[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -1
BelSat
2022-03-31
05:05 Студыя Белсат. Спецыяльны эфір: «Вайна ва Украіне»
06:00 Шчыра кажучы
06:20 Над Неманом
06:35 Беларускі свет
07:00 Студыя Белсат. Спецыяльны эфір: «Вайна ва Украіне»
10:00 Студыя Белсат. Спецыяльны эфір: «Вайна ва Украіне»
13:00 LIVE! Украінскі эфір на Белсаце
16:30 Вечаровы шпіль
16:45 Мне засталася спадчына. Рэпартаж
17:00 Эканоміка з Чалым
17:20 ПроСвет
18:00 Студыя Белсат. Спецыяльны эфір: «Вайна ва Украіне»
20:00 Аб’ектыў
20:20 Студыя Белсат. Спецыяльны эфір: «Вайна ва Украіне»
21:05 ПроСвет
21:45 Эканоміка з Чалым
22:05 На ростані вайны
22:20 Студыя Белсат. Спецыяльны эфір: «Вайна ва Украіне»
00:20 Аб’ектыў
00:35 Студыя Белсат. Спецыяльны эфір: «Вайна ва Украіне»
03:30 Аб’ектыў
03:50 Студыя Белсат. Спецыяльны эфір: «Вайна ва Украіне»
Canal+ Sport 1 PL
2022-03-31
09:00 Tenis: Turniej WTA w Miami
11:00 Tenis: Turniej WTA w Miami
13:00 LaLiga World
13:30 Tenis: Turniej WTA w Miami
15:30 Tenis: Turniej WTA w Miami
17:45 Premiera: Basket+
18:00 Premiera: Premier League World
18:30 Trzeci wiraż: Dominik Kubera
19:00 Boks: Gala w Londynie
20:00 Premiera: Liga gra
20:30 Premiera: Foot truck: Kamil Grabara
21:00 Tenis: Turniej WTA w Miami
23:00 NBA Action
23:30 Basket Office
00:30 Liga gra
01:00 Tenis: Turniej WTA w Miami
03:00 Tenis: Turniej WTA w Miami
Canal+ Sport 2 PL
2022-03-31
09:00 Debata+
11:00 LaLiga World
11:35 Rosyjska piątka
13:30 Piłka nożna: Liga angielska
15:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:55 Wysoki Pressing
19:00 Juventus: czarno-biała historia
21:00 Premier League World
21:30 Premiera: NBA Action
22:00 live Basket Office
23:00 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą: Ailton
23:35 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą: Tony Adams
00:10 Twardzielki: Joanna Jędrzejczyk (7)
00:45 News+
01:15 Basket+
01:30 live Koszykówka mężczyzn: NBA
Canal+ Sport 3 PL
2022-03-31
10:00 Ekstrapaka: 26. kolejka
11:00 Witaj w klubie: Wisła Płock
11:30 Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
12:00 Liga+ Extra
13:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
15:30 Witaj w klubie: Miedź Legnica
16:30 Liga+
18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:00 Premiera: Liga gra
20:30 Witaj w klubie: KGHM Zagłębie Lubin
21:00 Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
21:30 Ekstrapaka: 26. kolejka
22:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
00:30 Liga gra
01:00 Liga+ Extra
02:30 Witaj w klubie: Lech Poznań
03:00 Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
04:00 Ekstraklasa po godzinach
Canal+ Sport 4 PL
2022-03-31
09:30 Wysoki Pressing
10:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:30 Ekstrapaka: 26. kolejka
13:30 Witaj w klubie: Wisła Płock
14:00 Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
14:30 Liga+ Extra
16:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:00 Witaj w klubie: Miedź Legnica
19:00 Liga+
20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:30 Liga gra
23:00 Witaj w klubie: KGHM Zagłębie Lubin
23:30 Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
00:00 Ekstrapaka: 26. kolejka
01:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
03:00 Liga gra
03:30 Liga+ Extra
Eleven Sports 1
2022-03-31
10:00 Piłka nożna: Liga francuska
12:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
14:00 Piłka nożna: Liga włoska
16:00 Piłka nożna: Puchar Anglii
18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:00 Liga Eleven
20:30 LaLiga Show
21:00 Ligue 1 Show
21:30 La Manita: Ramon Caldere
22:00 Piłka nożna: Liga francuska
00:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
02:00 Piłka nożna: Liga włoska
04:00 Piłka nożna: Liga francuska
Eleven Sports 2
2022-03-31
10:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
12:00 Piłka nożna: Liga włoska
14:00 Piłka nożna: Liga francuska
16:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
18:00 Piłka nożna: Liga włoska
20:00 Piłka nożna: Liga francuska
22:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
00:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 Piłka nożna: Liga francuska
04:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
Eleven Sports 3
2022-03-31
10:00 Piłka nożna: Liga włoska
12:00 Liga Eleven
12:30 La Manita: Ramon Caldere
13:00 Piłka nożna: Liga portugalska
15:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
17:00 Ligue1
18:00 Piłka nożna: Liga francuska
20:00 Piłka nożna: Liga portugalska
22:00 Piłka nożna: Liga włoska
00:00 Piłka nożna: Liga francuska
02:00 Eleven Gol
03:00 Piłka nożna: Liga portugalska
Eleven Sports 4
2022-03-31
10:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
12:00 Piłka nożna: Puchar Anglii
14:00 Piłka nożna: Liga włoska
16:00 Piłka nożna: Liga portugalska
18:00 Piłka nożna: Liga włoska
20:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
22:00 Piłka nożna: Puchar Anglii
00:00 Piłka nożna: Liga portugalska
02:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
04:00 Piłka nożna: Liga włoska
Polonia 1
2022-03-31
10:00 Celeste (99)
11:00 Celeste (100)
12:00 Celeste (101)
13:00 Namiętności (65)
14:00 Autostrada do nieba: Wally (64)
15:05 Autostrada do nieba: Pieśń nad pieśniami (65)
16:05 Autostrada do nieba: Pamiętny wieczór (66)
17:05 Czas na film: Kraj (19)
17:25 Czas na film: Biały potok (20)
17:40 Uśmiechnij się (10)
17:45 Asam Beauty (2)
18:00 Telesprzedaż
21:00 Wojna z mafią 4 (9)
22:05 Niesamowite tajemnice: Czarne miejsce (22)
23:05 Świat zwariował 2 (8)
23:30 Miłe rozmowy (2)
23:45 Księga Diny
02:20 Piekielna jazda
04:00 Apokaliptyczne proroctwa Majów
04:50 Corleone (7)
Polsat
2022-03-31
10:10 Malanowski i partnerzy: Podejrzany deweloper (695)
10:40 Dlaczego ja?: Sąsiedzka przysługa (980)
11:40 Gliniarze: Ostatni taniec (202)
12:50 Wydarzenia
13:25 Interwencja
13:40 Trudne sprawy: Zmanipulowane (1095)
14:40 Dlaczego ja? (1141)
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:30 Na ratunek 112: Zła opiekunka (657)
17:00 Gliniarze (666)
18:00 Pierwsza miłość (3398)
18:50 Wydarzenia
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:45 Sport
19:55 Pogoda
20:05 Nasz nowy dom (257)
21:05 Przyjaciółki (223)
22:10 Love Island. Wyspa miłości (171)
23:10 Mój chłopak się żeni
01:25 Moja macocha jest kosmitką
03:45 Świat według Kiepskich: Łzy Wasyla (215)
04:40 Disco Gramy
Polsat 2
2022-03-31
10:00 Na ratunek 112: Transeksualista słabnie na randce (508)
10:30 Sekrety rodziny: Szaleństwa Ojca (67)
11:30 Dlaczego ja?: Czaszka (940)
12:30 Nasz nowy dom (165)
13:30 Świat według Kiepskich: Ten teges (403)
14:00 Świat według Kiepskich: I’m łoczing you (404)
14:30 Świat według Kiepskich: Zemsta społeczna (405)
15:00 Trudne sprawy: Fortuna kołem się toczy (915)
16:00 Nasz nowy dom (166)
17:00 Sekrety rodziny: Jaka Babcia taka Wnuczka (68)
18:00 48h. Zaginieni: Problemy nastolatki (45)
19:00 Gliniarze: Rodzinne więzi (448)
20:05 Wydarzenia
21:00 Gliniarze: Tragedia ojca (449)
22:00 Dlaczego ja?: Zbuntowana nastolatka zadaje się z dilerem (998)
23:00 Świat według Kiepskich: Kasa chorych (28)
23:30 Świat według Kiepskich: Kiepscy dają czadu (29)
00:00 Malanowski i partnerzy: Przez żołądek do serca (558)
00:30 Malanowski i partnerzy: Kochanka (559)
01:00 Zdrady: Studentka (149)
02:00 Wydarzenia
02:45 #Jesteśmy dla dzieci (4)
03:15 Echo lasu
03:45 SuperLudzie (30)
04:20 SuperLudzie (31)
04:50 SuperLudzie (32)
Polsat Cafe
2022-03-31
10:00 Nasz nowy dom (187)
11:00 Chirurdzy (182)
12:00 Śluby gwiazd: Joanna i Marcin Ambroziakowie (9)
12:30 Suknie marzeń (9)
13:00 Demakijaż: Zygmunt Chajzer z synem Filipem Chajzerem (122)
13:30 Top Chef (57)
15:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (10)
16:00 Randki bez cenzury (16)
17:00 Bogaty dom - biedny dom (12)
18:00 Nasz nowy dom (158)
19:00 Chirurdzy (183)
20:00 Zdrady: Teraz my cię ugotujemy (168)
21:00 Hardcorowa miłość (25)
21:30 Hardcorowa miłość (2)
22:00 Gry małżeńskie (84)
23:00 Zdrady: Listonoszka miłości (146)
00:00 Oszukane: Taksówka do piekła / Zemsta bez granic (12)
01:00 Nieudane operacje plastyczne (6)
02:00 Błędy natury (8-ost.)
03:00 Cena sławy: Eddie Murphy (2)
04:00 Szpital dziecięcy (39)
Polsat Doku
2022-03-31
10:00 Gliniarze: Pod ścianą (308)
11:00 Polacy w świecie: Lizbona (15)
12:00 Polacy w świecie: Kopenhaga (16)
12:30 Polacy w świecie: Sydney (19)
13:00 Poszukiwacze historii: Połów na rzece Drawa (60)
13:30 Poszukiwacze historii: Kierat pana Juliana (61)
14:00 Miłość i seks w Ameryce
15:20 Najdziwniejsze restauracje świata 2 (7/15)
15:45 Najdziwniejsze restauracje świata 2 (8)
16:10 Niezwykłe pociągi (5)
17:10 Niezwykłe pociągi (6)
18:10 Największe wynalazki starożytności (5)
19:00 Największe wynalazki starożytności (6)
19:55 Einsatzgruppen - nazistowskie brygady śmierci (1)
20:55 Einsatzgruppen - nazistowskie brygady śmierci (2)
22:00 Einsatzgruppen - nazistowskie brygady śmierci (3)
23:00 Einsatzgruppen - nazistowskie brygady śmierci (4-ost.)
00:00 Poszukiwacze historii: Mniszek (95)
00:30 Poszukiwacze historii: Fosa Twierdzy Kostrzyn (96)
01:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (64)
01:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (65)
02:00 Taaaka ryba: Salto Angel - Wenezuela (110)
02:30 Taaaka ryba: Bałtyckie przedwiośnie (111)
03:00 Tajna historia XX wieku: Legenda (66)
03:30 Tajna historia XX wieku: Poczdam - narodziny Europy cz. 1 (67)
04:00 Łowca pedofilów (22)
04:30 Łowca pedofilów (23)
Polsat Film
2022-03-31
09:30 Przyjaciółki (68)
10:30 Świat według Kiepskich: Cegła Gutenberga (195)
11:10 Świat według Kiepskich: Dejwid Koperfilc (196)
11:45 Świat według Kiepskich: Zaskórniak (178)
12:15 Świat według Kiepskich: Smak życia (179)
12:45 Świat według Kiepskich: Druga młodość (15)
13:15 Świat według Kiepskich: Expo (225)
14:00 Gdzie jest Nemo?
16:10 X-Men: Przeszłość, która nadejdzie
18:55 Dziś 13, jutro 30
21:00 Romantyczny czwartek: (Nie)znajomi
23:10 Transporter 2
01:00 Ślad: Bezmyślna zemsta (66)
02:00 Ślad: Bogate wesele, biedny pogrzeb (67)
03:00 Ślad: Ukąszenie kufii 2 (2)
04:00 Ślad: Ukąszenie kufii 3 (3)
Polsat News
2022-03-31
10:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:55 Pogoda
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:55 Pogoda
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:45 Pogoda
12:50 Wydarzenia 12:50
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:55 Pogoda
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:30 Sport
15:35 Pogoda
15:50 Wydarzenia 15:50
16:10 Więcej «Wydarzeń»
16:30 Godziny szczytu - magazyn informacyjny
18:00 Punkt widzenia
18:50 Wydarzenia 18:50
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:50 Debata dnia
21:00 Raport
21:50 Wydarzenia wieczorne
22:30 Dzień na świecie
22:55 Pogoda
23:00 Obraz dnia - serwis informacyjny
23:15 Biznesowy obraz dnia
23:25 Pogoda
23:35 Punkt widzenia
00:20 Debata dnia
01:20 Raport
02:00 Wydarzenia wieczorne
02:30 Gość «Wydarzeń»
02:50 Interwencja
03:05 Z klimatem i z pasją
Polsat Play
2022-03-31
10:00 Gwiazdy lombardu (7)
10:30 Gwiazdy lombardu (8)
11:00 Handlarze historią (5)
12:00 Więzienny świat (4)
13:00 Wojny magazynowe (2)
13:30 Wojny magazynowe (3)
14:00 Hardkorowy lombard 3 (18)
14:30 Hardkorowy lombard 3 (19)
15:00 Gwiazdy lombardu (9)
15:30 Gwiazdy lombardu (10)
16:00 Polacy za granicą: San Francisco (9)
17:00 Więzienie (15)
17:30 Więzienie (16)
18:00 Poszukiwacze historii: Tajemnica opuszczonej wioski (105)
18:30 Poszukiwacze historii: Bitwa pod Uzdowem (106)
19:00 Poszukiwacze historii: Tajemnice Kamiennej Góry (107)
19:30 Poszukiwacze historii: Bitwa wyrska (108)
20:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (100)
20:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (101)
21:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (102)
21:30 Górale (110)
22:00 Górale (111)
22:30 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (55)
23:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (56)
23:30 Więzienie (34)
00:00 Więzienie (35)
00:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (67)
01:00 997 - Fajbusiewicz na tropie (68)
01:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (69)
02:00 Kama Sutra (37)
03:00 Kama Sutra (38)
04:00 Kama Sutra (39)
Polsat Romans
2022-03-31
10:00 Tatuśkowie (26)
11:00 Tatuśkowie (27)
12:00 Tatuśkowie (28)
13:00 Niania: Przy nadziei (119)
13:30 Niania: Mama, jak to łatwo powiedzieć (120)
14:00 Niania: Teges-śmeges (121)
14:30 Niania: Białe szaleństwo (122)
15:00 Świat według Kiepskich: Piętnaście minut (426)
15:30 Świat według Kiepskich: Sekrety i kłamstwa (427)
16:00 Świat według Kiepskich: Dzień Szakala (428)
16:30 Świat według Kiepskich: Bomboni (429)
17:00 Świat według Kiepskich: Con amore (430)
17:30 Świat według Kiepskich: Królowa balu (431)
18:00 Piksele
00:45 Ślad: Zaczarowany las (89)
01:45 Ślad: Rusałka (90)
02:45 Ślad: Cyborg na żądanie (91)
03:45 Na ratunek 112: Nieudany kinderbal (402)
04:15 Na ratunek 112: Rodzinne wakacje (403)
04:45 Sekrety rodziny: Tajemnice rękopisu (122)
Polsat Sport
2022-03-31
08:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
11:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
13:00 Piłka nożna
15:00 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw świata
17:20 live Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
20:15 live Koloseum
22:00 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw świata
00:30 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw świata
01:00 live Tenis: Turniej ATP w Miami
03:00 Sporty walki: FEN 37: ENERGA Fight Night Wrocław
Polsat Sport Extra
2022-03-31
09:00 Boks: Summer Boxing Night II w Kałuszynie
11:00 Strzelnica Navala: Pistolety (2)
12:00 Strzelnica Navala: Pistolety maszynowe (3)
13:00 Piłka nożna
15:30 Strzelnica Navala: Karabinki AR (4)
16:30 KOTV Weekly
17:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
19:00 live Tenis: Turniej ATP w Miami
22:00 KOTV Weekly
22:30 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
01:00 Boks: Gala w Legionowie
Polsat Sport Fight
2022-03-31
09:50 Boks: Gala Rocky Boxing Night
12:10 Sporty walki: UFC Fight Night 200 w Las Vegas
12:55 Atleci
13:20 Boks: Gala w Rudzie Śląskiej
15:15 Sporty walki: FEN 30
17:30 Boks: Gala Babilon Boxing Show w Jaworznie
19:35 Boks: Gala we Fresno
20:25 Sporty walki: Babilon MMA 23
22:55 Boks: Gala Friday Boxing Night w Kościerzynie
02:50 Sporty walki: KSW 50
Polsat Sport News
2022-03-31
09:00 Piłka nożna
11:00 Sporty walki: FEN 34
13:30 Cafe Futbol
15:30 Piłka nożna
17:50 live Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
20:30 live Siatkówka mężczyzn: TAURON 1. liga
23:00 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
01:00 Sporty walki: Babilon MMA 24
Polsat Sport Premium 1
2022-03-31
09:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
10:30 Piłka nożna z archiwum: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Chelsea FC - Arsenal FC 24.03.2004
11:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
12:30 Piłka nożna z archiwum: Liverpool FC - Chelsea FC 2004/2009
13:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
14:30 Piłka nożna z archiwum: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Arsenal FC - Chelsea FC 06.04.2004
15:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
16:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
18:00 Piłka nożna z archiwum: Polacy w finałach Pucharu Europy
18:30 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 2
19:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:30 Magazyn Ligi Mistrzów
21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
22:30 Piłka nożna z archiwum: Liverpool FC - Chelsea FC 2004/2009
23:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
00:30 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 2
01:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
02:30 Piłka nożna z archiwum: Ajax Amsterdam - cudowne lata 70
03:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
04:30 Piłka nożna z archiwum: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Chelsea FC - Arsenal FC 24.03.2004
Polsat Sport Premium 2
2022-03-31
09:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
10:30 Piłka nożna z archiwum: Polacy w finałach Pucharu Europy
11:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
12:30 Piłka nożna z archiwum: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Chelsea FC - Arsenal FC 24.03.2004
13:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
14:30 Piłka nożna z archiwum: Liverpool FC - Chelsea FC 2004/2009
15:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
16:30 Piłka nożna z archiwum: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Arsenal FC - Chelsea FC 06.04.2004
17:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
18:30 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 2
19:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:30 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2013 - mecz: Bayern Monachium - Chelsea FC
21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
22:30 Magazyn Ligi Mistrzów
23:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
00:30 Piłka nożna z archiwum: Liverpool FC - Chelsea FC 2004/2009
01:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
02:30 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 2
03:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
04:30 Piłka nożna z archiwum: Ajax Amsterdam - cudowne lata 70
Super Polsat
2022-03-31
10:00 Wydarzenia 24
10:30 Nasz nowy dom (92)
11:30 Tatuśkowie (28)
12:30 Święty (190)
13:00 Święty (191)
13:30 Świat według Kiepskich: Casino de Renta 2000 (209)
14:15 Świat według Kiepskich: Niewidzialna kanalia (93)
14:50 Farma (10)
15:50 Wydarzenia
16:10 Więcej «Wydarzeń»
16:20 Gość «Wydarzeń 24»
16:55 Nasz nowy dom (215)
18:00 Nasz nowy dom (216)
19:00 Świat według Kiepskich: Naprawa Ferdka (564)
19:30 Świat według Kiepskich: Złoty pociąg (505)
20:00 Święty (192)
20:40 Baby Driver
23:00 Terminator 3: Bunt maszyn
01:15 Kabaretowa Ekstraklasa
01:35 Akademik: Chrapanie (49)
02:05 Miasto długów: Przetarg (4)
03:00 Miasto długów: Na słupa (5)
04:00 Nasz nowy dom (130)
TVP 1
2022-03-31
09:35 Komisarz Alex 13: Córeczka (162)
10:30 Ojciec Mateusz 25: Gambit hetmana (325)
11:20 Kasta: Świąteczna loteria
11:50 Podaj rękę Ukrainie (13)
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:30 Agropogoda
12:35 To się opłaca
12:50 Natura w Jedynce: Królestwo. Jak grzyby stworzyły nasz świat
14:00 Zranione ptaki (9)
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:15 Alarm!
15:35 Gra słów. Krzyżówka (559)
16:05 Przysięga (610)
16:50 Podaj rękę Ukrainie (14)
17:00 Teleexpress
17:15 Jaka to melodia?
17:55 Klan (3972)
18:20 Kasta: Jeszcze pożałujesz
18:55 Jeden z dziesięciu
19:20 Sport
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 Gala wręczenia nagród Wiktory 2021
21:50 Sprawa dla reportera
22:55 Magazyn śledczy Anity Gargas (229)
23:30 Magazyn kryminalny 997
00:20 Magazyn Ekspresu Reporterów
01:25 Tanie dranie - Moroz i Kłopotowski komentują świat: Polacy według Masłowskiej
01:55 Glina (1/25)
02:45 Ocaleni
03:40 Sprawa dla reportera
04:30 Magazyn śledczy Anity Gargas (229)
04:55 Notacje: Brunon Hołyst. Tylko twórcze życie daje z niego satysfakcję
TVP 2
2022-03-31
07:55 Pytanie na śniadanie
10:35 Panorama
10:40 Pytanie na śniadanie
11:15 Ostoja (3)
11:50 Barwy szczęścia (2604)
12:30 Koło fortuny (1070)
13:15 1920. Wojna i miłość: Biały fortepian (13-ost.)
14:05 Va banque (408)
14:35 Na sygnale: Dr Hans (141)
15:10 Doktor Jan z Deekelsen: Rejs pełen niespodzianek - część 1 (47/75)
16:00 Koło fortuny (1270)
16:35 Familiada
17:15 Miłość i przeznaczenie (82)
18:00 Panorama
18:20 Va banque (409)
18:45 Urlop na kempingu (1/2)
19:30 Barwy szczęścia (2604)
20:10 Barwy szczęścia (2605)
20:40 Kulisy serialu «Ojciec Mateusz» (17)
20:55 Ojciec Mateusz 27: Pudło (347)
21:55 Tajemnice rodu Valentów: Piknik (11)
23:05 Syn 2 (14)
00:05 Gangster
02:10 Power Rangers
04:15 Gomorra (5)
TVP ABC
2022-03-31
10:00 Nela Mała Reporterka: Czarny las (88)
10:20 Przygody Bolka i Lolka: Imieniny Toli (16)
10:30 Wielka podróż Bolka i Lolka: Małpi król (5)
10:45 Świnka Peppa 5: Cienie (7)
10:50 Świnka Peppa 8: Mandat za parkowanie (7)
10:55 Świnka Peppa 4: Orkiestra Ram Pam Pam (16)
11:00 Agi Bagi: Wymarzona planeta Wodza (35)
11:15 Reksio: Reksio dentysta (31)
11:25 Reksio: Reksio i kukułka (62)
11:40 Rev i Roll: Akcja Ratunkowa (21)
11:55 Rev i Roll: Skamieliny (22)
12:05 Mini ninjas: Futo na rodeo (99)
12:20 Przyjaciele z podwórka: Pinguś i zastęp żołędzi (76)
12:50 Al-chemik: Nieznana piana (62)
13:10 Robot Trains: Dzięki, Tony! Dzięki, Genie! (46)
13:30 Tru i Tęczowe Królestwo: Królewski smrodek (5)
13:50 Tru i Tęczowe Królestwo: Gryzmolki na medal (6)
14:20 Super Wings: Foodtruck (126)
14:30 Super Wings: Jak zebrać Kiwi? (142)
14:50 Pszczółka Maja: W gnieździe wroga (27)
15:00 Pszczółka Maja: Miodopożeracz (92)
15:15 Jak borsuk z lisem: Tajemnica Borka (32)
15:30 Licz na Wiktora: Liczba 12 (13)
15:35 Cześć, czy mogę Cię zjeść?: Woda wcale nie jest nudna (15)
15:50 Sąsiedzi: Komin (78)
16:00 Pamiętnik Florki: Czas (6)
16:10 O rety! Psoty Dudusia Wesołka: Hiszpańska fiesta
16:40 Andy i dinozaury: Eustreptospondyl i amonit (4)
17:00 Inui: Dzień odwrócenia (29)
17:05 Niespodzianka Poranka: Martin i zagubiony faraon (29)
17:25 Rodzina Treflików: Drzewko (3)
17:35 Artur i Dzieci Okrągłego Stołu: Niedoszłe zaślubiny (11)
17:50 Artur i Dzieci Okrągłego Stołu: Śpiewający dolmen (12)
18:05 Nowe przygody Piotrusia Pana: Szabla Nieustraszonego Jana (6)
18:35 Mia i ja: Faun grajek (19)
19:00 Wieczorynka: Mega Ekspres: Skaczące świnki (29)
19:10 Wieczorynka: Gigantozaur: Złośliwy gad (29)
19:20 Wieczorynka: Lisek i Trusia: Urodziny (6)
19:30 Wieczorynka: Stacyjkowo: Uwaga, Wilson! (31)
19:40 Wieczorynka: Strażak Sam 7: Powódź u Floodów (8)
19:50 Wieczorynka: Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom: Wyprawa po czekoladę
20:05 Sąsiedzi: Kaktus (72)
20:10 Sąsiedzi: Basen (62)
20:20 Luke, podróżnik w czasie: Początki strażnika zabytków (5)
20:35 Luke, podróżnik w czasie: Złodziej o północy (6)
20:55 Galactik Football: Wątpliwości (33)
21:20 The Garfield Show: Kłopotliwy indyk (8)
21:40 Anna i androidy: Złamana Rąsia (23)
22:05 Okrasa łamie przepisy: Kuchnia nad Drwęcą
22:35 Jak to działa?: Diagnostyka medyczna (46)
23:05 Gwiezdny Pirat: Gwiezdny Pirat (1/7)
23:35 Gwiezdny Pirat: Żywodąb (2/7)
01:05 Zakończenie programu
TVP HD
2022-03-31
09:50 Ojciec Mateusz 5: Aukcja (64)
10:50 Gra słów. Krzyżówka (554)
11:20 Na sygnale: To nie jest normalne (259)
11:50 Na sygnale: Poryw serca (260)
12:25 Ojciec Mateusz 25: Chciwość (324)
13:20 Komisarz Alex 12: Duch kapitana (147)
14:15 Ranczo 7: Pojedynek czarownic (85)
15:15 Ranczo 7: Droga na szczyt (86)
16:10 Jak smakuje Polska?: Roztocze (1)
16:45 Tamte lata, tamte dni: Ewa Błaszczyk
17:20 Ojciec Mateusz 27: Pudło (347)
18:20 Ojciec Mateusz 19: Hipisi (239)
19:20 Ranczo 8: Obywatelskie obowiązki (96)
20:10 Rodzinka.pl: Życie jest ciężkie (136)
20:45 Rodzinka.pl: Płoną góry, płoną lasy (137)
21:25 Postaw na milion
22:25 To był rok! (24)
23:25 Najlepsze pod słońcem 11 (13)
00:25 Gambit, czyli jak ograć króla
01:55 Sanatorium miłości 4
02:45 Folkowy idol i zabawny gość
04:20 Okrasa łamie przepisy: Kuchnia zachodnich Mazur
04:50 Zakochaj się w Polsce: Rydzyna (122)
TVP Historia
2022-03-31
09:55 Sensacje XX wieku: Tajemnica Barbarossy (1)
10:25 Sensacje XX wieku: Tajemnica Barbarossy (2)
10:55 Z gorącego serca - «Żegota»
11:35 Sztetl, czyli miasto (5)
12:10 Sprawiedliwi. Kto ratuje jedno życie…: Ten ratuje cały świat (7-ost.)
13:10 Największe mity w historii Ameryki: Rewolucja amerykańska (1/3)
14:10 Pacyfik w ogniu (1/3)
15:10 Zapomniani sojusznicy - w poszukiwaniu birmańskich bohaterów
16:05 Prasa donosi: Kino w II RP
16:15 Przystanek Historia: Niepodległość kontra pieriestrojka
16:35 Koło historii: Wyklęte
17:10 Wojenne dziewczyny 3 (37)
18:05 Spór o historię: Polacy deportowani z III Rzeszy
18:45 Historia Polski: Niepokonany. Opowieść o generale Stanisławie Maczku
20:00 Premiery TVP Historia: Wybrała Polskę
20:30 Joanna Gryzik. Śląski Kopciuszek
21:05 Giganci historii: Dowódcy Armii Krajowej (57)
21:55 Info Wilno (640)
22:25 Sądy, przesądy: W powiększeniu: Jacek Woroniecki OP
23:15 Sądy, przesądy: Rozróby u Kuby
00:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii: Łowy na grubego zwierza (219)
00:30 Sensacje XX wieku: Tajemnica Barbarossy (1)
01:00 Sensacje XX wieku: Tajemnica Barbarossy (2)
01:30 Encyklopedia II wojny światowej: Eben Emael
02:00 Zakończenie programu
TVP Info
2022-03-31
10:00 Serwis Info
10:29 Serwis Info
10:59 Serwis Info
11:29 Serwis Info
12:00 Info Raport
13:29 Serwis Info
13:59 Serwis Info
14:29 Serwis Info
14:59 Serwis Info
15:28 Info dzień
16:30 Info dzień
17:00 Teleexpress
17:15 Teleexpress Extra
17:30 O co chodzi
18:00 Panorama
18:19 Serwis Info
18:36 O tym się mówi
19:30 Wiadomości
19:58 Gość «Wiadomości»
20:13 Minęła dwudziesta
21:00 Nie da się ukryć
21:20 Serwis Info
21:44 Pogoda Info
21:50 W tyle wizji
22:25 Serwis Info
22:30 W tyle wizji extra
23:00 INFO wieczór
00:00 Serwis Info
01:03 Wiadomości
01:31 Gość «Wiadomości»
01:52 Pogoda Info
01:55 Minęła dwudziesta
02:43 W tyle wizji
03:18 Serwis Info
03:23 W tyle wizji extra
03:47 Podróże z historią: Winne tajemnice (7)
04:15 Podróże z historią: Zamek czy lepianka - dylematy średniowiecza (8)
04:43 Agrobiznes
04:59 Zakończenie programu
TVP Kultura
2022-03-31
09:15 Skowronki na uwięzi
11:00 Rzeka kłamstwa (6/7)
12:40 Pas de deux
13:30 Recykling po chińsku
15:05 Dziewczyna i gołębie
16:05 Pociągi pod specjalnym nadzorem
17:50 Którędy po sztukę: Jacek Malczewski
18:00 Przestrzeń pamięci: Muzeum Książąt Czartoryskich w Krakowie (5)
18:30 Co dalej?: Czy Związek Sowiecki był Antyrosją? (284)
18:55 Arsene Lupin (11/13)
20:00 Czwartkowy klub filmowy: Wstęp do filmu «Lisbon Story»
20:05 Czwartkowy klub filmowy: Lisbon Story
22:00 Wędrowiec polski
22:40 Berlin Live - The Living End
23:45 Co dalej?: Czy Związek Sowiecki był Antyrosją? (284)
00:20 Na wschód od Hollywood: Litość
02:00 Kino nocne: Jutro albo pojutrze
TVP Polonia
2022-03-31
07:55 Pytanie na śniadanie
10:30 Panorama
10:40 Pytanie na śniadanie
11:10 Co na obiad?: Kefir z ziemniakami
11:15 Turystyczna jazda: Zjednoczone Emiraty Arabskie, Ras Al Khaimah - turystyka aktywna (111)
11:30 Barwy szczęścia (2526)
12:00 Wiadomości
12:15 Ranczo 10: Dominator (127)
13:05 Ranczo 10: Klauzula sumienia (128)
14:00 Bardzo mi Ciebie brakuje
15:00 Wiadomości
15:15 World News Flash
15:25 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Peru. Fabryka czekolady (117)
16:00 Bajki naszych rodziców: Reksio: Reksio taternik (9)
16:05 Bajki naszych rodziców: Reksio: Reksio wędrowiec (10)
16:20 Remiza. Zawsze w akcji! (13)
16:50 Podaj rękę Ukrainie (14)
17:00 Teleexpress
17:20 Stacja innowacja (65)
17:40 Mój czas: Jan Jakub Kolski
17:50 Gra słów. Krzyżówka (559)
18:20 Barwy szczęścia (2526)
18:50 Wilnoteka
19:05 W obiektywie Polonii: Wschód
19:20 Studio Lwów
19:30 Wiadomości
20:05 Sport
20:10 Gala wręczenia nagród Wiktory 2021
21:50 Muzeum Polskiej Piosenki: «Lubię wracać tam gdzie byłem» - Zbigniew Wodecki (117)
22:05 Polonia 24
22:35 Bardzo mi Ciebie brakuje
23:30 Remiza. Zawsze w akcji! (13)
00:00 World News
00:35 Gra słów. Krzyżówka (559)
01:00 Polacy światu: Kazimierz Funk
01:10 W obiektywie Polonii: Wschód
01:30 Wiadomości
02:00 Sport
02:04 Studio Lwów
02:10 Polonia 24
02:35 World News Flash
02:45 Ojciec Mateusz 7: Ikona (95)
03:30 Ojciec Mateusz 8: Wybory serca (96)
04:15 Barwy szczęścia (2526)
04:45 Bardzo mi Ciebie brakuje
TVP Rozrywka
2022-03-31
10:00 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Vanuatu
10:40 Postaw na milion
11:35 Gra słów. Krzyżówka (557)
12:05 Familiada
12:35 Va banque (399)
13:10 Janosik: Pobili się dwaj górale (12/13)
14:00 Prywatne życie zwierząt 5: Pazury i szpony (10)
14:30 Prywatne życie zwierząt 6: Na skrzydłach (1)
14:55 Prywatne życie zwierząt 6: Uszy (2)
15:25 Życie to kabaret: Kabaretowa scena Dwójki przedstawia: Kabaret Hrabi - «Terapia»
16:25 Życie to kabaret: Kabaret Ani Mru-Mru: Premiery, prapremiery i prawie premiery
17:30 Szansa na sukces. Opole 2022 2: METRO (4)
18:30 Okrasa łamie przepisy: Ryby na przednówku
19:00 Makłowicz w podróży: Podróż 9. Islandia - Wyspa gejzerów
19:40 Postaw na milion
20:40 Postaw na milion
21:35 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Wyspy Trobrianda, 1968
22:05 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Wyspy szczęśliwe
22:45 Niezapomniane koncerty: Golec uOrkiestra - 20-lecie zespołu (1)
23:35 Niezapomniane koncerty: Golec uOrkiestra - 20-lecie zespołu (2)
00:20 Koło fortuny (1241)
01:00 Koło fortuny (1144)
01:35 Muzeum Polskiej Piosenki: «Augustowskie noce» - Maria Koterbska (5)
02:30 Życie to kabaret: Kabaret. Super Show Dwójki: Czas wolny (8)
03:15 Życie to kabaret: Kabaretomaniacy (35)
04:10 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Oaza wolności
04:35 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Życie codzienne w Amazonii
TVP Seriale
2022-03-31
10:00 Klan (399)
10:35 Na dobre i na złe: Ślubna diagnoza (208)
11:40 Ranczo 3: Wielkie odkrycie (32)
12:35 Korona królów (29)
13:05 Na sygnale: Do końca życia (273)
13:40 Ojciec Mateusz 5: Kryminał (59)
14:35 Ojciec Mateusz 5: Urwisko (60)
15:30 Komisarz Alex 14: Trzy stopy pod ziemią (177)
16:20 Bulionerzy: Trzy życzenia (64)
16:50 Na sygnale: Nigdy więcej (274)
17:30 Ranczo 3: Sprawca (33)
18:30 Ranczo 3: Odsiecz (34)
19:35 Ojciec Mateusz 5: Krowy tłuste, krowy chude (61)
20:30 Ojciec Mateusz 11: Cudowne dziecko (142)
21:30 Ranczo 3: Upadek obyczajów (35)
22:30 Ranczo 3: Miedź brzęcząca (36)
23:30 Ojciec Mateusz 5: Paragraf 23 (62)
00:25 Komisarz Alex 17: Niewygodny świadek (206)
01:25 Prokurator (8/10)
02:10 Prokurator (9/10)
03:00 Droga: Pasażer z nożem w kieszeni (4/6)
03:55 Złotopolscy: Kocham panią (485)
04:20 Klan (399)
04:50 Zakończenie programu
TVP Sport
2022-03-31
09:45 Piłka nożna: Odliczanie do mundialu
11:50 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy U-21
14:00 live Snooker: Tour Championship w Llandudno
17:25 Rozmowy przy stole: Artur Siódmiak
18:45 Megafights - walki stulecia: Joel Casamayor - Michael Katsidis (32)
22:05 Sportowy wieczór
22:20 live Snooker: Tour Championship w Llandudno
00:10 Boks: Gala w Phoenix
01:00 Boks: Walka o pas WBC World w Las Vegas
02:10 Boks: Gala MB Boxing Night 11
04:20 Boks: Gala w Phoenix