[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -1
4fun
2022-10-03
05:00 Karaoke w 4FUN.TV
06:00 Karaoke w 4FUN.TV
07:00 4FUN budzi ludzi
09:00 K-pop non stop
10:00 Wiadomixy
11:00 Chcesz? Masz!
12:00 Hop Bęc
14:00 Pożyczone nuty
15:00 Hot Pop
16:00 Ulubiona 20
18:00 Hot Pop
19:00 Versus w 4FUN.TV
20:00 Hity na czacie
21:00 Young Stars w 4FUN.TV
22:00 Najwięcej muzyki na lato
00:00 Karaoke w 4FUN.TV
03:00 Najwięcej muzyki nocą
4fun Dance
2022-10-03
05:00 Karaoke w 4FUN DANCE
06:00 Karaoke w 4FUN DANCE
08:00 Dance na dzień dobry
11:00 Polo Top
13:00 Najwięcej muzyki na imprezę
14:00 Top 20
16:00 Najwięcej muzyki na imprezę
17:00 Top 50 Disco
20:00 Najwięcej muzyki na imprezę
21:00 Disco wizja
22:00 Najwięcej muzyki na imprezę
00:00 Karaoke w 4FUN DANCE
03:00 Najlepsza muzyka nocą
4fun Gold
2022-10-03
05:00 Karaoke
06:00 Budzimy się z 4FUN KIDS
08:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
09:00 Jestem gwiazdą 4FUN KIDS!
11:00 Gimnastyka dla smyka w 4FUN KIDS
12:00 Uczę się angielskiego z 4FUN KIDS
13:00 Kids lista
14:00 Migotki w 4FUN KIDS
15:00 Rysujemy z 4FUN KIDS
16:00 Kapitalne opowieści w 4FUN KIDS
17:00 Dzieciaki rządzą w 4FUN KIDS
18:00 Urodziny w 4FUN KIDS
19:00 Gimnastyka dla smyka w 4FUN KIDS
20:00 Zasypiamy z 4FUN KIDS
21:00 Pora relaksu
00:00 Karaoke
03:00 Pora relaksu
BelSat
2022-10-03
06:00 Тыдзень
07:35 Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма)
08:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
09:00 Эканоміка з Чалым
09:20 Шчыра кажучы
09:45 Ваяры
10:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
11:00 Студыя Белсат
14:05 Лялька (Lalka), серыял, 2 с.
15:20 Калапс. Як украінцы зруйнавалі імперыю зла, д/ф
16:15 Беларускі свет
16:40 Без акрэдытацыі
17:25 Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк)
17:40 Вусы Скарыны
18:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
19:00 Аб’ектыў
19:25 Студыя Белсат
20:30 План: Б (ток-шоў)
21:20 Нацыяналізм і традыцыі: Расея паводле Пуціна, д/ф
22:15 Сёстры (Kiz Kardesler), м/ф
00:05 Вось так (інфармацыйная праграма)
01:00 Аб’ектыў
01:25 Студыя Белсат
02:30 Перапынак у вяшчанні
Canal+ Sport 1 PL
2022-10-03
06:10 Liga+ Extra
07:55 Sport+
09:00 Koszykówka mężczyzn: NBA Japan Games
11:10 Piłka nożna: Liga hiszpańska
13:20 Piłka nożna: Liga francuska
15:30 Wysoki Pressing
16:40 Premiera: Magazyn skrótów LaLiga Santander
17:40 Premiera: Ligue1 Review
18:40 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:55 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
21:00 live Ekstraklasa po godzinach
22:00 live Hola LaLiga
23:00 Jej Wysokość Premier League
00:00 Ekstrapaka: 11. kolejka
01:00 News+
01:30 Sport+
02:30 Magazyn skrótów LaLiga Santander
03:30 Liga+ Extra
Canal+ Sport 2 PL
2022-10-03
06:00 Sędziowie: Franek (3)
06:50 Piłka nożna: Liga francuska
09:00 Liga+ Extra
10:40 Sport+
12:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:15 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
16:30 Tenis: Turniej WTA w Tallinie
19:00 Premiera: Ligue1 Review
20:00 live Jej Wysokość Premier League
21:00 Piłka nożna: Liga angielska
23:00 Hola LaLiga
00:00 Wysoki Pressing
01:00 Ekstraklasa po godzinach
02:00 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą: Mario Kempes
02:25 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą: Glenn Hoddle
Canal+ Sport 3 PL
2022-10-03
06:00 Witaj w klubie: Wisła Płock
06:30 Sędziowie: Zostań sędzią (9)
07:00 Sędziowie: VAR (8)
07:30 Liga+ Extra
09:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
11:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
13:00 Witaj w klubie: Korona Kielce
13:30 Witaj w klubie: Miedź Legnica
14:00 Turbokozak
14:30 Turbokozak Extra
15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:00 Liga+ Extra
18:40 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:55 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
21:00 live Ekstraklasa po godzinach
22:00 Ekstraklasyka (18)
22:30 Premiera: Ekstrapaka: 11. kolejka
23:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
01:30 Ekstraklasa po godzinach
02:30 Ekstrapaka: 11. kolejka
03:30 Witaj w klubie: Lech Poznań
04:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
Canal+ Sport 4 PL
2022-10-03
06:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:00 Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
08:30 Witaj w klubie: Wisła Płock
09:00 Sędziowie: Zostań sędzią (9)
09:30 Sędziowie: VAR (8)
10:00 Liga+ Extra
11:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
13:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
15:30 Witaj w klubie: Korona Kielce
16:00 Witaj w klubie: Miedź Legnica
16:30 Turbokozak
17:00 Turbokozak Extra
17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:30 Liga+ Extra
21:10 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
21:25 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:30 Ekstraklasa po godzinach
00:30 Ekstraklasyka (18)
01:00 Ekstrapaka: 11. kolejka
02:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
04:00 Ekstraklasa po godzinach
Eleven Sports 1
2022-10-03
06:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
08:00 Piłka nożna: Liga włoska
10:00 Piłka nożna: Liga francuska
12:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
14:00 Piłka nożna: Liga włoska
16:00 LaLiga SmartBank
17:00 Ligue1 (9)
18:00 Serie A TIM (8)
19:00 LaLiga Santander
20:00 live #ELEVENF1
20:55 Piłka nożna: Liga hiszpańska
23:00 Eleven Gol
00:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
02:00 Piłka nożna: Liga włoska
04:00 Piłka nożna: Liga francuska
Eleven Sports 2
2022-10-03
06:00 Piłka nożna: Liga włoska
08:00 Piłka nożna: Liga francuska
10:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
12:00 Piłka nożna: Liga włoska
14:00 Piłka nożna: Liga francuska
16:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
18:00 Piłka nożna: Liga włoska
20:00 La Manita
20:40 live Piłka nożna: Liga włoska
23:00 #ELEVENF1
00:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 Piłka nożna: Liga francuska
04:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
Eleven Sports 3
2022-10-03
06:00 Piłka nożna: Liga francuska
08:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
10:00 Piłka nożna: Liga włoska
12:00 LaLiga SmartBank
13:00 Piłka nożna: Liga portugalska
15:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
17:00 LaLiga SmartBank
18:00 Piłka nożna: Liga francuska
20:00 Piłka nożna: Liga portugalska
22:00 Piłka nożna: Liga włoska
00:00 Piłka nożna: Liga francuska
02:00 Ligue1 (9)
03:00 Piłka nożna: Liga portugalska
Eleven Sports 4
2022-10-03
06:00 Piłka nożna: Liga portugalska
08:00 Piłka nożna: Liga włoska
10:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
12:00 Piłka nożna: Liga francuska
14:00 Piłka nożna: Liga włoska
16:00 Piłka nożna: Liga portugalska
18:00 Piłka nożna: Liga włoska
20:00 Serie A TIM (8)
20:40 live Piłka nożna: Liga włoska
23:00 Ligue1 (9)
00:00 Piłka nożna: Liga portugalska
02:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
04:00 Piłka nożna: Liga włoska
Polonia 1
2022-10-03
06:00 Anita (26)
06:55 Anita (27)
07:55 Anita (28)
08:55 Mróweczki z bajeczki (15)
09:00 Klub Winx: Oblężenie (24)
09:30 Yattaman: Waleczny wojownik (93)
10:00 Celeste 2: Celeste 2 (57)
10:55 Celeste 2: Celeste 2 (58)
11:50 Celeste 2: Celeste 2 (59)
12:45 Mróweczki z bajeczki (22)
12:50 Grunt to rodzinka (1)
13:25 Uśmiechnij się (6)
13:30 Telesprzedaż: Aggie P1
13:45 Uśmiechnij się (1)
13:50 Uśmiechnij się (10)
14:00 Dom po sąsiedzku (1)
15:05 Autostrada do nieba: Elita (85)
16:05 Uśmiechnij się (14)
16:10 Akta Dresdena (1)
17:10 Telesprzedaż: MMC P1
17:15 Telesprzedaż: Aggie P1
17:30 Świat zwariował 2 (1)
17:50 Uśmiechnij się (1)
18:00 Telesprzedaż: Klejnot Tv
21:00 Saga (7)
22:05 Saga (8)
23:10 Miłe rozmowy (4)
23:15 Miłe rozmowy (2)
23:25 Inwazja kosmicznych pająków
01:15 Mroczne historie magazynowe (3)
03:00 Droga wolna 3 (23)
03:20 Droga wolna 2 (4)
03:40 Uśmiechnij się (4)
03:45 Nocny recepcjonista (3)
04:45 Miłe rozmowy (4)
04:50 Miłe rozmowy (4)
Polsat
2022-10-03
05:25 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
08:40 Malanowski i partnerzy: Żonaty ze zmarłą (283)
09:10 Malanowski i partnerzy: Sprawiedliwa kara (284)
09:40 Sekrety rodziny: Niebezpieczny blondyn (259)
10:40 Dlaczego ja?: 25-letnia amerykanistka jest wrabiana w morderstwo swojego męża (1127)
11:40 Gliniarze: Szkolne porachunki (330)
12:50 Wydarzenia
13:20 Interwencja
13:40 Trudne sprawy: Rodzinne życie Zbigniewa (1137)
14:40 Dlaczego ja?: 25-letnia Anka sądzi, że została oszukana przez chłopaka, z którym jest w ciąży (1183)
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:30 Na ratunek 112: Przytulne gniazdko (719)
17:00 Gliniarze: Wszystko na jedną kartę (728)
18:00 Pierwsza miłość (3467)
18:50 Wydarzenia
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:45 Sport
19:55 Pogoda
20:05 Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami (129)
22:10 Love Island. Wyspa miłości (210)
23:10 Braveheart - Waleczne serce
03:05 Świat według Kiepskich: Zagadka nieśmiertelności (102)
03:35 Świat według Kiepskich: Ciemna randka (103)
04:20 Kabaretowa Ekstraklasa
04:40 Disco Gramy
Polsat 2
2022-10-03
06:00 Disco Gramy
07:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (64)
07:30 Ewa gotuje (441)
08:00 Trudne sprawy: Kopia byłego (974)
09:00 48h. Zaginieni: Obcy bliski (28)
10:00 Na ratunek 112: Uczniowskie zagrywki (640)
10:30 Sekrety rodziny: Gdzie jesteś, króliczku (200)
11:30 Dlaczego ja?: Zamożny biznesmen próbuje odkryć, kto stoi za porwaniem jego nastoletniej córki (1075)
12:30 Nasz nowy dom (138)
13:30 Świat według Kiepskich: Czumulungma (387)
14:00 Świat według Kiepskich: Krzyżacy (388)
14:30 Świat według Kiepskich: Poszukiwana, poszukiwany (389)
15:00 Trudne sprawy: Magiczny rytuał (966)
16:00 Nasz nowy dom (139)
17:00 Dlaczego ja?: 38-letnia kobieta chce ustalić, czy jej nowy partner rzeczywiście zgwałcił jej córkę (1076)
18:00 48h. Zaginieni: Córka dyrektora (29)
19:00 Gliniarze: Punkt zwrotny (580)
20:05 Wydarzenia
21:00 Gliniarze: Prosto z piekła (581)
22:00 Dlaczego ja?: Młoda niewidoma dziewczyna odkrywa przerażającą prawdę o swojej matce (1103)
23:00 Świat według Kiepskich: Marzyciele (395)
23:30 Świat według Kiepskich: Bełkot (396)
00:00 Malanowski i partnerzy: Poza prawem (768)
00:30 Malanowski i partnerzy: Parszywy los (769)
01:00 Zdrady: Zdrada bez zdrady (157)
02:00 Wydarzenia
02:45 #Jesteśmy dla dzieci
03:15 Echo lasu
03:45 Trans World Sport
04:45 SuperLudzie (30)
Polsat Cafe
2022-10-03
06:00 Demakijaż: Agata Wątróbska i Janusz Chabior (115)
06:30 Demakijaż: Katarzyna i Krzysztof Jackowscy (116)
07:00 Demakijaż: Joanna Kurowska z córką Zofią Świątkiewicz (117)
07:30 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia (20)
09:00 Shopping Queen (17)
10:00 Nasz nowy dom (174)
11:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (67)
12:00 Fajka pokoju
13:00 Demakijaż: Agata i Piotr Rubikowie (142)
13:30 Demakijaż: Waldemar Dąbrowski z córką Martą (144)
14:00 Demakijaż: Artur Barciś (145)
14:30 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia (21)
16:00 Shopping Queen (18)
17:00 Bogaty dom - biedny dom (54)
18:00 Nasz nowy dom (214)
19:00 Nasz nowy dom (215)
20:00 Zdrady (132)
21:00 Polskie żony: Pilot (1)
22:00 Kulisy «Tańca z gwiazdami» (129)
22:30 Śluby gwiazd: Joanna i Krzysztof Ibiszowie (15)
23:00 Zdrady: Wśród przyjaciół to nie zdrada (150)
00:00 Oszukane: Młoda para / Mężczyzna do rany przyłóż (26)
01:00 Poprawki skalpelem (16)
02:00 Cena sławy: Heather Locklear (4)
04:00 Szpital dziecięcy (29)
Polsat Doku
2022-10-03
06:00 Emil, pogromca mandatów (7)
06:30 Emil, pogromca mandatów (8)
07:00 Emil, pogromca mandatów (9)
07:30 Emil, pogromca mandatów (10)
08:00 Hardkorowy lombard (78)
08:30 Hardkorowy lombard (79)
09:00 Gliniarze: Muzułmanin (180)
10:00 Gliniarze: Przesłuchanie (181)
11:00 Polacy za granicą: Edynburg (4)
12:00 Polacy za granicą: Cypr (5)
13:00 Poszukiwacze historii: Legnica 1241, czyli nie wierzcie dziejopisom (113)
13:30 Poszukiwacze historii: Zakazane pole (114)
13:55 Burzowe planety (1)
15:00 Burzowe planety (2)
16:05 Burzowe planety (3)
17:10 Najgroźniejsi kierowcy świata (2)
17:35 Świat z góry (1)
18:45 Świat z góry (2)
19:55 Tajemnice więzienia Alcatraz
20:50 Przestępcze podziemie (1)
22:00 Niezwykłe możliwości ludzkiego organizmu (1)
23:10 Niezwykłe możliwości ludzkiego organizmu (2)
00:15 Poszukiwacze historii: Ostatni rozkaz generała von Sauckena (81)
00:40 Poszukiwacze historii: 700 lat historii wsi Wogenap (82)
01:05 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (41)
01:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (42)
02:00 Taaaka ryba: Mazurskie karpie (44)
02:30 Taaaka ryba: Łowy na końcu świata (45)
03:00 Tajna historia XX wieku: Sprawa komandora Kłoczkowskiego - część 2 (11)
03:30 Tajna historia XX wieku: Generał Własow (12)
04:00 Łowca pedofilów (106)
04:30 Łowca pedofilów (107)
Polsat Film
2022-10-03
06:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (14)
06:30 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (15)
07:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (16)
07:30 Nasz nowy dom (158)
08:30 Przyjaciółki (219)
09:30 Przyjaciółki (220)
10:30 Świat według Kiepskich: Romantica (130)
11:05 Świat według Kiepskich: Genetix (131)
11:40 Świat według Kiepskich: Chatka wielkiego Władka (211)
12:20 Świat według Kiepskich: Ostatni cham (222)
13:00 Świat według Kiepskich: Kasa chorych (28)
13:30 Świat według Kiepskich: Kiepscy dają czadu (29)
14:00 Akademia sztuk walki
16:15 Hancock
18:15 Nienawiść, którą dajesz
21:00 Intrygujący poniedziałek: Kursk
23:30 Stuber
01:30 Gliniarze: Nic osobistego (351)
02:30 Gliniarze: Psychologia kłamstwa (352)
03:30 Gliniarze: Rodzina jest wszystkim (542)
04:30 Gliniarze: W Pogoni za zemstą (543)
Polsat Music HD
2022-10-03
06:00 Hitowy poranek
07:00 Hitowy poranek
08:00 Hitowy poranek
09:00 Hitowy poranek
10:00 Tylko hity
11:00 Tylko hity
12:00 Tylko hity
13:00 Tylko hity
14:00 Tylko hity
15:00 Tylko hity
16:00 Tylko hity
17:00 Tylko hity
18:00 Gorące hity
19:00 Gorące hity
20:00 Gorące hity
21:00 Gorące hity
22:00 Gorące hity
23:00 Gorące hity
00:00 Polska nocą
01:00 Polska nocą
02:00 Polska nocą
03:00 Polska nocą
04:00 Polska nocą
Polsat News
2022-10-03
06:00 Nowy dzień
07:40 Graffiti
08:00 Nowy dzień
10:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:55 Pogoda
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:55 Pogoda
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:45 Pogoda
12:50 Wydarzenia 12:50
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:55 Pogoda
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:50 Wydarzenia 15:50
16:10 Więcej «Wydarzeń»
16:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
17:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
17:30 Punkt widzenia
18:50 Wydarzenia 18:50
19:20 Gość «Wydarzeń»
20:00 Debata dnia
21:00 Raport
21:50 Wydarzenia wieczorne
22:30 Dzień na świecie
23:30 Obraz dnia - serwis informacyjny
00:15 Punkt widzenia
01:20 Wydarzenia wieczorne
01:55 Gość «Wydarzeń»
02:30 Debata dnia
03:15 Drwale i inne opowieści Bieszczadu
03:40 Łowca pedofilów
04:00 Z klimatem i z pasją
04:25 Interwencja
04:40 Wydarzenia wieczorne
Polsat News 2
2022-10-03
06:00 Z klimatem i z pasją
06:35 Wydarzenia
07:20 Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii
08:45 Raport
09:35 Wydarzenia
10:15 Państwo w państwie
11:45 Dzień na świecie
12:35 Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii
14:00 Państwo w państwie
15:45 Gość
16:10 #Jesteśmy dla dzieci
16:40 Interwencja - taka jest Polska
17:30 Wydarzenia
17:45 Więcej
18:05 #Jesteśmy dla dzieci
18:35 Z klimatem i z pasją
19:05 #Jesteśmy dla dzieci
19:35 Interwencja - taka jest Polska
20:15 Interwencja
20:35 Państwo w państwie
22:00 Interwencja
22:20 Wydarzenia
22:50 Gość
23:20 Debata dnia
00:20 Wydarzenia
00:55 Interwencja
01:10 Interwencja
01:25 Z klimatem i z pasją
01:50 Dzień na świecie
02:30 Wydarzenia
03:05 Z klimatem i z pasją
Polsat Play
2022-10-03
06:00 Top 20 - Umrzesz ze śmiechu (14)
07:00 Wojny magazynowe (7)
07:30 Wojny magazynowe (8)
08:00 Gwiazdy lombardu (24)
08:30 Gwiazdy lombardu (25)
09:00 Poszukiwacze historii: Śladami Alikowa (162)
09:30 Poszukiwacze historii (163)
10:00 Tajna historia XX wieku: Jak zabić Hitlera cz. 1 (86)
10:30 Polski lombard Walusia (32)
11:00 Maszyny bojowe: Pojazdy, które wyzwoliły Europę (3)
12:00 Polowanie na Hitlera (4)
13:00 Wojny magazynowe (9)
13:30 Wojny magazynowe (10)
14:00 Hardkorowy lombard (158)
14:30 Hardkorowy lombard (159)
15:00 Gwiazdy lombardu (26)
15:30 Gwiazdy lombardu (1)
16:00 Polacy w świecie: Malta (42)
17:00 Więzienie (40)
17:30 Więzienie (41)
18:00 Poszukiwacze historii: Tropem legendy statku Moniuszko (36)
18:30 Poszukiwacze historii: Krynica Morska (37)
19:00 Poszukiwacze historii: Ostatni dzwonek na Mierzei (38)
19:30 Poszukiwacze historii: Fort XIV (39)
20:00 Polowanie na Hitlera (5)
21:00 Poszukiwacze historii (163)
21:30 Poszukiwacze historii: Czołg na szczycie góry (154)
22:00 Tajna historia XX wieku: Panzerfaust wz. 2022 (95)
22:30 Polski lombard Walusia (43)
23:00 Budowlańcy (56)
23:30 Więzienie (53)
00:00 Więzienie (54)
00:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (48)
01:00 997 - Fajbusiewicz na tropie (49)
01:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (50)
02:00 Kama Sutra (53)
03:00 Kama Sutra (54)
04:00 Kama Sutra (55)
Polsat Romans
2022-10-03
06:00 Gliniarze: Dziki ogród (530)
07:00 Gliniarze: Niech będzie pochwalony (531)
08:00 Gliniarze: Senator (532)
09:00 Przyjaciółki (150)
10:00 Przyjaciółki (151)
11:00 Przyjaciółki (152)
12:00 Przyjaciółki (153)
13:00 Niania 8: Ślub, część druga (113)
13:30 Niania 8: Człowiek za burtą (114)
14:00 Niania: Uciszanie Frani (115)
14:30 Niania: Na zawsze niania (116)
15:00 Świat według Kiepskich: Przeterminowani (337)
15:30 Świat według Kiepskich: Telewizja marzeń (338)
16:00 Świat według Kiepskich: Nie chcem, ale muszem (339)
16:30 Świat według Kiepskich: Jesień średniowieczna (340)
17:00 Świat według Kiepskich: Czosnkowy Dziad (341)
17:30 Świat według Kiepskich: Rzeczy, o których się fizjologom nie śniło (342)
18:00 Świat według Kiepskich: Sobowtór (343)
18:30 Świat według Kiepskich: Mecz (344)
19:00 Świat według Kiepskich: Wampiry są wśród nas (345)
19:30 Świat według Kiepskich: Po prostu być (346)
20:00 Kowalscy kontra Kowalscy (21)
20:30 Kowalscy kontra Kowalscy (22)
21:00 Kowalscy kontra Kowalscy (23)
21:30 Kowalscy kontra Kowalscy (24)
22:00 Akademik: Dziewczyna dla Zdzicha (7)
22:30 Akademik: Inauguracja (8)
23:00 Backdoor. Wyjście awaryjne (5)
23:30 Backdoor. Wyjście awaryjne (6)
00:00 Ślad: Podwójny trup (51)
01:00 Ślad: Góralka (52)
02:00 Ślad: Automat dla pięknej pani (53)
03:00 Na ratunek 112: Przygnieciona ciężarkiem kettle w klubie fitness / Podrzucił cukierka do góry i się nim zadławił (133)
03:30 Na ratunek 112: Kobieta zostaje zaatakowana przez stalkera / Zepsuty podnośnik przyczyną przygniecenia chłopaka (134)
04:00 Na ratunek 112: Nastolatek ratuje policjanta, który chciał mu dać mandat za szybką jazdę samochodem / Dwóch chłopców znajduje w lesie rannego gangstera (135)
04:30 Na ratunek 112: Chłopiec wiesza się głową w dół i pęka mu tętniak / Astmatyk dostaje ataku po rozpyleniu gazu pieprzowego (136)
Polsat Sport
2022-10-03
06:00 live Tenis: Turniej ATP w Tokio
08:00 live Tenis: Turniej ATP w Nur-Sułtanie
10:00 live Tenis: Turniej ATP w Nur-Sułtanie
12:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
14:00 live Tenis: Turniej ATP w Nur-Sułtanie
16:00 live Tenis: Turniej ATP w Nur-Sułtanie
17:30 live Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:00 Formuła 1: Grand Prix Singapuru
21:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa świata - Holandia i Polska 2022
23:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
00:55 live Piłka nożna: Liga brazylijska
01:00 Boks: Gala Polsat Boxing Promotions w Gdańsku
04:00 live Tenis: Turniej ATP w Tokio
Polsat Sport Extra
2022-10-03
06:00 Sporty walki: FEN 38
08:30 Piłka nożna: Liga czeska
11:00 KOTV Classics
12:00 Strzelnica Navala: Myślistwo (8)
13:00 Boks: Babilon Fight Night
15:00 Piłka nożna: Copa Sudamericana
17:30 Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
20:00 Trans World Sport
21:00 Magazyn ligi holenderskiej
21:30 Magazyn Fortuna 1. ligi
22:30 Piłka nożna: Liga szkocka
01:00 Sporty walki: FEN 34: LOTOS Fight Night
Polsat Sport Fight
2022-10-03
07:00 Strzelnica Navala: Paweł Szlendak (6)
07:30 Boks: Kaszubski Gryf Pomorski Rocky Boxing Night w Wielkim Klinczu
10:10 Sporty walki: FEN 36
12:40 KOTV Classics
13:30 Boks: Gala w Carson
15:50 Sporty walki: Babilon MMA 30
18:25 Atleci
18:50 Sporty walki: UFC 277: Pena vs. Nunes 2
19:40 Boks: Gala Babilon Boxing Show w Radomiu
21:10 Boks: Walka o pas WBO International w Las Vegas
21:55 Sporty walki: KSW 57
01:10 Boks: Walka o pas mistrzowski IBF Inter-Continental we Wrocławiu
04:45 Boks: Z archiwum ESPN
04:55 Sporty walki: Gala FFF 2 w Zielonej Górze
Polsat Sport News
2022-10-03
06:00 Strzelnica Navala: Wprowadzenie i przegląd broni (1)
07:00 Piłka nożna: MLS
09:00 Piłka nożna: Liga holenderska
11:30 Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
13:30 Piłka nożna: Liga holenderska
15:15 Sporty walki: FEN 37
17:30 Piłka nożna: Liga holenderska
20:00 Piłka nożna: Liga czeska
22:30 Piłka nożna: Copa Sudamericana
01:00 Sporty walki: Babilon MMA 28
Polsat Sport Premium 1
2022-10-03
07:00 Cafe Futbol
08:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
10:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
11:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
13:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
14:30 Piłka nożna z archiwum: Eliminacje MŚ 2022 - mecz: Węgry - Polska 25.03.2021
16:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
18:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
19:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
22:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
00:00 Piłka nożna z archiwum: Eliminacje MŚ 2022 - mecz: Polska - Andora 28.03.2021
02:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
03:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
Polsat Sport Premium 2
2022-10-03
07:00 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2022 - mecz: Real Madryt CF - Eintracht Frankfurt
08:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
10:00 Piłka nożna: Liga Narodów
12:00 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów
13:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Bayern Monachium (1999), AC Milan - FC Liverpool (2005) (2)
14:00 Piłka nożna: Liga Narodów
16:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
17:30 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów
19:00 Piłka nożna z archiwum: Liga Mistrzów - mecz: Superpuchar Europy UEFA: Real Madryt - Eintracht Frankfurt 10.08.2022
20:30 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów
22:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
00:00 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów
01:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
03:00 Piłka nożna: Liga Narodów
Stars.TV
2022-10-03
07:00 Best 00’s
08:00 Best Hits
09:00 Best 80’s
11:00 Best 90’s
12:00 Best Ballads
13:00 Best Hits
14:00 Best 80’s
15:00 Best 90’s
16:00 Best 60’s
17:00 Best 80’s
18:00 Best 90’s
19:00 Best Hits
20:00 Best 60’s
21:00 Best 80’s
23:00 Best Rock
00:00 Best Hits
01:00 Best Polish
Super Polsat
2022-10-03
06:00 SuperLudzie (20)
06:30 Psi Patrol: Pieski znajdują Dżina/ Pieski ratują linoskoczka (1)
07:00 Psi Patrol: Pieski ratują poszukiwania złota/ Pieski ratują patrolowiec (2)
07:30 Psi Patrol: Pieski ratują mecz/ Pieski ratują obrożę (3)
08:00 Psi Patrol: Pieski ratują minipatrol Alexa / Pieski ratują zgubiony ząb (4)
08:30 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia 3 (21)
10:00 Wydarzenia
10:30 Nasz nowy dom (30)
11:30 Chirurdzy (237)
12:30 Świat według Kiepskich: Moby Dick (492)
13:00 Świat według Kiepskich: Zbigniew Wodecki (493)
13:30 Świat według Kiepskich: Ukulele (494)
14:00 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia 3 (22)
15:35 SuperLudzie Extra (20)
15:50 Wydarzenia
16:10 Więcej «Wydarzeń»
16:20 Gość «Wydarzeń 24»
16:55 Nasz nowy dom (234)
17:55 Nasz nowy dom (235)
19:00 Świat według Kiepskich: Hotel (546)
19:30 Świat według Kiepskich: Alternatywy 3/4 (547)
20:00 Święty (243)
20:40 Policja zastępcza
23:00 Zielony Szerszeń
01:30 Świat według Kiepskich: Bogacz (9)
02:00 Tatuśkowie (38)
03:00 Tatuśkowie (39)
04:00 Nasz nowy dom (164)
TVP 1
2022-10-03
05:05 Przysięga (728)
06:00 Wspaniałe stulecie (114)
07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
07:30 Studio Raban
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans polityczny
08:35 Ranczo 5: Msza obywatelska (53)
09:35 Komisarz Alex 5: Okrutna prawda (54)
10:35 Ojciec Mateusz 24: Internetowi narzeczeni (308)
11:25 Kasta: Ojcowizna
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:30 Agropogoda
12:35 Magazyn rolniczy
12:50 BBC w Jedynce: Serengeti 2: Intryga (1/6)
14:00 Wspaniałe stulecie (115)
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:15 Alarm!
15:35 Gra słów. Krzyżówka (605)
16:05 Przysięga (729)
17:00 Teleexpress
17:15 Jaka to melodia?
17:55 Klan (4030)
18:20 Kasta: Kariera
18:55 Jeden z dziesięciu
19:25 live Sport
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 Alarm!
20:30 Leśniczówka (596)
21:00 Teatr Telewizji: Fedra
22:45 Festiwal Niepokorni Niezłomni Wyklęci 2022. Gala zamknięcia
00:00 Świat bez fikcji: Nowe oblicze Patagonii
01:00 Dawno temu w Ameryce (2-ost.)
03:00 Nie powiesz nikomu?
04:35 Zakończenie programu
04:40 Klan (4030)
TVP 2
2022-10-03
05:00 Na sygnale: Nic śmiesznego (219)
05:30 M jak miłość (1627)
06:25 Umarł, aby żyć. Rzecz o Stefanie kardynale Wyszyńskim: Kultura
06:35 Umarł, aby żyć. Rzecz o Stefanie kardynale Wyszyńskim: Młodzież
06:55 Rodzinka.pl: Życie nie jest nudne (177)
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 Pytanie na śniadanie
10:35 Panorama
10:45 Pytanie na śniadanie
11:15 Złotopolscy: Propozycja (103)
11:50 Barwy szczęścia (2667)
12:30 Koło fortuny (1099)
13:15 Zranione ptaki (133)
14:05 Va banque (454)
14:35 Na sygnale: Kac w wielkim mieście (268)
15:10 Wydział kryminalny Kitzbühel: Kryminał a la carte (60)
15:50 Przepis dnia (20)
16:00 Koło fortuny (1331)
16:35 Familiada
17:15 Zakazany owoc (69)
18:00 Panorama
18:20 Va banque (455)
18:45 Zranione ptaki (134)
19:30 Barwy szczęścia (2667)
20:00 Przepis dnia (21)
20:10 Barwy szczęścia (2668)
20:45 Kulisy serialu «M jak miłość»
20:55 M jak miłość (1674)
21:55 Z biciem serca (13/16)
23:00 Anatomia kłamstwa (1/6)
00:15 Nie ma nas w domu
02:10 O mnie się nie martw 9 (8/13)
03:05 Idol
04:55 Zakończenie programu
TVP ABC
2022-10-03
05:15 Domisie: Laurka dla Amelki
05:40 Domisie: Jesteście wyjątkowi
06:10 Miś Uszatek: Później (71)
06:20 Miś Uszatek: Kto zawinił
06:30 Żubr Pompik: Śnieżyca (3)
06:40 Wyprawa profesora Gąbki: Odkrycie (4)
06:50 Przygody Bolka i Lolka: Fotoreporter (36)
06:55 Bolek i Lolek wśród górników: Czarne złoto (7)
07:10 Przyjaciele Misia i Margolci: Żart (52)
07:40 Ela, Oskar i Puf: Świat Pufa (50)
07:50 Bob Budowniczy 19: Niesforne pingwiny (17)
08:05 Bob Budowniczy 19: Dziki Zachód (18)
08:20 Super Wings: Super Lotki: Na ratunek motylom (2)
08:30 Dino Ranczo: Obietnica (35)
08:45 Wissper: Długie ramiona (7)
09:00 Mia i ja 3: Blubardo w tarapatach (69)
09:30 Domisie: Kto późno przychodzi, ten sam sobie szkodzi (301)
10:00 Studio ABC (164)
10:20 Agatka: Agatka i Ufoludek (10)
10:30 Mami Fatale: Lodowa pułapka (36)
10:45 Świnka Peppa 8: Zamek z piasku (52)
10:50 Świnka Peppa 3: Praca i zabawa (1)
10:55 Świnka Peppa 3: Tęcza (2)
11:05 Bolek i Lolek: Postrach Teksasu (2)
11:15 Przygody Bolka i Lolka: Tola (4)
11:30 Przyjaciele z podwórka: Tańczymy polkę (14)
11:55 Strażak Sam 7: Strażak James (19)
12:05 Strażak Sam 7: Niespodzianka dla Dilys (20)
12:20 Peg + Kot: Problem z Kleopatrą (14)
12:35 Peg + Kot 2: Problem z wielkim psem (45)
12:50 Tyci encyklopedia Bzyka: Łamańce (17)
13:00 Figu Migu na planecie Czochras: Zegarek Arek (41)
13:20 Pszczółka Maja: Wielki, zły skorek (73)
13:35 Pszczółka Maja: Podstęp (74)
13:50 Leo da Vinci: Gwarek (10)
14:10 Lexi i Lottie: Bliźniaczki na tropie: Podwójny kłopot (10)
14:35 Ptyś i Bill: Skarb czarnej szabli (68)
14:50 Clifford - wielki czerwony pies: Krępująca historia/Amulet (48)
15:25 Mrówki górą! Sekretne życie roślin: Rzodkiewka (11)
15:30 Al-chemik: Kuchnia molekularna (35)
15:50 Transformers: Cyberverse: Bitwa o Cybetron - część 1 (37)
16:00 Transformers: Cyberverse: Bitwa o Cybetron - część 2 (38)
16:20 Artur i Dzieci Okrągłego Stołu: Dar jednorożca (19)
16:30 Artur i Dzieci Okrągłego Stołu: Medaliony z Galaty (20)
16:45 Sadie Sparks: Wymiana potworów (36)
17:00 Auta na start: Burza piaskowa (31)
17:10 Jonasz i jego paczka: Kosmiczna zaraza (5)
17:30 My Little Pony 8: Rozstanie to nie koniec (10)
18:00 Bracia koala: Teatrzyk Kukiełkowy Lory (36)
18:30 Mała szkoła Helenki: Robcia uczy (3)
18:45 Krecik i panda: Kosmita (36)
19:00 Wieczorynka: Bob Budowniczy 19: Podaj paczkę (19)
19:10 Wieczorynka: Bob Budowniczy 19: Wykopy i wykopaliska (20)
19:20 Wieczorynka: Super Wings: Super Lotki: Panika w Pizie (3)
19:30 Wieczorynka: Dino Ranczo: Pośpiech złym doradcą (36)
19:45 Wieczorynka: Mush-Mush i Grzybaszki: Owocowy sus (36)
19:55 Wieczorynka: Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom: Wielkie mycie
20:10 Sąsiedzi: Basen (62)
20:20 Tom i Lili: Och, proszę, nie ona! (36)
20:25 Boonie Bears: Poszukiwacze przygód: Samotny bohater (36)
20:45 Ronja, córka zbójnika: Zostańmy bratem i siostrą (10)
21:15 Siódme niebo 8: Zapytajcie Alice (163)
22:00 Rok w ogrodzie
22:25 Rok w ogrodzie extra
22:40 Jak to działa?: Ciekawe urządzenia (152)
23:10 Maszyna zmian: Misiaczek (2/5)
23:45 Maszyna zmian: Tatoludek (3/5)
00:15 Zakończenie programu
TVP HD
2022-10-03
05:25 Weterynarze z sercem (138)
06:00 M jak miłość (1498)
06:55 Ranczo 10: Depresja biskupa (123)
07:55 Rodzinka.pl: Kryzys (41)
08:25 Rodzinka.pl: Ty, ja i spa (42)
09:00 Ojciec Mateusz 26: Na psa urok (332)
09:50 Ojciec Mateusz 26: Awans (333)
10:50 Gra słów. Krzyżówka (596)
11:20 Na sygnale: Zabójczy chłód (138)
11:50 Na sygnale: Stop (139)
12:25 Ojciec Mateusz 10: Kolekcjoner (133)
13:20 Komisarz Alex 12: Cios w serce (151)
14:15 Ranczo 9: Istotny dysonans (111)
15:15 Ranczo 9: Demony Kusego (112)
16:05 Okrasa łamie przepisy: Smak czarnej porzeczki
16:40 Przystanek slow food 3: Kuchnia Tatarów polskich (7)
17:20 Judi Dench na tropikalnym Borneo (1)
18:20 Ojciec Mateusz 2: Egzamin (29)
19:20 Ranczo 10: Wet za wet (124)
20:10 Rodzinka.pl: Golono - strzyżono (51)
20:45 Rodzinka.pl: Kociaki domowe (52)
21:25 Czterdziestolatek: Judym, czyli czyn społeczny (7/21)
22:25 Czterdziestolatek: Otwarcie trasy, czyli czas wolny (8/21)
23:25 Wyjście awaryjne
01:10 Tatarak
02:40 Siedmiu wspaniałych
TVP Historia
2022-10-03
07:00 Był taki dzień: 3 października
07:10 Czas honoru 2: Niemiecka ruletka (23)
08:00 Ex Libris
08:30 Historia Polski: Polski zwycięzca bitwy o Atlantyk
09:15 Informacje kulturalne
09:30 Polacy zmieniający świat: Semantyka prawdy
09:50 Sensacje XX wieku: Wojna polsko-bolszewicka 1920 rok
10:45 Brazylia. Historia naturalna: Rajskie wybrzeże (4)
11:40 Archiwum zimnej wojny: Manipulacja, dezinformacja, intoksykacja
12:15 Tajemnice początków Polski: Ukryte gniazdo dynastii
13:10 Kanał
15:00 Wszystkie kolory świata
15:55 Tropikalne wyspy świata: Madagaskar (1/3)
16:50 Flesz historii (608)
17:10 Czas honoru 2: Przerwana depesza (24)
17:55 A więc wojna (33)
18:10 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii
18:35 Spór o historię: Monachium 1938/1939
19:05 Historia Polski: Powstanie zwykłych ludzi
20:15 Historia w postaciach zapisana: Jak zostać Napoleonem?
22:30 Sądy, przesądy: W powiększeniu: Jarosław Iwaszkiewicz
23:20 Bunt barbarzyńców: Hannibal (1/8)
00:15 Info Wilno
00:35 Szerokie tory: Gruziński policjant
01:10 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii
01:40 Sensacje XX wieku: Wojna polsko-bolszewicka 1920 rok
02:40 Encyklopedia II wojny światowej: Japonia
03:10 Zakończenie programu
TVP Info
2022-10-03
05:35 Powitanie - Poranek: Serwis Info
05:39 Serwis Info
05:56 Agropogoda
05:59 Powitanie - Wstaje dzień
06:01 Serwis Info
06:16 Wstaje dzień
06:20 Pogoda Info
06:27 Wstaje dzień
06:30 Serwis Info
06:35 Wstaje dzień
06:53 Pogoda Info
07:00 Serwis Info
07:12 Jedziemy
07:50 Agrobiznes
07:55 Agropogoda
08:00 Jedziemy dalej
08:20 Serwis Info
08:23 Minęła ósma
09:00 Serwis Info
09:11 Minęła dziewiąta
09:40 Plan dnia
10:00 Serwis Info
10:22 Pogoda Info
10:29 Serwis Info
10:52 Pogoda Info
10:59 Serwis Info
11:29 Serwis Info
11:50 Pogoda Info
12:00 Info Raport
13:29 Serwis Info
13:51 Pogoda Info
13:59 Serwis Info
14:29 Serwis Info
14:50 Pogoda Info
14:59 Serwis Info
15:29 Info dzień
16:45 Info Kultura
16:50 Rodzina i praca
17:00 Teleexpress
17:15 Teleexpress Extra
17:30 O co chodzi
18:00 Panorama
18:19 Serwis Info
18:37 O tym się mówi
19:15 Info Kultura
19:20 O tym się mówi
19:30 Wiadomości
19:58 Gość «Wiadomości»
20:13 Minęła dwudziesta
21:00 Nie da się ukryć
21:20 Serwis Info
21:41 Pogoda Info
21:50 W tyle wizji
22:25 Serwis Info
22:30 W tyle wizji extra
23:00 INFO wieczór
23:30 W akcji
23:55 Serwis Info
00:03 Wiadomości
00:31 Gość «Wiadomości»
00:57 Pogoda Info
01:05 Minęła dwudziesta
02:00 W tyle wizji
02:35 Serwis Info
02:40 W tyle wizji extra
03:06 Pogoda Info
03:13 O co chodzi
03:40 Głębia ostrości
04:10 Taśmy bezpieki: Edward Gierek (78)
04:40 Taśmy bezpieki: Festiwale piosenki radzieckiej w PRL (79)
TVP Kultura
2022-10-03
07:00 Klasyczne poranki: JJ JUN LI BUI - Fryderyk Chopin - Etiuda E - dur op. 10 nr 3
07:20 Informacje kulturalne
07:45 Co dalej?: O tym mówi świat
08:25 Informacje kulturalne
08:55 Sekret księgi z Kells
10:20 Co mówią lekarze
11:00 Reżyserzy: George Cukor
11:55 Mr Hublot
12:05 Parasolki
12:30 Niedziela z…: twórczością Agnieszki Osieckiej
13:30 Nad Niemnem (4-ost.)
14:35 Sława i chwała: Verborgenheit (1)
15:55 Popiół i diament
17:50 Trzeci punkt widzenia
18:30 Informacje kulturalne
18:50 Rodzina Durrellów 3 (5)
19:45 Pomiędzy
20:00 Kino mocnych wrażeń: Hołota
21:45 Kronos: Nadczłowiek
22:35 Panorama kina polskiego: Panny z Wilka
00:40 Scena muzyczna: Piotr Sałajczyk - Weinberg/Szymanowski
01:35 Dworzec dla dwojga
04:00 Bilet na Księżyc
TVP Polonia
2022-10-03
06:00 Polacy to wiedzą! (15)
06:30 Surowe piękno…
06:50 Rok 1982. Kalendarium (32)
07:00 Okrasa łamie przepisy: Kuchnia zachodnich Mazur
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 Pytanie na śniadanie
10:35 Panorama kraj
10:45 Pytanie na śniadanie
11:10 Przystanek Ameryka (62)
11:30 Barwy szczęścia (2629)
12:00 Wiadomości
12:15 Stulecie Winnych 4 (40)
13:05 Ojciec Mateusz 27: Pudło (347)
14:00 Co dalej?: O tym mówi świat
14:40 Kultura na Ludowo#wspieram: Twórcy ludowi w Wielkopolsce (8)
15:00 Wiadomości
15:20 Figu Migu na planecie Czochras: Osiem planet (24)
15:35 Zwierzaki Czytaki: Fortel (130)
15:50 Ale talent: Kolorowe papierowe owady (29)
16:00 Leśniczówka (414)
16:25 Tu Polonia w USA (1)
16:30 Barwy szczęścia (2629)
17:00 Teleexpress
17:20 Słownik polsko@polski
17:55 Gra słów. Krzyżówka (601)
18:20 Tu Polonia w USA (2)
18:30 Informacje kulturalne
18:55 INFO V4+
19:10 Tu Polonia w USA (3)
19:20 Polacy światu: Regina Salomea Pilsztyn
19:30 Wiadomości
20:05 Sport
20:10 Pogoda
20:20 Czas honoru: Plecak pełen dolarów (75)
21:10 Czas honoru: Wolny wybór (76)
22:05 Polonia 24
22:35 Podwójne życie II Symfonii Karola Szymanowskiego
23:00 Literackie Wilno
23:30 Leśniczówka (414)
00:00 Midnight News
00:30 Tu Polonia w USA (1)
00:35 Gra słów. Krzyżówka (601)
01:00 Olá Polônia (98)
01:20 Polacy światu: Regina Salomea Pilsztyn
01:30 Wiadomości
02:00 Sport
02:05 Pogoda
02:10 Polonia 24
02:40 Ojciec Mateusz 27: Pudło (347)
03:25 Tu Polonia w USA (2)
03:30 Sądy, przesądy: Rozróby u Kuby
04:15 Barwy szczęścia (2629)
04:45 Sądy, przesądy: W powiększeniu
TVP Rozrywka
2022-10-03
06:10 Zakochaj się w Polsce: Warszawa Tylmana z Gameren (246)
06:40 Okrasa łamie przepisy: Inne oblicze pstrąga
07:15 Makłowicz w podróży: Podróż 44. Sardynia - Górska Barbagia
07:45 Przepis dnia (20)
07:50 Gra słów. Krzyżówka (420)
08:20 Familiada
08:55 Va banque (273)
09:30 Koło fortuny (1301)
10:05 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Wyprawa do łowców głów
10:45 Postaw na milion
11:40 Gra słów. Krzyżówka (421)
12:10 Familiada
12:40 Va banque (274)
13:15 Daleko od szosy: Ania (3/7)
14:40 Rodzinka.pl: Nerwy w konserwy (149)
15:10 Kabaretowe hity: Kabaret Ani Mru-Mru
15:30 Życie to kabaret: Kabaretomaniacy (10)
16:30 Życie to kabaret: Kabaretomaniacy (6)
17:30 Gra słów. Krzyżówka (581)
17:55 Va banque (430)
18:35 Okrasa łamie przepisy: Grillowanie w przedszkolu
19:10 Makłowicz w podróży: Podróż 44. Sardynia - Odwieczna
19:40 Postaw na milion
20:40 Postaw na milion
21:35 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Łódź
22:10 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Na ryby
22:45 The Voice of Poland 13: Bitwa, część 1 (11)
00:00 The Voice of Poland 13: Bitwa, część 2 (11)
01:15 Koło fortuny (1225)
01:55 Koło fortuny (1217)
02:35 Hity wszech czasów (3)
03:40 Życie to kabaret: Kabaret Letnią Porą (5)
04:40 Życie to kabaret: Kabaret Letnią Porą (6)
TVP Seriale
2022-10-03
06:00 Rodzinka.pl: Estetycznie i higienicznie (251)
06:30 Na sygnale (20)
07:00 Na sygnale (21)
07:40 Ojciec Mateusz 21: Chwila nieuwagi (271)
08:35 Komisarz Alex 4: Więzy krwi (45)
09:25 Złotopolscy: Kto molestuje Marylkę? (612)
10:00 Klan (526)
10:35 Na dobre i na złe: Najlepsza córka (335)
11:35 Ranczo 3: Sprawca (33)
12:30 Korona królów (255)
13:00 Korona królów (256)
13:40 Ojciec Mateusz 15: Weryfikacja (190)
14:35 Ojciec Mateusz 15: Upadek (191)
15:35 Komisarz Alex 4: Znak szatana (46)
16:20 Komisariat: Hazardzista (37)
16:50 Na sygnale (22)
17:30 Ranczo 3: Odsiecz (34)
18:30 Ranczo 3: Upadek obyczajów (35)
19:35 Ojciec Mateusz 15: Matczyne serce (192)
20:30 Ojciec Mateusz 21: Zawód zaufania publicznego (272)
21:30 Ranczo 3: Miedź brzęcząca (36)
22:30 Ranczo 3: Zrozumieć kobietę (37)
23:30 Ojciec Mateusz 15: Komornicy (193)
00:20 Na sygnale: Wszyscy za jednego (385)
00:50 Na sygnale: Alek (386)
01:30 Echo serca (3)
02:30 Echo serca (4)
03:25 Zmiennicy: Antycypacja (11/15)
04:30 Złotopolscy: Kto molestuje Marylkę? (612)
TVP Sport
2022-10-03
05:40 Sportowy wieczór
06:25 Międzynarodowy Puchar Polski, Międzyzdroje
07:25 Piłka nożna: Liga Narodów
09:25 Koszykówka kobiet: Mistrzostwa świata - Sydney 2022
11:20 Żużel: Drużynowe Mistrzostwa Europy U-23 - Tarnów 2022
13:35 Boks: Gala KnockOut Boxing Night 24 w Lublinie
14:35 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix w Klingenthal
16:20 Droga do Kataru - prezentacja zespołów: Belgia i Japonia (2)
16:55 live Amp futbol: Mistrzostwa świata - Turcja 2022
18:20 live Koszykówka mężczyzn: Liga Mistrzów
18:30 live Koszykówka mężczyzn: Liga Mistrzów
19:45 Droga do Kataru - prezentacja zespołów: Polska i Kanada (1/16)
20:20 GOL
22:05 Sportowy wieczór
22:45 Sporty walki: Bellator 286: Pitbull vs. Borics
00:30 Boks: Gala KnockOut Boxing Night 24 w Lublinie
02:40 Boks: Gala w Los Angeles
03:35 Sporty walki: ONE 161: Petchmorakot vs.Tawanchai
TVP World
2022-10-03
05:00 World News
05:20 World Talks
05:30 Eastern Europe Review
05:45 Military mind
06:00 Service of the day
06:30 Lost in translation. Ep 38
07:00 World News Flash
07:15 World Today
07:30 World News Flash
07:40 Weather
07:43 World Today
08:00 World News
08:20 Weather
08:25 Morning World Today
08:55 Weather
09:00 World News
09:15 Interview
09:30 World News Flash
09:35 World News
09:40 Interview
09:55 Weather
10:00 World News
10:15 Interview
10:30 World News Flash
10:35 World News
10:40 Interview
10:55 Weather
11:00 World News
11:20 Weather
11:25 Morning World Today
11:55 Weather
12:00 World News
12:20 Interview
12:35 World News Flash
12:45 Interview
13:00 World News
13:20 Interview
13:35 World News Flash
13:45 Interview
14:00 World News
14:20 Interview
14:35 World News Flash
14:45 Interview
15:00 World News
15:20 Interview
15:35 World News Flash
15:45 Interview
16:00 World News
16:20 World Talks
16:35 World News Flash
16:45 World Talks
17:00 World News
17:20 Interview
17:35 Weather
17:37 World News Flash
17:45 World Talks
18:00 World News
18:20 Interview
18:35 Eastern Express
18:55 Weather
19:00 World News
19:20 Pulse of Culture. Ep 101
19:30 World News Flash
19:40 Interview
19:55 Weather
20:00 Service of the day
20:30 Weather
20:33 Business Arena
20:55 Weather
21:00 World News
21:20 World Today
21:45 Weather
21:47 Military mind
21:55 Weather
22:00 World News
22:20 Eastern Express
22:40 Weather
22:45 Break the Fake
22:55 Weather
23:00 World News
23:15 Middle East Observer with Nicholas Richardson
23:30 World News Flash
23:40 Weather
23:43 Interview from Wilnius
00:00 Midnight News
00:30 World Today
00:55 Weather
01:00 World News Flash
01:15 Eastern Europe Review
01:30 World News Flash
01:40 Break the Fake
01:50 Military mind
02:00 Service of the day
02:30 Business Arena
02:50 Pulse of Culture. Ep 101
03:00 World News Flash
03:15 Middle East Observer with Nicholas Richardson
03:30 World News Flash
03:40 Weather
03:42 World Talks
04:00 Midnight News
04:30 Weather
04:32 World Today