[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -1
4fun
2022-08-11
05:00 Karaoke w 4FUN.TV
06:00 Karaoke w 4FUN.TV
07:00 4FUN budzi ludzi
09:00 Ulubiona 20
11:00 Pożyczone nuty
12:00 Najwięcej muzyki na lato
13:00 Hot Pop
14:00 Chcesz? Masz!
15:00 Pora obiadowa
18:00 Hot & Fresh
20:00 Hity na czacie
21:00 Hot Pop
22:00 Najwięcej muzyki na lato
00:00 Karaoke w 4FUN.TV
03:00 Najwięcej muzyki nocą
4fun Dance
2022-08-11
05:00 Karaoke w 4FUN DANCE
06:00 Karaoke w 4FUN DANCE
08:00 Dance na dzień dobry
11:00 Top 20
13:00 Najwięcej muzyki na imprezę
14:00 Disco wizja
15:00 Najwięcej muzyki na imprezę
20:00 Top 50 Disco
23:00 Najwięcej muzyki na imprezę
00:00 Karaoke w 4FUN DANCE
03:00 Najlepsza muzyka nocą
4fun Gold
2022-08-11
05:00 Karaoke
06:00 Budzimy się z 4FUN KIDS
08:00 Wakacje w 4FUN KIDS
09:00 Migotki w 4FUN KIDS
10:00 Uczę się angielskiego z 4FUN KIDS
11:00 Wakacje w 4FUN KIDS
12:00 Dziecięce przeboje w 4FUN KIDS
13:00 Jestem gwiazdą 4FUN KIDS!
14:00 Gimnastyka dla smyka w 4FUN KIDS
15:00 Rysujemy z 4FUN KIDS
16:00 Wakacje w 4FUN KIDS
17:00 Dzieciaki rządzą w 4FUN KIDS
18:00 Urodziny w 4FUN KIDS
19:00 Kids lista
20:00 Zasypiamy z 4FUN KIDS
21:00 Pora relaksu
00:00 Karaoke
03:00 Pora relaksu
BelSat
2022-08-11
06:00 Маю права (юрыдычная праграма)
06:20 Над Нёмнам (тэлечасопіс)
06:40 Ваяры
07:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
09:00 Лабірынты (гістарычная праграма): Васіль Быкаў: куля для КДБ
09:40 Вусы Скарыны. Як УНР з БНР межы вызначалі
10:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
12:00 Студыя Белсат
16:00 Час гонару, серыял, 48 с.
16:50 Невядомая Беларусь. У цемры, д/ф
17:20 Білет на Месяц (Listek na Mesic), д/ф
18:35 Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма)
19:00 Вось так (інфармацыйная праграма)
20:00 Аб’ектыў
20:20 Студыя Белсат
21:05 Бязвіз
21:45 План: Б (ток-шоў)
22:40 Раскрытыя міфы гісторыі (History Uncovered), дак. серыял: ч. 1: Гітлер - вайсковы геній?, 1 с.
23:35 Вось так (інфармацыйная праграма)
00:35 Аб’ектыў
00:55 Студыя Белсат
01:40 Бязвіз
02:25 Вось так (інфармацыйная праграма)
03:25 Аб’ектыў
03:45 Студыя Белсат
04:30 Перапынак у вяшчанні
Canal+ Sport 1 PL
2022-08-11
05:00 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą: Tony Adams
05:30 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą: Claudio Taffarel
06:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:10 Sędziowie: Saimon (1)
09:00 Piłka nożna: Liga francuska
11:15 Tenis: Turniej WTA w Toronto
13:25 Hola LaLiga
14:30 Piłka nożna: Liga francuska
17:00 live Tenis: Turniej WTA w Toronto
19:00 live Tenis: Turniej WTA w Toronto
21:00 live Tenis: Turniej WTA w Toronto
23:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
23:30 News+
00:00 Piłka nożna: Liga francuska
02:15 Foot truck: Franciszek Smuda
02:50 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
Canal+ Sport 2 PL
2022-08-11
06:00 Ligue1 Review
07:00 Hola LaLiga
08:00 Twardzielki: Dominika Rembelska (4)
08:30 Twardzielki: Gabriela Kuzawińska (5)
09:00 O co biega?
09:35 Wójcik Racing Team
10:15 Liga+ Extra
12:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:10 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
16:25 Wysoki Pressing
17:30 Piłka nożna: Liga hiszpańska
18:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:45 Ekstraklasa po godzinach
21:50 Liga+ Extra
23:30 Tenis: Turniej WTA w Toronto
01:30 News+
02:00 Sędziowie: Saimon (1)
Canal+ Sport 3 PL
2022-08-11
05:30 Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
06:00 Ekstrapaka: 4. kolejka
07:00 Ekstraklasa po godzinach
08:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
10:00 Wysoki Pressing
11:00 Witaj w klubie: Zagłębie Sosnowiec
11:30 Witaj w klubie: Jagiellonia Białystok
12:00 Liga+ Extra
13:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
15:30 Sędziowie: Franek (3)
16:15 Sędziowie: Sylwek (6)
17:00 Wysoki Pressing
18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:00 Ekstrapaka: 4. kolejka
21:00 Ekstraklasa po godzinach
22:00 Liga+
23:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
01:30 Liga+ Extra
03:00 Sędziowie: VAR (8)
03:30 Witaj w klubie: Wisła Płock
04:00 Ekstrapaka: 4. kolejka
Canal+ Sport 4 PL
2022-08-11
05:15 Sędziowie: Franek (3)
06:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:00 Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
08:30 Ekstrapaka: 4. kolejka
09:30 Ekstraklasa po godzinach
10:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:30 Wysoki Pressing
13:30 Witaj w klubie: Zagłębie Sosnowiec
14:00 Witaj w klubie: Jagiellonia Białystok
14:30 Liga+ Extra
16:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:00 Sędziowie: Franek (3)
18:45 Sędziowie: Sylwek (6)
19:30 Wysoki Pressing
20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:30 Ekstrapaka: 4. kolejka
23:30 Ekstraklasa po godzinach
00:30 Liga+
02:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
04:00 Liga+ Extra
Eleven Sports 1
2022-08-11
06:00 Piłka nożna: Liga francuska
08:00 Piłka nożna: Liga portugalska
10:00 Ligue1
11:00 Żużel: PGE Ekstraliga
14:00 Piłka nożna: Tarcza Wspólnoty
16:00 Inside Serie A
17:00 Piłka nożna: Liga francuska
18:55 live Żużel: Liga szwedzka
21:00 GP Confidential
21:30 Ligue 1 Show
22:00 LaLiga Show
22:30 Ligue 1 Show
23:00 Żużel: Liga szwedzka
01:00 LaLiga Show
01:30 Ligue 1 Show
02:00 Piłka nożna: Tarcza Wspólnoty
04:00 Piłka nożna: Liga francuska
Eleven Sports 2
2022-08-11
06:00 Piłka nożna: Liga portugalska
08:00 Piłka nożna: Liga francuska
10:00 Żużel: Liga szwedzka
12:00 Piłka nożna: Liga portugalska
14:00 Piłka nożna: Liga francuska
16:00 Żużel: Liga szwedzka
18:00 Piłka nożna: Liga portugalska
20:00 Piłka nożna: Liga francuska
22:00 Piłka nożna: Tarcza Wspólnoty
00:00 Żużel: PGE Ekstraliga
03:00 LaLiga Show
03:30 Ligue 1 Show
04:00 Piłka nożna: Liga francuska
Eleven Sports 3
2022-08-11
05:00 Inside Serie A: Season Preview
06:00 Piłka nożna: Liga francuska
08:00 Piłka nożna: Liga francuska
10:00 Piłka nożna: Liga portugalska
12:00 LaLiga Preseason
13:00 Piłka nożna: Liga francuska
15:00 Piłka nożna: Puchar Niemiec
17:00 LaLiga Preseason
18:00 Piłka nożna: Liga francuska
20:00 Piłka nożna: Liga portugalska
22:00 Piłka nożna: Liga portugalska
00:00 Piłka nożna: Puchar Niemiec
02:00 LaLiga Show
02:30 Ligue 1 Show
03:00 Piłka nożna: Liga francuska
Eleven Sports 4
2022-08-11
06:00 Piłka nożna: Puchar Niemiec
08:00 Piłka nożna: Puchar Niemiec
10:00 Piłka nożna: Liga francuska
12:00 Piłka nożna: Liga francuska
14:00 Piłka nożna: Liga portugalska
16:00 Piłka nożna: Liga portugalska
18:00 Żużel: Liga szwedzka
20:00 Piłka nożna: Liga portugalska
22:00 Piłka nożna: Liga francuska
00:00 Piłka nożna: Liga francuska
02:00 Piłka nożna: Liga portugalska
04:00 Piłka nożna: Liga portugalska
Polonia 1
2022-08-11
05:25 Gramy po polsku - Muzyczny relax (7)
05:45 Gramy po polsku - Muzyczny relax (15)
06:00 Autostrada do nieba: Świeża lemoniada, część 1 (6)
07:05 Namiętności (132)
07:55 Namiętności (133)
08:55 Yattaman: Puchar Billy Boop (40)
09:20 Muzyka
09:30 Telesprzedaż: 123 TVShop
10:00 Celeste 2 (20)
11:00 Celeste 2 (21)
12:00 Celeste 2 (22)
13:00 Telesprzedaż: 123 TVShop
13:30 Muzyka
13:40 Namiętności (160)
14:35 Autostrada do nieba: Kiedy dzieci rodzą dzieci (48)
15:35 Świat zwariował 2 (17)
16:00 Telesprzedaż: 123 TVShop
16:30 Muzyka
16:35 Świat zwariował 2 (16)
17:00 Telesprzedaż: KlejnotTv
21:00 Doktory (4)
21:35 Doktory (5)
22:10 Autostrada do nieba: Wesołych Świąt, życzy dziadek (111)
23:10 Miłe rozmowy (4)
23:15 Miłe rozmowy (5)
23:30 Plaga podziemnych pająków
01:15 Wschód czarnego księżyca
03:20 Line of Duty - Wydział wewnętrzny 2: Caddy (6)
04:35 Uśmiechnij się (1)
04:45 Miłe rozmowy (4)
04:50 Miłe rozmowy (4)
Polsat
2022-08-11
05:25 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
08:40 Malanowski i partnerzy: Nieznajomy przyjaciel (211)
09:10 Malanowski i partnerzy: Straszna tajemnica (212)
09:40 Sekrety rodziny: Tato, pozwól mi odejść (223)
10:40 Dlaczego ja?: Młoda kobieta odkrywa, że synek nie jest jej biologicznym dzieckiem (1091)
11:40 Gliniarze: Jesteśmy kwita (294)
12:50 Wydarzenia
13:20 Interwencja
13:40 Trudne sprawy: Szukam żony jak szalony (947)
14:40 Dlaczego ja?: Mężczyzna w średnim wieku odkrywa, że jego była żona cierpi na depresję poporodową i stanowi śmiertelne zagrożenie dla swoich dzieci (1073)
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:40 Gliniarze: Sprawa rodzinna (577)
17:40 Sekrety rodziny (283)
18:50 Wydarzenia
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:45 Sport
19:55 Pogoda
20:00 Nigdy w życiu!
22:15 Poznaj naszą rodzinkę
00:20 Ciacho
03:00 Świat według Kiepskich: Inteligentni konsumenci (238)
03:40 Świat według Kiepskich: Ziarno (239)
04:40 Disco Gramy
Polsat 2
2022-08-11
05:15 Gliniarze (24)
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Disco Gramy
07:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (11)
07:30 Ewa gotuje (404)
08:00 Trudne sprawy: Fizyka uwodzenia (1073)
09:00 48h. Zaginieni: Coach (69)
10:00 Na ratunek 112: Osa (603)
10:30 Sekrety rodziny: Kochanka (163)
11:30 Dlaczego ja?: Masażystka (1039)
12:30 Nasz nowy dom (260)
13:30 Świat według Kiepskich: Kocham biurokrację (270)
14:00 Świat według Kiepskich: Flaszka niedopitka (271)
14:30 Świat według Kiepskich: Lądek Zdrój (272)
15:00 Trudne sprawy: Wojna o ziemię (1050)
16:00 Nasz nowy dom (261)
17:00 Dlaczego ja?: Nowy dom (1040)
18:00 48h. Zaginieni: Biznes stulecia (70)
19:00 Gliniarze: W Pogoni za zemstą (543)
20:05 Wydarzenia
21:00 Gliniarze: Plebania (544)
22:00 Dlaczego ja?: Ciężarna kobieta chce odkryć, kto bestialsko zabił jej męża (1074)
23:00 Świat według Kiepskich: Jesień średniowieczna (340)
23:30 Świat według Kiepskich: Czosnkowy Dziad (341)
00:00 Malanowski i partnerzy: Pechowe urodziny (710)
00:30 Malanowski i partnerzy: Jubiler w pułapce (711)
01:00 Zdrady (129)
02:00 Wydarzenia
02:45 Wystarczy chcieć
03:15 Echo lasu
03:45 SuperLudzie (39)
04:15 SuperLudzie (40)
04:45 SuperLudzie (41)
Polsat Cafe
2022-08-11
05:00 Szpital dziecięcy (4)
06:00 Szpital dziecięcy (43)
07:00 Oszukane (41)
08:00 Randka z nieznajomym (29)
09:00 Demakijaż: Magdalena Boczarska (7)
09:30 Demakijaż: Beata Tyszkiewicz (8)
10:00 Nasz nowy dom (136)
11:00 Randka z nieznajomym (36)
12:00 Randka z nieznajomym (37)
13:00 Śluby gwiazd: Natalia Siwiec (7)
13:30 Śluby gwiazd: Zofia Ślotała (8)
14:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (10)
15:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (11)
16:00 Bogaty dom - biedny dom (33)
17:00 Bogaty dom - biedny dom (34)
18:00 Nasz nowy dom (164)
19:00 Nasz nowy dom (165)
20:00 Zdrady (189)
21:00 Gry małżeńskie (115)
22:00 Gry małżeńskie (71)
23:00 Zdrady: Urodzony drapieżnik (141)
00:00 Oszukane (39)
01:00 Wyjątkowe przypadki medyczne (1)
02:00 Nowy wygląd, nowa ja (9)
03:00 Śmierć w Hollywood: Marilyn Monroe (2)
04:00 Hollywood obnażone (9)
04:30 Hollywood obnażone (10)
Polsat Doku
2022-08-11
05:00 Drwale (1)
05:30 Drwale (2)
06:00 Emil, pogromca mandatów (35)
06:30 Emil, pogromca mandatów (36)
07:00 Emil, pogromca mandatów (37)
07:30 Emil, pogromca mandatów (38)
08:00 Hardkorowy lombard (121)
08:30 Hardkorowy lombard (122)
09:00 Gliniarze: Egzekucja (87)
10:00 Gliniarze: Zamknięty krąg (88)
11:00 Polacy w świecie (34)
11:30 Polacy w świecie: Tokio (35)
12:00 Polacy w świecie: Hawana (37)
13:00 Poszukiwacze historii: Legenda bagna w Lipnie (110)
13:30 Poszukiwacze historii: Bitwa pod Poniecem (111)
14:00 Ostatnie dni nazistów (6)
14:55 Najdziwniejsze restauracje świata 2 (7/15)
15:20 Tajemnice wraków (5)
16:30 Niezwykłe pociągi (5)
17:30 Megatransporty (3)
18:35 Megatransporty (4)
19:40 Historia Europy (1)
20:50 Historia Europy (2)
22:00 Wielkie wyścigi rydwanów (1/2)
23:05 Wielkie wyścigi rydwanów (2-ost.)
00:15 Poszukiwacze historii: Historia amerykańskich nalotów (74)
00:40 Poszukiwacze historii: Prototypowe pociski (75)
01:05 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (73)
01:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (74)
02:00 Taaaka ryba: Świt na Pobiedniku (142)
02:30 Taaaka ryba: Białka Tatrzańska (143)
03:00 Tajna historia XX wieku: Przyjaciele (73)
03:30 Tajna historia XX wieku: Linia nadziei (74)
04:00 Łowca pedofilów (2)
04:30 Łowca pedofilów (3)
Polsat Film
2022-08-11
05:30 Na ratunek 112: Kochanie, nie odchodź (366)
06:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (55)
06:30 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (56)
07:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (57)
07:30 Nasz nowy dom (121)
08:30 Przyjaciółki (145)
09:30 Przyjaciółki (146)
10:30 Świat według Kiepskich: Pogoda (157)
11:00 Świat według Kiepskich: Majty polskie (158)
11:30 Świat według Kiepskich: Kasa chorych (28)
11:55 Świat według Kiepskich: Kiepscy dają czadu (29)
12:25 Świat według Kiepskich: Kiepski czarnowidz (30)
12:50 Film o pszczołach
14:45 Ewolucja
16:50 Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość
19:05 Perła Fidżi
21:00 Romantyczny czwartek: To tylko seks
23:20 Szklana pułapka 2
02:00 Ślad: Bękart (27)
03:00 Ślad: Terminator (28)
04:00 Ślad: Przemoc domowa (79)
Polsat Music HD
2022-08-11
05:00 Polska nocą, Telemagazyn co piątek razem z
06:00 Hitowy poranek
07:00 Hitowy poranek
08:00 Hitowy poranek
09:00 Hitowy poranek
10:00 Tylko hity
11:00 Tylko hity
12:00 Tylko hity
13:00 Tylko hity
14:00 Tylko hity
15:00 Tylko hity
16:00 Tylko hity
17:00 Tylko hity
18:00 Gorące hity
19:00 Gorące hity
20:00 Gorące hity
21:00 Gorące hity
22:00 Gorące hity
23:00 Gorące hity
00:00 Polska nocą
01:00 Polska nocą
02:00 Polska nocą
03:00 Polska nocą
04:00 Polska nocą
Polsat News
2022-08-11
05:10 Dzień na świecie
06:00 Nowy dzień
07:40 Graffiti
08:00 Nowy dzień
10:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:55 Pogoda
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:55 Pogoda
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:45 Pogoda
12:50 Wydarzenia 12:50
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:55 Pogoda
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:50 Wydarzenia 15:50
16:10 Więcej «Wydarzeń»
16:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
17:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
17:30 Punkt widzenia
18:50 Wydarzenia 18:50
19:20 Gość «Wydarzeń»
20:00 Debata dnia
21:00 Raport
21:50 Wydarzenia wieczorne
22:30 Dzień na świecie
23:30 Obraz dnia - serwis informacyjny
00:15 Punkt widzenia
01:20 Wydarzenia wieczorne
01:55 Gość «Wydarzeń»
02:30 Debata dnia
03:15 Drwale i inne opowieści Bieszczadu
03:40 SuperLudzie
04:00 Łowca pedofilów
04:25 Interwencja
04:40 Wydarzenia wieczorne
Polsat News 2
2022-08-11
06:00 #Jesteśmy dla dzieci
06:35 Wydarzenia
07:15 Debata dnia
08:15 Z klimatem i z pasją
08:45 Raport. Wszystko o koronawirusie
09:35 Wydarzenia
10:15 Państwo w państwie
11:50 Dzień na świecie
12:40 Debata dnia
13:45 Państwo w państwie
15:20 Z klimatem i z pasją
15:50 Gość
16:15 #Jesteśmy dla dzieci
16:45 Interwencja - taka jest Polska
17:35 Wydarzenia
17:50 Więcej
18:10 #Jesteśmy dla dzieci
18:35 Debata dnia
19:35 Interwencja - taka jest Polska
20:20 Interwencja
20:40 Państwo w państwie
22:35 Wydarzenia
23:05 Gość
23:35 Debata dnia
00:35 Dzień na świecie
01:15 #Jesteśmy dla dzieci
01:35 Wydarzenia
02:10 Z klimatem i z pasją
02:30 #Jesteśmy dla dzieci
02:55 Wydarzenia
03:25 Z klimatem i z pasją
Polsat Play
2022-08-11
05:00 Łowca pedofilów (1)
05:30 Łowca pedofilów (2)
06:00 Top 20 - Umrzesz ze śmiechu (26)
07:00 Polska w monitoringu (30)
07:30 Polska w monitoringu (31)
08:00 Emil, pogromca mandatów (45)
08:30 Emil, pogromca mandatów (46)
09:00 Wojny magazynowe (11)
09:30 Wojny magazynowe (12)
10:00 Gwiazdy lombardu (6)
10:30 Gwiazdy lombardu (7)
11:00 Handlarze historią (9)
12:00 Więzienny świat (18)
13:00 Wojny magazynowe (13)
13:30 Wojny magazynowe (14)
14:00 Hardkorowy lombard 8 (84)
14:30 Hardkorowy lombard 8 (85)
15:00 Gwiazdy lombardu (8)
15:30 Gwiazdy lombardu (9)
16:00 Polacy za granicą: Majorka (41)
17:00 Więzienie (62)
17:30 Więzienie (63)
18:00 Poszukiwacze historii: Kręgi z Osia (64)
18:30 Poszukiwacze historii: Szlakiem 3 dywizji strzelców karpackich pod Monte Cassino (65)
19:00 Poszukiwacze historii: Na tropach 5 Kresowej pod Monte Cassino (66)
19:30 Poszukiwacze historii: Z kopyta do Chełmna (67)
20:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (51)
20:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (52)
21:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (53)
21:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (54)
22:00 Górale (132)
22:30 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (83)
23:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (74)
23:30 Więzienie (32)
00:00 Więzienie (33)
00:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (35)
01:00 997 - Fajbusiewicz na tropie (36)
01:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (37)
02:00 Kama Sutra (17)
03:00 Kama Sutra (18)
04:00 Kama Sutra (19)
Polsat Romans
2022-08-11
05:00 Sekrety rodziny: Mój synek (77)
06:00 Gliniarze: Złe wzorce (371)
07:00 Gliniarze: Bezradni (372)
08:00 Gliniarze: Dziecko jest bezpieczne (373)
09:00 48h. Zaginieni: Fałszywy trop (68)
10:00 48h. Zaginieni: Coach (69)
11:00 48h. Zaginieni: Biznes stulecia (70)
12:00 48h. Zaginieni: Streamerka (71)
13:00 Niania: Miłość i prawa ręka (39)
13:30 Niania: To jest napad (40)
14:00 Niania 3: To tylko przyjaźń (41)
14:30 Niania 3: Kanasta (42)
15:00 Świat według Kiepskich: Dymy na wodzie (414)
15:30 Świat według Kiepskich: Goście wieczerzy pańskiej (415)
16:00 Świat według Kiepskich: Krótki film o męskości (416)
16:30 Świat według Kiepskich: Człowiek, który wzuł laczki (417)
17:00 Świat według Kiepskich: Sexi Flexi (418)
17:30 Świat według Kiepskich: Ferdydurka (419)
18:00 Piksele
20:10 Nieobliczalny
22:10 183 metry strachu
00:05 Ślad: Cudze pieniądze (46)
01:00 Ślad: Zawodowiec (47)
02:00 Ślad: Wartość nadrzędna (48)
03:00 Na ratunek 112: Nastoletnia Weronika chce wyskoczyć z okna na szóstym piętrze/Pasażer reanimuje kierowcę busa (29)
03:30 Na ratunek 112: Staruszka zsuwa się z wózka inwalidzkiego/Kolega robi nastolatkowi tatuaż - wstrząs anafilaktyczny (30)
04:00 Na ratunek 112: Nierozważny biegacz z chorym sercem / Mężczyzna zaatakowany nożem przez dwóch napastników (31)
04:30 Na ratunek 112: Włamywacze chcą ukraść auto z garażu/Na bruku (32)
Polsat Sport
2022-08-11
06:00 Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
08:00 Boks: Gala Warsaw Boxing Night
09:00 live Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki
10:15 live Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki
11:30 live Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki
12:45 live Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki
14:00 live Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki
15:15 live Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki
16:30 live Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki
18:00 live Tenis: Turniej ATP w Montrealu
20:20 live Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
23:00 live Tenis: Turniej ATP w Montrealu
01:00 live Tenis: Turniej ATP w Montrealu
03:00 live Tenis: Turniej ATP w Montrealu
04:30 Boks: Gala Friday Boxing Night w Kościerzynie
Polsat Sport Extra
2022-08-11
06:00 Boks: Gala Rocky Boxing Night 8 im. Tadeusza Pietrzykowskiego
08:30 Piłka nożna z archiwum
11:00 Trans World Sport
12:00 Strzelnica Navala: Myślistwo (8)
13:00 Boks: Gala Polsat Boxing Promotions w Węgierskiej Górce
15:00 Piłka nożna z archiwum
17:45 live Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki
20:00 live Tenis: Turniej ATP w Montrealu
23:00 Piłka nożna z archiwum
01:00 Sporty walki: FEN 27
02:20 live Piłka nożna: Copa Libertadores
Polsat Sport Fight
2022-08-11
07:00 Atleci
07:25 Sporty walki: KSW 62
08:45 Boks: Gala boksu zawodowego w Kościerzynie
10:50 UFC Ultimate Knockouts
11:15 Sporty walki: Babilon MMA 26
13:40 Boks: Gala w Londynie
15:25 Sporty walki: UFC Fight Night: Font vs. Vera
17:15 Boks: Polsat Boxing Night
19:45 Sporty walki: FEN 40
22:30 Boks: Z archiwum ESPN
23:15 K-1: KFN 2 w Puławach
01:25 Boks: Walka o pas mistrzowski IBF Inter-Continental we Wrocławiu
04:30 Sporty walki: Mistrzostwa MMA Polska
Polsat Sport News
2022-08-11
06:00 Strzelnica Navala: Strzelby (6)
07:00 Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Monako
09:00 Piłka nożna z archiwum
11:00 Piłka nożna z archiwum
13:00 Piłka nożna z archiwum
15:00 Sporty walki: FEN 23
17:30 Piłka nożna z archiwum
20:00 Piłka nożna z archiwum
22:30 Piłka nożna z archiwum
01:30 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw świata
04:00 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw świata
Polsat Sport Premium 1
2022-08-11
05:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
07:00 Piłka nożna: Superpuchar Europy
09:00 Piłka nożna: Superpuchar Europy
11:00 Piłka nożna: Superpuchar Europy
13:00 Piłka nożna: Superpuchar Europy
14:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: FC Barcelona - Manchester United (2009), Real Madryt - Valencia (2000) (14)
14:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
16:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Juventus Turyn - Ajax Amsterdam (1996), Real Madryt - Bayer 04 Leverkusen (2002) (10)
16:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
18:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Borussia Dortmund (2013), AC Milan - Juventus Turyn (2003) (9)
18:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
21:30 Piłka nożna z archiwum: Eliminacje MŚ 2022 - mecz: Polska - Albania 02.09.2021
23:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
01:00 Piłka nożna z archiwum: Eliminacje MŚ 2022 - mecz: Polska - San Marino 09.10.2021
03:00 Piłka nożna z archiwum: Eliminacje MŚ 2022 - mecz: Węgry - Polska 25.03.2021
Polsat Sport Premium 2
2022-08-11
05:30 Piłka nożna: Superpuchar Europy
06:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: FC Barcelona - Manchester United (2011), AS Monaco - FC Porto (2004) (11)
06:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Juventus Turyn - Ajax Amsterdam (1996), Real Madryt - Bayer 04 Leverkusen (2002) (10)
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
08:30 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 2
09:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
10:30 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 1
11:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
12:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Bayern Monachium (1999), AC Milan - FC Liverpool (2005) (2)
13:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
14:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Inter Mediolan (2010), Juventus Turyn - Real Madryt (2017) (3)
15:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
16:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Real Madryt CF - FC Liverpool (2018), AC Milan - FC Barcelona (1994) (8)
17:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
18:30 Piłka nożna: Superpuchar Europy
20:30 Piłka nożna: Superpuchar Europy
22:30 Piłka nożna: Superpuchar Europy
00:30 Piłka nożna: Superpuchar Europy
01:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Inter Mediolan (2010), Juventus Turyn - Real Madryt (2017) (3)
02:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
03:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Chelsea (2008), Real Madryt - Atletico Madryt (2014) (4)
04:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
Stars.TV
2022-08-11
07:00 Best 00’s
08:00 Best Hits
09:00 Best 80’s
11:00 Best 90’s
12:00 Best Ballads
13:00 Best Hits
14:00 Best 80’s
15:00 Best 90’s
16:00 Best Oldies
17:00 Best 80’s
19:00 Best 90’s
20:00 Best Hits
21:00 Best 80’s
23:00 Best Rock
00:00 Best Hits
01:00 Best Polish
Super Polsat
2022-08-11
05:00 Na ratunek 112: Dziewczyna uciekła handlarzom żywym towarem (487)
05:30 Świat według Kiepskich: Kanalia (408)
06:00 SuperLudzie: Łukasz Krasoń, Paweł Karpiński (9)
06:55 Psi Patrol 2: Pieski ratują wesele (9)
07:35 Psi Patrol 2: Pieski ratują pokaz talentów (10)
08:00 Psi Patrol 2: Marshall sam w bazie (11)
08:35 Psi Patrol 2: Pieski ratują papugę (12)
09:00 Dora poznaje świat (9)
09:30 Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości (1)
10:00 Wydarzenia 24
10:30 Nasz nowy dom (41)
11:30 Chirurdzy (199)
12:30 Święty (212)
13:00 Święty (213)
13:30 Świat według Kiepskich: Kiepska płeć (198)
14:15 Świat według Kiepskich: Umcia, umcia (88)
14:50 Chirurdzy (200)
15:50 Wydarzenia
16:10 Więcej «Wydarzeń»
16:20 Gość «Wydarzeń 24»
16:55 Nasz nowy dom (220)
17:55 Nasz nowy dom (221)
19:00 Świat według Kiepskich: Europejski obywatel (561)
19:30 Świat według Kiepskich: Wielki zderzacz hadronów (562)
20:00 Święty (214)
20:40 Spider-Man: Daleko od domu
23:15 Backdoor. Wyjście awaryjne (1)
23:50 Terminator: Ocalenie
02:10 Kabaretowa Ekstraklasa
02:30 Akademik: Romantyka (29)
03:00 Miasto długów: Pętla długu (21)
04:00 Nasz nowy dom (113)
TVP 1
2022-08-11
05:15 Przysięga (693)
06:00 Wspaniałe stulecie (79)
07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
07:30 Pełnia wiary
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans polityczny
08:35 Ranczo 2: Honor parafii (17)
09:40 Komisarz Alex 2: Ślady krwi (19)
10:35 Ojciec Mateusz 21: Nieboszczyk na plebanii (273)
11:30 Leśniczówka (575)
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:30 Agropogoda
12:35 Magazyn rolniczy
12:50 Natura w Jedynce: Kraina Dalekiej Północy: Dzień polarny (1/2)
14:00 Wspaniałe stulecie (80)
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:15 Alarm!
15:35 Gra słów. Krzyżówka (429)
16:05 Przysięga (694)
17:00 Teleexpress
17:15 Jaka to melodia?
17:55 Wojenne dziewczyny 3 (29)
18:55 Jeden z dziesięciu
19:20 live Sport
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 Alarm!
20:30 Leśniczówka (576)
21:00 Koncert piosenki wojskowej państw NATO - kulisy
21:05 Bolivar (55/69)
21:55 Sprawa dla reportera
22:55 Magazyn śledczy Anity Gargas
23:35 Magazyn kryminalny 997
00:30 Ku nowym brzegom
02:10 Glina 2 (20/25)
03:05 Glina 2 (21/25)
04:05 Magazyn śledczy Anity Gargas
04:30 Notacje: Krystyn Plewko. Pół litra wódki i sto junaków
04:45 Zakończenie programu
TVP 2
2022-08-11
05:00 Na sygnale: Ryzykowna gra (186)
05:30 M jak miłość (1591)
06:25 Smaki świata - po iberyjsku (32)
06:55 Rodzinka.pl: Edukacja seksualna (153)
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 Pytanie na śniadanie
10:40 Panorama
10:45 Pytanie na śniadanie
11:15 Dzieło Wielkiego Miłosierdzia
11:50 Złotopolscy: Zaproszenia (68)
12:30 Koło fortuny (1056)
13:15 Zranione ptaki (98)
14:05 Va banque (181)
14:35 Na sygnale: Póki śmierć nas nie rozłączy (232)
15:10 Wydział kryminalny Kitzbühel: Człowiek i śmierć (24)
16:00 Koło fortuny (1057)
16:35 Familiada
17:15 Zakazany owoc (33)
18:00 Panorama
18:20 Va banque (182)
18:45 Zranione ptaki (99)
19:35 Barwy szczęścia (2634)
20:10 live Piłka nożna: Eliminacje Ligi Konferencji Europy
20:25 live Piłka nożna: Eliminacje Ligi Konferencji Europy
22:45 Z podniesionym czołem 2: Odwet
00:35 Pojedynek na pustyni
02:15 Randka w ciemno
04:00 Gomorra 2 (23)
04:55 Zakończenie programu
TVP ABC
2022-08-11
05:10 Domisie: Butelka w stawie
05:35 Domisie: Wesoły autobus
06:00 Agi Bagi: Wesołe miasteczko Bagingów (37)
06:15 Reksio: Reksio nauczyciel (34)
06:30 Bajki Bolka i Lolka: Tomcio Paluch (4)
06:40 Przygody kota Filemona: Kupić kota w worku (13)
06:50 Król Maciuś Pierwszy: Kto jest złodziejem (21)
07:05 Przyjaciele Misia i Margolci: Gwiazda (41)
07:35 Niesamowity Dżini: Tajemniczy szpieg (24)
07:40 Niesamowity Dżini: W chmurach (25)
07:45 Świnka Peppa 5: Kapitan tato Pies (15)
07:50 Świnka Peppa 5: Park dinozaurów dziadka królika (16)
08:00 Tobot - Galaktyczni detektywi: Ragonar Niszczyciel, część 2 (39)
08:10 Tobot - Galaktyczni detektywi: Inwazja lorda Korsarza (40)
08:30 44 Koty: Bongo na scenie (48)
08:40 Ricky Zoom: Ricky zwalnia tempo (97)
09:00 Mia i ja: Pułapka na jednorożca (16)
09:30 Domisie: Wyprowadzka Strachowyja
10:00 Zwierzaki Czytaki: Nowi sąsiedzi (135)
10:20 Agi Bagi: Co ja tutaj robię? (22)
10:30 Reksio: Reksio czyścioch (22)
10:40 Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie: Indiański bożek (7)
10:55 Stacyjkowo: Koko na posterunku (49)
11:05 Stacyjkowo: Papierowy szlak Wilsona (50)
11:20 Odlotowe opowieści: Królewski łup (48)
11:35 Peg + Kot: Problem z masłem (22)
11:55 Jak da się myszy ciasteczko: Mus jabłkowy / Kot i mysz (1)
12:20 Clifford - wielki czerwony pies: Psia, podniebna straż / Mój bohater Hero (99)
12:45 Daisy i Ollie: Co jest wyjątkowego w Chińskim Nowym Roku? (48)
13:00 Cześć, czy mogę Cię zjeść?: Pięć kolorów (24)
13:10 Halo, halo!: Numery alarmowe (66)
13:25 Andy i dinozaury: Postozuch i zęby (18)
13:45 Kid Lucky: Hit z Teksasu (43)
13:55 Kid Lucky: Nieuczciwy pojedynek (44)
14:10 MeteoHeroes. Na ratunek Ziemi: Zakazany kwiat (48)
14:25 Mini ninjas: Ninja w bańce (95)
14:35 Mini ninjas: Marzenie Suzume (96)
14:50 Czworo i pół przyjaciela: Sprawa pechowej siłowni (22)
15:25 Nauka literek z Żużu: Literka A
15:30 Al-chemik: Królewska chemia (87)
15:50 Metalions: Nie wierzę w krzywą wieżę (17)
16:00 Metalions: Grawitacyjne szaleństwo (18)
16:15 Niespodzianka Poranka: Martin ratuje Ziemię (8)
16:30 Rescue Bots Academy: Potęga, moc, energia! (71)
16:40 Rescue Bots Academy: Lśniąca sierść Heatwave’a (72)
17:00 Tropiciele skarbów: Tacy jesteśmy (48)
17:20 Wishenpoof: Ben ratuje sytuację (22)
17:45 Ela, Oskar i Puf: Smaki i kolory (5)
17:55 Ela, Oskar i Puf: Jak piękna chmurka! (6)
18:15 O rety! Psoty Dudusia Wesołka: Ciasto a’la Duduś
18:45 Wissper: Berek koala (37)
18:50 Wissper: Śpiewaj słoniu, śpiewaj! (38)
19:00 Wieczorynka: Ptyś i Bill 2: Inny wymiar (101)
19:10 Wieczorynka: Ptyś i Bill 2: Pan profesor (102)
19:20 Wieczorynka: Pszczółka Maja: Efekt motyla (115)
19:35 Wieczorynka: 44 Koty: Nowy przyjaciel Pilou (26)
19:45 Wieczorynka: Ricky Zoom: Wyprawa na księżyc (98)
20:05 Sąsiedzi: Naleśniki (88)
20:10 Sąsiedzi: Komin (78)
20:20 Zig i Sharko 2 (48)
20:35 Kicia to nie kot: Lęk separacyjny / Zdalne sterowanie (58)
21:05 Siódme niebo 5: Wszystko jest możliwe - część 2 (22)
21:55 Do przerwy 0:1: Ratuj, Paragon (2/7)
22:25 Hotel Pod Żyrafą i Nosorożcem: Funio (2/13)
23:15 Jak to działa?: Konserwacja znalezisk archeologicznych (164)
23:45 Zakończenie programu
TVP HD
2022-08-11
05:05 Fajna Polska: Oblęgorek - dworek Sienkiewicza i Kielecczyzna
06:00 M jak miłość (1461)
06:55 Ranczo 7: Droga na szczyt (86)
07:55 Rodzinka.pl: Rozliczenia (254)
08:25 Rodzinka.pl: Baba koszmar (255)
08:55 Ojciec Mateusz 20: Cytryny (257)
09:50 Ojciec Mateusz: Zabójczy instynkt (258)
10:50 Gra słów. Krzyżówka (459)
11:20 Na sygnale: Pole rażenia (64)
11:50 Na sygnale: Majka podfruwajka (65)
12:25 Ojciec Mateusz 7: Ikona (95)
13:20 Komisarz Alex 14: Randka z milionerem (173)
14:15 Ranczo 4: Wymiana międzypokoleniowa (45)
15:15 Ranczo 4: Dzieci śmieci (46)
16:15 Szansa na sukces. Opole 2022 2: Krystyna Giżowska i Andrzej Rybiński (10)
17:20 Ojciec Mateusz 27: Nadzieja umiera ostatnia (352)
18:20 Ojciec Mateusz 26: Niewinna (334)
19:20 Ranczo 7: Ciężka ręka prawa (87)
20:10 Rodzinka.pl: Empatyczny grzechotnik (280)
20:45 Rodzinka.pl: Porzucona narzeczona (281)
21:25 Postaw na milion (290)
22:25 Najlepsze pod słońcem 11 (34)
23:20 Detektyw Murdoch: Zła praktyka (11)
00:20 Detektyw Murdoch: Buntownik i książę (12)
01:20 Gunman: Odkupienie
03:20 Poczta butelkowa
TVP Historia
2022-08-11
06:25 Był taki dzień: 11 sierpnia
06:40 Daleko od szosy: Pod prąd (5/7)
07:55 W kotle historii: Oliwa. Marzenia o hiszpańskiej Armadzie
08:30 Historia Polski: Generał polskich nadziei - Władysław Anders (1)
09:30 Informacje kulturalne
09:50 Sensacje XX wieku: Pseudonim «Puch»
10:45 Śpiewała Ewa Demarczyk
11:50 Nie taka prosta historia: Titanic
12:20 Szpital na peryferiach: Rocznica (1)
13:25 Amsterdam, Londyn, Nowy Jork. Wspaniała trójka: Złoty wiek. Lata 1585-1650 (1/4)
14:30 Amerykańskie dynastie: rządy Bushów: Ojcowie i synowie (1/6)
15:25 Wiedeń - miasto cesarzy (2/3)
16:20 Astronomia niepodległa - 100 lat polskiej astronomii: Urania (9/19)
16:50 Daleko od szosy: Egzamin (6/7)
18:10 Archiwum zimnej wojny: Czy zimna wojna trwa nadal?
18:50 Historia Polski: Generał polskich nadziei - Władysław Anders (2)
20:00 Tunka
21:00 Giganci historii: Generał Władysław Anders i 2 Korpus Polski (14)
21:55 Republika. Narodziny legendy
22:55 Frank Sinatra - głos Ameryki
23:55 Info Wilno
00:10 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii: Z otchłani czasu
00:40 Sensacje XX wieku: Pseudonim «Puch»
01:30 Encyklopedia II wojny światowej: Daleko na Wschodzie (1)
02:05 Zakończenie programu
TVP Info
2022-08-11
05:15 Agrobiznes
05:30 Zakończenie programu
05:35 Powitanie - Poranek: Serwis Info
05:39 Serwis Info
05:56 Agropogoda
05:59 Powitanie - Wstaje dzień
06:01 Serwis Info
06:16 Wstaje dzień
06:20 Pogoda Info
06:27 Wstaje dzień
06:30 Serwis Info
06:35 Wstaje dzień
06:53 Pogoda Info
07:00 Serwis Info
07:12 W kontrze
07:50 Agrobiznes
07:55 Agropogoda
08:00 Serwis Info
08:10 Minęła ósma
09:00 Serwis Info
09:11 Minęła dziewiąta
09:40 Plan dnia
10:00 Serwis Info
10:22 Pogoda Info
10:29 Serwis Info
10:51 Pogoda Info
10:59 Serwis Info
11:29 Serwis Info
11:51 Pogoda Info
12:00 Info Raport
13:29 Serwis Info
13:50 Pogoda Info
13:59 Serwis Info
14:29 Serwis Info
14:50 Pogoda Info
14:59 Serwis Info
15:29 Info dzień
17:00 Teleexpress
17:15 Teleexpress Extra
17:30 O co chodzi
18:00 Panorama
18:19 Serwis Info
18:37 O tym się mówi
19:30 Wiadomości
19:58 Gość «Wiadomości»
20:13 Minęła dwudziesta
21:00 Nie da się ukryć
21:20 Serwis Info
21:41 Pogoda Info
21:50 W tyle wizji
22:25 Serwis Info
22:30 W tyle wizji extra
23:00 INFO wieczór
23:30 W akcji
23:55 Serwis Info
00:03 Wiadomości
00:31 Gość «Wiadomości»
00:57 Pogoda Info
01:05 Minęła dwudziesta
02:00 W tyle wizji
02:35 Serwis Info
02:40 W tyle wizji extra
03:06 Pogoda Info
03:12 O co chodzi
03:38 Głębia ostrości
04:05 Podróże z historią: Wśród Hucułów (31)
04:37 Podróże z historią: Dwie twarze Galicji (32)
TVP Kultura
2022-08-11
05:45 Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2 na stream.tvp.pl
05:50 Zakończenie programu
07:00 Teledysk
07:40 Informacje kulturalne
08:10 Księga przestrzeni: Drugie wcielenia (10)
08:50 Falstaff
11:00 Polskie drogi: W obronie własnej (11-ost.)
13:00 Krzyżówka
13:30 Recykling po chińsku
15:05 Nazywam się Cukinia
16:25 Daleko od okna
18:30 Informacje kulturalne
18:50 Serialowa nostalgia: Trzy Szalone Zera: Szalone pomysły (5)
19:20 Serialowa nostalgia: Trzy Szalone Zera: Wyścig (6)
20:00 Teatr Telewizji. Kobra: Układanka
21:25 Tamte lata, tamte dni: Maja Komorowska
22:05 Kino mistrzów: Paterson
00:15 Berlin Live - LP
01:20 Nocny dokument: Te Vaanui. Odyseja Ismaela
02:30 W trzy miesiące dookoła świata: Podróż na sto stóp
04:40 Informacje kulturalne
TVP Polonia
2022-08-11
05:15 Lekkie kino letnie: Znak orła: Będziecie go mieli. 1331 (11)
05:45 Midnight News
06:15 Polonia 24
06:45 Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki - 2021: Żywiec (2)
07:00 Zrób to ze smakiem
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
10:40 Panorama
10:45 Pytanie na śniadanie
11:10 Nad Niemnem (448)
11:30 Barwy szczęścia (2600)
12:00 Wiadomości
12:15 Życie nad rozlewiskiem (9/13)
13:05 Klara i Angelika
14:00 Marsze Niepodległości
15:00 Wiadomości
15:20 Bajki naszych rodziców: Reksio: Reksio terapeuta (40)
15:30 Reksio: Reksio kompozytor (41)
15:40 Pomysłowy wnuczek: Biblioteka (2)
16:00 Leśniczówka (385)
16:30 Barwy szczęścia (2600)
17:00 Teleexpress
17:20 Lekkie kino letnie: Królowa Bona (4)
18:30 Informacje kulturalne
18:50 Wilnoteka
19:10 W obiektywie Polonii: Wschód
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:05 Glina (8/25)
21:05 Glina (9/25)
22:05 Polonia 24
22:35 Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki - 2019: Katowice
23:30 Leśniczówka (385)
00:00 Midnight News
00:35 Gra słów. Krzyżówka (425)
01:00 Prasa donosi: Józef Piłsudski
01:10 W obiektywie Polonii: Wschód
01:30 Wiadomości
02:00 Sport
02:05 Pogoda
02:10 Polonia 24
02:40 Ojciec Mateusz 10: Radar (132)
03:25 Ojciec Mateusz 10: Kolekcjoner (133)
04:25 Barwy szczęścia (2600)
04:55 Lekkie kino letnie: Znak orła: Cena milczenia. 1331 (12)
TVP Rozrywka
2022-08-11
05:40 Zakończenie programu
06:10 Zakochaj się w Polsce: Słupsk (193)
06:40 Okrasa łamie przepisy: Smak pędów sosny
07:15 Makłowicz w podróży: Podróż 35. Tunezja - Kerkennach i Sfax
07:50 Gra słów. Krzyżówka (378)
08:20 Familiada
08:50 Va banque (232)
09:25 Koło fortuny (1119)
10:05 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Obrzęd żaby
10:40 Postaw na milion
11:35 Gra słów. Krzyżówka (379)
12:05 Familiada
12:40 Va banque (233)
13:15 Zmiennicy: Pocałuj mnie, Kasiu (14/15)
14:20 Rodzinka.pl: Praca Tomka (85)
14:55 Rodzinka.pl: Dziewczyna Kuby (86)
15:30 Życie to kabaret: Kabaret Letnią Porą (19)
16:30 Życie to kabaret: Kabaret Letnią Porą (20)
17:30 Szansa na sukces. Opole 2021 2: Jan Pietrzak (10)
18:30 Okrasa łamie przepisy: Dziczyzna w kwiatach i bukwi
19:00 Makłowicz w podróży: Podróż 36. Korfu - Wyspa homerycka
19:40 Postaw na milion
20:40 Postaw na milion
21:40 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Polowanie z Buszmenami
22:10 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: U brzegów Sahary
22:45 Anything Goes. Ale jazda! (3)
23:45 Niezapomniane koncerty: Stachursky - «Typ niepokorny»
00:55 Koło fortuny (1118)
01:35 Koło fortuny (1110)
02:10 Hity wszech czasów (30)
03:05 Życie to kabaret: Kabaretomaniacy (11)
04:00 Życie to kabaret: Kabaretomaniacy (14)
04:50 The Voice Kids. Bitwa (12)
TVP Seriale
2022-08-11
05:00 Klan (489)
05:25 Zakończenie programu
06:00 Rodzinka.pl: Muszę rozgrzać Achillesa (214)
06:30 Na sygnale: Superbohater (366)
07:00 Na sygnale: Najważniejsze jest życie (367)
07:40 Ojciec Mateusz 18: Mamusia (234)
08:35 Komisarz Alex: Pierwsza nagroda (8)
09:30 Złotopolscy: Nikt nie jest bez skazy (576)
10:05 Klan (490)
10:40 Na dobre i na złe: Przypadek metafizyczny (299)
11:40 Ranczo 10: Edukacyjne dylematy (126)
12:30 Korona królów (173)
13:05 Korona królów (174)
13:40 Ojciec Mateusz 12: Na zakręcie (153)
14:40 Ojciec Mateusz 12: Disco (154)
15:40 Komisarz Alex: Dziedzictwo (9)
16:25 Komisariat: Wołanie o pomoc (1)
17:00 Na sygnale: Och, te dzieci (368)
17:35 Ranczo 10: Dominator (127)
18:35 Ranczo 10: Klauzula sumienia (128)
19:35 Ojciec Mateusz 12: Żart (155)
20:30 Ojciec Mateusz 18: Fryzjerka (235)
21:30 Ranczo 10: Ochotnicza straż kobiet (129)
22:25 Ranczo 10: Cuda, cuda ogłaszają (130)
23:25 Ojciec Mateusz 12: Suknia (156)
00:25 Komisarz Alex: Dziedzictwo (9)
01:20 Ekstradycja 3 (2/10)
02:20 Ekstradycja 3 (3/10)
03:15 Dom: Komu gra ta orkiestra (17/25)
04:45 Złotopolscy: Nikt nie jest bez skazy (576)
TVP Sport
2022-08-11
05:10 Sportowy wieczór
05:45 La Banda ’92
06:55 Retro TVP Sport: Piłka nożna: Letnie Igrzyska Olimpijskie - Barcelona 1992 - mecz: Polska - Hiszpania (110)
08:55 live Pływanie: Mistrzostwa Europy - Rzym 2022
12:05 live Wioślarstwo: Mistrzostwa Europy - Monachium 2022
12:15 live Wioślarstwo: Mistrzostwa Europy - Monachium 2022
14:35 4-4-2
15:45 live Wioślarstwo: Mistrzostwa Europy - Monachium 2022
17:05 live Piłka nożna: Eliminacje Ligi Konferencji Europy
20:00 live Piłka nożna: Eliminacje Ligi Konferencji Europy
20:25 live Piłka nożna: Eliminacje Ligi Konferencji Europy
23:00 Sportowy wieczór
23:40 Pływanie: Mistrzostwa Europy - Rzym 2022
01:00 Megafights - walki stulecia: Khan - McCloskey (3)
03:15 Boks: Gala KnockOut Boxing Night 23 w Mrągowie