[ - ]
БНТ 1
05:45 Дързост и красота - тв филм /2323 епизод/ /п/
06:30 Телепазарен прозорец
06:45 Златният боец - анимационен филм
07:10 Чудният свят на Дисни. "Приключения с Мики Маус" и "Моите приятели Тигъра и Мечо Пух"- анимационни филми /п/
08:00 Карлсон, който живее на покрива - анимационен филм
08:25 Новите приключения на Черния красавец - тв филм
08:50 Красотата на природата /19 епизод/
09:05 Хора и животни. Репортер в Саваната - научнопопулярен филм /2 част/
09:35 Здраве /п/
10:00 Телепазарен прозорец
10:15 Дързост и красота - тв филм /2324 епизод/
11:00 Жените с Марта Вачкова /п/
11:45 Телепазарен прозорец
12:00 По света и у нас
12:25 Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу /п/
12:50 Сен Тропе - тв филм /58 епизод/ /п/
13:45 Културата на 21 век
14:00 Телепазарен прозорец
14:15 Капитан Петко войвода - 12-сериен тв филм/България, 1981г./, 1 серия, сценарист Николай Хайтов, режисьор Неделчо Чернев, в ролите. Васил Михайлов, Пламен Дончев, Стоян Гъдев, Продан Нончев, Димитър Йорданов, Дичо Дичев, Бистра Марчева и др.
15:30 Знаци по пътя. Мистер Сенко /п/
16:00 По света и у нас
16:10 Новини на турски език
16:25 Телепазарен прозорец
16:40 Летни приключения - тв филм /8 епизод/
17:05 Мотоспорт екстра
17:30 Теглене тиражите на ТОТО 2 и Втори ТОТО шанс
18:00 По света и у нас
18:30 Злостър - Черното влечуго - тв филм /п/
19:00 Сен Тропе - тв филм /59 епизод/
19:50 Лека нощ, деца!. Ние, животните
19:55 50 години БНТ. 1991
20:00 По света и у нас
20:45 Братя и сестри - тв филм /22 епизод/
21:30 Изследователски експедиции. Обиколката на Земята -
22:30 По света и у нас
23:00 Съдебни заседатели - тв филм /3 епизод/
23:55 Шоу "Елит" - предаване за шоубизнес /п/
00:25 По света и у нас /п от 22.30/
00:55 Жените с Марта Вачкова /п/
01:40 Хора и животни. Репортер в Саваната - научнопопулярен филм /2 част/ /п/
02:05 Красотата на природата /18 епизод/ /п/
02:20 Видеоклипове
02:35 Изследователски експедиции. Обиколката на Земята -
03:35 Злостър - Черното влечуго - тв филм /п/
04:05 Съдебни заседатели - тв филм /3 епизод/ /п/
04:55 Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу /п/
05:20 Здраве /п/
bTV
05:20 "Перла" /п./ - сериал, еп. 78
06:50 "Тази сутрин" - информационно предаване
09:30 "Бон Апети" - кулинарно шоу с Иван Звездев
10:00 "Часът на мама" - токшоу за настоящи и бъдещи родители с водещи Ива и Боги
11:00 "Господарката на Троя" - сериал, еп. 108
12:00 bTV Новините - обедна емисия
12:30 "Шоуто на Слави" /п./
13:30 "Лицето на другата" - сериал, еп. 165
14:30 "Вечно твоя" - сериал, еп. 8
15:30 "Любовни игри" - телевизионна игра с водещ Лина Златева
16:00 "Тайната реликва" - минисериал, част 1 - Приключенски, Германия, 2002 г., Режисьор. Себастиян Нийман, В ролите. Матиас Коберлин, Найке Ривели, Ману Лубовски, Ханс Диел и др.
18:00 "Анатомията на Грей" - сезон 4, еп. 16
19:00 bTV Новините - централна емисия
20:00 "Перла" - сериал, еп. 79, 80
22:00 bTV Новините - късна емисия
22:30 "Империя. Август, първият император" - минисериал, част 2 - Историческа драма, копродукция, 2003 г., Режисьор. Роджър Йънг, В ролите. Питър О'Тул, Шарлот Рамплинг, Витория Белведере, Бенджамин Садлър, Анна Вале, Хуан Диего Бото, Ръсъл Бар, Мартина Стела, Масимо Гини и др.
00:20 "Офисът" - сериал, сезон 2, еп. 2
00:50 "Вечно твоя" /п./ - сериал, еп. 8
01:50 bTV Новините /п./
02:20 "Любовни игри" /п./
02:50 "Лицето на другата /п./ - еп. 164
03:40 "Бон Апети" /п./
04:00 "Часът на мама" /п./
04:50 "Перла" /п./ - еп. 79
Нова ТВ
07:00 "Здравей, България" - сутрешен блок на НТВ с Мира Иванова и Диана Найденова
09:30 "На кафе" - предаване на НТВ
11:00 "Съдружници по неволя" - сериен филм
12:00 "Князът и момичето" - сериен филм
13:00 "Ветровете на любовта" - сериен филм
14:00 "Блясък" - сериен филм
14:30 "Сделка или не" - телевизионна игра
15:30 "Мелодията на сърцето" - сериен филм
17:20 "Сълзи над Босфора" - сериен филм
19:00 "Календар" - информационна емисия на НТВ
20:00 "Хлапакът" - с уч. на Брус Уилис, Матю Пери, Лили Томлин, Спенсър Бреслин, Чи Макбрайд, Емили Мортимър, Лари Кинг и др.
22:00 "От местопрестъплението: Лас Вегас" - сериен филм
23:00 "Календар" - информационна емисия на НТВ
23:15 "Безследно изчезнали" - сериен филм, 6 сезон
00:15 "Трезор" - тв игра
01:30 "Закон и ред" - сериен филм, сезон 2
02:15 "Князът и момичето" - сериен филм
03:00 "Календар" - информационна емисия на НТВ /п/
04:00 "Мисия Моят Дом" /п/
04:45 "Ветровете на любовта"- сериен филм /п/
05:45 "Сълзи над Босфора" - сериен филм /п/
FOX Life
07:10 "Колежани" - втори сезон
08:00 "Семейство Симпсън" - четиринадесети сезон
08:30 "Уил и Грейс" - пети сезон
09:00 "Осем прости правила" - първи сезон
10:00 "Обвързани" - втори сезон
10:50 "Вероника Марс" - трети сезон
11:45 "Две момчета и едно момиче" - трети сезон
12:45 "Грозната Бети" - първи сезон
13:40 "Уил и Грейс" - пети сезон
14:05 "Осем прости правила" - първи сезон
15:00 "Спешно отделение" - десети сезон
16:00 "Кварталът на богатите" - четвърти сезон
17:40 "Семейство Симпсън" - четиринадесети сезон
18:15 "Две момчета и едно момиче" - трети сезон
19:10 "Вероника Марс" - трети сезон
20:15 "Колежани" - втори сезон
21:00 "Бандата на Рита" - комедиен сериал, първи сезон
21:55 "еЛ връзки" - четвърти сезон
23:00 "Уил и Грейс" - пети сезон
23:30 "Приятели" - девети сезон
23:55 "Грозната Бети" - първи сезон
00:45 "Спешно отделение" - десети сезон
01:40 "Две момчета и едно момиче" - трети сезон
02:30 "Семейство Симпсън" - четиринадесети сезон
TV7
07:00 "Сутрин в 7" - сутрешен блок
08:30 "Гурме с Андре" - кулинарно предаване
09:00 "Пътеводна светлина" - еп. 242, теленовела, драма, САЩ, 2003, с Ребека Мейдър, Стюард Амброуз, Ръс Андерсън, Скот Бейли
09:45 "Великото изкуство на магията" - развлекателна програма
10:00 "Изпепеляваща страст" - еп. 17, теленовела, Мексико, 2007, със Сузана Гонзалес, Фернандо Колуня, Даниела Кастро, Себастиан Рули
11:00 "Непокорните" - сезон 4, еп. 118, сериал, комедия, Мексико, 2004, с Енрике Роча, Хуан Ферара, Нинел Конде
11:50 Телешопинг
12:10 "Лекар в семейството" - сезон 1, еп. 24, сериал, Италия, с Джулио Скарпати, Лино Банфи, Клаудия Пандолфи, Надя Риналди
13:10 "Кой е шефът тук?" - сезон 6, еп. 19, комедия, САЩ, 1984-1992, с Тони Денза, Джудит Лайт, Алиша Милано, Дани Пинтауро - повторение
13:40 "Маса за петима" - сезон 5, еп. 18, драматичен сериал, САЩ, 1994, с Матю Фокс, Скот Уолф, Нев Кембъл, Лейси Чебърт - повторение
14:35 "Категория седем звезди" - предаване за недвижими имоти
15:00 "Следобед с ТВ 7" - токшоу на ТВ 7
16:45 Телешопинг
17:00 "Търси се мъжът" - еп. 68, сериал, романтична драма, Мексико, 2007, с Клаудия Алварес, Родолфо Ариас, Аарон Баес
17:55 "Микросвят" - анимационни миниатюри
18:10 "SOS! Бавачки" - сезон 2, еп. 2, риалити шоу, Великобритания, 2004
19:00 Новини
19:35 "Кой е шефът тук?" - сезон 6, еп. 20, комедия, САЩ, 1984-1992, с Тони Денза, Джудит Лайт, Алиша Милано, Дани Пинтауро
20:00 "Маса за петима" - сезон 5, еп. 19, драматичен сериал, САЩ, 1994, с Матю Фокс, Скот Уолф, Нев Кембъл, Лейси Чебърт
21:00 "Човекът слон" - биографичен, драма, Англия, САЩ, 1980, с Антъни Хопкинс, Джон Хърт, Ан Банкрофт
23:10 Новини
23:40 "Англичанинът" - криминална драма, САЩ, 1999, с Терънс Стамп, Лесли Ан Уорън, Луис Гузман, Бари Нюман, Питър Фонда
01:15 "Човекът слон" - биографичен, драма, Англия, САЩ, 1980, с Антъни Хопкинс, Джон Хърт, Ан Банкрофт - повторение
03:20 Зад кадър
03:45 "Изпепеляваща страст" - еп. 17, теленовела, Мексико, 2007, със Сузана Гонзалес, Фернандо Колуня, Даниела Кастро, Себастиан Рули - повторение
04:30 "Следобед с ТВ 7" - токшоу на ТВ 7 - повторение
06:15 "Търси се мъжът" - еп. 68, сериал, романтична драма, Мексико, 2007, с Клаудия Алварес, Родолфо Ариас, Аарон Баес - повторение
GTV
06:00 "СТРАХ" - риалити шоу
07:00 "Бекър" - комедиен сериал /п./
07:30 "Бекър" - комедиен сериал /п./
08:00 "Огнената Грейс" - комедиен сериал /п./
08:30 "Огнената Грейс" - комедиен сериал /п./
09:00 "Невероятните Бейкър Бойс" - драма с Джеф Бриджес и Мишел Пфайфър /п./
11:00 "Монк" - сериал /п./
12:00 "Внимавай какво говориш" - комедиен сериал /п./
12:30 "Внимавай какво говориш" - комедиен сериал /п./
13:00 "На гости на третата планета" - комедиен сериал /п./
13:30 "На гости на третата планета" - комедиен сериал /п./
14:00 "Марс срещу Венера" - комедиен сериал
14:30 "Безкрайни безсмислици" - комедиен сериал
15:00 "Огнената Грейс" - комедиен сериал
15:30 "Огнената Грейс" - комедиен сериал
16:00 "Бекър" - комедиен сериал
16:30 "Бекър" - комедиен сериал
17:00 "Монк" - сериал
18:00 "На гости на третата планета" - комедиен сериал
18:30 "На гости на третата планета" - комедиен сериал
19:00 "Внимавай какво говориш" - комедиен сериал
19:30 "Внимавай какво говориш" - комедиен сериал
20:00 "Хайде умната" - комедия от поредицата CARRY ON
21:30 "Безкрайни безсмислици" - комедиен сериал /п./
22:00 "Презареждане. Как да я разкараш за 9462 дни" - пародия
23:00 "Първична сила" - седмично шоу на Световната федерация по кеч
00:00 "Хайде умната" - комедия от поредицата CARRY ON /п./
01:30 "Марс срещу Венера" - комедиен сериал /п./
02:00 "Футболни съпруги" - сериал
03:00 "Разбиване" - седмично шоу на Световната федерация по кеч /п./
04:00 "Нецензурирано от подиума" - риалити шоу
04:30 "Нецензурирано от подиума" - риалити шоу
05:00 "СТРАХ" - риалити шоу /п./
FOX Crime
07:00 "Матлок" - трети сезон
07:40 "Съдружници по неволя" - първи сезон
08:30 "Адвокатите" - осми сезон
09:20 "Диагноза убийство" - шести сезон
11:00 "Матлок" - трети сезон
11:50 "Съдружници по неволя" - първи сезон
12:45 "Адвокатите" - осми сезон
13:35 "Диагноза убийство" - шести сезон
15:15 "Матлок" - трети сезон
16:10 "Съдружници по неволя" - първи сезон
17:00 "Закон и ред. умисъл за престъпление" - шести сезон
18:40 "Лас Вегас" - трети сезон
19:30 "24" - трети сезон
20:20 "Вашингтон, окръг Колумбия" - първи сезон
21:10 "Криминални уравнения" - втори сезон
22:50 "Къртицата" - игрален филм
00:30 "Греховно наследство" - игрален филм
БНТ Сат
06:30 Бързо, лесно, вкусно – кулинарно шоу /п/
07:00 Бразди /п/
07:30 Класика в образи. Лятна музикална академия „Русалка”
08:00 Памет българска с проф. Божидар Димитров /п/
09:00 Най - доброто от... – „Звезди в ефира”
09:35 Здраве /п/
10:00 Време за готвене – кулинарно шоу
10:30 Бисери от Македония – фолклор
11:00 Жените с Марта Вачкова – токшоу /избрано/
11:45 Европейски маршрути. Гърция – Акропол
12:00 По света и у нас
12:25 50 години БНТ. 1991
12:30 Людмил и Руслана – тв филм (2008), режисьор Мариана Евстатиева -Биолчева, в ролите. Стефка Янорова, Константин Цанев, Елена Петрова, Веселин Калановски, Юлиан Вергов, Веселин Ранков и др. /първа и втора серия/
13:30 Един свят извън монитора – документален филм
14:00 Дунав - река за Европа. „От Тулча до делтата на Дунав” /тринайсети, последен епизод/
14:30 По брега. Завръщане - Димитър Бодуров /БНТ Море/ /п/
15:10 Ретроспорт. Борба. Международен турнир „Дан Колов”, 1995 /фонд/
16:00 По света и у нас
16:10 Гугулиада. „Екшън и динена приказка”
16:30 Големите игри – детски тв филм /първа и втора серия/
17:30 И ние го можем /фонд/
18:00 По света и у нас
18:30 Клиника на третия етаж. „Позитивно мислене” – тв филм
19:00 Аз се върнах /п/
19:30 Бързо, лесно, вкусно – кулинарно шоу
20:00 По света и у нас
20:45 Не знам, не чух, не видях – тв филм (1984), режисьор Людмил Кирков, в ролите. Стефан Мавродиев, Владимир Колев, Пламена Гетова, Константин Цанев и др.
22:00 Международен конкурс „Млади виртуози” 2009 – гала концерт
23:00 Пътеводител БГ /п/
23:30 По света и у нас
00:00 Мотоспорт екстра
00:30 Шоу „Елит” – предаване за шоу бизнес /п/
01:00 Людмил и Руслана – тв филм /първа и втора серия/ /п/
02:00 Пейзаж – документален филм
02:35 Ретроспорт. Олимпийски игри „Монреал’ 76” /п/
03:15 Европейски маршрути. Гърция – Акропол /п/
03:25 50 години БНТ. 1991
03:30 По света и у нас /п/
04:00 Жените с Марта Вачкова – токшоу /избрано/ /п/
04:45 Не будете миналото – документален филм
05:10 Аз се върнах /п/
05:40 Концерт на камерен ансамбъл „Радосвет”
Супер 7
06:00 Двете лица на Тома, еп. 1 и 2
06:45 Чудовища и пирати, еп. 12
07:00 Тао Шу - Момчето воин, сезон 1, еп. 40 и 41
07:30 Приключенията на Хокус и Лотус
07:40 Лили Чудото, еп. 4 и 5
08:30 Тао Шу - Момчето воин, сезон 1, еп. 42
08:45 На шестнадесет, сезон 5, еп. 8 и 9
09:35 Желязното момче, еп. 6 и 7
10:30 Клуб Уинкс, сезон 1, еп. 8 и 9
11:15 Лили Чудото, еп. 6 и 7
12:10 Приключенията на Хокус и Лотус - повторение
12:20 Магьосници, еп. 13 и 14
13:10 Ездачи на паяци, еп. 23 и 24
13:55 Леонардо, еп. 24
14:10 На шестнадесет, сезон 5, еп. 10 и 11
14:55 BG - Къде? Къде?
15:00 Мусти, 3D анимация
15:05 Клуб Уинкс, сезон 1, еп. 10 и 11
15:50 Мусти, 3D анимация
16:00 Тао Шу - Момчето воин, сезон 1, еп. 43
16:15 Желязното момче, еп. 8 и 9
17:05 Магьосници, еп. 15 и 16
17:55 Ездачи на паяци, еп. 25 и 26
18:40 Двете лица на Тома, еп. 3 и 4
19:30 Телешопинг
19:45 Непокорните, сезон 2, еп. 34, 35 и 36
22:25 Чудовища и пирати, еп. 12
22:40 Тао Шу - Момчето воин, сезон 1, еп. 42 и 43
23:05 Лили Чудото, еп. 6 и 7
23:55 Ездачи на паяци, еп. 25 и 26
00:40 Непокорните, сезон 2, еп. 34, 35 и 36
03:00 Чудовища и пирати, еп. 12
03:15 Тао Шу - Момчето воин, сезон 1, еп. 42 и 43
03:40 Лили Чудото, еп. 6 и 7
04:30 Ездачи на паяци, еп. 25 и 26
05:15 Малките коли: Бързи и изящни
PRO.BG
07:00 Новините с Яна Грудева и Георги Любенов
09:00 Циганско сърце - еп128
10:00 Докосване на ангел - eп3
11:00 Доня Барбара - теленовела, еп128
12:00 Вечерното шоу на Азис
13:00 Окна - тв шоу
14:00 Клиентът - eп 11
15:00 Докосване на ангел - eп4
16:00 Циганско сърце - еп129
17:00 Доня Барбара - теленовела, еп129
17:50 Вечерното шоу на Азис
18:45 Новините
19:30 Полицейска академия - eп16
20:30 Клиентът - eп 12
21:30 Новините
22:00 "Фронтова линия" -драма, с Джеймс Фрейн, Джерард Максорли
00:00 Новините
00:30 В салона
01:40 Вечерното шоу на Азис
02:30 "Фронтова линия" - драма, с Джеймс Фрейн, Джерард Максорли
04:30 Новините
05:00 Полицейска академия - eп16
06:00 Окна - тв шоу
MSAT
06:45 "Вълшебства на стъкло" - предаване за децата /п/
07:00 Светове и хора. "На фокус"
07:30 "Големият червен център"-док.филм
08:15 "Саси, Италия"-док.филм
08:30 "Еленските дърворезбари"-док.филм MSAT
09:00 "WS Teleshop" - телепазар
09:15 Вълшебства на стъкло - предаване за децата /п/
09:30 "Долината на Рейн" -док. филм
09:45 "Фитнес мания" - предаване за културизъм /п/
10:00 "Телестар" - телепазар
10:30 "Манастир Св.Св.Константин и Елена"-док.филм МСАТ
11:00 "Модна фиеста"-Албена 2009 Iчаст
12:00 "Новините на M SAT" - обедна емисия
12:10 Светове и хора. "Европейски дневник"
12:40 "WS Teleshop" - телепазар
13:00 "Лоара"-документален филм
13:15 "Вилемщад"-документален филм
13:30 "Музикалното шоу на ..." - музикално предаване /п/
14:00 "Новините на M SAT"-кратка емисия
14:10 "Грийнуич"-документален филм
14:30 "Телестар" - телепазар
15:00 "БГ маршрути"-предавене за българските общини/п/
15:30 "Телестар"-телешоп
15:45 "Новините на M SAT"-кратка емисия
16:00 "На риба и лов"/п/
16:30 "WS Teleshop" - телепазар
16:45 "Мюнстер, Швейцария" -документален филм
17:00 "Новините на M SAT" - следобедна емисия
17:10 "5 минути в Холивуд" - предаване
17:15 "Професия турист"-предавене за туризъм/п/
17:55 "Вилемщад" - документален филм
18:00 "Новините на M SAT"-кратка емисия
18:10 "Къща и половина" - предаване за модерното строителство
18:15 "WS Teleshop" - телепазар
18:35 "Фитнес мания" - предаване за културизъм
18:50 "5 минути в Холивуд" - предаване
19:00 "Новините на M SAT" - централна емисия
19:45 "Вълшебства на стъкло" - предаване за децата
20:00 "Модна фиеста"-Албена 2009 IIчаст
21:00 "Шпионката на Коко" - скрита камера
21:30 "Частна прожекция" - предаване за киното
22:00 "Скитници"-рецитал "Пирин фолк"2008
22:30 "Агромаркет"-телепазар
22:50 "5 минути в Холивуд" - предаване
23:00 "Новините на M SAT" - късна емисия
23:30 "Фитнес мания" - предаване за културизъм /п/
23:45 "Убийства в Мидсамър"-8сезон/еп.4
01:30 "Едисън"-игрален филм
03:05 "Приключенията на Кара Лофт"-игрален филм
04:40 "Модна фиеста"-Албена 2009 Iчаст/п/
05:30 "Дневникана драконовия кораб"-док.филм
06:00 Светове и хора. "На фокус"
06:30 "Мюнстер, Швейцария"-док.филм
Евроком
07:00 Ekids - анимационна поредица
10:00 Да срещнеш приказния принц - 45 епизод - теленовела
11:00 Избрани да прославят - игрален филм
12:45 WS Teleshop
13:00 Пълна къща - 63 епизод
13:30 WS Teleshop
14:00 Мис Амбиция - 96 епизод - теленовела
14:50 Telestar
15:20 Цената на славата - 48 епизод
16:15 WS Teleshop
16:40 Telestar
17:05 Шоколад и пипер - 86 епизод
18:00 Новини
18:20 Спорт
18:30 Да срещнеш приказния принц - 46 епизод - теленовела
19:20 Мис Амбиция - 97 епизод - теленовела
20:30 Таралеж - Актуален политически коментар с Емил Кошлуков
21:00 Инспектор Колиандро - 2 епизод
22:45 Криминални хроники - 64 епизод
23:10 Национален Фактор -
23:40 Истории с призраци - 6 епизод
00:10 Ултра Спорт - седмично спортно предаване
01:10 Таралеж - Актуален политически коментар с Емил Кошлуков
02:00 Криминални хроники - 64 епизод
02:30 Истории с призраци - 6 епизод
03:00 Тайният знак - 15 епизод
04:00 Тайният знак - 16 епизод - теленовела
05:00 Цената на славата - 48 епизод
06:00 Шоколад и пипер - 86 епизод
Канал 3
06:40 Властта на модата - предаване на Канал 3/п/
07:40 Жълтини /п/
08:10 Невидимият кадър
08:40 Телепазарен прозорец
09:00 Властта на модата - предаване на Канал 3
10:00 Жълтини
10:30 Невидимият кадър
11:00 Той създаде символи на българската култура
11:40 Телепазарен прозорец
12:00 Спорт в обектива - предаване на Канал 3 /п/
13:00 Пентаграм - предаване с парапсихолози /п/
14:40 Телепазарен прозорец
15:00 Без монтаж - предаване за актуални теми
16:00 Телепазарен прозорец
16:30 XII Международен фолклорен фестивал Велико Търново 2009, 10 част
17:30 Неудобните - предаване с Маргарита Димитрова /п/
18:30 Невидимият кадър
19:00 Властта на модата - предаване на Канал 3
20:00 Спорт в обектива - предаване за спорт на Канал 3
21:00 Жълтини
21:30 Вън от рая - авторско предаване на Лили Маринкова
22:30 Пет за четири - неспортно предаване на С: Диков /п/
23:30 Болка и лек
00:30 Телепазарен прозорец - Еротичен бутик
00:50 Спорт в обектива - предаване на Канал 3/п/
01:50 Телепазарен прозорец - Еротичен бутик
02:10 Властта на модата - предаване на Канал 3/п/
03:10 Жълтини /п/
03:40 Вън от рая - авторско предаване на Лили Маринкова /п/
04:40 Пет за четири - неспортно предаване на С: Диков /п/
05:40 Спорт в обектива - предаване на Канал 3/п/
СКАТ [г. Бургас]
07:00 Ранни вести /на живо/
10:00 НОВИНИ - сутрешна емисия - /пряко от Бургас/
10:15 Китка народни песни
10:30 Директно с Теодор Ангелов /на живо/
12:00 НОВИНИ - обедна емисия /пряко от Бургас/
12:15 Фолклорни ритми
12:30 "Здравословно" с Христо Деянов/ повторение/
13:15 "Дискусионно студио /повторение/
15:15 Класическа музика
15:30 "Биберон" - предаване в помощ на младите майки /повторение/
16:00 "Облаче ле бяло" - предаване за българите в чужбина /повторение/
17:00 Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ".Спорт. /пряко от Бургас/
17:25 Фолклорен концерт
18:15 "Здравословно" с Христо Деянов
19:00 Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ". /пряко от Бургас/
19:30 "Дискусионно студио" /на живо/
20:30 "Чшае шукарие" с водещ Найден Рангелов /на живо/
21:30 Новини. Прогноза за времето./повторение/
22:00 "Безкомпромисно" /повторение/
23:00 "Изгнаници клети ..." - публицистика за геноцида над арменците /повторение/
23:30 Класическа музика
00:00 Новини. Прогноза за времето. Спорт/повторение/
00:30 "Дискусионно студио"/повторение/
01:30 "Здравословно" с Христо Деянов/повторение/
02:15 поп музика
02:30 Директно с Теодор Ангелов /повторение/
04:00 "Старият албум"/повторение/
04:30 "Църквата на мълчанието"/повторение/
05:30 Фолклорен концерт
06:30 Новини. Прогноза за времето. Спорт/повторение/
BBT
07:00 Сутрешен новинарски блок
09:45 TV пазар
10:00 Предиобеден новинарски блок
10:45 TV пазар
11:00 Предиобеден новинарски блок
11:45 TV пазар
12:00 Въпроси и отговори
12:45 TV пазар
13:00 Следобеден новинарски блок
13:45 TV пазар
14:00 Следобеден новинарски блок
16:10 TV пазар
16:30 Следобеден новинарски блок
19:00 Здравен лабиринт
20:00 Вечерен новинарски блок
21:00 Централна емисия новини
21:30 Лицата
22:30 Късен новинарски блок
02:00 Здравен лабиринт
03:00 Новините от деня
04:00 Лицата
05:00 Новините от деня
06:00 Здравен лабиринт
BGTV
07:35 Музикален микс. Българска музика
07:50 Йоланда - сериен аним.филм
08:45 Музикален микс. Поп-фолк музика
09:00 Истинската красота на Лола - тв сериал
10:00 Крадец на сърца - тв сериал
11:00 "Споделете с мен" - с Георги Бедников /п/
12:00 Любовен облог - тв сериал
12:55 Фолклорен изгрев - фолклорно предаване
13:30 Горчиво небе - драма
15:15 Изворче - детско фолклорно предаване
15:45 Бебешката обувчица - 2 част - аним.филм
16:00 Крадец на сърца - тв сериал
17:00 Истинската красота на Лола - тв сериал
18:00 Любовен облог - тв сериал
19:00 Долината Валс - док. филм
19:55 Песни за душата - фолклорно предаване
20:30 Чарли Чаплин - комедийна поредица
21:00 Смърт край змийската река - трилър
22:45 От другата страна на историята - док.поредица
23:10 Музикален микс. Поп-фолк музика
23:30 Случаите на Поаро - тв сериал
00:30 Любовен облог - тв сериал
01:35 "Споделете с мен" - с Георги Бедников /п/
02:30 Поздравителен концерт
03:00 Крадец на сърца - тв сериал
04:00 Истинската красота на Лола - тв сериал
05:00 Долината Валс - док. филм
06:00 Смърт край змийската река - трилър
Zone Romantica
06:10 От любов към Глория - 46 еп.
07:00 В плен на любовта - 15 еп.
07:55 Не любов, а лудост - 85 еп.
08:50 Женски войни - 65 еп.
09:45 Мечтая за любовта ти - 58 еп.
10:40 Калипсо - 32 еп.
11:30 Обърни се, да се влюбиш - 58 еп.
12:25 От любов км Глория - 46 еп.
13:20 Хубавеца - 94 еп.
14:10 Женски войни - 65 еп.
15:05 Мечтая за любовта ти - 58 еп.
16:00 Любов до смърт - 117 еп.
16:55 Обърни се, да се влюбиш - 58 и 59 еп.
18:40 В плен на любовта - 15 еп.
19:35 Любов до смърт - 117 еп.
20:30 Калипсо - 32 еп.
21:20 Обърни се, да се влюбиш - 59 еп.
22:10 Любов до смърт - 118 еп.
23:05 Хубавеца - 94 еп.
00:00 Кумири - 49 еп.
00:55 Женски войни - 65 еп.
01:50 От любов към Глория - 46 еп.
02:40 Не любов, а лудост - 85 еп.
03:35 На лов за милионер - 111 еп.
04:30 Хубавеца - 94 еп.
05:20 В плен на любовта - 15 еп.
AXN
07:00 "Водни плъхове" - 5 сезон, 24 еп.
08:00 "Трета смяна" - 3 сезон, 3 еп.
09:00 "Търси се" - 3 сезон, 1 еп.
10:00 "Всичките светии" - 7 сезон, 18 еп.
11:00 "Трета смяна" - 3 сезон, 3 еп.
12:00 "Късното шоу с Дейвид Летърман" - 1 сезон, 173 еп.
13:00 "Търси се" - 3 сезон, 1 еп.
14:00 "Старгейт" - 5 сезон, 3 еп.
15:00 "Старгейт" - 5 сезон, 4 еп.
16:00 "Всичките светии" - 7 сезон, 19 еп.
16:55 "Zoom" - 1 сезон, 76 еп.
17:00 "Трета смяна" - 3 сезон, 4 еп.
18:00 "Търси се" - 3 сезон, 2 еп.
19:00 "Старгейт" - 5 сезон, 5 еп.
19:55 "Zoom" - 1 сезон, 76 еп.
20:00 "Старгейт" - 5 сезон, 6 еп.
21:00 "Надпревара" - 1 сезон, 8 еп.
22:00 "Златно крайбрежие" - 1 сезон, 11 еп.
23:00 "The Shield. Щитът" - 7 сезон, 9 еп.
00:00 "Късното шоу с Дейвид Летърман" - 1 сезон, 174 еп.
00:50 "Zoom" - 1 сезон, 76 еп.
00:55 "Спасете ме!" - 4 сезон, 13 еп.
01:50 "Златно крайбрежие" - 1 сезон, 11 еп.
02:45 "The Shield. Щитът" - 7 сезон, 9 еп.
03:40 "Спасете ме!" - 4 сезон, 13 еп.
HBO Europe
07:00 "Последното обаждане на мама" - драма - Канада, 2005
08:45 "Началото на мрака" - фентъзи - САЩ, 2007
10:20 "Кино, Кино, Кино XII, 35 еп."
10:50 "Полет 93" - драма - САЩ, 2006
12:20 "Сами на Коледа" - комедия - Ирландия, 2007
13:50 "Хана Монтана / Майли Сайръс. Най-доброто от двата свята - Концертът" - музикален - САЩ, 2008
15:05 "Номер 2" - комедия - Нова Зеландия, 2006
16:35 "Малкият Додо" - анимация - Германия, 2008; реж. Тило Роткирх, Уте Фон Мюнхов-Пол
17:55 "Титаник" - драма - САЩ, 1997; реж. Джеймс Камерън, с Леонардо ДиКаприо, Кейт Уинслет, Били Зейн, Кати Бейтс, Франсис Фишър, Бил Пакстън
21:05 "На лов за мацки 2" - комедия - Канада, 2008; реж. Робер Менар, Мишел Кот, с Мишел Кот, Вероник Льо Флаге, Мари-Франс Дюкет, Шантал Дуфине, Кристин Фоли
22:45 "Отнетият живот на Тимофей Берьозин" - драма - САЩ, 2006; реж. Скот Бърнс, с Пади Консидайн, Рада Мичъл, Оскар Айзък, Николай Лий Каас, Джейсън Флеминг
00:20 "Дневникът на един наемен убиец" - екшън - Великобритания, 2008; реж. Тони Мейлъм, с Джъстин Пауел, Адам Лийс, Джейк Канузо, Марко Гамбино, Хедър Блийсдейл
01:50 "Две седмици" - комедия - САЩ, 2006; реж. Стив Стокман, с Томас Каванаг, Бен Чаплин, Сали Фийлд
03:25 "По опасен път" - комедия - САЩ, 2006
04:45 "Идеалната непозната" - трилър - САЩ, 2007
06:30 "Филми и звезди I, 34 еп."
Cinemax
07:00 Самотният бегач на дълги разстояния
08:45 В Холивуд IV, 35 еп. - Брет Ратнър
09:15 Лек
10:55 Добре дошли във Фаруел-Гутман
12:40 Ще закъснеем за вечеря
14:10 В Холивуд IV, 18 еп. - Вирджиния Медсън / Джил Кейтс / Денис Хопър
14:35 Американска афера
16:05 Самотният бегач на дълги разстояния
17:45 Красивата сватба
19:20 Лек
21:00 Кръвни братя
22:40 Здрач
00:15 Барселона (Карта)
01:50 Натясно!
03:20 Частни уроци
05:05 Целуни момичетата
Диема
06:00 "Американски гладиатори" - сериал, сезон 2, /п/
07:00 "18 колела на справедливостта" - сериал, /п/
08:00 "Голисимо" - предаване за световен футбол, /п/
09:00 "Диви ангели" - сериал, сезон 1, /п/
10:00 "Обир" - екшън с уч. на Дани Де Вито, Джийн Хекмън и др.
12:00 "Женени с деца" - сериал, сезон 5, /п/
12:30 "Клоунът" - сериал, сезон 1, /п/
13:30 "Кунг Фу - легендата продължава" - сериал
14:30 "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 5
15:30 "18 колела на справедливостта" - сериал
16:30 "Шотландски боец" - сериал, сезон 4
17:30 "Военна прокуратура"- сериал, сезон 2
18:30 "Женени с деца" - сериал, сезон 5
19:00 "Клоунът" - сериал, сезон 1
20:00 "Диви ангели" - сериал, сезон 1
21:00 "От местопрестъплението. Париж" - сериал, сезон 4
22:00 "Кметството" - трилър
00:00 "От местопрестъплението. Париж" - сериал, сезон 4, /п/
01:00 "Горещи моменти" - еротика
02:00 "Отвъд разума" - документална поредица, 2 епизода
04:00 "Кунг Фу - легендата продължава" - сериал, /п/
05:10 "Шотландски боец" - сериал, сезон 4, /п/
AXN Crime
16:00 "Водни плъхове" - 6 сезон, 33 еп.
16:55 "Сини спасители" - 5 сезон, 41 еп.
17:50 "Отделът" - 4 сезон, 19 еп.
18:45 "Водни плъхове" - 6 сезон, 33 еп.
19:40 "Търси се" - 3 сезон, 18 еп.
20:35 "Отделът" - 4 сезон, 20 еп.
21:30 "Водни плъхове" - 6 сезон, 34 еп.
22:25 "Търси се" - 3 сезон, 19 еп.
23:20 "Четири жени и едно погребение" - 1 сезон, 2 еп.
00:15 "Медици в Лос Анджелис" - 1 сезон, 8 еп.
01:10 "Отделът" - 4 сезон, 20 еп.
02:05 "Търси се" - 3 сезон, 19 еп.
03:00 "Четири жени и едно погребение" - 1 сезон, 2 еп.
03:55 "Медици в Лос Анджелис" - 1 сезон, 8 еп.
04:50 "Сини спасители" - 5 сезон, 37 еп.
AXN Sci Fi
09:00 "Капитан Цубаса" - 1 сезон, 77 еп.
09:30 "Капитан Цубаса" - 1 сезон, 78 еп.
10:00 "Детективът Конан" - 1 сезон, 23 еп.
10:30 "Наруто" - 1 сезон, 1 еп.
15:00 "Капитан Цубаса" - 1 сезон, 77 еп.
15:30 "Капитан Цубаса" - 1 сезон, 78 еп.
16:00 "Детективът Конан" - 1 сезон, 23 еп.
16:30 "Наруто" - 1 сезон, 1 еп.
17:00 "Star Trek. Следващото поколение" - 7 сезон, 12 еп.
18:00 "Фарскейп" - 1 сезон, 13 еп.
19:00 "Старгейт" - 4 сезон, 15 еп.
20:00 "Star Trek. Следващото поколение" - 7 сезон, 13 еп.
21:00 "Фарскейп" - 1 сезон, 14 еп.
22:00 "Старгейт" - 4 сезон, 16 еп.
23:00 "Бойна звезда "Галактика" - 2003 " - 1 сезон, 3 еп.
00:00 "До краен предел" - 6 сезон, 6 еп.
01:00 "Фарскейп" - 1 сезон, 14 еп.
02:00 "Star Trek. Следващото поколение" - 7 сезон, 13 еп.
03:00 "Граф Монте Кристо" - 1 сезон, 24 еп.
03:30 "Марсиански каубой" - 1 сезон, 24 еп.
04:00 "Blood+" - 1 сезон, 14 еп.
04:30 "Бележник на смъртта" - 1 сезон, 36 еп.
05:00 "Бойна звезда "Галактика" - 2003 " - 1 сезон, 3 еп.
05:55 "До краен предел" - 6 сезон, 6 еп.
TV 1000
05:00 "Злият татко" - Криминален трилър - Великобритания, 1998 г.
06:40 "Променено състояние" - Номиниран за "Оскар" научнофантастичен филм на ужасите - САЩ, 1980 г.
08:30 "Операция "Айгер"" - Екшън трилър - САЩ, 1975 г.
10:40 "Смърт край Нил" - Криминална драма - Великобритания, 1978 г.
13:00 "Полуизпечен" - Криминална комедия - САЩ, 1998 г.
14:30 ПРЕМИЕРА "Бари Линдън" - Наградена с 4 "Оскара" драма - Великобритания, 1975 г.
17:30 "Сержант Билко" - Комедия - САЩ, 1996 г.
19:00 "Клут" - Награден с "Оскар" детективски трилър - САЩ, 1971 г.
21:00 "Братовчед ми Вини" - Наградена с "Оскар" комедия - САЩ, 1992 г.
23:00 "Злият татко" - Криминален трилър - Великобритания, 1998 г.
01:00 "Творческа криза" - Еротичен филм - САЩ, 2004 г.
03:00 "Американска мечта" - Еротичен филм - САЩ, 2005 г.
Diema Family
06:00 "Бен и космическата десетка" - анимационен сериал, /п/
06:25 "Пакостник" - анимация
06:45 "Приказка без край"- анимационен филм,
07:30 "Трансформърс Енергон" - анимационен сериал
08:00 "Батман" - анимационен сериал
08:20 "Бен и космическата десетка" - анимация, 2 епизода
09:35 "Съдбовни решения"- теленовела
10:30 "1001 Нощ" - сериен филм /п/
12:15 "Мелодията на сърцето" - сериен филм
14:00 "Кармелита" - теленовела, 2 епизода
15:45 "Белег на желанието" - теленовела, 2 епизода
17:30 "Дамата на Дон Хуан" - теленовела, 2 епизода
20:00 "1001 Нощ" - сериен филм
21:30 "Неукротима душа" - теленовела, 2 епизода
23:15 "Силикон за рая" - теленовела
00:00 "Съдбовни решения" - теленовела, /п/
00:50 "Белег на желанието" - теленовела,2 епизода, /п/
02:45 "Неукротима душа"- теленовела, 2 епизода, /п/
Diema 2
06:00 "Наркомрежа" - сериал, /п/
06:50 "Убийство по сценарий" - сериал, /п/
07:45 "Забравени досиета" - сериал, сезон 4, /п/
08:50 "Улиците на Сан Франциско" - сериал, /п/
09:45 "Коломбо "- сериал, сезон 3, 2 епизода,/п/
11:30 "Никита" - сериал, сезон 2, /п/
12:30 "Убийство по сценарий" - сериал
13:30 "Улиците на Сан Франциско" - сериал
14:30 "Коломбо" - сериал, сезон 4, 2 епизода
16:30 "Провидънс" - сериал, 2 епизода
18:30 "Саут Парк" - сериал, сезон 4
19:00 "Агенти под прикритие" - сериал
20:00 "Забравени досиета" - сериал, сезон 4
21:00 "Никита" - сериал, сезон 2
22:00 "Вавилон 5" - сериал
23:00 "Наркомрежа" - сериал
00:00 "Провидънс" - сериал, 2 епизода /п/
01:40 "Арсенал - Портсмут" - мач от английската Висша лига, /п/
03:30 "Уигън А. - Манчестър Ю." - мач от английската Висша лига, /п/
Hallmark Channel
06:00 "Убийства в Мидсъмър Х" - сериал/мистерии с Джон Нетълс.
08:00 "Инспектор Морс II" - сериал/мистерии с Джон Тоу и Кевин Уейтли.
10:00 "Съдия Ейми V" - сериал/драма с Ейми Бренеман, Тайн Дейли, Кевин Рам, Маркъс Джиамати, Ричард Джоунс.
11:00 "Диво сърце III" - сериал/драма с Аманда Холдън, Стивън Томпкинсън и Луси-Джо Хъдсън.
12:00 "Убийство без умисъл" - мистерии с Меган Уорд и Морган Уейсър.
14:00 "Дъщерите на Маклауд V" - сериал/драма Брайди Картър, Рейчъл Карпани, Симон Джейд Макинън.
15:00 "Силата на любовта" - романтична драма с Ерин Котръл и Логан Бартоломеу.
17:00 "Съдия Ейми V" - сериал/драма с Ейми Бренеман, Тайн Дейли, Кевин Рам, Маркъс Джиамати, Ричард Джоунс.
18:00 "Убийства в Мидсъмър Х" - сериал/мистерии с Джон Нетълс.
20:00 "Закон и ред: Умисъл за престъпление VII" - сериал/криминален с Катрин Ърб, Винсънт Д'Онофрио, Ерик Богосян.
21:00
"Кралицата девственица" - 2 ч. - драма с Ан-Мари Дъф, Емилия Фокс, Джоан Уейли и Тара Фицджералд.
23:00 "Морски патрул II" - сериал/драма с Матю Холмс и Лиза МакКун.
00:00 "Тишината" - мистерии с Кейт Шортланд, Еси Дейвис, Ричард Роксбърг.
02:00 "Закон и ред: Умисъл за престъпление VII" - сериал/криминален с Катрин Ърб, Винсънт Д'Онофрио, Ерик Богосян.
03:00 "Диво сърце III" - сериал/драма с Аманда Холдън, Стивън Томпкинсън и Луси-Джо Хъдсън.
04:00 "Инспектор Морс II" - сериал/мистерии с Джон Тоу и Кевин Уейтли.
HBO Comedy
11:00 Моите щури съседи VI, 10 еп.
12:20 Поздрави от брега
14:15 Сделката
15:45 Божи човек
17:35 Поздрави от брега
19:30 Сделката
21:00 Антураж IV, 9 еп. - Леко замаян
21:30 Чък за късмет
23:05 Сноуборд лагер 2
00:35 Мисля, че обичам жена си
02:05 Мъжът с два мозъка
03:35 Антураж IV, 9 еп. - Леко замаян
MGM
06:50 Сама ли си вкъщи
08:40 Семейна черта
10:05 Мръсната дузина: Смъртоносна мисия
11:40 Биодом
13:15 Десетият
14:55 Чудотворката
16:40 Лимбичен дял
18:15 Момчета
19:40 Роботът на моя живот
21:15 Подземни асове
22:50 Чери 2000
00:25 Привиденията не го правят
02:00 Така стана, че
03:30 Дивата орхидея 2
05:15 Интимен кръг
Eurosport
09:30 Голф: "КЛМ оупън"
10:00 Футбол, Европейско първенство (жени): Германия - Норвегия
11:30 Футбол, Европейско първенство (жени): Украйна - Дания
13:00 Футбол, Европейско първенство (жени): Холандия - Финландия
14:30 Академично гребане: Световно първенство, пряко
16:30 Футбол, Европейско първенство (жени): Холандия - Финландия
17:30 Футбол, Европейско първенство (жени): Франция - Германия, пряко
19:30 Футболни новини
19:45 Футбол, Европейско първенство (жени): Исландия - Норвегия, пряко
22:00 "Боен клуб" - К1 Уърлд Макс Токио
00:00 Кеч: Класически мачове от WWF
01:00 Кеч: "Тази седмица в WWE"
01:30 Канадска борба: Национална лига
02:00 Моторни лодки: Световно първенство Швеция
Eurosport 2
06:00 Футбол, Европейско първенство (жени): Украйна - Дания
07:30 Футбол, Европейско първенство (жени): Холандия - Финландия
09:00 Футбол: Майнц - Байерн
10:00 Футбол: Бохум - Херта
11:00 Хокей на трева, Европейско първенство (мъже): Испания - Полша
12:00 Автомобилизъм: Серии IRC - Обзор
12:30 Спидуей: Гран При на Швеция
13:30 Футбол: Волфсбург - Хамбургер
15:00 Футбол, Европейско първенство (жени): Холандия - Финландия
16:00 Спидуей: Гран При на Швеция
17:00 Хокей на трева, Европейско първенство (жени): Полуфинал
18:30 Футбол: Бохум - Херта
19:30 Автомобилизъм: Серии IRC - Обзор
20:00 Хокей на трева, Европейско първенство (жени): Полуфинал
21:30 Вечерни новини
22:00 Национален шампионат на мажоретките
23:00 Боулинг: PBA тур
00:00 Футбол, Европейско първенство (жени): Франция - Германия
01:30 Футбол, Европейско първенство (жени): Исландия - Норвегия
03:00 Футбол: Бохум - Херта
04:00 Футбол: Бохум - Херта
05:00 Хокей на трева, Европейско първенство (мъже): Франция - Холандия
RING.BG
07:00 Център
10:00 Жилет световен спорт
10:30 Футбол от Русия, Премиер лига - обзор
11:00 Англия, Чемпиъншип: Кардиф Сити - Бристол Сити
13:00 Футбол Русия, Премиер лига: ФК Москва - Сатурн
15:00 Холандия, Ередивизи: Хееренвеен - АЗ Алкмаар
17:00 Футбол Холандия, Ередивизи - обзор
18:00 Център
18:30 Специално
21:00 Център
21:45 Карлинг Къп, Кристъл Палас - Манчестър Сити
23:40 Център
00:00 Секси спортни клипове
02:00 Център
DSF [Германия]
07:00 Покер ексклузивно
09:30 Гейм шоу
12:30 Рекламно предаване
15:30 Гейм шоу
18:30 Покер: After Dark
19:30 Формула 1 за Голямата награда на Европа във Валенция, Испания
20:15 Автомобилизъм: IDM в Асен, Холандия: върховите моменти
20:45 Репортаж
21:15 Покер ексклузивно
23:15 Мъже ТV
00:00 Гейм шоу
01:15 до 7.00 Спортни клипове и рекламни предавания
Sky Sports 1 [Великобритания]
08:00 Супер лига 2005: обзор на годината
08:30 Приключенски спортове
09:00 Нокаутите на 2005-а
09:30 Супер лига 2005: обзор на годината
10:00 Добро утро, спортни фенове!
11:00 Новини от конните надбягвания
11:35 Аеробика
12:00 Супер лига 2005: обзор на годината
12:30 Футбол
14:00 Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
19:00 Баскетбол от НБА
19:30 Футбол Мундиал
20:00 Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
02:00 Футбол от Азия
02:30 Футбол Мундиал
04:30 Футбол от Азия
05:00 Мастърс Мундиал
MM
06:00 Будилник - сутрешна плейлиста
09:30 MM Charts - класация
10:30 Music Matters
12:00 Afternoon Mix
13:00 Ring Chart
14:00 Afternoon Mix
19:00 Post it!
20:00 MEMO
21:30 MM Charts - класация
22:30 Music Matters
00:00 LIVE
02:00 Mezzanine - chill-out музика
MTV Europe
06:00 Стартер
08:00 Клуб Закуска
10:00 Аларма по MTV
11:00 Топ 10: Къса коса
12:00 Музика нон-стоп
13:00 Кутия за обяд
14:00 Музика нон - стоп
15:30 Хитовете номер 1
16:00 Музика нон стоп
17:30 Моите сладки 16 години
18:00 Да създадеш
19:00 Музика нон-стоп
19:30 Това парче е ново
20:00 Пич, оправи ми колата
20:30 Хълмовете - реалити шоу
21:00 Основен чарт
22:00 Руум Райдърс
22:30 Момичетата на татко
23:00 Истинският живот: Новак в гимназията
00:00 Суперрок
01:00 Хедбенгърс Бол
02:00 Музикален микс
VH1 Europe
07:00 Експресо
09:00 Музика по VH1
11:00 VH1 Аеробика
12:00 Топ 10: Дюран Дюран
13:00 Бляскавият живот на: Горещите двойки на Холивуд
14:00 Поп класация
15:00 Музикален микс
16:00 Най-доброто от класациите
17:00 Музика за масите
18:00 Музика по VH1
19:00 Джубокс: Клипове
20:00 Обратно броене: Хитове от отминали времена
00:00 Рок по VH1
00:30 Флипсайд
01:00 Седмичен чарт албум
02:00 Музика по VH1
05:00 Чил Аут
Планета ТВ
06:00 Картини от България - музикална импресия
06:05 Песните на България - българска народна музика
06:30 След първи петли - музика за настроение
07:00 Класика в жанра - хитовете през годините
07:10 Хороскоп - интерактивен справочник
07:30 От А до Я - тв магазин с песните на
08:00 Промо - новите хитове
08:30 GSM парад - избрани песни
08:40 На фокус - промо линия
09:00 Зад кадър
09:30 Мегамикс - само хитове
09:40 Флирт - музикална игра
10:00 Планета Мюзик - горещи хитове
10:40 3 плюс - инфо бюлетин
11:00 Автограф - звездите отблизо
11:40 GSM парад - избрани песни
12:00 Класика в жанра - хитовете през годините
12:10 GSM парад - избрани песни
12:40 На фокус - промо линия
13:00 Картини от България - музикална импресия
13:05 От извора - българска народна музика
13:40 3 плюс - инфо бюлетин
13:50 GSM парад - избрани песни
14:00 Планета Мюзик - горещи хитове
14:10 Избери песен - музикална игра
15:00 Планета Мюзик - избрано от Вас на тел: 088/ 16 76
15:10 Love me - интерактивен справочник
16:00 Планета Мюзик - избрано от Вас на тел: 088/ 16 76
16:10 Оракул - интерактивен справочник
17:00 Планета Хит 50 - месечна класация - август
17:30 3 плюс - инфо бюлетин
17:40 GSM парад - избрани песни
18:00 Банкноти по ноти - музикална игра
19:00 На фокус - промо линия
19:40 3 плюс - инфо бюлетин
19:50 GSM парад - избрани песни
20:00 Една нощ в Приказките - шоу програма
20:40 3 плюс - инфо бюлетин
20:50 GSM парад - избрани песни
21:00 Фен Клуб - музика по избор на зрителите
00:00 Картини от България - музикална импресия
00:05 Фен Клуб - музика по избор на зрителите
02:00 Нощна фиеста - музикална програма
02:10 Love me - интерактивен справочник
03:00 Избрано от Вас - музикална програма
04:00 Класика в жанра - хитовете през годините
04:10 GSM парад - избрани песни
05:00 Горещи хитове - избрани песни
05:30 3 плюс - инфо бюлетин
05:40 Златни хитове - най-доброто
Фен ТВ
07:00 Сутрешна доза
10:00 Ретро парти
10:10 Без кофеин
12:00 Багрите на България
13:00 Ретро парти
13:10 Без кофеин
18:00 Багрите на България
19:00 Хит до хит
00:00 Бели нощи - нощен блок
02:00 Ретро парти
02:10 Хит до хит
05:00 По изгрев слънце
CNN
06:30 Американско издание
07:00 Тази сутрин
07:30 Бизнес
08:00 Тази сутрин
08:30 Бизнес
09:00 Тази сутрин
09:30 Бизнес
10:00 Тази сутрин
10:30 Спорт
11:00 Лари Кинг
12:30 Бизнес Азия
13:30 Световен спорт
14:15 Азиатско издание
14:30 Артклуб
15:30 Световни репортажи
16:00 Движещи сили с Йън Хопкинс
16:30 Шоубизнес
17:30 Спорт
18:30 Американско издание
19:00 Лари Кинг
21:30 Световен бизнес
22:30 Въпроси и отговори с Риц Хан
23:30 В дълбочина
00:30 Спорт
01:00 Световен преглед
01:30 Пари
02:30 Азиатско издание
02:45 Азиатски бизнес
03:00 Новините на Америка
03:30 Шоубизнес
04:00 Шоуто на Лари Кинг
05:30 Нюзрум
ТВ Европа
09:00 Новини
09:15 WS телешоп
09:30 Кратки новини
09:40 Спорт
10:00 Новини
10:05 ЕЗО ТВ - интерактивно шоу
11:00 Новини
11:20 Прогноза за времето
11:25 Спорт
11:30 Кратки новини
11:40 спорт
12:00 Новини
12:25 Прогноза за времето
12:30 Кратки новини
12:40 Агромаркет
13:00 Новини
13:25 Прогноза за времето
13:30 Кратки новини
13:40 Спорт
14:00 Новини
14:10 Прогноза за времето
14:15 WS телешоп
14:30 Кратки новини
14:40 Спорт
15:00 Новини
15:05 ЕЗО ТВ
16:00 Новини
16:10 Прогноза за времето
16:15 Телестар
16:30 Кратки новини
16:40 WS телешоп
17:00 Новини
17:25 Прогноза за времето
17:30 Новини
17:50 Спорт
18:00 Бизнес новини
18:15 Документален филм
18:50 Спорт
19:00 Новини
19:25 Прогноза за времето
19:30 Кратки новини
19:40 Документален филм
20:00 Бизнес новини
20:15 Документален филм
20:30 Кратки новини
21:00 Бизнес новини
21:30 Документален филм
22:00 Бизнес новини
22:15 Евромакс
23:00 Новини
23:25 Спорт
23:30 Документален филм
23:45 Утрешен вестник - преглед на печата
00:00 2 х 60 - новинарски информационен блок
05:00 Сутрешен информационен блок на ТВ Европа
EuroNews
07:15 Спорт
07:22 Култура 1
07:41 Анализи
07:46 Преглед на програмата / Преглед на печата
07:50 Етикет Европа
07:56 Финансов експрес
08:10 Спортен журнал
08:23 Магазин
08:46 Преглед на програмата / Анализи
08:50 Актуални новини 1
09:10 ЕКЮ
09:15 Селскостопански новини
09:41 Европа днес
09:46 Фокус
10:10 Спортът днес
10:15 Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
10:45 Международни събития
11:10 Спортът днес
11:15 Фокус
11:45 Екологията
12:10 Спортът днес
12:15 Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
12:45 Международни събития
13:10 Спортът днес
13:15 Екология
13:45 Фокус
14:15 Спорт
14:45 Поща
15:12 Преди една година
15:15 Фокус
15:45 Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
16:15 Фокус
Discovery Channel
07:00 "Корави машини"
07:25 "Пета предавка"
07:50 "Американски чопър"
08:45 "Бойните изкуства по света"
09:40 "Ловци на митове"
10:35 "Как се прави"
11:30 "Смъртоносен улов"
12:25 "Мръсна работа"
13:20 "Основен ремонт"
14:15 "Американски чопър"
15:10 "Пета предавка"
15:40 "Очевидец"
16:05 "Унищожени за секунди"
16:30 "Татуиорвки в Маями"
17:25 "Смъртоносен улов"
18:20 "Мръсна работа"
19:15 "Ловци на митове"
20:10 "Как се прави"
21:05 "Бойните изкуства по света"
22:00 "Зад решетките в чужбина"
22:55 "С Рос Кемп в Афганистан"
23:50 "Унищожени за секунди"
00:20 "Очевидец"
00:45 "Основен ремонт"
01:40 "Депо за разфасоване"
02:40 "Зад решетките в чужбина"
03:40 "Ловци на митове"
04:45 "Унищожени за секунди"
05:40 "Как се прави"
06:05 "Депо за разфасоване"
Animal Planet
07:00 "Приют за домашни любимци"
08:00 "Експедиции на Джеф Коруин"
09:00 "Маймунска работа"
10:00 "Зоополицаите на Хюстън"
11:00 "Дневниците на ловеца на крокодили"
12:00 "Още от най-смешните животни на планетата"
12:30 "С делфините"
13:00 "Да оцелееш след атака от акули"
14:00 "Зоополицаи"
15:00 "Ловеца на крокодили"
16:00 "Галапагос"
17:00 "Помощ за дивата природа"
17:30 "Ветеринари на диватап природа"
18:00 "Зоополицаите на Хюстън"
19:00 "Спасяване на животни в Австралия"
19:30 "Животни трепачи"
20:00 "Имението на сурикатите"
20:30 "Маймунски живот"
21:00 "Да оцелееш след атака от акули"
22:00 "Диви и истински"
23:00 "Зоополицаите на Хюстън"
01:00 "Ветеринари-стажанти в спешното"
02:00 "Имението на сурикатите"
02:30 "Маймунски живот"
02:55 "Да оцелееш след атака от акули"
03:50 "Диви и истински"
04:45 "Зоополицаите на Хюстън"
06:35 "Помощ за дивата природа"
National Geographic
06:00 “Пътеводител на чревоугодника: От фермата до вилицата”
06:30 “Пътеводител на чревоугодника: Благоухания”
07:00 “Проект: Земята: Гибелта на слънцето”
08:00 “Хищници: От местопрестъплението: Тасманийски дяволи”
09:00 “Тайните на Кръста: Кой уби Исус?”
10:00 “Романови: Липсващи останки”
11:00 “Денят на чакала”
12:00 “Проект: Земята: Свлачищата”
13:00 “Пътеводител на чревоугодника: От фермата до вилицата”
13:30 “Пътеводител на чревоугодника: Благоухания”
14:00 “Тайните на Кръста: Кой уби Исус?”
15:00 “Романови: Липсващи останки”
16:00 “Човекът-вълк”
17:00 “Хищници: От местопрестъплението: Китът, който избухна”
18:00 “Пътешествието на Дарвин”
19:00 “Проект: Земята: Танковете: Герои на бойното поле”
20:00 “Пътеводител на чревоугодника: Корейски тайни”
20:30 “Пътеводител на чревоугодника: Вкусове от Виетнам”
21:00 ПРЕМИЕРА: “Океанските приключения на Кусто: Косатки”
22:00 ПРЕМИЕРА: “В стадото: Гърбати китове”
23:00 “Интерпол разследва: Змията”
00:00 “Океанските приключения на Кусто: Косатки”
01:00 “В стадото: Гърбати китове”
02:00 “Пътеводител на чревоугодника: Корейски тайни”
02:30 “Пътеводител на чревоугодника: Вкусове от Виетнам”
03:00 “Океанските приключения на Кусто: Косатки”
04:00 “В стадото: Гърбати китове”
05:00 “Проект: Земята: Танковете: Герои на бойното поле”
Viasat Explorer
06:00 "Най-съвършен от всички" 4 еп.
07:00 "Ед в действие" 7 еп.
07:30 "Ед в действие" 8 еп.
08:00 "Мега машини" 11 еп.
09:00 "Двата пътя към "Таупо 1000""
10:00 "Супер детективи" 8 еп.
11:00 "Убийството на Джон-Бенет. злокобен обрат"
12:00 "Най-съвършен от всички" 4 еп.
13:00 "Ед в действие" 7 еп.
13:30 "Ед в действие" 8 еп.
14:00 "Мега машини" 11 еп.
15:00 "Двата пътя към "Таупо 1000""
16:00 "Супер детективи" 8 еп.
17:00 "Убийството на Джон-Бенет. злокобен обрат"
18:00 "Науката за спорта" 8 еп.
19:00 "Възмъжаване в Меланезия"
20:00 "Досиетата "Х" на НАСА" 1 еп.
21:00 "Най-добрите футболни клубове" 1 еп.
21:30 "Нощ на битки. бокс между бизнесмени" 1 еп.
22:00 "Селскостопанска полиция" 3 еп.
22:30 "Селскостопанска полиция" 4 еп.
23:00 "Долината на порното" 3 еп.
23:30 "Интернет мечти" 3 еп.
Viasat History
07:00 "Въздушната отбрана по времето на Студената война"
08:00 "Предателство" 8 еп.
09:00 "Шерлок Холмс и бездомните хлапета от Бейкър Стрийт"
10:00 "Умът през Средновековието" 3 еп.
11:00 "Аполо 13. поглед отвътре"
12:00 "Зигмунд Фройд"
13:00 "Как се разпадна СССР" 2 еп.
14:00 "Дните, които разтърсиха света" 29 еп.
15:00 "Въздушната отбрана по времето на Студената война"
16:00 "Предателство" 8 еп.
17:00 "Изгубените оръдия на кралица Елизабет"
18:00 "Умът през Средновековието" 4 еп.
19:00 "Великата идея на Айнщайн"
21:00 "Индокитай - една народна война" 2 еп.
22:00 "Дните, които разтърсиха света" 30 еп.
23:00 "Разкази от Каменната ера" 2 еп.
00:00 "Разкази от гробницата" 1 еп.
01:00 "Изгубените оръдия на кралица Елизабет"
02:00 "Умът през Средновековието" 4 еп.
03:00 "Великата идея на Айнщайн"
05:00 "Индокитай - една народна война" 2 еп.
06:00 "Дните, които разтърсиха света" 30 еп.
Travel TV
08:00 Пътешественици с камера - Непал, божествен и смъртоносен
08:30 Морски преживявания - II сезон 8 еп.
09:00 Азия - грях и дух - Пъстрите сезони в Китай
09:30 Европейската култура - Сребърният път
10:00 Изследвания на морето
10:30 ТВ ШОП
11:00 Да оцелееш по Амазонка - 8 еп.
11:30 Паспорт - Патая, забрави жена си в Европа
12:00 Морски преживявания - II сезон 9 еп.
12:30 Менюто на Бърт Улф - Елате с мен в малайското общество в Сингапур
13:00 ТВ ШОП
13:30 BG:Искам да съм там - Плевен, уникалната българска нация
14:00 Природа и геометрия - проф. Илия Илиев
14:30 Театър на мечтите - Одиси Абхиная
15:00 Седемте порти на Рила
15:45 Македония - Охрид и Струга
16:00 Нежната власт - Лора Каравелова
16:30 Слънчеви круизи - Бахами и Флорида
17:00 Азия - грях и дух - Штрихи от Япония /IV част/
17:30 Английска връзка - 44 еп.
17:45 ТВ ШОП
18:00 На родна земя /I част/
19:00 Медицина от севера и юга
20:00 Панагюрище, докосване до съдбата на България
20:30 Бизнес класа - Best of Bulgaria - Купи си мечта
21:00 Да оцелееш по Амазонка - 9 еп.
21:30 Паспорт - Кипър, плажът на боговете
22:00 Швейцарска архитектура - Петер Маркли
22:30 Азия - грях и дух - Китайската култура /I част/
23:00 Поглед над Франция - 19 еп.
23:30 Travel Expres - Велико Търново, модерната рицарска поезия
00:00 Световната война - 2 еп.
00:55 Нощен блок
Zone Reality
07:00 "Ловци на акули" - 3 еп.
07:45 "Какво трябва да направиш" - 219 еп.
08:40 "Травма" - 9 еп.
09:30 "Хигиенни досиета" - 19 еп.
09:55 "Къде е грешката?" - 13 еп.
10:20 "Без надежда" -19 еп.
11:10 "Отдел за изчезнали" - 3 еп.
12:00 "Ловци на акули" - 3 еп.
12:45 "Напук на съдбата" - 5 еп.
13:15 "За какво става въпрос" - 219 еп.
14:05 "Травма" - 9 еп.
14:55 "Къде е грешката?" - 13 еп.
15:20 "Кой мислиш, че си" - 2 еп.
16:10 "Хигиенни досиета" - 19 еп.
16:35 "Неизвестни истории от спешното отделение" - 14 еп.
17:25 "Без надежда" - 19 еп.
18:15 "Отдел за изчезнали" - 3 еп.
19:05 "Ловци на акули" - 3 еп.
19:55 "Кой мислиш, че си" - 2 еп.
20:45 "Хигиенни досиета" - 19 еп.
21:10 "Злокобно" - 9 еп.
22:05 "Съдебни медици" - 17 и 18 еп.
22:50 "Жени зад решетките" - 7 еп.
23:50 "Власт, привилегии и справедливост" - 10 еп.
00:35 "Пластична хирургия" - 90 еп.
01:00 "Злокобно" - 9 еп.
01:50 "Съдебни медици" - 17 и 18 еп.
02:40 "Жени зад решетките" - 7 еп.
03:40 "Власт, привилегии и справедливост" - 10 еп.
04:25 "Кой мислиш, че си" - 2 еп.
05:15 "Без надежда" - 19 еп.
06:05 "Отдел за изчезнали" - 3 еп.
Discovery Travel
06:05 Вземете си готвач
07:00 Супердомове
07:30 Кажете ДА в булчинска рокля
08:00 Оперирани от затлъстялост
09:00 Самотната планета: Лондон
09:50 Докато теб те нямаше
10:40 Грандиозни проекти на закрито
11:30 Малки хора, свят голям
12:20 Джон и Кейт Плюс
12:45 Кажете ДА в булчинска рокля
13:10 Вземете си бавачка
14:00 Татуировки в Маями
14:25 Супердомове
14:50 Най-богатите хора в света
15:40 Продайте тази къща
16:30 Вземете си готвач
17:00 Самотната планета: Кейптаун
18:40 Грандиозни проекти
19:30 Малки хора, свят голям
20:20 Джон и Кейт Плюс
20:45 Кажете ДА в булчинска рокля
21:10 Вземете си бавачка
22:00 Татуировки в Маями
22:25 Супердомове
22:50 Оперирани от затлъстялост
23:40 Продайте тази къща
00:30 Вземете си готвач
01:00 Самотната планета: Мексико сити
01:55 Малки хора, свят голям
02:50 Продайте тази къща
03:45 Вземете си бавачка
04:10 Кажете ДА в булчинска рокля
04:40 Продайте тази къща
Discovery Science
07:00 "За какво става въпрос?"
07:55 "Отвъд утрешния ден"
08:45 "Шеметна надпревара"
09:35 "Чудеса, сътворени от човека: Китай"
10:30 "Кустомизатора" - маратон
17:25 "Ловци на митове"
19:15 "Мисията невероятна"
20:10 "Как се прави"
21:05 "Ловци на митове"
22:00 "Брейниак"
22:50 "Мисията невеорятна"
23:50 "Чудеса, сътворени от човека: Азия"
00:45 "Шеметна надпревара"
01:40 "Научната фантастика спаси живота ми"
02:35 "Отвъд утрешния ден"
03:30 "За какво става въпрос?"
04:20 "Необикновени връзки"
05:20 "Мегя свят: Швеция"
06:10 "Брейниак"
Discovery World
07:00 "Оцеляващият човек"
07:55 "Разделяне на сиамски близнаци"
08:45 "Най-богатите хора в Европа"
09:30 "Защо рухна древния Египет"
10:30 "Още индустриални открития"
11:20 "Майстори на оръжията"
12:10 "Нашето време в ада"
13:05 "Разследване на катастрофи"
13:55 "Архивите на ФБР"
14:45 "Разделяне на сиамски близнаци"
15:40 "Майстори на оръжията"
16:30 "Разделянае на сиамски близнаци"
17:25 "Фараонът Слънце"
18:20 "Мейдей: Изгубени в моретто"
19:15 "Още индустриални открития"
20:10 "Оцеляващият човек"
21:05 "Загадката на съкровището"
22:00 "Мейдей: Изгубени в морето"
22:55 "Отървах се на косъм"
23:50 "Под прикритие"
00:40 "Доктор Джи: Съдебен лекар"
01:40 "Загадката на съкровището"
02:35 "Мейдей: Изгубени в морето"
03:30 "Истински герои"
04:25 "Разделяне на сиамски близнаци"
05:20 "Майстори на оръжията"
06:10 "Още индустриалнли открития"
Zone Club
06:10 Изкуство и душа - 4 еп:
06:35 Пътеводител - 7 еп:
07:00 Карибска аеробика - 43 еп:
07:25 Дишане и йога - 19 еп:
07:50 Подготовката на нюйоркския балет - 2 еп:
08:15 Латиноаеробика - 2 еп:
08:40 Съботни готвачи - 9 еп:
09:05 Вкусотии - 1 еп:
09:30 Бащината къща - 3 еп:
10:00 Божествен дизайн - 109 и 110 еп:
10:50 Красива за грош - 2 еп:
11:15 Терапия със стил - 16 еп:
11:40 Съботни готвачи - 9 еп:
12:10 Място под слънцето - 10 еп:
13:00 На местообзавеждането - 6 еп:
13:25 Идеални кътчета за отдих - 1 еп:
13:50 Вкусотии - 8 еп:
14:15 Гастрономическо турне - 23 еп:
14:45 Съботна кухня - 80 еп:
15:10 На червено - 2 и 3 еп:
16:00 Божествен дизайн - 87 и 88 еп:
16:50 Божествен дизайн - 176 и 177 еп:
17:45 На червено - 11 еп:
18:10 Палати - 4 еп:
18:35 Бащината къща - 6 еп:
19:00 Място под слънцето - 10 еп:
19:55 Да успееш - 8 еп:
20:45 Моля те, гледай ми децата! - 4 еп:
21:10 На червено - 2 и 3 еп:
22:00 Божествен дизайн - 176 и 177 еп:
22:55 Място под слънцето - 16 еп:
23:45 Зад звездната слава - 1 еп:
00:10 На червено - 11 еп:
00:35 Божествен дизайн - 87 и 88 еп:
01:30 На местообзавеждането - 4 еп:
01:55 Моля те, гледай ми децата! - 12 еп:
02:20 Бащината къща - 8 еп:
02:45 Идеални кътчета за отдих - 4 еп:
03:10 Доброволци в Перу - 5 еп:
04:05 На червено - 4 еп:
04:30 В мечтите ти - 1 и 2 еп:
05:20 Големият бутик - 44 еп:
05:45 Сънища - 6 еп:
Хоби ТВ
00:00 ЗА РИБА с Гери
01:00 Искам да летя
01:30 КУЛИНАР
02:00 АКТУАЛНО
02:30 Ловни приключения - 24 еп.
03:00 Риболовен филм
03:30 Руски риболов - 13 еп.
04:00 РИБИ и ТАКЪМИ
05:00 МОЕТО ХОБИ
05:30 Риболов на спининг
06:00 ЗА РИБА с Гери
07:00 Искам да летя
07:30 КУЛИНАР
08:00 АКТУАЛНО
08:30 Ловни приключения - 24 еп.
09:00 Риболовен филм
09:30 Руски риболов - 13 еп.
10:00 РИБИ и ТАКЪМИ
11:00 МОЕТО ХОБИ
11:30 Риболов на спининг
12:00 ЗА РИБА с Гери
13:00 Искам да летя
13:30 КУЛИНАР
14:00 АКТУАЛНО
14:30 Ловни приключения - 24 еп.
15:00 Риболовен филм
15:30 Руски риболов - 13 еп.
16:00 РИБИ и ТАКЪМИ
17:00 МОЕТО ХОБИ
17:30 Риболов на спининг
18:00 ЗА РИБА с Гери
19:00 Искам да летя
19:30 КУЛИНАР
20:00 АКТУАЛНО
20:30 Ловни приключения - 24 еп.
21:00 Риболовен филм
21:30 Руски риболов - 13 еп.
22:00 РИБИ и ТАКЪМИ
23:00 МОЕТО ХОБИ
23:30 Риболов на спининг
Cartoon Network
07:00 "Тайната команда от нашия двор"
07:25 "Чаудър"
07:50 "Момчето с катерицата"
08:00 „Бен 10”
08:25 „Бакуган”
08:50 „Чоп Соки Чокс”
09:15 „Тайните съботи”
09:40 „Човекът от джунглата”
10:05 „Скунк Фу”
10:30 „Ед, Едд и Едди”
10:55 „Фантастичната четворка”
11:20 "Момчето робот"
11:45 "Къщичката на фантазиите на Фостър"
12:10 "Хлапето Елиът"
12:35 "Бен 10"
13:00 "Том и Джери"
13:25 "Весели мелодии"
13:50 "Шоуто на Скуби Ду"
14:15 "Момчето с катерицата"
14:40 "Животът и приключенията на Джунипър Ли"
15:05 "Ед, Едд и Едди"
15:35 "Моят фитнес партньор маймуната"
16:00 "Човекът от джунглата"
16:25 "Бест Ед"
16:50 "Невероятните приключения на Палачинката"
17:15 "Скунк Фу"
17:50 "Чоп Соки Чокс"
18:15 "Тайните съботи"
18:40 "Бакуган"
19:00 "Бен 10"
19:25 "Бен 10"
19:50 "Ед, Едд и Едди"
20:05 "Кемп Ласло"
20:30 "Момчето робот"
20:45 "Фантастичната четворка"
21:10 "Бен 10"
21:35 "Животът и приключенията на Джунипър Ли"
JimJam
06:00 Антон
06:05 Дивата природа
06:10 Котаракът Джеймс
06:15 Дракон
06:25 Динозавърчето Дороти
06:35 Пингу - двойни епизоди
06:45 Тига и Тога
06:50 Томас и приятели - двойни епизоди
07:05 Светът на Тод
07:20 Анджелина балерина
07:35 Гумените играчки
07:45 Осуолд
08:00 Кипър
08:10 Приключенията на Грейси Лу
08:15 Иглу-глу
08:25 Дани и Татко - двойни епизоди
08:35 Ава, Рико и Тео
08:45 Барни и приятели
09:10 Зоосвят - двойни епизоди
09:20 Магическият ключ
09:30 Строителят Боб
09:40 Пингу - двойни епизоди
09:50 Анджелина балерина
10:05 Тига и Тога
10:10 Светът на Тод
10:25 Кипър
10:35 Строителят Боб
10:45 Антон
10:50 Осуолд
11:05 Приключенията на Грейси Лу
11:10 Гумените играчки
11:20 Котаракът Джеймс
11:25 Зоосвят - двойни епизоди
11:35 Иглу-глу
11:45 Барни и приятели
12:10 Динозавърчето Дороти
12:20 Дани и Татко - двойни епизоди
12:30 Ава, Рико и Тео
12:40 Дракон
12:50 Магическият ключ
13:00 Томас и приятели - двойни епизоди
13:15 Дивата природа
13:20 Строителят Боб
13:30 Антон
13:35 Тига и Тога
13:40 Светът на Тод
13:55 Приключенията на Грейси Лу
14:00 Гумените играчки
14:10 Иглу-глу
14:20 Кипър
14:30 Магическият ключ
14:40 Зоосвят - двойни епизоди
14:50 Томас и приятели - двойни епизоди
15:05 Дракон
15:15 Анджелина балерина
15:30 Ава, Рико и Тео
15:40 Дани и Татко - двойни епизоди
15:50 Динозавърчето Дороти
16:00 Барни и приятели
16:25 Дивата природа
16:30 Пингу - двойни епизоди
16:40 Осуолд
16:55 Котаракът Джеймс
17:00 Зоосвят - двойни епизоди
17:10 Дракон
17:20 Приключенията на Грейси Лу
17:25 Строителят Боб
17:35 Дани и Татко - двойни епизоди
17:45 Ава, Рико и Тео
17:55 Тига и Тога
18:00 Светът на Тод
18:15 Томас и приятели - двойни епизоди
18:30 Кипър
18:40 Анджелина балерина
18:55 Котаракът Джеймс
19:00 Магическият ключ
19:10 Антон
19:15 Осуолд
19:30 Гумените играчки
19:40 Барни и приятели
20:05 Пингу - двойни епизоди
20:15 Дивата природа
20:20 Иглу-глу
20:30 Динозавърчето Дороти
20:40 Анджелина балерина
20:55 Антон
21:00 Дани и Татко - двойни епизоди
21:10 Тига и Тога
21:15 Кипър
21:25 Зоосвят - двойни епизоди
21:35 Ава, Рико и Тео
21:45 Барни и приятели
22:10 Строителят Боб
22:20 Дракон
22:30 Котаракът Джеймс
22:35 Дивата природа
22:40 Томас и приятели - двойни епизоди
22:55 Иглу-глу
23:05 Гумените играчки
23:15 Пингу - двойни епизоди
23:25 Динозавърчето Дороти
23:35 Приключенията на Грейси Лу
23:40 Светът на Тод
23:55 Осуолд
00:10 Магическият ключ
00:20 Кипър
00:30 Анджелина балерина
00:45 Дани и Татко - двойни епизоди
00:55 Зоосвят - двойни епизоди
01:05 Тига и Тога
01:10 Котаракът Джеймс
01:15 Антон
01:20 Иглу-глу
01:30 Барни и приятели
01:55 Дракон
02:05 Пингу - двойни епизоди
02:15 Дивата природа
02:20 Строителят Боб
02:30 Светът на Тод
02:45 Магическият ключ
03:00 Томас и приятели - двойни епизоди
03:15 Гумените играчки
03:25 Ава, Рико и Тео
03:35 Осуолд
03:50 Динозавърчето Дороти
04:00 Антон
04:05 Барни и приятели
04:30 Кипър
04:40 Иглу-глу
04:50 Магическият ключ
05:00 Дракон
05:10 Зоосвят - двойни епизоди
05:20 Осуолд
05:35 Тига и Тога
05:40 Светът на Тод
05:55 Приключенията на Грейси Лу
ARD [Германия]
06:00 Панорама
06:30 Сутрешен информационно-забавен журнал
10:00 Новини
10:05 Червени рози
11:03 Горещи теми - булеварден журнал
11:30 Кино в сряда: Мъжът на моста
13:00 Новини
13:15 ARD консултация за тялото и душата
14:00 Обеден журнал
15:00 Новини
15:10 Червени рози
16:00 Новини
16:10 Буря от любов
17:00 Новини
17:10 ЕП Футбол, жени: Германия - Франция
19:35 ЕП конен спорт: дресура, финали в Уиндзор - репортаж
19:50 Една за всички: Жените го могат по-добре - сериал
20:20 Шоу-викторина с Йорг Пилава
21:00 Новини
21:15 Санаториумът Алпенглюк
22:45 Панорама
23:15 Темите на деня - новини и коментари
23:45 Жена ми, родителите й и аз
01:35 Нощен журнал
01:55 Керванът на жените
03:50 Клиника под палмите (26)
04:35 Буря от любов - сериал
05:55 Новини
ProSieben [Германия]
07:30 Скрабз
08:20 Випусници 2005
09:25 Рекламно предаване
10:25 Скрабз -
11:20 Пепеляшка
13:00 САМ - обеден журнал
15:00 Ние сме семейство! Така живее Германия - журнал
16:00 U20: Младежите в Германия - журнал
17:00 Твоят шанс! 3 кандидати за 1 работно място - журнал
18:00 Тафф - булеварден журнал
19:00 Новини
19:10 Семейство Симпсън
20:05 Галилей - научен журнал
21:15 Попзвезди: Ти и аз - шоу
23:30 Звезди, стилове и още нещо
00:35 Най-доброто от Браво
01:30 Ток-, ток-, токшоу
02:15 Тафф - булеварден журнал
03:15 Нощно шоу
04:20 Звезди, стилове и още нещо
05:10 Улица на комедията
05:35 Галилей - научен журнал
Sat.1 [Германия]
06:05 Нидриг и Кунт: Комисарите разследват - сериал
06:30 Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
11:00 В центъра на живота в Германия - репортажна поредица
12:00 Съдията Барбара Салеш - съдебно шоу
13:00 Съдията Александър Холд - съдебно шоу
14:00 Брит - токшоу
15:00 Двама при психоаналитичката Калвас
16:00 Съдията Барбара Салеш - съдебно шоу
17:00 Съдията Александър Холд - съдебно шоу
18:00 Нидриг и Кунт: Комисарите разследват
19:00 Sat:1 журнал
19:30 Анна и любовта
20:00 Ленсен & партньор
20:30 К11: Комисарите на пост
21:00 Новини
21:15 Диамантеното ченге
23:10 Специален отряд на морската пехота
00:10 Криминални уравнения
01:05 Диамантеното ченге
02:45 Двама при психоаналитичката Калвас
03:35 Съдията Барбара Салеш - съдебно шоу
04:25 Съдията Александър Холд - съдебно шоу
05:15 Ленсен & партньор
05:35 К11: Комисарите на пост
RTL [Германия]
06:10 Прокурорът Пош разследва
06:35 Експлозивно - журнал
07:00 6 часа - сутрешна програма
08:30 Всичко, което се брои
09:00 Сред нас
09:30 Добри времена, лоши времена
10:00 9 часа - сутрешна програма
10:30 В центъра на живота
11:30 Моето бебе
12:00 Педиатрите
12:30 Новото ни съвместно жилище
13:00 12 часа - обеден информационен журнал
15:00 Оливър Гайсен шоу
16:00 В центъра на живота
18:00 Светът на Рита
18:30 Сред нас - сериал
19:00 Експлозивно - журнал
19:30 Ексклузивно - журнал за звездите
19:45 Новини
20:05 Всичко, което се брои
20:40 Добри времена, лоши времена
21:15 Тревога за Кобра 11
22:15 От местопрестъплението: По следите на извършителите
23:15 Боунз
00:10 Бягство от затвора
01:00 Нощни новини
01:45 От местопрестъплението: По следите на извършителите
02:25 Боунз
03:20 Бягство от затвора
04:15 Нощни новини
04:40 Наказателният съд
05:20 В центъра на живота
RTL II [Германия]
06:20 Здравей, Холи
07:00 Still Standing
07:55 Все този Джим
08:50 Рекламни предавания
10:00 Размяна на жените
12:00 XXL: Приключението голямо семейство
14:00 Хаотично
14:25 Покемон
15:45 Дигимон
16:10 Синият дракон
16:30 Ангус и Шерил
16:40 Ю-Ги-О
17:05 Родни
18:00 Still Standing
19:00 Все този Джим
20:00 Родни
21:00 Новини
21:15 Закон & ред: Ню Йорк
22:10 Размяна на жените
00:10 Ексклузивeн репортаж
01:25 Закон & ред: Ню Йорк
03:00 Анджела Хенсън: Око на ЦРУ
03:45 Кръшкачи
04:30 Невероятният свят на Рипли
05:15 Създатели на митове
VOX [Германия]
06:40 Кварталът на богатите
07:20 Дъщерите на Маклеод
09:15 Бавачката
10:15 Кварталът на богатите
11:10 Момичетата на Гилмор
12:10 Бавачката
13:10 Дъщерите на Маклеод
15:05 Кварталът на богатите
16:00 Момичетата на Гилмор
17:00 Марш в лехата!
18:00 Хора, животни и доктори
19:00 Под наем, покупка, живот
20:00 Перфектна вечеря - кулинарна поредица
20:50 Под пълна пара - кулинарно шоу
21:15 Космически каубои
23:35 Чарлз Менсън: Митът за един убиец
01:45 Космически каубои
03:55 Чарлз Менсън: Митът за един убиец
05:55 За всички случаи Ейми
PTP-Планета [Россия]
07:55 Моето сребърно кълбо
08:50 Улиците на разбитите фенери
09:50 Вести: Дежурна част
10:00 Вести
10:30 Местно време: Московски вести
10:50 Анимация
11:00 Гонитба на щастието
12:00 Влиза съдът
13:00 Вести
13:20 Местно време: Московски вести
13:40 Отчаяни съпруги
15:30 Кулагин и партньори
16:00 Вести
16:25 Местно време: Вести-Московска област
16:50 Вести: Дежурна част
17:00 И ето идва любовта
18:00 Кармелита: Циганска страст
19:00 Вести
19:30 Местно време: Вести
19:50 Лека нощ, деца
20:00 Винаги казвай винаги
21:50 Тайните на секретните протоколи
22:50 Вести+
23:10 Игрален филм
01:15 Държавна граница
02:35 Моето сребърно кълбо
03:30 ХА: Малки комедии
04:00 Добро утро, Русия!
RTVi [Россия]
06:00 Особено мнение; Икономически новини
07:00 Прозорец към Европа
07:30 Анимация
08:00 Вечерни новини от Америка
09:06 Ограбени животи
10:00 Летище
11:00 Клинч
12:00 Лукавата цифра
13:00 Докато има планини
15:00 Ограбени животи
16:00 Анонс
16:08 Особено мнение
17:00 Имението
18:00 Анонс
18:08 Особено мнение; Икономически новини
19:00 Анонс
19:07 Кейс
20:00 Анонс
20:07 Големият патрул
21:00 Летище
22:00 Сега по света
23:00 Скакалец
01:00 Особено мнение
02:00 Ограбени животи
03:00 Летище
04:00 Големият патрул
05:00 Имението