[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -2
BelSat
2023-01-07
05:00 Аб’ектыў
05:25 Студыя Белсат
06:30 Анча і Пэпік, мультсерыял, 4 с.
06:45 Прыгоды ката Філімона, мультсерыял, 27 с.
07:10 Без акрэдытацыі
07:55 Беларус беларусу
08:15 Албанія. У пошуках правасуддзя, д/ф
09:00 Двубой з Віталём Цыганковым
09:40 Каронны прынц (Korunni princ), м/ф
11:15 Зміцер Вайцюшкевіч: На Каляды
11:20 Капелан, рэпартаж
11:40 Вакол свету за 80 дзён (Around the World in 80 Days), прыгодніцкі серыял, 1 с.
12:30 Невядомая Беларусь. Над Нёмнам, д/ф
13:15 Юлі (Yuli), м/ф
15:05 Пустэльня забароненага мастацтва, д/ф
16:30 Хай так TV (сатырычная праграма)
17:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
18:00 Аб’ектыў
18:20 Вечаровы шпіль
18:40 Возера радасці, кароткаметражны фільм
19:15 Апошняе дзівацтва Клер Дарлінг (La derniere folie de Claire Darling), м/ф
20:50 Невядомая Беларусь. Парад планет, д/ф
21:45 Belsat Music Live
23:05 Вось так (інфармацыйная праграма)
00:00 Аб’ектыў
00:20 Перапынак у вяшчанні
Canal+ Sport 1 PL
2023-01-07
06:30 LaLiga Show
07:00 Tenis: Turniej WTA w Adelajdzie
09:00 Tenis: Turniej WTA w Adelajdzie
11:00 Byłem królem: Grzegorz Lato
12:00 Premiera: Ligue1 Preview Show
12:30 Premiera: Cztery pory Igi (2)
13:30 Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
15:35 LaLiga Show
16:10 live Piłka nożna: Liga hiszpańska
18:25 live Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:30 La Liga Legends: Jesús Navas
21:00 Premiera: Cztery pory Igi (3)
22:00 Byłem królem: Włodzimierz Lubański
23:00 Ligue1 Review
00:00 live Koszykówka mężczyzn: NBA
02:55 Premiera: Ligue1 Preview Show
03:25 Magazyn European Le Mans Series: Podsumowanie sezonu 2022
04:25 Liga+ Extra
Canal+ Sport 2 PL
2023-01-07
06:30 Liga+ Extra
08:05 Ekstrapaka: 14. kolejka
09:00 Koszykówka mężczyzn: NBA
11:00 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą: Maniche
11:30 LaLiga Show
12:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:10 Tenis: Turniej WTA w Adelajdzie
16:15 Tenis: Turniej WTA w Adelajdzie
18:20 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą: Maniche
18:55 Koszykówka mężczyzn: NBA
20:55 Piłka nożna: 2. liga hiszpańska
23:00 Cztery pory Igi (3)
00:00 Boks: Gala w Londynie
02:00 Twardzielki: Joanna Jędrzejczyk (7)
02:30 Twardzielki: Sylwia Kusiak (8)
Canal+ Sport 3 PL
2023-01-07
05:30 Witaj w klubie: Jagiellonia Białystok
06:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:30 Witaj w klubie: KGHM Zagłębie Lubin
09:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
11:30 Witaj w klubie: Miedź Legnica
12:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:30 Turbokozak: Marcin Ścisłowski
14:55 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:25 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:55 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:00 Liga+
23:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
02:00 Liga+
03:30 Witaj w klubie: Korona Kielce
04:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
Canal+ Sport 4 PL
2023-01-07
06:00 Witaj w klubie: Lech Poznań
06:30 Sędziowie: Franek (3)
07:15 Sędziowie: Raczek (7)
08:00 Witaj w klubie: Jagiellonia Białystok
08:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
11:00 Witaj w klubie: KGHM Zagłębie Lubin
11:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:00 Witaj w klubie: Miedź Legnica
14:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:00 Turbokozak: Marcin Ścisłowski
17:25 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:55 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:25 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
00:30 Liga+
02:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
04:30 Liga+
Eleven Sports 1
2023-01-07
06:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Elche CF - Celta Vigo
08:00 Piłka nożna: Serie A TIM - US Salernitana 1919 - AC Milan
10:00 Piłka nożna: Puchar Anglii - mecz 3. rundy: Manchester United FC - Everton FC
12:00 LaLiga Santander
12:45 Piłka nożna: Puchar Anglii - mecz 3. rundy: Manchester United FC - Everton FC
13:25 LIVE! Piłka nożna: Puchar Anglii - mecz 3. rundy: Tottenham Hotspur FC - Portsmouth FC
15:55 LIVE! Piłka nożna: Puchar Anglii - mecz 3. rundy: Middlesbrough FC - Brighton & Hove Albion FC
17:55 LIVE! Piłka nożna: Serie A TIM - Juventus FC - Udinese Calcio
20:00 LIVE! Piłka nożna: Puchar Anglii - studio
20:55 LIVE! Piłka nożna: Puchar Anglii - mecz 3. rundy Liverpool FC - Wolverhampton Wanderers FC
22:55 LIVE! Piłka nożna: Puchar Anglii - studio
23:15 LIVE! Eleven Gol Live
00:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Elche CF - Celta Vigo
02:00 Piłka nożna: Serie A TIM - AC Monza - Inter Mediolan
04:00 Piłka nożna: Puchar Anglii - mecz 3. rundy: Tottenham Hotspur FC - Portsmouth FC
Eleven Sports 2
2023-01-07
06:00 Piłka nożna: Serie A TIM - US Cremonese - Juventus FC
08:00 Piłka nożna: Puchar Anglii - mecz 3. rundy: Manchester United FC - Everton FC
10:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Elche CF - Celta Vigo
12:00 Piłka nożna: Serie A TIM - US Salernitana 1919 - AC Milan
14:00 Piłka nożna: Puchar Anglii - zapowiedź 3. rundy
14:55 LIVE! Piłka nożna: Serie A TIM - ACF Fiorentina - US Sassuolo Calcio
17:00 Legendy LaLiga: Julen Guerrero
17:40 Legendy LaLiga: Samuel Eto’o
18:25 LIVE! Piłka nożna: Puchar Anglii - mecz 3. rundy: Brentford FC - West Ham United FC
20:40 LIVE! Piłka nożna: Serie A TIM - AC Monza - Inter Mediolan
23:00 Legendy LaLiga: Jesús Navas
23:40 La Manita
00:00 Piłka nożna: Serie A TIM - Juventus FC - Udinese Calcio
02:00 Piłka nożna: Puchar Anglii - mecz 3. rundy: Brentford FC - West Ham United FC
04:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Elche CF - Celta Vigo
Eleven Sports 3
2023-01-07
05:00 Legendy LaLiga: Roberto Carlos
05:30 Legendy LaLiga: Samuel Eto’o
06:00 Piłka nożna: Liga francuska - Lille OSC - Stade de Reims
08:00 Piłka nożna: Liga portugalska - SL Benfica - Portimonense SC
10:00 Piłka nożna: Serie A TIM - Spezia Calcio - Atalanta BC
12:00 La Manita
12:30 La Manita
13:00 La Manita
13:25 LIVE! Piłka nożna: Puchar Anglii - mecz 3. rundy: Crystal Palace FC - Southampton FC
15:25 Legendy LaLiga: Julen Guerrero
15:55 LIVE! Piłka nożna: Puchar Anglii - mecz 3. rundy: Boreham Wood FC - Accrington Stanley FC
18:00 Legendy LaLiga: Roberto Carlos
18:30 La Manita
18:55 LIVE! Piłka nożna: Puchar Anglii - mecz 3. rundy: Sheffield Wednesday FC - Newcastle United FC
21:00 La Manita
21:25 LIVE! Piłka nożna: Liga portugalska - Casa Pia AC - FC Porto
23:30 La Manita
00:00 Piłka nożna: Puchar Anglii - mecz 3. rundy: Crystal Palace FC - Southampton FC
02:00 Legendy LaLiga: Roberto Carlos
02:30 Legendy LaLiga: Samuel Eto’o
03:00 Piłka nożna: Liga portugalska - Casa Pia AC - FC Porto
Eleven Sports 4
2023-01-07
06:00 Piłka nożna: Liga portugalska - SL Benfica - Portimonense SC
08:00 Piłka nożna: Serie A TIM - AS Roma - Bologna FC
10:00 Piłka nożna: Liga francuska - Stade Rennais FC - OGC Nice
12:00 Z archiwum LaLiga
12:55 Legendy LaLiga: Roberto Carlos
13:25 LIVE! Piłka nożna: Puchar Anglii - mecz 3. rundy: Gillingham FC - Leicester City FC
15:55 LIVE! Piłka nożna: Puchar Anglii - mecz 3. rundy: Blackpool FC - Nottingham Forest FC
18:25 LIVE! Piłka nożna: Puchar Anglii - Grimsby Town FC - Burton Albion FC
20:55 LIVE! Piłka nożna: LaLiga Santander - RCD Espanyol - Girona FC
23:00 Legendy LaLiga: Julen Guerrero
23:30 Legendy LaLiga: Michael Laudrup
00:00 Piłka nożna: Liga portugalska - Casa Pia AC - FC Porto
02:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - RCD Espanyol - Girona FC
04:00 Piłka nożna: Serie A TIM - Juventus FC - Udinese Calcio
Polonia 1
2023-01-07
05:25 10 Extra Mocnych (13)
06:00 Ktoś cię obserwuje (60)
06:55 Ktoś cię obserwuje (61)
07:50 Ktoś cię obserwuje (62)
08:50 Mróweczki z bajeczki (13)
09:00 Klub Winx: Szkoła czarodziejek Alfea (3)
09:30 Yattaman: Mierny artysta (81)
10:00 Yattaman: Samuraj (82)
10:25 Yattaman: Wielki Mur (83)
10:55 Awanturyści
12:50 W poszukiwaniu Felliniego
15:05 Nazywał się Bagger Vance
17:35 Lagerfeld - cesarz mody (1)
18:00 Telesprzedaż: Klejnot Tv
21:00 Prowincjuszka
23:10 Miłe rozmowy (4)
23:15 Miłe rozmowy (2)
23:25 Po drugiej stronie korytarza
01:20 Autostrada do nieba: Bohater (69)
02:20 Giganci nokautów (6)
02:45 Niesamowite tajemnice: Rodzina Kaydasheva (38)
03:50 Nieźle kliknięci bez filtra (23)
04:15 Miłe rozmowy (4)
04:45 Miłe rozmowy (4)
04:50 Miłe rozmowy (4)
Polsat
2023-01-07
05:25 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
08:40 Rysiek Lwie Serce
10:40 Nasz nowy dom (246)
11:40 Nasz nowy dom (247)
12:40 Bogaty dom - biedny dom (51)
13:40 Kryptonim szef Polska: Lupus (1)
14:40 Rolnicy. Podlasie (37)
15:45 Więzienie (74)
16:15 Więzienie (75)
16:45 Więzienie (76)
17:15 Więzienie (77)
17:45 Chłopaki do wzięcia (297)
18:15 Chłopaki do wzięcia (298)
18:50 Wydarzenia
19:15 Prezydenci i premierzy (279)
19:45 Sport
19:55 Pogoda
20:00 Gala Mistrzów Sportu 88. Plebiscytu «Przeglądu Sportowego» 2022
23:00 Trzy billboardy za Ebbing, Missouri
01:25 Carandiru
04:40 Disco Gramy
Polsat 2
2023-01-07
05:15 Gliniarze: Szczeniackie popołudnie (20)
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Disco Gramy
07:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (16)
07:30 Z klimatem i z pasją (100)
08:00 Nasz nowy dom (209)
09:00 Dlaczego ja?: Ciąża pasierbicy (1053)
10:00 Dlaczego ja?: 40-letnia właścicielka firmy cateringowej próbuje odkryć, kto zabił jej męża i porwał syna, by przejąć jej interes (1054)
11:00 Dlaczego ja?: Młoda stażystka zostaje wmieszana w niebezpieczną intrygę swojej koleżanki z pracy (1055)
12:00 Dlaczego ja?: 53-latka chce odnaleźć swoją zaginioną córkę i odkrywa przy tym przerażającą prawdę o swojej drugiej córce (1056)
13:00 Dlaczego ja?: Nastolatka poszukując pierwszej pracy pada ofiarą grupy przestępczej handlującej żywym towarem (1057)
14:00 Dlaczego ja?: 37-letni mężczyzna odkrywa, że jego żona wiele lat temu oddała do adopcji swoje dziecko i że teraz sprytny oszust próbuje to wykorzystać (1058)
15:00 Nasz nowy dom (268)
16:00 Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej (2)
17:00 Dr Emma (6)
17:30 Świat według Kiepskich: Remont za friko (580)
18:00 Sekrety rodziny (60)
19:00 Tatuśkowie (16)
20:05 Wydarzenia
21:00 7 sekund
23:00 Spis drani
01:40 Interwencja
02:00 Wydarzenia
02:45 #Jesteśmy dla dzieci
03:15 Echo lasu
03:45 Echo lasu
04:15 Interwencja
04:30 Interwencja
04:50 Interwencja
Polsat Cafe
2023-01-07
05:00 Szpital dziecięcy (50)
06:00 Śluby gwiazd: Agnieszka Mrozińska (20)
06:30 Śluby gwiazd: Kamila i Rafał Maślakowie (21)
07:00 Bogaty dom - biedny dom (32)
08:00 Bogaty dom - biedny dom (33)
09:00 W bliskim planie: Karolina Pisarek (177)
09:30 Demakijaż: Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska (148)
10:00 Nasz nowy dom (175)
11:00 Burleska
13:30 Demakijaż: Jacek Jelonek z partnerem (149)
14:00 Nasz nowy dom (218)
15:00 10 lat młodsza w 10 dni (5)
16:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (70)
17:00 Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej (1)
18:00 Śluby gwiazd: Sylwia Przybysz-Dąbrowska i Jan Dąbrowski (24)
18:30 Śluby gwiazd: Karolina Pisarek-Salla i Roger Salla (23)
19:00 Nasz nowy dom (245)
20:00 Doda. 12 kroków do miłości (5)
21:00 Doda. 12 kroków do miłości (6)
22:00 Gry małżeńskie (121)
23:00 Zdrady: Wesoły domek (140)
00:00 Oszukane: Klubowe życie / Pan kapitan (16)
01:00 Miłość łączy pokolenia (2)
02:00 Seks bez granic (4)
03:00 Ekstremalna miłość (4)
04:00 Z życia gwiazd (26)
04:30 Style gwiazd (8)
Polsat Comedy C. E.
2023-01-07
05:10 Niania: Między nami, modelkami (13)
05:35 Niania: Rodzinne przepychanki (14)
06:00 Allo, allo! 3: Kiełbasa w szafie (3)
06:40 Allo, allo! 3: Niespodziewany lot (4)
07:40 Allo, allo! 3: Ładne pokojówki w szeregu (5)
08:20 Allo, allo! 3: Wspaniała nie-ucieczka (6)
09:10 Dwóch i pół 11: Nangnangnangnang (1)
09:35 Dwóch i pół 11: Chyba bzyknąłem Lucille Ball (2)
10:05 Dwóch i pół 11: Odbłogosławione ciastko (3)
10:35 Dwóch i pół 11: Brzdęk, brzdęk, chlania dźwięk (4)
11:05 Kabaret na żywo: Przychodzi baba do lekarza (1)
13:00 Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni (6)
14:55 Jaś Fasola: Jaś Fasola w pokoju 426 (8)
15:30 Świat według Kiepskich: Barek (3)
16:00 Świat według Kiepskich: Tatuaż (4)
16:30 Świat według Kiepskich: Medalik (5)
16:55 Świat według Kiepskich: Chichot (6)
17:25 Świat według Kiepskich: Piwniczka (7)
17:55 Świat według Kiepskich: Krótki dzień pracy (8)
18:25 Świat według Kiepskich: Morfeusz (9)
18:55 Jaś Fasola: Jaś Fasola w pokoju 426 (8)
19:30 Jaś Fasola: Uwaga na dziecko, Panie Fasola (9)
20:05 Kabaret na żywo: Daj lajka! (2)
22:00 Kabaret na żywo: Przychodzi baba do lekarza (1)
00:00 Comedy Club 5 (6)
00:30 Comedy Club 5 (7)
01:00 Comedy Club 5 (8)
01:30 Comedy Club 5 (9)
02:05 Spadkobiercy 2 (7)
02:50 Spadkobiercy 2 (8)
03:35 Spadkobiercy 2 (9)
04:20 Bob kocha Abisholę: Pilot (1)
04:40 Bob kocha Abisholę: Nigeryjczycy nie marnują czasu na głupoty (2)
Polsat Doku
2023-01-07
05:00 Syndykat zbrodni (7)
05:30 Syndykat zbrodni (8)
06:00 Emil, pogromca mandatów (30)
06:30 Emil, pogromca mandatów (31)
07:00 Emil, pogromca mandatów (32)
07:30 Emil, pogromca mandatów (33)
08:00 Kobiety Trzeciej Rzeszy (2)
09:10 Tajna historia XX wieku: Boże chroń cara (47)
09:40 Wielkie wycieczkowce 2 (6)
10:40 Kobiety Trzeciej Rzeszy (1)
11:50 Kobiety Trzeciej Rzeszy (2)
13:00 Potężne siły natury (1)
14:05 Potężne siły natury (2)
15:10 Niezwykłe osiągnięcia starożytności (1)
16:05 Niezwykłe osiągnięcia starożytności (2)
16:55 Nieznane skarby historii (1)
18:10 Nieznane skarby historii (2)
19:25 Zamknięty świat sumo
20:40 Miłość i seks w Japonii
22:00 Japonia, jakiej jeszcze nie znacie (1)
23:00 Japonia, jakiej jeszcze nie znacie (2)
00:05 Poszukiwacze historii: Ostatni rozkaz generała von Sauckena (81)
00:30 Poszukiwacze historii: 700 lat historii wsi Wogenap (82)
01:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (46)
01:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (47)
02:00 Taaaka ryba: Amazoński Bass (19)
02:30 Taaaka ryba: Czarny Dunajec (20)
03:00 Tajna historia XX wieku: Nowa wojna (17)
03:30 Tajna historia XX wieku: Decydujący czas (18)
04:00 Łowca pedofilów: Ujęcie obywatelskie (60)
04:30 Łowca pedofilów: Wiedziałem, że tak będzie (61)
Polsat Film
2023-01-07
05:30 Na ratunek 112: Niespodzianka (510)
06:15 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (81)
06:45 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (82)
07:15 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (83)
07:45 Ale szopka!
09:55 Pierwsza gwiazdka
11:45 Karate Kid
14:40 50 pierwszych randek
16:45 Epoka lodowcowa
18:30 Ant-Man i Osa
21:00 Sobotni superhit: World War Z
23:25 Na przeklętej ziemi
01:40 Ślad: Cyrkowcy (54)
02:35 Ślad: Miecz szatana (55)
03:35 Ślad: Uzbrojona piękność (107)
04:30 Ślad: Ostatni raz (108)
Polsat Games
2023-01-07
05:05 Faux Paux: Anna Krampus-Sepielak (17)
06:00 Gliniarze: Śmierć (195)
07:00 Gliniarze: Więzi (196)
08:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (72)
08:30 Tajna historia XX wieku: Milcząca barykada - część 2 (2)
09:00 Gliniarze: Śmiertelna trucizna (34)
10:00 Gliniarze: Kocham cię (35)
11:00 Dragon Ball Super (29)
11:30 Dragon Ball Super (30)
12:00 Dragon Ball Super (31)
12:30 Top 20 - Umrzesz ze śmiechu (30)
13:30 Rock w Grach: Returnal (4)
14:00 Po Lekcjach: Super Lucky’s Tale (12)
14:30 Po Lekcjach: Super Lucky’s Tale (13)
15:00 Dragon Ball Super (30)
15:30 Dragon Ball Super (31)
16:00 Tajna historia XX wieku: Tajemnica Dirksena (25)
16:30 Rock w Grach: Returnal (4)
17:00 E-sport: Ultraliga - Lato 2022 (20)
18:20 E-sport: Ultraliga - Lato 2022 (21)
19:30 E-sport: Ultraliga - Lato 2022 (22)
20:50 Level 7: 7 aktorów, których kojarzymy tylko z jedną rolą (12)
21:05 Top 20 - Umrzesz ze śmiechu (29)
22:00 Top 20 - Umrzesz ze śmiechu (30)
23:00 Hardcorowa miłość (4)
23:30 Hardcorowa miłość (5)
00:00 Giereczkowo By Night: Outriders (8)
01:00 E-sport: Ultraliga - Lato 2022 (20)
02:20 E-sport: Ultraliga - Lato 2022 (21)
03:30 E-sport: Ultraliga - Lato 2022 (22)
04:50 Level 7: 7 aktorów, których kojarzymy tylko z jedną rolą (12)
Polsat Music HD
2023-01-07
05:00 Polska nocą, Telemagazyn z wydaniem magazynowym
06:00 Hitowy poranek
07:00 Hitowy poranek
08:00 Hitowy poranek
09:00 Hitowy poranek
10:00 Tylko hity
11:00 Tylko hity
12:00 Tylko hity
13:00 Tylko hity
14:00 Tylko hity
15:00 Tylko hity
16:00 Tylko hity
17:00 Tylko hity
18:00 Gorące hity
19:00 Gorące hity
20:00 Gorące hity
21:00 Gorące hity
22:00 Gorące hity
23:00 Gorące hity
00:00 Polska nocą
01:00 Polska nocą
02:00 Polska nocą
03:00 Polska nocą
04:00 Polska nocą
Polsat News
2023-01-07
05:10 Dzień na świecie
06:00 Nowy dzień
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:55 Pogoda
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:55 Pogoda
13:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:55 Pogoda
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:50 Wydarzenia 15:50
16:30 Czysta Polska
17:10 Interwencja - taka jest Polska
18:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
18:50 Wydarzenia 18:50
19:15 Prezydenci i premierzy
20:00 Debata tygodnia
21:00 Raport
21:50 Wydarzenia wieczorne
22:30 Dzień na świecie
23:30 Obraz dnia - serwis informacyjny
00:15 Interwencja - taka jest Polska
01:00 Wydarzenia wieczorne
01:35 Czysta Polska
02:10 Raport
02:50 Debata tygodnia
03:35 Łowca pedofilów
03:55 Poszukiwacze historii
04:20 Wydarzenia wieczorne
04:55 Dzień na świecie
Polsat News 2
2023-01-07
06:00 #Jesteśmy dla dzieci
06:35 Wydarzenia
07:15 Debata dnia
08:15 Z klimatem i z pasją
08:45 Raport. Wszystko o koronawirusie
09:35 Wydarzenia
10:15 Państwo w państwie
11:50 Dzień na świecie
12:40 Debata dnia
13:25 Interwencja
13:45 Państwo w państwie
15:20 #Jesteśmy dla dzieci
15:45 Gość
16:15 #Jesteśmy dla dzieci
16:40 Interwencja - taka jest Polska
18:15 #Jesteśmy dla dzieci
18:45 Debata dnia
19:45 Interwencja - taka jest Polska
20:30 Interwencja
20:50 Państwo w państwie
22:35 Wydarzenia
23:00 Prezydenci i premierzy
23:35 Interwencja - taka jest Polska
00:25 Interwencja - taka jest Polska
01:05 #Jesteśmy dla dzieci
01:30 Wydarzenia
02:00 Z klimatem i z pasją
02:20 #Jesteśmy dla dzieci
02:45 Wydarzenia
03:20 Dzień na świecie
04:00 Z klimatem i z pasją
Polsat Play
2023-01-07
05:00 997 - Fajbusiewicz na tropie (42)
05:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (43)
06:00 Taaaka ryba: Mazurskie karpie (44)
06:30 Taaaka ryba: Łowy na końcu świata (45)
07:00 Kołowrotek (157)
07:30 Kołowrotek (158)
08:00 Jedziemy na ryby! (1)
09:00 Kryptonim szef Polska 2: PolMak (2)
10:00 Wojna Adolfa Hitlera (1)
11:10 Wojna Adolfa Hitlera (2)
12:20 Okręty podwodne - niewidzialna broń
13:30 Tajna historia XX wieku: Panzerfaust wz. 2022 (95)
14:00 Poszukiwacze historii (180)
15:00 Ostatnie dni nazistów: Koniec Rzeszy (6)
16:00 Kryptonim szef Polska 2: PolMak (2)
17:00 Tak się kręcą rodzinne interesy (23)
17:30 Tak się kręcą rodzinne interesy (24)
18:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (19)
18:30 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (20)
19:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (21)
19:30 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (22)
20:00 Górale (75)
20:30 Górale (76)
21:00 Hardcorowa miłość (30)
21:30 Budowlańcy (78)
22:00 Polacy za granicą (78)
23:00 Kloszard story (55)
23:30 Więzienie (41)
00:00 Więzienie (42)
00:30 Łowca pedofilów (8)
01:00 Łowca pedofilów (9)
01:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (56)
02:00 Kama Sutra (24)
03:00 Kama Sutra (25)
04:00 Kama Sutra (26)
Polsat Rodzina
2023-01-07
05:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (95)
05:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (96)
06:00 Mamma mia! The Best of
07:30 #Jesteśmy dla dzieci
08:00 Rafcio Śrubka: Rafcio i kosmiczna Orbitka/Rafcio i zakichana ryba (11)
08:30 Rafcio Śrubka: Rafcio i wodne sprawy/Rafcio i wyścig po śmieci (12)
09:00 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć. The Best of
10:00 Królowa Śniegu
11:40 I kto to mówi 3
13:45 Miodowe lata: Niespodzianka urodzinowa (14)
14:20 Miodowe lata: Smak wolności (23)
15:10 W oczekiwaniu na katastrofę (3)
16:00 Sekretne życie krów (1/2)
17:30 Psi Patrol 2: Pieski ratują papugę/ Pieski ratują królową pszczół (12)
18:00 Psi Patrol 2: Pieski ratują psyrenkę (13)
18:30 Psi Patrol 2: Pieski ratują rodzinę słoni/Pieski i podstępne kociaki (14)
19:00 Jeździec wielorybów
21:10 Miodowe lata: Obiecujący młody człowiek (52)
22:00 Twoja Twarz Brzmi Znajomo (132)
00:00 Niewyjaśnione zagadki (9)
01:00 Nasz nowy dom (160)
02:00 Ewa gotuje (347)
02:30 Ewa gotuje (348)
03:00 SuperLudzie (12)
03:30 SuperLudzie (13)
04:00 Kołowrotek: W poszukiwaniu sandacza (87)
04:30 Kołowrotek (88)
Polsat Romans
2023-01-07
05:00 Sekrety rodziny: W blasku sławy (224)
06:00 Gliniarze: Piwnica (113)
07:00 Gliniarze: Nowożeńcy (114)
08:00 Gliniarze: Odwet (115)
09:00 Hotel 52 (13)
10:00 Hotel 52 (14)
11:00 Hotel 52 (15)
12:00 Hotel 52 (16)
13:00 Kowalscy kontra Kowalscy (29)
13:30 Kowalscy kontra Kowalscy (30)
14:00 Kowalscy kontra Kowalscy (31)
14:30 Kowalscy kontra Kowalscy (32)
15:00 Mecenas Porada (5)
16:00 Mecenas Porada (6)
17:00 Gliniarze: Niezdrowy sport (208)
18:00 Gliniarze: Wizerunek (209)
19:00 Gliniarze: Terapia (210)
20:00 Gliniarze: Teraz się policzymy (211)
21:00 Gliniarze: Prosty wzór (212)
22:00 Gliniarze: Dewotka (213)
23:00 Rysa (1)
00:00 Rysa (2)
01:00 Ślad: Byczek (58)
02:00 Ślad: Rodzinne sprawy (59)
03:00 Na ratunek 112: Przygotowania do studniówki / Uczestniczka wyjazdu integracyjnego zostaje odurzona pigułką gwałtu (321)
03:30 Na ratunek 112: Pulchna dziewczyna pada ofiarą feedersa (322)
04:00 Na ratunek 112: Uwikłany (323)
04:30 Na ratunek 112: Kochanek rani męża, żona pozoruje napad (324)
Polsat Seriale
2023-01-07
05:00 Sekrety rodziny: W blasku sławy (224)
06:00 Gliniarze: Piwnica (113)
07:00 Gliniarze: Nowożeńcy (114)
08:00 Gliniarze: Odwet (115)
09:00 Hotel 52 (13)
10:00 Hotel 52 (14)
11:00 Hotel 52 (15)
12:00 Hotel 52 (16)
13:00 Kowalscy kontra Kowalscy (29)
13:30 Kowalscy kontra Kowalscy (30)
14:00 Kowalscy kontra Kowalscy (31)
14:30 Kowalscy kontra Kowalscy (32)
15:00 Mecenas Porada (5)
16:00 Mecenas Porada (6)
17:00 Gliniarze: Niezdrowy sport (208)
18:00 Gliniarze: Wizerunek (209)
19:00 Gliniarze: Terapia (210)
20:00 Gliniarze: Teraz się policzymy (211)
21:00 Gliniarze: Prosty wzór (212)
22:00 Gliniarze: Dewotka (213)
23:00 Rysa (1)
00:00 Rysa (2)
01:00 Ślad: Byczek (58)
02:00 Ślad: Rodzinne sprawy (59)
03:00 Na ratunek 112: Przygotowania do studniówki / Uczestniczka wyjazdu integracyjnego zostaje odurzona pigułką gwałtu (321)
03:30 Na ratunek 112: Pulchna dziewczyna pada ofiarą feedersa (322)
04:00 Na ratunek 112: Uwikłany (323)
04:30 Na ratunek 112: Kochanek rani męża, żona pozoruje napad (324)
Polsat Sport
2023-01-07
06:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel
08:00 7. strefa
09:30 LIVE! Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Winterbergu - przejazd jedynek
11:00 LIVE! Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Winterbergu - przejazd jedynek
12:30 Polskie skocznie
13:30 LIVE! Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Winterbergu - przejazd dwójek mężczyzn
14:45 LIVE! Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - LUK Lublin - Indykpol AZS Olsztyn
17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel
19:00 LIVE! Gala Mistrzów Sportu 88. Plebiscytu \»Przeglądu Sportowego\» 2022
20:00 LIVE! Gala Mistrzów Sportu 88. Plebiscytu \»Przeglądu Sportowego\» 2022
23:00 LIVE! Gala Mistrzów Sportu 88. Plebiscytu \»Przeglądu Sportowego\» 2022
01:00 Boks: Gala Polsat Boxing Promotions 5 we Wrocławiu - waga junior ciężka: Nikodem Jeżewski - Artur Mann 19.02.2022
03:00 LIVE! Boks: Gala w Waszyngtonie - waga lekka: Gervonta Davis - Hector Luis Garcia
Polsat Sport Extra
2023-01-07
06:00 ATP World Tour Uncovered
06:30 LIVE! Tenis: Turniej ATP w Adelajdzie - 1. mecz półfinałowy gry pojedynczej
08:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga - Trefl Sopot - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
10:45 LIVE! Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy - Hamar 2023 - 2. dzień
13:00 LIVE! Tenis: Turniej ATP w Pune - mecz finałowy gry pojedynczej
15:30 LIVE! Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy - Hamar 2023 - 2. dzień
17:30 LIVE! Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów
20:30 LIVE! Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - Projekt Warszawa - Ślepsk Malow Suwałki
23:00 Siatkówka mężczyzn: Liga włoska - Valsa Group Modena - Cucine Lube Civitanova
01:30 Sporty walki: FEN 35 - Adrian Zieliński - Alexander Gorshechnik 26.06.2021
Polsat Sport Fight
2023-01-07
05:45 Sporty walki: Gala MMA Prommac 2 Lublinie - Piotr Wawrzyniak - Antoni Chmielewski 27.06.2014
07:00 Koloseum
08:25 Boks: Gala w Westminsterze - waga półciężka: Anthony Yarde - Lyndon Arthur 5.12.2020
11:00 Boks: Z archiwum ESPN - George Foreman - Luis Pires 29.10.1971
11:25 Sporty walki: Babilon MMA 33 - Marcin Skrzek - Gracjan Wyroślak 10.12.2022
13:25 Boks: Rocky Boxing Night w Gdańsku - waga junior ciężka: Kajetan Kalinowski - Cristian Lopez 14.05.2022
15:20 Koloseum
16:45 Sporty walki: FEN 41 - Bartosz Szewczyk - Dimitrij Mikutsa 27.08.2022
19:00 Boks: Gala Polsat Boxing Promotions 4 w Warszawie - waga superpiórkowa: Radomir Obruśniak - Caril Herrera 11.12.2021
20:55 Sporty walki: Cage Warriors 148 w Londynie - Modestas Bukauskas - Chuck Campbell 31.12.2022
22:45 Boks: Babilon Fight Night - waga junior półśrednia: Michał Syrowatka - Oskari Metz
00:50 Sporty walki: KSW 49 - Michał Materla - Scott Askham II 18.05.2019
03:10 Sporty walki: Gala Muay Thai we Wrocławiu 24.10.2015
Polsat Sport News
2023-01-07
06:00 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga - Real Madryt - Maccabi Playtika Tel Awiw
08:30 Piłka nożna: Puchar Hiszpanii - mecz 1/16 finału: CF Intercity - FC Barcelona
11:00 LIVE! Tenis: Turniej ATP w Adelajdzie - mecz półfinałowy gry pojedynczej
13:00 LIVE! Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy - Hamar 2023 - 2. dzień
15:00 LIVE! Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Winterbergu - przejazd dwójek mężczyzn
17:20 LIVE! Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga - BM Stal Ostrów Wielkopolski - Anwil Włocławek
20:00 KOTV Weekly
20:55 LIVE! Piłka nożna: Liga holenderska - PSV Eindhoven - Sparta Rotterdam
23:00 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy - Hamar 2023
01:00 Sporty walki: Babilon MMA 19 - Filip Stawowy - Kevin Szaflarski 12.02.2021
Polsat Sport Premium 1
2023-01-07
05:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Barcelona - FC Bayern Monachium
07:00 Piłka nożna z archiwum: Wielki Bayern 1974-76
07:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Borussia Dortmund (2013), AC Milan - Juventus Turyn (2003)
08:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Borussia Dortmund - Manchester City FC 14.04.2021
09:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: FC Barcelona - Manchester United (2009), Real Madryt - Valencia (2000)
10:00 Piłka nożna z archiwum: Rewolucja Sacchiego - AC Milan 1988-90
10:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Paris Saint-Germain - FC Bayern Monachium 13.04.2021
12:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: FC Porto - Chelsea FC 07.04.2021
13:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Juventus Turyn - Ajax Amsterdam (1996), Real Madryt - Bayer 04 Leverkusen (2002)
14:00 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 2
14:30 LIVE! Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Winterbergu - przejazd dwójek mężczyzn
16:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Szachtar Donieck - Real Madryt CF
17:55 LIVE! Siatkówka kobiet: Liga włoska - Valsa Group Modena - Cucine Lube Civitanova
20:30 Piłka nożna z archiwum: Wielki Bayern 1974-76
21:00 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 2
21:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Borussia Dortmund (2013), AC Milan - Juventus Turyn (2003)
22:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Borussia Dortmund - Manchester City FC 14.04.2021
23:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Chelsea FC - FC Porto
01:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: FC Bayern Monachium - Paris Saint-Germain 07.04.2021
02:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Juventus Turyn - Ajax Amsterdam (1996), Real Madryt - Bayer 04 Leverkusen (2002)
03:00 Piłka nożna z archiwum: Atletico Madryt - FC Liverpool, FC Liverpool - Atletico Madryt - sezon 2008/2009. Faza grupowa & sezon 2009/2010 - 1/2 finału LE
03:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Real Madryt CF - Atalanta BC 16.03.2021
Polsat Sport Premium 2
2023-01-07
05:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Olimpique Marsylia - AC Milan (1993), Juventus Turyn - FC Barcelona (2015)
05:30 Cafe Futbol
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Paris Saint-Germain - FC Bayern Monachium
08:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Chelsea (2008), Real Madryt - Atletico Madryt (2014)
09:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Liverpool FC - Real Madryt CF
10:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: AC Milan - FC Liverpool (2007), Bayern Monachium - Chelsea (2012)
11:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz półfinałowy: Real Madryt CF - Chelsea FC
12:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Olimpique Marsylia - AC Milan (1993), Juventus Turyn - FC Barcelona (2015)
13:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz półfinałowy: Paris Saint-Germain - Manchester City FC
14:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Borussia Dortmund - Juventus Turyn (1997), Real Madryt - Atletico Madryt (2016)
15:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz półfinałowy: Manchester City FC - Paris Saint-Germain
16:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz półfinałowy: Chelsea FC - Real Madryt CF
18:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Inter Mediolan (2010), Juventus Turyn - Real Madryt (2017)
18:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz finałowy: Manchester City FC - Chelsea FC
20:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz półfinałowy: Liverpool FC - Villarreal CF
21:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Paris Saint-Germain - FC Bayern Monachium
23:00 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 2
23:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Bayern Monachium (1999), AC Milan - FC Liverpool (2005)
00:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz półfinałowy: Manchester City FC - Paris Saint-Germain
01:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Real Madryt CF - FC Liverpool (2018), AC Milan - FC Barcelona (1994)
02:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz półfinałowy: Chelsea FC - Real Madryt CF
03:30 Piłka nożna z archiwum: Polacy w finałach Pucharu Europy
04:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Liverpool FC - Real Madryt CF
Polsat Viasat Explore
2023-01-07
05:10 Drwale z Kolumbii Brytyjskiej: Jest paskudnie (4)
06:00 Australijscy poławiacze homarów (1)
06:45 Australijscy poławiacze homarów (2)
07:40 Australijscy poławiacze homarów (3)
08:40 Australijscy poławiacze homarów (4)
09:35 Australijscy poławiacze homarów (5)
10:35 Australijscy poławiacze homarów (6)
11:35 Australijscy poławiacze homarów (7)
12:35 Australijscy poławiacze homarów (8)
13:30 Rzeczne potwory 3: Potwór z rzeki Sepik (1)
14:35 Rzeczne potwory 3: Pożeracz (2)
15:40 Rzeczne potwory 3: Cichy zabójca (3)
16:45 Rzeczne potwory 3: Potworna ryba piła (4)
17:50 Rzeczne potwory 3: Elektryczny potwór (5)
18:55 Rzeczne potwory 3: Wodny horror (6)
19:55 Rzeczne potwory 3: Zabójca z dżungli (7)
21:00 Taaaki karp!: Słowenia (2)
22:00 Taaaki karp!: Włochy (3)
23:00 Australijscy poławiacze homarów (1)
00:00 Australijscy poławiacze homarów (2)
01:00 Australijscy poławiacze homarów (3)
01:45 Australijscy poławiacze homarów (4)
02:35 Australijscy poławiacze homarów (5)
03:20 Australijscy poławiacze homarów (6)
04:10 Australijscy poławiacze homarów (7)
Polsat Viasat History
2023-01-07
06:00 Zakazana historia: Całun Turyński (2)
06:45 Punkty zwrotne II wojny światowej: Przed burzą (1)
07:40 Punkty zwrotne II wojny światowej: Blitzkrieg (2)
08:50 Punkty zwrotne II wojny światowej: Gracze (3)
09:55 Punkty zwrotne II wojny światowej: Wojna na wyniszczenie (4)
10:55 Punkty zwrotne II wojny światowej: Przełomowe momenty (5)
12:00 Najważniejsze wydarzenia II wojny światowej w kolorze: Blitzkrieg (1)
13:05 Najważniejsze wydarzenia II wojny światowej w kolorze: Bitwa o Anglię (2)
14:15 Najważniejsze wydarzenia II wojny światowej w kolorze: Pearl Harbor (3)
15:20 Najważniejsze wydarzenia II wojny światowej w kolorze: Bitwa o Midway (4)
16:25 Najważniejsze wydarzenia II wojny światowej w kolorze: Oblężenie Stalingradu (5)
17:35 Grobowce Egiptu: Sakkara i zapomniane mumie (1)
18:45 Grobowce Egiptu: Tajemnicze sarkofagi Egiptu (2)
19:50 Tajemnice Sakkary
21:00 Faszyści i masoni (1)
22:05 Faszyści i masoni (2)
23:15 Święty skarb Hitlera
00:25 Ten drugi Göring: podzieleni bracia
01:20 II wojna światowa: Bombowce: Powstanie bombowców (1)
02:10 Wojna w Wietnamie: Wietnam i wojna (1)
02:55 Wielkie budowle Rzymian: Lyon (1)
03:50 Starożytne superbudowle: Mont Saint-Michel (1)
04:40 Sekrety dawnych budowniczych: Drogi, które zmieniły świat (1)
Polsat Viasat Nature
2023-01-07
05:30 Rezydencja surykatek: początek dynastii: Raj utracony (3)
06:10 Rzeczne potwory 6: Titanic na Amazonce (1)
07:00 Rzeczne potwory 6: Łamacz kości (2)
08:00 Rzeczne potwory 6: Potwór ludojad (3)
09:05 Rzeczne potwory 6: Terminator z dżungli (4)
10:05 Rzeczne potwory 6: Rzeka krwi (5)
11:05 Władca dziczy (1)
12:15 Władca dziczy (2)
13:15 Dzika Ameryka Środkowa Nigela Marvena 2: Dzika Kostaryka (2)
14:20 Dzika Ameryka Środkowa Nigela Marvena 2: Dzika Gwatemala (3)
15:20 Dzika Ameryka Środkowa Nigela Marvena 2: Dzika Panama (4)
16:25 Gujana: ostatni raj
17:30 Zwierzęce wojny: Walka o życie (1)
18:40 Zwierzęce wojny: Walka w obronie rodziny (2)
19:50 Najgroźniejsi łowcy: Groźne szczęki (1)
20:50 Dostosuj się, aby przetrwać: Migracje (1)
21:55 Węże: Australia (1)
23:00 Najbardziej trujące zwierzęta: Pustynie i oceany (1)
00:05 Władca dziczy: Palczak madagaskarski (3)
00:50 Władca dziczy: Rekin wielorybi (4)
01:35 Weterynarz z Yorkshire 2 (3)
02:20 Weterynarz z Yorkshire 2 (4)
03:10 Weterynarz z Yorkshire 2 (5)
03:55 Weterynarz z Yorkshire 2 (6)
04:40 Weterynarz z Yorkshire 2 (7)
Super Polsat
2023-01-07
05:00 Na ratunek 112: Żartowniś dzwoni na 112, karetka spóźnia się do rannej kobiety (421)
05:30 Świat według Kiepskich: Stan wyjątkowy (406)
06:00 SuperLudzie: Bartosz Ostałowski, Wojciech Makowski (5)
07:00 Psi Patrol: Pieski ratują Dzień Przyjaźni (6)
07:35 Psi Patrol: Pieski ratują Apollo/Pieski ratują hipopotamy (7)
08:00 Koralowy obóz (1)
08:35 Koralowy obóz (2)
09:00 Harmidom (1)
09:35 Harmidom (2)
10:05 #Jesteśmy dla dzieci
10:30 Dubaj według Bednarka (2)
11:00 Polacy za granicą: Reykjavík (3)
12:00 Świat według Kiepskich: Śmierć i zmartwychwstanie (554)
12:30 Świat według Kiepskich: Duch Malinowskiej (555)
13:05 Świat według Kiepskich: Zamach (556)
13:40 Dzień Świstaka
15:50 Król rozrywki
18:00 Serca dwa (1)
18:30 Serca dwa (2)
19:00 Świat według Kiepskich: Należność za leżenie (558)
19:30 Świat według Kiepskich: Wewnętrzny ogród (559)
20:05 Bloodshot
22:30 Underworld: Bunt Lykanów
00:15 Superfly
02:50 Polsat SuperHit Festiwal 2022: T. LOVE - «KING» - 30 lat albumu (3)
04:00 Nasz nowy dom (170)
TVP 1
2023-01-07
05:25 Bella i Sebastian 3
07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
07:35 Rok w ogrodzie (998)
08:00 Rok w ogrodzie extra
08:15 wojsko-polskie.pl: 1/2023 (231)
08:35 Sprawa dla reportera
09:30 Prawosławne nabożeństwo bożonarodzeniowe
10:30 Fascynujący świat: Nauka o śnie: jak spać lepiej (1/2)
11:30 Sanatorium miłości 5 (1/10)
12:30 Gwiazdy w południe: Powrót siedmiu wspaniałych
14:10 Z pamięci: Artur Międzyrzecki, część 1
14:25 Okrasa łamie przepisy: Zimowe grzybobranie
14:55 Korona królów. Jagiellonowie (1)
15:20 Korona królów. Jagiellonowie (2)
15:45 Korona królów. Jagiellonowie (3)
16:20 Korona królów. Jagiellonowie - taka historia (1)
17:00 Teleexpress
17:20 Pogoda
17:30 Jaka to melodia?
18:45 Ojciec Mateusz 25: Telefon zaufania (318)
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 live Sport
20:15 Alarm!
20:35 Komisarz Alex 18: Żegnaj (226)
21:35 Hit na sobotę: Sicario
23:45 Smak zemsty. Peppermint
01:35 Śmierć nadejdzie jutro
03:55 Jaka to melodia?
04:45 Z pamięci: Artur Międzyrzecki, część 1
04:50 Zakończenie programu
TVP 2
2023-01-07
05:10 Zakończenie programu
05:20 Barwy szczęścia (2726)
05:55 Barwy szczęścia (2727)
06:25 Barwy szczęścia (2728)
07:00 M jak miłość (1696)
07:55 Pytanie na śniadanie
11:35 Rodzinny ekspres: Święci, to fascynujący komentarz do Ewangelii
12:10 You Can Dance - nowa generacja 2: Casting, część 1 (1)
13:00 You Can Dance - nowa generacja 2: Casting, część 2 (2)
14:00 Familiada
14:35 Koło fortuny (1418)
15:15 Magiczne święta z kabaretem OT.TO
16:20 Na dobre i na złe: Lekarstwo na serce (867)
17:20 Pasjonaci 2: Wesele (1)
17:45 Słowo na niedzielę: Gwiazda w południe, czyli nagła zmiana planów
18:00 Panorama
18:20 Va banque (517)
18:45 Postaw na milion
19:35 Lajk!
20:00 The Voice Senior 4: Przesłuchania w ciemno (1)
21:10 The Voice Senior 4: Przesłuchania w ciemno (2)
22:25 Bitwa tenorów na róże 2022 (1)
23:25 Dziewczyna warta grzechu
01:15 Mój przyjaciel Hachiko
02:55 W blasku nocy
04:40 Rodzinka.pl: Edukacja seksualna (153)
TVP ABC
2023-01-07
05:15 Domisie: Zapasy
05:35 Domisie: Strachowyj w tarapatach
06:05 Miś Uszatek: Różowe landrynki
06:15 Rodzina Treflików: Nowy sąsiad (7)
06:20 Dziwne przygody Koziołka Matołka: Łapmy lisa (7)
06:40 Baśnie i bajki polskie: Lodowa góra (9)
06:50 Bolek i Lolek: Kosmonauci (8)
07:00 Zabawy Bolka i Lolka: Opiekunowie zwierząt (5)
07:15 Przyjaciele Misia i Margolci: Dzień muchy (12)
07:45 Tupcio Chrupcio: Zrobię to później (93)
07:50 Idefiks i Nieugięci (15)
08:05 Czarodziejskie miasteczko Pinokia: Książę żaba (15)
08:20 Strażak Sam 9: Kto po cienkim stąpa lodzie (4)
08:30 44 Koty: Pułapki na kotki (4)
08:45 Daisy i Ollie: Dlaczego psy merdają ogonem? (7)
09:00 Tree Fu Tom: Nucące trzmiele (18)
09:30 Cześć, czy mogę Cię zjeść?: Miód (43)
09:45 Szkoła z Kleksem Bystrzakiem: Litera F, cyfra 6 (6)
10:00 Studio ABC (178)
10:20 Rodzina Treflików 6: Zabawka (76)
10:30 Agi Bagi: Królewski klejnot (29)
10:45 Świnka Peppa 9: Ameryka (1)
10:50 Świnka Peppa 9: Jadłodajnia (2)
10:55 Świnka Peppa 9: Kanion (3)
11:00 Molang 2: Bumerang (78)
11:05 Molang 2: Na farmie (79)
11:10 Spytaj doktor Lil (11)
11:12 Spytaj doktor Lil (12)
11:20 Przygody Bolka i Lolka: Wakacje na wsi (22)
11:30 Wielka podróż Bolka i Lolka: W głębinach oceanu (11)
11:45 Cleo i Cuquin: Dzień na plaży (11)
11:50 Cleo i Cuquin: Deszcz meteorów (12)
12:00 Bob Budowniczy 19: Muzyczna atrakcja (29)
12:10 Bob Budowniczy 19: Pieszczoszek Koparki (30)
12:25 Ricky Zoom: Buster Zoom (54)
12:40 Ricky Zoom: Szybki dzień DJ’a (55)
12:55 Halo, halo!: Opakowanie po ciasteczkach (85)
13:00 Zwierzaki Czytaki: Wykopaliska (112)
13:20 Mała lama: Śnieżny konkurs / Mikołajki (6)
13:50 Wiking Vic: Arabska noc (50)
14:10 Lexi i Lottie: Bliźniaczki na tropie: Piknik pod brudzącą kurą (7)
14:30 LEGO City Adventures: Poppy Starr (9)
14:50 Księga Ksiąg: Miłosierny Samarytanin
15:25 Rozmowy na dwie głowy: Młodszy starszy (7)
15:30 Al-chemik: Roztwór (4)
15:50 Rescue Bots Academy: Krytyczne warunki (62)
16:00 Rescue Bots Academy: Frajdoidy (63)
16:20 Luke, podróżnik w czasie: Chłopiec, który podróżuje w czasie (1)
16:30 Mocny Mike: Pies, którego nie ma (53)
16:45 The Garfield Show: Dotrzymać słowa (50)
17:00 Przyjaciele Misia i Margolci: Przygoda na pustyni (69)
17:25 Wishenpoof: Wróżynki Bianki (20)
17:55 Bracia koala: Grześ chce pracować szybciej (14)
18:25 Niesamowity Dżini: Spóźniona kolacja (73)
18:30 Niesamowity Dżini: Tonąca łódka (74)
18:40 Stacyjkowo: Wyrazy uznania (77)
18:50 Henrietta: Henrietta i rój pszczół (8)
19:00 Wieczorynka: Idefiks i Nieugięci (16)
19:10 Wieczorynka: Czarodziejskie miasteczko Pinokia (16)
19:20 Wieczorynka: Strażak Sam 9: Norman czaruje (5)
19:30 Wieczorynka: 44 Koty: Gabi, kocia reporterka (5)
19:45 Wieczorynka: Odlotowe opowieści: Podwójne zmartwienie (5)
19:55 Wieczorynka: Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom: Niewyspany jeż
20:10 Sąsiedzi: Hydraulicy (67)
20:15 Pat i świat: Drapak dla kota (76)
20:25 Gormiti: Wiedza to moc (76)
20:45 Galactik Football: Bitwa o finał (63)
21:15 Anna i androidy: Najlepszy przyjaciel androida (9)
21:40 Anna i androidy: Moc miłości (10)
22:10 Okrasa łamie przepisy: Kuchnia śląska
22:40 Tajemnica Sagali: Mały czarodziej (1/14)
23:10 Tajemnica Sagali: Magiczny kamień (2/14)
23:40 Jak to działa?: Dźwięk (5)
00:15 Zakończenie programu
TVP Dokument
2023-01-07
06:00 Dzika Polska: Bogatsze życie - wykuwanie różnorodności
06:30 Podróże z historią: Jak powstały nasze nazwiska? (50)
07:00 Notacje: Andrzej Dąbrowski. Do zakochania jeden krok
07:15 Zakochaj się w Polsce: Wyżyna Krakowsko-Częstochowska (209)
07:45 Podwodny raj Borneo: Wielka piątka Sipadanu (16/22)
08:10 Królestwo oceanu. Narodziny oceanu (1)
09:10 Botswana ginący, afrykański raj
10:10 Woda - nasza przyszłość: Jordan - święta rzeka pokoju (5)
11:10 Wokół mórz 2: Kroniki z końca świata (4)
11:35 Portrety dokumentalne: Jacek Bławut
12:10 Pan Kleks - Wojna i miłość. Bajka dokumentalna
13:10 Twoje serce
13:25 W krakowskim Ogrodzie Botanicznym
13:45 Macierzyństwo w świecie zwierząt: Maluchy (1)
14:40 Laboratorium ludzkich zachowań (1)
15:40 Prawdziwa historia fantastyki naukowej (1)
16:35 Chiński Nowy Rok - największe święto świata (1)
17:30 Wokół mórz 2: Osobliwości Kaledonii (7)
18:00 Tomek na granicach… Rzeczypospolitej (6)
18:30 Podróże z historią: Legenda czarnej wołgi (11)
19:05 Zakochaj się w Polsce: Środa Śląska (170)
19:35 Historie wileńskie (9)
20:10 Pod opieką wiecznego słońca
22:05 Aaron Swartz - złote dziecko internetu
00:00 Refren
00:15 Z punktu widzenia nocnego portiera
00:35 Drużyna E
02:10 Kim Ki Dok
03:00 Szlak snów
03:55 Obcey
04:45 Zakończenie programu
TVP HD
2023-01-07
05:05 Zakończenie programu
05:15 Zakochaj się w Polsce: Muzeum w Nieborowie i Arkadii (256)
05:50 Przystanek slow food: Mazury (1)
06:20 Makłowicz w podróży: Hiszpania - Sierra Nevada
06:55 Makłowicz w podróży: Hiszpania - Costa Tropical
07:30 Okrasa łamie przepisy: Smak czarnej porzeczki
08:05 Kulinarne wędrówki z Jolą Kleser (2)
08:35 Przystanek slow food: Podhale (5)
09:10 Korona Gór Polski: Łysica (2)
09:40 Rodzinka.pl: W kolejce do urologa (274)
10:15 Rodzinka.pl: Zawsze słuchaj przyjaciółek (275)
10:45 Arcydzieła techniki (5)
11:50 Najlepsze pod słońcem 11 (54)
12:50 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Kosmici
13:20 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Azja
13:55 Przygody psa Cywila: Trudne dzieciństwo (1/7)
14:30 Przygody psa Cywila: Eksternista (2/7)
15:10 Przygody psa Cywila: W puszczy (3/7)
15:40 Manaslu. Duch obłędu
16:10 Tamte lata, tamte dni: Włodek Pawlik
16:45 Przystanek slow food: Podhale (5)
17:15 Okrasa łamie przepisy: Mazurskie sałatki ziemniaczane
17:55 Ranczo 8: Wielkie otwarcie (104)
18:55 Rolnik szuka żony 9 (1)
20:00 Ranczo Wilkowyje
21:45 Galimatias, czyli kogel-mogel 2
23:35 Stawka większa niż życie: Żelazny Krzyż (6/18)
00:45 Stawka większa niż życie: Podwójny nelson (7/18)
01:55 Stawka większa niż życie: Wielka wsypa (8/18)
03:00 Stawka większa niż życie: Genialny plan pułkownika Krafta (9/18)
04:05 Tak to leciało! (14)
TVP Historia
2023-01-07
06:55 Był taki dzień: 7 stycznia
07:05 Droga od Chrystusa do Konstantyna: Narodziny Jezusa (1/6)
08:05 Kuchnia Jagiellonów: Królowa Jadwiga i kuchnia europejskiej arystokracji (1)
08:45 Wojna domowa: Ciężkie jest życie (1/15)
09:20 Wojna domowa: Bilet za fryzjera (2/15)
09:45 Woliński Park Narodowy
10:35 Essequibo: Ukryta rzeka (3-ost.)
11:40 Wszystkie kolory świata 2: Tohoku - inna, dzika Japonia
12:45 Tasmania - wyspa dziwna i piękna
13:50 Kryminalne zagadki Polski (1)
14:25 Rozmowy kontrolowane
16:00 Historia w ożywionych obrazach: Jacek Malczewski. «Wigilia na Syberii»
16:30 Grecja. Od gór do morza: Saloniki i Chalkidiki (4)
17:35 Spór o historię: Księstwo Warszawskie
18:15 Zieja: Trzeba wybaczać (2)
19:00 Giganci historii: Patroni Polski (60)
19:50 Kalendarium powstania styczniowego 1863
20:00 Znachor
22:20 Historia w postaciach zapisana: Ludwik XIV. Namiętności Króla Słońce
00:25 Potop Redivivus
03:35 Zakończenie programu
TVP Info
2023-01-07
05:29 Głębia ostrości: Kolekcjonując orły… Supermodelka
05:50 Zakończenie programu
05:55 Powitanie - Wstaje dzień
06:00 Serwis Info
06:15 Wstaje dzień
06:23 Pogoda Info
06:29 Wstaje dzień
06:31 Serwis Info
06:40 Wstaje dzień
06:52 Pogoda Info
06:59 Wstaje dzień
07:01 Serwis Info
07:11 Wstaje dzień
07:23 Pogoda Info
07:29 Wstaje dzień
07:31 Serwis Info
07:36 Wstaje dzień
07:50 Bezpieczna jazda
08:00 Serwis Info
08:21 Pogoda Info
08:30 W kontrze
09:15 Salon dziennikarski
09:59 Serwis info weekend
10:22 Pogoda Info
10:29 Serwis info weekend
10:53 Pogoda Info
10:59 Serwis info weekend
11:29 Serwis info weekend
11:52 Pogoda Info
11:59 Serwis info weekend
12:29 Serwis info weekend
12:51 Pogoda Info
12:59 Serwis info weekend
13:29 Serwis info weekend
13:52 Pogoda Info
13:59 Serwis info weekend
14:29 Serwis info weekend
14:53 Pogoda Info
15:00 Debata TVP Info
15:29 Info dzień
16:30 Czym żyje świat extra
16:45 Info Med
17:00 Teleexpress
17:15 Teleexpress Extra
17:30 Studio Wschód
18:00 Panorama dnia
18:18 Serwis info weekend
18:30 Kobiecym okiem
18:52 Serwis info weekend
19:00 Między słowami
19:20 Serwis info weekend
19:30 Wiadomości
19:58 Gość «Wiadomości»
20:13 Minęła dwudziesta
21:00 Nie da się ukryć
21:15 Śledczym okiem
21:40 Serwis info weekend
21:50 W tyle wizji
22:25 Serwis info weekend
22:30 W tyle wizji extra
23:00 Magazyn śledczy Anity Gargas
23:25 INFO wieczór
00:00 Wiadomości
00:28 Gość «Wiadomości»
00:43 Czym żyje świat extra
01:11 Pogoda Info
01:20 Salon dziennikarski
02:15 Minęła dwudziesta
03:08 Pogoda Info
03:20 Życie po cudzie
04:05 Powstania śląskie… Muzyczne historie
TVP Kobieta
2023-01-07
05:05 Muzeum Polskiej Piosenki: «Sen o Warszawie» - Czesław Niemen (37)
05:15 Muzeum Polskiej Piosenki: «Daj mi tę noc» - Bolter (87)
05:25 Zakończenie programu
05:30 Ranczo: Wspólny wróg (11)
06:30 Najlepsze pod słońcem 11 (64)
07:30 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Peru. Ziemniak (115)
08:15 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Peru. Lama (116)
09:00 Bliskie spotkania ze zwierzętami: Ekstremum (6-ost.)
10:00 Dzikie pszczoły (411)
11:00 Wspaniałe stulecie (185)
12:00 Pytanie na śniadanie
14:55 Okrasa łamie przepisy: Gęś z jabłkami inaczej
15:30 Ojciec Mateusz 23: Królik (291)
16:30 Ojciec Mateusz 23: Ciemny van (292)
17:30 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Peru. Ziemniak (115)
17:55 Dzikie pszczoły (412)
19:05 Makłowicz w podróży: Podróż 38. Niemcy - Bawaria - Oktoberfest
19:30 Komisarz Alex 3: Bilet do śmierci (28)
20:30 Miłość w czasach wojny (18)
21:30 Święta jak marzenie
23:00 Zmiennicy: Podróż sentymentalna (9/15)
00:20 Grace. Księżna Monako
02:05 Miłość w czasach wojny (18)
02:55 Ranczo 7: Ciężka ręka prawa (87)
TVP Kultura
2023-01-07
05:30 Afisz kulturalny ekstra
05:45 Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2 na stream.tvp.pl
05:50 Zakończenie programu
07:00 Największe przeboje: Jerzy Połomski
07:40 Dziewczyny takie są
08:10 Wydarzenia aktualne
08:40 Wydarzenia aktualne
09:35 Tamte lata, tamte dni: Jan Jakub Kolski
10:10 Lauren Bacall - bogini wśród ludzi
11:20 Serialowa nostalgia: Przygody psa Cywila: Zbiegowie (6/7)
11:55 Serialowa nostalgia: Przygody psa Cywila: Niewypały (7-ost.)
12:35 Scena taneczna: Tradycyjne tańce polskie
13:15 Kultura na żywo: Lutosławski Piano Duo i Royal String Quartet
14:30 Galimatias, czyli kogel-mogel 2
16:15 Legendy rocka: Women who rock
16:50 Legendy rocka: Singer writes the song
17:30 Tanie dranie - Moroz i Kłopotowski komentują świat
18:15 Kino retro: Julia albo klucz do snów
20:00 Bilet do kina: Tajemnica Henriego Picka
21:50 Informacje kulturalne
22:15 Anna Jurksztowicz - ’Dziękuję, nie tańczę/21 Live’
23:10 Mocne kino: Gangster
01:15 Kino mistrzów: La La Land
03:35 Reżyserzy: John Ford
04:35 Informacje kulturalne
TVP Kultura 2
2023-01-07
07:00 Scena muzyczna: Sebastian Wypych - «Polska Enter»
07:50 Notacje: Jan Nowicki. Z chęci wolności
08:00 Co dalej?: Nowi barbarzyńcy
08:20 Od ucha do ucha: Al-chemik: Przygody Maliny (95)
08:35 Od ucha do ucha: Jak to działa?: Drukarstwo (77)
09:00 Od ucha do ucha: Ugotuj nam bajkę: Kot w butach
09:15 Od ucha do ucha: Koncert Fundacji Anny Dymnej - «Każdy ma swoje Kilimandżaro»
10:05 Janosik: Beczka okowity (7/13)
10:50 Lauren Bacall - bogini wśród ludzi
11:45 Ballada o ścinaniu drzewa
12:20 Pulse of Culture (169)
12:25 Mole na kozetce, czyli co w książkach piszczy (1)
12:30 Nomada. Na tropie Bruce’a Chatwina
14:00 Chuligan literacki
14:30 Pojedynki stulecia
14:50 Mole na kozetce, czyli co w książkach piszczy (2)
15:00 Co dalej?: Nowi barbarzyńcy
15:20 Kultura na żywo: Lutosławski Piano Duo i Royal String Quartet
16:20 Legendy rocka: Women who rock
16:40 Mole na kozetce, czyli co w książkach piszczy (3)
16:50 Legendy rocka: Singer writes the song
17:10 Mole na kozetce, czyli co w książkach piszczy
17:40 Tanie dranie - Moroz i Kłopotowski komentują świat
18:15 Retro kino: Julia albo klucz do snów
19:40 Notacje: Jan Nowicki. Z chęci wolności
19:55 Mole na kozetce, czyli co w książkach piszczy (4)
20:00 Kino mistrzów: Tajemnica Henriego Picka
21:35 Pola
21:55 Informacje kulturalne
22:15 Anna Jurksztowicz - ’Dziękuję, nie tańczę/21 Live’
22:55 Na kredyt
23:30 Ekstradycja (4/6)
00:30 Scena muzyczna: Sebastian Wypych - «Polska Enter»
01:20 Informacje kulturalne
01:35 Chuligan literacki
02:05 Pojedynki stulecia
02:40 Od ucha do ucha: Koncert Fundacji Anny Dymnej - «Każdy ma swoje Kilimandżaro»
TVP Nauka
2023-01-07
06:00 Sonda: Tabletka (2)
06:30 Sonda 2: Wiatr (69)
07:00 Jak to działa?: Optyka (73)
07:30 Jak to działa?: Szczepionki (74)
08:00 Cud architektury. Katedra w Strasburgu
09:05 Czy wiesz, że? (131)
09:35 Czy wiesz, że? (133)
10:05 Singapur. Miasto przyszłości (1)
11:05 Geniusze i marzyciele. Kazimierz Prószyński
12:05 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Wanilia
12:30 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Wyprawa na Madagaskar
13:00 Czy wiesz, że? (135)
13:30 Jak to działa?: Optyka (73)
14:00 Weekend z Davidem Attenborough w TVP Nauka: Podróż przez życie (1)
15:00 Czy wiesz, że? (137)
15:30 Sukces na bank - Turniej wiedzy ekonomicznej dla szkół średnich
16:15 Jasne jak słońce: Ile ważą chmury?
16:30 Czy wiesz, że? (139)
17:00 Gwiazdor - Aleksander Wolszczan
18:00 Tajemnice sal operacyjnych: Cud życia
18:30 Raport naukowy (14)
18:55 Sonda: Tabletka (2)
19:30 Sonda 2: Wiatr (69)
20:00 Weekend z Davidem Attenborough w TVP Nauka: Podróż przez życie (1)
21:00 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Wanilia
21:30 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Wyprawa na Madagaskar
22:00 Autor «Solaris»
23:00 Tajemnice sal operacyjnych: Cud życia
23:35 Geniusze i marzyciele. Kazimierz Prószyński
00:35 Jak to działa?: Optyka (73)
01:05 Jak to działa?: Szczepionki (74)
01:40 Singapur. Miasto przyszłości (2)
02:35 Zakończenie programu
TVP Polonia
2023-01-07
05:10 Kolędy pod wspólnym niebem. Enej i przyjaciele
05:30 Midnight News
06:00 Polacy to wiedzą! (28)
06:35 Tacy byliśmy: Jak się bawiliśmy (7)
07:05 Giganci historii: Gabriel Narutowicz. Życie i działalność
07:55 Pytanie na śniadanie
11:25 Siedem życzeń: Być dorosłym (3/7)
12:15 Siedem życzeń: Dużo szczęścia i słodyczy (4/7)
13:10 Tacy byliśmy: Jak się bawiliśmy (7)
13:35 Okrasa łamie przepisy: Dzikie kanapki z ognia
14:05 Na dobre i na złe: I żyli długo i… (858)
15:00 Kabaret. Super Show Dwójki 3 (27)
16:00 Kulturalni PL
17:00 Teleexpress
17:20 M jak miłość (1687)
18:10 Szansa na sukces. Opole 2023: Musicale (11)
19:10 Informacje kulturalne
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 Sport
20:20 Wojenne dziewczyny 5 (53)
21:15 Sanatorium miłości 5 (1/10)
22:10 Paradoks: Czat (1)
23:05 Lajk!
23:30 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka: Alicja Majewska
00:00 Midnight News
00:35 M jak miłość (1687)
01:30 Wiadomości
02:00 Pogoda
02:03 Sport
02:10 Pensjonat nad rozlewiskiem (11)
03:00 Pensjonat nad rozlewiskiem (12)
03:50 Kabaret. Super Show Dwójki 3 (27)
04:45 Muzyczne NAJ: Hanna Banaszak
TVP Rozrywka
2023-01-07
05:00 Zakończenie programu
06:05 Zakochaj się w Polsce: Zamość (77)
06:35 Okrasa łamie przepisy: Kulinarne wspomnienia z dzieciństwa w PGR
07:10 To je Borowicz. Podróże ze smakiem (16)
07:40 Smaki świata - po bałkańsku (45)
08:15 Giganci historii: Kultura ludowa Słowian
09:10 Koło fortuny (1396)
09:50 Postaw na milion
10:50 Szansa na sukces. Opole 2023: Aleksander Maliszewski (12)
11:55 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka: Kraków: stolica piosenka literackiej
12:40 Andre Rieu: Witaj w moim świecie 2
13:35 Prywatne życie zwierząt 8: W górach (5)
14:05 Podstępni intruzi. Inwazja obcych gatunków: Rośliny
14:45 Postaw na milion (280)
15:40 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Peru. Cuzco (108)
16:10 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Peru. Koka (109)
16:50 Wielki test. 70 lat TVP
18:25 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Ludożercy
19:05 Kabaret. Super Show Dwójki 3 (36)
20:10 Życie to kabaret: Łowcy śmiechu: Artur Andrus (5)
21:10 Życie to kabaret: Kabaret Neo-Nówka: Co by było gdyby?
22:10 Postaw na milion
23:05 Postaw na milion
00:05 Janosik: Wszyscy za jednego (10/13)
01:05 Janosik: Trudno - miłość! (11/13)
02:05 Koło fortuny (1395)
02:45 Koło fortuny (1387)
03:25 Kabaret. Super Show Dwójki 3 (26)
04:35 Życie to kabaret: Kabaretomaniacy (55)
TVP Seriale
2023-01-07
05:30 Zakończenie programu
05:40 Na sygnale: Goło i niewesoło (399)
06:15 Janosik: Dobra cena (8/13)
07:10 Na sygnale: Powrót do domu (400)
07:40 Na sygnale: Zadyma (401)
08:15 Na sygnale: Związki wybuchowe (402)
08:45 Na sygnale: Ponury żniwiarz (403)
09:15 Na sygnale: Podchody (404)
09:55 Ranczo 8: Nowatorska terapia (97)
10:55 Ogniem i mieczem
13:55 Rodzinka.pl: Nudzi mi się (57)
14:30 Ranczo 8: Zbrodnia to niesłychana, pani zabija pana (98)
15:25 Ranczo 8: Los pogorzelca (99)
16:25 Ranczo 8: W blasku fleszy (100)
17:25 Janosik: Pobór (9/13)
18:25 C.K. Dezerterzy (1)
20:00 C.K. Dezerterzy (2-ost.)
21:25 Ojciec Mateusz 20: Cytryny (257)
22:20 Ranczo 8: Grecy i Bułgarzy (101)
23:20 Ranczo 8: Jedźmy, nikt nie woła (102)
00:15 Pitbull. Ostatni pies
02:30 Oficerowie: Stinger (1/13)
03:30 Archiwista (2)
04:25 Rodzinka.pl: Bo ja jestem perfekcyjna (122)
TVP Sport
2023-01-07
06:00 Sportowy wieczór
07:00 live Tenis: Turniej United Cup w Brisbane
09:00 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Pokljuce
10:05 live Stan Futbolu (1)
11:05 live Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Pokljuce
11:30 live Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Pokljuce
12:50 Kamerą TVP Sport: Biatlonowe historie - Ole Einar Bjoerndalen
13:05 Rok 2022 w sporcie
14:05 Kamerą TVP Sport: Biatlonowe historie - Tomasz Sikora
14:20 live Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Pokljuce
14:45 live Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Pokljuce
15:55 Niezwykłe historie Biało-Czerwonych: Stanisław Marusarz
16:25 live Skoki narciarskie: Zawody FIS Cup w Zakopanem
18:40 Sportowy wieczór - 3. seria
19:40 live Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet
21:30 Monolit (2)
22:05 Sportowy wieczór
22:45 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Pokljuce
23:45 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Pokljuce
00:35 Dart: Mistrzostwa świata - Londyn 2023
03:00 live Tenis: Turniej United Cup w Brisbane
TVP World
2023-01-07
05:00 World News
05:20 Eastern Express
05:40 World Talks
05:55 Zakonczenie dnia
06:00 Service of the day
06:30 World Today
06:55 Weather
07:00 World News Flash
07:15 Document
08:00 World News
08:20 Interview
08:35 World News Flash
08:40 World Talks
08:55 Weather
09:00 World News
09:20 Interview
09:35 World News Flash
09:40 World Talks
09:55 Weather
10:00 World News
10:20 Interview
10:35 World News Flash
10:40 World Talks
10:55 Weather
11:00 World News
11:20 Interview
11:35 World News Flash
11:40 World Talks
11:55 Weather
12:00 World News
12:15 Rock Rachon
12:45 World Talks
12:55 Weather
13:00 World News Flash
13:15 Business Arena
13:35 Military mind
13:45 World Talks
14:00 World News Flash
14:15 Document
15:00 World News Flash
15:15 Interview
15:30 World News Flash
15:40 Break the Fake
15:50 Military mind
16:00 World News Flash
16:15 Eastern Express
16:35 Pulse of Culture. Ep 169
16:45 Interview
17:00 World News Flash
17:15 World Today
17:40 Weather
17:45 Interview
18:00 World News Flash
18:15 Document
19:00 World News
19:20 Interview
19:35 World News Flash
19:40 Interview
19:55 Weather
20:00 Service of the day
20:25 Weather
20:30 Back to the Roots. Ep 7
20:45 Military mind
21:00 World News
21:20 World Today
21:35 World News Flash
21:40 World Today
21:55 Weather
22:00 World News
22:20 World Talks
22:35 World News Flash
22:45 World Talks
23:00 World News
23:15 Document
00:00 Midnight News
00:30 Eastern Express
00:50 Pulse of Culture. Ep 169
01:00 World News Flash
01:15 World Today
01:30 World News Flash
01:40 World Today
02:00 Service of the day
02:30 Business Arena
02:50 Pulse of Culture. Ep 169
03:00 World News Flash
03:15 Rock Rachon
03:45 World Talks
04:00 Midnight News
04:30 Eastern Express
04:50 Pulse of Culture. Ep 169