[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -1
BelSat
2022-04-02
05:05 Студыя Белсат. Спецыяльны эфір: «Вайна ва Украіне»
06:00 Лукавыя навіны
06:15 Беларус беларусу
06:35 Маю права
07:00 Студыя Белсат. Спецыяльны эфір: «Вайна ва Украіне»
10:00 Студыя Белсат. Спецыяльны эфір: «Вайна ва Украіне»
13:00 LIVE! Украінскі эфір на Белсаце
16:15 Звычайная краіна
17:10 Хай так
17:35 Вечаровы шпіль
18:00 Студыя Белсат. Спецыяльны эфір: «Вайна ва Украіне»
20:00 Аб’ектыў
20:20 Студыя Белсат. Спецыяльны эфір: «Вайна ва Украіне»
21:05 Вечаровы шпіль
21:25 х/ф Факстрот
23:15 Студыя Белсат. Спецыяльны эфір: «Вайна ва Украіне»
01:15 Аб’ектыў
01:35 Студыя Белсат. Спецыяльны эфір: «Вайна ва Украіне»
04:20 Аб’ектыў
04:40 Студыя Белсат. Спецыяльны эфір: «Вайна ва Украіне»
Canal+ Sport 1 PL
2022-04-02
05:30 Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
06:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
08:10 Sędziowie: Kwiatek (2)
09:00 Koszykówka mężczyzn: NBA
11:00 Basket Office
12:15 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:30 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:55 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:00 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:25 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:30 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:55 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:00 live Liga+
23:15 Premiera: Premier League+
00:05 live Koszykówka mężczyzn: NCAA
02:10 News+
02:45 live Koszykówka mężczyzn: NCAA
04:55 Witaj w klubie: Miedź Legnica
Canal+ Sport 2 PL
2022-04-02
06:00 O co biega?
06:30 Twardzielki: Ewa Piątkowska (6)
07:00 Twardzielki: Joanna Jędrzejczyk (7)
07:30 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą: Julen Guerrero
08:00 Ligue1 Preview Show
08:30 LaLiga Show
09:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
11:15 Premier League MatchPack
11:45 Premiera: Premier League Preview
12:15 Jej Wysokość Premier League
13:25 live Piłka nożna: Liga angielska
15:30 Jej Wysokość Premier League: Extra Time
15:55 Piłka nożna: Liga angielska
18:00 Turbokozak: Patryk Sokołowski
18:25 live Piłka nożna: Liga angielska
20:30 Gwiazdy Ligue1: Arkadiusz Milik
20:55 live Piłka nożna: Liga francuska
23:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
01:10 Liga+
02:30 Twardzielki: Sylwia Zaczkiewicz (3)
Canal+ Sport 3 PL
2022-04-02
05:00 Witaj w klubie: Wisła Płock
05:30 Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
06:00 Witaj w klubie: Lech Poznań
06:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:30 Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
09:00 Super Piątek
09:25 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
11:30 Super Piątek
12:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:55 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:25 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:55 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:00 live Liga+
23:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
01:30 Witaj w klubie: Jagiellonia Białystok
02:00 Liga+
03:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
Canal+ Sport 4 PL
2022-04-02
05:30 Witaj w klubie: Lech Poznań
06:30 Wysoki Pressing
07:30 Witaj w klubie: Wisła Płock
08:00 Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
08:30 Witaj w klubie: Lech Poznań
09:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
11:00 Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
11:30 Super Piątek
11:55 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:00 Super Piątek
14:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:25 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:55 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:25 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
00:30 Liga+
02:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
04:00 Witaj w klubie: Jagiellonia Białystok
04:30 Liga+
Eleven Sports 1
2022-04-02
06:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
08:00 Piłka nożna: Liga włoska
10:00 Piłka nożna: Liga francuska
12:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
14:00 LaLiga Show
14:30 Inside Serie A
14:55 Piłka nożna: Liga włoska
17:00 Ligue 1 Show
17:30 Liga Eleven
18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
18:25 live Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:20 Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:55 live Piłka nożna: Liga hiszpańska
22:50 Piłka nożna: Liga hiszpańska
23:15 live Eleven Gol Live
00:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
02:00 Piłka nożna: Liga włoska
04:00 Piłka nożna: Liga francuska
Eleven Sports 2
2022-04-02
06:00 Piłka nożna: Liga włoska
08:00 Piłka nożna: Liga francuska
10:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
12:00 Inside Serie A
12:30 Ligue 1 Show
13:00 The Best of 2021/22
13:25 live Piłka nożna: 2. liga angielska
15:30 Piłka nożna: Liga hiszpańska
17:55 live Piłka nożna: Liga włoska
20:00 Liga Eleven
20:40 live Piłka nożna: Liga włoska
23:00 La Manita: Ramon Caldere
23:30 Liga Eleven
00:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 Piłka nożna: Liga francuska
04:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
Eleven Sports 3
2022-04-02
05:00 Serie A TIM
06:00 Piłka nożna: Liga francuska
08:00 Piłka nożna: 2. liga hiszpańska
10:00 Piłka nożna: Liga włoska
12:00 Liga Eleven
12:30 La Manita: Ramon Caldere
13:00 Piłka nożna: Liga portugalska
15:00 LaLiga The Best Matches of 2021
16:10 live Piłka nożna: Liga hiszpańska
18:00 LaLiga Top Goals 2021
18:55 live Piłka nożna: Liga francuska
20:55 live Piłka nożna: Liga francuska
23:00 LaLiga The Best Matches of 2021
00:00 Piłka nożna: Liga francuska
02:00 Z archiwum LaLiga
03:00 Piłka nożna: Liga portugalska
Eleven Sports 4
2022-04-02
06:00 Piłka nożna: Liga portugalska
08:00 Piłka nożna: Liga włoska
10:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
12:00 LaLiga Top Goals 2021
13:00 La Manita: Ramon Caldere (10)
13:25 live Piłka nożna: 2. liga angielska
15:30 LaLiga Top Saves 2021
16:00 Liga Eleven (7)
16:30 La Manita: Ramon Caldere (10)
16:55 live Piłka nożna: Liga francuska
19:00 Piłka nożna: 2. liga angielska
20:40 live Piłka nożna: Liga włoska
23:00 Liga Eleven (7)
23:30 LaLiga Top Saves 2021
00:00 Piłka nożna: Liga portugalska
02:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
04:00 Piłka nożna: Liga włoska
Polonia 1
2022-04-02
06:00 Czas na film: Small World (1)
06:20 Czas na film: Hiacynt (2)
06:35 Czas na film: Mosquito State (3)
06:55 Namiętności (7)
07:50 Namiętności (8)
08:45 Yattaman: Bajeczni Beatlezi (17)
09:15 Klub Winx: Ukryte tajemnice (17)
09:40 Piętno przeszłości
11:50 Eksterminatorzy
13:35 Profilerka (1)
14:30 Profilerka (2)
15:25 Profilerka (3)
16:25 Profilerka (4)
17:15 Czas na film: Jak pokochałam gangstera (23)
17:35 Klub Winx: Ukryte tajemnice (17)
18:00 Telesprzedaż
21:00 Ekobójstwo: Raj utracony
22:15 Odkrywanie Antarktydy
23:15 Surfing dla środowiska (2)
23:30 Miłe rozmowy (2)
23:45 30 dni mroku
02:00 Pragnienie zemsty
03:55 Dwa stopnie do końca świata
04:55 Corleone (9)
Polsat
2022-04-02
05:25 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
08:10 Daleko jeszcze?
10:10 Ewa gotuje (446)
10:45 Iniemamocni 2
13:10 Bogaty dom - biedny dom (30)
14:10 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (65)
14:40 Rolnicy. Podlasie (41)
15:45 Więzienie (84)
16:15 Więzienie (85)
16:45 Więzienie (86)
17:15 Więzienie (87)
17:45 Chłopaki do wzięcia (219)
18:15 Chłopaki do wzięcia (220)
18:50 Wydarzenia
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:45 Sport
19:55 Pogoda
20:05 Kowalscy kontra Kowalscy (29)
20:35 Kowalscy kontra Kowalscy (30)
21:10 Epoka lodowcowa
23:00 Mroczna Wieża
01:05 Przerwana lekcja muzyki
03:50 Kabaretowa Ekstraklasa (99)
04:40 Disco Gramy
Polsat 2
2022-04-02
05:20 SuperLudzie (34)
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Disco Gramy
07:00 Ewa gotuje (356)
07:30 Ewa gotuje (357)
08:00 Nasz nowy dom (129)
09:00 Dlaczego ja?: Kobieta w średnim wieku pomaga ukochanemu odzyskać prawo do opieki nad córką (1083)
10:00 Dlaczego ja?: Młoda kobieta pada ofiarą swojego chciwego męża (1084)
11:00 Dlaczego ja?: Młoda kobieta odkrywa, że jej ojciec nie popełnił 8 lat temu przestępstwa, za które go znienawidziła (1085)
12:00 Dlaczego ja?: 30-letni mężczyzna za sprawą powrotu swojej siostry odkrywa, że jego żona to oszustka (1086)
13:00 Dlaczego ja?: Zadłużony biznesmen finguje razem z żoną swoje porwanie, a potem ucieka z okupem (1087)
14:00 Dlaczego ja?: Młoda dziewczyna odkrywa prawdę o okolicznościach śmierci ukochanego ojca (1088)
15:00 Nasz nowy dom (254)
16:00 Osaczony (4)
17:00 Mecenas Porada (4)
18:00 Komisarz Mama (21)
19:00 Świat według Kiepskich: Bunt maszyn (572)
19:30 Świat według Kiepskich: Przepisy Halinci (573)
20:05 Wydarzenia
21:00 Zabójczy żywioł
23:05 Ryzykanci
01:00 Kabaretowa Ekstraklasa
01:45 Interwencja
02:00 Wydarzenia
02:45 #Jesteśmy dla dzieci (6)
03:15 Echo lasu
03:45 Echo lasu
04:15 Interwencja
04:35 Interwencja
04:50 Interwencja
Polsat Cafe
2022-04-02
06:00 Czyściciele domów (1/6)
06:30 Czyściciele domów (2/6)
07:00 Panny młode z Atlanty (17)
07:30 Panny młode z Atlanty (18)
08:00 Bliżej gwiazd: Sharon Stone (2)
08:30 Na garnuszku mamusi (1)
10:00 Nasz nowy dom (191)
11:00 Moja dziewczyna wychodzi za mąż
13:00 Śluby gwiazd: Agnieszka Radwańska (1)
13:35 Demakijaż: Maria Sadowska z mężem Adrianem Łabanowskim (130)
14:00 Nasz nowy dom (139)
15:00 Śluby gwiazd: Agata i Piotr Rubikowie (6)
15:30 Suknie marzeń (9)
16:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (28)
17:00 Randka z nieznajomym (28)
18:00 Randka z nieznajomym (32)
19:00 Nasz nowy dom (227)
20:00 Zdrady (132)
21:00 Śluby gwiazd: Zofia Ślotała (8)
21:30 Suknie marzeń (10)
22:00 Gry małżeńskie (97)
23:00 Zdrady: Skandaliczny romans żony sołtysa (148)
00:00 Chłopiec z odpadającą skórą
01:00 Poprawki skalpelem: Niewiarygodne (80)
02:00 Poradnia zdrowego seksu (4)
03:00 Ekstremalna miłość (2)
04:00 Czyściciele domów (2)
04:30 Na garnuszku mamusi (2)
Polsat Doku
2022-04-02
05:00 Syndykat zbrodni (11)
05:30 Syndykat zbrodni (12)
06:00 Emil, pogromca mandatów (30)
06:30 Emil, pogromca mandatów (31)
07:00 Emil, pogromca mandatów (32)
07:30 Emil, pogromca mandatów (33)
07:55 Miłość i seks w Ameryce
09:15 Tajna historia XX wieku: Zamach na Lenina (57)
09:40 Tajna historia XX wieku: Pałac nad jeziorem (58)
10:05 Największe wynalazki starożytności (6)
11:00 Kocie opowieści (1)
12:10 Kocie opowieści (2)
13:20 Kocie opowieści (3)
14:30 David Attenborough i cuda natury 2 (5)
15:00 David Attenborough i cuda natury 2 (6)
15:30 Einsatzgruppen - nazistowskie brygady śmierci (1)
16:35 Einsatzgruppen - nazistowskie brygady śmierci (2)
17:40 Einsatzgruppen - nazistowskie brygady śmierci (3)
18:35 Einsatzgruppen - nazistowskie brygady śmierci (4)
19:35 Miłość i seks w Ameryce
20:50 Miłość i seks w Indiach
22:00 Fast Fashion
23:10 Zamknięty świat sumo
00:25 Poszukiwacze historii: Śladami generała Maczka (99)
00:50 Poszukiwacze historii: Od Bredy do Moerdijk (100)
01:15 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (68)
01:40 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (69)
02:05 Taaaka ryba: Norweska fląderka (114)
02:30 Taaaka ryba: Śląski Sazan (115)
03:00 Tajna historia XX wieku: Droga przez Wisłę (70)
03:30 Tajna historia XX wieku: Tajemnica Dirksena (25)
04:00 Łowca pedofilów (26)
04:30 Łowca pedofilów (27)
Polsat Film
2022-04-02
05:00 Na ratunek 112: Dzielnicowy zostaje ranny podczas rutynowego rozpoznania rejonu / Znienawidzona nauczycielka doznaje udaru mózgu (238)
05:30 Na ratunek 112: Studentka prawa sprzedaje dziewictwo w sieci / 6-latek rani się scyzorykiem, podczas gdy jego brat gra na konsoli (239)
06:00 Górale (12)
06:30 Górale (13)
07:05 Renifer Niko ratuje święta
08:50 Sezon na misia
10:40 Przygody Tintina
12:55 Vice Versa
15:00 Życie Pi
17:40 2012
21:00 Sobotni superhit: Bloodshot
23:20 Kandydat
02:05 Ślad: Jeszcze jedna szansa (6)
03:05 Ślad: Zabójcze cukierki (7)
04:00 Ślad: Bogate wesele, biedny pogrzeb (67)
Polsat News
2022-04-02
06:00 Nowy dzień
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:55 Pogoda
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:55 Pogoda
13:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:55 Pogoda
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:50 Wydarzenia 15:50
16:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
17:00 Interwencja - taka jest Polska
18:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
18:50 Wydarzenia 18:50
19:25 Gość «Wydarzeń»
20:00 Debata tygodnia
21:00 Raport
21:50 Wydarzenia wieczorne
23:00 Dzień na świecie
01:00 Interwencja - taka jest Polska
01:45 Gość «Wydarzeń»
02:25 Wydarzenia wieczorne
03:30 Interwencja
03:45 Debata tygodnia
04:25 Dzień na świecie
Polsat Play
2022-04-02
05:00 Łowca pedofilów (121)
05:30 Łowca pedofilów (122)
06:00 Taaaka ryba: Jeziorowe smakołyki (72)
06:30 Taaaka ryba: Podróż po Laponii (73)
07:00 Kołowrotek (135)
07:30 Kołowrotek (124)
08:00 Najgroźniejsi kierowcy świata (8)
08:30 Najgroźniejsi kierowcy świata (9)
09:00 Handlarze historią (5)
10:00 Najdziwniejsza broń wojen światowych (14)
11:00 Nazistowska świątynia zagłady
12:00 Kto zestrzelił MH-17
13:10 Poszukiwacze historii: Fort 9A (158)
13:40 Bitwa o Normandię. 85 dni piekła
14:50 Kapitulacja. Ostatnie godziny II wojny światowej
16:00 Wojny magazynowe (18)
16:30 Wojny magazynowe (19)
17:00 Gwiazdy lombardu (21)
17:30 Gwiazdy lombardu (22)
18:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (19)
18:30 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (20)
19:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (21)
19:30 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (22)
20:00 Górale (1)
20:30 Górale (2)
21:00 Nie mów do mnie śmieciarzu! (44)
21:30 Budowlańcy (55)
22:00 Polacy za granicą: Haga (55)
23:00 Kloszard story (30)
23:30 Więzienie (62)
00:00 Więzienie (63)
00:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (1)
01:00 997 - Fajbusiewicz na tropie (2)
01:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (3)
02:00 Kama Sutra (43)
03:00 Kama Sutra (44)
04:00 Kama Sutra (45)
Polsat Romans
2022-04-02
05:00 Sekrety rodziny: Braterska miłość (123)
06:00 Gliniarze: Zapłacisz mi za to (620)
07:00 Gliniarze: Mordercza konkurencja (621)
08:00 Gliniarze: Pod wpływem (622)
09:00 Niania: Świadek (111)
09:30 Niania: Ślub, część pierwsza (112)
10:00 Niania: Ślub, część druga (113)
10:30 Niania: Człowiek za burtą (114)
11:00 Niania: Uciszanie Frani (115)
11:30 Niania: Na zawsze niania (116)
12:00 Niania: Rodzice Anny (117)
12:30 Niania: Chłopak Małgosi (118)
13:00 Chirurdzy (139)
14:00 Chirurdzy (140)
15:00 Komisarz Mama (15)
16:00 Komisarz Mama (16)
17:00 Gliniarze: Hipochondryk (45)
18:00 Gliniarze: Fałszywy dług (46)
19:00 Gliniarze: Niewierna (47)
20:00 Gliniarze: Dziewczyna z prowincji (48)
21:00 Gliniarze: Zabita prostytutka (49)
22:00 Gliniarze: Ostatnia krew (50)
23:00 Kac Wawa
01:05 Ślad: Rozbudzona nadzieja (93)
02:05 Ślad: Ognista furia (94)
03:00 Na ratunek 112: Zacięta rywalizacja (404)
03:30 Na ratunek 112: Ospa party (405)
04:00 Na ratunek 112: Zaginiony mąż (406)
04:30 Na ratunek 112: Spotkanie klasowe (407)
Polsat Sport
2022-04-02
06:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
08:30 Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
10:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
12:30 live Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
14:45 live Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:30 live Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:30 live Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
23:00 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw świata
01:00 Sporty walki: FEN 24: All or Nothing
Polsat Sport Extra
2022-04-02
05:00 Strzelnica Navala: Karabiny precyzyjne (7)
06:00 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw świata
08:00 Tenis: Turniej ATP w Miami
10:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
12:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
14:30 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw świata
16:30 ATP World Tour Uncovered
17:20 live Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
20:00 KOTV Weekly
20:55 live Piłka nożna: Liga holenderska
23:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
01:35 live Piłka nożna: MLS
03:30 Boks: Gala Polsat Boxing Promotions 5 we Wrocławiu
Polsat Sport Fight
2022-04-02
07:00 Koloseum
08:25 Sporty walki: Babilon MMA 12
10:40 Boks: Walka o pas WBC World w Atlantic City
13:30 FitBoxing z Pawłem Kołodziejem
13:40 Sporty walki: KSW 48
15:20 Boks: Z archiwum ESPN
16:05 Koloseum
17:30 Boks: Gala Polsat Boxing Promotions w Węgierskiej Górce
19:35 Boks: Z archiwum ESPN
20:00 live Boks: Silesia Boxing Show w Rudzie Śląskiej
00:00 Boks: Rocky Boxing Night w Kościerzynie
01:20 Sporty walki: Gala Armia Fight Night 4 w Siedlcach
04:25 Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBO European w Ostródzie
Polsat Sport News
2022-04-02
06:00 Pro Bull Riding
07:00 Piłka nożna z archiwum
09:00 KOTV Classics
10:30 Piłka nożna z archiwum
13:00 Sporty walki: FEN MMA
16:25 live Piłka nożna: Liga holenderska
18:45 live Piłka nożna: Liga holenderska
21:00 Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
23:00 Piłka nożna: Liga czeska
01:00 Sporty walki: Babilon MMA
Polsat Sport Premium 1
2022-04-02
05:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
06:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: FC Barcelona - Arsenal (2006), Juventus Turyn - Real Madryt CF (13) (13)
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
08:30 Piłka nożna z archiwum: Polacy w finałach Pucharu Europy
09:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
10:30 Piłka nożna z archiwum: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Chelsea FC - Arsenal FC 24.03.2004
11:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
12:30 Piłka nożna z archiwum: Liverpool FC - Chelsea FC 2004/2009
13:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
14:30 Piłka nożna z archiwum: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Arsenal FC - Chelsea FC 06.04.2004
15:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
16:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
18:00 Piłka nożna z archiwum: Polacy w finałach Pucharu Europy
18:30 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 2
18:55 live Piłka nożna: Liga czeska
21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
22:30 Piłka nożna z archiwum: Liverpool FC - Chelsea FC 2004/2009
23:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
00:30 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 2
01:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
02:30 Piłka nożna z archiwum: Ajax Amsterdam - cudowne lata 70
03:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
04:30 Piłka nożna z archiwum: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Chelsea FC - Arsenal FC 24.03.2004
Polsat Sport Premium 2
2022-04-02
05:00 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 2
05:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
08:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: FC Barcelona - Arsenal (2006), Juventus Turyn - Real Madryt CF (13) (13)
09:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
10:30 Piłka nożna z archiwum: Polacy w finałach Pucharu Europy
11:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
12:30 Piłka nożna z archiwum: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Chelsea FC - Arsenal FC 24.03.2004
13:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
14:30 Piłka nożna z archiwum: Liverpool FC - Chelsea FC 2004/2009
15:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
16:30 Piłka nożna z archiwum: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Arsenal FC - Chelsea FC 06.04.2004
17:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
18:30 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 2
19:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:30 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2013 - mecz: Bayern Monachium - Chelsea FC
21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
22:30 Magazyn Ligi Mistrzów
23:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
00:30 Piłka nożna z archiwum: Liverpool FC - Chelsea FC 2004/2009
01:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
02:30 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 2
03:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
04:30 Piłka nożna z archiwum: Ajax Amsterdam - cudowne lata 70
Super Polsat
2022-04-02
05:00 Na ratunek 112: Podczas osiemnastki solenizant wypadł przez okno / Kobieta zazdrosna o narzeczonego przyjaciółki, truje ją lekami wywołującymi (358)
05:30 Świat według Kiepskich: Małpia grypa (474)
06:00 SuperLudzie (14)
06:35 SuperLudzie (15)
07:00 Psi Patrol: Pieski ratują poszukiwania złota/ Pieski ratują patrolowiec (2)
07:35 Psi Patrol: Pieski ratują mecz/ Pieski ratują obrożę (3)
08:00 Psi Patrol: Pieski ratują minipatrol Alexa / Pieski ratują zgubiony ząb (4)
08:35 Psi Patrol: Latające pieski (5)
09:00 Psi Patrol: Pieski ratują Dzień Przyjaźni (6)
09:35 Psi Patrol: Pieski ratują Apollo / Pieski ratują hipopotamy (7)
10:00 Nasz nowy dom (169)
11:00 #Jesteśmy dla dzieci
11:30 Serca dwa (1)
12:00 Kopernik była kobietą: Zakupy (45)
13:00 Świat według Kiepskich: Okruchy pamięci (511)
13:30 Świat według Kiepskich: Recital (512)
14:00 Świat według Kiepskich: Kocidło (513)
14:30 Świat według Kiepskich: Tłusty czwartek (514)
15:00 Kabaretowa Ekstraklasa
15:30 Wpuszczony w kanał
17:05 Ninja Warrior Polska (23)
19:00 Świat według Kiepskich: Heca koło pieca (508)
19:30 Świat według Kiepskich: Lalka (509)
20:00 PolandJa
22:10 Ktoś całkiem obcy
00:30 Polsat SuperHit Festiwal 2019: Radiowy Hit Roku (4)
03:20 Polsat SuperHit Festiwal 2019: Euforia! 10-lecie Kamila Bednarka (3)
04:00 Nasz nowy dom (132)
TVP 1
2022-04-02
05:10 Klan (3969)
05:30 Klan (3970)
06:00 Magazyn Ekspresu Reporterów
07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
07:40 Rok w ogrodzie (919)
08:05 Rok w ogrodzie extra
08:20 wojsko-polskie.pl: 13/2022 (194)
08:45 Pełnosprawni (443)
09:15 Sprawa dla reportera
10:20 Fascynujący świat: Wenecja - technologiczne wyzwanie
11:30 Sekretne życie kotów 2: Rysio, Jogi, Fiona, Rysiek i Bąbel oraz KsyKsy, Fajrant i Amaya (4)
12:30 Fanfan Tulipan
14:10 Z pamięci: Eugeniusz Kwiatkowski, część 2
14:25 Okrasa łamie przepisy: Kiszonki z Beskidu Niskiego
14:55 Jutro należy do nas (4/25)
15:55 Sanatorium miłości 4 (2)
17:00 Teleexpress
17:20 Pogoda
17:30 Jaka to melodia?
18:30 Testimonium Veritatis. 7 cnót według Papieża i Prymasa
19:25 Sport
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 Alarm!
20:35 Komisarz Alex 17: Tatuaż ze skorpionem (207)
21:35 Hit na sobotę: Jan Paweł II
23:50 Pamiętamy, Ojcze Święty - w hołdzie świętemu Janowi Pawłowi II
00:55 Dziewiąty legion
02:50 Klucz Sary
04:30 Z pamięci: Eugeniusz Kwiatkowski, część 2
04:35 Zakończenie programu
TVP 2
2022-04-02
05:10 Zakończenie programu
05:25 Barwy szczęścia (2602)
05:55 Barwy szczęścia (2603)
06:25 Barwy szczęścia (2604)
07:00 M jak miłość (1648)
07:55 Pytanie na śniadanie
12:10 Rodzinny ekspres: Wielkopostne filary: Jałmużna
12:50 To był rok! (25)
14:00 Familiada
14:35 Koło fortuny (1272)
15:15 Szansa na sukces. Opole 2022 2: Piosenki romskie - Don Vasyl (5)
16:20 Na dobre i na złe: Pod znakiem skorpiona (841)
17:15 Smaki świata - po iberyjsku (26)
17:45 Słowo na niedzielę: Sylwester, struś i szakal
18:00 Panorama
18:20 Pogoda
18:30 Postaw na milion
19:25 Lepsza połowa (9)
20:00 The Voice Kids 5. Bitwa (11)
21:35 The Voice Kids 5. Sing Off (11)
22:10 The Voice Kids 5. Bitwa (11)
23:45 Hity wszech czasów (34)
00:50 21 Jump Street
02:40 Mamuśki mają wychodne
04:05 Droga na Kilimandżaro
TVP ABC
2022-04-02
05:20 Domisie: Sójka kłamczucha
05:45 Domisie: Sójka podróżniczka
06:15 Kulfon, co z ciebie wyrośnie?!: Kulfoniasty porządeczek (24)
06:20 Mami Fatale: Kaprawy gulasz (16)
06:30 Agatka: Agatka i Liście (14)
06:45 Fortele Jonatana Koota: Duchy puszczy (10)
06:55 Miś Uszatek: Skrót
07:10 My Little Pony: Sekrety i ciasta (23)
07:35 Przyjaciele Misia i Margolci: Zdjęcia próbne (40)
08:05 Mega Ekspres: Bycza jazda (30)
08:15 Gigantozaur: Cefek wszystko widzi (30)
08:30 Lisek i Trusia: Nocna warta (7)
08:40 Strażak Sam 8: Mandy na morzu (6)
09:00 Maks i Ruby: Ruby sprzedaje lemoniadę/Wyprzedaż/Magiczne sztuczki (12)
09:30 Cześć, czy mogę Cię zjeść?: Sport na zdrowie (16)
09:40 Sąsiedzi: Basen (62)
10:00 Studio ABC (136)
10:20 Przygody Bolka i Lolka: Pali się (18)
10:25 Wielka podróż Bolka i Lolka: Podróż na słoniu (7)
10:45 Świnka Peppa 8: Jaskry, stokrotki i mlecze (10)
10:50 Świnka Peppa 8: Tor dla kulek (11)
10:55 Agi Bagi: Wesołe miasteczko Bagingów (37)
11:10 Reksio: Reksio sadownik (33)
11:20 Reksio: Reksio i pelikan (64)
11:35 Rev i Roll: Zabawa w chowanego (25)
11:45 Rev i Roll: Gwiazdka w Fender Bend (26)
11:55 Mini ninjas: Igranie z ogniem (101)
12:15 Ugotuj nam bajkę: Złotowłosa i trzy misie
12:30 Laboratorium alchemika: Spalanie. Wielki zapał do nauki! (1)
12:45 Al-chemik: Moc (89)
13:05 Robot Trains: Oto Jose! Nowy w Stalowym Patrolu! (48)
13:25 Tru i Tęczowe Królestwo: Mali pomocnicy (9)
13:45 Tru i Tęczowe Królestwo: Wielka jagodowa zagadka (10)
14:15 Super Wings: Kolorowe Alpaki (145)
14:25 Super Wings: Festiwal świateł (146)
14:45 Pszczółka Maja: Ogród Mai (30)
14:55 Pszczółka Maja: Zadurzony Maks (31)
15:10 Jak borsuk z lisem: Dorosłe życie (34)
15:25 Ale talent: Gra w piłkarzyki (23)
15:35 Zwierzaki Czytaki: Nowi sąsiedzi (135)
15:55 Pamiętnik Florki: Balet (8)
16:05 O rety! Psoty Dudusia Wesołka: Pożegnanie z rybką (33)
16:35 Andy i dinozaury: Triceratops i róg (6)
16:55 Inui: Poszukiwanie skarbu (31)
17:00 Niespodzianka Poranka: Martinelli (31)
17:20 Rodzina Treflików: Urodziny Treflika (5)
17:35 Artur i Dzieci Okrągłego Stołu: Kocioł obfitości (15)
17:45 Artur i Dzieci Okrągłego Stołu: Myślisz jedno, mówisz drugie (16)
18:05 Nowe przygody Piotrusia Pana: Wielka Księga (8)
18:35 Mia i ja: Pod wiatr (21)
19:00 Wieczorynka: Przyjaciele Misia i Margolci: Zły dzień (59)
19:20 Wieczorynka: Lisek i Trusia: Zasady (8)
19:30 Wieczorynka: Stacyjkowo: Zosia i małpy (33)
19:40 Wieczorynka: Strażak Sam 7: Sam po służbie (10)
19:50 Wieczorynka: Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom: Jeż Nikoś. Początek
20:05 Sąsiedzi: Cień słońca (74)
20:15 Sąsiedzi: Podłoga (64)
20:25 Luke, podróżnik w czasie: Złota zasada podróżnika w czasie (9)
20:35 Luke, podróżnik w czasie: Żegnaj, Mio (10)
20:55 Galactik Football: Mecz Gwiazd (35)
21:25 The Garfield Show: Agent X (10)
21:45 Anna i androidy: Anna i roboty (25)
22:10 Okrasa łamie przepisy: Kuchnia nad Drwęcą
22:45 Jak to działa?: Inżynieria genetyczna (43)
23:15 Gwiezdny Pirat: Pościg (5/7)
23:45 Gwiezdny Pirat: Na ratunek (6/7)
00:15 Zakończenie programu
TVP HD
2022-04-02
05:15 Zakończenie programu
05:20 Zakochaj się w Polsce: Niepołomice (145)
05:50 Orły sportu (5)
06:20 Makłowicz w podróży: Podróż 48. Hiszpania - Prowincja Sewilla
06:55 Makłowicz w podróży: Podróż 48. Hiszpania - Prowincja Kordoba
07:30 Okrasa łamie przepisy: Kuchnia zachodnich Mazur
08:05 Jak smakuje Polska?: Podlasie (2)
08:40 Tamte lata, tamte dni: Adam Woronowicz
09:10 Rodzinka.pl: Razem i osobno (100)
09:40 Rodzinka.pl: Bez mieszkania (101)
10:15 Rodzinka.pl: Nawarzyłeś piwa, to teraz je pij (102)
10:45 Oceany - nowe Eldorado
11:50 Najlepsze pod słońcem 11 (13)
12:45 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Peru. Ziemniak (115)
13:15 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Peru. Lama (116)
13:50 Alternatywy 4: Wesele (8/9)
14:50 Alternatywy 4: Upadek (9-ost.)
16:15 To był rok! (24)
17:15 Okrasa łamie przepisy: Dorsz w górach
17:45 Jak smakuje Polska?: Mazury (3)
18:20 Tamte lata, tamte dni: Kazimierz Kaczor
18:55 Sanatorium miłości 4
19:55 Ranczo 10: Ochotnicza straż kobiet (129)
20:50 Ranczo 10: Cuda, cuda ogłaszają (130)
21:55 Panna Marple: Uśpione morderstwo
23:40 Ekstradycja (4/6)
00:45 Ekstradycja (5/6)
01:55 Ekstradycja (6-ost.)
02:55 Miesiąc miodowy z teściami
04:25 Zakochaj się w Polsce: Dęblin (38)
TVP Historia
2022-04-02
06:25 Był taki dzień: 2 kwietnia
06:35 Jan Paweł II i prymas Stefan kardynał Wyszyński
07:35 Przyrodnik na tropie: Bóbr (2)
08:05 World News Flash
08:20 Wojownicy czasu: Żołnierskie szczęście, czyli 20 Pułk Ułanów
08:55 Info Wilno
09:20 Rycerze i rabusie: Miłość do Heleny (3/7)
10:10 Okrasa łamie przepisy: Zapomniana brukiew
10:40 Epitafia katyńskie: Mieczysław Smorawiński
10:45 Największe mity w historii Ameryki: Rewolucja amerykańska (1/3)
11:50 Wszystkie kolory świata: Skarby Sri Lanki
12:55 Król lasu
13:50 Kuchnia dwudziestolecia: Kawiarnia literacka. Fenomen nieistniejący (19)
14:25 Jan Paweł II
16:35 Marzyciele: Józef Mackiewicz
17:00 Epitafia katyńskie: Ks. Jan Leon Ziółkowski
17:05 Przestrzeń pamięci: Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego (2)
17:40 Spór o historię: Biskupi wobec rozbiorów Polski
18:25 Święty Augustyn: Khalida (2/5)
19:05 Giganci historii: Powstanie styczniowe (58)
20:00 Rok 1982. Kalendarium (13)
20:10 Medyceusze Wspaniali: Wieczne związki (5)
21:20 Historia w postaciach zapisana: Beethoven. Wszystko dla muzyki
23:25 Wichry Kołymy
01:25 Polski El Greco
02:25 Zakończenie programu
TVP Info
2022-04-02
05:00 Serwis Info
06:00 Serwis Info
06:26 Pogoda Info
06:29 Serwis Info
06:53 Pogoda Info
06:59 Serwis Info
07:23 Pogoda Info
07:29 Serwis Info
07:53 Pogoda Info
07:59 Serwis Info
08:22 Pogoda Info
08:30 W kontrze
09:15 Salon dziennikarski
09:59 Serwis info weekend
10:23 Pogoda Info
10:29 Serwis info weekend
10:55 Pogoda Info
10:59 Serwis info weekend
11:29 Serwis info weekend
11:52 Pogoda Info
11:59 Serwis info weekend
12:29 Serwis info weekend
12:51 Pogoda Info
12:59 Serwis info weekend
13:29 Serwis info weekend
13:52 Pogoda Info
13:59 Serwis info weekend
14:29 Serwis info weekend
14:53 Pogoda Info
15:00 Debata TVP Info
15:29 Info dzień
15:54 Pogoda Info
15:59 Info dzień
17:00 Teleexpress
17:15 Teleexpress Extra
17:30 Studio Wschód
18:00 Panorama
18:18 Serwis info weekend
18:30 Kobiecym okiem
18:52 Serwis info weekend
19:00 Między słowami
19:20 Serwis info weekend
19:30 Wiadomości
19:58 Gość «Wiadomości»
20:13 Minęła dwudziesta
21:00 Nie da się ukryć
21:25 Serwis info weekend
21:41 Pogoda Info
21:50 W tyle wizji
22:25 Serwis info weekend
22:30 W tyle wizji extra
23:00 INFO wieczór
00:00 Serwis Info
00:01 Wiadomości
00:29 Gość «Wiadomości»
01:06 Salon dziennikarski
01:51 Minęła dwudziesta
01:52 Pogoda Info
02:39 Pogoda Info
02:43 Świat według Jana Pawła II
03:37 Podróże z historią: Legenda czarnej wołgi (11)
04:26 Pogoda Info
04:31 Podróże z historią: Prezydenckie siedziby (11)
04:59 Zakończenie programu
TVP Kultura
2022-04-02
05:05 Podróże z historią: Historia wśród fal (22)
05:30 Afisz kulturalny ekstra
05:45 Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2 na stream.tvp.pl
05:50 Zakończenie programu
07:00 ’Mandarynki i pomarańcze’, czyli wiersze i piosenki Juliana Tuwima
07:55 Informacje kulturalne
08:25 Tamte lata, tamte dni: Jan Jakub Kolski
08:55 Wydarzenia aktualne
09:30 Cunningham. Choreograf współczesności
11:10 Serialowa nostalgia: Barbara i Jan: Zakochane duchy (5/7)
11:40 Serialowa nostalgia: Barbara i Jan: Kłopotliwa nagroda (6/7)
12:20 Do dzieła
12:50 Franciszek, kuglarz boży
14:25 Owszem, Mazowsze (21)
15:00 Kultura na żywo: Kwadrofonik i Adam Strug - Requiem ludowe
16:15 Kino retro: Winnetou i Old Shatterhand
18:25 Co dalej?: Kościół wobec wojny na Ukrainie (285)
18:50 Berlin Live - The Living End
20:00 Bilet do kina: Thelma i Louise
22:15 RAD. Trio feat. Candy Dulfer in concert. Baloise Session 2018
23:35 Seans kultowy: Fargo
01:20 Co dalej?: Kościół wobec wojny na Ukrainie (285)
01:55 Wieczór kinomana: Kacza zupa
03:05 Bunuel w labiryncie żółwi
04:20 Dziadek
TVP Polonia
2022-04-02
05:30 World News
06:00 Polonia 24
06:30 Australia Express (20)
06:50 Giganci historii: Jan III Sobieski. Panowanie w cieniu ekspansji tureckiej (44)
07:40 World News Flash
07:55 Pytanie na śniadanie
12:05 Księga Ksiąg: Na początku (1)
12:30 Karino: Zwycięstwo (11/13)
13:00 Na dobre i na złe: Ten drugi kawałek tortu (834)
13:55 The Voice of Poland 12. Bitwa: Część 1 (12)
14:55 The Voice of Poland 12. Bitwa: Część 2 (12)
16:00 Kulturalni PL
17:00 Teleexpress
17:20 M jak miłość (1640)
18:10 Szansa na sukces. Opole 2022 2: Piosenki romskie - Don Vasyl (5)
19:10 Kabaretowe Naj: Porządki, sprzątanie
19:30 Wiadomości
20:05 Sport
20:10 Pogoda
20:20 Drogi wolności: Nieśmiertelnik (2)
21:20 07 zgłoś się: Przerwany urlop (21-ost.)
23:05 Kabaret. Super Show Dwójki 2 (24)
00:35 M jak miłość (1640)
01:30 Wiadomości
02:00 Sport
02:05 Pogoda
02:10 Sanatorium miłości 4 (2)
03:05 Ranczo 10: Dominator (127)
03:55 Ranczo 10: Klauzula sumienia (128)
04:45 Niezapomniane koncerty. Przeżyjmy to jeszcze raz - Opole: Gala jubileuszowa (1)
TVP Rozrywka
2022-04-02
06:05 Zakochaj się w Polsce: Bydgoszcz (62)
06:40 Okrasa łamie przepisy: Kaczka
07:10 To je Borowicz. Podróże ze smakiem (24)
07:40 Smaki świata po polsku (9)
08:20 Giganci historii: Władysław Łokietek (6)
09:15 Koło fortuny (1244)
09:50 Postaw na milion
10:50 Szansa na sukces. Opole 2022 2: Irena Santor (1)
11:55 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka: Polskie festiwale muzyczne
12:40 Sekretne życie kotów: Adrian, Józefina, Koka (4)
13:40 Prywatne życie zwierząt 7: Mózgi (4)
14:10 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Ekwador znaczy równik
14:45 Postaw na milion
15:45 Jeden z dziesięciu (17)
16:20 Jeden z dziesięciu (18)
16:55 Gala wręczenia nagród Wiktory 2021
18:45 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Peru. Chicha i miód (113)
19:15 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Peru. Świnka morska (114)
19:55 Życie to kabaret: Kabaret Hrabi - «Terapia»
20:55 Kabaretomaniacy (34)
22:00 Giganci historii: Wawel królów polskich - od Bolesława Szczodrego do Zygmunta III (19)
23:00 Postaw na milion
00:00 Janosik: Tańcowali zbójnicy (5/13)
01:05 Janosik: Worek talarów (6/13)
02:05 Koło fortuny (1243)
02:50 Koło fortuny (1146)
03:35 Kabaretowa mapa Polski: 7. Festiwal Kabaretu Koszalin. Teraz kabaret! (1)
04:40 Kabaretowa mapa Polski: 7. Festiwal Kabaretu Koszalin. Teraz kabaret! (3)
TVP Seriale
2022-04-02
06:05 Na sygnale: Długodystansowiec (270)
06:45 U Pana Boga w ogródku (2/12)
07:30 Na sygnale: Zostań ze mną (271)
08:05 Na sygnale: Nie wyjdę za ciebie (272)
08:35 Na sygnale: Do końca życia (273)
09:05 Na sygnale: Nigdy więcej (274)
09:35 Na sygnale: Powiedz Arturowi: Przepraszam (275)
10:05 Bulionerzy: Romans (71)
10:45 Ranczo 3: Powrót demona (28)
11:45 Rodzinka.pl: Ping-pong (250)
12:15 Rodzinka.pl: Estetycznie i higienicznie (251)
12:50 Rodzinka.pl: Kalejdoskop (252)
13:30 Ojciec Mateusz 4: Helena (56)
14:25 Ranczo 3: W kleszczach terroryzmu (29)
15:25 Ranczo 3: Fakt prasowy (30)
16:25 Ranczo 3: Radio interaktywne (31)
17:30 U Pana Boga w ogródku (3/12)
18:25 Komisarz Alex 17: Niewygodny świadek (206)
19:20 Ojciec Mateusz 27: Zmiana (346)
20:15 Ojciec Mateusz 5: Gwiazdeczka (57)
21:15 Ojciec Mateusz 5: Powódź (58)
22:10 Ranczo 3: Wielkie odkrycie (32)
23:10 Ranczo 3: Sprawca (33)
00:10 Ojciec Mateusz 27: Pudło (347)
01:10 Prokurator (8/10)
02:05 Prokurator (9/10)
03:05 Miasto skarbów: Planty o świcie (11)
04:15 Rodzinka.pl: Boscy u doktora (50)
04:45 Zakończenie programu
TVP Sport
2022-04-02
06:00 Sportowy wieczór
06:35 Megafights - walki stulecia: Khan - McCloskey (3)
08:50 live Stan futbolu (10)
09:55 live Biegi narciarskie: Ski Classics
13:00 Piłka nożna: Mistrzostwa świata - Katar 2022
14:55 live Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet
17:00 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:20 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:10 Rozmowy przy stole: Marcin Żewłakow
20:30 live Snooker: Tour Championship w Llandudno
22:05 Sportowy wieczór
22:20 live Snooker: Tour Championship w Llandudno
00:10 Boks: Gala w Las Vegas
00:40 Sporty walki: ONE Championship - ONE X - Singapur
02:30 Boks: Gala w Newark
04:05 Boks: Gala w Montrealu