
19:05 Менюто днес - втори сезон, еп. 83
19:35 Менюто днес - втори сезон, еп. 84
20:05 Менюто днес - втори сезон, еп. 85
20:30 Домашните рецепти на Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 13
21:00 Домашните рецепти на Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 14
21:30 Домашните рецепти на Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 15
22:00 Курсът по готварство на Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 6
22:30 Курсът по готварство на Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 7
23:00 Антъни Бурдейн: Без задръжки - осми сезон, еп. 15
23:50 Антъни Бурдейн: Без задръжки - осми сезон, еп. 16
00:30 Лесни рецепти - втори сезон, еп. 211
01:00 Лесни рецепти - втори сезон, еп. 212
01:30 Лесни рецепти - първи сезон, еп. 16
02:00 Лесни рецепти - първи сезон, еп. 17
02:30 Лесни рецепти - първи сезон, еп. 18
03:00 Джейми Оливър: Училище мечта - първи сезон, еп. 6
03:50 Джейми Оливър: Училище мечта - първи сезон, еп. 7
04:45 Модерна турска кухня с Максут - кулинарно предаване, еп. 20
TLC
05:12 Кейт и пълният й дом: Време е за училище!
05:36 Моето необикновено семейство
06:00 Кажете ДА на булчинската рокля: Сестрите решават
06:30 Кажете ДА на булчинската рокля: Още, още, още!
07:00 Кейт и пълният й дом: Време е за училище!
07:30 Моето необикновено семейство
08:00 Малки хора - свят голям: Треньорът Зак
08:30 Малки хора - свят голям: Да си вземеш изпита
09:00 Царицата на грима: Епизод 27
09:30 Царицата на грима: Епизод 28
10:00 Кралят на тортите: Зайче, рожден ден и изгорена храна
10:30 Кралят на тортите: Изтощени от сватби и вода!
11:00 Кейт и пълният й дом: Дръж се, Аляска! Идваме!
12:00 Булки със стил: Хеви метал и висша мода
12:30 Булки със стил: Преобразената мъжкарана
13:00 Булки със стил: Барби се превръща в булка
13:30 Булки със стил: Обикновено момиче се превръща в секси богиня
14:00 Булки със стил: От готиката към блясъка
14:30 Булки със стил: Шикозната хипарка
15:00 Булки със стил: Рога и диадеми
15:30 Булки със стил: Латекс или дантела
16:00 Хубава, секси или отблъскваща: Рю
16:30 Хубава, секси или отблъскваща: Никол
17:00 Кажете ДА на булчинската рокля: Големият ден: Аманда
18:00 Външният ти вид е в неговите ръце: Алиша и Джейми
19:00 От града в гората: Къде е границата?
20:00 Екстремни сватби
21:00 Маниаци-чистофайници: Епизод 1
22:00 Медиумът от Лонг Айлънд: Неизлъчвани кадри
23:00 Аз съм Джаз: Предисторията
00:00 Истории за духове: Отмъщението на демона
01:00 Истории за духове: Същество от сенките
02:00 Маниаци-чистофайници: Епизод 1
02:48 Екстремни сватби
03:36 Медиумът от Лонг Айлънд: Неизлъчвани кадри
04:24 Аз съм Джаз: Предисторията
Diva Universal
06:00 "Лицето на отмъщението" - сериал
06:55 "Лицето на отмъщението" - сериал
07:50 "Лицето на отмъщението" - сериал
08:50 "Лицето на отмъщението" - сериал
09:50 "Лицето на отмъщението" - сериал
10:50 "Хавай 5-0 (5)" - сериал
11:50 "Хавай 5-0 (5)" - сериал
12:50 "Библиотекарите 2" - сериал
13:50 "Случаите на Поаро. Великата четворка" по Агата Кристи - мистерия
15:50 "Сестричке, действай 2" - комедия с Упи Голдбърг.
18:00 "Библиотекарите 2" - сериал
19:00 "Менталист: Крадецът на мисли 3" - сериал с Патрик Джейн
20:00 "Менталист: Крадецът на мисли 3" - сериал с Патрик Джейн
21:00 "Добрата съпруга 7" - сериал/драма
22:00 "Чикаго в огън 2" - сериал
23:00 "Чикаго в огън 2" - сериал
00:00 "Менталист: Крадецът на мисли 3" - сериал с Патрик Джейн
01:00 "Всичко, но не Коледа" - драма с Илейн Хендрикс, Серджо Ди Зио, Кристофър Лойд.
03:00 "Случаите на Поаро. Слоновете помнят" по Агата Кристи - мистерия
04:30 "Случаите на Поаро. Великата четворка" по Агата Кристи - мистерия
AMC Europe
05:15 "Смъртоносни улици" - екшън с Майкъл Пери и Лоренцо Ламас.
07:00 "Прилив" - драма с Джуди Дейвис.
08:40 "Романтична комедия" - комедия с Дъдли Мур и Мери Стийнбъргън.
10:20 "Розовата пантера" - комедия / приключенски с Дейвид Нивен, Питър Селърс.
12:15 "Училище за гаджета" - комедия със Стив Гутенберг, Джейми Герц, Кайл Маклоклан, Шели Лонг.
13:55 "Имало едно време едно престъпление" - комедия с Джон Канди, Джеймс Белуши, Сибил Шепърд, Шон Янг, Орнела Мути, Джанкарло Джанини, Джордж Хамилтън.
15:30 "Скокливко - Северният елен" - драма / семеен със Сам Елиот, Клорис Лийчман, Ейб Вигода, Майкъл Константин.
17:25 "Руснаците идват" - комедия с Алън Аркин, Ева Мари Сейнт, Брайън Кийт.
19:30 "Завръщането на Розовата пантера" - комедия с Питър Селърс, Кристофър Плъмър, Катрин Шел.
21:20 "Китайска луна" - екшън / трилър с Ед Харис, Маделин Стоу, Бенисио Дел Торо, Чарлз Данс.
23:00 "Ресторантът на Алис" - комедия с Арло Гатри, Пат Куин, Джеймс Бродерик, Тина Чен, Майкъл МакКланатан, М.Емет Уолш.
00:50 "Почитателката" - съспенс с Чад МакКуин, Катрин Мери Стюарт.
02:20 "Кълбо от лъжи" - съспенс с Барбара Карера, Луис Флетчър, Дейвид Уорнър.
04:00 "През прокълнати земи 1.1" - сериал / приключенски екшън
AXN
07:05 Ханибал Post Mortem; сезон 3, епизод 13, криминален, САЩ, 2015
07:15 Човешки съдби; сезон 1, епизод 32, романтика, драма, Франция, 2012
07:45 Гранд хотел; сезон 3, епизод 13, драма, романтика, Испания, 2014
08:35 Гранд хотел; сезон 3, епизод 14, драма, романтика, Испания, 2014
09:30 Царство; сезон 1, епизод 16, драма, романтика, САЩ, 2013
10:20 Царство; сезон 1, епизод 17, драма, романтика, САЩ, 2013
11:05 Царство; сезон 1, епизод 18, драма, романтика, САЩ, 2013
11:55 Междузвездни войни: Нова надежда; научна фантастика, САЩ, 1977
14:05 Скрити доказателства; сезон 1, епизод 11, драма, САЩ, 2011
14:55 Скрити доказателства; сезон 1, епизод 12, драма, САЩ, 2011
15:45 Хаваи 5-0; сезон 2, епизод 5, екшън, криминален, САЩ, 2011
16:35 Хаваи 5-0; сезон 2, епизод 6, екшън, криминален, САЩ, 2011
17:20 Междузвездни войни: Нова надежда; научна фантастика, САЩ, 1977
19:30 Фалко; сезон 2, епизод 5, екшън, криминален, Франция, 2014
20:30 4исла; сезон 6, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2009
21:15 4исла; сезон 6, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2009
22:00 Като рицарите; екшън, приключенски, САЩ, 2000
00:15 Трите Хикса: Съюзът; екшън, приключенски, САЩ, 2005
02:00 Скрити доказателства; сезон 1, епизод 11, драма, САЩ, 2011
02:45 Скрити доказателства; сезон 1, епизод 12, драма, САЩ, 2011
03:30 4исла; сезон 6, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2009
04:10 4исла; сезон 6, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2009
AXN White
05:00 Телешоп
07:00 Телешоп
12:00 Повече от всичко на света; сезон 2, епизод 3, семеен, Германия,
12:55 Телешоп
13:10 Повече от всичко на света; сезон 2, епизод 4, семеен, Германия,
14:05 Родина; сезон 1, епизод 3, драма, семеен, Канада,
15:00 Родина; сезон 1, епизод 4, драма, семеен, Канада,
15:55 Земя на бунтовници; сезон 1, епизод 3, приключенски, романтика, Италия, 2010
18:10 Комисар Рекс; сезон 5, епизод 3, екшън, криминален, Австрия, 1999
19:10 Комисар Рекс; сезон 5, епизод 4, екшън, криминален, Австрия, 1999
20:10 Убийство по сценарий; сезон 11, епизод 7, комедия, криминален, САЩ, 1994
21:10 Убийство по сценарий; сезон 11, епизод 8, комедия, криминален, САЩ, 1994
22:10 Убийство по сценарий; сезон 11, епизод 9, комедия, криминален, САЩ, 1994
23:10 Убийство по сценарий; сезон 11, епизод 10 комедия, криминален, САЩ, 1994
00:05 Убийство по сценарий; сезон 9, епизод 7, 1992
01:00 Убийство по сценарий; сезон 9, епизод 8, 1992
02:00 Повече от всичко на света; сезон 2, епизод 3, семеен, Германия,
02:55 Земя на бунтовници; сезон 1, епизод 3, приключенски, романтика, Италия, 2010
AXN Black
05:00 Телешоп
07:00 Телешоп
10:10 Кралят на умниците; сезон 2, епизод 4, риалити, САЩ, 2014
11:05 Кралят на умниците; сезон 2, епизод 5, риалити, САЩ, 2014
12:00 Телешоп
14:00 Интензивен курс с Ричард Хамънд; сезон 1, епизод 1, документален, реалистичен, Великобритания, 2012
15:00 Царете на боклука; сезон 1, епизод 7, документално риалити, Канада, 2012
15:25 Царете на боклука; сезон 1, епизод 8, документално риалити, Канада, 2012
15:55 Истински хора; сезон 2, епизод 1, драма, научна фантастика, Швеция, 2012
17:05 Истински хора; сезон 2, епизод 2, драма, научна фантастика, Швеция, 2012
18:25 Пратениците; сезон 1, епизод 1, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
19:15 Пратениците; сезон 1, епизод 2, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
20:05 Изгубено момиче; сезон 2, епизод 1, фентъзи, научна фантастика, Канада, 2011
21:00 Изгубено момиче; сезон 2, епизод 2, фентъзи, научна фантастика, Канада, 2011
21:55 Междузвездни войни: Бунтовниците; сезон 1, епизод 11, анимация, научна фантастика, САЩ, 2014
22:20 Междузвездни войни: Бунтовниците; сезон 1, епизод 12, анимация, научна фантастика, САЩ, 2014
22:50 Междузвездни войни: Нова надежда; научна фантастика, САЩ, 1977
01:15 Пратениците; сезон 1, епизод 1, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
02:10 Пратениците , епизод 2, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
02:55 Престъпления без граници; сезон 1, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2013
03:45 Интензивен курс с Ричард Хамънд; сезон 1, епизод 2, документален, реалистичен, Великобритания, 2012
04:35 Царете на боклука; сезон 1, епизод 7, документално риалити, Канада, 2012
TV1000
05:00 Лятна свалка - САЩ, романтична комедия, 2001 г.
07:00 Мъж за милиони - САЩ, комедия, 1999 г.
09:00 От Прада към нищо - САЩ, романтична комедия, 2011 г.
11:00 Коледна песен - Семейна анимация - САЩ, 2001 г.
12:40 Музата - САЩ, комедия, 1999 г.
14:30 Музика от сърцето - САЩ, номинирана за "Оскар" музикална драма, 1999 г.
16:40 Животът ми до тук - Великобритания / САЩ, комедийна драма, 1999 г.
18:15 Блясъкът на чистия ум - САЩ, удостоена с "Оскар" романтична драма, 2004 г.
20:00 Главната улица - САЩ, драма, 2010 г.
21:30 Предел на риска - САЩ, драма, 2011 г.
23:15 Човекът с чантата - Бахамски острови / САЩ, трилър, 2014 г.
01:00 Писък 3 - САЩ, филм на ужасите, удостоен с редица награди, 2000 г.
03:00 Любовта в мен - САЩ, драма, 2007 г.
HBO
06:30 "В кадър ХІІ, 45 еп.", документален, САЩ, 2015, [12+]
07:00 "Костенурките нинджа", фантастика, САЩ, 2014, [12+]
08:40 "Биячът на мравки", анимация, САЩ, 2006, [12+]
10:10 "Проект "Алманах"", научно-фантастичен трилър, САЩ, 2014, [12+]
11:55 "Тя", романтична драма, САЩ, 2013, [12+]
14:00 "Никога няма да отидем в Париж", романтична комедия, САЩ, 2014, [15+]
15:35 "Циркът", драма, Великобритания, 2013; реж. Кевин Алън, със Саран Морган, Анерин Хюз, Лир Айфънс, Дамола Аделаджа, Джон Кронин, [12+]
17:10 "Топ 5", комедия, САЩ, 2014; реж. Крис Рок, с Крис Рок, Росарио Доусън, Габриел Юниън, Кевин Харт, Седрик Ди Ентъртейнър, [15+]
18:50 "В кадър ХІІ, 46 еп.", документален, САЩ, 2015, [12+]
19:20 "Костенурките нинджа", фантастика, САЩ, 2014; реж. Джонатан Лийбесман, с Мегън Фокс, Уил Арнет, Уилям Фичнър, Алън Ричсън, Ноел Фишър, [12+]
21:05 "Мръсни пари", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Микаел Р. Роскам, с Том Харди, Джеймс Гандолфини, Нуми Рапас, Матиас Шьонертс, Джон Ортис, [15+]
22:50 "Херкулес", фентъзи, САЩ, 2014; реж. Брет Ратнър, с Дуейн Джонсън, Иън МакШейн, Ръфъс Сюъл, Аксел Хение, Ингрид Босло Бердал, [15+]
00:30 "Останалите ІІ, 6 еп.", драма - мистерия, САЩ, 2015; реж. Крейг Зобъл, с Джъстин Теру, Ейми Бренеман, Маргарет Куали, Крис Зилка, Кристофър Еклестън, [18+]
01:30 "Банши, Пенсилвания ІІІ, 3 еп. - Уж го бива", криминална драма, САЩ, 2015; реж. Магнус Мартенс, с Антъни Стар, Ивана Миличевич, Улрих Томсен, Франки Фейсън, Ръс Блекуел, [18+]
02:25 "Секс запис", комедия, САЩ, 2014, [15+]
04:00 "Останалите ІІ, 7 еп.", драма - мистерия, САЩ, 2015, [18+]
HBO Comedy
05:25 "Просветлена ІІ, 3 еп. - Висша сила", комедия, САЩ, 2013, [12+]
05:55 "Просветлена ІІ, 4 еп. - Следвай ме", комедия, САЩ, 2013, [12+]
06:25 "Шоуто на Джон Оливър ІІ, 33 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2015, [12+]
10:00 "Отделение за специални грижи І, 5 еп. - Нощна смяна", комедия, САЩ, 2013, [12+]
10:30 "Завръщането I, 5 еп. - Валъри изисква почтеност", комедия, САЩ, 2005, [12+]
11:00 "Резервите", спортна комедия, САЩ, 2006, [12+]
12:25 "В търсене на нещастието", романтична комедия, Германия, 2012, [12+]
13:55 "Книгата на живота", анимация, САЩ, 2014, [0+]
15:30 "На изток и надолу ІV, 1 еп.", комедия, САЩ, 2013, [15+]
16:00 "Луис Си Кей: О, боже!", стендъп комедия, САЩ, 2013; реж. Луис Си Кей, с Луис Си Кей, [15+]
17:00 "Резервите", спортна комедия, САЩ, 2006; реж. Денис Дюгън, с Роб Шнайдер, Дейвид Спейд, Джон Хедър, Джон Ловиц, Моли Симс, [12+]
18:25 "В търсене на нещастието", романтична комедия, Германия, 2012; реж. Шери Хорман, с Йохана Вокалек, Ирис Бербен, Ричи Мюлер, Дейвид Крос, Итай Тиран, [12+]
19:50 "Книгата на живота", анимация, САЩ, 2014; реж. Хорхе Р. Гутиерес, [0+]
21:25 "Ергенски уикенд", комедия, Ирландия, 2013; реж. Джон Бътлър, с Андрю Скот, Хю О'Конър, Питър МакДоналд, Брайън Глийсън, Майкъл Леги, [15+]
23:00 "Момичета ІV, 1 еп. - Айова", комедия, САЩ, 2015; реж. Лена Дънам, с Лена Дънам, Джемима Кърк, Алисън Уилямс, Зошя Мамет, Адъм Драйвър, [15+]
23:30 "Отделение за специални грижи IІ, 1 еп.", комедия, САЩ, 2014; реж. Мигел Артета, с Лори Меткалф, Алекс Борстайн, Нийси Наш, Мел Родригес, Джейма Мейс, [12+]
00:00 "Животът е тръпка", комедия, САЩ, 2012; реж. Кевин Алън Кент, с Али Кобрин, Роси Мореале, Андреа Богарт, Катлийн Куинлан, Лин Шей, [12+]
01:35 "Бирфест", комедия, САЩ, 2006, [15+]
03:25 "Шоуто на Джон Оливър ІІ, 33 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2015, [12+]
03:55 "Увиснал ІІ, 5 еп. - Един мъж, един план, или Благодаря, Джим Картър", комедия, САЩ, 2010, [15+]
04:25 "Увиснал ІІ, 6 еп. - Земята на катеричките", комедия, САЩ, 2010, [15+]
04:55 "Момичета ІV, 1 еп. - Айова", комедия, САЩ, 2015, [15+]
Cinemax
05:00 "Шофьорът", романтична драма, Великобритания, 1973, [12+]
06:45 "Най-доброто от двата свята", късометражен, САЩ, 2012, [12+]
07:00 "Право на глас", драма, САЩ, 2004, [12+]
09:00 "Най-добрите холивудски режисьори VІ, 1 еп.", документален, Франция, 2011, [12+]
09:30 "Бягай, момче, бягай", военна драма, Германия, 2013, [12+]
11:15 "Липса на умисъл", драма, САЩ, 1981, [12+]
13:10 "Уорм Спрингс", биографична драма, САЩ, 2005, [12+]
15:10 "Окото на бурята", драма, Австралия, 2011; реж. Фред Шепизи, с Джефри Ръш, Шарлот Рамплинг, Джуди Дейвис, Мария Теодоракис, Джейми Тимъни, [12+]
17:10 "Право на глас", драма, САЩ, 2004; реж. Катя Фон Гарние, с Хилари Суонк, Франсис О’Конър, Анджелика Хюстън, Моли Паркър, Джулия Ормонд, [12+]
19:15 "Бягай, момче, бягай", военна драма, Германия, 2013; реж. Пепе Данкуарт, с Анджей Ткач, Камил Ткач, Елизабет Дуда, Итай Тиран, Збигнев Замаховски, [12+]
21:00 "Феликс и Мейра", романтична драма, Канада, 2014; реж. Максим Жиро, с Мартин Дюбрьой, Хадас Ярон, Люзер Туерски, Ан-Елизабет Босе, Беноа Жирар, [12+]
22:50 "Камшичен удар", музикална драма, САЩ, 2014; реж. Деймиън Чазъл, с Майлс Телър, Дж. К. Симънс, Пол Рейзър, Мелиса Беноист, Остин Стоуел, [12+]
00:35 "Нарушител", психотрилър, Холандия, 2013; реж. Алекс Ван Вармердам, с Ян Бейфут, Хадевих Мини, Йерун Персифал, Алекс Ван Вармердам, Том Девиспеларе, [15+]
02:25 "Хирургът ІІ, 4 еп. ", драма, САЩ, 2015, [18+]
03:30 "Карнавал ІІ, 12 еп. - Нови Канаан, Калифорния", драма-мистерия, САЩ, 2004, [15+]
04:30 "Комиците открито ІІІ, 2 еп. - Джона Хил и Алън Аркин", документален, САЩ, 2014, [12+]
Cinemax 2
05:40 "Господин Ир", драма, Франция, 1989, [12+]
07:00 "Мъжът, който искаше да бъде крал", приключенски, Великобритания, 1975, [12+]
09:10 "Късметлии", драма, САЩ, 2013, [12+]
10:45 "Американски разкош", комедийна драма, САЩ, 2003, [12+]
12:25 "Патрулът", военна драма, Великобритания, 2013, [12+]
13:50 "Железното стълбище", криминална драма, Франция, 2013, [12+]
15:25 "Кралят на боулинга", комедия, САЩ, 1996; реж. Боби Фарели, Питър Фарели, с Уди Харелсън, Ранди Куейд, Ванеса Ейнджъл, Бил Мъри, Крис Елиът, [12+]
17:15 "Мъжът, който искаше да бъде крал", приключенски, Великобритания, 1975; реж. Джон Хюстън, с Шон Конъри, Майкъл Кейн, Кристофър Плъмър, Саид Джафри, Шакира Кейн, [12+]
19:25 "Късметлии", драма, САЩ, 2013; реж. Меган Грифитс, с Тони Колет, Томас Хейдън Чърч, Оливър Плат, Райън Еголд, Джоан Уудуорд, [12+]
21:00 "Уорм Спрингс", биографична драма, САЩ, 2005; реж. Джоузеф Сарджънт, с Кенет Брана, Синтия Никсън, Дейвид Пеймър, Тим Блейк Нелсън, Джейн Алекзандър, [12+]
23:00 "Хирургът ІІ, 5 еп. ", драма, САЩ, 2015; реж. Стивън Содърбърг, с Клайв Оуен, Андре Холанд, Ив Хюсън, Джулиет Райлънс, Джеръми Боб, [18+]
00:00 "Копенхаген", романтична драма, САЩ, 2014; реж. Марк Разо, с Гетин Антъни, Фредерике Дал Хенсен, Себастиан Арместо, Оливия Грант, Бард Ове, [12+]
01:40 "Методът на Клот 3", криминална комедия, Великобритания, 2014; реж. Джим О'Ханлън, с Джон Хана, Съран Джоунс, Навин Чоудъри, Ейдриън Бауър, Джулиан Райнд-Тът, [12+]
03:10 "Кралят на боулинга", комедия, САЩ, 1996, [12+]
СКАТ [г. Бургас]
05:30 "От българско, по- българско" с Галя Асенова /повторение/
08:30 "Неделна Света литургия" /на живо/
10:00 Храмове на българската памет
10:15 НОВИНИ - сутрешна емисия
10:30 "Фронтално" с водещ Стефан Солаков /на живо/
12:30 НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
12:45 "Кръшно хоро, нашенско" - неделен поздравителен концерт /на живо/
14:00 "Чшае шукарие" с водещ Найден Рангелов /на живо/
15:00 "Прокудени от бащин край" с водещ Стоян Райчевски /на живо/
16:00 "Първото благо" с водещ Цветан Димитров
17:30 Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
17:45 "Джон Лоутън представя ..........." - док.поредица
18:15 "Дневниците на уфолога" с водещ проф. Стаменов /на живо/
19:30 Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
20:00 "От упор" /на живо/
21:30 "История за човешка драма и предателство" - Документален филм
22:00 Новини. Прогноза за времето/повторение/
22:30 "Час по България" /повторение/
23:30 "Фронтално" /повторение/
01:30 Новини.Прогноза за времето /повторение/
02:00 "Паралакс" - публицистично предаване /повторение/
03:30 "Чшае шукарие" с водещ Найден Рангелов /повторение/
04:15 "Кръшно хоро, нашенско" - неделен поздравителен концерт /повторение/
Alfa
07:00 "Добро утро, българи" - сутрешен блок /обзор/
09:00 "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура
11:00 Новини
11:10 АТАКА в действие
12:00 Новини
12:10 Народна музика
12:30 "Извън протокола" - публицистично предаване
13:00 Новини
13:10 Българска душа" - фолклорно предаване
14:00 Новини
14:10 АТАКА в действие
14:30 Новини
14:40 АТАКА в действие
15:00 Новини
15:10 АТАКА в действие
15:30 Народна музика
16:00 "Неделник" с Волен Сидеров - публицистично предаване
19:00 Новини
19:30 АТАКА в действие
20:00 Новини
20:10 "Неделник" с Волен Сидеров - публицистично предаване
23:00 "Гостите на ALFA TV"
04:00 Повторения
Канал 3
08:00 Времето, календар, хороскоп
08:10 "Спорт в обектива"/п/
09:00 Времето, календар, хороскоп
09:10 "Пулс"/п/
10:00 Факторът Кошлуков"/п/
12:30 ТОП ШОП
12:45 Избрано от "Всяка сутрин"
13:45 ТЕЛЕМАРКЕТ
14:00 "Без монтаж"
14:15 Студио "В" група"
14:30 (на живо) Балкан Варвара ЦСКА
15:15 НОВИНИ
15:30 (на живо) Балкан Варвара ЦСКА
16:15 ТОП ШОП
16:30 Избрано от "Всеки следобед с Криси"
16:55 ТЕЛЕМАРКЕТ
17:00 "Беновска пита"
19:30 НОВИНИ - централна емисия
20:00 "Часът на кмета"
21:00 НОВИНИ
21:10 "Спорт в обектива"
22:00 НОВИНИ
22:20 "Беновска пита"/п/
00:30 06:55 - Повторения
News7
05:15 Българските следи
06:00 Въпрос на гледна точка - мистика, наука и конспирации със Стойчо Керев
06:30 Неразказани приказки, документална поредица
07:00 Новите досиета, документална поредица
07:25 Чудесата на природата, документална поредица
08:20 Българските следи
09:10 Пътуване със CNN, документална поредица
10:00 Чудесата на природата, документална поредица
11:00 Българските следи
12:00 В света на увлеченията, документална поредица
12:30 Новини
13:00 Избранное, документална поредица
13:30 Въпрос на гледна точка - мистика, наука и конспирации със Стойчо Керев
14:00 Пътуване със CNN, документална поредица
15:00 Чудесата на природата, документална поредица
15:30 Новите досиета, предаване за моторни спортове
16:00 В света на увлеченията, документална поредица
16:30 Избранное, док. филм
17:00 Неразказани приказки, документална поредица
17:30 Пътят към Барселона, филм на Петър Стоянов
18:30 Новини, централна емисия
19:30 Пътуване със CNN, документална поредица
20:30 Чудесата на природата, документална поредица
21:00 В света на увлеченията, документална поредица
21:30 Избранное, документална поредица
22:00 Новини
22:30 Световни новини със CNN
22:45 Архитектът Луканов
23:45 Неразказани приказки, документална поредица
00:50 Пътуване със INN, документална поредица
01:40 Новите досиета
02:10 Новини
02:50 Неразказани приказки, документална поредица
03:15 Архитектът Луканов
04:05 В света на увлеченията, документална поредица
04:40 Избранное, документална поредица
Евроком
05:00 Хорът на неодобрението - Комедия
07:00 Ekids- Анимация
08:00 Мини Мис и Мини Мистър - с Илиана Балийска
09:00 Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
10:30 Премълчани истини - с Минчо Христов
11:30 Семеен лекар - 7 еп. - Сериал
13:00 Сладко и горчиво - с Поли Петрова и Тодор Върбанов
14:00 Моя малка убийца - Драма
16:00 Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
17:00 Покемон - 135 еп.- Анимация
17:30 Евроком Класик Студио - с Димитър Енчев
18:00 Новини
18:20 Спорт
18:30 Здраве от природата - с проф. Христо Мермерски
20:30 Ултраспорт - със Станимир Бакалов, Кристиян Кръстева
21:30 Ароматът на успеха - Комедия
23:30 Завръщането на Чейс - Драма
01:30 Телепазарен прозорец
02:30 Веществени доказателства - 9 еп. - Сериал
03:30 Под наблюдение - Екшън
ТВ Европа
05:00 "Сутрешен информационен блок на ТВ "Европа"
06:00 "Добро утро Европа" - сутрешен блок
08:15 Седмицата с Александър Йорданов 1
09:00 Новини
10:00 Новини
10:10 Прогноза за времето
10:15 Телестар
10:30 Новини
10:35 "Кариера"
11:00 Новини
11:45 "В обектива"
12:00 Новини
12:10 "В обектива"
12:30 Новини
12:45 "Седмицата на фокус"
13:00 Новини
13:25 Прогноза за времето
13:30 Новини
13:35 "В обектива"
14:00 Новини
14:20 Спорт
14:30 Новини
14:40 Интервю
15:00 Новини
15:25 прогноза за времето
15:30 Новини
15:35 прогноза за времето и спорт
16:00 Новини
16:15 Спорт
16:30 Новини
16:40 Авторевю - предаване за автомобили
17:00 Новини
17:25 Прогноза за времето
17:30 Hовини
17:35 "В обектива"
18:00 Новини
18:05 "В обектива"
18:30 Новини
18:55 Прогноза за времето
19:00 Новини
19:10 "Европространство"
19:30 Новини
19:35 Евромакс
20:00 Новини
20:20 Спорт
20:30 Новини
20:40 "В обектива"
21:00 Новини
21:45 прогноза за времето и спорт
22:00 Новини
22:20 Спорт
22:30 Новини
22:35 Евромакс
23:00 Вечерен новинарски блок
00:00 05.00 Нощен новинарски информационен блок
Bulgaria ON AIR
06:45 Йога
07:00 Гол /п./
08:00 Новинарски блок
08:30 Резултат - спортно шоу, 1 част
09:00 Новинарски блок
09:30 Резултат - спортно шоу, 2 част
10:00 Новинарски блок
10:30 Темида - новинарско предаване на съдебна тематика с Димитър Абрашев
11:00 Видимо и невидимо - коментарно предаване с Калин Манолов
12:00 Авиошоу с Александър Богоявленски /п./
12:30 Новинарски блок
13:00 Полиграф плюс - публицистично предаване със Светла Петрова
13:30 Проактивно - студентска програма
14:00 Новинарски блок
14:15 Даяна, фаталната нощ - документален филм
15:15 Дзенга рипорт - любопитни факти и конспирации
15:30 Колела - автомобилно предаване
16:00 Даяна, разследването - документален филм, 2 част
16:30 На гребена на вълната - документална поредица
17:30 Новинарски блок
18:00 Стрес тест - коментарно шоу с Аспарух Йорданов
18:30 Авиошоу с Александър Богоявленски
19:15 Полиграф плюс - публицистично предаване със Светла Петрова
19:30 Централен новинарски блок
20:00 Резултат - спортно шоу
20:30 Бобъра - драма, САЩ, 2011; режисьор: Джоди Фостър; в ролите: Джоди Фостър, Мел Гибсън, Дженифър Лорънс, Антон Йелчин
22:00 Новинарски блок
23:00 Хрониките на една заложна къща - екшън, комедия, САЩ, 2013; режисьор: Уейн Креймър; в ролите: Пол Уокър, Ашли Симпсън, Мат Дилън, Винсънт Д'Онофрио, Илайджа Уд
00:30 Повторения
Bloomberg TV Bulgaria
06:30 Цитати на седмицата
07:00 Разузнаване на квадрат - документален филм на Bloomberg
08:00 Коментари на седмицата
10:00 Investbook с Дориана Ранкова - най-интересното от седмицата
11:00 Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
12:00 On The Move - пряко от Bloomberg TV /п./
13:00 Разузнаване на квадрат - документална поредица на Bloomberg
17:00 Иноватори - документален филм на Bloomberg
19:00 Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
20:00 Invest/Or със Свилен Колев
21:00 Boom & Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев
21:30 Истории на успеха - документална поредица на Bloomberg
22:00 Шефовете - документална поредица на Bloomberg
00:00 Повторения
BiT
06:00 "Аз уча английски" с Николая нов сезон (п)
06:30 "Аз уча английски" с Николая нов сезон (п)
07:00 Calling America
07:50 "Писмо до България" предаване на Би Ай Ти
08:00 "Аз уча английски" с Николая нов сезон (п
08:30 "Аз уча английски" с Николая нов сезон (п)
09:00 "Ролите на Стоянка", документален филм на Би Ай Ти
09:30 "Чочарка"- игрален филм, Италия
11:00 "Каквото дойде"- игрален филм, САЩ
12:30 Избрано от репортерите на Би Ай Ти
13:30 Класиката на ХХ век: "Петролотърсачки"- игрален филм, Франция
14:50 "Писмо до България" предаване на Би Ай Ти
15:00 "Аз уча английски" с Николая нов сезон (п)
15:30 "Епизод" (п)
16:30 "Булеварден роман" - игрален филм, Франция
17:50 "Писмо до България" предаване на Би Ай Ти
18:00 "Модерният джихад", документален филм на Би Ай Ти
18:30 "Просто Диков" авторско предаване на Сашо Диков премиера
22:00 "Парижки лудории"- игрален филм, Франция
00:00 "Аз уча английски" с Николая нов сезон (п)
00:30 "Аз уча английски" с Николая нов сезон (п)
01:00 "Епизод" (п)
02:00 "Новините - на живо от Чикаго
03:00 "КултурНо" (п)
04:00 "Парижки лудории"- игрален филм, Франция (п)
БНТ HD
07:00 Трето полувреме
07:30 Пътят към Русия 2018 - магазинно предаване /3 епизод/
08:00 Световен рали шампионат: Рали Уелс - обзор на деня
08:30 Извън играта
09:05 Аз съм...
09:15 3х8000 - документален филм /2 епизод/
09:55 Световен рали шампионат: Рали Уелс
10:55 Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/, І манш - пряко предаване от Леви /Финландия/
12:25 Детска Евровизия 2015: Армения
12:35 Световен рали шампионат: Рали Уелс - обзор на деня
13:05 Стронгмен България - състезание за силни мъже
13:55 Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/, ІІ манш - пряко предаване от Леви /Финландия/
14:55 Детска Евровизия 2015: Сърбия
15:05 Спортни новини
15:15 Трето полувреме
15:45 Футбол: Краснодар - ПАОК - среща от турнира "Лига Европа"
17:30 Часът на БНТ HD
17:45 Детска Евровизия 2015: Холандия
17:55 Волейбол: ЦСКА - Марек Юнион Ивкони - среща от НВЛ - Суперлига, пряко предаване от з. "Васил Симов"
20:00 Европейски автомобилен шампионат GT4 - репортаж от Италия
20:30 Аз съм...
20:40 Извън играта
21:15 Часът на БНТ HD
21:30 Арена спорт - обзор на деня
22:00 БГ версия - музикално предаване
22:45 Формула Е: Е-при на Путраджая - ІІ кръг от световния шампионат за електроболиди
00:00 Световен рали шампионат: Рали Уелс - обзорна програма
01:00 Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/
БНТ 2
05:00 Южни хроники: Зад кулисите научнопопулярна поредица /9 епизод/п/
05:30 Раздвижи се с БНТ2 /БНТ 2 Русе/п/
06:00 Вотът на потребителя /п/
07:00 Ангели приятели анимационен сериал /втори сезон, 26 и 27 епизод/
07:30 Да открием Германия /п/
08:00 Потребителската кошница /п/
08:30 Изкуството на 21 век /п/
09:00 Неделна литургия пряко предаване от Благоевград
10:30 Южни хроники: Зад кулисите научнопопулярна поредица /9 епизод/п/
11:00 Вотът на потребителя
12:00 Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/
12:30 България 12.30 кратки новини
12:45 Афиш културно-информационно предаване
13:00 Часът на студентите: Ателие
13:30 Разказвачът... Атанас Липчев - непознатият познат документален филм /БНТ2 Варна/п/
14:15 Евроновини
14:25 Летище "Санта Мария" документален филм /п/
15:25 Спасяването на Линкълн игрален филм, САЩ /п/
17:05 Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/
17:35 Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
18:35 Америка днес /п/
19:30 България новини
20:00 Сен Тропе: "Очевидецът" тв сериен филм, Франция /454 епизод/
20:50 Аполония 2015: "Blue Moon" - песните на Били Холидей концерт на Мирослава Кацарова
21:50 Зет игрален филм /Франция, Алжир/, режисьор Коста - Гаврас, в ролите: Ив Монтан, Ирене Папас, Жан - Луи Трентинян, Франсоа Перие, Магали Ноел, Ренато Салваторе и др.
23:55 Евроновини
00:00 България новини /п/
00:30 Сен Тропе: "Очевидецът" тв сериен филм, Франция /454 епизод/п/
01:20 Афиш културно-информационно предаване /п/
01:35 Знаете ли ... /п/
01:55 Зет игрален филм, Франция, Алжир /п/
04:00 Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
04:30 Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
BNT World
05:05 На лов за мечки научнопопулярен филм
05:30 Трето полувреме /п/
06:00 Раздвижи се с БНТ2 /БНТ 2 Русе/п/
06:30 Потребителската кошница /п/
07:00 Нур тв филм на Евровизия /п/
07:15 Детска Евровизия 2015 /п/
07:30 Избрано от "Добро утро с БНТ2"
09:00 В кадър: Бежанците - трафикът като бизнес /п/
09:30 Бразди
10:00 Иде нашенската музика фолклорно шоу
11:00 Вяра и общество с Горан Благоев
12:00 По света и у нас
13:00 Извън играта
13:30 Шоуто на Канала /п/
14:30 Библиотеката
15:30 Отблизо с Мира
16:30 Животът е вкусен
17:30 Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/
18:00 Волейбол /мъже/: ЦСКА - Марек Юнион Ивкони среща от 4-ти кръг на Националната волейболна "Супер лига" - пряко предаване
20:00 По света и у нас
20:30 Детски песенен конкурс на Евровизия 2015 - откриване и жребий пряко предаване от зала 6 на НДК
22:10 Афиш културно-информационно предаване
22:25 Часът на студентите: Ателие
22:55 Зелена светлина
23:00 По света и у нас
23:15 Спортна треска
00:25 Нощни птици
01:25 Шарен свят: "Гола съвест" тв филм /п/
02:15 Извън играта /п/
02:50 Нощни птици /п/
03:50 Библиотеката /п/
04:50 Спортна треска
TV1 (Болгария)
05:00 "Нотни булеварди"
05:30 "Студентски етюди"- Нов Български Университет
06:00 "Шпионката на Коко"
06:30 "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
07:00 Час за медитация
07:50 "Събуди се с усмивка"
08:00 "Петолиния" - музикален микс
09:00 "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
09:30 "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
10:00 Документален филм
10:30 "Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 /п./
11:30 "Петолиния" - музикален микс
13:30 "Студентски етюди" - НБУ представя
14:00 "Шпионката на Коко" - скрита камера
14:30 "Пъстра шевица" - фолклор
15:30 Документален филм
16:30 "Фортисимо Фамилия" - музика на деца и родители
17:00 "Нотни булеварди"
17:15 "Студентски етюди"- НХА представя
17:30 "Пътят" - авторско предаване на ТВ1 /п./
18:30 "Viva la musica!"
20:00 Игрален филм
22:00 "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер/п./
22:30 "Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1
23:30 Серенада - музика за лека нощ
00:00 "Пътят"- предаване на ТВ1 /п./
01:00 "Петолиния" - музикален микс
03:00 "Студентски етюди" - НБУ представя
03:30 "Шпионката на Коко" - скрита камера /п./
04:00 "Пъстра шевица" - фолклор
VTV (Болгария)
05:00 Документален филм /п/
06:00 Eкология
06:30 Документален филм/п/
07:30 "Открития" - документална поредица
08:30 Eкология
09:00 "ТВ меню"
09:30 Анимационен филм/п/
10:30 Документален филм
11:30 "Животът днес" - документална поредица /п/
12:00 "Луди по Коледа" - документален филм - 2 ч.
12:30 Документална поредица /п/
13:00 "Валенса: Човек на надеждата" - драма, Полша, режисьор Анджей Вайда, участват Роберт Вецкевич, Агниешка Гроховска, Збигнев Замаховски, Цезари Козински, Мария Розария Омаджо и др.; Венеция - извън конкурса,
14:30 Eкология
15:30 "ТВ меню"
16:00 "Открития" - документална поредица/п/
16:30 Тв сериал
18:00 Документален филм/п/
18:30 Eкология
19:30 "Вангелия" - 12-сериен телевизионен филм, Русия, Беларус, Украйна, Сценарий: Владимир Сотников, Татяна Сотникова, режисьор Сергей Борчуков, с участието на: Елена Яковлева, Ирина Рахманова, Наталия Николаева, Даша Отрошко, Кристина Пакарина, Карина Андолен
21:00 Eкология
21:30 "Спътникът" - драма, Австралия, режисьор Катриона МакКензи, участват: Дейвид Гилпилил, Камерън Уолиби, Джозеф Педли, Руана Ангас, Дин Дейли-Джонс и др. - премиера
23:30 Документална поредица
00:00 Eкология
00:30 Сериен филм /п/
03:30 Документален филм/п/
04:20 "ТВ меню"/п/
Агро ТВ
05:20 Седмичен обзор - п
05:55 Прогноза за времето и агропрогноза
06:00 Документален филм - повторение
06:40 Прогноза за времето и агропрогноза
06:45 Агротема
07:00 Акценти
07:10 Прогноза за времето и агропрогноза
07:15 Агрокоментар
07:20 Агротема
07:30 Агрофорум - повторение
08:00 Акценти
08:15 Прогноза за времето и агропрогноза
08:25 Борсова информация
08:30 Агрокоментар
08:35 Агротема
08:50 Музикална пауза
09:00 Акценти
09:15 Прогноза за времето и агропрогноза
09:20 Борсова информация
09:25 Агрокоментар
09:30 Агротема
09:40 Агромаркет
10:00 Акценти
10:10 Прогноза за времето и агропрогноза
10:15 Борсова информация
10:20 Агротема
10:30 Агрофорум - повторение
11:00 Новини
11:15 Прогноза за времето и агропрогноза
11:25 Борсова информация
11:30 Агрокоментар
11:35 Агротема
11:50 Музикална пауза
12:00 Акценти
12:15 Прогноза за времето и агропрогноза
12:25 Борсова информация
12:30 Агрокоментар
12:35 Агротема
12:50 Музикална пауза
13:00 Акценти
13:10 Прогноза за времето и агропрогноза
13:15 Агрокоментар
13:20 Агротема
13:30 Зоологика - п
14:00 Акценти
14:10 Прогноза за времето и агропрогноза
14:15 Агрокоментар
14:20 Агротема
14:30 Ключът към успеха - Агрозона - повт.
15:00 Акценти
15:15 Прогноза за времето и агропрогноза
15:25 Борсова информация
15:30 Агрокоментар
15:35 Агротема
15:50 Музикална пауза
16:00 Новини
16:10 Прогноза за времето и агропрогноза
16:15 Борсова информация
16:20 Агротема
16:30 Агрофорум - повт.
17:00 Акценти
17:10 Прогноза за времето и агропрогноза
17:15 Борсова информация
17:20 Агрокоментар
17:25 Агротема
17:35 Агромаркет
18:00 Говори България - премиера
18:55 Прогноза за времето и агропрогноза
19:00 Акценти
19:10 Прогноза за времето и агропрогноза
19:15 Борсова информация
19:20 Агрокоментар
19:25 Агротема
19:40 Агромаркет
20:00 Акценти
20:05 Прогноза за времето и агропрогноза
20:10 Агрокоментар
20:15 Агротема
20:25 История на храните - премиера
20:30 Брюксел в превод - премиера
21:10 Прогноза за времето и агропрогноза
21:20 Борсова информация
21:25 Агрокоментар
21:30 Агротема
21:40 Телепазарен прозорец - Бизнес новини
22:00 Акценти
22:05 Прогноза за времето и агропрогноза
22:10 Борсова информация
22:15 Агротема
22:25 История на храните
22:30 Брюксел в превод -
23:10 Прогноза за времето и агропрогноза
23:15 Борсова информация
23:20 Агрокоментар
23:25 Агротема
23:35 История на храните
23:40 Агромаркет
23:55 Музикална пауза
Fiesta
06:00 Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения
06:30 Фитнес на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура
07:00 Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения
07:30 Методът "Пилатес" - поредица с упражнения за хармония на духа и тялото
08:00 Танци на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура
08:30 Телепазарен прозорец
08:45 Хапките на Боб
09:00 Фитнес на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура
09:30 Целувките на Анна - поредица за сладкарски техники и рецепти
10:00 Майстори готвачи - поредица за висша кулинария
10:30 Всеки ден ала Жак Пепен - кулинарно шоу за делнична кухня
11:00 Стопанинът на лозовата долина - поредица за калифорнийска кухня
11:30 Сладкият живот на Дейвид Роко - забавна поредица за регионална италианска кухня
12:00 Италианска идилия с Лидия - поредица за традиционна италианска кухня
12:30 Сражение в кухнята - кулинарно състезание
13:00 Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения
13:30 Методът "Пилатес" - поредица с упражнения за хармония на духа и тялото
14:00 Фитнес на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура
14:30 Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения
15:00 Телепазарен прозорец
15:15 Хапките на Боб
15:30 Целувките на Анна - поредица за сладкарски техники и рецепти
16:00 Майстори готвачи - поредица за висша кулинария
16:30 Всеки ден ала Жак Пепен - кулинарно шоу за делнична кухня
17:00 Хапките на Боб
17:15 Телепазарен прозорец
17:30 Стопанинът на лозовата долина - поредица за калифорнийска кухня
18:00 Сладкият живот на Дейвид Роко - забавна поредица за регионална италианска кухня
18:30 Италианска идилия с Лидия - поредица за традиционна италианска кухня
19:00 Танци на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура
19:30 Целувките на Анна - поредица за сладкарски техники и рецепти
20:00 Майстори готвачи - поредица за висша кулинария
20:30 Всеки ден ала Жак Пепен - кулинарно шоу за делнична кухня
21:00 Стопанинът на лозовата долина - поредица за калифорнийска кухня
21:30 Сладкият живот на Дейвид Роко - забавна поредица за регионална италианска кухня
22:00 Италианска идилия с Лидия - поредица за традиционна италианска кухня
22:30 Сражение в кухнята - кулинарно състезание
23:00 Пекарната на мисис Чайлд - предаване за домашни печива
23:30 Кулинарния дракон - кулинарно пътешествие в Китай
00:00 Люта Америка - поредица за латиноамериканска кухня
00:30 Великолепният китаец - поредица за ежедневна китайска кухня
01:00 Изкушението Пепен - eсенцията на стила Пепен
01:30 Италианска идилия с Лидия - поредица за традиционна италианска кухня
Da Vinci Learning
05:20 "Футурис"
05:30 "Човекът срещу Земята"
06:15 "Футурис"
06:30 "Сурова наука"
07:00 "Имало едно време"
08:00 "Да опознаем най-известните творци в света"
08:30 "Фактология"
09:00 "Всичко за децата"
09:30 "Въпроси от науката"
10:00 "Чудата наука"
10:30 "Имало едно време"
11:00 "Всичко за децата"
11:30 "Марви Хамър"
12:00 "Удивителни създания"
12:30 "Да опознаем най-известните творци в света"
13:00 "Фактология"
13:30 "Тайната лаборатория на Томас Едисон"
14:00 "Въпроси от науката"
14:30 "Компас на времето"
15:00 "Имало едно време"
15:30 "Марви Хамър"
16:00 "Удивителни създания"
16:30 "Чудата наука"
17:00 "Експресът на учените"
17:30 "Исторически личности"
18:00 "Всичко за изкуството"
18:30 "Фактология"
19:00 "Тайната лаборатория на Томас Едисон"
19:30 "Компас на времето"
20:00 "Имало едно време"
20:30 "Марви Хамър"
21:00 "По стъпките на Тентен"
21:50 "Футурис"
22:00 "Великите идеи на Джеймс Мей"
23:00 "Сурова наука"
23:30 "В търсене на щастие"
00:00 "Новият робот на Родни"
01:00 "Супернаука"
01:30 "Великите идеи на Джеймс Мей"
02:30 "Полетът на щъркела"
03:20 "Футурис"
03:30 "e? Проект"
04:00 "Супернаука"
04:30 "Тайнственият хобит"
Super 7
06:00 "Мъничета", анимация, сезон 4
06:15 "Давай, Диего!", анимация, сезон 3
07:00 "Отбор Умизуми", анимация, сезон 3
07:50 "Team hot wheels - умението да вълнуваш", анимация
08:40 "Сафари с книга за джунглата", анимация
09:30 "Монстър хай - BOO YORK, BOO YORK - Един чудовищен мюзикъл", анимация
10:45 "Легендата за Кора", анимация
11:35 "Том и Джери хлапаци", анимация, сезон 2
13:45 "Дани Фантома", анимация, сезон 4
15:50 "Могъщата пчела", анимация, сезон 1
18:00 "Инч Хай, частен детектив", анимация
20:00 "Епичните приключения на Бъкет и Скинар", сериал, сезон 1
22:15 "Шеметен бяг", сериал
23:40 "i-Карли", сериал, сезон 4
01:20 повторения
Disney Channel
05:15 Сабрина: Тайната на една вещица
05:40 Art Attack
06:00 Джейк и пиратите от Невърленд
06:15 София Първа
06:40 Мустакат рай
06:45 7 д
07:10 Братя по карате
07:40 Лив и Мади
08:05 Джеси
08:35 Краш И Бърнстийн
09:00 Клонинги в мазето
09:30 Кей Си Под Прикритие
10:00 Джеси
10:25 МИКИ МАУС
10:30 Най-добри приятели завинаги!
11:00 Лив и Мади
11:30 Наследниците
13:25 Най-добри приятели завинаги!
13:50 Братя по карате
14:15 Братя по карате
14:45 Междузвездни войни бунтовницит
15:15 Краш И Бърнстийн
15:40 Клонинги в мазето
16:05 Кей Си Под Прикритие
16:35 Джеси
17:05 Най-добри приятели завинаги!
17:30 Лив и Мади
20:00 Виолета
20:50 Джеси
21:20 Късмет, Чарли
21:45 Късмет, Чарли
22:10 МИКИ МАУС
22:15 ТРЕСКА ПО ЗАМРЪЗНАЛОТО КРАЛСТВО
22:25 Зак и Коди: Филмът
23:55 МИКИ МАУС
00:00 Бранди и господин Уискърс
00:25 Бини и призракът
00:45 Виолета (Violetta)
01:30 Wolfblood
01:55 Ханк Зипзър
02:15 Стридок
02:40 Бранди и господин Уискърс
03:00 Сабрина: Тайната на една вещица
03:25 Бини и призракът
03:45 Wolfblood
04:10 Ханк Зипзър
04:30 Стридок
04:55 Бранди и господин Уискърс
Cartoon Network
05:10 Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)
05:35 Малки Титани: В готовност (Teen Titans Go!)
06:00 Нинджаго - Господари на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
06:25 Нинджаго - Господари на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
06:50 HOB! Невероятният свят на Гъмбол (NEW! The Amazing World of Gumball)
07:15 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
07:40 Анджело е върхът (Angelo Rules)
08:10 Джони Тест (Johnny Test)
09:00 НОВ! Стивън Вселенски (NEW! Steven Universe)
09:50 We Bare Bears (We Bare Bears)
10:00 Малки Титани: В готовност (Teen Titans Go!)
10:20 Кларънс (Clarence)
10:50 Чичо Дядко (Uncle Grandpa)
11:15 Време за приключения (Adventure Time)
12:10 Скуби-Ду мистерия ООД (Scooby-Doo! Mystery Incorporated)
12:35 Шантавите рисунки шоу (The Looney Tunes Show)
13:00 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
13:40 Доктор Пространствени Джинси (Dr. Dimensionpants)
14:10 Нинджаго - Господари на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
14:35 Нинджаго - Господари на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
15:05 Анджело е върхът (Angelo Rules)
15:30 Кларънс (Clarence)
16:00 Чичо Дядко (Uncle Grandpa)
16:35 Време за приключения (Adventure Time)
17:00 We Bare Bears (We Bare Bears)
17:10 Скуби-Ду: Чудовището от Мексико (Scooby-Doo and the Monster of Mexico)
18:35 Джони Тест (Johnny Test)
18:50 Бен 10: Омнивърс (Ben 10: Omniverse)
19:20 Парк шоу (Regular Show)
20:10 Пълна драма: Oтмъщенито на острова (Total Drama: Revenge of the Island)
20:35 Пълна драма: Oтмъщенито на острова (Total Drama: Revenge of the Island)
21:00 Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)
21:25 Фантастичната четворка (Fantastic Four: World's Greatest Heroes)
21:45 Фантастичната четворка (Fantastic Four: World's Greatest Heroes)
22:10 Кунг фу пилета (Chop Socky Chooks)
23:00 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
23:45 Роботбой (Robotboy)
00:10 Роботбой (Robotboy)
00:35 Елиът Хлапето (ELIOT KID)
01:25 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
02:10 Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)
02:35 Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)
03:01 Анджело е върхът (Angelo Rules)
03:25 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
03:50 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
04:20 Джони Тест (Johnny Test)
Boomerang
05:00 Pink Panther And Pals
05:22 Pink Panther and Pals
05:35 The Mr. Bean Animated Series
05:46 The Mr. Bean Animated Series
06:00 Oggy And The Cockroaches New
06:20 THE TOM AND JERRY SHOW
07:10 TOM AND JERRY TALES
07:55 Be Cool Scooby Doo New
08:20 What's New Scooby-Doo?
08:40 What's New Scooby-Doo?
09:05 The Mr. Bean Animated Series
09:17 The Mr. Bean Animated Series
09:30 Pink Panther and Pals
09:55 Pink Panther and Pals
10:20 Oggy And The Cockroaches New
10:40 THE TOM & JERRY SHOW
11:05 Alpha and Omega 4: The Legend of the Saw Tooth Cave
11:48 TOM AND JERRY TALES
12:15 Pink Panther And Pals
13:00 The Garfield Show
13:12 The Garfield Show
13:25 The Mr. Bean Animated Series
13:35 TOM AND JERRY
14:25 Pink Panther And Pals
15:15 Be Cool Scooby Doo New
15:40 The Mr. Bean Animated Series
15:50 The Mr. Bean Animated Series
16:00 Baby Looney Tunes
16:25 Baby Looney Tunes
16:50 The Tom and Jerry Show
17:00 The Tom and Jerry Show
17:10 The Tom and Jerry Show
17:20 The Tom and Jerry Show
17:35 Be Cool Scooby Doo New
18:00 Inspector Gadget
18:11 Inspector Gadget
18:22 Inspector Gadget
18:33 Inspector Gadget
18:45 Pink Panther and Pals
19:10 New The Owl & Co
19:25 Sylvester & Tweety Mysteries
19:50 ROAD RUNNER
20:35 The Looney Tunes Show
20:55 The Looney Tunes Show
21:20 Duck Dodgers
21:40 Duck Dodgers
22:05 Tiny Toon Adventures
22:27 Tiny Toon Adventures
22:49 Tiny Toon Adventures
23:10 TOM AND JERRY
00:15 Pink Panther and Pals
00:35 Pink Panther and Pals
01:00 The Looney Tunes Show
01:20 The Looney Tunes Show
01:45 LazyTown
02:05 LazyTown
02:30 What's New Scooby-Doo?
02:50 What's New Scooby-Doo?
03:15 TOM AND JERRY
04:00 The Looney Tunes Show
04:25 The Mr. Bean Animated Series
04:36 The Mr. Bean Animated Series
04:50 Pink Panther and Pals
EKids
07:00 Бакуган - анимационен сериал
07:30 Покемон - анимационен сериал
08:00 Динофрози - анимационен сериал
08:30 Писма от Феликс - анимационен сериал
09:00 Приключенията на Екхарт - анимац. сериал
09:30 Кученце в джобче - анимационен сериал
10:00 Франклин - анимационен сериал
10:30 Динозавърчета - анимационен сериал
11:00 Чудовище по неволя - анимационен сериал
11:30 Кибербитка - анимационен сериал
12:00 Хари в царството на динозаврите-ан. сериал
12:30 Светът и всичко в него - предаване на Симеон Идакиев
13:30 Ангели и приятели - анимационен сериал
14:00 Писма от Феликс - анимационен сериал
14:30 Динофрози - анимационен сериал
15:15 Хари в царството на динозаврите-ан. сериал
15:30 Доктор Снагълс - анимационен сериал
16:00 "Мини Мис и Мини Мистър" с Илиана Балийска
16:45 Ангели и приятели - анимационен сериал
17:00 Плодчетата - анимационен сериал
17:30 Грижовните мечета - анимационен сериал
18:00 Ангели и приятели - анимационен сериал
18:30 Кученце в джобче - анимационен сериал
19:00 Покемон - анимационен сериал
19:30 Ърки и Пърки - анимационен сериал
20:00 Сам в гората - игрален филм
Nickelodeon
05:15 Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец
05:35 Пингвините от Мадагаскар
06:00 Дора изследователката
06:20 Умизуми
06:45 Тикити Ток
06:55 Щраусчето Олив
07:00 Щраусчето Олив
07:10 Дора изследователката
07:40 Малкото царство на Бен и Холи
07:50 Малкото царство на Бен и Холи
08:05 Пламъчко и машините
08:35 Пес патрул
08:55 Уинкс Клуб
09:25 Уинкс Клуб
09:50 Кръстници вълшебници
10:20 Кръстници вълшебници
10:45 Санджей и Крейг
11:10 Санджей и Крейг
11:25 Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец
11:50 Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец
13:30 Викторично
13:55 Биг Тайм Ръш
14:20 Marvin Marvin
14:50 Спонджбоб Квадратни Гащи
15:15 Спонджбоб Квадратни Гащи
15:45 Пингвините от Мадагаскар
16:10 Пингвините от Мадагаскар
16:25 Кръстници вълшебници
16:50 Ай Карли
17:15 Биг Тайм Ръш
17:45 Викторично
18:10 Ай Карли
18:35 Спонджбоб Квадратни Гащи
19:00 Костенурките нинджа
19:25 Пингвините от Мадагаскар
19:50 Опасният Хенри
20:15 Тандърмен срещу Тандърмен
20:45 Bella and the Bulldogs
21:10 Сам и Кет
21:40 Спонджбоб Квадратни Гащи
21:55 Аватар: Легенда за Анг
22:20 Биг Тайм Ръш
22:45 Биг Тайм Ръш
23:15 Пингвините от Мадагаскар
23:40 Пингвините от Мадагаскар
00:05 Ай Карли
00:35 Ай Карли
00:55 Викторично
01:25 Викторично
01:50 Биг Тайм Ръш
02:15 Биг Тайм Ръш
02:40 Уинкс Клуб
03:05 Уинкс Клуб
03:25 Моят живот сред момчета
03:50 Моят живот сред момчета
04:10 Ай Карли
04:35 Ай Карли
04:55 Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец
Disney Junior
05:00 ART ATTACK
05:25 HENRY HUGGLEMONSTER
05:35 CALIMERO S1(CEMA)
05:50 ZOU
06:00 Loopdidoo
06:15 Art Attack
06:35 HENRY HUGGLEMONSTER
06:50 CALIMERO S1(CEMA)
07:00 ZOU
07:20 Loopdidoo
07:35 ART ATTACK
08:00 CALIMERO S1(CEMA)
08:10 Zou
08:25 Limon and Oli
08:35 CAPTAIN JAKE AND THE NEVER LAND PIRATES S4 (CEMA)
09:05 SOFIA THE FIRST
09:30 MILES FROM TOMORROW
10:00 Mickey Mouse Clubhouse
10:30 DOC MCSTUFFINS
11:00 SOFIA THE FIRST
11:30 JAKE AND THE NEVER LAND PIRATES
11:55 MILES FROM TOMORROW
12:25 MILES FROM TOMORROW
12:55 MILES FROM TOMORROW
13:20 MILES FROM TOMORROW
13:45 Miles from Tomorrow
14:00 SOFIA THE FIRST
14:30 SOFIA THE FIRST
14:55 SOFIA THE FIRST
15:20 SOFIA THE FIRST
15:50 SOFIA THE FIRST
16:15 SOFIA THE FIRST
16:45 JAKE AND THE NEVER LAND PIRATES
17:10 ALADDIN
17:40 Adventures of the Gummi Bears
18:10 CHIP N DALE RESCUE RANGERS
18:35 JAKE AND THE NEVER LAND PIRATES
19:00 MILES FROM TOMORROW
19:30 Sofia The First
19:55 DOC MCSTUFFINS
20:15 JAKE AND THE NEVER LAND PIRATES
20:45 Sheriff Callie's Wild West
21:05 Mickey Mouse Clubhouse
21:35 SOFIA THE FIRST
22:00 ALADDIN
22:30 Adventures of the Gummi Bears
23:00 CHIP N DALE RESCUE RANGERS
23:30 Lilo & Stitch
00:00 Nina Needs To Go
00:05 Henry Hugglemonster
00:20 CALIMERO S1(CEMA)
00:35 Zou
00:50 Loopdidoo
01:05 Art Attack
01:30 Henry Hugglemonster
01:45 CALIMERO S1(CEMA)
02:00 ZOU
02:15 Loopdidoo
02:30 ART ATTACK
02:55 Henry Hugglemonster
03:05 CALIMERO S1(CEMA)
03:20 ZOU
03:30 Loopdidoo
03:45 Art Attack
04:10 Henry Hugglemonster
04:20 CALIMERO S1(CEMA)
04:35 ZOU
04:45 Loopdidoo
Discovery Channel
05:10 Неостаряващите коли на Куба: Да се сбогуваме с лодката
06:00 Как са го направили?: Буря/Кораб на въздушна възглавница
06:25 Как са го направили?: Пътища/Монети
06:50 Бързи и шумни: Големият и лош Шевролет C-10
07:40 Автоработилницата на аутсайдерите: Епизод 7
08:35 Екстремни колекционери на коли: Повелителят на бадемите
09:30 Как се прави...: Пневматична бормашина
10:00 Да продадеш колата си: Фолксваген 181
11:00 Обърни го на печалба: Епизод 9
11:30 Обърни го на печалба: Епизод 10
12:00 Войни за имоти: Поемайки удара
12:30 Войни за имоти: Дървен материал!
13:00 Легендарен автомобил: Един Мустанг
13:30 В преследване на класически автомобили: Мама миа!
14:00 Злато в гаража: Епизод 5
14:30 Злато в гаража: Епизод 6
15:00 Империята на трошките: Да нахраниш гиганта
16:00 Тествай колата ми, направих я сам!: Епизод 1
17:00 Идрис Елба - без ограничения: Да шофираш като състезателите
18:00 Опасно за живота: Пътят към върха
19:00 Островът на 13-те с Беър Грилс: Епизод 3
20:00 Ед Стафърд: Загадките от птичи поглед: Бразилия
21:00 Менхънт: Южна Каролина
22:00 Хищници отблизо с Джоел Ламбърт: Хиени
23:00 Смъртоносен улов: Нова кръв, стари рани
00:00 Най-ужасните в света...: Почти инциденти
01:00 Жив съм: Братство
01:50 Ед Стафърд: Загадките от птичи поглед: Бразилия
02:40 Менхънт: Южна Каролина
03:30 Хищници отблизо с Джоел Ламбърт: Хиени
04:20 Смъртоносен улов: Нова кръв, стари рани
Discovery Science
05:24 Ловци на митове
06:12 Ловци на митове
07:00 Фабрика за храна
07:25 Фабрика за храна
07:50 Фабрика за храна
08:15 Фабрика за храна
08:40 Фабрика за храна
09:05 Фабрика за храна
09:30 Фабрика за храна
09:55 Фабрика за храна
10:20 Фабрика за храна
10:45 Фабрика за храна
11:10 Как се прави...
11:35 Как се прави...
12:00 Как се прави...
12:25 Как се прави...
12:50 Как се прави...
13:15 Как се прави...
13:40 Как се прави...
14:05 Как се прави...
14:30 Как се прави...
14:55 Как се прави...
15:20 Не можеш да докоснеш лакътя си с език
15:45 Не можеш да докоснеш лакътя си с език
16:10 Какво може да се обърка?
17:00 Голямото бягство
17:50 Джо Роган поставя под въпрос всичко
18:40 Смъртоносни дилеми
19:04 Смъртоносни дилеми
19:30 В търсене на извънземни
20:20 Неразкритите досиета на НАСА
21:10 Неразкритите досиета на НАСА
22:00 Неразкритите досиета на НАСА
22:50 Неразкритите досиета на НАСА
23:40 Не можеш да докоснеш лакътя си с език
00:05 Не можеш да докоснеш лакътя си с език
00:30 Какво може да се обърка?
01:20 Голямото бягство
02:10 Джо Роган поставя под въпрос всичко
03:00 Смъртоности дилеми
03:23 Смъртоности дилеми
03:48 Най-великите мисии на НАСА
04:36 Най-великите мисии на НАСА
National Geographic
05:15 Тайнствени досиета 2
05:35 Мигове от катастрофата
06:00 Пробив в системата
06:20 Brain Games 3
06:45 Brain Games 3
07:05 Сървайвър: Живот с племето
08:00 Сървайвър: Живот с племето
09:00 Тайни от древността: Изчезналите китайски пирамиди
10:00 Изследовател
11:00 Мистериозните пещери в Гуанси
12:00 Летището в Дубай
13:00 Летището в Дубай
14:00 Без закони
15:00 Мръсна работа
16:00 Отвъд магията
17:00 Отвъд магията
18:00 Пробив
19:00 Земетресение на Еверест
20:00 Ураганът Санди
21:00 Пробив
23:00 Следващото Мега цунами
00:00 Пробив
01:55 Следващото Мега цунами
02:40 Пробив в системата
03:00 Пробив в системата
03:25 Тайнствени досиета 2
03:45 Тайнствени досиета 2
04:10 Пробив в системата
04:30 Пробив в системата
04:55 Тайнствени досиета 2
Nat Geo Wild
05:44 Най-смъртоносните животни на планетата: Най-търсените в природата
06:31 Диво меню: Бар на плажа
07:00 Диво меню: Пир или глад
07:23 Диво меню: Другари в кухнята
07:47 Най-дивите острови: Шри Ланка: Гори в облаците
08:34 Тайните на дивата природа: На открито
09:20 Най-смъртоносните в Африка: Тетиротии на банди
10:07 Най-смъртоносните в Африка: Котки в атака
10:54 Дивата Индонезия: Острови на чудовища
11:38 Дивата Колумбия: Чоко: Дивият бряг на Колумбия
12:26 Дивата Канада: Централната територия
13:14 Най-дивите острови: Шри Ланка: Гори в облаците
14:03 Дивите 24 часа: Африканската савана
14:51 Дивите 24 часа: Атакама в Чили
15:39 Дивите 24 часа: Тасмания - островът на дявола
16:27 Тайните на дивата природа: На открито
17:17 Тайните на дивата природа: В дълбокото
18:08 Тайните на дивата природа: Изгубени светове
19:00 Премиера Диви острови: Мистериозни острови: Атлантическо съкровище
19:58 Дивата Колумбия: Чирибикете: Пътуване до сърцето на Амазонка
20:54 Дивата Колумбия: Серания де ла Макарена: Съкровището на природата
21:50 Диви острови: Мистериозни острови: Атлантическо съкровище
22:46 Дивата Колумбия: Чирибикете: Пътуване до сърцето на Амазонка
23:42 Тайните на дивата природа: Изгубени светове
00:36 Дивата Колумбия: Серания де ла Макарена: Съкровището на природата
01:30 Диви острови: Мистериозни острови: Атлантическо съкровище
02:26 Дивата Колумбия: Чирибикете: Пътуване до сърцето на Амазонка
03:17 Дивите 24 часа: Атакама в Чили
04:08 Дивите 24 часа: Тасмания - островът на дявола
04:56 Тайните на дивата природа: На открито
Animal Planet
05:02 Шамуари: Сред дивата природа: Епизод 11
05:25 Шамуари: Сред дивата природа: Епизод 12
05:49 Ехо и слоновете от Амбосели: Епизод 11
06:12 Ехо и слоновете от Амбосели: Епизод 12
06:36 Мисията на дивака: Прогонването на змиите
07:00 Мисията на дивака: Невъоръжени и опасни
07:25 Майстори на къщи в клоните на дърветата: Изглед отгоре 2
08:15 Майстори на къщи в клоните на дърветата: Медитация на кленово дърво
09:10 Майстори на къщи в клоните на дърветата: Кухня за бонбони на върха на дърво
10:05 Майстори на къщи в клоните на дърветата: Най-страхотната къща в клоните на дърветата, строена някога
11:00 Майстори на къщи в клоните на дърветата: Пчелен кошер на дърво
11:55 Укротителката на змии: Епизод 5
12:20 Укротителката на змии: Епизод 6
12:50 Десетте най-смъртоносни змии: Коста Рика
13:45 Остин Стивънс: Повелителят на змиите: В търсене на гърмящите чудовища
14:40 Змиярят Брус Джордж: Отново на път
15:05 Змиярят Брус Джордж: Очарованието на кобрата
15:35 Остин Стивънс: Повелителят на змиите: Кроталите на Дивия запад
16:30 В търсене на кралската кобра
17:25 Десетте най-смъртоносни змии: Коста Рика
18:20 Остин Стивънс: Повелителят на змиите: В търсене на гърмящите чудовища
19:15 Змиярят Брус Джордж: Отново на път
19:40 Змиярят Брус Джордж: Очарованието на кобрата
20:10 Остин Стивънс: Повелителят на змиите: Кроталите на Дивия запад
21:05 В търсене на кралската кобра
22:00 Речни чудовища: Убийствено торпедо
22:55 Укротителката на змии: Епизод 5
23:20 Укротителката на змии: Епизод 6
23:50 Десетте най-смъртоносни змии: Коста Рика
00:45 Остин Стивънс: Повелителят на змиите: В търсене на гърмящите чудовища
01:40 Змиярят Брус Джордж: Отново на път
02:05 Змиярят Брус Джордж: Очарованието на кобрата
02:35 Остин Стивънс: Повелителят на змиите: Кроталите на Дивия запад
03:25 В търсене на кралската кобра
04:15 Десетте най-смъртоносни змии: Коста Рика
Viasat Nature
05:00 Парк за всички сезони (7)
05:25 Парк за всички сезони (8)
05:50 Дневниците на гепардите (11)
06:15 Дневниците на гепардите (12)
06:40 Зоопаркът - Дъблин (3)
07:05 Зоопаркът - Дъблин (4)
07:30 Зоопаркът - Дъблин (5)
08:00 Зоопаркът - Дъблин (6)
08:30 Дива обсебеност (8)
09:20 Див инстинкт (3)
10:15 Приключение в Хайнан с Найджъл Марвин
11:05 Пол О'Грейди за любовта към кучета (8)
11:30 Пол О'Грейди за любовта към кучета (1)
11:55 Пол О'Грейди за любовта към кучета (2)
12:20 Пол О'Грейди за любовта към кучета (3)
12:45 Дневниците на гепардите (13)
13:10 Дива обсебеност (9)
13:55 Номадите на Серенгети (3)
14:50 Номадите на Серенгети (4)
15:40 Номадите на Серенгети (5)
16:30 Яростни нападения (1)
17:25 Замръзнала планета (2)
18:15 Вулканични одисеи (1)
18:40 Вулканични одисеи (2)
19:10 Приют за носорози (2)
20:05 Родени в дивата природа (2)
21:00 Супер-ветеринар (4)
21:50 Гигантите на природата отвътре (2)
22:45 Мистерията на брега на акулите
23:40 Див инстинкт (3)
00:35 Приключение в Хайнан с Найджъл Марвин
01:20 Парк за всички сезони (10)
01:45 Парк за всички сезони (11)
02:10 Парк за всички сезони (12)
02:35 Парк за всички сезони (13)
03:00 Парк за всички сезони (1)
03:25 Дива обсебеност (7)
04:10 "Харнас" - убежище за диви животни (7)
Viasat History
06:00 Тъмната харизма на Адолф Хитлер (1)
07:00 Пътници във времето (13)
07:50 По железопътните линии на империята на двуглавия орел (2)
08:45 Тайната война (9)
09:40 Тихата война: битки под водата (1)
10:35 Скритата страна на Втората световна война (3)
11:30 Древният Египет: Живот и смърт в Долината на Царете (1)
12:30 Изграждането на античния град (2)
13:30 Майки, убийци и любовници: Императриците на Древен Рим (3)
14:35 Гастрономическо пътешествие през историята (7)
15:40 Във вихъра на танците: една проникновена история на танца (1)
16:45 Майстори на шпионажа (5)
17:30 Трагичната съдба на руските принцеси (1)
18:30 Паметници на културата - разкриване на тайните (3)
20:00 Изграждането на античния град (2)
21:00 Тайните на Библията (8)
21:55 Майстори на шпионажа (5)
22:45 Скритата страна на Втората световна война (3)
23:40 Загадки в музея (13)
00:25 Наполеон - военната кампания в Русия (1)
01:20 Древният Египет: Живот и смърт в Долината на Царете (1)
02:20 Тайните на миналото (2)
03:15 Пътници във времето (13)
04:05 Загадки в музея (13) (Р)
04:55 Домът в епохата на крал Джордж (2)
Viasat Explorer
06:00 Брегова охрана - Аляска (1)
07:15 Търсачи на съкровища (6) (Р)
08:00 Търсачи на съкровища (7) (Р)
08:45 Автомобилни експерти (1) (Р)
09:10 Лиценз за петролни сондажи (4) (Р)
09:55 Лиценз за петролни сондажи (5) (Р)
10:45 "Призраци от автоморгата" (6)
11:30 Призраци от автоморгата (6) (Р)
12:15 Царе на строителството с дървен материал (1) (Р)
13:00 Царе на строителството с дървен материал (2) (Р)
13:45 Царе на строителството с дървен материал (2)
14:30 Царе на дърворезбата (5) (Р)
14:50 Царе на дърворезбата (6) (Р)
15:15 Екстремна наука (2) (Р)
16:05 Лондонският супер тунел (3) (Р)
17:05 Страхотни изобретения (13) (Р)
17:35 Страхотни изобретения (14) (Р)
18:00 Лаборатория за мъже на Джеймс Мей (4)
19:00 Царе на строителството с дървен материал (10)
19:45 Мащабни продажби (8) (Р)
20:05 Мащабни продажби (9) (Р)
20:30 Превозвачи на къщи (3) (Р)
20:50 Превозвачи на къщи (4) (Р)
21:15 Треска за нефрит (5) (Р)
21:35 Треска за нефрит (6) (Р)
22:00 Царе на дърворезбата (5) (Р)
22:20 Царе на дърворезбата (6) (Р)
22:45 Смъртоносен боец (4)
23:30 Подводен риболов (4) (Р)
00:15 Треска за нефрит (7) (Р)
Viasat Nature / History HD
05:20 Боен клуб: История на насилието (1)
06:10 Загадки в музея (16) (Р)
07:00 Дневниците на гепардите (11)
07:25 Дневниците на гепардите (12)
07:50 Дневниците на гепардите (1) (Р)
08:15 Дневниците на гепардите (2)
08:40 Дневниците на гепардите (3)
09:05 Дневниците на гепардите (4)
09:30 Дневниците на гепардите (5)
09:55 Дневниците на гепардите (6)
10:20 Дневниците на гепардите (7)
10:45 Дневниците на гепардите (8)
11:15 Бебета в зоопарка (4)
11:40 Бебета в зоопарка (5)
12:10 Зооспасители 24/7 (10)
13:00 Летящи чудовища
13:45 Опасни кучета (3)
14:10 Опасни кучета (4)
14:35 Дивата природа с Крис Хъмфри (11)
15:00 Дивата природа с Крис Хъмфри (12)
15:30 Купих си собствена тропическа гора (1)
16:30 Гигантите на природата отвътре (3)
17:20 Велики събития в природата (5)
18:10 Една година в дивата природа (1)
19:00 Ловци на митове (12)
19:55 В търсене на Хайдн (2)
20:45 Корените на Китай (3)
21:40 Загадки в музея (30)
22:25 Ловци на митове (13) (Р)
23:20 Най-кървавата династия на Великобритания (1)
00:10 Разследване на самолетни катастрофи от времето на Втората световна война (1)
00:55 Разследване на самолетни катастрофи от времето на Втората световна война (2)
01:40 Разследване на самолетни катастрофи от времето на Втората световна война (3)
02:30 Ловци на митове (13) (Р)
03:25 Пътешествия от центъра на Земята (6)
04:20 Пътешествия от центъра на Земята (7)
History Channel
05:00 Къса предавка: Пожар в дупката
06:00 Камиони по леда: Епизод 8
07:00 В търсене на изгубените гиганти: В търсене на костите
08:00 Световните войни: Епизод 6
10:00 РЕСТАВРАТОРИ: Група за търсене
10:30 РЕСТАВРАТОРИ: Просто съвършено
11:00 Камиони по леда: Епизод 7
12:00 На лов за автомобили: Груба шега
12:30 На лов за автомобили: Рокендрол и корвети
14:00 Патешка династия: Джейс и Аргонавтите
14:30 Патешка династия: Бумерангът Ребека
15:00 Американски антиквари: Ако говориш мило с мен
16:00 НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: В какво се превръщат мечтите на каубоите
16:30 НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Сладостта на успеха
17:00 Надпревара за находки - Тексас: В търсене на изгубения Аркана
17:30 Надпревара за находки - Тексас: Британската инвазия
18:00 Надпревара за находки: Ню Йорк: Да харчиш пари, които нямаш
18:30 Надпревара за находки: Ню Йорк: Забравеният квартал
19:00 НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Твърде много готвачи в склада
19:30 Спецове в заложната къща: Силата на пинбола
20:00 Американски антиквари: Ако говориш мило с мен
22:00 Планинари: Толкова близо, а при все това така далеч
23:00 Хората от блатата: Ненарушима връзка
00:00 Луди глави: Извън строя
00:30 Луди глави: Лудата надпревара не свършва никога
01:00 Планинари: Толкова близо, а при все това така далеч
02:00 Хората от блатата: Ненарушима връзка
04:00 Луди глави: Извън строя
04:30 Луди глави: Лудата надпревара не свършва никога
ID Extra
05:24 Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Изпепеляващи страсти
06:12 По следите на едно убийство: Тяло без нищо
07:00 Пола Зан разглежда случая: Агънце сред вълци
07:50 Почти ми се размина: Бягство от затвора
08:40 Почти ми се размина: Манекен от чаршафи
09:30 Почти ми се размина: С децата в Мексико
10:20 Почти ми се размина: Фалшивият свещеник
11:10 Почти ми се размина: Завръщане в криминалния свят
12:00 Изчезнали: Тайно пътешествие
12:50 Изчезнали: Мистерията на училищната красавица
13:40 Изчезнали: Изчезнала на 17
14:30 Изчезнали: Липсващата годеница
15:20 Изчезнали: Последна молитва
16:10 За кого съм се оженил?: Истински кошмар
16:35 За кого съм се оженил?: Болен от любов
17:00 За кого съм се оженил?: Афера за една нощ
17:25 За кого съм се оженил?: Хюстън, имам проблем в брака
17:50 За кого съм се оженил?: Непознат у дома
18:15 Калифорнийски следовател: Черният вдовец
18:40 Калифорнийски следовател: Вярвай на съседа си
19:05 Калифорнийски следовател: Другата жена
19:30 Калифорнийски следовател: Кажи "да"
19:55 Калифорнийски следовател: Да заложиш на любовта
20:20 Кръвожадни роднини: Семейни драми
21:10 Смъртоносни връзки: Висока, тъмна и опасна
22:00 Журнал на убийствата: Шепот от горите
22:50 Поверително от Венити Феър: Затворник на Денвър
23:40 Любовни срещи от ада: Кошмар на улица "Любовна"
00:05 Любовни срещи от ада: Целуни ме, умъртви ме
00:30 Обичам да ме лъжеш: Не казвай сбогом
01:20 Журнал на убийствата: Шепот от горите
02:10 Поверително от Венити Феър: Затворник на Денвър
03:00 Смъртоносна религиозност: Хелс Ейнджълс
03:48 Любовни срещи от ада: Кошмар на улица "Любовна"
04:12 Любовни срещи от ада: Целуни ме, умъртви ме
04:36 Кръвожадни роднини: Семейни драми
Crime and Investigation
05:15 Лудото ми бивше гадже: Затвори, професионалисти и принцове
06:05 СЛЕД ПЪРВИТЕ 48 ЧАСА: Дяволът отвътре/Риск при полет
07:00 СЛЕД ПЪРВИТЕ 48 ЧАСА: Лошо отношение
08:00 СЛЕД ПЪРВИТЕ 48 ЧАСА: Хванат на тясно/В преследване на сенки
09:00 Разтърсващи престъпления: Гари Нюлав
10:00 Разтърсващи престъпления: Питър Сътклиф
11:00 Не съм го извършил аз: Рей Кроун
12:00 Убих най-добрия си приятел: Съквартирант от ада
13:00 ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Данило Рестиво: фетишист убиец
14:00 Куриозни и необичайни случаи на смърт: Борба с времето
14:30 Куриозни и необичайни случаи на смърт: Смърт от собствено изобретение
15:00 Убийци: Кот: Краковския вампир
16:00 ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Данило Рестиво: фетишист убиец
17:00 Убих най-добрия си приятел: Съквартирант от ада
18:00 Разтърсващи престъпления: Гари Нюлав
19:00 Разтърсващи престъпления: Питър Сътклиф
20:00 Куриозни и необичайни случаи на смърт: На конкурс
20:30 Куриозни и необичайни случаи на смърт: От водата
21:00 Градски кошмари: Смърт за вечеря
22:00 Портрети на серийни убийци: Тимъти Крачър
22:55 Деца убийци: Лоша топка; без изход
23:50 Моята призрачна къща: Ателието; удавена
00:45 Обладан от демон: Джесика/Адам
01:45 Портрети на серийни убийци: Тимъти Крачър
02:40 Деца убийци: Лоша топка; без изход
03:35 Обладан от демон: Джесика/Адам
04:25 Моята призрачна къща: Ателието; удавена
Comedy Central Extra
05:20 Drawn Together
05:45 Drawn Together
06:10 Wendell & Vinnie
06:35 Wendell & Vinnie
07:00 SpongeBob SquarePants
07:30 SpongeBob SquarePants
08:00 SpongeBob SquarePants
08:30 SpongeBob SquarePants
09:00 SpongeBob SquarePants
09:30 See Dad Run
10:00 See Dad Run
10:30 I Live With Models
11:00 Brotherhood
11:30 Viva La Bam
12:00 Viva La Bam
12:30 Viva La Bam
13:00 Viva La Bam
13:30 Viva La Bam
14:00 The King Of Queens
14:30 The King Of Queens
15:00 The King Of Queens
15:30 The King Of Queens
16:00 The King Of Queens
16:30 Accidentally On Purpose
17:00 Accidentally On Purpose
17:30 Real Husbands of Hollywood
18:00 Second Generation Wayans
18:30 Wendell & Vinnie
19:00 Wendell & Vinnie
19:30 Police Squad
20:00 Police Squad
20:30 See Dad Run
21:00 See Dad Run
21:30 The Millers
22:00 The Millers
22:30 Out Of Practice
23:00 Out Of Practice
23:30 I Live With Models
00:00 Brotherhood
00:30 Reno 911
01:00 Reno 911
01:30 South Park
02:00 South Park
02:30 South Park
03:00 South Park
03:25 South Park
03:45 Shorties Watchin' Shorties
04:10 Shorties Watchin' Shorties
04:30 Ugly Americans
04:55 Ugly Americans
Travel TV
05:00 Зелен свят - Природа и устойчив лов
05:30 Елена
06:00 Карнобат - Изтокът среща Запада
06:30 Импресия - Перперикон
07:00 10 забележителни крепости в България
07:30 Виж България - Бургас и други морски градове
08:00 Виж България - Копривщица
08:30 Странници в страници, еп.2
09:00 Легендите оживяват
09:30 Импресии
10:00 Фолклорна трапеза
11:00 Балкан фолк
12:00 Белите земи
12:30 10 български владетели, управлявали най-дълго
13:00 Христо и Жеравна
13:30 Концерт Мадарски конник
14:30 Концерт на Жечка Сланинкова
15:00 Професия турист
15:30 Рубини и бедност в Мадагаскар
16:00 Бизнес класа - Чаша удоволствие от винарно имение Драгомир
16:30 МнВР - 130г. Независимост
17:00 Произведено в Япония
17:30 Копривщица - Мистерията на българския дух
18:00 Струма Невеста
18:30 Зелен свят - Египетски лешояд
19:00 Човекът и чайките
19:30 Дестинации - Ел Дорадо, част 2
20:00 Духовните средища на Софийската Света Гора - филм
20:30 Разходка по притоците на Рио Негро с Миро Нанков
21:00 Виж България - Русе, Шумен, Свищов
21:30 JAM - еп.1
22:00 Бизнес класа - Възрожденско вино във възрожденско градче
22:30 Импресии
23:00 Цената на успеха
23:30 "Рали Дакар"
00:00 Професия турист
00:30 Зелен свят - Живот на бургаските езера
01:00 Дестинации - Крит
01:30 Фолклорна трапеза
02:30 Песента на Монголия
03:00 По-полезен начин за спокоен сън
03:30 Слънчева палитра
04:00 Магичният свят на Сардиния
04:30 Бизнес класа - Чаша удоволствие от винарно имение Драгомир
Travel Channel
05:00 Изрязани бански и крайбрежни алеи
05:30 Най-добрите плажове
06:00 Странни храни в Америка
07:00 Хотелски тайни и легенди
08:00 Световен пътешественик
09:00 Търсене на дом по света
09:30 Търсене на дом по света
10:00 Реставратори
10:30 Реставратори
11:00 Проектът на Ванила Айс
11:30 Проектът на Ванила Айс
12:00 Екстремни RV каравани
13:00 Затворени и погребани
13:30 Затворени и погребани
14:00 Строителство в Аляска
15:00 Живот край езеро
15:30 Реставратори
16:00 Проектът на Ванила Айс
16:30 Проектът на Ванила Айс
17:00 Най-добрите мотоциклетни маршрути
18:00 Най-добрите мотоциклетни маршрути
19:00 Африкански мотоциклетни дневници
19:30 Африкански мотоциклетни дневници
20:00 Кулинарните приключения на Джени и Оли в Дълбокия юг
20:30 Кулинарните приключения на Джени и Оли в Дълбокия юг
21:00 Затворени и погребани
21:30 Затворени и погребани
22:00 Най-добрите мотоциклетни маршрути
23:00 Загадки в музея
00:00 Най-ужасяващите места в Америка
01:00 Големи кухни
01:30 Големи кухни
02:00 Странни храни в Америка
03:00 Алкохолно пътешествие
04:00 Екстремни плаващи къщи
Fine Living
05:35 Пристрастена към реставрирането
06:00 Особени жилища
06:50 Карибски живот
07:15 Хавайски живот
07:40 Джада вкъщи
08:05 Джада вкъщи
08:30 Здрав апетит с Ели Кригер
09:00 Здрав апетит с Ели Кригер
09:25 Карибски живот
09:50 Хавайски живот
10:15 Пристрастена към реставрирането
10:40 Пристрастена към реставрирането
11:10 Отчайващи пейзажи
11:35 Отчайващи пейзажи
12:00 Вехтошарки
12:25 Вехтошарки
12:50 Модел: Ню Йорк
13:45 Вкусните уикенди на Джада
14:10 Вкусните уикенди на Джада
14:35 Основен ремонт във Вирджиния
15:00 Основен ремонт във Вирджиния
15:25 Нужда от ремонт
16:15 Пристрастена към реставрирането
16:40 Пристрастена към реставрирането
17:05 Особени жилища
18:00 Особени жилища
18:55 Ловци на къщи
19:20 Ловци на къщи
19:45 Хавайски живот
20:10 Карибски живот
20:35 Пристрастена към реставрирането
21:00 Особени жилища
21:55 Пристрастена към реставрирането
22:20 Пристрастена към реставрирането
22:45 Карибски живот
23:10 Хавайски живот
23:35 Най-особените жилища в света
00:00 Ловци на къщи
00:30 Ловци на къщи
00:55 Пристрастена към реставрирането
01:20 Особени жилища
02:10 Пристрастена към реставрирането
02:35 Пристрастена към реставрирането
03:05 Карибски живот
03:30 Хавайски живот
03:55 Особени жилища
04:45 Стаи за милион долара
CNN
05:00 Световен преглед
06:00 Световни новини
07:30 Новини/CNNdotCOM
08:30 Бизнес
09:30 Из Европа
10:30 Спорт
11:30 Световен ритъм
12:30 Спорт
13:30 Горещи точки
14:30 Дипломатически лиценз
15:00 Репортажи
16:30 Африка отблизо
17:30 Спорт
18:30 Новини от шоубизнеса
19:00 Късно издание
20:00 Световни новини
20:30 Нетрадиционен бизнес
21:30 Из Европа
22:30 Артклуб
23:30 CNNdotCOM
00:30 Спорт
01:00 Световен преглед
01:30 Мода
02:30 Азиатско издание
02:45 Азиатски бизнес
03:00 Световен преглед
03:30 Наука и технологии
04:00 CNN & TIME
Sky Sports
07:30 Висшата лига в аванс
08:00 Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
08:30 Голове в неделя
10:30 Футболна сутрин: върховите моменти
12:00 Предаването на Джими Хил
13:30 Голове в неделя
15:30 Футболна сутрин: върховите моменти
17:00 Коледното педаване на Джими Хил
18:30 Голове в неделя
20:30 Футболна сутрин: върховите моменти
22:00 Голове в неделя
00:00 Футбол от Висшата лига
CBS Reality
05:15 "Градска болница" - 22 и 23 еп.
07:00 "Съдия Джуди" - 85 и 86 еп.
07:50 "Доказателства" - 1-4 еп.
09:30 "Истински спасителни операции" - 10 еп.
10:20 "Удивителни медицински истории" - 5 еп.
11:10 "Фелдшери" - 16 еп.
12:00 "Богата булка, бедна булка" - 3 еп.
12:50 "Хванати на местопрестъплението" - 11 и 12 еп.
13:40 "Кошмарни съседи" - 1 еп.
14:30 "Съдия Джуди" - 146-150 еп.
16:35 "На пост" - 2 еп.
17:00 "Престъпление и справедливост" - 1-4 eп.
18:40 "Кошмарни съседи" - 1 еп.
19:30 "Хванати на метопрестъплението" - 11 и 12 еп.
20:20 "Истински спасителни операции" - 10 еп.
21:10 "На косъм" - 7 и 8 еп.
22:00 "Убиец в семейството" - 6 еп-
22:50 "Прелюбодейци" - 11 еп.
23:40 "Полицайките от Далас" - 1 еп.
00:30 "Мътните води на престъпността" - 4 еп.
01:20 "24 часа да убиеш" - 4 еп.
02:15 "Жени зад решетките" - 2 еп.
03:05 "На косъм" - 2 еп.
03:35 "Полицайките от Далас" - 1 еп.
04:25 "48 часа" - 14 еп.
CBS Drama
05:45 "Новата зона на здрача" - 2 еп.
06:10 "Приказки от тъмната страна" - 1 и 2 еп.
07:00 "Хавай 5-0" - 16 еп.
07:50 "Сънсет Бийч" - 217-221 еп.
12:00 "Приказки от тъмната страна" - 3 и 4 еп.
12:55 "Мери Хигинс-Кларк: Щастлив ден" - игрален филм
14:35 "Понеделник след чудото" - игрален филм
16:10 "Клевървил" - игрален филм
17:50 "Туин Пийкс" - 14-18 eп.
22:00 "Така е в Есекс" - 1 и 2 еп.
22:55 "Шогун" - еп.9
23:40 "Спецотряд" - еп.10-14
04:00 "Така е в Есекс" - 1 и 2 еп.
04:50 "Шогун" - еп.9
Канал Рила [г. Самоков]
08:30 Музика
09:00 Сериал: Цената на славата – 150 еп. повторение
09:45 Вкусотии от Севера /кулин. пред./
10:10 Тема
10:40 Сентенции/ Любопитно
11:00 Обща медицина – 4 еп. повторение
11:50 Игр. филм: Незавършено писмо
13:20 Изворче 706
13:50 Музика
14:30 Наше село /с. Злокучене/
15:00 Игр. филм: Пълно прикритие
16:40 Гроздовете на Бакхус /нпф/
17:05 Музика
17:10 Обща медицина – 5 еп.
18:00 Телевизионен компас
18:30 С мисъл за вас
19:00 Детски свят
20:30 Телевизионен компас
21:00 Сериал: Цената на славата – 151 еп.
21:45 Игр. филм: Любов в СССР
23:10 Световно фолклорно изкуство 138
23:40 Други + Фотоархив
Скат Плюс
05:00 "Неолитните жилища в Европа" - документален филм
05:30 "И озарява със своята светлина" - документален филм
06:00 "Златен извор" - конкурс за детска песен на фолклорна основа /1 част
06:30 Класическа музика: Изпълнения на струнен квартет "Виадажио"
07:00 "Фолклорна дъга": Родопски песни от Златоград
07:30 "Фолклорна дъга": "Песни от планината на Орфей" - ансамбъл "Родопа" /2 част
08:00 "Фолклорна дъга": "Гласове от Златоград" /2 част
08:30 Неделна света литургия - директно излъчване
10:00 "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ+. Прогноза време. Спорт
10:30 "Новото робство" - документален филм, 6 част /повторение/
11:00 Класическа музика: Концерт "110 г. от рождението на Дж.Гершуин" /2 част
11:30 "Неолитните жилища в Европа" - документален филм /повторение//
12:00 "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ+. Прогноза време. Спорт
12:30 "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
13:00 "Мраморният град Лютица" - документален филм
13:30 Класическа музика: Конкурс за немска и австрийска музика "M.A.D.J.I.K. /3 част
14:00 "Фолклорна дъга": "Златоградски напеви"
14:30 "Свищовските паметници" - документален филм
15:00 "От архивите на "СКАТ"
16:00 "И озарява със своята светлина" - документален филм /повторение/
16:30 "Фолклорна дъга": МФФ Бургас 2009 - Откриване /3 част
17:00 "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ+. Прогноза време. Спорт
17:30 "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
18:00 "Фолклорна дъга": Автентични народни песни от Костандово /1 част
18:30 "Зрънце надежда" - документален филм
19:00 "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ+. Прогноза време. Спорт
19:30 "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
20:00 "Гласове от Странджа - формация "Тракийче" - документален филм
20:30 "Фолклорна дъга": "Жажда за огън" - фолклорен спектакъл /1 част
21:00 "Българското християнство - Апостолите" - документален филм
21:30 Изпълнения на група "Сигнал"
22:00 "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ+. Прогноза време. Спорт
22:30 "Бялата порта на Рила" - документален филм
23:00 "Фолклорна дъга": "Това е България" - концерт на НФА"Българе" /2 част
23:30 Празничен Никулденски концерт /2 част
00:00 "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ+. Прогноза време. Спорт
00:30 "Новото робство" - документален филм, 6 част /повторение/
01:00 "От архивите на "СКАТ" /повторение/
01:30 "Неолитните жилища в Европа" - документален филм /повторение/
02:00 "Мраморният град Лютица" - документален филм
02:30 "Свищовските паметници" - документален филм
03:00 "И озарява със своята светлина" - документален филм /повторение/ /
03:30 "Зрънце надежда" - документален филм
04:00 "Гласове от Странджа - формация "Тракийче" - документален филм
04:30 "Българското християнство - Апостолите" - документален филм
Телекабел
05:50 Подземен свят: Еволюция - трилър с Хю Джакман и Кейт Бекинсейл
07:30 Детски свят - Маша и Мечока
08:00 Час пик - предаване на Телекабел ТВ
08:10 Исторически календар
08:15 Покана за вечеря - комедия
10:00 Час пик - предаване на Телекабел ТВ
10:15 Лятото на пинг-понга - семеен
12:00 Час пик - предаване на Телекабел ТВ
12:10 Исторически календар
12:20 Жадната планета - документална поредица - 3 епизод
12:50 Убийства в Мидсамър - криминална поредица 13 сезон - 3 епизод
14:10 Фолклорна трапеза - музикално-кулинарно предаване
15:10 Детски свят - Маша и Мечока - анимационен сериал
15:45 Щрак - комедийно шоу
16:00 Земята вика "Помощ!" - документална поредица на DW - 4 епизод
16:30 Час пик - предаване на Телекабел ТВ
16:40 Хиляда пъти лека нощ - драма с Жулиет Бинош и Николай Костер-Валдау
18:40 Фестивал на скоростта - документална поредица - 1 епизод
19:00 Пещера днес - предаване на Телекабел ТВ
19:45 Час пик - предаване на Телекабел ТВ
20:00 Фани - комедия с Дание Отьой
22:00 Велинград отблизо - предаване на Телекабел ТВ с Ангел Узунов
22:50 Натрапчиви ритми - драма реж.Фани Ардан, с Азия Ардженто и Нуно Лопес
00:30 Час пик - предаване на Телекабел ТВ
00:45 Че: Партизанин - биографична драма
03:00 Босове под прикритие - ТВ поредица - 3 сезон - 2 епизод