[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -1
4fun
2022-10-27
05:00 Karaoke w 4FUN.TV
06:00 Karaoke w 4FUN.TV
07:00 4FUN budzi ludzi
09:00 Ulubiona 20
11:00 Pożyczone nuty
12:00 Najwięcej muzyki na lato
13:00 Hot Pop
14:00 Chcesz? Masz!
15:00 Pora obiadowa
18:00 Hot & Fresh
20:00 Hity na czacie
21:00 Hot Pop
22:00 Najwięcej muzyki na lato
00:00 Karaoke w 4FUN.TV
03:00 Najwięcej muzyki nocą
4fun Dance
2022-10-27
05:00 Karaoke w 4FUN DANCE
06:00 Karaoke w 4FUN DANCE
08:00 Dance na dzień dobry
11:00 Top 20
13:00 Najwięcej muzyki na imprezę
14:00 Disco wizja
15:00 Najwięcej muzyki na imprezę
20:00 Top 50 Disco
23:00 Najwięcej muzyki na imprezę
00:00 Karaoke w 4FUN DANCE
03:00 Najlepsza muzyka nocą
4fun Gold
2022-10-27
05:00 Karaoke
06:00 Budzimy się z 4FUN KIDS
08:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
09:00 Migotki w 4FUN KIDS
10:00 Uczę się angielskiego z 4FUN KIDS
11:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
12:00 Dziecięce przeboje w 4FUN KIDS
13:00 Jestem gwiazdą 4FUN KIDS!
14:00 Gimnastyka dla smyka w 4FUN KIDS
15:00 Rysujemy z 4FUN KIDS
16:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
17:00 Dzieciaki rządzą w 4FUN KIDS
18:00 Urodziny w 4FUN KIDS
19:00 Kids lista
20:00 Zasypiamy z 4FUN KIDS
21:00 Pora relaksu
00:00 Karaoke
03:00 Pora relaksu
BelSat
2022-10-27
06:00 Аб’ектыў
06:25 Студыя Белсат
07:30 Шчыра кажучы
08:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
09:05 Трэба пагаварыць
09:30 Беларускі свет
10:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
11:00 Студыя Белсат
14:00 Стагоддзе Вінных (Stulecie Winnych), серыял, 20 с.
14:50 Вялікі Бастэр (The Great Buster: A Celebration), д/ф
16:30 Давайце разбірацца
16:50 Бязвіз
17:35 Эканоміка з Чалым
18:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
19:00 Аб’ектыў
19:25 Студыя Белсат
20:30 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
21:05 Эвалюцыя зла (Evolution of Evil), дак. серыял, 8 с.
22:00 І нікога не стала (And Then There Were None), міні-серыял, 1 с.
23:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
23:55 Аб’ектыў
00:20 Студыя Белсат
01:35 Перапынак у вяшчанні
Canal+ Sport 1 PL
2022-10-27
05:00 Twardzielki: Sasha Sidorenko (2)
05:30 Twardzielki: Karolina Koszewska-Łukasik (1)
06:00 Damy i Asy
07:00 Ekstrapaka: 14. kolejka
08:00 1 na 1 Extra: Carlitos
08:30 LaLiga World
09:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:10 Piłka nożna: Liga francuska
13:20 Piłka nożna: Liga hiszpańska
15:30 LaLiga World
16:00 Liga+ Extra
17:45 Premiera: Basket+
18:00 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą: Lee Dixon
18:30 Premiera: LaLiga kroniki
19:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
21:30 Premiera: NBA Action
22:00 Premiera: Basket Office
23:00 Foot truck: Franciszek Smuda
23:30 News+
00:00 Basket+
00:15 Magazyn skrótów LaLiga Santander
01:30 live Koszykówka mężczyzn: NBA
04:15 Sędziowie: Brylant i Liściu (5)
Canal+ Sport 2 PL
2022-10-27
06:00 Witaj w klubie: Lech Poznań
06:35 Piłka nożna: Liga francuska
08:45 Turbokozak
09:20 Turbokozak Extra
10:00 Ekstrapaka: 14. kolejka
11:00 Magazyn skrótów LaLiga Santander
12:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:15 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
16:25 Hola LaLiga
17:30 Wysoki Pressing
18:35 1 na 1 Extra: Carlitos
19:00 Ekstrapaka: 14. kolejka
20:00 Liga+ Extra
21:40 Sędziowie: Sylwek (6)
22:30 LaLiga kroniki
23:00 Piłka nożna: Liga francuska
01:15 News+
02:00 Twardzielki: Joanna Jędrzejczyk (7)
02:30 Twardzielki: Ewa Piątkowska (6)
Canal+ Sport 3 PL
2022-10-27
05:30 Sędziowie: VAR (8)
06:00 Ekstrapaka: 14. kolejka
07:00 Turbokozak
07:30 Turbokozak Extra
08:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
10:00 Ekstrapaka: 14. kolejka
11:00 Wysoki Pressing
12:00 Liga+ Extra
13:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
15:30 Sędziowie: Kwiatek (2)
16:15 Wysoki Pressing
17:15 Sędziowie: Raczek (7)
18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:00 Turbokozak
20:30 Turbokozak Extra
21:00 Ekstrapaka: 14. kolejka
22:00 Liga+
23:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
01:30 Liga+ Extra
03:00 Witaj w klubie: Miedź Legnica
03:30 Witaj w klubie: Jagiellonia Białystok
04:00 Ekstrapaka: 14. kolejka
Canal+ Sport 4 PL
2022-10-27
05:30 Witaj w klubie: KGHM Zagłębie Lubin
06:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:00 Sędziowie: VAR (8)
08:30 Ekstrapaka: 14. kolejka
09:30 Turbokozak
10:00 Turbokozak Extra
10:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:30 Ekstrapaka: 14. kolejka
13:30 Wysoki Pressing
14:30 Liga+ Extra
16:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:00 Sędziowie: Kwiatek (2)
18:45 Wysoki Pressing
19:45 Sędziowie: Raczek (7)
20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:30 Turbokozak
23:00 Turbokozak Extra
23:30 Ekstrapaka: 14. kolejka
00:30 Liga+
02:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
04:00 Liga+ Extra
Eleven Sports 1
2022-10-27
06:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Real Betis Balompie - Atletico Madryt
08:00 Piłka nożna: Serie A TIM - AS Roma - SSC Napoli
10:00 Piłka nożna: Liga francuska - Olympique Marsylia - RC Lens
12:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Real Madryt CF - Sevilla FC
14:00 Piłka nożna: Serie A TIM - Juventus FC - Empoli FC
16:00 Piłka nożna: Liga francuska - AC Ajaccio - Paris Saint-Germain
18:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Real Betis Balompie - Atletico Madryt
20:00 Ligue1
20:30 LaLiga Santander
21:00 GP Confidential
21:30 F1 H2O: Grand Prix Emilii-Romanii - podsumowanie
22:00 La Manita
22:25 Ligue1
23:00 LaLiga Santander
23:30 La Manita
00:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Real Madryt CF - Sevilla FC
02:00 Piłka nożna: Serie A TIM - ACF Fiorentina - Inter Mediolan
04:00 Piłka nożna: Liga francuska - AC Ajaccio - Paris Saint-Germain
Eleven Sports 2
2022-10-27
06:00 Piłka nożna: Serie A TIM - ACF Fiorentina - Inter Mediolan
08:00 Piłka nożna: Liga francuska - AC Ajaccio - Paris Saint-Germain
10:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Real Betis Balompie - Atletico Madryt
12:00 Piłka nożna: Serie A TIM - AS Roma - SSC Napoli
14:00 Piłka nożna: Liga francuska - Olympique Marsylia - RC Lens
16:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Real Madryt CF - Sevilla FC
18:00 Piłka nożna: Serie A TIM - Juventus FC - Empoli FC
20:00 Piłka nożna: Liga francuska - AC Ajaccio - Paris Saint-Germain
22:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Real Betis Balompie - Atletico Madryt
00:00 Piłka nożna: Serie A TIM - AC Milan - AC Monza
02:00 Piłka nożna: Liga francuska - Olympique Marsylia - RC Lens
04:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Real Madryt CF - Sevilla FC
Eleven Sports 3
2022-10-27
05:00 Ligue1
06:00 Piłka nożna: Liga francuska - Lille OSC - AS Monaco
08:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Real Valladolid CF - Real Sociedad
10:00 Piłka nożna: Serie A TIM - US Sassuolo Calcio - Hellas Werona
12:00 LaLiga Santander
13:00 Piłka nożna: Puchar Niemiec - mecz 2. rundy: Hannover 96 - Borussia Dortmund
15:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Girona FC - CA Osasuna
17:00 Eleven Gol
18:00 Piłka nożna: Liga francuska - Montpellier HSC - Olympique Lyon
20:00 Piłka nożna: Liga portugalska - FC Porto - SL Benfica
22:00 Piłka nożna: Serie A TIM - US Salernitana 1919 - Spezia Calcio
00:00 Piłka nożna: Liga francuska - Lille OSC - AS Monaco
02:00 LaLiga Santander
02:30 Ligue1
03:00 Piłka nożna: Puchar Niemiec - mecz 2. rundy: FC Augsburg - FC Bayern Monachium
Eleven Sports 4
2022-10-27
06:00 Piłka nożna: Puchar Niemiec - mecz 2. rundy: Hannover 96 - Borussia Dortmund
08:00 Piłka nożna: Serie A TIM - US Salernitana 1919 - Spezia Calcio
10:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Girona FC - CA Osasuna
12:00 Piłka nożna: Liga francuska - Lille OSC - AS Monaco
14:00 Piłka nożna: Serie A TIM - Udinese Calcio - Torino FC
16:00 Piłka nożna: Liga portugalska - FC Porto - SL Benfica
18:00 Piłka nożna: Serie A TIM - Atalanta BC - SS Lazio
20:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Celta Vigo - Getafe CF
22:00 Piłka nożna: Liga francuska - Montpellier HSC - Olympique Lyon
00:00 Piłka nożna: Puchar Niemiec - mecz 2. rundy: FC Augsburg - FC Bayern Monachium
02:00 Piłka nożna: LaLiga Santander - Real Valladolid CF - Real Sociedad
04:00 Piłka nożna: Serie A TIM - US Sassuolo Calcio - Hellas Werona
Polonia 1
2022-10-27
05:25 10 Extra Mocnych (3)
06:00 Anita (50)
07:00 Anita (51)
08:00 Anita (52)
09:00 Klub Winx: Upadek Magix (19)
09:30 Yattaman: Przyjaciel Tarzan (9)
10:00 Celeste 2 (75)
10:55 Celeste 2 (76)
11:55 Celeste 2 (77)
12:50 Akta Prosiaczka 2 (5)
13:30 Telesprzedaż: Aggie P1
13:45 Yattaman: Wielki złodziej (14)
14:10 Dom po sąsiedzku (19)
15:05 Autostrada do nieba: Zjazd absolwentów (103)
16:10 The First. Misja na Marsa: Dwa portrety (5)
17:10 Telesprzedaż: MMC P1
17:15 Telesprzedaż: Aggie P1
17:30 Nieźle kliknięci (6)
18:00 Telesprzedaż: Klejnot Tv
21:00 Urojenie
22:45 Uśmiechnij się (16)
22:50 Nieźle kliknięci bez filtra (22)
23:10 Miłe rozmowy (4)
23:25 Łowca trolli
01:40 Nadprzyrodzony pakt 2: Nadprzyrodzony pakt.2
03:35 Uśmiechnij się (4)
03:45 Nocny recepcjonista (3)
04:45 Miłe rozmowy (4)
04:50 Miłe rozmowy (4)
Polsat
2022-10-27
05:25 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
08:40 Malanowski i partnerzy: Umarli żyją dłużej (320)
09:10 Malanowski i partnerzy: Tajemnica męża (321)
09:40 Sekrety rodziny: Poszukiwany (277)
10:40 Dlaczego ja?: 35-letnia Marta próbuje odkryć, kto zabił jej teścia (1145)
11:40 Gliniarze: W sieci kłamstw (348)
12:50 Wydarzenia
13:20 Interwencja
13:40 Trudne sprawy: Słuchaj męża swego (1075)
14:40 Dlaczego ja?: Córka zbiera na operację (966)
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:30 Na ratunek 112: Casting (737)
17:00 Gliniarze (746)
18:00 Pierwsza miłość (3485)
18:50 Wydarzenia
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:45 Sport
19:55 Pogoda
20:05 Nasz nowy dom (273)
21:05 Przyjaciółki (239)
22:05 I że cię nie opuszczę
00:35 Królewskie święta
02:30 Perła Fidżi
04:20 Kabaretowa Ekstraklasa
04:40 Disco Gramy
Polsat 2
2022-10-27
05:15 Gliniarze (22)
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Disco Gramy
07:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (88)
07:30 Ewa gotuje (356)
08:00 Trudne sprawy: Wróżka (1072)
09:00 48h. Zaginieni: Chłopak do towarzystwa (51)
10:00 Na ratunek 112: Alzheimer (658)
10:30 Sekrety rodziny: Długi (218)
11:30 Dlaczego ja?: Młody mężczyzna zostaje wplątany w intrygę niebezpiecznej stręczycielki (1093)
12:30 Nasz nowy dom (156)
13:30 Świat według Kiepskich: Szpital przemienienia (441)
14:00 Świat według Kiepskich: Ludzie bezdomni (442)
14:30 Świat według Kiepskich: Gatunek (443)
15:00 Trudne sprawy: Magda myśli, że biznesmen zakochał się w jej córce (984)
16:00 Nasz nowy dom (157)
17:00 Dlaczego ja?: Młoda kobieta poznaje przerażającą prawdę o swoim ukochanym ojcu (1094)
18:00 48h. Zaginieni: Toksyczna miłość (52)
19:00 Gliniarze: Umowa (598)
20:05 Wydarzenia
21:00 Gliniarze: Boski gniew (599)
22:00 Dlaczego ja?: Ciężarna wpada w sidła zaburzonej kobiety chcącej ukraść jej dziecko (1118)
23:00 Świat według Kiepskich: Tajemnica Arnolda Boczka (583)
23:30 Świat według Kiepskich: Mała matura (422)
00:00 Malanowski i partnerzy: Wróg za płotem (798)
00:30 Malanowski i partnerzy: Nagie nagrania (799)
01:00 Zdrady: Bibliotekarka z przeszłością (172)
02:00 Wydarzenia
02:45 #Jesteśmy dla dzieci
03:15 Echo lasu
03:45 SuperLudzie: Mariusz Kędzierski, Sylwia Gajewska (7)
04:45 SuperLudzie: Robert Zarzecki, Tomasz Karcz (8)
Polsat Cafe
2022-10-27
05:00 Szpital dziecięcy (22)
06:00 Demakijaż: Małgorzata Foremniak (23)
06:30 Demakijaż: Grażyna Szapołowska (24)
07:00 Demakijaż: Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki (101)
07:30 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia (38)
09:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (5)
10:00 Nasz nowy dom (192)
11:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (71)
12:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (72)
13:00 Randka z nieznajomym (47)
14:00 Śluby gwiazd: Małgorzata Socha (5)
14:30 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia (39)
16:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (6)
17:00 Bogaty dom - biedny dom (40)
18:00 Nasz nowy dom (153)
19:00 Nasz nowy dom (154)
20:00 Zdrady: Mistyfikacja (156)
21:00 10 lat młodsza w 10 dni (4)
22:00 Gry małżeńskie (115)
23:00 Zdrady (174)
00:00 Oszukane (50)
01:00 Operacje plastyczne - powikłania (1)
02:00 Nowy wygląd, nowa ja (10)
03:00 One Night with Adele
Polsat Doku
2022-10-27
05:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (23)
05:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (24)
06:00 Emil, pogromca mandatów (22)
06:30 Emil, pogromca mandatów (23)
07:00 Emil, pogromca mandatów (24)
07:30 Emil, pogromca mandatów (25)
08:00 Hardkorowy lombard (133)
08:30 Hardkorowy lombard (134)
09:00 Gliniarze: Nie po drodze (216)
10:00 Gliniarze: Wołanie o pomoc (217)
11:00 Polacy w świecie: Sztokholm (7)
11:30 Polacy w świecie: Berlin (8)
12:00 Polacy w świecie: Amsterdam 2 (9)
12:30 Polacy w świecie: Wilno (10)
13:00 Poszukiwacze historii: Kultura pomorska (5)
13:30 Poszukiwacze historii: Chełmża (6)
14:00 Fabryki wojny (8)
15:00 Najdzielniejsi wojownicy w historii (1)
16:10 Największe samoloty świata 2 (2)
17:10 Niezwykłe pociągi (4)
18:10 Stalowe potwory (3)
19:15 Stalowe potwory (4)
20:20 Największe wynalazki starożytności (7)
21:10 Największe wynalazki starożytności (8)
22:00 Niesamowite wynalazki starożytności (7)
23:00 Olimpia. Narodziny igrzysk
00:10 Poszukiwacze historii: Bitwa pod Lemitami (120)
00:35 Poszukiwacze historii: Tajemnica lasu Gołys (121)
01:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (83)
01:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (84)
02:00 Taaaka ryba: Morskie wynalazki (84)
02:30 Taaaka ryba: Łosoś królewski (85)
03:00 Tajna historia XX wieku: Broń XX wieku (59)
03:30 Tajna historia XX wieku: Tajna misja starego czołgu (60)
04:00 Łowca pedofilów: Młody (44)
04:30 Łowca pedofilów: Strażak Sam (45)
Polsat Film
2022-10-27
05:00 Na ratunek 112: Żona wyrzuca męża na bruk,mężczyzna pada ofiarą mrozów (441)
05:30 Na ratunek 112: Leśniczówka (442)
06:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (68)
06:30 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (69)
07:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (70)
07:30 Nasz nowy dom (176)
08:30 Przyjaciółki (25)
09:30 Przyjaciółki (26)
10:30 Świat według Kiepskich: Redaktor naczelny (166)
11:00 Świat według Kiepskich: IQ (167)
11:30 Świat według Kiepskich: Telewidz (71)
12:00 Świat według Kiepskich: Titanic (72)
12:30 Świat według Kiepskich: Zły Boczek (82)
13:00 Trolle
14:55 Wielkie zimno
16:45 Ghost Rider 2
18:45 Na zawsze moja dziewczyna
21:00 Romantyczny czwartek: Titanic (1/2)
01:00 Salt
03:05 Ślad: Życie wieczne (69)
04:05 Ślad: Nadgryziona reszka (70)
Polsat Games
2022-10-27
06:00 Gliniarze
07:00 Gliniarze
08:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu
08:30 Tajna historia XX wieku
09:00 Po Lekcjach: Unravel 2
09:30 Po Lekcjach: Super Lucky’s Tale
10:00 Giereczkowo By Day: Horizon Zero Dawn
11:00 Dragon Ball Super
11:30 Dragon Ball Super
12:00 Dragon Ball Super
12:30 Top 20 - Umrzesz ze śmiechu
13:30 Tajna historia XX wieku
14:00 Giereczkowo By Day: TRINE 4
15:00 Dragon Ball Super
15:30 Dragon Ball Super
16:00 Gramy bez prądu
16:25 Level 7
16:40 E-sport: Ultraliga Super Puchar 2022
23:00 Teksańska masakra piłą mechaniczną: Następne pokolenie
01:00 E-sport: Ultraliga Puchar Polski 2022
Polsat Music HD
2022-10-27
05:00 Polska nocą, Telemagazyn co piątek razem z
06:00 Hitowy poranek
07:00 Hitowy poranek
08:00 Hitowy poranek
09:00 Hitowy poranek
10:00 Tylko hity
11:00 Tylko hity
12:00 Tylko hity
13:00 Tylko hity
14:00 Tylko hity
15:00 Tylko hity
16:00 Tylko hity
17:00 Tylko hity
18:00 Gorące hity
19:00 Gorące hity
20:00 Gorące hity
21:00 Gorące hity
22:00 Gorące hity
23:00 Gorące hity
00:00 Polska nocą
01:00 Polska nocą
02:00 Polska nocą
03:00 Polska nocą
04:00 Polska nocą
Polsat News
2022-10-27
05:10 Dzień na świecie
06:00 Nowy dzień
07:40 Graffiti
08:00 Nowy dzień
10:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:55 Pogoda
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:55 Pogoda
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:45 Pogoda
12:50 Wydarzenia 12:50
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:55 Pogoda
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:50 Wydarzenia 15:50
16:10 Więcej «Wydarzeń»
16:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
17:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
17:30 Punkt widzenia
18:50 Wydarzenia 18:50
19:20 Gość «Wydarzeń»
20:00 Debata dnia
21:00 Raport
21:50 Wydarzenia wieczorne
22:30 Dzień na świecie
23:30 Obraz dnia - serwis informacyjny
00:15 Punkt widzenia
01:20 Wydarzenia wieczorne
01:55 Gość «Wydarzeń»
02:30 Debata dnia
03:15 Drwale i inne opowieści Bieszczadu
03:40 SuperLudzie
04:00 Łowca pedofilów
04:25 Interwencja
04:40 Wydarzenia wieczorne
Polsat News 2
2022-10-27
06:00 #Jesteśmy dla dzieci
06:35 Wydarzenia
07:15 Debata dnia
08:15 Z klimatem i z pasją
08:45 Raport. Wszystko o koronawirusie
09:35 Wydarzenia
10:15 Państwo w państwie
11:50 Dzień na świecie
12:40 Debata dnia
13:45 Państwo w państwie
15:20 Z klimatem i z pasją
15:50 Gość
16:15 #Jesteśmy dla dzieci
16:45 Interwencja - taka jest Polska
17:35 Wydarzenia
17:50 Więcej
18:10 #Jesteśmy dla dzieci
18:35 Debata dnia
19:35 Interwencja - taka jest Polska
20:20 Interwencja
20:40 Państwo w państwie
22:35 Wydarzenia
23:05 Gość
23:35 Debata dnia
00:35 Dzień na świecie
01:15 #Jesteśmy dla dzieci
01:35 Wydarzenia
02:10 Z klimatem i z pasją
02:30 #Jesteśmy dla dzieci
02:55 Wydarzenia
03:25 Z klimatem i z pasją
Polsat Play
2022-10-27
05:00 Łowca pedofilów (11)
05:30 Łowca pedofilów (12)
06:00 Top 20 - Umrzesz ze śmiechu (32)
07:00 Wojny magazynowe (4)
07:30 Wojny magazynowe (5)
08:00 Gwiazdy lombardu (9)
08:30 Gwiazdy lombardu (10)
09:00 Górale (142)
09:30 Górale (143)
10:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (93)
10:30 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (94)
11:00 Handlarze historią - nowe rozdanie (3)
12:00 Handlarze historią - nowe rozdanie (4)
13:00 Wojny magazynowe (6)
13:30 Wojny magazynowe (7)
14:00 Hardkorowy lombard (129)
14:30 Hardkorowy lombard (130)
15:00 Gwiazdy lombardu (11)
15:30 Gwiazdy lombardu (12)
16:00 Polacy za granicą: Zanzibar (17)
17:00 Więzienie (76)
17:30 Więzienie (77)
18:00 Poszukiwacze historii: Bitwa wyrska (108)
18:30 Poszukiwacze historii: Tajna kwatera Luftwafe (109)
19:00 Poszukiwacze historii: Legenda bagna w Lipnie (110)
19:30 Poszukiwacze historii: Bitwa pod Poniecem (111)
20:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (92)
20:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (93)
21:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (94)
21:30 Górale (144)
22:00 Górale (145)
22:30 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (95)
23:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (96)
23:30 Więzienie (89)
00:00 Więzienie (90)
00:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (48)
01:00 997 - Fajbusiewicz na tropie (49)
01:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (50)
02:00 Kama Sutra (5)
03:00 Kama Sutra (6)
04:00 Kama Sutra (7)
Polsat Romans
2022-10-27
05:00 Sekrety rodziny: Tatuś (153)
06:00 Gliniarze: Jestem zabójcą (602)
07:00 Gliniarze: Pocałunek śmierci (603)
08:00 Gliniarze: Prywatne śledztwo (604)
09:00 48h. Zaginieni: Dziewczynka z sąsiedztwa (34)
10:00 48h. Zaginieni: Alzheimer (36)
11:00 48h. Zaginieni: Laboratorium (37)
12:00 48h. Zaginieni: Spisek (38)
13:00 Niania: Wymarzona Wigilia (15)
13:30 Niania: Nie będę Julią (16)
14:00 Niania: Wymarzone wakacje (17)
14:30 Niania: Przerwijcie ślub, ja wysiadam (18)
15:00 Świat według Kiepskich: Żegnaj Laleczko (461)
15:30 Świat według Kiepskich: Dom zły (462)
16:00 Świat według Kiepskich: Klituś Bajduś (463)
16:30 Świat według Kiepskich: Piszczyk (464)
17:00 Świat według Kiepskich: Paradoks (465)
17:30 Świat według Kiepskich: Bliżej człowieka (466)
18:00 Gęsia skórka
20:10 12 rund
22:35 Siła rażenia
00:35 Ślad: Ostatni raz (108)
01:35 Ślad: Faraon (109)
02:30 Ślad: Szaleństwo (110)
03:30 Na ratunek 112: Zdesperowany petent oblewa kwasem solnym urzędnika/ Gamerka traci przytomność w czasie streamingu na żywo, a jej fani wzywają pomoc (182)
04:00 Na ratunek 112: Grupa przyjaciół ulega wypadkowi podczas wyjazdu nad morze (183)
04:30 Na ratunek 112: Fałszywy kurier napada na zamożnego managera / Wnuczka ratuje babcię, która zatruła się narkotykami opiekunki (184)
Polsat Sport
2022-10-27
05:00 Boks: Polsat Boxing Promotions 7 w Lublinie - waga półciężka: Osleys Iglesias - Isaac Chilemba 27.05.2022
06:00 Siatkówka mężczyzn: AL-KO Superpuchar Polski - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel
08:30 Boks: Gala Polsat Boxing Promotions 5 we Wrocławiu - waga junior ciężka: Nikodem Jeżewski - Artur Mann 19.02.2022
10:00 Siatkówka mężczyzn: Puchar CEV - PGE Skra Bełchatów - Dynamo Apeldoorn
12:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - Trefl Gdańsk - Cerrad Enea Czarni Radom
14:00 LIVE! Tenis: Turniej ATP w Wiedniu - mecz 2. rundy gry pojedynczej
16:00 LIVE! Tenis: Turniej ATP w Wiedniu - mecz 2. rundy gry pojedynczej
17:30 LIVE! Siatkówka kobiet: TAURON Liga - IŁ Capital Legionovia Legionowo - Grupa Azoty Chemik Police
20:30 LIVE! Siatkówka mężczyzn: TAURON 1. liga - Chemeko-System Gwardia Wrocław - Polski Cukier Avia Świdnik
23:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
01:00 Boks: Polsat Boxing Promotions 8 w Toruniu - waga superśrednia: Ihosvany Garcia - Ryno Liebenberg 25.06.2022
Polsat Sport Extra
2022-10-27
06:00 Boks: Gala Polsat Boxing Promotions w Toruniu - waga półciężka: Ihosvany Garcia - Przemysław Gorgoń 21.11.2021
08:30 Piłka nożna z archiwum
11:00 Piłka nożna: Liga włoska - AC Milan - AC Monza
13:00 Boks: Babilon Fight Night - waga junior półśrednia: Jan Lodzik - Agustin Ezequias Gerbaldo Kucharski 09.04.2021
15:00 Piłka nożna z archiwum
17:20 LIVE! Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga - Enea Zastal BC Zielona Góra - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
19:30 LIVE! Tenis: Turniej ATP w Wiedniu - mecz 2. rundy gry pojedynczej
21:00 LIVE! Tenis: Turniej ATP w Bazylei - mecz 2. rundy gry pojedynczej
23:00 Piłka nożna z archiwum
01:00 Sporty walki: FEN 27 - waga lekka: Mateusz Rębecki - Magomed Magomedov 18.01.2020
Polsat Sport Fight
2022-10-27
07:00 Boks: Gala Babilon Boxing Show w Jaworznie - waga półśrednia: Łukasz Stanioch - Ryan Ford 29.10.2021
09:50 Sporty walki: Babilon MMA 20 - Dawid Śmiełowski - Krzysztof Gutowski 26.03.2021
11:50 Boks: Z archiwum ESPN - Muhammad Ali - Ron Lyle 16.05.1975
12:40 Atleci
13:05 Boks: Walka o pas WBO International w Las Vegas - waga superlekka: Teofimo Lopez - Pedro Campa 13.08.2022
13:50 Sporty walki: FEN 39 - Kacper Formela - Nicolae Hantea 12.03.2022
15:25 Boks: Walka o pas WBC Interim World - waga średnia: David Benavidez - David Lemieux 21.05.2022
17:35 Boks: Z archiwum ESPN - Mike Tyson - Jesse Ferguson 16.02.1986
18:00 LIVE! Sporty walki: Babilon MMA 31 - ważenie przed walką: Adrian Błeszyński - Dagomir Zimmer
18:30 Sporty walki: Babilon MMA 27 - Łukasz Sudolski - Michał Pasternak 28.01.2022
20:15 Boks: Gala w Manchesterze - waga ciężka: Joe Joyce - Joseph Parker 24.09.2022
22:00 Sporty walki: UFC Fight Night: Tsarukyan vs. Gamrot - waga lekka: Arman Tsarukyan - Mateusz Gamrot 25.06.2022
00:45 Sporty walki: KSW 55 - Scott Askham - Mamed Khalidov 10.10.2020
03:15 Boks: Walka eliminacyjna do tytułu mistrza świata federacji WBO w Toruniu - waga junior ciężka: Krzysztof Głowacki - Nuri Seferi 31.01.2015
04:20 Sporty walki: Cage Warriors 113 w Manchesterze - Bartosz Fabiński - Darren Stewart 20.03.2020
Polsat Sport News
2022-10-27
06:00 Strzelnica Navala
07:00 Tenis: Turniej ATP w Wiedniu - mecz 1. rundy gry pojedynczej
09:00 Piłka nożna z archiwum
11:00 Piłka nożna z archiwum
13:00 Piłka nożna z archiwum
15:00 Boks
17:30 LIVE! Tenis: Turniej ATP w Wiedniu - mecz 2. rundy gry pojedynczej
19:30 F1 H2O: Grand Prix Emilii-Romanii - podsumowanie
20:15 LIVE! Koloseum
22:00 Piłka nożna z archiwum
00:00 Piłka nożna z archiwum
02:00 Sporty walki: Babilon MMA 24 - Piotr Niedzielski - Ivan Vulchin 11.09.2021
04:00 Cafe Futbol
Polsat Sport Premium 1
2022-10-27
06:00 Magazyn Ligi Mistrzów
06:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - skróty
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - SL Benfica - Juventus FC
09:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Club Brugge KV - FC Porto
11:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - studio
13:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Barcelona - FC Bayern Monachium
15:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - studio
16:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - skróty
17:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Inter Mediolan - FC Viktoria Pilzno
19:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - SSC Napoli - Glasgow FC
20:45 LIVE! Piłka nożna: Liga Mistrzów - magazyn
23:15 Piłka nożna: Liga Mistrzów - skróty
23:45 Piłka nożna: Liga Mistrzów - FC Salzburg - Chelsea FC
01:30 Piłka nożna: Liga Narodów - Holandia - Polska
03:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Club Brugge KV - FC Porto
Polsat Sport Premium 2
2022-10-27
05:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - studio
06:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Olimpique Marsylia - AC Milan (1993), Juventus Turyn - FC Barcelona (2015)
06:30 Piłka nożna z archiwum: Polacy w finałach Pucharu Europy
07:00 Cafe Futbol
08:30 Magazyn Ligi Mistrzów
09:00 Piłka nożna: Liga Narodów
11:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - RB Lipsk - Real Madryt CF
13:00 Piłka nożna: Liga Narodów - Bośnia i Hercegowina - Polska 07.09.2020
15:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - GNK Dinamo Zagrzeb - AC Milan
17:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Atletico Madryt - Bayer 04 Leverkusen
19:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Paris Saint-Germain - Maccabi Hajfa FC
21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Eintracht Frankfurt - Olympique Marsylia
23:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Celtic FC - Szachtar Donieck
01:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Tottenham Hotspur FC - Sporting CP
03:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - Eintracht Frankfurt - Olympique Marsylia
Stars.TV
2022-10-27
07:00 Best 00’s
08:00 Best Hits
09:00 Best 80’s
11:00 Best 90’s
12:00 Best Ballads
13:00 Best Hits
14:00 Best 80’s
15:00 Best 90’s
16:00 Best 70’s
17:00 Best 80’s
18:00 Best 90’s
19:00 Best Hits
20:00 Best 70’s
21:00 Best 80’s
23:00 Best Rock
00:00 Best Hits
01:00 Best Polish
Super Polsat
2022-10-27
05:00 Na ratunek 112: Mężczyzna otrzymuje telefon z wiadomością o wypadku żony i córki. Dostaje zawału serca / Nastolatki robią sobie tipsy żelowe i wywołują pożar (350)
05:30 Świat według Kiepskich: Wielki konstruktjor (335)
06:00 SuperLudzie (37)
06:30 Psi Patrol 2 (17)
07:00 Psi Patrol 2 (18)
07:30 Psi Patrol 2 (20)
08:00 Psi Patrol 2 (21)
08:30 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia 4 (39)
10:00 Wydarzenia
10:30 Nasz nowy dom (87)
11:30 Chirurdzy (136)
12:30 Świat według Kiepskich: Okazja (448)
13:00 Świat według Kiepskich: Brutal (449)
13:30 Świat według Kiepskich: Urodzeni mordercy (450)
14:00 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia 4 (40)
15:50 Wydarzenia
16:10 Więcej «Wydarzeń»
16:20 Gość «Wydarzeń 24»
16:55 Nasz nowy dom (198)
17:55 Nasz nowy dom (199)
19:00 Świat według Kiepskich: Zmiana czasu (520)
19:30 Świat według Kiepskich: Dusseldorf (521)
20:00 Święty (257)
20:40 Pod obserwacją
22:40 W pogoni za szczęściem
01:00 Polacy za granicą: Edynburg (4)
02:00 Tatuśkowie (73)
03:00 Tatuśkowie (74)
04:00 Nasz nowy dom (188)
TVP 1
2022-10-27
05:15 Przysięga (746)
06:05 Wspaniałe stulecie (132)
07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
07:30 Pełnia wiary
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans polityczny
08:40 Ranczo 6: Dzieci rewolucji (71)
09:35 Komisarz Alex 6: Mężczyzna, który patrzy (72)
10:35 Ojciec Mateusz 25: Zadra (326)
11:25 Kasta: Ślepa miłość
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:30 Agropogoda
12:35 To się opłaca
12:50 Natura w Jedynce: Odludne tereny Australii (3-ost.)
14:00 Wspaniałe stulecie (133)
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:15 Alarm!
15:35 Gra słów. Krzyżówka (623)
16:05 Przysięga (747)
17:00 Teleexpress
17:15 Jaka to melodia?
17:55 Klan (4048)
18:20 Kasta: Zamach
18:55 Jeden z dziesięciu
19:25 live Sport
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 Gala French Touch - święto kultury francuskiej (1)
21:10 Gala French Touch - święto kultury francuskiej (2)
22:05 Sprawa dla reportera
23:05 Magazyn śledczy Anity Gargas (248)
23:40 Magazyn kryminalny 997
00:35 Magazyn Ekspresu Reporterów
01:40 Tanie dranie - Moroz i Kłopotowski komentują świat
02:20 Londyńczycy (9/13)
03:15 Ocaleni
04:15 Magazyn śledczy Anity Gargas (248)
04:45 Zakończenie programu
04:50 Klan (4048)
TVP 2
2022-10-27
05:30 M jak miłość (1645)
06:20 Smaki świata - po bałkańsku (43)
06:55 Rodzinka.pl: Zakaz palenia (195)
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 Pytanie na śniadanie
10:35 Panorama
10:45 Pytanie na śniadanie
11:15 Rodzinka.pl: Dzieci nas wyprzedzają (116)
11:50 Barwy szczęścia (2685)
12:30 Koło fortuny (1354)
13:15 Zranione ptaki (151)
14:05 Va banque (477)
14:35 Na sygnale: Patrz, komu ufasz (286)
15:10 Wydział kryminalny Kitzbühel: Wybawienie (78)
15:50 Przepis dnia (28)
16:00 Koło fortuny (1355)
16:35 Familiada
17:15 Zakazany owoc (87)
18:00 Panorama
18:20 Va banque (478)
18:45 Zranione ptaki (152)
19:30 Barwy szczęścia (2685)
20:00 Przepis dnia (29)
20:10 Barwy szczęścia (2686)
20:40 Kulisy serialu «Ojciec Mateusz» (32)
20:55 Ojciec Mateusz 28: Weekend z duchami (362)
21:55 Miłość i medycyna 4 (24)
22:55 Stanley H (4-ost.)
00:10 Fałszerz
01:55 Tajemnice Manhattanu
04:00 Gomorra 3 (33)
04:45 Zakończenie programu
TVP ABC
2022-10-27
05:15 Domisie: Jabłka samo zdrowie! (394)
05:40 Domisie: Ptasia misja (395)
06:05 Miś Uszatek: Wycieczka
06:15 Miś Uszatek: Kołysanka (18)
06:30 Kasztaniaki: Skąd się biorą motyle? (1)
06:35 Mami Fatale: Laboratorium smaku (15)
06:45 Przygody Bolka i Lolka: Wycieczka z robotem (60)
06:55 Olimpiada Bolka i Lolka: Siatkówka (9)
07:15 Przyjaciele Misia i Margolci: Skarb (23)
07:45 Tupcio Chrupcio: W poszukiwaniu Teddy’ego (22)
07:50 Bob Budowniczy 21: Wpadki koparki (65)
08:05 Bob Budowniczy 21: Poniesiony przez prąd (66)
08:20 Super Wings: Super Lotki: Jak powstaje śnieg? (26)
08:30 Topo Gigio: Agent Gigio (7)
08:45 Wissper: Mała mysia tajemnica (31)
09:00 Wishenpoof: Wycieczka do muzeum (15)
09:30 Domisie: Wielka paczka (396)
10:00 Zwierzaki Czytaki: Phy! Phy! (117)
10:20 Rodzina Treflików: Domek w domku (8)
10:30 Przygody Myszki: Myszka i samochód (8)
10:45 Świnka Peppa 5: Mały pociąg dziadka świnki (20)
10:50 Świnka Peppa 5: Konkurs ulubieńców (21)
10:55 Świnka Peppa 5: Pajęcza sieć (22)
11:05 Zabawy Bolka i Lolka: Gokarty (1)
11:15 Przygody Bolka i Lolka: Wielki mecz (28)
11:30 Przyjaciele z podwórka: Ważna wiadomość (38)
11:50 Alice i Lewis: Dwie Alice (15)
12:05 Alice i Lewis: Mikrogość (16)
12:20 Peg + Kot: Problem z tulipanami (12)
12:35 Peg + Kot: Problem z centrum handlowym (13)
12:55 Halo, halo!: Dlaczego właśnie ja? (13)
13:00 Cześć, czy mogę Cię zjeść?: Grzyby (34)
13:20 Pszczółka Maja: Wróżka (121)
13:30 Pszczółka Maja: Gucio w zupie (122)
13:50 Leo da Vinci: Ambasador (34)
14:10 Czworo i pół przyjaciela: Dziwna sprawa woźnego Daniela (8)
14:35 Ptyś i Bill 2: Przyjaciel Karoliny (92)
14:50 Clifford - wielki czerwony pies: Odwołana wizyta / Strażak Tucker (72)
15:20 Mrówki górą! Sekretne życie roślin: Domek dla owadów (6)
15:30 Al-chemik: Presja (52)
15:50 Skylanders Academy: Niełatwo być drużyną (12)
16:15 Mój rycerz i ja: Pułapka (15)
16:30 Mój rycerz i ja: Niespodziewany gość (16)
16:45 Tom i Lili: Na miłość pieską (15)
16:50 Tom i Lili: Słodki szyfr (16)
17:00 Auta na start: Ostateczny wyścig - część 2 (52)
17:15 Jonasz i jego paczka: Olimpek idzie do szkoły (26)
17:30 Tru i Tęczowe Królestwo: Kitinati (8)
18:00 Słoń Benjamin: Złote jajko (21)
18:30 Mała szkoła Helenki: Skup się, żabusiu! (27)
18:50 Stacyjkowo: Kąpiel Wilsona (8)
19:00 Wieczorynka: Bob Budowniczy 21: Odrzutowa koparka (67)
19:10 Wieczorynka: Bob Budowniczy 21: Duży ładunek (68)
19:20 Wieczorynka: Super Wings: Super Lotki: Sto lat, rybki (27)
19:35 Wieczorynka: Topo Gigio: Przyciągający Gigio (8)
19:45 Wieczorynka: Henrietta: Henrietta i traktor (24)
19:50 Wieczorynka: Henrietta: Henrietta nocuje poza domem (25)
20:00 Wieczorynka: Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom: Bajki do poduszki. Kura i kolorowe jajko
20:15 Sąsiedzi: Schody (86)
20:25 Pat i świat: Czapuś na wolności (8)
20:30 Gormiti: Naprzód hiperbestie (8)
20:50 Głębia: Fala Fioletowej Zagłady (47)
21:15 Siódme niebo 9: Wdzięczność (187)
22:00 Podróże Małej i Dużej 2: Chorwacja (1)
22:30 Jak to działa?: Cukrzyca i glukometr (125)
23:05 Tajemnica Sagali: Mały czarodziej (1/14)
23:35 Tajemnica Sagali: Magiczny kamień (2/14)
00:05 Zakończenie programu
TVP HD
2022-10-27
05:20 Zakończenie programu
05:25 Zakochaj się w Polsce: Dolina Biebrzy (104)
06:00 M jak miłość (1516)
06:55 Ranczo 3: Zrozumieć kobietę (37)
07:55 Rodzinka.pl: Święta (77)
08:25 Rodzinka.pl: Kara (78)
08:55 Ojciec Mateusz 2: Łzy Ewy (26)
09:50 Ojciec Mateusz 2: Spowiedź (27)
10:50 Gra słów. Krzyżówka (614)
11:20 Na sygnale: Quad (174)
11:50 Na sygnale: Terrorysta (175)
12:25 Ojciec Mateusz 12: Zakochany Marczak (151)
13:20 Komisarz Alex 14: Zakład (169)
14:15 Ranczo 3: Szok poporodowy (40)
15:15 Ranczo 4: Sztormy emocjonalne (41)
16:15 Szansa na sukces. Opole 2023: Stanisława Celińska (4)
17:20 Ojciec Mateusz 28: Weekend z duchami (362)
18:20 Ojciec Mateusz 4: Lot (49)
19:20 Ranczo 3: Złoty deszcz (38)
20:10 Rodzinka.pl: Pytania egzystencjalne (81)
20:45 Rodzinka.pl: Idzie lato (82)
21:25 Postaw na milion
22:25 Tak to leciało! (8)
23:20 Detektyw Murdoch 3: Krew w cyrku (7)
00:20 Detektyw Murdoch 3: Przyszłe niedoskonałości (8)
01:20 Twardziele
03:05 Rolnik szuka żony 9 (4)
04:05 Zakochaj się w Polsce: Świnoujście (103)
TVP Historia
2022-10-27
07:00 Był taki dzień: 27 października
07:10 Czas honoru: W pułapce (41)
08:00 W kotle historii: Zwycięstwo na Zatoce Świeżej. Kuchnia krzyżackiego Królewca
08:35 Historia Polski: Śpij, kolego
09:30 Informacje kulturalne
09:50 Sensacje XX wieku: 24 godziny Igora Guzenko
10:40 Flesz historii - ekstra (51)
10:45 Autoportret za mgłą. Olga Boznańska
11:40 W PRL-u: Atrakcyjny telewizor
12:15 Doktor Murek (7)
13:35 Tajemnice, zamki i podziemia: Zagadka plebanii św. Macieja
14:10 Planety: Saturn (4/5)
15:10 Pola wielkich bitew: Linia Hindenburga (2-ost.)
16:10 Kłamstwa i mity Polski Ludowej: Stan wojenny - mniejsze zło?
16:20 Kłamstwa i mity Polski Ludowej: Kłamstwo katyńskie
16:35 Alfabet Andrzeja Dobosza: Poeci: Stanisław Jerzy Lec, Zbigniew Herbert
16:55 Czas honoru: Kim pani jest? (42)
17:50 Historia mediów: Funt informacji
18:15 Archiwum zimnej wojny: Bratnia pomoc
18:55 Historia Polski: Upadek żelaznej kurtyny
20:00 Marusarz. Tatrzański Orzeł
21:00 Polscy. Seryjni: Karol Kot (1)
21:45 Ex Libris: Książka historyczna roku
21:55 Republika. Narodziny legendy
22:50 Sądy, przesądy: Rozróby u Kuby
23:35 Info Wilno (786)
23:50 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii: Fort 51 i 1/2
00:25 Sensacje XX wieku: 24 godziny Igora Guzenko
01:20 Encyklopedia II wojny światowej: Droga przez piekło (1)
01:55 Zakończenie programu
TVP Info
2022-10-27
05:18 Agrobiznes
05:30 Zakończenie programu
05:35 Powitanie - Poranek: Serwis Info
05:39 Serwis Info
05:56 Agropogoda
05:59 Powitanie - Wstaje dzień
06:01 Serwis Info
06:16 Wstaje dzień
06:20 Pogoda Info
06:27 Wstaje dzień
06:30 Serwis Info
06:35 Wstaje dzień
06:53 Pogoda Info
07:00 Serwis Info
07:12 Jedziemy
07:50 Agrobiznes
07:55 Agropogoda
08:00 Jedziemy dalej
08:20 Serwis Info
08:23 Minęła ósma
09:00 Serwis Info
09:11 Minęła dziewiąta
09:40 Plan dnia
10:00 Serwis Info
10:22 Pogoda Info
10:29 Serwis Info
10:52 Pogoda Info
10:59 Serwis Info
11:29 Serwis Info
11:50 Pogoda Info
12:00 Info Raport
13:29 Serwis Info
13:51 Pogoda Info
13:59 Serwis Info
14:29 Serwis Info
14:50 Pogoda Info
14:59 Serwis Info
15:29 Info dzień
16:45 Info Kultura
16:50 Info dzień
17:00 Teleexpress
17:15 Teleexpress Extra
17:30 O co chodzi
18:00 Panorama
18:19 Serwis Info
18:37 O tym się mówi
19:15 Info Kultura
19:20 O tym się mówi
19:30 Wiadomości
19:58 Gość «Wiadomości»
20:13 Minęła dwudziesta
21:00 Nie da się ukryć
21:20 Serwis Info
21:41 Pogoda Info
21:50 W tyle wizji
22:25 Serwis Info
22:30 W tyle wizji extra
23:00 INFO wieczór
23:30 W akcji
23:55 Serwis Info
00:03 Wiadomości
00:31 Gość «Wiadomości»
00:57 Pogoda Info
01:05 Minęła dwudziesta
02:00 W tyle wizji
02:35 Serwis Info
02:40 W tyle wizji extra
03:06 Pogoda Info
03:13 O co chodzi
03:40 Głębia ostrości
04:10 Taśmy bezpieki: Pielgrzymki do Piekar Śląskich
04:40 Taśmy bezpieki: Festiwale religijne w PRL
TVP Kultura
2022-10-27
05:35 Afisz kulturalny ekstra
05:45 Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2 na stream.tvp.pl
05:50 Zakończenie programu
07:00 Muzyczne poranki: Teledysk
07:45 Informacje kulturalne
08:15 Zaginione - odnalezione: Michał Gorstkin-Wywiórski «Chata w śniegu»
08:35 Dzika muzyka: Tropem pieśni
09:20 Lotna
11:00 Emma (3)
12:05 W «Szklanym kloszu» Sylvii Plath
13:20 Quo vadis (2/6)
14:20 W pustyni i w puszczy: Porwanie (1)
16:10 W pustyni i w puszczy: Chartum (2)
17:55 Co dalej?: Czy zapomnienie jest warunkiem pojednania?
18:30 Informacje kulturalne
18:55 Serialowa nostalgia: Emma (4)
20:00 Czwartkowy klub filmowy: Wstęp do filmu «Stalker»
20:05 Czwartkowy klub filmowy: Stalker
22:55 Res Poloniae. O Polsce z oddali: Sigitas Narbutas
23:35 Rock Camp: The Movie
01:20 Gomorra 2 (5)
02:30 Co dalej?: Czy zapomnienie jest warunkiem pojednania?
03:05 Na wschód od Hollywood: Czarna kura
04:50 Informacje kulturalne
TVP Polonia
2022-10-27
05:30 Midnight News
06:00 Polonia 24
06:30 Słownik polsko@polski
07:00 Co dalej?: Sny o potędze przeciwników Putina
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 Pytanie na śniadanie
10:35 Panorama kraj
10:45 Pytanie na śniadanie
11:10 Nad Niemnem (459)
11:30 Barwy szczęścia (2644)
12:00 Wiadomości
12:15 Cisza nad rozlewiskiem (4/13)
13:05 Cisza nad rozlewiskiem (5/13)
14:00 Z kobietą w tytule: Brunetka i inne
15:00 Wiadomości
15:20 Bajki naszych rodziców: Reksio: Reksio i kukułka (62)
15:30 Bajki naszych rodziców: Reksio: Reksio i paw (63)
15:40 Bajki naszych rodziców: Miś Kudłatek: Przygoda w lesie (3)
16:00 Leśniczówka (429)
16:30 Barwy szczęścia (2644)
17:00 Teleexpress
17:20 Stacja innowacja (83)
17:45 Szlakiem lubelskich sztetli: Wąwolnica
17:55 Gra słów. Krzyżówka (619)
18:30 Informacje kulturalne
18:50 Wilnoteka
19:10 W obiektywie Polonii: Wschód
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Gala French Touch - święto kultury francuskiej (1)
21:10 Gala French Touch - święto kultury francuskiej (2)
22:05 Polonia 24
22:35 Z kobietą w tytule: Brunetka i inne
23:30 Leśniczówka (429)
00:00 Midnight News
00:35 Gra słów. Krzyżówka (619)
01:00 W obiektywie Polonii: Wschód
01:20 Szlakiem lubelskich sztetli: Wąwolnica
01:30 Wiadomości
02:00 Sport
02:05 Pogoda
02:10 Polonia 24
02:40 Ojciec Mateusz 12: Disco (154)
03:30 Ojciec Mateusz 12: Żart (155)
04:25 Barwy szczęścia (2644)
04:55 Korona Gór Polski: Turbacz (3)
TVP Rozrywka
2022-10-27
05:20 Zakończenie programu
06:05 Zakochaj się w Polsce: Bory Tucholskie (8)
06:35 Okrasa łamie przepisy: Z paleniska i z fajerki
07:10 Makłowicz w podróży: Niemcy - Ostsee, czyli Bałtyk
07:40 Przepis dnia (8)
07:50 Gra słów. Krzyżówka (597)
08:20 Familiada
08:50 Va banque (446)
09:25 Koło fortuny (1326)
10:00 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Peru. Mur (111)
10:45 Postaw na milion
11:40 Gra słów. Krzyżówka (598)
12:10 Familiada
12:40 Va banque (447)
13:15 Janosik: Tańcowali zbójnicy (5/13)
14:15 Rodzinka.pl: Kwestia perspektywy (176)
14:45 Rodzinka.pl: Życie nie jest nudne (177)
15:20 Muzeum Polskiej Piosenki (24)
15:35 Tak to leciało! (7)
16:35 Życie to kabaret: Kabaretomaniacy (56)
17:30 Gra słów. Krzyżówka (599)
17:55 Va banque (448)
18:35 Okrasa łamie przepisy: Jabłka ze Starych Jabłonek
19:05 Makłowicz w podróży: Podróż 49. Niemcy - Lubeka
19:40 Postaw na milion
20:40 Postaw na milion
21:35 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Rejs dla zuchwałych
22:10 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Macho
22:45 Kabaret. Super Show Dwójki 2 (23)
23:50 Życie to kabaret: Kabaret Hrabi: Pojutrze (1)
00:55 Koło fortuny (1325)
01:35 Koło fortuny (1317)
02:15 Hity wszech czasów (17)
03:20 Życie to kabaret: Kabaretomaniacy (57)
04:15 Życie to kabaret: Kabaretomaniacy (58)
TVP Seriale
2022-10-27
05:15 Klan (543)
05:40 Zakończenie programu
05:50 Rodzinka.pl: Mały toast (269)
06:20 Na sygnale: Anatol szuka wolności (38)
06:50 Na sygnale: Pomogę zdecydowanej parze (39)
07:30 Ojciec Mateusz 22: Mistyfikacja (289)
08:30 Komisarz Alex 5: Lincz (63)
09:15 Złotopolscy: Koszt dobrych uczynków (630)
09:50 Klan (544)
10:25 Na dobre i na złe: Długa noc (353)
11:30 Ranczo 4: Fałszerze uczuć (51)
12:25 Korona królów (297)
12:55 Korona królów (298)
13:35 Ojciec Mateusz 16: Porzeczki (208)
14:30 Ojciec Mateusz 16: Nauczyciel (209)
15:30 Komisarz Alex 5: Zabójczy sekret (64)
16:15 Komisariat: Pierścionek z brylantem (55)
16:50 Na sygnale: Ryzyko zawodowe (40)
17:25 Ranczo 4: Zemsta i wybaczenie (52)
18:30 Ranczo 5: Msza obywatelska (53)
19:30 Ojciec Mateusz 16: Reggae (210)
20:30 Ojciec Mateusz 22: Stalkerka (290)
21:30 Ranczo 5: Czysty biznes (54)
22:30 Ranczo 5: Wielki powrót (55)
23:30 Ojciec Mateusz 16: Napad doskonały (211)
00:25 Komisarz Alex 18: Efemeryda (219)
01:25 Oficer: Zero tolerancji (3/13)
02:25 Oficer: Zakup kontrolowany (4/13)
03:35 07 zgłoś się: Hieny (14/21)
TVP Sport
2022-10-27
06:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
08:00 Odliczanie do mundialu (18)
09:55 Pływanie: Mistrzostwa Europy - Rzym 2022
11:20 Zapasy: Polska Liga Zapaśnicza
12:25 Strongman: Liga Mistrzów 2022 (7)
13:25 Koszykówka mężczyzn: Liga Mistrzów
15:15 live Tenis stołowy: LOTTO Superliga
18:15 Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:15 Piłka nożna: Liga Mistrzów
22:05 Sportowy wieczór
22:40 Ring TVP Sport
23:50 Boks: Gala w Nowym Jorku
01:00 live Boks: Gala w Gatineau
04:10 Boks: Gala w Kempton Park
TVP World
2022-10-27
05:00 World News
05:20 Eastern Express
05:40 World Talks
06:00 Service of the day
06:30 World Today
06:55 Weather
07:00 World News Flash
07:15 World Talks
07:30 World News Flash
07:35 Weather
07:40 World Talks
08:00 World News
08:20 Weather
08:25 Morning World Today
08:55 Weather
09:00 World News
09:15 Interview
09:30 World News Flash
09:35 World News
09:40 Interview
09:55 Weather
10:00 World News
10:15 Interview
10:30 World News Flash
10:35 World News
10:40 Interview
10:55 Weather
11:00 World News
11:20 Weather
11:25 Morning World Today
11:55 Weather
12:00 World News
12:20 Interview
12:35 World News Flash
12:45 Interview
13:00 World News
13:20 Interview
13:35 World News Flash
13:45 Interview
14:00 World News
14:20 Interview
14:35 World News Flash
14:45 Interview
15:00 World News
15:20 Interview
15:35 World News Flash
15:45 Interview
16:00 World News
16:20 World Talks
16:35 World News Flash
16:45 World Talks
17:00 World News
17:20 Interview
17:30 Weather
17:35 World News Flash
17:45 World Talks
18:00 World News
18:20 Interview
18:30 Weather
18:35 Eastern Express
19:00 World News
19:20 Pulse of Culture. Ep 119
19:30 World News Flash
19:40 Interview
19:55 Weather
20:00 Service of the day
20:25 Weather
20:30 Business Arena
20:55 Weather
21:00 World News
21:20 World Today
21:40 Weather
21:45 Military mind
21:55 Weather
22:00 World News
22:15 Rock Rachon
22:45 Break the Fake
22:55 Weather
23:00 World News
23:15 Eastern Express
23:35 Weather
23:40 Interview from Wilnius
00:00 Midnight News
00:30 World Today
00:55 Weather
01:00 World News Flash
01:15 Rock Rachon
01:45 Break the Fake
01:55 Weather
02:00 Service of the day
02:30 Business Arena
02:50 Pulse of Culture. Ep 119
03:00 Midnight News
03:25 Weather
03:30 World Today
04:00 World News Flash
04:15 Rock Rachon
04:45 World Talks