[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -1
BelSat
2022-08-17
06:00 Шчыра кажучы
06:20 Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма)
06:40 Мова нанова. Чаму расейскіх вайскоўцаў называюць оркамі?
07:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
09:00 Беларус беларусу
09:25 Хай так TV (сатырычная праграма)
10:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
12:00 Студыя Белсат
16:00 Час гонару, серыял, 52 с.
16:45 Невядомая Беларусь. Лінія Сталіна на дзіцячай далоні, д/ф
17:45 Над Нёмнам (тэлечасопіс)
18:00 Трус па-берлінску, д/ф
18:45 Ваяры
19:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
20:00 Аб’ектыў
20:20 Студыя Белсат
21:05 Палюбі мяне, Эстонія, д/ф
21:55 Маю права (юрыдычная праграма)
22:10 Над Нёмнам (тэлечасопіс)
22:25 Вось так (інфармацыйная праграма)
23:25 Аб’ектыў
23:45 Студыя Белсат
00:35 Вось так (інфармацыйная праграма)
01:35 Аб’ектыў
01:55 Студыя Белсат
02:40 Перапынак у вяшчанні
Canal+ Sport 1 PL
2022-08-17
05:10 Sędziowie: Saimon (1)
06:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:20 Damy i Asy
09:25 News+
10:00 live Transferowy Młyn
11:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
13:10 Piłka nożna: Liga francuska
15:20 Liga+ Extra
17:00 live Tenis: Turniej WTA w Cincinnati
19:00 live Tenis: Turniej WTA w Cincinnati
21:00 live Tenis: Turniej WTA w Cincinnati
23:00 LaLiga World
23:30 News+
00:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
02:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
04:40 Sędziowie: Musiałek (4)
Canal+ Sport 2 PL
2022-08-17
06:00 Wysoki Pressing
07:00 Ekstraklasa po godzinach
08:00 Ekstrapaka: 5. kolejka
09:00 LaLiga Highlights Show
10:00 Tenis: Turniej WTA w Cincinnati
12:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:10 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
16:25 O co biega?
17:00 LaLiga Highlights Show
18:00 Sędziowie: VAR (8)
18:30 Premiera: LaLiga World
19:00 Hola LaLiga
20:00 Transferowy Młyn
21:00 Piłka nożna: Liga angielska
23:10 Tenis: Turniej WTA w Cincinnati
01:15 News+
01:55 Twardzielki: Sasha Sidorenko (2)
02:30 Twardzielki: Karolina Koszewska-Łukasik (1)
Canal+ Sport 3 PL
2022-08-17
05:30 Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
06:00 Witaj w klubie: KGHM Zagłębie Lubin
06:30 Witaj w klubie: Lech Poznań
07:00 Wysoki Pressing
08:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
10:00 Witaj w klubie: Korona Kielce
10:30 Liga+
11:45 Sędziowie: Kwiatek (2)
12:30 Ekstraklasa po godzinach
13:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
15:30 Witaj w klubie: Lech Poznań
16:00 Ekstrapaka: 5. kolejka
17:00 Ekstraklasa po godzinach
18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:00 Witaj w klubie: Lech Poznań
20:30 Liga+ Extra
22:00 Sędziowie: VAR (8)
22:30 Wysoki Pressing
23:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
01:30 Liga+
02:45 Sędziowie: Sylwek (6)
03:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
Canal+ Sport 4 PL
2022-08-17
05:00 Ekstrapaka: 5. kolejka
06:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:00 Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
08:30 Witaj w klubie: KGHM Zagłębie Lubin
09:00 Witaj w klubie: Lech Poznań
09:30 Wysoki Pressing
10:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:30 Witaj w klubie: Korona Kielce
13:00 Liga+
14:15 Sędziowie: Kwiatek (2)
15:00 Ekstraklasa po godzinach
16:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:00 Witaj w klubie: Lech Poznań
18:30 Ekstrapaka: 5. kolejka
19:30 Ekstraklasa po godzinach
20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:30 Witaj w klubie: Lech Poznań
23:00 Liga+ Extra
00:30 Sędziowie: VAR (8)
01:00 Wysoki Pressing
02:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
04:00 Liga+
Eleven Sports 1
2022-08-17
06:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
08:00 Piłka nożna: Liga włoska
10:00 Piłka nożna: Liga francuska
12:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
14:00 Piłka nożna: Liga włoska
16:00 Piłka nożna: Liga francuska
18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:00 Piłka nożna: Liga włoska
22:00 Piłka nożna: Liga francuska
00:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
02:00 Piłka nożna: Liga włoska
04:00 Piłka nożna: Liga francuska
Eleven Sports 2
2022-08-17
06:00 Piłka nożna: Liga włoska
08:00 Piłka nożna: Liga francuska
10:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
12:00 Piłka nożna: Liga włoska
14:00 Piłka nożna: Liga francuska
16:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
18:00 Piłka nożna: Liga włoska
20:00 Piłka nożna: Liga francuska
22:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
00:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 Piłka nożna: Liga francuska
04:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
Eleven Sports 3
2022-08-17
05:00 Serie A TIM
06:00 Piłka nożna: Liga francuska
08:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
10:00 Piłka nożna: Liga włoska
12:00 Eleven Gol
13:00 Piłka nożna: Liga portugalska
15:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
17:00 Ligue1
18:00 Piłka nożna: Liga francuska
20:00 Piłka nożna: 2. liga hiszpańska
22:00 Piłka nożna: Liga włoska
00:00 Piłka nożna: Liga francuska
02:00 Serie A TIM
03:00 Piłka nożna: Liga portugalska
Eleven Sports 4
2022-08-17
06:00 Piłka nożna: Liga portugalska
08:00 Piłka nożna: Liga włoska
10:00 Piłka nożna: 2. liga hiszpańska
12:00 Piłka nożna: Liga francuska
14:00 Piłka nożna: Liga włoska
16:00 Piłka nożna: Liga portugalska
18:00 Piłka nożna: Liga włoska
20:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
22:00 Piłka nożna: Liga francuska
00:00 Piłka nożna: Liga portugalska
02:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
04:00 Piłka nożna: Liga włoska
Polonia 1
2022-08-17
05:25 Gramy po polsku - Muzyczny relax (1)
05:45 Gramy po polsku - Muzyczny relax (16)
06:00 Autostrada do nieba: Uśmiech w trzecim rzędzie (33)
06:55 Namiętności (138)
07:55 Namiętności (139)
08:55 Yattaman: Odważny Jam Tell (46)
09:20 Muzyka
09:30 Telesprzedaż: 123 TVShop
10:00 Celeste 2 (24)
11:00 Celeste 2 (25)
12:00 Celeste 2 (26)
13:00 Telesprzedaż: 123 TVShop
13:30 Muzyka
13:45 SAF3 - Oddział ratunkowy (4)
14:35 Autostrada do nieba: Mój przyjaciel Larry (52)
15:30 Świat zwariował 2 (11)
15:50 Uśmiechnij się (14)
16:00 Telesprzedaż: 123 TVShop
16:30 Muzyka
16:40 Świat zwariował 2 (17)
17:00 Telesprzedaż: KlejnotTv
21:00 Doktory (8)
21:35 Doktory (9)
22:10 Autostrada do nieba: Niesamowity człowiek (81)
23:10 Miłe rozmowy (4)
23:15 Fala ognia
01:00 Śmiertelna pogoń
02:45 Line of Duty - Wydział wewnętrzny 2: Zasadzka (1)
04:00 Droga wolna 2 (4)
04:15 Droga wolna 2 (11)
04:45 Miłe rozmowy (4)
04:50 Wojna z mafią 2 (14)
Polsat
2022-08-17
05:25 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
08:40 Malanowski i partnerzy: Druga szansa (217)
09:10 Malanowski i partnerzy: Romans w pracy (218)
09:40 Sekrety rodziny: Kochany synek (226)
10:40 Dlaczego ja?: Młoda kobieta poznaje przerażającą prawdę o swoim ukochanym ojcu (1094)
11:40 Gliniarze: Poszukiwany (297)
12:50 Wydarzenia
13:20 Interwencja
13:40 Trudne sprawy: Za dawne winy (950)
14:40 Dlaczego ja?: 38-letnia kobieta chce ustalić, czy jej nowy partner rzeczywiście zgwałcił jej córkę (1076)
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:40 Gliniarze: Punkt zwrotny (580)
17:40 Sekrety rodziny (286)
18:50 Wydarzenia
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:45 Sport
19:55 Pogoda
20:00 Swingersi
22:05 Wieczny student 3
00:15 Jack Reacher: Jednym strzałem
03:05 Świat według Kiepskich: Genialny Szopen (199)
03:50 Świat według Kiepskich: Lato w mieście (193)
04:40 Disco Gramy
Polsat 2
2022-08-17
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Disco Gramy
07:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (17)
07:30 Ewa gotuje (408)
08:00 Trudne sprawy: Za jakie grzechy? (917)
09:00 48h. Zaginieni: Wycieczka (73)
10:00 Na ratunek 112: Nieoczekiwany gość (607)
10:30 Sekrety rodziny: Nowy narzeczony (167)
11:30 Dlaczego ja?: Miła rodzina (1042)
12:30 Nasz nowy dom (263)
13:30 Świat według Kiepskich: Pułapka na myszy (281)
14:00 Świat według Kiepskich: Mamut (282)
14:30 Świat według Kiepskich: Azazel Pazuzu (283)
15:00 Trudne sprawy: Maminsynek (1053)
16:00 Nasz nowy dom (264)
17:00 Dlaczego ja?: Oszust matrymonialny (1043)
18:00 48h. Zaginieni: Mroczny las (74)
19:00 Gliniarze: Dziennikarski trop (547)
20:05 Wydarzenia
21:00 Gliniarze: Czempion (548)
22:00 Dlaczego ja?: W życiu dojrzałej kobiety pojawia się na nowo jej dawno niewidziany syn i staje się przyczyną wielu dramatycznych wydarzeń (1077)
23:00 Świat według Kiepskich: Po prostu być (346)
23:30 Świat według Kiepskich: Wszystko na sprzedaż (347)
00:00 Malanowski i partnerzy: Trudna ciąża (716)
00:30 Malanowski i partnerzy: Szaleństwo ojca (717)
01:00 Zdrady (132)
02:00 Wydarzenia
02:45 Wystarczy chcieć
03:15 Echo lasu
03:45 Atleci
04:15 Atleci
04:45 Atleci
Polsat Cafe
2022-08-17
05:00 Szpital dziecięcy (12)
06:00 Szpital dziecięcy (47)
07:00 Oszukane (45)
08:00 Randka z nieznajomym (1)
09:00 Demakijaż: Alicja Bachleda-Curuś (15)
09:30 Demakijaż: Beata Kozidrak (16)
10:00 Nasz nowy dom (140)
11:00 Bogaty dom - biedny dom (62)
12:00 Bogaty dom - biedny dom (63)
13:00 Więzienie kobiet (4)
13:30 Więzienie kobiet (5)
14:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (18)
15:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (19)
16:00 Bogaty dom - biedny dom (41)
17:00 Bogaty dom - biedny dom (42)
18:00 Nasz nowy dom (172)
19:00 Nasz nowy dom (173)
20:00 Zdrady (195)
21:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (57)
22:00 Gry małżeńskie (75)
23:00 Zdrady (125)
00:00 Oszukane (43)
01:00 Operacje plastyczne - powikłania (5)
02:00 Chirurgia plastyczna w tropikach (5)
03:00 Lekarze na tropie (4)
04:00 Szpital dziecięcy (13)
Polsat Doku
2022-08-17
05:00 Łowca pedofilów (22)
05:30 Łowca pedofilów (23)
06:00 Emil, pogromca mandatów (19)
06:30 Emil, pogromca mandatów (20)
07:00 Emil, pogromca mandatów (21)
07:30 Emil, pogromca mandatów (22)
08:00 Hardkorowy lombard (129)
08:30 Hardkorowy lombard (130)
09:00 Gliniarze: Podwójna miłość (95)
10:00 Gliniarze: Zaginiona (96)
11:00 Polacy za granicą: Tbilisi (1)
12:00 Polacy za granicą: Stambuł (2)
13:00 Poszukiwacze historii: Po nitce do kłębka (118)
13:30 Poszukiwacze historii: Grunwald (119)
14:00 Megatransporty (6)
15:00 Najdziwniejsze restauracje świata 2 (12/15)
15:30 Tajemnicza Ziemia (11)
15:55 Tajemnicza Ziemia (12)
16:20 Fast Fashion
17:30 Przestępcze podziemie (2)
18:30 Przestępcze podziemie (3)
19:40 Kolaboranci Hitlera (7)
20:50 Wojna Adolfa Hitlera (1)
22:00 Łowcy nazistów (3)
23:05 Wyspa Adolfa
00:15 Poszukiwacze historii: IS2 - Zwieraboj (83)
00:40 Poszukiwacze historii: Tajemnica Hammerstein (84)
01:05 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (83)
01:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (84)
02:00 Taaaka ryba: Azjatycki tajmień (149)
02:30 Taaaka ryba: Dorsze z bałtyckich wraków (150)
03:00 Tajna historia XX wieku: Umarłe miasto (3)
03:30 Tajna historia XX wieku: Westerplatte - inna prawda (4)
04:00 Łowca pedofilów (14)
04:30 Łowca pedofilów (15)
Polsat Film
2022-08-17
05:00 Na ratunek 112: Willa (371)
05:30 Na ratunek 112: Ratuje siostrę przed jej synem (372)
06:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (67)
06:30 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (68)
07:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (69)
07:30 Nasz nowy dom (125)
08:30 Przyjaciółki (153)
09:30 Przyjaciółki (154)
10:30 Świat według Kiepskich: Galareta społeczna (165)
11:00 Świat według Kiepskich: Redaktor naczelny (166)
11:30 Świat według Kiepskich: Kiepski prezydent (190)
12:10 Świat według Kiepskich: Lista Mariana (40)
12:40 Świat według Kiepskich: Los, bigos i uroda (41)
13:10 Świat według Kiepskich: Lunatyk (42)
13:40 Świat według Kiepskich: Pięć minut (56)
14:05 Stawka większa niż życie: Wiem, kim jesteś/Ściśle tajne
16:30 To dopiero początek
18:30 S.W.A.T. Jednostka specjalna
21:00 Sensacyjna środa: Ocalenie
23:00 Żona na niby
01:30 Gliniarze: Bezdomna miłość (327)
02:30 Gliniarze: Instruktor (328)
03:30 Ślad: Inne wartości (29)
04:30 Ślad: Wybawiciel (30)
Polsat Music HD
2022-08-17
05:00 Polska nocą, Telemagazyn co piątek razem z
06:00 Hitowy poranek
07:00 Hitowy poranek
08:00 Hitowy poranek
09:00 Hitowy poranek
10:00 Tylko hity
11:00 Tylko hity
12:00 Tylko hity
13:00 Tylko hity
14:00 Tylko hity
15:00 Tylko hity
16:00 Tylko hity
17:00 Tylko hity
18:00 Gorące hity
19:00 Gorące hity
20:00 Gorące hity
21:00 Gorące hity
22:00 Gorące hity
23:00 Gorące hity
00:00 Polska nocą
01:00 Polska nocą
02:00 Polska nocą
03:00 Polska nocą
04:00 Polska nocą
Polsat News
2022-08-17
05:10 Dzień na świecie
06:00 Nowy dzień
07:40 Graffiti
08:00 Nowy dzień
10:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:55 Pogoda
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:55 Pogoda
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:45 Pogoda
12:50 Wydarzenia 12:50
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:55 Pogoda
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:50 Wydarzenia 15:50
16:10 Więcej «Wydarzeń»
16:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
17:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
17:30 Punkt widzenia
18:50 Wydarzenia 18:50
19:20 Gość «Wydarzeń»
20:00 Debata dnia
21:00 Raport
21:50 Wydarzenia wieczorne
22:30 Dzień na świecie
23:30 Obraz dnia - serwis informacyjny
00:15 Punkt widzenia
01:20 Wydarzenia wieczorne
01:55 Gość «Wydarzeń»
02:30 Debata dnia
03:15 SuperLudzie
03:40 Łowca pedofilów
04:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu
04:25 Interwencja
04:40 Wydarzenia wieczorne
Polsat News 2
2022-08-17
06:00 Z klimatem i z pasją
06:35 Wydarzenia
07:15 Debata dnia
08:15 #Jesteśmy dla dzieci
08:45 Raport. Wszystko o koronawirusie
09:35 Wydarzenia
10:15 Państwo w państwie
11:50 Dzień na świecie
12:40 Debata dnia
13:45 Państwo w państwie
15:20 #Jesteśmy dla dzieci
15:50 Gość
16:15 Z klimatem i z pasją
16:45 Interwencja - taka jest Polska
17:35 Wydarzenia
17:50 Więcej
18:10 Z klimatem i z pasją
18:35 Debata dnia
19:35 Interwencja - taka jest Polska
20:20 Interwencja
20:40 Państwo w państwie
22:35 Wydarzenia
23:05 Gość
23:35 Debata dnia
00:35 Dzień na świecie
01:15 #Jesteśmy dla dzieci
01:35 Wydarzenia
02:10 Z klimatem i z pasją
02:30 #Jesteśmy dla dzieci
02:55 Wydarzenia
03:25 Z klimatem i z pasją
Polsat Play
2022-08-17
05:00 Łowca pedofilów (13)
05:30 Łowca pedofilów (14)
06:00 Top 20 - Umrzesz ze śmiechu (30)
07:00 Polska w monitoringu (38)
07:30 Polska w monitoringu (39)
08:00 Emil, pogromca mandatów (5)
08:30 Emil, pogromca mandatów (6)
09:00 Wojny magazynowe (19)
09:30 Wojny magazynowe (20)
10:00 Gwiazdy lombardu (14)
10:30 Gwiazdy lombardu (1)
11:00 Dziwny jest świat widziany z kosmosu (15)
12:00 Więzienny świat (22)
13:00 Wojny magazynowe (21)
13:30 Wojny magazynowe (22)
14:00 Hardkorowy lombard 8 (92)
14:30 Hardkorowy lombard 8 (93)
15:00 Gwiazdy lombardu (7)
15:30 Gwiazdy lombardu (8)
16:00 Polacy za granicą: Macedonia (45)
17:00 Więzienie (70)
17:30 Więzienie (71)
18:00 Poszukiwacze historii: Blitzkrieg - zagłada 9 Dywizji (78)
18:30 Poszukiwacze historii: Na tropie legionistów marszałka Piłsudskiego (79)
19:00 Poszukiwacze historii: Ostatnia bitwa o Mierzeję Wiślaną (80)
19:30 Poszukiwacze historii: Ostatni rozkaz generała von Sauckena (81)
20:00 Kryptonim szef Polska: Drewsmol (2)
21:00 Budowlańcy (61)
21:30 Nie mów do mnie śmieciarzu! (50)
22:00 Więzienie (105)
22:30 Policjanci (3)
23:00 Ciemna strona miasta: Zadyma Legia - Jagiellonia (4)
23:30 Więzienie (44)
00:00 Więzienie (45)
00:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (53)
01:00 997 - Fajbusiewicz na tropie (54)
01:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (55)
02:00 Kama Sutra (35)
03:00 Kama Sutra (36)
04:00 Kama Sutra (37)
Polsat Romans
2022-08-17
05:00 Sekrety rodziny: Niezdrowa miłość (83)
06:00 Gliniarze: Lekcja tolerancji (389)
07:00 Gliniarze: Niebezpieczne fantazje (390)
08:00 Gliniarze: Gliniarski freestyle (391)
09:00 Chirurdzy (202)
10:00 Chirurdzy (203)
11:00 Chirurdzy (204)
12:00 Chirurdzy (205)
13:00 Niania 4: Wspólna noc (47)
13:30 Niania 4: Majowe niesnaski (48)
14:00 Niania 4: Randka w ciemno (49)
14:30 Niania 4: Fałszywe zaręczyny (50)
15:00 Świat według Kiepskich: Ludzie bezdomni (442)
15:30 Świat według Kiepskich: Gatunek (443)
16:00 Świat według Kiepskich: Poza prawem (444)
16:30 Świat według Kiepskich: Poltergeist (445)
17:00 Świat według Kiepskich: Głupi Piotruś (446)
17:30 Świat według Kiepskich: Taka piosenka (447)
18:00 Kowalscy kontra Kowalscy (37)
18:30 Kowalscy kontra Kowalscy (38)
19:00 Kowalscy kontra Kowalscy (39)
19:30 Kowalscy kontra Kowalscy (40)
20:00 Wywiad (1)
20:55 Wywiad (3)
21:50 Wywiad (6)
22:45 Uśpiony
00:40 Ślad: Rodzinne sprawy (59)
01:40 Ślad: Martwy świadek (60)
02:35 Ślad: Znaleźć i zniszczyć (61)
03:35 Na ratunek 112: Poszukiwany przestępca pojawia się w knajpie / W wyniku wypadku motocyklista i jego pasażerka zostają ciężko ranni, a pijany sprawca ucieka z miejsca wypadku (41)
04:00 Na ratunek 112: Ojciec próbuje porwać syna z placu zabaw / Lokator częstuje koleżankę]środkiem odurzającym (43)
04:30 Na ratunek 112: Bramka, czyli przygniecione dziecko / Mężczyzna zatruty oparami farby, którą malował pokój (44)
Polsat Sport
2022-08-17
06:00 Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
08:30 Boks: Gala Rocky Boxing Night w Stężycy
11:00 Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
13:00 Siatkówka mężczyzn
15:00 Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
17:00 live Tenis: Turniej ATP w Cincinnati
20:00 live Koszykówka mężczyzn: Turniej towarzyski
22:00 live Tenis: Turniej ATP w Cincinnati
23:00 live Tenis: Turniej ATP w Cincinnati
01:00 live Tenis: Turniej ATP w Cincinnati
03:00 live Tenis: Turniej ATP w Cincinnati
04:30 Boks: Gala Babilon Promotion w Nowym Dworze Mazowieckim
Polsat Sport Extra
2022-08-17
06:00 Boks: Białystok Boxing Show
08:30 Tenis: Turniej ATP w Cincinnati
11:00 Trans World Sport
12:00 Strzelnica Navala: Karabinki AK (5)
13:00 Boks: Gala w Stężycy
14:30 live Wyścigi konne: The International
17:30 Piłka nożna: Liga brazylijska
20:00 live Tenis: Turniej ATP w Cincinnati
23:00 Piłka nożna: MLS
01:00 Sporty walki: FEN 28
Polsat Sport Fight
2022-08-17
05:55 K-1: Gala Kickboxing Fight Night 1
07:00 Sporty walki: Babilon MMA 23
09:05 Boks: Rocky Boxing Night w Gdańsku
11:30 Atleci
11:55 Boks: Białystok Chorten Boxing Show 4
13:00 Sporty walki: KSW 60
14:10 Boks: Walka o pasy WBC Silver i WBO International w Londynie
16:50 Sporty walki: FEN 35
18:55 Boks: Gala Babilon Fight Night
20:35 Sporty walki: UFC Fight Night: Błachowicz vs. Rakić
21:30 Boks: Walka o pasy WBC, WBA, IBF i WBO w Carson
23:00 Sporty walki: Babilon MMA 27
00:30 Atleci
00:55 Sporty walki: Mistrzostwa świata Amatorskiego MMA
04:30 Boks: Gala MGębski Boxing Night w Radomiu
Polsat Sport News
2022-08-17
06:00 Strzelnica Navala: Wprowadzenie i przegląd broni (1)
07:00 Piłka nożna: Liga brazylijska
09:00 Piłka nożna: MLS
11:00 Piłka nożna: Liga holenderska
13:00 Piłka nożna: Liga czeska
15:00 Boks: Gala Polsat Boxing Promotions w Gdańsku
17:30 Piłka nożna: Liga czeska
20:00 Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
22:30 Piłka nożna: Liga szkocka
01:00 Sporty walki: Babilon MMA 7
Polsat Sport Premium 1
2022-08-17
06:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Juventus Turyn - Ajax Amsterdam (1996), Real Madryt - Bayer 04 Leverkusen (2002) (10)
06:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Valencia (2001), Ajax Amsterdam - AC Milan (1995) (12)
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
08:30 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów
10:00 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów
12:00 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów
12:30 Magazyn Ligi Mistrzów
13:00 Piłka nożna z archiwum: Eliminacje MŚ 2022 - mecz: Anglia - Polska 31.03.2021
15:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
17:00 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów
19:00 live Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów
20:50 live Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów
22:50 live Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów
23:30 live Magazyn Ligi Mistrzów
00:00 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów
02:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
04:00 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów
Polsat Sport Premium 2
2022-08-17
05:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
07:00 Cafe Futbol
08:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
10:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
11:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
13:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
14:30 Piłka nożna z archiwum: Eliminacje MŚ 2022 - mecz: Albania - Polska 12.10.2021
16:30 Magazyn Ligi Mistrzów
18:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
19:30 Magazyn Ligi Mistrzów
20:15 live Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów
23:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
00:30 Piłka nożna z archiwum: Eliminacje MŚ 2022 - mecz: Polska - Węgry 15.11.2021
02:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
04:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
Super Polsat
2022-08-17
05:00 Na ratunek 112: Strażnik kalorii (493)
05:30 Świat według Kiepskich: Dymy na wodzie (414)
06:05 Wydarzenia
06:45 SuperLudzie Extra (25)
06:55 Psi Patrol 2: Pieski ratują koncert psiego rocka (25)
07:35 Psi Patrol 2: Pieski szczekają z dinozaurami (26)
08:00 Psi Patrol 2: Pieski ratują pingwiny (1)
08:35 Psi Patrol 2: Pieski ratują kosmitę (2)
09:00 Dora poznaje świat (13)
09:30 Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości: Falującego palca atak umysłowy (5)
10:00 Wydarzenia 24
10:30 Nasz nowy dom (56)
11:30 Chirurdzy (203)
12:30 Święty (215)
13:00 Święty (216)
13:30 Świat według Kiepskich: Hiperferdex (202)
14:15 Świat według Kiepskich: Szkoła życia (92)
14:50 Chirurdzy (204)
15:50 Wydarzenia
16:10 Więcej «Wydarzeń»
16:20 Gość «Wydarzeń 24»
16:55 Nasz nowy dom (228)
17:55 Nasz nowy dom (229)
19:00 Świat według Kiepskich: Przepisy Halinci (573)
19:30 Świat według Kiepskich: Gra o schron (574)
20:00 Święty (217)
20:40 Moja dziewczyna wychodzi za mąż
22:45 Zabić Salazara
00:50 Kabaretowa Ekstraklasa
01:00 Akademik: Moneta (31)
01:30 Akademik: Pierwszy sex (32)
02:00 Miasto długów: Producent muzyczny (28)
03:00 Miasto długów: Programistka (29)
04:00 Nasz nowy dom (119)
TVP 1
2022-08-17
05:00 Zakończenie programu
05:10 Przysięga (696)
06:00 Wspaniałe stulecie (82)
07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
07:30 Rodzinny ekspres: Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans polityczny
08:35 Ranczo 2: Diabelskie porachunki (20)
09:40 Komisarz Alex 2: Śmierć w masce (22)
10:40 Ojciec Mateusz 21: Brat (276)
11:30 Leśniczówka (577)
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:30 Agropogoda
12:35 Rok w ogrodzie extra
12:50 Natura w Jedynce: Łosie z Matsalu. Dzikie olbrzymy znad Bałtyku
14:00 Wspaniałe stulecie (83)
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:15 Alarm!
15:35 Gra słów. Krzyżówka (432)
16:05 Przysięga (697)
17:00 Teleexpress
17:15 Jaka to melodia?
17:55 Wojenne dziewczyny 3 (35)
18:55 Jeden z dziesięciu
19:20 live Sport
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 Alarm!
20:30 Leśniczówka (578)
21:05 Bolivar (60/69)
22:00 Ekstradycja 2 (2/9)
23:05 Ukraińcy: Sasza - kompozytor (8)
00:00 Zaginiona bez śladu
01:45 Witamy u Hartmannów
03:50 wojsko-polskie.pl: 32/2022 (213)
04:20 Tacy byliśmy: Za kierownicą i nie tylko (8)
04:50 Notacje: Krystyna Danuta Berwińska. Kukiełki pod barykadą
TVP 2
2022-08-17
05:00 Na sygnale: Szał (189)
05:35 M jak miłość (1594)
06:25 Czym jest Talmud?
06:55 Rodzinka.pl: Dżambalaja (156)
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 Pytanie na śniadanie
10:35 Panorama
10:45 Pytanie na śniadanie
11:15 Złotopolscy: Ślub (72)
11:50 Złotopolscy: Podchody (73)
12:30 Koło fortuny (1062)
13:15 Zranione ptaki (102)
14:05 Va banque (187)
14:35 Na sygnale: Martwi nie pomożemy (235)
15:10 Wydział kryminalny Kitzbühel: Źródło wiecznej młodości (27)
16:00 Koło fortuny (1063)
16:35 Familiada
17:15 Zakazany owoc (36/223)
18:00 Panorama
18:20 Va banque (188)
18:45 Zranione ptaki (103)
19:35 Barwy szczęścia (2637)
20:10 live Lekkoatletyka: Mistrzostwa Europy - Monachium 2022
22:45 Lekarka z rajskiej wyspy. Decyzja
00:30 Medyceusze Wspaniali: Zdrada (7)
01:40 Książę Filip, Mąż Królowej
02:50 Hongkong. Rebelia
03:55 Archiwista (11/13)
04:45 Zakończenie programu
TVP ABC
2022-08-17
05:10 Domisie: Kółka i kółeczka
05:35 Domisie: Żaby - pogodynki
06:05 Agi Bagi: Wielki hałas (13)
06:20 Reksio: Reksio terapeuta (40)
06:35 Bajki Bolka i Lolka: Smok (10)
06:45 Przygody kota Filemona: Kocia aria (19)
06:55 Pamiętnik Florki: Jeziorko (1)
07:10 Przyjaciele Misia i Margolci: Złota rączka (46)
07:35 Niesamowity Dżini: Co za dużo to… (36)
07:40 Niesamowity Dżini: Końskie buty (37)
07:45 Świnka Peppa 6: Królowa (1)
07:50 Świnka Peppa 6: Bezludna Wyspa (2)
08:00 Tobot - Galaktyczni detektywi: Mrok rośnie w siłę (51)
08:10 Tobot - Galaktyczni detektywi: Jeszcze dalej niż księżyc (52)
08:30 44 Koty 2: Prawdziwy talent Bibi (54)
08:40 Ricky Zoom: Troy gra w moto-piłkę (103)
09:00 Mia i ja: Pod księżycem (22)
09:30 Domisie: Bazyli - Sobieradek
10:00 Ugotuj nam bajkę: Roszpunka
10:20 Agi Bagi: Grzybowe kłopoty (28)
10:30 Reksio: Reksio robinson (28)
10:40 Bolek i Lolek wśród górników: W starej kopalni (6)
10:55 Stacyjkowo: Sensacyjna Emilia (61)
11:05 Stacyjkowo: Buczek kontra Nutka (62)
11:20 Odlotowe opowieści: Powrót do ogrodu, część druga (2)
11:35 Peg + Kot: Problem z Bryłołakiem (28)
11:55 Jak da się myszy ciasteczko: Szkoła / Fabryka ciasteczek (7)
12:20 Clifford - wielki czerwony pies: Mój najlepszy przyjaciel/Cleo i nowa zabawka (1)
12:45 Daisy i Ollie: Skąd biorą się cienie? (2)
13:00 Zwierzaki Czytaki: Ufolud (137)
13:15 Halo, halo!: Składowisko śmieci (72)
13:25 Andy i podwodny świat (4)
13:45 Wiking Vic: Potwór z jaskini (3)
13:55 Wiking Vic: Woda na młyn (4)
14:10 MeteoHeroes. Na ratunek Ziemi: Straszne odpady (2)
14:25 Mini ninjas: Rybka zwana Hiro (3)
14:35 Mini ninjas: Dobutsu - Sama (4)
14:50 Słoń Beniamin: Beniamin weterynarzem (2)
15:25 Nauka literek z Żużu: Literka G
15:30 Al-chemik: Wahadło (94)
15:50 Metalions: Odrobina wakacji (29)
16:00 Metalions: Miś w potrzebie (30)
16:15 Niespodzianka Poranka: Mini Martin (14)
16:30 Rescue Bots Academy: Brushfire (83)
16:40 Rescue Bots Academy: Więź (84)
17:00 Tropiciele skarbów: Złota harfa z Doolin (2)
17:20 Wishenpoof: Wycieczka pod namiot (28)
17:45 Kucharz Shane: Kto tu gotuje? (3)
17:55 Kucharz Shane: Truskawkowa przygoda (4)
18:15 O rety! Psoty Dudusia Wesołka: Groźny nauczyciel
18:45 Wissper: Misie na lodzie (49)
18:50 Wissper: Piękna jak świnka (50)
19:00 Wieczorynka: Ptyś i Bill: Uwaga na ptaki (9)
19:10 Wieczorynka: Ptyś i Bill: Radek nie może latać (10)
19:25 Wieczorynka: Pszczółka Maja: Wróżka (121)
19:35 Wieczorynka: 44 Koty: Lampo, kot w butach (99)
19:45 Wieczorynka: Ricky Zoom: Wielka odznaka Bustera Bunkera (104)
20:05 Sąsiedzi: Automyjnia (94)
20:15 Sąsiedzi: Skalniak (84)
20:20 Zig i Sharko 2: Sharko na lodzie (54)
20:35 Kicia to nie kot: Bez ogona / Samochodowy problem (64)
21:05 Siódme niebo 6: Zwątpienie (116)
21:55 Panna z mokrą głową: Grunt to rodzinka (1)
22:25 Hotel Pod Żyrafą i Nosorożcem: George (8/13)
23:15 Jak to działa?: Mikroskop (42)
23:45 Zakończenie programu
TVP HD
2022-08-17
05:20 Zakończenie programu
05:25 Zakochaj się w Polsce: Opactwo Cystersów w Lądzie (230)
06:00 M jak miłość (1465)
06:55 Ranczo 7: Trudne powroty (90)
07:55 Rodzinka.pl: Wiele wspólnych lat (262)
08:25 Rodzinka.pl: Czarownica (263)
09:00 Ojciec Mateusz 21: Bez wyjścia (265)
09:55 Ojciec Mateusz 21: Gniew (266)
10:50 Gra słów. Krzyżówka (463)
11:20 Na sygnale: Roszada (72)
11:50 Na sygnale: Babski team (73)
12:25 Ojciec Mateusz 8: Trująca orchidea (99)
13:20 Komisarz Alex 14: Trzy stopy pod ziemią (177)
14:15 Ranczo 4: Zemsta i wybaczenie (52)
15:15 Ranczo 5: Msza obywatelska (53)
16:10 Makłowicz w podróży: Podróż 44. Sardynia - Górska Barbagia
16:45 Kulinarne wędrówki z Jolą Kleser (10)
17:25 Ojciec Mateusz 6: Rodzinne więzi (79)
18:20 Ojciec Mateusz 26: Strzeżonego Pan Bóg strzeże (338)
19:20 Ranczo 7: Droga przez stos (91)
20:10 Rodzinka.pl: Kocham Cię (286)
20:40 Rodzinka.pl: Cięcie (287)
21:20 Ojciec Mateusz 27: Złamane serce (353)
22:15 Komisarz Alex 16: W ciemnej uliczce (200)
23:10 Tylko dla odważnych
01:30 Dogman
03:20 You Can Dance - nowa generacja (14)
04:20 You Can Dance - nowa generacja: Wyniki (14)
04:55 Zakończenie programu
TVP Historia
2022-08-17
06:40 Był taki dzień: 17 sierpnia
06:50 Polskie drogi: Misja specjalna (1/11)
08:30 Historia Polski: Oni byli pierwsi… Lubelski lipiec ’80
09:30 Informacje kulturalne
09:50 Dzika Polska: Wysokie loty bielika
10:20 Sensacje XX wieku: Skarby Trzeciej Rzeszy
11:20 Saga prastarej puszczy: Opowieść o nornicy. Niezwyczajna zażyłość
12:20 Alfabet Andrzeja Dobosza: Politycy - Włodzimierz Sokorski, Jerzy Putrament
12:40 Szpital na peryferiach: Rozwód (5)
13:40 Opowieści o Yellowstone: Lato (2)
14:35 Tajemnice III Rzeszy 2: Duch U-513 (3/5)
15:40 Putin: historia rosyjskiego szpiega: Wieczny przywódca (3)
16:30 Flesz historii - ekstra (41)
16:40 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii: Radiostacja Babice
17:05 Polskie drogi: Obywatele GG (2/11)
18:40 Nie taka prosta historia: 300: Początek imperium
19:10 Filmoteka małopolska: Wymaluj obraz
20:20 Wiedeń - miasto cesarzy (3-ost.)
21:25 Przemytniczka Boża
22:45 1920 Bitwa Warszawska
00:40 Info Wilno
01:00 Zapomniany generał. Tadeusz Jordan Rozwadowski
01:55 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii: Radiostacja Babice
02:25 Sensacje XX wieku: Skarby Trzeciej Rzeszy
03:20 Encyklopedia II wojny światowej: Goebbels
03:45 Zakończenie programu
TVP Info
2022-08-17
05:18 Agrobiznes
05:34 Zakończenie programu
05:35 Powitanie - Poranek: Serwis Info
05:39 Serwis Info
05:56 Agropogoda
05:59 Powitanie - Wstaje dzień
06:01 Serwis Info
06:16 Wstaje dzień
06:20 Pogoda Info
06:27 Wstaje dzień
06:30 Serwis Info
06:35 Wstaje dzień
06:53 Pogoda Info
07:00 Serwis Info
07:12 W kontrze
07:50 Agrobiznes
07:55 Agropogoda
08:00 Serwis Info
08:10 Minęła ósma
09:00 Serwis Info
09:11 Minęła dziewiąta
09:40 Plan dnia
10:00 Serwis Info
10:22 Pogoda Info
10:29 Serwis Info
10:51 Pogoda Info
10:59 Serwis Info
11:29 Serwis Info
11:51 Pogoda Info
12:00 Info Raport
13:29 Serwis Info
13:51 Pogoda Info
13:59 Serwis Info
14:29 Serwis Info
14:50 Pogoda Info
14:59 Serwis Info
15:29 Info dzień
17:00 Teleexpress
17:15 Teleexpress Extra
17:30 O co chodzi
18:00 Panorama
18:19 Serwis Info
18:37 O tym się mówi
19:30 Wiadomości
19:58 Gość «Wiadomości»
20:13 Minęła dwudziesta
21:00 Nie da się ukryć
21:20 Serwis Info
21:41 Pogoda Info
21:50 W tyle wizji
22:25 Serwis Info
22:30 W tyle wizji extra
23:00 INFO wieczór
23:30 W akcji
23:55 Serwis Info
00:03 Wiadomości
00:31 Gość «Wiadomości»
00:57 Pogoda Info
01:05 Minęła dwudziesta
02:00 W tyle wizji
02:35 Serwis Info
02:40 W tyle wizji extra
03:10 O co chodzi
03:35 Podróże z historią: Reguły templariuszy (39)
04:08 Podróże z historią: Żuławska depresja (40)
04:50 INFO V4+
TVP Kultura
2022-08-17
05:05 Afisz kulturalny
05:25 Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2 na stream.tvp.pl
05:26 Zakończenie programu
07:00 Teledyski: Warszawskie Combo Taneczne i Kapela Zdzisława Kwapińskiego - Mokotowski Oberek
08:00 Informacje kulturalne
08:30 Trzeci punkt widzenia
09:10 Królowie lata
11:00 Chłopi: Bór (7/13)
12:05 Chłopi: Gospodynie (8/13)
13:00 Balet Cracovia Danza. Historia zespołu
13:30 Wędrujące książki: Indie (5)
14:10 Nadzieja
16:05 Papusza
18:30 Informacje kulturalne
18:50 Serialowa nostalgia: Trzy Szalone Zera: Ola w niebezpieczeństwie (11)
19:20 Serialowa nostalgia: Trzy Szalone Zera: Przemytnicy (12)
20:00 W trzy miesiące dookoła świata: Sny wędrownych ptaków
22:15 Więcej niż fikcja: Cunningham. Choreograf współczesności
00:00 Lekkie obyczaje: Do zobaczenia w zaświatach
02:05 Scena klasyczna: Tymoteusz Bies (3)
03:00 Informacje kulturalne
03:30 Kino nocne: Sól ziemi
TVP Polonia
2022-08-17
05:30 Midnight News
06:00 Polonia 24
06:30 Miasto zakochanych
07:00 Qulszoł - kulinarne potyczki
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 Pytanie na śniadanie
10:35 Panorama
10:45 Pytanie na śniadanie
11:10 Studio Lwów
11:30 Barwy szczęścia (2603)
12:00 Wiadomości
12:15 Ojciec Mateusz 10: Ślepy los (134)
13:05 Ojciec Mateusz 11: Zagadki serca (135)
14:00 Camino Polonia
15:00 Wiadomości
15:20 Animowanki: Rodzina Treflików: Oj, boli (34)
15:25 Animowanki: Kuba i Śruba: Porwana królewna (1)
15:40 Nela Mała Reporterka: Mnisi buddyjscy (84)
16:00 Leśniczówka (388)
16:30 Barwy szczęścia (2603)
17:00 Teleexpress
17:20 Lekkie kino letnie: Królowa Bona (8)
18:30 Informacje kulturalne
18:50 Kierunek Zachód (178)
19:10 Magazyn z Wysp (205)
19:30 Wiadomości
20:05 Sport
20:10 Pogoda
20:20 Życie nad rozlewiskiem (10/13)
21:10 Życie nad rozlewiskiem (11/13)
22:05 Polonia 24
22:35 Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki - 2022: Łomża - Folk Festiwal
23:30 Leśniczówka (388)
00:00 Midnight News
00:35 Gra słów. Krzyżówka (428)
01:00 Polacy światu: Szymon Kossobudzki
01:10 Magazyn z Wysp (205)
01:30 Wiadomości
02:00 Sport
02:05 Pogoda
02:10 Polonia 24
02:40 Operacja Samum
04:10 Kabaretowe Naj: Legenda kabaretu - Jeremi Przybora
04:25 Barwy szczęścia (2603)
04:55 Lekkie kino letnie: Beczka Amontillado
TVP Rozrywka
2022-08-17
05:20 Zakończenie programu
06:05 Zakochaj się w Polsce: Pieniny (199)
06:30 Muzeum Polskiej Piosenki: «Psalm stojących w kolejce» - Krystyna Prońko (23)
06:45 Okrasa łamie przepisy: Kuchnia Kielecczyzny
07:20 Makłowicz w podróży: Podróż 37. Norwegia - Jej fiordowska mość
07:55 Gra słów. Krzyżówka (382)
08:25 Familiada
08:55 Va banque (236)
09:30 Koło fortuny (1125)
10:05 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Nowa Gwinea, 1969 cz. 2 (47)
10:45 Postaw na milion
11:40 Gra słów. Krzyżówka (383)
12:10 Familiada
12:45 Va banque (237)
13:15 U Pana Boga w ogródku (3/12)
14:05 Rodzinka.pl: Kobiety górą (91)
14:40 Rodzinka.pl: Razem czy osobno (92)
15:10 Muzeum Polskiej Piosenki: «Ściernisko» - Golec uOrkiestra (90)
15:25 Życie to kabaret: Kabaretomaniacy (11)
16:25 Życie to kabaret: Kabaretomaniacy (14)
17:25 Szansa na sukces. Opole 2021: Skaldowie (5)
18:25 Okrasa łamie przepisy: Szybki grill
19:00 Makłowicz w podróży: Podróż 37. Norwegia - Rybobranie
19:35 Postaw na milion
20:35 Postaw na milion
21:35 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Miasto w dżungli
22:05 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Amazonka
22:40 Anything Goes. Ale jazda! (4)
23:45 Niezapomniane koncerty: Rock Opole 1991 (3)
00:50 Koło fortuny (1124)
01:30 Koło fortuny (1116)
02:05 Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki - 2021: Kielce (2)
03:00 Życie to kabaret: Kabaret Letnią Porą (13)
03:50 Życie to kabaret: Kabaret Letnią Porą (14)
04:35 The Voice Kids 3. Bitwa: Część 1 (13)
TVP Seriale
2022-08-17
05:05 Klan (492)
05:30 Zakończenie programu
05:45 Rodzinka.pl: Anioł, nie kobieta (218)
06:15 Na sygnale: Rzeź niewiniątek (370)
06:50 Na sygnale: Zabójcza głupota (371)
07:25 Ojciec Mateusz 18: Cud (238)
08:25 Komisarz Alex: Amok (12)
09:20 Złotopolscy: Cała nadzieja w Ameryce (579)
09:50 Klan (493)
10:25 Na dobre i na złe: Smak samotności (302)
11:25 Ranczo 10: Cuda, cuda ogłaszają (130)
12:20 Korona królów (179)
12:50 Korona królów (180)
13:30 Ojciec Mateusz 12: Medalion (157)
14:25 Ojciec Mateusz 12: Demony (158)
15:25 Komisarz Alex: Cel: Alex (13)
16:10 Komisariat: Ślad krwi (4)
16:45 Na sygnale: Wyczyn (372)
17:20 Ranczo: Spadek (1)
18:25 Ranczo: Goście z zaświatów (2)
19:30 Ojciec Mateusz 12: Złoty interes (159)
20:25 Ojciec Mateusz 19: Hipisi (239)
21:30 Ranczo: Ksiądz z inicjatywą (3)
22:30 Ranczo: Otrzeźwienie (4)
23:35 Ojciec Mateusz 12: Jama (160)
00:30 Komisarz Alex: Cel: Alex (13)
01:25 Nowa: Porachunki (5/13)
02:15 Nowa: Genialny plan (6/13)
03:00 Dom: Naiwne pytania (21/25)
04:35 Złotopolscy: Cała nadzieja w Ameryce (579)
TVP Sport
2022-08-17
05:30 Sportowy wieczór
06:05 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:10 13. Wyścig Górski Limanowa Przełęcz pod Ostrą
08:30 Niezwykłe historie Biało-Czerwonych: Andrzej Grubba
09:00 live Lekkoatletyka: Mistrzostwa Europy - Monachium 2022
09:30 live Lekkoatletyka: Mistrzostwa Europy - Monachium 2022
14:20 live Kolarstwo kobiet: Mistrzostwa Europy - Monachium 2022
15:35 live Kolarstwo kobiet: Mistrzostwa Europy - Monachium 2022
15:50 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Europy - Monachium 2022
16:45 Pełnosprawni (462)
17:15 live Kolarstwo: Mistrzostwa Europy - Monachium 2022
17:30 live Kolarstwo: Mistrzostwa Europy - Monachium 2022
19:00 live Lekkoatletyka: Mistrzostwa Europy - Monachium 2022
20:20 live Lekkoatletyka: Mistrzostwa Europy - Monachium 2022
20:35 live Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów
20:55 live Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów
23:25 Sportowy wieczór
00:05 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Europy - Monachium 2022
02:10 Pływanie: Mistrzostwa Europy - Rzym 2022
03:30 Boks: Gala w Paryżu
04:25 Boks: Gala w Montrealu