[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -1
4fun
2023-05-14
05:00 Karaoke w 4FUN.TV
06:00 Karaoke w 4FUN.TV
07:00 4FUN budzi ludzi
09:00 K-pop non stop
10:00 Wiadomixy
11:00 Chcesz? Masz!
12:00 Hop Bęc
14:00 Pożyczone nuty
15:00 Hot Pop
16:00 Ulubiona 20
18:00 Hot Pop
19:00 Versus w 4FUN.TV
20:00 Hity na czacie
21:00 Young Stars w 4FUN.TV
22:00 Najwięcej muzyki
00:00 Karaoke w 4FUN.TV
03:00 Najwięcej muzyki nocą
4fun Dance
2023-05-14
05:00 Karaoke w 4FUN DANCE
06:00 Karaoke w 4FUN DANCE
08:00 Dance na dzień dobry
11:00 Polo Top
13:00 Najwięcej muzyki na imprezę
14:00 Top 20
16:00 Najwięcej muzyki na imprezę
17:00 Top 50 Disco
20:00 Najwięcej muzyki na imprezę
21:00 Disco wizja
22:00 Najwięcej muzyki na imprezę
00:00 Karaoke w 4FUN DANCE
03:00 Najlepsza muzyka nocą
4fun Gold
2023-05-14
05:00 Karaoke
06:00 Budzimy się z 4FUN KIDS
08:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
09:00 Jestem gwiazdą 4FUN KIDS!
11:00 Gimnastyka dla smyka w 4FUN KIDS
12:00 Uczę się angielskiego z 4FUN KIDS
13:00 Kids lista
14:00 Migotki w 4FUN KIDS
15:00 Rysujemy z 4FUN KIDS
16:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
17:00 Dzieciaki rządzą w 4FUN KIDS
18:00 Urodziny w 4FUN KIDS
19:00 Gimnastyka dla smyka w 4FUN KIDS
20:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
21:00 Dziecięce przeboje w 4FUN KIDS
22:00 Zasypiamy z 4FUN KIDS
23:00 Pora relaksu
00:00 Karaoke
03:00 Pora relaksu
Active Family PL
2023-05-14
05:00 Słynne wypadki lotnicze
06:00 Moontalk - Ewa Kasprzyk
07:00 Wielkie Oczy - 10 rzeczy, których nie wiecie o Chinach
08:00 Gordon Ramsay: na ratunek hotelom
09:00 Rekruci
10:00 Zabójcza pogoda
11:00 Moontalk - Dorota Stalińska
12:00 Hakerzy pamięci
13:00 Diana - dzień, w którym świat zapłakał
14:00 Rekruci
15:00 Negocjatorzy
16:00 Family Feud
16:30 Family Feud
17:00 Family Feud
17:30 Family Feud
18:00 Moontalk - Aleksandar Milićević
19:00 Moontalk - Natalia Lesz
20:00 Hakerzy pamięci
21:00 Moontalk - Małgorzata Potocka
22:00 Family Feud
22:30 Family Feud
23:00 Family Feud
23:30 Family Feud
00:00 Słynne wypadki lotnicze
01:00 Kulisy produkcji filmów dla dorosłych
01:30 Kulisy produkcji filmów dla dorosłych
02:00 Słynne wypadki lotnicze
03:00 Słynne wypadki lotnicze
04:00 Słynne wypadki lotnicze
Ale Kino+ HD
2023-05-14
05:42 Zakończenie programu
07:30 Transfer kosmicznej energii
08:00 Matka
08:40 Gdy Hitler ukradł różowego królika
10:50 Na pamięć
12:20 Wimbledon
14:10 Wszyscy wygrywają
16:05 Stan oblężenia
18:10 Pojmani
20:10 Podejrzane | S01E03
21:15 Podejrzane | S01E04
22:20 Erna na wojnie
00:25 Wenus z Willendorfu
00:55 Szesnaście mgnień wiosny
02:10 Cicha noc
03:50 Dalej jest dzień
04:20 Nie widzieliśmy tego, co ja widziałam
04:45 Jestem REN
Animal Planet PL
2023-05-14
05:12 Wszystko o psach - wydanie specjalne - Najbardziej skrajne
06:00 Kłopotliwe zwierzaki - Łakomczuchy | S03
07:00 Ocalić dom - Ogień i złoto | S03
08:00 Cztery kąty, cztery łapy - Pękaty pałac dla świń
09:00 Jak to robią zwierzęta? - Jasnowidzące koty i puchate wydry morskie
09:30 Jak to robią zwierzęta? - Trąby słoni i starożytne zwierzęta
10:00 Kłopotliwe zwierzaki - Pies zniknął | S03
11:00 Ocalić dom - Z powrotem na Alasce | S02
12:00 Cztery kąty, cztery łapy - Szalony wybieg dla kotów
13:00 Wybawcy zwierząt - Roman i droga do wolności | S02E06
14:00 Mój przyjaciel grizzly - Co będzie z Bobem?
15:00 Mój przyjaciel grizzly - Zbiegłe niedźwiedzie
16:00 Pieskie życie - Przetrwają najmilsi
17:00 Ocalić dom - Szalony łoś | S03
18:00 Cztery kąty, cztery łapy - Stodoła za domem
19:00 Irwinowie - następne pokolenie - Paszczak Oscar | S02
20:00 Coyote Peterson na tropie niezwykłych gatunków - Miejskie smoki
20:30 Coyote Peterson na tropie niezwykłych gatunków - W uścisku wielkiego pytona
21:00 Projekt akwarium - Medium z Long Island | S04
22:00 Klan z Alaski - Wiatr i modlitwa | S03
23:00 Najdziksze wyspy Indonezji - Kraina wulkanów
00:00 Najdziksza Europa - Alpy
01:00 Klan z Alaski - O jednego Browna mniej | S03
02:00 Pieskie życie - Przetrwają najmilsi
02:48 Ocalić dom - Szalony łoś | S03
03:36 Cztery kąty, cztery łapy - Stodoła za domem
04:24 Irwinowie - następne pokolenie - Paszczak Oscar | S02
AXN Black HD
2023-05-14
05:20 Blok promocyjny AXN Black
06:05 Totalcar 4 | S04E06
06:40 The Shield: Świat glin 2 | S02E09
07:40 The Shield: Świat glin 2 | S02E10
08:40 The Shield: Świat glin 2 | S02E11
09:40 Justified: Bez przebaczenia | S01E07
10:40 Justified: Bez przebaczenia | S01E08
11:35 Zagubiona tożsamość 4 | S04E13-ost
12:30 Zagubiona tożsamość 5 | S05E01
13:30 Zagubiona tożsamość 5 | S05E02
14:25 Zagubiona tożsamość 5 | S05E03
15:20 Zagubiona tożsamość 5 | S05E04
16:20 Zagubiona tożsamość 5 | S05E05
17:15 Justified: Bez przebaczenia | S01E09
18:10 Justified: Bez przebaczenia | S01E10
19:05 Justified: Bez przebaczenia | S01E11
20:00 Justified: Bez przebaczenia | S01E12
21:00 Potrójne zagrożenie
23:00 Nowe życie | S01E07
23:55 Nowe życie | S01E08
00:55 Rysa | S01E04
01:55 Rysa | S01E05
02:50 Rysa | S01E06
03:50 Rysa | S01E07
04:50 Rysa | S01E8-ost
AXN HD
2023-05-14
05:35 Blok promocyjny AXN
06:25 FBI | S01E05
07:20 Rekrut 5 | S05E11
08:25 The Good Doctor 6 | S06E12
09:25 Zaginiony symbol | S01E01
10:25 Do diabła z miłością
12:40 8 części prawdy
14:25 AXN PlayWatch | E21
14:30 Eagle Eye
17:05 Godzilla
19:55 AXN PlayWatch | E21
20:00 Star Trek
22:45 Cloverfield Lane 10
00:50 Naznaczony: Ostatni klucz
02:55 Chicago Med 3 | S03E04
03:50 Układ | E04
04:50 Układ | E05
AXN Spin HD
2023-05-14
05:35 Totalcar 7 | S07E03
06:05 Celebs in Solitary | S01E05
07:05 Tech Toys | S02E12
07:35 Tech Toys | S02E13
08:05 The Shield: Świat glin 7 | S07E01
09:10 The Shield: Świat glin 7 | S07E02
10:10 The Shield: Świat glin 7 | S07E03
11:10 The Shield: Świat glin 7 | S07E04
12:05 The Shield: Świat glin 7 | S07E05
13:10 The Shield: Świat glin 7 | S07E06
14:10 Candice Renoir 8 | S08E10-ost
15:20 Candice Renoir 9 | S09E01
16:30 Candice Renoir 9 | S09E02
17:40 Candice Renoir 9 | S09E03
18:50 Candice Renoir 9 | S09E04
20:00 Kryształ | S01E01
21:35 Kryształ | S01E02
22:40 Kryształ | S01E03
23:45 Powers 2 | S02E08
00:45 Powers 2 | S02E09
01:40 Powers 2 | S02E10-ost
02:40 Kryształ | S01E01
04:15 Kryształ | S01E02
AXN White HD
2023-05-14
05:00 Ultraviolet 2 | S02E08
05:45 Blok promocyjny AXN White
06:15 Tajemnicze barwy Sycylii | S01E02
07:30 Zniewolona: Felix Austria
09:30 Leo Mattei: Wydział do spraw nieletnich 3 | S03E05
10:40 Leo Mattei: Wydział do spraw nieletnich 3 | S03E06
11:50 Leo Mattei: Wydział do spraw nieletnich 4 | S04E01
12:55 Leo Mattei: Wydział do spraw nieletnich 4 | S04E02
14:05 Leo Mattei: Wydział do spraw nieletnich 4 | S04E03
15:10 Candice Renoir 10 | S10E02
16:20 Candice Renoir 10 | S10E03
17:25 Candice Renoir 10 | S10E04
18:35 Candice Renoir 10 | S10E05
19:50 Candice Renoir 10 | S10E06
21:00 Natręt
23:00 The Good Doctor 5 | S05E11
00:00 The Good Doctor 5 | S05E12
00:55 The Good Doctor 5 | S05E13
01:50 The Good Doctor 5 | S05E14
02:45 Tajemnicze barwy Sycylii | S01E02
03:55 Tajemnicze barwy Sycylii | S01E03
BelSat
2023-05-14
06:00 Аб’ектыў
06:20 Двубой з Віталём Цыганковым
07:05 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
07:45 Мядзведзік Фантазік, мультсерыял, 8 с.
08:00 Між намі, бусламі, мультсерыял, 10 с.
08:25 Экспедыцыя прафесара Губкі, мультсерыял, 10 с.
08:40 Оствінд. Вялікі Аркан (Ostwind - Der grosse Orkan), м/ф
10:20 Хай так TV (сатырычная праграма)
10:45 Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк)
11:00 Вечаровы шпіль
11:20 Украінскі Слуга народу, д/ф
12:15 План: Б (ток-шоу)
13:10 Стагоддзе Вінных (Stulecie Winnych), серыял, 49 с.
13:55 Аер (Tatarak), трагедыя
15:20 1944 Крым. Дэпартацыя, д/ф
16:25 Вяртанне, д/ф
17:00 Мова нанова
17:20 Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма)
17:45 Ваяры
18:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
19:00 Тыдзень
20:35 Трэба пагаварыць
21:00 Амаль што ўдалы план (The Maiden Heist), м/ф
22:30 Утрапёны (Rapl), дэтэктыўны серыял, 24 с.
23:35 Гарадскія летуценніцы (Reveurs de la ville), д/ф
00:50 Вось так (інфармацыйная праграма)
01:45 Тыдзень
03:20 Перапынак у вяшчанні
CANAL+ 1 HD
2023-05-14
05:50 Cztery filiżanki kawy albo trzy
06:05 Miasta rytm - Lublin
07:00 Łapu-capu
07:15 Premierowa jazda - Tomasz Kot | S03
07:30 O miłości dookoła świata
08:50 Noc w muzeum
10:35 Z miłości do mody
12:15 Ze śmiercią jej do twarzy
13:55 Łapu-capu extra
14:25 Kłamczuch
15:55 Piłka nożna: Liga angielska: Everton FC - Manchester City FC
18:00 Piłka nożna: Ekstraklasa - wstęp do meczu
18:25 Piłka nożna: Ekstraklasa: Raków Częstochowa - Lech Poznań
20:30 Liga+ Extra
22:00 Turbokozak
22:30 DNA 2 | S02E04
23:15 Żywa przynęta
00:40 Król internetu
02:15 Kobieta na dachu
03:50 Dublerzy
CANAL+ 4K
2023-05-14
07:00 Patagonia. Życie na krańcu świata | S01E03
07:40 Patagonia. Życie na krańcu świata | S01E04
08:30 Łowcy tajemnic Bałtyku - Rosyjski Kuter Torpedowy | E03
09:15 Łowcy tajemnic Bałtyku - U-768 | E04
10:00 Galapagos | E01
10:45 Galapagos | E02
11:40 Foals - Rip Up the Road
13:30 Najpiękniejsze rzeki świata 2 | S02E10
14:20 Superskały. Historia wykuta w kamieniu | E03
15:20 Gauguin na Tahiti. Raj utracony
17:00 Piłka nożna: Ekstraklasa - wstęp do meczu
17:25 Piłka nożna: Ekstraklasa: Raków Częstochowa - Lech Poznań
19:30 Liga+ Extra
21:00 Il Re. Jego królestwo | S01E07
21:45 Il Re. Jego królestwo | S01E08
22:30 Kobieta na dachu
00:05 Belfer 2 | S02E01
00:55 Belfer 2 | S02E02
01:50 Nielegalni | S01E03
02:50 Czarna domena - Iluzja życia społecznego | E04
03:34 Zakończenie programu
CANAL+ Dokument HD
2023-05-14
05:00 Twardzielki - Magdalena Loska | E09
05:30 Twardzielki - Hanna Gujwan | E10
06:00 O co biega?
06:30 Chwile szczęścia | E01
07:15 Chwile szczęścia | E02
08:10 Rekruci - Koniec z cywilem | E1/10
09:00 Rekruci - Unitarka | E2/10
09:50 Klopp: transfer stulecia
10:40 Śladami Mesjasza
11:50 Polska z góry 4 - Puszcza Kampinoska | S04E02
12:15 Polska z góry 4 - Wielkopolska południowo-zachodnia | S04E03
12:40 Najpiękniejsze rzeki świata 2 | S02E09
13:30 Najpiękniejsze rzeki świata 2 | S02E10
14:20 Najbardziej punktualny pociąg świata. Japońskie linie shinkansen | E01
15:10 Najbardziej punktualny pociąg świata. Japońskie linie shinkansen | E02
16:00 Starożytny Egipt. Najsłynniejsze piramidy
17:00 Botticelli, Florencja i Medyceusze
18:35 Węgiel. Czarny charakter
19:35 Jak Solidarność zmieniła Europę
20:30 Billy Tipton. Muzyk inny niż wszyscy
21:55 Instagram. Życie za filtrem
22:50 Wielka szpera
00:40 Dzik
02:00 O co biega?
02:30 Przykrywkowcy. Podwójna gra - Jak rozpracowano śląską mafię | E03
03:20 Przykrywkowcy. Podwójna gra | E04
04:15 Złombol | E05
CANAL+ Domo HD
2023-05-14
05:00 Lifting wnętrz z Marią Semczyszyn | S01E07
05:30 Remont w 48h 12 | S12E06
06:00 Twój kawałek ogrodu 4 | S04E02
06:35 Gardeners’ World 15 | S15E04
07:45 Telesprzedaż
08:35 Patent na zieleń | S01E05
09:05 Kupione i co dalej? 5 | S05E02
09:30 Tomasz Pągowski. Remont u Ciebie 3 | S03E09
10:00 Daleko od miasta 8 | S08E01
10:30 Dom w miesiąc 2 | S02E01
11:00 Wielkie marzenia w małych przestrzeniach | S01E05
12:05 Kupiliśmy sobie zamek 8 | S08E07
12:55 Prezentownik | S01E02
13:05 Kupiliśmy sobie zamek 8 | S08E08
14:05 Cudotwórcy - dom na lata 3 | S03E06
15:00 Wielkie projekty 20 | S20E04
16:00 Tomasz Pągowski. Remont u Ciebie 3 | S03E09
16:35 Agentki | E01
17:30 Daleko od miasta 9 | S09E09
18:00 Patent na zieleń | S01E05
18:35 Dom w miesiąc 2 | S02E01
19:00 Prezentownik | S01E02
19:10 Ucieczka do miasteczka | S01E02
20:05 Agentki | E02
21:00 Moje niezwykłe B&B 2 | S02E01
21:35 Moje niezwykłe B&B 2 | S02E02
22:10 Cudotwórcy u siebie: Drew się żeni | E02
23:00 Pokochaj swój ogród 10 | S10E07
00:00 Wielkie marzenia w małych przestrzeniach | S01E05
01:05 Pogromcy bałaganu 2 | S02E04
02:00 Małe i wspaniałe 10 | S10E05
02:50 Twój kawałek ogrodu 5 | S05E08
03:15 Pogotowie remontowe Wieśka 3 | S03E07
03:40 Meblokreacje 2 | S02E11
04:05 Hotelowa Polska 2 | S02E05
04:35 Wyzwanie - nowe mieszkanie 14 | S14E04
CANAL+ Family HD
2023-05-14
05:20 ABC gotowania 3 | S03E10
06:00 Enchantimals spotykają Królewskie Enchantimals | E01
06:05 Enchantimals spotykają Królewskie Enchantimals | E02
06:20 Zwierzaki-przebieraki | S01E03
06:30 Zwierzaki-przebieraki | S01E04
06:50 Trolle: Impreza trwa! 2 | S02E03
07:10 Gadający Tom i przyjaciele 5 | S05E07
07:25 Gadający Tom i przyjaciele 5 | S05E08
07:35 Gadający Tom i przyjaciele 5 | S05E09
07:50 Marta mówi! | S01E55
08:15 Marta mówi! | S01E56
08:45 Łapu-capu
09:00 Mój Nikifor
11:00 M jak mięso 5 - Łopatka | E06
11:25 Zgrillowani 3 | S03E04
12:00 Domowa piekarnia Kucharskiego 4 - Bułki na słono i słodko | S04E02
12:25 Majowie: starożytne metropolie | E03
13:30 Twój kawałek ogrodu 3 | S03E07
13:55 Twój kawałek ogrodu 3 | S03E08
14:35 ABC gotowania - kuchnia włoska | E01
15:00 ABC gotowania - kuchnia włoska | E02
15:40 Starożytne cywilizacje Azji | S01E04
16:30 Wiceprezydent. Czekając na awans
18:05 Naturalnie Polska 2 | S02E08
18:30 Miasta z ruin - Berlin | E03
19:25 Prezentownik | S01E02
19:30 Premierowa jazda - Margaret | S03
19:55 Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska: Gran Canaria - Real Madryt
22:15 W imię dziecka
00:10 Niewidzialna
01:50 Złombol | E05
02:35 Ole Śpijsłodko
02:45 Jakubiak rodzinnie 2 | S02E01
03:10 Jakubiak rodzinnie 2 | S02E02
03:30 Jakubiak rodzinnie 2 | S02E03
03:55 Jakubiak rodzinnie 2 | S02E04
04:15 Jakubiak rodzinnie 2 | S02E05
04:40 Jakubiak rodzinnie 2 | S02E06
CANAL+ Film HD
2023-05-14
06:00 Łapu-capu extra
06:30 Sztuczki
08:05 Łapu-capu
08:20 Bliźniacy
10:05 Hollywood Buzz | E23
10:35 Alfred Hitchcock: mistrz suspensu
12:05 Łapu-capu
12:20 Kraina Lata
14:00 Aktualności filmowe+
14:35 Belfast
16:15 Zołza
17:50 Notre-Dame płonie
19:45 Łapu-capu
20:00 Okno na mordercę
21:30 Telefon
22:50 Cicha ziemia
00:40 Pracownik miesiąca
02:05 Wszystkie nasze strachy
03:40 1:11
CANAL+ Kuchnia HD
2023-05-14
05:00 Czy na pewno umiesz gotować? 4 | S04E05
05:30 Czy na pewno umiesz gotować? 4 | S04E06
06:00 Jakubiak w sezonie 4 | S04E04
06:30 Ugotuj mi, mamo! 2 | S02E11
07:00 Łakocie Bożeny Sikoń | S01E06
07:15 Telesprzedaż
08:00 Donal - szybko, smacznie, zdrowo | E05
08:30 Donal - szybko, smacznie, zdrowo | E06
09:00 ABC gotowania - kuchnia turecka - Pieczywo do kebaba | E01
09:30 Tom Kerridge grilluje | E01
10:00 Podróż przez smaki Chin 3 | S03E03
11:00 Podróż przez smaki Chin 3 | S03E04
11:55 Prezentownik | E02
12:00 Jakubiak rozgryza Wietnam - Delta Mekongu | E02
12:30 M jak mięso 5 - Polędwica wołowa | E05
13:00 Zgrillowani 3 | S03E03
13:30 Domowa piekarnia Kucharskiego 4 - Wypieki drożdżowe | S04E01
14:00 Nigel Slater na Bliskim Wschodzie | E01
15:00 ABC gotowania - słodkości - Biszkopt | E01
15:30 Jamie Oliver: 5 składników 2 | S02E05
16:00 Jamie Oliver: 5 składników 2 | S02E06
16:30 M jak mięso 5 - Polędwica wołowa | E05
17:00 Zgrillowani 3 | S03E03
17:30 Jakubiak rozgryza Wietnam - Delta Mekongu | E02
18:00 ABC gotowania - kuchnia turecka - Pieczywo do kebaba | E01
18:30 Wielkie wyzwanie z Jamie Oliverem | S01E07
19:25 Kudłacze na motorach - znów w domu 2 | E06
20:30 Prezentownik | E02
20:35 Kulinarne odkrycia Johna Torode - Irlandia | S01E03
21:30 Paul (w) Hollywood | E03
22:20 John i Lisa - razem w kuchni 5 | S05E09
23:10 Na tropie nowych smaków: Chiny | E09
23:40 Na tropie nowych smaków: Chiny | E10
00:10 Prezentownik | E02
00:15 Postój z Anthonym Bourdainem - Hongkong | S01E03
01:05 Postój z Anthonym Bourdainem - Montreal | S01E04
02:00 Jakubiak - z miłości do lokalności 3 | S03E02
02:30 David w Europie 2 | S02E11
03:00 Desery Dekera 2 | S02E01
03:30 Widelcem po mapie 4 | S04E09
04:00 Zielona rewolucja Marty Dymek 2 | S02E06
04:30 ABC gotowania 6 | S06E01
CANAL+ Premium HD
2023-05-14
05:05 Miasta rytm - Lublin
06:00 Łapu-capu
06:15 Premierowa jazda - Tomasz Kot | S03
06:30 O miłości dookoła świata
07:50 Noc w muzeum
09:35 Z miłości do mody
11:15 Ze śmiercią jej do twarzy
12:55 Łapu-capu extra
13:25 Kłamczuch
14:55 Piłka nożna: Liga angielska: Everton FC - Manchester City FC
17:00 Piłka nożna: Ekstraklasa - wstęp do meczu
17:25 Piłka nożna: Ekstraklasa: Raków Częstochowa - Lech Poznań
19:30 Liga+ Extra
21:00 Turbokozak
21:30 DNA 2 | S02E04
22:15 Żywa przynęta
23:40 Król internetu
01:15 Kobieta na dachu
02:50 Dublerzy
04:45 Warzywa i owoce
CANAL+ Seriale HD
2023-05-14
05:05 Wilk 2 | S02E03
05:15 Wilk 2 | S02E04
05:25 Wilk 2 | S02E05
06:00 Najpiękniejsze rzeki świata 2 | S02E04
06:55 Wszystkie kolory świata 2 - Wenecja i wyspy laguny | S02E14
07:50 Polska z góry 2 - Karkonosze | S02E01
08:15 Aktualności filmowe+
09:00 Młody The Rock 2 | S02E07
09:20 Młody The Rock 2 | S02E08
09:40 Młody The Rock 2 | S02E09
10:00 Młody The Rock 2 | S02E10
10:20 Młody The Rock 2 | S02E11
10:45 Młody The Rock 2 | S02E12
11:05 Młody The Rock 2 | S02E13
11:30 Republika Sary | S01E07
12:10 Republika Sary | S01E08
12:50 Republika Sary | S01E09
13:30 Republika Sary | S01E10
14:10 Republika Sary | S01E11
14:50 Republika Sary | S01E12
15:30 Republika Sary | S01E13
16:15 Święta u Moodych 2 | E01
16:35 Święta u Moodych 2 | E02
16:55 Święta u Moodych 2 | E03
17:15 Święta u Moodych 2 | E04
17:40 Święta u Moodych 2 | E05
18:00 Święta u Moodych 2 | E06
18:20 Święta u Moodych 2 | E07
18:40 Święta u Moodych 2 | E08
19:05 Aktualności filmowe+
19:30 Łapu-capu extra
20:00 Kruk. Szepty słychać po zmroku | E06
21:05 Kruk. Czorny Woron nie śpi | E01
21:55 Kruk. Czorny Woron nie śpi | E02
22:45 Bez powrotu | E03
23:35 Scarlet Hill | E03
00:35 Scarlet Hill | E04
01:30 Planeta Singli. Osiem historii - Test | E03
02:15 Planeta Singli. Osiem historii - Usłysz mnie | E04
03:20 Mały Zgon | E02
04:20 The Office PL 2 - Młodzieżowy wyraz roku | S02E07
04:45 The Office PL 2 - Wadliwa partia | S02E08
Canal+ Sport 1 PL
2023-05-14
05:00 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą - Claudio Taffarel
05:30 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą - Christian Karembeu
06:00 Twardzielki - Sasha Sidorenko | E02
06:35 Piłka nożna: Liga hiszpańska: Real Madryt CF - Getafe CF
08:40 Liga+
10:00 Wysoki Pressing
11:00 LaLiga+
11:35 1 na 1 Extra - Marcin Gortat
12:10 Piłka nożna: Ekstraklasa - wstęp do meczu
12:25 Piłka nożna: Ekstraklasa: PGE FKS Stal Mielec - Lechia Gdańsk
14:40 Piłka nożna: Ekstraklasa - wstęp do meczu
14:55 Piłka nożna: Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Miedź Legnica
17:15 Wysoki Pressing
18:25 Piłka nożna: Liga hiszpańska: Real Valladolid - Sevilla FC
20:40 Piłka nożna: Liga francuska: Olympique Marsylia - Angers SCO
23:00 Sport+
00:00 Wysoki Pressing
01:15 Liga+ Extra
02:55 Piłka nożna: Ekstraklasa: Raków Częstochowa - Lech Poznań
Canal+ Sport 2 PL
2023-05-14
06:00 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą - Marcus Babbel
06:30 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą - Marcus Babbel
07:00 Liga+
08:20 Turbokozak - Tomasz Fornal
08:50 Piłka nożna: Liga francuska: Paris Saint-Germain - AC Ajaccio
11:00 Tenis: Turniej WTA w Rzymie - mecz 3. rundy gry pojedynczej
13:00 Tenis: Turniej WTA w Rzymie - mecz 3. rundy gry pojedynczej
15:00 Tenis: Turniej WTA w Rzymie - mecz 3. rundy gry pojedynczej
17:00 Tenis: Turniej WTA w Rzymie - mecz 3. rundy gry pojedynczej
19:00 Tenis: Turniej WTA w Rzymie - mecz 3. rundy gry pojedynczej
21:00 1 na 1 Extra - Marcin Gortat
21:30 Koszykówka mężczyzn: NBA - mecz fazy play-off
00:15 Sport+
01:20 Twardzielki - Ewa Piątkowska | E06
01:55 Twardzielki - Joanna Jędrzejczyk | E07
Canal+ Sport 3 PL
2023-05-14
06:00 Liga+
07:45 Piłka nożna: Ekstraklasa: Widzew Łódź - Górnik Zabrze
10:00 Wysoki Pressing
11:10 Sędziowie - Saimon | E01
12:10 Piłka nożna: Ekstraklasa - wstęp do meczu
12:25 Piłka nożna: Ekstraklasa: PGE FKS Stal Mielec - Lechia Gdańsk
14:40 Piłka nożna: Ekstraklasa - wstęp do meczu
14:55 Piłka nożna: Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Miedź Legnica
17:00 Piłka nożna: Ekstraklasa - wstęp do meczu
17:25 Piłka nożna: Ekstraklasa: Raków Częstochowa - Lech Poznań
19:30 Liga+ Extra
21:00 Turbokozak
21:30 Turbokozak Extra
22:00 Piłka nożna: Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Miedź Legnica
00:30 Piłka nożna: Ekstraklasa: PGE FKS Stal Mielec - Lechia Gdańsk
03:00 Sędziowie - Zostań sędzią | E09
03:30 Liga+ Extra
Canal+ Sport 4 PL
2023-05-14
06:00 Witaj w klubie - Zagłębie Sosnowiec
06:30 Piłka nożna: Ekstraklasa: Śląsk Wrocław - Wisła Płock
08:30 Liga+
10:15 Piłka nożna: Ekstraklasa: Widzew Łódź - Górnik Zabrze
12:30 Wysoki Pressing
13:40 Sędziowie - Saimon | E01
14:40 Piłka nożna: Ekstraklasa - wstęp do meczu
14:55 Piłka nożna: Ekstraklasa: PGE FKS Stal Mielec - Lechia Gdańsk
17:10 Piłka nożna: Ekstraklasa - wstęp do meczu
17:25 Piłka nożna: Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Miedź Legnica
19:30 Piłka nożna: Ekstraklasa - wstęp do meczu
19:55 Piłka nożna: Ekstraklasa: Raków Częstochowa - Lech Poznań
22:00 Liga+ Extra
23:30 Turbokozak
00:00 Turbokozak Extra
00:30 Piłka nożna: Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Miedź Legnica
03:00 Piłka nożna: Ekstraklasa: PGE FKS Stal Mielec - Lechia Gdańsk
CANAL+ Sport 5 PL
2023-05-14
06:00 Telesprzedaż
08:15 Boxing World Weekly - Wokół ringu
08:45 Piłka nożna: Liga hiszpańska: Real Madryt CF - Getafe CF
11:00 Liga+
12:20 Wysoki Pressing
13:20 LaLiga+
13:55 Piłka nożna: Liga hiszpańska: Celta Vigo - Valencia CF
16:00 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą - Carlos Roa
17:00 Piłka nożna: Liga francuska: AS Monaco - Lille OSC
19:05 1 na 1 Extra - Fernando Santos
19:55 Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska: Gran Canaria - Real Madryt
22:00 Wysoki Pressing
23:00 Liga+ Extra
00:40 Boxing World Weekly - Wokół ringu
01:15 Sędziowie - Franek | E03
02:00 Sędziowie - Sylwek | E06
02:44 Zakończenie programu
CI Polsat
2023-05-14
05:30 Zabić z zimną krwią - Zielona wdowa | S01E69
06:00 Kryminał Wronki | E10
06:30 Telefon od mordercy - Hurd | S01E05
07:25 Kocha, lubi, prześladuje 2 - Szajba, szczęście i doniczki | S02E10
08:25 Mój przyjaciel, mój wróg 2 - Rzeźnik | S02E04
09:20 Opowiem ci o zbrodni - Katarzyna Bonda - | S01E01
09:50 Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni - Katarzyna Bonda | S01E01
10:20 Śledztwa w prosektorium 2 - Zbrodnia | S02E03
11:20 Ktoś ma coś do ukrycia - Zabójcza przejażdżka | S01E10
12:20 Motyw mordercy - Doktor Śmierć | S01E14
12:50 Motyw mordercy - Snajper z Teksasu | S01E15
13:15 Morderstwo po obiedzie: Zabójstwo Davida Jacksona - Zabójstwo Davida Jacksona | E02
14:10 Zbrodnia na prowincji - Eldorado, Illinois | S01E11
15:05 Więzy zbrodni 2 - Kenneth Gould - morderstwo w Montanie | S02E03
16:00 Kobiety, które zabijają 12 - Alice Trappler | S12E03
17:00 Zbrodnia prawie doskonała - Jesse | S01E13
18:00 Miasto morderców 4 - Peterborough | S04E04
19:00 Policjanci, którzy zabijają - Steven Jones | S01E06
20:00 Kobiety, które niosły śmierć 8 - Krwawa dama | S08E01
21:00 Tajemnice pokoju przesłuchań - Z zimną krwią | S01E15
22:00 Jak zostałem seryjnym mordercą - Aileen Wuornos: Zabójcza kochanka | S01E02
23:00 Daj znać, jak będziesz w domu - Justina Rucinski | S01E09
23:55 Nawiedzone szpitale | S01E10
00:50 Zbrodnia prawie doskonała - Jesse | S01E13
01:45 Więzy zbrodni 2 - Kenneth Gould - morderstwo w Montanie | S02E03
02:40 Kobiety, które zabijają 12 - Alice Trappler | S12E03
03:35 Tajemnice pokoju przesłuchań - Z zimną krwią | S01E15
04:35 Jak zostałem seryjnym mordercą - Aileen Wuornos: Zabójcza kochanka | S01E02
Cinemax
2023-05-14
06:00 LOL
07:40 Bez wątpienia
08:00 Klient
10:00 Ocean czasu
12:00 Z/wewnątrz, część 2
14:05 Cobb
16:15 Klient
18:15 LOL
20:00 Bez grzechu (3)
20:45 Bez grzechu (4)
21:35 Zaginiona dziewczyna
00:00 Requiem dla snu
01:45 Miara zemsty
03:15 Zamieniłam się na zmiany
03:50 Sindżar
Cinemax 2
2023-05-14
06:00 Fam
07:50 Mroczne serce lasu
09:35 Znikająca mgła
10:50 Lunana. Szkoła na końcu świata
12:40 Zostań
14:20 Europa
15:30 Lada dzień
16:55 Mroczne serce lasu
18:40 Fam
20:30 Siostry
22:15 Dziewczyny
23:55 Czekolada
01:40 Zanka Contact
03:40 Zastępstwo
Comedy Central PL
2023-05-14
05:00 Comedy Club | S01E01
05:25 Comedy Club | S01E02
06:00 Młody Sheldon 3 - Zaproszenie na imprezę, futbolowe winogrona i ziemski kurczak | S03E09
06:25 Młody Sheldon 3 - Zupa nastolatków i stek bzdur | S03E10
06:55 Młody Sheldon 3 - Żywy kurczak, smażony kurczak i sakrament małżeństwa ( | S03E11
07:20 Młody Sheldon 3 - Brokat do ciała i sklepowy zestaw bezpieczeństwa | S03E12
07:50 Młody Sheldon 3 - Kontrakty, zasady i świńskie móżdżki | S03E13
08:05 Teoria wielkiego podrywu 10 - Dobytkowa kolizja | S10E10
08:35 Teoria wielkiego podrywu 10 - Urodzinowa synchronizacja | S10E11
09:05 Teoria wielkiego podrywu 10 - Poświąteczna relacja | S10E12
09:35 Teoria wielkiego podrywu 10 - Romantyczna rekalibracja | S10E13
10:00 Teoria wielkiego podrywu 10 - Emocjonalna automatyzacja | S10E14
10:25 Teoria wielkiego podrywu 10 - Lokomocyjna rewerberacja | S10E15
10:55 Teoria wielkiego podrywu 10 - Finansowa ewaporacja | S10E16
11:20 Teoria wielkiego podrywu 10 - Konwentowa komplikacja | S10E17
11:50 Teoria wielkiego podrywu 10 - Awaryjna identyfikacja | S10E18
12:10 Teoria wielkiego podrywu 10 - Fluktuacja kolaboracji | S10E19
12:35 Teoria wielkiego podrywu 10 - Pamięciowa wariacja | S10E20
13:05 Teoria wielkiego podrywu 10 - Niemowlęca separacja | S10E21
13:30 Teoria wielkiego podrywu 10 - Umysłowa regeneracja | S10E22
14:00 Teoria wielkiego podrywu 10 - Projektowa rewizja | S10E23
14:30 Teoria wielkiego podrywu 10 - Życiowa deklaracja | S10E24
15:00 Mów mi Kat - Osoba towarzysząca | S01E01
15:25 Mów mi Kat - Podwójna randka | S01E02
15:55 The Office PL - No to szkło | S01E03
16:30 The Office PL - Chrzest | S01E04
17:05 Przyjaciele 10 - The One Where Rachel’s Sister Babysits | S10E05
17:40 Przyjaciele 10 - The One with Ross’s Grant | S10E06
18:10 Przyjaciele 10 - The One with the Home Study | S10E07
18:50 Przyjaciele 10 - The One with the Late Thanksgiving | S10E08
19:20 Przyjaciele 10 - The One with the Birth Mother | S10E09
19:55 Przyjaciele 10 - The One Where Chandler Gets Caught | S10E10
20:25 Przyjaciele 10 - The One Where the Stripper Cries | S10E11
21:00 Comedy Club 9 | S09E05
21:25 Comedy Club 9 | S09E06
22:00 Comedy Club 9 | S09E09
22:30 Comedy Club 9 | S09E08
23:00 Comedy Club | S01E03
23:30 Comedy Club | S01E04
00:00 Miasteczko South Park 18 - Freemium nie znaczy darmowe | S18E06
00:30 Miasteczko South Park 18 - Szlaban na windiopętli | S18E07
01:00 Blok Ekipa 3 - Wiesław Paleta ma dość/Buda Duper | S03E06
01:30 Blok Ekipa 3 - Poszukiwacze zaginionego szmalu/ Królowie życia/ Buda nie daje żyć/ Dziewczyna gangstera | S03E07
02:00 Miasteczko South Park 18 - Inwaliwóz | S18E04
02:30 Miasteczko South Park 18 - Magiczny busz | S18E05
03:00 Blok Ekipa 3 - Drajwer/Wesele państwa Puchackich/Muya thai/Paleta killer | S03E04
03:30 Blok Ekipa 3 - Arka Gdynia/ Dr Dolitr/ Spartolona robota | S03E05
04:00 Najzabawniejsze reklamy świata! 2 - Zombie | S02E03
04:30 Comedy Club | S01E01
Discovery Channel PL
2023-05-14
05:00 Ekstremalny off-road - Wulkan
06:00 Fani czterech kółek 18 | S18E08
07:00 Jak to jest zrobione? - Włókno węglowe, renowacja starych ram, pojazdy do przetaczania wagonów | S21
07:30 Jak to jest zrobione? - Stojaki do cięcia drewna i skrzynki na narzędzia, lody sorbetowe, szkolne autobusy | S21
08:00 Bimbrownicy | S12E20
09:00 Złomowisko PL 10 | S10E13
10:00 Złomowisko PL 10 | S10E14
11:00 Operacja: LOT | S01E01
12:00 Bracia Collins biorą się do roboty | E08
13:00 Brudna robota - Czyszczenie kanalizacji / stare zegary | S09
14:00 Łowcy opali 6 | S06E02
15:00 Rodzina poza cywilizacją | E02
16:00 Złomowisko PL 10 | S10E14
17:00 Nic do zgłoszenia | S01E02
18:00 Największe polskie katastrofy | E04
19:00 Mike Brewer. Samochody świata - W wysokich górach Kalifornii
19:30 Mike Brewer. Samochody świata - Głośno i efektownie w Houston
20:00 Morze złota 11 - Imperium kontratakuje. Część 2 | S11
21:00 Łowcy opali 6 | S06E02
22:00 Bracia Collins biorą się do roboty | E08
23:00 Największe polskie katastrofy | E04
00:00 Nagi instynkt przetrwania - RPA: atak z zaskoczenia | S08
02:00 Królowie asfaltu 9 | S09E11
03:00 Fani czterech kółek - Transformacja garbusa - część 1 | S03
03:30 Fani czterech kółek - Transformacja garbusa - część 2 | S03
04:00 Łowcy staroci | S08E02
Discovery Life PL
2023-05-14
05:00 Zakończenie programu
05:15 Wzrost ponad miarę | S02E04
06:15 Szpital | S03E265
07:15 Szpital | S03E266
08:15 Gwiazdy na tacy | E11
08:45 Wiza na miłość 8 | S08E17
09:45 Wiza na miłość 8 | S08E18
10:45 Dzień dobry, zdrowie | E05
11:15 Rok po ślubie | E02
11:45 Nasza dzika rodzinka | E02
12:45 Zamiana na style | S01E03
13:45 Idealna niania 9 | S09E12
14:30 Raport Life 3 | S03E01
15:00 Twój kolor | E05
15:30 Łowcy promocji | S03E07
16:00 Megasknery | S03E10
16:30 Tori i Dean
17:30 In vitro. Nauka czy cud? 2 | S02E01
18:00 In vitro. Nauka czy cud? 2 | S02E02
18:30 In vitro. Nauka czy cud? 2 | S02E03
19:00 Porządek w domu - porządek w życiu | S01E04
20:20 Dr Pryszczylla 2 | S02E09
21:20 Dr Pryszczylla 3 | S03E19
22:25 Chirurgia otyłości | S01E11
23:25 Włoska klinika otyłości 2 | S02E06
00:25 Moje koszmarne stopy | S01E24
01:25 Co mi dolega? | E01
01:55 Seks-wypadki | S02E11
02:55 Wyjadacze | S01E07
03:55 Szpital | S02E226
04:55 Zakończenie programu
Discovery Science PL
2023-05-14
05:00 Czy jest z nami inżynier? | E04
06:00 Jak działa wszechświat? - Dziwne życie planet karłowatych | S06
07:00 Jak działa wszechświat? - Bliźniacze słońca - kosmiczne tajemnice | S06
08:00 Przypadki z archiwum 10 - Zjawy na moczarach | S02
09:00 Przypadki z archiwum 10 - Polowanie na wiedźmę | S02
10:00 Jak to jest zrobione? - Oświetlenie LED, cydr, cysterny do produktów chemicznych i kamienne podłogi | S23
10:30 Jak to jest zrobione? - Żyłki wędkarskie, mieszalniki, soda oczyszczona i samochody pomocy drogowej | S23
11:00 Jak to jest zrobione? - Szopy ogrodowe, przemysłowe wentylatory, pergamin i ścianki do wspinaczki | S23
11:30 Jak to jest zrobione? - Betonowe ściany, drukarki 3D, teleskopowe dźwigi i palniki do lamp naftowych | S23
12:00 Czy jest z nami inżynier? | E06
13:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki | S11E01
13:30 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki | S11E02
14:00 Wielka piątka - Pociągi | S02
15:00 Wielka piątka - Samoloty | S02
16:00 Jak działa wszechświat? - Tajemnice kosmicznej sieci | S10
17:00 Jak działa Ziemia - Czy Hawaje zatopią Los Angeles?
18:00 Jak to jest zrobione? - Pianina, flagi | S22
18:30 Jak to jest zrobione? - Lampy naftowe, miętowa czekolada | S22
19:00 Jak to jest zrobione? - Repliki szkieletów, wiaderka z lodem | S22
19:30 Jak to jest zrobione? - Latarki nurkowe, wiązane sandały | S22
20:00 Apollo 11: zaginione nagrania
22:00 Pojedynki Eda Stafforda - Mongolia
23:00 Pojedynki Eda Stafforda - Tajlandia
00:00 Jak działa wszechświat? - Uran i Neptun: lodowe giganty | S06
01:00 Jak działa wszechświat? - Tajemnica kwazarów | S06
02:00 S.O.S. z kosmosu - Toksyczny wyciek
03:00 S.O.S. z kosmosu - Potajemna misja
04:00 Czy jest z nami inżynier? | E06
Disney Channel PL
2023-05-14
05:15 Dziewczyna, chłopak, itd. - Bulbek | S01E49
05:25 Dziewczyna, chłopak, itd. - Koci włamywacz | S01E50
05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. - Hasający chomik | S01E51
05:45 Dziewczyna, chłopak, itd. - Rodzinka na lodzie | S01E52
06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 - Optigami | S04E91
06:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 - Emobańkor | S04E92
07:00 Herosi pół na pół | S01E03
07:30 Herosi pół na pół | S01E04
08:00 Dronersi - Wyścig pojedynków | S01E19
08:30 Dronersi - Sztafeta | S01E20
09:00 Greenowie w wielkim mieście 3 - Rembo / Słoik | S03E69
09:30 Greenowie w wielkim mieście 3 - Przeprowadzka | S03E70
10:00 Moon Girl i Diabelski Dinozaur - Nie łyso ci, Moon Girl? | S01E05
10:30 Moon Girl i Diabelski Dinozaur - Beyonder | S01E06
11:00 Herosi pół na pół | S01E03
11:30 Herosi pół na pół | S01E04
12:00 Herosi pół na pół | S01E05
12:30 Dronersi - Ostatni wyścig. Część 1 | S01E25
13:00 Dronersi - Ostatni wyścig. Część 2 | S01E26
13:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 - Zaczarowani | S02E60
13:45 Raven na chacie 5 - Duży burger i dzieciaczki | S05E102
14:15 Raven na chacie 5 - Raven i fabryka mody | S05E103
14:50 Ultra-Viola i Czarny Skorpion - Peleryna | S01E15
15:20 Ultra-Viola i Czarny Skorpion - Ultra Viola kontra Czarny Skorpion | S01E16
15:50 Herosi pół na pół | S01E03
16:20 Herosi pół na pół | S01E04
16:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 - Destrukcja | S05E107
17:20 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 - Wielka radość | S05E108
17:50 Raven na chacie 5 - Duży burger i dzieciaczki | S05E102
18:20 Raven na chacie 5 - Raven i fabryka mody | S05E103
18:55 Ultra-Viola i Czarny Skorpion - Peleryna | S01E15
19:25 Ultra-Viola i Czarny Skorpion - Ultra Viola kontra Czarny Skorpion | S01E16
19:55 Superzłoczyńcy z Valley View - Szaleństwo na Halloween | S01E11
20:25 Superzłoczyńcy z Valley View - Starcie | S01E12
20:55 Tajne stowarzyszenie Nicholasa Benedicta - Szczypta, nie garść | S01E04
22:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 - Psychokomik | S04E83
22:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 - Qilin | S04E98
23:00 Moon Girl i Diabelski Dinozaur - Beyonder | S01E06
23:30 Moon Girl i Diabelski Dinozaur - Dobranoc, Moon Girl | S01E07
00:00 Robale ziomale - Founder’s Day | S01E44
00:15 Robale ziomale - Zimowy raj Wila, część 1 / Zimowy raj Wila, część 2 | S01E23
00:40 Robale ziomale - Mo ogrodniczka / Pęknięcie | S01E24
01:05 Ulica Dalmatyńczyków 101 - Target Pups | S01E04
01:10 Ulica Dalmatyńczyków 101 - Szczenięce sny, część 1 / Szczenięce sny, część 2 | S01E26
01:35 Ulica Dalmatyńczyków 101 - Najlepszy przyjaciel psa / Wielkie Bum | S01E01
01:55 Ulica Dalmatyńczyków 101 - Szczeniaki rządzą / Za kogo ty psie uważasz? | S01E02
02:15 Sadie Sparks - Magia kontra Kosmici / Maksymalny Zysk | S01E11
02:40 Sadie Sparks - Impreza / Tajemna Klątwa | S01E12
03:00 Sadie Sparks - Kuzyn Zane / Niepamięć mamy | S01E13
03:25 Kroniki Evermoor | S01E15
03:45 Kroniki Evermoor - Seb w pajęczynie | S01E16
04:05 Kroniki Evermoor - Valentina | S01E17
04:30 Ulica Dalmatyńczyków 101 - Pamiętne lato, część 1 / Pamiętne lato, część 2 | S01E15
04:50 Ulica Dalmatyńczyków 101 - To moja impreza! / Komu w drogę, temu lis | S01E16
Disney Junior
2023-05-14
05:00 Henio Tulistworek | E22
05:30 Henio Tulistworek | E23
06:00 Gigantozaur | S01E06
06:30 Gigantozaur | S01E07
07:00 Blue 2 | S02E73
07:10 Blue 2 | S02E74
07:20 Blue 2 | S02E75
07:30 Blue 2 | S02E76
07:40 Blue 2 | S02E77
07:50 Blue 2 | S02E78
08:00 Blue | S01E10
08:10 Blue | S01E11
08:20 Blue | S01E12
08:30 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi | S01E04
09:00 Straż ekipa | S01E05
09:30 Spidey i superkumple | S01E02
10:00 Myszka Miki: Frajdomek | S01E22
10:30 Blue | S01E13
10:40 Blue | S01E14
10:50 Blue | S01E15
11:00 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi | S01E04
11:30 Eureka! | S01E10
12:00 Czarodziejska cukiernia Alicji | S01E18
12:30 Pidżamersi 4 | S04E86
13:00 Pidżamersi 4 | S04E92
13:30 Pidżamersi 5 | S05E105
14:00 Pidżamersi 5 | S05E117
14:30 Pidżamersi 5 | S05E130
15:00 Spidey i superkumple | S01E07
15:30 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi | S01E04
16:00 Myszka Miki: Frajdomek | S01E23
16:30 Myszka Miki: Frajdomek | S01E24
17:00 Czarodziejska cukiernia Alicji | S01E12
17:30 Jej Wysokość Zosia 4 | S04E114
18:00 Jej Wysokość Zosia 4 | S04E115
18:30 Jej Wysokość Zosia 4 | S04E116
19:00 Jej Wysokość Zosia 3 | S03E74
19:30 Blue | S01E16
19:40 Blue 2 | S02E53
19:50 Blue 2 | S02E54
20:00 Blue 2 | S02E82
20:10 Blue 2 | S02E93
20:20 Blue 2 | S02E102
20:30 Blue 2 | S02E60
20:40 Blue 2 | S02E61
20:50 Blue 2 | S02E62
21:00 Spidey i superkumple | S02E26
21:30 Jej Wysokość Zosia 4 | S04E91
22:00 Jej Wysokość Zosia 4 | S04E92
22:30 Myszka Miki: Frajdomek | S01E25
23:00 Gigantozaur | S01E24
23:30 Gigantozaur | S01E25
00:00 Gigantozaur | S01E26
00:25 Gigantozaur 2 | S02E27
00:50 Gigantozaur 2 | S02E28
01:15 Henio Tulistworek | E07
01:40 Henio Tulistworek | E08
02:05 Henio Tulistworek | E09
02:30 Henio Tulistworek | E10
02:55 Henio Tulistworek | E11
03:20 Henio Tulistworek | E12
03:45 Gigantozaur 2 | S02E52
04:10 Gigantozaur 3 | S03E53
04:35 Henio Tulistworek | E24
Disney XD
2023-05-14
05:15 Furiki | S01E26
05:35 Duch i nas dwóch | E04
06:00 Fineasz i Ferb | S01E22
06:30 Fineasz i Ferb | S01E23
07:00 Dziewczyna, chłopak, itd. | S01E27
07:10 Dziewczyna, chłopak, itd. | S01E28
07:30 Dziewczyna, chłopak, itd. | S01E29
07:40 Dziewczyna, chłopak, itd. | S01E30
08:00 Dziewczyna, chłopak, itd. | S01E31
08:10 Dziewczyna, chłopak, itd. | S01E32
08:30 Greenowie w wielkim mieście | S01E24
09:00 Prawo Milo Murphy’ego 2 | S02E37
09:30 Prawo Milo Murphy’ego 2 | S02E38
10:00 Prawo Milo Murphy’ego 2 | S02E39
10:30 Dziewczyna, chłopak, itd. | S01E03
10:40 Dziewczyna, chłopak, itd. | S01E04
11:00 Dziewczyna, chłopak, itd. | S01E05
11:10 Dziewczyna, chłopak, itd. | S01E06
11:30 Szkoła Wikingów | S01E06
12:00 Szkoła Wikingów | S01E07
12:30 Sowi dom | S01E12
13:00 Ghostforce | S01E18
13:30 Ghostforce | S01E19
14:00 Fineasz i Ferb 2 | S02E40
14:30 Fineasz i Ferb 2 | S02E41
15:00 Fineasz i Ferb 2 | S02E42
15:30 Greenowie w wielkim mieście 2 | S02E43
16:00 Greenowie w wielkim mieście 2 | S02E44
16:30 Greenowie w wielkim mieście 2 | S02E45
17:00 Dzieciak kontra Kot 2 | S02E45
17:30 Dzieciak kontra Kot 2 | S02E46
18:00 Molly i Duch | S01E08
18:30 Molly i Duch | S01E10
19:00 Płazowyż | S01E10
19:30 Płazowyż | S01E11
20:00 Wodogrzmoty Małe | S01E17
20:30 Wodogrzmoty Małe | S01E18
21:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 | S02E42
21:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 | S02E43
22:00 Greenowie w wielkim mieście | S01E28
22:30 Greenowie w wielkim mieście | S01E29
23:00 Duch i nas dwóch | E11
23:30 Duch i nas dwóch | E12
00:00 Furiki | S01E13
00:25 Furiki | S01E14
00:50 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 | S02E47
01:15 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 | S02E48
01:40 Dziewczyna, chłopak, itd. | S01E14
01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie | S01E08
02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie | S01E09
02:35 Duch i nas dwóch | E25
03:00 Duch i nas dwóch | E26
03:20 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja | S01E09
03:45 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja | S01E10
04:10 Kosmiczne kurczaki w kosmosie | S01E24
04:30 Kosmiczne kurczaki w kosmosie | S01E25
04:55 Furiki | S01E01
E! Entertainment PL
2023-05-14
05:00 Giuliana i Bill - Wielkie otwarcie Mama Depandi | S05E08
06:00 Wags z Miami - Co robić? | S01E05
07:00 WAGS z Miami | S02E06
08:00 WAGS z Miami | S02E07
09:00 Wags z Miami - Poróżnione w podróży | S01E08
10:00 Z kamerą u Kardashianów - Miss piękności | S14E07
11:00 Z kamerą u Kardashianów - Własny kąt | S14E08
12:00 Z kamerą u Kardashianów - Pieskie życie | S14E09
13:00 Świat Mariah - Chore serce | E05
14:00 Świat Mariah - Show musi trwać | E06
15:00 Prankowe wojny celebrytów - Nick Cannnon kontra Kevin Hart | E01
16:00 Pokerowa twarz celebrytów - Ikony muzyki
17:00 Dr 90210 - Młody duch w młodszym ciele | S01E03
18:00 Dr 90210 - Pokonać lęk | S01E02
19:00 Dr 90210 - Figura na lato | S01E04
20:00 Dr 90210 - Mniejsze jest piękne | S01E01
21:00 Pokerowa twarz celebrytów - Gwiazdy Queen’s Court
22:00 Prankowe wojny celebrytów - Taraji P. Henson kontra Fantasia | E02
23:00 Plastyczna fuszerka - Niemęski problem | S03
00:00 Plastyczna fuszerka - Kłopot z miseczką J | S03E12
01:00 Podano na tacy z Lisą Vanderpump - Wieczór marokański: Jeannie Mai & Meagan Good | S01E05
01:30 Podano na tacy z Lisą Vanderpump - Babskie przedpołudnie: Anna Camp & Lala Kent | S01E06
02:00 Jestem Cait - To tylko imię? | S01E07
03:00 Jestem Cait - Nowy początek | S01E8-ost
04:00 Giuliana i Bill - Wycieczka do Cabo | S05E09
Eleven Sports 1
2023-05-14
06:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Real Sociedad - Girona FC
08:00 Piłka nożna: Serie A TIM - Spezia Calcio - AC Milan
10:00 Piłka nożna: Liga francuska - Paris Saint-Germain - AC Ajaccio
12:00 The Best of Eleven
12:25 LIVE! Piłka nożna: Serie A TIM - Hellas Werona - Torino FC
14:30 LIVE! Piłka nożna: Serie A TIM - studio
14:55 LIVE! Piłka nożna: Serie A TIM - AC Monza - SSC Napoli
17:00 LIVE! Piłka nożna: Serie A TIM - studio
17:55 LIVE! Piłka nożna: Serie A TIM - Bologna FC - AS Roma
20:00 LIVE! Piłka nożna: LaLiga Santander - studio
20:55 LIVE! Piłka nożna: LaLiga Santander - RCD Espanyol - FC Barcelona
22:55 LIVE! Piłka nożna: LaLiga Santander - studio
23:15 LIVE! Eleven Gol Live
00:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - RCD Espanyol - FC Barcelona
02:00 Piłka nożna: Serie A TIM - AC Monza - SSC Napoli
04:00 Piłka nożna: Liga francuska - Olympique Marsylia - Angers SCO
Eleven Sports 2
2023-05-14
06:00 Piłka nożna: Serie A TIM - Inter Mediolan - US Sassuolo Calcio
08:00 Piłka nożna: Liga francuska - Paris Saint-Germain - AC Ajaccio
10:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Real Sociedad - Girona FC
12:00 Eleven Gol Live
12:55 LIVE! Piłka nożna: Liga francuska - Clermont Foot 63 - Olympique Lyon
15:00 La Manita
15:35 Legendy LaLiga: Roberto Carlos
16:10 LIVE! Piłka nożna: LaLiga Santander - Elche CF - Atletico Madryt
18:30 Piłka nożna: Serie A TIM - AC Monza - SSC Napoli
20:40 LIVE! Piłka nożna: Serie A TIM - Juventus FC - US Cremonese
23:00 Legendy LaLiga
23:40 One Club Man
00:00 Piłka nożna: Serie A TIM - Bologna FC - AS Roma
02:00 Piłka nożna: Liga francuska - RC Lens - Stade de Reims
04:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Elche CF - Atletico Madryt
Eleven Sports 3
2023-05-14
05:00 Z archiwum LaLiga
05:30 Jorge Valdano
06:00 Piłka nożna: Liga francuska - RC Strasbourg - OGC Nice
08:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - RCD Mallorca - Cadiz CF
10:00 Piłka nożna: Serie A TIM - US Salernitana - Atalanta BC
12:00 Legendy LaLiga: Michael Laudrup
12:30 Legendy LaLiga: Samuel Eto’o
13:00 Piłka nożna: Liga portugalska - Portimonense SC - SL Benfica
14:55 LIVE! Piłka nożna: Serie A TIM - ACF Fiorentina - Udinese Calcio
17:00 LIVE! Piłka nożna: Liga francuska - AS Monaco - Lille OSC
19:00 Z archiwum LaLiga
20:00 Legendy LaLiga: Julen Guerrero
20:40 LIVE! Piłka nożna: Liga francuska - Olympique Marsylia - Angers SCO
23:00 Piłka nożna: Liga francuska - AS Monaco - Lille OSC
01:00 Piłka nożna: Serie A TIM - ACF Fiorentina - Udinese Calcio
03:00 Piłka nożna: Liga portugalska - FC Porto - Casa Pia AC
Eleven Sports 4
2023-05-14
06:00 Piłka nożna: Liga portugalska - Portimonense SC - SL Benfica
08:00 Piłka nożna: Serie A TIM - Inter Mediolan - US Sassuolo Calcio
10:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - RCD Mallorca - Cadiz CF
12:00 Leo Messi
12:55 LIVE! Piłka nożna: Liga francuska - RC Strasbourg - OGC Nice
14:55 LIVE! Piłka nożna: Serie A TIM - ACF Fiorentina - Udinese Calcio
17:00 LIVE! Piłka nożna: Liga francuska - AS Monaco - Lille OSC
19:00 Piłka nożna: Liga francuska - Clermont Foot 63 - Olympique Lyon
21:00 One Club Man
21:25 LIVE! Piłka nożna: Liga portugalska - FC Porto - Casa Pia AC
23:30 Rywalizacje konieczne
00:00 Piłka nożna: Liga portugalska - Sporting CP - CS Maritimo
02:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - RCD Mallorca - Cadiz CF
04:00 Piłka nożna: Serie A TIM - Juventus FC - US Cremonese
Eska Rock TV
2023-05-14
05:00 Rock by night
07:00 Aktywacja
10:00 Gramy co chcemy
13:00 Gramy co chcemy
16:00 Gramy co chcemy
17:00 Gramy co chcemy
19:00 Gramy co chcemy
22:00 Rock nie wyrok
23:00 Rock nie wyrok
00:00 Rock by night
01:00 Rock by night
02:00 Rock by night
03:00 Rock by night
04:00 Rock by night
Eska TV
2023-05-14
05:00 Polska noc
05:30 Migane klipy
05:45 TV okazje
06:00 Eska TV info
06:15 Pod lupą
06:30 Hity na czasie
07:00 Eska TV info
07:15 Hity na czasie
08:00 Eska TV info
08:15 Podwójna Gorąca 20
09:00 Podwójna Gorąca 20
10:00 Podwójna Gorąca 20
11:00 Jazdy Gwiazdy
11:57 Eska TV info
12:00 Hity na czasie
13:00 Hity na czasie
14:00 Przesłuchanie
15:00 The best of ESKA
16:00 Pięciopak Hanego
17:00 Świeży towar
17:57 Eska TV info
18:00 HITY Baby One More Time
19:00 HITY Baby One More Time
19:57 Eska TV info
20:00 Polacy za granicą
20:57 Eska TV info
21:00 Polacy za granicą
21:57 Eska TV info
22:00 Love Island. Wyspa miłości | S07E15
22:57 Eska TV info
23:00 Love Island. Wyspa miłości | S07E16
00:00 Jazdy Gwiazdy
01:00 Historia jednej piosenki
02:00 Polska noc
03:00 Polska noc
04:00 Polska noc
Eska TV Extra
2023-05-14
06:00 Polska lista
08:00 Hity zawsze na czasie
09:00 Poranek
10:00 Hit godzina
13:00 Polska lista
14:00 Hity zawsze na czasie
15:00 Hit godzina
17:00 Jazdy Gwiazdy
18:00 Twoja impreska
22:00 Polska lista
23:00 Twoja impreska
00:00 Hity zawsze na czasie
01:00 Polska lista
Eurosport 1 PL
2023-05-14
05:00 Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - best of
06:00 Kolarstwo: Giro d’Italia - 8. etap: Terni - Fossombrone
08:30 Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield - mecz finałowy: Luca Brecel - Mark Selby
10:30 Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach - wyścig kobiet
11:00 Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach - wyścig kobiet
13:00 Kolarstwo: Giro d’Italia - 9. etap - jazda indywidualna na czas: Savignano sul Rubicone - Cesena
17:45 Jeździectwo: Global Champions Tour w Madrycie
19:00 Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach - wyścig mężczyzn
20:00 Kolarstwo: Wyścig dookoła Węgier - 5. etap
21:00 Kolarstwo: Giro d’Italia - 9. etap - jazda indywidualna na czas: Savignano sul Rubicone - Cesena
23:30 Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach - wyścig mężczyzn
00:00 Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield - mecz finałowy: Luca Brecel - Mark Selby
01:30 Kolarstwo: Giro d’Italia - 9. etap - jazda indywidualna na czas: Savignano sul Rubicone - Cesena
03:00 Snooker: Turniej Northern Ireland Open w Belfaście - mecz finałowy: Mark Allen - Zhou Yuelong
04:30 Snooker: Turniej UK Championship - mecz finałowy: Mark Allen - Ding Junhui
Eurosport 2 PL
2023-05-14
06:00 Tenis: Turniej US Open w Nowym Jorku - best of
07:00 Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne - best of
08:00 The Power of Sport
08:30 Kolarstwo: Wyścig dookoła Węgier - 4. etap
09:30 Kolarstwo: Giro d’Italia - 8. etap: Terni - Fossombrone
10:30 Triatlon: European Open - podsumowanie
11:00 Kajakarstwo: Zawody Pucharu Świata w Segedynie
12:30 Triatlon: European Open - podsumowanie
13:30 Formuła E: ePrix Monako - podsumowanie
14:00 Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach - wyścig mężczyzn
16:45 Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield - mecz finałowy: Luca Brecel - Mark Selby
19:00 Golf: Turniej AT&T Byron Nelson - finał
00:00 Rajdy terenowe: Extreme E: Szkocja
01:00 Kolarstwo: Giro d’Italia - 9. etap - jazda indywidualna na czas: Savignano sul Rubicone - Cesena
01:30 Motocross: Mistrzostwa Świata w Arroyomolinos - 2. wyścig w klasie MX2
02:15 Motocross: Mistrzostwa Świata w Arroyomolinos - 2. wyścig w klasie MXGP
03:00 Kolarstwo: Giro d’Italia - 9. etap - jazda indywidualna na czas: Savignano sul Rubicone - Cesena
04:00 Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach - wyścig kobiet
FilmBox Action PL
2023-05-14
06:05 Bonanza - Zaloty | E27
06:55 Bonanza - Ucieczka do Ponderosy | E28
07:45 Tygrysy ze stacji Shagou
09:45 Rodzina Steedów
11:35 Fighter: kochaj i walcz
13:15 Wyznanie
14:50 Amerykańska legenda
16:35 Strefa Q
18:30 Młodzi muszkieterowie
20:00 Zdesperowana
21:35 Afrykańskie śledztwo
23:30 Potępieńcy
01:10 Sex Affairs 2
02:15 My First Threesome
03:30 Blackthorn
FilmBox Arthouse PL
2023-05-14
05:35 Nie nurkować
06:00 Podróż do Włoch
07:25 Rycząca otchłań
08:55 Cenny czas
10:25 Koniec wojny
12:10 Zbłąkany pies
14:10 Pelle zwycięzca
16:35 Złodziej z Bagdadu
19:00 Paisa
21:00 Na brzegu
22:15 Strażniczki
23:05 Witaj, smutku
00:40 Zima (drapieżne koty)
01:40 Marynarz słodkich wód
02:50 Buntownicy neonowego boga
04:35 Gorączka złota
FilmBox Extra PL
2023-05-14
06:15 Fame
08:00 Miłość w Laponii
09:35 Stracone marzenia
11:25 Owd Bob
13:00 Klasa
15:05 Idealna cheerleaderka
16:30 Ukryta strategia
18:00 Powrót. Historia Howarda Winstone’a
20:00 Słodki kraj
21:50 Plan B | S01E02
22:35 Godziny grozy - Commander | S01E02
23:20 Narcos | S01E03
00:05 Narcos | S01E04
00:50 Bank Hacker | S01E02
01:40 Max Manus
03:35 Zakończenie programu
FilmBox Premium PL
2023-05-14
05:50 Jeden dzień
07:35 Coco Chanel
09:25 Żółwik Sammy. W 50 lat dookoła świata
10:50 Żółwik Sammy 2
12:20 Droga pod wiatr
13:50 Delikatność
15:35 22 Jump Street
17:25 Dwóch facetów w jednym
18:50 Kupiec wenecki
21:00 Mauretańczyk
23:05 Steel City
00:40 Ściema po polsku
02:15 Thelma i Louise
04:20 Zakończenie programu
Fox Comedy PL
2023-05-14
05:10 Współczesna rodzina 7 - Bądź sobą | S07E17
05:40 Współczesna rodzina 7 - Impreza | S07E18
06:10 Współczesna rodzina 7 - Mężczyzna nie powinien kłamać | S07E19
06:40 Współczesna rodzina 7 - Zaproszenie na bal | S07E20
07:10 Współczesna rodzina 7 - Szalony pociąg | S07E21
07:40 Współczesna rodzina 7 - Bądź sobą | S07E17
08:10 Współczesna rodzina 7 - Impreza | S07E18
08:40 Współczesna rodzina 7 - Mężczyzna nie powinien kłamać | S07E19
09:10 Współczesna rodzina 7 - Zaproszenie na bal | S07E20
09:40 Współczesna rodzina 7 - Szalony pociąg | S07E21
10:10 Diabli nadali - Ciocia | S01E05
10:40 Diabli nadali - Wyraz wdzięczności | S01E06
11:10 Diabli nadali - Kamień | S01E07
11:40 Diabli nadali - Edukacja | S01E08
12:10 Diabli nadali - Prawo jazdy | S01E09
12:40 Diabli nadali - Supermarket | S01E10
13:10 Diabli nadali - Gwiazdkowy prezent | S01E11
13:39 Diabli nadali - Swatka | S01E12
14:09 Diabli nadali - Drużba | S01E13
14:39 Diabli nadali - Pieski czas | S01E14
15:09 Gotowe na wszystko 3 - Lepiej we dwoje | S03E02
16:09 Gotowe na wszystko 3 - Weekend na wsi | S03E03
17:05 Gotowe na wszystko 3 - Jak było naprawdę | S03E04
18:00 Wielki rok
20:05 Straszny film 3
21:40 Szkoła rocka
23:50 Family Guy: Głowa rodziny 15 - Uciekaj Chris, uciekaj! | S15E19
00:20 Family Guy: Głowa rodziny 15 - Droga do Indii | S15E20
00:50 Family Guy: Głowa rodziny 16 - Chłopaki z zespołu | S16E01
01:20 Family Guy: Głowa rodziny 16 - Bukmacher roku | S16E02
01:50 Simpsonowie 30 - Hotel złamanych serc | S30E02
02:20 Simpsonowie 30 - Wóz albo przewóz do Nieba | S30E03
02:50 Simpsonowie 30 - Straszny domek na drzewie XXIX | S30E04
03:20 Simpsonowie 30 - Jazda bez kierowcy | S30E05
03:50 Simpsonowie 30 - Narzeczona z Rosji | S30E06
04:20 Simpsonowie 30 - Matka pracująca | S30E07
HBO HD
2023-05-14
06:00 8-bitowe święta
07:35 Piotruś Królik
09:10 Fantastyczny Pan Lis
10:35 Jerry Maguire
12:50 Mroczna Wieża
14:25 RoboCop
16:25 Morbius
18:10 Uncharted
20:10 #BringBackAlice | E01
21:05 #BringBackAlice | E02
22:00 Taurus
23:40 Domówka
01:20 Mikado
03:00 Sukcesja 4 - America Decides | S04E08
04:00 Uncharted
HBO2 HD
2023-05-14
06:00 Lego Ninjago: Film
07:45 Kontra
09:25 Świąteczny walc
10:55 Pełna miłości
12:45 Nel i tajemnica kurokota
14:15 Test
15:35 Ludzie
17:25 The Walk. Sięgając chmur
19:30 Lobster
21:30 Ci, którzy życzą mi śmierci
23:10 Zombieland
00:40 Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem 10 | S10E02
01:20 Życie seksualne studentek 2 - Sex & Basketball | S02E09
01:45 Życie seksualne studentek 2 - The Rooming Lottery | S02E10
02:15 Pamiętać Paryż
04:00 Bez gwałtownych ruchów
HBO3 HD
2023-05-14
06:00 King: Mój przyjaciel lew
07:40 Miłość, nienawiść
09:20 Potwory kontra obcy
10:55 Kung Fu 3 - Harmony | S03E04
11:40 All American 5 - Feel It in the Air | S05E09
12:25 All American: Nowe początki 2 - Hard Place | S02E09
13:10 Przed wschodem słońca
14:50 Plotkara - Blackberry Narcissus | S01E09
15:50 Szpieg wśród przyjaciół - Allegory of the Catholic Faith | S01E03
16:45 Szpieg wśród przyjaciół - Vodka | S01E04
17:50 Hydraulicy z Białego Domu - Please Destroy This, Huh? | S01E02
18:45 Barry 4 - Tricky Legacies | S04E05
19:20 I tak po prostu - Sex and the Widow | S01E07
20:00 Sukcesja 4 - Tailgate Party | S04E07
21:00 #BringBackAlice | E01
21:55 #BringBackAlice | E02
22:45 Stamtąd - The Way Things Are Now | S01E02
23:35 Sprawa idealna 6 - The End of Playing Games | S06E08
00:25 Matrix Zmartwychwstania
02:50 Stamtąd - The Way Things Are Now | S01E02
03:40 Sprawa idealna 6 - The End of Playing Games | S06E08
04:30 Świąteczna tajemnica
Kino Polska HD
2023-05-14
06:00 Chopin. Pragnienie miłości
08:10 Zamach stanu
11:40 Czterej pancerni i pies: ’Rudy’, miód i krzyże (5)
12:50 Czterej pancerni i pies: Most (6)
14:00 Zakazane piosenki
16:25 Cudowne lato
18:25 Gdzie jest trzeci król
20:00 Zaklęte rewiry
22:05 Jesteś Bogiem
00:40 Czerwony pająk
02:40 Świnki
04:45 Pan Anatol szuka miliona
Kino Polska Muzyka HD
2023-05-14
05:00 Śpiewaj z Nami!
06:00 Śpiewaj z rana!
08:00 Kultowe przeboje
10:00 Polski Top Tygodnia
11:00 Top 30
14:00 Kochamy Lata 90!
14:30 Kochamy Lata 80!
15:00 Kochamy Lata 90!
15:30 Kochamy Lata 80!
16:00 Kultowe przeboje
17:00 To Był Hit!
18:00 Pytania do Gwiazd
18:30 Przeboje Roku 2000
19:00 Kultowe przeboje
21:00 Rockowa 20
23:00 Rodzinne Karaoke
03:00 Młoda Polska
Kino TV HD
2023-05-14
05:10 Komisarz Rex 5: Zabójczy tarot (15)
06:10 Zakończenie programu
06:15 Klasyka krótkich animacji: Porky’s Café
06:35 Potop (2-ost.)
09:30 Poirot: Pięć małych świnek
11:15 Różowa Pantera
13:30 Pokojówka na Manhattanie
15:40 Legalna blondynka 2
17:40 Kobiety
20:00 Ludzie honoru
22:55 Inferno: Piekielna walka
00:55 Człowiek, który gapił się na kozy
02:55 Tydzień kawalerski
04:55 Klasyka krótkich animacji: We the Animals Squeek
MiniMini+ HD
2023-05-14
05:05 Dzielny Lew Eryk 2: Indiańska narada (5)
05:10 Dzieciaki MiniMini Bis (11)
05:30 Dzielny Lew Eryk 3: Tajemnica strychu (2)
05:34 Dzielny Lew Eryk 3: Wieża do nieba (3)
05:40 Wygibajki (9)
06:05 Moje urodziny
06:10 Ciekawski George (7)
06:35 Ciekawski George (8)
07:00 Leśna rodzina: Piwonia (10)
07:03 Leśna rodzina: Piwonia (11)
07:10 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (4)
07:20 Gus. Mały - wielki rycerz (7)
07:31 Gus. Mały - wielki rycerz (8)
07:45 Gus. Mały - wielki rycerz (13)
08:00 Koci domek Gabi 2 (11)
08:25 Bing (5)
08:35 Bing (6)
08:50 Paczka z Pikwik (41)
09:01 Paczka z Pikwik (42)
09:15 Ciekawski George 15 (12)
09:40 Ciekawski George 15 (13)
10:05 Marta mówi (72)
10:30 Marta mówi (73)
11:05 Tomek i przyjaciele: Wyprawa poza wyspę Sodor
12:30 Strażak Sam 14 (1)
12:45 Monk (4)
12:50 Moje urodziny
12:55 Oggy Oggy (39)
13:02 Oggy Oggy (40)
13:15 Gazu, pieski, gazu! (19)
13:40 Bing (42)
13:50 Let’s Go Cozy Coupe (14)
13:55 Moje urodziny
14:00 Barbie: wielkie miasto, wielkie marzenia
15:10 Barbie: Delfiny z magicznej wyspy
16:20 Barbie: Super Sitter Skipper
17:25 Ciekawski George 14 (8)
17:50 Moje urodziny
18:00 Gazu, pieski, gazu! (19)
18:30 Bob Budowniczy: Megapojazdy
19:40 Tulipop (1)
19:50 Oggy Oggy (39)
19:58 Oggy Oggy (40)
20:10 Enchantimals: Podwodne Królestwo (4)
20:25 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (10)
20:32 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (11)
20:45 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (12)
20:55 Playtime with Twinkle (10)
20:58 Playtime with Twinkle (11)
21:00 Zakończenie programu
03:31 Przygody Rybki MiniMini (25)
03:33 Dzielny Lew Eryk 2: Cyferkowe sztuczki (7)
03:37 Księżniczka Hania i Grymasek 3 (17)
03:43 Myszka w Paski i podróże koleją (11)
03:45 Detektyw Łodyga 4 (6)
03:54 Przygody Rybki MiniMini (26)
03:57 Zagadki Myszki w Paski 2 (46)
03:59 Meme i przysłowia (13)
04:06 Czytanki Rybki MiniMini 2 (9)
04:11 Myszka w Paski i podróże koleją (12)
04:14 Opowieści Kota Śpiocha: Poznańskie koziołki (5)
04:22 Chcę umieć!: Jeździć na rolkach! (10)
04:26 Kochane zwierzaki: Kot (10)
04:32 Przeboje Rybki MiniMini
04:34 Przeboje Rybki MiniMini
04:36 Przeboje Rybki MiniMini
04:39 Studio Mini Mini+ (18)
Music Box PL
2023-05-14
06:00 Budzik
09:00 Same hity
12:00 Top Dance Chart
13:00 Kapsuła czasu
15:00 Same hity
19:00 15! Music Box Chart
20:00 Same hity
22:00 Viva Planet
00:00 Same hity
Nat Geo People PL
2023-05-14
05:00 Fabryki smaku - Słono i słodko | S02E01
05:30 Fabryki smaku - Ciasteczka z wróżbą | S02E02
06:00 Niezwykły dr Pol - Letnie oblężenie | S03E11
07:00 Niezwykły dr Pol - Dzień Ojca | S03E12
08:00 Niezwykły dr Pol - Niezwykły kaczor | S03E13
09:00 Niezwykły dr Pol - Wyścig z czasem | S03E14
10:00 Niezwykły dr Pol - Odwiedziny z Los Angeles | S03E16
11:00 Weterynarz z powołania - Pod górkę | S05E06
12:00 Cesar Millan na ratunek - Rodzinna kłótnia | S01E01
13:00 Cesar Millan na ratunek - Szef, który szczeka | S01E02
14:00 Europa z powietrza - Polska | S01E06
15:00 Podróż do przeszłości - Zambia | S01E03
16:00 Podróż do przeszłości - Serbia | S01E04
17:00 Antypody smaków - Wizyta w Darwin | E02
17:30 Antypody smaków - Dwa oblicza Outbacku | E03
18:00 Cesar Millan: Psia federacja - Los Angeles | E07
19:00 Cesar Millan: Psia federacja - San Diego | E05
20:00 Mistrzowska architektura - Mosty | E01
21:00 W poszukiwaniu Boga z Morganem Freemanem - Po co jest zło? | S01E03
22:00 Narkowojny: Mafia - Kokainowa dynastia | S02E05
23:00 Szlakiem przeklętych miejsc - Atlantyda | E04
00:00 Arsenał szpiega - Łamacze szyfrów | E07
01:00 Koszmarna wyprawa - Ucieczka z peruwiańskiego więzienia | S13E09
02:00 Mistrzowska architektura - Mosty | E01
03:00 W poszukiwaniu Boga z Morganem Freemanem - Po co jest zło? | S01E03
04:00 Szlakiem przeklętych miejsc - Atlantyda | E04
National Geographic PL
2023-05-14
05:00 Car S.O.S | S09E09
06:00 Porzucone konstrukcje - Upiorna wystawa | E19
07:00 Porzucone konstrukcje - Strategiczne miejsca | E20
08:00 Megalotnisko w Dubaju - Konie wyścigowe | E09
09:00 Megalotnisko w Dubaju - Samolot jak nowy | E10
10:00 Siedem dni na ucieczkę - Gabon | E2/3
11:00 (nie)Zwykłe wynalazki - Beton | E28
12:00 Car S.O.S. - Fiat Uno Turbo | S10E01
13:00 ExoMars: Misja niemożliwa
14:00 UFO: Przełomowe śledztwa - Nuklearna interwencja | E03
15:00 Tajemniczy świat Majów - Legendarna jaskinia | E04
16:00 Porzucone konstrukcje - Mroczny szpital | E03
17:00 Porzucone konstrukcje - Posępna przeszłość | E04
18:00 Kosmiczne katastrofy - Błyskawiczna reakcja | E03
19:00 UFO: Przełomowe śledztwa - Inicjatywa obywateli | E04
20:00 Ameryka kontra Chiny: Starcie potęg - Gospodarczy pojedynek | E02
21:00 Ciemna strona świata - Oszustwa kryptowalutowe | S03E08
22:00 Wojny narkotykowe
23:00 Udaremnione ataki terrorystyczne - Grupa Sauerland: Amerykańscy żołnierze na celowniku | E07
00:00 Udaremnione ataki terrorystyczne - Uwodzenie po izraelsku | E08
01:00 Udaremnione ataki terrorystyczne - Atak w Anzac Day, czyli niedoszły zamach w Australii | E09
02:00 Lata 80. - hity dekady - Gadżety | E06
03:00 Odludna wyspa - Sprytni i zaradni | E05
04:00 Piekło pod wodą: II wojna światowa - Zabójcze uderzenie | E01
National Geographic Wild PL
2023-05-14
05:00 Najgroźniejsi mieszkańcy Afryki - Prawo mafii | S04E02
06:00 Zwierzaki w amoku - Ostateczna rozgrywka | E09
07:00 Zwierzaki w amoku - Kuszenie losu | E06
08:00 Królestwo drapieżników - Królowa Północy | S01E03
09:00 Królestwo drapieżników - Matka lwów | S01E04
10:00 Królestwo drapieżników - Buntownicy | S01E05
11:00 Okawango: rzeka marzeń - Piekło | E03
12:00 Okawango: rzeka marzeń - Raj | E01
13:00 Okawango: rzeka marzeń - Czyściec | E02
14:00 Critter Fixers - zwierzęcy cudotwórcy - Miejscowi bohaterowie | E01
15:00 Weterynarz do zadań specjalnych: superbohaterki
16:00 Olśniewająca Ameryka - Dziki południowy zachód | E03
17:00 Niezwykły dr Pol - Koci wdzięk | S11E10
18:00 Niezwykły dr Pol - Najlepsi przyjaciele | S11E11
19:00 Dzika Arktyka - Niedostępna tajga | S01E02
20:00 Dzika Arktyka - Lodowa pustynia | S01E03
21:00 Dzika konfrontacja - Niewidoczny drapieżnik | E02
22:00 Dzika konfrontacja - Wyścig z czasem | E03
23:00 Dzika konfrontacja - Instynkt przetrwania | E04
00:00 Dzika konfrontacja - Zbyt blisko natury | E05
01:00 Dzika konfrontacja - Tajemniczy przeciwnik | E06
02:00 Critter Fixers - zwierzęcy cudotwórcy - Miejscowi bohaterowie | E01
03:00 Weterynarz do zadań specjalnych: superbohaterki
04:00 Olśniewająca Ameryka - Dziki południowy zachód | E03
Paramount Network
2023-05-14
05:00 Strażnicy marzeń
06:55 Roxanne
09:10 Grease
11:30 Kroniki Spiderwick
13:35 Forrest Gump
16:45 Transformers
20:00 Herkules
22:10 Whiplash
00:30 Boski chillout
02:50 Hostel 2
Planete+ HD
2023-05-14
06:45 Polska dobrze zaprojektowana (7)
07:20 Polska dobrze zaprojektowana (8)
07:55 Survivalowa rodzina (7)
08:30 Survivalowa rodzina (8)
09:00 Miasta rytm: Cieszyn
09:55 Ewolucja Jackiego Chana
11:00 Zbudujmy to jeszcze raz!: Wielki Mur Chiński (7)
12:00 Zbudujmy to jeszcze raz!: Wenecja (8)
13:00 Niezwykłe podróże koleją 3 (4)
14:00 Niezwykłe podróże koleją 3 (5)
14:55 Życie pod wulkanem: Tanzania - święty wulkan Masajów (12)
15:25 Życie pod wulkanem: Sakurajima - życie pod popiołem (13)
16:00 Premiera: Ogród tysiąca pszczół
17:00 Premiera: Irlandia - wybrzeża i ląd (2)
18:00 Świat z góry 5: Od zamku Highclere do Brighton (9)
18:30 Świat z góry 5: Od gór Bitterroot do jeziora Flathead (10)
19:00 Polska z góry. Zamki, dworki, pałace: Królewski Zamek na Wawelu (12)
19:30 Zwierzęta Wajraka 3: Puszcza dzięciołów (2)
20:00 Miss Italia. Jak konkurs zmienił Włoszki
21:00 Claremont. Morderca z sąsiedztwa (1)
22:00 Premiera: Claremont. Morderca z sąsiedztwa (2)
23:00 W obcym ciele (6)
23:55 Cambridge Analytica - czyste dane w brudnych rękach
01:05 Jonestown. Terror w gujańskiej dżungli (1)
02:00 Jonestown. Terror w gujańskiej dżungli (2)
02:45 Karpaty dyzajn (6)
03:00 Karpaty dyzajn (1)
03:15 Zakończenie programu
Polonia 1
2023-05-14
05:30 Giganci nokautów (28)
06:00 Stellina (71)
06:55 Stellina (72)
07:40 Stellina (73)
08:35 Płacz, ukochany kraju
10:50 Ożenić Barry’ego
12:30 Inny czas
14:30 Zagadkowy weekend
17:00 Był sobie złodziej (21)
18:00 Telesprzedaż: Klejnot Tv
21:00 Mroczne historie magazynowe (4)
22:50 Nieźle kliknięci (6)
23:10 Miłe rozmowy (4)
23:15 Miłe rozmowy (2)
23:30 Droga ucieczki
01:20 Autostrada do nieba: Elita (85)
02:20 Giganci nokautów (33)
02:50 Nieźle kliknięci bez filtra (6)
03:05 Ucieczka w kosmos (37)
04:05 Miłe rozmowy (4)
04:45 Miłe rozmowy (4)
04:55 Miłe rozmowy (4)
Polsat
2023-05-14
05:25 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
08:45 Hotel Transylwania
10:45 Mary Poppins powraca
13:35 Shrek Trzeci
15:40 Twoja Twarz Brzmi Znajomo (185)
17:40 Nasz nowy dom (287)
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Państwo w państwie (485)
20:00 Kabaret na żywo. Nowy skŁAD 2: Paranienormalni SHOW (127)
22:10 Oficer Blart w Las Vegas
00:15 Elizjum
02:45 Ksiądz
04:40 Disco Gramy
Polsat 2
2023-05-14
05:00 Interwencja
05:15 Górale (93)
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Disco Gramy
07:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (144)
07:30 Z klimatem i z pasją (118)
08:00 Nasz nowy dom (246)
09:00 Trudne sprawy: Włoski narzeczony (1144)
10:00 Trudne sprawy: Ludzie nie zapominają (1145)
11:00 Trudne sprawy: Najlepsza dieta cud (1146)
12:00 Trudne sprawy: Bezdomna miłość (1147)
13:00 Trudne sprawy: Zdjęcie przystojnego mężczyzny (1148)
14:00 Przyjaciółki (252)
15:00 Nasz nowy dom (286)
16:00 Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni (112)
18:00 Mastercard OFF Camera 2023 - gala wręczenia nagród
18:30 Mastercard OFF Camera 2023 - gala wręczenia nagród
19:00 Sekrety rodziny: Modelka na plan (90)
20:05 Wydarzenia
20:45 Czas zbrodni
22:50 Rodzina na Maxa (2)
23:50 Sługa narodu (3)
00:20 Sługa narodu (4)
00:50 #Jesteśmy dla dzieci
01:20 #Jesteśmy dla dzieci
02:00 Wydarzenia
02:45 #Jesteśmy dla dzieci
03:15 Oblicza Ameryki
03:40 Santo Subito - Cantobiografia Jana Pawła II. Koncert Wielkanocny Piotra Rubika (2)
04:40 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (73)
Polsat Cafe
2023-05-14
05:00 Miłość na talerzu: Jon Lee (1)
06:00 Śluby gwiazd: Sylwia i Akop Szostakowie (34)
06:30 Śluby gwiazd: Agnieszka Radwańska (1)
07:00 Suknie marzeń (8)
07:30 Suknie marzeń (9)
08:00 Suknie marzeń (10)
08:30 Hell’s Kitchen (72)
10:00 Nasz nowy dom (224)
11:00 Bogaty dom - biedny dom (73)
12:00 Bogate dzieciaki bez kasy (19)
13:00 Kolacja w ciemno (28)
14:00 Nasz nowy dom (195)
15:00 Demakijaż: Zuzanna i Katarzyna Grabowskie (162)
15:30 W bliskim planie
16:00 Jak ona to robi?
18:00 Bogaty dom - biedny dom (57)
19:00 Nasz nowy dom (174)
20:00 Zdrady: Wśród przyjaciół to nie zdrada (150)
21:00 Bogate dzieciaki bez kasy (20)
22:00 Kolacja w ciemno (30)
23:00 Love Island. Wyspa miłości (229)
00:00 Oszukane: Sabotaż/Niemiecki inwestor (30)
01:00 Zdrady: Zakład o cnotkę (169)
02:00 Poprawki skalpelem (6)
03:00 Poprawki skalpelem: Szokujące przemiany
03:30 Dzieci rosyjskich bogaczy (5)
Polsat Comedy C. E.
2023-05-14
05:00 Po sąsiedzku: Rocznica (6)
05:30 Po sąsiedzku: Zakład fryzjerski (7)
06:00 Allo, allo! 5: Sekretna miłość Michelle (10)
06:35 Allo, allo! 5: Brytyjska inwazja (11)
07:10 Allo, allo! 5: Parada wózków dziecinnych (12)
07:50 Allo, allo! 5: Bankowa robota (13)
08:25 Allo, allo! 5: Komuniści w szafie (14)
09:00 Dwóch i pół 3: Zapluty szewc (18)
09:30 Dwóch i pół 3: Jest jak babeczka (19)
10:00 Dwóch i pół 3: Zawsze druhna, nigdy frajerka (20)
10:30 Dwóch i pół 3: Zwilżona fabuła (21)
11:00 Kabaret na żywo (4)
13:00 Kabaret na żywo: Kabareciarz szuka żony (3)
14:55 Jaś Fasola: Klątwa Jasia Fasoli (3)
15:30 Świat według Kiepskich: Telewizor (3)
16:00 Świat według Kiepskich: Remont za friko (4)
16:30 Świat według Kiepskich: Daleki krewny z Ameryki (5)
16:55 Świat według Kiepskich: Patoturystyka (6)
17:25 Świat według Kiepskich: Tajemnica Arnolda Boczka (7)
17:55 Świat według Kiepskich: Lady Strzygoń (8)
18:25 Świat według Kiepskich: Święta Kluska (9)
18:55 Jaś Fasola: Jaś Fasola jedzie do miasta (4)
19:25 Jaś Fasola: Kłopoty z Jasiem Fasolą (5)
20:00 Piękni i bezrobotni: PRL (7)
20:30 Dwóch i pół 3: Tylko raz z ciocią Sophie (22)
21:00 Dwóch i pół 3: Szybki numerek (23)
21:30 Dwóch i pół 3: Hermafrodyta z gnatem (24)
22:00 Dwóch i pół 4: Pracując dla Kaliguli (1)
22:30 Dwóch i pół 4: Rockowy sąsiad (2)
23:00 Dwóch i pół 4: Ocean to sroga kochanka (3)
23:30 Jaś Fasola: Jaś Fasola jedzie do miasta (4)
00:05 Comedy Club (7)
00:35 Comedy Club (8)
01:05 Comedy Club (9)
01:35 Comedy Club (10)
02:10 Spadkobiercy (3)
03:10 Spadkobiercy (4)
04:05 Spadkobiercy (5)
Polsat Doku
2023-05-14
05:00 Skazany za… (48)
05:30 Skazany za… (49)
06:00 Emil, pogromca mandatów (18)
06:30 Emil, pogromca mandatów (19)
07:00 Emil, pogromca mandatów (20)
07:30 Emil, pogromca mandatów (21)
08:00 Wojna Adolfa Hitlera (1)
09:10 Tajna historia XX wieku: Linia nadziei (74)
09:40 Tajna historia XX wieku: Miecz Hitlera (75)
10:05 Niezwykłe osiągnięcia starożytności (1)
10:55 Niezwykłe osiągnięcia starożytności (2)
11:45 Japonia, jakiej jeszcze nie znacie (3)
12:45 Japonia, jakiej jeszcze nie znacie (4)
13:45 Przez Chiny na czterech kółkach (1)
14:55 Przez Chiny na czterech kółkach (2)
16:05 Poszukiwacze historii: Historia amerykańskich nalotów (74)
16:30 Dzika przyroda - 24 godziny
17:40 David Attenborough i cuda natury 2 (5)
18:10 David Attenborough i cuda natury 2 (6)
18:40 David Attenborough i cuda natury 2 (7)
19:10 David Attenborough i cuda natury 2 (8)
19:40 101 wydarzeń, które ukształtowały wiek XX (7)
20:50 101 wydarzeń, które ukształtowały wiek XX (8)
22:00 Szalone przygody Louisa de Funes (1)
23:10 Szalone przygody Louisa de Funes (2)
00:15 Tajna historia XX wieku: Jak zabić dyktatora (61)
00:40 Tajna historia XX wieku: Sprawa Joachima Kuhna (62)
01:05 Tajna historia XX wieku: Tajemniczy zamach, część 1 (63)
01:30 Tajna historia XX wieku: Tajemniczy zamach, część 2 (64)
02:00 Taaaka ryba: Krwiożercza pirania (59)
02:30 Taaaka ryba: Tropikalna bokona (60)
03:00 Tajna historia XX wieku: Skarb obozów (29)
03:30 Tajna historia XX wieku: Kozacka dolina (30)
04:00 Łowca pedofilów (98)
04:30 Łowca pedofilów (99)
Polsat Film
2023-05-14
05:00 Na ratunek 112: Luksus (633)
05:30 Na ratunek 112: Pogrzeb (634)
06:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (58)
06:30 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (59)
07:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (60)
07:30 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (61)
08:00 Smerfy 2
10:10 Shrek Trzeci
12:10 Jumanji
14:15 Poznaj mojego tatę
16:30 Wolverine
19:10 Faceci w czerni 2
21:00 Klasyczna niedziela: Anioły i demony
23:50 Dlaczego on?
02:10 Ślad: Nadgryziona reszka (70)
03:05 Gliniarze: Wypadek (21)
04:05 Gliniarze: Batman (22)
Polsat Games
2023-05-14
06:00 Gliniarze: Ciężar z przeszłości (382)
07:00 Gliniarze: Ostatnia przerwa (383)
08:00 Tajna historia XX wieku: Magazyn prochu, część 1 (43)
08:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (29)
09:00 Gliniarze: Milczenie (160)
10:00 Dragonball Z Kai (11)
10:30 Dragonball Z Kai (12)
11:00 Dragonball Z Kai (13)
11:30 Dragonball Z Kai (14)
12:00 Dragonball Z Kai (15)
12:30 Level 7: 7 najpiękniejszych miejscówek z serii Assassin’s Creed (11)
12:45 E-sport: MSI 2023 (12)
23:00 Hardcorowa miłość (3)
23:30 Hardcorowa miłość (4)
00:00 Giereczkowo By Night: Resident Evil Village (13)
01:00 E-sport: MSI 2023 (12)
Polsat Music HD
2023-05-14
05:00 Polska nocą. Telemagazyn z wydaniem magazynowym
06:00 Hitowy poranek
07:00 Hitowy poranek
08:00 Hitowy poranek
09:00 Hitowy poranek
10:00 Tylko hity
11:00 Tylko hity
12:00 Tylko hity
13:00 Tylko hity
14:00 Tylko hity
15:00 Tylko hity
16:00 Tylko hity
17:00 Tylko hity
18:00 Gorące hity
19:00 Gorące hity
20:00 Gorące hity
21:00 Gorące hity
22:00 Gorące hity
23:00 Gorące hity
00:00 Polska nocą
01:00 Polska nocą
02:00 Polska nocą
03:00 Polska nocą
04:00 Polska nocą
Polsat News
2023-05-14
05:35 Z klimatem i z pasją
06:00 Nowy dzień
09:00 Msza święta ze Świątyni Opatrzności Bożej
09:55 Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii
11:15 Cztery strony prasy
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:50 Wydarzenia 12:50
13:30 #Jesteśmy dla dzieci
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:50 Wydarzenia 15:50
16:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
17:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
17:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
18:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
18:50 Wydarzenia 18:50
19:15 Gość «Wydarzeń»
19:30 Państwo w państwie
21:00 Nowy tydzień
21:50 Wydarzenia wieczorne
22:30 Dzień na świecie
23:30 Obraz dnia - serwis informacyjny
00:15 Czysta Polska
01:00 Wydarzenia wieczorne
01:35 Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii
02:50 Prezydenci i premierzy
03:30 SuperLudzie
03:55 Łowca pedofilów
04:20 Z klimatem i z pasją
04:40 Wydarzenia wieczorne
Polsat News 2
2023-05-14
06:00 #Jesteśmy dla dzieci
06:35 Wydarzenia
07:15 Debata tygodnia
08:15 #Jesteśmy dla dzieci
08:45 Interwencja - taka jest Polska
09:35 Wydarzenia
10:15 Państwo w państwie
11:50 Debata tygodnia
12:50 Z klimatem i z pasją
13:25 Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii
14:50 Państwo w państwie
16:30 Cztery strony prasy
17:50 Z klimatem i z pasją
18:30 Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii
19:55 Interwencja - taka jest Polska
20:50 Państwo w państwie
22:35 Wydarzenia
23:00 Gość
23:35 Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii
00:45 Interwencja - taka jest Polska
01:20 Wydarzenia
01:50 Z klimatem i z pasją
02:15 #Jesteśmy dla dzieci
02:35 Wydarzenia
03:10 Dzień na świecie
03:50 Z klimatem i z pasją
Polsat Play
2023-05-14
05:00 997 - Fajbusiewicz na tropie (7)
05:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (8)
06:00 Dorwać tuńczyka (2)
07:00 Dorwać tuńczyka (3)
08:00 Dorwać tuńczyka (4)
09:00 Kołowrotek (165)
09:30 Taaaka ryba: Płaszczka ogończa (170)
10:00 Jedziemy na ryby! (14)
11:00 Nie mów do mnie śmieciarzu! (73)
11:30 Tak się kręcą rodzinne interesy (18)
12:00 Chłopaki do wzięcia (333)
12:30 Chłopaki do wzięcia (334)
13:00 Nastolatki, generacja jutra 2 (19)
13:30 Budowlańcy (84)
14:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (118)
14:30 Polski lombard Walusia (60)
15:00 Polacy za granicą (81)
16:00 Jedziemy na ryby! (14)
17:00 Górale (59)
17:30 Górale (60)
18:00 Górale (61)
18:30 Górale (62)
19:00 Polacy za granicą (82)
20:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (37)
20:30 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (38)
21:00 Chłopaki do wzięcia (335)
21:30 Chłopaki do wzięcia (336)
22:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (166)
22:30 Łowca pedofilów (164)
23:00 Łowca pedofilów (112)
23:30 Łowca pedofilów (113)
00:00 Łowca pedofilów (114)
00:30 Łowca pedofilów (123)
01:00 Łowca pedofilów (124)
01:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (35)
02:00 Kama Sutra (37)
03:00 Kama Sutra (38)
04:00 Kama Sutra (39)
Polsat Rodzina
2023-05-14
05:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (123)
05:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (124)
06:00 Mamma mia! The Best of
08:00 Pszczółka Maja: Szerszeń udawacz (25)
08:35 Pszczółka Maja: Szarańcza (26)
09:00 #Jesteśmy dla dzieci
09:30 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć: Fatimskie tajemnice - czy Maryja uratuje nasz świat? (299)
10:30 Msza święta dla dzieci
11:35 Drugie życie: Asperger (12)
12:35 Król i ja
14:30 Mamma mia! Felieton (33)
14:45 Przez Chiny na czterech kółkach (1)
15:55 Przez Chiny na czterech kółkach (2)
17:05 Hotel Transylvania 2
19:00 Martwy farciarz
21:00 Miodowe lata: Koniec świata (54)
22:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (81)
22:30 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (82)
23:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (83)
23:30 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (84)
00:00 Wojna Adolfa Hitlera: Vernichtungskrieg (1)
01:10 Nasz nowy dom (197)
02:05 Ewa gotuje (410)
02:30 Ewa gotuje (411)
03:00 SuperLudzie (15)
03:30 SuperLudzie (16)
04:00 Kołowrotek (121)
04:30 Kołowrotek (122)
Polsat Seriale
2023-05-14
05:50 SuperLudzie Extra (25)
06:00 Gliniarze: Tragiczny finał (494)
07:00 Gliniarze: Pogrzebana tajemnica (495)
08:00 Gliniarze: Co do grosza (496)
09:00 Miodowe lata: Żywe zwłoki (1)
09:35 Miodowe lata: List do szefa (2)
10:05 Miodowe lata: Głowa rodziny (3)
10:40 Miodowe lata: Kucharz przyszłości (4)
11:10 Niania 3: To tylko przyjaźń (41)
11:45 Niania 3: Kanasta (42)
12:15 Niania 3: Zabierz to futro (43)
12:45 Niania 3: Rąbnięta owca (44)
13:15 #Jestem M. Misfit
15:05 Rycerz króla Artura
17:55 Świat według Kiepskich: Nieznośna lekkość bytu (148)
18:30 Świat według Kiepskich: Energetyk (149)
19:00 Świat według Kiepskich: Odlot (150)
19:30 Świat według Kiepskich: Wniebowzięci (151)
20:00 Terminator 3: Bunt maszyn
22:25 Uniwersalny żołnierz: Powrót
00:15 Ślad: Genetyczna bomba (85)
01:10 Ślad: Symbol niewinności (86)
02:10 Ślad: Pewna niepewność (87)
03:05 Na ratunek 112: Wynajem (573)
03:35 Na ratunek 112: Bo miłość nigdy się nie kończy (574)
04:05 Na ratunek 112: Uratowała byłego ukochanego, który uwiódł jej matkę (575)
04:30 Na ratunek 112: Dieta ostatniej szansy (576)
Polsat Sport
2023-05-14
07:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - 4. mecz o 3. miejsce fazy play-off: Aluron CMC Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów
09:00 Boks: Walka o pas WBA Interim World w Las Vegas - waga superlekka: Rolando Romero - Ismael Barroso
11:00 LIVE! Cafe Futbol
12:30 LIVE! Piłka nożna: FORTUNA 1. liga - Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź
15:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - 3. mecz finałowy fazy play-off: Jastrzębski Węgiel - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
17:30 LIVE! Siatkówka mężczyzn: TAURON 1. liga - 2. mecz o 3. miejsce fazy play-off: BKS Visła Bydgoszcz - Chemko-System Gwardia Wrocław
20:30 LIVE! Tenis: Turniej ATP w Rzymie - mecz 2. rundy gry pojedynczej
23:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - 3. mecz finałowy fazy play-off: Jastrzębski Węgiel - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
01:00 Boks: Polsat Boxing Promotions 9 w Częstochowie - waga ciężka: Marcin Siwy - Kamil Sokołowski 02.09.2022
Polsat Sport Extra
2023-05-14
06:00 Tenis: Turniej ATP w Rzymie - mecz 2. rundy gry pojedynczej
08:30 Piłka nożna: Liga brazylijska - Atletico Mineiro - SC Internacional
10:30 Atleci
11:00 LIVE! Tenis: Turniej ATP w Rzymie - mecz 3. rundy gry pojedynczej
12:30 LIVE! Tenis: LOTTO Superliga - CKT Grodzisk Mazowiecki - BKT Advantage Bielsko-Biała
15:00 LIVE! Tenis: Turniej ATP w Rzymie - mecz 3. rundy gry pojedynczej
17:20 LIVE! Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga - 4. mecz ćwierćfinałowy fazy play-off: Anwil Włocławek - King Szczecin
20:00 Magazyn Track and Field
20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - 4. mecz o 3. miejsce: Aluron CMC Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów
23:00 Piłka nożna: Liga holenderska - PSV Eindhoven - Fortuna Sittard
01:00 Sporty walki: FEN 43 - waga piórkowa: Kacper Formela - Pedro Nobre 16.12.2022
Polsat Sport Fight
2023-05-14
05:45 Boks: Gala w Londynie - Chris Bourke - Marc Leach 11.03.2022
07:00 Sporty walki: KSW 54 - Mateusz Gamrot - Marian Ziółkowski 29.08.2020
09:40 Boks: Gala w Szczytnie - waga superciężka: Damian Knyba - Knife Didier 04.03.2022
11:00 KOTV Classics
11:50 LIVE! Siatkówka plażowa: Turniej World Beach Pro Tour Futures w Madrycie - mecz o 3. miejsce mężczyzn
12:50 LIVE! Siatkówka plażowa: Turniej World Beach Pro Tour Futures w Madrycie - mecz finałowy mężczyzn
13:50 Boks: Z archiwum ESPN - Pinklon Thomas - James Tillis 14.08.1982
14:25 LIVE! Piłka nożna: Liga holenderska - FC Groningen - AFC Ajax
16:35 Sporty walki: Cage Warriors 149 w San Diego - Wilson Reis - Johnny Campbell 03.03.2023
18:30 Boks: Z archiwum ESPN - Muhammad Ali - Chuck Wepner 24.03.1975
19:30 Boks: Polsat Boxing Promotions 13 w Gliwicach - Osleys Iglesias - Andrii Velikovskyi 09.12.2022
20:55 LIVE! Piłka nożna: Liga brazylijska - Gremio Porto Alegre - Fortaleza EC
23:00 Sporty walki: FEN 44 - Piotr Kuberski - Marcin Filipczak 28.01.2023
01:05 Boks: Gala w Londynie - waga średnia: Hamzah Sheeraz - Jez Smith 19.03.2022
02:40 Sporty walki: Mistrzostwa MMA Polska - 30.10.2021
Polsat Sport News
2023-05-14
06:00 Piłka nożna: Liga szkocka - Rangers FC - Celtic FC
08:30 Tenis: Turniej ATP w Rzymie - mecz 2. rundy gry pojedynczej
10:30 Piłka nożna: FORTUNA 1. liga - Arka Gdynia - Ruch Chorzów
12:30 LIVE! Tenis: Turniej ATP w Rzymie - mecz 3. rundy gry pojedynczej
15:00 Piłka nożna: Liga szkocka - Rangers FC - Celtic FC
17:00 Tenis: Turniej ATP w Rzymie - mecz 3. rundy gry pojedynczej
19:00 LIVE! Tenis: Turniej ATP w Rzymie - mecz 3. rundy gry pojedynczej
21:00 Sporty walki: UFC Fight Night: Rozenstruik vs. Almeida - waga ciężka: Jairzinho Rozenstruik - Jailton Almeida
01:00 Atleci
01:30 Sporty walki: Babilon MMA 32 - Łukasz Siwiec - Konrad Rusiński 11.11.2022
Polsat Sport Premium 1
2023-05-14
05:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: FC Bayern Monachium - Paris Saint-Germain
07:00 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 1999 - SS Lazio - Manchester United FC
07:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Eintracht Frankfurt - SSC Napoli
09:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Chelsea FC - Borussia Dortmund
10:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Inter Mediolan - SL Benfica
12:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Chelsea FC - Real Madryt CF
13:30 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2005 - Liverpool FC - CSKA Moskwa
14:00 Piłka nożna z archiwum: Legia Warszawa - Szachtar Donieck - 3. runda kwalifikacyjna LM 2006/2007 - dwumecz
14:30 Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA: Liverpool FC - AS Roma (1984)
15:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: AC Milan - SSC Napoli
16:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz półfinałowy: Real Madryt CF - Manchester City FC
17:55 LIVE! Piłka nożna: Liga czeska - Bohemians Praga 1905 - 1. FC Slovacko
19:55 LIVE! Piłka nożna: Liga holenderska - PSV Eindhoven - Fortuna Sittard
22:00 Magazyn Ligi Mistrzów
22:30 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2006 - Sevilla FC - FC Barcelona
23:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: SSC Napoli - AC Milan
00:30 Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA: Aston Villa - Bayern Monachium (1982)
01:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: SL Benfica - Inter Mediolan
02:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Chelsea FC - Real Madryt CF
04:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: FC Bayern Monachium - Manchester City FC
Polsat Sport Premium 2
2023-05-14
05:30 Cafe Futbol
07:00 Piłka nożna z archiwum: Wisła Kraków - Real Madryt - 3. runda kwalifikacyjna LM 2004/2005 - dwumecz
07:30 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów - mecz 4. rundy: Rangers FC - PSV Eindhoven
09:00 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2017 - Real Madryt - Manchester United
09:45 LIVE! Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Francji - rozgrzewka w klasie MotoGP
10:00 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2017 - Real Madryt - Manchester United
10:30 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 2
11:00 LIVE! Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Francji - wyścig w klasie Moto3
12:15 LIVE! Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Francji - wyścig w klasie Moto2
14:00 LIVE! Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Francji - wyścig w klasie MotoGP
15:00 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów - rewanżowy mecz 4. rundy: PSV Eindhoven - Rangers FC
16:40 LIVE! Piłka nożna: Liga holenderska - Feyenoord - Go Ahead Eagles
19:00 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2016 - Real Madryt - Sevilla FC
19:30 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 2
20:00 Piłka nożna z archiwum: Manchester United FC - ŁKS Łódź - 3. runda kwalifikacyjna LM 1998/1999 - dwumecz
20:30 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów - mecz 4. rundy: Dynamo Kijów - SL Benfica
22:30 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2008 - Zenit Sankt Petersburg - Manchester United FC
23:00 Piłka nożna z archiwum: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Chelsea FC - Arsenal FC 24.03.2004
23:30 Piłka nożna z archiwum: Panathinaikos Ateny - Wisła Kraków - 3. runda kwalifikacyjna LM 2005/2006
00:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Bayern Monachium - FC Barcelona
01:30 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2015 - FC Barcelona - Sevilla FC
02:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Barcelona - FC Viktoria Pilzno
03:30 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2013 - Bayern Monachium - Chelsea FC
04:00 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów - rewanżowy mecz 4. rundy: PSV Eindhoven - Rangers FC
Polsat Viasat Explore
2023-05-14
05:15 Australijscy poławiacze homarów 3 (4)
06:00 Australijscy łowcy bydła 2 (5)
06:30 Australijscy łowcy bydła 2 (6)
07:00 Nefrytowa gorączka 6: Wóz albo przewóz (8)
07:30 Nefrytowa gorączka 6: Problem z transportem (9)
08:00 Nefrytowa gorączka 6: Panika (10)
08:25 Nefrytowa gorączka 6: Kopiemy głęboko (11)
09:00 Nefrytowa gorączka 6: Boże Narodzenie w sierpniu (12)
09:25 Nefrytowa gorączka 6: Między ciężarówką a kowadłem (13)
09:55 Nefrytowa gorączka 6: Bunt (14)
10:30 Australijscy poszukiwacze złota 2 (4)
11:25 Australijscy poszukiwacze złota 2 (5)
12:25 Australijscy poszukiwacze złota 2 (6)
13:20 Australijscy poszukiwacze złota 2 (7)
14:15 Australijscy poszukiwacze złota 2 (8)
15:15 Australijscy poszukiwacze złota 2 (9)
16:10 Australijscy poszukiwacze złota 2 (10)
17:10 Australijscy poszukiwacze złota 3 (1)
18:10 Australijscy poszukiwacze złota 3 (2)
19:05 Australijscy poszukiwacze złota 3 (3)
20:05 Australijscy poszukiwacze złota 3 (4)
21:00 Australijscy poszukiwacze złota: na ratunek kopalniom: Gibsonowie (2)
22:00 Australijscy poszukiwacze złota: na ratunek kopalniom: Chris i Vince (3)
22:55 Drwal z Vancouver Island 3: Szał zakupów (5)
23:55 Nefrytowa gorączka 7: Ciężarówka Josha (1)
00:55 Nefrytowa gorączka 7: Młody kierowca (2)
01:40 Nefrytowa gorączka 7: Jeden krok do przodu (3)
02:25 Nefrytowa gorączka 7: Błoto i ludzie (4)
03:15 Nefrytowa gorączka 7: Sześciopak problemów (5)
04:00 Nefrytowa gorączka 7: Zdalne sterowanie (6)
04:50 Nefrytowa gorączka 7: Zbyt mała piła (7)
Polsat Viasat History
2023-05-14
06:05 Wielka wojna Cezara: Inwazja (1)
06:50 Wielka wojna Cezara: Koniec gry (2)
07:40 Hannibal: nowe dowody
08:45 Rodzina królewska: listy: Bunt (1)
09:50 Rodzina królewska: listy: Rodzina przede wszystkim (2)
10:50 Rodzina królewska: listy: Nowy rodzinny interes (3)
11:50 Mongolia Czyngis-chana: Początki Mongołów (1)
12:50 Mongolia Czyngis-chana: Ekspansja (2)
13:50 Mongolia Czyngis-chana: Prawdziwe życie Mongołów (3)
14:50 Klątwa umarlaka: W poszukiwaniu zaginionego złota: Tajemnica poszukiwacza (4)
15:45 Klątwa umarlaka: W poszukiwaniu zaginionego złota: Tajemnica złota z Terrarosa (5)
16:40 Klątwa umarlaka: W poszukiwaniu zaginionego złota: Złoto z Bute Inlet, część 1 (6)
17:35 Słynne fortece, legendarne bitwy 2: Rodos: Bitwa ostateczna (2)
18:40 Starożytne superbudowle: Angkor Wat (2)
19:55 Zaginione piramidy Azteków (2)
21:00 Wieczne Pompeje
22:05 Zaginione miasta Biblii: Tajemnice potopu (1)
23:10 Zaginione miasta Biblii: Niniwa i Babilon (2)
00:20 Życie w kraju Hitlera (1)
01:20 Życie w kraju Hitlera (2)
02:10 Życie w kraju Hitlera (3)
03:00 Miejsce zbrodni: starożytność: Tajemnice umarłych (2)
03:55 Tajemnice morderstw sprzed wieków: Ötzi - człowiek z lodu (2)
04:50 Zakazana historia 7: Tajemnice «Diabelskiej Biblii» (2)
Polsat Viasat Nature
2023-05-14
05:05 Weterynarz z Yorkshire 8 (8)
06:00 Dzika Nowa Zelandia (2)
06:55 Najdziksze w Europie 2: Głuszcowate (1)
08:00 Najdziksze w Europie 2: Szakal złocisty (2)
09:10 Najdziksze w Europie 2: Piżmowół arktyczny (3)
10:20 Najdziksze w Europie 2: Muflon (4)
11:30 Dzika Szkocja: cztery pory roku: Wiosna (1)
12:30 Dzika Szkocja: cztery pory roku: Lato (2)
13:35 Olbrzymy z epoki lodowcowej
14:40 Olbrzymy, których już nie ma: Tajemnice tyranozaura (1)
15:50 Olbrzymy, których już nie ma: Tajemnice mamutów (2)
16:55 Najszybsze drapieżniki: Niewidzialni łowcy (2)
18:00 Ocalić rekina (1)
19:00 Ocalić rekina (2)
20:00 Nil: rzeka ostateczna: Góry Księżycowe (1)
21:05 Nil: rzeka ostateczna: Na dzikich wodach (2)
22:10 Nil: rzeka ostateczna: Życie na pustyni (3)
23:20 Lamparcica: Nagła śmierć (1)
00:25 Lamparcica: Cicha łowczyni (2)
01:25 Australijscy łowcy węży: Podwójne kłopoty (4)
01:50 Australijscy łowcy węży: Niespodzianka w toalecie (5)
02:15 Ogrody zoologiczne Australii (2)
03:00 Ogrody zoologiczne Australii (3)
03:45 Największe i najgroźniejsze 2: Lwy chodzące po drzewach (5)
04:35 Weterynarz z Yorkshire 8 (9)
SportKlub
2023-05-14
06:00 Koszykówka mężczyzn: Liga turecka: Anadolu Efes - Turk Telekom
08:10 Żeglarstwo: SailGP w San Francisco
08:40 World of Freesports | E18
09:10 Koszykówka mężczyzn: Liga turecka: Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket - Galatasaray NEF
11:15 Podsumowanie Michelin Le Mans Cup - Imola | E02
12:20 Żeglarstwo: SailGP w San Francisco
12:55 World of Freesports | E19
13:30 Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska: UCAM Murcia - Surne Bilbao Basket
15:20 Koszykówka mężczyzn: Liga niemiecka - mecz ćwierćfinałowy fazy play off: ALBA Berlin - ratiopharm ulm
17:00 Koszykówka mężczyzn: Liga turecka: Bahceśehir Koleji - Besiktas
19:00 Piłka nożna: Liga grecka: PAOK FC - Olympiakos SFP
21:00 Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska: Cazoo Baskonia - Barca
23:00 Szachy: Armageddon Women’s Week - 7. dzień
00:50 Piłka nożna: Liga grecka: PAOK FC - Olympiakos SFP
02:55 Żeglarstwo: SailGP w San Francisco
03:30 World of Freesports | E19
04:00 Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska: Cazoo Baskonia - Barca
Stars.TV
2023-05-14
07:00 Best 00’s
08:00 Best Hits
09:00 Best 80’s
10:00 Top 100 Polish Hits
22:00 Best Hits
00:00 Best Hits
01:00 Best Polish
Sundance TV PL
2023-05-14
05:45 Świat motyli
06:00 Dowód
07:40 Połaskotany
09:15 Dotykalscy
10:50 Toto: Live in Poland
12:00 Different Flowers
13:45 Świat motyli
14:00 Dowód
15:40 Połaskotany
17:15 Dotykalscy
18:50 Toto: Live in Poland
20:00 Different Flowers
21:45 Świat motyli
22:00 London Road
23:35 Wujek Howard
01:20 Sister Aimee
02:55 Duran Duran. Jak powstał album
03:55 Life Itself
Super Polsat
2023-05-14
05:00 Na ratunek 112: Pamiątka z podróży (545)
05:30 Świat według Kiepskich: Plajstejszyn (381)
06:00 Serca dwa (10)
06:30 Serca dwa (11)
07:05 Plecak Olliego (1)
07:35 Plecak Olliego (2)
08:05 Harmidom (7)
08:35 Harmidom (8)
09:00 Koralowy obóz (1)
09:35 Koralowy obóz (2)
10:00 Kot w butach: Trzy diabły
10:15 Jak zostać czarodziejem
12:35 Wspólna chata
14:45 Medalion
16:40 Stawka większa niż życie: Akcja «Liść dębu»/Spotkanie
19:00 Świat według Kiepskich: Nasz człowiek z Paragwaju (542)
19:30 Świat według Kiepskich: Poniżej pasa (543)
20:05 Jak długo jeszcze?
22:00 Wrobiony
00:10 Kabaretowa Ekstraklasa
00:30 Backdoor. Wyjście awaryjne (9)
01:00 Backdoor. Wyjście awaryjne (10)
01:30 Backdoor. Wyjście awaryjne (1)
02:00 Polacy za granicą: Madera (35)
03:00 Polacy za granicą: Gibraltar (36)
04:00 Nasz nowy dom (206)
TeleToon+ HD
2023-05-14
05:00 Polska z góry 3 - Szlak Zabytków Techniki Województwa Śląskiego | S03E01
05:25 Polska z góry 3 - Łużyce Górne | S03E02
05:50 Deserownia 2 - Przepyszny chłodnik, ale bardzo delikatny | S02E03
05:55 Deserownia 2 | S02E04
06:10 Turbokozak Junior | S01E18
06:25 Detektyw Łodyga - Basen na stole | S01E02
06:35 Detektyw Łodyga - Dzisiaj wpada smok | S01E03
06:45 Gadający Tom i przyjaciele 4 | S04E18
07:00 Siostry | S01E32
07:10 Siostry | S01E33
07:25 Siostry | S01E34
07:40 Barbie: My dwie | S01E17
08:00 Barbie: My dwie | S01E18
08:30 Rainbow High 2 | S02E14
08:40 Rainbow High | S01E15
08:45 Rainbow High | S01E16
08:55 Sunny Bunnies 4 - Na ratunek | S04E01
09:00 Sunny Bunnies 4 - Świąteczna melodia | S04E02
09:05 Sunny Bunnies 4 - Gra w klasy | S04E03
09:15 Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście 2 | S02E15
09:25 Gadający Tom i przyjaciele 4 | S04E23
09:35 Gadający Tom i przyjaciele 4 | S04E24
09:50 Gadający Tom i przyjaciele 5 | S05E01
10:00 Gadający Tom i przyjaciele 5 | S05E02
10:10 Gadający Tom i przyjaciele 5 | S05E03
10:20 Gadający Tom i przyjaciele 5 | S05E04
10:45 Gadający Tom i przyjaciele 5 | S05E05
10:55 Gadający Tom i przyjaciele 5 | S05E06
11:05 Gadający Tom i przyjaciele 5 | S05E07
11:15 Gadający Tom i przyjaciele 5 | S05E08
11:40 Gadający Tom i przyjaciele 5 | S05E09
11:50 Gadający Tom i przyjaciele 5 | S05E10
12:00 Gadający Tom i przyjaciele 5 | S05E11
12:10 Gadający Tom i przyjaciele 5 | S05E12
12:35 Gadający Tom i przyjaciele 5 | S05E13
12:45 Gadający Tom i przyjaciele 5 | S05E14
12:55 Gadający Tom i przyjaciele 5 | S05E15
13:05 Gadający Tom i przyjaciele 5 | S05E16
13:30 Gadający Tom i przyjaciele 5 | S05E17
13:40 Gadający Tom i przyjaciele 5 | S05E18
13:50 Gadający Tom i przyjaciele 5 | S05E19
14:00 Gadający Tom i przyjaciele 5 | S05E20
14:25 Gadający Tom i przyjaciele 5 | S05E21
14:35 Gadający Tom i przyjaciele 5 | S05E22
14:45 Gadający Tom i przyjaciele 5 | S05E23
15:05 Gadający Tom i przyjaciele 5 | S05E24
15:15 Gadający Tom i przyjaciele 5 | S05E25
15:25 Gadający Tom i przyjaciele 5 | S05E26
16:00 Barbie: Przygody księżniczek | E01
17:20 LOL House of Surprises | E07
17:25 LOL House of Surprises | E08
17:40 Sunny Bunnies 4 - Gra w klasy | S04E03
17:45 Sunny Bunnies 4 - Pokaz | S04E04
17:47 Sunny Bunnies 4 | S04E05
17:50 Sunny Bunnies 4 - Latawiec i króliczki | S04E06
18:00 Trolle: impreza trwa! - Fomo-Ocup | E19
18:35 Siostry 2 | S02E13
18:45 Siostry 2 | S02E14
19:00 Siostry 2 | S02E15
19:10 Siostry 2 | S02E16
19:30 Rainbow High | S01E13
19:35 Rainbow High | S01E14
19:40 Monk | E09
19:50 Polly Pocket 3 | S03E23
20:00 Polly Pocket 4 | S04E08
20:15 Polly Pocket 4 | S04E09
20:25 Barbie: My dwie | S01E17
20:50 Barbie: My dwie | S01E18
21:15 Turbokozak Junior
21:30 Turbokozak Junior
21:45 Detektyw Łodyga - Duchy czyściochy | S01E13
21:55 Detektyw Łodyga - Wielkie coś w szafie | S01E01
22:05 Detektyw Łodyga - Basen na stole | S01E02
22:20 Radiowęzeł 13 i pół - Zatrzymać się na chwilę | S01E16
22:30 Radiowęzeł 13 i pół - Potrzebne wsparcie | S01E17
22:35 Radiowęzeł 13 i pół - Wybaczyć czy nie wybaczyć | S01E18
22:55 Deserownia - Ostry sos do wszystkiego albo niesprawiedliwość dziejowa | S01E09
23:15 Radiowęzeł 13 i pół - Kłótnia z rodzicami | S01E19
23:25 Radiowęzeł 13 i pół - Wybaczyć czy nie wybaczyć | S01E20
23:30 Radiowęzeł 13 i pół - Własne zdanie | S01E21
23:45 Deserownia - Deser gruszkowo-jagodowy, czyli jak zostać gwiazdą | S01E10
00:00 Polska z góry 2 - Szlak Piastowski | S02E09
00:30 Polska z góry 2 - Park Mużakowski | S02E04
01:05 Radiowęzeł 13 i pół - Sztuka słuchania | S01E22
01:15 Radiowęzeł 13 i pół - Przyjaciel taki jak ja | S01E23
01:20 Radiowęzeł 13 i pół - Pozytywne nastawienie | S01E24
01:40 Deserownia - Ogórkowa przekąska, czyli piłkarskie potyczki | S01E11
01:50 Deserownia - Jabłka z niespodzianką, czyli świetlana przyszłość | S01E12
02:00 Deserownia - Owocowe szaszłyki albo czym nakarmić bestie | S01E13
02:10 Deserownia - Deser z wiśniami, czyli tym razem wszystko na opak | S01E14
02:20 Zakończenie programu
TLC PL
2023-05-14
06:00 Suknie ślubne dla puszystych - Zara
06:30 Suknie ślubne dla puszystych - Rosie
07:00 Rodzina 10+ 3 - Chcę pogadać z Twoimi rodzicami | S03
09:00 Rodzina 10+ - Wszechświat ma inne plany | S04
10:00 Salon sukien ślubnych Goka: Wielka Brytania - Duma panny młodej | S03
11:00 Salon sukien ślubnych Goka | S01E04
12:00 In vitro. Nauka czy cud? 2 | S02E03
12:30 Młodość na zamówienie | S01E03
13:00 Salon sukien ślubnych - Inne przygody Kopciuszka | S17E03
14:00 Rodzina Chantel 3 - Palenie mostów | S03
15:00 Wiza na miłość: na odwrót 4 | S04E10
17:00 Siostry wielkiej wagi 4 - Nie chcę o tym rozmawiać! | S04
18:00 Ja, ty i mój eks 2 - Wielkie nadzieje | S02
19:00 Wiza na miłość - oczami bohaterów 4 - Płyń dalej! | S04
20:00 Wiza na miłość: Darcey i Stacey 3 - Zjechać i uciec | S03
21:00 Wiza na miłość: na odwrót, pościelove rozmowy - Intymne rozmowy | S04E10
22:00 Depp kontra Heard: Proces dekady - Historia Johnny’ego | E01
23:00 Wyjmijcie to ze mnie - Włochaty potworniak
00:00 Nie do uwierzenia! - Gigant i jego mała żona | S04
01:00 Seks-wypadki - Rozpaleni | S01E09
02:00 Obcy wewnątrz nas - Mam robaka w głowie! | S08E03
03:00 Suknie ślubne dla puszystych - Zara
03:30 Suknie ślubne dla puszystych - Rosie
04:00 Historie wielkiej wagi - dalsze losy - Vianey i Allen | S06
Travel Channel PL
2023-05-14
06:00 Ekstremalni wędkarze | S01E3/6
07:00 Ekstremalni wędkarze | S01E4/6
08:00 Z wędką na koniec świata | E5/10
09:00 Domy na plażach świata | E4/14
09:30 Domy na plażach świata | E5/14
10:00 Polowanie na łódki | S01E1/16
10:30 Polowanie na łódki | S01E2/16
11:00 Andy Bates i uliczne przysmaki Ameryki | E10/15
11:35 Andy Bates i uliczne przysmaki Ameryki | E11/15
12:05 Andy Bates i uliczne przysmaki Ameryki | E12/15
12:40 Andy Bates i uliczne przysmaki Ameryki | E13/15
13:10 Makłowicz w drodze | S03E9/11
13:45 Makłowicz w drodze | S03E10/11
14:20 Makłowicz w drodze | S03E11
14:50 Makłowicz w drodze | S04E1/7
15:25 Nietypowi pupile | E2/6
16:25 Na tropie dzikich zwierząt | S02E3/8
17:00 Na tropie dzikich zwierząt | S02E4/8
17:30 Niezwykłe Stany Prokopa | S01E4/5
18:00 Niezwykłe Stany Prokopa | S01E05
18:30 Niezwykłe Stany Prokopa | S02E1/6
19:00 Niezwykłe Stany Prokopa | S02E2/6
19:35 Boskie miejscówki | E3/4
20:35 Włoska podróż pełna smaków | S01E1/4
21:35 Dziwaczne potrawy | S07E5/8
22:35 Trzy noce z duchami - Wielka Brytania | E7/10
23:35 W co wierzą Osbournowie | S02E2/20
00:35 Cała prawda o turystyce w Kenii
01:55 Rodzina na campingu | S01E6/10
02:55 Rodzina na campingu | S01E7/10
03:55 Rodzina na campingu | S01E8/10
04:55 Rodzina na campingu | S01E9/10
TTV PL
2023-05-14
05:15 Paloma | S01E85/120
06:20 DeFacto 7 | S07E4/10
06:45 DeFacto 7 | S07E5/10
07:10 Szpanerskie rezydencje | E1/5
07:40 Zakup w ciemno | E5/20
08:40 Gogglebox. Przed telewizorem 12 | S12E2/16
09:45 Express
09:58 Pogoda
10:00 Gogglebox. Przed telewizorem 15 | S15E11/17
11:00 Ciężarówką przez Stany | S04E8/9
12:00 Zakup w ciemno | E17/20
13:00 Diabelnie boskie | S01E9/18
13:30 Dżentelmeni i wieśniacy | S01E1/6
14:40 Gogglebox. Przed telewizorem 18 | S18E11/14
15:45 Express
16:00 Pogoda
16:05 Gogglebox. Przed telewizorem 14 | S14E2/16
17:05 Życie na kredycie | S01E1/24
17:45 Express
17:58 Pogoda
18:00 Życie na kredycie | S01E2/24
18:40 Damy i wieśniaczki. PL | S01E3/10
19:45 Express
19:58 Pogoda
20:00 Kocha, lubi, pasuje | E5/6
21:00 Gogglebox. Przed telewizorem 18 | S18E11/14
22:00 Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec 2 | S02E2/9
22:30 Nasi w mundurach | E2/6
23:30 Nic do zgłoszenia | S04E4/8
00:30 Ciężarówką przez Stany | S04E8/9
01:35 Orzeł czy reszka? - Paryż | S01E1/4
02:35 Fachowcy | S01E4/20
03:20 Fachowcy | S01E5/20
04:05 Fachowcy | S01E6/20
TV Puls
2023-05-14
05:00 Dyżur 3 | S03E34
05:30 Kobra - oddział specjalny - Zmartwychwstanie - część 2 | S32E10
06:30 Kobra - oddział specjalny - Dziennikarka | S32E11
07:30 D’Artagnan
09:35 Człowiek z tatuażem
11:30 Żandarm z Saint-Tropez
13:35 Dwa miliony dolarów napiwku
15:40 Pokojówka na Manhattanie
17:40 Książę w Nowym Jorku
20:00 Mechanik: Konfrontacja
21:55 Angielska robota
00:10 Redbad: Droga wojownika
03:30 Dyżur 3 | S03E37
04:05 Taki jest świat 8 | S08E19
TV Puls 2
2023-05-14
05:55 Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby - Na langusty | E02
06:30 Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby - Trzcina cukrowa | E03
07:10 Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby - Baryłka | E04
07:55 Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby - Luksus | E05
08:35 Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby - W dzicz | E06
09:15 Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby - Odcinek specjalny: Od bramy do bramy | E07
09:50 Barbie: Rockowa księżniczka
11:40 Auta
14:10 Gang zwierzaków
15:55 Najpiękniejsze baśnie: Świniopas
17:25 Niedźwiedzia skóra
18:40 Pingwiny z Madagaskaru 2 - Prawa ręka/Gdzie mój mózg? | S02E21
19:05 Psi Patrol 2 - Pieski ratują papugę/ Pieski ratują królową pszczół | S02E12
19:35 Psi Patrol 2 - Pieski ratują psyrenkę | S02E13
20:00 Królewska zagadka
21:15 Dzielnica strachu 4 | S04E157
22:15 Dzielnica strachu 4 | S04E158
23:15 Dzielnica strachu 4 | S04E159
00:15 Dzielnica strachu 4 | S04E160
01:15 Mania chomikowania 8 | S08E07
02:10 Lombard. Życie pod zastaw | S01E32
03:05 Lombard. Życie pod zastaw | S01E33
04:00 Lombard. Życie pod zastaw | S01E34
TV4 PL
2023-05-14
05:30 Telezakupy TV Okazje
06:00 102 minuty, które zmieniły Amerykę
08:35 Galileo (1000)
09:35 Galileo (1001)
10:45 K-911
12:40 Bibliotekarz: Tajemnica włóczni
14:40 Czasy ostateczne: Pozostawieni
17:00 Gwiazdy Kabaretu (127)
18:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (125)
19:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (126)
20:00 Prometeusz
22:40 Byliśmy żołnierzami
01:30 Konopna rewolucja
03:25 Top 10 - lista przebojów
04:25 Top 10 - lista przebojów
TV6 PL
2023-05-14
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Detektywi w akcji: Kobieta za kierownicą. Raz, dwa - żegnaj kochanie (34)
07:00 Zoo po godzinach (10)
08:00 Columbo 12 (3)
10:00 Ninja Warrior Polska (42-ost.)
11:50 SuperLudzie Extra (42)
12:00 Pies wampir
14:00 Policjantki i Policjanci (556)
15:00 Policjantki i Policjanci (557)
16:00 Policjantki i Policjanci (558)
17:00 Policjantki i Policjanci (559)
18:00 Policjantki i Policjanci (560)
19:00 Galileo (485)
20:00 Galileo (486)
21:00 Agenci NCIS: Los Angeles 11 (7)
22:00 Agenci NCIS: Los Angeles 11 (8)
23:00 Krwawa zemsta
01:00 Włatcy móch: Kreha rzycia (71)
01:30 Włatcy móch: Przesuchanie (72)
02:00 Włatcy móch: Czarny pijar paparaczi (73)
02:35 Włatcy móch: Jistny cyrk (74)
03:05 Benny Hill (4)
03:40 Disco Polo Life (2104)
04:40 Disco Polo Life (2107)
TVN 24 BiS HD
2023-05-14
05:30 Ranking Mazura
06:00 Nowa Maja w ogrodzie | S06
06:35 Fakty po Faktach
07:20 Makłowicz w drodze | S04
07:45 Kijek w kosmosie
07:55 Szkło kontaktowe
09:00 Ranking Mazura
09:40 Fakty po Faktach
10:25 Kijek w kosmosie
10:40 Ranking Mazura
11:10 Horyzont
11:40 Byk i Niedźwiedź
12:20 Kijek w kosmosie
12:30 Dokument w TVN24 BiS
13:30 Kawa na ławę
14:40 Loża prasowa
15:45 Dokument w TVN24 BiS
16:25 Kijek w kosmosie
16:35 Dokument w TVN24 BiS
18:00 Alarm dla Ziemi
18:35 Horyzont
19:00 Fakty
19:20 Fakty po Faktach
20:00 Bez polityki
21:00 Dokument w TVN24 BiS
23:35 Fakty po Faktach
00:25 Superwizjer
01:25 Kawa na ławę
02:40 Loża prasowa
03:45 Nowa Maja w ogrodzie | S06
04:20 Nowa Maja w ogrodzie | S06
04:45 Szkło kontaktowe
TVN 24 HD
2023-05-14
05:05 Akademia ogrodnika
05:20 Fakty po Faktach
06:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
06:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
07:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
07:15 Kadr na Kino
07:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
08:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
08:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
09:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
09:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
10:45 Kawa na ławę
11:55 Loża prasowa
12:50 Dokument w TVN 24
14:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
14:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
15:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
15:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
15:50 Kadr na Kino
16:00 Fakty po południu
18:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
18:35 Ranking Mazura
19:10 Serwis informacyjny
19:20 Fakty po Faktach
20:00 Kawa na ławę
21:00 Loża prasowa
22:00 Szkło kontaktowe
23:00 Dzień po dniu
00:00 Fakty po Faktach
00:45 Kawa na ławę
02:00 Nowa Maja w ogrodzie | S05
02:20 Akademia ogrodnika
02:35 Loża prasowa
03:35 Szkło kontaktowe
04:30 Nowa Maja w ogrodzie | S05
04:50 Akademia ogrodnika
04:55 Kawa na ławę
TVN 7 HD
2023-05-14
05:00 Zakończenie programu
05:05 Szkoła | S07E544
06:05 Wiza na miłość 7 | S07E14/29
07:00 Tom i Jerry Show 3 | S03E17/26
07:30 Lego przygoda 2
09:50 Ten moment | E27/40
10:25 Ten moment | E35/40
11:00 Ukryta prawda | S13E861
12:00 Ukryta prawda | S13E901
13:00 Ukryta prawda | S13E862
14:00 Ukryta prawda | S13E904
15:00 Ukryta prawda | S13E905
16:00 King Kong
20:00 Pacific Rim
22:50 Zawód: Szpieg
01:30 Godziny szczytu 2
03:30 Mój sąsiad morderca 2 | S02E5/10
04:30 Druga strona medalu 3 - Krzysztof Krauze | S03E3/8
04:55 Zakończenie programu
TVN Fabuła HD
2023-05-14
06:00 Zakochani po uszy | S01E88/140
06:30 Zakochani po uszy | S01E89/140
07:00 Zakochani po uszy | S01E90/140
07:30 Zakochani po uszy | S01E91/140
08:00 Teraz albo nigdy! | S03E02
09:00 Teraz albo nigdy! | S03E03
10:00 Pokolenie mistrzów - Arkadiusz Jakubik | E4/12
10:35 Magia kina | S01E5/8
11:00 Timber, pies odkrywca
12:55 Dennis rozrabiaka
15:00 Oszukane
17:05 Harry Potter i więzień Azkabanu
20:00 Harry Potter i Czara Ognia
23:20 Walentynki
01:25 Laski na gigancie
03:55 Szkoła | S06E494
04:55 Andrzej Sołtysik 2 - Ciało | S02E5/8
TVN HD
2023-05-14
05:00 Jak to jest zrobione? | S10E4/26
05:25 Kto was tak urządził?
05:50 Uwaga! | E7115
06:05 Wyluzuj, Scooby-Doo! 2 | S02E11/26
06:30 Wyluzuj, Scooby-Doo! 2 | S02E12/26
07:00 Kuchenne rewolucje - Ludwina, Ludwinka | S20E2/13
08:00 Dzień Dobry TVN | E4801
11:30 Nastolatki rządzą… kasą | E9/10
12:35 Co za tydzień | E1092
13:10 Kuchenne rewolucje | S26E5/13
14:10 Azja Express | S03E11/13
15:50 Shrek 2
17:55 Ugotowani w parach | S01E12/13
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:30 Kronika Speedway Grand Prix | E2/11
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga! | E7116
20:00 MasterChef - wielkie grillowanie | E1/2
21:00 Mój agent 2 | S02E5/6
22:05 Batman: Początek
01:00 Kuchenne rewolucje | S26E11/13
02:00 Uprowadzona 2 | S02E12/16
03:00 Szpital | S14E974
04:00 Uwaga! | E7116
04:20 Zamieszkać na plaży 2 | S02E9/14
04:50 Recepta na stary dom 3 | S03E12/14
TVN Style HD
2023-05-14
05:10 Sablewskiej sposób na… | E8/10
06:00 Idealna niania | S08E12-ost
06:40 Młodość na zamówienie | S01E2/7
07:10 Nieoczywiste miejsca | S03E6/10
07:40 Tak powstaje inteligentne miasto
08:10 Ugotowani | S05E14/15
09:10 Szybka zmiana | S01E5/8
09:55 Polowanie na ogród 8 | S08E3/7
10:25 Weekendowa metamorfoza 5 | S05E3/8
11:30 Kuchenne rewolucje - Brenna, Karczma Górecka | S12E5/15
12:30 Wakacje z teściową | S01E5/8
13:30 Sąsiedzi kontra sąsiedzi | E6/8
14:30 Jestem z Polski | S11E7/12
15:30 Jestem z Polski | S08E4/17
16:30 Małe światy według Marzeny Rogalskiej | S01E4/6
17:05 Kobieta na krańcu świata | S13E7-ost
17:40 Kamperem przez świat | S01E8-ost
18:40 I nie opuszczę Cię aż do ślubu | S02E4/10
19:30 Biznesy pełne pasji | S01E1/4
20:00 Związki z modą | S03E5/8
21:00 Hit czy kit? | E6/8
21:30 Co słychać? | E1/7
22:00 Azja Express | S03E11/13
23:35 Perfect Picture | S01E2/8
00:35 Apetyt na miłość | S01E4/8
01:35 Wiza na miłość: Romans na Karaibach | S01E3/8
02:35 W roli głównej - Piasek | S04E5/9
03:05 W roli głównej - Katarzyna Grochola | S05E8-ost
03:35 Sablewskiej sposób na modę | S01E9/12
04:20 Wiem, co jem, i wiem, co kupuję | S04E10/12
TVN Turbo HD
2023-05-14
05:10 Legendy motoryzacji 2 | S02E1/6
05:45 Zakup kontrolowany | S26E366
06:35 Debeściaki | S01E1/6
07:15 Co poszło nie tak | E4/6
08:10 Gwiazdorskie fury | S01E6-ost
09:10 Sport | E9244
09:15 Raport końcowy | E20/53
09:30 77 aut, których nie kupicie | S01E11/12
10:00 Naprawy nie do naprawy | S02E2/8
10:45 Zakup kontrolowany | S35E11/12
11:45 Wojny samochodowe | S15E11/12
12:45 Wojny samochodowe | S13E4/12
13:45 Duda kontra Szafrański | S04E7/10
14:30 Jeździć, obserwować | S01E3/8
15:15 Zawodowi handlarze | S13E11/12
16:00 Mobilni mechanicy | S04E8/10
16:50 Wszystko, co naj… | S02E1/10
17:25 Dobra robota | S02E11/13
18:05 Ciężarówką przez RPA | S01E7/8
19:05 Patrol drogowy | S10E8/10
20:05 Łowcy klasyków | S08E2/5
21:05 Raport końcowy | E20/53
21:20 Naprawy nie do naprawy | S02E2/8
22:05 Zakup kontrolowany | S35E11/12
23:05 Jeździć, obserwować | S01E3/8
23:50 Klasyka Patryka Mikiciuka | S01E1/8
00:20 Alarmowy 091 - policjanci z Hiszpanii | S05E1/14
01:25 Moto-duet | S02E3/6
02:25 Gotówka za chrom | E7/8
03:25 Uwaga! Pirat! 21 | S21E13/16
04:10 Będzie pan zadowolony | S03E1/13
04:40 Będzie pan zadowolony | S03E2/13
TVP 1
2023-05-14
05:10 Sprawa dla reportera
06:00 Słownik polsko@polski
06:25 wojsko-polskie.pl - 19/2023 | E249
06:55 Słowo na niedzielę - Moje miejsce w modlitwie Jezusa
07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach
08:00 Tydzień
08:30 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia polska. Placki ziemniaczane
09:05 Agencja detektywistyczna TKKG
10:50 Maria z Nazaretu | E3/4
11:55 Między ziemią a niebem
12:00 Regina Coeli
12:15 Między ziemią a niebem
12:50 Wspólny dom - Ogrody biblijne
13:15 Jak powstała seria
14:05 Z pamięci - Stanisław Ignacy Witkiewicz, część 3
14:15 Komisarz Alex 15 - Włócznia Amazonki | S15E185
15:10 U Pana Boga za piecem
17:00 Teleexpress
17:25 Pogoda
17:40 Wiesz czy nie wiesz? | E08
18:40 Jaka to melodia? | E5115
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 Sport
20:20 Kres niewinności | E2/4
21:20 Żeby nie było śladów
00:05 Krew za krew
02:05 Zadanie specjalne
03:45 Jaka to melodia? | E5115
04:30 Z pamięci - Stanisław Ignacy Witkiewicz, część 3
04:35 Zakończenie programu
04:45 Klan | E4160
TVP 2
2023-05-14
05:45 Zakończenie programu
05:50 Barwy szczęścia | E2814
06:25 Barwy szczęścia | E2815
06:55 M jak miłość | E1730
07:55 Pytanie na śniadanie
12:00 60 lat minęło. Największe hity opolskich festiwali | E04
12:55 60 lat minęło. Największe hity opolskich festiwali | E05
14:00 Familiada | E2896
14:35 Koło fortuny | E1201
15:15 Szansa na sukces. Opole 2023 2 - Liber i Mezo | S02E12
16:15 Tak to leciało! | E10
17:15 Na sygnale - Będziesz tylko moja | E455
18:00 Panorama
18:20 Va banque | E134
18:55 Na sygnale - Prędzej trupem padnę | E456
19:25 Na sygnale - Nalot | E457
20:00 Postaw na milion | E315
21:05 Madame
22:50 Nie ma nas w domu
00:40 Trzeci
02:35 Królowe życia
04:15 Rodzinka.pl - Prohibicja domowa | S11E224
04:50 Zakończenie programu
TVP 3
2023-05-14
05:10 Warszawa. Wczoraj i dziś - Muzeum Narodowe - Babie lato
05:15 Głos regionów
05:45 Całkiem niezła historia - Karawana do marzeń
06:00 Pożyteczni.pl
06:30 Piosenka u Ciebie
07:05 Rola życia - Filip Gurłacz
07:35 Moja praca
08:00 Inwestujemy w Polskę
08:15 Turystyczna jazda - Drezno i Kraina Łaby | E131
08:30 Przystanek Historia - Obrona Krzyża w Nowej Hucie i ostra amunicja | E76
08:45 Powrót do przeszłości - Byle do wakacji | E21
09:00 Bazary i bazarki
09:25 Śniadanie samorządowe
10:00 Program lokalny
12:05 Poznaj Podkarpackie - Dni Otwarte Funduszy Europejskich, Sanok, część 2
12:30 Rozmowy bardzo kulturalne - Żaklina Skowrońska
12:45 Express regionów
13:00 Piosenka dla Ciebie
14:00 Rączka gotuje - Dania komunijne
14:30 Program lokalny
14:45 Express regionów
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:20 Kościół z bliska
16:00 Debata Senior
16:30 Program lokalny
16:45 Express regionów
16:50 Pogoda
17:00 Program lokalny
20:00 Roztańczona Polska! - letnia trasa TVP
21:25 Program lokalny
22:00 Studio LOTTO
22:10 Dziennik regionów
22:20 Pogoda
22:30 Kryminalna siódemka - Extra
22:45 Roztańczona Polska! - letnia trasa TVP
23:15 Regionalny magazyn sportowy - niedziela
23:30 Piosenka dla Ciebie
00:25 Reportaż
00:50 Między słowami
01:20 Telezwierz
01:40 Dlaczego krowa…
02:00 Rozmowy bardzo kulturalne - Żaklina Skowrońska
02:15 Debata Senior
02:40 Moja praca
03:10 Vukovar, dwa miasta w jednym
04:10 Kryminalna siódemka - Extra
04:25 Dziennik regionów
04:35 Pogoda
04:45 Śniadanie samorządowe
TVP ABC
2023-05-14
05:20 Domisie - Huśtawka | E379
05:35 Domisie - Jakoś sobie poradzimy | E380
06:10 Miś Uszatek - Ciekawscy
06:15 Ferdynand Wspaniały - Wystawa psów | E6/7
06:30 Między nami bocianami - Gdzie jest moja mama | E04
06:55 Rodzina Treflików 3 - Obcy | S03E39
07:05 Sara i Kaczorek 3 | S03E115
07:15 Przyjaciele Misia i Margolci - Złota rączka | E46
07:45 Niesamowity Dżini - Gwizdanie | E10
07:50 Spytaj doktor Lil - Czym jest wścieklizna? | E36
07:55 Topo Gigio - Serlock Holmes | S01E22
08:05 Mush-Mush i Grzybaszki - Zwabić słowika | E20
08:20 Ptyś i Bill - Prezent | S01E20
08:35 Pszczółka Maja - Podarunek z wysoka | S01E75
08:45 Cleo i Cuquin - Dzień z pszczołami | E19
09:00 Tru i Tęczowe Królestwo - Problematyczny mech | E20
09:30 Ziarno - Jak człowiek z człowiekiem | E914
10:00 Zagadki zwierzogromadki - Hipopotam | E27
10:20 Żubr Pompik - Śnieżyca | E03
10:25 Agi Bagi - Zgubione jajo | S01E08
10:45 Świnka Peppa 9 - Ćwiczenia dla dzieci | S09E49
10:50 Świnka Peppa 7 - Suzi wyjeżdża | S07E50
10:55 Molang - Podziemny spacer | S01E34
11:05 Pomysłowy wnuczek - Rozbitkowie | E09
11:10 Kuba i Śruba - Czarnoksiężnik | S01E13
11:30 Clifford - wielki czerwony pies - Taniec jak z książki / Ząb Tuckera | E86
11:55 Bob Budowniczy 19 - Domek na drzewie | S19E07
12:05 Bob Budowniczy 19 - Koty i psy | S19E08
12:25 Super Wings - Festiwal świateł | S01E146
12:35 Super Wings - Płomień z fabryki samochodów | S01E147
12:55 Ale talent - Patyczkowa układanka | E14
13:00 Figu Migu na planecie Czochras - Powrót stwora wielkobrzusiora | E51
13:20 Mała szkoła Helenki - Lekcja Żablablańskiego | E23
13:35 Mała szkoła Helenki - Zabawa w pociąg | E24
13:50 Tobot - Galaktyczni detektywi - Skarb kapitana Rudobrodego, część 2 | E23
14:10 Yakari - Wielkie gniazdo | E75
14:20 Yakari - Śladami giganta | E76
14:40 Pat i świat - Dzień bez wytchnienia | S01E70
14:45 Pat i świat - Ptasi bufet | S01E71
14:55 LEGO City Adventures 3 - Miasto kaskaderów | S03E57
15:05 LEGO City Adventures 3 - Ojcowie i ziomkowie | S03E58
15:25 Laboratorium alchemika - Korozja. Turbordza! | E22
15:30 Al-chemik - Białe bańki | E112
15:50 Luke, podróżnik w czasie - Tajemnica katedry | E27
16:05 Luke, podróżnik w czasie - Narodziny rycerki | E28
16:20 Gormiti - Kontrola pływów | E71
16:35 Gormiti - Mini Trek | E72
16:50 Jonasz i jego paczka - Plotka | E50
17:00 Mia i ja 3 - Olbrzymi motyl | S03E70
17:30 Strażak Sam 8 - Za dobre chęci Dilys | S08E13
17:40 Strażak Sam 8 - Przechytrzyć lisa | S08E24
18:00 Strażniczki tęczy - Żółw i dziedziczka / Zabagnianie | S01E23
18:25 Pola i Piotruś - Straszne historie | S01E43
18:35 Pola i Piotruś - Nie piłka | S01E44
18:45 Ricky Zoom - Motorek z Woodland | S01E75
19:00 Koko Smoko - Kokos lata | E17
19:10 Mush-Mush i Grzybaszki - Niemożliwa niespodzianka | E21
19:20 Ptyś i Bill - Siła wyobraźni | S01E21
19:35 Topo Gigio - Przewodnicząca szkoły | S01E23
19:45 Pszczółka Maja - Ważka pocztowa | S01E63
19:55 Czytanie przed spaniem - Rikuś
20:10 Sąsiedzi - Karuzela | E77
20:15 Zig i Sharko - Kapitański wieczór | S03E75
20:25 The Garfield Show - Klątwa wilkopsiaka | S01E15
20:45 Głębia - Fala Fioletowej Zagłady | E47
21:10 Galactik Football - Drugi wiatr | S01E06
21:40 Itch - Wielki wybuch vol. 2 | S01E11
22:10 Wojciech Cejrowski - boso przez świat - Kosmici | E76
22:43 Tajemnica Sagali - Wtajemniczeni | S01E3/14
23:10 Tajemnica Sagali - Trzecia część mocy | S01E4/14
23:40 Jak to działa? - Roboty | E28
01:15 Zakończenie programu
TVP Dokument
2023-05-14
06:00 Dzika Polska - Pogadać z sóweczką
06:30 Podróże z historią - Smak Torunia | E16
07:05 Zakochaj się w Polsce - Tarnów | E56
07:35 Weterynarze z sercem | E76
08:05 Bramy do Nowego Jorku
09:05 Dzikie serce Europy. Powrót prastarego lasu
10:05 Balmoral: ukryta historia - Lata 1955-1992 | S01E02
10:55 Kartki 89
11:05 Bezdomna młodzież
11:40 Barbara Włodarczyk zaprasza
11:45 Hakerzy - nowi żołnierze Chin
12:50 Ludzie i pszczoły - Siostry zakonne
13:25 Perły Bałtyku - Morze z lotu ptaka
13:50 Kamery wśród zwierząt | E03
14:50 Cała prawda o zabiegach kosmetycznych | E01
15:45 Jak zbudować wehikuł czasu?
16:45 Afryka z Ade Adepitan - Afryka Zachodnia | S01E01
18:00 Polskie dziedzictwo | S02E08
18:30 Lena na Kaukazie - Armenia - Erywań
19:05 Zakochaj się w Polsce - Dolinki Krakowskie | E49
19:35 Praskie pożegnania
19:50 Wielki kram
20:15 30 lat wymówek
21:45 Ostatni górale
22:45 Tamte lata, tamte dni - Agnieszka Duczmal
23:25 Z góry widać lepiej. Wanda Rutkiewicz. Opowieść o kobiecie niezwykłej
00:45 Trzy dni wolności
02:15 Cybulski - ostatnia podróż
03:15 Miasto utkane z czasu
04:15 Zakończenie programu
TVP HD
2023-05-14
05:40 Zakończenie programu
05:55 Polska śródziemnomorska - Pomorze | E10
06:25 Makłowicz w podróży - Podróż 44. Sardynia - Górska Barbagia | E171
07:00 Makłowicz w podróży - Podróż 44. Sardynia - Odwieczna | E172
07:30 Wojciech Cejrowski - boso przez świat - Kokosy z kokosów | E59
08:05 Wojciech Cejrowski - boso przez świat - Południowy Tyrol | E60
08:40 Prywatne życie zwierząt 8 - Dzikie miasto | S08E01
09:10 Korona Gór Polski - Tarnica
09:40 Rodzinka.pl - Biznes is biznes | E61
10:15 Rodzinka.pl - Walka z lenistwem | E62
10:45 Lena na Bałkanach - Kosowo | E09
11:20 Nanda Devi East. Góra Szczęścia
11:50 Magiczne Podhale z Sebastianem Karpielem-Bułecką - Dom Gąsieniców-Sobczaków | E01
12:25 Mieszkać piękniej - Domy regionalne | E03
13:05 Ranczo 10 - Polityczny zombie | E125
14:05 Ojciec Mateusz 9 - Znikająca asystentka | S09E118
14:50 SeriaLove Wspomnienia - Jędrzej Taranek | E29
15:05 Postaw na milion | E314
16:05 Detektyw Murdoch 3 - Wisielec | E11
17:05 Detektyw Murdoch 3 - Fotograf | E12
18:05 Komisarz Alex 19 - Nowe otwarcie | S19E237
19:05 Ojciec Mateusz 29 - Poszkodowany, poszkodowana | S29E378
19:55 Miś
22:00 Stawka większa niż życie - Podwójny nelson | E7/18
23:10 Stawka większa niż życie - Wielka wsypa | E8/18
00:15 Stawka większa niż życie - Genialny plan pułkownika Krafta | E9/18
01:25 Komisarz Montalbano - Sierpniowy żar | S07E15
03:25 Życie nie jest łatwe
TVP Historia
2023-05-14
06:45 Był taki dzień - 14 maja | E562
07:00 Abba, Ojcze
08:00 Transmisja liturgii greckokatolickiej z katedry we Wrocławiu
08:55 Informacje kulturalne
09:20 U Pana Boga w ogródku | E6/12
10:10 W kotle historii - Chocim: wspólnie przeciw Osmanom. Cztery armie, cztery kuchnie
10:45 Przestrzeń pamięci - Spichlerz Polskiego Rocka w Jarocinie
11:15 Wszystkie kolory świata - Patagonia, Władczyni Czasu
12:10 Podróże na północ Europy - Islandia | S01E5-ost
13:10 Zaginione? Ocalone? Historie zawodów różnych - Strzecharz
13:40 Crusoe
15:15 Szpital
15:35 Przeczytaj mi tę historię | E101
15:50 Arsenał. Magazyn militarno-historyczny - Misja: Afganistan - KTO Rosomak
16:30 Giganci historii - Bitwa o Monte Cassino
17:25 Biblioteka człowieka myślącego - Henryk Sienkiewicz
17:30 Galeria Widmo - Relikwiarz wikingów i kamieniecki skarbiec
17:40 Z punktu widzenia nocnego portiera
18:00 Janosik - Worek talarów | E6/13
19:00 Japońska wyprawa Joanny Lumley | E01
20:00 Śladami
21:00 Potop Redivivus
00:10 Murowanica i jej pierwszy gospodarz
01:15 Dynastia Tudorów 4 | S04E3/10
02:10 Zakończenie programu
TVP Info
2023-05-14
05:05 Głębia ostrości - Hiro. Zacumowane w butelce
05:33 Między słowami
05:55 Powitanie - Wstaje dzień
06:00 Serwis Info
06:15 Wstaje dzień
06:23 Pogoda Info
06:29 Wstaje dzień
06:31 Serwis Info
06:40 Wstaje dzień
06:52 Pogoda Info
06:59 Wstaje dzień
07:01 Serwis Info
07:11 Wstaje dzień
07:23 Pogoda Info
07:29 Wstaje dzień
07:31 Serwis Info
07:36 Wstaje dzień
07:51 Pogoda Info
07:59 Serwis Info
08:21 Pogoda Info
08:30 W kontrze
09:10 Magazyn śledczy Anity Gargas | E272
09:35 Serwis Info
09:50 Woronicza 17
10:59 Serwis info weekend
11:21 Pogoda Info
11:29 Serwis info weekend
12:00 Czym żyje świat extra
12:15 Serwis info weekend
12:30 Nie da się ukryć
12:52 Pogoda Info
12:59 Serwis info weekend
13:29 Serwis info weekend
13:52 Pogoda Info
13:59 Serwis info weekend
14:29 Serwis info weekend
14:53 Pogoda Info
15:00 Za kulisami
15:15 Serwis info weekend
15:29 Serwis info weekend
15:48 Ludzie z miasta
16:00 Okiem wiary
16:29 Serwis info weekend
17:00 Teleexpress
17:20 Teleexpress Extra
17:35 Teleexpress na deser
17:50 Serwis info weekend
18:00 Panorama
18:18 Serwis info weekend
18:25 Studio Zachód
18:50 INFO V4+
19:05 Głębia ostrości
19:30 Wiadomości
19:58 Gość
20:13 Minęła dwudziesta
21:00 Gdzie jest Pan Cogito?
21:50 Strefa starcia
23:00 INFO wieczór
23:55 Serwis info weekend
00:03 Wiadomości
00:31 Gość
00:46 Czym żyje świat extra
01:06 Pogoda Info
01:20 Woronicza 17
02:30 Minęła dwudziesta
03:20 Pogoda Info
03:25 INFO V4+
03:50 Kobiety wolności
04:33 Magazyn śledczy Anity Gargas | E272
TVP Kobieta
2023-05-14
05:20 Zakończenie programu
05:30 Ranczo 4 - Wymiana międzypokoleniowa | S04E45
06:30 Sześć sióstr | S02E172
07:30 Makłowicz w podróży - Podróż 45. Kuba - Tropem Hemingwaya | E175
08:10 Makłowicz w podróży - Podróż 45. Kuba - Szlak bojowy | E176
08:50 Wojciech Cejrowski - boso przez świat - Israelitas | E44
09:30 Wszystkie kolory świata - Seszele. Raj na Oceanie Indyjskim | E25/30
10:30 Kwiaty na warsztat 5 - Warzywniak w kostkach słomy. Prosty sposób na uprawę własnych warzyw w małej przestrzeni ogrodu | S05E11
11:00 Wspaniałe stulecie | S04E295
12:00 Pytanie na śniadanie
14:55 Tańcząca ze światem - Tunezja | S01E10
15:30 Ojciec Mateusz 13 - Osaczenie | S13E163
16:30 Ojciec Mateusz 13 - Miłość po grób | S13E164
17:30 Najpiękniejsze hotele świata | E11
18:25 Meghan i Harry. Nowy rozdział
19:30 Wspaniałe stulecie | S04E295
20:30 Sześć sióstr | S02E173
21:30 Do zobaczenia we wrześniu
23:10 Zmiennicy - Dziewczyna do bicia | E3/15
00:15 Zmiennicy - Typowa logika damsko-męska | E4/15
01:25 Ranczo 6 - Narracja negacji | S06E68
02:05 Wszystkie kolory świata - Polinezja - perła Pacyfiku | E04
03:05 Zakończenie programu (przerwa techniczna)
TVP Kultura
2023-05-14
05:15 Tamte lata, tamte dni - Marta Lipińska
05:45 Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2 na stream.tvp.pl
05:50 Zakończenie programu
08:00 Msza Święta Kościoła Starokatolickiego Mariawitów w Lipce
09:05 Cztery pory roku Leona - Wiosna Meli
09:45 Szpital na peryferiach - Nominacja | E10
10:50 Trzeci punkt widzenia
11:30 Nasz najlepszy rok
13:35 Wędrowiec polski - Roztocze
14:10 Orchestre National du Capitol. Dutilleux/Holst
16:00 Rodzina Leśniewskich - Skok | E6/7
16:35 Rodzina Leśniewskich - Wywiadówka | E7-ost
17:15 Niedziela z… - twórczością Marka Nowakowskiego
18:10 Siedem czerwonych róż, czyli Benek Kwiaciarz o sobie i o innych
19:25 Niedziela z… - Markiem Nowakowskim
20:00 Trzech ludzi do zabicia
21:50 Informacje kulturalne
22:20 Trzeci punkt widzenia
22:55 Koncert Finałowy I Symfonicznej Trasy Koncertowej. Narodowa Orkiestra Dęta Symfonicznie
00:40 Smak życia
02:50 Igraszki
03:00 Samotność
03:20 Legendy rocka - Brytyjski metal
03:55 Informacje kulturalne
04:30 Teledysk - Marta Zalewska - Do przyjaciół (Ballady i romanse)
TVP Kultura 2
2023-05-14
07:00 Teraz dokument: Legendy rocka: Jazz Rock
07:30 Teraz dokument: Legendy rocka: Croonerzy soulowi
08:00 Informacje kulturalne
08:15 Od ucha do ucha: Zaczarowany świat…: Aleksander Gierymski i Pomarańczarka (23)
08:30 Od ucha do ucha: Jak to działa?: Matematyka (115)
08:55 Od ucha do ucha: Bajkonurrr, czyli w świecie książek dla dzieci
09:05 Od ucha do ucha: Scena taneczna: Młodzi choreografowie współcześni cz. II
09:30 Kruchy świat. Majoliki z Nieborowa
10:00 Chuligan literacki
10:25 Słowobranie
10:50 Eureka biblioteka!: Zwierzyn
11:00 Do dzieła
11:15 Trzeci punkt widzenia
11:45 Panna Nikt
13:45 Wędrowiec polski: Roztocze
14:10 Orchestre National du Capitol. Dutilleux/Holst
15:50 Informacje kulturalne
16:05 Serialowa nostalgia: Rodzina Leśniewskich: Demostenes (3/7)
16:30 Serialowa nostalgia: Rodzina Leśniewskich: Agata (4/7)
17:00 Kruchy świat. Majoliki z Nieborowa
17:15 Niedziela z…: twórczością Marka Nowakowskiego
18:10 Niedziela z… twórczością Marka Nowakowskiego: Siedem czerwonych róż, czyli Benek Kwiaciarz o sobie i o innych
19:25 Niedziela z… twórczością Marka Nowakowskiego: Errata do biografii: Marek Nowakowski
19:50 Notacje: Maja Komorowska - Szukałam sposobu na siebie
20:00 Jeszcze nie wieczór
21:50 Informacje kulturalne
22:15 Trzeci punkt widzenia
22:45 Teraz animacje!: Prezent
22:55 Koncert Finałowy I Symfonicznej Trasy Koncertowej: Narodowa Orkiestra Dęta Symfonicznie
00:30 Teraz animacje!: Czarodziej i kwiaciarka
00:44 Teraz animacje!: Krąg
00:50 Teraz animacje!: Red Light Train
01:00 Informacje kulturalne
01:15 Niedziela z…: twórczością Marka Nowakowskiego
01:55 Eureka biblioteka!: Zwierzyn
02:05 Do dzieła
02:25 Kruchy świat. Majoliki z Nieborowa
02:45 Kulturalna dobranocka: Bajkonurrr, czyli w świecie książek dla dzieci
03:00 Kulturalna dobranocka: Scena taneczna: Młodzi choreografowie współcześni cz. II
TVP Nauka
2023-05-14
06:00 Sonda - Klocki
06:30 Sonda 2 | S01E06
07:00 Jak to działa? - Wytrzymałość | E147
07:30 Jak to działa? - Małe jest wielkie | E148
08:00 Tajemniczy szósty zmysł
09:05 Czy wiesz, że? | E02
09:40 Czy wiesz, że? | E04
10:05 Niezwykłe ekosystemy
11:05 Wielki, wspaniały pomysł | E07
11:30 Wielki, wspaniały pomysł | E08
11:55 Jasne jak słońce - Dlaczego umieramy?
12:05 Wojciech Cejrowski - boso przez świat - Korek | E21
12:30 Wojciech Cejrowski - boso przez świat - Na południe | E22
13:00 Galeria Noblistów - Svante Paabo | E03
13:25 Polskie Parki Narodowe - Białowieski Park Narodowy
13:55 Sekrety fizyki kwantowej | E02
15:00 Czy wiesz, że? | E08
15:30 Giganci nauki - Rewolucja przemysłowa XIX w
16:20 Jasne jak słońce - Ile ważą chmury?
16:30 Czy wiesz, że? | E10
17:00 Pełny obraz - Co z tą wodą?
17:45 Notacje - Andrzej Trautman. Być fizykiem
18:00 W sidłach Frankensteina - Superludzie - ludzie, czy maszyny?
18:50 Sonda - Klinika zwierząt
19:30 Sonda 2 | S01E06
20:00 Sekrety fizyki kwantowej | E02
21:00 Wojciech Cejrowski - boso przez świat - Korek | E21
21:30 Wojciech Cejrowski - boso przez świat - Na południe | E22
22:00 Tajemniczy szósty zmysł
23:00 Raport naukowy | E32
23:35 Houston, nie ma problemu
00:40 Jak to działa? - Wytrzymałość | E147
01:15 Jak to działa? - Małe jest wielkie | E148
01:50 Niezwykłe ekosystemy
02:45 Zakończenie programu
TVP Polonia
2023-05-14
05:30 Midnight News
06:00 Giganci nauki - Ptaki Polski
06:50 Zmiennicy - Prasa szczególnej troski | E6/15
08:00 Dwie Joasie
09:35 Misja Zambia - Sport
09:50 Słowo na niedzielę - Moje miejsce w modlitwie Jezusa
10:00 Transmisja mszy świętej z sanktuarium Męczeństwa św. Stanisława w Krakowie na Skałce
12:05 Pajęczarki
13:55 30 lat dookoła świata, czyli jubileusz TVP Polonia
14:15 Zmiennicy - Warszawski łącznik | E7/15
15:20 Niedziela ze… - twórczością Gustawa Holoubka
16:00 Wojciech Cejrowski - boso przez świat - Nowa Gwinea, 1969 | E46
16:30 Polacy to wiedzą! | E46
17:00 Teleexpress
17:25 M jak miłość | E1722
18:20 | E28
18:35 Co dalej? - O tym mówi świat
19:10 Informacje kulturalne
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 Sport
20:20 Komisarz Alex 17 - Bestia królowej | S17E214
21:15 Kołysanka
22:55 Największe przeboje - Piotr Szczepanik
23:25 Słownik polsko@polski
00:00 Midnight News
00:35 M jak miłość | E1722
01:30 Wiadomości
02:00 Pogoda
02:03 Sport
02:10 Bezmiar sprawiedliwości
04:15 30 lat dookoła świata, czyli jubileusz TVP Polonia
04:35 Kulturalni PL | E646
TVP Rozrywka
2023-05-14
05:25 Zakończenie programu
06:10 Zakochaj się w Polsce - Nysa | E204
06:40 Okrasa łamie przepisy - Gęś w soli
07:10 To je Borowicz. Podróże ze smakiem | S02E36
07:45 Smaki świata po polsku | S01E04
08:20 Giganci historii - Początki państwa Piastów. Mieszko I i Bolesław Chrobry | E28
09:15 Koło fortuny | E1530
09:50 Postaw na milion | E110
10:50 Szansa na sukces. Opole 2023 2 - Opolskie premiery XXI wieku | S02E10
11:55 Kabaretowe Opole
12:40 Sekretne życie kotów 2 - Roma, Chanel, Stefan Jacek | S02E02
13:40 Prywatne życie zwierząt 9 - W polskim godle | S09E01
14:10 Przyrodnik na tropie - Konik polski | E41
14:45 Tak to leciało! | E15
15:45 Jeden z dziesięciu
16:15 Jeden z dziesięciu - Finał | E21
17:00 Wielki test. Mistrzowie uśmiechu
18:35 Wojciech Cejrowski - boso przez świat - Łódź | E73
19:15 Kulisy dobrego humoru | E30
20:20 16. Marzenia Marcina Dańca
21:25 Konkurs Piosenki Eurowizji - Liverpool 2023 - finał
01:40 Alternatywy 4 - Gołębie | E6/9
02:55 Koło fortuny | E1529
03:35 Kabaret. Super Show Dwójki | S01E06
04:35 Kabaretomaniacy | E41
TVP Seriale
2023-05-14
05:25 Zakończenie programu
05:45 Daleko od szosy - Oczekiwanie | E4/7
07:10 Czterdziestolatek - Portret, czyli jak być kochanym | E4/21
08:10 Czterdziestolatek - Kondycja fizyczna, czyli walka z metryką | E5/21
09:10 07 zgłoś się - Strzał na dancingu | E13/21
10:50 07 zgłoś się - Hieny | E14/21
12:35 Vabank 2, czyli riposta
14:25 Ranczo 5 - Honor i zęby trzonowe | S05E61
15:25 Ranczo 5 - Przymus rekreacji | S05E62
16:25 Ranczo 5 - Przewroty kopernikańskie | S05E63
17:30 Daleko od szosy - Pod prąd | E5/7
18:55 07 zgłoś się - Skok śmierci | E15/21
20:20 Ojciec Mateusz 27 - Siostrzyczki | S27E348
21:20 Ojciec Mateusz 27 - Tanatos | S27E349
22:20 Ranczo 5 - Nad Solejuków i Wargaczów domem | S05E64
23:25 Ranczo 5 - Pakt z czartem | S05E65
00:25 07 zgłoś się - Skok śmierci | E15/21
01:50 Korona królów | S02E113
02:15 Korona królów | S02E114
02:50 PitBull | S02E08
03:40 Echo serca 3 | S03E34
04:40 Czas honoru 6 - Starzy znajomi | S06E68
TVP Sport
2023-05-14
07:15 Retro TVP Sport - Piłka nożna: Mistrzostwa świata 1982 - mecz finałowy: RFN - Włochy | E44
09:20 Lekkoatletyka: Mityng Lisek w domu - Duszniki 2023
11:00 Kajakarstwo: Zawody Pucharu Świata w Szeged - finały
11:50 Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Europy U-17 - Estonia 2023 - mecz grupy B: Anglia - Polska
14:05 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet: MKS Zagłębie Lubin - MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
16:50 Piłka nożna: Ekstraklasa - studio
17:25 Piłka nożna: Ekstraklasa: Raków Częstochowa - Lech Poznań
20:05 Hokej: Mistrzostwa świata - Finlandia i Łotwa 2023 - mecz grupy B: Czechy - Kazachstan
21:40 Sportowy wieczór
22:25 Kajakarstwo: Zawody Pucharu Świata w Szeged - finały
23:55 Boks: Gala w Birmingham - waga półciężka: Joshua Buatsi - Paweł Stępień
00:50 Boks: Gala w Liverpoolu - podsumowanie
02:35 Megafights - walki stulecia - Canelo Alvarez - Ryan Rhodes | E07
TVP World
2023-05-14
05:00 World News
05:20 World Talks
05:30 Document
06:00 Service of the Day
06:30 Business Arena
06:50 Pulse of Culture | E259
07:00 World News Flash
07:15 World Today
07:30 World News Flash
07:40 Weather
07:43 World Today
08:00 World News
08:20 Weather
08:25 Morning World Today
08:55 Weather
09:00 World News
09:15 Interview
09:30 World News Flash
09:35 World News
09:40 Interview
09:55 Weather
10:00 World News
10:15 Interview
10:30 World News Flash
10:35 World News
10:40 Interview
10:55 Weather
11:00 World News
11:20 Weather
11:25 Morning World Today
11:55 Weather
12:00 World News
12:20 Interview
12:35 World News Flash
12:45 Interview
13:00 World News
13:20 Interview
13:35 World News Flash
13:45 Interview
14:00 World News
14:20 Interview
14:35 World News Flash
14:45 Interview
15:00 World News
15:20 Interview
15:35 World News Flash
15:45 Interview
16:00 World News
16:15 Document
17:00 World News
17:20 Interview
17:30 Weather
17:35 World News Flash
17:45 World Talks
18:00 World News
18:15 Interview
18:30 Business Arena
19:00 World News
19:15 Weather
19:20 Interview
19:35 World News Flash
19:40 Break the Fake
19:50 Weather
20:00 Service of the Day
20:30 Weather
20:33 World Today
21:00 World News
21:20 Lost in Translation | E72
21:50 Pulse of Culture | E259
22:00 World News
22:20 Eastern Europe Review
22:35 World News Flash
22:45 World Talks
23:00 World News
23:15 Document
00:00 Midnight News
00:30 World Today
01:00 World News Flash
01:15 Lost in Translation | E72
01:45 World Talks
02:00 Service of the Day
02:30 Eastern Europe Review
02:45 World Talks
03:00 Midnight News
03:30 Business Arena
03:50 Pulse of Culture | E259
04:00 World News Flash
04:15 Rock Rachoń
04:45 World Talks
TVS PL
2023-05-14
05:00 Telesprzedaż
06:00 Telesprzedaż
07:05 Koncert życzeń
08:55 Muzyczne dzień dobry
09:30 Muzyczne dzień dobry
09:55 Muzyczne podróże
10:55 Przy muzyce po Śląsku
11:35 Szlagroteka
12:15 Spotkanie z balladą
13:20 Spotkanie z balladą
14:30 Śląska karuzela
16:00 Koncert życzeń
17:50 Szlagierowa lista
19:45 Koncert w TVS
21:45 Kino TVS: Sune - drużba honorowy
23:35 Koncert życzeń
01:25 Śląska karuzela
02:45 Pasmo ciekawostek
04:25 Śląska karuzela
Warner TV
2023-05-14
05:15 Wrogie niebo 5: Personel niekluczowy (5)
06:00 Legenda
07:45 Bunt na «Bounty»
11:20 Ave, Cezar!
13:25 Skazani na Shawshank
16:10 Sam
18:45 Miss agent 2: Uzbrojona i urocza
21:00 Dogonić kulę
22:40 Cube Zero
00:40 Dziewiąte wrota
03:15 Legenda
WP
2023-05-14
05:00 1, 2, 3… Kabaret! - Fura, skóra i komóra | S01E08
06:00 Niezapomniany prezent
07:50 Pomysł na dom 4 | S04E03
08:20 Pomysł na dom 4 | S04E04
08:50 Prosto z grilla 4 | S04E03
09:00 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 | S03E11
10:00 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 | S03E12
10:55 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 | S03E13
11:50 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 | S03E14
12:50 Nowy aranż z Olą Ziarek | E05
13:00 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 | S03E15
14:00 Porzucone budowle 6 | S06E07
15:00 Porzucone budowle 6 | S06E08
15:55 Koniec jest blisko | S01E04
17:00 Papież: Najpotężniejszy człowiek w historii | S01E02
17:50 Hitlerowska olimpiada
18:50 Hitlerowska propaganda | S01E01
19:55 W Polskę na weekend - Szwajcaria Kaszubska | S01E02
20:25 Jedziemy na wakacje! - Grecja - Kreta | S01E02
20:55 Nowy aranż z Olą Ziarek | E03
21:10 Nowy aranż z Olą Ziarek | E04
21:40 Mistrzowie Kabaretu 12 - Nowaki, część 4 | S12E07
22:40 Mistrzowie Kabaretu 8 - Czesuaf | S08E01
23:40 Mistrzowie Kabaretu 3 - Kabaret Młodych Panów, część 3 | S03E07
00:05 Gospodarze - czym chata bogata | E06
01:00 1, 2, 3… Kabaret! 2 - Kawa, herbata, coś mocniejszego | S02E01
02:00 1, 2, 3… Kabaret! - On, Ona, Ono | S01E03
03:05 Mam talent Ameryka 16 | E09
Wydarzenia 24
2023-05-14
05:00 Interwencja
05:20 Wydarzenia wieczorne
06:00 Wydarzenia
06:30 Wydarzenia
07:00 Wydarzenia
07:30 Wydarzenia
08:00 Wydarzenia
08:30 Wydarzenia
09:00 Wydarzenia
09:30 Wydarzenia
10:00 Wydarzenia
10:30 Wydarzenia
11:00 Wydarzenia
11:30 Wydarzenia
12:00 Wydarzenia
12:40 Pogoda
12:50 Wydarzenia 12:50
13:30 Wydarzenia
14:00 Wydarzenia
14:30 Wydarzenia
15:00 Wydarzenia
15:40 Pogoda
15:50 Wydarzenia 15:50
16:25 Wydarzenia
17:00 Wydarzenia
17:30 Wydarzenia
18:00 Wydarzenia
18:40 Pogoda
18:50 Wydarzenia 18:50
19:15 Gość
19:30 Wydarzenia
20:00 Wydarzenia
20:30 Wydarzenia
21:00 Wydarzenia
21:40 Pogoda
21:50 Wydarzenia wieczorne
22:25 Pogoda
22:30 Wydarzenia
23:00 Wydarzenia
23:30 Wydarzenia
00:00 Wydarzenia
00:30 Wydarzenia
01:00 Wydarzenia wieczorne
01:40 Interwencja
02:00 Poszukiwacze historii
02:30 SuperLudzie
03:00 Wydarzenia wieczorne
03:40 Interwencja
04:00 Z klimatem i z pasją
04:30 Emil, pogromca mandatów