[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -1
BelSat
2022-03-28
06:00 Мова нанова
06:25 м/с Жэстачайшы мульт
06:45 Лукавыя навіны
07:00 Студыя Белсат. Спецыяльны эфір: «Вайна ва Украіне»
10:00 Студыя Белсат. Спецыяльны эфір: «Вайна ва Украіне»
13:00 LIVE! Украінскі эфір на Белсаце
16:30 Какофонія Донбасу
17:40 Як Полацк быў сталіцай езуітаў
18:00 Студыя Белсат. Спецыяльны эфір: «Вайна ва Украіне»
20:00 Аб’ектыў
20:20 Студыя Белсат. Спецыяльны эфір: «Вайна ва Украіне»
21:05 Як Полацк быў сталіцай езуітаў
21:25 х/ф Смерць у Сараеве
22:50 Студыя Белсат. Спецыяльны эфір: «Вайна ва Украіне»
00:50 Аб’ектыў
01:10 Студыя Белсат. Спецыяльны эфір: «Вайна ва Украіне»
03:55 Аб’ектыў
04:20 Студыя Белсат. Спецыяльны эфір: «Вайна ва Украіне»
Canal+ Sport 1 PL
2022-03-28
05:00 Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
05:30 Witaj w klubie: Korona Kielce
06:10 Boris Becker
07:55 Wysoki Pressing
09:00 Koszykówka mężczyzn: NBA
11:00 Tenis: Turniej WTA w Miami
13:00 Tenis: Turniej WTA w Miami
15:00 Tenis: Turniej WTA w Miami
17:00 Tenis: Turniej WTA w Miami
19:00 Tenis: Turniej WTA w Miami
21:00 Tenis: Turniej WTA w Miami
23:00 Trzeci wiraż: Dominik Kubera
23:30 News+
00:00 Basket+
00:25 Piłka nożna: 2. liga hiszpańska
02:30 Turbokozak: Jakub Kamiński
02:50 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
Canal+ Sport 2 PL
2022-03-28
06:00 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą: Paolo Futre
06:30 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą: Mario Kempes
07:00 Twardzielki: Sasha Sidorenko (2)
07:30 Twardzielki: Sylwia Zaczkiewicz (3)
08:00 Sport bez fikcji: Jak malowani
09:00 Piłka nożna: 2. liga hiszpańska
11:10 Witaj w klubie: Miedź Legnica
11:45 Witaj w klubie: KGHM Zagłębie Lubin
12:25 O co biega?
13:00 Juventus: czarno-biała historia
14:55 Wysoki Pressing
16:00 Rosyjska piątka
17:45 Premiera: Basket+
18:00 Koszykówka mężczyzn: NBA
20:00 Boks: Gala w Londynie
22:00 Wysoki Pressing
23:00 Premier League Review
00:00 LaLiga Highlights Show
01:00 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą: Paolo Futre
01:30 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą: Mario Kempes
02:00 Twardzielki: Karolina Koszewska-Łukasik (1)
02:30 Twardzielki: Sasha Sidorenko (2)
Canal+ Sport 3 PL
2022-03-28
05:30 Witaj w klubie: Miedź Legnica
06:00 Witaj w klubie: Lech Poznań
06:30 Liga+ Extra
08:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
10:00 Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
11:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
13:00 Witaj w klubie: Zagłębie Sosnowiec
14:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
16:00 Liga+ Extra
17:30 Witaj w klubie: Jagiellonia Białystok
18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:00 Ekstraklasa po godzinach
21:00 Wysoki Pressing
22:15 Ekstrapaka: 26. kolejka
23:00 Turbokozak: Deian Sorescu
23:30 Liga+ Extra
01:00 Witaj w klubie: Wisła Płock
01:30 Ekstraklasa po godzinach
02:30 Ekstrapaka: 26. kolejka
03:15 Turbokozak: Deian Sorescu
03:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
Canal+ Sport 4 PL
2022-03-28
06:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:00 Witaj w klubie: Miedź Legnica
08:30 Witaj w klubie: Lech Poznań
09:00 Liga+ Extra
10:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:30 Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
13:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
15:30 Witaj w klubie: Zagłębie Sosnowiec
16:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:30 Liga+ Extra
20:00 Witaj w klubie: Jagiellonia Białystok
20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:30 Ekstraklasa po godzinach
23:30 Wysoki Pressing
00:45 Ekstrapaka: 26. kolejka
01:30 Turbokozak: Deian Sorescu
02:00 Liga+ Extra
03:30 Witaj w klubie: Wisła Płock
04:00 Ekstraklasa po godzinach
Eleven Sports 1
2022-03-28
06:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
08:00 Piłka nożna: Liga włoska
10:00 Piłka nożna: Liga francuska
12:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
14:00 Piłka nożna: Liga włoska
16:00 Piłka nożna: Puchar Anglii
18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:00 LaLiga SmartBank
21:00 live #ELEVENF1
22:00 Formuła 1: Grand Prix Arabii Saudyjskiej
00:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
02:00 Piłka nożna: Liga włoska
04:00 Piłka nożna: Liga francuska
Eleven Sports 2
2022-03-28
06:00 Piłka nożna: Liga włoska
08:00 Piłka nożna: Liga francuska
10:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
12:00 Piłka nożna: Liga włoska
14:00 Piłka nożna: Liga francuska
16:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
18:00 Piłka nożna: Liga włoska
20:00 Piłka nożna: Liga francuska
22:00 Eleven Gol
23:00 #ELEVENF1
00:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 Piłka nożna: Liga francuska
04:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
Eleven Sports 3
2022-03-28
05:00 Serie A TIM
06:00 Piłka nożna: Liga francuska
08:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
10:00 Piłka nożna: Liga włoska
12:00 Liga Eleven
12:30 La Manita: Ramon Caldere
13:00 Piłka nożna: Liga portugalska
15:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
17:00 Eleven Gol
18:00 Piłka nożna: Liga francuska
20:00 Piłka nożna: Liga portugalska
22:00 Piłka nożna: Liga włoska
00:00 Piłka nożna: Liga francuska
02:00 LaLiga Santander
03:00 Piłka nożna: Liga portugalska
Eleven Sports 4
2022-03-28
06:00 Piłka nożna: Liga portugalska
08:00 Piłka nożna: Liga włoska
10:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
12:00 Piłka nożna: Puchar Anglii
14:00 Piłka nożna: Liga włoska
16:00 Piłka nożna: Liga portugalska
18:00 Piłka nożna: Liga włoska
20:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
22:00 Piłka nożna: Puchar Anglii
00:00 Piłka nożna: Liga portugalska
02:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
04:00 Piłka nożna: Liga włoska
Polonia 1
2022-03-28
06:00 Stellina (29)
06:55 Namiętności (2)
07:50 Namiętności (3)
08:45 Yattaman: Pieśń (12)
09:15 Klub Winx: Miss Magix (12)
09:45 Asam Beauty (2)
10:00 Celeste (96)
11:00 Celeste (97)
12:00 Celeste (98)
13:00 Namiętności (62)
14:00 Autostrada do nieba: Szczęściarz (61)
15:00 Autostrada do nieba: Nowy Jork według Basingera (62)
16:00 Autostrada do nieba: Cały ten blask (63)
17:00 Uśmiechnij się (4)
17:05 Czas na film: Furioza (16)
17:20 Czas na film: Powrót do tamtych dni (17)
17:45 Asam Beauty (1)
18:00 Telesprzedaż
21:00 Wojna z mafią 4 (6)
22:10 Niesamowite tajemnice: Piekielne psy (21)
23:10 Świat zwariował 2 (8)
23:30 Miłe rozmowy (2)
23:40 Bitwa o Nowy Orlean
01:35 Stalowa pułapka
03:30 Duże jest piękne (1)
04:30 Lawina
Polsat
2022-03-28
05:25 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
09:40 Malanowski i partnerzy: Niemy świadek (688)
10:10 Malanowski i partnerzy: Okup (689)
10:40 Dlaczego ja?: Grzechy przeszłości (977)
11:40 Gliniarze: Jak w filmie (199)
12:50 Wydarzenia
13:25 Interwencja
13:40 Trudne sprawy: Zdesperowany ojciec (1092)
14:40 Dlaczego ja?: 45-latka odkrywa, że jej przybrany syn zabił swoją narzeczoną i sfingował jej porwanie (1138)
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:30 Na ratunek 112: Migrena (654)
17:00 Gliniarze (663)
18:00 Pierwsza miłość (3395)
18:50 Wydarzenia
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:45 Sport
19:55 Pogoda
20:00 Niepowstrzymany
22:10 Love Island. Wyspa miłości (168)
23:10 Jack Ryan: Teoria chaosu
01:25 28 dni
03:45 Świat według Kiepskich: Wzorowy obywatel (191)
04:40 Disco Gramy
Polsat 2
2022-03-28
05:20 Ciemna strona miasta: Fani chuligani (5)
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Disco Gramy
07:00 Ewa gotuje (436)
07:30 Ewa gotuje (437)
08:00 Trudne sprawy: Związek z kolegą z pracy pakuje samotną matkę w tarapaty (1056)
09:00 48h. Zaginieni: Aktywistka (39)
10:00 Na ratunek 112: Domowa kwarantanna (505)
10:30 Sekrety rodziny: Podróżnik (64)
11:30 Dlaczego ja?: Osiemnastolatka zniknęła podczas nocowania pod namiotem (955)
12:30 Nasz nowy dom (162)
13:30 Świat według Kiepskich: Erotikon (394)
14:00 Świat według Kiepskich: Marzyciele (395)
14:30 Świat według Kiepskich: Bełkot (396)
15:00 Trudne sprawy: Taka żona to skarb (912)
16:00 Nasz nowy dom (163)
17:00 Sekrety rodziny: Żonka (65)
18:00 48h. Zaginieni: Nałóg (Chirurg) (40)
19:00 Gliniarze: Gwiazda (445)
20:05 Wydarzenia
21:00 Gliniarze: Taniec krzywdy (446)
22:00 Dlaczego ja?: Kobieta w średnim próbuje odkryć, jakie kłopoty ma jej dorosła córka (1115)
23:00 Świat według Kiepskich: Grzech (22)
23:30 Świat według Kiepskich: Gumowy interes (23)
00:00 Malanowski i partnerzy: Utracona niewinność (552)
00:30 Malanowski i partnerzy: W sidłach strachu (495)
01:00 Zdrady: Listonoszka miłości (146)
02:00 Wydarzenia
02:45 #Jesteśmy dla dzieci (1)
03:15 Echo lasu
03:45 Trans World Sport
04:50 SuperLudzie (28)
Polsat Cafe
2022-03-28
05:00 Szpital dziecięcy (32)
06:00 Fajka pokoju
07:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (5)
08:00 Szpital dziecięcy (49)
09:00 Oszukane (45)
10:00 Nasz nowy dom (184)
11:00 Chirurdzy (179)
12:00 Fajka pokoju
13:00 Demakijaż: Beata Kawka z córką Zuzanną Bernat (119)
13:30 Top Chef (54)
15:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (7)
16:00 Randki bez cenzury (13)
17:00 Bogaty dom - biedny dom (43)
18:00 Nasz nowy dom (155)
19:00 Chirurdzy (180)
20:00 Zdrady: Bardzo pomocni przyjaciele (165)
21:00 Randka z nieznajomym (29)
22:00 Gry małżeńskie (81)
23:00 Zdrady: Chłopak z gitarą (143)
00:00 Oszukane: Narzeczona rolnika \ Pies na baby (9)
01:00 Poprawki skalpelem (1)
02:00 Nie oceniaj mnie po tatuażach
03:00 Doktor Dubrov i jego śledztwo (8)
04:00 Szpital dziecięcy (33)
Polsat Doku
2022-03-28
05:00 Czas wojowników (1)
05:30 Czas wojowników (2)
06:00 Emil, pogromca mandatów (10)
06:30 Emil, pogromca mandatów (11)
07:00 Emil, pogromca mandatów (12)
07:30 Emil, pogromca mandatów (13)
08:00 Hardkorowy lombard 4 (37)
08:30 Hardkorowy lombard 4 (38)
09:00 Gliniarze: Miłość albo śmierć (301)
10:00 Gliniarze: Spełnienie marzeń (302)
11:00 Polacy za granicą: Sardynia (22)
12:00 Polacy w świecie: Amsterdam (5)
12:30 Polacy w świecie: Praga (6)
13:00 Poszukiwacze historii: Zaginiony schron (54)
13:25 Poszukiwacze historii: Tajemnica piwnic w centrum Braniewa (55)
13:50 Najdzielniejsi wojownicy w historii (4)
14:55 Najdziwniejsze restauracje świata 2 (3/15)
15:20 Rosja bez tajemnic (3)
16:20 Rosja bez tajemnic (4)
17:20 Bitwa o Normandię. 85 dni piekła
18:30 Kapitulacja. Ostatnie godziny II wojny światowej
19:40 Przestępcze podziemie (6)
20:50 Przestępcze podziemie (3)
22:00 Podróż przez Koreę Północną
22:40 Nootropy - pigułki geniuszu
23:50 Poszukiwacze historii: Bitwa pod Szczytnem (88)
00:15 Poszukiwacze historii: Poszukiwania śladów Bitwy pod Kaliszem (89)
00:40 Poszukiwacze historii: Powstańcze złożenie broni (90)
01:05 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (58)
01:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (59)
02:00 Taaaka ryba: Żarłacz biały (105)
02:30 Taaaka ryba: Ocean Indyjski przy Madagaskarze (106)
03:00 Tajna historia XX wieku: Tajna misja starego czołgu (60)
03:30 Tajna historia XX wieku: Jak zabić dyktatora (61)
04:00 Łowca pedofilów (16)
04:30 Łowca pedofilów (17)
Polsat Film
2022-03-28
05:25 Na ratunek 112: Zabawa «Ucieczka z domu na 72 godziny» a powikłania po przeszczepie wątroby jednej z uczestniczek / Masażystka z ogłoszenia odurza klienta i chce go okraść (234)
06:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (42)
06:30 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (43)
07:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (44)
07:30 Nasz nowy dom (182)
08:30 Przyjaciółki (61)
09:30 Przyjaciółki (62)
10:30 Świat według Kiepskich: Proca Amora (189)
11:15 Świat według Kiepskich: Kiepski prezydent (190)
11:55 Świat według Kiepskich: Korzeń piastowski (172)
12:25 Świat według Kiepskich: Menda (173)
12:55 Świat według Kiepskich: Eksperyment sen (105)
13:30 Naprzód
15:40 Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach
18:30 Wojna światów
21:00 Intrygujący poniedziałek: Glass
23:40 Gorący towar
02:05 Gliniarze: Adoptowana (247)
03:05 Gliniarze: Zabójcze zlecenie (492)
04:00 Gliniarze: Hasztag (493)
Polsat News
2022-03-28
05:05 Interwencja
05:20 Raport
06:00 Nowy dzień
07:40 Graffiti
08:00 Nowy dzień
10:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:55 Pogoda
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:55 Pogoda
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:45 Pogoda
12:50 Wydarzenia 12:50
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:55 Pogoda
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:30 Sport
15:35 Pogoda
15:50 Wydarzenia 15:50
16:10 Więcej «Wydarzeń»
16:30 Godziny szczytu - magazyn informacyjny
18:00 Punkt widzenia
18:50 Wydarzenia 18:50
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:50 Debata dnia
21:00 Raport
21:50 Wydarzenia wieczorne
22:30 Dzień na świecie
22:55 Pogoda
23:00 Obraz dnia - serwis informacyjny
23:15 Biznesowy obraz dnia
23:25 Pogoda
23:35 Punkt widzenia
00:20 Debata dnia
01:20 Raport
02:00 Wydarzenia wieczorne
02:30 Gość «Wydarzeń»
02:50 Interwencja
03:05 SuperLudzie
Polsat Play
2022-03-28
05:00 Łowca pedofilów (111)
05:30 Łowca pedofilów (112)
06:00 Top 20 - Umrzesz ze śmiechu (26)
07:00 Top 20 - Umrzesz ze śmiechu (27)
08:00 Polska w monitoringu (50)
08:30 Polska w monitoringu (51)
09:00 Wojny magazynowe (18)
09:30 Wojny magazynowe (19)
10:00 Gwiazdy lombardu (1)
10:30 Gwiazdy lombardu (2)
11:00 Fabryki wojny: Mitsubishi (5)
12:00 Więzienny świat (1)
13:00 Wojny magazynowe (20)
13:30 Wojny magazynowe (21)
14:00 Hardkorowy lombard 4 (39)
14:30 Hardkorowy lombard 4 (40)
15:00 Gwiazdy lombardu (3)
15:30 Gwiazdy lombardu (4)
16:00 Polacy za granicą: Sycylia (6)
17:00 Więzienie (9)
17:30 Więzienie (10)
18:00 Poszukiwacze historii: Tajemnice «strefy ciszy» - historia BON Koronowo (93)
18:30 Poszukiwacze historii: Od kultury wielbarskiej do kultury Luftwaffe (94)
19:00 Poszukiwacze historii: Mniszek (95)
19:30 Poszukiwacze historii: Fosa Twierdzy Kostrzyn (96)
20:00 Stalingrad - ani kroku w tył! (3)
21:00 Poszukiwacze historii: Jatka pod Heilsberg (156)
21:30 Poszukiwacze historii: Legnicki obóz Napoleona (157)
22:00 Tajna historia XX wieku: Człowiek, który nie zabił Hitlera (84)
22:30 Polski lombard Walusia (20)
23:00 Budowlańcy (54)
23:30 Więzienie (28)
00:00 Więzienie (29)
00:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (58)
01:00 997 - Fajbusiewicz na tropie (59)
01:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (60)
02:00 Kama Sutra (28)
03:00 Kama Sutra (29)
04:00 Kama Sutra (30)
Polsat Romans
2022-03-28
05:00 Sekrety rodziny: Jak dwie krople wody (118)
06:00 Gliniarze: Studentka (605)
07:00 Gliniarze: Odnaleziona (606)
08:00 Gliniarze: Przesyłka z Dominikany (607)
09:00 Przyjaciółki (42)
10:00 Przyjaciółki (43)
11:00 Przyjaciółki (44)
12:00 Przyjaciółki (45)
13:00 Niania: Praca ziomowa (107)
13:30 Niania: Spotkanie klasowe (108)
14:00 Niania: Intercyza (109)
14:30 Niania: Zdenka (110)
15:00 Świat według Kiepskich: I’m łoczing you (404)
15:30 Świat według Kiepskich: Zemsta społeczna (405)
16:00 Świat według Kiepskich: Stan wyjątkowy (406)
16:30 Świat według Kiepskich: Samotność w sieci (407)
17:00 Świat według Kiepskich: Kanalia (408)
17:30 Świat według Kiepskich: Gorzelak, Kobielak i majster Kurdzielak (409)
18:00 Świat według Kiepskich: Złodziejka (410)
18:30 Świat według Kiepskich: Gorzkie gody (411)
19:00 Świat według Kiepskich: Badurka (412)
19:30 Świat według Kiepskich: Totto Pronto (413)
20:00 Co ludzie powiedzą (35)
20:40 Co ludzie powiedzą (36)
21:20 Co ludzie powiedzą (37)
22:00 Co ludzie powiedzą (38)
22:40 Co ludzie powiedzą (39)
23:20 Co ludzie powiedzą (40)
00:00 Ślad: Księżniczka (81)
01:00 Ślad: Zaniedbanie (82)
02:00 Ślad: Syn gangstera (83)
03:00 Na ratunek 112: Akupunktura (396)
03:30 Na ratunek 112: Areszt domowy (397)
04:00 Na ratunek 112: Zaraził żonę ornitozą (398)
04:30 Na ratunek 112: Zespół stresu pourazowego (399)
Polsat Sport
2022-03-28
06:00 Boks: Kaszubski Gryf Pomorski Rocky Boxing Night w Wielkim Klinczu
08:30 Cafe Futbol
10:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
12:30 Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
15:00 Siatkówka kobiet: TAURON Puchar Polski
17:30 live Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:30 live Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
22:50 Formuła 1: Grand Prix Arabii Saudyjskiej
23:20 live Tenis: Turniej ATP w Miami
01:00 Sporty walki: FEN 27: Rębecki vs. Magomedov
Polsat Sport Extra
2022-03-28
05:00 Boks: Summer Boxing Night II w Kałuszynie
06:00 Strzelnica Navala: Karabinki AK (5)
07:00 Tenis: Turniej ATP w Miami
09:00 Sporty walki: FEN 23
12:00 Piłka nożna
14:00 Piłka nożna
16:00 Polskie skocznie
17:00 live Tenis: Turniej ATP w Miami
19:00 live Tenis: Turniej ATP w Miami
21:00 live Tenis: Turniej ATP w Miami
23:30 Boks: Polsat Boxing Promotions 6
01:00 live Tenis: Turniej ATP w Miami
03:00 Boks: Gala Polsat Boxing Promotions 4 w Warszawie
Polsat Sport Fight
2022-03-28
07:00 Sporty walki: KSW 61
09:05 K.O. TV Classics
09:55 Boks: Gala w Kościerzynie
11:55 Sporty walki: Babilon MMA 19
14:00 Boks: Gala w Zawoni
15:00 Sporty walki: UFC Fight Night ESPN 32 w Las Vegas
15:45 Atleci
16:10 Boks: Gala Babilon Boxing Show w Radomiu
17:40 Sporty walki: FEN 36: Fight Night Szczecin
19:30 Boks: Gala w Gdańsku
21:35 Sporty walki: Gala Babilon MMA 11 w Radomiu
23:25 Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBA w Atlancie
02:05 Sporty walki: Gala Muay Thai we Wrocławiu 24.10.2015
Polsat Sport News
2022-03-28
06:00 Piłka nożna
08:00 FitBoxing z Pawłem Kołodziejem
08:10 Atleci
09:00 Tenis: Turniej ATP w Miami
11:00 Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
13:00 Sporty walki: FEN 33
16:30 Konferencja prasowa reprezentacji Polski w piłce nożnej
17:20 live Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
19:55 live Piłka nożna
22:30 Piłka nożna
01:00 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw świata
03:30 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw świata
Polsat Sport Premium 1
2022-03-28
05:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
06:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Real Madryt CF - FC Liverpool (2018), AC Milan - FC Barcelona (1994) (8)
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
08:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: FC Barcelona - Arsenal (2006), Juventus Turyn - Real Madryt CF (13) (13)
09:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
10:30 Piłka nożna z archiwum: Polacy w finałach Pucharu Europy
11:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
12:30 Piłka nożna z archiwum: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Chelsea FC - Arsenal FC 24.03.2004
13:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
14:30 Piłka nożna z archiwum: Liverpool FC - Chelsea FC 2004/2009
15:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
16:30 Piłka nożna z archiwum: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Arsenal FC - Chelsea FC 06.04.2004
17:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
18:30 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 2
19:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:30 Piłka nożna z archiwum: Ajax Amsterdam - cudowne lata 70
21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
22:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Borussia Dortmund (2013), AC Milan - Juventus Turyn (2003) (9)
23:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
00:30 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2013 - mecz: Bayern Monachium - Chelsea FC
01:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
02:30 Piłka nożna z archiwum: Polacy w finałach Pucharu Europy
03:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Real Madryt CF - FC Liverpool (2018), AC Milan - FC Barcelona (1994) (8)
03:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
Polsat Sport Premium 2
2022-03-28
05:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
06:30 Piłka nożna z archiwum: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Chelsea FC - Arsenal FC 24.03.2004
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
08:30 Piłka nożna z archiwum: Polacy w finałach Pucharu Europy
09:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
10:30 Piłka nożna z archiwum: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Chelsea FC - Arsenal FC 24.03.2004
11:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
12:30 Piłka nożna z archiwum: Liverpool FC - Chelsea FC 2004/2009
13:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
14:30 Piłka nożna z archiwum: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Arsenal FC - Chelsea FC 06.04.2004
15:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
16:30 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 2
17:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
18:30 Piłka nożna z archiwum: Ajax Amsterdam - cudowne lata 70
19:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Borussia Dortmund (2013), AC Milan - Juventus Turyn (2003) (9)
21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
22:30 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2013 - mecz: Bayern Monachium - Chelsea FC
23:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
00:30 Piłka nożna z archiwum: Polacy w finałach Pucharu Europy
01:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Real Madryt CF - FC Liverpool (2018), AC Milan - FC Barcelona (1994) (8)
01:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
03:00 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 2
03:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
Super Polsat
2022-03-28
05:00 Na ratunek 112: Mężczyzna, który staje w obronie bezdomnego, sam pada ofiarą ciężkiego pobicia / Zazdrosny mężczyzna napada na brata swojej (353)
05:30 Świat według Kiepskich: Grzyb (469)
06:00 SuperLudzie (34)
06:30 SuperLudzie (35)
06:55 Psi Patrol 2: Pieski ratują Jake’a (3)
07:35 Psi Patrol 2: Pieski ratują nurków (4)
08:00 Psi Patrol 2: Pieski ratują ducha (5)
08:35 Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości 2 (9)
09:00 SpongeBob Kanciastoporty 11 (24)
09:30 iCarly: Sen o tańcu (8)
10:00 Wydarzenia 24
10:30 Nasz nowy dom (87)
11:30 Tatuśkowie (25)
12:30 Święty (187)
13:00 Święty (188)
13:30 Świat według Kiepskich: Nie bój żaby (206)
14:15 Świat według Kiepskich: Wal magistra (90)
14:50 Farma (7)
15:50 Wydarzenia
16:10 Więcej «Wydarzeń»
16:20 Gość «Wydarzeń 24»
16:55 Nasz nowy dom (209)
18:00 Nasz nowy dom (210)
19:00 Świat według Kiepskich: Należność za leżenie (558)
19:30 Świat według Kiepskich: Wewnętrzny ogród (559)
20:00 Święty (189)
20:40 Faceci w czerni 2
22:35 Szkoła uwodzenia 3
00:20 Świat według Kiepskich: Nie bój żaby (206)
01:00 Akademik: Wybory (45)
01:30 Akademik: Michał i Ksenia (46)
02:00 Miasto długów: Gracze (30)
03:00 Miasto długów: Boska sprawa (31)
04:00 Nasz nowy dom (127)
TVP 1
2022-03-28
05:00 Z pamięci: Eugeniusz Kwiatkowski, część 2
05:05 Zakończenie programu
05:15 Film dokumentalny
06:05 Zranione ptaki (5)
07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
07:30 Okiem wiary
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans polityczny
08:35 Ranczo 5: Msza obywatelska (53)
09:35 Komisarz Alex 13: Upadek (159)
10:30 Ojciec Mateusz 25: Plan idealny (322)
11:20 Kasta: Transakcja
11:50 Podaj rękę Ukrainie (10)
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:30 Agropogoda
12:35 Magazyn rolniczy
12:50 BBC w Jedynce: Attenborough i morski smok
14:00 Zranione ptaki (6)
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:15 Alarm!
15:35 Gra słów. Krzyżówka (556)
16:00 Przysięga (607)
16:50 Podaj rękę Ukrainie (11)
17:00 Teleexpress
17:15 Jaka to melodia?
17:55 Klan (3969)
18:20 Kasta: Świetna okazja
18:55 Jeden z dziesięciu
19:20 Sport
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 Alarm!
20:30 Leśniczówka (507)
21:00 Teatr Telewizji: Romeo i Julia
22:45 Świat bez fikcji: Birma. Aung San Suu Kyi - upadek legendy
23:50 Ucieczka gangstera
01:50 Powiedz «tak»
03:30 Oficerowie: Paszport (11/13)
04:20 Film dokumentalny
TVP 2
2022-03-28
05:00 Zakończenie programu
05:30 Echo serca (16)
06:25 Rwanda 2020. Polscy misjonarze w kraju tysiąca wzgórz (9)
06:35 Rwanda 2020. Polscy misjonarze w kraju tysiąca wzgórz (10)
06:55 Familiada
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 Pytanie na śniadanie
10:35 Panorama
10:45 Pytanie na śniadanie
11:15 Rodzinka.pl: Pranie nie jest sexy (231)
11:50 Barwy szczęścia (2601)
12:30 Koło fortuny (1067)
13:05 Wiktor publiczności (1)
13:15 1920. Wojna i miłość: Zniewolenie (10/13)
14:05 Va banque (405)
14:35 Na sygnale: Zabójczy chłód (138)
15:10 Doktor Jan z Deekelsen: Przyjaźń (44/75)
16:00 Koło fortuny (1267)
16:35 Familiada
17:15 Miłość i przeznaczenie (79)
18:00 Panorama
18:20 Va banque (406)
18:45 1920. Wojna i miłość: Szwadron (11/13)
19:35 Barwy szczęścia (2601)
20:10 Barwy szczęścia (2602)
20:40 Kulisy serialu «M jak miłość»
20:55 M jak miłość (1649)
21:55 Tajemnice rodu Valentów: Rudi (9)
23:05 Syn 2 (11)
00:05 Złodziejaszki
02:00 O mnie się nie martw 7 (9/13)
02:50 Siedem minut po północy
04:40 Rodzinka.pl: Lepiej dobrze żyć z teściową (204)
TVP ABC
2022-03-28
05:20 Domisie: Nietypowy bal (373)
05:45 Domisie: Wyprawa do sklepu (374)
06:15 Kulfon, co z ciebie wyrośnie?!: Kinodraka (19)
06:20 Mami Fatale: Mami Fu (11)
06:30 Agatka: Agatka i Przeziębienie (9)
06:45 Fortele Jonatana Koota: Eskadra Jonatana (5)
06:55 Miś Uszatek: Zielono w głowie (83)
07:10 My Little Pony: Znachorka z mokradeł (18)
07:35 Przyjaciele Misia i Margolci: Zguba (15)
08:00 Mega Ekspres: Czas coś skruszyć (25)
08:10 Gigantozaur: Duży Dudek (25)
08:30 Lisek i Trusia: Obraz (2)
08:40 Strażak Sam 8: Milionowy klient (1)
08:55 Maks i Ruby: Wielkie porządki (7)
09:20 Sąsiedzi: Cień słońca (74)
09:30 Domisie: Pomocna myszka (375)
10:00 Studio ABC (135)
10:20 Przygody Bolka i Lolka: W puszczy (13)
10:30 Wielka podróż Bolka i Lolka: W Londynie (2)
10:45 Świnka Peppa 5: Konik złotogrzywy (4)
10:50 Świnka Peppa 8: Myszka Mandy (4)
10:55 Agi Bagi: Twardy orzech do zgryzienia (32)
11:10 Reksio: Reksio robinson (28)
11:20 Reksio: Reksio i drozd (59)
11:35 Rev i Roll: Odbijak (15)
11:45 Rev i Roll: Na tropie skarbu (16)
12:00 Mini ninjas: Marzenie Suzume (96)
12:15 Przyjaciele z podwórka: Kręcioł (73)
12:45 Al-chemik: Olśnienie (60)
13:05 Robot Trains: Płyń, Kay! Ratuj Kaczora! (43)
13:25 Clifford - wielki czerwony pies: Napuszona Cleo/Zgrana drużyna (19)
13:50 Clifford - wielki czerwony pies: Kraina czarów Clifforda / Żegnaj Błękitku (104)
14:20 Super Wings: Biwak na fiordach (123)
14:30 Super Wings: Podwodny ślub (139)
14:50 Pszczółka Maja: Matczyna odwaga (24)
15:00 Pszczółka Maja: Skarb dla mrówek (89)
15:15 Jak borsuk z lisem: Wyprawa na ślimaki (29)
15:30 Licz na Wiktora: Cyfra 0 (10)
15:35 Figu Migu na planecie Czochras: Karton, najlepszy ziom (15)
15:55 Pamiętnik Florki: Skarby (3)
16:10 O rety! Psoty Dudusia Wesołka: Baranek Meli
16:35 Andy i dinozaury: Tyranozaur Rex i pumeks (1)
17:00 Inui: Prezent dla Laury (26)
17:05 Niespodzianka Poranka: Ocalić Franny (26)
17:25 Rodzina Treflików: Spotkanie z książką (78)
17:40 Artur i Dzieci Okrągłego Stołu: Królowa jednego dnia (5)
17:50 Artur i Dzieci Okrągłego Stołu: Na ratunek Miagru (6)
18:05 Nowe przygody Piotrusia Pana: Koszmary Michasia (3)
18:35 Mia i ja: Pułapka na jednorożca (16)
19:00 Wieczorynka: Mega Ekspres: Tajemnica znikającego drewna (26)
19:10 Wieczorynka: Gigantozaur: Przymusowe towarzystwo (26)
19:20 Wieczorynka: Lisek i Trusia: Coś za coś (3)
19:30 Wieczorynka: Stacyjkowo: Owocowe fantango Frostiniego (28)
19:40 Wieczorynka: Strażak Sam 7: Sterta kłopotów (5)
19:50 Wieczorynka: Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom: Wielkie mycie
20:05 Sąsiedzi: Projektor (69)
20:10 Sąsiedzi: Jabłka (98)
20:20 Gormiti: Bohaterowie Serca. Część pierwsza (77)
20:35 Gormiti: Bohaterowie Serca. Część druga (78)
20:50 Galactik Football: Nowy kapitan (30)
21:20 The Garfield Show: Psiak w schronisku (5)
21:35 Anna i androidy: Złomowisko CSI (20)
22:05 Rok w ogrodzie
22:25 Rok w ogrodzie extra
22:40 Jak to działa?: Mózg, cz. 1. (48)
23:05 Maszyna zmian: Ostatni raz (7-ost.)
23:40 Maszyna zmian. Nowe przygody: Pięć pięknych welonów (1/5)
01:15 Zakończenie programu
TVP HD
2022-03-28
05:10 Zakończenie programu
05:20 Zakochaj się w Polsce: Hel (90)
06:00 M jak miłość (1363)
06:55 Ranczo 8: Radio Mamrot (92)
07:55 Rodzinka.pl: Pstrykasz, więc jesteś (58)
08:25 Rodzinka.pl: Młodość nie zna strachu (59)
08:55 Ojciec Mateusz 5: Gwiazdeczka (57)
09:55 Ojciec Mateusz 5: Powódź (58)
10:50 Gra słów. Krzyżówka (551)
11:20 Na sygnale: Czas się żegnać (252)
11:50 Na sygnale: Dwa oblicza Błażeja (253)
12:25 Ojciec Mateusz: Gambit hetmana (321)
13:20 Komisarz Alex 12: Intruz (144)
14:15 Ranczo 7: Wielbicielka z Warszawy (79)
15:15 Ranczo 7: Potęga immunitetu (80)
16:05 Okrasa łamie przepisy: Kuchnia zachodnich Mazur
16:40 Tamte lata, tamte dni: Adam Woronowicz
17:15 Góry i ich mieszkańcy: Góry Skaliste (6)
18:20 Ojciec Mateusz 18: Smażalnia (236)
19:20 Ranczo 8: Wykapany ojciec (93)
20:10 Rodzinka.pl: Czyżby koniec? (130)
20:45 Rodzinka.pl: Dziadkowie kontratakują (131)
21:25 U Pana Boga w ogródku (11/12)
22:20 U Pana Boga w ogródku (12)
23:20 Jack Strong
01:35 Och, Karol
03:10 Anna i król z Drezna
04:45 Bezgraniczna pomoc
TVP Historia
2022-03-28
06:50 Był taki dzień: 28 marca
07:00 Wojenne dziewczyny 3 (33)
07:50 Ex Libris
08:25 Historia Polski: Był taki ktoś
09:30 Przeczytaj mi tę historię (94)
09:40 Sensacje XX wieku: Operacja «Zeppelin»
10:10 Sensacje XX wieku: Agonia
10:40 Dzikie Andy (3)
11:40 W PRL-u: Polska piłka nożna przed Wembley
12:15 Sprawiedliwi. Kto ratuje jedno życie…: Żegota (4/7)
13:05 Kontrapunkt: Skarga
14:00 Akcja pod Arsenałem
15:45 Amur. Amazonka Azji: Tajemnicze źródła
16:50 Flesz historii (583)
17:10 Wojna w eterze (16/30)
17:20 Wojenne dziewczyny 3 (34)
18:15 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii
18:45 Spór o historię: Błękitna Armia
19:20 Historia Polski: Lisi schron
20:05 Historia w postaciach zapisana: Karolina Bonaparte, młodsza siostra Napoleona
22:15 Wielkie mity historii: Mao - założyciel współczesnych Chin (4-ost.)
23:15 Info Wilno
23:35 Szerokie tory: Bunkry Sewastopola
00:05 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii: Tajemnica Jastrzębia
00:40 Sensacje XX wieku: Operacja «Zeppelin»
01:05 Sensacje XX wieku: Agonia
01:30 Encyklopedia II wojny światowej: Charles de Gaulle
02:00 Zakończenie programu
TVP Info
2022-03-28
05:00 Serwis Info
05:57 Agropogoda
05:59 Serwis Info
06:22 Pogoda Info
06:29 Serwis Info
06:55 Pogoda Info
07:00 Serwis Info
07:12 Jedziemy
07:50 Agrobiznes
07:56 Agropogoda
08:00 Jedziemy dalej
08:15 Serwis Info
08:18 Minęła ósma
09:00 Serwis Info
09:08 Minęła dziewiąta
10:00 Serwis Info
10:29 Serwis Info
10:59 Serwis Info
11:29 Serwis Info
12:00 Info Raport
13:29 Serwis Info
13:59 Serwis Info
14:29 Serwis Info
14:59 Serwis Info
15:29 Info dzień
16:30 Info dzień
17:00 Teleexpress
17:15 Teleexpress Extra
17:30 O co chodzi
18:00 Panorama
18:19 Serwis Info
18:36 O tym się mówi
19:30 Wiadomości
19:58 Gość «Wiadomości»
20:13 Minęła dwudziesta
21:00 Nie da się ukryć
21:20 Serwis Info
21:30 Reportaż TVP Info: Mariupol
21:50 W tyle wizji
22:25 Serwis Info
22:30 W tyle wizji extra
23:00 INFO wieczór
00:00 Serwis Info
01:03 Wiadomości
01:31 Gość «Wiadomości»
01:52 Pogoda Info
01:55 Minęła dwudziesta
02:43 W tyle wizji
03:18 Serwis Info
03:23 W tyle wizji extra
03:48 Podróże z historią: Latarnie polskiego wybrzeża (1)
04:15 Podróże z historią: Jak zostać husarzem? (2)
04:43 Agrobiznes
04:59 Zakończenie programu
TVP Kultura
2022-03-28
05:00 Podróże z historią: Turniej o róg królowej (15)
05:25 Podróże z historią: Smak Torunia (16)
05:55 Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2 na stream.tvp.pl
05:56 Zakończenie programu
07:00 Klasyczne poranki: Bruce (Xiaoyu) Liu - Fryderyk Chopin - Koncert fortepianowy e-moll op. 11
08:00 Niedziela z…
08:45 Xawery Dunikowski. Malarstwo
09:15 Czarny Piotruś
11:00 Rzeka kłamstwa (4/7)
12:40 Tatarak
13:30 Dżin mórz i oceanów
14:05 Reżyserzy: Nicolas Roeg
15:05 Niepospolita
15:40 Złoto dezerterów
18:00 Wspomnienie o Krzysztofie Pendereckim
18:30 Informacje kulturalne
18:55 Arsene Lupin (9/13)
20:00 Kino mocnych wrażeń: Nigdy cię tu nie było
21:40 Kronos: Rytuał
22:30 Panorama kina polskiego: Skazany na bluesa
00:20 Scena muzyczna: Przemysław Rudź
01:20 Rozważna i romantyczna
03:30 Informacje kulturalne
03:55 Kino nocne: Robolove
TVP Polonia
2022-03-28
05:30 World News
06:00 Słownik polsko@polski
06:30 Być bliżej Boga
06:50 Rok 1982. Kalendarium (6)
07:05 Smaki polskie: Figle z mąką
07:20 Podaj rękę Ukrainie (5)
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 Pytanie na śniadanie
10:35 Panorama
10:45 Pytanie na śniadanie
11:15 Co na obiad?: Schabowy po lubelsku
11:30 Barwy szczęścia (2523)
12:00 Wiadomości
12:15 Drogi wolności: Grzechy młodości (1)
13:05 Ojciec Mateusz 26: Awans (333)
14:00 Kulturalni PL
15:00 Wiadomości
15:15 World News Flash
15:25 Teatr Telewizji: Dwa teatry
16:50 Podaj rękę Ukrainie (11)
17:00 Teleexpress
17:20 Słownik polsko@polski
17:50 Gra słów. Krzyżówka (556)
18:20 Barwy szczęścia (2523)
18:50 Powroty (84)
19:15 Polacy światu: Zbigniew Ziembiński
19:20 Studio Lwów
19:30 Wiadomości
20:05 Sport
20:10 Pogoda
20:20 Czas honoru 2: Reichsbank (26)
21:10 Czas honoru 3: Kolega z Rochester (27)
22:05 Polonia 24
22:35 Res Poloniae. O Polsce z oddali: Lady Barbara Hamilton
23:00 Polskie dziedzictwo (5)
23:30 Remiza. Zawsze w akcji! (11)
00:00 World News
00:35 Gra słów. Krzyżówka (556)
01:00 Studio Wschód
01:30 Wiadomości
02:00 Sport
02:04 Studio Lwów
02:10 Polonia 24
02:35 World News Flash
02:50 Hity wszech czasów (31)
04:05 Barwy szczęścia (2523)
04:35 Ocaleni
TVP Rozrywka
2022-03-28
05:10 Zakończenie programu
06:10 Zakochaj się w Polsce: Piotrków Trybunalski (57)
06:40 Okrasa łamie przepisy: Golonka inaczej
07:15 Makłowicz w podróży: Podróż 8. Portugalia - Porto
07:45 Gra słów. Krzyżówka (553)
08:15 Familiada
08:50 Va banque (395)
09:20 Koło fortuny (1239)
10:00 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Wyspy szczęśliwe
10:35 Postaw na milion
11:30 Gra słów. Krzyżówka (554)
12:00 Familiada
12:35 Va banque (396)
13:10 Janosik: Pobór (9/13)
14:00 Prywatne życie zwierząt 5: Zgrabne nóżki (1)
14:30 Prywatne życie zwierząt 5: Ryjki i pyszczki (2)
15:00 Prywatne życie zwierząt 5: Ogony (3)
15:30 Życie to kabaret: Kabaretomaniacy (7)
16:30 Życie to kabaret: Dwoje i ich boje (7)
17:30 Szansa na sukces. Opole 2021 2: Sound’n’Grace (8)
18:30 Okrasa łamie przepisy: Ciasta z ognia
19:05 Makłowicz w podróży: Podróż 8. Portugalia - Dolina Douro
19:40 Postaw na milion
20:40 Postaw na milion
21:35 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Nowa Brytania, 1968
22:05 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Nowa Gwinea, 1969
22:40 The Voice Kids 5. Przesłuchania w ciemno (9)
23:50 The Voice Kids 5. Przesłuchania w ciemno (10)
01:00 Koło fortuny (1238)
01:45 Niezapomniane koncerty: Opole na bis: Muzyczna biografia - 90 lat Polskiego Radia
02:35 Kabaretowa mapa Polski: 4. Mazurska Noc Kabaretowa - Moja droga, ja cię kocham (1)
03:30 Kabaretowa mapa Polski: 4. Mazurska Noc Kabaretowa - Moja droga, ja cię kocham (2)
04:25 Kabaretowa mapa Polski: 4. Mazurska Noc Kabaretowa - Moja droga, ja cię kocham (3)
TVP Seriale
2022-03-28
06:00 Rodzinka.pl: Walentynki (118)
06:30 Na sygnale: Kac w wielkim mieście (268)
07:05 Na sygnale: Nic nie będzie jak dawniej (269)
07:40 Ojciec Mateusz 11: Trefny towar (138)
08:35 Komisarz Alex 14: Randka z milionerem (173)
09:25 Złotopolscy: Zakamarki kobiecej duszy (482)
10:00 Klan (396)
10:35 Na dobre i na złe: Fatalne ukłucie (205)
11:35 Ranczo 3: W kleszczach terroryzmu (29)
12:30 Korona królów (26)
13:00 Na sygnale: Długodystansowiec (270)
13:40 Ojciec Mateusz 4: Helena (56)
14:35 Ojciec Mateusz 5: Gwiazdeczka (57)
15:30 Komisarz Alex 14: Nadchodzi zemsta (174)
16:20 Bulionerzy: Podpis (61)
16:55 Na sygnale: Zostań ze mną (271)
17:30 Ranczo 3: Fakt prasowy (30)
18:30 Ranczo 3: Radio interaktywne (31)
19:30 Ojciec Mateusz 5: Powódź (58)
20:30 Ojciec Mateusz 11: Wyścig z czasem (139)
21:25 Ranczo 3: Wielkie odkrycie (32)
22:25 Ranczo 3: Sprawca (33)
23:25 Ojciec Mateusz 5: Kryminał (59)
00:15 Na sygnale: Co za dużo, to niezdrowo (365)
00:45 Na sygnale: Superbohater (366)
01:20 Londyńczycy 2 (5/16)
02:05 Londyńczycy 2 (6/16)
02:50 Droga: Musisz to wypić do dna (1/6)
03:50 Złotopolscy: Zakamarki kobiecej duszy (482)
04:15 Klan (396)
04:45 Zakończenie programu
TVP Sport
2022-03-28
05:40 Sportowy wieczór
06:15 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy U-21
08:20 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw świata
10:25 Sportowy wieczór - 3. seria
11:40 Piłka nożna: Przed meczem Polska - Szwecja
12:15 Czesław Michniewicz. Powrót do korzeni
12:55 Piłka nożna: Przed meczem Polska - Szwecja
13:40 Rozmowy przy stole: Marcin Żewłakow
14:00 live Snooker: Tour Championship w Llandudno
16:00 live Snooker: Tour Championship w Llandudno
17:30 Piłka nożna
19:40 Piłka nożna: Przed meczem Polska - Szwecja
20:30 live Snooker: Tour Championship w Llandudno
22:05 Sportowy wieczór
00:10 Sporty walki: ONE Championship - Lights Out - Singapur
02:05 Sporty walki: Gala Enfusion 105 w Alkmaar
03:45 Sporty walki: Hexagone 3 w Reims