[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -2
4fun
2023-01-04
05:00 Karaoke w 4FUN.TV
06:00 Karaoke w 4FUN.TV
07:00 4FUN budzi ludzi
09:00 Najwięcej muzyki
11:00 4Fun naEKRANIE
12:00 Najwięcej muzyki
13:00 Hot Pop
14:00 Chcesz? Masz!
15:00 Pora obiadowa
18:00 Hot & Fresh
20:00 Hity na czacie
21:00 Hot Pop
22:00 Najwięcej muzyki
00:00 Karaoke w 4FUN.TV
03:00 Najwięcej muzyki nocą
4fun Dance
2023-01-04
05:00 Karaoke w 4FUN DANCE
06:00 Karaoke w 4FUN DANCE
08:00 Dance na dzień dobry
11:00 Najwięcej muzyki na imprezę
12:00 Polo Top
14:00 Najwięcej muzyki na imprezę
15:00 Najwięcej muzyki na imprezę
21:00 Top 20
23:00 Najwięcej muzyki na imprezę
00:00 Karaoke w 4FUN DANCE
03:00 Najlepsza muzyka nocą
4fun Gold
2023-01-04
05:00 Karaoke
06:00 Budzimy się z 4FUN KIDS
08:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
09:00 Śpiewające brzdące
10:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
11:00 Gimnastyka dla smyka w 4FUN KIDS
12:00 Migotki w 4FUN KIDS
13:00 Jestem gwiazdą 4FUN KIDS!
14:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
15:00 Rysujemy z 4FUN KIDS
16:00 Gimnastyka dla smyka w 4FUN KIDS
17:00 Dzieciaki rządzą w 4FUN KIDS
18:00 Urodziny w 4FUN KIDS
19:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
20:00 Zasypiamy z 4FUN KIDS
21:00 Pora relaksu
00:00 Karaoke
03:00 Pora relaksu
BelSat
2023-01-04
05:00 Аб’ектыў
05:25 Студыя Белсат
06:35 Вечаровы шпіль
07:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
08:00 План: Б (ток-шоў)
09:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
10:00 Студыя Белсат
12:50 Карона каралёў (Korona krolow), серыял, 186 с.
13:15 Карона каралёў - такая вось гісторыя (Korona krolow - taka historia…), д/ф
13:45 Колы ўлады (The Wheels of Power: History of Official Cars), д/ф
14:40 Галасы. Дзе мой край?, д/ф
15:30 Мова нанова
15:45 Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма)
16:10 Ваяры
16:20 Над Нёмнам (тэлечасопіс)
16:35 Хада з перашкодамі, рэпартаж
17:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
18:00 Аб’ектыў
18:25 Студыя Белсат
19:30 Ход думкі з Віктарам Шэндэровічам
20:00 Вечаровы шпіль
20:20 Бард (Bard), д/ф
21:50 Экстрадыцыя (Ekstradycja), серыял, 2 с-н 8 с.
22:50 Вось так (інфармацыйная праграма)
23:45 Аб’ектыў
00:10 Студыя Белсат
01:20 Перапынак у вяшчанні
Canal+ Sport 1 PL
2023-01-04
06:00 Ligue1 Review
07:00 Tenis: Turniej WTA w Adelajdzie
09:00 Tenis: Turniej WTA w Adelajdzie
11:00 Damy i Asy
12:00 La Liga Legends: Jesús Navas
12:35 Piłka nożna: Liga francuska
14:40 Piłkarze na podsłuchu (2)
15:30 Piłka nożna: Liga francuska
17:45 Premiera: Basket+
18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:30 Premiera: LaLiga World
19:00 Tenis: Turniej WTA w Adelajdzie
21:00 Tenis: Turniej WTA w Adelajdzie
23:00 Cztery pory Igi (2)
00:00 Basket+
00:15 Magazyn skrótów LaLiga Santander
01:20 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
03:25 Liga+ Extra
Canal+ Sport 2 PL
2023-01-04
06:15 Liga+ Extra
08:00 Ligue1 Review
09:00 Piłka nożna: Liga angielska
11:10 Tenis: Turniej WTA w Adelajdzie
13:15 Tenis: Turniej WTA w Adelajdzie
15:30 Hola LaLiga
16:35 Magazyn skrótów LaLiga Santander
17:40 Byłem królem: Grzegorz Lato
18:30 Piłka nożna: Liga angielska
20:45 Basket+
21:00 LaLiga World
21:30 Piłka nożna: Liga francuska
23:40 Turbokozak: Dawid Abramowicz
00:00 Damy i Asy
01:00 Basket+
01:20 La Liga Legends: Jesús Navas
02:00 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą: Andy Cole
02:30 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą: Paulo Roberto Falcao
Canal+ Sport 3 PL
2023-01-04
06:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:30 Liga+ Extra
10:15 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:45 Ekstrapaka: 14. kolejka
13:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
16:15 Sędziowie: Kwiatek (2)
17:00 Ekstrapaka: 14. kolejka
18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:30 Liga+ Extra
22:15 Sędziowie: Franek (3)
23:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
01:30 Sędziowie: VAR (8)
02:00 Ekstrapaka: 14. kolejka
03:00 Witaj w klubie: Jagiellonia Białystok
03:30 Witaj w klubie: Wisła Płock
04:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
Canal+ Sport 4 PL
2023-01-04
06:00 Sędziowie: VAR (8)
06:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
11:00 Liga+ Extra
12:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
15:15 Ekstrapaka: 14. kolejka
16:15 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:45 Sędziowie: Kwiatek (2)
19:30 Ekstrapaka: 14. kolejka
20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:00 Liga+ Extra
00:45 Sędziowie: Franek (3)
01:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
04:00 Sędziowie: VAR (8)
04:30 Ekstrapaka: 14. kolejka
Eleven Sports 1
2023-01-04
06:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Real Betis Balompie - Athletic Club
08:00 Piłka nożna: Serie A TIM - AC Milan - ACF Fiorentina
10:00 Piłka nożna: Liga francuska - RC Lens - Paris Saint-Germain
11:55 Inside Serie A
12:25 LIVE! Piłka nożna: Serie A TIM - US Salernitana 1919 - AC Milan
14:25 LIVE! Piłka nożna: Serie A TIM - Spezia Calcio - Atalanta BC
16:25 LIVE! Piłka nożna: Serie A TIM - AS Roma - Bologna FC
18:25 LIVE! Piłka nożna: Serie A TIM - US Cremonese - Juventus FC
20:40 LIVE! Piłka nożna: Serie A TIM - Inter Mediolan - SSC Napoli
23:00 Legendy LaLiga: Samuel Eto’o
00:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Real Betis Balompie - Athletic Club
02:00 Piłka nożna: Serie A TIM - US Salernitana 1919 - AC Milan
04:00 Piłka nożna: Liga francuska - Montpellier HSC - Olympique Marsylia
Eleven Sports 2
2023-01-04
06:00 Piłka nożna: Serie A TIM - SSC Napoli - Udinese Calcio
08:00 Piłka nożna: Liga francuska - Montpellier HSC - Olympique Marsylia
10:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Atletico Madryt - Elche CF
11:55 La Manita
12:25 LIVE! Piłka nożna: Serie A TIM - US Sassuolo Calcio - UC Sampdoria
14:25 LIVE! Piłka nożna: Serie A TIM - Torino FC - Hellas Werona
16:25 LIVE! Piłka nożna: Serie A TIM - US Lecce - SS Lazio
18:25 LIVE! Piłka nożna: Serie A TIM - ACF Fiorentina - AC Monza
20:40 LIVE! Piłka nożna: Serie A TIM - Udinese Calcio - Empoli FC
23:00 La Manita
23:30 La Manita
00:00 Piłka nożna: Serie A TIM - Inter Mediolan - SSC Napoli
02:00 Piłka nożna: Liga francuska - RC Lens - Paris Saint-Germain
04:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Atletico Madryt - Elche CF
Eleven Sports 3
2023-01-04
05:00 Legendy LaLiga: Roberto Carlos
05:30 Legendy LaLiga: Samuel Eto’o
06:00 Piłka nożna: Liga francuska - Lille OSC - Stade de Reims
08:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Girona FC - Rayo Vallecano
10:00 Piłka nożna: Serie A TIM - Atalanta BC - Inter Mediolan
12:00 La Manita
12:30 La Manita
13:00 Piłka nożna: Liga portugalska - SC Braga - SL Benfica
15:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Real Sociedad - CA Osasuna
17:00 Legendy LaLiga: Michael Laudrup
17:30 Legendy LaLiga: Jesús Navas
18:00 Piłka nożna: Liga francuska - Stade Rennais FC - OGC Nice
20:00 Piłka nożna: Liga portugalska - FC Porto - FC Arouca
22:00 Piłka nożna: Serie A TIM - AS Roma - Bologna FC
00:00 Piłka nożna: Liga francuska - Olympique Lyon - Clermont Foot 63
02:00 Legendy LaLiga: Roberto Carlos
02:30 Legendy LaLiga: Julen Guerrero
03:00 Piłka nożna: Liga portugalska - Sporting CP - FC Pacos de Ferreira
Eleven Sports 4
2023-01-04
06:00 Piłka nożna: Liga portugalska - SC Braga - SL Benfica
08:00 Piłka nożna: Serie A TIM - Juventus FC - SS Lazio
10:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Real Sociedad - CA Osasuna
12:00 Legendy LaLiga: Roberto Carlos
12:25 LIVE! Piłka nożna: Serie A TIM - US Sassuolo Calcio - UC Sampdoria
14:25 LIVE! Piłka nożna: Serie A TIM - Torino FC - Hellas Werona
16:25 LIVE! Piłka nożna: Serie A TIM - US Lecce - SS Lazio
18:25 LIVE! Piłka nożna: Serie A TIM - ACF Fiorentina - AC Monza
20:40 LIVE! Piłka nożna: Serie A TIM - Udinese Calcio - Empoli FC
23:00 Legendy LaLiga: Michael Laudrup
23:30 Legendy LaLiga: Jesús Navas
00:00 Piłka nożna: Liga portugalska - Sporting CP - FC Pacos de Ferreira
02:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Real Sociedad - CA Osasuna
04:00 Piłka nożna: Serie A TIM - AS Roma - Bologna FC
Polonia 1
2023-01-04
05:25 10 Extra Mocnych (10)
06:00 Ktoś cię obserwuje (57)
06:55 Ktoś cię obserwuje (58)
07:50 Ktoś cię obserwuje (59)
08:40 Mróweczki z bajeczki (13)
08:55 Mróweczki z bajeczki (17)
09:00 Klub Winx: Upadek czarownic (26)
09:30 Yattaman: Sprzedawczyni lamp (78)
10:00 Celeste 2 (124)
10:55 Celeste 2 (125)
11:50 Celeste 2 (126)
12:40 Naga miss (3)
13:10 Wesoły ambulans (28)
13:45 Dom po sąsiedzku (68)
14:40 Autostrada do nieba: Uśmiechnij się (41)
15:40 SAF3 - Oddział ratunkowy (5)
16:35 Ucieczka w kosmos (33)
17:30 Nieźle kliknięci (6)
17:50 Uśmiechnij się (4)
18:00 Telesprzedaż: Klejnot Tv
21:00 Doktory (27)
21:30 Wojna z mafią 3 (19)
22:50 Miłosny trójkąt (25)
23:20 Miłe rozmowy (4)
23:25 Miłe rozmowy (2)
23:35 Bitwa o Nowy Orlean
01:25 Autostrada do nieba: Pamiętny wieczór (66)
02:25 Giganci nokautów (3)
02:50 Niesamowite tajemnice: Żywy duch (35)
03:50 Nieźle kliknięci bez filtra (11)
04:15 Miłe rozmowy (4)
04:45 Miłe rozmowy (4)
04:50 Miłe rozmowy (4)
Polsat
2023-01-04
05:25 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
08:40 Malanowski i partnerzy: Jako mąż i nie mąż (432)
09:10 Malanowski i partnerzy: Śmiertelne odkrycie (433)
09:40 Sekrety rodziny (30)
10:40 Dlaczego ja?: Radek i jego siostra wplątują się w aferę związaną z tajemniczym zabójstwem ich starszego sąsiada (1191)
11:40 Gliniarze: Altruista (394)
12:50 Wydarzenia
13:20 Interwencja
13:40 Trudne sprawy: Jestem dorosła (961)
14:40 Dlaczego ja?: Rozliczenia kochanków (1012)
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:30 Na ratunek 112: Zerwane więzi (450)
17:00 Gliniarze: Walizka (612)
18:00 Pierwsza miłość (3531)
18:50 Wydarzenia
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:45 Sport
19:55 Pogoda
20:00 Farma (33)
21:05 Poznaj mojego tatę
23:25 Straż sąsiedzka
01:50 Hot Shots 2
03:40 Shopping Queens. Królowe Zakupów (58)
04:40 Disco Gramy
Polsat 2
2023-01-04
05:00 SuperLudzie (10)
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Disco Gramy
07:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (13)
07:30 Ewa gotuje (405)
08:00 Trudne sprawy: Malinowe ciasto (1121)
09:00 48h. Zaginieni: Teatr uczuć (82)
10:00 Na ratunek 112: Freeganin (707)
10:30 Sekrety rodziny: Zdradziecki plan (267)
11:30 Dlaczego ja?: Pielęgniarka zostaje wrobiona w morderstwo (1141)
12:30 Nasz nowy dom (203)
13:30 Świat według Kiepskich: Lokator wszech czasów (575)
14:00 Świat według Kiepskich: Polityka (576)
14:30 Świat według Kiepskich: Osoba publiczna (577)
15:00 Trudne sprawy: Czarna rozpacz (1110)
16:00 Nasz nowy dom (204)
17:00 Dlaczego ja?: 24-letnia Gabriela zostaje stażystką w firmie, z której ktoś próbuje ją usunąć (1142)
18:00 48h. Zaginieni: Na pełnej adrenalinie (83)
19:00 Gliniarze: Powrót do domu (647)
20:05 Wydarzenia
21:00 Gliniarze: Tajniacy (648)
22:00 Dlaczego ja?: 42-letnia Paula próbuje ustalić, kto wziął kilkanaście pożyczek w jej imieniu (1157)
23:00 Świat według Kiepskich: Śrubka (487)
23:30 Świat według Kiepskich: Zimne nóżki (488)
00:00 Malanowski i partnerzy: Internetowa kryjówka (53)
00:30 Malanowski i partnerzy: Pewna kryjówka (54)
01:00 Zdrady (112)
02:00 Wydarzenia
02:45 #Jesteśmy dla dzieci
03:15 Echo lasu
03:45 Atleci
04:15 Atleci
04:45 Atleci
Polsat Cafe
2023-01-04
05:00 Szpital dziecięcy (47)
06:00 Demakijaż: Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyńśki (103)
06:30 Demakijaż: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel (104)
07:00 Demakijaż: Zofia Zborowska-Wrona i Andrzej Wrona (105)
07:30 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia (27)
09:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (55)
10:00 Nasz nowy dom (241)
11:00 Bogaty dom - biedny dom (69)
12:00 Bogaty dom - biedny dom (56)
13:00 Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej (2)
14:00 Więzienie kobiet (8)
14:30 Oszukane (47)
15:30 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia (28)
17:00 Bogaty dom - biedny dom (58)
18:00 Nasz nowy dom (250)
19:00 Nasz nowy dom (251)
20:00 Zdrady (121)
21:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (70)
22:00 Gry małżeńskie (86)
23:00 Zdrady: Dobre serce (137)
00:00 Oszukane (13)
01:00 Poprawki skalpelem: Niewiarygodne (80)
02:00 Poprawki skalpelem (4)
03:00 Nadzwyczajni detektywi (1)
04:00 Z życia gwiazd (23)
04:30 Style gwiazd (11)
Polsat Comedy C. E.
2023-01-04
05:10 Niania: Przyzwoitka (7)
05:35 Niania: Wymyślona przyjaciółka (8)
06:00 Dwóch i pół 11: Cudowna kobieta (6)
06:30 Dwóch i pół 11: Lesbozombie (7)
07:00 Dwóch i pół 11: Pan Walden umrzeć, ja sprzątać (8)
07:30 Dwóch i pół 11: Numero uno prawnik od wypadków (9)
08:00 Bob kocha Abisholę: Ptak może kochać rybę (3)
08:30 Bob kocha Abisholę: Kwadratowy hamburger, okrągła bułka (4)
09:00 Allo, allo! 4: Jeńcy wojenni (1)
09:35 Allo, allo! 4: Obozowy taniec (2)
10:15 Bob kocha Abisholę: Ptak może kochać rybę (3)
10:30 Kabaret na żywo - Klinika Skeczów Męczących (3)
12:30 Świat według Kiepskich: Barek (3)
13:00 Świat według Kiepskich: Tatuaż (4)
13:30 Przyjaciele 7: The One With Phoebe’s Cookies (3)
14:00 Przyjaciele 7: The One With Rachel’s Assistant (4)
14:30 Przyjaciele 7: The One with the Engagement Picture (5)
15:00 Przyjaciele 7: The One with the Nap Partners (6)
15:30 Co ludzie powiedzą?: Nowy wikary (2)
16:05 Co ludzie powiedzą?: Wypad za miasto (3)
16:50 Co ludzie powiedzą?: Narzeczona tatusia (4)
17:30 Świat według Kiepskich: Morfeusz (9)
18:00 Świat według Kiepskich: UFO (10)
18:30 Świat według Kiepskich: Kapeć (1)
19:00 Bob kocha Abisholę: Walnij kreta (5)
19:30 Bob kocha Abisholę: Ralph Lauren i ryba (6)
20:00 Przyjaciele 7: The One with Ross’s Library Bool (7)
20:30 Przyjaciele 7: The One Where Chandler Doesn’t Like Dogs (8)
21:00 Co ludzie powiedzą?: Jak wzbudzić zazdrość? (5)
21:40 Co ludzie powiedzą?: Chrzciny (6)
22:25 Kabaret na żywo - Klinika Skeczów Męczących (4)
00:20 Spadkobiercy 2 (9)
01:25 Niania: Głębokie gardło (9)
01:55 Niania: Nieoczekiwana zamiana miejsc (10)
02:20 Świat według Kiepskich: Morfeusz (9)
02:45 Świat według Kiepskich: UFO (10)
03:10 Świat według Kiepskich: Kapeć (1)
03:30 Spadkobiercy 2 (9)
04:20 Pełniejsza chata: Szalony Max (5)
04:45 Pełniejsza chata: Legenda El Explosivo (6)
Polsat Doku
2023-01-04
05:00 Łowca pedofilów: Zupa ogórkowa (73)
05:30 Łowca pedofilów: Trzy czerwone róże (74)
06:00 Emil, pogromca mandatów (18)
06:30 Emil, pogromca mandatów (19)
07:00 Emil, pogromca mandatów (20)
07:30 Emil, pogromca mandatów (21)
08:00 Hardkorowy lombard (158)
08:30 Hardkorowy lombard (159)
09:00 Gliniarze: Strażniczka (314)
10:00 Gliniarze: Dług życia (315)
11:00 Polacy za granicą: Madagaskar (16)
12:00 Polacy za granicą: Zanzibar (17)
13:00 Poszukiwacze historii: Po nitce do kłębka (118)
13:30 Poszukiwacze historii: Grunwald (119)
14:00 Wielkie wycieczkowce 2 (6)
15:00 Poszukiwacze historii: IS2 - Zwieraboj (83)
15:35 Niezwykłe możliwości ludzkiego organizmu (6)
16:40 Niezwykłe możliwości ludzkiego organizmu (7)
17:50 Starożytni kosmici (1)
18:45 Starożytni kosmici (2)
19:40 Kobiety Trzeciej Rzeszy (1)
20:50 Kobiety Trzeciej Rzeszy (2)
22:00 Wojna Adolfa Hitlera (3)
23:10 Wojna Adolfa Hitlera (4)
00:20 Poszukiwacze historii: Historia amerykańskich nalotów (74)
00:45 Poszukiwacze historii: Prototypowe pociski (75)
01:10 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (40)
01:35 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (41)
02:00 Taaaka ryba: Wenezuela cz. 3 (13)
02:30 Taaaka ryba: Mazury pod lodem (14)
03:00 Tajna historia XX wieku: Sprawa komandora Kłoczkowskiego - część 2 (11)
03:30 Tajna historia XX wieku: Generał Własow (12)
04:00 Łowca pedofilów: Wypadek (54)
04:30 Łowca pedofilów: Rajtuzy (55)
Polsat Film
2023-01-04
05:20 Na ratunek 112: Kiedy technologia kradnie ci dziecko (507)
06:00 Górale (10)
06:30 Górale (11)
07:00 Górale (12)
07:30 Nasz nowy dom (224)
08:30 Przyjaciółki (119)
09:30 Przyjaciółki (120)
10:30 Świat według Kiepskich: Pogoda (157)
11:00 Świat według Kiepskich: Majty polskie (158)
11:30 Świat według Kiepskich: Ziarno (201)
12:10 Świat według Kiepskich: Doktor Śledzik i Mister Zgredzik (14)
12:40 Świat według Kiepskich: Druga młodość (15)
13:10 Świat według Kiepskich: Edzio Ośmiornica (16)
13:40 Świat według Kiepskich: Egzekucja (17)
14:10 Rok pierwszy
16:15 Jestem numerem cztery
18:35 Stawka większa niż życie: Ostatnia szansa/Podwójny nelson
21:00 Sensacyjna środa: 12 rund
23:15 Terminator: Ocalenie
01:35 Gliniarze: Pocałunek (404)
02:35 Gliniarze: Rodzinne kłopoty (405)
03:35 Ślad: Objazd (105)
04:30 Ślad: Duch z przeszłości (106)
Polsat Games
2023-01-04
05:20 Level 7: 7 idiotycznych motywów z anime, które i tak lubimy (10)
05:35 Nowa Gra +: The Beast Inside (10)
06:00 Gliniarze: Z zimną krwią (192)
07:00 Gliniarze: Przed wybuchem (193)
08:00 Tajna historia XX wieku: Magazyn prochu, część 1 (43)
08:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (69)
09:00 Gliniarze: Skradziona tożsamość (31)
10:00 Gliniarze: Pamięć (32)
11:00 Dragon Ball Super (23)
11:30 Dragon Ball Super (24)
12:00 Dragon Ball Super (25)
12:30 Top 20 - Umrzesz ze śmiechu (27)
13:30 Rock w Grach (1)
14:00 Po Lekcjach: Super Lucky’s Tale (6)
14:30 Po Lekcjach: Super Lucky’s Tale (7)
15:00 Dragon Ball Super (24)
15:30 Dragon Ball Super (25)
16:00 Tajna historia XX wieku: Sprawa komandora Kłoczkowskiego - część 1 (10)
16:30 Rock w Grach (1)
17:00 E-sport: Ultraliga - Lato 2022 (9)
17:50 E-sport: Ultraliga - Lato 2022 (10)
18:50 E-sport: Ultraliga - Lato 2022 (11)
19:45 E-sport: Ultraliga - Lato 2022 (12)
21:00 Top 20 - Umrzesz ze śmiechu (26)
22:00 Top 20 - Umrzesz ze śmiechu (27)
23:00 Hardcorowa miłość (1)
23:30 Hardcorowa miłość (2)
00:00 Giereczkowo By Night: Outriders (5)
01:00 E-sport: Ultraliga - Lato 2022 (9)
01:50 E-sport: Ultraliga - Lato 2022 (10)
02:50 E-sport: Ultraliga - Lato 2022 (11)
03:45 E-sport: Ultraliga - Lato 2022 (12)
Polsat Music HD
2023-01-04
05:00 Polska nocą, Telemagazyn z wydaniem magazynowym
06:00 Hitowy poranek
07:00 Hitowy poranek
08:00 Hitowy poranek
09:00 Hitowy poranek
10:00 Tylko hity
11:00 Tylko hity
12:00 Tylko hity
13:00 Tylko hity
14:00 Tylko hity
15:00 Tylko hity
16:00 Tylko hity
17:00 Tylko hity
18:00 Gorące hity
19:00 Gorące hity
20:00 Gorące hity
21:00 Gorące hity
22:00 Gorące hity
23:00 Gorące hity
00:00 Polska nocą
01:00 Polska nocą
02:00 Polska nocą
03:00 Polska nocą
04:00 Polska nocą
Polsat News
2023-01-04
05:10 Dzień na świecie
06:00 Nowy dzień
07:40 Graffiti
08:00 Nowy dzień
10:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:55 Pogoda
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:55 Pogoda
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:45 Pogoda
12:50 Wydarzenia 12:50
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:55 Pogoda
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:50 Wydarzenia 15:50
16:10 Więcej «Wydarzeń»
16:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
17:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
17:30 Punkt widzenia
18:50 Wydarzenia 18:50
19:20 Gość «Wydarzeń»
20:00 Debata dnia
21:00 Raport
21:50 Wydarzenia wieczorne
22:30 Dzień na świecie
23:30 Obraz dnia - serwis informacyjny
00:15 Punkt widzenia
01:20 Wydarzenia wieczorne
01:55 Gość «Wydarzeń»
02:30 Debata dnia
03:15 SuperLudzie
03:40 Łowca pedofilów
04:00 Poszukiwacze historii
04:25 Interwencja
04:40 Wydarzenia wieczorne
Polsat News 2
2023-01-04
06:00 Z klimatem i z pasją
06:35 Wydarzenia
07:15 Debata dnia
08:15 #Jesteśmy dla dzieci
08:45 Raport. Wszystko o koronawirusie
09:35 Wydarzenia
10:15 Państwo w państwie
11:50 Dzień na świecie
12:40 Debata dnia
13:45 Państwo w państwie
15:20 #Jesteśmy dla dzieci
15:50 Gość
16:15 Z klimatem i z pasją
16:45 Interwencja - taka jest Polska
17:35 Wydarzenia
17:50 Więcej
18:10 Z klimatem i z pasją
18:35 Debata dnia
19:35 Interwencja - taka jest Polska
20:20 Interwencja
20:40 Państwo w państwie
22:35 Wydarzenia
23:05 Gość
23:35 Debata dnia
00:35 Dzień na świecie
01:15 #Jesteśmy dla dzieci
01:35 Wydarzenia
02:10 Z klimatem i z pasją
02:30 #Jesteśmy dla dzieci
02:55 Wydarzenia
03:25 Z klimatem i z pasją
Polsat Play
2023-01-04
05:00 997 - Fajbusiewicz na tropie (36)
05:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (37)
06:00 Top 20 - Umrzesz ze śmiechu (32)
07:00 Wojny magazynowe (1)
07:30 Wojny magazynowe (2)
08:00 Gwiazdy lombardu (20)
08:30 Gwiazdy lombardu (21)
09:00 Budowlańcy (76)
09:30 Budowlańcy (77)
10:00 Więzienie (98)
10:30 Więzienie (99)
11:00 Wykute w ogniu 2: Khanda (9)
12:00 Wykute w ogniu 2: Tabar (10)
13:00 Wojny magazynowe (3)
13:30 Wojny magazynowe (5)
14:00 Hardkorowy lombard (160)
14:30 Hardkorowy lombard (161)
15:00 Gwiazdy lombardu (1)
15:30 Gwiazdy lombardu (2)
16:00 Polacy w świecie: Wellington (20)
16:30 Polacy w świecie: Singapur (21)
17:00 Więzienie (76)
17:30 Więzienie (77)
18:00 Poszukiwacze historii: Wałcz - śladem relacji Piwowara (135)
18:30 Poszukiwacze historii: Śladem Regenitera (136)
19:00 Poszukiwacze historii: Ludzie listy piszą (137)
19:30 Poszukiwacze historii: Tajemnica pałacu Wojciechy (138)
20:00 Kryptonim szef Polska 2: PolMak (2)
21:00 Tak się kręcą rodzinne interesy (1)
21:30 Nie mów do mnie śmieciarzu! (57)
22:00 Więzienie (110)
22:30 Więzienie (100)
23:00 Hardcorowa miłość (29)
23:30 Więzienie (23)
00:00 Więzienie (24)
00:30 Łowca pedofilów (2)
01:00 Łowca pedofilów (3)
01:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (53)
02:00 Kama Sutra (15)
03:00 Kama Sutra (16)
04:00 Kama Sutra (17)
Polsat Rodzina
2023-01-04
05:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (92)
05:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (93)
06:05 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć: Po co robić nowowroczne postanowienia? (53)
07:05 Rafcio Śrubka (7)
07:35 Rafcio Śrubka (8)
08:05 Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości (5)
08:35 Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości (6)
09:10 Nasz nowy dom (209)
10:00 Miodowe lata: Alergia (118)
10:50 W oczekiwaniu na katastrofę (2)
12:00 David Attenborough i cuda natury (1)
12:40 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć: Po co Panu Bogu single? (233)
13:30 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć: Objawienia prywatne - wierzyć czy nie? (59)
14:30 Rodzina zastępcza: Ciemna strona mediów (184)
15:30 Psi Patrol 2 (8)
16:00 Psi Patrol 2 (9)
16:40 W oczekiwaniu na katastrofę (3)
17:50 W oczekiwaniu na katastrofę: Wulkany (1)
19:00 Gwiazdy lombardu (18)
19:30 Gwiazdy lombardu (19)
20:00 Chirurdzy (183)
21:00 Chirurdzy (184)
22:00 Nasz nowy dom (121)
23:00 Nasz nowy dom (122)
00:00 Chirurdzy (180)
01:00 Chirurdzy (181)
02:00 Ewa gotuje (344)
02:30 Ewa gotuje (345)
03:00 SuperLudzie (8)
03:30 SuperLudzie (9)
04:00 Kołowrotek: Łososiowate w rzece (84)
04:30 Kołowrotek: Jezioro Śniatowskie (85)
Polsat Romans
2023-01-04
05:00 Sekrety rodziny: Zabójcza miłość (221)
06:00 Gliniarze: Algorytm zbrodni (104)
07:00 Gliniarze: Najwyższa stawka (105)
08:00 Gliniarze: Konkurs (106)
09:00 Gliniarze: Infiltracja (643)
10:00 Gliniarze: Rozliczenie (644)
11:00 Gliniarze: Dobre intencje (645)
12:00 Gliniarze: Mokra robota (646)
13:00 Niania: Świadek (111)
13:30 Niania: Ślub, część pierwsza (112)
14:00 Niania 8: Ślub, część druga (113)
14:30 Niania 8: Człowiek za burtą (114)
15:00 Świat według Kiepskich: Poza prawem (444)
15:30 Świat według Kiepskich: Poltergeist (445)
16:00 Świat według Kiepskich: Głupi Piotruś (446)
16:30 Świat według Kiepskich: Taka piosenka (447)
17:00 Świat według Kiepskich: Okazja (448)
17:30 Świat według Kiepskich: Brutal (449)
18:00 Kowalscy kontra Kowalscy (29)
18:30 Kowalscy kontra Kowalscy (30)
19:00 Kowalscy kontra Kowalscy (31)
19:30 Kowalscy kontra Kowalscy (32)
20:00 Mecenas Porada (1)
21:00 Mecenas Porada (2)
22:00 Kapitan Phillips
00:50 Ślad: Wilki (49)
01:50 Ślad: Wysoka stawka (50)
02:50 Ślad: Podwójny trup (51)
03:50 Na ratunek 112: Feralny wyjazd (317)
04:20 Na ratunek 112: Fikcyjny ślub (318)
04:50 Sekrety rodziny: I z duchem Twoim (222)
Polsat Seriale
2023-01-04
05:00 Sekrety rodziny: Zabójcza miłość (221)
06:00 Gliniarze: Algorytm zbrodni (104)
07:00 Gliniarze: Najwyższa stawka (105)
08:00 Gliniarze: Konkurs (106)
09:00 Gliniarze: Infiltracja (643)
10:00 Gliniarze: Rozliczenie (644)
11:00 Gliniarze: Dobre intencje (645)
12:00 Gliniarze: Mokra robota (646)
13:00 Niania: Świadek (111)
13:30 Niania: Ślub, część pierwsza (112)
14:00 Niania 8: Ślub, część druga (113)
14:30 Niania 8: Człowiek za burtą (114)
15:00 Świat według Kiepskich: Poza prawem (444)
15:30 Świat według Kiepskich: Poltergeist (445)
16:00 Świat według Kiepskich: Głupi Piotruś (446)
16:30 Świat według Kiepskich: Taka piosenka (447)
17:00 Świat według Kiepskich: Okazja (448)
17:30 Świat według Kiepskich: Brutal (449)
18:00 Kowalscy kontra Kowalscy (29)
18:30 Kowalscy kontra Kowalscy (30)
19:00 Kowalscy kontra Kowalscy (31)
19:30 Kowalscy kontra Kowalscy (32)
20:00 Mecenas Porada (1)
21:00 Mecenas Porada (2)
22:00 Kapitan Phillips
00:50 Ślad: Wilki (49)
01:50 Ślad: Wysoka stawka (50)
02:50 Ślad: Podwójny trup (51)
03:50 Na ratunek 112: Feralny wyjazd (317)
04:20 Na ratunek 112: Fikcyjny ślub (318)
04:50 Sekrety rodziny: I z duchem Twoim (222)
Polsat Sport
2023-01-04
06:00 Siatkówka z archiwum
08:30 Boks: Gala Polsat Boxing Promotions 13 w Gliwicach - Osleys Iglesias - Andrii Velikovskiy 09.12.2022
11:00 Siatkówka z archiwum
13:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów
16:00 Siatkówka z archiwum
18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz FC Barcelona - RCD Espanyol
20:00 LIVE! Polskie skocznie
21:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz FC Barcelona - RCD Espanyol
23:00 Siatkówka z archiwum
01:30 Boks: Polsat Boxing Promotions X w Łodzi - Osleys Iglesias - Ezequiel Maderna 24.09.2022
Polsat Sport Extra
2023-01-04
06:00 Hokej: Puchar Spenglera
09:00 Hokej: Puchar Spenglera
12:00 Boks: Babilon Boxing Show w Jaworznie - Jan Lodzik - Domenico Valentino 13.05.2022
15:00 Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski
17:30 Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski
20:00 Cafe Futbol
21:30 Strzelnica Navala: Jan Firlej
22:00 Piłka nożna: Liga szkocka - Rangers FC - Celtic FC
00:00 Polskie skocznie
01:00 Sporty walki: FEN 41 - waga półciężka: Bartosz Szewczyk - Dimitrij Mikutsa 27.08.2022
Polsat Sport Fight
2023-01-04
05:15 Boks: Gala boksu olimpijskiego w Warszawie - Polska - Finlandia 25.10.2019
07:00 Atleci
07:25 Boks: Kaszubski Gryf Pomorski Rocky Boxing Night w Wielkim Klinczu - waga junior ciężka: Nikodem Jeżewski - Marek Prochazka 02.10.2020
09:55 Sporty walki: FEN 39 - Kacper Formela - Nicolae Hantea 12.03.2022
11:30 KOTV Classics
12:20 Boks: Walka o pas WBC Silver w Londynie - waga ciężka: Joe Joyce - Carlos Takam 24.07.2021
14:10 Sporty walki: Babilon MMA 31 - Adrian Błeszyński - Dagomir Zimmer 28.10.2022
16:30 Boks: Walka o pas Interim World w Carson - waga superśrednia: Sebastian Fundora - Carlos Ocampo 08.10.2022
19:00 Sporty walki: FEN 36 - Mateusz Rębecki - Felipe Maia 16.10.2021
21:00 Boks: Gala Polsat Boxing Promotions w Toruniu - waga półciężka: Ihosvany Garcia - Przemysław Gorgoń 21.11.2021
23:05 Sporty walki: KSW 57 - Philip De Fries - Michał Kita 19.12.2020
00:50 Boks: Z archiwum ESPN - Muhammad Ali - Karl Mildenberger 10.09.1966
01:35 Sporty walki: Mistrzostwa MMA Polska - 30.10.2021
04:00 Boks: Gala w Tarnowie - waga półciężka: Dariusz Sęk - Jewgienij Machtiejenko 07.05.2016
Polsat Sport News
2023-01-04
06:00 Tenis z archiwum
08:00 Magazyn koszykarski
08:30 Piłka nożna z archiwum
11:00 Piłka nożna z archiwum
13:00 Tenis z archiwum
15:00 Boks: Gala Polsat Boxing Promotions 4 w Warszawie - waga superpiórkowa: Radomir Obruśniak - Caril Herrera 11.12.2021
18:00 Wimbledon 2022 - Official Film
19:00 Lekkoatletyka: Diamentowa Liga - podsumowanie
20:30 Piłka nożna z archiwum
23:00 Tenis z archiwum
01:00 Sporty walki: Babilon MMA 23 - Filip Stawowy - Toni Valtonen 25.06.2021
Polsat Sport Premium 1
2023-01-04
05:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Barcelona - FC Bayern Monachium
07:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Inter Mediolan (2010), Juventus Turyn - Real Madryt (2017)
07:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - SL Benfica - Juventus FC
08:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Kopenhaga - Manchester City FC
09:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Bayern Monachium (1999), AC Milan - FC Liverpool (2005)
10:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Borussia Dortmund - Juventus Turyn (1997), Real Madryt - Atletico Madryt (2016)
10:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Juventus FC - SL Benfica
12:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Porto - Atletico Madryt
13:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: AC Milan - FC Liverpool (2007), Bayern Monachium - Chelsea (2012)
14:00 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 1
14:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Club Brugge KV - FC Porto
16:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Chelsea FC - AC Milan
17:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Chelsea (2008), Real Madryt - Atletico Madryt (2014)
18:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Inter Mediolan (2010), Juventus Turyn - Real Madryt (2017)
18:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Real Madryt CF - FC Liverpool (2018), AC Milan - FC Barcelona (1994)
19:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Juventus FC - Paris Saint-Germain
20:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Liverpool FC - SSC Napoli
22:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Club Brugge KV - FC Porto
23:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Kopenhaga - Manchester City FC
01:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Juventus FC - SL Benfica
02:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Borussia Dortmund - Juventus Turyn (1997), Real Madryt - Atletico Madryt (2016)
03:00 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 1
03:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Szachtar Donieck - Real Madryt CF
Polsat Sport Premium 2
2023-01-04
05:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Olimpique Marsylia - AC Milan (1993), Juventus Turyn - FC Barcelona (2015)
05:30 Cafe Futbol
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Inter Mediolan - FC Barcelona
08:30 Piłka nożna z archiwum: Ajax Amsterdam - cudowne lata 70
09:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Juventus FC - SL Benfica
10:30 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 2
11:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Barcelona - Inter Mediolan
12:30 Piłka nożna z archiwum: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Chelsea FC - Arsenal FC 24.03.2004
13:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - SL Benfica - Juventus FC
14:30 Piłka nożna z archiwum: Liverpool FC - Chelsea FC 2004/2009
15:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Juventus FC - Paris Saint-Germain
16:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Barcelona - FC Bayern Monachium
18:00 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów - rewanżowy mecz 4. rundy: PSV Eindhoven - Rangers FC
19:30 Piłka nożna z archiwum: Wielki Bayern 1974-76
20:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Bayern Monachium - FC Barcelona
21:30 Piłka nożna z archiwum: Ajax Amsterdam - cudowne lata 70
22:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - SL Benfica - Juventus FC
23:30 Piłka nożna z archiwum: Liverpool FC - Chelsea FC 2004/2009
00:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - SL Benfica - Juventus FC
01:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Borussia Dortmund (2013), AC Milan - Juventus Turyn (2003)
02:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Barcelona - Inter Mediolan
03:30 Piłka nożna z archiwum: Ajax Amsterdam - cudowne lata 70
04:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Chelsea FC - AC Milan
Polsat Viasat Explore
2023-01-04
05:35 Nefrytowa gorączka 6: Duża sprawa (1)
06:15 Rzeczne potwory 3: Elektryczny potwór (5)
07:10 Rzeczne potwory 3: Wodny horror (6)
08:15 Australijscy poszukiwacze złota 6 (3)
09:15 Australijscy poszukiwacze złota 6 (4)
10:15 Australijscy poszukiwacze złota 6 (5)
11:10 Australijscy poszukiwacze złota 6 (6)
12:10 Australijscy poławiacze homarów 3 (1)
13:10 Australijscy poławiacze homarów 3 (2)
14:10 Australijscy poławiacze homarów 3 (3)
15:05 Australijscy poławiacze homarów 3 (4)
16:05 Australijscy poławiacze homarów 3 (5)
17:00 Rzeczne potwory 3: Elektryczny potwór (5)
18:00 Rzeczne potwory 3: Wodny horror (6)
19:10 Australijscy poszukiwacze złota 5 (5)
20:05 Australijscy poszukiwacze złota 5 (6)
21:00 Wydobywcy marmuru: Kamieniołomy marmuru (1)
22:00 Wydobywcy marmuru: Trudności (2)
23:00 Rzeczne potwory 3: Cichy zabójca (3)
00:05 Rzeczne potwory 3: Potworna ryba piła (4)
01:10 Australijscy poszukiwacze złota (5)
01:55 Australijscy poszukiwacze złota (6)
02:45 Wydobywcy marmuru: Kamieniołomy marmuru (1)
03:30 Wydobywcy marmuru: Trudności (2)
04:20 Nefrytowa gorączka 7: Jeden krok do przodu (3)
Polsat Viasat History
2023-01-04
06:00 Odlotowe wynalazki (13)
06:25 Zakazana historia: Naziści i relikwie (3)
07:10 Starożytna apokalipsa: Zaginione miasto Helike (3)
08:10 Wojenne fabryki: Vickers (3)
09:15 Punkty zwrotne II wojny światowej: Gracze (3)
10:20 Najważniejsze wydarzenia II wojny światowej w kolorze: Pearl Harbor (3)
11:20 Sekrety dawnych budowniczych 2: Ukryte skarby historii (8)
12:30 Wielkie budowle Rzymian: Lyon (1)
13:40 Starożytne superbudowle: Mont Saint-Michel (1)
14:45 Wielkie zagadki starożytnego Egiptu: Zbrodnia i kara (3)
15:45 Zakazana historia: Naziści i relikwie (3)
16:40 Starożytna apokalipsa: Zaginione miasto Helike (3)
17:50 Wojenne fabryki: Vickers (3)
18:50 Punkty zwrotne II wojny światowej: Gracze (3)
19:55 Najważniejsze wydarzenia II wojny światowej w kolorze: Pearl Harbor (3)
21:00 Rodzina królewska: Utrzymać koronę: Wojna kuzynów (1)
22:05 Rodzina królewska: listy: Bunt (1)
23:05 Henryk VIII: mężczyzna, król, potwór (1)
00:05 Wojenne fabryki: Vickers (3)
01:05 Punkty zwrotne II wojny światowej: Gracze (3)
01:55 Najważniejsze wydarzenia II wojny światowej w kolorze: Pearl Harbor (3)
02:45 Rodzina królewska: Utrzymać koronę: Wojna kuzynów (1)
03:40 Rodzina królewska: listy: Bunt (1)
04:25 Henryk VIII: mężczyzna, król, potwór (1)
Polsat Viasat Nature
2023-01-04
05:35 Rezydencja surykatek: początek dynastii: Nowy dom (2)
06:00 Pies na służbie: szkoła szczeniaków (3)
06:15 Największe i najgroźniejsze 3: Aligatory z Teksasu: powodzie i zmieniający się świat (3)
07:00 Władca dziczy (3)
08:00 Dostosuj się, aby przetrwać: Migracje (1)
09:05 Lwy i hieny
10:15 Najgroźniejsi łowcy: Groźne szczęki (1)
11:15 Gdy wieloryby chodziły po lądzie (1)
12:20 Rzeczne potwory 6: Potwór ludojad (3)
13:25 Rzeczne potwory 6: Terminator z dżungli (4)
14:30 Gdy wieloryby chodziły po lądzie (2)
15:35 Dostosuj się, aby przetrwać: Migracje (1)
16:40 Lwy i hieny
17:50 Najgroźniejsi łowcy: Groźne szczęki (1)
18:50 Rzeczne potwory 6: Rzeka krwi (5)
19:55 Rzeczne potwory 6: Porywacz ciał (6)
21:00 Zwierzęce wojny: Walka o życie (1)
22:05 Zwierzęce wojny: Walka w obronie rodziny (2)
23:20 Nocni łowcy Afryki
00:30 Geniusz morskich myśliwych: Argentyna / Namibia (3)
01:30 Australijscy łowcy węży: Inwazja na kurnik (3)
01:55 Władca dziczy (5)
02:40 Władca dziczy (6)
03:30 Największe i najgroźniejsze 2: Krokodyle ludojady (3)
04:20 Weterynarz z Yorkshire (5)
Stars.TV
2023-01-04
07:00 Best 00’s
08:00 Best Hits
09:00 Best 80’s
11:00 Best 90’s
12:00 Best Ballads
13:00 Best Hits
14:00 Best 80’s
15:00 Best 90’s
16:00 Best 80’s
17:00 Best 90’s
18:00 Best 70’s
19:00 Top 50 Hity Roku 1982
23:30 Best Hits
00:00 Best Hits
01:00 Best Polish
Super Polsat
2023-01-04
05:00 Na ratunek 112: Mężczyzna próbuje przemycić narkotyki w żołądku (418)
05:30 Świat według Kiepskich: Ten teges (403)
06:00 SuperLudzie (36)
06:30 Psi Patrol: Pieski ratują latających przyjaciół/Pieski ratują satelitę (26)
07:00 Psi Patrol: Pieski znajdują Dżina/Pieski ratują linoskoczka (1)
07:35 Wszyscy razem, śladem Blue! (5)
08:00 Wszyscy razem, śladem Blue! (6)
08:30 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia 2 (17)
10:00 Wydarzenia 24
10:30 Nasz nowy dom (108)
11:30 Chirurdzy (184)
12:30 Świat według Kiepskich: Lśnienie (439)
13:00 Świat według Kiepskich: Kopakabana (440)
13:35 Świat według Kiepskich: Inteligentni konsumenci (238)
14:15 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia 2 (18)
15:50 Wydarzenia
16:10 Więcej «Wydarzeń»
16:20 Gość «Wydarzeń 24»
16:55 Nasz nowy dom (223)
17:55 Nasz nowy dom (224)
19:00 Świat według Kiepskich: Straszny film (552)
19:30 Świat według Kiepskich: Święty Gral (553)
20:00 Jedziemy na ryby! (2)
21:00 Jak poślubić milionera?
23:10 Obsesja
01:30 Świat według Kiepskich: Afera kryminalna (1)
02:00 Tatuśkowie (4)
03:00 Tatuśkowie (5)
04:00 Nasz nowy dom (167)
TVP 1
2023-01-04
05:15 Przysięga (779)
06:05 Wspaniałe stulecie (172)
06:55 Rodzina Rodzinie w Ukrainie
07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
07:30 Rodzinny ekspres: Co możemy zrobić dla pokoju
08:00 Wiadomości
08:10 Kwadrans polityczny
08:25 Informacje kulturalne
08:30 Pogoda
08:35 The Chosen (7)
09:40 Komisarz Alex 10: Matczyna miłość (118)
10:35 Ojciec Mateusz 2: Skarb (17)
11:30 Leśniczówka (632)
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:35 Agropogoda
12:40 Rok w ogrodzie extra
13:00 Natura w Jedynce: Najwspanialsze góry świata: Ben Nevis (2/4)
14:00 Wspaniałe stulecie (173)
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:20 Alarm!
15:35 Gra słów. Krzyżówka (656)
16:05 Przysięga (780)
17:00 Teleexpress
17:15 Jaka to melodia?
17:55 Klan (4077)
18:20 Leśniczówka (633)
19:00 Jeden z dziesięciu
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 live Sport
20:15 Alarm!
20:30 Korona królów. Jagiellonowie (3)
21:05 Wolny strzelec
23:10 Pan Kleks - Wojna i miłość. Bajka dokumentalna
00:20 Zaraz wracam
01:55 The Good Doctor 3 (48)
02:50 The Good Doctor 3 (49)
03:45 Tajne wojny w kosmosie
04:40 Zakończenie programu
04:45 Klan (4077)
TVP 2
2023-01-04
05:00 Na sygnale: Nic nie będzie jak dawniej (269)
05:30 M jak miłość (1691)
06:25 Pożyteczni.pl
06:55 Rodzinka.pl: Marek do domu (241)
07:30 Pytanie na śniadanie
07:55 Pytanie na śniadanie
10:30 Panorama
10:40 Pytanie na śniadanie
11:10 Zakochaj się w Polsce: Biblioteki (288)
11:45 Barwy szczęścia (2727)
12:25 Koło fortuny (1414)
13:15 Zranione ptaki (199)
14:05 Va banque (513)
14:35 Na sygnale: To musi być miłość (336)
15:10 Wydział kryminalny Kitzbühel: Pasożyt (120)
16:00 Koło fortuny (1415)
16:35 Familiada
17:15 Zakazany owoc (128)
18:00 Panorama
18:20 Va banque (514)
18:45 Zranione ptaki (200)
19:35 Barwy szczęścia (2727)
20:10 Barwy szczęścia (2728)
20:40 Kulisy seriali «Na dobre i na złe» i «Na sygnale» (240)
20:55 Na dobre i na złe: Lekarstwo na serce (867)
21:55 Na sygnale: Źli ludzie (407)
22:35 Izabela, królowa Hiszpanii (24)
23:35 Mama w opałach
01:15 Karmazynowe wesele (3/6)
02:20 Bellingcat: Prawda w czasach postprawdy
04:00 Za marzenia (13-ost.)
04:45 Zakończenie programu
TVP ABC
2023-01-04
05:10 Domisie: Co dwie domisiowe głowy, to nie jedna
05:35 Domisie: Zagubieni w bajkach
06:05 Miś Uszatek: Skarbonka (43)
06:10 Rodzina Treflików: Król i królowa (4)
06:20 Dziwne przygody Koziołka Matołka: Regaty (4)
06:35 Baśnie i bajki polskie: Bazyliszek (6)
06:50 Bolek i Lolek: Pogromca zwierząt (5)
07:00 Zabawy Bolka i Lolka: Niezwykłe odkrycie (2)
07:15 Przyjaciele Misia i Margolci: Pułapka na tygrysa (80)
07:45 Tupcio Chrupcio: Stałem się niewidzialny (90)
07:55 Idefiks i Nieugięci (12)
08:05 Czarodziejskie miasteczko Pinokia: Prawdziwe kolory (12)
08:20 Strażak Sam 9: Morskie opowieści (1)
08:30 44 Koty: Misja Arcykotków (1)
08:45 Daisy i Ollie: Skąd piraci biorą swoje skarby? (4)
09:00 Tree Fu Tom: Tom i Treefle (15)
09:30 Domisie: Heca ze złotą rybką
10:00 Ugotuj nam bajkę: Czerwony Kapturek
10:20 Rodzina Treflików 6: Sznurowadła (73)
10:30 Agi Bagi: Urodzinowy pomnik wodza (26)
10:45 Świnka Peppa 8: Szukanie rzeczy (44)
10:50 Świnka Peppa 8: Wiersze (45)
10:55 Świnka Peppa 8: Proszę i dziękuję (46)
11:00 Molang 2: Domek letniskowy (72)
11:05 Molang 2: Fanfary (73)
11:10 Spytaj doktor Lil (5)
11:12 Spytaj doktor Lil (6)
11:20 Przygody Bolka i Lolka: Zielone ścieżki (19)
11:30 Wielka podróż Bolka i Lolka: Tajemnicza świątynia (8)
11:45 Cleo i Cuquin: Balet (5)
11:50 Cleo i Cuquin: Od podstaw, droga Colitas (6)
12:00 Bob Budowniczy 21: Stary wiadukt (77)
12:10 Bob Budowniczy 21: Spychacz w operze (78)
12:25 Ricky Zoom: Fałszywy alarm (48)
12:40 Ricky Zoom: Mega Wirujący Skok (49)
12:55 Halo, halo!: Strój na niesamowitą sesję zdjęciową (82)
13:00 Zwierzaki Czytaki: Wielki wyścig z przeszkodami (110)
13:20 Mała lama: Zguba/Z mamą w domu (3)
13:50 Wiking Vic: Wyspa relaksu (47)
14:10 Lexi i Lottie: Bliźniaczki na tropie: Śledztwo na cztery raciczki (4)
14:30 LEGO City Adventures: Poznajcie Harla Hubbsa (6)
14:50 Księga Ksiąg: Łazarz
15:25 Rozmowy na dwie głowy: Tęsknota (4)
15:30 Al-chemik: Woda (1)
15:50 Rescue Bots Academy: W pogoni za duchem (56)
16:00 Rescue Bots Academy: Robo - Cody (57)
16:20 Boonie Bears: Poszukiwacze przygód: Walka w lesie (50)
16:30 Mocny Mike: Jak na gwizdek (50)
16:45 Garfield Show: Moje super ja (47)
17:00 Space Nova: Stacja widmo (11)
17:25 Wishenpoof: Bianka ratuje pluszaka (17)
17:55 Bracia koala: Wielka przygoda Mysi (11)
18:25 Niesamowity Dżini: Gwiazdkowy popcorn (67)
18:30 Niesamowity Dżini: Upał (68)
18:40 Stacyjkowo: Ciuchcia roku (74)
18:50 Henrietta: Henrietta i konflikt (4)
19:00 Wieczorynka: Idefiks i Nieugięci (13)
19:10 Wieczorynka: Czarodziejskie miasteczko Pinokia: Waniliowy urok ciasteczka (13)
19:20 Wieczorynka: Strażak Sam 9: Wielka urodzinowa bitwa (2)
19:30 Wieczorynka: 44 Koty: Zaginiony szczeniak (2)
19:45 Wieczorynka: Odlotowe opowieści: Powrót do ogrodu, część druga (2)
19:55 Wieczorynka: Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom: Sąsiedzka pomoc
20:05 Sąsiedzi: Podłoga (64)
20:15 Pat i świat: Żelazny Pat (73)
20:25 Gormiti: Latające skały (73)
20:45 Galactik Football: Druga strona Paradisii (60)
21:15 Anna i androidy: Zmniejszanie, ponowne wykorzystanie, robocykling (3)
21:40 Anna i androidy: Pomocna Rąsia (4)
22:10 Moda na rodzinę: Używki wśród dzieci. Wychowanie w kontakcie z naturą (185)
22:40 The Chosen (6)
23:30 Jak to działa?: Samolot (7)
00:00 Zakończenie programu
TVP Dokument
2023-01-04
06:00 Dzika Polska: Bogatsze życie - żywy relikt mokradeł
06:30 Podróże z historią: Skarb polskich pól (47)
07:05 Notacje: Kazimierz Pustelak. Zastępstwo w Onieginie
07:20 Zakochaj się w Polsce: Głogów (206)
07:50 Podwodny raj Borneo: Mabul (13/22)
08:20 Wieża Eiffla - arcydzieło inżynierii
09:20 Demokracja wśród zwierząt: Rządy ludu (1)
10:25 Woda - nasza przyszłość: Ukryty skarb Andaluzji (2)
11:20 Wokół mórz 2: Wyspa Dominika. Wulkany i ludzie (2)
11:50 Portrety dokumentalne: Jacek Bławut, Szczur w koronie
12:00 Studio 8: Fragment życiorysu
12:20 Młodzi twórcy mistrzom: O rzeczy tajemniczej. Film o profesorze Andrzeju Sobolewskim
12:45 Młodzi twórcy mistrzom: Medyk. Film o profesorze Andrzeju Szczekliku
13:10 Kataloński sen
14:00 Demokracja wśród zwierząt: Szef konsultuje (2)
15:00 Małpi gang (5)
15:30 Małpi gang: Ostateczna rozgrywka (6)
16:00 Natura nas uzdrowi
17:00 Woda - nasza przyszłość: Emscher - cud w zagłębiu węglowym (3)
18:05 Belmondo Wspaniały
19:05 Wszystkie kolory świata: Kapsztad - afrykańska piękność (39)
20:10 Moje 600 gramów szczęścia
21:00 Moje 600 gramów szczęścia
21:40 De Gaulle - droga do wielkości
22:45 Tajemnice szpiegów wojny: Szpiedzy operacji Neptun (1)
23:50 U nas na Pekinie: To było tak (3)
00:25 Siódemka: Matka
00:45 Notacje: Abp Henryk Hoser. Moje powołanie
01:00 Wszyscy jesteśmy z węgla
01:55 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii: Maciejowice 1794 - niedopisane karty
02:25 O zwierzętach i ludziach
03:35 Pierwsza miłość
04:30 Zakończenie programu
TVP HD
2023-01-04
05:15 Zakończenie programu
05:25 Zakochaj się w Polsce: Żyrardów i okolice (248)
06:00 Na dobre i na złe: Koniec złudzeń (445)
06:55 Ranczo 7: Droga na szczyt (86)
07:55 Rodzinka.pl: Zarządzanie kryzysowe (175)
08:25 Rodzinka.pl: Kwestia perspektywy (176)
09:00 Ojciec Mateusz 10: Dzień Papieski (127)
09:50 Ojciec Mateusz 10: Celebryta (128)
10:45 Gra słów. Krzyżówka
11:20 Na sygnale: Nie wyjdę za ciebie (272)
11:50 Na sygnale: Do końca życia (273)
12:25 Ojciec Mateusz 16: Idol (200)
13:20 Komisarz Alex 13: Oblicza miłości (158)
14:15 Ranczo 10: Klauzula sumienia (128)
15:15 Ranczo 10: Ochotnicza straż kobiet (129)
16:10 Makłowicz w podróży: Podróż 49. Niemcy - Hamburg
16:45 Tamte lata, tamte dni: Jan Englert
17:25 Ojciec Mateusz 8: Trująca orchidea (99)
18:20 Ojciec Mateusz 8: Święta Rodzina (98)
19:20 Ranczo 7: Ciężka ręka prawa (87)
20:10 Rodzinka.pl: Ból głowy (159)
20:45 Rodzinka.pl: Sprzątanie (160)
21:25 Ojciec Mateusz: Nigdy Cię nie opuszczę (368)
22:20 Komisarz Alex 18: Czwarta kreska (225)
23:20 Komando Foki atakuje
01:20 Autor widmo
03:35 Morderstwo na Thaiti
TVP Historia
2023-01-04
07:00 Był taki dzień: 4 stycznia
07:10 Czas honoru. Powstanie: Noc poślubna (9)
08:05 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii: Lotnisko Ławica zdobyte
08:40 Historia Polski: Żyliśmy tylko muzyką
09:35 Informacje kulturalne
09:55 Sensacje XX wieku: Wojna polsko-bolszewicka 1920 rok
10:55 Kowalski powinien wypocząć. Expres narty
11:20 Wiedeńczyk. Historia podniebnej ucieczki
11:55 Oblicza wojny
12:35 Dzika przyroda Bliskiego i Środkowego Wschodu: Turcja: Życie na krawędzi
13:30 Życie ukryte w jeziorze: Bajkał. Lód i woda (1/5)
14:30 Mumie starożytnego Egiptu: Hatszepsut (5/6)
15:30 Normandia. Ostatni bohaterowie desantu (1/2)
16:25 Nie taka prosta historia: Stawka większa niż życie (12)
16:50 Czas honoru. Powstanie: Szyfr Inżyniera (10)
17:45 Flesz historii - ekstra
17:50 Przeczytaj mi tę historię (101)
17:55 Wędrowiec polski
18:25 Kazimierz Górski. Podróż sentymentalna
18:55 Historia Polski: Żwirko i Wigura. 15 dni chwały
20:00 Teleskop Hubble’a i cuda wszechświata
21:05 Azjatyckie stulecie: Hirohito. Cesarz miłujący wojnę
22:00 Buffalo Bill i Indianie
00:05 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii: Przeszłość to jak dziś, tylko trochę dalej
00:40 Sensacje XX wieku: Wojna polsko-bolszewicka 1920 rok
01:35 Encyklopedia II wojny światowej: Droga do wojny
02:10 Zakończenie programu
TVP Info
2023-01-04
05:15 Agrobiznes
05:30 Zakończenie programu
05:35 Powitanie - Poranek: Serwis Info
05:39 Serwis Info
05:57 Agropogoda
05:59 Powitanie - Wstaje dzień
06:01 Serwis Info
06:16 Wstaje dzień
06:20 Pogoda Info
06:27 Wstaje dzień
06:30 Serwis Info
06:35 Wstaje dzień
06:53 Pogoda Info
07:00 Serwis Info
07:49 Agrobiznes
07:55 Agropogoda
08:00 Serwis Info
08:10 Minęła ósma
09:00 Serwis Info
09:12 Minęła dziewiąta
09:40 Plan dnia
10:00 Serwis Info
10:22 Pogoda Info
10:29 Serwis Info
10:51 Pogoda Info
10:59 Serwis Info
11:29 Serwis Info
11:51 Pogoda Info
12:00 Info Raport
13:29 Serwis Info
13:50 Pogoda Info
13:59 Serwis Info
14:29 Serwis Info
14:50 Pogoda Info
14:59 Serwis Info
15:29 Info dzień
16:45 Info Kultura
16:50 Info dzień
17:00 Teleexpress
17:15 Teleexpress Extra
17:30 O co chodzi
18:00 Panorama
18:19 Serwis Info
18:37 O tym się mówi
19:15 Info Kultura
19:20 O tym się mówi
19:30 Wiadomości
19:58 Gość «Wiadomości»
20:13 Minęła dwudziesta
21:00 Nie da się ukryć
21:20 Serwis Info
21:41 Pogoda Info
21:50 W tyle wizji
22:25 Serwis Info
22:30 W tyle wizji extra
23:00 INFO wieczór
23:30 W akcji
23:55 Serwis Info
00:03 Wiadomości
00:31 Gość «Wiadomości»
00:46 Czym żyje świat
01:12 Pogoda Info
01:20 Minęła dwudziesta
02:15 W tyle wizji
02:50 Serwis Info
02:55 W tyle wizji extra
03:22 Pogoda Info
03:30 Podróże z historią: W staropolskiej zagrodzie (5)
04:02 Podróże z historią: Żyć jak Słowianin (6)
04:35 Pogoda Info
04:45 INFO V4+
TVP Kobieta
2023-01-04
05:50 Zakończenie programu
06:00 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Maniok
06:30 Najlepsze pod słońcem 11 (61)
07:30 Rytmy zdrowia: Terapia fotodynamiczna skóry
08:00 Więzień miłości (441)
09:00 Wszystko dla pań (91)
10:00 Dzikie pszczoły (408)
11:00 Wspaniałe stulecie (182)
12:00 Pytanie na śniadanie
14:55 Okrasa łamie przepisy: Kapłony w Wilanowie
15:30 Ojciec Mateusz 22: Panna na wydaniu (285)
16:30 Ojciec Mateusz 22: Dżentelmeni (286)
17:30 Taka jak ty: Podsumowanie II sezonu
17:55 Dzikie pszczoły (409)
19:05 Ziołowa apteka: Bez czarny (3)
19:30 Wspaniałe stulecie (183)
20:30 Pięć gwiazdek (70)
21:30 Jeden dzień
23:25 Trend XXI (46)
23:55 Trend XXI (50)
00:25 Kobiety za kamerą (13)
01:40 Życie nie gryzie
03:20 Pięć gwiazdek (70)
04:10 Ranczo 7: Słowa senatora (84)
TVP Kultura
2023-01-04
05:15 Teledyski
05:30 Afisz kulturalny ekstra
05:45 Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2 na stream.tvp.pl
05:50 Zakończenie programu
07:00 Muzyczne poranki: Teledysk
07:35 Informacje kulturalne
08:05 Co dalej?: Kto dziś poszedłby walczyć za Polskę?
08:35 Res Poloniae. O Polsce z oddali: Tomas Venclova
09:15 Winnetou i Old Firehand
11:00 Kariera Nikodema Dyzmy (3/7)
12:10 Kraina miodu
13:50 Informacje kulturalne
14:15 Wydarzenia aktualne
14:45 Wyprawa w przeszłość
16:25 Sanditon (8)
17:25 Księga przestrzeni: Adresy jakich mało
18:05 Którędy po sztukę: Pieter Brueghel Młodszy
18:15 Winnetou w Dolinie Śmierci
20:00 Na wschód od Hollywood: Miłość pisana brajlem
21:35 Informacje kulturalne
22:00 Tanie dranie - Moroz i Kłopotowski komentują świat
22:45 Więcej niż fikcja: Sergio Leone - portret «rewolwerowca»
23:50 Polski jazz w TVP Kultura: Freeyo: Wojtczak/Mazolewski/Gos
00:50 Lekkie obyczaje: Mąż fryzjerki
02:25 Oczy Orsona Wellesa
04:30 Młoda Polska: Casting
TVP Kultura 2
2023-01-04
07:00 Teraz dokument: Wyspiański - Kraków - Melancholia
07:50 Informacje kulturalne
08:05 Co dalej?: Kto dziś poszedłby walczyć za Polskę?
08:25 Res Poloniae. O Polsce z oddali: Tomas Venclova
08:55 Rzecz w kulturze (85)
09:15 Winnetou i Old Firehand
10:50 Portrety dokumentalne: Wojciech Staroń
11:20 Którędy po sztukę: Obraz z przedstawieniem św. Anny Samotrzeć
11:25 Pulse of Culture
11:30 Mole na kozetce, czyli co w książkach piszczy (1)
11:40 Owszem, Mazowsze
12:05 Zakochaj się w Polsce: Pojezierze Drawskie (142)
12:30 Zakochaj się w Polsce: Krynica-Zdrój (107)
12:50 Z przytupem: Obyrtka
13:05 Kraina miodu
14:30 Dzieje człowieka ubranego: Bielizna
15:00 Informacje kulturalne
15:15 Kobieta za ladą: Styczeń (1)
16:10 Wyprawa w przeszłość
17:30 Notacje: Jan Nowicki. Z chęci wolności
17:40 Księga przestrzeni: Adresy jakich mało
18:15 Winnetou w Dolinie Śmierci
19:45 Mole na kozetce, czyli co w książkach piszczy (2)
20:00 Na wschód od Hollywood: Miłość pisana brajlem
21:25 Mole na kozetce, czyli co w książkach piszczy
21:40 Informacje kulturalne
22:05 Tanie dranie - Moroz i Kłopotowski komentują świat
22:35 Mole na kozetce, czyli co w książkach piszczy (3)
22:45 Więcej niż fikcja: Sergio Leone - portret buntownika
23:35 Mole na kozetce, czyli co w książkach piszczy (4)
23:45 Ekstradycja (1/6)
00:40 Galeria Widmo: Relikwiarz wikingów i kamieniecki skarbiec
00:50 Którędy po sztukę: Obraz z przedstawieniem św. Anny Samotrzeć
01:00 Informacje kulturalne
01:15 Co dalej?: Kto dziś poszedłby walczyć za Polskę?
01:35 Tanie dranie - Moroz i Kłopotowski komentują świat
02:10 Rzecz w kulturze (86)
02:30 Pulse of Culture
02:35 Owszem, Mazowsze
03:05 Zakochaj się w Polsce: Pojezierze Drawskie (142)
TVP Nauka
2023-01-04
06:00 Weterynarze z sercem (60)
06:30 Przyrodnik na tropie: Rzekotka drzewna (37)
07:00 Czy wiesz, że? (133)
07:30 Czy wiesz, że? (134)
08:00 Rytmy zdrowia: Nietrzymanie moczu - stymulacja nerwów krzyżowych (14)
08:30 Operacja zdrowie: Micra
09:00 Autor «Solaris»
10:05 Giganci nauki: Mikołaj Kopernik
11:00 Weterynarze z sercem (60)
11:30 Przyrodnik na tropie: Rzekotka drzewna (37)
12:00 Czy wiesz, że? (133)
12:30 Czy wiesz, że? (134)
13:00 Rytmy zdrowia: Nietrzymanie moczu - stymulacja nerwów krzyżowych (14)
13:30 Operacja zdrowie: Micra
14:00 Wielkie wynalazki (16)
15:00 Autor «Solaris»
16:00 Giganci nauki: Mikołaj Kopernik
17:00 Weterynarze z sercem (63)
17:30 Przyrodnik na tropie: Grubodziób (38)
18:00 Czy wiesz, że? (135)
18:30 Czy wiesz, że? (136)
19:00 e-MOCje: Ból po stracie, czyli jak przeżyć żałobę? (2)
19:30 Operacja zdrowie: Wolny oddech
20:00 Wielkie wynalazki (17)
21:00 Singapur. Miasto przyszłości (1)
22:00 Giganci nauki: Mikołaj Kopernik
23:00 Weterynarze z sercem (64)
23:40 Przyrodnik na tropie: Grubodziób (38)
00:10 Czy wiesz, że? (135)
00:40 Czy wiesz, że? (136)
01:00 e-MOCje: Ból po stracie, czyli jak przeżyć żałobę? (2)
01:25 Operacja zdrowie: Wolny oddech
01:55 Singapur. Miasto przyszłości (1)
02:45 Zakończenie programu
TVP Polonia
2023-01-04
05:20 Przepis dnia 4 (1)
05:30 Midnight News
06:00 Polonia 24
06:30 Poland in Undiscovered: Tczew (82)
06:45 Powroty (109)
07:00 Qulszoł - kulinarne potyczki
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 Pytanie na śniadanie
10:30 Panorama
10:40 Pytanie na śniadanie
11:10 Studio Lwów
11:30 Barwy szczęścia (2681)
12:00 Wiadomości
12:15 Ojciec Mateusz 13: Złoty saganek (172)
13:05 Ojciec Mateusz 13: Ostatnie dni (173)
13:55 Dlaczego? O Stanisławie Mikołajczyku
15:00 Wiadomości
15:20 Animowanki: Agatka: Agatka i Kurz (1)
15:30 Animowanki: Agi Bagi: Kolorowy deszcz (5)
15:40 Nela Mała Reporterka: Nurkowanie na wraku (104)
16:00 Leśniczówka (465)
16:30 Barwy szczęścia (2681)
17:00 Teleexpress
17:20 Polacy na Łotwie
17:55 Kierunek Zachód (198)
18:10 Magazyn z Wysp (225)
18:30 Informacje kulturalne
18:45 Czym żyje świat
19:05 Gra słów. Krzyżówka
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 Sport
20:20 Pensjonat nad rozlewiskiem (11)
21:10 Pensjonat nad rozlewiskiem (12)
22:05 Polonia 24
22:35 Magazyn Ekspresu Reporterów
23:30 Leśniczówka (465)
00:00 Midnight News
00:35 Gra słów. Krzyżówka
01:00 Magazyn z Wysp (225)
01:20 Przepis dnia 4 (2)
01:30 Wiadomości
02:00 Pogoda
02:05 Sport
02:10 Polonia 24
02:40 Wszystko gra
04:10 «Ja to mam szczęście!» - ulubione skecze
04:25 Barwy szczęścia (2681)
04:55 Polacy na Łotwie
TVP Rozrywka
2023-01-04
05:15 Zakończenie programu
06:10 Zakochaj się w Polsce: Lipnica Murowana (75)
06:45 Okrasa łamie przepisy: Na klopsy do Iławy
07:15 Makłowicz w podróży: Podróż 4. Mołdawia - Człowiek i natura
07:50 Gra słów. Krzyżówka
08:20 Familiada
08:55 Va banque
09:25 Koło fortuny
10:05 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Oaza wolności
10:40 Postaw na milion
11:35 Gra słów. Krzyżówka
12:05 Familiada
12:40 Va banque
13:15 Czterdziestolatek: Nowy zastępca, czyli meteor (12/21)
14:15 Rodzinka.pl: Kotleciki dla Tomusia (260)
14:50 Rodzinka.pl: Jest i będzie dobrze (261)
15:20 Program rozrywkowy
15:40 Życie to kabaret: Kabaretomaniacy (59)
16:35 Życie to kabaret: Kabaretomaniacy (60)
17:30 Gra słów. Krzyżówka
17:55 Va banque
18:35 Okrasa łamie przepisy: Kuchnia Borów Tucholskich
19:05 Makłowicz w podróży: Podróż 4. Mołdawia - Multikulti
19:40 Postaw na milion
20:40 Postaw na milion
21:35 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Ludzie buszu
22:10 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: W krainie duchów
22:45 Rolnik szuka żony 9 (2)
23:45 Szansa na sukces. Opole 2023: Edyta Górniak (1)
00:55 Koło fortuny
01:35 Koło fortuny
02:20 Hity wszech czasów (5)
03:25 Życie to kabaret: Kabaretowa scena Dwójki: Kabaret Ani Mru-Mru - część 1
04:30 Życie to kabaret: Taka to robota, czyli kabaretowy przegląd zawodów: Piosenkarz i artysta (16)
TVP Seriale
2023-01-04
05:30 Zakończenie programu
05:55 Rodzinka.pl: Dzień Ojca (29)
06:25 Na sygnale: Szczęśliwego Nowego Roku (171)
06:55 Na sygnale: To żaden wstyd (172)
07:35 Ojciec Mateusz 26: Przykrywkowiec (337)
08:30 Komisarz Alex 9: Maja przed północą (109)
09:25 Złotopolscy: Słodka i ciężka tajemnica (675)
10:00 Klan (589)
10:35 Na dobre i na złe: Impreza powitalna (398)
11:40 Ranczo 8: W blasku fleszy (100)
12:30 Rodzinka.pl: Muzykoterapia (30)
13:00 Rodzinka.pl: Urodziny Kacperka (31)
13:40 Ojciec Mateusz 20: Cytryny (257)
14:40 Ojciec Mateusz 20: Zabójczy instynkt (258)
15:35 Komisarz Alex 9: Doping (110)
16:25 Na sygnale: Anioł i diabeł (173)
16:55 Na sygnale: Quad (174)
17:35 Ranczo 8: Grecy i Bułgarzy (101)
18:35 Ranczo 8: Jedźmy, nikt nie woła (102)
19:30 Ojciec Mateusz 20: Zły los (259)
20:25 Ojciec Mateusz 26: Strzeżonego Pan Bóg strzeże (338)
21:25 Ranczo 8: Nie rzucaj ziemi, skąd twój ród (103)
22:20 Ranczo 8: Wielkie otwarcie (104)
23:20 Ojciec Mateusz 20: Odpowiedni moment (260)
00:20 Dom pod Dwoma Orłami (1)
01:20 Archiwista (2)
02:20 Archiwista (3)
03:15 Wojenne dziewczyny 3 (33)
04:10 Klan (589)
04:45 Złotopolscy: Słodka i ciężka tajemnica (675)
TVP Sport
2023-01-04
05:30 Dart: Mistrzostwa świata - Londyn 2023
07:50 Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
10:00 Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
12:00 Pełnosprawni
12:30 Piłka ręczna mężczyzn: Turniej towarzyski w Krakowie
14:15 Dart: Mistrzostwa świata - Londyn 2023
16:35 live Piłka ręczna mężczyzn: Turniej towarzyski w Katowicach
16:55 live Piłka ręczna mężczyzn: Turniej towarzyski w Katowicach
18:55 live Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
20:55 live Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
23:00 Sportowy wieczór
23:45 Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
01:50 Piłka ręczna mężczyzn: Turniej towarzyski w Katowicach
03:35 Sporty walki: Bellator MMA vs. Rizin
TVP World
2023-01-04
05:00 World News
05:15 Weather
05:20 Eastern Express
05:40 World Talks
05:55 Zakonczenie dnia
06:00 Service of the day
06:30 World Today
06:55 Weather
07:00 World News Flash
07:15 Document
08:00 World News
08:20 Weather
08:25 Morning World Today
08:55 Weather
09:00 World News
09:15 Interview
09:30 World News Flash
09:35 World News
09:40 Interview
09:55 Weather
10:00 World News
10:15 Interview
10:30 World News Flash
10:35 World News
10:40 Interview
10:55 Weather
11:00 World News
11:20 Weather
11:25 Morning World Today
11:55 Weather
12:00 World News
12:20 Interview
12:35 World News Flash
12:45 Interview
13:00 World News
13:20 Interview
13:35 World News Flash
13:45 Interview
14:00 World News
14:20 Interview
14:35 World News Flash
14:45 Interview
15:00 World News
15:20 Interview
15:35 World News Flash
15:45 Interview
16:00 World News
16:15 Document
17:00 World News
17:20 Interview
17:30 Weather
17:35 World News Flash
17:45 World Talks
18:00 World News
18:20 Interview
18:30 Weather
18:35 Eastern Express
19:00 World News
19:20 Pulse of Culture. Ep 167
19:30 World News Flash
19:40 Interview
19:55 Weather
20:00 Service of the day
20:25 Weather
20:30 Business Arena
20:55 Weather
21:00 World News
21:20 World Today
21:40 Weather
21:45 Military mind
21:55 Weather
22:00 World News
22:20 Eastern Express
22:40 Weather
22:45 Break the Fake
22:55 Weather
23:00 World News
23:15 World Talks
23:30 World News Flash
23:35 Weather
23:40 Interview from Wilnius
00:00 Midnight News
00:30 World Today
00:55 Weather
01:00 World News Flash
01:15 World Talks
01:30 World News Flash
01:40 Break the Fake
01:50 Military mind
02:00 Service of the day
02:30 Business Arena
02:50 Pulse of Culture. Ep 167
03:00 World News Flash
03:15 Document
04:00 Midnight News
04:30 Weather
04:35 Document