[ - ]
БНТ 1
05:55 Бразди /п/
06:25 Иде нашенската музика /п/
07:25 Неделно евангелие
07:30 Милион и две усмивки Детско предаване
09:00 Денят започва с Георги Любенов Публицистично предаване
11:00 Отблизо с Мира Развлекателно предаване
12:00 По света и у нас Информационна емисия
13:00 Оперативна програма "Околна среда"
13:10 България от край до край
13:45 Европейски пари за инфраструктура филм от ОП "Регионално развитие"
14:15 В сянката на властта тв филм /6, последен епизод/п/
15:10 Ръкописът /п/
16:45 Непозната земя
17:15 Спортна треска
18:30 Теглене тиражите на ТОТО 2 и Втори ТОТО шанс
19:00 Дискавъри: "Преселение: Венера" документален филм
19:45 Лека нощ, деца!: Приказките на Маша
20:00 По света и у нас Информационна емисия
20:45 Мисията игрален филм /Великобритания, 1986г./, режисьор Ролан Жофе, в ролите: Робърт де Ниро, Джеръми Айрънс, Ейдън Куин и др.
22:50 Лачените обувки на българското кино: "Сънувам музика" документален филм /1983г./, сценарист Борис Христов, режисьор Анри Кулев
23:45 По света и у нас Информационна емисия
23:50 Концерт на "Шели Бърг трио" Джаз фестивал "Банско 2015"
00:50 Джон Рамбо 4 игрален филм /копродукция, 2008г./, режисьор Силвестър Сталоун, в ролите: Силвестър Сталоун, Джули Бенц, Матю Марсдън и др.
02:20 Дискавъри: "Преселение: Венера" документален филм/п/
03:05 В кадър: Пътят на бежанците към Германия /п/
03:45 Евроновини /п/
04:00 Умно село: "Художникът почти моряк" /Георги Липовански/ /п/
04:50 Вяра и общество с Горан Благоев /п/
bTV
05:00 "Комиците" /п./ - комедийно шоу
06:00 "Скуби Ду: Мистерия ООД" - анимационен сериал
07:00 "Колумбия: Национален парк Малпело" - документален филм
08:00 "Тази неделя" - актуално предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
11:00 "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
12:00 bTV Новините - обедна емисия
12:30 "МРРБ" - документален филм
13:00 "Снежният човек" - комедия, драма, семеен, САЩ, 1998 г., режисьор: Трой Милър, в ролите: Кели Престън, Майкъл Кийтън, Джоузеф Крос, Марк Ади, Хенри Ролинс и др.
15:00 "Предай нататък" - социален проект с водещ Наталия Симеонова
17:00 "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
19:00 bTV Новините - централна емисия
19:30 bTV Репортерите - предаване за журналистически разследвания и филми
20:00 "Фермата" - риалити
22:30 "Папараци" - телевизионен таблоид с водещ Николета Лозанова
23:30 "Дарбата" - драма, трилър, САЩ, 2000г., режисьор: Сам Рейми, в ролите: Гари Коул, Киану Рийвс,Джовани Рибизи, Грег Киниър, Кейт Бланшет, Кейти Холмс, Хилари Суонк и др.
01:20 "Като на кино "/п./- предаване за кино с водещ Стаси Кара
02:30 "Храна ООД" - документален, САЩ, 2008 г., режисьор: Робърт Кенър, в ролите: Ерик Шлосър, Ричард Лоб, Винс Едуардс и др.
04:20 "Ангели пазители "/п./ - сериал
Нова ТВ
06:30 "Иконостас"
07:00 "Виолета" - сериен филм
08:00 "Събуди се..." - предаване на НТВ
11:00 "Съдебен спор" - предаване на НТВ
12:00 Новините на Нова
12:30 "Съвместна ваканция" - с уч. на Настася Кински, Тимъти Далтън, Кевин Зегърс, Камерън Финли и др.
14:15 "Сън наяве" - с уч. на Джени Гарт, Камерън Матисън, Мери Кей Плейс, Кристин Бут, Мария дел Мар и др.
16:00 "Комбина" - предаване на НТВ
19:00 Новините на Нова - централна емисия
19:30 Темата на Нова
20:00 "Внедрени в час" - с уч. на Джона Хил, Чанинг Тейтъм, Айс Кюб, Бри Ларсън и др.
22:15 "Петият елемент" - с уч. на Брус Уилис, Мила Йовович, Гари Олдман, Иън Холм, Крис Тъкър, Люк Пери и др.
00:50 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/
01:20 "Сън наяве" - с уч. на Джени Гарт, Камерън Матисън, Мери Кей Плейс, Кристин Бут, Мария дел Мар и др. /п/
03:50 "Съвместна ваканция" - с уч. на Настася Кински, Тимъти Далтън, Кевин Зегърс, Камерън Финли и др. /п/
TV7
06:05 "Сутрешен блок", комедиен сериал, България, 2012
06:30 "Героите на града ", анимация
07:15 "Спондж Боб", анимация
07:40 "Дани Фантома", анимация
08:05 "Фенбой и Чам Чам", анимация
09:50 "i - Карли", детски сериал
11:00 "Светът на океаните", документален филм
12:30 Новини
13:00 "Терминал 7: Ангел парк"
13:30 "Игри на съдбата"
14:00 "Новите досиета", сезон 1, еп. 8
14:30 "Милионер търси съпруга", риалити, сезон 1
15:30 "Сутрешен блок", комедиен сериал, България, 2012
16:30 "Воини на магията" игрален филм
18:00 "Жега", разследваща журналистика
18:30 Новини, централна емисия
19:30 "Дървото на живота", драма, САЩ 2011, Режисьор: Терънс Малик, В ролите: Брад Пит, Шон Пен, Джесика Частейн, Хънтър Макракън
22:00 "Ярост", трилър, САЩ 2012, Режисьор: Дейвид Уевър; В ролите: Самюел Л. Джаксън, Люк Кирби, Рут Нега, Том Уилкинсън, Гил Белоус, Арън Пул и др.
23:45 Новини
00:00 "Воини на магията", игрален филм
01:35 "Дървото на живота",драма, САЩ 2011, Режисьор: Терънс Малик, В ролите: Брад Пит, Шон Пен, Джесика Частейн, Хънтър Макракън и др., /п/
03:55 "Светът на океаните" - документален филм, /п/
bTV Comedy
05:00 "Шоуто на Слави" /п./ - вечерно токшоу
06:00 "Да отгледаш Хоуп" - сериал, с. 2, еп. 6, 7
07:00 "Не вярвай на кучката от апартамент 23" - комедиен сериал, с. 1, еп. 3, 4
08:00 "Пенсионер на 35" - комедиен сериал, еп. 3, 4
09:00 "По средата" - сериал, с. 4, еп. 19, 20
10:00 "Свекървище" /п./ - комедия, романтичен, САЩ, 2005г., режисьор: Робърт Лукетич, в ролите: Джейн Фонда, Дженифър Лопес, Майкъл Вартан, Уанда Сайкс, Адам Скот, Моне Мазур и др.
12:00 "Кое е това момиче" -сериал, с. 2, еп. 9, 10
13:00 "Столичани в повече" - комедиен сериал, с. 9, еп. 10
14:00 "Спасена" - сериал, еп. 2
14:30 "Кухня" /п./ - комедиен сериал, с. 3, еп. 4, 5, 6, 7, 8
17:00 "Всички обичат Реймънд" - комедиен сериал, с. 3, еп. 19, 20, 21, 22, 23
19:30 "По средата" /п./- сериал, с. 4, еп. 19, 20
20:30 "Гаджето на най-добрия ми приятел" /п./ - комедия, романтичен, САЩ, 2008г., режисьор: Хауърд Дойч, в ролите: Дийн Кук, Кейт Хъдсън, Алек Болдуин, Джейсън Бигс, Лизи Каплан, Аманда Брукс и др.
22:30 "Всички обичат Реймънд" /п./ - комедиен сериал, с. 3, еп. 19, 20, 21
00:00 "Офисът" - сериал, с. 7, еп. 15, 16
01:00 "Кое е това момиче" /п./ - сериал, с. 2, еп. 7, 8, 9, 10
03:00 "Пенсионер на 35" /п./- комедиен сериал, еп. 3, 4
04:00 "Не вярвай на кучката от апартамент 23" /п./ - комедиен сериал, с. 1, еп. 3, 4
bTV Cinema
06:00 "Като на кино"/п./ - предаване за кино с водещ Стаси Кара
07:15 "Братовчедката Бет" - комедия, драма, САЩ, 2000г., режисьор: Дес Маканъф, в ролите: Джералдин Чаплин, Хю Лори, Джесика Ланг, Кели Макдоналд, Елизабет Шу, Ейдън Янг, Боб Хоскинс и др.
09:30 "Соларис" /п./ - фантастика, драма, комедия, САЩ, 2002г., режисьор: Стивън Содърбърг, в ролите: Джордж Клуни, Наташа Макелоун, Джеръми Дейвис, Виола Дейвис и др.
11:30 "Сърфист" /п./ - комедия, САЩ, 2008г., режисьор: С.Р. Биндлер, в ролите: Тод Сташуик, Кассандра Хепберн, Зачери Книгтън, Сара Риад, Джефри Нордлинг, Алекси Гилмор, Матю МакКонахи и др.
13:30 "Райски проект" /п./ - трилър, мистерия, САЩ, 2008г., режисьор: Джон Глен, в ролите: Пол Уолкър, Пипър Перабо, Тони Къран, Ламбърт Уилсън, Линда Карделини и др.
15:45 "Властелинът на пръстените: Задругата на пръстена" - приключенски, фантастика, САЩ, 2001г., режисьор: Питър Джаксън, в ролите: Илайджа Ууд, Ян МакКелън, Лив Тейлър, Виго Мортенсен, Шон Остин, Кейт Бланшет, Джон Рийс, Били Бойс, Доминик Манаган, Орландо Бл
19:15 "Надарени ръце: Историята на Бен Карсън" - драма, САЩ, 2009г., режисьор: Томас Картър, в ролите: Куба Гудинг мл., Кимбърли Елис, Андженю Елис, Джеси Кристиан, Лесли Биван и др.
21:00 Киновечер: "В тила на врага" - екшън, военен, драма, САЩ, 2001г., режисьор: Джон Муур, в ролите: Оуен Уилсън, Джийн Хекмън, Гейбриъл Махт, Хоакин Де Алмейда и др.
23:15 Късно кино: "Тайният живот на пчелите" - драма, приключенски, САЩ, 2008г., режисьор: Джина Принс-Байтууд, в ролите: Дакота Фанинг, Куин Латифа, Пол Бетани, Хелари Бъртъни др.
01:30 "Гробницата на дракона" - приключенски, екшън, САЩ, 2013г., режисьор: Ерик Стайлс, в ролите: Скот Адкинс, Долф Лундгрен, Лидия Леонард, Джеймс Ланс, Пол Филип Кларк и др.
bTV Action
06:00 "Капитан планета" - анимационен сериал
08:00 "Истинско правосъдие" - сериал, с. 1, еп. 13
09:00 "Истинско правосъдие" - сериал, с. 2, еп. 1, 2
11:00 "Опасна зестра"/п./- екшън, Германия, 1996г., режисьор: Денис Сатин, в ролите: Даниела Лункевиц, Хайнц Хьоних, Катя Риман, Ханес Йенике, Лайош Ковач, Катя Рийман, Ханс Яенике
13:00 "Приключенията на Бриско Каунти - младши"/п./- екшън, приключенски, комедия, САЩ, 1993г., режисьор Джефри Боъм, Карлтън Кюс:, в ролите: Брус Кембъл, Джон Остин, Кели Ръдърфорд, Джулиъс Кари, Крисчън Клеменсън
15:00 "Легендата за Херкулес"/п./ - екшън, приключенски, САЩ, 2014г., режисьор: Рени Харлин, в ролите: Келън Лъц, Кенет Кренъм, Люк Нюбери, Джонатан Шаек, Раде Шербеджия, Николай Сотиров, Роксана МакКи, Скот Адкинс, Джая Уайс, Лиам Гариган, Лиам МакИнтайр, Юка
17:00 "Дивата муха" - предаване за екстремни спортове
17:30 "Мисия моят дом" - предаване за строителство и ремонти
18:00 "Супер коли"/п./ - автомобилно предаване
19:00 "Хамелеон: Призрачният остров"/п./- екшън, САЩ, 2001г., режисьор: Фредерик Кинг Келър, в ролите: Майкъл Ти Уайс, Андреа Паркър, Харв Преснел, Джон Грийс и др.
21:00 bTV Новините - централна емисия
21:30 bTV Репортерите - предаване за журналистически разследвания и филми
22:00 "Хищникът 2" - екшън, ужаси, трилър , САЩ, 1990г., режисьор: Стивън Хопкинс, в ролите: Гари Бъзи, Мария Кончита Алонсо, Робърт Дейви, Дани Глоувър, Рубен Блейдс, Бил Пакстън
00:00 "Наслада"/част 2/ - трилър, драма, ужаси, САЩ, 1997г., режисьор: Ийвс Саймъню , в ролите: Джон Макгинли, Моли Паркър, Блу Манкума, Лорио Триоло, Брент Стейт, Кейти Стюарт
01:45 "Истинско правосъдие"/п./ - сериал, с. 2, еп. 1, 2
bTV Lady
06:00 "Али Макбийл" - сериал, с. 4, еп. 13
07:00 "От обич" /п./ - сериал, еп. 77, 78
09:00 "Тайни"/п./ - сериал, еп. 37
10:00 "Тайните на времето" - сериал, еп. 142, 143, 144
13:00 "От обич" - сериал, еп. 79, 80
15:00 "Шоуто на д-р Оз" - токшоу
17:00 "Фермата" - риалити шоу
20:00 "Cool…T" - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
21:00 "Истински истории" - риалити сериал, еп. 15
22:00 "Тайни"- сериал, еп. 39
23:00 "Фермата" - риалити шоу
23:30 "Мармалад" - развлекателно предаване с водещи Радост Драганова и Димитър Павлов
01:00 "Цветовете на любовта" - сериал, еп. 247
02:00 "Тайните на времето"/п./ - сериал, еп. 142, 143, 144
Diema Family
05:40 "Пътят на възмездието" - сериен филм, 2 епизода
08:10 "Гранд хотел" - сериен филм, сезон 1, /п/
09:10 "Малката булка" - сериен филм
10:40 "Перла" - сериен филм
12:20 "Безкраен хоризонт" - романтичен с уч. на Франциска Петри, Ханс Янике, Гюнтер Мария Халмер, Уве Кокиш, Максимилиан фон Пуфендорф и др.,II част
14:10 "Лято в Рим" (премиера) -комедия с уч. на Томас Хайнце, Ещер Швайнс, Мала Емде, Ана Юлия Капфелшпергер и др.
16:00 "Великолепният век" - сериен филм, 2 епизода
18:00 "Пътеки към щастието"(премиера) - сериен филм, 2 епизода
20:00 "Гръм от ясно небе" - роматична комедия с уч. на Хилари Бъртън, Пол Кембъл, Тим Конуей, Пати Алън и др.
21:50 "Лято в Рим" - комедия с уч. на Томас Хайнце, Ещер Швайнс, Мала Емде, Ана Юлия Капфелшпергер и др., /п/
23:45 "Феномени" - телевизионен пазар
01:45 "Перла" - сериен филм, /п/
Diema
05:50 "Без граници" - сериал, сезон 1, /п/
07:15 "Без багаж" - предаване за туризъм, /п/
07:45 "Медикоптер 117" - сериал, сезон 4, 2 епизода
10:00 "Стивън Сегал: Човекът на закона"- сериал
10:30 "Блус Брадърс" - комедия с уч. на Джон Белуши, Дан Акройд, Джеймс Браун, Рей Чарлз, Арета Франклин, Кари Фишър, Хенри Гибсън, Джон Канди и др., /п/
13:30 "Национална лотария" /п/
14:00 Студио "А" ПФГ", директно
14:15 Футбол: Монтана - Пирин, мач от "А" ПФГ, директно
16:15 Студио "А" ПФГ", директно
16:30 "Ченге във времето" - сериал
17:30 "На гости на третата планета" - сериал, сезон 4, /п/
18:00 Студио "Vivacom Football Live", директно
18:15 Футбол: Норич Сити - Арсенал, мач от английската Висша Лига, директно
20:15 Студио "Vivacom Football Live", директно
20:30 "Бягство от Ню Йорк" - екшън с уч. на Кърт Ръсел, Лий Ван Клийф, Ърнест Боргнин, Доналд Плесънс, Исак Хайес, Хари Дийн Стентън и др.
22:40 "Драконови войни" - екшън-фантастика с уч. на Джейсън Бер, Аманда Брукс, Робърт Фростър, Ейми Гарсия, Крейг Робинсън, Елизабет Пеня, Били Гардел, Холмс Озбърн и др.
00:40 "Фрактура" - предаване за рок музика
03:00 Еротичен телепазар
Кино Нова
06:30 "От руса по-руса" - комедия с уч. на Памела Андерсън, Денис Ричардс, Емануел Воугър, Байрън Ман и др.
08:30 "Виолета" - сериен филм
09:30 "Принцесата и жабокът" - анимационен филм, /п/
11:30 "Наръчник на оптимиста"- комедия с уч. на Брадли Купър, Дженифър Лорънс, Робърт Де Ниро, Крис Тъкър, Джулия Стайлс, Джон Ортиз и др., /п/
14:00 "Карате кид" - екшън с уч. на Джеки Чан, Джейдън Смит, Тараджи Пенда Хенсън, Уенуен Хан, Ронгуанг Ю и др., /п/
17:00 "София - Ден и Нощ" - реалити сериал, 3 епизода, /п/
20:00 "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 4
21:00 "Преводачката" - трилър с уч. на Никол Кидман, Шон Пен, Катрин Кийнър, Джаспър Кристенсен, Иван Атал, Джордж Харис, Майкъл Райт, Ърл Камерън и др.
23:40 "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 4, /п/
00:40 "Неуязвимата Джейн" - екшън с уч. на Емануел Воже, Ерик Дейн, Ричард Раундтрий, Уокър Хауърд и др.
Nova Sport
10:00 Футбол: Чарлтън Атлетик - Ипсуич Таун, мач от Чемпиъншип, повторение
12:00 Футбол: Анже - Лил, мач от френската Лига 1, повторение
14:00 Нова Спорт Голф - обзор на турнира "RSM Класик" от ПГА Тур, повторение
15:00 Футбол: Сент Етиен - Гингам, мач от френската Лига 1, директно
17:00 Билярд: Световна Купа 2014, 20-и епизод, повторение
18:00 Футбол: Бордо - Каен, мач от френската Лига 1, директно
20:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (15-16), 14-и епизод
20:30 "Класика от Висшата Лига" - Блекбърн Роувърс - Лийдс Юнайтед (97-98), повторение
21:00 "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи, директно
21:15 Футбол: Брайтън енд Хоув Албиън - Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
23:15 "Класика от Висшата Лига" - Болтън Уондърърс - Бирмингам Сити (02-03), повторение
00:15 "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи, повторение
00:30 Еротичен телепазар
02:15 Край на програмата
RING
06:00 Дивата муха
08:00 УЕФА Шампионска Лига: Арсенал - Динамо Загреб
10:00 УЕФА Шампионска Лига: Зенит - Валенсия
11:50 УЕФА Шампионска Лига: Байерн М - Олимпиакос
13:40 УЕФА Шампионска Лига: Барселона - Рома
15:30 Лотария България
16:00 ПРЯКО: Италия, Серия А TIM: Рома - Аталанта
18:00 Жилет световен спорт
18:30 УЕФА Шампионска Лига - магазинно предаване
19:00 ПРЯКО: Италия, Серия А TIM: Емполи - Лацио
21:00 Ринг 24
21:30 Италия, Серия А TIM
21:45 ПРЯКО: Италия, Серия А TIM: Палермо - Ювентус
23:40 WWE: Първична сила
00:30 Ринг 24
01:00 Италия, Серия А TIM: Палермо - Ювентус
03:00 Италия, Серия А TIM: Рома - Аталанта
Eurosport
05:00 Вдигане на тежести, Световно първенство: Категория над 75 кг (жени)
06:00 Вдигане на тежести, Световно първенство: Категория над 105 кг (мъже)
07:00 Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Лейк Луис: Спускане
08:00 Биатлон, Световно първенство: Обзор
09:00 Ски-скокове: Световна купа Рука
09:30 Куриози
09:45 Северна комбинация: Световна купа Рука, пряко
11:00 Ски-бягане, Световна купа Рука: 10 км (жени), пряко
11:45 Ски-скокове: Световна купа Рука
12:15 Ски-бягане, Световна купа Рука: 15 км (мъже), пряко
13:15 Северна комбинация: Световна купа Рука, пряко
14:45 Биатлон, Световна купа Йостерсунд: Индивидуална смесена щафета, пряко
15:30 Ски-скокове: Световна купа Рука
16:15 Биатлон, Световна купа Йостерсунд: Смесена щафета, пряко
18:00 Ски-скокове: Световна купа Рука
18:45 Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Аспен: Слалом (първи манш), пряко
20:00 Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Лейк Луис: Супер-Г, пряко
21:45 Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Аспен: Слалом (втори манш), пряко
23:00 Конен спорт: Световна купа Мадрид
00:00 Футбол, MLS: Плейофи, пряко
04:30 Куриози
Eurosport 2
05:30 Колоездене на писта: Серии "Революшън" Манчестър
07:00 Фигурно пързаляне, "Гран При" серии Япония: Танцови двойки (волна програма)
08:00 Фигурно пързаляне, "Гран При" серии Япония: Гала, пряко
10:00 Борба: "Гран При" Баку
11:00 Автомобилизъм: Серии GP3 Абу Даби, пряко
11:45 Спускане с шейни, Световна купа Иглс: Мъже (първи манш), пряко
12:15 Спускане с шейни, Световна купа Иглс: Жени (втори манш)
12:45 Спускане с шейни, Световна купа Иглс: Мъже (втори манш), пряко
14:00 Спускане с шейни, Световна купа Иглс: Двойки (втори манш)
15:00 Снукър: Шампионат на Великобритания, пряко
16:30 Футбол, Бундеслига: Борусия Д - Щутгарт, пряко
18:30 Футбол, Бундеслига: Байер - Шалке, пряко
20:30 Снукър: Шампионат на Великобритания, пряко
00:00 Футбол, Бундеслига: Обзор на четиринадесетия кръг
01:00 Колоездене на писта: Серии "Революшън" Манчестър
01:45 Снукър: Шампионат на Великобритания
04:00 Ски-скокове: Световна купа Рука
FOX
05:35 Футурама - втори сезон, еп. 16
06:00 Падащи небеса - първи сезон, еп. 8
06:45 Последният мъж на света - първи сезон, еп. 10
07:10 Последният мъж на света - първи сезон, еп. 15
07:40 Последният мъж на света - първи сезон, еп. 20
08:05 Последният мъж на света - първи сезон, еп. 21
08:30 Д-р Хаус - осми сезон, еп. 16
09:30 Д-р Хаус - осми сезон, еп. 17
10:20 Демоните на Да Винчи - трети сезон, еп. 5
11:20 Легенди - първи сезон, еп. 3
12:10 Кости - четвърти сезон, еп. 18
13:05 Светкавицата - втори сезон, еп. 7
14:00 В Пласървил за Коледа - игрален филм
16:00 Семейство Симпсън - шестнадесети сезон, еп. 4
16:30 Семейство Симпсън - шестнадесети сезон, еп. 5
16:55 Семейство Симпсън - шестнадесети сезон, еп. 6
17:25 Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 19
17:45 Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 20
18:15 Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 21
18:40 Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 22
19:05 Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 23
19:30 Изгубеният свят: Джурасик парк
22:00 Демоните на Да Винчи - трети сезон, еп. 6
23:10 Живите мъртви - шести сезон, еп. 7
00:00 Съдбоносен час - сериал, еп. 3
01:00 Д-р Хаус - осми сезон, еп. 16
01:55 Д-р Хаус - осми сезон, еп. 17
02:40 Кости - четвърти сезон, еп. 18
03:25 Заразата - първи сезон, еп. 12
04:10 Бъфи, убийцата на вампири - трети сезон, еп. 4
04:55 Бъфи, убийцата на вампири - трети сезон, еп. 5
FOX Life
05:15 Анатомията на Грей - единадесети сезон, еп. 7
06:00 Агнешко - четвърти сезон, еп. 7
06:20 Агнешко - четвърти сезон, еп. 8
06:40 Агнешко - четвърти сезон, еп. 9
07:05 В страната на чудесата - първи сезон, еп. 11
07:55 В страната на чудесата - първи сезон, еп. 12
08:45 В страната на чудесата - първи сезон, еп. 13
09:45 Нови в квартала - първи сезон, еп. 1
10:15 Нови в квартала - първи сезон, еп. 2
10:45 Принцесите от Лонг Айлънд - първи сезон, еп. 7
11:40 Приказка за Ела - игрален филм
13:30 Парченца живот - трети сезон, еп. 1
14:05 Парченца живот - трети сезон, еп. 2
14:35 Парченца живот - трети сезон, еп. 3
15:10 Парченца живот - трети сезон, еп. 4
15:45 Шепот от отвъдното - трети сезон, еп. 10
16:40 Шепот от отвъдното - трети сезон, еп. 11
17:35 Любовни авантюри - първи сезон, еп. 7
18:30 Грозната Бети - втори сезон, еп. 17
19:25 Грозната Бети - втори сезон, еп. 18
20:20 Приятелски кръг - игрален филм
22:30 Нови в квартала - първи сезон, еп. 1
23:05 Салем - първи сезон, еп. 5
00:05 Лила, Лила - игрален филм
02:10 Подли камериерки - трети сезон, еп. 10
03:00 Подли камериерки - трети сезон, еп. 11
03:45 Подли камериерки - трети сезон, еп. 12
04:30 Подли камериерки - трети сезон, еп. 13
FOX Crime
05:35 Причина за смъртта - неизвестна - сериал, еп. 2
06:00 Хонконгска афера - игрален филм
07:40 Служебен дълг - втори сезон, еп. 1
08:45 Инспектор Колиандро - трети сезон, еп. 1
10:50 Причина за смъртта - неизвестна - сериал, еп. 3
11:10 Полицаите от Чикаго - първи сезон, еп. 3
12:05 Полицаите от Чикаго - първи сезон, еп. 4
13:00 Военни престъпления: Лос Анджелис - втори сезон, еп. 5
13:55 Военни престъпления: Лос Анджелис - втори сезон, еп. 6
14:50 Причина за смъртта - неизвестна - сериал, еп. 4
15:15 Батъл Крийк- първи сезон, еп. 6
16:10 Възпламеняване - игрален филм
18:00 Убийства в Рая, еп. 3
19:10 Безмълвен свидетел - единадесети сезон, еп. 5
20:15 Кинг - втори сезон, еп. 5
21:10 Грейсланд - трети сезон, еп. 10
22:05 Пропукване - първи сезон, еп. 12
23:00 Полицаите от Чикаго - първи сезон, еп. 5
00:00 Полицаите от Чикаго - първи сезон, еп. 6
00:55 Инспектор Колиандро - трети сезон, еп. 1
02:50 Безмълвен свидетел - единадесети сезон, еп. 5
03:45 Кинг - втори сезон, еп. 5
04:35 Служебен дълг - втори сезон, еп. 1
24Kitchen
05:10 Лесни рецепти - втори сезон, еп. 216
05:30 Лесни рецепти - първи сезон, еп. 22
06:00 Храна за щастие с Джейми Оливър - кулинарно предаване, еп. 3
07:00 Храна за щастие с Джейми Оливър - кулинарно предаване, еп. 4
08:00 Сладки изкушения в Париж - кулинарно предаване, еп. 1
08:30 Сладки изкушения в Париж - кулинарно предаване, еп. 2
09:00 Сладки изкушения в Париж - кулинарно предаване, еп. 3
09:30 Сладки изкушения в Париж - кулинарно предаване, еп. 4
10:00 Пекарната на Рудолф - трети сезон, еп. 13
10:30 Пекарната на Рудолф - трети сезон, еп. 14
11:00 Курсът по готварство на Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 13
11:30 Курсът по готварство на Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 14
12:00 Курсът по готварство на Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 15
12:30 Курсът по готварство на Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 16
13:00 Курсът по готварство на Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 17
13:30 Уроци на живо с Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 6
14:30 Модерна турска кухня с Максут - кулинарно предаване, еп. 24
15:00 Малки готвачи - кулинарно предаване, еп. 13
15:30 Малки готвачи - кулинарно предаване, еп. 14
16:00 На риболов с Валънтайн Уорнър, еп. 2
17:00 Храна за щастие с Джейми Оливър - кулинарно предаване, еп. 3
18:05 Менюто днес - втори сезон, еп. 91
18:35 Менюто днес - втори сезон, еп. 92
19:05 Менюто днес - втори сезон, еп. 93
19:35 Менюто днес - втори сезон, еп. 94
20:05 Менюто днес - втори сезон, еп. 95
20:30 Домашните рецепти на Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 5
21:00 Домашните рецепти на Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 6
21:30 Домашните рецепти на Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 7
22:00 Курсът по готварство на Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 14
22:30 Курсът по готварство на Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 15
23:00 Антъни Бурдейн: Без задръжки - осми сезон, еп. 3
23:50 Антъни Бурдейн: Без задръжки - осми сезон, еп. 4
00:30 Лесни рецепти - втори сезон, еп. 215
01:00 Лесни рецепти - втори сезон, еп. 216
01:30 Лесни рецепти - първи сезон, еп. 22
02:00 Лесни рецепти - първи сезон, еп. 23
02:30 Лесни рецепти - първи сезон, еп. 24
03:00 Храна за щастие с Джейми Оливър - кулинарно предаване, еп. 4
03:50 Храна за щастие с Джейми Оливър - кулинарно предаване, еп. 5
04:45 Модерна турска кухня с Максут - кулинарно предаване, еп. 24
TLC
05:12 Кейт и пълният й дом: Посещение в австралийския зоопарк
06:00 Кажете ДА на булчинската рокля: Големият ден
07:00 Кейт и пълният й дом: Посещение в австралийския зоопарк
08:00 Малки хора - свят голям: Десантът на близнаците
08:30 Малки хора - свят голям: Проблеми в Амстердам
09:00 Царицата на грима: Епизод 35
09:30 Царицата на грима: Епизод 36
10:00 Кралят на тортите: Готвене на сляпо, бикини и огнедишаща торта
10:30 Кралят на тортите: Кулата в Пиза, омари и лекции
11:00 Кейт и пълният й дом: Нова Зеландия
12:00 Медиумът от Лонг Айлънд: Любов на ролери
12:30 Медиумът от Лонг Айлънд: Когато спалнята се затваря, гардеробната се отваря
13:00 Медиумът от Лонг Айлънд: Зад кулисите на предаването на живо
13:30 Медиумът от Лонг Айлънд: Неизлъчвани кадри
14:30 Медиумът от Лонг Айлънд: На път - с кемпер до Флорида
15:30 Игри в родилното: 1 сантиметър до разкритие
16:00 Хубава, секси или отблъскваща: Серина
16:30 Хубава, секси или отблъскваща: Рейчъл/Джеси
17:00 Кажете ДА на булчинската рокля: Големият ден: Кристи
18:00 Външният ти вид е в неговите ръце: Марк и Линси
19:00 От града в гората: Децата само искат да се позабавляват
20:00 Моят голям, пищен, фантастичен живот: Среща с непознат
20:30 Моят голям, пищен, фантастичен живот: Сбогом на пастата
21:00 Маниаци-чистофайници: Карън и Линда, Джейми и Мик
22:00 Край на мълчанието
23:00 Мъжът с 36-килограмовите тестиси
00:00 Истории за духове: Злото никога не умира
01:00 Истории за духове: Злото възкръсва от пепелта
02:00 Маниаци-чистофайници: Карън и Линда, Джейми и Мик
02:48 Моят голям, пищен, фантастичен живот: Среща с непознат
03:12 Моят голям, пищен, фантастичен живот: Сбогом на пастата
03:36 Родени с шизофрения: Историята на Дженюъри
04:24 Мъжът с 36-килограмовите тестиси
Diva Universal
06:00 "Лицето на отмъщението" - сериал
07:00 "Лицето на отмъщението" - сериал
08:00 "Лицето на отмъщението" - сериал
09:00 "Лицето на отмъщението" - сериал
10:00 "Лицето на отмъщението" - сериал
11:00 "Хавай 5-0 (5)" - сериал
12:00 "Хавай 5-0 (5)" - сериал
13:00 "Библиотекарите 2" - сериал
14:00 "Случай като за Коледа" - семеен филм с Дийн Кейн, Ракел Бланчард, Джордж Буза.
16:00 "Грозна като смъртта" - романтична комедия / драма с Пайпър Перабо и Адам Гарсия.
18:00 "Библиотекарите 2" - сериал
19:00 "Менталист: Крадецът на мисли 3" - сериал с Патрик Джейн
20:00 "Менталист: Крадецът на мисли 3" - сериал с Патрик Джейн
21:00 "Добрата съпруга 7" - сериал/драма
22:00 "Чикаго в огън 2" - сериал
23:00 "Чикаго в огън 2" - сериал
00:00 "Ръката, която люлее люлката" - психотрилър с Анабела Шиора, Ребека де Морни, Мат Маккой, Ерни Хадсон, Джулиана Мур
02:15 "Мис Марпъл 2" - сериал/криминален
04:15 "Мис Марпъл 2" - сериал/криминален
AMC
05:05 "Калифорния" - драма с Брад Пит, Дейвид Духовни, Джулиет Луис.
07:00 "Черният жребец се завръща" - - детски филм с Кели Рено, Винсент Спано, Тери Гар.
08:55 "Солт и Пепър" - комедия със Сами Дейвис Джуниър, Питър Лауфорд, Майкъл Бейтс.
10:35 "Гарбо говори" - комедия с Ан Банкрофт, Рон Силвър, Кери Фишър, Катрин Хикс.
12:20 "Ликвидаторите" - екшън / фантастика с Андрю Прайн, Дениз Кросби, Патрик Рейнолдс, Рой Дотрис.
14:10 "Пътуването" - драма с Питър Фонда, Денис Хопър, Брус Дърн.
15:50 "Добре дошли в Ел Ей" - драма с Кийт Карадайн, Сали Келърман, Жералдин Чаплин, Харви Кайтел.
17:30 "Кеймада" - драма / исторически с Марлон Брандо, Ренато Салватори, Еваристо Маркес, Дж. Албертини.
19:35 "Скокливко - Северният елен" - драма / семеен със Сам Елиот, Клорис Лийчман, Ейб Вигода, Майкъл Константин.
21:15 "Салон за красота" - комедия на режисьора Били Уудръф.
23:00 "Справедливостта на Стийл" - екшън / крими с Мартин Коув, Села Уорд.
00:35 "През прокълнати земи 1.3" - сериал / приключенски екшън
01:25 "Човекът от Ла Манча" - мюзикъл / драма с Питър О’Туул, София Лорен, Джеймс Коко.
04:00 "През прокълнати земи 1.3" - сериал / приключенски екшън
AXN
07:20 Човешки съдби; сезон 1, епизод 1, романтика, драма, Франция, 2012
07:50 Гранд хотел; сезон 3, епизод 21, драма, романтика, Испания, 2014
08:45 Гранд хотел; сезон 3, епизод 22, драма, романтика, Испания, 2014
09:35 Скрити доказателства; сезон 2, епизод 2, драма, САЩ, 2012
10:25 Скрити доказателства; сезон 2, епизод 3, драма, САЩ, 2012
11:15 Междузвездни войни: Нова надежда; научна фантастика, САЩ, 1977
13:25 Междузвездни войни: Империята отвръща на удара; научна фантастика, САЩ, 1980
15:35 Междузвездни войни: Завръщането на джедаите; научна фантастика, САЩ, 1983
17:55 Морски Детективи: Лос Анджелис; сезон 5, епизод 10 криминален, екшън, САЩ, 2013
18:45 Хаваи 5-0; сезон 2, епизод 9, екшън, криминален, САЩ, 2011
19:35 Хаваи 5-0; сезон 2, епизод 10 екшън, криминален, САЩ, 2011
20:25 4исла; сезон 6, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2009
21:10 4исла; сезон 6, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2009
22:00 Лош късмет; екшън, САЩ, 2006
23:50 Мъже в черно; екшън, научна фантастика, САЩ, 2002
01:20 Скрити доказателства; сезон 2, епизод 2, драма, САЩ, 2012
02:10 Скрити доказателства; сезон 2, епизод 3, драма, САЩ, 2012
02:55 4исла; сезон 6, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2009
03:40 4исла; сезон 6, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2009
AXN White
05:00 Телешоп
07:00 Телешоп
12:00 Повече от всичко на света; сезон 2, епизод 7, семеен, Германия,
12:55 Телешоп
13:10 Повече от всичко на света; сезон 2, епизод 8, семеен, Германия,
14:05 Родина; сезон 1, епизод 7, драма, семеен, Канада,
15:00 Родина; сезон 1, епизод 8, драма, семеен, Канада,
15:55 Земя на бунтовници; сезон 1, епизод 5, приключенски, романтика, Италия, 2010
18:15 Комисар Рекс; сезон 5, епизод 7, екшън, криминален, Австрия, 1999
19:15 Комисар Рекс; сезон 5, епизод 8, екшън, криминален, Австрия, 1999
20:15 Убийство по сценарий; сезон 11, епизод 15 комедия, криминален, САЩ, 1994
21:10 Убийство по сценарий; сезон 11, епизод 16, комедия, криминален, САЩ, 1994
22:05 Убийство по сценарий; сезон 11, епизод 17, комедия, криминален, САЩ, 1994
23:00 Убийство по сценарий; сезон 11, епизод 18, комедия, криминален, САЩ, 1994
23:55 Убийство по сценарий; сезон 9, епизод 11, 1992
00:55 Убийство по сценарий; сезон 9, епизод 12, 1992
01:50 Повече от всичко на света; сезон 2, епизод 7, семеен, Германия,
02:45 Земя на бунтовници; сезон 1, епизод 5, приключенски, романтика, Италия, 2010
AXN Black
05:00 Телешоп
07:00 Телешоп
10:10 Кралят на умниците; сезон 2, епизод 6, риалити, САЩ, 2014
11:05 Кралят на умниците; сезон 2, епизод 7, риалити, САЩ, 2014
12:00 Телешоп
14:00 Междузвездни войни: Бунтовниците; сезон 1, епизод 14, анимация, научна фантастика, САЩ, 2014
14:25 Междузвездни войни: Бунтовниците; сезон 1, епизод 15 анимация, научна фантастика, САЩ, 2014
14:55 Царете на боклука; сезон 1, епизод 9, документално риалити, Канада, 2012
15:25 Царете на боклука; сезон 1, епизод 10 документално риалити, Канада, 2012
15:55 Истински хора; сезон 2, епизод 3, драма, научна фантастика, Швеция, 2012
17:10 Истински хора; сезон 2, епизод 4, драма, научна фантастика, Швеция, 2012
18:25 Пратениците; сезон 1, епизод 3, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
19:15 Пратениците; сезон 1, епизод 4, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
20:05 Изгубено момиче; сезон 2, епизод 5, фентъзи, научна фантастика, Канада, 2011
21:00 Изгубено момиче; сезон 2, епизод 6, фентъзи, научна фантастика, Канада, 2011
21:55 Престъпления без граници; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, Франция, 2013
22:55 Праведен; сезон 6, епизод 1, екшън, криминален, САЩ, 2015
00:00 От изгрев до залез; сезон 2, епизод 1, ужаси, екшън, САЩ, 2015
00:55 До краен предел; сезон 1, епизод 1, екшън, комедия, Франция, 2012
02:20 Интензивен курс с Ричард Хамънд; сезон 1, епизод 5, документален, реалистичен, Великобритания, 2012
03:20 Интензивен курс с Ричард Хамънд; сезон 1, епизод 6, документален, реалистичен, Великобритания, 2012
04:10 Най-великият ловец на патици; сезон 1, епизод 5, документално риалити, САЩ, 2012
04:35 Най-великият ловец на патици; сезон 1, епизод 6, документално риалити, САЩ, 2012
TV1000
05:00 Запознайте се с Бил - САЩ, комедия, 2007 г.
07:00 Били Медисън - САЩ, комедия, 1995 г.
09:00 Балто - САЩ, анимационен приключенски филм, 1995 г.
10:30 Лятна свалка - САЩ, романтична комедия, 2001 г.
12:20 Предел на риска - САЩ, драма, 2011 г.
14:10 Момчета и момичета - САЩ, романтична комедия, 2000 г.
15:45 В какво се превръщат мечтите - САЩ, драма, 1998 г.
17:40 Коледна песен - Семейна анимация - САЩ, 2001 г.
19:10 Далече, далече - САЩ, уестърн, 1992 г.
21:30 Смахнатият професор 2: Семейство Клъмп - САЩ, комедия, 2000 г.
23:15 Венчален шок - САЩ, романтична комедия, 2006 г.
01:00 Любов и баскетбол - САЩ, драма, 2000 г.
03:00 Сектор 9 - САЩ, номиниран за Оскар научнофантастичен трилър, 2009
HBO
05:30 "Гробовен Хeлоуин", хорър, Канада, 2013, [18+]
07:00 "Пази се", комедия, САЩ, 2014, [12+]
08:35 "Последният камион: Затварянето на "Дженеръл Мотърс"", документален, САЩ, 2009, [12+]
09:15 "Развален телефон", комедия, САЩ, 2000, [12+]
10:50 "Хобит: Пущинакът на Смог", фентъзи, САЩ, 2013, [12+]
13:30 "ЛЕГО: Филмът", анимация, САЩ, 2014, [0+]
15:15 "Вероника Марс", криминален, САЩ, 2014; реж. Роб Томас, с Кристън Бел, Джейсън Доринг, Енрико Колантони, Крис Лоуел, Пърси Дагс III, [12+]
17:05 "Кум под наем ООД", комедия, САЩ, 2015; реж. Джеръми Гарелик, с Кевин Харт, Джош Гад, Афион Крокет, Кейли Куоко-Суийтинг, Хорхе Гарсия, [15+]
18:45 "В кадър ХІІ, 48 еп.", документален, САЩ, 2015, [12+]
19:15 "Уинтър: Историята на един делфин 2", семейна драма, САЩ, 2014; реж. Чарлс Мартин Смит, с Хари Коник Джуниър, Ашли Джъд, Нейтън Гамбъл, Крис Кристофърсън, Морган Фрийман, [12+]
21:05 "Хобит: Битката на петте армии", фентъзи, САЩ, 2014; реж. Питър Джаксън, с Йън МакКелън, Мартин Фрийман, Ричард Армитидж, Орландо Блум, Кейт Бланшет, [12+]
23:30 "Останалите ІІ, 8 еп.", драма - мистерия, САЩ, 2015; реж. Крейг Зобъл, с Джъстин Теру, Ейми Бренеман, Маргарет Куали, Крис Зилка, Кристофър Еклестън, [18+]
00:30 "Банши, Пенсилвания ІІІ, 5 еп.", криминална драма, САЩ, 2015; реж. Оле Кристиан Мадсен, с Антъни Стар, Ивана Миличевич, Улрих Томсен, Франки Фейсън, Ръс Блекуел, [18+]
01:20 "Пияна сватба", комедия, САЩ, 2015; реж. Ник Уейс, с Крисчън Кук, Виктория Голд, Ник П. Рос, Дж. Р. Рамирес, Дан Джил, [18+]
02:40 "Да отведеш Чанс", драма, САЩ, 2009, [12+]
04:00 "Останалите ІІ, 9 еп.", драма - мистерия, САЩ, 2015, [18+]
HBO Comedy
05:10 ""Два метра под земята" ООД І, 4 еп. - Семейство", драма, САЩ, 2001, [15+]
06:05 "Шоуто на Джон Оливър ІІ, 35 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2015, [12+]
10:00 "Отделение за специални грижи IІ, 1 еп.", комедия, САЩ, 2014, [12+]
10:30 "Завръщането I, 7 еп. - Валъри получава специален епизод", комедия, САЩ, 2005, [12+]
11:05 "Кони и Карла", комедия, САЩ, 2004, [12+]
12:45 "Филми и звезди VІІ, 43 еп.", документален, Холандия, 2015, [0+]
13:15 "Пазители на Галактиката", фантастика, САЩ, 2014, [12+]
15:15 "На изток и надолу ІV, 3 еп. ", комедия, САЩ, 2013, [15+]
15:45 "Пий-Уий: Зимата, която промени живота ми", комедия, Канада, 2012, [12+]
17:45 "Кони и Карла", комедия, САЩ, 2004; реж. Майкъл Лембек, с Ния Вардалос, Тони Колет, Дейвид Духовни, Стивън Спинела, Алек Мапа, [12+]
19:25 "Пазители на Галактиката", фантастика, САЩ, 2014; реж. Джеймс Гън, с Крис Прат, Зоуи Салдана, Дейв Батиста, Вин Дизел, Брадли Купър, [12+]
21:25 "Мъжът ми е смотаняк", романтична комедия, САЩ, 2014; реж. Майк Йънг, с Майкъл Рапапорт, Брайън Калън, Джон Стамъс, Тика Самптър, Шон Йънг, [15+]
23:00 "Момичета ІV, 3 еп. - Жените в литературата", комедия, САЩ, 2015; реж. Джеси Перец, с Лена Дънам, Джемима Кърк, Алисън Уилямс, Зошя Мамет, Адъм Драйвър, [15+]
23:30 "Отделение за специални грижи IІ, 3 еп.", комедия, САЩ, 2014; реж. Беки Мартин, с Лори Меткалф, Алекс Борстайн, Нийси Наш, Мел Родригес, Джейма Мейс, [12+]
00:00 "Последна възможност", комедия, САЩ, 2012; реж. Грег Гарт, с Травис Ван Уинкъл, Райън Хансън, Тара Рийд, Диора Беърд, Кристофър Лойд, [15+]
01:25 "Дон Джон", комедия, САЩ, 2013, [18+]
02:55 "Шоуто на Джон Оливър ІІ, 35 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2015, [12+]
03:25 "Увиснал ІІ, 9 еп. - Чупката, любими, или Аз съм алерген", комедия, САЩ, 2010, [15+]
03:50 "Увиснал ІІ, 10 еп. - Най-късметлийското хлапе в Детройт", комедия, САЩ, 2010, [15+]
04:20 "Момичета ІV, 3 еп. - Жените в литературата", комедия, САЩ, 2015, [15+]
Cinemax
05:15 "Уитнейл и аз", комедийна драма, Великобритания, 1987, [12+]
07:00 "Вълк", драма, Йордания, 2014, [12+]
08:40 "Дуелистите", драма, Великобритания, 1977, [12+]
10:20 "Природни сили", романтична комедия, САЩ, 1999, [12+]
12:05 "Песента на слона", драма, Канада, 2014, [12+]
13:45 "Тъмен свят", комедийна драма, Германия, 2013, [12+]
15:20 "О! Каква прекрасна война", военен - мюзикъл, Великобритания, 1969; реж. Ричард Атенбъроу, с Лорънс Оливие, Джон Гилгуд, Джон Майлс, Майкъл Редгрейв, Маги Смит, [12+]
17:40 "Вълк", драма, Йордания, 2014; реж. Нажи Абу Ноуар, с Джасир Айд, Хюсеин Саламех, Хасан Мутлаг, Джак Фокс, Маржи Аудха, [12+]
19:20 "Дуелистите", драма, Великобритания, 1977; реж. Ридли Скот, с Кейт Карадайн, Харви Кийтъл, Албърт Фини, Едуард Фокс, Кристина Рейнс, [12+]
21:00 "Да се срещнем във Венеция", драма, Холандия, 2015; реж. Еди Терстал, с Бепе Коста, Роберта Пецолд, Никола Ракочевич, Мерал Полат, Лидия Стеванович, [12+]
22:30 "Мандарини", военна драма, Естония, 2013; реж. Заза Урушадзе, с Лембит Улфсак, Елмо Нюганен, Джиорджи Накашидзе, Михаил Месхи, Риажо Трас, [12+]
23:55 "Бягство от "Алкатраз"", екшън - драма, САЩ, 1979; реж. Дон Сийгъл, с Клинт Истууд, Патрик МакГуън, Робъртс Блосъм, Джак Тийбю, Фред Уорд, [12+]
01:45 "Всеядните", ужаси, Испания, 2013; реж. Оскар Рохо, с Марио Де Ла Роса, Фернандо Албизу, Пако Манзанедо, Марта Флич, Сара Гомес, [18+]
03:10 "Хирургът ІІ, 6 еп. ", драма, САЩ, 2015, [18+]
04:10 "Тайният живот на г-н Авила I, 2 еп.", криминален екшън, Мексико, 2013, [18+]
Cinemax 2
05:00 "Пробуждане", драма, САЩ, 1990, [12+]
07:00 "Пещернякът", комедия, САЩ, 1981, [12+]
08:30 "Темпъл Грандин", драма, САЩ, 2010, [12+]
10:15 "БАФТА: Кинобиография I, 9 еп. - Антъни Хопкинс", документална поредица - интервю, Великобритания, 2012, [12+]
10:45 "Лунно отражение", драма, Австралия, 2002, [12+]
12:20 "Човешки капитал", драма, Италия, 2013, [12+]
14:10 "Мъжът, който обичаше жени", романтична комедия, САЩ, 1983, [12+]
16:00 "Големци и слуги", драма, Бразилия, 2014; реж. Фелипе Барбоса, с Талес Кавалканти, Марсело Новаес, Сузана Пирес, Алисе Мело, Бруна Амая, [12+]
17:55 "Пещернякът", комедия, САЩ, 1981; реж. Карл Готлиб, с Ринго Стар, Денис Куейд, Шели Лонг, Джак Гилфорд, Барбара Бах, [12+]
19:25 "Темпъл Грандин", драма, САЩ, 2010; реж. Мик Джaксън, с Клеър Дейнс, Катрин О'Хара, Джулия Ормонд, Дейвид Стрейтърн, Стефани Фараси, [12+]
21:15 "Песента на слона", драма, Канада, 2014; реж. Шарл Бинаме, с Брус Грийнууд, Ксавие Долан, Катрин Кийнър, Кери-Ан Мос, Колм Фиори, [12+]
23:00 "Хирургът ІІ, 7 еп. ", драма, САЩ, 2015; реж. Стивън Содърбърг, с Клайв Оуен, Андре Холанд, Ив Хюсън, Джулиет Райлънс, Джеръми Боб, [18+]
00:00 "Манипулация", драма, САЩ, 2003; реж. Нийл ЛаБют, с Гретчен Мол, Пол Ръд, Рейчъл Уайз, Фредерик Уелър, [12+]
01:35 "Торенте 1: Глупавата ръка на закона", криминална комедия, Испания, 1998; реж. Сантяго Сегура, със Сантяго Сегура, Хавиер Камара, Неус Асенси, Чус Лампреаве, Тони Льоблан, [15+]
03:10 "Три живота и една смърт", комедийна драма, Франция, 1996, [12+]
СКАТ [г. Бургас]
05:30 "От българско, по- българско" с Галя Асенова /повторение/
08:30 "Неделна Света литургия" /на живо/
10:00 Храмове на българската памет
10:15 НОВИНИ - сутрешна емисия
10:30 "Фронтално" с водещ Стефан Солаков /на живо/
12:30 НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
12:45 "Кръшно хоро, нашенско" - неделен поздравителен концерт /на живо/
14:00 "Чшае шукарие" с водещ Найден Рангелов /на живо/
15:00 "Прокудени от бащин край" с водещ Стоян Райчевски /на живо/
16:00 "Първото благо" с водещ Цветан Димитров
17:30 Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
17:45 "Джон Лоутън представя ..........." - док.поредица
18:15 "Дневниците на уфолога" с водещ проф. Стаменов /на живо/
19:30 Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
20:00 "От упор" /на живо /
21:30 Документален филм
22:00 Новини. Прогноза за времето/повторение/
22:30 "Час по България" /повторение/
23:30 "Фронтално" /повторение/
01:30 Новини.Прогноза за времето/повторение/
02:00 "Паралакс" - публицистично предаване/ повторение /
03:30 "Чшае шукарие" с водещ Найден Рангелов /повторение/
04:15 "Кръшно хоро, нашенско" - неделен поздравителен концерт /повторение/
Alfa
07:00 "Добро утро, българи" - сутрешен блок /обзор/
09:00 "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура
11:00 Новини
11:10 АТАКА в действие
11:30 Новини
11:40 "Изгубени сенки" - документален филм за Северозападна България
12:00 Новини
12:10 Народна музика
12:30 "Извън протокола" - публицистично предаване
13:00 Новини
13:10 Българска душа" - фолклорно предаване
14:00 Новини
14:10 Голямата лъжа - държавата лош собственик: "Примерът на Венецуела" - документална поредица
14:30 Новини
14:40 АТАКА в действие
15:00 Новини
15:10 Голямата лъжа - държавата лош собственик: Енергетика - документална поредица
15:30 Народна музика
16:00 "Неделник" с Волен Сидеров - публицистично предаване
19:00 Новини
19:10 АТАКА в действие
19:30 Голямата лъжа - държавата лош собственик: "Американските бази" - документална поредица
20:00 Новини
20:10 "Неделник" с Волен Сидеров - публицистично предаване
23:10 "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура
01:10 "Гостите на ALFA TV"
04:00 Повторения
Канал 3
08:00 Времето, календар, хороскоп
08:10 "Спорт в обектива"/п/
09:00 Факторът Кошлуков"/п/
11:30 ТОП ШОП
11:45 Избрано от "Денят на живо"
12:00 Студио "В"група
12:15 Футбол: на живо - Миньор Перник - ЦСКА
13:00 Студио "В" група
13:15 Футбол: на живо - Миньор Перник - ЦСКА
14:15 ТЕЛЕМАРКЕТ
14:30 "Без монтаж"
14:45 ТЕЛЕМАРКЕТ
15:00 НОВИНИ
15:15 Избрано от "Всеки следобед с Криси"
15:45 ТОП ШОП
16:00 НОВИНИ
16:10 Избрано от "Всеки следобед с Криси"
16:55 ТЕЛЕМАРКЕТ
17:00 "Беновска пита"
19:30 НОВИНИ - централна емисия
20:00 "Часът на кмета"
21:00 НОВИНИ
21:10 "Спорт в обектива"
22:00 НОВИНИ
01:00 06:55 - Повторения
News7
05:15 Българските следи
06:00 Въпрос на гледна точка - мистика, наука и конспирации със Стойчо Керев
06:30 Неразказани приказки, документална поредица
07:00 Новите досиета, документална поредица
07:25 Красотите на Русия, документална поредица
08:20 Българските следи
09:10 Пътуващи бизнесмени , док. поредица
10:00 Красотите на Русия, документална поредица
11:00 Българските следи
12:00 Човешки съдби, документална поредица
12:30 Новини
13:00 Народите на Русия, документална поредица
13:30 Въпрос на гледна точка - мистика, наука и конспирации със Стойчо Керев
14:00 Пътуващи бизнесмени , док. поредица
15:00 Красотите на Русия, документална поредица
15:30 Новите досиета, предаване за моторни спортове
16:00 В света на увлеченията, документална поредица
16:30 Избранное, док. Филм
17:00 Неразказани приказки, документална поредица
17:30 Борис III - загадъчната смърт на царя, документален филм
18:30 Новини, централна емисия
19:30 Пътуващи бизнесмени , док. поредица
20:30 Красотите на Русия, документална поредица
21:00 Човешки съдби, документална поредица
21:30 Народите на Русия, документална поредица
22:00 Новини
22:30 Световни новини със CNN
22:45 Бягство от Субсахара
23:40 Неразказани приказки, документална поредица
00:50 Пътуващи бизнесмени , док. поредица
01:40 Новите досиета, документална поредица
02:10 Новини
02:50 Неразказани приказки, документална поредица
03:15 Бягство от Субсахара
04:05 Човешки съдби, документална поредица
04:40 Народите на Русия, документална поредица
Евроком
05:00 Главна мъжка роля - Драма
07:00 Ekids- Анимация
08:00 Мини Мис и Мини Мистър - с Илиана Балийска
09:00 Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
10:30 Премълчани истини - с Минчо Христов
11:30 Семеен лекар - 9 еп. - Сериал
13:00 Сладко и горчиво - с Поли Петрова и Тодор Върбанов
14:00 Бразилейро LIVE - Спорт
16:00 Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
17:00 Покемон - 137 еп.- Анимация
17:30 Евроком Класик Студио - с Димитър Енчев
18:00 Новини
18:20 Спорт
18:30 Здраве от природата - с проф. Христо Мермерски
20:30 Студио Brazileiro - Спорт
21:00 Бразилейро LIVE - Спорт
23:00 FOOTBRAZIL - Спорт
23:30 Черната роза - Трилър
01:30 Телепазарен прозорец
02:30 Веществени доказателства - 12 еп. - Сериал
03:30 Жените на Джейк - Драма
ТВ Европа
05:00 "Сутрешен информационен блок на ТВ "Европа"
06:00 "Добро утро Европа" - сутрешен блок
08:15 Седмицата с Александър Йорданов 1
09:00 Новини
10:00 Новини
10:10 Прогноза за времето
10:15 Телестар
10:30 Новини
10:35 "Кариера"
11:00 Новини
11:45 "В обектива"
12:00 Новини
12:10 "В обектива"
12:30 Новини
12:45 "Седмицата на фокус"
13:00 Новини
13:25 Прогноза за времето
13:30 Новини
13:35 "В обектива"
14:00 Новини
14:20 Спорт
14:30 Новини
14:40 Интервю
15:00 Новини
15:25 прогноза за времето
15:30 Новини
15:35 прогноза за времето и спорт
16:00 Новини
16:15 Спорт
16:30 Новини
16:40 Авторевю - предаване за автомобили
17:00 Новини
17:25 Прогноза за времето
17:30 Hовини
17:35 "В обектива"
18:00 Новини
18:05 "В обектива"
18:30 Новини
18:55 Прогноза за времето
19:00 Новини
19:10 "Европространство"
19:30 Новини
19:35 Евромакс
20:00 Новини
20:20 Спорт
20:30 Новини
20:40 "В обектива"
21:00 Новини
21:45 прогноза за времето и спорт
22:00 Новини
22:20 Спорт
22:30 Новини
22:35 Евромакс
23:00 Вечерен новинарски блок
00:00 05.00 Нощен новинарски информационен блок
Bulgaria ON AIR
06:45 Йога
07:00 Гол /п./
08:00 Новинарски блок
08:30 Резултат - спортно шоу, 1 част
09:00 Новинарски блок
09:30 Резултат - спортно шоу, 2 част
10:00 Новинарски блок
10:30 Темида - новинарско предаване на съдебна тематика с Димитър Абрашев
11:00 Видимо и невидимо - коментарно предаване с Калин Манолов
12:00 Авиошоу с Александър Богоявленски /п./
12:30 Новинарски блок
13:00 Полиграф плюс - публицистично предаване със Светла Петрова
13:30 Проактивно - студентска програма
14:00 Новинарски блок
14:15 Даяна - фаталната нощ - документален филм
15:15 Дзенга рипорт - любопитни факти и конспирации
15:30 Колела - автомобилно предаване
16:00 Даяна - разследването - документален филм
17:00 Време за времето - предаване за климата, космоса и загадките с Красимир Кирев
17:30 Новинарски блок
18:00 Стрес тест - коментарно шоу с Аспарух Йорданов
18:30 Авиошоу с Александър Богоявленски
19:15 Полиграф плюс - публицистично предаване със Светла Петрова
19:30 Централен новинарски блок
20:00 Резултат - спортно шоу
20:30 Вълкодав - фентъзи, Русия, 2006; режисьор: Николай Лебедев; в ролите: Наталия Верлей, Нина Усатова, Артьом Семакин, Резо Есадзе, Йозас Бубраитис, Игор Петренко, Александр Домогаров
22:45 Новинарски блок
23:15 Булка за стръв - комедия, романтичен, САЩ, 2011; режисьор: Шери Фолксън; в ролите: Кели Макдоналд, Алис Ийв, Дейвид Тенант, Майкъл Ури, Федерико Кастелучио
00:45 Повторения
Bloomberg TV Bulgaria
06:30 Цитати на седмицата
07:00 Разузнаване на квадрат - документален филм на Bloomberg
08:00 Коментари на седмицата
10:00 Investbook с Дориана Ранкова – най-интересното от седмицата
11:00 Светът е бизнес с Ивайло Лаков – най-интересното от седмицата
12:00 Разузнаване на квадрат - документален филм на Bloomberg
17:00 Шефовете – документална поредица на Bloomberg
19:00 Светът е бизнес с Ивайло Лаков – най-интересното от седмицата
20:00 Invest/Or със Свилен Колев
21:00 Boom & Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев
21:30 Истории на успеха – документална поредица
22:00 Правилата на играта – документална поредица на Bloomberg
00:00 Повторения
BiT
05:30 "Аз уча английски" с Николая нов сезон (п)
06:00 "Аз уча английски" с Николая нов сезон (п)
06:30 Calling America
07:30 Приказки от Америка
08:00 "Аз уча английски" с Николая нов сезон (п)
08:30 "Аз уча английски" с Николая нов сезон (п)
09:00 "Хоремаг", документален филм на Би Ай Ти
09:30 "Парижки лудории" - игрален филм, Франция
11:00 "Баща в командировка" реж. Емир Кустурица
13:15 Избрано от репортерите на Би Ай Ти
14:00 "Културно" - предаване за култура (п)
15:00 "Аз уча английски" с Николая нов сезон (п)
15:30 "Епизод" (п)
16:30 "Висоцки. Благодаря, че съм жив!"- игрален филм, Русия
18:30 "Просто Диков" авторско предаване на Сашо Диков премиера
22:00 "Лов на пирани" - игрален филм, Русия
00:00 "Аз уча английски" с Николая нов сезон (п)
00:30 "Аз уча английски" с Николая нов сезон (п)
01:00 "Епизод" (п)
02:00 "Новините - на живо от Чикаго
03:00 "КултурНо" (п)
04:00 "Лов на пирани" - игрален филм, Русия (п)
БНТ 2
05:00 Южни хроники: Зад кулисите научнопопулярна поредица /11 епизод/п/
05:30 Раздвижи се с БНТ2 /БНТ 2 Русе/п/
06:00 Вотът на потребителя /п/
07:00 Ангели приятели анимационен сериал /втори сезон, 34 и 35 епизод/
07:30 Да открием Германия /п/
07:55 Стъпка по стъпка /п/
08:00 Потребителската кошница /п/
08:30 Изкуството на 21 век /п/
09:00 Неделна литургия пряко предаване от Варна
10:30 Живот на кръстопът документален филм /п/
11:00 Вотът на потребителя
12:00 Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/
12:30 България 12.30 кратки новини
12:45 Афиш културно-информационно предаване
13:00 Часът на студентите: Ателие
13:30 Три жени в полите на Витоша документален филм
14:50 Пиренеите научнопопулярна поредица /5 епизод/п/
15:20 Симфония за любители на кучета игрален филм /п/
17:00 Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/
17:30 Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
18:30 Америка днес /п/
19:30 България новини
20:00 Сен Тропе: "Актьор по неволя" тв сериен филм, Франция /458 епизод/
20:50 Концерт на Кичка Бодурова
22:30 Европейски пари за инфраструктура филм от ОП "Регионално развитие"
23:00 Стейтън Айланд игрален филм /САЩ, Франция, 2009 г./, режисьор Джеймс Демонако, в ролите: Итън Хоук, Винсънт Д`Онофрио, Сиймор Касел, Джулиан Никълсън и др.(16)
00:35 България новини /п/
01:05 Сен Тропе: "Актьор по неволя" тв сериен филм, Франция /458 епизод/п/
01:55 Афиш /п/
02:10 Стейтън Айланд игрален филм /п/(16)
03:45 Културата на 21 век
04:15 Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
04:45 Ай да идем /п/
БНТ HD
07:00 Трето полувреме
07:30 Обзор "Лига Европа"
08:00 София - европийска столица на спорта - документален филм
08:30 Извън играта
09:00 Аз съм...
09:15 Футбол: ПАОК - Габала - среща от турнира "Лига Европа"
11:00 Футбол: Ливърпул - Бордо - среща от турнира "Лига Европа"
12:45 Аз съм...
13:00 Стронгмен България - състезание за силни мъже
13:50 Спортни новини
14:00 Трето полувреме
14:40 Световна купа по биатлон: единична смесена щафета - пряко предаване от Остерсунд /Швеция/
15:35 Обзор "Лига Европа"
16:05 Олимпийската тв история - документален филм
16:25 Световна купа по биатлон: Смесена щафета - пряко предаване от Остерсунд /Швеция/
17:55 Волейбол: ЦСКА - Марица - среща от Националната волейболна лига /жени/, пряко предаване от з. "Васил Симов"
20:00 Световен рали шампионат - обзор на сезона
20:50 Извън играта
21:20 Часът на БНТ HD
21:30 Арена спорт - обзор на деня
22:00 БГ версия - музикално предаване
22:45 Световна купа по биатлон: единична смесена щафета
23:35 Световна купа по биатлон: Смесена щафета
01:00 Футбол: Базел - Фиорентина - среща от турнира "Лига Европа"
BNT World
05:30 Трето полувреме /п/
06:00 Раздвижи се с БНТ2 /БНТ 2 Русе/п/
06:30 Потребителската кошница /п/
07:00 Историята на едно писмо тв филм на Евровизия/п/
07:15 Новото братче тв филм на Евровизия/п/
07:30 Избрано от "Добро утро с БНТ 2"
09:00 В кадър: Пътят на бежанците към Германия /п/
09:30 Бразди
10:00 Иде нашенската музика фолклорно шоу
11:00 Вяра и общество с Горан Благоев
12:00 По света и у нас
13:00 Извън играта
13:30 Шоуто на Канала /п/
14:30 Афиш културно-информационно предаване
14:45 Библиотеката
15:45 Европейски дневник /п/
16:00 Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/
16:30 Отблизо с Мира
17:30 Време за губене /п/
18:00 Волейбол/жени/: ЦСКА - Марица среща от пети кръг на НВЛ "Демакс +" - пряко от зала "Васил Симов" София
20:00 По света и у нас
20:45 Детски песенен конкурс на Евровизия 2015: Финал /п/
23:15 Часът на студентите: Ателие
23:45 По света и у нас
23:50 Европейски маршрути
00:00 Спортна треска
01:15 Нощни птици
02:15 Операторски дебюти в българското кино: "Дом за нежни души" /оператор Ели Михайлова/ игрален филм /1980 г./п/
03:30 Европейски дневник /п/
03:45 Библиотеката /п/
04:45 Спортна треска /п/
TV1 (Болгария)
05:00 "Нотни булеварди"
05:30 "Студентски етюди"- Нов Български Университет
06:00 "Шпионката на Коко"
06:30 "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
07:00 Час за медитация
07:50 "Събуди се с усмивка"
08:00 "Петолиния" - музикален микс
09:00 "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
09:30 "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
10:00 Документален филм
10:30 "Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 /п./
11:30 "Петолиния" - музикален микс
13:30 "Студентски етюди" - НБУ представя
14:00 "Шпионката на Коко" - скрита камера
14:30 "Пъстра шевица" - фолклор
15:30 Документален филм
16:30 "Фортисимо Фамилия" - музика на деца и родители
17:00 "Нотни булеварди"
17:15 "Студентски етюди"- НХА представя
17:30 "Пътят" - авторско предаване на ТВ1 /п./
18:30 "Viva la musica!"
20:00 Игрален филм
22:00 "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер/п./
22:30 "Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1
23:30 Серенада - музика за лека нощ
00:00 "Пътят"- предаване на ТВ1 /п./
01:00 "Петолиния" - музикален микс
03:00 "Студентски етюди" - НБУ представя
03:30 "Шпионката на Коко" - скрита камера /п./
04:00 "Пъстра шевица" - фолклор
VTV (Болгария)
05:00 Документален филм /п/
06:00 Eкология
06:30 Документален филм/п/
07:30 "Открития" - документална поредица
08:30 Eкология
09:00 "ТВ меню"
09:30 Анимационен филм/п/
10:30 Документален филм
11:30 "Животът днес" - документална поредица /п/
12:00 "Проект - Земя" - документален филм - 2 ч.
12:30 Документална поредица /п/
13:00 "Бунтовничка" - военна драма, Канада, режисьор Ким Нгуен, с участието на Рейчъл Мванза, Алан Лино, Мик Ели Бастиен и др. Награда за най-добра женска роля на Рейчъл Мванза, Берлинале 2012 г.
14:30 Eкология
15:30 "ТВ меню"
16:00 "Открития" - документална поредица/п/
16:30 Тв сериал
18:00 Документален филм/п/
18:30 Eкология
19:30 "Черни коне" - Сърбия/Черна гора, 12 сериен телевизионен филм, режисьор Любиша Самарджич, участват: Калина Ковачевич, Бранислав Трифунович, Мария Каран, Игор Джорджевич, Рада Джуричин, Марта Узелац, Любиша Самарджич и др.- 7,8 еп. - премиера
21:00 Eкология
21:30 "Злато" - драма, Русия, режисьор Андрей Мармонтов, с участието на Сергей Безруков, Ирина Скобцева, Андрей Мерзликин, Михаил Пореченков, Ана Герман, Алексей Шемес и др.
23:30 Документална поредица
00:00 Eкология
00:30 Сериен филм /п/
03:30 Документален филм/п/
04:20 "ТВ меню"/п/
Агро ТВ
05:20 Седмичен обзор - п
05:55 Прогноза за времето и агропрогноза
06:00 Документален филм - повторение
06:40 Прогноза за времето и агропрогноза
06:45 Агротема
07:00 Акценти
07:10 Прогноза за времето и агропрогноза
07:15 Агрокоментар
07:20 Агротема
07:30 Агрофорум - повторение
08:00 Акценти
08:15 Прогноза за времето и агропрогноза
08:25 Борсова информация
08:30 Агрокоментар
08:35 Агротема
08:50 Музикална пауза
09:00 Акценти
09:15 Прогноза за времето и агропрогноза
09:20 Борсова информация
09:25 Агрокоментар
09:30 Агротема
09:40 Агромаркет
10:00 Акценти
10:10 Прогноза за времето и агропрогноза
10:15 Борсова информация
10:20 Агротема
10:30 Агрофорум - повторение
11:00 Новини
11:15 Прогноза за времето и агропрогноза
11:25 Борсова информация
11:30 Агрокоментар
11:35 Агротема
11:50 Музикална пауза
12:00 Акценти
12:15 Прогноза за времето и агропрогноза
12:25 Борсова информация
12:30 Агрокоментар
12:35 Агротема
12:50 Музикална пауза
13:00 Акценти
13:10 Прогноза за времето и агропрогноза
13:15 Агрокоментар
13:20 Агротема
13:30 Зоологика - п
14:00 Акценти
14:10 Прогноза за времето и агропрогноза
14:15 Агрокоментар
14:20 Агротема
14:30 Ключът към успеха - Агрозона - повт.
15:00 Акценти
15:15 Прогноза за времето и агропрогноза
15:25 Борсова информация
15:30 Агрокоментар
15:35 Агротема
15:50 Музикална пауза
16:00 Новини
16:10 Прогноза за времето и агропрогноза
16:15 Борсова информация
16:20 Агротема
16:30 Агрофорум - повт.
17:00 Акценти
17:10 Прогноза за времето и агропрогноза
17:15 Борсова информация
17:20 Агрокоментар
17:25 Агротема
17:35 Агромаркет
18:00 Говори България - премиера
18:55 Прогноза за времето и агропрогноза
19:00 Акценти
19:10 Прогноза за времето и агропрогноза
19:15 Борсова информация
19:20 Агрокоментар
19:25 Агротема
19:40 Агромаркет
20:00 Акценти
20:05 Прогноза за времето и агропрогноза
20:10 Агрокоментар
20:15 Агротема
20:25 История на храните - премиера
20:30 Брюксел в превод - премиера
21:10 Прогноза за времето и агропрогноза
21:20 Борсова информация
21:25 Агрокоментар
21:30 Агротема
21:40 Телепазарен прозорец - Бизнес новини
22:00 Акценти
22:05 Прогноза за времето и агропрогноза
22:10 Борсова информация
22:15 Агротема
22:25 История на храните
22:30 Брюксел в превод -
23:10 Прогноза за времето и агропрогноза
23:15 Борсова информация
23:20 Агрокоментар
23:25 Агротема
23:35 История на храните
23:40 Агромаркет
23:55 Музикална пауза
Fiesta
06:00 Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения
06:30 Фитнес на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура
07:00 Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения
07:30 Методът "Пилатес" - поредица с упражнения за хармония на духа и тялото
08:00 Кючек за начинаещи - изкуството на ориенталските танци
08:30 Телепазарен прозорец
08:45 Хапките на Боб
09:00 Фитнес на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура
09:30 Изяж Азия - поредица за азиатска кухня
10:00 Мисис Чайлд и Мосю Пепен - кулинарна класика за всеки ден - звезден кулинарен дует
10:30 Какво да вечеряме със Сара - поредица за ежедневна кухня
11:00 Кварталът на кулинарния дракон - нова поредица с Мартин Йен
11:30 Странстващият готвач - комедийно кулинарно шоу
12:00 Кулинарна корида с дон Хосе - поредица за испанска кухня
12:30 Кулинарните приключения на Тод Инглиш - рецепти от цял свят
13:00 Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения
13:30 Методът "Пилатес" - поредица с упражнения за хармония на духа и тялото
14:00 Фитнес на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура
14:30 Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения
15:00 Телепазарен прозорец
15:15 Хапките на Боб
15:30 Изяж Азия - поредица за азиатска кухня
16:00 Мисис Чайлд и Мосю Пепен - кулинарна класика за всеки ден - звезден кулинарен дует
16:30 Какво да вечеряме със Сара - поредица за ежедневна кухня
17:00 Хапките на Боб
17:15 Телепазарен прозорец
17:30 Кварталът на кулинарния дракон - нова поредица с Мартин Йен
18:00 Странстващият готвач - комедийно кулинарно шоу
18:30 Кулинарна корида с дон Хосе - поредица за испанска кухня
19:00 Кючек за начинаещи - изкуството на ориенталските танци
19:30 Изяж Азия - поредица за азиатска кухня
20:00 Мисис Чайлд и Мосю Пепен - кулинарна класика за всеки ден - звезден кулинарен дует
20:30 Какво да вечеряме със Сара - поредица за ежедневна кухня
21:00 Кварталът на кулинарния дракон - нова поредица с Мартин Йен
21:30 Странстващият готвач - комедийно кулинарно шоу
22:00 Кулинарна корида с дон Хосе - поредица за испанска кухня
22:30 Кулинарните приключения на Тод Инглиш - рецепти от цял свят
23:00 Всеки ден ала Жак Пепен - кулинарно шоу за делнична кухня
23:30 Стопанинът на лозовата долина - поредица за калифорнийска кухня
00:00 Сладкият живот на Дейвид Роко - забавна поредица за регионална италианска кухня
00:30 Майстори готвачи - поредица за висша кулинария
01:00 Целувките на Анна - поредица за сладкарски техники и рецепти
01:30 Италианска идилия с Лидия - поредица за традиционна италианска кухня
Da Vinci Learning
05:15 "Футурис"
05:30 "Природни технологии"
06:20 "Футурис"
06:30 "Сурова наука"
07:00 "Имало едно време"
08:00 "Всичко за изкуството"
08:30 "Фактология"
09:00 "Всичко за децата"
09:30 "Въпроси от науката"
10:00 "Чудата наука"
10:30 "Имало едно време"
11:00 "Всичко за децата"
11:30 "Марви Хамър"
12:00 "Удивителни създания"
12:30 "Всичко за изкуството"
13:00 "Фактология"
13:30 "Тайната лаборатория на Томас Едисон"
14:00 "Въпроси от науката"
14:30 "Компас на времето"
15:00 "Имало едно време"
15:30 "Марви Хамър"
16:00 "Удивителни създания"
16:30 "Чудата наука"
17:00 "Експресът на учените"
17:30 "Исторически личности"
18:00 "Всичко за изкуството"
18:30 "Фактология"
19:00 "Тайната лаборатория на Томас Едисон"
19:30 "Имало едно време"
20:00 "ГЕОлино"
20:30 "Чудата наука"
21:00 "Туберколоза: бялата смърт"
21:40 "Футурис"
22:00 "Генетичен код"
22:45 "Футурис"
23:00 "Сурова наука"
23:30 "Търсачи на вкаменелости"
00:00 "Тиха революция"
00:45 "Футурис"
01:00 "Супернаука"
01:30 "Великите идеи на Джеймс Мей"
02:30 "Какво е красотата?"
03:30 "e? Проект"
04:00 "В търсене на щастие"
04:30 "Туберколоза: бялата смърт"
Super 7
06:15 "Давай, Диего!", анимация, сезон 4
07:00 "Малкото пони", анимация
07:50 "Team Hot Wheels - подготовка за епичното състезание", анимация
08:40 "Пчеличката Мая", 3D анимация
09:30 "Евър афтър хай - приказен безпорядък", анимация
11:10 "Новите приключения на Питър Пан", анимация
11:35 "Том и Джери хлапаци", анимация, сезон 3
13:45 "Monster High - Boo York, Boo York - един чудовищен мюзикъл!", анимация
15:10 "Якът Шерлок", анимация
15:50 "Фенбой и Чам Чам", анимация, сезон 1
18:00 "Спондж Боб", анимация, сезон 8
20:00 "Епичните приключения на Бъкет и Скинар", сериал, сезон 1
20:25 "Щура наука", сериал, сезон 1
22:15 "Инч Хай, частен детектив", анимация
23:40 "Танцова академия", сезон 3
01:20 повторения
Disney Channel
05:15 Сабрина: Тайната на една вещица
05:40 Art Attack
06:00 Джейк и пиратите от Невърленд
06:15 София Първа
06:40 Мустакат рай
06:45 7 д
07:10 Братя по карате
07:40 Райли в големия свят
08:10 Джеси
08:35 Джеси
09:00 Клонинги в мазето
09:30 Кей Си Под Прикритие
10:00 Не бях аз
10:25 МИКИ МАУС
10:30 Най-добри приятели завинаги!
11:00 Райли в големия свят
11:30 Наследниците
13:25 Най-добри приятели завинаги!
13:50 Братя по карате
14:15 Братя по карате
14:45 Междузвездни войни бунтовницит
15:15 Джеси
15:40 Клонинги в мазето
16:05 Кей Си Под Прикритие
16:35 Не бях аз
17:00 МИКИ МАУС
17:05 Най-добри приятели завинаги!
17:30 Райли в големия свят
18:00 Досиетата О.Б.Г.А.
18:55 Финиъс и Фърб: Последен ден от лятото
20:00 Виолета
20:50 Джеси
21:20 Късмет, Чарли!
21:45 Късмет, Чарли!
22:10 МИКИ МАУС
22:15 AU PAIR 2
00:00 Бранди и господин Уискърс
00:25 Бини и призракът
00:45 Виолета (Violetta)
01:30 Wolfblood
01:55 Ханк Зипзър
02:15 Стридок
02:40 Бранди и господин Уискърс
03:00 Сабрина: Тайната на една вещица
03:25 Бини и призракът
03:45 Wolfblood
04:10 Ханк Зипзър
04:30 Стридок
04:55 Бранди и господин Уискърс
Cartoon Network
05:10 Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)
05:35 Малки Титани: В готовност (Teen Titans Go!)
06:00 Нинджаго - Господари на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
06:25 Нинджаго - Господари на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
06:50 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
07:40 Анджело е върхът (Angelo Rules)
08:10 Джони Тест (Johnny Test)
08:35 НОВ! Ние мечоците (NEW! We Bare Bears)
09:00 НОВ! Стивън Вселенски (NEW! Steven Universe)
09:55 Малки Титани: В готовност (Teen Titans Go!)
10:20 Кларънс (Clarence)
10:50 Чичо Дядко (Uncle Grandpa)
11:15 Време за приключения (Adventure Time)
12:10 Скуби-Ду мистерия ООД (Scooby-Doo! Mystery Incorporated)
12:35 Шантавите рисунки шоу (The Looney Tunes Show)
13:00 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
13:40 Доктор Пространствени Джинси (Dr. Dimensionpants)
14:10 Нинджаго - Господари на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
14:35 Нинджаго - Господари на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
15:05 Анджело е върхът (Angelo Rules)
15:30 Кларънс (Clarence)
16:00 Чичо Дядко (Uncle Grandpa)
16:35 Време за приключения (Adventure Time)
17:00 Скуби-Ду: Училище за духове (Scooby Doo And The Ghoul School)
18:50 Бен 10: Омнивърс (Ben 10: Omniverse)
19:20 Парк шоу (Regular Show)
20:10 Total Drama: All Stars (Total Drama: All Stars)
20:35 Total Drama: All Stars (Total Drama: All Stars)
21:00 Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)
21:25 Фантастичната четворка (Fantastic Four: World's Greatest Heroes)
21:45 Фантастичната четворка (Fantastic Four: World's Greatest Heroes)
22:10 Кунг фу пилета (Chop Socky Chooks)
23:00 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
23:45 Роботбой (Robotboy)
00:10 Роботбой (Robotboy)
00:35 Елиът Хлапето (ELIOT KID)
01:25 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
02:10 Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)
02:35 Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)
03:01 Анджело е върхът (Angelo Rules)
03:25 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
03:50 Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
04:20 Джони Тест (Johnny Test)
Boomerang
05:00 Pink Panther And Pals
05:22 Pink Panther and Pals
05:35 The Mr. Bean Animated Series
05:46 The Mr. Bean Animated Series
06:00 Oggy And The Cockroaches New
06:20 THE TOM AND JERRY SHOW
07:10 TOM AND JERRY TALES
07:55 Be Cool Scooby Doo New
08:20 What's New Scooby-Doo?
08:40 What's New Scooby-Doo?
09:05 The Mr. Bean Animated Series
09:17 The Mr. Bean Animated Series
09:30 Pink Panther and Pals
09:55 Baby Looney Tunes
10:20 Oggy and the Cockroaches
10:40 THE TOM & JERRY SHOW
11:05 Aloha, Scooby-Doo
12:15 Pink Panther And Pals
13:00 The Garfield Show
13:12 The Garfield Show
13:25 The Mr. Bean Animated Series
13:35 TOM AND JERRY
14:25 Pink Panther And Pals
15:15 Be Cool Scooby Doo New
15:40 The Mr. Bean Animated Series
15:50 The Mr. Bean Animated Series
16:00 Baby Looney Tunes
16:25 Baby Looney Tunes
16:50 The Tom and Jerry Show
17:00 The Tom and Jerry Show
17:10 The Tom and Jerry Show
17:20 The Tom and Jerry Show
17:35 Be Cool Scooby Doo New
18:00 Inspector Gadget
18:11 Inspector Gadget
18:22 Inspector Gadget
18:33 Inspector Gadget
18:45 Pink Panther and Pals
19:10 New The Owl & Co
19:25 Sylvester & Tweety Mysteries
19:50 ROAD RUNNER
20:35 The Looney Tunes Show
20:55 The Looney Tunes Show
21:20 Duck Dodgers
21:40 Duck Dodgers
22:05 Tiny Toon Adventures
22:27 Tiny Toon Adventures
22:49 Tiny Toon Adventures
23:10 TOM AND JERRY
00:15 Pink Panther and Pals
00:35 Pink Panther and Pals
01:00 The Looney Tunes Show
01:20 The Looney Tunes Show
01:45 LazyTown
02:05 LazyTown
02:30 What's New Scooby-Doo?
02:50 What's New Scooby-Doo?
03:15 TOM AND JERRY
04:00 The Looney Tunes Show
04:25 The Mr. Bean Animated Series
04:36 The Mr. Bean Animated Series
04:50 Pink Panther and Pals
EKids
07:00 Бакуган - анимационен сериал
07:30 Покемон - анимационен сериал
08:00 Динофрози - анимационен сериал
08:30 Писма от Феликс - анимационен сериал
09:00 Приключенията на Екхарт - анимац. сериал
09:30 Кученце в джобче - анимационен сериал
10:00 Франклин - анимационен сериал
10:30 Динозавърчета - анимационен сериал
11:00 Чудовище по неволя - анимационен сериал
11:30 Кибербитка - анимационен сериал
12:00 Хари в царството на динозаврите-ан. сериал
12:30 Светът и всичко в него - предаване на Симеон Идакиев
13:30 Ангели и приятели - анимационен сериал
14:00 Писма от Феликс - анимационен сериал
14:30 Динофрози - анимационен сериал
15:15 Хари в царството на динозаврите-ан. сериал
15:30 Доктор Снагълс - анимационен сериал
16:00 "Мини Мис и Мини Мистър" с Илиана Балийска
16:45 Ангели и приятели - анимационен сериал
17:00 Плодчетата - анимационен сериал
17:30 Грижовните мечета - анимационен сериал
18:00 Ангели и приятели - анимационен сериал
18:30 Кученце в джобче - анимационен сериал
19:00 Покемон - анимационен сериал
19:30 Ърки и Пърки - анимационен сериал
20:00 Следотърсачът - игрален филм
Nickelodeon
05:15 Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец
05:35 Пингвините от Мадагаскар
06:00 Дора изследователката
06:20 Умизуми
06:45 Тикити Ток
06:55 Щраусчето Олив
07:00 Щраусчето Олив
07:10 Дора изследователката
07:40 Малкото царство на Бен и Холи
07:50 Малкото царство на Бен и Холи
08:05 Пламъчко и машините
08:35 Пес патрул
08:55 Уинкс Клуб
09:25 Уинкс Клуб
09:50 Кръстници вълшебници
10:20 Кръстници вълшебници
10:45 Санджей и Крейг
11:10 Санджей и Крейг
11:25 Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец
11:50 Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец
13:30 Викторично
13:55 Биг Тайм Ръш
14:20 Marvin Marvin
14:50 Спонджбоб Квадратни Гащи
15:15 Спонджбоб Квадратни Гащи
15:45 Пингвините от Мадагаскар
16:10 Пингвините от Мадагаскар
16:25 Кръстници вълшебници
16:50 Ай Карли
17:15 Биг Тайм Ръш
17:45 Викторично
18:10 Ай Карли
18:35 Спонджбоб Квадратни Гащи
19:00 Костенурките нинджа
19:25 Пингвините от Мадагаскар
19:50 Опасният Хенри
20:15 Тандърмен срещу Тандърмен
20:45 Bella and the Bulldogs
21:10 Сам и Кет
21:40 Спонджбоб Квадратни Гащи
21:55 Аватар: Легенда за Анг
22:20 Биг Тайм Ръш
22:45 Биг Тайм Ръш
23:15 Пингвините от Мадагаскар
23:40 Пингвините от Мадагаскар
00:05 Ай Карли
00:35 Ай Карли
00:55 Викторично
01:25 Викторично
01:50 Биг Тайм Ръш
02:15 Биг Тайм Ръш
02:40 Уинкс Клуб
03:05 Уинкс Клуб
03:25 Моят живот сред момчета
03:50 Моят живот сред момчета
04:10 Ай Карли
04:35 Ай Карли
04:55 Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец
Disney Junior
05:00 ART ATTACK
05:25 HENRY HUGGLEMONSTER
05:35 CALIMERO S1(CEMA)
05:50 ZOU
06:00 Loopdidoo
06:15 Art Attack
06:35 HENRY HUGGLEMONSTER
06:50 CALIMERO S1(CEMA)
07:00 Zou
07:20 Loopdidoo
07:35 ART ATTACK
08:00 CALIMERO S1(CEMA)
08:10 Zou
08:25 Limon and Oli
08:35 CAPTAIN JAKE AND THE NEVER LAND PIRATES S4 (CEMA)
09:05 SOFIA THE FIRST
09:30 MILES FROM TOMORROW
10:00 Mickey Mouse Clubhouse
10:30 DOC MCSTUFFINS
11:00 SOFIA THE FIRST
11:30 CAPTAIN JAKE AND THE NEVER LAND PIRATES S4 (CEMA)
11:55 MILES FROM TOMORROW
12:25 MILES FROM TOMORROW
12:55 MILES FROM TOMORROW
13:20 MILES FROM TOMORROW
13:45 Miles from Tomorrow
14:00 Sofia The First
14:30 Sofia The First
14:55 Sofia The First
15:20 Sofia The First
15:50 Sofia The First
16:15 SOFIA THE FIRST
16:45 JAKE AND THE NEVER LAND PIRATES
17:10 ALADDIN
17:40 Adventures of the Gummi Bears
18:10 CHIP N DALE RESCUE RANGERS
18:35 CAPTAIN JAKE AND THE NEVER LAND PIRATES S4 (CEMA)
19:00 MILES FROM TOMORROW
19:30 Sofia The First
19:55 DOC MCSTUFFINS
20:15 JAKE AND THE NEVER LAND PIRATES
20:45 Sheriff Callie's Wild West
21:05 Mickey Mouse Clubhouse
21:35 SOFIA THE FIRST
22:00 ALADDIN
22:30 Adventures of the Gummi Bears
23:00 CHIP N DALE RESCUE RANGERS
23:30 Lilo & Stitch
00:00 Nina Needs To Go
00:05 HENRY HUGGLEMONSTER
00:20 CALIMERO S1(CEMA)
00:35 Zou
00:50 Loopdidoo
01:05 Art Attack
01:30 HENRY HUGGLEMONSTER
01:45 CALIMERO S1(CEMA)
02:00 Zou
02:15 Loopdidoo
02:30 ART ATTACK
02:55 HENRY HUGGLEMONSTER
03:05 CALIMERO S1(CEMA)
03:20 Zou
03:30 Loopdidoo
03:45 Art Attack
04:10 HENRY HUGGLEMONSTER
04:20 CALIMERO S1(CEMA)
04:35 Zou
04:45 Loopdidoo
Discovery Channel
05:10 Неостаряващите коли на Куба: Специалистът
06:00 Как са го направили?: Бензин/Швейцарско ножче
06:25 Как са го направили?: Килим/"Лего"
06:50 Бързи и шумни: Националната "хот род" асоциация (NHRA) и розов кадилак от 1955 г., Част I
07:40 Автоработилницата на аутсайдерите: Ремонтиране на пикап Шевролет от 1969 г., част I
08:35 Екстремни колекционери на коли: Епизод 3
09:30 Как се прави...: Гаечен ключ
10:00 Да продадеш колата си: Най-доброто от Америка
11:00 Обърни го на печалба: Лаборатория за наркотици
11:30 Обърни го на печалба: Кърваво местопрестъпление
12:00 Войни за имоти: Скрито съкровище
12:30 Войни за имоти: Разследване
13:00 В преследване на класически автомобили: Жажда за скорост!
13:30 В преследване на класически автомобили: Златото на Вегас!
14:00 Злато в гаража: Епизод 9
14:30 Злато в гаража: Епизод 10
15:00 Империята на трошките: Да гасиш пожари
16:00 Тествай колата ми, направих я сам!: Епизод 3
17:00 Идрис Елба - без ограничения: Драг състезания
18:00 Опасно за живота: Хората - опитни мишки
19:00 Островът на 13-те с Беър Грилс: Епизод 5
20:00 Голи и уплашени: На ръба на лудостта
21:00 Менхънт: Монголия
22:00 Хищници отблизо с Джоел Ламбърт: Акули
23:00 Смъртоносен улов: Аз съм капитанът
00:00 Най-ужасните в света...: Пътувания
01:00 Жив съм: Нов ден
01:50 Голи и уплашени: На ръба на лудостта
02:40 Менхънт: Монголия
03:30 Хищници отблизо с Джоел Ламбърт: Акули
04:20 Смъртоносен улов: Аз съм капитанът
Discovery Science
05:24 Ловци на митове
06:12 Ловци на митове
07:00 Фабрика за храна
07:25 Фабрика за храна
07:50 Фабрика за храна
08:15 Фабрика за храна
08:40 Фабрика за храна
09:05 Фабрика за храна
09:30 Фабрика за храна
09:55 Фабрика за храна
10:20 Фабрика за храна
10:45 Фабрика за храна
11:10 Как се прави...
11:35 Как се прави...
12:00 Как се прави...
12:25 Как се прави…
12:50 Как се прави...
13:15 Как се прави…
13:40 Как се прави…
14:05 Как се прави…
14:30 Как се прави…
14:55 Как се прави...
15:20 Не можеш да докоснеш лакътя си с език
15:45 Не можеш да докоснеш лакътя си с език
16:10 Какво може да се обърка?
17:00 Първични връзки
17:50 Джо Роган поставя под въпрос всичко
18:40 Фабрика за къщи
19:05 Фабрика за къщи
19:30 Неразкритите досиета на НАСА
20:20 Неразкритите досиета на НАСА
21:10 Неразкритите досиета на НАСА
22:00 Неразкритите досиета на НАСА
22:50 Неразкритите досиета на НАСА
23:40 Не можеш да докоснеш лакътя си с език
00:05 Не можеш да докоснеш лакътя си с език
00:30 Какво може да се обърка?
01:20 Първични връзки
02:10 Джо Роган поставя под въпрос всичко
03:00 Фабрика за къщи
03:23 Фабрика за къщи
03:48 Най-великите мисии на НАСА
04:36 Най-великите мисии на НАСА
National Geographic
05:15 Вярно ли е?
05:35 Мигове от катастрофата
06:00 Пробив в системата
06:20 Brain Games 4
06:45 Brain Games 4
07:05 Магистрала през ада
08:00 Магистрала през ада 3
09:00 Пробив
11:00 Следващото Мега цунами
12:00 Летището в Дубай
13:00 Летището в Дубай
14:00 Без закони
15:00 Морски вълци: Северът срещу Юга II
16:00 Космос
17:00 Космос
18:00 Пробив
19:05 Следващото мега-земетресение
21:00 Пробив
00:00 Пробив
02:40 Пробив в системата
03:00 Пробив в системата
03:25 Вярно ли е?
03:45 Вярно ли е?
04:10 Пробив в системата
04:30 Пробив в системата
04:55 Вярно ли е?
National Geographic Wild
05:44 Дивото царство на Африка - Прераждане: Епизод 4
06:31 Алфа кучета: Кучешка олимпиада
07:00 Световната животинска мрежа: Х фактор
07:23 Световната животинска мрежа: Оцеляващите в Серенгети
07:47 Дивият Тайланд: Земя на красота и невероятни контрасти
08:34 Дивата Колумбия: Чоко: Дивият бряг на Колумбия
09:20 Върховната животинска класация: Най-миризливите
10:07 Върховната животинска класация: Секс
10:54 Дивата Индонезия: Изгубеният свят на Папуа
11:38 Дивата Индонезия: Острови на чудовища
12:26 Дивата Индонезия: Земя на дракони
13:14 Дивият Тайланд: Земя на красота и невероятни контрасти
14:03 Дивият Тайланд: Забравена и невиждана пустош
14:51 Дивата Индонезия: Острови на чудовища
15:39 Дивата Индонезия: Земя на дракони
16:27 Дивата Колумбия: Чоко: Дивият бряг на Колумбия
17:17 Дивата Колумбия: Серания де ла Макарена: Съкровището на природата
18:08 Дивата Колумбия: Чирибикете: Пътуване до сърцето на Амазонка
19:00 Премиера Най-екстремното в Африка
19:58 Глейшър Бей: Дивият бряг на Аляска
20:54 Най-дивите острови: Борнео
21:50 Най-екстремното в Африка
22:46 Глейшър Бей: Дивият бряг на Аляска
23:42 Дивата Колумбия: Чирибикете: Пътуване до сърцето на Амазонка
00:36 Най-дивите острови: Борнео
01:30 Най-екстремното в Африка
02:26 Глейшър Бей: Дивият бряг на Аляска
03:17 Дивата Индонезия: Острови на чудовища
04:08 Дивата Индонезия: Земя на дракони
04:56 Дивата Колумбия: Чоко: Дивият бряг на Колумбия
Animal Planet
05:02 Шамуари: Сред дивата природа: Епизод 14
05:25 Шамуари: Сред дивата природа: Епизод 15
05:49 Нощ: Жирафи
06:12 Нощ: Слонове
06:36 Мисията на дивака: Треска за злато в Призрачния град
07:00 Мисията на дивака: Трол във въглищата
07:25 Майстори на къщи в клоните на дърветата: Уединена къща в клоните на дърветата - подарък
08:15 Майстори на къщи в клоните на дърветата: Международна дейност: Германия
09:10 Майстори на къщи в клоните на дърветата: Международна дейност: Бразилия
10:05 Майстори на къщи в клоните на дърветата: Международна дейност
11:00 Майстори на къщи в клоните на дърветата: Уединени къщи в клоните на дърветата III
11:55 Укротителката на змии: Епизод 9
12:20 Укротителката на змии: Епизод 10
12:50 Най-смъртоносните змии в Китай
13:45 Остин Стивънс: Повелителят на змиите: Змията, която уби Клеопатра
14:40 Остин Стивънс: Повелителят на змиите: В търсене на летящата змия
15:35 Остин Стивънс: Повелителят на змиите: Най-вълнуващите моменти на Остин Стивънс - част 1
16:30 Остин Стивънс: Повелителят на змиите: Най-вълнуващите моменти на Остин Стивънс - част 2
17:25 Най-смъртоносните змии в Китай
18:20 Остин Стивънс: Повелителят на змиите: Змията, която уби Клеопатра
19:15 Остин Стивънс: Повелителят на змиите: В търсене на летящата змия
20:10 Остин Стивънс: Повелителят на змиите: Най-вълнуващите моменти на Остин Стивънс - част 1
21:05 Остин Стивънс: Повелителят на змиите: Най-вълнуващите моменти на Остин Стивънс - част 2
22:00 Речни чудовища: Ядрен убиец
22:55 Укротителката на змии: Епизод 9
23:20 Укротителката на змии: Епизод 10
23:50 Най-смъртоносните змии в Китай
00:45 Остин Стивънс: Повелителят на змиите: Змията, която уби Клеопатра
01:40 Остин Стивънс: Повелителят на змиите: В търсене на летящата змия
02:35 Остин Стивънс: Повелителят на змиите: Най-вълнуващите моменти на Остин Стивънс - част 1
03:25 Остин Стивънс: Повелителят на змиите: Най-вълнуващите моменти на Остин Стивънс - част 2
04:15 Най-смъртоносните змии в Китай
Viasat Nature
05:00 Сафари парк: Дивият живот в Африка (7)
05:50 Ветеринарна клиника за дребни животни (8)
06:15 Ветеринарна клиника за дребни животни (9)
06:40 Зоопаркът - Дъблин (3)
07:05 Зоопаркът - Дъблин (4)
07:30 Зоопаркът - Дъблин (5)
08:00 Зоопаркът - Дъблин (6)
08:30 Природата на Великобритания (6)
09:20 Пасека: Великденското слонче
10:15 Слонско семейство
11:10 Патрулиращи кучета (5)
11:35 Патрулиращи кучета (6)
12:00 Патрулиращи кучета (7)
12:25 Патрулиращи кучета (8)
12:50 Природата на Великобритания (7)
13:40 Джими Дохърти в градината на Дарвин (3)
14:40 Купих си собствена тропическа гора (1) (Р)
15:40 Купих си собствена тропическа гора (2) (Р)
16:40 Яростни нападения (3)
17:30 Замръзнала планета (4)
18:20 Австралия - едно пътуване през еволюцията
19:10 Приют за носорози (4)
20:05 Родени в дивата природа (4)
21:00 Супер-ветеринар (2)
21:50 Гигантите на природата отвътре (6)
22:55 Микросветове в природата (14) (Р)
23:20 Микросветове в природата (16) (Р)
23:50 Пасека: Великденското слонче
00:45 Слонско семейство
01:40 Сафари парк: Дивият живот в Африка (9)
02:30 Сафари парк: Дивият живот в Африка (10)
03:20 Природата на Великобритания (5)
04:10 "Харнас" - убежище за диви животни (17)
Viasat History
05:05 Историята на жените в изкуството (3)
06:05 По железопътните линии на империята на двуглавия орел (1)
07:00 Пътници във времето (4)
07:50 Коптските мумии от Антинополис
08:45 Тайната война (12) (Р)
09:45 Източна Прусия по времето на Хитлер (1)
10:35 Викингите (2)
11:30 Тайните на замъка (2)
12:35 Строители на замъци (1)
13:30 Годен да управлява: как кралските заболявания променят историята (3)
14:35 Историята на жените през 17 век - блудници, домакини и героини (3)
15:40 Жените, които оставиха следа в историята (3)
16:35 Майстори на шпионажа (3)
17:25 Ватиканът и Третият райх
18:20 Източна Прусия по времето на Хитлер (1)
19:10 Подемът на цивилизацията (2)
20:05 Строители на замъци (1)
21:00 Тайните на Библията (11)
21:55 Жана д'Арк: войн на бога
22:50 Ватиканът и Третият райх
23:45 Загадки в музея (28) (Р)
00:30 Апокалипсисът на неандерталците (2)
01:25 Викингите (2)
02:15 Колизеумът: цялата история (2)
03:05 Пътници във времето (4)
03:55 Загадки в музея (28) (Р)
04:40 Времето, което промени света (2)
Viasat Explorer
06:00 Брегова охрана - Аляска (10)
07:15 Търсачи на съкровища (8)
08:00 Търсачи на съкровища (1)
08:45 Автомобилни експерти (3)
09:10 Лиценз за петролни сондажи (8)
09:55 Лиценз за петролни сондажи (1)
10:45 "Призраци от автоморгата" (8)
11:30 Призраци от автоморгата (8)
12:15 Царе на строителството с дървен материал (5)
13:00 Царе на строителството с дървен материал (6)
13:45 Царе на строителството с дървен материал (4)
14:30 Царе на дърворезбата (9)
14:50 Царе на дърворезбата (10) (Р)
15:15 Проектиране и създаване (3)
16:15 Проектиране и създаване (4)
17:05 Страхотни изобретения (17)
17:35 Страхотни изобретения (18)
18:00 Опасни пътища (1)
19:00 Царе на строителството с дървен материал (1)
19:45 Мащабни продажби (12)
20:05 Мащабни продажби (13)
20:30 Превозвачи на къщи (7)
20:50 Превозвачи на къщи (8)
21:15 Търсачи на съкровища (1) (Р)
22:00 Царе на дърворезбата (9)
22:20 Царе на дърворезбата (10) (Р)
22:45 Смъртоносен боец (6)
23:30 Подводен риболов (6)
00:15 Треска за нефрит (3)
Viasat Nature / History HD
05:20 Боен клуб: История на насилието (3)
06:10 Загадки в музея (3) (6)
07:00 Зоопаркът - Дъблин (3)
07:25 Зоопаркът - Дъблин (4)
07:50 Зоопаркът - Дъблин (5)
08:15 Зоопаркът - Дъблин (6)
08:40 Зоопаркът - Дъблин (1)
09:05 Зоопаркът - Дъблин (2)
09:30 Зоопаркът - Дъблин (3)
09:55 Зоопаркът - Дъблин (4)
10:20 Зоопаркът - Дъблин (5)
10:45 Зоопаркът - Дъблин (6)
11:15 Надежда за дивата природа (7)
12:05 Зооспасители 24/7 (17)
12:50 Натурополис (2)
13:45 Превозвачи на животни (13)
14:10 Превозвачи на животни (1)
14:40 Експедиция в Бирма (1)
15:30 Купих си собствена тропическа гора (3) (Р)
16:30 Гигантите на природата отвътре (5)
17:20 Мартин Клунс: Последният оцелял лемур
18:10 Една година в дивата природа (3)
19:00 Загадки в музея (9)
19:50 Тайните на замъка (2)
20:50 Живот по времето на Исус (2)
21:45 Загадки в музея (32) (Р)
22:30 Загадки в музея (10)
23:15 Най-кървавата династия на Великобритания (3)
00:05 Барак Обама: Големите очаквания (1)
00:55 Барак Обама: Големите очаквания (2)
01:50 Загадки в музея (32) (Р)
02:35 Загадки в музея (10)
03:20 Времето, което промени света (8)
03:45 Пътници във времето (3)
04:30 Пътници във времето (4)
History Channel
05:00 Къса предавка: Завръщането на кабриото
06:00 Камиони по леда: Епизод 10
07:00 В търсене на изгубените гиганти: В пещерата с костите
10:00 РЕСТАВРАТОРИ: Да яхнеш бурята
10:30 РЕСТАВРАТОРИ: По-добре не избързвай
11:00 Камиони по леда: Епизод 9
12:00 На лов за автомобили: Твърде много части, твърде много проблеми
15:00 Американски антиквари: Нека сме искрени като Франк
16:00 НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Перис винаги ще го има
16:30 НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Всичко е илюзия
17:00 Надпревара за находки - Тексас: Навред в Тексас попадаш на Сони
17:30 Надпревара за находки - Тексас: Войни на територията на Кени Стоу
18:00 Надпревара за находки: Ню Йорк: Ловци на търгове
18:30 Надпревара за находки: Ню Йорк: Злато от Ист Ривър
19:00 НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Стълкновение в Тинсълтаун
19:30 Спецове в заложната къща: Г-н Готин
20:00 Американски антиквари: Нека сме искрени като Франк
22:00 Планинари: Епизод 11
23:00 Хората от блатата: Денят на решението
00:00 Къса предавка: Нещото
01:00 Планинари: Епизод 11
02:00 Хората от блатата: Денят на решението
04:00 Къса предавка: Нещото
ID Extra
05:24 Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Секс, смърт и видео
06:12 По следите на едно убийство: Скициране
07:00 Пола Зан разглежда случая: Мрежа от лъжи
07:50 Почти ми се размина: Туристи на прицел
08:40 Почти ми се размина: Суперзвезда
09:30 Почти ми се размина: Ветеран от войната
10:20 Почти ми се размина: Убийството на пастрока
11:10 Почти ми се размина: Обир на заложна къща
12:00 Изчезнали: Мистерия на границата
12:50 Изчезнали: Последен акорд
13:40 Изчезнали: Изчезнал на 4 юли
14:30 Изчезнали: Тайно рандеву
15:20 Изчезнали: Най-тъмната нощ
16:10 За кого съм се оженил?: Началото на края
16:35 За кого съм се оженил?: Заслепен от любов
17:00 За кого съм се оженил?: Двоен живот
17:25 За кого съм се оженил?: Четирима са много
17:50 За кого съм се оженил?: Краят на Уит
18:15 Калифорнийски следовател: От любов по пазаруването
18:40 Калифорнийски следовател: Изчезнали
19:05 Калифорнийски следовател: Вътре в семейството
19:30 Калифорнийски следовател: Кървави следи
19:55 Калифорнийски следовател: Нашата школа
20:20 Кръвожадни роднини: Не заслужавате друго
21:10 Смъртоносни връзки: Твърде далече
22:00 Журнал на убийствата: Да се криеш в сенките
22:50 Поверително от Венити Феър: Избягалият лекар
23:40 Виновни са съпругите: Полигамният пророк
00:30 Обичам да ме лъжеш: Краят на аферата
01:20 Журнал на убийствата: Да се криеш в сенките
02:10 Поверително от Венити Феър: Избягалият лекар
03:00 Смъртоносна религиозност: Храмът на обречените
03:48 Виновни са съпругите: Полигамният пророк
04:36 Кръвожадни роднини: Не заслужавате друго
Crime and Investigation
05:15 Лудото ми бивше гадже: Клевети, гняв и сводници
06:05 СЛЕД ПЪРВИТЕ 48 ЧАСА: Очевидецът
07:00 СЛЕД ПЪРВИТЕ 48 ЧАСА: Посред бял ден
08:00 СЛЕД ПЪРВИТЕ 48 ЧАСА: Приятели за цял живот
09:00 Разтърсващи престъпления: Бомбените атентати в Лондон
10:00 Разтърсващи престъпления: Убийството на Джил Дандо
11:00 Не съм го извършил аз: Роналд Котън
12:00 Убих най-добрия си приятел: Най-шокиращите убийци
13:00 ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Жертва на мафията
14:00 Големият влаков обир: Големият влаков обир
15:00 Убийци: Туклин: Скорпиона
16:00 ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Жертва на мафията
17:00 Убих най-добрия си приятел: Най-шокиращите убийци
18:00 Разтърсващи престъпления: Бомбените атентати в Лондон
19:00 Разтърсващи престъпления: Убийството на Джил Дандо
20:00 Големият влаков обир: Големият влаков обир
21:00 Роднини убийци
22:00 Да измериш злото: Най-страшните убийци на Великобритания: Епизод 2
22:55 Деца убийци: Без очевиден мотив
23:50 Последно сбогом: Иън и Марда
00:20 Последно сбогом: Лора и Минди
00:45 Обладан от демон: Моли/Таниша
01:45 Да измериш злото: Най-страшните убийци на Великобритания: Епизод 2
02:40 Деца убийци: Без очевиден мотив
03:35 Обладан от демон: Моли/Таниша
04:25 Последно сбогом: Иън и Марда
04:50 Последно сбогом: Лора и Минди
Comedy Central Extra
05:20 Drawn Together
05:45 Drawn Together
06:10 Wendell & Vinnie
06:35 Wendell & Vinnie
07:00 SpongeBob SquarePants
07:30 SpongeBob SquarePants
08:00 SpongeBob SquarePants
08:30 SpongeBob SquarePants
09:00 SpongeBob SquarePants
09:30 See Dad Run
10:00 See Dad Run
10:30 I Live With Models
11:00 Brotherhood
11:30 Viva La Bam
12:00 Viva La Bam
12:30 Viva La Bam
13:00 Viva La Bam
13:30 Viva La Bam
14:00 The King Of Queens
14:30 The King Of Queens
15:00 The King Of Queens
15:30 The King Of Queens
16:00 The King Of Queens
16:30 Accidentally On Purpose
17:00 Accidentally On Purpose
17:30 Real Husbands of Hollywood
18:00 Second Generation Wayans
18:30 Wendell & Vinnie
19:00 Wendell & Vinnie
19:30 Police Squad
20:00 Police Squad
20:30 See Dad Run
21:00 See Dad Run
21:30 The Millers
22:00 The Millers
22:30 Out Of Practice
23:00 Out Of Practice
23:30 I Live With Models
00:00 Brotherhood
00:30 Reno 911
01:00 Reno 911
01:30 South Park
02:00 South Park
02:30 South Park
03:00 South Park
03:25 South Park
03:45 Shorties Watchin' Shorties
04:10 Shorties Watchin' Shorties
04:30 Ugly Americans
04:55 Ugly Americans
Travel TV
05:00 Професия турист-Дубай, филм 3, еп.2
05:30 Искам да съм там - Видин
06:00 Импресия Гърция
06:30 Пътуване с Туарегите, част 1
07:00 Виж България - Храмовете на Кюстендил
07:30 Импресия Версилия
08:00 Музеят на изкуствата Метрополитън, част 2
08:30 Бъди там - България в музика и картини
09:00 Легендите оживяват - с. Кондолово, еп. 7
09:30 Бъди там - България в музика и картини
10:00 Фолклорна трапеза
11:00 Балкан фолк
12:00 Рила
12:30 Природата влезе в душата ми
13:00 Старопланински етюди
13:30 С България в сърцето, 2012, част 1
15:00 Между две реки - Голямата унгарска низина
15:30 Зелен свят - Планински кеклик
16:30 Аз инженерът - 2015 еп.5
17:00 Финна дървена инкрустация от Хаконе
17:30 Искам да съм там - Боянската църква
18:00 Българската следа в "Рали Дакар", част 1
19:00 Палестина - преоткрий сетивата си
19:30 Палестина
20:00 Бъди там - България в музика и картини
20:30 Цветовете на земята
21:00 Виж България - Велинград, спа столицата на Балканите
21:30 Института Франклин - Филаделфия
22:00 Родопите - Планината на Орфей, Тракийското светилище при с.Татул
22:30 Големият потапник в планината Чанбай
23:00 Произведено в Америка - Мичиган
23:30 Бъди там - България в музика и картини
00:00 Да обиколим българските училища - Дупница
00:30 Водопадите
01:00 Големият потапник в планината Чанбай
01:30 Майстор на акварела
02:00 Българската следа в "Рали Дакар", част 1
03:00 Зелен свят - Планински кеклик
03:30 Пътуване с Туарегите, част 2
04:00 Природата влезе в душата ми
04:30 Водопадите в България - Стара планина, част 1
Travel Channel
05:00 Влакове по трудни маршрути
06:00 Странни храни в Америка
07:00 Хотелски тайни и легенди
08:00 Световен пътешественик
09:00 Търсене на дом по света
09:30 Търсене на дом по света
10:00 Реставратори
10:30 Реставратори
11:00 Проектът на Ванила Айс
11:30 Проектът на Ванила Айс
12:00 Екстремни RV каравани
13:00 Затворени и погребани
13:30 Затворени и погребани
14:00 Строителство в Аляска
15:00 Живот край езеро
15:30 Реставратори
16:00 Проектът на Ванила Айс
16:30 Проектът на Ванила Айс
17:00 Най-добрите мотоциклетни маршрути
18:00 Влакове по трудни маршрути
19:00 Африкански мотоциклетни дневници
19:30 Африкански мотоциклетни дневници
20:00 Кулинарните пътешествия на Шейн Дилия - кухнята на маврите
20:30 Кулинарните пътешествия на Шейн Дилия - кухнята на маврите
21:00 Затворени и погребани
21:30 Затворени и погребани
22:00 Най-добрите мотоциклетни маршрути
23:00 Загадки в музея
00:00 Най-ужасяващите места в Америка
01:00 Големи кухни
01:30 Големи кухни
02:00 Странни храни в Америка
03:00 Алкохолно пътешествие
04:00 Екстремни плаващи къщи
Fine Living
05:10 Стаи за милион долара
05:35 Пристрастена към реставрирането
06:00 Особени жилища
06:50 Карибски живот
07:15 Хавайски живот
07:40 Джада вкъщи
08:05 Джада вкъщи
08:30 Здрав апетит с Ели Кригер
09:00 Здрав апетит с Ели Кригер
09:25 Карибски живот
09:50 Хавайски живот
10:15 Пристрастена към реставрирането
10:40 Пристрастена към реставрирането
11:10 Отчайващи пейзажи
11:35 Отчайващи пейзажи
12:00 Вехтошарки
12:25 Вехтошарки
12:50 Модел: Ню Йорк
13:45 Вкусните уикенди на Джада
14:10 Вкусните уикенди на Джада
14:35 Основен ремонт във Вирджиния
15:00 Основен ремонт във Вирджиния
15:25 Нужда от ремонт
16:15 Пристрастена към реставрирането
16:40 Пристрастена към реставрирането
17:05 Особени жилища
18:00 Особени жилища
18:55 Ловци на къщи
19:20 Ловци на къщи
19:45 Хавайски живот
20:10 Карибски живот
20:35 Пристрастена към реставрирането
21:00 Особени жилища
21:55 Основен ремонт с Даръл Хол
22:20 Основен ремонт с Даръл Хол
22:45 Карибски живот
23:10 Хавайски живот
23:35 Най-особените жилища в света
00:00 Ловци на къщи
00:30 Ловци на къщи
00:55 Пристрастена към реставрирането
01:20 Особени жилища
02:10 Пристрастена към реставрирането
02:35 Пристрастена към реставрирането
03:05 Карибски живот
03:30 Хавайски живот
03:55 Особени жилища
04:45 Стаи за милион долара
CNN
05:00 Световен преглед
06:00 Световни новини
07:30 Новини/CNNdotCOM
08:30 Бизнес
09:30 Из Европа
10:30 Спорт
11:30 Световен ритъм
12:30 Спорт
13:30 Горещи точки
14:30 Дипломатически лиценз
15:00 Репортажи
16:30 Африка отблизо
17:30 Спорт
18:30 Новини от шоубизнеса
19:00 Късно издание
20:00 Световни новини
20:30 Нетрадиционен бизнес
21:30 Из Европа
22:30 Артклуб
23:30 CNNdotCOM
00:30 Спорт
01:00 Световен преглед
01:30 Мода
02:30 Азиатско издание
02:45 Азиатски бизнес
03:00 Световен преглед
03:30 Наука и технологии
04:00 CNN & TIME
Sky Sports
07:30 Висшата лига в аванс
08:00 Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
08:30 Голове в неделя
10:30 Футболна сутрин: върховите моменти
12:00 Предаването на Джими Хил
13:30 Голове в неделя
15:30 Футболна сутрин: върховите моменти
17:00 Коледното педаване на Джими Хил
18:30 Голове в неделя
20:30 Футболна сутрин: върховите моменти
22:00 Голове в неделя
00:00 Футбол от Висшата лига
CBS Reality
05:15 "Градска болница" - 30 и 31 еп.
07:00 "Съдия Джуди" - 93 и 94 еп.
07:50 "Доказателства" - 4-8 еп.
09:30 "Истински спасителни операции" - 14 еп.
10:20 "Човекът, чийто ръце избухнаха"
11:10 "Фелдшери" - 20 еп.
12:00 "Богата булка, бедна булка" - 7 еп.
12:50 "Хванати на местопрестъплението" - 19 и 20 еп.
13:40 "Кошмарни съседи" - 5 еп.
14:30 "Съдия Джуди" - 166-170 еп.
16:35 "На пост" - 6 еп.
17:00 "Кола примамка" - 5-6 и 1-2 eп.
18:40 "Кошмарни съседи" - 5 еп.
19:30 "Хванати на метопрестъплението" - 19 и 20 еп.
20:20 "Истински спасителни операции" - 14 еп.
21:10 "На косъм" - 4 и 5 еп.
22:00 "Доналд Макинтайър: Нерешено" - 2 еп.
22:50 "Прелюбодейци" - 15 еп.
23:40 "Полицайките от Далас" - 5 еп.
00:30 "Мътните води на престъпността" - 6 еп.
01:20 "24 часа да убиеш" - 8 еп.
02:15 "Жени зад решетките" - 6 еп.
03:05 "На косъм" - 6 еп.
03:35 "Полицайките от Далас" - 5 еп.
04:25 "48 часа" - 19 еп.
CBS Drama
05:45 "Новата зона на здрача" - 17 еп.
06:10 "Приказки от тъмната страна" - 9 и 10 еп.
07:00 "Хавай 5-0" - 20 еп.
07:50 "Сънсет Бийч" - 227-231 еп.
12:00 "Приказки от тъмната страна" - 11 и 12 еп.
12:50 "Новата зона на здрача" - 17 и 18 еп.
13:40 "Матлок" - 1-5 eп.
17:50 "Полицейска жилка" - 6-10 eп.
22:00 "Така е в Есекс" - 9 и 10 еп.
23:00 "ВР5" - еп.1
23:50 "Усърдният Еди" - еп.3-7
04:00 "Така е в Есекс" - 9 и 10 еп.
СКАТ+ [г. Бургас]
05:00 "Елена" - документален филм
05:30 "Спомени за Хайтов" - документален филм, 1 част
06:00 "Сезони 2009" - конкурс за млади изпълнители /1 част
06:30 Класическа музика: Концерт на Младежка филхармония "Бургас" /1 част
07:00 "Фолклорна дъга": "Децата на Орфей" /2 част
07:30 "Фолклорна дъга": Автентични народни песни от Костандово /1 част
08:00 "Фолклорна дъга": "Жажда за огън" - фолклорен спектакъл /1 част
08:30 Неделна света литургия - директно излъчване
10:00 "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ+. Прогноза време. Спорт
10:30 "Водопадите - Песента на водопадите" - документален филм /повторение/ /1 епизод
11:00 Класическа музика: Концерт на Академичен оркестър към ДМА"Проф.П.Владигеров" /2 част
11:30 "Елена" - документален филм /повторение/
12:00 "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ+. Прогноза време. Спорт
12:30 "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
13:00 "Храмове на българската памет - Цариброд" - документален филм
13:30 Класическа музика: Изпълнения на Истанбулска филхармония. Солист Минчо Минчев
14:00 "Фолклорна дъга": "Есенни багри от Странджа" - Жечка Сланинкова и Филип Филипов
14:30 "Старопланински водопади" - документален филм /1 част
15:00 "От архивите на "СКАТ"
16:00 "Спомени за Хайтов" - документален филм, 1 част /повторение/
16:30 "Фолклорна дъга": МФФ Бургас 2009 - Откриване /1 част
17:00 "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ+. Прогноза време. Спорт
17:30 "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
18:00 "Фолклорна дъга": "Албена" - Надиграване - танцов спектакъл
18:30 "Есен по родопски" - документален филм
19:00 "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ+. Прогноза време. Спорт
19:30 "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
20:00 "С песните на Верка Сидерова" - документален филм
20:30 "Фолклорна дъга": Концерт на ФА"Дунав" - Видин, 1 част
21:00 "Жеравна 2010" - документален филм
21:30 "Артистът пее и танцува" - спектакъл на ДТ"Адриана Будевска", 2 част
22:00 "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ+. Прогноза време. Спорт
22:30 "Спомени за Хайтов" - документален филм, 2 част
23:00 "Фолклорна дъга": "Златоградски напеви"
23:30 Концерт на камерен ансамбъл "Софийски солисти"
00:00 "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ+. Прогноза време. Спорт
00:30 "Водопадите - Песента на водопадите" - документален филм /повторение/ /1 епизод
01:00 "От архивите на "СКАТ" /повторение/
01:30 "Елена" - документален филм /повторение/
02:00 "Храмове на българската памет - Цариброд" - документален филм
02:30 "Старопланински водопади" - документален филм /1 част
03:00 "Спомени за Хайтов" - документален филм, 1 част /повторение/
03:30 "Есен по родопски" - документален филм
04:00 "С песните на Верка Сидерова" - документален филм
04:30 "Жеравна 2010" - документален филм
Телекабел
06:10 Съвременни шпиони - документален филм - 1 част
07:00 Детски свят - Покахонтас - 4 епизод
07:30 Детски свят - Франклин - 4 епизод
08:00 Час пик - предаване на Телекабел ТВ
08:10 Исторически календар
08:15 Макондо - драма
10:00 60 минути - предаване на Телекабел ТВ с автор и водещ Марияна Димитрова /повторение/
11:10 Проект земя - документален филм - 2 епизод
12:00 На фокус - коментарна рубрика на Телекабел ТВ
12:15 Исторически календар
12:20 Репортер - предаване на Телекабел ТВ с Надежда Шомова
13:00 Убийства в Мидсамър - криминална поредица 13 сезон - 5 епизод
14:40 Лятото на пинг-понга - семеен
16:30 Час пик - предаване на Телекабел ТВ
16:40 Шпионин - криминална драма
18:30 Фестивал на скоростта - документална поредица - 4 епизод
19:00 Пещера днес - предаване на Телекабел ТВ
19:30 На фокус - коментарна рубрика на Телекабел ТВ
20:00 Нашествията на варварите - комедия
22:00 Велинград отблизо - предаване на Телекабел ТВ с Ангел Узунов
22:35 Час пик - предаване на Телекабел ТВ
22:50 Деца на слънцето - комедия
00:30 Час пик - предаване на Телекабел ТВ
00:45 Тихата планина - драма
02:30 Босове под прикритие - ТВ поредица - 3 сезон - 6 епизод