[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -1
4fun
2022-09-25
05:00 Karaoke w 4FUN.TV
06:00 Karaoke w 4FUN.TV
07:00 4FUN budzi ludzi
09:00 K-pop non stop
10:00 Wiadomixy
11:00 Chcesz? Masz!
12:00 Hop Bęc
14:00 Pożyczone nuty
15:00 Hot Pop
16:00 Ulubiona 20
18:00 Hot Pop
19:00 Versus w 4FUN.TV
20:00 Hity na czacie
21:00 Young Stars w 4FUN.TV
22:00 Najwięcej muzyki
00:00 Karaoke w 4FUN.TV
03:00 Najwięcej muzyki nocą
4fun Dance
2022-09-25
05:00 Karaoke w 4FUN DANCE
06:00 Karaoke w 4FUN DANCE
08:00 Dance na dzień dobry
11:00 Polo Top
13:00 Najwięcej muzyki na imprezę
14:00 Top 20
16:00 Najwięcej muzyki na imprezę
17:00 Top 50 Disco
20:00 Najwięcej muzyki na imprezę
21:00 Disco wizja
22:00 Najwięcej muzyki na imprezę
00:00 Karaoke w 4FUN DANCE
03:00 Najlepsza muzyka nocą
4fun Gold
2022-09-25
05:00 Karaoke
06:00 Budzimy się z 4FUN KIDS
08:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
09:00 Jestem gwiazdą 4FUN KIDS!
11:00 Gimnastyka dla smyka w 4FUN KIDS
12:00 Uczę się angielskiego z 4FUN KIDS
13:00 Kids lista
14:00 Migotki w 4FUN KIDS
15:00 Rysujemy z 4FUN KIDS
16:00 Kapitalne opowieści w 4FUN KIDS
17:00 Dzieciaki rządzą w 4FUN KIDS
18:00 Urodziny w 4FUN KIDS
19:00 Gimnastyka dla smyka w 4FUN KIDS
20:00 Zasypiamy z 4FUN KIDS
21:00 Pora relaksu
00:00 Karaoke
03:00 Pora relaksu
BelSat
2022-09-25
06:00 Аб’ектыў
06:25 Бязвіз
07:05 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
07:45 Анча і Пэпік, мультсерыял, 3 с.
08:00 Востраў Баю-бай (Rocka-Bye Island), мультсерыял, 3 с.
08:15 Падарожжы на навальнічнай хмары, мультсерыял, 3 с.
08:25 Клопат (Trouble), анімацыйны фільм
09:55 Хай так TV (сатырычная праграма)
10:20 Абутак для волата, д/ф
10:40 Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк)
10:55 Вечаровы шпіль
11:15 Чаму дэмакратыя? ч. 5: Абед з прэзідэнтам
12:10 План: Б (ток-шоў)
13:05 Стагоддзе Вінных (Stulecie Winnych), серыял, 16 с.
13:50 Ўіплэш (Whiplash), м/ф
15:35 Невядомая Беларусь. Я вяртаўся дадому, д/ф
16:10 Эвалюцыя зла (Evolution of Evil), дак. серыял, 7 с.
17:05 Мова нанова
17:20 Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма)
17:45 Ваяры
18:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
19:00 Тыдзень
20:30 Я, Тоня (I, Tonya), м/ф
22:30 Служба службай (Line of Duty), дэтэктыўны серыял, 3 с.
23:35 Вось так (інфармацыйная праграма)
00:30 Тыдзень
02:00 Перапынак у вяшчанні
Canal+ Sport 1 PL
2022-09-25
05:00 live Boks: Gala w Rizin
08:15 Lennox Lewis - historia mistrza
10:00 live Wysoki Pressing
11:00 Tenis: Turniej WTA w Tokio
13:00 Boks: Gala w Rizin
16:00 Koszykówka mężczyzn: NBA
18:25 Koszykówka mężczyzn: Superpuchar Hiszpanii
21:00 Boks: Gala w Rizin
23:00 Wysoki Pressing
00:00 News+
00:50 Piłka nożna: 2. liga hiszpańska
02:55 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
Canal+ Sport 2 PL
2022-09-25
05:00 Tenis: Turniej WTA w Tokio
07:50 Koszykówka mężczyzn: Superpuchar Hiszpanii
10:00 Padel: Turniej World Padel Tour w Madrycie
12:00 Padel: Turniej World Padel Tour w Madrycie
14:00 Tenis: Turniej WTA w Tokio
16:00 Boks: Gala w Rizin
18:10 Wysoki Pressing
19:15 Piłka nożna: 2. liga hiszpańska
21:30 Tenis: Turniej WTA w Tokio
23:30 Boks: Gala w Rizin
00:30 O co biega?
01:10 News+
02:00 Twardzielki: Magdalena Loska (9)
02:30 Twardzielki: Hanna Gujwan (10)
Canal+ Sport 3 PL
2022-09-25
05:30 Sędziowie: VAR (8)
06:00 Liga+
07:30 Witaj w klubie: Miedź Legnica
08:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
10:00 live Wysoki Pressing
11:00 Sędziowie: Zostań sędzią (9)
11:30 Sędziowie: VAR (8)
12:10 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:25 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:40 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:55 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:25 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:30 Liga+ Extra
21:00 Turbokozak
21:30 Turbokozak Extra
22:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
00:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
02:00 Liga+ Extra
03:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
Canal+ Sport 4 PL
2022-09-25
06:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:00 Sędziowie: VAR (8)
08:30 Liga+
10:00 Witaj w klubie: Miedź Legnica
10:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:30 Wysoki Pressing
13:30 Sędziowie: Zostań sędzią (9)
14:00 Sędziowie: VAR (8)
14:40 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:55 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:10 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:25 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:55 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:00 Liga+ Extra
23:30 Turbokozak
00:00 Turbokozak Extra
00:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
02:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
Eleven Sports 1
2022-09-25
06:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
08:00 Piłka nożna: Liga włoska
10:00 Eleven Gol
11:00 Żużel: PGE Ekstraliga
14:00 Piłka nożna: Liga włoska
16:00 Eleven Gol
17:00 Żużel: PGE Ekstraliga
20:00 Piłka nożna: Liga włoska
22:00 Ligue1 (8)
23:00 Serie A TIM (7)
00:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
02:00 Piłka nożna: Liga włoska
Eleven Sports 2
2022-09-25
06:00 Piłka nożna: Liga włoska
08:00 Piłka nożna: Liga francuska
10:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
12:00 Piłka nożna: Liga włoska
14:00 Piłka nożna: Liga francuska
16:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
18:00 Piłka nożna: Liga włoska
20:00 Piłka nożna: Liga francuska
22:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
00:00 Żużel: PGE Ekstraliga
03:00 Eleven Gol
Eleven Sports 3
2022-09-25
05:00 LaLiga Santander
06:00 Piłka nożna: Liga francuska
08:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
10:00 Piłka nożna: Liga włoska
12:00 Serie A TIM
13:00 Piłka nożna: Liga portugalska
15:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
17:00 Eleven Gol
18:00 Piłka nożna: Liga francuska
20:00 Piłka nożna: Liga portugalska
22:00 Piłka nożna: Liga włoska
00:00 Piłka nożna: Liga francuska
02:00 LaLiga Santander
03:00 Piłka nożna: Liga portugalska
Eleven Sports 4
2022-09-25
06:00 Piłka nożna: Liga portugalska
08:00 Piłka nożna: Liga włoska
10:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
12:00 Piłka nożna: Liga francuska
14:00 Piłka nożna: Liga włoska
16:00 Piłka nożna: Liga portugalska
18:00 Piłka nożna: Liga włoska
20:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
22:00 Piłka nożna: Liga francuska
00:00 Piłka nożna: Liga portugalska
02:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
Polonia 1
2022-09-25
05:25 Gramy po polsku - Muzyczny relax (6)
05:45 Gramy po polsku - Muzyczny relax (15)
06:00 Anita (18)
07:00 Anita (19)
07:50 Anita (20)
08:50 Mróweczki z bajeczki (15)
09:00 Mróweczki z bajeczki (25)
09:30 Klub Winx: Ukryte tajemnice (17)
09:55 W poszukiwaniu Felliniego
12:10 Bestia z Belize
13:50 Ostatni cesarz
17:05 Mróweczki z bajeczki (2)
17:25 Mróweczki z bajeczki (25)
17:30 Telesprzedaż: 123 TVShop
18:00 Telesprzedaż: Klejnot Tv
21:00 Dwa dni w Paryżu
23:10 Miłe rozmowy (4)
23:15 Miłe rozmowy (2)
23:25 Trucizna: Toxin
01:15 Nasz ukochany pies
03:00 Line of Duty - Wydział wewnętrzny 2: Zasadzka (1)
Polsat
2022-09-25
05:25 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
07:50 Na fali
09:40 Trolle
11:40 Shrek Forever
13:40 Ninja Warrior Polska (39)
15:40 Twoja Twarz Brzmi Znajomo (169)
17:40 Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej (4)
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Państwo w państwie
20:00 Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni (110)
22:10 Love Island. Wyspa miłości (203)
23:15 Pasażer
01:45 Na linii ognia
04:40 Disco Gramy
Polsat 2
2022-09-25
05:00 Interwencja
05:20 Górale (61)
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Disco Gramy
07:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (56)
07:30 Z klimatem i z pasją (85)
08:00 Nasz nowy dom (180)
09:00 Trudne sprawy: Bezdzietne małżeństwo (979)
10:00 Trudne sprawy: Dawca (980)
11:00 Trudne sprawy: Moja córka ma trzech chłopaków (981)
12:00 Trudne sprawy: Matka podrywa partnera córki, żeby udowodnić, że zależy mu tylko na pieniądzach (982)
13:00 Trudne sprawy: Idealny tata (983)
14:00 Przyjaciółki (232)
15:00 Nasz nowy dom (266)
16:00 Earth Festival. Gwiazdy dla czystej Polski 2022 (1)
17:00 Earth Festival. Gwiazdy dla czystej Polski 2022 (2)
18:05 Artyści przeciwko wojnie (1)
18:50 Artyści przeciwko wojnie (2)
20:05 Wydarzenia
20:45 Nigdy więcej
23:05 Doda. 12 kroków do miłości (2)
00:05 Świat według Kiepskich: Osoba publiczna (577)
00:35 Świat według Kiepskich: Android (578)
01:05 #Jesteśmy dla dzieci
01:40 Interwencja
02:00 Wydarzenia
02:45 #Jesteśmy dla dzieci
03:15 Oblicza Ameryki
03:45 Piotr Rubik: Koncert Wielkanocny (2)
Polsat Cafe
2022-09-25
05:00 Szpital dziecięcy (14)
06:00 Śluby gwiazd: Joanna i Marcin Ambroziakowie (9)
06:30 Śluby gwiazd: Maria Sadowska (10)
07:00 Najdziwniejsze śluby świata (6)
08:00 Biedni kontra bogaci (5)
09:00 Biedni kontra bogaci (6)
10:00 Nasz nowy dom (194)
11:00 Bogaty dom - biedny dom (60)
12:00 Bogate dzieciaki bez kasy (6)
13:00 Kolacja w ciemno (11)
14:00 Nasz nowy dom (191)
15:00 Demakijaż: Michał Wiśniewski z córką Fabienne (141)
15:30 W bliskim planie: Aleksandra Domańska (171)
16:00 Serce nie sługa
18:00 Bogaty dom - biedny dom (59)
19:00 Nasz nowy dom (210)
20:00 Zdrady (124)
21:00 Bogate dzieciaki bez kasy (7)
22:00 Kolacja w ciemno (12)
23:00 Zdrady: Szkolna miłość (142)
00:00 101 szokujących aspektów ludzkiego ciała
01:00 Poprawki skalpelem: Celebryci, których nie da się zapomnieć
02:00 Chirurgia plastyczna w tropikach (6)
03:00 Poprawki skalpelem (38)
Polsat Doku
2022-09-25
05:00 Skazany za… (43)
05:30 Skazany za… (44)
06:00 Emil, pogromca mandatów (15)
06:30 Emil, pogromca mandatów (16)
07:00 Emil, pogromca mandatów (17)
07:30 Emil, pogromca mandatów (18)
08:00 Łowcy nazistów (8)
09:10 Tajna historia XX wieku: Pałac nad jeziorem (58)
09:40 Tajna historia XX wieku: Broń XX wieku (59)
10:10 Bitwy morskie - historia okrętów wojennych (1)
11:15 Bitwy morskie - historia okrętów wojennych (2)
12:15 Niezwykłe możliwości ludzkiego organizmu (7)
13:25 W oczekiwaniu na katastrofę (1)
14:35 W oczekiwaniu na katastrofę (2)
15:45 W oczekiwaniu na katastrofę (3)
16:50 Najgroźniejsi kierowcy świata (8)
17:20 Opowieści o dzikich zwierzętach (3)
18:30 Opowieści o dzikich zwierzętach (4)
19:40 101 postaci, które ukształtowały wiek XX (7)
20:50 101 postaci, które ukształtowały wiek XX (8)
22:00 Leonardo da Vinci - geniusz wszech czasów (1)
23:00 Leonardo da Vinci - geniusz wszech czasów (2)
00:00 Tajna historia XX wieku: Morska twierdza - część 2 (6)
00:30 Tajna historia XX wieku: Państwo Hitlera (7)
01:00 Tajna historia XX wieku: Człowiek, który chciał zabić Hitlera (8)
01:30 Tajna historia XX wieku: Największa tajemnica twierdzy Boyen (9)
02:00 Taaaka ryba: Sumowa corrida cz. 2 (36)
02:30 Taaaka ryba: Mazurskie miętusy (37)
03:00 Tajna historia XX wieku: Broń do zadań specjalnych (77)
03:30 Tajna historia XX wieku: Niechciana forteca (78)
Polsat Film
2022-09-25
05:00 Na ratunek 112: Sposób na podryw (409)
05:30 Na ratunek 112: Ayahuasca (410)
06:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (15)
06:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (16)
07:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (17)
07:25 Ale szopka!
09:30 Kung Fu Panda: Sekrety Potężnej Piątki
10:00 Kung Fu Panda: Sekrety mistrzów
10:30 Kung Fu Panda: Tajemnice zwoju
11:00 Samoloty 2
12:50 Aleksander - okropny, straszny, niezbyt dobry, bardzo zły dzień
14:35 Hot Shots 2
16:30 Pasażerowie
19:00 Max Steel
21:00 Klasyczna niedziela: Nieobliczalny
23:00 Byliśmy żołnierzami
02:00 Ślad: Ostatni raz (108)
03:00 Ślad: Faraon (109)
Polsat Music HD
2022-09-25
05:00 Polska nocą, Telemagazyn co piątek razem z
06:00 Hitowy poranek
07:00 Hitowy poranek
08:00 Hitowy poranek
09:00 Hitowy poranek
10:00 Tylko hity
11:00 Tylko hity
12:00 Tylko hity
13:00 Tylko hity
14:00 Tylko hity
15:00 Tylko hity
16:00 Tylko hity
17:00 Tylko hity
18:00 Gorące hity
19:00 Gorące hity
20:00 Gorące hity
21:00 Gorące hity
22:00 Gorące hity
23:00 Gorące hity
00:00 Polska nocą
01:00 Polska nocą
02:00 Polska nocą
03:00 Polska nocą
04:00 Polska nocą
Polsat News
2022-09-25
05:35 Z klimatem i z pasją
06:00 Nowy dzień
09:00 Msza święta ze Świątyni Opatrzności Bożej
09:55 Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii
11:15 Cztery strony prasy
13:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:25 Pogoda
13:30 #Jesteśmy dla dzieci
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:50 Wydarzenia 15:50
16:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
17:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
17:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
18:50 Wydarzenia 18:50
19:15 Gość «Wydarzeń»
19:30 Państwo w państwie
21:00 Nowy tydzień
21:50 Wydarzenia wieczorne
22:30 Dzień na świecie
23:30 Obraz dnia - serwis informacyjny
00:15 Czysta Polska
01:00 Wydarzenia wieczorne
01:35 Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii
02:50 Prezydenci i premierzy
03:30 SuperLudzie
03:55 Łowca pedofilów
Polsat News 2
2022-09-25
06:00 #Jesteśmy dla dzieci
06:35 Wydarzenia
07:15 Debata tygodnia
08:15 #Jesteśmy dla dzieci
08:45 Interwencja - taka jest Polska
09:35 Wydarzenia
10:15 Państwo w państwie
11:50 Debata dnia
12:50 Z klimatem i z pasją
13:25 Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii
14:50 Państwo w państwie
16:30 Cztery strony prasy
17:50 Z klimatem i z pasją
18:30 Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii
19:55 Interwencja - taka jest Polska
20:50 Państwo w państwie
22:35 Wydarzenia
23:00 Więcej
23:15 Interwencja
23:35 Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii
01:00 Interwencja - taka jest Polska
01:40 Wydarzenia
02:10 Z klimatem i z pasją
02:35 #Jesteśmy dla dzieci
02:55 Wydarzenia
03:30 Dzień na świecie
04:10 Z klimatem i z pasją
Polsat Play
2022-09-25
05:00 Łowca pedofilów: Spotkanie na Nikiszu (89)
05:30 Łowca pedofilów: Załóż białe majteczki i Kocham, kocham, kocham cz. 1 (90)
06:00 Taaaka ryba: Norweskie seje (4)
06:30 Taaaka ryba: Podhalańska głowacica (5)
07:00 Dorwać tuńczyka (4)
08:00 Dorwać tuńczyka (5)
09:00 Kołowrotek (136)
09:30 Taaaka ryba: Marlin pasiasty (139)
10:00 Wakacje z Bałtykiem (17)
10:30 Wakacje z Bałtykiem (18)
11:00 Wakacje z Bałtykiem (1)
11:30 Militarni (5)
12:00 Chłopaki do wzięcia (282)
12:30 Chłopaki do wzięcia (283)
13:00 Nastolatki, generacja jutra (1)
13:30 Budowlańcy (55)
14:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (77)
14:30 Polski lombard Walusia (31)
15:00 Polacy za granicą: Wyspa Man (66)
16:00 Kryptonim szef Polska 2: Gorąco Polecam (7)
17:00 Górale (108)
17:30 Górale (109)
18:00 Górale (110)
18:30 Górale (111)
19:00 Polacy za granicą: Haga (55)
20:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (51)
20:30 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (52)
21:00 Chłopaki do wzięcia (277)
21:30 Chłopaki do wzięcia (278)
22:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (137)
22:30 Łowca pedofilów (138)
23:00 Łowca pedofilów: Wiedziałem, że tak będzie (61)
23:30 Więzienie (25)
00:00 Więzienie (38)
00:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (24)
01:00 997 - Fajbusiewicz na tropie (25)
01:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (26)
02:00 Kama Sutra (29)
03:00 Kama Sutra (30)
Polsat Romans
2022-09-25
05:00 Sekrety rodziny: Zemsta jest słodka (121)
06:00 Gliniarze: Miasto nocą (506)
07:00 Gliniarze: Ośka (507)
08:00 Gliniarze: Potwór (508)
09:00 Chirurdzy (222)
09:55 Chirurdzy (223)
10:50 Chirurdzy (224)
11:45 Chirurdzy (225)
12:45 Moja dziewczyna 2
14:45 Mocne uderzenie
17:00 Świat według Kiepskich: Rybny targ (64)
17:30 Świat według Kiepskich: Sandały ojca Gaudentego (65)
18:00 Świat według Kiepskich: Spirytyści (66)
18:30 Świat według Kiepskich: Sposób na blondynkę (67)
19:00 Świat według Kiepskich: Szczur lądowy (68)
19:30 Świat według Kiepskich: Szkielet Fon Bibersztajna (69)
20:00 Wikingowie (28)
21:00 Wikingowie (29)
22:00 Wikingowie (30)
23:00 Wikingowie (31)
00:00 Azjatycki łącznik
02:00 Ślad: Nauczycielka (34)
03:00 Na ratunek 112: Młoda kobieta po cesarskim cięciu dostaje krwotoku wewnętrznego / Nastoletni detektywi doprowadzają do zatrzymania bandytów (117)
03:30 Na ratunek 112: Randka starszych kochanków kończy się zawałem/Gangsterzy grożą śmiercią drobnemu przedsiębiorcy (118)
Polsat Sport
2022-09-25
05:00 Sporty walki: FEN
06:00 Boks: Walka o tymczasowy pas WBO w Manchesterze
08:30 Boks: Polsat Boxing Promotions 10 w Łodzi
11:00 live Cafe Futbol
12:30 Piłka nożna: Liga Narodów
14:45 live Siatkówka mężczyzn: Memoriał Arkadiusza Gołasia
17:30 live Siatkówka mężczyzn: Memoriał Arkadiusza Gołasia
20:35 live Piłka nożna: Liga Narodów
23:30 live Piłka nożna: Liga Narodów
00:30 Piłka nożna: Liga Narodów
02:30 Sporty walki: FEN
Polsat Sport Extra
2022-09-25
06:00 Boks
09:00 live Lekkoatletyka: Maraton w Berlinie
12:10 Atleci
12:50 live Siatkówka kobiet: Mistrzostwa świata - Holandia i Polska 2022
15:30 live Tenis: Turniej ATP w Metzu
17:20 live Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
19:50 live Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
23:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa świata - Holandia i Polska 2022
01:00 Boks
Polsat Sport Fight
2022-09-25
05:25 Sporty walki: Babilon MMA 7 w Żyrardowie
07:00 Boks: Premier Boxing Champions w Minneapolis
09:25 Sporty walki: FEN 38
11:55 Boks: Gala Babilon Boxing Show w Jaworznie
14:25 Boks: Z archiwum ESPN
15:15 Sporty walki: Babilon MMA 27
17:20 Boks: Gala w Tulsie
18:20 Sporty walki: FEN 40
21:05 Boks: Gala Polsat Boxing Promotions 4 w Warszawie
23:00 KOTV Classics
23:50 Sporty walki: KSW 53
02:30 Sporty walki: Gala MMA Prommac 2 w Lublinie
Polsat Sport News
2022-09-25
05:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Japonii
06:20 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Japonii
08:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Japonii
09:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa świata - Holandia i Polska 2022
11:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa świata - Holandia i Polska 2022
13:00 Piłka nożna: Liga Narodów
14:45 live Futbol amerykański: Europejska Liga Futbolu
18:30 Trans World Sport
20:35 live Piłka nożna: Liga Narodów
23:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa świata - Holandia i Polska 2022
01:00 Sporty walki: Babilon MMA
Polsat Sport Premium 1
2022-09-25
06:30 Piłka nożna z archiwum: Wielki Bayern 1974-76
07:00 Piłka nożna: Liga Narodów
09:00 Piłka nożna: Liga Narodów
11:00 Piłka nożna: Liga Narodów
13:00 Piłka nożna z archiwum: Ajax Amsterdam - cudowne lata 70
13:30 Piłka nożna z archiwum: Polacy w finałach Pucharu Europy
14:00 Magazyn Ligi Mistrzów
14:50 live Piłka nożna: Liga Narodów
17:00 Piłka nożna: Liga Narodów
19:00 live Piłka nożna: Liga Narodów
20:35 live Piłka nożna: Liga Narodów
22:40 live Piłka nożna: Liga Narodów
23:30 live Piłka nożna: Liga Narodów
00:30 Piłka nożna: Liga Narodów
02:30 Piłka nożna: Liga Narodów
Polsat Sport Premium 2
2022-09-25
05:00 Magazyn Ligi Mistrzów
05:30 Cafe Futbol
07:00 Piłka nożna: Liga Narodów
09:00 Piłka nożna: Liga Narodów
11:00 Piłka nożna: Liga Narodów
13:00 Magazyn Ligi Mistrzów
13:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: AC Milan - FC Liverpool (2007), Bayern Monachium - Chelsea (2012) (5)
13:50 live Siatkówka kobiet: Mistrzostwa świata - Holandia i Polska 2022
16:00 Piłka nożna: Liga Narodów
17:50 live Piłka nożna: Liga Narodów
20:35 live Piłka nożna: Liga Narodów
22:30 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2022 - mecz: Real Madryt CF - Eintracht Frankfurt
00:00 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów
01:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
03:00 Piłka nożna: Liga Narodów
Stars.TV
2022-09-25
07:00 Best 00’s
08:00 Best Hits
09:00 Best 80’s
11:00 Best 90’s
12:00 Top 100 - 90’s Men’s Hits
20:00 Best Hits
21:00 Best 60’s
22:00 Best 70’s
23:00 Best Rock
00:00 Best Hits
01:00 Best Polish
Super Polsat
2022-09-25
05:00 Na ratunek 112: Fikcyjny ślub (318)
05:30 Świat według Kiepskich: Chichot (303)
06:00 SuperLudzie: Iwona Cichosz, Maciej Jaraszek (6)
07:00 Psi Patrol: Pieski ratują patrolowiec/ Pieski ratują wrony (25)
07:35 Psi Patrol: Pieski ratują latających przyjaciół/ Pieski ratują satelitę (26)
08:00 Psi Patrol: Pieski znajdują Dżina/ Pieski ratują linoskoczka (1)
08:35 Psi Patrol: Pieski ratują poszukiwania złota/ Pieski ratują patrolowiec (2)
09:00 Psi Patrol: Pieski ratują mecz/ Pieski ratują obrożę (3)
09:35 Psi Patrol: Pieski ratują minipatrol Alexa / Pieski ratują zgubiony ząb (4)
10:00 SuperLudzie Extra (52)
10:10 Piotruś Pan
12:35 Louis i obcy
14:25 Ania z Zielonego Wzgórza - ciąg dalszy (2-ost.)
16:50 Faceci w czerni 3
19:00 Świat według Kiepskich: Pies ogrodnika (530)
19:30 Świat według Kiepskich: Bankomat (531)
20:00 Fałszywa dwunastka 2
22:00 28 dni
00:10 Backdoor. Wyjście awaryjne (5)
00:40 Backdoor. Wyjście awaryjne (6)
01:05 Backdoor. Wyjście awaryjne (7)
01:30 Backdoor. Wyjście awaryjne (8)
02:00 Polacy za granicą: Panama (7)
03:00 Polacy za granicą: Bruksela (8)
TVP 1
2022-09-25
05:05 Sprawa dla reportera
06:00 Słownik polsko@polski
06:25 wojsko-polskie.pl: 38/2022 (219)
06:50 Słowo na niedzielę: Co ma żebrak, a nie ma bogacz
07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach
08:00 Tydzień
08:30 Zakochaj się w Polsce: Tychy (261)
09:00 Czas w las (4)
09:30 Okrasa łamie przepisy: Smak czarnej porzeczki
10:10 Klasztorne smaki Remigiusza Rączki: Franciszkanie z Biskupic
10:40 Zmiennicy: Ostatni kurs (2/15)
11:55 Między ziemią a niebem
12:00 Anioł Pański
12:15 Między ziemią a niebem
12:50 Misja Zambia: Chłopcy z Makululu
13:15 BBC w Jedynce: Chiny: starodawne królestwo przyrody: Wschód, czyli azyl (3-ost.)
14:15 Z pamięci: Kazimierz Junosza-Stępowski, część 2
14:25 Weterynarze z sercem (138)
15:05 Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz
17:00 Teleexpress
17:20 Pogoda
17:30 Jaka to melodia?
18:30 Wojenne dziewczyny 5 (54)
19:25 live Sport
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:20 live Piłka nożna: Liga Narodów
20:35 live Piłka nożna: Liga Narodów
23:25 Nice Guys. Równi goście
01:30 Ja, Frankenstein
03:05 Jaka to melodia?
03:55 Tacy byliśmy: Na zakupach (2)
04:40 Klan (4024)
TVP 2
2022-09-25
05:05 Rodzinka.pl: Wakacje w Grudziądzu (121)
05:30 Zakończenie programu
05:50 Barwy szczęścia (2661)
06:25 Barwy szczęścia (2662)
07:00 M jak miłość (1671)
07:55 Pytanie na śniadanie
11:10 Polska od kuchni - Miss Wdzięku (8)
11:45 The Voice of Poland 13: Przesłuchania w ciemno. Mazowsze (8)
12:50 The Voice of Poland 13: Przesłuchania w ciemno. Opolskie (9)
14:00 Familiada
14:35 Koło fortuny (1323)
15:10 Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2022: Finał (4)
16:15 Tak to leciało! (4)
17:05 Lajk!
17:30 Rodzinka.pl: Jestem grubo inteligentna (276)
18:00 Panorama
18:20 Va banque (449)
18:50 Na sygnale: Zdziś Marnotrawny (384)
19:25 Na sygnale: Wszyscy za jednego (385)
20:00 Postaw na milion
21:00 Parasite
23:25 Kino bez granic: Amerykanin
01:20 Jasne błękitne okna
03:00 Proxima
TVP ABC
2022-09-25
05:10 Domisie: Lepiej nosić niż się prosić
05:30 Domisie: Stryj Strasznowyj
06:05 Miś Uszatek: Słowa - słówka
06:10 Miś Uszatek: Parasol
06:25 Bobaski i Miś 2: Lokomotywa (29)
06:30 Bobaski i Miś: Dinozaury (30)
06:33 Porwanie Baltazara Gąbki: Oberża Pod Wesołym Karakonem (3)
06:40 Porwanie Baltazara Gąbki: Spotkanie ze smokiem Mlekopijem (4)
06:45 Przygody Bolka i Lolka: Wielki mecz (28)
06:55 Zabawy Bolka i Lolka: Czarna dama (6)
07:10 Przyjaciele Misia i Margolci: Nowy rekord (45)
07:40 Ela, Oskar i Puf: Święto Mamy (42)
07:50 Bob Budowniczy 19: Koparka na wysokości (1)
08:00 Bob Budowniczy 19: Betonowy koktajl (2)
08:20 Super Wings: Piżamowa impreza (133)
08:30 Dino Ranczo: Mały pomocnik Goliata (27)
08:45 Wissper: Zatkany wieloryb (100)
09:00 Mia i ja 3: Noc staje się dniem (61)
09:30 Ziarno: Skarbonka
10:00 Zagadki zwierzogromadki: Wiewiórka (11)
10:20 Agatka: Agatka i Mydło (2)
10:30 Mami Fatale: Biegnij Prosię, biegnij (28)
10:45 Świnka Peppa 8: Idealny dzień (28)
10:50 Świnka Peppa 8: Klub śniadaniowy (29)
10:55 Świnka Peppa 8: Ogrody botaniczne (30)
11:10 Olimpiada Bolka i Lolka: Judo (7)
11:20 Przygody Bolka i Lolka: Na drodze (61)
11:35 Przyjaciele z podwórka: Wspaniale jest być duchem (6)
11:55 Strażak Sam 7: Elvis śpiewa bluesa (3)
12:05 Strażak Sam 7: Sztuczne ognie dla Mandy (4)
12:25 Kosmoloty: As reporterów (29)
12:35 Kosmoloty: XL - 5 (30)
12:55 Tyci encyklopedia Bzyka: Mieć oczy szeroko otwarte (9)
13:00 Figu Migu na planecie Czochras: Róż (40)
13:20 Pszczółka Maja: Nadąsany Gucio (57)
13:30 Pszczółka Maja: Królowa na jeden dzień (58)
13:50 Leo da Vinci: Donum (2)
14:10 Lexi i Lottie: Bliźniaczki na tropie: Sztuka dla sztuki (2)
14:35 Ptyś i Bill: Ptaszek w garści (60)
14:50 Clifford - wielki czerwony pies: Pamiątkowy kocyk / Dino Clifford (40)
15:25 Mrówki górą! Sekretne życie roślin: Biedronki (3)
15:30 Al-chemik: Magnes a magnez (29)
15:50 Transformers: Cyberverse: Zjawisko (21)
16:00 Transformers: Cyberverse: Dajcie mi głowę Optimusa Prime’a (22)
16:20 Artur i Dzieci Okrągłego Stołu: Rycerskie obietnice (3)
16:30 Artur i Dzieci Okrągłego Stołu: Zbuntowane wróżki (4)
16:45 Sadie Sparks: Tajemniczy mściciel (28)
17:00 Auta na start: Poza limitem (24)
17:10 Lisek i Trusia: Motocykl Kiełka (24)
17:30 My Little Pony 8: Awantura o szkołę, część 2 (2)
17:55 Bracia koala: Wyjątkowy prezent Mysi (28)
18:25 Tilda mała mysz: Rupert opiekuje się dziećmi (15)
18:30 Mały Futrzak: Mglisty dwór (15)
18:45 Krecik i panda: Potwór w jaskini (28)
19:00 Wieczorynka: Bob Budowniczy 19: Czary w kuchni (3)
19:10 Wieczorynka: Bob Budowniczy 19: Dźwig na tropie żyrafy (4)
19:20 Wieczorynka: Super Wings: Podwodny ślub (139)
19:35 Wieczorynka: Dino Ranczo: Stado dla stegozaura (28)
19:45 Wieczorynka: Mush-Mush i Grzybaszki: Kompost na wynos (28)
19:55 Wieczorynka: Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom: Lokator
20:10 Sąsiedzi: Meble (93)
20:15 Tom i Lili: Fajne mam buty? (28)
20:25 Boonie Bears: Poszukiwacze przygód: Pogoń za mapą (28)
20:45 Ronja, córka zbójnika: Pierwsza wyprawa do lasu (2)
21:15 Siódme niebo 8: Długie, ciężkie lato (1)
22:05 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Ale jazda! Ale Meksyk!
22:35 Jak to działa?: Co z tym Bałtykiem? (163)
23:05 Magiczne drzewo: Kredka (3)
23:40 Magiczne drzewo: Berło (4)
00:10 Zakończenie programu
TVP HD
2022-09-25
05:15 Zakończenie programu
05:20 Smaki świata - po bałkańsku (39)
05:55 Pasja ekstremalna (4)
06:20 Makłowicz w podróży: Podróż 47. Czarnogóra - Boka Kotorska
06:55 Makłowicz w podróży: Hiszpania - Costa del Sol
07:30 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Peru. Chicha i miód (113)
08:05 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Peru. Świnka morska (114)
08:35 Prywatne życie zwierząt 3: Przesądy i mity (6)
09:10 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Wenezuelscy kowboje: Największa łąka świata
09:40 Rodzinka.pl: Anioł, nie kobieta (218)
10:15 Rodzinka.pl: W salonowca gracie? (219)
10:45 W 24 godziny: Mediolan (5)
11:15 W 24 godziny: Los Angeles w 24 godziny (6)
11:50 Na ratunek ogrodom (4)
12:20 Przystanek slow food 3: Anna Skowrońska i jej ekologiczne pstrągi (6)
13:00 Ranczo 8: Wykapany ojciec (93)
13:55 Ojciec Mateusz 7: Naciągacze (85)
14:55 Postaw na milion
15:50 Ostatnia walka Apacza
17:25 Tamte lata, tamte dni: Krzesimir Dębski
18:05 Komisarz Alex 17: Bestia królowej (214)
19:05 Ojciec Mateusz 28: Młot na czarownice (357)
19:55 Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz
21:50 Zmiennicy: Ceny umowne (1/15)
23:00 Zmiennicy: Ostatni kurs (2/15)
00:10 Zmiennicy: Dziewczyna do bicia (3/15)
01:15 Larry Crowne: Uśmiech losu
03:05 Ostatnia walka Apacza
04:40 Zakochaj się w Polsce: Świnoujście (103)
TVP Historia
2022-09-25
06:45 Był taki dzień: 25 września
06:55 Ojciec
08:00 Liturgia greckokatolicka z katedry we Wrocławiu
09:05 Wiedźmin: Dzieciństwo (1/13)
10:00 Informacje kulturalne
10:20 W kotle historii: Step i święto. Benedykt Polak przed chanem
10:55 Ci cholerni Polacy. Lotnictwo polskie 1939-1945: Wyspy ostatnich nadziei (4)
11:20 Przestrzeń pamięci: Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie
11:50 Wynalazki, które zmieniły świat: Rakieta (5/6)
12:50 Wyspy czasów Odyseusza. Odyseja wysp: Królestwo Słońca (3-ost.)
13:50 Wojownicy czasu: Piast Piastowi wilkiem, czyli Siemowit w Czersku
14:30 Rififi po sześćdziesiątce
16:00 W Polskę jedziemy: Zaborów, Jadwisin (3)
16:30 Giganci historii: Stefan Batory i jego czasy (74)
17:15 A więc wojna (25)
17:25 Noce i dnie: Bogumił i Barbara (1/12)
18:35 Historia mediów: Szybciej i częściej
19:05 Persja: historia Iranu (3-ost.)
20:10 Tajne akta III Rzeszy: Biologiczna broń nazistów (4/6)
21:15 Kurier
23:15 Kapitan Conan
01:35 Szerokie tory: Jeden dzień z życia inspektora straży rybackiej na Ukrainie
02:15 Zakończenie programu
TVP Info
2022-09-25
05:28 Magazyn śledczy Anity Gargas
05:50 Zakończenie programu
05:55 Powitanie - Wstaje dzień
06:00 Serwis Info
06:15 Wstaje dzień
06:23 Pogoda Info
06:29 Wstaje dzień
06:31 Serwis Info
06:40 Wstaje dzień
06:52 Pogoda Info
06:59 Wstaje dzień
07:01 Serwis Info
07:11 Wstaje dzień
07:23 Pogoda Info
07:29 Wstaje dzień
07:31 Serwis Info
07:36 Wstaje dzień
07:51 Pogoda Info
07:59 Serwis Info
08:22 Pogoda Info
08:30 W kontrze
09:15 Serwis Info
09:41 Pogoda Info
09:50 Woronicza 17
10:59 Serwis info weekend
11:22 Pogoda Info
11:29 Serwis info weekend
11:50 Salon dziennikarski
12:30 Serwis info weekend
12:51 Pogoda Info
12:59 Serwis info weekend
13:29 Serwis info weekend
13:52 Pogoda Info
13:59 Serwis info weekend
14:29 Serwis info weekend
14:53 Pogoda Info
15:00 Debata Senior
15:29 Serwis info weekend
15:54 Pogoda Info
16:00 Okiem wiary
16:29 Serwis info weekend
17:00 Teleexpress
17:15 Teleexpress Extra
17:30 Teleexpress na deser
17:45 Serwis info weekend
18:00 Panorama
18:18 Serwis info weekend
18:25 Studio Zachód
18:50 INFO V4+
19:05 Głębia ostrości
19:30 Wiadomości
19:58 Gość «Wiadomości»
20:13 Minęła dwudziesta
21:00 W pełnym świetle
21:24 Serwis info weekend
21:42 Pogoda Info
21:50 Strefa starcia
23:00 INFO wieczór
23:55 Serwis info weekend
00:03 Wiadomości
00:31 Gość «Wiadomości»
00:52 Pogoda Info
01:05 Woronicza 17
02:15 Minęła dwudziesta
03:05 Pogoda Info
03:10 INFO V4+
03:35 Głębia ostrości
04:05 Filmy dokumentalne TVP Info
TVP Kultura
2022-09-25
05:15 Tamte lata, tamte dni: Maciej Wojtyszko
05:45 Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2 na stream.tvp.pl
05:50 Zakończenie programu
07:05 Odrobina mężczyzny na co dzień
08:00 Nabożeństwo metodystyczne w Kielcach (25.09.22)
09:05 Od ucha do ucha: Wschodzące gwiazdy baletu: Na scenie
09:40 Wschodzące gwiazdy baletu: Egzaminy
10:20 Angielskie śniadanie: Robin z Sherwood: Siedmiu ubogich rycerzy (4)
11:25 Informacje kulturalne
11:45 Trzeci punkt widzenia
12:25 Znachor
14:50 Wędrowiec polski: Łemkowszczyzna
15:25 Teodor Currentzis. Lux Aeterna. Koncert w Sainte-Chapelle
16:50 Zaginione - odnalezione: «Opłakiwanie Chrystusa» warsztat Lucasa Cranacha starszego
17:10 Niedziela z…: rolami Ignacego Gogolewskiego
18:00 Niedziela z… rolami Ignacego Gogolewskiego: Damy i huzary
19:30 Informacje kulturalne
20:00 Okno na podwórze
22:00 Scena muzyczna: Aleksander Dębicz & Łukasz Kuropaczewski - «Adela»
23:05 Trzeci punkt widzenia
23:45 Zabicie świętego jelenia
01:55 Teraz animacje!: Siostra
02:05 Teraz animacje!: Popołudnie Clemence
02:30 Bilet do kina: Autor widmo
04:45 Cum on Feel the Noize. Ostre brzmienie
TVP Polonia
2022-09-25
05:30 Midnight News
06:00 Hity wszech czasów (47)
06:55 Tygrysy Europy: Jan (11)
07:55 Pytanie na śniadanie
11:15 Ziarno: Skarbonka
11:40 Misja Zambia: Tu dzieci uczą wiary rodziców
11:55 Między ziemią a niebem
12:00 Anioł Pański
12:15 Między ziemią a niebem
12:50 Słowo na niedzielę: Co ma żebrak, a nie ma bogacz
13:00 Transmisja mszy święte z Katedry Polowej Wojska Polskiego w Warszawie
14:15 Tygrysy Europy: Inwestor (1)
15:05 Niedziela z…: rolami Ignacego Machowskiego
16:00 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Peru. Sól (118)
16:30 Polacy to wiedzą! (14)
17:00 Teleexpress
17:20 M jak miłość (1663)
18:10 Powroty (97)
18:35 Co dalej?: O tym mówi świat
19:10 Informacje kulturalne
19:30 Wiadomości
20:05 Sport
20:10 Pogoda
20:20 Ojciec Mateusz: Zmiana (346)
21:10 Wielki test. Polscy wynalazcy i odkrywcy
23:25 Słownik polsko@polski
00:00 Midnight News
00:35 M jak miłość (1663)
01:30 Wiadomości
02:00 Sport
02:05 Pogoda
02:10 Uwaga - premiera!: Córka trenera
03:50 Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2022: Polska Eurowizja Junior (2)
04:45 Niedziela z…: rolami Ignacego Machowskiego
TVP Rozrywka
2022-09-25
05:25 Życie to kabaret: Tylko jeden skecz: Kabaret TEY (1)
05:45 Zakończenie programu
06:05 Zakochaj się w Polsce: Krapkowice i Góra Świętej Anny (238)
06:35 Okrasa łamie przepisy: W stołówce na warszawskiej Pradze
07:10 To je Borowicz. Podróże ze smakiem (3)
07:40 Smaki świata - po iberyjsku (31)
08:20 Giganci historii: Mikołaj Kopernik. Życie i dzieło (56)
09:10 Koło fortuny (1218)
09:50 Postaw na milion
10:45 Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2022: Wielkie hity Eurowizji (3)
11:55 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka: Kawiarenka z Gwiazdami - Opole 2022, część 8
12:35 Andre Rieu: Witaj w moim świecie
13:20 Opole na bis - «Folkowe Opole»
13:35 Prywatne życie zwierząt 8: Nad rzeką (3)
14:10 Przyrodnik na tropie: Padalec (24)
14:45 Tak to leciało! (2)
15:45 Jeden z dziesięciu
16:15 Jeden z dziesięciu
16:55 Wielki test o Kościuszce
18:30 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Oaza wolności
19:10 Kabaret. Super Show Dwójki (21)
20:10 Życie to kabaret: Kabaretowa scena Dwójki: Kabaret Ani Mru-Mru (1)
21:15 Życie to kabaret: Kabaretowa scena Dwójki: Kabaret Ani Mru-Mru (2)
22:15 Postaw na milion
23:15 Postaw na milion
00:10 Zmiennicy: «Krzyk ciszy» (10/15)
01:25 Zmiennicy: Antycypacja (11/15)
02:40 Koło fortuny (1217)
03:20 Koło fortuny (1209)
04:05 Życie to kabaret: Kabaret. Super Show Dwójki (17)
TVP Seriale
2022-09-25
05:00 Rodzinka.pl: Ludwik żelazne ramię (98)
05:35 Zakończenie programu
05:45 Na sygnale: Zdziś Marnotrawny (384)
06:25 Daleko od szosy: Ania (3/7)
07:55 Czterdziestolatek: Sprawa Małkiewicza, czyli kamikadze (14/21)
08:55 Czterdziestolatek: Kosztowny drobiazg, czyli rewizyta (15/21)
10:10 Alternatywy 4: Dwudziesty stopień zasilania (5/9)
11:10 Alternatywy 4: Gołębie (6/9)
12:25 Nie lubię poniedziałku
14:20 Ranczo 2: Plan awaryjny (25)
15:20 Ranczo 2: Zgoda po polsku (26)
16:20 Ranczo 3: Płomień duży i mały (27)
17:25 Daleko od szosy: Oczekiwanie (4/7)
18:50 Alternatywy 4: Spisek (7/9)
19:55 Ranczo 3: Powrót demona (28)
20:55 Ojciec Mateusz 14: Siłownia (183)
21:50 Ojciec Mateusz 14: Sekretny układ (184)
22:45 Ranczo 3: W kleszczach terroryzmu (29)
23:45 Ranczo 3: Fakt prasowy (30)
00:40 Alternatywy 4: Spisek (7/9)
01:50 Korona królów (49)
02:15 Korona królów (50)
02:50 Strażacy 2: Stan gotowości (11)
03:50 Echo serca (1)
04:50 Czas honoru 3: Operacja «Generał» (35)
TVP Sport
2022-09-25
05:15 live Kolarstwo: Mistrzostwa świata - Wollongong 2022
09:05 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa świata - Holandia i Polska 2022
10:55 live Piłka nożna: eWinner 2. liga
13:00 live Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix w Hinzenbach
13:50 live Wioślarstwo: Mistrzostwa Świata - Racice 2022
14:05 live Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix w Hinzenbach
14:50 live Siatkówka mężczyzn: TAURON Giganci Siatkówki 2022
16:55 live Siatkówka mężczyzn: TAURON Giganci Siatkówki 2022
19:15 live Piłka nożna: Liga Narodów
20:35 live Piłka nożna: Liga Narodów
23:20 Sportowy wieczór
00:00 Wioślarstwo: Mistrzostwa Świata - Racice 2022
01:30 Boks: Gala w Johannesburgu
03:40 Sporty walki: Bellator 285: Henderson vs. Queally