[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -2
BelSat
2023-01-02
05:00 Тыдзень
06:05 Ніколі цябе не пакіну, рэпартаж
06:30 Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма)
07:00 Зроблена ў СССР (Made in USSR), д/ф
08:00 Бязвіз
08:45 Ваяры
09:05 9 жыццяў, д/ф
10:00 Студыя Белсат
12:55 Таемнае жыццё Мэрылін Манро (The Secret Life of Marilyn Monroe), біяграфічны серыял, 2 с.
14:25 Стынг: свабодны чалавек (Sting. A Free Man), д/ф
15:20 Двубой з Віталём Цыганковым
16:00 Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк)
16:15 Трэба пагаварыць
16:40 Вусы Скарыны
17:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
18:00 Аб’ектыў
18:25 Студыя Белсат
19:30 План: Б (ток-шоў)
20:20 Колы ўлады (The Wheels of Power: History of Official Cars), д/ф
21:15 Нязвыклы лёс Амэлі Пулен (Le fabuleux destin d’Amelie Poulain), м/ф
23:15 Вось так (інфармацыйная праграма)
00:10 Аб’ектыў
00:35 Студыя Белсат
01:40 Перапынак у вяшчанні
Canal+ Sport 1 PL
2023-01-02
05:00 Twardzielki: Sylwia Zaczkiewicz (3)
05:30 Twardzielki: Dominika Rembelska (4)
06:00 Sport+
06:40 Turbokozak: Dawid Abramowicz
07:00 Tenis: Turniej WTA w Adelajdzie
09:00 Tenis: Turniej WTA w Adelajdzie
11:00 Złota Dekada. Historia Lecha Poznań 1983-1993 (1)
11:45 Piłka nożna: Liga francuska
14:00 Piłka nożna: Liga francuska
16:20 Chwila prawdy (9)
17:15 Premiera: Basket+
17:30 Premiera: Magazyn skrótów LaLiga Santander
18:25 live Piłka nożna: Liga angielska
20:30 Premiera: Byłem królem: Grzegorz Lato
21:15 Premiera: Piłkarze na podsłuchu (2)
22:00 live Hola LaLiga
23:00 Piłka nożna: Liga francuska
01:20 Magazyn skrótów LaLiga Santander
02:20 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
04:30 Sędziowie: VAR (8)
Canal+ Sport 2 PL
2023-01-02
06:00 Liga+ Extra
07:40 Złota Dekada. Historia Lecha Poznań 1983-1993 (1)
08:25 Sport+
09:00 Koszykówka mężczyzn: NBA
11:00 Tenis: Turniej WTA w Adelajdzie
13:00 Tenis: Turniej WTA w Adelajdzie
15:00 Sport+
15:50 Cztery pory Igi (2)
16:55 live Piłka nożna: Liga francuska
18:55 live Piłka nożna: Liga francuska
20:55 live Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
23:00 Magazyn skrótów LaLiga Santander
00:00 Piłkarze na podsłuchu (2)
01:00 Basket+
01:15 Byłem królem: Grzegorz Lato
02:00 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą: David Seaman
02:30 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą: Ailton
Canal+ Sport 3 PL
2023-01-02
05:00 Turbokozak
05:30 Turbokozak Extra
06:15 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:45 Liga+ Extra
10:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:40 Turbokozak: Michał Skóraś
13:05 Turbokozak
13:30 Turbokozak Extra
14:10 Turbokozak: Josue
14:35 Liga+ Extra
16:20 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:35 Turbokozak: Michał Skóraś
18:55 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
21:00 Sędziowie: VAR (8)
21:30 Sędziowie: Sylwek (6)
22:30 Ekstrapaka: 14. kolejka
23:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
02:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
02:30 Sędziowie: Zostań sędzią (9)
03:00 Turbokozak
03:30 Turbokozak Extra
04:05 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
Canal+ Sport 4 PL
2023-01-02
05:15 Sędziowie: Raczek (7)
06:00 Liga+ Extra
07:30 Turbokozak
08:00 Turbokozak Extra
08:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
11:15 Liga+ Extra
12:45 Turbokozak: Michał Skóraś
13:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:55 Turbokozak: Josue
15:10 Turbokozak: Michał Skóraś
15:35 Turbokozak
16:00 Turbokozak Extra
16:40 Turbokozak: Josue
17:05 Liga+ Extra
18:50 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:50 Turbokozak: Michał Skóraś
21:05 Turbokozak: Artur Wichniarek
21:25 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:30 Sędziowie: VAR (8)
00:00 Sędziowie: Sylwek (6)
01:00 Ekstrapaka: 14. kolejka
02:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
04:05 Turbokozak: Dawid Abramowicz
04:35 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
Eleven Sports 1
2023-01-02
06:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Real Valladolid CF - Real Madryt CF
08:00 Piłka nożna: Serie A TIM - AC Milan - ACF Fiorentina
10:00 Piłka nożna: Liga francuska - RC Lens - Paris Saint-Germain
12:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Atletico Madryt - Elche CF
14:00 Piłka nożna: Serie A TIM - SSC Napoli - Udinese Calcio
16:00 Full Impact Serie A: Mid Season Review
16:55 LIVE! Piłka nożna: Liga francuska - Lille OSC - Stade de Reims
18:55 LIVE! Piłka nożna: Liga francuska - Montpellier HSC - Olympique Marsylia
20:55 LIVE! Piłka nożna: Liga francuska - Stade Rennais FC - OGC Nice
23:00 Full Impact Serie A: Mid Season Review
00:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Real Valladolid CF - Real Madryt CF
02:00 Piłka nożna: Serie A TIM - SSC Napoli - Udinese Calcio
04:00 Piłka nożna: Liga francuska - Montpellier HSC - Olympique Marsylia
Eleven Sports 2
2023-01-02
06:00 Piłka nożna: Serie A TIM - SSC Napoli - Udinese Calcio
08:00 Piłka nożna: Liga francuska - Olympique Lyon - Clermont Foot 63
10:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Real Betis Balompie - Athletic Club
12:00 Piłka nożna: Serie A TIM - AC Milan - ACF Fiorentina
14:00 Piłka nożna: Liga francuska - RC Lens - Paris Saint-Germain
16:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Real Valladolid CF - Real Madryt CF
18:00 Piłka nożna: Serie A TIM - SSC Napoli - Udinese Calcio
20:00 Piłka nożna: Liga francuska - Olympique Lyon - Clermont Foot 63
22:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Atletico Madryt - Elche CF
00:00 Piłka nożna: Serie A TIM - AC Milan - ACF Fiorentina
02:00 Piłka nożna: Liga francuska - RC Lens - Paris Saint-Germain
04:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Real Betis Balompie - Athletic Club
Eleven Sports 3
2023-01-02
05:00 Full Impact Serie A: Mid Season Review
06:00 Piłka nożna: Liga francuska - Olympique Lyon - Clermont Foot 63
08:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Girona FC - Rayo Vallecano
10:00 Piłka nożna: Serie A TIM - Atalanta BC - Inter Mediolan
12:00 Legendy LaLiga: Michael Laudrup
12:30 Legendy LaLiga: Jesús Navas
13:00 Piłka nożna: Liga portugalska - FC Porto - FC Arouca
15:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Real Sociedad - CA Osasuna
17:00 Legendy LaLiga: Roberto Carlos
17:30 Legendy LaLiga: Samuel Eto’o
18:00 Piłka nożna: Liga francuska - Olympique Lyon - Clermont Foot 63
20:00 Piłka nożna: Liga portugalska - Sporting CP - FC Pacos de Ferreira
22:00 Piłka nożna: Serie A TIM - Juventus FC - SS Lazio
00:00 Piłka nożna: Liga francuska - Lille OSC - Stade de Reims
02:00 La Manita
02:30 La Manita
03:00 Piłka nożna: Liga portugalska - SC Braga - SL Benfica
Eleven Sports 4
2023-01-02
06:00 Piłka nożna: Liga portugalska - FC Porto - FC Arouca
08:00 Piłka nożna: Serie A TIM - Juventus FC - SS Lazio
10:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Real Sociedad - CA Osasuna
12:00 Piłka nożna: Liga francuska - Olympique Lyon - Clermont Foot 63
14:00 Piłka nożna: Serie A TIM - AS Roma - Torino FC
16:00 Legendy LaLiga: Jesús Navas
16:30 Legendy LaLiga: Michael Laudrup
16:55 LIVE! Piłka nożna: Liga francuska - Lille OSC - Stade de Reims
18:55 LIVE! Piłka nożna: Liga francuska - Montpellier HSC - Olympique Marsylia
20:55 LIVE! Piłka nożna: Liga francuska - Stade Rennais FC - OGC Nice
23:00 Legendy LaLiga: Jesús Navas
23:30 Legendy LaLiga: Roberto Carlos
00:00 Piłka nożna: Liga portugalska - SC Braga - SL Benfica
02:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Real Sociedad - CA Osasuna
04:00 Piłka nożna: Serie A TIM - AS Roma - Torino FC
Polonia 1
2023-01-02
05:25 10 Extra Mocnych (29)
06:00 Ktoś cię obserwuje (55)
06:55 Ktoś cię obserwuje (56)
07:50 Ktoś cię obserwuje (57)
08:40 Mróweczki z bajeczki (24)
08:45 Mróweczki z bajeczki (16)
08:55 Mróweczki z bajeczki (15)
09:05 Klub Winx: Oblężenie (24)
09:30 Yattaman: Pojedynek na Mlecznej Drodze (76)
10:00 Celeste 2 (122)
10:55 Celeste 2 (123)
11:45 Celeste 2 (124)
12:40 Naga miss (1)
13:10 Wesoły ambulans (26)
13:45 Dom po sąsiedzku (66)
14:35 Autostrada do nieba: Bliskie spotkania z niebianami (39)
15:35 SAF3 - Oddział ratunkowy (3)
16:30 Ucieczka w kosmos (31)
17:30 Lagerfeld - cesarz mody (2)
17:50 Czas na film: Zupa Nic (12)
18:00 Telesprzedaż: Klejnot Tv
21:00 Doktory (25)
21:30 Wojna z mafią 3 (17)
22:40 Miłosny trójkąt (23)
23:10 Miłe rozmowy (4)
23:15 Miłe rozmowy (2)
23:25 Księga Diny
02:00 Autostrada do nieba: Wally (64)
03:00 Giganci nokautów (1)
03:25 Nieźle kliknięci (12)
03:50 Nieźle kliknięci bez filtra (9)
04:15 Miłe rozmowy (4)
04:45 Miłe rozmowy (4)
04:50 Miłe rozmowy (4)
Polsat
2023-01-02
05:25 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
08:40 Malanowski i partnerzy: Szybka randka (428)
09:10 Malanowski i partnerzy: Pechowy okup (429)
09:40 Sekrety rodziny (28)
10:40 Dlaczego ja?: Przeprowadzka (1189)
11:40 Gliniarze: Nieszczęsny kurs (392)
12:50 Wydarzenia
13:20 Interwencja
13:40 Trudne sprawy: Malwina chce być bardziej atrakcyjna, żeby mąż jej nie zdradził (959)
14:40 Dlaczego ja?: Gdzie jest Piotruś? (1010)
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:30 Na ratunek 112: Walentynki (448)
17:00 Gliniarze: Zawód miłosny (610)
18:00 Pierwsza miłość (3529)
18:50 Wydarzenia
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:45 Sport
19:55 Pogoda
20:00 Farma (31)
21:05 Megahit: Armageddon
00:35 Chętni na kasę
02:50 Shopping Queens. Królowe Zakupów (57)
03:55 Suknie marzeń Izabeli Janachowskiej (11)
04:40 Disco Gramy
Polsat 2
2023-01-02
05:10 Ciemna strona miasta: Fani chuligani (5)
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Disco Gramy
07:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (11)
07:30 Ewa gotuje (403)
08:00 Trudne sprawy: Zacznijmy od nowa (1119)
09:00 48h. Zaginieni: Ryzykowna wróżba (9)
10:00 Na ratunek 112: Powrót (705)
10:30 Sekrety rodziny: Pod powierzchnią (265)
11:30 Dlaczego ja?: 38-letnia żona znanego adwokata próbuje odkryć, kto i dlaczego zabił jej męża (1139)
12:30 Nasz nowy dom (201)
13:30 Świat według Kiepskich: Córka marnotrawna (569)
14:00 Świat według Kiepskich: Rowerek (570)
14:30 Świat według Kiepskich: Wielki sen (571)
15:00 Trudne sprawy: Tajemniczy darczyńca (1108)
16:00 Nasz nowy dom (202)
17:00 Dlaczego ja?: 45-letnia Izabela po wyjeździe integracyjnym odkrywa (1140)
18:00 48h. Zaginieni: Niewolnica (81)
19:00 Gliniarze: Dobre intencje (645)
20:05 Wydarzenia
21:00 Gliniarze: Mokra robota (646)
22:00 Dlaczego ja?: 27-letnia Karolina odkrywa, że jej chłopak zawarł fikcyjne małżeństwo (1155)
23:00 Świat według Kiepskich: Cyceron (483)
23:30 Świat według Kiepskich: Obserwator (484)
00:00 Malanowski i partnerzy: Miłość i śmierć (49)
00:30 Malanowski i partnerzy: Seks w kwiaciarni (50)
01:00 Zdrady (110)
02:00 Wydarzenia
02:45 #Jesteśmy dla dzieci
03:15 Echo lasu
03:45 Trans World Sport
04:50 SuperLudzie (9)
Polsat Cafe
2023-01-02
05:00 Szpital dziecięcy (45)
06:00 Demakijaż: Dorota Rabczewska (21)
06:30 Demakijaż: Elżbieta Romanowska (22)
07:00 Demakijaż: Małgorzata Foremniak (23)
07:30 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia (25)
09:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (53)
10:00 Nasz nowy dom (239)
11:00 Polskie żony (6)
12:00 Fajka pokoju
13:00 Demakijaż: Jacek Jelonek z partnerem (149)
13:30 Demakijaż: Jolanta Fajkowska (146)
14:00 Demakijaż: Izabela Janachowska-Jabłońska z mężem Krzysztofem Jabłońskim (127)
14:30 Oszukane (45)
15:30 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia (26)
17:00 Bogaty dom - biedny dom (54)
18:00 Nasz nowy dom (246)
19:00 Nasz nowy dom (247)
20:00 Zdrady (119)
21:00 Więzienie kobiet (15)
21:30 Więzienie kobiet (16)
22:00 Miłość z internetu (8)
22:30 Miłość z internetu (9)
23:00 Doda. 12 kroków do miłości (5)
00:00 Celebs go dating. Gwiazdy idą na podryw (1)
01:00 Poprawki skalpelem (4)
02:00 Śmierć w Hollywood: Marilyn Monroe (2)
03:00 Michael Jackson: W pogoni za prawdą
04:30 Style gwiazd (12)
Polsat Comedy C. E.
2023-01-02
05:00 Bob kocha Abisholę 3: Wyśpię się po śmierci (16)
05:20 Bob kocha Abisholę 3: Nieproszona golizna (17)
05:40 Bob kocha Abisholę 3: Niechciana (18)
06:00 Dwóch i pół 10: Another Night With Neil Diamond (21)
06:25 Dwóch i pół 10: My Bodacious Vidalia (22)
06:55 Dwóch i pół 10: Cows, Prepare To Be Tipped (23)
07:25 Dwóch i pół 11: Nangnangnangnang (1)
07:55 Bob kocha Abisholę 3: Szukam tylko łaskotek (21)
08:25 Bob kocha Abisholę 3: Urobiony po łokcie (22)
08:50 Allo, allo! 3: Kiełbasa w szafie (3)
09:35 Allo, allo! 3: Niespodziewany lot (4)
10:30 Kabaret na żywo - Klinika Skeczów Męczących (1)
12:30 Świat według Kiepskich: Pejzaż powyborczy (12)
13:00 Świat według Kiepskich: Twardy głaz (13)
13:30 Przyjaciele 6: The One That Could Have Been: Part 2 (16)
14:00 Przyjaciele 6: The One with The Unagi (17)
14:30 Przyjaciele 6: The One Where Ross Dates a Student (18)
15:00 Przyjaciele 6: The One with Joey’s Fridge (19)
15:30 Co ludzie powiedzą?: Rolls Royce (9)
16:05 Co ludzie powiedzą?: Ogłoszenie (40)
16:50 Co ludzie powiedzą?: The Pageant (103)
17:30 Świat według Kiepskich: Barek (3)
18:00 Świat według Kiepskich: Tatuaż (4)
18:30 Świat według Kiepskich: Medalik (5)
19:00 Bob kocha Abisholę: Pilot (1)
19:30 Bob kocha Abisholę: Nigeryjczycy nie marnują czasu na głupoty (2)
20:00 Przyjaciele 6: The One with Mac and C.H.E.E.S.E. (20)
20:30 Przyjaciele 6: The One Where Ross Meets Elizabeth’s Dad (21)
21:00 Co ludzie powiedzą: Wypadek tatusia (1)
21:35 Co ludzie powiedzą?: Nowy wikary (2)
22:20 Kabaret na żywo - Klinika Skeczów Męczących (2)
00:20 Spadkobiercy 2 (7)
01:20 Niania: Stosunki służbowe (5)
01:50 Niania: Retro-niania (6)
02:15 Świat według Kiepskich: Barek (3)
02:40 Świat według Kiepskich: Tatuaż (4)
03:00 Świat według Kiepskich: Medalik (5)
03:25 Spadkobiercy 2 (7)
04:10 Pełniejsza chata: Nasz ponowny pierwszy odcinek (1)
04:45 Pełniejsza chata: Przeprowadzka (2)
Polsat Doku
2023-01-02
05:00 Czas wojowników (1)
05:30 Czas wojowników (2)
06:00 Emil, pogromca mandatów (10)
06:30 Emil, pogromca mandatów (11)
07:00 Emil, pogromca mandatów (12)
07:30 Emil, pogromca mandatów (13)
08:00 Hardkorowy lombard (154)
08:30 Hardkorowy lombard (155)
09:00 Gliniarze: Trucizna (310)
10:00 Gliniarze: Bolesna prawda (311)
11:00 Polacy za granicą: Bukareszt (12)
12:00 Polacy za granicą: Jamajka (13)
13:00 Poszukiwacze historii: Zakazane pole (114)
13:30 Poszukiwacze historii: Tajemniczy sygnał w Wiązownicy (115)
14:00 101 postaci, które ukształtowały wiek XX (2)
15:05 Poszukiwacze historii: Ostatnia bitwa o Mierzeję Wiślaną (80)
15:30 Świat z góry. Japonia (1)
16:40 Świat z góry - Dania
17:50 Świat z góry - Montana
19:00 Świat z góry - Szkocja
20:10 Starożytni kosmici (1)
21:05 Starożytni kosmici (2)
22:00 Niezwykłe możliwości ludzkiego organizmu: Syberia (6)
23:05 Niezwykłe możliwości ludzkiego organizmu (7)
00:15 Poszukiwacze historii (70)
00:40 Poszukiwacze historii: Po pas w bagnie (71)
01:05 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (36)
01:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (37)
02:00 Taaaka ryba: Świąteczny karp (9)
02:30 Taaaka ryba: Atlantycki śledź (10)
03:00 Tajna historia XX wieku: Państwo Hitlera (7)
03:30 Tajna historia XX wieku: Człowiek, który chciał zabić Hitlera (8)
04:00 Łowca pedofilów: Wciąganie białego węgorza (50)
04:30 Łowca pedofilów: Pokój 109 (51)
Polsat Film
2023-01-02
05:00 Na ratunek 112: Ciąża wysokiego ryzyka (504)
05:30 Na ratunek 112: Domowa kwarantanna (505)
06:00 Górale (4)
06:30 Górale (5)
07:00 Górale (6)
07:30 Nasz nowy dom (222)
08:30 Przyjaciółki (115)
09:30 Przyjaciółki (116)
10:30 Świat według Kiepskich: Serce Chopina (153)
11:00 Świat według Kiepskich: Układ (154)
11:35 Świat według Kiepskich: Boczny tor (8)
12:05 Świat według Kiepskich: Bogacz (9)
12:35 Świat według Kiepskich: Chór (10)
13:05 Świat według Kiepskich: Mistrz podrobów (50)
13:30 Stawka większa niż życie: Hotel Excelsior/Cafe Rose
16:25 Robin Hood - faceci w rajtuzach
18:40 Jestem numerem cztery
21:00 Intrygujący poniedziałek: Narodziny narodu
23:30 12 rund
01:45 Gliniarze: Śmierć za prawdę (402)
02:45 Gliniarze: Złamana przysięga (403)
03:45 Gliniarze: Zbiórka (567)
04:45 Na ratunek 112: Domowa kwarantanna (505)
Polsat Games
2023-01-02
05:45 Level 7: 7 legendarnych kobiet Gamedevu (12)
06:00 Gliniarze: Obserwator (190)
07:00 Gliniarze: Teoria Spisku (191)
08:00 Tajna historia XX wieku: Strzelnica (41)
08:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (67)
09:00 Gliniarze: Odnaleźć niemowlę (29)
10:00 Gliniarze: Skradzione obrazy (30)
11:00 Dragon Ball Super (19)
11:30 Dragon Ball Super (20)
12:00 Dragon Ball Super (21)
12:30 Top 20 - Umrzesz ze śmiechu (25)
13:30 Polsat Games w trasie: Speed Games 2022, część 2 (13)
14:00 Po Lekcjach: Super Lucky’s Tale (2)
14:30 Po Lekcjach: Super Lucky’s Tale (3)
15:00 Dragon Ball Super (20)
15:30 Dragon Ball Super (21)
16:00 Tajna historia XX wieku: Człowiek, który chciał zabić Hitlera (8)
16:30 Polsat Games w trasie: Speed Games 2022, część 2 (13)
17:00 E-sport: Ultraliga - Lato 2022 (1)
17:50 E-sport: Ultraliga - Lato 2022 (2)
18:55 E-sport: Ultraliga - Lato 2022 (3)
19:55 E-sport: Ultraliga - Lato 2022 (4)
20:50 Level 7: 7 największych transferów w historii League of Legends (9)
21:05 Top 20 - Umrzesz ze śmiechu (24)
22:00 Faux Paux: Mariusz Radomski i Łukasz Kubiński (2)
23:00 Hardcorowa miłość (24)
23:30 Hardcorowa miłość (25)
00:00 Giereczkowo By Night: Outriders (3)
01:00 E-sport: Ultraliga - Lato 2022 (1)
01:50 E-sport: Ultraliga - Lato 2022 (2)
02:55 E-sport: Ultraliga - Lato 2022 (3)
03:55 E-sport: Ultraliga - Lato 2022 (4)
04:50 Level 7: 7 największych transferów w historii League of Legends (9)
Polsat Music HD
2023-01-02
05:00 Polska nocą, Telemagazyn z wydaniem magazynowym
06:00 Hitowy poranek
07:00 Hitowy poranek
08:00 Hitowy poranek
09:00 Hitowy poranek
10:00 Tylko hity
11:00 Tylko hity
12:00 Tylko hity
13:00 Tylko hity
14:00 Tylko hity
15:00 Tylko hity
16:00 Tylko hity
17:00 Tylko hity
18:00 Gorące hity
19:00 Gorące hity
20:00 Gorące hity
21:00 Gorące hity
22:00 Gorące hity
23:00 Gorące hity
00:00 Polska nocą
01:00 Polska nocą
02:00 Polska nocą
03:00 Polska nocą
04:00 Polska nocą
Polsat News
2023-01-02
05:15 Dzień na świecie
06:00 Nowy dzień
07:40 Graffiti
08:00 Nowy dzień
10:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:55 Pogoda
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:55 Pogoda
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:45 Pogoda
12:50 Wydarzenia 12:50
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:55 Pogoda
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:50 Wydarzenia 15:50
16:10 Więcej «Wydarzeń»
16:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
17:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
17:30 Punkt widzenia
18:50 Wydarzenia 18:50
19:20 Gość «Wydarzeń»
20:00 Debata dnia
21:00 Raport
21:50 Wydarzenia wieczorne
22:30 Dzień na świecie
23:30 Obraz dnia - serwis informacyjny
00:15 Punkt widzenia
01:20 Wydarzenia wieczorne
01:55 Gość «Wydarzeń»
02:30 Debata dnia
03:15 Poszukiwacze historii
03:40 Łowca pedofilów
04:00 Z klimatem i z pasją
04:25 Interwencja
04:40 Wydarzenia wieczorne
Polsat News 2
2023-01-02
06:00 Z klimatem i z pasją
06:35 Wydarzenia
07:20 Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii
08:45 Raport
09:35 Wydarzenia
10:15 Państwo w państwie
11:45 Dzień na świecie
12:35 Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii
14:00 Państwo w państwie
15:45 Gość
16:10 #Jesteśmy dla dzieci
16:40 Interwencja - taka jest Polska
17:30 Wydarzenia
17:45 Więcej
18:05 #Jesteśmy dla dzieci
18:35 Z klimatem i z pasją
19:05 #Jesteśmy dla dzieci
19:35 Interwencja - taka jest Polska
20:15 Interwencja
20:35 Państwo w państwie
22:00 Interwencja
22:20 Wydarzenia
22:50 Gość
23:20 Debata dnia
00:20 Wydarzenia
00:55 Interwencja
01:10 Interwencja
01:25 Z klimatem i z pasją
01:50 Dzień na świecie
02:30 Wydarzenia
03:05 Z klimatem i z pasją
Polsat Play
2023-01-02
05:00 Łowca pedofilów (157)
05:30 Łowca pedofilów (158)
06:00 Top 20 - Umrzesz ze śmiechu (30)
07:00 Wojny magazynowe (9)
07:30 Wojny magazynowe (10)
08:00 Gwiazdy lombardu (16)
08:30 Gwiazdy lombardu (17)
09:00 Poszukiwacze historii: Śladami Alikowa (162)
09:30 Poszukiwacze historii (163)
10:00 Tajna historia XX wieku: Szabla polska (106)
10:30 Polski lombard Walusia (42)
11:00 Fabryki wojny (7)
12:00 Ostatnie dni nazistów (3)
13:00 Wojny magazynowe (11)
13:30 Wojny magazynowe (12)
14:00 Hardkorowy lombard (156)
14:30 Hardkorowy lombard (157)
15:00 Gwiazdy lombardu (18)
15:30 Gwiazdy lombardu (19)
16:00 Polacy w świecie: Kopenhaga (16)
16:30 Polacy w świecie: Lizbona (17)
17:00 Więzienie (72)
17:30 Więzienie (73)
18:00 Poszukiwacze historii: Szpanga (127)
18:30 Poszukiwacze historii (128)
19:00 Poszukiwacze historii: Tajemnica amerykańskiego bombowca (129)
19:30 Poszukiwacze historii (130)
20:00 Ostatnie dni nazistów (4)
21:00 Poszukiwacze historii (178)
22:00 Tajna historia XX wieku: Panzerfaust wz. 2022 (95)
22:30 Polski lombard Walusia (43)
23:00 Budowlańcy (77)
23:30 Więzienie (19)
00:00 Więzienie (20)
00:30 Łowca pedofilów (132)
01:00 Łowca pedofilów (133)
01:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (51)
02:00 Kama Sutra (9)
03:00 Kama Sutra (10)
04:00 Kama Sutra (11)
Polsat Rodzina
2023-01-02
05:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (90)
05:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (91)
06:05 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć: Jak pogodzić pracę z życiem rodzinnym? (28)
07:05 Rafcio Śrubka (3)
07:35 Rafcio Śrubka (4)
08:05 Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości (1)
08:35 Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości (2)
09:10 Nasz nowy dom (207)
10:00 Miodowe lata: Ziarnko do ziarnka (121)
10:50 Megajachty
12:00 David Attenborough i cuda natury 3 (5)
12:40 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć: Wróżby i horoskopy - zabawa czy pułapka? (30)
13:30 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć: Po co robić nowowroczne postanowienia? (53)
14:30 Rodzina zastępcza: Damy i huzary (182)
15:30 Psi Patrol 2 (4)
16:00 Psi Patrol 2 (5)
16:40 W oczekiwaniu na katastrofę: Wulkany (1)
17:50 W oczekiwaniu na katastrofę (2)
19:00 Gwiazdy lombardu (14)
19:30 Gwiazdy lombardu (15)
20:00 Chirurdzy (178)
21:00 Chirurdzy (179)
22:00 Nasz nowy dom (117)
23:00 Nasz nowy dom (118)
00:00 Chirurdzy (176)
01:00 Chirurdzy (177)
02:00 Ewa gotuje (342)
02:30 Ewa gotuje (343)
03:00 SuperLudzie (6)
03:30 SuperLudzie (7)
04:00 Kołowrotek: Bolenie z dna (82)
04:30 Kołowrotek: Zawody w Węgorzynie (83)
Polsat Romans
2023-01-02
06:00 Gliniarze: Pod wodą (98)
07:00 Gliniarze: Gdy miłość umiera (99)
08:00 Gliniarze: Miłosne Tango (100)
09:00 Przyjaciółki (198)
10:00 Przyjaciółki (199)
11:00 Przyjaciółki (200)
12:00 Przyjaciółki (201)
13:00 Niania: Praca ziomowa (107)
13:30 Niania: Spotkanie klasowe (108)
14:00 Niania: Intercyza (109)
14:30 Niania: Zdenka (110)
15:00 Świat według Kiepskich: Dzień Szakala (428)
15:30 Świat według Kiepskich: Bomboni (429)
16:00 Świat według Kiepskich: Con amore (430)
16:30 Świat według Kiepskich: Królowa balu (431)
17:00 Świat według Kiepskich: Kożuchowska (432)
17:30 Świat według Kiepskich: Żarty, żarciki (433)
18:00 Świat według Kiepskich: Fikcyjne pulpety (434)
18:30 Świat według Kiepskich: Zagraniczniak (435)
19:00 Świat według Kiepskich: Nacopoco (436)
19:30 Świat według Kiepskich: Sceny z życia małżeńskiego (437)
20:00 Kowalscy kontra Kowalscy (29)
20:30 Kowalscy kontra Kowalscy (30)
21:00 Kowalscy kontra Kowalscy (31)
21:30 Kowalscy kontra Kowalscy (32)
22:00 Akademik: Wybory (45)
22:30 Akademik: Michał i Ksenia (46)
23:00 Akademik: Bony żywnościowe (47)
23:30 Akademik: Ożenek Zdzicha (48)
00:00 Ślad: Dwaj przyjaciele (43)
01:00 Ślad: Sprzedawca światła (44)
02:00 Ślad: Uroda może zabić (45)
03:00 Na ratunek 112: Okrada własnych rodziców, żeby spłacić dług (311)
03:30 Na ratunek 112: Terapia małżeńska (312)
04:00 Na ratunek 112: Idealna matka (313)
04:30 Na ratunek 112: Zakochana dziewczyna (314)
Polsat Seriale
2023-01-02
06:00 Gliniarze: Pod wodą (98)
07:00 Gliniarze: Gdy miłość umiera (99)
08:00 Gliniarze: Miłosne Tango (100)
09:00 Przyjaciółki (198)
10:00 Przyjaciółki (199)
11:00 Przyjaciółki (200)
12:00 Przyjaciółki (201)
13:00 Niania: Praca ziomowa (107)
13:30 Niania: Spotkanie klasowe (108)
14:00 Niania: Intercyza (109)
14:30 Niania: Zdenka (110)
15:00 Świat według Kiepskich: Dzień Szakala (428)
15:30 Świat według Kiepskich: Bomboni (429)
16:00 Świat według Kiepskich: Con amore (430)
16:30 Świat według Kiepskich: Królowa balu (431)
17:00 Świat według Kiepskich: Kożuchowska (432)
17:30 Świat według Kiepskich: Żarty, żarciki (433)
18:00 Świat według Kiepskich: Fikcyjne pulpety (434)
18:30 Świat według Kiepskich: Zagraniczniak (435)
19:00 Świat według Kiepskich: Nacopoco (436)
19:30 Świat według Kiepskich: Sceny z życia małżeńskiego (437)
20:00 Kowalscy kontra Kowalscy (29)
20:30 Kowalscy kontra Kowalscy (30)
21:00 Kowalscy kontra Kowalscy (31)
21:30 Kowalscy kontra Kowalscy (32)
22:00 Akademik: Wybory (45)
22:30 Akademik: Michał i Ksenia (46)
23:00 Akademik: Bony żywnościowe (47)
23:30 Akademik: Ożenek Zdzicha (48)
00:00 Ślad: Dwaj przyjaciele (43)
01:00 Ślad: Sprzedawca światła (44)
02:00 Ślad: Uroda może zabić (45)
03:00 Na ratunek 112: Okrada własnych rodziców, żeby spłacić dług (311)
03:30 Na ratunek 112: Terapia małżeńska (312)
04:00 Na ratunek 112: Idealna matka (313)
04:30 Na ratunek 112: Zakochana dziewczyna (314)
Polsat Sport
2023-01-02
06:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa świata - Polska i Słowenia 2022 - mecz ćwierćfinałowy: Polska - USA 08.09.2022
09:00 Boks: Polsat Boxing Promotions 12 w Lubinie - Paweł Czyżyk - Dragan Lepei 05.11.2022
11:30 Cafe Futbol
13:00 Strzelnica Navala: Jan Firlej
13:25 LIVE! Piłka nożna: Liga szkocka - Rangers FC - Celtic FC
15:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga - Legia Warszawa - BM Stal Ostrów Wielkopolski
17:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa świata - Polska i Słowenia 2022 - mecz półfinałowy: Polska - Brazylia 10.09.2022
20:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga - WKS Śląsk Wrocław - Enea Zastal BC Zielona Góra
22:30 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa świata - Holandia i Polska 2022 - mecz ćwierćfinałowy: Serbia - Polska 11.10.2022
01:30 Boks: Polsat Boxing Promotions 10 w Łodzi - waga superśrednia: Osleys Iglesias - Ezequiel Maderna 24.09.2022
Polsat Sport Extra
2023-01-02
06:00 Hokej: Puchar Spenglera - mecz półfinałowy
09:00 Hokej: Puchar Spenglera - mecz finałowy
12:00 Polskie skocznie
13:00 Boks: Gala Polsat Boxing Promotions 11 15.10.2022
15:00 Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski - mecz półfinałowy: Raków Częstochowa - Legia Warszawa 6.04.2022
17:30 Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski - mecz finałowy: Lech Poznań - Raków Częstochowa 2.05.2022
20:00 Cafe Futbol
21:30 Strzelnica Navala: Jan Firlej
22:00 Piłka nożna: Liga szkocka - Rangers FC - Celtic FC
00:30 Sporty walki: FEN 39 - Kacper Formela - Nicolae Hantea 12.03.2022
Polsat Sport Fight
2023-01-02
07:00 Sporty walki: Brave Combat Federation 54 w Koninie - Amin Ayoub - Ahmed Amir 25.09.2021
09:20 Boks: Z archiwum ESPN - Muhammad Ali - Ron Lyle 16.05.1975
10:10 Boks: Babilon Boxing Show w Żyrardowie - Ewelina Pękalska - Egine Kayange 25.02.2022
12:05 K-1: KFN 2 w Puławach - Robert Rajewski - Artem Voskoboynikov 06.11.2021
14:15 KOTV Classics
15:05 Sporty walki: FEN 40 - Kacper Formela - Alexander Gorshechnik 18.06.2022
17:50 Atleci
18:15 Boks: Gala Polsat Boxing Promotions w Węgierskiej Górce - waga superśrednia: Ihosvany Garcia - Nabil Zaky 09.10.2021
20:20 Sporty walki: Babilon MMA 28 - Piotr Wawrzyniak - Adam Łaguna 03.06.2022
22:05 Boks: Gala w Manchesterze - waga ciężka: Joe Joyce - Joseph Parker 24.09.2022
02:35 Boks: Gala w Poznaniu - waga junior ciężka: Noel Gevor - Krzysztof Włodarczyk 20.05.2017
04:45 Sporty walki: KSW 50 - Philip De Fries - Luis Henrique 14.09.2019
Polsat Sport News
2023-01-02
06:00 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga - Crvena Zvezda mts Belgrad - Barca
08:30 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa świata - Holandia i Polska 2022 - mecz finałowy: Brazylia - Serbia
11:00 Magazyn FIA WEC
12:00 Wimbledon 2022 - Official Film
13:00 Tenis: Turniej ATP w Miami - mecz 4. rundy gry pojedynczej: Lloyd Harris - Hubert Hurkacz 29.03.2022
15:00 Boks: Gala boksu zawodowego w Kościerzynie - Adrian Szczypior - Vladyslav Gela 02.10.2021
18:00 Tenis: Turniej ATP w Miami - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej: Daniił Miedwiediew - Hubert Hurkacz 31.03.2022
20:30 Wimbledon 2022 - Official Film
22:00 Polskie skocznie
23:00 Tenis: Turniej ATP w Montrealu - mecz półfinałowy gry pojedynczej: Hubert Hurkacz - Casper Ruud 13.08.2022
01:00 Sporty walki: Babilon MMA 21 - Paweł Pawlak - Sergey Guzev 30.04.2021
Polsat Sport Premium 1
2023-01-02
05:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Olimpique Marsylia - AC Milan (1993), Juventus Turyn - FC Barcelona (2015)
05:30 Cafe Futbol
07:00 Piłka nożna z archiwum: Wielki Bayern 1974-76
07:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Borussia Dortmund (2013), AC Milan - Juventus Turyn (2003)
08:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Kopenhaga - Manchester City FC
09:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: FC Barcelona - Manchester United (2009), Real Madryt - Valencia (2000)
10:00 Piłka nożna z archiwum: Rewolucja Sacchiego - AC Milan 1988-90
10:30 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów - rewanżowy mecz 4. rundy: PSV Eindhoven - Rangers FC
12:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Sporting CP - Tottenham Hotspur FC
13:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Juventus Turyn - Ajax Amsterdam (1996), Real Madryt - Bayer 04 Leverkusen (2002)
14:00 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 2
14:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - SSC Napoli - AFC Ajax
16:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Juventus FC - SL Benfica
17:30 Piłka nożna z archiwum: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Chelsea FC - Arsenal FC 24.03.2004
18:00 Piłka nożna z archiwum: Liverpool FC - Chelsea FC 2004/2009
18:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: FC Barcelona - Arsenal (2006), Juventus Turyn - Real Madryt CF (13)
19:00 Magazyn Ligi Mistrzów
20:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Inter Mediolan - FC Barcelona
21:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Borussia Dortmund (2013), AC Milan - Juventus Turyn (2003)
22:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - RB Lipsk - Celtic Glasgow
23:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - SSC Napoli - AFC Ajax
01:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Chelsea FC - AC Milan
02:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Juventus Turyn - Ajax Amsterdam (1996), Real Madryt - Bayer 04 Leverkusen (2002)
03:00 Piłka nożna z archiwum: Atletico Madryt - FC Liverpool, FC Liverpool - Atletico Madryt - sezon 2008/2009. Faza grupowa & sezon 2009/2010 - 1/2 finału LE
03:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Szachtar Donieck - Real Madryt CF
Polsat Sport Premium 2
2023-01-02
05:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: FC Bayern Monachium - Villarreal CF
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Juventus FC - SL Benfica
08:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Chelsea (2008), Real Madryt - Atletico Madryt (2014)
09:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Juventus FC - Paris Saint-Germain
10:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: AC Milan - FC Liverpool (2007), Bayern Monachium - Chelsea (2012)
11:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Chelsea FC - AC Milan
12:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Olimpique Marsylia - AC Milan (1993), Juventus Turyn - FC Barcelona (2015)
13:00 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów - rewanżowy mecz 4. rundy: PSV Eindhoven - Rangers FC
14:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Borussia Dortmund - Juventus Turyn (1997), Real Madryt - Atletico Madryt (2016)
15:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Szachtar Donieck - Real Madryt CF
16:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Juventus FC - Paris Saint-Germain
18:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Barcelona - Inter Mediolan
19:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Inter Mediolan (2010), Juventus Turyn - Real Madryt (2017)
20:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Barcelona - FC Bayern Monachium
21:30 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 1
22:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Juventus FC - SL Benfica
23:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Bayern Monachium (1999), AC Milan - FC Liverpool (2005)
00:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Chelsea FC - AC Milan
01:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Real Madryt CF - FC Liverpool (2018), AC Milan - FC Barcelona (1994)
02:00 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów - rewanżowy mecz 4. rundy: PSV Eindhoven - Rangers FC
03:30 Piłka nożna z archiwum: Polacy w finałach Pucharu Europy
04:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Barcelona - FC Viktoria Pilzno
Polsat Viasat Explore
2023-01-02
05:35 Nefrytowa gorączka 5: Śnieg (13)
06:00 Rzeczne potwory 3: Potwór z rzeki Sepik (1)
06:50 Nefrytowa gorączka 6: Bunt (14)
07:20 Nefrytowa gorączka 7: Ciężarówka Josha (1)
08:15 Nefrytowa gorączka 7: Młody kierowca (2)
09:15 Nefrytowa gorączka 7: Jeden krok do przodu (3)
10:15 Nefrytowa gorączka 7: Błoto i ludzie (4)
11:10 Nefrytowa gorączka 7: Sześciopak problemów (5)
12:10 Nefrytowa gorączka 7: Zdalne sterowanie (6)
13:10 Nefrytowa gorączka 7: Zbyt mała piła (7)
14:10 Nefrytowa gorączka 7: Głębiej! (8)
15:05 Nefrytowa gorączka 7: Ojcowie i synowie (9)
16:05 Nefrytowa gorączka 7: Bez pracy nie ma nefrytu (10)
17:00 Rzeczne potwory 3: Potwór z rzeki Sepik (1)
18:00 Rzeczne potwory 3: Pożeracz (2)
19:10 Australijscy poszukiwacze złota 5 (1)
20:10 Australijscy poszukiwacze złota 5 (2)
21:00 Australijscy poszukiwacze złota 7 (1)
22:00 Australijscy poszukiwacze złota 7 (2)
23:00 Rzeczne potwory 6: Titanic na Amazonce (1)
00:05 Rzeczne potwory 6: Łamacz kości (2)
01:05 Australijscy poszukiwacze złota (1)
01:55 Australijscy poszukiwacze złota (2)
02:40 Australijscy poszukiwacze złota 7 (1)
03:30 Australijscy poszukiwacze złota 7 (2)
04:20 Nefrytowa gorączka 7: Ciężarówka Josha (1)
Polsat Viasat History
2023-01-02
05:10 Wielkie zagadki starożytnego Egiptu: Zdrowie i bogactwo (9)
06:00 Odlotowe wynalazki (12)
06:25 Zakazana historia: Japoński zaginiony skarb (1)
07:15 Starożytna apokalipsa: Doggerland (1)
08:20 Wojenne fabryki: Niemieckie lotnictwo (1)
09:20 Punkty zwrotne II wojny światowej: Przed burzą (1)
10:30 Najważniejsze wydarzenia II wojny światowej w kolorze: Blitzkrieg (1)
11:30 Zaginione miasta Biblii: Tajemnice potopu (1)
12:35 Zaginione miasta Biblii: Niniwa i Babilon (2)
13:40 Historia Matki Ziemi
14:45 Wielkie zagadki starożytnego Egiptu: Budowa imperium (1)
15:40 Zakazana historia: Japoński zaginiony skarb (1)
16:40 Starożytna apokalipsa: Doggerland (1)
17:50 Wojenne fabryki: Niemieckie lotnictwo (1)
18:50 Punkty zwrotne II wojny światowej: Przed burzą (1)
19:55 Najważniejsze wydarzenia II wojny światowej w kolorze: Blitzkrieg (1)
21:00 Tajne akta nazistów: Nazistowski mesjasz (6)
22:00 Wojna światowa: 1914-1945: Tylko siła: 1935-1939 (5)
23:05 Wojna w Wietnamie: Wietnam i wojna (1)
00:05 Wojenne fabryki: Niemieckie lotnictwo (1)
01:00 Punkty zwrotne II wojny światowej: Przed burzą (1)
01:55 Najważniejsze wydarzenia II wojny światowej w kolorze: Blitzkrieg (1)
02:45 Tajne akta nazistów: Nazistowski mesjasz (6)
03:35 Wojna światowa: 1914-1945: Tylko siła: 1935-1939 (5)
04:25 Wojna w Wietnamie: Wietnam i wojna (1)
Polsat Viasat Nature
2023-01-02
05:30 Rezydencja surykatek: początek dynastii: Nowy początek (1)
06:05 Pies na służbie: szkoła szczeniaków (2)
06:30 Największe i najgroźniejsze 3: Niedźwiedź polarny: zmiany klimatu i ataki zwierząt (1)
07:20 Władca dziczy (1)
08:20 Wielka Rafa Koralowa: żywy skarb: Żywa rafa (1)
09:20 Wielka Rafa Koralowa: żywy skarb: Koralowe wybrzeże (2)
10:25 Wielka Rafa Koralowa: żywy skarb: Koralowe wyspy (3)
11:25 Wielka Rafa Koralowa: żywy skarb: Koralowe morze (4)
12:30 Rzeczne potwory 7: Kanadyjski horror (4)
13:30 Rzeczne potwory 7: Monstra z Południowego Pacyfiku (5)
14:35 Mamut włochaty: autopsja
15:35 Największe migracje w przyrodzie: Słonie (1)
16:40 Największe migracje w przyrodzie: Karibu (2)
17:50 Największe migracje w przyrodzie: Zebry (3)
18:50 Rzeczne potwory 6: Titanic na Amazonce (1)
19:55 Rzeczne potwory 6: Łamacz kości (2)
21:00 Najgroźniejsi łowcy: Groźne szczęki (1)
22:00 Nocni łowcy Afryki
23:05 Niedźwiedzie - mistrzowie survivalu
00:15 Geniusz morskich myśliwych: Alaska / Norwegia (1)
01:15 Australijscy łowcy węży: Za blisko (1)
01:40 Władca dziczy (1)
02:30 Władca dziczy (2)
03:20 Największe i najgroźniejsze 2: Potwory z bagien (1)
04:05 Weterynarz z Yorkshire (1)
04:55 Weterynarz z Yorkshire (2)
Super Polsat
2023-01-02
05:00 Na ratunek 112: Stop agresji na drodze (416)
05:30 Świat według Kiepskich: Kurze ziele (401)
06:00 SuperLudzie (34)
06:30 Psi Patrol: Śniegowy Festiwal Piesków (22)
07:00 Psi Patrol: Pieski ratują latających Turbotów/Pieski ratują samolot (23)
07:35 Wszyscy razem, śladem Blue! (1)
08:00 Wszyscy razem, śladem Blue! (2)
08:30 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia 2 (15)
10:00 Wydarzenia 24
10:30 Nasz nowy dom (103)
11:30 Chirurdzy (182)
12:30 Świat według Kiepskich: Zagraniczniak (435)
13:00 Świat według Kiepskich: Nacopoco (436)
13:35 Świat według Kiepskich: Siłaczka (236)
14:15 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia 2 (16)
15:50 Wydarzenia
16:10 Więcej «Wydarzeń»
16:20 Gość «Wydarzeń 24»
16:55 Nasz nowy dom (219)
17:55 Nasz nowy dom (220)
19:00 Świat według Kiepskich: Człowiek bez planu (548)
19:30 Świat według Kiepskich: Latarenka (549)
20:00 Górale (1)
20:30 Górale (2)
21:00 Atrakcyjny pozna panią
23:05 Holmes i Watson
01:00 Polacy za granicą: Sardynia (22)
02:00 Tatuśkowie (80)
03:00 Tatuśkowie (1)
04:00 Nasz nowy dom (165)
TVP 1
2023-01-02
05:10 Przysięga (777)
06:00 Wspaniałe stulecie (170)
06:55 Rodzina Rodzinie w Ukrainie
07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
07:30 Studio Raban
08:00 Wiadomości
08:10 Kwadrans polityczny
08:25 Informacje kulturalne
08:30 Pogoda
08:35 The Chosen (5)
09:40 Komisarz Alex 9: Opętanie (116)
10:35 Ojciec Mateusz 2: Piętno (15)
11:30 Leśniczówka (630)
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:30 Agropogoda
12:35 Magazyn rolniczy
12:50 BBC w Jedynce: David Attenborough i głosy natury
14:00 Wspaniałe stulecie (171)
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:20 Alarm!
15:35 Gra słów. Krzyżówka (654)
16:05 Przysięga (778)
17:00 Teleexpress
17:15 Jaka to melodia?
17:55 Klan (4075)
18:20 Leśniczówka (631)
19:00 Jeden z dziesięciu
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 live Sport
20:15 Alarm!
20:30 Korona królów. Jagiellonowie (1)
21:05 Teatr Telewizji: Słomkowy kapelusz
22:40 Świat bez fikcji: Kuba - rewolucja od kuchni
23:40 Spotkanie ze śmiercią
01:20 Wielkie wesele
02:55 Fałszerze. Powrót sfory (1/14)
03:50 Nanda Devi East. Góra Szczęścia
04:20 Notacje: Zygmunt Konieczny. Zaginiona trąbka
04:35 Zakończenie programu
04:45 Klan (4075)
TVP 2
2023-01-02
05:00 Na sygnale: Pozory mylą (267)
05:30 M jak miłość (1689)
06:20 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki: Franciszkanie z Prudnika
06:55 Rodzinka.pl: Jedziemy na antypody (239)
07:30 Pytanie na śniadanie
07:55 Pytanie na śniadanie
10:30 Panorama
10:40 Pytanie na śniadanie
11:10 Okrasa łamie przepisy: Mniej cukru, więcej zdrowia
11:45 Barwy szczęścia (2725)
12:25 Koło fortuny (1390)
13:15 Zranione ptaki (197)
14:05 Va banque (238)
14:35 Na sygnale: Prawda cię wyzwoli (334)
15:10 Wydział kryminalny Kitzbühel: M-23 (118)
15:50 Przepis dnia (40)
16:00 Koło fortuny (1413)
16:35 Familiada
17:15 Zakazany owoc (126)
18:00 Panorama
18:20 Va banque (512)
18:45 Zranione ptaki (198)
19:35 Barwy szczęścia (2725)
20:10 Barwy szczęścia (2726)
20:45 Kulisy serialu «M jak miłość»
20:55 M jak miłość (1696)
21:55 Na sygnale: Góra - dół (405)
22:35 Izabela, królowa Hiszpanii (22)
23:35 Kochankowie z Księżyca
01:20 O mnie się nie martw 10 (7/13)
02:20 Był sobie chłopiec
04:05 Rodzinka.pl: O miłości i zimniej wodzie (152)
04:30 Zakończenie programu
TVP ABC
2023-01-02
05:10 Domisie: Domisiowe grosiki
05:35 Domisie: Niedobra kanapka
06:05 Miś Uszatek: Lizak (41)
06:10 Rodzina Treflików: Kołysanka (2)
06:20 Dziwne przygody Koziołka Matołka: Kucharz okrętowy (2)
06:35 Baśnie i bajki polskie: Szewczyk Dratewka (4)
06:50 Bolek i Lolek: Dzielni kowboje (3)
07:00 Przygody Bolka i Lolka: Lotnicza przygoda (65)
07:15 Przyjaciele Misia i Margolci: Potwór (5)
07:45 Tupcio Chrupcio: Amulet na szczęście (88)
07:50 Heidi: Trudny wybór (64)
08:20 Idefiks i Nieugięci: Lutecja II (10)
08:35 Czarodziejskie miasteczko Pinokia: W głębokim, ciemnym lesie (10)
08:45 Daisy i Ollie: Skąd biorą się cienie? (2)
09:00 Tree Fu Tom: Wielkie rodeo (13)
09:30 Domisie: Lekarstwo dla pani Róży
10:00 Studio ABC (177)
10:20 Rodzina Treflików 6: Niespodzianka (71)
10:30 Agi Bagi: Skąd się biorą witaminki (24)
10:45 Świnka Peppa 8: Detektyw Ziemniak (38)
10:50 Świnka Peppa 8: Elektryczny samochód (39)
10:55 Świnka Peppa 8: Babcia z epoki kamienia łupanego (40)
11:00 Molang 2: Bufet na kółkach (68)
11:05 Molang 2: Nieszczęśliwy (16)
11:08 Spytaj doktor Lil (1)
11:10 Spytaj doktor Lil (2)
11:20 Przygody Bolka i Lolka: Kanarek (17)
11:25 Wielka podróż Bolka i Lolka: Syn wodza Mbu-Bu (6)
11:45 Cleo i Cuquin: Premiera (1)
11:50 Cleo i Cuquin: Łowcy duchów (2)
12:00 Bob Budowniczy 21: Słyszeć głośno i wyraźnie (73)
12:10 Bob Budowniczy 21: Tunelowe kłopoty (74)
12:25 Ricky Zoom: Ziumastyczna Ekipa (44)
12:40 Ricky Zoom: ReperoBopsy (45)
12:55 Halo, halo!: Ustalenia na dziś (80)
13:00 Figu Migu na planecie Czochras: Zegarek Arek (41)
13:25 Mała lama: Zoom!/Wypadł mi ząbek (1)
13:50 Wiking Vic: Zakładnicy (45)
14:10 Lexi i Lottie: Bliźniaczki na tropie: Sztuka dla sztuki (2)
14:30 LEGO City Adventures: Parada (4)
14:50 Księga Ksiąg: Nehemiasz
15:25 Rozmowy na dwie głowy: Złość (2)
15:30 Al-chemik: Wodoodporność (108)
15:50 Metalions: Moc planety (104)
16:00 Rescue Bots Academy: Powrót do Akademii (53)
16:20 Boonie Bears: Poszukiwacze przygód: Na ratunek Zygzakowi (48)
16:30 Mocny Mike: Mike mistrz sztuk walk (48)
16:45 Garfield Show: Wizyta Nermala (45)
17:00 Space Nova: Statek parowy (9)
17:30 Wishenpoof: Wycieczka do muzeum (15)
17:55 Bracia koala: Wolny dzień Grzesia (9)
18:25 Niesamowity Dżini: Bez prądu (63)
18:30 Niesamowity Dżini: Inwazja (64)
18:40 Stacyjkowo: Zosia i pszczoły (72)
18:50 Henrietta: Henrietta i wielka pomoc (2)
19:00 Wieczorynka: Heidi: Najlepsi przyjaciele (65)
19:20 Wieczorynka: Super Wings: Super Lotki: Jak powstaje śnieg? (26)
19:35 Wieczorynka: Idefiks i Nieugięci (11)
19:45 Wieczorynka: Czarodziejskie miasteczko Pinokia: Lekcja dobrych manier (11)
19:55 Wieczorynka: Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom: Niezbyt tęga księga. Dobry znak
20:10 Sąsiedzi: Basen (62)
20:20 Pat i świat: Ptasi bufet (71)
20:25 Gormiti: Kontrola pływów (71)
20:45 Galactik Football: Widowisko pora zacząć (58)
21:15 Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie
22:30 Rok w ogrodzie
22:50 Rok w ogrodzie extra
23:00 The Chosen (4)
23:55 Jak to działa?: Ekran telewizora (10)
TVP Dokument
2023-01-02
06:00 Dzika Polska: Bogatsze życie - uważnie o ważkach
06:30 Podróże z historią: Kruchy skarb (45)
07:10 Zakochaj się w Polsce: Nysa (204)
07:35 Podwodny raj Borneo: Zupa z ptasich gniazd i podwodna pustynia (11/22)
08:10 Oxford Street świątecznie
09:00 Big Bend - dzika przyroda Ameryki
10:00 Wielka podróż choinki
11:00 Encyklopedia Tatrzańska: Narciarstwo
11:40 Tomek na granicach… Rzeczypospolitej
12:10 Historie wileńskie (8)
12:45 Moje 600 gramów szczęścia (20)
13:25 Moje 600 gramów szczęścia (21)
14:10 Niezwykłe zwierzęta. Świnie
15:00 Małpi gang (1)
15:30 Małpi gang (2)
16:05 Język ciała odkodowany
17:10 Woda - nasza przyszłość: Kolorado: rzeka szukająca ujścia (1)
18:10 Zagadkowe katastrofy morskie: Podwodne tajemnice (7)
19:10 Wszystkie kolory świata: Nieznane wyspy Japonii
20:10 Portrety dokumentalne: Jacek Bławut
20:50 Born Dead
21:55 Eres z Ałtaju
22:55 Szczur w koronie
23:55 Teresa Zarzeczańska - sukces
00:15 Notacje: Halina Jędrzejewska-Dudzik. To nie było konieczne
00:30 Spętany anioł
01:30 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii: Powrót z niebytu
02:00 Miłość
03:40 Portret w kropli
04:10 Zakończenie programu
TVP HD
2023-01-02
05:45 Zakończenie programu
06:00 Na dobre i na złe: Popisowy numer (443)
06:55 Ranczo 7: Słowa senatora (84)
07:55 Rodzinka.pl: Manipulować, ale z uwagą (171)
08:25 Rodzinka.pl: Chłopaki kontra dziewczyny (172)
08:55 Ojciec Mateusz 10: Napad (123)
09:50 Ojciec Mateusz 10: Rezydencja (124)
10:45 Gra słów. Krzyżówka
11:20 Na sygnale: Kac w wielkim mieście (268)
11:50 Na sygnale: Nic nie będzie jak dawniej (269)
12:25 Ojciec Mateusz 15: Psina (198)
13:20 Komisarz Alex 13: Pośród wilków (156)
14:15 Ranczo 10: Wet za wet (124)
15:15 Ranczo 10: Polityczny zombie (125)
16:10 Okrasa łamie przepisy: Smak czarnej porzeczki
16:40 Przystanek slow food: Podhale
17:20 Kuba - rewolucja od kuchni
18:20 Ojciec Mateusz 8: Wybory serca (96)
19:20 Ranczo 7: Pojedynek czarownic (85)
20:10 Rodzinka.pl: Człowiek maszyna (155)
20:45 Rodzinka.pl: Dżambalaja (156)
21:25 Chłopi: Wielkanoc (9/13)
22:25 Chłopi: Śmierć Boryny (10/13)
23:30 Kogel-mogel
01:25 Fuks
03:00 Nie ma róży bez ognia
04:40 Zakochaj się w Polsce: Dolina Biebrzy (104)
TVP Historia
2023-01-02
07:00 Był taki dzień: 2 stycznia
07:10 Czas honoru. Powstanie: Nadajnik i morfina (7)
07:55 Ex Libris
08:25 Historia Polski: Cyrk ze złamanym sercem
09:25 Sensacje XX wieku: Kutrzeba
10:20 Rondele - wielka zagadka sprzed 7000 lat
11:25 Dzikie konie. Opowieść z Puszty
12:30 O jeden most za daleko
15:35 Wszystkie kolory świata: Bawaria - wśród gór i jezior
16:30 Wełtawa - złota rzeka
17:25 Czas honoru. Powstanie: Kanały (8)
18:20 Flesz historii
18:40 Spór o historię: Zakony w średniowiecznej Polsce
19:15 Historia Polski: Dziewczyna ze zdjęcia
19:45 Jazz camping
20:00 Historia w postaciach zapisana: Grimaldi. Władcy Monako
21:50 Jazz na Kalatówkach
22:50 Seksmisja
00:55 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii: W obronie Podkarpacia
01:25 Sensacje XX wieku: Kutrzeba
02:20 Encyklopedia II wojny światowej: Daleko na Wschodzie (1)
02:50 Zakończenie programu
TVP Info
2023-01-02
05:14 Agrobiznes
05:30 Zakończenie programu
05:35 Powitanie - Poranek: Serwis Info
05:39 Serwis Info
05:57 Agropogoda
05:59 Powitanie - Wstaje dzień
06:01 Serwis Info
06:16 Wstaje dzień
06:20 Pogoda Info
06:27 Wstaje dzień
06:30 Serwis Info
06:35 Wstaje dzień
06:53 Pogoda Info
07:00 Serwis Info
07:50 Agrobiznes
07:55 Agropogoda
08:00 Serwis Info
08:10 Minęła ósma
09:00 Serwis Info
09:11 Minęła dziewiąta
09:40 Plan dnia
10:00 Serwis Info
10:21 Pogoda Info
10:29 Serwis Info
10:51 Pogoda Info
10:59 Serwis Info
11:29 Serwis Info
11:51 Pogoda Info
12:00 Info Raport
13:29 Serwis Info
13:51 Pogoda Info
13:59 Serwis Info
14:29 Serwis Info
14:49 Pogoda Info
14:59 Serwis Info
15:29 Info dzień
16:45 Info Kultura
16:50 Info dzień
17:00 Teleexpress
17:15 Teleexpress Extra
17:30 O co chodzi
18:00 Panorama
18:19 Serwis Info
18:37 O tym się mówi
19:15 Info Kultura
19:20 O tym się mówi
19:30 Wiadomości
19:58 Gość «Wiadomości»
20:13 Minęła dwudziesta
21:00 Nie da się ukryć
21:20 Serwis Info
21:41 Pogoda Info
21:50 W tyle wizji
22:25 Serwis Info
22:30 W tyle wizji extra
23:00 INFO wieczór
23:30 W akcji
23:55 Serwis Info
00:03 Wiadomości
00:31 Gość «Wiadomości»
00:46 Czym żyje świat
01:12 Pogoda Info
01:20 Minęła dwudziesta
02:15 W tyle wizji
02:50 Serwis Info
02:55 W tyle wizji extra
03:21 Pogoda Info
03:30 Reportaż TVP Info: Serce dla zwierząt
03:49 Reportaż TVP Info: Adrenalina
04:07 Podróże z historią: Latarnie polskiego wybrzeża (1)
04:39 Podróże z historią: Jak zostać husarzem? (2)
TVP Kobieta
2023-01-02
05:50 Zakończenie programu
06:00 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Wenezuelscy kowboje: Największa łąka świata
06:30 Najlepsze pod słońcem 11 (58)
07:30 Rytmy zdrowia: Endometrioza
08:00 Więzień miłości (439)
09:00 Wszystko dla pań (89)
10:00 Dzikie pszczoły (406)
11:05 Operacja aranżacja (8)
12:00 Pytanie na śniadanie
14:55 Okrasa łamie przepisy: W krainie papryki
15:30 Ojciec Mateusz 22: Piąta taryfa (281)
16:30 Ojciec Mateusz 22: Pokój z widokiem (282)
17:30 Taka jak ty: Anna Dereszowska
17:55 Dzikie pszczoły (407)
19:00 Ziołowa apteka: Czosnek (1)
19:30 Wspaniałe stulecie (181)
20:30 Pięć gwiazdek (68)
21:30 Młoda Wiktoria
23:20 Wnętrza z odzysku (1)
00:20 Wojna o trony. Prawdziwa historia Europy 4: Ludwik XIV - dzieciństwo króla. 1643-1654 (1/6)
01:30 Last Vegas
03:15 Pięć gwiazdek (68)
04:05 Ranczo 7: Tchnienie antyklerykalizmu (82)
TVP Kultura
2023-01-02
05:15 Podróże z historią
05:45 Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2 na stream.tvp.pl
05:50 Zakończenie programu
07:00 Muzyczne poranki: Teledysk
07:50 Co dalej?: O tym mówi świat
08:35 Artyści zakopiańscy 2021
09:10 Mole na kozetce, czyli co w książkach piszczy (1)
09:20 Upał
11:00 Kariera Nikodema Dyzmy (1/7)
12:05 Reżyserzy: Vincente Minnelli
13:05 Casting
13:35 Mole na kozetce, czyli co w książkach piszczy
14:00 Na kredyt
14:45 Parę osób, mały czas
16:40 Sanditon (6)
17:40 Trzeci punkt widzenia
18:20 Winnetou i Apanaczi
20:00 Kino mocnych wrażeń: Sicario
22:15 Informacje kulturalne
22:35 Panorama kina polskiego: Różyczka
00:45 Scena muzyczna: Dizzy Boyzz Brass Band
01:50 Apocalypto
04:05 Mole na kozetce, czyli co w książkach piszczy (2)
04:15 Co dalej?: O tym mówi świat
04:45 Mole na kozetce, czyli co w książkach piszczy (3)
04:55 Informacje kulturalne
TVP Kultura 2
2023-01-02
06:10 Scena muzyczna: Dizzy Boyzz Brass Band
07:00 Teraz dokument: Śpiewała Ewa Demarczyk
08:00 Eureka biblioteka!
08:25 Urodzeni artyści: Alicja i Grzegorz Bralowie
08:50 Kobiety w drodze: Dorota Szczęsna (8)
09:20 Upał
10:45 Portrety dokumentalne: Wojciech Staroń
11:15 Casting
11:35 Owszem, Mazowsze
12:00 Zakochaj się w Polsce: Dolina Narwi (11)
12:20 Zakochaj się w Polsce: Warszawa Chopina (14)
12:45 Mieszczanie żywieccy: Beata i Marta (1)
13:10 Magiczne Podhale z Sebastianem Karpielem-Bułecką (1)
13:30 O mnie, o tobie
14:30 Dzieje człowieka ubranego: Spodnie
15:00 Co dalej?: O tym mówi świat
15:30 O mnie się nie martw 13 (12/13)
16:15 Reżyserzy: Vincente Minnelli
17:05 Portrety dokumentalne: Wojciech Staroń
17:35 Mole na kozetce, czyli co w książkach piszczy (1)
17:40 Notacje: Jan Nowicki. Z chęci wolności
17:55 Trzeci punkt widzenia
18:20 Winnetou i Apanaczi
20:00 Kino mocnych wrażeń: Sicario
22:00 Z pamięci: Andrzej Panufnik, część 1 (1)
22:05 Z pamięci: Andrzej Panufnik, część 2 (2)
22:10 Z pamięci: Andrzej Panufnik, część 3 (3)
22:15 Informacje kulturalne
22:30 Mole na kozetce, czyli co w książkach piszczy (2)
22:35 Panorama kina polskiego: Różyczka
00:30 Archiwista (12)
01:15 Informacje kulturalne
01:30 Eureka biblioteka!
01:40 Urodzeni artyści: Alicja i Grzegorz Bralowie
02:05 Kobiety w drodze: Dorota Szczęsna (8)
02:30 Pulse of Culture
02:35 Owszem, Mazowsze
03:05 Mieszczanie żywieccy: Beata i Marta (1)
TVP Nauka
2023-01-02
06:00 Weterynarze z sercem (58)
06:25 Jasne jak słońce: Grafen
06:30 Przyrodnik na tropie: Murarka leśna (35)
07:00 Czy wiesz, że? (129)
07:30 Czy wiesz, że? (130)
07:50 Polacy światu: Kazimierz Fajans
08:00 Po prostu zdrowie: Okulistyka
08:25 Jasne jak słońce: Reakcja nurkowa ssaków
08:30 Operacja zdrowie 2: Udary mózgu
09:00 Świat od świtu do zmierzchu: Bydgoszcz od świtu do zmierzchu
10:00 Raport naukowy
10:30 Tajemnice sal operacyjnych: W dobrych rękach
11:00 Weterynarze z sercem (58)
11:25 Jasne jak słońce: Przyjaciele
11:30 Przyrodnik na tropie: Murarka leśna (35)
12:00 Czy wiesz, że? (129)
12:20 Jasne jak słońce: Ile ważą chmury?
12:30 Czy wiesz, że? (130)
12:55 Po prostu zdrowie: Okulistyka
13:25 Jasne jak słońce: Dlaczego umieramy?
13:30 Operacja zdrowie 2: Udary mózgu
14:00 Wielkie wynalazki (14)
14:50 Jasne jak słońce: Reakcja nurkowa ssaków
15:00 Świat od świtu do zmierzchu: Bydgoszcz od świtu do zmierzchu
15:55 Jasne jak słońce: Reklamówka
16:00 Raport naukowy
16:30 Tajemnice sal operacyjnych: W dobrych rękach
17:00 Weterynarze z sercem (59)
17:25 Jasne jak słońce: AC/DC i krzesło elektryczne
17:30 Przyrodnik na tropie: Przylaszczka (36)
17:55 Jasne jak słońce: Komu nie zaśpiewamy «Sto lat»
18:00 Czy wiesz, że? (131)
18:30 Czy wiesz, że? (132)
18:50 Jasne jak słońce: Potop
19:00 e-MOCje: Pora na akceptację siebie! (1)
19:30 Operacja zdrowie: Mózg (4)
20:00 Wielkie wynalazki (15)
21:00 Cud architektury. Katedra w Strasburgu
21:55 Jasne jak słońce: Czy idziemy w dobrym kierunku?
22:00 Raport naukowy
22:30 Tajemnice sal operacyjnych: W dobrych rękach
23:00 Weterynarze z sercem (60)
23:30 Jasne jak słońce: Grafen
23:40 Przyrodnik na tropie: Przylaszczka (36)
00:10 Czy wiesz, że? (131)
00:35 Czy wiesz, że? (132)
01:00 e-MOCje: Pora na akceptację siebie! (1)
01:20 Operacja zdrowie: Mózg (4)
01:50 Cud architektury. Katedra w Strasburgu
02:40 Zakończenie programu
TVP Polonia
2023-01-02
05:05 Kulturalni PL
06:00 Kolędy pod wspólnym niebem. Enej i przyjaciele
06:30 Przed kapłaństwem klękam
06:50 Rok 1982. Kalendarium (44)
07:00 Kulinarne wędrówki z Jolą Kleser (1)
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 Pytanie na śniadanie
10:30 Panorama kraj
10:40 Pytanie na śniadanie
11:10 Polonia Express (59)
11:30 Barwy szczęścia (2679)
12:00 Wiadomości
12:15 Ostatnie takie trio
13:05 Ojciec Mateusz: Dolina szczęścia (360)
13:50 Wielcy polscy wynalazcy w II Rzeczypospolitej: Stanisław Rogalski (1904-1976)
14:05 Wigilia u Polaków na Bukowinie
14:40 Polacy na ratunek Żydom: Rodzina Góreckich (2)
15:00 Wiadomości
15:20 Figu Migu na planecie Czochras: Ugabuga (32)
15:35 Zwierzaki Czytaki: Odlotowy pomysł piknikowy (138)
15:50 Ale talent: Ważka ze słomek (40)
16:00 Leśniczówka (463)
16:30 Barwy szczęścia (2679)
17:00 Teleexpress
17:20 Słownik polsko@polski
17:55 Kamperem po południu
18:15 Polacy światu: Michał Boym
18:30 Informacje kulturalne
18:45 Czym żyje świat
19:05 Gra słów. Krzyżówka (647)
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 Sport
20:20 Ludzie i bogowie: Ostatni skok (7)
21:10 Ludzie i bogowie: Żelazny Ernst (8)
22:05 Polonia 24
22:35 Korona Gór Polski: Babia Góra
23:00 Magiczne Podhale z Sebastianem Karpielem-Bułecką (1)
23:30 Leśniczówka (463)
00:00 Midnight News
00:35 Gra słów. Krzyżówka (647)
01:00 Olá Polônia
01:20 Polacy światu: Michał Boym
01:30 Wiadomości
02:00 Pogoda
02:05 Sport
02:10 Polonia 24
02:40 Ojciec Mateusz: Dolina szczęścia (360)
03:30 Sądy, przesądy: Rozróby u Kuby
04:15 Barwy szczęścia (2679)
04:45 Sądy, przesądy: W powiększeniu: Miron Białoszewski
TVP Rozrywka
2023-01-02
05:30 Zakończenie programu
06:10 Zakochaj się w Polsce: Gdański Teatr Szekspirowski (73)
06:45 Okrasa łamie przepisy: Nogi drobiowe w kwiatach
07:15 Makłowicz w podróży: Podróż 4. Mołdawia - W drodze
07:50 Gra słów. Krzyżówka
08:20 Familiada
08:55 Va banque
09:25 Koło fortuny
10:05 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Miasto w dżungli
10:45 Postaw na milion
11:40 Gra słów. Krzyżówka
12:10 Familiada
12:40 Va banque (495)
13:15 Czterdziestolatek: Pocztówka ze Spitzbergenu, czyli oczarowanie (10/21)
14:20 Rodzinka.pl: Właściwe relacje (256)
14:50 Rodzinka.pl: Bigamista (257)
15:30 Życie to kabaret: Kabaretomaniacy (53)
16:35 Życie to kabaret: Kabaretomaniacy (54)
17:30 Gra słów. Krzyżówka (645)
17:55 Va banque (497)
18:35 Okrasa łamie przepisy: Kuchnia pachnąca ziołami
19:10 Makłowicz w podróży: Podróż 4. Mołdawia - Mołdawia winem płynąca
19:40 Postaw na milion
20:40 Postaw na milion
21:40 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Wioska Himba
22:10 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Himba - życie bez wody
22:45 Niezapomniane koncerty: Sylwester marzeń z Dwójką 2022 (1)
23:45 Niezapomniane koncerty: Sylwester marzeń z Dwójką 2022 (2)
00:40 Koło fortuny
01:20 Koło fortuny (1382)
02:05 Hity wszech czasów (3)
03:10 Życie to kabaret: Kabaretomaniacy (52)
04:15 Życie to kabaret: Kabaretomaniacy (51)
TVP Seriale
2023-01-02
05:25 Zakończenie programu
06:00 Rodzinka.pl: Powrót do szkoły (27)
06:35 Ojciec Mateusz 26: Niewinna (334)
07:30 Ojciec Mateusz 26: Nowicjusz (335)
08:30 Komisarz Alex 9: Wiadomość od morderczyni (107)
09:20 Złotopolscy: Wróżka (673)
09:55 Klan (587)
10:30 Na dobre i na złe: Zaginiony na życzenie (396)
11:35 Ranczo 8: Zbrodnia to niesłychana, pani zabija pana (98)
12:25 Rodzinka.pl: Urocze nastolatki (28)
12:55 Rodzinka.pl: Dzień Ojca (29)
13:40 Ojciec Mateusz 20: El Greco (255)
14:35 Ojciec Mateusz 20: Piłkarski pasjans (256)
15:35 Komisarz Alex 9: Mężczyzna bez pamięci (108)
16:20 Na sygnale: Szczęśliwego Nowego Roku (171)
16:55 Na sygnale: To żaden wstyd (172)
17:35 Ranczo 8: Los pogorzelca (99)
18:30 Ranczo 8: W blasku fleszy (100)
19:30 Ojciec Mateusz 20: Cytryny (257)
20:30 Ojciec Mateusz 26: Zmyłka (336)
21:30 Ranczo 8: Grecy i Bułgarzy (101)
22:25 Ranczo 8: Jedźmy, nikt nie woła (102)
23:25 Ojciec Mateusz 20: Zabójczy instynkt (258)
00:15 Na sygnale: Ponury żniwiarz (403)
00:45 Na sygnale: Podchody (404)
01:20 Echo serca (16)
02:20 Echo serca (17)
03:20 Wojenne dziewczyny 3 (31)
04:10 Klan (587)
04:50 Złotopolscy: Wróżka (673)
TVP Sport
2023-01-02
05:40 Dart: Mistrzostwa świata - Londyn 2023
06:50 Dart: Mistrzostwa świata - Londyn 2023
08:05 Piłka ręczna mężczyzn: Turniej towarzyski w Krakowie
09:55 live Tenis: Turniej United Cup w Brisbane
12:00 live Tenis: Turniej United Cup w Brisbane
14:00 Ring TVP Sport
15:00 Oko w oko z królem futbolu - wywiad z Pele
16:00 Piłka nożna: Mistrzostwa świata - Katar 2022
17:55 Tenis: Turniej United Cup w Brisbane
19:20 Tenis: Turniej United Cup w Brisbane
20:30 live Dart: Mistrzostwa świata - Londyn 2023
22:20 Sportowy wieczór
22:35 live Dart: Mistrzostwa świata - Londyn 2023
00:30 Sporty walki: Bellator MMA vs. Rizin
02:10 Boks: Gala w Los Angeles
03:15 Boks: Gala KnockOut Boxing Night 23 w Mrągowie
TVP World
2023-01-02
05:00 World News
05:20 World Talks
05:30 Eastern Europe Review
05:45 Military mind
06:00 Service of the day
06:30 Lost in translation. Ep 51
07:00 World News Flash
07:15 World Today
07:30 World News Flash
07:35 Weather
07:40 World Today
08:00 World News
08:20 Weather
08:25 Morning World Today
08:55 Weather
09:00 World News
09:15 Interview
09:30 World News Flash
09:35 World News
09:40 Interview
09:55 Weather
10:00 World News
10:15 Interview
10:30 World News Flash
10:35 World News
10:40 Interview
10:55 Weather
11:00 World News
11:15 Weather
11:20 Morning World Today
11:50 Weather
12:00 World News
12:20 Interview
12:35 World News Flash
12:45 Interview
13:00 World News
13:20 Interview
13:35 World News Flash
13:45 Interview
14:00 World News
14:20 Interview
14:35 World News Flash
14:45 Interview
15:00 World News
15:20 Interview
15:35 World News Flash
15:45 Interview
16:00 World News
16:10 Nieznana Bialorus. Nie boj sie! (napisy ENG)
17:00 World News
17:20 Interview
17:30 Weather
17:35 World News Flash
17:45 World Talks
18:00 World News
18:20 Interview
18:30 Weather
18:35 Eastern Express
19:00 World News
19:20 Pulse of Culture. Ep 165
19:30 World News Flash
19:40 Interview
19:55 Weather
20:00 Service of the day
20:25 Weather
20:30 Business Arena
20:55 Weather
21:00 World News
21:20 World Today
21:40 Weather
21:45 Military mind
21:55 Weather
22:00 World News
22:20 Eastern Express
22:35 Weather
22:40 Break the Fake
22:50 Weather
23:00 World News
23:15 Middle East Observer with Nicholas Richardson
23:30 World News Flash
23:35 Weather
23:40 Interview from Wilnius
00:00 Midnight News
00:30 World Today
00:55 Weather
01:00 World News Flash
01:15 Eastern Europe Review
01:30 World News Flash
01:40 Break the Fake
01:50 Military mind
02:00 Service of the day
02:30 Business Arena
02:50 Pulse of Culture. Ep 165
03:00 World News Flash
03:15 Middle East Observer with Nicholas Richardson
03:30 Weather
03:35 Enigma. Mamy nowiny
04:00 Midnight News
04:25 Weather
04:30 Dziennik pilota Gory{PL}