[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -2
BelSat
2022-11-11
05:00 Аб’ектыў
05:25 Студыя Белсат
06:35 Беларускі свет
07:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
08:00 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
08:40 Добраахвотнікі і бежанцы, рэпартаж
09:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
10:00 Студыя Белсат
12:55 Час гонару, серыял, 61 с.
13:40 Мумія Леніна - спецаб’ект у сэрцы Расеі, д/ф
14:35 Трэба пагаварыць
15:00 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
15:45 План: Б (ток-шоў)
16:35 Беларус беларусу
17:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
18:00 Аб’ектыў
18:25 Студыя Белсат
19:30 Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк)
19:45 Без акрэдытацыі
20:25 Служба службай (Line of Duty), дэтэктыўны серыял, 2 с-н 5 с.
21:30 Вароты Еўропы (Wrota Europy), м/ф
22:45 Вось так (інфармацыйная праграма)
23:40 Аб’ектыў
00:05 Студыя Белсат
01:10 Перапынак у вяшчанні
Canal+ Sport 1 PL
2022-11-11
05:10 Sędziowie: Sylwek (6)
06:00 Wysoki Pressing
07:00 LaLiga kroniki
07:30 NBA Action
08:00 Basket Office
09:00 Koszykówka mężczyzn: NBA
11:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
13:15 Piłka nożna: Liga hiszpańska
15:30 LaLiga kroniki
16:00 Premiera: Ligue1 Preview Show
16:30 Premiera: Magazyn skrótów LaLiga Santander
17:30 Premiera: Basket+
17:40 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:55 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:00 live Super Piątek
20:25 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:30 live Super Piątek
23:00 Ligue1 Preview Show
23:30 News+
00:00 Basket+
00:30 Magazyn skrótów LaLiga Santander
01:30 NBA Action
02:00 live Koszykówka mężczyzn: NBA
04:45 Basket+
Canal+ Sport 2 PL
2022-11-11
06:00 Damy i Asy
07:00 Liga+ Extra
08:40 Turbokozak: Tomasz Fornal
09:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:15 Sędziowie: Brylant i Liściu (5)
12:00 Basket Office
13:00 Damy i Asy
14:00 Sędziowie: Musiałek (4)
14:45 Ekstrapaka: 16. kolejka
15:50 Piłka nożna: Liga angielska
18:00 Ligue1 Preview Show
18:30 Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:45 Basket+
21:00 Koszykówka mężczyzn: NBA
23:00 Super Piątek
23:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
01:35 Super Piątek
02:10 Twardzielki: Karolina Koszewska-Łukasik (1)
02:40 Twardzielki: Sylwia Zaczkiewicz (3)
Canal+ Sport 3 PL
2022-11-11
05:00 Sędziowie: Sylwek (6)
06:00 Witaj w klubie: Miedź Legnica
06:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:30 Sędziowie: VAR (8)
09:00 Ekstrapaka: 16. kolejka
10:00 Turbokozak
10:30 Turbokozak Extra
11:00 Sędziowie: Raczek (7)
11:45 Sędziowie: Sylwek (6)
12:30 Wysoki Pressing
13:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
15:30 Liga+ Extra
17:00 Sędziowie: VAR (8)
17:40 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:55 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:00 live Super Piątek
20:25 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:30 live Super Piątek
23:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
01:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
03:00 Witaj w klubie: Korona Kielce
03:30 Sędziowie: Zostań sędzią (9)
04:00 Wysoki Pressing
Canal+ Sport 4 PL
2022-11-11
05:30 Witaj w klubie: Lech Poznań
06:00 Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
06:30 Ekstrapaka: 16. kolejka
07:30 Sędziowie: Sylwek (6)
08:30 Witaj w klubie: Miedź Legnica
09:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
11:00 Sędziowie: VAR (8)
11:30 Ekstrapaka: 16. kolejka
12:30 Turbokozak
13:00 Turbokozak Extra
13:30 Sędziowie: Raczek (7)
14:15 Sędziowie: Sylwek (6)
15:00 Wysoki Pressing
16:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:00 Liga+ Extra
19:30 Sędziowie: VAR (8)
20:10 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:25 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:30 Super Piątek
22:55 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
01:00 Super Piątek
01:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
03:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
Eleven Sports 1
2022-11-11
06:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - CA Osasuna - FC Barcelona
08:00 Piłka nożna: Serie A TIM - Inter Mediolan - Bologna FC
10:00 Piłka nożna: Liga francuska - Angers SCO - RC Lens
12:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - RCD Mallorca - Atletico Madryt
14:00 Piłka nożna: Serie A TIM - Hellas Werona - Juventus FC
16:00 LIVE! Formula 1: Grand Prix Sao Paulo - studio
16:25 LIVE! Formula 1: Grand Prix Sao Paulo - 1. sesja treningowa
17:40 LIVE! Formula 1: Grand Prix Sao Paulo - studio
18:00 GP Confidential
18:30 Ligue1
19:00 LIVE! Formula 1: Grand Prix Sao Paulo - studio
19:55 LIVE! Formula 1: Grand Prix Sao Paulo - sesja kwalifikacyjna
21:20 LIVE! Formula 1: Grand Prix Sao Paulo - studio
22:30 GP Confidential
23:00 LIVE! #ELEVENF1
23:30 Formula 1: Grand Prix Sao Paulo - 1. sesja treningowa
01:00 Formula 1: Grand Prix Sao Paulo - sesja kwalifikacyjna
03:00 GP Confidential
03:30 Piłka nożna: Ligue1
04:00 Piłka nożna: Liga francuska - Olympique Lyon - OGC Nice
Eleven Sports 2
2022-11-11
06:00 Piłka nożna: Serie A TIM - US Cremonese - AC Milan
08:00 Piłka nożna: Liga francuska - FC Lorient - Paris Saint-Germain
10:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - CA Osasuna - FC Barcelona
12:00 Piłka nożna: Serie A TIM - SSC Napoli - Empoli FC
14:00 Piłka nożna: Liga francuska - Angers SCO - RC Lens
16:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - RCD Mallorca - Atletico Madryt
18:00 Piłka nożna: Serie A TIM - Hellas Werona - Juventus FC
20:00 Ligue1
20:55 LIVE! Piłka nożna: Liga francuska - Olympique Lyon - OGC Nice
23:00 Kroniki LaLiga
23:30 Ligue1
00:00 Piłka nożna: Serie A TIM - Empoli FC - US Cremonese
02:00 Piłka nożna: Liga francuska - Olympique Lyon - OGC Nice
04:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - RCD Mallorca - Atletico Madryt
Eleven Sports 3
2022-11-11
05:00 Full Impact Serie A
05:30 La Manita
06:00 Piłka nożna: Liga francuska - Lille OSC - Stade Rennais FC
08:00 Piłka nożna: Puchar Anglii - mecz 1. rundy: South Shields FC - Forest Green Rovers FC
10:00 Piłka nożna: Serie A TIM - US Sassuolo Calcio - AS Roma
12:00 Ligue1
13:00 Piłka nożna: Puchar Anglii - mecz 1. rundy: Hereford FC - Portsmouth FC
15:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Elche CF - Girona FC
17:00 Z archiwum LaLiga
18:00 Piłka nożna: Liga francuska - Olympique Marsylia - Olympique Lyon
20:00 Z archiwum LaLiga
20:40 LIVE! Piłka nożna: Serie A TIM - Empoli FC - US Cremonese
23:00 Z archiwum LaLiga
00:00 Piłka nożna: Puchar Anglii - mecz 1. rundy: Hereford FC - Portsmouth FC
02:00 Ligue1
03:00 Piłka nożna: Liga portugalska - FC Porto - FC Pacos de Ferreira
Eleven Sports 4
2022-11-11
06:00 Piłka nożna: Liga portugalska - GD Estoril Praia - SL Benfica
08:00 Piłka nożna: Serie A TIM - ACF Fiorentina - US Salernitana 1919
10:00 Piłka nożna: Puchar Anglii - mecz 1. rundy: Bracknell Town FC - Ipswich Town FC
12:00 Piłka nożna: Liga francuska - Olympique Marsylia - Olympique Lyon
14:00 Piłka nożna: Serie A TIM - Torino FC - UC Sampdoria
16:00 Piłka nożna: Liga portugalska - FC Porto - FC Pacos de Ferreira
18:00 Piłka nożna: Serie A TIM - SS Lazio - AC Monza
20:00 Luis Suarez
20:40 LIVE! Piłka nożna: Serie A TIM - Empoli FC - US Cremonese
23:00 Paco Gento
23:30 Diego Rodriguez
00:00 Piłka nożna: Liga portugalska - Sporting CP - Vitoria SC
02:00 Piłka nożna: Puchar Anglii - mecz 1. rundy: Bracknell Town FC - Ipswich Town FC
04:00 Piłka nożna: Serie A TIM - Empoli FC - US Cremonese
Polonia 1
2022-11-11
05:25 10 Extra Mocnych (10)
06:00 Ktoś cię obserwuje (3)
06:55 Ktoś cię obserwuje (4)
07:55 Ktoś cię obserwuje (5)
08:50 Mróweczki z bajeczki (16)
09:00 Klub Winx: Wyprawa do Chmurnej Wieży (6)
09:30 Yattaman: Zwycięży najlepszy (24)
10:00 Celeste 2 (86)
10:55 Celeste 2 (87)
11:50 Celeste 2 (88)
12:45 Czas na film: Zupa Nic (12)
13:00 Telesprzedaż: 123 TVShop
13:35 Wesoły ambulans (9)
14:15 Dom po sąsiedzku (30)
15:05 Autostrada do nieba: Dotknąć księżyca (3)
16:05 Herb piratów: Odcinek 9 (9)
16:55 Nieźle kliknięci (9)
17:10 Telesprzedaż: 123 TVShop
17:40 Czas na film: Furioza (16)
18:00 Telesprzedaż: Klejnot Tv
21:00 Miasto ludzi (9)
21:30 Wojna z mafią (9)
22:35 Nieźle kliknięci bez filtra (17)
22:50 Nieźle kliknięci bez filtra (16)
23:10 Miłe rozmowy (4)
23:15 Miłe rozmowy (2)
23:25 Dolegliwości
01:30 Autostrada do nieba: Tylko pył (11)
02:30 Giganci nokautów (9)
02:55 Giganci nokautów (11)
03:25 Nieźle kliknięci bez filtra (2)
03:45 Telesprzedaż: MMC P1
03:50 Nieźle kliknięci bez filtra (16)
04:15 Miłe rozmowy (4)
04:45 Miłe rozmowy (4)
04:50 Miłe rozmowy (4)
Polsat
2022-11-11
05:25 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
08:35 Sam w domu - po raz trzeci
10:50 Jumanji
13:15 Mitchellowie kontra maszyny
15:40 Forrest Gump
18:50 Wydarzenia
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:45 Sport
19:55 Pogoda
20:00 Dywizjon 303. Historia prawdziwa
22:10 Terminator: Mroczne przeznaczenie
01:00 Poszukiwacze zaginionej Arki
03:30 Świat według Kiepskich: Magister jego mać (197)
04:20 Kabaretowa Ekstraklasa
04:40 Disco Gramy
Polsat 2
2022-11-11
05:15 SuperLudzie (11)
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Disco Gramy
07:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (104)
07:30 Ewa gotuje (367)
08:00 Trudne sprawy: Żona dla dziadka (1083)
09:00 48h. Zaginieni: Motyw (63)
10:00 Na ratunek 112: Nieprzekupny policjant (669)
10:30 Sekrety rodziny: Spadek (229)
11:30 Dlaczego ja?: 42-letnia kobieta odkrywa, że poświęcając się opiece nad chorym synkiem niemal straciła rodzinę (1104)
12:30 Nasz nowy dom (166)
13:30 Mazowsze na szlaku majora Hubala
14:00 Niepodległość
16:00 Nasz nowy dom (167)
17:00 Dlaczego ja?: Wpływowy biznesmen tuszuje coraz groźniejsze wybryki syna (1105)
18:00 48h. Zaginieni: Księgowy (64)
19:00 Gliniarze: Zlecenie (608)
20:05 Wydarzenia
21:00 Niepodległość
23:00 Siła rażenia
01:00 Kabaretowa Ekstraklasa
01:40 Interwencja
02:00 Wydarzenia
02:50 #Jesteśmy dla dzieci
03:15 Echo lasu
03:45 Strzelnica Renaty Mauer: Historia sportu strzeleckiego i przegląd broni sportowej (1)
04:45 Strzelnica Navala: Maria Andrejczyk (1)
Polsat Cafe
2022-11-11
05:00 Szpital dziecięcy (51)
06:00 Demakijaż: Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski (131)
06:30 Demakijaż: Aleksandra Kurzak z córką Maleną Alagną (132)
07:00 Demakijaż: Dorota i Paweł Delągowie (133)
07:30 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia (59)
09:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (17)
10:00 Nasz nowy dom (203)
11:00 Bogate dzieciaki bez kasy (12)
12:00 Bogate dzieciaki bez kasy (14)
13:00 Polskie żony (6)
14:00 Suknie marzeń Izabeli Janachowskiej (15)
14:30 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia (60)
16:00 Oszukane: Wielki świat / Oszust w domu (10)
17:00 Bogaty dom - biedny dom (51)
18:00 Nasz nowy dom (175)
19:00 Nasz nowy dom (176)
20:00 Zdrady: Kochanki mojego kochanka (171)
21:00 Randka z nieznajomym (50)
22:00 Gry małżeńskie (125)
23:00 Zdrady (189)
00:00 Oszukane (13)
01:00 Poprawki skalpelem (32)
02:00 Tajemnice Ameryki Południowej: Namiętność i seks
03:00 Poradnia zdrowego seksu (4)
04:00 Szpital dziecięcy (52)
Polsat Doku
2022-11-11
05:00 Mordercy (1)
05:30 Mordercy (2)
06:00 Emil, pogromca mandatów (2)
06:30 Emil, pogromca mandatów (3)
07:00 Emil, pogromca mandatów (4)
07:30 Emil, pogromca mandatów (5)
08:00 Hardkorowy lombard (155)
08:30 Hardkorowy lombard (156)
09:00 Gliniarze: Grzesznicy (238)
10:00 Gliniarze: Nienawiść (239)
11:00 Polacy za granicą: Tbilisi (1)
12:00 Polacy za granicą: Stambuł (2)
13:00 Poszukiwacze historii: Brześć Kujawski (28)
13:30 Poszukiwacze historii: Krwawy nalot w Lubodzieży (29)
14:00 Tajemnice wraków (2)
15:10 Poszukiwacze historii: Zakopany relikt linii Oderstellung (30)
15:40 Niezwykłe możliwości ludzkiego organizmu (2)
16:45 Polowanie na Hitlera (1)
17:40 Fabryki wojny (3)
18:40 Fabryki wojny (4)
19:40 Po prostu zwierzęta (3)
20:50 Po prostu zwierzęta (4)
22:00 David Attenborough i osobliwości świata przyrody (5)
22:30 David Attenborough i osobliwości świata przyrody (6)
23:00 David Attenborough i osobliwości świata przyrody: Life on Ice (7)
23:30 David Attenborough i osobliwości świata przyrody (8)
00:00 Poszukiwacze historii: Kultura pomorska (5)
00:30 Poszukiwacze historii: Chełmża (6)
01:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (109)
01:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (110)
02:00 Taaaka ryba: Majtki teściowej (112)
02:30 Taaaka ryba: Żółwik morski (113)
03:00 Tajna historia XX wieku: Największa tajemnica twierdzy Boyen (9)
03:30 Tajna historia XX wieku: Sprawa komandora Kłoczkowskiego - część 1 (10)
04:00 Łowca pedofilów: Trzy czerwone róże (74)
04:30 Łowca pedofilów: Czerwona róża / Podróż życia cz. 1 (75)
Polsat Film
2022-11-11
05:30 Na ratunek 112: Zespół Munchhausena (456)
06:00 Górale (25)
06:30 Górale (26)
07:00 Nasz nowy dom (187)
08:00 Przyjaciółki (45)
09:00 Przyjaciółki (46)
10:00 Niepodległość
12:00 Dzieciak rządzi
14:05 Ania z Zielonego Wzgórza (2-ost.)
16:10 Pod słońcem Toskanii
18:35 Bumblebee
21:00 Gwiazdorski piątek: Braveheart - Waleczne serce
00:40 Czerwona jaskółka
03:35 Ślad: Przemoc domowa (79)
04:30 Ślad: Niedostępny dowód (80)
Polsat Games
2022-11-11
05:00 E-sport: Worlds 2021 - ćwierćfinał: GEN VS C9 - mapa 3
06:00 Gliniarze
07:00 Gliniarze
08:00 Tajna historia XX wieku
08:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu
09:00 Po Lekcjach: Super Lucky’s Tale
09:30 Po Lekcjach: Super Lucky’s Tale
10:00 Giereczkowo By Day: Lara Croft and the Temple of Osiris
11:00 Dragon Ball Super
11:30 Dragon Ball Super
12:00 Dragon Ball Super
12:30 Top 20 - Umrzesz ze śmiechu
13:30 Tajna historia XX wieku
14:00 Giereczkowo By Day: Grounded
15:00 Dragon Ball Super
15:30 Dragon Ball Super
16:00 Tajna historia XX wieku
16:30 Rock w Grach
17:00 E-sport: Worlds 2021 - półfinał - DK VS T1 - mapa 1
17:50 E-sport: Worlds 2021 - półfinał - DK VS T1 - mapa 2
18:50 E-sport: Worlds 2021 - półfinał - DK VS T1 - mapa 3
19:50 E-sport: Worlds 2021 - półfinał - DK VS T1 - mapa 4
20:40 E-sport: Worlds 2021 - półfinał - DK VS T1 - mapa 5
21:45 Top 20 - Umrzesz ze śmiechu
22:45 Level 7
23:00 Berlin Calling
01:15 E-sport: Worlds 2021 - półfinał - DK VS T1 - mapa 1
02:05 E-sport: Worlds 2021 - półfinał - DK VS T1 - mapa 2
03:05 E-sport: Worlds 2021 - półfinał - DK VS T1 - mapa 3
04:05 E-sport: Worlds 2021 - półfinał - DK VS T1 - mapa 4
04:55 E-sport: Worlds 2021 - półfinał - DK VS T1 - mapa 4
Polsat Music HD
2022-11-11
05:00 Polska nocą, Telemagazyn co piątek razem z
06:00 Hitowy poranek
07:00 Hitowy poranek
08:00 Hitowy poranek
09:00 Hitowy poranek
10:00 Tylko hity
11:00 Tylko hity
12:00 Tylko hity
13:00 Tylko hity
14:00 Tylko hity
15:00 Tylko hity
16:00 Tylko hity
17:00 Tylko hity
18:00 Gorące hity
19:00 Gorące hity
20:00 Gorące hity
21:00 Gorące hity
22:00 Gorące hity
23:00 Gorące hity
00:00 Polska nocą
01:00 Polska nocą
02:00 Polska nocą
03:00 Polska nocą
04:00 Polska nocą
Polsat News
2022-11-11
05:10 Dzień na świecie
06:00 Nowy dzień
07:40 Graffiti
08:00 Nowy dzień
09:00 Msza święta w intencji Ojczyzny
10:00 Nowy dzień
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:55 Pogoda
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:55 Pogoda
13:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:55 Pogoda
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:50 Wydarzenia 15:50
16:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
17:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
17:30 Punkt widzenia
18:50 Wydarzenia 18:50
19:20 Gość «Wydarzeń»
20:00 Debata dnia
21:00 Raport
21:50 Wydarzenia wieczorne
22:30 Dzień na świecie
23:30 Obraz dnia - serwis informacyjny
00:15 Punkt widzenia
01:20 Wydarzenia wieczorne
01:55 Gość «Wydarzeń»
02:30 Debata dnia
03:15 Z klimatem i z pasją
03:40 Poszukiwacze historii
04:00 SuperLudzie
04:25 Interwencja
04:40 Wydarzenia wieczorne
Polsat News 2
2022-11-11
06:00 Z klimatem i z pasją
06:35 Wydarzenia
07:15 Debata dnia
08:15 #Jesteśmy dla dzieci
08:45 Raport. Wszystko o koronawirusie
09:35 Wydarzenia
10:15 Państwo w państwie
11:50 Dzień na świecie
12:40 Debata dnia
13:45 Państwo w państwie
15:20 #Jesteśmy dla dzieci
15:50 Gość
16:15 #Jesteśmy dla dzieci
16:45 Interwencja - taka jest Polska
17:35 Wydarzenia
17:50 Więcej
18:10 Z klimatem i z pasją
18:35 Debata dnia
19:35 Interwencja - taka jest Polska
20:20 Interwencja
20:40 Państwo w państwie
22:35 Wydarzenia
23:05 Gość
23:35 Debata dnia
00:35 Dzień na świecie
01:15 #Jesteśmy dla dzieci
01:35 Wydarzenia
02:10 Z klimatem i z pasją
02:30 #Jesteśmy dla dzieci
02:55 Wydarzenia
03:25 Z klimatem i z pasją
Polsat Play
2022-11-11
05:00 997 - Fajbusiewicz na tropie (15)
05:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (16)
06:00 Top 20 - Umrzesz ze śmiechu (43)
07:00 Wojny magazynowe (26)
07:30 Wojny magazynowe (27)
08:00 Gwiazdy lombardu (17)
08:30 Gwiazdy lombardu (18)
09:00 Chłopaki do wzięcia (307)
09:30 Chłopaki do wzięcia (308)
10:00 Nastolatki, generacja jutra 2 (11)
10:30 Kloszard story (58)
11:00 Polacy za granicą: Sajgon (71)
12:00 Kryptonim szef Polska 2: Gorąco Polecam (7)
13:00 Wojny magazynowe (28)
13:30 Wojny magazynowe (29)
14:00 Hardkorowy lombard (151)
14:30 Hardkorowy lombard (152)
15:00 Gwiazdy lombardu (19)
15:30 Gwiazdy lombardu (20)
16:00 Polacy za granicą: Neapol (28)
17:00 Więzienie (1)
17:30 Więzienie (2)
18:00 Poszukiwacze historii: Łowcy rakiet (150)
18:30 Poszukiwacze historii: Bitwa pod Drzu (151)
19:00 Poszukiwacze historii: Ruski Bród (152)
19:30 Poszukiwacze historii: Ostatni dzień wojny (153)
20:00 Na ryby bez wędki (6)
21:00 Chłopaki do wzięcia (309)
21:30 Chłopaki do wzięcia (310)
22:00 Nastolatki, generacja jutra 2 (12)
22:30 Kloszard story (59)
23:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (153)
23:30 Więzienie (22)
00:00 Więzienie (23)
00:30 Łowca pedofilów: To jest mój narzeczony cz. 1 (39)
01:00 Łowca pedofilów: To jest mój narzeczony cz. 2 (40)
01:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (6)
02:00 Kama Sutra (51)
03:00 Kama Sutra (52)
04:00 Kama Sutra (53)
Polsat Romans
2022-11-11
06:00 Gliniarze: Powrót do domu (647)
07:00 Gliniarze: Tajniacy (648)
08:00 Gliniarze: Dziczyzna (649)
09:00 Gliniarze: A miało być tak pięknie (659)
10:00 Gliniarze: Dodatkowy zarobek (660)
11:00 Gliniarze: Ojciec Chrzestny (661)
12:00 Gliniarze: K.O. (662)
13:00 Niania 3: Testament (37)
13:30 Niania: Łabędzi śpiew (38)
14:00 Niania: Miłość i prawa ręka (39)
14:30 Niania: To jest napad (40)
15:00 Świat według Kiepskich: Zmiana (535)
15:30 Świat według Kiepskich: Kto pierwszen, ten lepszen (536)
16:00 Świat według Kiepskich: Boże skrawki (537)
16:30 Świat według Kiepskich: Trudno powiedzieć (538)
17:00 Świat według Kiepskich: Paco Rabaco (539)
17:30 Świat według Kiepskich: Paź królowej (540)
18:00 48h. Zaginieni: Streamerka (71)
19:00 48h. Zaginieni: Warsztat samochodowy (72)
20:00 48h. Zaginieni: Nowy Targ (73)
21:00 48h. Zaginieni: Mroczny las (74)
22:00 48h. Zaginieni: Zakonnica (75)
23:00 Intelligence (1)
23:55 Wywiad (2)
00:50 Ślad: Szczur w szkole (33)
01:50 Ślad: Nauczycielka (34)
02:50 Na ratunek 112: Chłopak dostaje ataku epilepsji podczas striptizu transmitowanego na Facebooku/Urodzinowy kostium przyczyną tragedii (211)
03:20 Na ratunek 112: Pęknięty implant w kriokomorze/Podczas urodzin chłopiec dostaje korkiem od szampana w oko (212)
03:50 Na ratunek 112: Bandyta włamuje się do mieszkania, które wynajmował swojej dziewczynie/Surowa świąteczna ryba przyczyną zatrucia 9-letniego dziecka (213)
04:20 Na ratunek 112: Przyszły pan młody zrywa zaręczyny dzień przed ślubem/Dzieci próbują na sobie znaleziony paralizator (214)
04:50 Sekrety rodziny: Narzeczony z piekła rodem (169)
Polsat Sport
2022-11-11
06:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - Aluron CMC Warta Zawiercie - Halkbank Ankara
08:30 Boks: Polsat Boxing Promotions 7 w Lublinie - waga półciężka: Osleys Iglesias - Isaac Chilemba 27.05.2022
11:00 Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski - mecz 1/8 finału: Pogoń Siedlce - Apklan Resovia Rzeszów
13:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - VK CEZ Karlovarsko
16:00 LIVE! 7. strefa
17:30 LIVE! Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - Trefl Gdańsk - LUK Lublin
20:30 LIVE! Siatkówka kobiet: TAURON Liga - Energa MKS Kalisz - ŁKS Commercecon Łódź
23:00 LIVE! Boks: Walka o pas WBC Silver w Londynie - waga piórkowa: Nick Ball - Rafael Pedroza
00:00 LIVE! Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa czterech kontynentów - Calgary 2022
Polsat Sport Extra
2022-11-11
06:00 Boks: Polsat Boxing Promotions 9 w Częstochowie - waga ciężka: Marcin Siwy - Kamil Sokołowski 2.09.2022
08:30 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga - Maccabi Playtika Tel Awiw - Barca
11:00 Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski - mecz 1/8 finału
13:00 Boks: Gala w Szczytnie - waga superciężka: Damian Knyba - Knife Didier 4.03.2022
15:00 Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski - mecz 1/8 finału
17:00 LIVE! Łyżwiarstwo szybkie: Zawody Pucharu Świata w Stavanger
20:20 LIVE! Piłka nożna: FORTUNA 1. liga - GKS Katowice - ŁKS Łódź
23:00 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga - Panathinaikos OPAP Ateny - Cazoo Baskonia Vitoria-Gasteiz
01:30 Sporty walki: FEN
Polsat Sport Fight
2022-11-11
07:00 Boks: Gala w Nowym Jorku - waga ciężka: Adam Kownacki - Ali Demirezen 30.07.2022
09:35 Sporty walki: Babilon MMA 26 - Piotr Wawrzyniak - Tymoteusz Łopaczyk 12.11.2021
11:55 KOTV Classics
12:45 Sporty walki: UFC Fight Night: Ortega vs. Rodríguez - waga piórkowa: Brian Ortega - Yair Rodríguez 16.07.2022
13:55 Boks: Walka o pas Interim World w Carson - waga superśrednia: Sebastian Fundora - Carlos Ocampo 08.10.2022
16:25 Koloseum
17:50 Boks: Gala w Melbourne - Devin Haney - George Kambosos Junior 16.10.2022
19:00 LIVE! Sporty walki: Babilon MMA 32 - Konrad Rusiński - Łukasz Siwiec
00:00 Boks: Polsat Boxing Promotions 9 w Częstochowie - waga ciężka: Marcin Siwy - Kamil Sokołowski 02.09.2022
03:00 Sporty walki: Gala Muay Thai we Wrocławiu 24.10.2015
Polsat Sport News
2022-11-11
06:00 Strzelnica Navala
07:00 Koloseum
09:00 Tenis: Turniej Next Gen ATP Finals w Mediolanie - mecz fazy grupowej
11:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
13:30 Piłka nożna z archiwum
16:00 KOTV Classics
17:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
19:00 LIVE! Tenis: Turniej Next Gen ATP Finals w Mediolanie - mecz fazy grupowej
21:00 LIVE! Tenis: Turniej Next Gen ATP Finals w Mediolanie - mecz fazy grupowej
23:00 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Sheffield - program krótki par sportowych
00:30 Sporty walki: Babilon MMA
Polsat Sport Premium 1
2022-11-11
05:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Juventus Turyn - Ajax Amsterdam (1996), Real Madryt - Bayer 04 Leverkusen (2002)
05:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - SSC Napoli - AFC Ajax
07:00 Cafe Futbol
08:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Barcelona - Inter Mediolan
10:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: FC Barcelona - Manchester United (2009), Real Madryt - Valencia (2000)
10:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - SL Benfica - Juventus FC
12:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - podsumowanie fazy grupowej
13:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Celtic FC - Szachtar Donieck
14:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: FC Barcelona - Manchester United (2011), AS Monaco - FC Porto (2004)
15:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Juventus Turyn - Ajax Amsterdam (1996), Real Madryt - Bayer 04 Leverkusen (2002)
15:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - SSC Napoli - AFC Ajax
17:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Liverpool FC - SSC Napoli
18:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Inter Mediolan (2010), Juventus Turyn - Real Madryt (2017)
19:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - podsumowanie fazy grupowej
20:20 LIVE! Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga - Panathinaikos BC - Cazoo Baskonia Vitoria-Gasteiz
22:30 Piłka nożna z archiwum: Atletico Madryt - FC Liverpool, FC Liverpool - Atletico Madryt - sezon 2008/2009. Faza grupowa & sezon 2009/2010 - 1/2 finału LE
23:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Salzburg - Chelsea FC
00:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Valencia (2001), Ajax Amsterdam - AC Milan (1995)
01:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Olimpique Marsylia - AC Milan (1993), Juventus Turyn - FC Barcelona (2015)
01:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Paris Saint-Germain - Maccabi Hajfa FC
03:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Club Brugge KV - FC Porto
04:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Borussia Dortmund - Juventus Turyn (1997), Real Madryt - Atletico Madryt (2016)
Polsat Sport Premium 2
2022-11-11
05:00 Piłka nożna z archiwum: Ajax Amsterdam - cudowne lata 70
05:30 Cafe Futbol
07:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Borussia Dortmund (2013), AC Milan - Juventus Turyn (2003)
07:30 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 2
08:00 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów - rewanżowy mecz 4. rundy: SL Benfica - Dynamo Kijów
09:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Real Madryt CF - FC Liverpool (2018), AC Milan - FC Barcelona (1994)
10:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Chelsea (2008), Real Madryt - Atletico Madryt (2014)
10:30 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów - mecz 4. rundy: Dynamo Kijów - SL Benfica
12:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Borussia Dortmund - FC Kopenhaga
13:30 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2022 - Real Madryt CF - Eintracht Frankfurt
15:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Paris Saint-Germain - Juventus FC
16:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Chelsea FC - AC Milan
18:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: FC Barcelona - Arsenal (2006), Juventus Turyn - Real Madryt CF (13)
18:30 Piłka nożna z archiwum: Ajax Amsterdam - cudowne lata 70
19:00 LIVE! Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Sheffield - program krótki par sportowych
20:25 LIVE! Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Sheffield - program krótki solistów
22:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Juventus FC - SL Benfica
23:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Szachtar Donieck - Celtic FC
01:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Barcelona - FC Viktoria Pilzno
02:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Real Madryt CF - FC Liverpool (2018), AC Milan - FC Barcelona (1994)
03:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Borussia Dortmund (2013), AC Milan - Juventus Turyn (2003)
03:30 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów - mecz 4. rundy: Rangers FC - PSV Eindhoven
Super Polsat
2022-11-11
05:00 Na ratunek 112: Naiwna dziewczyna (365)
05:30 Świat według Kiepskich: Cztery noce z Marią (350)
06:00 Psi Patrol: Pieski ratują gejzer/Pieski ratują kucyka (13)
06:30 Psi Patrol: Pieski ratują dzień sportu/Pieski ratują robozaura (14)
07:00 Psi Patrol: Tracker dołącza do piesków (15)
07:35 Psi Patrol: Pieski i niedźwiedzie/Pieski ratują tulipany (16)
08:05 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia 5 (50)
10:00 Wydarzenia
10:30 Nasz nowy dom (114)
11:30 Chirurdzy (147)
12:30 Świat według Kiepskich: Lepsza połowa (200)
13:10 F1 H2O: Grand Prix Emilii-Romanii
13:45 Z klimatem i z pasją (91)
14:15 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia 6 (51)
15:50 Wydarzenia
16:20 Gość «Wydarzeń 24»
16:55 Nasz nowy dom (220)
17:55 Nasz nowy dom (221)
19:00 Świat według Kiepskich: W poszukiwaniu straconego czasu (545)
19:30 Świat według Kiepskich: Hotel (546)
20:00 live Sporty walki: Gala Babilon MMA 32 w Radomiu
00:00 Psychopatyczna eks
02:00 Tatuśkowie (14)
03:00 Tatuśkowie (15)
04:00 Nasz nowy dom (117)
TVP 1
2022-11-11
05:25 Podróż za jeden uśmiech
07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
08:10 Miłość i miłosierdzie
10:00 Msza święta w intencji Ojczyzny w Świątyni Opatrzności Bożej
11:10 Niepospolita
11:40 Święto Niepodległości 2022
13:40 Potop Redivivus
17:00 Teleexpress
17:20 Pogoda
17:30 Jaka to melodia?
18:30 Rolnik szuka żony 9 (8)
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 live Sport
20:20 Wojenne dziewczyny 5 (63)
21:15 Rolnik szuka żony 9 (9)
22:15 Legiony
00:40 Lotna brygada
02:40 Wrota Europy
04:10 Jaka to melodia?
04:50 Zakończenie programu
TVP 2
2022-11-11
05:15 Rodzinka.pl: Tu są dzieci!!! (139)
05:45 Zakończenie programu
06:05 Mój brat ściga dinozaury
07:55 Pytanie na śniadanie
12:00 Był sobie pies
13:45 Przepis dnia (32)
14:00 Familiada: Odcinek specjalny
14:35 Koło fortuny: Odcinek specjalny (1453)
15:15 Szansa na sukces. Opole 2021 2: Jan Pietrzak (10)
16:15 Tak to leciało! (3)
17:10 Paderewski. Człowiek czynu, sukcesu i sławy
18:00 Panorama
18:20 Va banque (494)
18:45 Zranione ptaki (163)
19:30 Barwy szczęścia (2695)
20:00 Przepis dnia (33)
20:10 Zawsze jest czas na miłość
22:00 80. Koncert jubileuszowy Leszka Długosza
22:35 Głowa rodziny
00:35 Wyścig z czasem
02:35 Wróg numer jeden
TVP ABC
2022-11-11
05:15 Domisie: Tajemniczy złodziejaszek
05:40 Domisie: Kto tam?
06:10 Miś Uszatek: Łakomczuch (47)
06:15 Miś Uszatek: Na grzyby (48)
06:30 Kasztaniaki: Skarb jaszczurki (16)
06:40 Mami Fatale: Dzikołak (30)
06:50 Wielka podróż Bolka i Lolka: Ptak śmierci (10)
07:00 Przygody Bolka i Lolka: Małpka (11)
07:15 Przyjaciele Misia i Margolci: Zarazki (10)
07:45 Tupcio Chrupcio: Nie jeżdżę na łyżwach (37)
07:50 Heidi: Ratujmy Słoneczko (12)
08:20 Super Wings: Strażnicy Świata: Bohaterowie - Strażacy (1)
08:30 Topo Gigio: Serlock Holmes (22)
08:45 Wissper: Uczulenie (46)
09:00 Wishenpoof: Wielka Magiczna Pomyłka Bianki (30)
09:30 Domisie: Domisiowe grosiki
10:00 Cześć, czy mogę Cię zjeść?: Dieta na dobry humor (32)
10:15 Rodzina Treflików: Na tropie skarbu (23)
10:25 Kuba i Śruba: Siódmy krasnoludek (10)
10:45 Świnka Peppa 6: Koniec wakacji (13)
10:50 Świnka Peppa 6: Lustra (14)
10:55 Świnka Peppa 6: Pedro spóźnia się (15)
11:05 Bolek i Lolek wśród górników: Wuj Karlik (4)
11:15 Przygody Bolka i Lolka: Sarenka (43)
11:30 Przyjaciele z podwórka: Wielki wyścig delfinów (53)
11:55 Alice i Lewis: Ech, ten pech (45)
12:05 Alice i Lewis: Dodo w podróży (46)
12:25 Peg + Kot: Problem z długą kolejką (42)
12:40 Peg + Kot: Problem ze świętami, część 1. (43)
12:55 Halo, halo!: Symbole narodowe (36)
13:00 Zagadki zwierzogromadki
13:20 Pszczółka Maja: Wędrówka pani Pachnicy (21)
13:35 Pszczółka Maja: Prawo latania (22)
13:50 Leo da Vinci: Żart (49)
14:10 Czworo i pół przyjaciela: Sprawa kurczakowej szajki (23)
14:35 Tropiciele skarbów: Tajemnicze kradzieże (3)
14:55 Clifford - wielki czerwony pies: Marsz morskich żółwi / Wiewiórkowa sytuacja (87)
15:25 Laboratorium alchemika: Wskaźniki pH. Co wykryła kapusta? (4)
15:30 Al-chemik: Barwy i smaki dźwięków (63)
15:50 Skylanders Academy: Walka o władzę (27)
16:20 Mój rycerz i ja: Rockman Henri (45)
16:30 Mój rycerz i ja: Operacja Kruszonka (46)
16:45 Tom i Lili: Dzięki, madame Ziza (45)
16:55 Tom i Lili: Pa-pa, radyjko (46)
17:00 Niespodzianka Poranka: Skarb (13)
17:15 Jonasz i jego paczka: Szkoła Jonasza (39)
17:30 Tru i Tęczowe Królestwo: Urodzinowe przyjęcie Tru (23)
18:00 Słoń Benjamin: Skarb w starym młynie (36)
18:30 Mała szkoła Helenki: Zachłanny Lenny (42)
18:50 Stacyjkowo: Bruno wie najlepiej (23)
19:00 Wieczorynka: Heidi: Koniec wiosny (13)
19:20 Wieczorynka: Super Wings: Strażnicy Świata: Panika z pielmeni (2)
19:30 Wieczorynka: Topo Gigio: Przewodnicząca szkoły (23)
19:45 Wieczorynka: Jak borsuk z lisem: Jedna drużyna (1)
19:55 Wieczorynka: Wieczór z Wiadomirkiem: Józef Piłsudski (27)
20:10 Sąsiedzi: Basen (62)
20:20 Pat i świat: Pat kontra Tytan (23)
20:30 Gormiti: Droga ognia (23)
20:45 Galactik Football: Piratsi (10)
21:20 Siódme niebo 10: Mama kupi ci pierścionek z brylantem (202)
22:10 Zakochaj się w Polsce: Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku (225)
22:35 Jak to działa?: Muzea (149)
23:05 Janka: Czysta gra (4)
23:40 Janka: Nocne czary (5)
00:15 Zakończenie programu
TVP HD
2022-11-11
05:25 Qulszoł - kulinarne potyczki
06:00 M jak miłość (1527)
06:55 Ranczo 4: Bohaterski strajk (48)
07:55 Rodzinka.pl: Święty Walenty (99)
08:25 Rodzinka.pl: Razem i osobno (100)
09:00 Ojciec Mateusz 4: Sekrety i kłamstwa (50)
09:55 Ojciec Mateusz 4: Talent (51)
10:50 Gra słów. Krzyżówka (625)
11:20 Na sygnale: Samotni (196)
11:50 Na sygnale: Próba sił (197)
12:25 Ojciec Mateusz 13: Przed ślubem (162)
13:20 Komisarz Alex 15: Śmierć gwiazdy (180)
14:15 SeriaLove Wspomnienia: Zbigniew Lesień (8)
14:30 Maryla. Tak kochałam
16:30 Galimatias, czyli kogel-mogel 2
18:20 Ojciec Mateusz 5: Urwisko (60)
19:20 Ranczo 4: Debata (49)
20:10 07 zgłoś się: Brudna sprawa (7/21)
21:25 07 zgłoś się: Dlaczego pan zabił moją mamę? (8/21)
22:35 07 zgłoś się: Rozkład jazdy (9/21)
00:00 Przygody pana Michała: Brat Jerzy (1/13)
00:40 Przygody pana Michała: Hetmański ordynans (2/13)
01:20 Przygody pana Michała: Zrękowiny pana Michała (3/13)
02:00 Przygody pana Michała: Cztery serca (4/13)
02:35 Przygody pana Michała: Mąż Basi (5/13)
03:10 Przygody pana Michała: Komendant stanicy (6/13)
03:45 Przygody pana Michała: Tajemnica Azji (7/13)
04:30 Zakochaj się w Polsce: Środa Śląska (170)
04:55 Zakończenie programu
TVP Historia
2022-11-11
07:00 Był taki dzień: 11 listopada
07:10 Stara baśń. Kiedy słońce było bogiem (1/3)
08:05 Tunka
09:05 Historia Polski: Drogi do niepodległości
10:00 Informacje kulturalne
10:20 Islandia z lotu ptaka
11:20 Japońska wyprawa Joanny Lumley (2)
12:20 Plac Pamięci Narodowej
13:25 Włóczęgi
15:00 Skarb Jagiellonów. Polskie dzieje arrasami tkane
16:10 Krzyżacy
19:10 Historia Polski: Zamek przy Eaton Place
19:50 Historia w ożywionych obrazach: Stanisław Kaczor-Batowski. «Wejście strzelców Józefa Piłsudskiego do Kielc»
20:15 Hubal
22:30 Wojna światów
00:00 Ostatnie chwile I wojny światowej
00:55 Info Wilno
01:10 Windsor. Największa miłość Elżbiety II: Lata 1952-1972: Rodzinna sielanka (3/4)
02:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii: Sezamie otwórz się
02:30 Encyklopedia II wojny światowej: Pétain
02:55 Zakończenie programu
TVP Info
2022-11-11
05:18 Agrobiznes
05:35 Powitanie - Poranek: Serwis Info
05:39 Serwis Info
05:59 Powitanie - Wstaje dzień
06:01 Serwis Info
06:16 Wstaje dzień
06:20 Pogoda Info
06:27 Wstaje dzień
06:30 Serwis Info
06:35 Wstaje dzień
06:53 Pogoda Info
07:00 Serwis Info
07:12 Jedziemy
08:00 Jedziemy dalej
08:20 Serwis Info
08:23 Minęła ósma
09:00 Serwis Info
09:11 Minęła dziewiąta
09:40 W kontrze
10:00 Serwis Info
10:22 Pogoda Info
10:29 Serwis Info
10:51 Pogoda Info
10:59 Serwis Info
11:29 Serwis Info
11:51 Pogoda Info
12:00 Info Raport
13:29 Serwis Info
13:50 Pogoda Info
13:59 Serwis Info
14:29 Serwis Info
14:49 Pogoda Info
14:59 Serwis Info
15:29 Info dzień
16:45 Info Kultura
16:50 Info dzień
17:00 Teleexpress
17:15 Teleexpress Extra
17:30 O co chodzi
18:00 Panorama
18:19 Serwis Info
18:37 O tym się mówi
19:15 Info Kultura
19:20 O tym się mówi
19:30 Wiadomości
19:58 Gość «Wiadomości»
20:13 Forum
21:00 Nie da się ukryć
21:20 Serwis Info
21:41 Pogoda Info
21:50 W tyle wizji
22:25 Serwis Info
22:30 W tyle wizji extra
23:00 INFO wieczór
23:30 W akcji
23:55 Serwis Info
00:03 Wiadomości
00:31 Gość «Wiadomości»
00:57 Pogoda Info
01:05 Forum
02:00 W tyle wizji
02:35 Serwis Info
02:40 W tyle wizji extra
03:06 Pogoda Info
03:12 O co chodzi
03:40 Roman Dmowski
04:45 Podróże z historią: Polskie cuda natury (52)
TVP Kultura
2022-11-11
05:30 Afisz kulturalny ekstra
05:45 Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2 na stream.tvp.pl
05:50 Zakończenie programu
07:00 Muzyczne poranki: Teledysk
07:10 Informacje kulturalne
07:40 Co dalej?: Wizerunek Polaka w zagranicznych filmach i mediach
08:10 Kronos: Patriotyzm
09:00 Cud nad Wisłą
10:05 Please Find - Henryk Mikołaj Górecki
11:20 Arsene Lupin (5)
12:30 Pan Wołodyjowski (1/2)
14:00 Pan Wołodyjowski (2-ost.)
15:30 Szaleńcy
17:55 Res Poloniae. O Polsce z oddali: Dalia Grimalauskaite
18:30 Niepospolita
19:05 Dla Ciebie, Polsko
20:00 Niepodległość
21:40 Jack Strong
23:55 Virtuoso (1)
00:55 Walka o głos
02:05 Gomorra 2: Fantasmi (22)
03:00 Teraz animacje!: Pomiędzy
03:05 Teraz animacje!: Oko za oko
03:30 Śmierć człowieka skorumpowanego
TVP Polonia
2022-11-11
05:30 Midnight News
06:00 Polonia 24
06:30 Zakochaj się w Polsce: Ryn (268)
07:00 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Łódka pana Makarona
07:35 Kino retro: Dziewczyna szuka miłości
09:00 Z orłem w koronie: Na obcej ziemi
10:00 Msza święta w intencji Ojczyzny w Świątyni Opatrzności Bożej
11:10 Wojna polsko-bolszewicka. Litwa 1919-1921
11:40 Święto Niepodległości 2022
13:30 M jak miłość (1674)
14:25 M jak miłość (1675)
16:00 Serce dla Polski. Karolina Kaczorowska
17:00 Teleexpress
17:25 Miasto z morza
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 Sport
20:20 11 listopada
22:05 Polonia 24
22:35 Pan Wołodyjowski (2-ost.)
00:00 Midnight News
00:30 Serce dla Polski. Karolina Kaczorowska
01:30 Wiadomości
02:00 Pogoda
02:05 Sport
02:10 Polonia 24
02:40 Sfora (7/9)
03:35 Wojna światów
TVP Rozrywka
2022-11-11
05:20 Zakończenie programu
06:05 Zakochaj się w Polsce: Trzebnica (24)
06:35 Okrasa łamie przepisy: Kuchnia warszawska
07:10 Makłowicz w podróży
07:40 Przepis dnia (13)
07:45 Gra słów. Krzyżówka (608)
08:15 Familiada
08:50 Va banque (457)
09:20 Koło fortuny (1341)
10:00 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Ale jazda! Ale Meksyk!
10:40 Postaw na milion
11:35 Gra słów. Krzyżówka (609)
12:05 Familiada
12:40 Va banque (458)
13:15 Zmiennicy: Ostatni kurs (2/15)
14:20 Rodzinka.pl: Chrzestny, chrzestna i chrześniaczek (194)
14:55 Życie to kabaret: The Best of Ani Mru-Mru
16:15 Życie to kabaret: The Best of Kabaret Moralnego Niepokoju
17:30 Gra słów. Krzyżówka (610)
17:55 Va banque (459)
18:35 Okrasa łamie przepisy: Gęsina na Świętego Marcina
19:05 Makłowicz w podróży: Sycylia - Od antyku do baroku
19:40 Kulisy dobrego humoru (15)
20:45 Postaw na milion
21:45 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Peru. Ziemniak (115)
22:20 Życie to kabaret: N jak Neo-Nówka (1)
23:25 Życie to kabaret: 10-lecie kabaretu Paranienormalni (1)
00:35 Życie to kabaret: 10-lecie kabaretu Paranienormalni (2)
01:40 Koło fortuny (1340)
02:20 Koło fortuny (1332)
03:00 Życie to kabaret: The Best of Ani Mru-Mru
04:20 Życie to kabaret: The Best of Kabaret Moralnego Niepokoju
TVP Seriale
2022-11-11
05:00 Klan (552)
05:30 Zakończenie programu
05:40 Rodzinka.pl: Fałszywiec (279)
06:15 Na sygnale: Dzidziuś (49)
06:45 Na sygnale: Sopel lodu (50)
07:25 Ojciec Mateusz 17: Fatalne spotkanie (221)
08:25 U Pana Boga za miedzą
10:20 Ranczo 5: Honor i zęby trzonowe (61)
11:20 Ranczo 5: Przymus rekreacji (62)
12:20 Nie lubię poniedziałku
14:15 Ojciec Mateusz 23: Córeczka (298)
15:15 Ojciec Mateusz 23: Oko za oko (299)
16:15 Ojciec Mateusz 23: To ja, Mateusz (300)
17:10 Poszukiwany, poszukiwana
18:50 Wyjście awaryjne
20:35 Ojciec Mateusz 23: Trudny powrót (301)
21:30 Ranczo 5: Pakt z czartem (65)
22:35 Ranczo 6: Szlifierze diamentów (66)
23:35 Ojciec Mateusz 17: Pingwin (222)
00:25 Ranczo Wilkowyje
02:15 Strażacy 2: Bohater roku (18)
03:15 Wiedźmin: Smok (4/13)
04:10 Ja to mam szczęście!
04:50 Ja to mam szczęście!
TVP Sport
2022-11-11
05:30 Sportowy wieczór
06:05 Ryszard Szurkowski - wyścig przez życie
07:15 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Wiśle
08:50 Niezwykłe historie Biało-Czerwonych: Dyskobolka Halina Konopacka
09:15 Mistrzostwa Europejskie - Monachium 2022 - polskie medale
10:30 Sport w Polsce - sto lat historii
11:30 Koszykówka mężczyzn: Eliminacje mistrzostw Europy
13:30 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa świata - Holandia i Polska 2022
14:30 Kamerą TVP Sport: Biało-czerwone tango
15:00 Kamerą TVP Sport: Meksykańska lekcja
15:35 live Piłka nożna kobiet
15:55 live Piłka nożna kobiet
18:25 live Koszykówka mężczyzn: Eliminacje mistrzostw świata
20:30 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw świata
22:30 Sportowy wieczór
23:15 Koszykówka mężczyzn: EuroBasket 2022
00:45 Boks: Walka o pas WBO World w Las Vegas
02:30 Boks: Gala KnockOut Boxing Night 25 w Zakopanem
03:30 Megafights - walki stulecia: Floyd Mayweather Jr. - Victor Ortiz (9)
TVP World
2022-11-11
05:00 World News
05:15 Weather
05:20 Eastern Express
05:40 World Talks
06:00 Service of the day
06:30 World Today
06:55 Weather
07:00 World News Flash
07:15 World Talks
07:30 World News Flash
07:40 Weather
07:43 World Talks
08:00 World News
08:20 Weather
08:25 Morning World Today
08:55 Weather
09:00 World News
09:15 Interview
09:30 World News Flash
09:35 World News
09:40 Interview
09:55 Weather
10:00 World News
10:15 Interview
10:30 World News Flash
10:35 World News
10:40 Interview
10:55 Weather
11:00 World News
11:20 Weather
11:25 Morning World Today
11:55 Weather
12:00 World News
12:20 Interview
12:35 World News Flash
12:45 Interview
13:00 World News
13:20 Interview
13:35 World News Flash
13:45 Interview
14:00 World News
14:20 Interview
14:35 World News Flash
14:45 Interview
15:00 World News
15:20 Interview
15:35 World News Flash
15:45 Interview
16:00 World News
16:20 World Talks
16:35 World News Flash
16:45 World Talks
17:00 World News
17:20 Interview
17:30 Weather
17:35 World News Flash
17:45 World Talks
18:00 World News
18:20 Interview
18:30 Weather
18:35 Eastern Express
19:00 World News
19:20 Pulse of Culture. Ep 130
19:30 World News Flash
19:40 Interview
19:55 Weather
20:00 Service of the day
20:30 Weather
20:33 Business Arena
20:55 Weather
21:00 World News
21:20 World Today
21:45 Weather
21:47 Military mind
21:55 Weather
22:00 World News
22:20 Eastern Express
22:40 Weather
22:45 Break the Fake
22:55 Weather
23:00 World News
23:15 World Talks
23:30 World News Flash
23:40 Weather
23:43 Interview from Wilnius
00:00 Midnight News
00:30 World Today
00:55 Weather
01:00 World News Flash
01:15 World Talks
01:30 World News Flash
01:40 Break the Fake
01:50 Military mind
02:00 Service of the day
02:30 Business Arena
02:50 Pulse of Culture. Ep 130
03:00 World News Flash
03:15 World Talks
03:30 World News Flash
03:40 Weather
03:42 World Talks
04:00 Midnight News
04:30 Weather
04:32 World Today