[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -1
4fun
2022-06-16
05:00 Karaoke w 4FUN.TV [Rozrywka]
06:00 Karaoke w 4FUN.TV [Rozrywka]
07:00 4FUN budzi ludzi [Rozrywka]
09:00 Ulubiona 20 [Rozrywka]
11:00 Pożyczone nuty [Rozrywka]
12:00 Najwięcej muzyki [Rozrywka]
13:00 Hot Pop [Rozrywka]
14:00 Chcesz? Masz! [Rozrywka]
15:00 Pora obiadowa [Rozrywka]
18:00 Hot & Fresh [Rozrywka]
20:00 Hity na czacie [Rozrywka]
21:00 Hot Pop [Rozrywka]
22:00 Najwięcej muzyki [Rozrywka]
00:00 Karaoke w 4FUN.TV [Rozrywka]
03:00 Najwięcej muzyki nocą [Rozrywka]
4fun Dance
2022-06-16
05:00 Karaoke w 4FUN DANCE [Rozrywka]
06:00 Karaoke w 4FUN DANCE [Rozrywka]
08:00 Dance na dzień dobry [Rozrywka]
11:00 Top 20 [Rozrywka]
13:00 Najwięcej muzyki na imprezę [Rozrywka]
14:00 Disco wizja [Rozrywka]
15:00 Najwięcej muzyki na imprezę [Rozrywka]
18:00 Polo Top [Rozrywka]
20:00 Najwięcej muzyki na imprezę [Rozrywka]
21:00 Top 50 Disco [Rozrywka]
00:00 Karaoke w 4FUN DANCE [Rozrywka]
03:00 Najlepsza muzyka nocą [Rozrywka]
4fun Gold
2022-06-16
05:00 Karaoke [Rozrywka]
06:00 Budzimy się z 4FUN KIDS [Rozrywka]
08:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS [Rozrywka]
09:00 Migotki w 4FUN KIDS [Rozrywka]
10:00 Uczę się angielskiego z 4FUN KIDS [Informacja]
11:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS [Rozrywka]
12:00 Dziecięce przeboje w 4FUN KIDS [Rozrywka]
13:00 Jestem gwiazdą 4FUN KIDS! [Rozrywka]
14:00 Gimnastyka dla smyka w 4FUN KIDS [Dla dzieci]
15:00 Rysujemy z 4FUN KIDS [Informacja]
16:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS [Rozrywka]
17:00 Dzieciaki rządzą w 4FUN KIDS [Rozrywka]
18:00 Urodziny w 4FUN KIDS [Rozrywka]
19:00 Kids lista [Rozrywka]
20:00 Zasypiamy z 4FUN KIDS [Rozrywka]
21:00 Pora relaksu [Rozrywka]
00:00 Karaoke [Rozrywka]
03:00 Pora relaksu [Rozrywka]
BelSat
2022-06-16
06:00 Маю права (юрыдычная праграма)
06:15 Над Нёмнам (тэлечасопіс)
06:40 Рэпартаж Дудзінскага: Людзі вайны
07:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
09:00 Лабірынты (гістарычная праграма): Клаўдзій Дуж-Душэўскі: бел-чырвона-белая зброя
09:35 Вусы Скарыны: Як Запарожская Сеч выкавала ўкраінскі характар
10:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
12:00 Украінскі жывы эфір на Белсаце
16:05 Час гонару, серыял
16:55 Невядомая Беларусь: Чарга. Гісторыя пытання ці пытанне гісторыі?, д/ф
17:35 Сакрэты добрага здароўя (The Secrets of Good Health), дак. серыял: ч. 2
18:35 Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма)
19:00 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
20:00 Аб’ектыў
20:20 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
21:05 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
21:50 План: Б (ток-шоў)
22:40 Кім быў Ежы Гедройц, д/ф, ч. 1
23:35 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
00:35 Аб’ектыў
00:55 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
01:45 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
02:25 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
03:25 Аб’ектыў
03:45 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
04:30 Студыя Белсат: спецыяльны эфір Вайна ва Украіне
Canal+ Sport 1 PL
2022-06-16
05:00 Witaj w klubie: Korona Kielce
05:30 Witaj w klubie: Miedź Legnica
06:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:10 Sędziowie: Saimon (1)
09:00 Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
11:00 Tenis: Turniej WTA w Berlinie
13:00 Tenis: Turniej WTA w Berlinie
15:00 live Tenis: Turniej WTA w Berlinie
17:00 live Tenis: Turniej WTA w Berlinie
19:00 Turbokozak: Kacper Kozłowski
19:25 O co biega?
20:00 Premiera: NBA Action
20:30 Premiera: Premierowa jazda: Magdalena Fularczyk-Kozłowska
20:45 Afera w Nike
22:20 Boks: Gala w Londynie
23:30 News+
00:00 Basket+
00:15 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą: Claude Makelele
01:00 Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
01:30 Witaj w klubie: Wisła Płock
02:00 live Basket Office
03:00 Koszykówka mężczyzn: NBA
Canal+ Sport 2 PL
2022-06-16
06:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
07:00 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą: Marcus Babbel
07:30 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą: Brad Friedel
08:00 Ekstrapaka: 14. kolejka
09:00 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą: Claude Makelele
09:45 O co biega?
10:25 Sędziowie: Raczek (7)
11:20 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
13:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
15:35 Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
17:45 Premiera: Basket+
18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
19:00 Foot truck: Grzegorz Krychowiak
19:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:00 Tenis: Turniej WTA w Berlinie
22:00 Tenis: Turniej WTA w Berlinie
00:00 Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
02:00 Twardzielki: Karolina Koszewska-Łukasik (1)
02:30 Twardzielki: Sasha Sidorenko (2)
Canal+ Sport 3 PL
2022-06-16
05:30 Witaj w klubie: Miedź Legnica
06:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:00 Witaj w klubie: Miedź Legnica
08:30 Witaj w klubie: KGHM Zagłębie Lubin
09:00 Ekstrapaka: 18. kolejka
10:00 Ekstraklasa po godzinach
11:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
13:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
15:00 Liga+
16:30 Sędziowie: VAR (8)
17:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:00 Liga+ Extra
21:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:00 Ekstrapaka: 18. kolejka
00:00 Ekstraklasa po godzinach
01:00 Lech Poznań - ósmy tytuł
01:30 Witaj w klubie: Wisła Płock
02:00 Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
02:30 Sędziowie: VAR (8)
03:00 Sędziowie: Zostań sędzią (9)
03:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
Canal+ Sport 4 PL
2022-06-16
05:00 Sędziowie: Raczek (7)
06:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:00 Witaj w klubie: Miedź Legnica
08:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
10:30 Witaj w klubie: Miedź Legnica
11:00 Witaj w klubie: KGHM Zagłębie Lubin
11:30 Ekstrapaka: 18. kolejka
12:30 Ekstraklasa po godzinach
13:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
15:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:30 Liga+
19:00 Sędziowie: VAR (8)
19:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
21:30 Liga+ Extra
23:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
01:30 Ekstrapaka: 18. kolejka
02:30 Ekstraklasa po godzinach
03:30 Lech Poznań: ósmy tytuł
04:00 Witaj w klubie: Wisła Płock
04:30 Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
Eleven Sports 1
2022-06-16
06:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
08:00 Piłka nożna: Liga włoska
10:00 The LaLiga Santander Champions
11:00 Żużel: PGE Ekstraliga
14:00 Piłka nożna: Liga włoska
16:00 Piłka nożna: Liga francuska
18:00 Magazyn PGE Ekstraligi
18:55 Żużel: Liga szwedzka
21:00 live Żużel: PGE Ekstraliga
21:30 GP Confidential
22:00 LaLiga Top Scorer
22:35 The LaLiga Santander Champions
23:30 Żużel: PGE Ekstraliga
00:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
02:00 Piłka nożna: Liga włoska
04:00 Piłka nożna: Liga francuska
Eleven Sports 2
2022-06-16
06:00 Piłka nożna: Liga włoska
08:00 Piłka nożna: Liga francuska
10:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
12:00 Piłka nożna: Liga włoska
14:00 Piłka nożna: Liga francuska
16:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
18:00 Piłka nożna: Liga włoska
20:00 Piłka nożna: Liga francuska
22:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
00:00 Żużel: PGE Ekstraliga
03:00 LaLiga Top Goals
04:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
Eleven Sports 3
2022-06-16
05:00 Ligue1: Season Review
06:00 Piłka nożna: Liga francuska
08:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
10:00 Piłka nożna: Liga włoska
12:00 The LaLiga Santander Champions
13:00 Piłka nożna: Liga portugalska
15:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
17:00 Serie A TIM: End of Season Review
18:00 Piłka nożna: Liga francuska
20:00 Piłka nożna: Liga portugalska
22:00 Piłka nożna: Liga włoska
00:00 Piłka nożna: Liga francuska
02:00 Ligue1: Season Review
03:00 Piłka nożna: Liga portugalska
Eleven Sports 4
2022-06-16
06:00 Piłka nożna: Liga portugalska
08:00 Piłka nożna: Liga włoska
10:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
12:00 Piłka nożna: Liga francuska
14:00 Piłka nożna: Liga włoska
16:00 Piłka nożna: Liga portugalska
18:00 Piłka nożna: Liga włoska
20:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
22:00 Żużel: Liga szwedzka
00:00 Piłka nożna: Liga portugalska
02:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
04:00 Piłka nożna: Liga włoska
Polonia 1
2022-06-16
05:45 Gramy po polsku - Muzyczny relax (12)
06:00 Stellina (109)
07:00 Namiętności (82)
07:55 Namiętności (83)
08:55 Yattaman: Sen nocy wiosennej (92)
09:30 Telesprzedaż: 123 TVShop
10:00 Celeste (154)
11:00 Celeste (155)
12:00 Celeste (156)
13:00 Telesprzedaż: 123 TVShop
13:35 Namiętności (120)
14:35 Autostrada do nieba: Boskie szaleństwo (8)
15:40 Droga wolna (1)
16:00 Telesprzedaż: 123 TVShop
16:45 Klub Winx: Tajemnica Bloom (14)
17:15 Uśmiechnij się (4)
17:30 Telesprzedaż: 123 TVShop
18:00 Telesprzedaż
21:00 Doktory (4)
21:35 Doktory (5)
22:10 Intelligence 2: Kobieta (22)
23:10 Droga wolna 2 (13)
23:40 Miłe rozmowy (4)
23:45 Wschód czarnego księżyca
01:50 Diabeł tasmański
03:40 Gramy po polsku - Muzyczny relax (2)
04:00 Gramy po polsku - Muzyczny relax (3)
04:20 Gramy po polsku - Muzyczny relax (4)
04:45 Miłe rozmowy
Polsat
2022-06-16
05:25 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
07:45 Tedi i mapa skarbów
09:35 Emotki. Film
11:15 Dzieciak rządzi
13:20 Forrest Gump
16:30 Bruce Wszechmogący
18:50 Wydarzenia
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:45 Sport
19:55 Pogoda
20:00 Titanic
00:15 Bezsenność w Seattle
02:40 Szkoła uwodzenia 2
04:40 Disco Gramy
Polsat 2
2022-06-16
05:10 Gliniarze (2)
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Disco Gramy
07:00 Ewa gotuje (408)
07:30 Ewa gotuje (409)
08:00 Trudne sprawy: Młoda kobieta zakochuje się w mężczyźnie, który okazał się być kochankiem jej matki i siostry (1033)
09:00 48h. Zaginieni: Po drugiej stronie (23)
10:00 Na ratunek 112: Leptospiroza (563)
10:30 Sekrety rodziny: Braterska miłość (123)
11:30 Polsat SuperHit Festiwal 2022: Koncert Platynowy (1)
12:50 Polsat SuperHit Festiwal 2022: Koncert Platynowy (2)
13:50 Polsat SuperHit Festiwal 2022: T. LOVE - «KING» - 30 lat albumu (3)
15:00 Trudne sprawy: Internetowe oszustwa stają się powodem rodzinnych sporów (1010)
16:00 Nasz nowy dom (221)
17:00 48h. Zaginieni: Po drugiej stronie (23)
18:00 48h. Zaginieni: Bibliotekarz (24)
19:00 Gliniarze: Spirala strachu (503)
20:05 Wydarzenia
21:00 Gliniarze: Dary losu (504)
22:00 Dlaczego ja?: Miła rodzina (1042)
23:00 Świat według Kiepskich: Koniec świata męskiego bata (277)
23:30 Świat według Kiepskich: Niezastraszeni (278)
00:00 Malanowski i partnerzy: Siostra księdza (646)
00:30 Malanowski i partnerzy: Rosyjska ruletka (647)
01:00 48h. Zaginieni: Streetworker (54)
02:00 Wydarzenia
02:45 #Jesteśmy dla dzieci
03:15 Echo lasu
03:45 SuperLudzie: Miłosz Krawczyki, Tomasz Kowalski (3)
04:45 SuperLudzie: Adrianna Zawadzińska i Krzysztof Stern (4)
Polsat Cafe
2022-06-16
05:00 Szpital dziecięcy (21)
06:00 Szpital dziecięcy (3)
07:00 Oszukane (52)
08:00 Randki bez cenzury (14)
09:00 Demakijaż: Elżbieta Jarosik i Anna Jarosik-Tomala (123)
09:30 Demakijaż: Mirosław Zbrojewicz z córką Katarzyną Zbrojewicz (124)
10:00 Nasz nowy dom (242)
11:00 Randka z nieznajomym (41)
12:00 Randka z nieznajomym (42)
13:00 Suknie marzeń (12)
13:30 Top Chef (34)
15:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (6)
16:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (7)
17:00 Bogaty dom - biedny dom (32)
18:00 Nasz nowy dom (205)
19:00 Nasz nowy dom (206)
20:00 Zdrady (137)
21:00 Gry małżeńskie (119)
22:00 Gry małżeńskie (85)
23:00 Zdrady (192)
00:00 Oszukane: Wielki świat / Oszust w domu (10)
01:00 Nieudane operacje plastyczne (4)
02:00 Nowy wygląd, nowa ja (2)
03:00 Mordercze pary (8)
04:00 Szpital dziecięcy (22)
Polsat Doku
2022-06-16
05:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (97)
05:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (98)
06:00 Emil, pogromca mandatów (11)
06:30 Emil, pogromca mandatów (12)
07:00 Emil, pogromca mandatów (13)
07:30 Emil, pogromca mandatów (14)
08:00 Hardkorowy lombard (119)
08:30 Hardkorowy lombard (120)
09:00 Gliniarze: Zabójczy strzał (7)
10:00 Gliniarze: Zemsta po latach (8)
11:00 Polacy za granicą: Reykjavík (3)
12:00 Polacy za granicą: Edynburg (4)
13:00 Poszukiwacze historii: Śladami generała Maczka (99)
13:30 Poszukiwacze historii: Od Bredy do Moerdijk (100)
14:00 Druga wojna światowa w liczbach (6)
15:05 Czołgi: Ewolucja machiny wojennej (5)
16:15 Czołgi: Ewolucja machiny wojennej (4)
17:25 Militarny top 10 (1)
18:35 Militarny top 10 (2)
19:45 Szpiedzy, którzy zmienili bieg historii (1)
20:55 Szpiedzy, którzy zmienili bieg historii (2)
22:00 Tajemnice KGB (1)
23:10 Tajemnice KGB (2)
00:20 Tajemnice KGB (3-ost.)
01:30 Poszukiwacze historii: Odkopane w Brzegu (134)
02:00 Poszukiwacze historii: Wałcz - śladem relacji Piwowara (135)
02:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (98)
03:00 Tajna historia XX wieku: Droga do gwiazd (33)
03:30 Tajna historia XX wieku: Największa tajemnica klasztoru (34)
04:00 Łowca pedofilów: Ksiądz (46)
04:30 Łowca pedofilów: Sponsor Janusz (47)
Polsat Film
2022-06-16
05:30 Na ratunek 112: Okrada własnych rodziców, żeby spłacić dług (311)
06:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (11)
06:30 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (12)
07:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (13)
07:30 Nasz nowy dom (239)
08:30 Przyjaciółki (173)
09:30 Przyjaciółki (174)
10:30 Świat według Kiepskich: Grunt to rodzinka (181)
11:00 Świat według Kiepskich: Wiara czyni cuda (84)
11:30 Świat według Kiepskich: Kasa chorych (28)
12:00 Świat według Kiepskich: Kiepscy dają czadu (29)
12:30 Podróże Guliwera
14:20 Super Tata
16:20 Jestem numerem cztery
18:40 I że cię nie opuszczę
21:00 Romantyczny czwartek: Pasażerowie
23:30 Hanna
01:50 Ślad: Ostatni raz (108)
02:50 Ślad: Faraon (109)
03:45 Ślad: Cudze pieniądze (46)
04:45 Na ratunek 112: Okrada własnych rodziców, żeby spłacić dług (311)
Polsat News
2022-06-16
05:10 Dzień na świecie
06:00 Nowy dzień
07:40 Graffiti
08:00 Nowy dzień
09:00 Msza święta ze Świątyni Opatrzności Bożej
10:00 Nowy dzień
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:55 Pogoda
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:55 Pogoda
13:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:55 Pogoda
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:50 Wydarzenia 15:50
16:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
17:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
17:30 Punkt widzenia
18:50 Wydarzenia 18:50
19:20 Gość «Wydarzeń»
20:00 Debata dnia
21:00 Raport
21:50 Wydarzenia wieczorne
22:30 Dzień na świecie
23:30 Obraz dnia - serwis informacyjny
00:15 Punkt widzenia
01:20 Wydarzenia wieczorne
01:55 Gość «Wydarzeń»
02:30 Debata dnia
03:15 Stołeczna drogówka
03:40 SuperLudzie
04:00 Autościema - czyli jak kupować, by nie żałować
04:25 Interwencja
04:40 Wydarzenia wieczorne
Polsat Play
2022-06-16
05:00 Łowca pedofilów (25)
05:30 Łowca pedofilów (26)
06:00 Top 20 - Umrzesz ze śmiechu (35)
07:00 Polska w monitoringu (4)
07:30 Polska w monitoringu (5)
08:00 Emil, pogromca mandatów (13)
08:30 Emil, pogromca mandatów (14)
09:00 Wojny magazynowe (6)
09:30 Wojny magazynowe (7)
10:00 Gwiazdy lombardu (13)
10:30 Gwiazdy lombardu (14)
11:00 Handlarze historią (1)
12:00 Więzienny świat (5)
13:00 Wojny magazynowe (8)
13:30 Wojny magazynowe (9)
14:00 Hardkorowy lombard (121)
14:30 Hardkorowy lombard (122)
15:00 Gwiazdy lombardu (1)
15:30 Gwiazdy lombardu (2)
16:00 Polacy za granicą: Tbilisi (1)
17:00 Więzienie (30)
17:30 Więzienie (31)
18:00 Poszukiwacze historii: Historia leśnej mogiły (43)
18:30 Poszukiwacze historii: Skarb z kujawskiego lasu (44)
19:00 Poszukiwacze historii: Tajemnica wrocławskiej budowy (45)
19:30 Poszukiwacze historii: Pantera… w drodze (46)
20:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (13)
20:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (14)
21:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (15)
21:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (16)
22:00 Górale (136)
22:30 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (87)
23:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (67)
23:30 Więzienie (66)
00:00 Więzienie (67)
00:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (11)
01:00 997 - Fajbusiewicz na tropie (12)
01:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (13)
02:00 Kama Sutra (29)
03:00 Kama Sutra (30)
04:00 Kama Sutra (31)
Polsat Romans
2022-06-16
05:00 Sekrety rodziny (22)
06:00 Gliniarze: Gitarzysta (203)
07:00 Gliniarze: Bez przebaczenia (204)
08:00 Gliniarze: Wszystko dla dziecka (205)
09:00 48h. Zaginieni: Bogacz (31)
10:00 48h. Zaginieni: Kot (32)
11:00 48h. Zaginieni: Vlogerka (33)
12:00 48h. Zaginieni: Dziewczynka z sąsiedztwa (34)
13:00 Niania: Podwójna randka (71)
13:30 Niania: Eksperyment z jajem (72)
14:00 Niania: Piąty mąż Janiny (73)
14:30 Niania: Jaki ojciec, taki syn (74)
15:00 Świat według Kiepskich: Kajfasz (471)
15:30 Świat według Kiepskich: Gdzie jest Karolak (472)
16:00 Świat według Kiepskich: Żądło (473)
16:30 Świat według Kiepskich: Małpia grypa (474)
17:00 Świat według Kiepskich: Ram Dżam Dżam (475)
17:30 Świat według Kiepskich: Dinozaur (476)
18:00 8 części prawdy
20:00 Kapitan Phillips
22:40 Morgan
00:35 Ślad: Szczur w szkole (33)
01:35 Ślad: Nauczycielka (34)
02:35 Ślad: Pisarz (35)
03:35 Na ratunek 112: Mała kucharka (553)
04:00 Na ratunek 112: Stracił oszczędności życia (554)
04:30 Na ratunek 112: Szukając sprawiedliwości (555)
Polsat Sport
2022-06-16
05:00 live Siatkówka kobiet: Liga Narodów
07:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów
09:00 live Siatkówka kobiet: Liga Narodów
11:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów
13:00 live Siatkówka kobiet: Liga Narodów
15:35 live Kolarstwo: Tour de Suisse
18:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów
20:00 live Siatkówka kobiet: Liga Narodów
23:00 live Siatkówka kobiet: Liga Narodów
02:00 live Siatkówka kobiet: Liga Narodów
04:30 Sporty walki: FEN 30
Polsat Sport Extra
2022-06-16
06:00 Strzelnica Navala: Broń czarnoprochowa (9)
07:00 Cafe Futbol
09:00 Boks: Gala Ring Club Professional 3 w Poznaniu
11:00 Strzelnica Navala
12:00 Strzelnica Renaty Mauer: Karabin pneumatyczny (3)
13:00 live Tenis: Turniej ATP w Londynie
15:00 live Tenis: Turniej ATP w Londynie
17:00 live Tenis: Turniej ATP w Londynie
19:00 live Tenis: Turniej ATP w Londynie
20:30 Piłka nożna: Liga Narodów
23:00 Piłka nożna: Liga Narodów
01:00 Boks: Gala Chorten Boxing Show 3 w Białymstoku
Polsat Sport Fight
2022-06-16
05:25 Boks: Rocky Boxing Night w Koninie
07:00 Sporty walki: KSW 61
09:15 Boks: Gala Friday Boxing Night w Kościerzynie
11:40 Atleci
12:05 Sporty walki: FEN 30
13:50 Boks: Z archiwum ESPN
14:35 Sporty walki: UFC 272: Covington vs. Masvidal
16:05 Boks: Gala w Zawoni
17:25 Sporty walki: Babilon MMA 27
19:30 Boks: Gala Polsat Boxing Promotions w Toruniu
22:00 UFC Ultimate Submissions
22:25 Boks: Gala w Las Vegas
01:20 Sporty walki: MMA Attack 3 w Katowicach
03:35 Boks: Gala w Wieliczce
Polsat Sport News
2022-06-16
06:00 Monster Jam
07:00 Piłka nożna: Liga Narodów
09:00 Cafe Futbol
11:00 Sporty walki: FEN MMA
12:00 live Tenis: Turniej ATP w Halle
14:00 live Tenis: Turniej ATP w Halle
16:00 live Tenis: Turniej ATP w Halle
17:30 live Tenis: Turniej ATP w Halle
20:00 live Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Oslo
22:00 Wyścigi konne: Royal Ascot
01:30 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw świata
04:00 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw świata
Polsat Sport Premium 1
2022-06-16
05:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
06:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Bayern Monachium (1999), AC Milan - FC Liverpool (2005) (2)
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
08:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Bayern Monachium (1999), AC Milan - FC Liverpool (2005) (2)
09:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
10:30 Piłka nożna z archiwum: Polacy w finałach Pucharu Europy
11:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
12:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Chelsea (2008), Real Madryt - Atletico Madryt (2014) (4)
13:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
14:30 Piłka nożna z archiwum: Liverpool FC - Chelsea FC 2004/2009
15:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
16:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
18:00 Magazyn Ligi Mistrzów
19:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
22:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
23:30 Piłka nożna: Cafe Futbol
00:30 Piłka nożna z archiwum: Liverpool FC - Chelsea FC 2004/2009
01:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
02:30 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 2
03:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
04:30 Piłka nożna z archiwum: Ajax Amsterdam - cudowne lata 70
Polsat Sport Premium 2
2022-06-16
05:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
06:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: FC Barcelona - Arsenal (2006), Juventus Turyn - Real Madryt CF (13) (13)
07:00 Cafe Futbol
08:30 Piłka nożna z archiwum: Polacy w finałach Pucharu Europy
09:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
10:30 Piłka nożna z archiwum: Rewolucja Sacchiego - AC Milan 1988-90
11:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
12:30 Piłka nożna z archiwum: Liverpool FC - Chelsea FC 2004/2009
13:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
14:30 Piłka nożna z archiwum: Wielki Bayern 1974-76
15:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
16:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
18:00 Piłka nożna z archiwum: Polacy w finałach Pucharu Europy
18:30 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 2
19:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
22:00 Magazyn Ligi Mistrzów
23:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
00:30 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 2
01:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
02:30 Piłka nożna z archiwum: Ajax Amsterdam - cudowne lata 70
03:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
04:30 Piłka nożna z archiwum: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Chelsea FC - Arsenal FC 24.03.2004
Stars.TV
2022-06-16
08:00 Best Hits [Rozrywka]
09:00 Best 80’s [Rozrywka]
11:00 Best 90’s [Rozrywka]
12:00 Best Ballads [Rozrywka]
13:00 Best Hits [Rozrywka]
14:00 Best 80’s [Rozrywka]
15:00 Best 90’s [Rozrywka]
16:00 Best 70’s [Rozrywka]
17:00 Best 80’s [Rozrywka]
18:00 Best 90’s [Rozrywka]
19:00 Best 00’s [Rozrywka]
20:00 Best 80’s [Rozrywka]
22:00 Best 90’s [Rozrywka]
23:00 Best Rock [Rozrywka]
00:00 Best Hits [Rozrywka]
02:00 Best Polish [Rozrywka]
Super Polsat
2022-06-16
05:00 Na ratunek 112: Teściowa, synowa i syn (432)
05:30 Świat według Kiepskich: Tamten świat (326)
06:05 Wydarzenia
06:45 SuperLudzie Extra (11)
06:55 Psi Patrol: Pieski ratują patrolowiec/ Pieski ratują wrony (25)
07:35 Psi Patrol: Pieski ratują latających przyjaciół/ Pieski ratują satelitę (26)
08:00 Psi Patrol 2: Pieski ratują pingwiny (1)
08:35 Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości (13)
09:00 SpongeBob Kanciastoporty 11 (19)
09:30 iCarly: iKara (11)
10:00 Wydarzenia 24
10:30 Nasz nowy dom (32)
11:30 Tatuśkowie (70)
12:30 Święty (181)
13:00 Święty (182)
13:30 Świat według Kiepskich: Kamienny krąg (210)
14:15 Świat według Kiepskich: Krypta (146)
14:50 Chirurdzy (160)
15:50 Wydarzenia
16:10 Więcej «Wydarzeń»
16:20 Gość «Wydarzeń 24»
16:55 Nasz nowy dom (200)
17:55 Nasz nowy dom (201)
19:00 Świat według Kiepskich: Bunt maszyn (572)
19:30 Świat według Kiepskich: Przepisy Halinci (573)
20:00 Święty (183)
20:40 Chętni na kasę
22:55 Kabaretowa Ekstraklasa
23:00 Backdoor. Wyjście awaryjne (3)
23:40 Bez litości
02:15 Miasto długów: Student (9)
03:10 Miasto długów: Hotel (10)
04:05 Nasz nowy dom (144)
TVP 1
2022-06-16
05:00 Marysia i Napoleon
07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
08:00 Cud w Sokółce
09:05 Tacy byliśmy: Na opolskiej scenie (10)
09:45 Biała sukienka
11:00 Transmisja mszy świętej z kościoła pw. św. Jana Chrzciciela i św. Szczepana Męczennika w Choroszczy
13:05 Nocne przejście
15:20 Poszukiwany, poszukiwana
17:00 Teleexpress
17:15 Jaka to melodia?
17:55 Tajemnice (9/95)
18:55 Jeden z dziesięciu
19:20 Sport
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:15 Ben Hur
22:25 Sprawa dla reportera
23:25 Magazyn śledczy Anity Gargas (239)
00:05 Poszukiwany, poszukiwana
01:40 Glina (11/25)
02:40 Sprawa dla reportera
03:35 Magazyn śledczy Anity Gargas (239)
04:35 Notacje: Józef Skrzek. I rozbiłem bank
04:55 Zakończenie programu
TVP 2
2022-06-16
05:05 Rodzinka.pl: Moja rada - pedagogiczna (284)
05:30 Zakończenie programu
05:50 Jak dwie krople wody
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 Pytanie na śniadanie
11:10 Panorama
11:20 Pytanie na śniadanie
12:10 Opole na bis: Największe przeboje
14:00 Familiada
14:35 Koło fortuny (1000)
15:15 Szansa na sukces. Opole 2022: Piosenki Anny German (6)
16:15 Program rozrywkowy
18:00 Panorama
18:20 Va banque (124)
18:45 Postaw na milion
19:35 Barwy szczęścia (2596)
20:10 Abba Ojcze - Pielgrzymi śpiewają ulubione piosenki Jana Pawła II
22:15 Summer Night - koncert Schönbrunn
00:10 Ocalona
02:00 Weekend ostatniej szansy
03:35 Rodzinka.pl: Suszone śliwki (285)
04:00 Rodzinka.pl: Kocham Cię (286)
04:25 Zakończenie programu
TVP ABC
2022-06-16
05:25 Domisie: Leniwe pierogi
05:50 Domisie: Zapasy
06:20 Fortele Jonatana Koota: Klęska zwycięska (13)
06:30 Miś Kudłatek: Na wsi (4)
06:50 Podróże kapitana Klipera: Szalony Roger w opałach (4)
06:55 Miś Uszatek: Gdzie lepiej
07:10 My Little Pony: Kucyk Ciemności część 1 (25)
07:40 Przyjaciele Misia i Margolci: Zdjęcia próbne (40)
08:05 Ptyś i Bill 2: Inny wymiar (101)
08:15 Ptyś i Bill 2: Pan profesor (102)
08:35 Tupcio Chrupcio: Halloween (56)
08:40 Super Wings: Triumf traktorów (159)
09:00 Tru i Tęczowe Królestwo: Żywe morze (16)
09:30 Domisie: Strachowyj w tarapatach
10:00 Nela Mała Reporterka: Noc na Morzu Południowochińskim (28)
10:20 Przygody Bolka i Lolka: Psiaczek (2)
10:30 Zabawy Bolka i Lolka: Maszeruje wojsko (3)
10:45 Świnka Peppa 7: Suzi wyjeżdża (50)
10:50 Świnka Peppa 7: Park miniatur (51)
10:55 Świnka Peppa 7: Znaczki pocztowe (52)
11:00 Mami Fatale: Herbatka z trollem (21)
11:15 Reksio: Reksio remontuje (43)
11:25 Reksio: Reksio aktor (11)
11:40 Stacyjkowo: Przewodnik Hektor (123)
11:50 Stacyjkowo: Dostawczy pojedynek (124)
12:00 Rescue Bots Academy: Lśniąca sierść Heatwave’a (72)
12:20 Transformers: Cyberverse: Vendetta bez granic (29)
12:30 Transformers: Cyberverse: Jam jest Wszech - Iskrą (30)
12:50 Al-chemik: Rdza (30)
13:10 Ricky Zoom: Zasady Ricky’ego (39)
13:25 Przyjaciele z podwórka: W morskiej głębinie (37)
13:50 Przyjaciele z podwórka: Ważna wiadomość (38)
14:20 Kosmoloty: Powrót do nadawcy (71)
14:30 Kosmoloty: Najszczęśliwsza rakieta na świecie (72)
14:50 Pszczółka Maja: Kłopoty Molly (50)
15:00 Pszczółka Maja: Okulary Bodzia (51)
15:15 Ela, Oskar i Puf: Smaki i kolory (5)
15:30 Tyci encyklopedia Bzyka: Chcieć gwiazdki z nieba (15)
15:35 Cześć, czy mogę Cię zjeść?: Comfort Food (22)
15:55 Mała szkoła Helenki: Graj muzyczko, graj (31)
16:10 Clifford - wielki czerwony pies: Strach ma wielkie oczy / Budowla Jetty (43)
16:40 Tobot - Galaktyczni detektywi: Jurek i Gra o Życie (28)
17:00 Nelly i Nora: Nocne słoneczko (47)
17:05 Niesamowity Dżini: Lądowanie awaryjne (53)
17:10 Niesamowity Dżini: Kąpiel (54)
17:20 Rodzina Treflików: Jajko (18)
17:30 Rodzina Treflików: Kołysanka (2)
17:45 Wissper: Tama niezgody (29)
17:50 Wissper: Pingwin się bawi (30)
18:05 Alice i Lewis: Czarnoksiążnik (9)
18:15 Alice i Lewis: Podwieczorek na okrągło (10)
18:35 Skylanders Academy: Spyromania (18)
19:00 Wieczorynka: Heidi: Anna (61)
19:20 Wieczorynka: Tupcio Chrupcio: Bezzębny potwór (57)
19:30 Wieczorynka: Stacyjkowo: Ekipa do zadań specjalnych (108)
19:40 Wieczorynka: Super Wings: Przyślijcie drony (138)
19:50 Wieczorynka: Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom: Babcocha cz. 1. (1)
20:05 Sąsiedzi: Rower treningowy (71)
20:10 Sąsiedzi: Fotopułapka (100)
20:20 Przygody Tomka Sawyera: Pozorna nieobecność (2)
20:50 Przygody Tintina: Skarb Szkarłatnego Rackhama (5)
21:15 The Garfield Show: Pączkująca opowieść (85)
21:35 Znajdź mnie w Paryżu 2: Przebłysk jutra (47)
22:05 Okrasa łamie przepisy: Różne smaki wieprzowiny z grilla
22:35 Jak to działa?: Jak działa elektrownia wodna i farma wiatrowa? (138)
23:10 Gwiezdny Pirat: Na ratunek (6/7)
23:40 Gwiezdny Pirat: Ostatnia tajemnica (7-ost.)
00:10 Zakończenie programu
TVP HD
2022-06-16
05:05 Fajna Polska: Kaszuby latem
06:00 M jak miłość (1421)
06:55 Ranczo 4: Dzieci śmieci (46)
07:55 Rodzinka.pl: Nie chcę być babcią (174)
08:25 Rodzinka.pl: Zarządzanie kryzysowe (175)
09:00 Ojciec Mateusz 14: Amfetamina (177)
09:50 Ojciec Mateusz 14: Poza światem (178)
10:50 Gra słów. Krzyżówka (419)
11:20 Na sygnale: Najważniejsze jest życie (367)
11:50 Na sygnale: Och, te dzieci (368)
12:25 Ojciec Mateusz 4: Spływ (55)
13:20 Komisarz Alex 16: Cień przeszłości (193)
14:15 Ranczo 6: Poród amatorski (78)
15:15 Cud życia. Jose Carreras - Specjalny Koncert Wielkanocny
16:35 U Pana Boga za piecem
18:20 Ojciec Mateusz 23: Ryzykowna teoria (293)
19:20 Ranczo 4: W samo południe (47)
20:10 Za kilka dolarów więcej
22:35 Detektyw Murdoch 2: Ja, Murdoch (8)
23:30 Detektyw Murdoch 2: Rekonwalescencja (9)
00:30 15. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej Opole ’77. Nastroje. Nas troje
02:05 Opole 2011 na bis: Panna, madonna, legenda tych lat (…)
03:10 Folkowy idol i zabawny gość
04:45 Zakończenie programu
TVP Historia
2022-06-16
06:35 Był taki dzień: 16 czerwca (595)
06:45 Pogranicze w ogniu (24)
07:50 W kotle historii: Noc listopadowa. Powstańcy i kucharze
08:20 Info Wilno
08:40 Historia Polski: Modlitwa o Polskę. Z ziemi podlaskiej
09:40 Informacje kulturalne
10:00 Normandia. Ostatni bohaterowie desantu (2-ost.)
11:00 Marusarz. Tatrzański Orzeł
12:05 Buffalo Bill i Indianie
14:15 Historia polskiego sportu (1)
15:40 Był taki dzień: 16 czerwca (595)
15:50 Upadek cesarstwa rzymskiego
19:00 Historia Polski: Lubię patrzeć, jak wschodzi słońce
20:00 Autoportret za mgłą. Olga Boznańska
21:00 Giganci historii: Unie polsko-litewskie (68)
21:45 Znachor
23:55 Info Wilno
00:15 Wojna światów
01:40 Belmondo Wspaniały
02:30 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii: Kapelan Polski Walczącej (263)
03:00 Sensacje XX wieku: Tajemniczy zamek
03:55 Zakończenie programu
TVP Info
2022-06-16
05:18 Agrobiznes
05:35 Powitanie - Poranek: Serwis Info
05:39 Serwis Info
05:59 Powitanie - Wstaje dzień
06:01 Serwis Info
06:16 Wstaje dzień
06:20 Pogoda Info
06:27 Wstaje dzień
06:30 Serwis Info
06:35 Wstaje dzień
06:53 Pogoda Info
07:00 Serwis Info
07:12 Jedziemy
08:00 Jedziemy dalej
08:15 Serwis Info
08:18 Minęła ósma
09:00 Serwis Info
09:11 Minęła dziewiąta
09:40 Plan dnia
10:00 Serwis Info
10:21 Pogoda Info
10:29 Serwis Info
10:52 Pogoda Info
10:59 Serwis Info
11:29 Serwis Info
11:51 Pogoda Info
12:00 Info Raport
13:29 Serwis Info
13:51 Pogoda Info
13:59 Serwis Info
14:29 Serwis Info
14:52 Pogoda Info
14:59 Serwis Info
15:29 Info dzień
17:00 Teleexpress
17:15 Teleexpress Extra
17:30 O co chodzi
18:00 Panorama
18:19 Serwis Info
18:37 O tym się mówi
19:30 Wiadomości
19:58 Gość «Wiadomości»
20:13 Minęła dwudziesta
21:00 Nie da się ukryć
21:20 Serwis Info
21:41 Pogoda Info
21:50 W tyle wizji
22:25 Serwis Info
22:30 W tyle wizji extra
23:00 INFO wieczór
23:33 W akcji
23:55 Serwis Info
00:04 Wiadomości
00:32 Gość «Wiadomości»
00:56 Pogoda Info
01:05 Minęła dwudziesta
02:00 W tyle wizji
02:35 Serwis Info
02:40 W tyle wizji extra
03:05 Pogoda Info
03:10 O co chodzi
03:41 Głębia ostrości: Przystań. Taką pasję mam
04:07 Podróże z historią: Turniej o róg królowej (15)
04:36 Podróże z historią: Smak Torunia (16)
TVP Kultura
2022-06-16
05:05 Podróże z historią: Tarcza ukryta w górach (21)
05:35 Afisz kulturalny
05:50 Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2 na stream.tvp.pl
05:55 Zakończenie programu
07:00 Informacje kulturalne
07:30 Teledyski: Wojtek Mazolewski - «Union»
08:45 Księga przestrzeni: Z daleka od katalogu (2)
09:25 Sekret księgi z Kells
11:00 Dom: Po obu stronach muru (9/25)
12:50 11. Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. Stanisława Moniuszki: Recital pieśni polskiej
14:05 Świat Alfonsa Muchy
15:55 Krzyżacy
18:55 Serialowa nostalgia: Karino: Pogoń za lisem (10/13)
19:25 Serialowa nostalgia: Karino: Zwycięstwo (11/13)
20:00 Chłopiec z burzy
21:50 Gala 21. Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej «Dwa Teatry - Zamość 2022» (2)
23:05 Kino mistrzów: Projekt Floryda
01:05 Spirit of Łódź Festiwal - Richard Bona
02:10 Nocny dokument: Śpiewać
03:10 W trzy miesiące dookoła świata: Zimowi bracia
TVP Polonia
2022-06-16
05:00 Lekkie kino letnie: Kapitan Sowa na tropie: Gipsowa figurka (1/8)
05:30 Midnight News
06:00 Polonia 24
06:30 Smak tradycji: Od Zielonych Świątek do Bożego Ciała
07:00 Miłość i miłosierdzie
08:40 Z pamięci: Stefan Wyszyński, część 1
08:50 Sto minut wakacji
10:30 Barwy szczęścia (2568)
10:55 Zoom Polonii (709)
11:00 Transmisja mszy świętej z kościoła pw. św. Jana Chrzciciela i św. Szczepana Męczennika w Choroszczy
13:05 Cud w Sokółce
14:05 Miłość nad rozlewiskiem (6/13)
14:55 Miłość nad rozlewiskiem (7/13)
16:00 Leśniczówka (353)
16:30 Barwy szczęścia (2568)
17:00 Teleexpress
17:20 Lekkie kino letnie: Przygody pana Michała: Azja, syn Tuhaj-beja (8/13)
17:55 Przygody pana Michała: Porwanie (9/13)
18:25 Z pamięci: Stefan Wyszyński, część 2
18:35 Andrzej Korzyński - muzyka filmowa (1)
19:30 Wiadomości
20:05 Sport
20:10 Pogoda
20:20 Potop Redivivus
23:20 Zoom Polonii (710)
23:30 Leśniczówka (353)
23:50 Z pamięci: Kard. Stefan Wyszyński (3)
00:00 Midnight News
00:35 Boży wariat
01:30 Wiadomości
02:00 Sport
02:05 Pogoda
02:10 Ojciec Mateusz 9: Daleki krewny (115)
02:55 Ojciec Mateusz 9: Pluskwa (116)
03:35 Zoom Polonii (710)
03:40 Andrzej Korzyński - muzyka filmowa
04:30 Barwy szczęścia (2568)
04:55 Lekkie kino letnie: Kapitan Sowa na tropie: Uprzejmy morderca (2/8)
TVP Rozrywka
2022-06-16
06:10 Zakochaj się w Polsce: Mazury Garbate (137)
06:40 Okrasa łamie przepisy: Smak czarnego czosnku
07:10 Makłowicz w podróży: Podróż 25. Holandia - Co ma polder do wiatraka?
07:45 Gra słów. Krzyżówka (338)
08:15 Familiada
08:50 Va banque (192)
09:20 Koło fortuny (1063)
10:00 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Ale jazda! Ale Meksyk!
10:35 Postaw na milion
11:35 Gra słów. Krzyżówka (339)
12:05 Familiada
12:35 Va banque (193)
13:10 Daleko od szosy: Ania (3/7)
14:35 Muzeum Polskiej Piosenki: «Pamelo żegnaj» - Tercet Egzotyczny (109)
14:55 Życie to kabaret: The Best of Ani Mru-Mru
16:15 Życie to kabaret: The Best of Kabaret Moralnego Niepokoju
17:30 Życie to kabaret: N jak Neo-Nówka (1)
18:30 Okrasa łamie przepisy: Kiszonki zdrowe i smaczne
19:00 Makłowicz w podróży: Podróż 25. Holandia - Z Zelandii do Bredy
19:40 Postaw na milion
20:40 Postaw na milion
21:40 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Peru. Świnka morska (114)
22:10 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Peru. Ziemniak (115)
22:45 To był rok! (23)
23:50 Dobry wieczór, Opole! Festiwal legenda
01:05 Koło fortuny (1062)
01:40 Koło fortuny (1054)
02:20 Życie to kabaret: 10-lecie kabaretu Paranienormalni (1)
03:25 Życie to kabaret: 10-lecie kabaretu Paranienormalni (2)
04:20 Życie to kabaret: Kabaretomaniacy (41)
TVP Seriale
2022-06-16
05:15 Zakończenie programu
05:35 Rodzinka.pl: Nie chcę być babcią (174)
06:05 Na sygnale: Bezstresowe wychowanie (326)
06:40 Na sygnale: Nie zadzieraj z Britney (327)
07:15 Ojciec Mateusz 15: Pałac (194)
08:15 Komisarz Alex 14: Artyści podrywu (171)
09:10 Ranczo Wilkowyje
11:00 Janosik
13:20 Ojciec Mateusz 9: Z miłości (113)
14:20 Ojciec Mateusz 9: Zbrodnia na pierwszą stronę (114)
15:15 Ojciec Mateusz 9: Ucieczka (109)
16:10 Ranczo 7: Droga na szczyt (86)
17:10 Ranczo 7: Ciężka ręka prawa (87)
18:05 Ranczo 7: Koniec świata w Wilkowyjach (88)
19:05 Ojciec Mateusz 9: Daleki krewny (115)
20:00 Kogel-mogel
21:55 Galimatias, czyli kogel-mogel 2
23:40 Ojciec Mateusz 9: Pluskwa (116)
00:35 Komisarz Alex 14: Śmiertelna układanka (172)
01:30 Ekstradycja 2 (3/9)
02:30 Ekstradycja 2 (4/9)
03:30 Tygrysy Europy: Córka źle strzeżona (7)
04:25 Ja to mam szczęście! (44)
TVP Sport
2022-06-16
07:15 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw świata
09:20 Lekkoatletyka: Mityng EAA Silver - Samorin 2022
11:00 Megafights - walki stulecia: Floyd Mayweather Jr. - Oscar de la Hoya (33)
11:55 Piłka nożna: Liga Narodów
14:05 Piłka nożna: Odliczanie do mundialu
16:05 Siatkówka kobiet: Liga Narodów
18:00 Ring TVP Sport
19:00 live Dart: World Cup of Darts we Frankfurcie nad Menem
23:00 Sportowy wieczór
23:40 Piłka nożna: Liga Narodów
01:45 Boks: Gala PZB Suzuki Boxing Night 15
03:55 Boks: Gala w Las Vegas
04:45 live Siatkówka kobiet: Liga Narodów
04:50 live Siatkówka kobiet: Liga Narodów