[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -1
BelSat
2022-08-03
06:00 Шчыра кажучы
06:20 Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма)
06:40 Мова нанова: Ліставанне з палітвязнямі
07:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
09:05 Беларус беларусу
09:25 Хай так TV (сатырычная праграма)
10:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
12:00 Украінскі жывы эфір на Белсаце
16:05 Час гонару, серыял
16:55 Абліччы свабоды, д/ф
17:45 Над Нёмнам (тэлечасопіс)
18:05 Стагоддзе Азіі (The Asian Century), дак. серыял: Мілітарысцкі імператар Японіі (Japan’s Militarist Emperor)
19:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
20:00 Аб’ектыў
20:20 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
21:05 Карскі і ўладары чалавецтва, д/ф
22:00 Маю права (юрыдычная праграма)
22:20 Над Нёмнам (тэлечасопіс)
22:35 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
23:35 Аб’ектыў
23:55 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
00:40 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
01:40 Аб’ектыў
02:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
02:45 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
Canal+ Sport 1 PL
2022-08-03
05:00 Twardzielki: Dominika Rembelska (4)
05:30 Twardzielki: Karolina Koszewska-Łukasik (1)
06:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:10 Sędziowie: Musiałek (4)
08:55 Jej Wysokość Premier League
10:00 Premiera: Transferowy Młyn
11:00 Tenis: Turniej WTA w San Jose
13:00 Tenis: Turniej WTA w San Jose
15:00 Tenis: Turniej WTA w San Jose
17:00 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą: Robbie Fowler
17:30 Ekstraklasa po godzinach
18:30 Ekstrapaka: 3. kolejka
19:30 Sędziowie: Zostań sędzią (9)
20:00 Tenis: Turniej WTA w San Jose
22:00 Tenis: Turniej WTA w San Jose
00:00 News+
00:30 Jej Wysokość Premier League
01:40 Liga+ Extra
03:25 O co biega?
04:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
Canal+ Sport 2 PL
2022-08-03
06:00 Twardzielki: Gabriela Kuzawińska (5)
06:30 Twardzielki: Sasha Sidorenko (2)
07:00 Ekstraklasa po godzinach
08:00 Ekstrapaka: 3. kolejka
09:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
11:10 Sędziowie: Kwiatek (2)
12:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:15 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
16:30 Jej Wysokość Premier League
17:40 Wysoki Pressing
18:50 Sport bez fikcji: Czas
20:00 Transferowy Młyn
21:00 Ekstraklasa po godzinach
22:00 Ekstrapaka: 3. kolejka
23:00 Piłka nożna: Superpuchar Francji
01:30 News+
02:10 Sędziowie: Franek (3)
Canal+ Sport 3 PL
2022-08-03
05:30 Witaj w klubie: Jagiellonia Białystok
06:00 Witaj w klubie: Wisła Płock
06:30 Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
07:00 Wysoki Pressing
08:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
10:00 Witaj w klubie: Korona Kielce
10:30 Liga+
11:45 Sędziowie: Sylwek (6)
12:30 Ekstraklasa po godzinach
13:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
15:30 Witaj w klubie: Miedź Legnica
16:00 Ekstrapaka: 3. kolejka
17:00 Ekstraklasa po godzinach
18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:00 Witaj w klubie: KGHM Zagłębie Lubin
20:30 Liga+ Extra
22:00 Sędziowie: Zostań sędzią (9)
22:30 Wysoki Pressing
23:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
01:30 Liga+
02:45 Sędziowie: Kwiatek (2)
03:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
Canal+ Sport 4 PL
2022-08-03
05:00 Ekstrapaka: 3. kolejka
06:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:00 Witaj w klubie: Jagiellonia Białystok
08:30 Witaj w klubie: Wisła Płock
09:00 Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
09:30 Wysoki Pressing
10:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:30 Witaj w klubie: Korona Kielce
13:00 Liga+
14:15 Sędziowie: Sylwek (6)
15:00 Ekstraklasa po godzinach
16:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:00 Witaj w klubie: Miedź Legnica
18:30 Ekstrapaka: 3. kolejka
19:30 Ekstraklasa po godzinach
20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:30 Witaj w klubie: KGHM Zagłębie Lubin
23:00 Liga+ Extra
00:30 Sędziowie: Zostań sędzią (9)
01:00 Wysoki Pressing
02:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
04:00 Liga+
Eleven Sports 1
2022-08-03
06:00 Piłka nożna: Puchar Niemiec
08:00 Piłka nożna: Liga włoska
10:00 Piłka nożna: Puchar Niemiec
11:00 Żużel: PGE Ekstraliga
14:00 Piłka nożna: Puchar Niemiec
16:00 Piłka nożna: Puchar Niemiec
17:00 Żużel: PGE Ekstraliga
20:00 Piłka nożna: Liga włoska
22:00 Piłka nożna: Tarcza Wspólnoty
00:00 Piłka nożna: Puchar Niemiec
02:00 Piłka nożna: Liga włoska
04:00 Piłka nożna: Liga francuska
Eleven Sports 2
2022-08-03
06:00 Piłka nożna: Liga włoska
08:00 Piłka nożna: Tarcza Wspólnoty
10:00 Piłka nożna: Puchar Niemiec
12:00 Piłka nożna: Liga włoska
14:00 Piłka nożna: Tarcza Wspólnoty
16:00 Piłka nożna: Puchar Niemiec
18:00 Piłka nożna: Liga włoska
20:00 Piłka nożna: Tarcza Wspólnoty
22:00 Piłka nożna: Puchar Niemiec
00:00 Żużel: PGE Ekstraliga
03:00 Piłka nożna: Tarcza Wspólnoty
04:00 Piłka nożna: Puchar Niemiec
Eleven Sports 3
2022-08-03
05:00 Piłka nożna: Puchar Niemiec
06:00 Piłka nożna: Puchar Niemiec
08:00 Piłka nożna: Puchar Niemiec
10:00 Piłka nożna: Puchar Niemiec
12:00 Piłka nożna: Puchar Niemiec
13:00 Piłka nożna: Liga belgijska
15:00 Piłka nożna: Puchar Niemiec
17:00 Piłka nożna: Tarcza Wspólnoty
18:00 Piłka nożna: Puchar Niemiec
20:00 Piłka nożna: Puchar Niemiec
22:00 Piłka nożna: Puchar Niemiec
00:00 Piłka nożna: Puchar Niemiec
02:00 Piłka nożna: Puchar Niemiec
03:00 Piłka nożna: Puchar Niemiec
Eleven Sports 4
2022-08-03
06:00 Piłka nożna: Liga belgijska
08:00 Piłka nożna: Puchar Niemiec
10:00 Piłka nożna: Puchar Niemiec
12:00 Piłka nożna: Puchar Niemiec
14:00 Piłka nożna: Puchar Niemiec
16:00 Piłka nożna: Puchar Niemiec
18:00 Piłka nożna: Puchar Niemiec
20:00 Piłka nożna: Puchar Niemiec
22:00 Piłka nożna: Puchar Niemiec
00:00 Piłka nożna: Puchar Niemiec
02:00 Piłka nożna: Puchar Niemiec
04:00 Piłka nożna: Puchar Niemiec
Polonia 1
2022-08-03
05:25 Gramy po polsku - Muzyczny relax (5)
05:45 Gramy po polsku - Muzyczny relax (11)
06:00 Stellina (157)
06:50 Uśmiechnij się (1)
07:00 Namiętności (124)
08:00 Namiętności (125)
08:55 Yattaman: Wyprawa na biegun (32)
09:20 Muzyka
09:30 Telesprzedaż: 123 TVShop
10:00 Celeste 2 (14)
11:00 Celeste 2 (15)
12:00 Celeste 2 (16)
13:00 Telesprzedaż: 123 TVShop
13:30 Muzyka
13:40 Namiętności (154)
14:35 Autostrada do nieba: Ostatnie zadanie (42)
15:40 Droga wolna (3)
16:00 Telesprzedaż: 123 TVShop
16:30 Muzyka
16:40 Świat zwariował 2 (17)
17:00 Telesprzedaż: KlejnotTv
21:00 Wesoły ambulans (8)
21:35 Wesoły ambulans (9)
22:05 Autostrada do nieba: Dla siebie stworzeni (19)
23:10 Miłe rozmowy (4)
23:15 Miłe rozmowy (5)
23:25 Superakcelerator: Supeakcelerator
01:15 Wiatr, który niesie śmierć
02:55 Line of Duty - Wydział wewnętrzny: W pułapce (3)
04:10 Droga wolna 2 (17)
04:30 Uśmiechnij się (4)
04:45 Miłe rozmowy (4)
04:50 Miłe rozmowy (4)
Polsat
2022-08-03
05:25 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
08:40 Malanowski i partnerzy: Uciekający wybawca (199)
09:10 Malanowski i partnerzy: Bądź zawsze ze mną (200)
09:40 Sekrety rodziny: Siostrzenica (217)
10:40 Dlaczego ja?: Młoda kobieta odkrywa, że jej ojciec nie popełnił 8 lat temu przestępstwa, za które go znienawidziła (1085)
11:40 Gliniarze: Gra pozorów (288)
12:50 Wydarzenia
13:20 Interwencja
13:40 Trudne sprawy: Nie wolno przekreślać Doroty (941)
14:40 Dlaczego ja?: 20-letnia studentka, która wygrała 200 tysięcy w zdrapce, pada ofiarą oszustów (1067)
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:40 Gliniarze: Gra (571)
17:40 Sekrety rodziny (277)
18:50 Wydarzenia
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:45 Sport
19:55 Pogoda
20:00 Dorwać byłą
22:20 Króliczek
00:25 Niepowstrzymany
02:35 Świat według Kiepskich: Siłaczka (236)
03:25 Świat według Kiepskich: Firma (237)
04:05 Kabaretowa Ekstraklasa
04:40 Disco Gramy
Polsat 2
2022-08-03
05:15 Gliniarze (20)
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Disco Gramy
07:00 Drwale (3)
07:30 Ewa gotuje (398)
08:00 Trudne sprawy: Natalia wynajmuje mieszkanie i dowiaduje się, że nie jest w nim sama (1067)
09:00 48h. Zaginieni: Motyw (63)
10:00 Na ratunek 112: Julia (597)
10:30 Sekrety rodziny: Szukam miłości (157)
11:30 Dlaczego ja?: Oskarżona narzeczona (1033)
12:30 Nasz nowy dom (254)
13:30 Świat według Kiepskich: Radny (252)
14:00 Świat według Kiepskich: Salomon baba (253)
14:30 Świat według Kiepskich: Bazar (254)
15:00 Trudne sprawy: Studentka weterynarii próbuje zniszczyć rodzinę swojego szefa (1044)
16:00 Nasz nowy dom (255)
17:00 Dlaczego ja?: Mamuśka (1034)
18:00 48h. Zaginieni: Księgowy (64)
19:00 Gliniarze: Prezent (537)
20:05 Wydarzenia
21:00 Gliniarze: Prokurator (538)
22:00 Dlaczego ja?: Młoda matka próbuje ochronić opiekunkę swojego dziecka przed szwagrem i odkrywa przerażającą prawdę o mężu (1069)
23:00 Świat według Kiepskich: Ósme dziecko stróża (330)
23:30 Świat według Kiepskich: Biedny kraj bogatych ludzi (331)
00:00 Malanowski i partnerzy: Rodzina zastępcza (700)
00:30 Malanowski i partnerzy: Narzeczona złodzieja (701)
01:00 Zdrady (124)
02:00 Wydarzenia
02:45 Wystarczy chcieć
03:15 Echo lasu
03:45 Atleci
04:15 Atleci
04:45 Atleci
Polsat Cafe
2022-08-03
05:00 Szpital dziecięcy (44)
06:00 Szpital dziecięcy (37)
07:00 Oszukane (35)
08:00 Randka z nieznajomym (23)
09:00 Demakijaż: Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski (131)
09:30 Demakijaż: Aleksandra Kurzak z córką Maleną Alagną (132)
10:00 Nasz nowy dom (130)
11:00 Bogaty dom - biedny dom (60)
12:00 Bogaty dom - biedny dom (61)
13:00 Więzienie kobiet (9)
13:30 Więzienie kobiet (1)
14:00 Shopping Queen (28)
15:00 Shopping Queen (29)
16:00 Bogaty dom - biedny dom (54)
17:00 Bogaty dom - biedny dom (55)
18:00 Nasz nowy dom (152)
19:00 Nasz nowy dom (153)
20:00 Zdrady (181)
21:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (67)
22:00 Gry małżeńskie (65)
23:00 Zdrady: Zawodniczki (173)
00:00 Oszukane (33)
01:00 Operacje plastyczne - powikłania (3)
02:00 Chirurgia plastyczna w tropikach (1)
03:00 Lekarze na tropie: Norfolk (2)
04:00 Szpital dziecięcy (45)
Polsat Doku
2022-08-03
05:00 Łowca pedofilów (18)
05:30 Łowca pedofilów (19)
06:00 Emil, pogromca mandatów (3)
06:30 Emil, pogromca mandatów (4)
07:00 Emil, pogromca mandatów (5)
07:30 Emil, pogromca mandatów (6)
08:00 Hardkorowy lombard (109)
08:30 Hardkorowy lombard (110)
09:00 Gliniarze: Złodziej morderca (75)
10:00 Gliniarze: Wystrzałowa dziewczyna (76)
11:00 Polacy w świecie: Paryż (11)
11:30 Polacy w świecie: Budapeszt (12)
12:00 Polacy w świecie: Wiedeń (13)
12:30 Polacy w świecie: Dublin (14)
13:00 Poszukiwacze historii: Bagno wciąga (98)
13:30 Poszukiwacze historii: Śladami generała Maczka (99)
14:00 Megatransporty (2)
15:05 Najdziwniejsze restauracje świata 2 (13/15)
15:40 Tajemnicza Ziemia (7)
16:10 Tajemnicza Ziemia (8)
16:40 Zamknięty świat sumo
17:55 Japonia, jakiej jeszcze nie znacie (1)
18:55 Japonia, jakiej jeszcze nie znacie (2)
20:00 Kolaboranci Hitlera (5)
21:05 Ostatnie dni nazistów (5)
22:00 Łowcy nazistów (1)
23:10 Naziści na wygnaniu - nieznana historia
00:20 Poszukiwacze historii: Połów na rzece Drawa (60)
00:45 Poszukiwacze historii: Kierat pana Juliana (61)
01:10 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (59)
01:35 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (60)
02:00 Taaaka ryba: Hiszpańska gruntówka (130)
02:30 Taaaka ryba: Karanksy atlantyckie (131)
03:00 Tajna historia XX wieku: Zamach na Lenina (57)
03:30 Tajna historia XX wieku: Pałac nad jeziorem (58)
04:00 Łowca pedofilów: Piwnica (62)
04:30 Łowca pedofilów: Kontrobserwacja (63)
Polsat Film
2022-08-03
05:30 Na ratunek 112: Podczas osiemnastki solenizant wypadł przez okno / Kobieta zazdrosna o narzeczonego przyjaciółki, truje ją lekami wywołującymi (358)
06:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (37)
06:30 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (38)
07:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (39)
07:30 Nasz nowy dom (115)
08:30 Przyjaciółki (133)
09:30 Przyjaciółki (134)
10:30 Świat według Kiepskich: Humor telewizyjny (147)
11:00 Świat według Kiepskich: Nieznośna lekkość bytu (148)
11:35 Świat według Kiepskich: Śnięta królewna (185)
12:10 Świat według Kiepskich: Dogadzacz (13)
12:40 Stawka większa niż życie: Edyta/Oblężenie
15:10 Boy
17:00 Oficer Blart
18:55 Aniołki Charliego
21:00 Sensacyjna środa: 12 rund
23:20 Szkoła uwodzenia 2
01:10 Gliniarze: Uwięzieni (319)
02:10 Gliniarze: Krwawy lincz (320)
03:10 Ślad: Wędrowna szajka (21)
04:05 Ślad: Zapomnieć (22)
Polsat Music HD
2022-08-03
05:00 Polska nocą, Telemagazyn co piątek razem z
06:00 Hitowy poranek
07:00 Hitowy poranek
08:00 Hitowy poranek
09:00 Hitowy poranek
10:00 Tylko hity
11:00 Tylko hity
12:00 Tylko hity
13:00 Tylko hity
14:00 Tylko hity
15:00 Tylko hity
16:00 Tylko hity
17:00 Tylko hity
18:00 Gorące hity
19:00 Gorące hity
20:00 Gorące hity
21:00 Gorące hity
22:00 Gorące hity
23:00 Gorące hity
00:00 Polska nocą
01:00 Polska nocą
02:00 Polska nocą
03:00 Polska nocą
04:00 Polska nocą
Polsat News
2022-08-03
05:10 Dzień na świecie
06:00 Nowy dzień
07:40 Graffiti
08:00 Nowy dzień
10:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:55 Pogoda
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:55 Pogoda
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:45 Pogoda
12:50 Wydarzenia 12:50
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:55 Pogoda
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:50 Wydarzenia 15:50
16:10 Więcej «Wydarzeń»
16:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
17:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
17:30 Punkt widzenia
18:50 Wydarzenia 18:50
19:20 Gość «Wydarzeń»
20:00 Debata dnia
21:00 Raport
21:50 Wydarzenia wieczorne
22:30 Dzień na świecie
23:30 Obraz dnia - serwis informacyjny
00:15 Punkt widzenia
01:20 Wydarzenia wieczorne
01:55 Gość «Wydarzeń»
02:30 Debata dnia
03:15 SuperLudzie
03:40 Łowca pedofilów
04:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu
04:25 Interwencja
04:40 Wydarzenia wieczorne
Polsat News 2
2022-08-03
06:00 Z klimatem i z pasją
06:35 Wydarzenia
07:15 Debata dnia
08:15 #Jesteśmy dla dzieci
08:45 Raport. Wszystko o koronawirusie
09:35 Wydarzenia
10:15 Państwo w państwie
11:50 Dzień na świecie
12:40 Debata dnia
13:45 Państwo w państwie
15:20 #Jesteśmy dla dzieci
15:50 Gość
16:15 Z klimatem i z pasją
16:45 Interwencja - taka jest Polska
17:35 Wydarzenia
17:50 Więcej
18:10 Z klimatem i z pasją
18:35 Debata dnia
19:35 Interwencja - taka jest Polska
20:20 Interwencja
20:40 Państwo w państwie
22:35 Wydarzenia
23:05 Gość
23:35 Debata dnia
00:35 Dzień na świecie
01:15 #Jesteśmy dla dzieci
01:35 Wydarzenia
02:10 Z klimatem i z pasją
02:30 #Jesteśmy dla dzieci
02:55 Wydarzenia
03:25 Z klimatem i z pasją
Polsat Play
2022-08-03
05:00 Łowca pedofilów (119)
05:30 Łowca pedofilów (120)
06:00 Top 20 - Umrzesz ze śmiechu (20)
07:00 Polska w monitoringu (18)
07:30 Polska w monitoringu (19)
08:00 Emil, pogromca mandatów (33)
08:30 Emil, pogromca mandatów (34)
09:00 Wojny magazynowe (23)
09:30 Wojny magazynowe (24)
10:00 Gwiazdy lombardu (11)
10:30 Gwiazdy lombardu (12)
11:00 Dziwny jest świat widziany z kosmosu (13)
12:00 Więzienny świat (12)
13:00 Wojny magazynowe (1)
13:30 Wojny magazynowe (2)
14:00 Hardkorowy lombard 7 (72)
14:30 Hardkorowy lombard 7 (73)
15:00 Gwiazdy lombardu (13)
15:30 Gwiazdy lombardu (14)
16:00 Polacy za granicą: Madera (35)
17:00 Więzienie (50)
17:30 Więzienie (51)
18:00 Poszukiwacze historii: Brześć Kujawski (28)
18:30 Poszukiwacze historii: Krwawy nalot w Lubodzieży (29)
19:00 Poszukiwacze historii: Zakopany relikt linii Oderstellung (30)
19:30 Poszukiwacze historii: Grudziądz - twierdza czterech armii (31)
20:00 Kryptonim szef Polska: Kopernik Toruń (6)
21:00 Budowlańcy (59)
21:30 Nie mów do mnie śmieciarzu! (48)
22:00 Więzienie (103)
22:30 Policjanci (1)
23:00 Ciemna strona miasta: Złodzieje samochodów (2)
23:30 Więzienie (16)
00:00 Więzienie (17)
00:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (11)
01:00 997 - Fajbusiewicz na tropie (12)
01:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (13)
02:00 Kama Sutra (53)
03:00 Kama Sutra (54)
04:00 Kama Sutra (55)
Polsat Romans
2022-08-03
05:50 SuperLudzie Extra (35)
06:00 Gliniarze: Gaz do dechy (347)
07:00 Gliniarze: W sieci kłamstw (348)
08:00 Gliniarze: Ostateczna rozgrywka (349)
09:00 Chirurdzy (194)
10:00 Chirurdzy (195)
11:00 Chirurdzy: Perfect Storm (196)
12:00 Chirurdzy: Seal Our Fate (197)
13:00 Niania 2: Kokosy z Wisienki (27)
13:30 Niania 2: Nie pamiętam mamy (28)
14:00 Niania 2: Scenarzysta (29)
14:30 Niania 2: Klątwa Czerwonego Kapturka (30)
15:00 Świat według Kiepskich: Dzieje grzechu (374)
15:30 Świat według Kiepskich: Pampeluna (375)
16:00 Świat według Kiepskich: Nim poleje się krew (376)
16:30 Świat według Kiepskich: Dolczewita (377)
17:00 Świat według Kiepskich: Portfel (378)
17:30 Świat według Kiepskich: Happy New Year (379)
18:00 Kowalscy kontra Kowalscy (29)
18:30 Kowalscy kontra Kowalscy (30)
19:00 Kowalscy kontra Kowalscy (31)
19:30 Kowalscy kontra Kowalscy (32)
20:00 Wywiad (9)
20:55 Wywiad (5)
21:50 Przerwana lekcja muzyki
00:30 Ślad: Bękart (27)
01:30 Ślad: Terminator (28)
02:30 Ślad: Inne wartości (29)
03:30 Na ratunek 112: Pracownik magazynu słabnie podczas pracy / Chłopiec z fajerwerkami (14)
04:00 Na ratunek 112: Maleństwo/ Grafik komputerowy doznaje wypadku w kasku Virtual Reality (15)
04:30 Na ratunek 112: Chłopak, grając w koszykówkę, uderza głową o słup i traci przytomność/ Chłopiec pogryziony przez bezpańskiego psa (16)
Polsat Sport
2022-08-03
05:00 Boks: Rocky Boxing Night w Kościerzynie
06:00 Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
08:30 Boks: Gala Babilon Promotion w Raszynie
11:00 KOTV Classics
11:55 live Kolarstwo: Tour de Pologne
12:10 live Kolarstwo: Tour de Pologne
14:00 live Kolarstwo: Tour de Pologne
16:00 live Kolarstwo: Tour de Pologne
17:20 live Kolarstwo: Tour de Pologne
18:00 live Tenis: Turniej ATP w Waszyngtonie
20:00 live Tenis: Turniej ATP w Waszyngtonie
22:00 live Tenis: Turniej ATP w Waszyngtonie
01:00 live Tenis: Turniej ATP w Waszyngtonie
03:00 live Tenis: Turniej ATP w Waszyngtonie
Polsat Sport Extra
2022-08-03
06:00 Boks: Gala Babilon Promotion
08:30 Piłka nożna: Copa Libertadores
11:00 Trans World Sport
12:00 Strzelnica Navala: Pistolety (2)
13:00 Boks: Gala Rocky Boxing Night 8 im. Tadeusza Pietrzykowskiego
15:00 Piłka nożna z archiwum
17:30 Piłka nożna: Copa Libertadores
20:00 Kolarstwo: Tour de Pologne
00:10 live Piłka nożna: Copa Sudamericana
02:00 Boks: Gala Polsat Boxing Promotions w Gdańsku
Polsat Sport Fight
2022-08-03
05:45 Atleci
07:00 Sporty walki: Gala Babilon Fight Night 1/Babilon MMA 8 w Pruszkowie
09:30 Boks: Gala w Las Vegas
12:25 Sporty walki: FEN 34
14:35 Atleci
15:00 Boks: Gala w Szczytnie
16:20 Sporty walki: Babilon MMA 22
18:25 Boks: Polsat Boxing Promotions 5
21:35 Sporty walki: UFC Fight Night: Luque vs. Muhammad 2
22:45 Boks: Gala boksu zawodowego w Kościerzynie
01:30 Sporty walki: Celtic Gladiator 15 w Nowym Sączu
04:10 Atleci
04:35 Boks: Gala w Międzyzdrojach
Polsat Sport News
2022-08-03
06:00 Strzelnica Navala
07:00 Kolarstwo: Tour de Pologne
09:00 Piłka nożna z archiwum
11:00 Piłka nożna z archiwum
13:00 Piłka nożna z archiwum
15:00 Boks: Gala Polsat Boxing Promotions w Gdańsku
17:30 Piłka nożna z archiwum
20:00 Piłka nożna z archiwum
22:30 Piłka nożna z archiwum
01:00 Sporty walki: Babilon MMA 6
Polsat Sport Premium 1
2022-08-03
05:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
08:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: FC Barcelona - Manchester United (2009), Real Madryt - Valencia (2000) (14)
09:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
10:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: FC Barcelona - Manchester United (2011), AS Monaco - FC Porto (2004) (11)
11:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
12:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Juventus Turyn - Ajax Amsterdam (1996), Real Madryt - Bayer 04 Leverkusen (2002) (10)
13:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
14:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Valencia (2001), Ajax Amsterdam - AC Milan (1995) (12)
15:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
16:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: FC Barcelona - Manchester United (2009), Real Madryt - Valencia (2000) (14)
17:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
18:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
21:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Borussia Dortmund (2013), AC Milan - Juventus Turyn (2003) (9)
22:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
23:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: FC Barcelona - Manchester United (2011), AS Monaco - FC Porto (2004) (11)
00:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
01:30 Piłka nożna z archiwum: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Arsenal FC - Chelsea FC 06.04.2004
02:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
03:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Juventus Turyn - Ajax Amsterdam (1996), Real Madryt - Bayer 04 Leverkusen (2002) (10)
04:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
Polsat Sport Premium 2
2022-08-03
05:00 Cafe Futbol
06:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: FC Barcelona - Manchester United (2009), Real Madryt - Valencia (2000) (14)
07:00 Cafe Futbol
08:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
10:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Real Madryt CF - FC Liverpool (2018), AC Milan - FC Barcelona (1994) (8)
10:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
12:00 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 2
12:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
14:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Chelsea (2008), Real Madryt - Atletico Madryt (2014) (4)
14:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
16:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Inter Mediolan (2010), Juventus Turyn - Real Madryt (2017) (3)
16:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
18:00 Piłka nożna z archiwum: Real Madryt - Manchester City - sezon 2012/2013 - faza grupowa
18:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
21:30 Piłka nożna z archiwum: Eliminacje MŚ 2022 - mecz: Węgry - Polska 25.03.2021
23:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
01:00 Piłka nożna z archiwum: Eliminacje MŚ 2022 - mecz: San Marino - Polska 05.09.2021
03:00 Piłka nożna z archiwum: Eliminacje MŚ 2022 - mecz: Anglia - Polska 31.03.2021
Super Polsat
2022-08-03
05:00 Na ratunek 112: Ostatnia deska ratunku (479)
05:30 Świat według Kiepskich: Ciapciaki (400)
06:00 SuperLudzie: Miłosz Krawczyk i Tomasz Kowalski (3)
06:55 Psi Patrol 2: Pieski ratują pokaz talentów (10)
07:35 Psi Patrol 2: Marshall sam w bazie (11)
08:00 Psi Patrol 2: Pieski ratują papugę (12)
08:35 Psi Patrol 2: Pieski ratują psyrenkę (13)
09:00 Dora poznaje świat (3)
09:30 Kung Fu Panda - legenda o niezwykłości 3: Czachotrzepy (23)
10:00 Wydarzenia 24
10:30 Nasz nowy dom (158)
11:30 Chirurdzy (193)
12:30 Święty (207)
13:00 Święty (208)
13:30 Świat według Kiepskich: Browary Hils (192)
14:15 Świat według Kiepskich: Tadarassa (180)
14:50 Chirurdzy (194)
15:50 Wydarzenia
16:10 Więcej «Wydarzeń»
16:20 Gość «Wydarzeń 24»
16:55 Nasz nowy dom (208)
17:55 Nasz nowy dom (209)
19:00 Świat według Kiepskich: Hotel (546)
19:30 Świat według Kiepskich: Alternatywy 3/4 (547)
20:00 Święty (209)
20:40 50 pierwszych randek
22:45 Gracz
01:00 Akademik: Goły Zdzisiek (24)
01:30 Akademik: Randka (25)
02:00 Miasto długów: Hotel (10)
03:00 Miasto długów: Fundacja (11)
04:00 Nasz nowy dom (191)
TVP 1
2022-08-03
05:10 Szpiedzy w Warszawie (2/4)
06:00 Wspaniałe stulecie (73)
07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
07:30 Rodzinny ekspres: Błogosławieni, którzy łakną i pragną sprawiedliwości, albowiem oni będą nasyceni
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans polityczny
08:30 Opole na bis - ’To już lato!’, czyli wakacyjne opolskie przeboje (1)
08:40 Ranczo: Wspólny wróg (11)
09:40 Komisarz Alex: Cel: Alex (13)
10:35 Ojciec Mateusz 21: Reguły gry (267)
11:30 Leśniczówka (570)
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:30 Agropogoda
12:40 Rok w ogrodzie extra
12:55 Natura w Jedynce: Największe cuda natury: Wulkany (2/6)
14:00 Wspaniałe stulecie (74)
15:00 Wiadomości
15:10 live Kolarstwo: Tour de Pologne
15:15 live Kolarstwo: Tour de Pologne
17:00 Teleexpress
17:15 Jaka to melodia?
17:55 Wojenne dziewczyny 2 (23)
18:50 Jeden z dziesięciu
19:20 Tour de Pologne - kroniki
19:24 Sport
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 Alarm!
20:30 Leśniczówka (571)
21:05 Bolivar (46/69)
22:00 Historia Szarego
23:00 Kolarstwo: Tour de Pologne
23:20 Ukraińcy: Aleksandra Sasza Sidorenko - bokserka (6)
00:15 Za cenę sławy
01:50 Wróć do mnie
03:55 wojsko-polskie.pl: 30/2022 (211)
04:30 Film dokumentalny
04:55 Zakończenie programu
TVP 2
2022-08-03
05:00 Na sygnale: Wszystko, tylko nie to! (181)
05:30 M jak miłość (1585)
06:25 Pożyteczni.pl
06:55 Rodzinka.pl: Milcząca większość (147)
07:30 Pytanie na śniadanie
07:55 Pytanie na śniadanie
10:30 Panorama
10:40 Pytanie na śniadanie
11:05 Szlakiem Tour de Pologne
11:15 Złotopolscy: Obietnice (57)
11:50 Złotopolscy: Drugie zaręczyny (58)
12:30 Koło fortuny (1048)
13:15 Zranione ptaki (92)
14:05 Va banque (173)
14:35 Na sygnale: Nigdy nie wiesz (226)
15:10 Wydział kryminalny Kitzbühel: Zabijanie jest srebrem (18)
16:00 Koło fortuny (1049)
16:35 Familiada
17:15 Zakazany owoc (27)
18:00 Panorama
18:20 Va banque (174)
18:45 Zranione ptaki (93)
19:35 Barwy szczęścia (2629)
20:10 Złoto dezerterów
22:25 Lekarka z rajskiej wyspy. Nagły wypadek
00:10 Medyceusze Wspaniali: Wieczne związki (5)
01:20 Ważniejsza od królów
03:10 Nieujarzmiona Chanel
04:10 Archiwista (9/13)
04:50 Zakończenie programu
TVP ABC
2022-08-03
05:10 Domisie: Wielka wyprawa ślimaka
05:35 Domisie: Co dwie domisiowe głowy, to nie jedna
06:05 Agi Bagi: Królewski klejnot (29)
06:15 Reksio: Reksio rozjemca (26)
06:35 Bolek i Lolek wśród górników: Skarbnik (3)
06:40 Przygody kota Filemona: Kto nie pracuje… (5)
06:50 Król Maciuś Pierwszy: Królewska rakieta! (13)
07:10 Przyjaciele Misia i Margolci: Obietnica (34)
07:40 Niesamowity Dżini: Polowanie na żaby (8)
07:45 Niesamowity Dżini: Obowiązki (9)
07:50 Świnka Peppa 4: Urodziny Edmunda Słonia (25)
07:55 Świnka Peppa 4: Największa kałuża błota na świecie (26)
08:00 Rev i Roll: Policjant Boł (39)
08:10 Rev i Roll: Noc na obozie (40)
08:30 44 Koty: Pilou-ozaur (40)
08:40 Ricky Zoom: Strażak Ricky, część 2 (89)
09:00 Mia i ja: Wolny dzień Ziggo (8)
09:30 Domisie: Zagubieni w bajkach
10:00 Ugotuj nam bajkę: Złotowłosa i trzy misie
10:20 Agi Bagi: Księżyc (14)
10:30 Reksio: Reksio magik (14)
10:40 Bolek i Lolek na wakacjach: Autostopowicze (12)
10:55 Stacyjkowo: Zosia i małpy (33)
11:05 Stacyjkowo: Biedny stary Pit (34)
11:20 Odlotowe opowieści: Nocny śpiewak (40)
11:35 Peg + Kot: Problem z Kleopatrą (14)
11:55 Lexi i Lottie: Bliźniaczki na tropie: Duch z lasu Witchwood (19)
12:20 Clifford - wielki czerwony pies: Za dużo zwierzaków / Clifford zupełnie sam (91)
12:45 Daisy i Ollie: Czy pająki mają supermoce? (40)
13:00 Zwierzaki Czytaki: Przyjaciel z przedszkola (131)
13:15 Halo, halo!: Detektyw Szerlok Brelok (58)
13:25 Andy i dinozaury: Ornitocheir i dolar piaskowy (10)
13:45 Kid Lucky: Gorączka złota (27)
13:55 Kid Lucky: Niech żyje Zachód! (28)
14:10 MeteoHeroes. Na ratunek Ziemi: Zielone fale, część 2 (40)
14:25 Mini ninjas: Na barkach gigantów (79)
14:35 Mini ninjas: Przywódcy (80)
14:50 Czworo i pół przyjaciela: Sprawa skradzionych ogórków (14)
15:25 Ale talent: Ważka ze słomek (40)
15:30 Al-chemik: Inercja (78)
15:50 Metalions: Tajemnice dziadka cz. 1 (1)
16:00 Metalions: Tajemnice dziadka cz. 2 (2)
16:15 LEGO City Adventures: Oszukany Tread (40)
16:30 Rescue Bots Academy: Na ratunek nietoperzowi (55)
16:40 Rescue Bots Academy: W pogoni za duchem (56)
17:00 Tropiciele skarbów: Noc w myszeum (40)
17:15 Wishenpoof: Magia Życzeń Bena (14)
17:45 Ela, Oskar i Puf: Dom Eli (40)
17:55 Ela, Oskar i Puf: Niezbyt dobra cena (41)
18:15 Lisek i Trusia: Skarb (11)
18:25 Lisek i Trusia: Kolor (12)
18:45 Wissper: Pieśń wielorybów (21)
18:50 Wissper: Powolna małpka (22)
19:00 Wieczorynka: Ptyś i Bill 2: Niewidzialna skorupa Piotrka (85)
19:10 Wieczorynka: Ptyś i Bill 2: Pani Patyk gubi swoje kulki (86)
19:20 Wieczorynka: Pszczółka Maja: Przypomnij mi, że mam cię zjeść! (107)
19:35 Wieczorynka: 44 Koty: Blondie kocia agentka (85)
19:45 Wieczorynka: Ricky Zoom: Oficer Bunker nie jest sobą (90)
20:05 Sąsiedzi: Zapchany zlew (80)
20:10 Sąsiedzi: Wyciskarka do soku (70)
20:20 Zig i Sharko 2: Cień Ziga (40)
20:35 Kicia to nie kot: Problem, jakich mało / Przyjaciele korespondencyjni (50)
21:05 Siódme niebo: Walentynki (14)
21:55 Ucieczka - wycieczka: Bez słowika ani rusz (4/5)
22:20 Ucieczka - wycieczka: Do przyszłego roku (5-ost.)
22:55 Jak to działa?: Polskie sztuczne serce (59)
23:25 Zakończenie programu
TVP HD
2022-08-03
05:25 Zakochaj się w Polsce: Zamek Czocha (212)
06:00 M jak miłość (1455)
06:55 Ranczo 7: Potęga immunitetu (80)
07:55 Rodzinka.pl: Rodzinna kolacja (242)
08:25 Rodzinka.pl: Kruche szkło (243)
08:55 Ojciec Mateusz 19: Salowy (245)
09:50 Ojciec Mateusz 19: Polowanie na jelenie (246)
10:50 Gra słów. Krzyżówka (453)
11:20 Na sygnale: Wielka kumulacja (52)
11:50 Na sygnale: Przysługa (53)
12:25 Ojciec Mateusz 7: Śpiewak (89)
13:20 Komisarz Alex 14: Gorzka czekolada (167)
14:15 Ranczo 3: Odsiecz (34)
15:15 Ranczo 3: Upadek obyczajów (35)
16:10 Makłowicz w podróży: Podróż 44. Sardynia - Costa Smeralda
16:45 Kulinarne wędrówki z Jolą Kleser (8)
17:25 Ojciec Mateusz 6: Kolekcjoner (77)
18:20 Ojciec Mateusz 25: Chciwość (328)
19:20 Ranczo 7: Podróż w czasie (81)
20:10 Rodzinka.pl: Wykładowca na Jajlu (270)
20:45 Rodzinka.pl: Granice miłości (271)
21:25 Ojciec Mateusz 27: Kurs na prawo (351)
22:20 Komisarz Alex 16: Będzie dobrze (8)
23:15 Tropem bezprawia
00:55 Blue Jasmine
02:30 You Can Dance - nowa generacja (12)
03:30 You Can Dance - nowa generacja: Wyniki (12)
03:50 Zakochaj się w Polsce: Karpacz (211)
04:05 Zakończenie programu
TVP Historia
2022-08-03
06:30 Był taki dzień: 3 sierpnia
06:40 Lalka: Damy i kobiety (8/9)
08:10 Dzika Polska: Wierzę w nietoperze
08:45 Historia Polski: Mój kanał
09:30 Informacje kulturalne
09:50 Sensacje XX wieku: Enigma (2)
10:45 Oni szli Szarymi Szeregami
12:20 Alfabet Andrzeja Dobosza: Aktorzy - Jacek Woszczerowicz - aktor, Jan Himilsbach - aktor, publicysta
12:40 1920. Wojna i miłość: Odwrót (8/13)
13:30 Drugie życie Bristol Scouta
14:35 Tajemnice III Rzeszy 2: Zagadkowa śmierć Hessa (1/5)
15:35 Putin: historia rosyjskiego szpiega: Początki (1)
16:25 Flesz historii - ekstra (39)
16:35 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii: Z otchłani dziejów
17:00 Lalka: Dusza w letargu (9-ost.)
18:30 Nie taka prosta historia: Dunkierka
19:00 Historia Polski: Diabelne szczęście
20:05 Wiedeń - miasto cesarzy (1/3)
21:05 Wojna o trony. Prawdziwa historia Europy 3: Richelieu, kontrowersyjny kardynał. 1626-1632 (5/6)
22:10 Jutro idziemy do kina
23:55 Info Wilno
00:15 Miasto z piasków i serc. Stalowa Wola
01:10 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii: Z otchłani dziejów
01:45 Sensacje XX wieku: Enigma (2)
02:35 Encyklopedia II wojny światowej: Cena zwycięstwa (2-ost.)
03:05 Zakończenie programu
TVP Info
2022-08-03
05:16 Agrobiznes
05:35 Powitanie - Poranek: Serwis Info
05:39 Serwis Info
05:56 Agropogoda
05:59 Powitanie - Wstaje dzień
06:01 Serwis Info
06:16 Wstaje dzień
06:20 Pogoda Info
06:27 Wstaje dzień
06:30 Serwis Info
06:35 Wstaje dzień
06:54 Pogoda Info
07:00 Serwis Info
07:12 W kontrze
07:50 Agrobiznes
07:56 Agropogoda
08:00 Serwis Info
08:10 Minęła ósma
09:00 Serwis Info
09:07 Minęła dziewiąta
09:40 Plan dnia
10:00 Serwis Info
10:22 Pogoda Info
10:29 Serwis Info
10:55 Pogoda Info
10:59 Serwis Info
11:29 Serwis Info
11:55 Pogoda Info
12:00 Info Raport
13:29 Serwis Info
13:54 Pogoda Info
13:59 Serwis Info
14:29 Serwis Info
14:54 Pogoda Info
14:59 Serwis Info
15:29 Info dzień
17:00 Teleexpress
17:15 Teleexpress Extra
17:30 O co chodzi
18:00 Panorama
18:19 Serwis Info
18:36 O tym się mówi
19:30 Wiadomości
19:58 Gość «Wiadomości»
20:13 Minęła dwudziesta
21:00 Nie da się ukryć
21:20 Serwis Info
21:44 Pogoda Info
21:50 W tyle wizji
22:25 Serwis Info
22:30 W tyle wizji extra
23:00 INFO wieczór
23:37 W akcji
23:55 Serwis Info
00:05 Wiadomości
00:33 Gość «Wiadomości»
00:52 Pogoda Info
01:00 Minęła dwudziesta
01:50 W tyle wizji
02:25 Serwis Info
02:30 W tyle wizji extra
02:54 Pogoda Info
03:00 O co chodzi
03:26 Reportaż TVP Info
03:58 Podróże z historią: Na torach historii (19)
04:27 Podróże z historią: Jak powstała Polska? (20)
04:56 INFO V4+
TVP Kultura
2022-08-03
05:30 Afisz kulturalny ekstra
05:45 Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2 na stream.tvp.pl
05:50 Zakończenie programu
07:00 Teledyski
07:45 Informacje kulturalne
08:15 Trzeci punkt widzenia
08:55 Wielkie manewry
11:00 Polskie drogi: Lekcja geografii (5/11)
12:25 Dziewczyna i gołębie
13:30 Wędrujące książki: Karaiby (1)
14:00 Wędrujące książki: Kolumbia (2)
14:45 Kocie ślady
16:20 Alicja w miastach
18:30 Informacje kulturalne
18:50 Serialowa nostalgia: Dziewczyna i chłopak: Dochodzenie (4/6)
20:00 W trzy miesiące dookoła świata: Zama
22:05 Więcej niż fikcja: Karen Blixen - sen afrykańskiej nocy
23:10 Lekkie obyczaje: Taka zwykła historia
01:10 Scena klasyczna: Szymon Nehring (1)
02:00 Informacje kulturalne
02:30 Kino nocne: Wojaczek
04:15 Cztery noce z Anną
TVP Polonia
2022-08-03
05:30 Midnight News
06:00 Polonia 24
06:30 Korpus
07:00 Qulszoł - kulinarne potyczki
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 Pytanie na śniadanie
10:30 Panorama kraj
10:40 Pytanie na śniadanie
11:10 Studio Lwów
11:30 Barwy szczęścia (2595)
12:00 Wiadomości
12:15 Ojciec Mateusz 10: Zakładniczka (130)
13:05 Ojciec Mateusz 10: Doskonała (131)
14:05 I powiem: nie będąc - jestem. Krzysztof Kamil Baczyński
15:00 Wiadomości
15:20 Animowanki: Rodzina Treflików: Śmieci (32)
15:25 Animowanki: Wiking Tappi: Leśna pułapka (12)
15:40 Nela Mała Reporterka: Wodospady Islandii (82)
16:00 Leśniczówka (380)
16:30 Barwy szczęścia (2595)
17:00 Teleexpress
17:20 Lekkie kino letnie: Przyłbice i kaptury: A wężowi biada (8/9)
18:30 Informacje kulturalne
18:50 Kierunek Zachód (176)
19:10 Magazyn z Wysp (203)
19:30 Wiadomości
20:00 Tour de Pologne - kroniki
20:05 Sport
20:10 Pogoda
20:20 Życie nad rozlewiskiem (7/13)
21:10 Życie nad rozlewiskiem (8/13)
22:05 Polonia 24
22:35 Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki - 2022: Augustów - Hity domówek
23:30 Leśniczówka (380)
00:00 Midnight News
00:35 Gra słów. Krzyżówka (420)
01:00 Polacy światu: Ignacy Domeyko
01:10 Magazyn z Wysp (203)
01:30 Wiadomości
02:00 Tour de Pologne - kroniki
02:04 Sport
02:05 Pogoda
02:10 Polonia 24
02:40 Miasto 44
04:45 Barwy szczęścia (2595)
TVP Rozrywka
2022-08-03
05:45 Zakończenie programu
06:05 Zakochaj się w Polsce: Łazienki Królewskie (185)
06:30 Muzeum Polskiej Piosenki: «Lubię wracać tam gdzie byłem» - Zbigniew Wodecki (117)
06:45 Okrasa łamie przepisy: Dorsz w górach
07:20 Makłowicz w podróży: Podróż 33. Zanzibar - Wielokulturowy
07:50 Gra słów. Krzyżówka (372)
08:20 Familiada
08:55 Va banque (226)
09:25 Koło fortuny (1111)
10:05 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Wielbłąd
10:45 Postaw na milion
11:35 Gra słów. Krzyżówka (373)
12:05 Familiada
12:40 Va banque (227)
13:15 Zmiennicy: Fartowny dzień (8/15)
14:20 Rodzinka.pl: Nowoczesna rodzinka (76)
14:50 Gwiazdy opolskich kabaretonów: Kabaret Mumio
15:20 Życie to kabaret: Kabaretomaniacy (3)
16:25 Życie to kabaret: Kabaretomaniacy (4)
17:25 Szansa na sukces. Opole 2021 2: Lemon (5)
18:25 Okrasa łamie przepisy: Kiszonki z Beskidu Niskiego
18:55 Makłowicz w podróży: Podróż 34. Chorwacja - Wyspiarski Kvarner
19:35 Postaw na milion
20:35 Postaw na milion
21:35 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Pustynia
22:05 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: W drodze do Himba
22:40 Sanatorium miłości 4 (9)
23:40 Niezapomniane koncerty: Rock Opole 1991 (1)
00:50 Koło fortuny (1110)
01:30 Koło fortuny (1102)
02:05 Hity wszech czasów (24)
03:00 Życie to kabaret: Kabaret Letnią Porą (19)
03:50 Życie to kabaret: Kabaret Letnią Porą (20)
04:45 Zakończenie programu
TVP Seriale
2022-08-03
05:20 Zakończenie programu
06:00 Rodzinka.pl: Rollercoaster (208)
06:30 Na sygnale: Chodził wilk razy kilka (360)
07:00 Na sygnale: Przywiązanie (361)
07:40 Ojciec Mateusz 18: Pożegnanie (228)
08:35 Komisarz Alex: Uniknąć śmierci (2)
09:25 Złotopolscy: Bankructwo grabarza (570)
10:00 Klan (484)
10:35 Na dobre i na złe: Niewinne lekarstwo (293)
11:35 Ranczo 10: Próba ognia (120)
12:25 Korona królów (161)
13:00 Korona królów (162)
13:30 Kulisy serialu «Ojciec Mateusz» (10)
13:40 Ojciec Mateusz 11: Oskarżony (147)
14:40 Ojciec Mateusz 12: Ślady przeszłości (148)
15:35 Komisarz Alex: Zabójcze misie (3)
16:25 Komisariat: Najlepsza opieka (73)
16:55 Na sygnale: Śmiertelne ryzyko (362)
17:35 Ranczo 10: Geny nie kłamią (121)
18:35 Ranczo 10: Wszystko jest teatrem (122)
19:30 Ojciec Mateusz 12: Magiczne zwierciadło (149)
20:30 Ojciec Mateusz 18: Pasja (229)
21:30 Ranczo 10: Depresja biskupa (123)
22:25 Ranczo 10: Wet za wet (124)
23:25 Ojciec Mateusz 7: Pożyczka (87)
00:20 Komisarz Alex: Zabójcze misie (3)
01:20 Nowa: Idealna para (3/13)
02:10 Nowa: Pacjentka (4/13)
03:00 Dom: Jedenaste - nie wychylaj się (11/25)
04:35 Złotopolscy: Bankructwo grabarza (570)
TVP Sport
2022-08-03
05:30 Sportowy wieczór
06:00 Megafights - walki stulecia: Floyd Mayweather Jr. - Ricky Hatton (29)
07:10 Kolarstwo: Tour de Pologne
08:15 GOL
10:05 Tenis: Turniej WTA w Warszawie
11:00 Pełnosprawni (460)
11:25 Z kamerą TVP Sport: Historia Tour de Pologne
12:00 Kronika Tour de Pologne Junior (2)
12:10 live Kolarstwo: Tour de Pologne
12:30 live Kolarstwo: Tour de Pologne
14:30 live Kolarstwo: Tour de Pologne
17:15 Piłka nożna kobiet: Euro 2022
19:25 4-4-2
20:30 Sportowy wieczór
22:15 Sportowy wieczór
23:00 Kolarstwo: Tour de Pologne
00:00 Boks: Gala w Bournemouth
01:00 Boks: Gala KnockOut Boxing Night 22 w Kielcach
03:15 Sporty walki: Armia Fight Night 14 w Kołobrzegu