[ - ]
БНТ 1
05:50 Зелената линейка /п/
06:20 Панорама с Бойко Василев /п/
07:30 Милион и две усмивки Детско предаване
09:00 Библиотеката Предаване за култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев
10:00 Плюс това Публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков
11:00 Отблизо с Мира Развлекателно предаване
12:00 По света и у нас Информационна емисия
12:30 Оперативна програма "Транспорт"
12:40 Бразди Предаване за земеделие
13:10 Иде нашенската музика Предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов
14:10 Малки истории
15:10 Магията на остров Бел игрален филм /САЩ, 2012г./, режисьор Роб Райнер, в ролите: Морган Фрийман, Вирджиния Медсън, Ема Фърмън, Мадлин Каръл и др.
17:00 Вяра и общество с Горан Благоев Предаване за религия и култура
18:00 Животът е вкусен Кулинарно реалити
19:00 Дискавъри: "Преселение: Венера" документален филм/2 епизод/
19:45 Детска Евровизия 2015
20:00 По света и у нас Информационна емисия
20:45 Шоуто на Канала Развлекателно предаване
21:45 Златната жила игрален филм/копродукция, 2000г./, режисьор Майкъл Уинтърботъм, в ролите: Уес Бентли, Настася Кински, Сара Поли, Мила Йовович и др.
23:45 По света и у нас Информационна емисия
00:00 Фестивал "Пиано Екстраваганца": Pasion argentina
01:00 Трето полувреме
01:30 Магията на остров Бел игрален филм /п/
03:25 Братска справедливост игрален филм /п/ (12)
04:45 Днес и утре /п/
bTV
05:30 "Шоуто на шантавите рисунки" - анимационен сериал, с. 2, еп. 5
06:00 "Шоуто на шантавите рисунки" - анимационен сериал
06:30 "Агрофорум" - предаване
07:00 "Кое е това момиче" - сериал, с. 1, еп. 15
07:30 "Двама мъже и половина" - сериал, с. 10, еп. 12
08:00 "Тази събота" - актуално предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
11:00 "Cool…T" - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
12:00 bTV Новините - обедна емисия
12:30 "Аламинут: Добре дошли в България" - комедийна поредица
13:00 "Хачико" - драма, семеен, САЩ, САЩ, 2009 г., Режисьор: Ласе Халстрьом, Актьори: Ричард Гиър, Джейсън Александър, Сара Римър, Джоан Алън
15:00 "Мармалад" - развлекателно предаване с водещи Радост Драганова и Димитър Павлов
16:30 "Истински истории"/п./ - риалити сериал
17:30 "Бездомното шоу на Башар Рахал" - развлекателно шоу
18:30 "Бинго милиони" - телевизионна лотария
19:00 bTV Новините - централна емисия
19:30 bTV Репортерите - предаване за журналистически разследвания и филми
20:00 "Мис таен агент 2: Въоражена и опасна" - трилър, комедия, САЩ, 2005 г., Режисьор: Джон Паскин, Актьори: Дитрих Бадер, Ърни Хъдсън, Сандра Бълок, Реджина Кинг, Енрике Марчиано, Уилям Шатнър, Хедър Бърнс, Трийт Уилямс
22:20 "Комиците" - комедийно шоу
23:20 "Жив дявол" - драма, екшън, трилър, САЩ, 1997г., режисьор: Алън Дж. Пакула, в ролите: Рубен Блейдс, Трийт Уилямс, Наташа Макелоун, Маргарет Колин, Харисън Форд, Брад Пит
01:30 "Женско братство"- комедия, драма, приключенски, САЩ, 2005г., Режисьор:Кен Куопис, в ролите: Леонардо Нам, Майкъл Рейди, Майк Вогъл, Амбър Тамблин, Америка Ферера, Блейк Лайвли, Джина Бойд
03:40 "Кое е това момиче" - сериал, с. 1, еп. 15
04:10 "Ангели пазители " - сериал
Нова ТВ
05:30 "Прости ми" - сериен филм /п/
07:00 "Виолета" - сериен филм
08:00 "Събуди се..." - предаване на НТВ
11:00 "Съдебен спор" - предаване на НТВ
12:00 Новините на Нова
12:30 Темата на Нова
12:50 "Десет неща, които мразя у теб" - с уч. на Хийт Леджър, Джулия Стайлс, Джоузеф Гордън-Левит и др.
14:50 "Тайните на Беки Б." - с уч. на Айла Фишър,Хю Данси, Джон Гудман, Джон Литгоу, Кристен Ритър, Джоан Кюсак и др.
17:00 "Кошмари в кухнята" - предаване на НТВ
18:00 "Ничия земя" - предаване на Нова телевизия
19:00 Новините на Нова - централна емисия
19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ
20:00 "Гладиатор" - с уч. на Ръсел Кроу, Кони Нилсен, Оливър Рийд, Хоакин Финикс, Ричард Харис, Дерек Джакоби и др.
23:10 "Тропическа буря" - с уч. на Бен Стилър, Ник Нолти, Джак Блек, Робърт Дауни мл., Тайра Банкс и др.
01:20 "Тайните на Беки Б." - с уч. на Айла Фишър,Хю Данси, Джон Гудман, Джон Литгоу, Кристен Ритър, Джоан Кюсак и др. /п/
03:00 "Тропическа буря" - с уч. на Бен Стилър, Ник Нолти, Джак Блек, Робърт Дауни мл., Тайра Банкс и др. /п/
04:50 "Десет неща, които мразя у теб" - с уч. на Хийт Леджър, Джулия Стайлс, Джоузеф Гордън-Левит и др. /п/
TV7
05:15 "Жега", разследваща журналистика /п/
05:40 Терминал 7: Град на Ангели /п/
06:30 "Дора Изследователката", анимация
07:40 "Рибки балони", анимация
08:35 "Епичните приключения на Бъкет и Скинър" детски сериал
10:45 "Лисицата и детето", детски, приключенски, Франция, 2007, в ролите: Бертин Нюел-Брюно, Изабел Каре, Томас Лалиберте
12:30 Новини
13:00 "Терминал 7: Град на ангели"
14:00 "Новите досиета", сезон 1, еп. 1
14:30 "Милионер търси съпруга", риалити, сезон 1
15:30 "Сутрешен блок", комедиен сериал, България, 2012
16:50 "Идеалното пътуване - специален епизод на Топ Гиър", автомобилно шоу
18:30 Новини, централна емисия
19:30 "Лари Краун", драма, комедия, САЩ, 2011, в ролите:Рами Малек, Том Ханкс, Джулия Робъртс, Ния Вардалос и др.
21:30 Новини
21:45 "В името на краля", eкшън, приключенски, фентъзи, САЩ, Германия, Канада, 2008, Режисьор: Уве Бол, В ролите: Джейсън Стейтъм, Лийли Собиески, Джон Рис-Дейвис, Рон Пърлман, Рей Лиота и др..
00:05 "Кървавият Свети Валентин", ужаси, САЩ, 2009, Режисьор: Патрик Лусиер, в ролите: Джейми Кинг, Кер Смит, Дженсън Екълс, Еди Гатеги, Том Аткинс и др.
02:00 "Лари Краун", драма, комедия, САЩ, 2011, в ролите:Рами Малек, Том Ханкс, Джулия Робъртс, Ния Вардалос и др /п/
03:40 "Сутрешен блок", комедиен сериал, България, 2012
04:55 "Лисицата и детето", детски, приключенски, Франция, 2007, в ролите: Бертин Нюел-Брюно, Изабел Каре, Томас Лалиберте /п/
bTV Comedy
05:00 "Али Макбийл" /п/ - сериал, с. 4, еп. 18
06:00 "Кое е това момиче" - сериал, с. 1, еп. 23, 24
07:00 "Модерно семейство" - сериал, еп. 9, 10
08:00 "Различно еднакви" - комедиен сериал, еп. 17, 18
09:00 "По средата" - сериал, с. 4, еп. 5, 6
10:00 "Бракувани" - комедия, САЩ, 2003г., режисьор: Робърт Саймъндс, в ролите: Британи Мърфи, Крисчън Кейн, Дейвид Москоу, Моне Мазур, Кристоф Бек, Сам Харпър, Монет Мейзър, Аштън Къчър, Робърт Симъндс, Шон Леви и др.
12:00 "Предградие" - комедиен сериал, с. 2, еп. 17, 18
13:00 "Столичани в повече" - комедиен сериал, с. 9, еп. 6
14:00 "Не вярвай на кучката от апартамент 23" - комедиен сериал, с. 2, еп. 14
14:30 "Кухня" /п./ - комедиен сериал, с. 1, еп. 9, 10, 11, 12, 13
17:00 "Всички обичат Реймънд" - комедиен сериал, с. 2, еп. 9, 10, 11, 12, 13
19:30 "По средата" /п./- сериал, с. 4, еп. 5, 6
20:30 "Тутси" - комедия, САЩ, 1982г., режисьор: Сидни Полак, в ролите: Джина Дейвис, Сидни Полак, Дъстин Хофман, Джесика Ланг, Тери Гар, Дабни Коулман, Чарлс Дърнинг, Бил Мъри и др.
22:30 "Всички обичат Реймънд" /п./ - комедиен сериал, с. 2, еп. 9, 10, 11
00:00 "Офисът" - сериал, с. 7, еп. 1, 2
01:00 "Първична сила"- турнир на Световната федерация по кеч
02:00 "Не вярвай на кучката от апартамент 23" /п./ - комедиен сериал, с. 2, еп. 14
03:00 "Различно еднакви" /п./- комедиен сериал, еп. 17, 18
04:00 "Модерно семейство" /п./ - сериал, еп. 9, 10
bTV Cinema
06:00 "Вътрешна сигурност " - сериал, с. 1, еп. 1
07:30 "Зловеща страст" /п./ - драма, трилър, САЩ, 2002г., режисьор: Джон Полсън, в ролите: Джеси Брeдфорд, Ерика Кристенсен, Шири Епълби, Кейт Бъртън, Клейн Кроуфорд, Джейсън Ритър и др.
08:45 "Жените" /п/- комедия, драма, САЩ, 2008г., режисьор: Даян Инглиш, в ролите: Клорис Лийчман, Анет Бенинг, Мег Райън, Ева Мендес, Джейда Пинкет Смит, Кари Фишър, Дебра Месинг, Бет Мидлър, Кандис Бъргън и др.
11:15 "Силна година" /п/- комедия, драма, САЩ, 2011г. режисьор: Дейвид Франкел, в ролите: Стив Мартин, Анджелика Хюстън, Джак Блек, Оуен Уилсън, Рашида Джоунс, Розамунд Пайк, Джон Клийс и др.
13:15 "Нитро" /п/- драма, екшън, трилър, Канада, 2007г., режисьор: Алън ДиРоши, в ролите: Гион Льоми-Тивиерж, Люси Льорие, Мартон Мат и др.
15:30 "Умирай трудно 4" /п./ - екшън, трилър, приключенски, САЩ, 2007г., режисьор: Глен Вайсман, в ролите: Брус Уилис, Джъстин Лонг, Тимъти Олифънт, Маги Кю и др.
18:00 "Като на кино" - предаване за кино с водещ Стаси Кара
19:00 "Пробуждане" /п/ - драма, САЩ, 1990г., режисьор: Пени Маршъл, в ролите: Пенелъпи Ан Милър, Робърт де Ниро, Робин Уилямс, Джули Кавнър, Джон Хърд и др.
21:00 Киновечер: "Господар и командир: Далечният край на света" - приключенски, Режисьор: Питър Уиър, Актьори: Ръсел Кроу, Били Бойд, Пол Бетан, Джеймс Дарси и др.
00:00 Късно кино: "Екстракт" - криминален, романтична комедия, Режисьор: Майк Джадж
02:00 "Тулса" - драма, романтична комедия, Режисьор: Стюарт Хейслер, Актьори: Сюзън Хейуърд, Робърт Престън, Педро Армендариз, Лойд Хю
bTV Action
06:00 "Електрошок" - анимационен сериал
06:45 "Младежка лига: Нашествие" - анимационен сериал
08:00 "Стрелата" - сериал, с. 2, еп. 18, 19, 20
11:00 "Дълга среща, кратко сбогуване" - трилър, криминален , Германия, 1999г., режисьор: Райнер Кауфман, в ролите: Николет Кребитц, Марк Хосман, Катя Риман, Съни Мелс, Аксел Милберг и др.
13:00 "Ерагон" /п./ - екшън, приключеснки, САЩ, 2006г., режисьор: Стефан Фенгмайер, в ролите: Джон Малкович, Каролин Шикези, Джеръми Айрънс, Едуърд Спелиърс, Сиена Гуилъри, Гарет Хедлънд, Даймън Хюнсоу, Робърт Карлайл, Алън Армстронг, Джеймс Бътлър и др.
15:15 "Огнено торнадо" - екшън, приключенски, фантастика, САЩ, 2015., режисьор: Джордж Ершбамер, в ролите: Райън Бар, Лия Бейтмън, Дейкъб Чембърс и др.
17:00 "Дивата муха"/п./ - предаване за екстремни спортове
17:30 "Мисия моят дом" - предаване за строителство и ремонти
18:00 "Супер коли" - автомобилно предаване
19:00 "Денят, в който земята спря" /п./ - фантастика, САЩ, 2008г., режисьор: Скот Дериксан, в ролите: Киану Рийвс, Дженифър Конъли, Джейдън Смит, Кети Бейтси др.
21:00 bTV Новините - централна емисия
21:45 bTV Репортерите - предаване за журналистически разследвания и филми
22:00 "Терминатор: Спасение" - екшън, приключенски, трилър, САЩ, 2009г., режисьор: МакДжи, в ролите: Джейн Александър, Муун Блъдгуд, Комон, Тери Крюз, Сам Уортингтън, Крисчън Бейл, Хелена Бонъм Картър, Брайс Далас Хауърд, Майкъл Айрънсайд, Крис Браунинг и др.
00:15 "Стрелата"/п./ - сериал, с.2, еп. 18, 19, 20
03:00 "Супер коли"/п./ - автомобилно предаване
bTV Lady
06:00 "Али Макбийл" - сериал, с. 4, еп. 6
07:00 "От обич"/п./ - сериал, еп. 11, 12
09:00 "Времето лети" - сериал, с. 2, еп. 81
10:00 "Тайните на времето" - сериал. еп. 121, 122, 123
13:00 "От обич" - сериал, еп. 65, 66
15:00 "Шоуто на д-р Оз" - токшоу
17:00 "Фермата" - риалити шоу
19:30 "Блясък" /п./- сериал, еп. 12
20:00 "Папараци"- телевизионен таблоид с водещ Николета Лозанова
21:00 "Истински истории" - риалити сериал, еп. 6
22:00 "Тайни"- сериал, еп. 28, 29
00:00 "Папараци"- телевизионен таблоид с водещ Николета Лозанова
01:00 "Цветовете на любовта" - сериал, еп. 242
02:00 "Тайните на времето"/п./ - сериал. еп. 121, 122, 123
Diema Family
05:40 "Пътят на възмездието" - сериен филм, 2 епизода
08:10 "Край или начало" - сериен филм, /п/
09:10 "Малката булка" - сериен филм
10:40 "Перла" - сериен филм
12:20 "Любовен роман"- романтичен филм с уч. на Лиза Мартинек, Кристоф Валц, Тим Бергман, Сузан Анбее и др.
14:10 "Майка ми и моите мъже"(премиера) - романтичен с уч. на Юрген Хайнрих, Михаел фон Ау, Мари Зилке, Анна Щиблих и др.
16:00 "Великолепният век" - сериен филм, 2 епизода
18:00 "Пътеки към щастието" - сериен филм, 2 епизода
20:00 "Хижата" - комедия с уч. на Лиа Томпсън, Стивън Бранд, Бел Поули и др.
21:50 "Майка ми и моите мъже"- романтичен с уч. на Юрген Хайнрих, Михаел фон Ау, Мари Зилке, Анна Щиблих и др.., /п/
23:45 "Феномени" - телевизионен пазар
01:45 "Перла" - сериен филм, /п/
Diema
05:30 Футбол: Манчестър Сити - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша Лига, /п/
07:30 "Медикоптер 117" - сериал, сезон 4, 2 епизода
09:45 "Полицейска академия" - сериал
10:45 "Птица върху жица" - екшън с уч. Мел Гибсън, Голди Хоун, Бил Дюк, Дейвид Карадайн, Стивън Тоболовски, Джоан Северънс и др., /п/
13:00 "Без багаж" - предаване за туризъм
13:30 Студио "А" ПФГ", директно
14:00 Футбол: Монтана - Черно море, мач от "А" ПФГ, директно
15:55 Студио "А" ПФГ", директно
16:30 "Ченге във времето" - сериал
17:30 "Стивън Сегал: Човекът на закона"- сериал
18:00 Футбол: Пари Сен Жермен - Тулуза , мач от френската Лига 1, директно
20:00 "Зелева супа" - комедия с уч. на Луи дьо Фюнес, Жак Вилре, Клод Женсаки др.
22:10 "Котън клъб" - трилър с уч. на Ричард Гиър, Грегъри Хайнс, Даян Лейн, Никълъс Кейдж, Лонет Маккий, Боб Хоскинс, Лорънс Фишбърн и др.
01:00 Еротичен телепазар
03:30 "Медикоптер 117" - сериал, сезон 4, 2 епизода, /п/
Кино Нова
06:30 "От руса по-руса" - комедия с уч. на Памела Андерсън, Денис Ричардс, Емануел Воугър, Байрън Ман и др.
08:15 "Виолета" - сериен филм
09:10 "Влюбен в съседката" - комедия с уч. на Кристал Алън, Кен Марино, Пати Дюк, Патрик Дъфи, Шели Лонг, Бриджит Брана и др., /п/
11:00 "Сърцеразбивач" - романтична комедия с уч. на Ванеса Паради, Роман Дюри, Франсоа Дамиен, Жули Фериер, Андрю Линкълн, Оливър Шнайдер и др., /п/
13:10 "Клауд найн" - приключенски с уч. на Джефри Нордлинг, Дав Камерън, Люк Бенуард, Майк К. Манинг, Киърси Клемънс, Карлън Джефри, Тейтъм Чиники и др.
15:00 "Панаир на суетата" - драма с уч. на Рийз Уидърспун, Джонатан Рис Майерс, Боб Хоскинс, Джеймс Пюърфой, Гейбриъл Бърн, Джим Броудбент, Ромола Гери, Айлийн Аткинс, Анджелика Манди и др.
18:00 "Стари приятели II"- комедия с уч. на Джак Лемън, Уолтър Матау, Джонатан Силвърман, Лиса Уолц, Кристин Барански и др.
20:00 "От местопрестъплението" - сериал, сезон 6
21:00 "Виж кой говори" - комедия с уч. на Джон Траволта, Кърсти Али, Олимпия Дукакис, Джордж Сегал, Ейб Вигода и др.
23:00 "От местопрестъплението" - сериал, сезон 6, /п/
00:00 "Книгата на Илай" - екшън с уч. на Дензъл Уошингтън, Мила Кунис, Гари Олдман, Рей Стивънсън, Дженифър Бийлс, Майкъл Гамбон и др., /п/
NOVA Sport
05:00 Край на програмата
10:00 Нова Спорт Голф - турнирът "Сандърсън Фарм Чемпиъншип" от ПГА Тур - 2-и кръг, повторение
13:00 Нова Спорт Голф - обзор на турнира "Тошиба Класик" от Чемпиънс Тур, повторение
14:00 Студио "Чемпиъншип", директно
14:30 Футбол: Хъдърсфилд Таун - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, директно
16:25 Студио "Чемпиъншип", директно
17:00 Футбол: Кардиф Сити - Рединг, мач от Чемпиъншип, директно
19:00 "Класика от Висшата Лига" - Арсенал - Тотнъм Хотспър (96-97), повторение
19:30 "Голфът отблизо", сезон 2015, магазинно предаване, 44-и епизод, повторение
20:00 "Класика от Висшата Лига" - Астън Вила - Манчестър Сити (08-09), повторение
20:30 Нова Спорт Голф - турнирът "Сандърсън Фарм Чемпиъншип" от ПГА Тур - 3-и кръг, директно
21:00 "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи, директно
21:15 Нова Спорт Голф - турнирът "Сандърсън Фарм Чемпиъншип" от ПГА Тур - 3-и кръг, директно
23:30 "Хюндай Рейсинг Трофи" - обзор на надпреварата на писта "Дракон", повторение
00:00 "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи, повторение
00:15 Еротичен телепазар
02:15 Край на програмата
RING
06:00 Дивата муха
08:00 УЕФА Шампионска Лига: Астана - Атлетико М
10:00 УЕФА Шампионска Лига: Борусия М - Ювентус
11:40 УЕФА Шампионска Лига: Севиля - Манчестър Сити
13:30 УЕФА Шампионска Лига: Манчестър Юн - ЦСКА Москва
15:20 УЕФА Шампионска Лига: Реал М - ПСЖ
17:30 УЕФА Шампионска Лига - магазинно предаване
18:00 Италия, Серия А TIM - преди кръга
18:30 V1 Challenge - Благоевград
19:30 Моторни спортове: Supercross Sofia 2015|The Battle Begin
20:30 Ринг 24
21:00 УЕФА Шампионска Лига - магазинно предаване
21:30 Италия, Серия А TIM
21:45 ПРЯКО: Италия, Серия А TIM: Милан - Аталанта
23:40 Бинго милиони - тв лотария
00:00 Ринг 24
00:30 Италия, Серия А TIM: Милан - Аталанта
02:20 Екстремни спортове
Eurosport
06:00 Куриози
07:00 Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Полуфинали
09:30 Снукър: Европейски тур София, пряко
21:30 Куриози
22:30 "Боен клуб" - "Суперкомбат GP финал", пряко
01:00 Бокс: Евгениос Лазаридис - Борис Естенфелдер
02:00 Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Полуфинали
04:00 "Боен клуб" - "Суперкомбат GP финал"
Eurosport 2
05:45 Куриози
06:00 Футбол, MLS: Обзор на седмицата
06:30 "Футбол латино"
07:00 "ФИФА футбол магазин"
07:30 Колоездене: Обиколка на ез. Тайху (осми етап), пряко
09:00 Фигурно пързаляне, "Гран При" серии Китай: Танцови двойки (волна програма), пряко
10:15 Куриози
10:30 Фигурно пързаляне, "Гран При" серии Китай: Жени (волна програма), пряко
12:30 Куриози
12:45 Фигурно пързаляне, "Гран При" серии Китай: Мъже (волна програма), пряко
14:45 Куриози
15:00 Фигурно пързаляне, "Гран При" серии Китай: Спортни двойки (волна програма), пряко
16:30 Футбол, Бундеслига: Байерн - Щутгарт, пряко
18:30 Футбол, Бундеслига: Майнц - Волфсбург
19:30 Футбол, Бундеслига: Дармщадт - Хамбургер, пряко
21:30 Куриози
22:00 Фигурно пързаляне, "Гран При" серии Китай: Танцови двойки (волна програма)
23:00 Фигурно пързаляне, "Гран При" серии Китай: Жени (волна програма)
00:00 Фигурно пързаляне, "Гран При" серии Китай: Мъже (волна програма)
01:00 Фигурно пързаляне, "Гран При" серии Китай: Спортни двойки (волна програма)
02:30 Футбол, Бундеслига: Байерн - Щутгарт
04:00 Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Полуфинали
FOX
05:15 Малкълм - четвърти сезон, еп. 19
05:40 Малкълм - четвърти сезон, еп. 20
06:00 Падащи небеса - първи сезон, еп. 1
06:45 Америка търси талант - осми сезон, еп. 27
08:30 Д-р Хаус - осми сезон, еп. 2
09:30 Д-р Хаус - осми сезон, еп. 3
10:20 Агент Картър - първи сезон, еп. 6
11:15 Империя - втори сезон, еп. 7
12:10 Кости - четвърти сезон, еп. 11
13:05 Касъл - седми сезон, еп. 1
14:00 Аз, ти и Дюпри, еп. 1
16:15 Семейство Симпсън - петнадесети сезон, еп. 8
16:40 Агент Картър - първи сезон, еп. 7
17:35 Как се запознах с майка ви - трети сезон, еп. 8
18:05 Как се запознах с майка ви - трети сезон, еп. 9
18:30 Психаротерапия - трети сезон, еп. 19
19:00 Психаротерапия - трети сезон, еп. 20
19:25 Да уловиш коледна звезда - игрален филм
21:10 Касъл - седми сезон, еп. 1
22:05 Специален доклад, еп. 3
23:00 Светкавицата - втори сезон, еп. 4
23:55 Агент Картър - първи сезон, еп. 7
00:50 Живите мъртви - шести сезон, еп. 4
01:45 Д-р Хаус - осми сезон, еп. 3
02:35 Кости - четвърти сезон, еп. 11
03:20 Заразата - първи сезон, еп. 5
04:05 Бъфи, убийцата на вампири - втори сезон, еп. 9
04:50 Бъфи, убийцата на вампири - втори сезон, еп. 10
FOX Life
05:10 Сватовница за милиони - първи сезон, еп. 1
06:00 Как преобразих дома ти - трети сезон, еп. 7
06:20 Как преобразих дома ти - трети сезон, еп. 8
06:40 Как преобразих дома ти - трети сезон, еп. 9
07:05 Поднови или продай - риалити, еп. 37
07:30 Поднови или продай - риалити, еп. 38
08:00 Непорочната Джейн - първи сезон, еп. 16
08:50 Непорочната Джейн - първи сезон, еп. 17
09:45 Принцесите от Лонг Айлънд - първи сезон, еп. 3
10:45 Грозната Бети - втори сезон, еп. 9
11:40 Грозната Бети - втори сезон, еп. 10
12:35 Жега в Кливланд - шести сезон, еп. 3
13:00 Жега в Кливланд - шести сезон, еп. 4
13:30 Жега в Кливланд - шести сезон, еп. 5
13:55 Жега в Кливланд - шести сезон, еп. 6
14:25 Жега в Кливланд - шести сезон, еп. 7
14:50 Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 14
15:45 Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 15
16:40 Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 16
17:35 Странни самотници - първи сезон, еп. 2
18:00 Странни самотници - първи сезон, еп. 3
18:30 Сготвено с любов- първи сезон, еп. 7
18:55 Сготвено с любов- първи сезон, еп. 8
19:25 Имало едно време - четвърти сезон, еп. 1
20:20 Страсти от миналото - игрален филм
22:10 Борба за живот - първи сезон, еп. 12
23:05 Борба за живот - първи сезон, еп. 13
00:00 Дъщерята на Даниел - игрален филм
02:00 Салем - първи сезон, еп. 1
03:00 Анатомията на Грей - десети сезон, еп. 16
03:45 Анатомията на Грей - десети сезон, еп. 17
04:30 Анатомията на Грей - десети сезон, еп. 18
FOX Crime
05:10 Закон и ред - деветнадесети сезон, еп. 10
06:00 Военни престъпления - трети сезон, еп. 11
06:45 Военни престъпления - трети сезон, еп. 12
07:45 Веществени доказателства: Рим - трети сезон, еп. 19
08:50 Инспектор Колиандро - първи сезон, еп. 2
10:50 Отдел "Разследване на катастрофи" - сериал, еп. 8
11:10 Такси: Бруклин - първи сезон, еп. 7
12:05 Изиграни - първи сезон, еп. 8
13:00 Отдел "Разследване"- трети сезон, еп. 10
14:10 Военни престъпления: Лос Анджелис - първи сезон, еп. 13
15:10 Пропукване - първи сезон, еп. 9
16:10 Военни престъпления - трети сезон, еп. 13
17:05 Военни престъпления - трети сезон, еп. 14
18:00 Четири жени и едно погребение - трети сезон, еп. 1
18:55 Стари кучета - десети сезон, еп. 8
20:00 Градски ченгета - първи сезон, еп. 10
21:00 Батъл Крийк- първи сезон, еп. 3
21:55 Мистериите на Мис Фишър - трети сезон, еп. 8
23:00 Такси: Бруклин - първи сезон, еп. 8
00:00 Изиграни - първи сезон, еп. 9
00:55 Инспектор Колиандро - първи сезон, еп. 2
02:50 Стари кучета - десети сезон, еп. 8
03:45 Градски ченгета - първи сезон, еп. 10
04:35 Веществени доказателства: Рим - трети сезон, еп. 19
24Kitchen
05:05 Джейми Оливър: Училище мечта - първи сезон, еп. 3
05:45 Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 6
06:00 Спести с Джейми - първи сезон, еп. 5
06:50 Спести с Джейми - първи сезон, еп. 6
07:50 Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 2
08:00 Менюто днес - втори сезон, еп. 76
08:30 Менюто днес - втори сезон, еп. 77
09:00 Менюто днес - втори сезон, еп. 78
09:30 Менюто днес - втори сезон, еп. 79
10:00 Пекарната на Рудолф - втори сезон, еп. 136
10:30 Пекарната на Рудолф - втори сезон, еп. 137
11:00 Кения: Кулинарно приключение - първи сезон, еп. 1
11:30 Кения: Кулинарно приключение - първи сезон, еп. 2
12:00 Кения: Кулинарно приключение - първи сезон, еп. 3
12:30 Кения: Кулинарно приключение - първи сезон, еп. 4
13:00 Кения: Кулинарно приключение - първи сезон, еп. 5
13:30 Домашните рецепти на Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 8
14:00 Домашните рецепти на Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 9
14:30 Модерна турска кухня с Максут - кулинарно предаване, еп. 17
15:00 Рибното пиршество на Хестън - кулинарно предаване, еп. 1
16:00 Безстрашният готвач - кулинарно предаване, еп. 5
17:00 Джейми Оливър: Училище мечта - първи сезон, еп. 2
18:05 Моето меню за 15 минути - кулинарно предаване, еп. 6
18:35 Моето меню за 15 минути - кулинарно предаване, еп. 7
19:05 Моето меню за 15 минути - кулинарно предаване, еп. 8
19:35 Моето меню за 15 минути - кулинарно предаване, еп. 9
20:05 Моето меню за 15 минути - кулинарно предаване, еп. 10
20:30 Курсът по готварство на Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 18
21:00 Курсът по готварство на Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 19
21:30 Курсът по готварство на Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 20
22:00 Уроци на живо с Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 3
23:00 Антъни Бурдейн: Без задръжки - осми сезон, еп. 6
23:50 Антъни Бурдейн: Без задръжки - осми сезон, еп. 7
00:30 Пекарната на Рудолф - втори сезон, еп. 136
01:00 Пекарната на Рудолф - втори сезон, еп. 137
01:30 Пекарната на Рудолф - втори сезон, еп. 138
02:00 Пекарната на Рудолф - втори сезон, еп. 139
02:30 Пекарната на Рудолф - втори сезон, еп. 101
03:00 Спести с Джейми - втори сезон, еп. 5
03:55 Спести с Джейми - втори сезон, еп. 6
04:45 Модерна турска кухня с Максут - кулинарно предаване, еп. 17
TLC
05:12 Многоженецът: Погребете ме в тази рокля
06:00 Кажете ДА на булчинската рокля: Рокли за спортистки
06:30 Кажете ДА на булчинската рокля: Намеса в дизайна
07:00 Кейт и пълният й дом: Домашният кокошарник
08:00 Малки хора - свят голям: Бракът на възрастните
08:30 Малки хора - свят голям: Междуособицата
09:00 Царицата на грима: Епизод 21
09:30 Царицата на грима: Епизод 22
10:00 Легендарните братя пекари: Великобритански вкусове: Монмаут
11:00 Кейт и пълният й дом: Ню Йорк
12:00 Кейт и пълният й дом: Новини от осморката
13:00 Кейт и пълният й дом: Пътешествие до Мексико
14:00 Кейт и пълният й дом: Рожденият ден
15:00 Игри в родилното: 1 сантиметър до разкритие
15:30 Игри в родилното: Третото ми бебе и първата ми игра
16:00 Сватовницата-ясновидка: Да се освободиш от миналото
16:30 Сватовницата-ясновидка: Искам той да си отиде
17:00 7-те малки Джонстън: Великденски неволи
18:00 Външният ти вид е в неговите ръце: Джо и Пол
19:00 Хубава, секси или отблъскваща: Джей
19:30 Хубава, секси или отблъскваща: Талия/Колийн
20:00 Игри в родилното: Познавате ли бебешката храна?
20:30 Игри в родилното: Имате ли мляко?
21:00 Нашето малко семейство: Запознайте се със семейство Хамил!
21:30 Нашето малко семейство: Хелоуин на семейство Хамил
22:00 Сватовницата-ясновидка: Нещо истинско
22:30 Сватовницата-ясновидка: Малка намеса
23:00 Ангелите ми говорят: Енергийни промени
23:30 Ангелите ми говорят: Прекрасният ангел
00:00 Невъзможна диагноза: Хладнокръвен
01:00 Чудовищата в мен: Моята адска Коледа
02:00 Нашето малко семейство: Запознайте се със семейство Хамил!
02:24 Нашето малко семейство: Хелоуин на семейство Хамил
02:48 Сватовницата-ясновидка: Нещо истинско
03:12 Сватовницата-ясновидка: Малка намеса
03:36 Ангелите ми говорят: Енергийни промени
04:00 Ангелите ми говорят: Прекрасният ангел
04:24 Игри в родилното: Имате ли мляко?
04:48 Игри в родилното: Познавате ли бебешката храна?
Diva Universal
06:00 "Отчаяни съпруги 4" - сериал
07:00 "Отчаяни съпруги 4" - сериал
08:00 "Отчаяни съпруги 4" - сериал
09:00 "Отчаяни съпруги 4" - сериал
10:00 "Отчаяни съпруги 4" - сериал
11:00 "Менталист: Крадецът на мисли 3" - сериал с Патрик Джейн
12:00 "Убийства в Мидсъмър" - мистерия с Джон Нетълс.
14:00 "Добрата съпруга 7" - сериал/драма
15:00 "Търсенето на Немо" - анимационен филм (2003)
17:00 "Систър Акт" - комедия с Упи Голдбърг, Маги Смит, Кейти Наджими.
19:00 "Хавай 5-0 (5)" - сериал
20:00 "Хавай 5-0 (5)" - сериал
21:00 "Убийците на старата дама (2004)" - черна комедия с Том Ханкс и Ирма П. Хол
23:10 "В защита на Дядо Коледа" - драма с Дийн Кейн, Джуд Тейлър, Джон Савидж.
01:10 "Коледна сватба" - романтична комедия с Крис Кармак, Ванеса Лий Евиган, Лени Джейкъбсън.
03:00 "Убийства в Мидсъмър" - мистерия с Джон Нетълс.
04:30 "Убийства в Мидсъмър" - мистерия с Джон Нетълс.
AMC Europe
05:30 "Фобия" - драма / съспенс / мистъри с Гося Добровска, Шон Скали.
07:00 "Да прекосиш линията" - екшън с Пол Смит, Джон Саксън, Колийн Морис.
08:30 "Мъжество" - драма с Тупак Шакур, Омар Епс.
10:05 "Омайни лъжи" - комедия с Трийт Уилямс, Джоана Пакула, Джулиан Филипс.
11:40 "Музикалните любовници" - биографичен / драма с Ричард Чембърлейн, Гленда Джаксън, Макс Ейдриън, Кристофър Гейбъл.
13:40 "Супернова" - трилър/научна фантастика с Джеймс Спейдър, Анджела Басет, Робърт Форстър, Лу Даймънд Филипс.
15:10 "Пътят към Хонконг" - комедия / фантастика с Бинг Кросби и Боб Хоуп.
16:40 "Забравени от времето" - фантастика с Патрик Уейн, Доуг Маклуър.
18:10 "Пръстенът на мускетарите" - приключенски филм / комедия с Дейвид Хазелхоф, Чийч Марин.
19:35 "Джоузеф Андрюс" - комедия с Ан-Маргрет, Питър Фърт, Майкъл Хордърн.
21:15 "Богати на любов" - драма с Итън Хоук, Катрин Ърб, Кайл Маклоклън, Пайпър Лори.
23:00 "Сянката на вълка" - драма с Лу Даймънд Филипс, Тоширо Мифуне, Доналд Съдърланд.
00:50 "Хора 1 / 3" - сериал фантастика / драма
01:40 "Червеният ъгъл" - драма / криминален с Ричард Гиър, Бай Линг.
03:55 "Кървав ринг" - екшън с Том Матюс, Хоуп Мари Карлтън.
AXN
07:05 Човешки съдби; сезон 1, епизод 26, романтика, драма, Франция, 2012
07:35 Човешки съдби; сезон 1, епизод 27, романтика, драма, Франция, 2012
08:05 Гранд хотел; сезон 3, епизод 7, драма, романтика, Испания, 2014
08:55 Гранд хотел; сезон 3, епизод 8, драма, романтика, Испания, 2014
09:45 Царство; сезон 1, епизод 10 драма, романтика, САЩ, 2013
10:30 Царство; сезон 1, епизод 11, драма, романтика, САЩ, 2013
11:20 Междузвездни войни: Невидима заплаха; научна фантастика, САЩ, 1999
13:40 Фалко; сезон 2, епизод 4, екшън, криминален, Франция, 2014
14:40 4исла; сезон 6, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2009
15:30 4исла; сезон 6, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2009
16:20 Скрити доказателства; сезон 1, епизод 9, драма, САЩ, 2011
17:10 Скрити доказателства; сезон 1, епизод 10 драма, САЩ, 2011
18:00 Междузвездни войни: Невидима заплаха; научна фантастика, САЩ, 1999
20:20 Хаваи 5-0; сезон 2, епизод 3, екшън, криминален, САЩ, 2011
21:10 Хаваи 5-0; сезон 2, епизод 4, екшън, криминален, САЩ, 2011
22:00 Трите Хикса; екшън, приключенски, САЩ, 2002
00:00 Скорпион; сезон 1, епизод 1, екшън, драма, САЩ, 2014
00:45 Скорпион; сезон 1, епизод 2, екшън, драма, САЩ, 2014
01:30 От здрач до зори; сезон 1, епизод 9, ужаси, екшън, САЩ, 2014
02:20 Хаваи 5-0; сезон 2, епизод 3, екшън, криминален, САЩ, 2011
03:05 Хаваи 5-0; сезон 2, епизод 4, екшън, криминален, САЩ, 2011
03:50 Фалко; сезон 2, епизод 4, екшън, криминален, Франция, 2014
AXN White
05:00 Телешоп
07:00 Телешоп
12:00 Убийство по сценарий; сезон 11, епизод 3, комедия, криминален, САЩ, 1994
12:55 Телешоп
13:10 Убийство по сценарий; сезон 11, епизод 4, комедия, криминален, САЩ, 1994
14:05 Убийство по сценарий; сезон 11, епизод 5, комедия, криминален, САЩ, 1994
15:00 Убийство по сценарий; сезон 11, епизод 6, комедия, криминален, САЩ, 1994
15:55 Елементарно, Уотсън!; сезон 2, епизод 23, криминален, драма, САЩ, 2013
16:50 Родина; сезон 1, епизод 1, драма, семеен, Канада,
17:45 Родина; сезон 1, епизод 2, драма, семеен, Канада,
18:40 Повече от всичко на света; сезон 2, епизод 1, семеен, Германия,
19:35 Повече от всичко на света; сезон 2, епизод 2, семеен, Германия,
20:30 Земя на бунтовници; сезон 1, епизод 2, приключенски, романтика, Италия, 2010
22:45 Елементарно, Уотсън!; сезон 2, епизод 23, криминален, драма, САЩ, 2013
23:40 4исла; сезон 4, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2007
00:35 4исла; сезон 4, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2007
01:30 Родина; сезон 1, епизод 1, драма, семеен, Канада,
02:25 Родина; сезон 1, епизод 2, драма, семеен, Канада,
03:20 Отдаденост; сезон 9, епизод 10 драма, Италия,
03:45 Отдаденост; сезон 9, епизод 11, драма, Италия,
04:10 Отдаденост; сезон 9, епизод 12, драма, Италия,
04:35 Отдаденост; сезон 9, епизод 13, драма, Италия,
AXN Black
05:00 Телешоп
07:00 Телешоп
10:00 Най-якият шофьор на камиони в света; сезон 1, епизод 8, документално риалити, Великобритания, 2012
11:00 Царете на боклука; сезон 1, епизод 6, документално риалити, Канада, 2012
11:30 Царете на боклука; сезон 1, епизод 7, документално риалити, Канада, 2012
12:00 Телешоп
14:00 Супер тела; сезон 1, епизод 1, научен, спорт, САЩ, 2013
15:00 Престъпления без граници; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2013
16:00 Хаваи 5-0; сезон 2, епизод 11, екшън, криминален, САЩ, 2011
16:55 Хаваи 5-0; сезон 2, епизод 12, екшън, криминален, САЩ, 2011
17:50 Междузвездни войни: Бунтовниците; сезон 1, епизод 9, анимация, научна фантастика, САЩ, 2014
18:15 Междузвездни войни: Бунтовниците; сезон 1, епизод 10 анимация, научна фантастика, САЩ, 2014
18:45 Кралят на умниците; сезон 2, епизод 3, риалити, САЩ, 2014
19:40 Кралят на умниците; сезон 2, епизод 4, риалити, САЩ, 2014
20:35 Тийн вълк; сезон 4, епизод 11, драма, фентъзи, САЩ, 2014
21:30 Тийн вълк; сезон 4, епизод 12, драма, фентъзи, САЩ, 2014
22:25 Междузвездни войни: Невидима заплаха; научна фантастика, САЩ, 1999
01:00 Ханибал; сезон 2, епизод 10 драма, трилър, САЩ, 2014
01:55 Ханибал; сезон 2, епизод 11, драма, трилър, САЩ, 2014
02:50 Истории за конспирации , епизод 1, документален, САЩ, 2012
03:10 Истории за конспирации; сезон 1, епизод 2, документален, САЩ, 2012
03:30 Истории за конспирации; сезон 1, епизод 3, документален, САЩ, 2012
03:50 Истории за конспирации; сезон 1, епизод 4, документален, САЩ, 2012
04:10 Супер тела; сезон 1, епизод 1, научен, спорт, САЩ, 2013
TV1000
05:00 Свободни стаи - САЩ, филм на ужасите, 2007 г.
06:30 Роки IV - САЩ, екшън - драма, 1985 г.
08:10 Венчален шок - САЩ, романтична комедия, 2006 г.
09:45 Клуб "Закуска" - САЩ, драма, 1985 г.
11:30 Господарят на страниците - САЩ, анимационна комедия, 1994 г.
12:50 Тайната на моя успех - САЩ, комедия, 1987 г.
14:40 Светлината на миналото - САЩ, комедийна драма, 2005 г.
16:30 Синьо увлечение - САЩ, романтична драма, 2002 г.
18:20 Балто - САЩ, анимационен приключенски филм, 1995 г.
19:45 Смахнатият професор 2: Семейство Клъмп - САЩ, комедия, 2000 г.
21:30 Боби - САЩ, драма, 2006 г.
23:30 Забраненото кралство - САЩ / Китай, екшън - комедия, 2008 г.
01:10 Тигър и Дракон - САЩ / Китай, удостоен с "Оскар" екшън, 2000 г.
03:10 Стръв - САЩ, филм на ужасите - екшън, 2012 г.
HBO
07:00 "Нощ в музея: Тайната на гробницата", приключенска комедия, САЩ, 2014, [12+]
08:40 "Жаплу", спортна драма, Франция, 2013, [12+]
10:50 "Голямата сделка", комедия, САЩ, 2006, [15+]
12:15 "Филми и звезди VІІ, 45 еп.", документален, Холандия, 2015, [12+]
12:45 "Гравитация", фентъзи - драма, САЩ, 2013, [12+]
14:15 "Лабиринтът: Невъзможно бягство", фантастика, САЩ, 2014, [15+]
16:10 "Семеен уикенд", комедия, САЩ, 2013; реж. Бенджамин Епс, с Олесия Рулин, Кристин Чиноует, Матю Модайн, Джоуи Кинг, Шърли Джоунс, [12+]
17:55 "Бързи момичета", драма, Великобритания, 2012; реж. Риган Хол, с Ленора Кричлоу, Лили Джеймс, Брадли Джеймс, Ноел Кларк, Рупърт Грейвс, [12+]
19:25 "Нощ в музея: Тайната на гробницата", приключенска комедия, САЩ, 2014; реж. Шон Леви, с Бен Стилър, Робин Уилямс, Оуен Уилсън, Стийв Куган, Рики Джървейс, [12+]
21:05 "Чистката: Анархия", хорър - трилър, САЩ, 2014; реж. Джеймс ДеМонако, с Франк Грило, Кармен Еджого, Зак Гилфорд, Кийли Санчес, Зоуи Соул, [15+]
22:50 "Кой съм аз - Нито една система не е защитена", трилър, Германия, 2014; реж. Баран Бо Одар, с Том Шилинг, Илиас M'Барек, Вотан Вилке Мьоринг, Антоан Моно младши, Хана Херцшпрунг, [15+]
00:35 "Отнетият живот на Тимофей Берьозин ", драма, САЩ, 2006; реж. Скот Бърнс, с Пади Консидайн, Рада Мичъл, Оскар Айзък, Николай Лий Каас, Джейсън Флеминг, [15+]
02:15 "Цветя на тавана", драма, Канада, 2014, [12+]
03:45 "Добрата любовница", криминален трилър, САЩ, 2014, [12+]
HBO Comedy
10:00 "Как да преуспееш в Америка ІІ, 2 еп. ", комедия, САЩ, 2011, [12+]
10:30 "Как да преуспееш в Америка ІІ, 3 еп. - Пари, власт, частно училище", комедия, САЩ, 2011, [12+]
11:00 "Как да преуспееш в Америка ІІ, 4 еп. - Изобщо не е така", комедия, САЩ, 2011, [12+]
11:30 "Рио 2", анимация, САЩ, 2014, [0+]
13:10 "Кони и Карла", комедия, САЩ, 2004, [12+]
14:45 "Тами", комедия, САЩ, 2014, [12+]
16:20 "Истински истории", музикална комедия, САЩ, 1986; реж. 0, с Дейвид Бърни, Джон Гудман, Ан МакИнроу, Сузи Курц, Спалдинг Грей, Попс Стейпълс, [12+]
17:50 "Рио 2", анимация, САЩ, 2014; реж. Карлос Салдана, [0+]
19:30 "Джон Тъкър трябва да умре ", комедия, САЩ, 2006; реж. Бети Томас , с Джеси Меткалф, Бритъни Сноу, Ашанти, София Буш, Стивън Ченг, Ариел Кебъл, [12+]
21:00 "Дон Джон", комедия, САЩ, 2013; реж. Джоузеф Гордън-Левит, с Джоузеф Гордън-Левит, Скарлет Йохансон, Джулиан Мур, Тони Данза, Глен Хедли, [18+]
22:30 "Шоуто на Джон Оливър ІІ, 32 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2015, [12+]
23:00 "Увиснал ІІ, 3 еп. - Остроумни закачки или На ти, копеле!", комедия, САЩ, 2010; реж. Дженифър Гетзингър, с Томас Джейн, Джейн Адамс, Ан Хечи, Чарли Сакстън, Дейвид Хенри, [15+]
23:30 "Увиснал ІІ, 4 еп. - Изпей го отново, Рей, или Основна база", комедия, САЩ, 2010; реж. Ута Брайсвитц, с Джейк Адамс, Джейн Адамс, Ан Хечи, Чарли Сакстън, Сианоа Смит - МакФий, [15+]
00:00 "На изток и надолу ІІІ, 8 еп.", комедия, САЩ, 2012; реж. Джоди Хил, с Дани МакБрайд, Стийв Литъл, Кати Миксън, Джейсън Съдейкис, Джон Хоукс, [15+]
00:30 "Жозефин", романтична комедия, Франция, 2013; реж. Агнес Обадиа, с Марилу Бери, Мехди Небу, Беренжер Криеф, Амел Шаби, Шарли Дюпон, [12+]
02:00 "Истински истории", музикална комедия, САЩ, 1986, [12+]
03:30 "Просветлена І, 3 еп. - Чужд живот", комедия, САЩ, 2011, [12+]
04:00 "Просветлена І, 4 еп. - Уикендът", комедия, САЩ, 2011, [12+]
04:30 "Просветлена І, 5 еп. - Недостатъчно добри майки", комедия, САЩ, 2011, [12+]
04:55 "Просветлена І, 6 еп. - Санди", комедия, САЩ, 2011, [12+]
Cinemax
07:00 "Далеч от Рая", драма, САЩ, 2002, [12+]
08:45 "Искам да се прибера сам", драма, Бразилия, 2014, [12+]
10:20 "Изходът", късометражна драма, Великобритания, 2013, [12+]
10:40 "Вълчи деца", драма, Германия, 2013, [12+]
12:15 "Раждането на любовта", драма, Франция, 1993, [12+]
13:50 "Разговорът", криминален трилър, САЩ, 1974, [12+]
15:45 "Цял един живот", драма, Франция, 1974; реж. Клод Льолуш, с Марте Келер, Андре Дюсолие, Шарл Дене, Карла Гравина, Шарл Жерар, [12+]
18:10 "Далеч от Рая", драма, САЩ, 2002; реж. Тод Хейнс, с Джулиан Мур, Денис Куейд, Денис Хейсбърт, Патриша Кларксън, Виола Дейвис, [12+]
19:55 "Искам да се прибера сам", драма, Бразилия, 2014; реж. Даниел Рибейро, с Гилерме Лобо, Фабио Ауди, Тес Аморим, Изабела Гуаско, Лусия Романо, [12+]
21:30 "Студио 54", драма, САЩ, 1998; реж. Марк Кристофър, с Райън Филип, Салма Хайек, Нийв Кемпбъл, Майк Майърс, Села Уорд, [12+]
23:00 "Хирургът ІІ, 4 еп. ", драма, САЩ, 2015; реж. Стивън Содърбърг, с Клайв Оуен, Андре Холанд, Ив Хюсън, Джулиет Райлънс, Джеръми Боб, [18+]
00:00 "Чапи", научно-фантастичен екшън, САЩ, 2015; реж. Нийл Бломкамп, с Шарлто Копли, Дев Пател, Нинджа, Сигърни Уивър, Хю Джакман, [15+]
02:00 "Кажи, че ме обичаш, Джуни Мун", комедийна драма, САЩ, 1970, [12+]
03:50 "Доберман", криминален екшън, Франция, 1997, [18+]
Cinemax 2
06:40 "Папагали", късометражна драма, Франция, 2013, [12+]
07:00 "Лято", драма, Холандия, 2014, [12+]
08:30 "Липса на умисъл", драма, САЩ, 1981, [12+]
10:25 "Суровата Оклахома", драма, САЩ, 1973, [12+]
12:15 "Джак Райън: Теория на хаоса", шпионски екшън, САЩ, 2014, [12+]
14:00 "Късметлии", драма, САЩ, 2013, [12+]
15:40 "Увлечен по Мери", драма, Великобритания, 2007; реж. Стивън Полякоф, с Маги Смит, Дейвид Уилямс, Дани Лий Уинтър, Рут Уилсън, Джема Артъртън, [12+]
17:25 "Липса на умисъл", драма, САЩ, 1981; реж. Сидни Полак, с Пол Нюман, Сали Фийлд, Боб Балабан, Мелинда Дилън, Лутър Адлър, [12+]
19:20 "Вълчи деца", драма, Германия, 2013; реж. Рик Остерман, с Левин Лиъм, Йордис Трибел, Хелена Фил, Вивиен Сисковска, Патрик Лорънзат, [12+]
21:00 "Разговорът", криминален трилър, САЩ, 1974; реж. Франсис Форд Копола, с Джийн Хекман, Джон Казале, Алън Гарфийлд, Фредерик Форест, Синди Уилямс, [12+]
22:55 "Z-та световна война", екшън - трилър, САЩ, 2013; реж. Марк Форстър, с Брад Пит, Мирей Инос, Даниела Кертес, Джеймс Бадж Дейл, Дейвид Морз, [15+]
00:50 "Кълбото", научно-фантастичен хорър, САЩ, 1988; реж. Чък Ръсел, с Кевин Дилън, Шоуни Смит, Донован Лийч, Джефри ДеМън, Кенди Кларк, [18+]
02:25 "Следващата полунощ", комедия, Хонг Конг, 2014, [12+]
04:25 "Цял един живот", драма, Франция, 1974, [12+]
СКАТ [г. Бургас]
05:00 "Паралакс" - публицистично предаване /повторение/
06:00 Документален филм
06:15 "Всички на мегдана" поздравителен концерт/повторение/
07:00 "За вярата българска" с водещ отец Боян Саръев /повторение/
08:00 Ранни вести / на живо/
10:15 НОВИНИ - сутрешна емисия /на живо/
10:30 "Телевизионен форум"с водещ Стефан Солаков /на живо/
12:30 НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
12:45 "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева /на живо/
14:15 Китка народни песни
14:30 "Високо напрежение" - с водещ инж. Огнян Винаров /на живо/
15:30 "Богинята - майка Рила" - Документален филм
16:00 "Облаче ле бяло" - предаване за българите в чужбина / на живо/
17:00 "Изгнаници клети …" - публицистика за геноцида над арменците
17:30 Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ"
18:00 "Паралакс" - публицистично предаване
19:30 Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
19:50 "Другата история" - предаване за българската памет
20:00 "От българско, по- българско" с Галя Асенова /на живо/
22:30 Новини. Прогноза за времето /повторение/
22:50 "Другата история" - предаване за българската памет /повторение/
23:00 Юри Буков и Никола Гюзелев -Класически концерт
23:30 "Телевизионен форум"с водещ Стефан Солаков /повторение/
01:30 Новини. Прогноза за времето /повторение/
02:00 "Карай да върви, това е блус" - с водещ Васко Кръпката /повторение/
04:00 "Първото благо" - с водещ Цветан Димитров /повторение/
Alfa
08:00 "Добро утро, българи" - сутрешен блок /Обзор/
10:00 Новини
10:10 АТАКА в действие
10:30 "Българска слава" - предаване за история
11:00 Новини
11:10 Народна музика
12:00 Новини
12:10 АТАКА в действие
13:00 Новини
13:10 "Българска душа" - фолклорно предаване
14:00 Новини
14:10 "Битка за България - 10 години партия Атака" - документален филм
15:00 Новини
15:10 "Капиталът" - журналистическо разследване
15:40 Народна музика
16:00 "В окото на бурята" - коментарно предаване с Магдалена Ташева
17:30 "Студио икономика" - публицистично предаване
18:00 Новини
18:10 "Извън протокола" - публицистично предаване
18:40 АТАКА в действие
19:00 "На жълтите павета" - публицистично предаване
20:00 АТАКА в действие
20:30 "В окото на бурята" - коментарно предаване /п/
21:00 "Гостите на Алфа ТВ"
02:00 Повторения
Канал 3
07:00 Времето, календар, хороскоп
07:10 "Без монтаж"
08:00 Времето, календар, хороскоп
08:10 "Спорт в обектива"/п/
09:00 "Пулс"
10:00 Времето, календар, хороскоп
10:10 Футбол "В" група/п/
11:00 ТОП ШОП
11:15 Футбол "В" група/п/
12:00 Време, календар, хороскоп
12:10 Избрано от "Всяка сутрин"
13:00 "Избрано от "Денят на живо"
13:45 ТЕЛЕМАРКЕТ
14:00 Времето, календар, хороскоп
14:10 "Без монтаж"
14:45 ТЕЛЕМАРКЕТ
15:00 НОВИНИ
15:10 Избрано от "Всеки следобед с Криси"
15:45 ТОП ШОП
16:00 НОВИНИ
16:10 Избрано от "Всеки следобед с Криси"
17:00 "Факторът Кошлуков"
19:30 НОВИНИ
19:50 "Без монтаж"
20:00 "Арт" с Ивелина Кунчева
21:00 НОВИНИ
21:10 "Спорт в обектива"
22:00 НОВИНИ
22:30 "Пулс"/п/
23:30 "Спорт в обектива"/п/
00:30 06:55 - Повторения
News7
05:10 Неразказани приказки, документална поредица
05:35 Професия: Дневникът на Юнгата, документална поредица
06:00 Въпрос на гледна точка - мистика, наука и конспирации със Стойчо Керев
06:30 Народите на Русия, документална поредица
07:25 Култура и изкуство, документална поредица
08:10 Разкази от войната, док. филм на Николай Чадаров
09:00 Пътуване със CNN, документална поредица
10:00 В света на увлеченията, документална поредица
10:25 Култура и изкуство, документална поредица
10:50 Изкуството на движението, документална поредица
11:00 Българските следи
12:00 В света на увлеченията, документална поредица
12:30 Новини
13:00 Избранное, документална поредица
13:30 Въпрос на гледна точка - мистика, наука и конспирации със Стойчо Керев
14:00 Пътуване със CNN, документална поредица
15:00 Култура и изкуство, документална поредица
15:20 Градове на бъдещето, документална поредица
15:30 Живот на скорост, предаване за моторни спортове
16:00 В света на увлеченията, документална поредица
16:30 Избранное, документална поредица
17:00 Жега, разследваща журналистика
17:30 Фронтова линия, избрани епизоди
18:30 Новини, централна емисия
19:30 Пътуване със CNN, документална поредица
20:30 В света на увлеченията, документална поредица
20:50 Изкуството на движението, документална поредица
21:00 В света на увлеченията, документална поредица
21:30 Избранное, документална поредица
22:00 Новини
22:30 Световни новини със CNN
22:45 Българските следи
23:40 Неразказани приказки, документална поредица
00:30 Пътуване със CNN, документална поредица
02:20 Новини
02:50 Жега, разследваща журналистика
03:25 Българските следи
04:15 В света на увлеченията, документална поредица
04:40 Избранное, документална поредица
Евроком
05:00 Делници - с Николай Колев
08:00 Ekids- Анимация
10:00 Седмицата на #Иво - с Иво Божков
11:00 Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
14:00 Агросектор - Аграрно
15:00 Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
16:30 Мини Мис и Мини Мистър - с Илиана Балийска
17:30 Модна фиеста - с Мариана Аршева
18:00 Новини
18:20 Спорт
18:30 Пленено сърце: Историята на Джеймс Минк - Драма
20:30 Премълчани истини - с Минчо Христов
21:30 Далва - Драма
23:30 Бразилейро LIVE - Спорт
01:30 Телепазарен прозорец
02:30 Веществени доказателства - 6 еп. - Сериал
03:30 Езерото - Трилър
ТВ Европа
05:00 "Сутрешен информационен блок на ТВ "Европа"
06:00 "Добро утро Европа" - сутрешен блок
09:30 Новини
09:45 Спортна седмица
10:00 Новини
10:15 Телестар
10:30 Новини
10:40 Авторевю - предаване за автомобили
11:00 Новини
11:45 "В обектива"
12:00 Новини
12:10 "В обектива"
12:30 Новини
12:40 "Репортажи на седмицата"
13:00 Новини
13:25 Прогноза за времето
13:30 Новини
13:40 "Бъдете здрави"
14:00 Новини
14:20 Спорт
14:30 Новини
14:45 Телепазар
15:00 Новини
15:15 Седмицата с Александър Йорданов 1
16:00 Новини
16:15 Седмицата с Александър Йорданов 2
17:00 Новини
17:25 Прогноза за времето
17:30 Новини
17:35 "В обектива"
18:00 Новини
18:05 "В обектива"
18:30 Новини
18:55 Прогноза за времето
19:00 Новини
19:10 Спорт
19:20 "В обектива"
19:30 Новини
19:35 Евромакс
20:00 Новини
20:20 Спорт
20:25 "В обектива"
20:30 Новини
20:35 Кариера
21:00 Новини
21:45 прогноза за времето и спорт
22:00 Новини
22:10 Спорт
22:30 Новини
22:35 Евромакс
23:00 Вечерен новинарски блок
00:00 05.00 Нощен новинарски информационен блок
Bulgaria ON AIR
06:45 Йога
07:00 Полиграф със Светла Петрова /п./
08:00 Новинарски блок
08:30 Супердоктор с Ива Дойчинова
09:00 Новинарски блок
09:30 Супердоктор с Ива Дойчинова
10:00 Новинарски блок
10:30 Темида с Димитър Абрашев
11:00 Q&A с Клара Маринова - публицистично предаване
12:00 Новинарски блок
12:30 Време за времето с Красимир Кирев
13:00 Новинарски блок
13:15 Днес /п./ - актуално коментарно предаване с Мартина Ганчева
13:30 Темида с Димитър Абрашев
14:00 Новинарски блок
14:15 На гребена на вълната - документална поредица /п./
15:00 Новинарски блок
15:15 Дзенга рипорт - любопитни факти и конспирации
15:30 Колела - автомобилно предаване
16:00 На гребена на вълната - документална поредица /п./
17:00 Медиите ON AIR с Доника Ризова
18:00 Брюксел 1 с Милена Милотинова
19:00 Днес /п./ - актуално коментарно предаване с Мартина Ганчева
19:15 Полиграф плюс със Светла Петрова
19:30 Централен новинарски блок
20:00 Резултат - спортно шоу
20:30 Любов, сватба, пълен брак - комедия, 2011, САЩ; режисьор: Дермът Мълроуни; в ролите: Манди Мур, Килан Луц, Джейн Сиймур, Джесика Зор, Джеймс Бролин
22:00 Новинарски блок
22:30 Невидимата жена - драма, биографичен, Великобритания, 2013; режисьор: Рейф Файнс; в ролите: Рейф Файнс, Кристин Скот Томас, Фелисити Джоунс, Том Холандър, Шарлот Хоуп
00:00 Повторения
Bloomberg TV Bulgaria
06:30 Цитати на седмицата
07:00 Разузнаване на квадрат - документален филм на Bloomberg
08:00 Коментари на седмицата
10:00 Investbook с Дориана Ранкова - най-интересното от седмицата
11:00 Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
12:00 Bloomberg Markets /п./
13:00 Разузнаване на квадрат - документален филм на Bloomberg
17:00 Очи в очи - документален филм на Bloomberg
19:00 Investbook с Дориана Ранкова - най-интересното от седмицата
20:00 Клуб Investor с Ивайло Лаков
21:00 Boom & Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев
21:30 Истории на успеха - документална поредица на Bloomberg
22:00 Правилата на играта - документална поредица на Bloomberg
00:00 Повторения
BiT
05:30 "Аз уча английски" с Николая нов сезон (п)
06:00 еМисия България (п)
09:00 "Аз уча английски" с Николая нов сезон (п)
09:30 "Аз уча английски" с Николая нов сезон (п
10:00 "Монгол", игрален филм Русия
12:00 Избрано от репортерите на Би Ай Ти
13:00 "Висоцки. Благодаря, че съм жив!"- игрален филм, Русия
15:20 "Писмо до България" предаване на Би Ай Ти
15:30 "Аз уча английски" с Николая нов сезон (п)
16:00 "Президент" - игрален филм, Франция
17:30 "Майсторски клас" - токшоу на BIT, премиера
18:30 "Културно" - предаване за култура (п)
19:30 Би Ай Ти интервю
20:00 "Последна спирка" - игрален филм, САЩ
21:50 "Писмо до България" предаване на Би Ай Ти
22:00 "Ветеринарят- художник", документален филм на Би Ай Ти
22:30 "Монгол", игрален филм Русия
00:30 "Аз уча английски" с Николая нов сезон (п)
01:00 "Прозорецът" (п)
02:00 Новините - на живо от Чикаго
03:00 "Майсторски клас"токшоу на BIT, премиера
04:00 "Последна спирка" - игрален филм, САЩ
БНТ 2
05:25 България днес информационен блок /п/
06:55 Потребителската кошница /п/
07:00 Ангели приятели анимационен сериал /втори сезон, 21 и 22 епизод/
07:30 Раздвижи се с БНТ2 /БНТ 2 Русе/
08:00 Избрано от "Добро утро с БНТ 2"
09:30 Абсурдите с БНТ 2 /п/
10:00 Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
11:00 Вотът на потребителя
12:00 Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
12:30 България 12.30 кратки новини
12:45 Европейски дневник /п/
13:00 Потребителската кошница
13:30 Близката Европа: Мигрантската и бежанската криза дискусия/п/
14:20 Очарователни погледи към Китай: Изучаване на чая
14:30 Ще срещнеш висок тъмнокос непознат игрален филм/п/
16:05 Пророците на научната фантастика: Животът на Хърбърт Уелс сериен документален филм, САЩ /3 епизод/п/
16:50 Пътят към твоето сърце концерт на дует "Ритон"
18:35 София в един снимачен век: Филмови коловози документална поредица
19:00 Часът на зрителите
19:30 България новини
20:00 Сен Тропе: "Под прикритие" тв сериен филм, Франция /451 епизод/
20:50 Аполония 2015: Стефан Вълдобрев и необичайните заподозрени концерт
21:30 Урок игрален филм /България, 2014 г./, режисьори: Кристина Грозева, Петър Вълчанов , в ролите: Маргарита Гошева, Иван Бърнев, Стефан Денолюбов, Иван Савов и др.
23:20 Изкуството на 21 век /п/
23:45 Европа днес /п/
00:00 България новини /п/
00:30 Сен Тропе: "Под прикритие" тв сериен филм, Франция /451 епизод/п/
01:20 Европейски маршрути /п/
01:35 Пиренеите научнопопулярна поредица /2 епизод/п/
02:00 Потребителската кошница /п/
02:30 Часът на зрителите /п/
03:00 Европейски дневник /п/
03:15 Изкуството на 21 век /п/
03:45 Отвъдморски сюжети документална поредица, Франция /40 епизод/п/
04:15 Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
04:45 Южни хроники: Зад кулисите научнопопулярна поредица /8 епизод/п/
БНТ HD
07:00 Арена спорт - обзор на деня
07:30 Формула 1: Вътрешна линия - обзорно предаване
08:00 Формула Е: Е-при на Путраджая - ІІ кръг от световния шампионат за електроболиди, пряко предаване от Путраджая /Тайланд/
09:15 Извън играта
09:45 Аз съм...
10:00 Футбол: Атлетик /Билбао/ - Партизан - среща от турнира "Лига Европа"
11:45 Футбол: Бешикташ - Локомотив /Москва/ - среща от турнира "Лига Европа"
13:30 Спортни новини
13:45 Европейско първенство по волейбол /мъже/: Холандия - България
17:00 БГ версия - музикално предаване
17:45 На границата - сериен филм /2 епизод/
18:40 Аз съм...
18:50 Футбол: Краснодар - ПАОК - среща от турнира "Лига Европа"
20:35 Формула Е: Е-при на Путраджая - ІІ кръг от световния шампионат за електроболиди
21:50 Арена спорт - обзор на деня
22:00 Извън играта
22:30 Трето полувреме
23:00 Футбол: Тотнъм - Андерлехт - среща от турнира "Лига Европа"
00:45 Обзор "Лига Европа"
01:15 Баскетбол: Левски 2014 - Рилски спортист - среща от Националната баскетболна лига
BNT World
05:00 Зелената линейка /п/
05:30 Днес и утре
05:50 Малки истории /п/
06:00 Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
06:30 Непозната земя /п/
07:00 Бърколино
07:15 Детска Евровизия 2015 /п/
07:30 Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
08:00 Извън играта /п/
08:30 Истории с преселници документален филм/БНТ 2 Пловдив/
09:00 Животът е вкусен /п/
10:00 Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
11:00 Умно село: Магьосникът от Дрен /Скулпторът Емил Попов/ /п/
11:50 Зелена светлина
12:00 По света и у нас
12:30 Часът на зрителите
13:00 Операторски дебюти в българското кино: "Като песен" /оператор Яцек Тодоров/ игрален филм /1973 г./, режисьори: Ирина Акташева и Христо Писков, в ролите: Филип Трифонов, Васил Михайлов, Домна Ганева, Георги Мамалев, Николай Бинев, Вълчо Камарашев и др.
14:35 Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
15:05 Европейски маршрути
15:20 Гласовете на рока /БНТ 2 Варна/п/
15:55 5 минути София
16:00 Потребителската кошница
16:30 Плюс това
17:30 Непозната земя /п/
18:00 Ръкописът
19:30 Абсурдите с БНТ 2
20:00 По света и у нас
20:45 Моето мъничко нищо тв филм /2007 г./, режисьор Дочо Боджаков, в ролите: Йоана Буковска, Николай Урумов, Койна Русева, Анатолий Аргиров, Малин Кръстев и др.
22:30 Трето полувреме пряко предаване
23:00 Докосване до сътворението: Древният град /Кюстендил/ документална поредица/първи филм/п/
23:30 Детска Евровизия 2015
23:45 По света и у нас
00:00 Шоуто на Канала
01:00 Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
02:00 Малки истории
03:00 Потребителската кошница /п/
03:30 Ръкописът /п/
TV1 (Болгария)
05:00 Документална поредица
05:30 Научнопопулярни филми
06:00 "Студентски етюди"
06:30 "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
07:00 Час за медитация
07:50 "Събуди се с усмивка"
08:00 "Петолиния" - музикален микс
09:00 "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
09:30 "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
10:00 "Ключът към успеха" - външна продукция
10:30 "Петолиния" - музикални фрагменти
12:00 "Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 /п/
13:00 "Фортисимо Фамилия" представя
13:30 "Пътят" - авторско предаване на ТВ1 /п/
14:30 "Съботно настроение" - музикално развлекателен блок
16:30 "Казано е" - външна продукция "Едита"
17:00 "Нотни булеварди"
17:30 "Студентски етюди"- Нов Български Университет
18:00 "Шпионката на Коко" - българската скрита камера
18:30 Сериал
19:30 "Viva la musica!"
20:30 "Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1
21:30 "Петолиния" - музикални фрагменти
22:00 "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер/п/
22:30 Класика и джаз
00:00 "Пътят" - авторско предаване на ТВ1
01:00 "Фортисимо Фамилия" - музика за деца и родители
01:30 "Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1
02:30 "Viva la musica!"
04:30 "Казано е" - продукция на ПК "Едита"
VTV (Болгария)
05:00 Документален филм /п/
06:00 Eкология
06:10 Документален филм /п/
07:30 "Открития" - документална поредица
08:30 Eкология
09:00 "ТВ меню"
09:30 Анимационен филм/п/
10:30 Документален филм
11:30 "Животът днес" - документална поредица /п/
12:00 "Кой е бил Исус?" - документален филм - 2 ч.
13:00 "Нашествието на варварите" - комедия, Франция/Канада, режисьор Денис Арканд, участват: Реми Жирар, Стефан Русо, Дороти Бериман, Луиз Портал, Доминик Мишел и др.
15:00 "Открития" - документална поредица /п/
15:30 "ТВ меню"
16:00 Eкология
16:30 Тв сериал
17:30 "Животът днес" - документална поредица /п/
18:00 Документален филм/п/
19:30 "Вангелия" - 12-сериен телевизионен филм, Русия, Беларус, Украйна, Сценарий: Владимир Сотников, Татяна Сотникова, режисьор Сергей Борчуков, с участието на: Елена Яковлева, Ирина Рахманова, Наталия Николаева, Даша Отрошко, Кристина Пакарина, Карина Андолен
21:00 "БиоЛогика" - документална поредица
21:30 "Макондо" - драма, Австрия, режисьор Судабех Мортезаи, участват: Рамазан Минкалов, Аслан Елибиев, И. Газиева, А.Умаев и др. - премиера
22:30 Документален филм
23:30 Документална поредица /п/
00:00 Eкология
00:30 Сериен филм /п/
03:30 Документален филм/п/
04:20 "ТВ меню"/п/
Агро ТВ
05:30 Късна емисия новини - п.
05:55 Прогноза за времето и агропрогноза
06:00 Акценти
06:15 Прогноза за времето и агропрогноза
06:20 Борсова информация
06:25 Агрокоментар
06:30 Агротема
06:40 Земеделие на фокус - премиера
07:00 Акценти
07:10 Прогноза за времето и агропрогноза
07:15 Агрокоментар
07:20 Агротема
07:30 Агрофорум - премиера
08:00 Акценти
08:15 Прогноза за времето и агропрогноза
08:20 Борсова информация
08:25 Агрокоментар
08:30 Агротема
08:40 Земеделие на фокус - п
09:00 Акценти
09:15 Прогноза за времето и агропрогноза
09:20 Борсова информация
09:25 Агрокоментар
09:30 Агротема
09:40 Агромаркет
10:00 Акценти
10:10 Прогноза за времето и агропрогноза
10:15 Борсова информация
10:20 Агротема
10:30 Зоологика - премиера
11:00 Акценти
11:10 Прогноза за времето и агропрогноза
11:15 Агрокоментар
11:20 Агротема
11:30 Флора и фауна - премиера
12:00 Акценти
12:10 Прогноза за времето и агропрогноза
12:15 Агрокоментар
12:20 Документален филм - премиера
13:00 Акценти
13:10 Прогноза за времето и агропрогноза
13:15 Агрокоментар
13:20 Агротема
13:30 Те победиха
14:00 Акценти
14:10 Прогноза за времето и агропрогноза
14:15 Агрокоментар
14:20 Агротема
14:30 Ключът към успеха - Агрозона - повт.
15:00 Акценти
15:15 Прогноза за времето и агропрогноза
15:25 Борсова информация
15:30 Агрокоментар
15:35 Агротема
15:45 Земеделие на фокус - п
16:00 Новини
16:10 Прогноза за времето и агропрогноза
16:15 Борсова информация
16:20 Агротема
16:30 Агрофорум - повт.
17:00 Акценти
17:10 Прогноза за времето и агропрогноза
17:15 Агрокоментар
17:20 Земеделие на фокус - п.
17:35 Агромаркет
18:00 Седмичен обзор
18:40 Прогноза за времето и агропрогноза
18:45 Борсова информация
18:50 Агротема
19:00 Акценти
19:10 Прогноза за времето и агропрогноза
19:15 Борсова информация
19:20 Агрокоментар
19:25 Агротема
19:40 Агромаркет
20:00 Акценти
20:05 Прогноза за времето и агропрогноза
20:10 Агрокоментар
20:15 Агротема
20:30 Седмичен обзор
21:10 Прогноза за времето и агропрогноза
21:20 Борсова информация
21:25 Агрокоментар
21:30 Агротема
21:40 Телепазарен прозорец - Бизнес новини
22:00 Акценти
22:05 Прогноза за времето и агропрогноза
22:10 Борсова информация
22:15 Агротема
22:30 Седмичен обзор
23:10 Прогноза за времето и агропрогноза
23:15 Борсова информация
23:20 Агрокоментар
23:25 Агротема
23:35 Агромаркет
23:55 Музикална пауза
Fiesta
06:00 Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения
06:30 Фитнес на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура
07:00 Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения
07:30 Методът "Пилатес" - поредица с упражнения за хармония на духа и тялото
08:00 Танци на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура
08:30 Телепазарен прозорец
08:45 Хапките на Боб
09:00 Фитнес на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура
09:30 Целувките на Анна - поредица за сладкарски техники и рецепти
10:00 Майстори готвачи - поредица за висша кулинария
10:30 Всеки ден ала Жак Пепен - кулинарно шоу за делнична кухня
11:00 Стопанинът на лозовата долина - поредица за калифорнийска кухня
11:30 Сладкият живот на Дейвид Роко - забавна поредица за регионална италианска кухня
12:00 Италианска идилия с Лидия - поредица за традиционна италианска кухня
12:30 Сражение в кухнята - кулинарно състезание
13:00 Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения
13:30 Методът "Пилатес" - поредица с упражнения за хармония на духа и тялото
14:00 Фитнес на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура
14:30 Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения
15:00 Телепазарен прозорец
15:15 Хапките на Боб
15:30 Целувките на Анна - поредица за сладкарски техники и рецепти
16:00 Майстори готвачи - поредица за висша кулинария
16:30 Всеки ден ала Жак Пепен - кулинарно шоу за делнична кухня
17:00 Хапките на Боб
17:15 Телепазарен прозорец
17:30 Стопанинът на лозовата долина - поредица за калифорнийска кухня
18:00 Сладкият живот на Дейвид Роко - забавна поредица за регионална италианска кухня
18:30 Италианска идилия с Лидия - поредица за традиционна италианска кухня
19:00 Танци на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура
19:30 Целувките на Анна - поредица за сладкарски техники и рецепти
20:00 Майстори готвачи - поредица за висша кулинария
20:30 Всеки ден ала Жак Пепен - кулинарно шоу за делнична кухня
21:00 Стопанинът на лозовата долина - поредица за калифорнийска кухня
21:30 Сладкият живот на Дейвид Роко - забавна поредица за регионална италианска кухня
22:00 Италианска идилия с Лидия - поредица за традиционна италианска кухня
22:30 Сражение в кухнята - кулинарно състезание
23:00 Пекарната на мисис Чайлд - предаване за домашни печива
23:30 Кулинарния дракон - кулинарно пътешествие в Китай
00:00 Люта Америка - поредица за латиноамериканска кухня
00:30 Великолепният китаец - поредица за ежедневна китайска кухня
01:00 Изкушението Пепен - eсенцията на стила Пепен
01:30 Италианска идилия с Лидия - поредица за традиционна италианска кухня
Da Vinci Learning
05:20 "Футурис"
05:30 "Супернаука"
06:00 "Квант"
06:30 "Сурова наука"
07:00 "Имало едно време"
08:00 "Експресът на учените"
08:30 "Тайната лаборатория на Томас Едисон"
09:00 "Всичко за децата"
09:30 "Какво, как, къде"
10:00 "Разходки във времето"
10:30 "Да изобретяваме"
11:00 "Всичко за децата"
11:30 "Марви Хамър"
12:00 "Компас на времето"
12:30 "Артзука"
13:00 "Експресът на учените"
13:30 "Имало едно време"
14:00 "Какво, как, къде"
14:30 "Разходки във времето"
15:00 "Да изобретяваме"
15:30 "Сръчни пръсти"
15:45 "Фокуси"
16:00 "Имало едно време"
16:30 "Марви Хамър"
17:00 "Артзука"
17:30 "Какво, как, къде"
18:00 "Разходки във времето"
18:30 "Да изобретяваме"
19:00 "Въпроси от науката"
19:30 "Имало едно време"
20:00 "Исторически личности"
20:30 "Артзука"
21:00 "По стъпките на Тентен"
22:00 "Границите на светлината"
22:50 "Футурис"
23:00 "Сурова наука"
23:30 "Сурова наука"
00:00 "По стъпките на Тентен"
01:00 "e? Транспорт"
01:30 "Екстремности: светлина и мрак"
02:20 "Футурис"
02:30 "Това е цивилизация"
03:15 "Футурис"
03:30 "В преследване на съня"
04:00 "Какво дължим на индустриалната революция"
04:30 "По стъпките на Тентен"
Super 7
06:00 "Мъничета", анимация, сезон 4
06:15 "Давай, Диего", анимация, сезон 3
07:00 "Отбор Умизуми", анимация, сезон 3
08:15 "Книга за джунглата", анимация, сезон 2
09:30 "Рибки балони", анимация, сезон 1
10:15 "Team hot wheels - грандиозното начало", анимация
11:35 "Нашите съседи Марсупилами", анимация, сезон 3
13:45 "Евър афтър хай, денят на Завета - приказка за две истории", анимация
14:10 "Дани Фантома", анимация, сезон 3
15:50 "Кръстници вълшебници", анимация, сезон 8
16:20 "Могъщата пчела", анимация, сезон 1
18:00 "В като Виктория", сериал, сезон 3
20:00 "Яките нинджи", сериал, сезон 1
22:15 "Изгубени на острова", сериал
23:15 "Танцова академия", сериал, сезон 2
23:40 "i-Карли", сериал, сезон 4
01:25 повторения
Disney Channel
05:15 Сабрина: Тайната на една вещица
05:40 Art Attack
06:00 Джейк и пиратите от Невърленд
06:15 София Първа
06:40 Мустакат рай
06:45 7 д
07:10 Братя по карате
07:40 Лив и Мади
08:05 Джеси
08:35 Краш И Бърнстийн
09:00 Клонинги в мазето
09:30 Кей Си Под Прикритие
10:00 Джеси
10:25 МИКИ МАУС
10:30 Най-добри приятели завинаги!
11:00 Лив и Мади
11:30 ТРЕСКА ПО ЗАМРЪЗНАЛОТО КРАЛСТВО
11:40 УОЛ-И
13:25 Най-добри приятели завинаги!
13:50 Братя по карате
14:15 Братя по карате
14:45 Междузвездни войни бунтовниците
15:15 Краш И Бърнстийн
15:40 Клонинги в мазето
16:05 Кей Си Под Прикритие
16:35 Джеси
17:05 Най-добри приятели завинаги!
17:30 Лив и Мади
18:00 ТРЕСКА ПО ЗАМРЪЗНАЛОТО КРАЛСТВО
18:10 УОЛ-И
20:00 Виолета
20:50 Джеси
21:20 Късмет, Чарли
21:45 Късмет, Чарли
22:10 МИКИ МАУС
22:15 Чита Гърлс
23:45 Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
00:00 Бранди и господин Уискърс
00:25 Бини и призракът
00:45 Виолета (Violetta)
01:30 Wolfblood
01:55 Ханк Зипзър
02:15 Стридок
02:40 Бранди и господин Уискърс
03:00 Сабрина: Тайната на една вещица
03:25 Бини и призракът
03:45 Wolfblood
04:10 Ханк Зипзър
04:30 Стридок
04:55 Бранди и господин Уискърс
Cartoon Network
05:10 Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)
05:35 Малки Титани: В готовност (Teen Titans Go!)
06:00 Нинджаго - Господари на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
06:25 Нинджаго - Господари на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
06:50 HOB! Невероятният свят на Гъмбол (NEW! The Amazing World of Gumball)
07:15 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
07:40 Анджело е върхът (Angelo Rules)
08:10 Джони Тест (Johnny Test)
09:00 Tom And Jerry: The Fast And The Furry (Tom and Jerry: The Fast and the Furry)
10:25 Кларънс (Clarence)
10:50 Чичо Дядко (Uncle Grandpa)
11:15 Време за приключения (Adventure Time)
12:10 Скуби-Ду мистерия ООД (Scooby-Doo! Mystery Incorporated)
12:35 Шантавите рисунки шоу (The Looney Tunes Show)
13:00 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
13:40 Доктор Пространствени Джинси (Dr. Dimensionpants)
14:10 Нинджаго - Господари на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
14:35 Нинджаго - Господари на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
15:05 Анджело е върхът (Angelo Rules)
15:30 Кларънс (Clarence)
16:00 Чичо Дядко (Uncle Grandpa)
16:35 Време за приключения (Adventure Time)
17:00 Стивън Вселенски (Steven Universe)
17:55 Малки Титани: В готовност (Teen Titans Go!)
18:25 Джони Тест (Johnny Test)
18:50 Бен 10: Омнивърс (Ben 10: Omniverse)
19:20 Парк шоу (Regular Show)
20:10 Пълна драма: Oтмъщенито на острова (Total Drama: Revenge of the Island)
20:35 Пълна драма: Oтмъщенито на острова (Total Drama: Revenge of the Island)
21:00 Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)
21:25 Фантастичната четворка (Fantastic Four: World's Greatest Heroes)
21:45 Фантастичната четворка (Fantastic Four: World's Greatest Heroes)
22:10 Кунг фу пилета (Chop Socky Chooks)
23:00 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
23:45 Роботбой (Robotboy)
00:10 Роботбой (Robotboy)
00:35 Елиът Хлапето (ELIOT KID)
01:25 Tom And Jerry: The Fast And The Furry (Tom and Jerry: The Fast and the Furry)
02:35 Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)
03:01 Анджело е върхът (Angelo Rules)
03:25 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
03:50 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
04:20 Бен 10: Ултра-предизвикателство (Ben 10: Ultimate Challenge)
04:45 Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)
Boomerang
05:00 Pink Panther And Pals
05:22 Pink Panther and Pals
05:35 The Mr. Bean Animated Series
05:46 The Mr. Bean Animated Series
06:00 Oggy And The Cockroaches New
06:20 THE TOM AND JERRY SHOW
07:10 Be Cool Scooby Doo New
07:55 Scooby Doo Where Are You!
08:17 Scooby Doo Where Are You!
08:39 Scooby Doo Where Are You!
09:05 The Mr. Bean Animated Series
09:17 The Mr. Bean Animated Series
09:30 Pink Panther and Pals
09:55 Pink Panther and Pals
10:20 Oggy And The Cockroaches New
10:40 THE TOM & JERRY SHOW
11:30 Baby Looney Tunes
11:40 Baby Looney Tunes
11:50 Baby Looney Tunes
12:00 Baby Looney Tunes
12:15 Pink Panther And Pals
13:00 The Garfield Show
13:12 The Garfield Show
13:25 The Mr. Bean Animated Series
13:35 TOM AND JERRY
14:00 Scooby-Doo and the Samurai Sword
15:15 Be Cool Scooby Doo New
16:00 Baby Looney Tunes
16:25 Baby Looney Tunes
16:50 The Tom and Jerry Show
17:00 The Tom and Jerry Show
17:10 The Tom and Jerry Show
17:20 The Tom and Jerry Show
17:35 The Looney Tunes Show
18:00 Inspector Gadget
18:11 Inspector Gadget
18:22 Inspector Gadget
18:33 Inspector Gadget
18:45 Pink Panther and Pals
19:10 New The Owl & Co
19:25 Sylvester & Tweety Mysteries
19:50 ROAD RUNNER
20:35 The Looney Tunes Show
20:55 The Looney Tunes Show
21:20 Duck Dodgers
21:40 Duck Dodgers
22:05 Tiny Toon Adventures
22:27 Tiny Toon Adventures
22:49 Tiny Toon Adventures
23:10 TOM AND JERRY
00:15 Pink Panther and Pals
00:35 Pink Panther and Pals
01:00 The Looney Tunes Show
01:20 The Looney Tunes Show
01:45 LazyTown
02:05 LazyTown
02:30 What's New Scooby-Doo?
02:50 What's New Scooby-Doo?
03:15 TOM AND JERRY
04:00 The Garfield Show
04:12 The Garfield Show
04:25 Baby Looney Tunes
04:36 Baby Looney Tunes
04:50 Pink Panther and Pals
EKids
07:00 Бакуган - анимационен сериал
07:30 Покемон - анимационен сериал
08:00 Динофрози - анимационен сериал
08:30 Писма от Феликс - анимационен сериал
09:00 Приключенията на Екхарт - анимац. сериал
09:30 Кученце в джобче - анимационен сериал
10:00 Франклин - анимационен сериал
10:30 Динозавърчета - анимационен сериал
11:00 Чудовище по неволя - анимационен сериал
11:30 Кибербитка - анимационен сериал
12:00 Хари в царството на динозаврите-ан. сериал
12:30 Светът и всичко в него - предаване на Симеон Идакиев
13:30 Ангели и приятели - анимационен сериал
14:00 Писма от Феликс - анимационен сериал
14:30 Динофрози - анимационен сериал
15:15 Хари в царството на динозаврите-ан. сериал
15:30 Доктор Снагълс - анимационен сериал
16:00 Динозавърчета - анимационен сериал
16:15 Франклин - анимационен сериал
17:00 Плодчетата - анимационен сериал
17:30 Грижовните мечета - анимационен сериал
18:00 Ангели и приятели - анимационен сериал
18:30 Кученце в джобче - анимационен сериал
19:00 Покемон - анимационен сериал
19:30 Ърки и Пърки - анимационен сериал
20:00 Из обърканите записки на г-жа Базил - игрален филм
Nickelodeon
05:15 Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец
05:35 Пингвините от Мадагаскар
06:00 Дора изследователката
06:20 Умизуми
06:45 Тикити Ток
06:55 Щраусчето Олив
07:00 Щраусчето Олив
07:10 Дора изследователката
07:40 Малкото царство на Бен и Холи
07:50 Малкото царство на Бен и Холи
08:05 Пламъчко и машините
08:35 Пес патрул
08:55 Уинкс Клуб
09:25 Уинкс Клуб
09:50 Кръстници вълшебници
10:20 Кръстници вълшебници
10:45 Санджей и Крейг
11:10 Санджей и Крейг
11:25 Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец
11:50 Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец
12:20 Bella and the Bulldogs
12:40 Bella and the Bulldogs
13:05 Сам и Кет
13:35 Викторично
13:55 Биг Тайм Ръш
14:20 Marvin Marvin
14:50 Спонджбоб Квадратни Гащи
15:15 Спонджбоб Квадратни Гащи
15:45 Пингвините от Мадагаскар
16:10 Пингвините от Мадагаскар
16:25 Кръстници вълшебници
16:50 Ай Карли
17:15 Биг Тайм Ръш
17:45 Викторично
18:10 Ай Карли
18:35 Спонджбоб Квадратни Гащи
19:00 Костенурките нинджа
19:25 Пингвините от Мадагаскар
19:50 Опасният Хенри
20:15 Тандърмен срещу Тандърмен
20:45 Bella and the Bulldogs
21:30 Спонджбоб Квадратни Гащи
21:55 Аватар: Легенда за Анг
22:20 Биг Тайм Ръш
22:45 Биг Тайм Ръш
23:15 Пингвините от Мадагаскар
23:40 Пингвините от Мадагаскар
00:05 Ай Карли
00:35 Ай Карли
00:55 Викторично
01:25 Викторично
01:50 Биг Тайм Ръш
02:15 Биг Тайм Ръш
02:40 Уинкс Клуб
03:05 Уинкс Клуб
03:25 Моят живот сред момчета
03:50 Моят живот сред момчета
04:10 Ай Карли
04:35 Ай Карли
04:55 Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец
Disney Junior
05:00 Art Attack
05:25 Henry Hugglemonster
05:35 CALIMERO S1(CEMA)
05:50 ZOU
06:00 Loopdidoo
06:15 Art Attack
06:35 Henry Hugglemonster
06:50 CALIMERO S1(CEMA)
07:00 ZOU
07:20 Loopdidoo
07:35 Art Attack
08:00 CALIMERO S1(CEMA)
08:10 Zou
08:25 Limon and Oli
08:35 JAKE AND THE NEVER LAND PIRATES
09:05 Sofia The First
09:30 MILES FROM TOMORROW
10:00 Mickey Mouse Clubhouse
10:30 DOC MCSTUFFINS
11:00 SOFIA THE FIRST
11:30 JAKE AND THE NEVER LAND PIRATES
11:55 MILES FROM TOMORROW
12:25 MILES FROM TOMORROW
12:55 MILES FROM TOMORROW
13:20 MILES FROM TOMORROW
13:45 Miles from Tomorrow
14:00 SOFIA THE FIRST
14:30 SOFIA THE FIRST
14:55 SOFIA THE FIRST
15:20 SOFIA THE FIRST
15:50 SOFIA THE FIRST
16:15 SOFIA THE FIRST
16:45 JAKE AND THE NEVER LAND PIRATES
17:10 ALADDIN
17:40 Adventures of the Gummi Bears
18:10 CHIP N DALE RESCUE RANGERS
18:35 JAKE AND THE NEVER LAND PIRATES
19:00 MILES FROM TOMORROW
19:30 SOFIA THE FIRST
19:55 DOC MCSTUFFINS
20:15 JAKE AND THE NEVER LAND PIRATES
20:45 Sheriff Callie's Wild West
21:05 Mickey Mouse Clubhouse
21:35 SOFIA THE FIRST
22:00 ALADDIN
22:30 Adventures of the Gummi Bears
23:00 CHIP N DALE RESCUE RANGERS
23:30 Lilo & Stitch
00:00 Nina Needs To Go
00:05 Henry Hugglemonster
00:20 CALIMERO S1(CEMA)
00:35 ZOU
00:50 Loopdidoo
01:05 Art Attack
01:30 Henry Hugglemonster
01:45 CALIMERO S1(CEMA)
02:00 ZOU
02:15 Loopdidoo
02:30 Art Attack
02:55 Henry Hugglemonster
03:05 CALIMERO S1(CEMA)
03:20 ZOU
03:30 Loopdidoo
03:45 Art Attack
04:10 Henry Hugglemonster
04:20 CALIMERO S1(CEMA)
04:35 ZOU
04:45 Loopdidoo
Discovery Channel
05:10 Как са го направили?: Епизод 18
05:35 Как се прави...: Абажури, бисквити с шоколадови парченца, машини за ЯМР
06:00 Как са го направили?: Панамският канал/Депониране на отпадъци
06:25 Как са го направили?: Нож/Диамант/Тухла
06:50 Оцеляване на предела: Сахара - първа част
07:40 Двойно оцеляване: На върха на вулкана
08:35 Тираджии в пустошта: Епизод 10
09:30 Как се прави...: Нагреваеми ножове за кънки
10:00 Авто-Франкенщайн: Триумф Хералд
11:00 Бързи и шумни: Микробус Фолксваген
12:00 Автоработилницата на аутсайдерите: Довиждане, малък Ричард
13:00 Тествай колата ми, направих я сам!: Епизод 1
14:00 Аукционни войни в Канада: Кенис срещу Кенис
14:30 Аукционни войни в Канада: Рой Дирнбек: Рой
15:00 Съкровища в склада: Епизод 12
15:30 Съкровища в склада: Епизод 13
16:00 Асфалтови каубои: Епизод 3
17:00 Тираджии в пустошта: Епизод 6
18:00 Автоработилницата на аутсайдерите: Епизод 7
19:00 Неостаряващите коли на Куба: Назад във времето
20:00 Да продадеш колата си: Messerschmitt KR200
21:00 Екстремни колекционери на коли: Разорение
22:00 Бързи и шумни: Театър на разрушението: Бедствия в деня на благодарността
23:00 Внимание! Ще гръмне!: Под налягане
00:00 Унищожени за секунди: Епизод 37
00:30 Унищожени за секунди: Епизод 38
01:00 Унищожени за секунди: Епизод 39
01:25 Унищожени за секунди: Епизод 40
01:50 Да продадеш колата си: Messerschmitt KR200
02:40 Екстремни колекционери на коли: Разорение
03:30 Бързи и шумни: Театър на разрушението: Бедствия в деня на благодарността
04:20 Внимание! Ще гръмне!: Под налягане
Discovery World
05:35 Chasing Classic Cars: Amelia Island: Ponies
06:00 Strip the City: Underground City - London
06:50 Strip the City: Ancient City - Rome
07:40 World's Busiest: Train Station
08:30 Hurricane Sandy: The Storm That Shook America
09:20 Deadliest Catch: Seeking the Catch
10:10 Deadliest Catch: No Season for Old Men
11:00 Engineering Hurricanes
11:50 Long Way Down: Chintheche, Malawi to Maun, Botswana
12:40 Long Way Down: Maun, Botswana to Cape Town, South Africa
13:30 Living with the Kombai Tribe: The Adventures of Mark and Olly: Episode 1
14:20 Living with the Kombai Tribe: The Adventures of Mark and Olly: Episode 2
15:10 Codes and Conspiracies: Las Vegas
16:00 Unsolved History: The Death of the Red Baron
16:50 Rising: Rebuilding Ground Zero: Reclaiming the Skyline - Part 1
17:40 Life on a Wire: Zip Line, Ferris Wheel Walk
18:30 North America: Learn Young or Die
19:20 Gunslingers: The Tombstone Vendetta
20:10 Hurricane Sandy: The Storm That Shook America
21:00 North America: Learn Young or Die
21:50 Casino Secrets
23:30 Survivorman: Arctic Tundra
00:20 Survivorman: Deep Woods
01:05 Showdown: Air Combat: F4U Corsair vs Zero
01:50 Showdown: Air Combat: P-38 Lightning vs Zero
02:35 Showdown: Air Combat: F4F Wildcat vs Zero
03:20 Showdown: Air Combat: P-47 Thunderbolt vs Fw 190
04:05 Showdown: Air Combat: F4U Corsair vs Zero
04:50 Deadliest Catch: Smoke on the Water
Discovery Science
05:00 Смъртоносни дилеми
05:24 Смъртоносни дилеми
05:47 Смъртоносни дилеми
06:12 Ловци на митове
07:00 Ловци на бури
07:50 Ловци на бури
08:40 Ловци на бури
09:30 Да създадеш ураган
10:20 Разкодиране на планетата
10:45 Разкодиране на планетата
11:10 Разкодиране на планетата
11:35 Разкодиране на планетата
12:00 От любопитство
12:50 Най-странното метеорологично време на земята
13:15 Най-странното метеорологично време на земята
13:40 Най-странното метеорологично време на земята
14:05 Най-странното метеорологично време на земята
14:30 Най-странното метеорологично време на земята
14:55 Най-странното метеорологично време на земята
15:20 Ловци на бури
16:10 Ловци на бури
17:00 Ловци на бури
17:50 Да създадеш ураган
18:40 Разкодиране на планетата
19:05 Разкодиране на планетата
19:30 Разкодиране на планетата
19:55 Разкодиране на планетата
20:20 От любопитство
21:10 Най-странното метеорологично време на земята
21:35 Най-странното метеорологично време на земята
22:00 Най-странното метеорологично време на земята
22:25 Най-странното метеорологично време на земята
22:50 Най-странното метеорологично време на земята
23:15 Най-странното метеорологично време на земята
23:40 Ловци на бури
00:30 Ловци на бури
01:20 Ловци на бури
02:10 Да създадеш ураган
03:00 Разкодиране на планетата
03:25 Разкодиране на планетата
03:48 Разкодиране на планетата
04:13 Разкодиране на планетата
04:36 От любопитство
National Geographic
05:15 Тайнствени досиета 2
05:35 Мигове от катастрофата
06:00 Пробив в системата
06:20 Brain Games 3
06:45 Brain Games 3
07:05 Сървайвър: Живот с племето
08:00 Да пресечеш Антарктика
09:00 Дас Райх: Армията на смъртта
10:00 Дас Райх: Армията на смъртта
11:00 Втората световна война
12:00 Brain Games: Компилации
13:00 Човек срещу Youtube
14:00 Морски вълци: Северът срещу Юга II
15:00 Спасителен отряд в ада
16:05 Лед
17:35 Пътешествие до дъното на земята
18:00 Втората световна война
19:00 Капитулация
20:00 Капитулация
21:00 Тайни от древността: Изчезналите китайски пирамиди
22:00 Изследовател
23:00 Мистериозните пещери в Гуанси
00:00 Тайни от древността: Изчезналите китайски пирамиди
01:00 Изследовател
01:55 Мистериозните пещери в Гуанси
02:40 Пробив в системата
03:00 Пробив в системата
03:25 Тайнствени досиета
03:45 Тайнствени досиета 2
04:10 Пробив в системата
04:30 Пробив в системата
04:55 Тайнствени досиета 2
Nat Geo Wild
05:44 Кървави врагове: лъв срещу бизон
06:31 Диво меню: Мезета
07:00 Диво меню: Смесени салати
07:23 Диво меню: Бар на плажа
07:47 Кралството на океаните: Огън и лед
08:34 Най-смъртоносните животни на планетата: Нинджа бойци при животните
09:20 Дивият Тайланд: Земя на красота и невероятни контрасти
10:07 Дивата Русия: Девствени долини
10:54 Кралството на океаните: Титаните на дълбините
11:38 Кралството на океаните: Пясъчни войни
12:26 Кралството на океаните: Раят на хищника
13:14 Кралството на океаните: Огън и лед
14:03 Кралицата на слоновете
14:51 Най-смъртоносните животни на планетата: Война на световете
15:39 Най-смъртоносните животни на планетата: Жертвата отвръща на удара
16:27 Най-смъртоносните животни на планетата: Нинджа бойци при животните
17:17 Най-смъртоносните животни на планетата: Игра на тронове
18:08 Най-смъртоносните животни на планетата: Трансформатори
19:00 Дивата Антарктика
19:58 Смърт, смут и сурикати
20:54 Хипо срещу Кроки
21:50 Кралицата на слоновете
22:46 Дивата Антарктика
23:42 Смърт, смут и сурикати
00:36 Кралството на океаните: Титаните на дълбините
01:30 Най-смъртоносните животни на планетата: Нинджа бойци при животните
02:26 Най-смъртоносните животни на планетата: Игра на тронове
03:17 Най-смъртоносните животни на планетата: Трансформатори
04:08 Дивата Антарктика
04:56 Смърт, смут и сурикати
Animal Planet
05:02 Майстори на къщи в клоните на дърветата: Суперзвездна къща в кънтри стил
05:49 Ревът на прайда: Епизод 1
06:36 Мисията на дивака: Нападението на калното чудовище
07:00 Мисията на дивака: Заплаха за Висшата лига
07:25 В аквариума: Аквариум за чудовища
08:15 В аквариума: Пътеводна светлина към фитнеса
09:10 В аквариума: Нигири и НБА
10:05 В аквариума: Ферментация и понички
11:00 В аквариума: Здравословна доза ATM
11:55 Укротителката на змии: Епизод 1
12:20 Укротителката на змии: Епизод 2
12:50 Животински банди убийци: Банди хипопотами
13:45 Шамуари: Сред дивата природа: Епизод 9
14:10 Шамуари: Сред дивата природа: Епизод 10
14:40 Ехо и слоновете от Амбосели: Епизод 9
15:05 Ехо и слоновете от Амбосели: Епизод 10
15:35 Диви създания с Доминик Монахан: Епизод 3
16:30 Ревът на прайда: Епизод 1
17:25 Животински банди убийци: Банди хипопотами
18:20 Шамуари: Сред дивата природа: Епизод 9
18:45 Шамуари: Сред дивата природа: Епизод 10
19:15 Ехо и слоновете от Амбосели: Епизод 9
19:40 Ехо и слоновете от Амбосели: Епизод 10
20:10 Диви създания с Доминик Монахан: Епизод 3
21:05 Ревът на прайда: Епизод 1
22:00 Кейко: Неразказаната история за звездата от "Волният Уили"
22:55 Укротителката на змии: Епизод 1
23:20 Укротителката на змии: Епизод 2
23:50 Животински банди убийци: Банди хипопотами
00:45 Шамуари: Сред дивата природа: Епизод 9
01:10 Шамуари: Сред дивата природа: Епизод 10
01:40 Ехо и слоновете от Амбосели: Епизод 9
02:05 Ехо и слоновете от Амбосели: Епизод 10
02:35 Диви създания с Доминик Монахан: Епизод 3
03:25 Ревът на прайда: Епизод 1
04:15 Животински банди убийци: Банди хипопотами
Viasat Nature
05:00 Парк за всички сезони (1) (Р)
05:25 Парк за всички сезони (2) (Р)
05:50 Дневниците на гепардите (4)
06:15 Дневниците на гепардите (5)
06:45 Зоопаркът (1)
07:35 Зоопаркът (2)
08:30 Дива обсебеност (1)
09:20 Йелоустоун (1)
10:10 Йелоустоун (2)
11:05 Пол О'Грейди за любовта към кучета (1)
11:30 Пол О'Грейди за любовта към кучета (2)
11:55 Пол О'Грейди за любовта към кучета (3)
12:20 Пол О'Грейди за любовта към кучета (4)
12:45 Пол О'Грейди за любовта към кучета (5)
13:10 Дива обсебеност (2)
14:00 Зоопарк за крокодили: телевизионна поредица (1)
14:50 Зоопарк за крокодили: телевизионна поредица (2)
15:40 Приют за носорози (1)
16:35 Супер-ветеринар (3)
17:30 Родени в дивата природа (1)
18:20 Замръзнала планета (1)
19:10 Силата на природата (3)
20:05 Масово изчезване: Живот на ръба
21:00 Тайният живот на езерата (1)
21:50 Гигантите на природата отвътре (1)
22:45 Фатално привличане, сезон 1 (3)
23:35 Йелоустоун (1)
00:30 Йелоустоун (2)
01:20 Парк за всички сезони (1) (Р)
01:45 Парк за всички сезони (2) (Р)
02:10 Парк за всички сезони (3) (Р)
02:35 Парк за всички сезони (4) (Р)
03:00 Парк за всички сезони (5) (Р)
03:25 Дива обсебеност (1)
04:10 "Харнас" - убежище за диви животни (1)
Viasat History
05:00 Военновременна ферма (7)
06:00 Майки, убийци и любовници: Императриците на Древен Рим (3)
07:00 Пътници във времето (12)
07:50 По железопътните линии на империята на двуглавия орел (1)
08:45 Великата война под земята (5)
09:35 Дългата сянка (1)
10:30 Трагичната съдба на руските принцеси (1)
11:35 Скритата страна на Втората световна война (3)
12:35 Паметници на културата - разкриване на тайните (3)
14:10 Гастрономическо пътешествие през историята (7) (Р)
15:15 Майстори на шпионажа (5)
16:05 Изграждането на античния град (2)
17:10 Търсачи на Библията (1)
18:05 Тайните на Библията (7)
19:00 Майки, убийци и любовници: Императриците на Древен Рим (3)
20:05 Дългата сянка (1)
21:00 Скритата страна на Втората световна война (3)
22:00 Наполеон - военната кампания в Русия (1)
22:55 Майстори на шпионажа (5)
23:40 Загадки в музея (12) (Р)
00:25 Тихата война: битки под водата (1)
01:20 Скритата страна на Втората световна война (3)
02:20 Тайните на миналото (1)
03:15 Пътници във времето (12)
04:05 Загадки в музея (12) (Р)
04:55 Домът в епохата на крал Джордж (1)
Viasat Explorer
06:00 Брегова охрана - северозападен тихоокеански регион на САЩ (12) (Р)
07:00 Полярни пилоти (1)
07:45 Полярни пилоти (2)
08:30 Полярни пилоти (9)
09:20 Полярни пилоти (10)
10:10 В борба със стихиите (1) (Р)
10:35 Голямото преместване (1)
11:00 Голямото преместване (2)
11:25 Голямото преместване (3)
11:50 Голямото преместване (4)
12:15 Как функционира това? (10)
12:40 Как функционира това? (11)
13:05 Как функционира това? (12)
13:30 Как функционира това? (13)
13:55 Страхотни изобретения (9) (Р)
14:20 Страхотни изобретения (10) (Р)
14:50 Страхотни изобретения (1) (Р)
15:15 Страхотни изобретения (2) (Р)
15:45 Треска за нефрит (1) (Р)
16:05 Треска за нефрит (2) (Р)
16:30 Треска за нефрит (3) (Р)
17:00 Повдигане на сгради (1) (Р)
17:45 Повдигане на сгради (2) (Р)
18:35 Страхотни изобретения (11) (Р)
19:00 Страхотни изобретения (12) (Р)
19:30 Лондонският супер тунел (2) (Р)
20:30 Екстремна наука (1) (Р)
21:15 Мащабни продажби (4) (Р)
21:35 Мащабни продажби (5) (Р)
22:00 Търсачи на съкровища (1) (Р)
22:50 Алеята на торнадото (6)
23:35 Проектиране и създаване (7) (Р)
00:30 Творци с трион (4)
Viasat Nature HD & Viasat History HD
05:45 Времето, което промени света (5)
06:10 Загадки в музея (8) (Р)
07:00 Дивата природа с Крис Хъмфри (9)
07:25 Дивата природа с Крис Хъмфри (10)
07:55 Разходка по света (8)
08:45 Гигантите на природата отвътре (2)
09:35 Велики събития в природата (4)
10:25 От любов към слоновете
11:10 Надежда за дивата природа (10)
12:00 Един лъв на име Муги
12:45 Зооспасители 24/7 (1)
13:35 Опасни кучета (7)
14:00 Опасни кучета (8)
14:25 Опасни кучета (9)
14:50 Дневниците на гепардите (1)
15:15 Дневниците на гепардите (2)
15:40 Дневниците на гепардите (3)
16:05 Дневниците на гепардите (4)
16:30 Дневниците на гепардите (5)
16:55 Дневниците на гепардите (6)
17:20 Дневниците на гепардите (7)
17:45 Дневниците на гепардите (8)
18:10 Дневниците на гепардите (9)
18:35 Дневниците на гепардите (10)
19:00 Загадки в музея (29) (Р)
19:50 Майки, убийци и любовници: Императриците на Древен Рим (3)
20:50 Рамзес Втори - великото пътуване
21:55 Корените на Китай (2)
22:45 Ловци на митове (5) (Р)
23:40 Рамзес Втори - великото пътуване
00:45 Разследване на самолетни катастрофи от времето на Втората световна война (1)
01:30 Разследване на самолетни катастрофи от времето на Втората световна война (3)
02:15 Забранена история (5)
03:00 Тайните на миналото (5)
03:50 Тайните на миналото (6)
04:45 Пътешествия от центъра на Земята (1)
History Channel
05:00 Американски антиквари: Нужна е скорост
06:00 Планинари: Където има дим, има и пламък
07:00 Война за доставки: Твоето изкуство ме разплаква
07:30 Война за доставки: Да те побият тръпки на пътя
08:00 Патешка династия: С Джейс не се живее лесно
08:30 Патешка династия: Термитен проблем
09:00 Американски антиквари: Плимутът просто кърти!
10:00 Планинари: Епизод 8
11:00 Хората от блатата: Засада в блатото
12:00 Война за доставки: Твоето изкуство ме разплаква
12:30 Война за доставки: Да те побият тръпки на пътя
13:00 РЕСТАВРАТОРИ: Американската сладоледена мечта
13:30 РЕСТАВРАТОРИ: Астро-ядки и болтове
14:00 На лов за автомобили: Живакът се покачва
14:30 На лов за автомобили: Проверка на роудрънър
15:00 Камиони по леда: Епизод 7
16:00 Спецове в заложната къща: Пътно изпитание
16:30 Спецове в заложната къща: Понита и мошеници
17:00 Спецове в заложната къща: Рик-и-Рол
17:30 Спецове в заложната къща: Стар сърдитко
18:00 Спецове в заложната къща: В немилост
18:30 Спецове в заложната къща: Фойерверки и свобода
19:00 Сам: Епизод 10
20:00 Повелители на акулите: Алеята на акулите
21:00 Къса предавка: Нещото
22:00 Камиони по леда: Епизод 7
23:00 НОВА ЕКСКЛУЗИВНА ПОРЕДИЦА: В търсене на Хитлер
00:00 НОВА ЕКСКЛУЗИВНА ПОРЕДИЦА: Световните войни: Епизод 5
01:00 По следите на златото: Легендата за планината Сюпърстишън: Тайните на изгубената карта
03:00 Живот извън закона в Апалачите: Треска за женшен
04:00 На лов за автомобили: Живакът се покачва
04:30 На лов за автомобили: Проверка на роудрънър
ID Extra
05:24 Изчезнали: Недовършена работа
06:12 Пола Зан разглежда случая: Заподозрян
07:00 Пола Зан разглежда случая: Смърт в пустинята
07:50 По следите на едно убийство: Без добри дела
08:40 По следите на едно убийство: Мрежа от лъжи
09:30 По следите на едно убийство: Кръвни връзки
10:20 По следите на едно убийство: Тяло без нищо
11:10 По следите на едно убийство: Бързо правосъдие
12:00 Доктор Джи: Съдебен лекар: Утрото на скръбта
12:50 Доктор Джи: Съдебен лекар: Рецепта за обвинение
13:40 Доктор Джи: Съдебен лекар: Какво правят хората
14:30 Доктор Джи: Съдебен лекар: Скритата истина
15:20 Доктор Джи: Съдебен лекар: Пътища на разрушението
16:10 Пола Зан разглежда случая: Мълчаливо
17:00 Пола Зан разглежда случая: Кърваво съобщение
17:50 Пола Зан разглежда случая: Състезание
18:40 Пола Зан разглежда случая: Объркано минало
19:30 Пола Зан разглежда случая: Заподозрян
20:20 Разкритите престъпления: Грях
21:10 Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Изчезнало момиче
22:00 Неприлично предложение: Фред
22:25 Неприлично предложение: Тера
22:50 Калифорнийски следовател: Кървави следи
23:15 Калифорнийски следовател: Полудяло момиче
23:40 Убийства в тресавището: Убийство по река Мисури
00:30 Подозирам те: Епизод 3
01:20 Неприлично предложение: Фред
01:45 Неприлично предложение: Тера
02:10 Калифорнийски следовател: Кървави следи
02:35 Калифорнийски следовател: Полудяло момиче
03:00 Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Никога не спирай да се оглеждаш
03:48 Подозирам те: Епизод 3
04:36 Разкритите престъпления: Грях
Crime and Investigation
05:15 Деца убийци: Луда любов и двойно виждане
06:05 Първите 48 часа: Между чука и наковалнята
07:00 СЛЕД ПЪРВИТЕ 48 ЧАСА: Правилата на играта
08:00 СЛЕД ПЪРВИТЕ 48 ЧАСА: Последно обаждане/Риск на пътя
09:00 ДОСИЕТАТА НА ФБР: Тъмни гори
10:00 ДОСИЕТАТА НА ФБР: Домашен кошмар
11:00 Куриозни и необичайни случаи на смърт: На работа
11:30 Куриозни и необичайни случаи на смърт: У дома
12:00 Излизах с психопат: Мелиса Бенсън/Кевин Лиланд
13:00 Убийци: Бала: Убиецът романист
14:00 Доживот, за да останеш жив: Глин Дикс
15:00 Архив "Убийства" с Фред Дайнидж: Джон Кристи и "Рилингтън Плейс" 10
16:00 Куриозни и необичайни случаи на смърт: На конкурс
16:30 Куриозни и необичайни случаи на смърт: От водата
17:00 ДОСИЕТАТА НА ФБР: Тъмни гори
18:00 ДОСИЕТАТА НА ФБР: Домашен кошмар
19:00 Убийци: Бала: Убиецът романист
20:00 ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Сара Скаци: убийство по телевизията
21:00 Излизах с психопат: Мери Гемър/Диуейн Барънтайн
22:00 Лудото ми бивше гадже: Измамен, дрогиран и в дерилиум
22:55 Сключих брак с убиеца си
23:50 Обладан: Грег Грънбърг
00:45 Призракът, обладал детето ми: Съвършената цел/Убит от пламък
01:45 Сключих брак с убиеца си
02:40 Лудото ми бивше гадже: Измамен, дрогиран и в дерилиум
03:35 Обладан: Грег Грънбърг
04:25 Призракът, обладал детето ми: Съвършената цел/Убит от пламък
Comedy Central Extra
05:00 Shorties Watchin' Shorties
05:20 Shorties Watchin' Shorties
05:45 Punk'd
06:10 The Hard Times of RJ Berger
06:35 Stand Up and More
07:00 SpongeBob SquarePants
07:30 SpongeBob SquarePants
08:00 SpongeBob SquarePants
08:30 SpongeBob SquarePants
09:00 SpongeBob SquarePants
09:30 Wendell & Vinnie
10:00 Wendell & Vinnie
10:30 Real Husbands of Hollywood
11:00 Second Generation Wayans
11:30 Mind Of Mencia
12:00 Mind Of Mencia
12:30 Mind Of Mencia
13:00 Mind Of Mencia
13:30 Mind Of Mencia
14:00 The King Of Queens
14:30 The King Of Queens
15:00 The King Of Queens
15:30 The King Of Queens
16:00 The King Of Queens
16:30 Accidentally On Purpose
17:00 Accidentally On Purpose
17:30 Accidentally On Purpose
18:00 See Dad Run
18:30 See Dad Run
19:00 Real Husbands of Hollywood
19:30 Second Generation Wayans
20:00 Wendell & Vinnie
20:30 Wendell & Vinnie
21:00 I Live With Models
21:30 Brotherhood
22:00 The Millers
22:30 The Millers
23:00 Out Of Practice
23:30 Out Of Practice
00:00 Reno 911
00:30 Reno 911
01:00 Reno 911
01:30 South Park
02:00 South Park
02:30 South Park
03:00 South Park
03:25 South Park
03:45 Ugly Americans
04:10 Ugly Americans
04:30 Ugly Americans
04:55 Drawn Together
Travel TV
05:00 Произведено в Япония
05:30 Природата влезе в душата ми
06:00 Стралджа - Когато хората работят заедно
06:30 Импресии
07:00 Зелен свят - Природа и устойчив лов
07:30 Виж България - Добърско
08:00 Виж България - Черно море и околностите
08:30 Поети в кадър - еп.1
09:00 Легендите оживяват
09:30 Парад на ветрилата
10:00 Фолклорна трапеза
11:00 Балкан фолк
12:00 Боженци през пролетта
12:30 10 факта за битката при Шипка
13:00 С България в сърцето, 2012, част 6
14:30 Вятърът, вълните и морето
15:00 Казанлъшка гробница
15:30 Турция - приказка без край
16:00 Да овладееш комуникационния поток
16:30 Бизнес класа - Хотел Куклите
17:00 Произведено в Япония
17:30 Кърджали - Където Боговете живеят в мир
18:00 Невестински хора и ръченици
18:30 Професия турист
19:00 Човекът и чайките
19:30 Цветовете на земята
20:00 Йордания, мистично кралство в пустинята
20:30 "Зелени Балкани" - другата алтернатива
21:00 Виж България - Трън
21:30 На колела
22:00 Бизнес класа - КООП, вашето място за почивка
22:30 Импресия Гърция
23:00 Цената на успеха
23:30 JAM - еп.8
00:00 Професия турист
00:30 Зелен свят - фестивал на хвърчилата
01:00 Дестинации - Австрия
01:30 Да овладееш комуникационния поток
02:00 Фолклорна трапеза
03:00 Зима - Ски
03:30 Човекът и чайките
04:00 Бизнес класа - Подарете си късче Рай, Елените
04:30 Песента на водопадите, част 2
Travel Channel
05:00 Строителство в Аляска
06:00 Монументални загадки
07:00 Загадки в музея
08:00 Световен пътешественик
09:00 Търсене на дом по света
09:30 Търсене на дом по света
10:00 Реставратори
10:30 Реставратори
11:00 Проектът на Ванила Айс
11:30 Проектът на Ванила Айс
12:00 Екстремни яхти
13:00 Невъзможен хотел
14:00 Джени и Оли и техните приключения с вкус на вино по Западното крайбрежие
14:30 Джени и Оли и техните приключения с вкус на вино по Западното крайбрежие
15:00 Търсене на дом по света
15:30 Търсене на дом по света
16:00 Търсене на дом по света
16:30 Търсене на дом по света
17:00 Изключителни ваканционни домове
17:30 Изключителни ваканционни домове
18:00 Екстремни яхти
19:00 Екстремни плаващи къщи
20:00 Борба за багаж
20:30 Борба за багаж
21:00 Затворени и погребани
21:30 Затворени и погребани
22:00 Странни храни в Америка
23:00 Експедиция в неизвестното
00:00 Алкохолно пътешествие
01:00 Големи кухни
01:30 Големи кухни
02:00 Странни храни в Америка
03:00 Алкохолно пътешествие
04:00 Експедиция в неизвестното
Fine Living
05:10 Стаи за милион долара
05:35 Пристрастена към реставрирането
06:00 Особени жилища
06:50 Карибски живот
07:15 Хавайски живот
07:40 Джада вкъщи
08:05 Джада вкъщи
08:30 Здрав апетит с Ели Кригер
09:00 Здрав апетит с Ели Кригер
09:25 Карибски живот
09:50 Хавайски живот
10:15 Пристрастена към реставрирането
10:40 Пристрастена към реставрирането
11:10 Отчайващи пейзажи
11:35 Отчайващи пейзажи
12:00 Вехтошарки
12:25 Вехтошарки
12:50 Модел: Ню Йорк
13:45 Вкусните уикенди на Джада
14:10 Вкусните уикенди на Джада
14:35 Особени жилища
15:25 Първият ми ремонт
15:50 Първият ми ремонт
16:15 Проектът на Джени Гарт
16:40 Проектът на Джени Гарт
17:05 Печалба или провал
17:30 Печалба или провал
18:00 Особени жилища
18:55 Ловци на къщи
19:20 Ловци на къщи
19:45 Хавайски живот
20:10 Карибски живот
20:35 Пристрастена към реставрирането
21:00 Живот на остров
21:30 Живот на остров
21:55 Евтин дом на плажа
22:20 Евтин дом на плажа
22:45 Карибски живот
23:10 Хавайски живот
23:35 Най-особените жилища в света
00:00 Ловци на къщи
00:30 Ловци на къщи
00:55 Пристрастена към реставрирането
01:20 Живот на остров
01:45 Живот на остров
02:10 Евтин дом на плажа
02:35 Евтин дом на плажа
03:05 Карибски живот
03:30 Хавайски живот
03:55 Особени жилища
04:45 Стаи за милион долара
Sky Sports
05:00 Супер лига: Обзор на годината
07:00 Футболна сутрин
08:00 Жилет световен спорт
08:30 Висшата лига в аванс
09:00 Футболна сутрин
10:00 Жилет световен спорт
10:30 Висшата лига в аванс
11:00 Футболна сутрин: коледно издание
14:00 Жилет коледен футбол
16:00 Висшата лига в аванс
16:30 Футболна сутрин: коледно издание
19:30 Висшата лига в аванс
20:00 Бокс
02:30 Жилет коледен футбол
04:30 Футболна сутрин: коледно издание
CNN
05:30 Нюзрум
06:30 Американско издание
07:30 Здраве
08:30 Бизнес
09:30 Световен ритъм
10:30 Спорт
12:30 Спорт
13:30 CNNdotCOM
14:30 Парите тази седмица
15:30 Световни репортажи
16:30 Здраве
17:30 Спорт
18:30 Голф
19:00 Африка отблизо
19:30 Нетрадиционен бизнес
20:00 Световни новини
20:30 Новини от шоубизнеса
21:30 Световен ритъм
22:30 Мода
23:30 Артклуб
00:30 Спорт
01:00 Световен преглед
01:30 Из Европа
02:30 Шоубизнесът през седмицата
04:00 Световен преглед
04:30 Дипломатически лиценз
Канал Рила [г. Самоков]
08:30 Новини - повторение
08:40 Музика
09:00 Сериал: Цената на славата – 142 еп. - повторение
09:45 Рос в Тайланд /кулин. пред./
10:10 Песни за душата 737
10:40 Сентенции/ Любопитно
11:00 Ресторантът – 2 еп. - повторение
11:45 Игр. филм: Гордостта на отбора
13:10 Багрите на българското 521
13:40 Музика
15:00 Игр. филм: Спотаен в засада
16:30 Съвършените спагети /кулин. пред./
16:55 Сентенции/ Любопитно
17:15 Ресторантът – 3 еп.
18:00 Телевизионен компас
18:30 Тема
19:00 Фолклорна трапеза 325
20:00 Детски свят
20:30 Телевизионен компас
21:00 Сериал: Цената на славата – 143 еп.
21:45 Игр. филм: Каспър – духовито начало
23:15 Багрите на българското 521
23:45 Други + Фотоархив
Скат Плюс
05:00 Класическа музика: Концерт за цигулка от Александър Глазунов
05:30 "Фолклорна дъга": МФФ Бургас 2009 - Гала-концерт /3 част
06:30 "Фолклорна дъга": Китка народни песни
07:00 Фестивал на арменските традиции и култура - Заключителен концерт /3 част
07:30 "Фолклорна дъга": Китка народни песни
08:00 "Ранни вести" - сутрешен блок
10:15 "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ+. Прогноза време. Спорт
10:30 "Храмове на българската памет - Парорийският манастир" - документален филм /повторение/
11:00 "Сладкопойна чучулига 2009" - конкурс за детска песен /2 част
11:30 "Гласове от Странджа - Манол Михайлов и Панайот Вълков" - документален филм /повторение/
12:00 "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ+. Прогноза време. Спорт
12:30 "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
13:00 "Слънчева Трявна" - документален филм
13:30 Класическа музика: Концерт на ученици от Музикално училище - Бургас /3 част
14:00 "Фолклорна дъга": "Гласове от Странджа" - Георги Павлов
14:30 "Ванга е винаги при нас" - документален филм
15:00 "От архивите на "СКАТ"
16:00 "Джон Атанасов - геният, който промени света" - документален филм, 2 част /повторение/
16:30 "Фолклорна дъга": "Песни от планината на Орфей" - "Децата на Орфей" /3 част
17:00 "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ+. Прогноза време. Спорт
17:30 "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
18:00 "Фолклорна дъга": Банатски български танци
18:30 "Джулай 2008" - документален филм
19:00 "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ+. Прогноза време. Спорт
19:30 "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
19:50 "Другата история" - предаване за българската памет
20:00 "Трявна" - документален филм, 1 част
20:30 "Фолклорна дъга": "Гласове от Златоград" /1 част
21:00 "По пътеките на Стара планина" - документален филм
21:30 Празничен Никулденски концерт /1 част
22:00 "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ+. Прогноза време. Спорт
22:20 "Другата история" - предаване за българската памет /повторение/
22:30 "Приключенията на Марго и Тони - Скакавица и Рилски езера" - документален филм
23:00 "Фолклорна дъга": "Песни от Родопите" - ансамбъл "Родопа" /1 част
23:30 "Рок с дъх на море" с групите "Остава" и "Бейбифейс клан"
00:00 "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ+. Прогноза време. Спорт
00:20 "Другата история" - предаване за българската памет /повторение/
00:30 "Храмове на българската памет - Парорийският манастир" - документален филм /повторение/
01:00 "От архивите на "СКАТ" /повторение/
01:30 "Гласове от Странджа - Манол Михайлов и Панайот Вълков" - документален филм /повторение/
02:00 "Слънчева Трявна" - документален филм
02:30 "Ванга е винаги при нас" - документален филм
03:00 "Джон Атанасов - геният, който промени света" - документален филм, 2 част /повторение/
03:30 "Джулай 2008" - документален филм
04:00 "Трявна" - документален филм, 1 част
Телекабел
06:00 Свирчото - криминална комедия, реж. Филип Льофевр, с Франсоа Барлеан, Тиери Лермит, Сами Буажила
07:30 Детски свят - Маша и Мечока
08:00 Час пик - предаване на Телекабел ТВ
08:10 Исторически календар
08:15 Вила "Амалия" - драма с Изабел Юпер, Жан-Юг Англад, Мая Санса, Вивиана Алберти
10:00 Час пик - предаване на Телекабел ТВ
10:10 Велинград отблизо - предаване на Телекабел ТВ с автор и водещ Ангел Узунов
10:50 Фолклорна трапеза - музикално-кулинарно предаване
12:00 Час пик - предаване на Телекабел ТВ
12:10 Исторически календар
12:15 Открадната красота - драма, реж.Бернардо Бертолучи, в ролите: Джеръми Айрънс, Лив Тейлър
14:45 Щур свят
15:00 Пещера днес - предаване на Телекабел ТВ
15:30 Детски свят - Маша и Мечока
15:45 Щрак - комедийно шоу
16:00 Глобалната енергия - документална поредица - 4 епизод
16:30 Час пик - предаване на Телекабел ТВ
16:45 Хвърчила - романтичен екшън с Барбара Мори и Ритик Рошан, Индия
19:00 Час пик - предаване на Телекабел ТВ
19:15 Хиляда пъти лека нощ - драма с Жулиет Бинош и Николай Костер-Валдау
21:15 Светът на бъдещето - документална поредица - 1 епизод
22:00 Час пик - предаване на Телекабел ТВ
22:30 4.3.2.1. - криминален трилър с Ема Робъртс, Ноел Кларк, Офелия Ловибон
00:00 Час пик - предаване на Телекабел ТВ
00:15 Малки невинни лъжи - драма с Марион Котияр, Гийом Кане, Франсоа Клузе, Беноа Мажимел
02:40 Неизживян живот - драма с Робърт Редфорд, Дженифър Лопес и Морган Фрийман