[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -1
4fun
2022-09-17
05:00 Karaoke w 4FUN.TV
06:00 Karaoke w 4FUN.TV
07:00 4FUN budzi ludzi
09:00 Versus w 4FUN.TV
10:00 4Fun naEKRANIE
11:00 Chcesz? Masz!
12:00 Ulubiona 20
14:00 Hot Pop
15:00 Najwięcej muzyki na lato
16:00 Wiadomixy
17:00 Najwięcej muzyki na lato
18:00 Hot Pop
19:00 Versus w 4FUN.TV
20:00 Hity na czacie
21:00 Domówka
01:00 Karaoke w 4FUN.TV
03:00 Najwięcej muzyki nocą
4fun Dance
2022-09-17
05:00 Karaoke w 4FUN DANCE
06:00 Karaoke w 4FUN DANCE
08:00 Dance na dzień dobry
11:00 Prime Lista w 4FUN DANCE
12:00 Najwięcej muzyki na imprezę
13:00 Najwięcej muzyki na imprezę
14:00 Polo Top
16:00 Najwięcej muzyki na imprezę
17:00 Najwięcej muzyki na imprezę
18:00 Top 20
20:00 Najwięcej muzyki na imprezę
21:00 Mega biba
01:00 Karaoke w 4FUN DANCE
03:00 Najlepsza muzyka nocą
4fun Gold
2022-09-17
05:00 Karaoke
06:00 Budzimy się z 4FUN KIDS
08:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
09:00 Jestem gwiazdą 4FUN KIDS!
11:00 Kapitalne opowieści w 4FUN KIDS
12:00 Uczę się angielskiego z 4FUN KIDS
13:00 Dziecięce przeboje w 4FUN KIDS
14:00 Migotki w 4FUN KIDS
15:00 Rysujemy z 4FUN KIDS
16:00 Śpiewające brzdące
17:00 Dzieciaki rządzą w 4FUN KIDS
18:00 Urodziny w 4FUN KIDS
19:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
20:00 Zasypiamy z 4FUN KIDS
21:00 Pora relaksu
00:00 Karaoke
03:00 Pora relaksu
BelSat
2022-09-17
06:00 Аб’ектыў
06:25 Студыя Белсат
07:30 Прыгоды Какошычаў, мультсерыял, 2 с.
07:40 Джабу запрашае ў джунглі, мультсерыял, 2 с.
08:00 Пеўнік Спеўнік (Brewster The Rooster), мультсерыял, 2 с.
08:10 Без акрэдытацыі
08:50 Беларус беларусу
09:10 Бязвіз
09:50 Масква 1996. Галасуй або прайграеш (1996, hold-up a Moscou), д/ф
10:45 Давайце разбірацца
11:05 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
11:45 Карона каралёў (Korona krolow), серыял, 170 с.
12:10 Карона каралёў - такая вось гісторыя (Korona krolow - taka historia…), д/ф
12:35 Таемнае жыццё Мэрылін Манро (The Secret Life of Marilyn Monroe), біяграфічны серыял, 2 с.
13:55 Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял, 15 с.
14:40 Стаючыся Астрыд (Unga Astrid), м/ф
16:40 Калапс. Як украінцы зруйнавалі імперыю зла, д/ф
17:30 Хай так TV (сатырычная праграма)
18:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
19:00 Аб’ектыў
19:25 Вечаровы шпіль
19:45 Рэпартаж Дудзінскага: Людзі вайны
20:00 Доні Дарка (Donnie Darko), м/ф
21:50 Рэдл (Redl), дэтэктыў: ч. 2
23:00 Зялёны прынц (ha-nesikh ha-yarok), д/ф
00:40 Вось так (інфармацыйная праграма)
01:35 Аб’ектыў
02:00 Перапынак у вяшчанні
Canal+ Sport 1 PL
2022-09-17
05:00 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą: Ailton
05:30 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą: David Seaman
06:00 News+
06:50 Piłka nożna: Liga francuska
09:00 Koszykówka mężczyzn: NBA
11:00 Ligue1 Preview Show
11:30 LaLiga Show
12:10 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:25 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:40 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:55 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:10 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:25 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:40 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:55 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:00 live Liga+
23:30 News+
00:05 Piłka nożna: Liga francuska
02:15 Sędziowie: Musiałek (4)
03:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
Canal+ Sport 2 PL
2022-09-17
06:00 O co biega?
06:30 Twardzielki: Sasha Sidorenko (2)
07:00 Twardzielki: Dominika Rembelska (4)
07:30 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą: Jermain Defoe
08:00 Ligue1 Preview Show
08:30 LaLiga Show
09:00 Super Piątek
09:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
11:40 Super Piątek
12:30 Sędziowie: Raczek (7)
13:25 live Piłka nożna: Liga angielska
15:30 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą: Jermain Defoe
16:00 Tenis: Turniej WTA w Portorożu
18:00 Tenis: Turniej WTA w Portorożu
20:00 Sędziowie: Sylwek (6)
20:55 Piłka nożna: Liga hiszpańska
23:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
01:10 Liga+
02:45 Twardzielki: Gabriela Kuzawińska (5)
Canal+ Sport 3 PL
2022-09-17
05:30 Witaj w klubie: Jagiellonia Białystok
06:00 Super Piątek
06:25 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:30 Super Piątek
09:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
11:10 Sędziowie: Raczek (7)
12:10 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:25 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:40 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:55 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:10 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:25 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:40 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:55 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:00 live Liga+
23:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
01:30 Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
02:00 Liga+
03:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
Canal+ Sport 4 PL
2022-09-17
05:30 Witaj w klubie: KGHM Zagłębie Lubin
06:00 Wysoki Pressing
07:00 Sędziowie: Sylwek (6)
08:00 Witaj w klubie: Jagiellonia Białystok
08:30 Super Piątek
08:55 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
11:00 Super Piątek
11:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
13:40 Sędziowie: Raczek (7)
14:40 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:55 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:10 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:25 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:40 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:55 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:10 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:25 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
00:30 Liga+
02:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
04:00 Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
04:30 Liga+
Eleven Sports 1
2022-09-17
06:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
08:00 Piłka nożna: Liga włoska
10:00 Ligue 1 Show
10:30 LaLiga Show
11:00 Żużel: PGE Ekstraliga
14:00 Inside Serie A
14:30 Ligue 1 Show
15:00 live Piłka nożna: Liga hiszpańska
16:10 live Piłka nożna: Liga hiszpańska
18:10 live Piłka nożna: Liga hiszpańska
19:00 LaLiga Chronicles
19:30 Full Impact Serie A
20:00 Piłka nożna: Liga włoska
20:40 live Piłka nożna: Liga włoska
22:40 Piłka nożna: Liga włoska
23:00 live Eleven Gol Live
00:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
02:00 Piłka nożna: Liga włoska
04:00 Piłka nożna: Liga francuska
Eleven Sports 2
2022-09-17
06:00 Piłka nożna: Liga włoska
08:00 Piłka nożna: Liga francuska
10:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
12:00 Piłka nożna: Liga włoska
14:00 LaLiga Show
14:25 Inside Serie A
14:55 live Piłka nożna: Liga włoska
17:00 Inside Serie A
17:25 Kroniki LaLiga
17:55 live Piłka nożna: Liga włoska
20:00 Ronaldo
20:55 live Piłka nożna: Liga francuska
23:00 Jorge Valdano
00:00 Żużel: PGE Ekstraliga
03:00 Inside Serie A
03:30 Kroniki LaLiga (5)
04:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
Eleven Sports 3
2022-09-17
05:00 Inside Serie A
05:30 Ligue 1 Show
06:00 Piłka nożna: Liga francuska
08:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
10:00 Piłka nożna: Liga włoska
12:00 LaLiga Show
12:30 Ligue 1 Show
13:00 Full Impact Serie A
13:30 Inside Serie A
13:55 live Piłka nożna: Liga hiszpańska
16:00 Laliga Chronicles
16:30 Full Impact Serie A
17:00 Koszykówka mężczyzn: ANWIL Basketball Cup
20:00 Z archiwum LaLiga
21:00 One Club Man
21:25 live Piłka nożna: Liga portugalska
23:30 Laliga Chronicles
00:00 Piłka nożna: Liga francuska
02:00 Z archiwum LaLiga
03:00 Piłka nożna: Liga portugalska
Eleven Sports 4
2022-09-17
06:00 Piłka nożna: Liga portugalska
08:00 Piłka nożna: Liga francuska
10:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
12:00 Piłka nożna: Liga francuska
14:00 Z archiwum LaLiga (5)
14:55 live Piłka nożna: Liga włoska
17:00 Piłka nożna: Liga włoska
18:55 live Piłka nożna: Liga portugalska
20:55 live Piłka nożna: Liga francuska
23:00 Z archiwum LaLiga (4)
23:40 Mityczne stadiony LaLiga
00:00 Piłka nożna: Liga portugalska
02:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
04:00 Piłka nożna: Liga włoska
Polonia 1
2022-09-17
05:25 Gramy po polsku - Muzyczny relax (2)
05:45 Gramy po polsku - Muzyczny relax (16)
06:00 Anita (10)
07:00 Anita (11)
07:55 Anita (12)
08:55 Yattaman: Maska z brązu (77)
09:25 Yattaman: Sprzedawczyni lamp (78)
09:55 Bestia z Belize
11:30 Nazywał się Bagger Vance
14:05 Ostatni cesarz
17:30 Telesprzedaż: 123 TVShop
18:00 Telesprzedaż: Klejnot Tv
21:00 Uroczystość
22:55 Uśmiechnij się (6)
23:05 Miłe rozmowy (4)
23:10 Miłe rozmowy (2)
23:20 Urojenie
01:05 Bokser z Brooklynu
03:30 Line of Duty - Wydział wewnętrzny 2: Krwawe pieniądze (4)
04:45 Miłe rozmowy (4)
04:50 Miłe rozmowy (4)
Polsat
2022-09-17
05:25 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
08:00 Wakacje rodziny Johnsonów
10:10 Ewa gotuje (457)
10:40 Nasz nowy dom (267)
11:40 Bogaty dom - biedny dom (35)
12:45 Górale (13)
13:15 Górale (14)
13:45 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (113)
14:15 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (114)
14:40 Rolnicy. Podlasie (22)
15:45 Więzienie (108)
16:15 Więzienie (109)
16:45 Więzienie (110)
17:15 Więzienie (111)
17:45 Chłopaki do wzięcia (267)
18:15 Chłopaki do wzięcia (268)
18:50 Wydarzenia
19:15 Prezydenci i premierzy (263)
19:45 Sport
19:55 Pogoda
20:00 Doda. 12 kroków do miłości (3)
21:05 Shrek Trzeci
23:00 Kolekcjoner kości
01:40 Człowiek widmo 2
03:30 Świat według Kiepskich: Lepsza połowa (200)
04:10 Kabarety Ekstraklasa
04:40 Disco Gramy
Polsat 2
2022-09-17
05:10 SuperLudzie (19)
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Disco Gramy
07:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (48)
07:30 Z klimatem i z pasją (83)
08:00 Nasz nowy dom (177)
09:00 Dlaczego ja?: Kobieta w średnim wieku ratuje córkę z rąk handlarzy żywym towarem (1107)
10:00 Dlaczego ja?: 42-latka próbuje zdobyć pieniądze na ratowanie życia swojego męża, który okazuje się oszustem (1108)
11:00 Dlaczego ja?: Zazdrosna dorosła córka mści się na matce za to, że ta ułożyła sobie życie na nowo (1109)
12:00 Dlaczego ja?: Młoda kobieta pomaga starszemu partnerowi zapanować nad jego nastoletnimi dziećmi (1110)
13:00 Dlaczego ja?: Renata odkrywa, że chłopak znęca się nad najbliższymi (1111)
14:00 Dlaczego ja?: Wyrachowana sąsiadka podaje starszemu mężczyźnie narkotyki, by okraść go z pieniędzy (1112)
15:00 Nasz nowy dom (264)
16:00 Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej (1)
17:00 Sekrety rodziny (23)
18:00 Sekrety rodziny (24)
19:00 Sekrety rodziny (25)
20:05 Wydarzenia
21:00 Czarny świt
23:00 Zakładnik
01:30 Kabaretowa Ekstraklasa
01:40 Interwencja
02:00 Wydarzenia
02:45 Wystarczy chcieć
03:15 Echo lasu
03:45 Echo lasu
04:15 Interwencja
04:30 Interwencja
04:45 Interwencja
Polsat Cafe
2022-09-17
05:00 Szpital dziecięcy (6)
06:00 Śluby gwiazd: Kajra i Sławomir (3)
06:30 Śluby gwiazd: Zofia Zborowska (4)
07:00 Chirurgia plastyczna w tropikach (9)
08:00 Bliżej gwiazd: Sharon Stone (2)
08:30 Na garnuszku mamusi (1)
10:00 Nasz nowy dom (166)
11:00 Jak poślubić milionera?
13:00 Śluby gwiazd: Agnieszka Kaczorowska (16)
13:30 Demakijaż: Ewa Telega z córką Zofią Domalik (139)
14:00 Nasz nowy dom (188)
15:00 Bogate dzieciaki bez kasy (6)
16:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (52)
17:00 Randka z nieznajomym (30)
18:00 Randka z nieznajomym (43)
19:00 Nasz nowy dom (207)
20:00 Zdrady (116)
21:00 Hardcorowa miłość (24)
21:30 Hardcorowa miłość (25)
22:00 Gry małżeńskie (120)
23:00 Zdrady (134)
00:00 Więzienie kobiet (1)
00:30 Więzienie kobiet (2)
01:00 Nowy wygląd, nowa ja (4)
02:00 Porno dla każdego (2)
03:00 Ekstremalna miłość (7)
04:00 Bliżej gwiazd: Scarlett Johansson (18)
04:30 Bliżej gwiazd: Sarah Jessica Parker (19)
Polsat Doku
2022-09-17
05:05 Syndykat zbrodni (11)
05:30 Syndykat zbrodni (12)
06:00 Emil, pogromca mandatów (23)
06:30 Emil, pogromca mandatów (24)
07:00 Emil, pogromca mandatów (25)
07:30 Emil, pogromca mandatów (26)
08:00 Wojna Adolfa Hitlera (5)
09:10 Tajna historia XX wieku: Jak umierały twierdze cz. 1 (52)
09:40 Tajna historia XX wieku: Jak umierały twierdze cz. 2 (53)
10:10 Wielkie wycieczkowce (6)
11:10 Kolaboranci Hitlera (11)
12:20 Opowieści o dzikich zwierzętach (1)
13:30 Opowieści o dzikich zwierzętach (2)
14:40 Najgroźniejsi kierowcy świata (2)
15:10 Najgroźniejsi kierowcy świata (3)
15:40 Legendy z głębin (1)
16:35 Legendy z głębin (2)
17:30 Tajemnice wraków (5)
18:40 Tajemnice wraków (6)
19:50 Niezwykłe możliwości ludzkiego organizmu (5)
20:55 Niezwykłe możliwości ludzkiego organizmu (6)
22:00 Miłość i seks w Japonii
23:20 Seks na sprzedaż. Czego nie wiecie?
01:05 Poszukiwacze historii: Połów na rzece Drawa (60)
01:30 Poszukiwacze historii: Kierat pana Juliana (61)
02:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (20)
02:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (21)
03:00 Tajna historia XX wieku: Tajemniczy zamach, część 2 (64)
03:30 Tajna historia XX wieku: Gehlen (65)
04:00 Łowca pedofilów: Podróż życia cz. 2 (76)
04:30 Łowca pedofilów: Lubię czasem pożartować (77)
Polsat Film
2022-09-17
05:00 Na ratunek 112: Nieudany kinderbal (402)
05:30 Na ratunek 112: Rodzinne wakacje (403)
06:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (9)
06:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (10)
07:05 Ozzy
09:00 Kung Fu Panda
11:00 Smerfy 2
13:15 Klik: I robisz, co chcesz
15:30 Spider-Man 3
18:25 Alita: Battle Angel
21:00 Sobotni superhit: Kingsman: Tajne służby
23:45 Siła rażenia
01:45 Ślad: Niezgodność (102)
02:45 Ślad: Śmierć kanibalom (103)
03:45 Ślad: Zawodowiec (47)
04:45 Na ratunek 112: Rodzinne wakacje (403)
Polsat Music HD
2022-09-17
05:00 Polska nocą, Telemagazyn co piątek razem z
06:00 Hitowy poranek
07:00 Hitowy poranek
08:00 Hitowy poranek
09:00 Hitowy poranek
10:00 Tylko hity
11:00 Tylko hity
12:00 Tylko hity
13:00 Tylko hity
14:00 Tylko hity
15:00 Tylko hity
16:00 Tylko hity
17:00 Tylko hity
18:00 Gorące hity
19:00 Gorące hity
20:00 Gorące hity
21:00 Gorące hity
22:00 Gorące hity
23:00 Gorące hity
00:00 Polska nocą
01:00 Polska nocą
02:00 Polska nocą
03:00 Polska nocą
04:00 Polska nocą
Polsat News
2022-09-17
05:10 Dzień na świecie
06:00 Nowy dzień
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:55 Pogoda
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:55 Pogoda
13:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:55 Pogoda
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:50 Wydarzenia 15:50
16:30 Czysta Polska
17:10 Interwencja - taka jest Polska
18:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
18:50 Wydarzenia 18:50
19:15 Prezydenci i premierzy
20:00 Debata tygodnia
21:00 Raport
21:50 Wydarzenia wieczorne
22:30 Dzień na świecie
23:30 Obraz dnia - serwis informacyjny
00:15 Interwencja - taka jest Polska
01:00 Wydarzenia wieczorne
01:35 Czysta Polska
02:10 Raport
02:50 Debata tygodnia
03:35 Łowca pedofilów
03:55 Drwale i inne opowieści Bieszczadu
04:20 Wydarzenia wieczorne
04:55 Dzień na świecie
Polsat News 2
2022-09-17
06:00 #Jesteśmy dla dzieci
06:35 Wydarzenia
07:15 Debata dnia
08:15 Z klimatem i z pasją
08:45 Raport. Wszystko o koronawirusie
09:35 Wydarzenia
10:15 Państwo w państwie
11:50 Dzień na świecie
12:40 Debata dnia
13:25 Interwencja
13:45 Państwo w państwie
15:20 #Jesteśmy dla dzieci
15:45 Gość
16:15 #Jesteśmy dla dzieci
16:40 Interwencja - taka jest Polska
18:15 #Jesteśmy dla dzieci
18:45 Debata dnia
19:45 Interwencja - taka jest Polska
20:30 Interwencja
20:50 Państwo w państwie
22:35 Wydarzenia
23:00 Prezydenci i premierzy
23:35 Interwencja - taka jest Polska
00:25 Interwencja - taka jest Polska
01:05 #Jesteśmy dla dzieci
01:30 Wydarzenia
02:00 Z klimatem i z pasją
02:20 #Jesteśmy dla dzieci
02:45 Wydarzenia
03:20 Dzień na świecie
04:00 Z klimatem i z pasją
Polsat Play
2022-09-17
05:00 Łowca pedofilów: Czerwona róża / Podróż życia cz. 1 (75)
05:30 Łowca pedofilów: Podróż życia cz. 2 (76)
06:00 Taaaka ryba: Amazońska arapaima z Tajlandii (168)
06:30 Taaaka ryba: Niszczuka krokodyla (169)
07:00 Kołowrotek (145)
07:30 Kołowrotek (146)
08:00 Najgroźniejsi kierowcy świata (3)
08:30 Najgroźniejsi kierowcy świata (4)
09:00 Historia Europy (4)
10:10 Obrońcy Pearl Harbor
11:15 Olimpiada Hitlera (1/2)
12:25 Olimpiada Hitlera (2-ost.)
13:35 Mazowsze na szlaku majora Hubala
14:05 Wojna Adolfa Hitlera (1)
15:10 Wojna Adolfa Hitlera (2)
16:15 Polski lombard Walusia (5)
16:40 Polski lombard Walusia (6)
17:05 Kryptonim szef Polska: Intersport (3)
18:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (39)
18:30 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (40)
19:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (41)
19:30 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (42)
20:00 Górale (47)
20:30 Górale (48)
21:00 Nie mów do mnie śmieciarzu! (55)
21:30 Budowlańcy (66)
22:00 Polacy za granicą (66)
23:00 Kloszard story (53)
23:30 Więzienie (9)
00:00 Więzienie (10)
00:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (2)
01:00 997 - Fajbusiewicz na tropie (3)
01:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (4)
02:00 Kama Sutra (8)
03:00 Kama Sutra (9)
04:00 Kama Sutra (10)
Polsat Romans
2022-09-17
05:00 Sekrety rodziny: Niespełnione Nadzieje (114)
06:00 Gliniarze: Hostessa (482)
07:00 Gliniarze: Córeczka tatusia (483)
08:00 Gliniarze: Uwikłanie (484)
09:00 Hotel 52 4 (41)
10:00 Hotel 52 4 (42)
11:00 Hotel 52 4 (43)
12:00 Hotel 52 4 (44)
13:00 Kowalscy kontra Kowalscy (9)
13:30 Kowalscy kontra Kowalscy (10)
14:00 Kowalscy kontra Kowalscy (11)
14:30 Kowalscy kontra Kowalscy (12)
15:00 Mecenas Porada (11)
16:00 Mecenas Porada (12)
17:00 Gliniarze: Ucieczka (655)
18:00 Gliniarze: Śpij spokojnie (656)
19:00 Gliniarze: Strzelanina (657)
20:00 Gliniarze: Rodzinny interes (658)
21:00 Gliniarze: A miało być tak pięknie (659)
22:00 Gliniarze: Dodatkowy zarobek (660)
23:00 Zabić Salazara
01:05 Ślad: Zawodowiec (18)
02:00 Ślad: Przerwany lot (19)
03:00 Na ratunek 112: Młody mężczyzna podaje bratu ciężki odważnik, który przygniata mu klatkę piersiową i powoduje uraz głowy / Znachorka omal nie doprowadza do śmierci chorą na zapalenie płuc (103)
03:30 Na ratunek 112: Studentka dostaje ataku migreny/Zdesperowany frankowicz chce sprzedać nerkę (104)
04:00 Na ratunek 112: Kobieta na skutek diety niskobiałkowej ma hipofosfatemię / Pracownica firmy pożyczkowej zaatakowana przez klienta w jego mieszkaniu (105)
04:30 Na ratunek 112: Striptizer traci przytomność podczas występu / Wybuch bomby w sklepie (106)
Polsat Sport
2022-09-17
06:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa świata - Polska i Słowenia 2022
08:30 Boks: Gala Polsat Boxing Promotions 5 we Wrocławiu
11:00 Siatkówka kobiet
13:30 VI Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Siatkówce Plażowej
14:00 Mistrzostwa świata w siatkówce mężczyzn - making of
14:45 live Siatkówka mężczyzn: Bogdanka Volley Cup imienia Tomasza Wójtowicza
17:30 live Siatkówka mężczyzn: Bogdanka Volley Cup imienia Tomasza Wójtowicza
20:00 live Koszykówka mężczyzn: Memoriał Adama Wójcika
22:30 Grom Challenge 2022
01:00 live Sporty walki: UFC Fight Night: Sandhagen vs. Song
04:00 Boks
Polsat Sport Extra
2022-09-17
06:00 Boks: Gala Rocky Boxing Night 8 im. Tadeusza Pietrzykowskiego
08:30 Piłka nożna z archiwum
11:00 live Tenis: Puchar Davisa
13:00 live Tenis: Puchar Davisa
15:00 live Tenis: Puchar Davisa
17:20 live Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
20:00 Piłka nożna z archiwum
22:30 Piłka nożna z archiwum
01:00 Sporty walki: FEN 33: LOTOS Fight Night
Polsat Sport Fight
2022-09-17
07:00 Koloseum
08:25 Sporty walki: FEN 38
09:45 live Biegi przełajowe: GROM Challenge 2022 - Siła i Honor
15:30 Koloseum
16:50 Sporty walki: Babilon MMA 27
19:20 Boks: Rocky Boxing Night w Gdańsku
21:35 Sporty walki: FEN 39
23:10 Boks: Gala w Londynie
01:35 Sporty walki: KSW 41
Polsat Sport News
2022-09-17
06:00 Trans World Sport
07:00 Piłka nożna z archiwum
09:00 Piłka nożna z archiwum
11:00 Piłka nożna z archiwum
13:00 KOTV Classics
14:00 live Tenis: Turniej ATP Challenger w Szczecinie
16:30 live Tenis: Turniej ATP Challenger w Szczecinie
19:00 live Tenis: Turniej ATP Challenger w Szczecinie
21:00 Piłka nożna z archiwum
23:00 Piłka nożna z archiwum
01:00 Sporty walki: Babilon MMA 21
Polsat Sport Premium 1
2022-09-17
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
09:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
11:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
13:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
15:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
17:30 live Koszykówka mężczyzn: Memoriał Adama Wójcika
20:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
23:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
23:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
01:30 Piłka nożna: Liga Narodów
02:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
04:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
Polsat Sport Premium 2
2022-09-17
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
09:00 Piłka nożna: Liga Narodów
11:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
13:00 Magazyn Ligi Mistrzów
13:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
14:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
16:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
18:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
18:55 live Piłka nożna: Liga czeska
21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
22:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
00:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
01:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
03:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
Stars.TV
2022-09-17
07:00 Best 00’s
08:00 Best Hits
09:00 Best 80’s
11:00 Best 90’s
12:00 Top 150 Party Hits
00:00 Best Hits
01:00 Best Polish
Super Polsat
2022-09-17
05:00 Na ratunek 112: Okrada własnych rodziców, żeby spłacić dług (311)
05:30 Świat według Kiepskich: Zacięta płyta (296)
06:00 SuperLudzie: Miłosz Krawczyk i Tomasz Kowalski (3)
07:00 Psi Patrol: Pieski ratują gejzer/ Pieski ratują kucyka (13)
07:35 Psi Patrol: Pieski ratują dzień sportu / Pieski ratują robozaura (14)
08:00 Psi Patrol: Tracker dołącza do piesków (15)
08:35 Psi Patrol: Pieski i niedźwiedzie / Pieski ratują tulipany (16)
09:00 Psi Patrol: Gwiazdy filmowe / Pieski ratują festiwal filmowy (17)
09:35 Psi Patrol: Pieski w dżemie/ Pieski ratują surfującą świnkę (18)
10:00 #Jesteśmy dla dzieci
10:30 Małe wielkie marzenia (3)
11:00 Polacy za granicą: Kostaryka (42)
12:00 Świat według Kiepskich: Heca koło pieca (508)
12:30 Świat według Kiepskich: Lalka (509)
13:00 Świat według Kiepskich: Poza zasięgiem (510)
13:30 Świat według Kiepskich: Okruchy pamięci (511)
14:00 Świat według Kiepskich: Recital (512)
14:30 Kabaretowa Ekstraklasa
14:45 Koń wodny: Legenda głębin
17:05 Ninja Warrior Polska (19)
19:00 Świat według Kiepskich: Tłusty czwartek (514)
19:30 Świat według Kiepskich: Śledzik (515)
20:05 Bez litości 2
22:40 Blackway
00:35 Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2018 (1)
03:45 Kabaretowa Ekstraklasa
04:00 Nasz nowy dom (149)
TVP 1
2022-09-17
05:05 Mister Twister: Gotowanie (27)
05:30 Mister Twister: Kłopoty z pamięcią (28)
06:00 Magazyn Ekspresu Reporterów
07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
07:40 Rok w ogrodzie (967)
08:05 Rok w ogrodzie extra
08:20 wojsko-polskie.pl: 37/2022 (218)
08:45 Pełnosprawni (467)
09:20 Fascynujący świat: Kopalnie w kosmosie
10:25 Sprawa dla reportera
11:25 Noce i dnie: Piotruś i Teresa (2/12)
12:40 Gwiazdy w południe: Taggart
14:10 Z pamięci: Juliusz Kaden-Bandrowski
14:25 Okrasa łamie przepisy: Talerz bieszczadzkiego leśnika
14:55 Komisarz Alex 17: Bestia królowej (214)
15:55 Rolnik szuka żony 9 (1)
17:00 Teleexpress
17:20 Pogoda
17:35 Jaka to melodia?
18:30 Ojciec Mateusz: Młot na czarownice (357)
19:25 Sport
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 ALARM!
20:35 Komisarz Alex 17: Dziewczyny na sprzedaż (215)
21:30 Katyń
23:40 Capone
01:35 Motylem jestem, czyli romans czterdziestolatka
03:10 Jaka to melodia?
03:55 Film dokumentalny
04:50 Z pamięci: Juliusz Kaden-Bandrowski
04:55 Zakończenie programu
TVP 2
2022-09-17
05:10 Zakończenie programu
05:20 Barwy szczęścia (2653)
05:50 Barwy szczęścia (2654)
06:25 Barwy szczęścia (2655)
07:00 M jak miłość (1668)
07:55 Pytanie na śniadanie
12:10 Rodzinny ekspres: Im bardziej jesteśmy zabiegani, tym bardziej trzeba dbać o relacje w małżeństwie
12:50 Program rozrywkowy
14:00 Familiada
14:35 Koło fortuny (1315)
15:15 Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2022: Polska Eurowizja Junior (2)
16:20 Na dobre i na złe: Jak rodzina (852)
17:20 Smaki świata - po bałkańsku (39)
17:50 Słowo na niedzielę: Jestem kłamcą, któremu przebaczono
18:00 Panorama
18:20 Va banque (442)
18:40 Postaw na milion
19:35 Lajk!
20:00 The Voice of Poland 13: Przesłuchania w ciemno (5)
21:05 The Voice of Poland 13: Przesłuchania w ciemno (6)
22:15 The Voice of Poland 13: Przesłuchania w ciemno (7)
23:05 The Voice of Poland 13: Przesłuchania w ciemno (5)
00:15 The Voice of Poland 13: Przesłuchania w ciemno (6)
01:20 The Voice of Poland 13: Przesłuchania w ciemno (7)
02:25 Kabaret. Super Show Dwójki 3 (26)
03:25 Ilu miałaś facetów?
TVP ABC
2022-09-17
05:05 Domisie: Jesteś dzielnym Domisiem
05:30 Domisie: Nigdy nie pójdę spać
06:05 Miś Uszatek: Wronie gniazdo
06:10 Miś Uszatek: Kran
06:25 Bobaski i Miś: Zima (65)
06:30 Bobaski i Miś: Jesień (66)
06:33 Podróże na burzowej chmurze: Chustka Browniego (7)
06:45 Przygody Bolka i Lolka: Bieg na przełaj (20)
06:55 Bolek i Lolek w Europie: W Hiszpanii (3)
07:10 Przyjaciele Misia i Margolci: Nowe atrakcje (38)
07:40 Ela, Oskar i Puf: Młodszy braciszek (34)
07:50 Przygody Misia Paddingtona: Paddington i policjant / Paddington i baloniki (19)
08:20 Super Wings: Moskiewskie metro (125)
08:30 Dino Ranczo: Podstępne złodziejaszki (19)
08:45 Wissper: Zakurzony dzień Monty’ego (92)
09:00 Mia i ja 3: Narodziny Kyary (53)
09:30 Cześć, czy mogę Cię zjeść?: Dieta na dobry sen (27)
09:40 Szkoła z Kleksem Bystrzakiem: Liczba 14, litera Ł (15)
10:00 Studio ABC (162)
10:20 Wiking Tappi: Czary wiedźmy Skrzypichy (7)
10:30 Mami Fatale: Mami nie ma w domu (20)
10:45 Świnka Peppa 8: Myszka Mandy (4)
10:50 Świnka Peppa 8: Flety (5)
10:55 Świnka Peppa 8: Zajęcia relaksacyjne Pani Królik (6)
11:05 Bolek i Lolek wyruszają w świat: Na tropach yeti (17)
11:15 Przygody Bolka i Lolka: Prima aprilis (53)
11:30 O rety! Psoty Dudusia Wesołka: Historia na życzenie (38)
11:55 Strażak Sam 6: Niewłaściwy trop (13)
12:05 Strażak Sam 6: Drugiej takiej nie ma (14)
12:20 Kosmoloty: Uziemieni (13)
12:30 Kosmoloty: Satelita Sikorka (14)
12:55 Tyci encyklopedia Bzyka: Bułka z masłem (1)
13:00 Zwierzaki Czytaki: Triathlon podwórkowy (147)
13:20 Pszczółka Maja: Domek Henryka (41)
13:30 Pszczółka Maja: Maja przychodzi na świat (42)
13:50 Sissi - młoda cesarzowa: Burza w szklance wody (20)
14:10 Magiczny autobus znów rusza w trasę: Dobry, zły i Klopsik (20)
14:35 Ptyś i Bill: Znikająca Karo (52)
14:50 Clifford - wielki czerwony pies: Clifford ma czkawkę / To moja impreza (32)
15:25 Laboratorium alchemika: Tornado. Wielkie Wirowanie (20)
15:30 Al-chemik: Filmowy sen (100)
15:50 Metalions: Geniusz z Kopenhagi (91)
16:00 Metalions: Geniusz z Kopenhagi, część 2 (92)
16:20 Przygody Tomka Sawyera: Wilkołak (20)
16:45 Sadie Sparks: Nos do kłopotów (20)
17:00 Przyjaciele Misia i Margolci: Odważna Margolcia (72)
17:30 My Little Pony: Grzywa to nie wszystko (20)
18:00 Bracia koala: Długie pożegnanie Lory (20)
18:25 Tilda mała mysz: Tilda maluje owcę (7)
18:35 Mały Futrzak: Gang kowbojów (7)
18:45 Krecik i panda: Tęczowy ogród (20)
19:00 Wieczorynka: Przygody Misia Paddingtona: Paddington i Halloween / Paddington i jesienne życzenie (20)
19:20 Wieczorynka: Super Wings: Widać światło (131)
19:35 Wieczorynka: Dino Ranczo: Clover ma lęk wysokości (20)
19:45 Wieczorynka: Mush-Mush i Grzybaszki: Zwabić słowika (20)
19:55 Wieczorynka: Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom: Niezbyt tęga księga. Tomatologia, Strach ma wielkie oczy
20:10 Sąsiedzi: Rodeo (85)
20:20 Tom i Lili: Cenny skarb (20)
20:25 Boonie Bears: Poszukiwacze przygód: Wielka wojna z szarańczą (20)
20:45 Supa Strikas: Posucha (85)
21:15 Siódme niebo 7: Kocham Lucy (147)
22:05 Okrasa łamie przepisy: Polskie jabłko
22:35 Jak to działa?: Genetyczne «kopiuj - wklej» (173)
23:05 Tylko Kaśka: Masz czas do jutra (7)
23:40 Kamienna tajemnica (1/13)
00:10 Zakończenie programu
TVP HD
2022-09-17
05:10 Zakończenie programu
05:15 Zakochaj się w Polsce: Szlak Pilicy (19)
05:45 Orły sportu (5)
06:20 Makłowicz w podróży: Podróż 45. Kuba - Plażowa
06:55 Makłowicz w podróży: Podróż 46. Węgry - Budapeszt - jubileuszowy
07:30 Okrasa łamie przepisy: Dziczyzna o egzotycznym smaku
08:05 Na ratunek ogrodom (2)
08:35 Przystanek slow food 3: Nadbużański Zaścianek Elżbiety i Zbigniewa Aftaruków (4)
09:10 Kulinarne wędrówki z Jolą Kleser (4)
09:40 Rodzinka.pl: Coś za coś (212)
10:15 Rodzinka.pl: Jak myśmy się postarzeli (213)
10:45 Z Davidem Attenborough dokoła świata (2)
11:50 Najlepsze pod słońcem 11 (39)
12:50 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Peru. Mur (111)
13:20 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Peru. Szkoła kuskeńska (112)
13:55 Kariera Nikodema Dyzmy (7-ost.)
15:05 Stawka większa niż życie: Wiem, kim jesteś (1/18)
16:10 Makłowicz w podróży: Hiszpania - Murcia
16:45 Na ratunek ogrodom (2)
17:15 Kulinarne wędrówki z Jolą Kleser (5)
17:45 Przystanek slow food 3: Nadbużański Zaścianek Elżbiety i Zbigniewa Aftaruków (4)
18:20 Okrasa łamie przepisy: Smak leśnego karpia
18:55 Śmietanka towarzyska: Tomson i Baron (4)
19:55 Ranczo 6: Świadek koronny (73)
20:55 Ranczo 6: Sztuka translacji (74)
21:50 Przeprowadzka
23:35 Osiecka (10)
00:30 Osiecka (11)
01:30 Osiecka (12)
02:20 Osiecka (13)
03:10 Tak to leciało! (2)
04:00 Konferencja ramówkowa CKiH - Jesień 2022
TVP Historia
2022-09-17
06:45 Był taki dzień: 17 września
06:55 Dominum montes - góry Jana Pawła II
08:00 Wojownicy czasu: Płonąca Galicja, czyli Lubaczów 1918
08:35 Parada oszustów: Tajny detektyw (2/4)
09:30 Informacje kulturalne
09:55 W Polskę jedziemy (1)
10:20 Przeczytaj mi tę historię (103)
10:30 Jedwabny szlak (2/3)
11:35 Wszystkie kolory świata: Oregon - świat Dzikiego Zachodu
12:35 Brazylia. Historia naturalna: Dzikie serce (2)
13:40 Pan Wołodyjowski (1/2)
15:05 Defilada zwycięzców
16:00 Nie taka prosta historia: Gierek
16:30 Samochody, które podbiły świat (3/4)
17:20 Spór o historię: Obrona Grodna w 1939 roku
18:00 A więc wojna (17)
18:10 Kariera Nikodema Dyzmy (5/7)
19:00 Giganci historii: Generał Władysław Sikorski (71)
19:50 Rok 1982. Kalendarium (37)
20:00 Jack Strong
22:15 Historia w postaciach zapisana: Beethoven. Wszystko dla muzyki
00:25 Cios w plecy
01:25 Pan Wołodyjowski (1/2)
02:50 Zakończenie programu
TVP Info
2022-09-17
05:00 Taśmy bezpieki: Casus Jerzego Pawłowskiego
05:38 Agrobiznes
05:50 Zakończenie programu
05:55 Powitanie - Wstaje dzień
06:00 Serwis Info
06:15 Wstaje dzień
06:23 Pogoda Info
06:29 Wstaje dzień
06:31 Serwis Info
06:40 Wstaje dzień
06:52 Pogoda Info
06:59 Wstaje dzień
07:01 Serwis Info
07:11 Wstaje dzień
07:23 Pogoda Info
07:29 Wstaje dzień
07:31 Serwis Info
07:36 Wstaje dzień
07:50 Bezpieczna jazda
08:00 Serwis Info
08:22 Pogoda Info
08:30 W kontrze
09:15 Salon dziennikarski
09:59 Serwis info weekend
10:22 Pogoda Info
10:29 Serwis info weekend
10:53 Pogoda Info
10:59 Serwis info weekend
11:29 Serwis info weekend
11:52 Pogoda Info
11:59 Serwis info weekend
12:29 Serwis info weekend
12:51 Pogoda Info
12:59 Serwis info weekend
13:29 Serwis info weekend
13:52 Pogoda Info
13:59 Serwis info weekend
14:29 Serwis info weekend
14:53 Pogoda Info
15:00 Debata TVP Info
15:29 Info dzień
16:45 Info Med
17:00 Teleexpress
17:15 Teleexpress Extra
17:30 Studio Wschód
18:00 Panorama
18:18 Serwis info weekend
18:30 Kobiecym okiem
18:52 Serwis info weekend
19:00 Między słowami
19:20 Serwis info weekend
19:30 Wiadomości
19:58 Gość «Wiadomości»
20:13 Minęła dwudziesta
21:00 Nie da się ukryć
21:15 Śledczym okiem
21:40 Serwis info weekend
21:50 W tyle wizji
22:25 Serwis info weekend
22:30 W tyle wizji extra
23:00 Magazyn śledczy Anity Gargas
23:25 INFO wieczór
00:00 Wiadomości
00:28 Gość «Wiadomości»
00:56 Pogoda Info
01:05 Salon dziennikarski
02:00 Minęła dwudziesta
02:52 Pogoda Info
03:25 Od zmierzchu do świtu
04:25 Obietnica dzieciństwa
TVP Kultura
2022-09-17
05:45 Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2 na stream.tvp.pl
05:50 Zakończenie programu
07:00 Pani Irena: Docentowa Praszczadkowa i inne
08:00 Tamte lata, tamte dni: Halina Kunicka
08:40 Hitler kontra Picasso i spółka
10:30 Serialowa nostalgia: Czarne chmury: Czarna sakwa (5/10)
11:25 Do dzieła
11:55 Rozmowy kontrolowane
13:45 Dzika muzyka: Tańce, hulanki, swawole
14:25 Szczawno-Zdrój Baroque Festival 2021: Czytania z ciemnej jutrzni
15:25 Kino retro: Skąpiec
17:45 Do dzieła
18:10 Legendy rocka: Smokey Robinson
18:40 Legendy rocka: ZZ Top
19:15 Informacje kulturalne
19:45 Gala wręczenia nagród 47. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni
22:15 Kabaret Jeszcze Starszych Panów: «Kwitnące szczeble» - wieczór jedenasty
23:25 Seans kultowy: Amerykański przyjaciel
01:45 Wieczór kinomana: Obietnica poranka
04:00 Informacje kulturalne
04:30 Teledyski
TVP Polonia
2022-09-17
05:00 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka: Marcin Miller
05:30 Midnight News
06:00 Polonia 24
06:30 Tacy byliśmy: Jak budowaliśmy… (6)
06:55 Wojownicy czasu: Lotniczy Puck, czyli krótka wojna hydroplanów (23)
07:25 Na ratunek ogrodom (3)
07:55 Pytanie na śniadanie
11:55 Co na obiad?: Zupa borowikowa
12:05 Księga Ksiąg: Łazarz
12:30 Awantura o Basię: Awantura druga, czyli rzecz o rozmazanej kartce (2/12)
13:05 Fajna Polska: Duszniki Zdrój
14:05 Na dobre i na złe: Ze szmatą wolno wszędzie (843)
15:00 Tacy byliśmy: Jak budowaliśmy… (6)
15:30 Okrasa łamie przepisy: Dziczyzna o egzotycznym smaku
16:05 Kabaret. Super Show Dwójki 3 (26)
17:00 Teleexpress
17:20 M jak miłość (1660)
18:10 Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2022: Współczesne hity (1)
19:10 Informacje kulturalne
19:30 Wiadomości
20:05 Sport
20:10 Pogoda
21:15 Syberiada polska
23:30 Polacy to wiedzą! (12)
00:00 Midnight News
00:35 M jak miłość (1660)
01:30 Wiadomości
02:00 Sport
02:05 Pogoda
02:10 Nad rozlewiskiem… (5/13)
03:00 Nad rozlewiskiem… (6/13)
03:50 Kabaret. Super Show Dwójki 3 (26)
04:45 Muzyczne NAJ: Hanna Banaszak
TVP Rozrywka
2022-09-17
05:25 Zakończenie programu
06:05 Zakochaj się w Polsce: Opactwo Cystersów w Lądzie (230)
06:35 Okrasa łamie przepisy: Na jagody
07:10 To je Borowicz. Podróże ze smakiem (1)
07:40 Smaki świata - po iberyjsku (29)
08:15 Giganci historii: Karnawał Solidarności. Bohaterowie i wydarzenia 1981 roku (53)
09:10 Koło fortuny (1210)
09:50 Postaw na milion
10:45 Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2022: Współczesne hity (1)
11:55 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka: Kawiarenka z Gwiazdami - Opole 2022, część 5
12:45 Andre Rieu: Witaj w moim świecie: Wspomnienia z Wiednia (4)
13:35 Prywatne życie zwierząt 8 (1)
14:05 Przyrodnik na tropie: Przebiśnieg (22)
14:45 Postaw na milion
15:45 Jeden z dziesięciu
16:15 Jeden z dziesięciu
16:55 Wielki test o lesie
18:25 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Miasto w dżungli
19:00 Kabaret. Super Show Dwójki (22)
20:10 Życie to kabaret: Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia: Trasasasa (1)
21:15 Życie to kabaret: Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia: Trasasasa (2)
22:15 Postaw na milion
23:15 Postaw na milion
00:15 Zmiennicy: Typowa logika damsko-męska (4/15)
01:30 Zmiennicy: Safari (5/15)
02:40 Koło fortuny (1209)
03:20 Koło fortuny (1201)
04:05 Życie to kabaret: Kabaret. Super Show Dwójki 2 (15)
TVP Seriale
2022-09-17
05:15 Zakończenie programu
05:50 Na sygnale: Pechowy dzień (382)
06:25 Czterdziestolatek: Kozioł ofiarny, czyli rotacja (13/21)
07:25 Na sygnale (7)
07:55 Na sygnale (8)
08:25 Na sygnale (9)
08:55 Na sygnale (10)
09:25 Na sygnale (11)
09:55 Ranczo 2: Honor parafii (17)
11:00 Rodzinka.pl: Dzień Ojca (29)
11:35 Rodzinka.pl: Muzykoterapia (30)
12:10 Korona królów (229)
12:40 Korona królów (230)
13:20 Ojciec Mateusz 14: Drift (175)
14:15 Ranczo 2: Europejski kandydat (18)
15:20 Ranczo 2: Rozwód z miłości (19)
16:20 Ranczo 2: Diabelskie porachunki (20)
17:25 Czterdziestolatek: Sprawa Małkiewicza, czyli kamikadze (14/21)
18:25 Komisarz Alex 17: Wyrok (213)
19:25 Ojciec Mateusz 27: Diabeł na drodze (355)
20:20 Ojciec Mateusz 14: Świadek oskarżenia (176)
21:20 Ojciec Mateusz 14: Amfetamina (177)
22:15 Ranczo 2: Jesienna burza (21)
23:20 Ranczo 2: Diler pierogów (22)
00:20 Ojciec Mateusz 28: Dzień wnuczka (356)
01:20 Ekstradycja 3 (7/10)
02:25 Ekstradycja 3 (8/10)
03:35 Nowa: Przysługa (9/13)
04:35 Rodzinka.pl: Strachy na lachy (95)
TVP Sport
2022-09-17
06:00 Sportowy wieczór
06:35 Koszykówka mężczyzn: EuroBasket 2022
07:45 Koszykówka mężczyzn: EuroBasket 2022
09:00 Strongman: Liga Mistrzów 2022 (4)
09:55 live Piłka nożna kobiet: Ekstraliga
12:00 live Jeździectwo: Mistrzostwa świata w WKKW - Pratoni 2022
15:00 live Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix w Rasnovie
15:45 live Jeździectwo: Mistrzostwa świata w WKKW - Pratoni 2022
16:05 live Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix w Rasnovie
17:00 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:25 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:00 live Boks: Gala Tymex Boxing Night #22 w Radomsku
23:00 live Boks: Gala w Kempton Park
00:25 Boks: Gala w Veronie
01:25 live Kolarstwo kobiet: Mistrzostwa świata - Wollongong 2022