[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -2
BelSat
2022-02-22
05:00 Студыя Белсат
06:00 Аб’ектыў
06:20 Размова дня
06:35 Маю права
06:50 Мова нанова. У чым адметнасць беларускіх сэлэбрыці?
07:10 Хай так
07:35 Эканоміка з Чалым
07:55 Лукавыя навіны
08:05 Мае пакаленне
09:30 т/с Дарогі свабоды
10:25 Студыя Белсат
11:25 Аб’ектыў
11:45 Размова дня
12:05 х/ф Жонкі вайскоўцаў
14:00 Навіны
14:05 Мова нанова
14:20 Шчыра кажучы
14:40 м/с Жэстачайшы мульт
15:00 Навіны
15:10 т/с Stulecie Winnych
16:00 Навіны
16:05 Лабірынты. Клаўдзій Дуж-Душэўскі: бел-чырвона-белая зброя
16:40 Беларускі свет
17:05 Давайце разбірацца
17:30 Вось так
18:00 Студыя Белсат
19:00 Аб’ектыў
19:20 Размова дня
19:35 Карона каралеў - такая вось гісторыя
20:05 т/с Карона каралеў
20:30 х/ф Схоў
22:35 Студыя Белсат
23:35 Аб’ектыў
00:00 Размова дня
00:15 Давайце разбірацца
00:35 Беларускі свет
01:00 Вечаровы шпіль
01:15 Перапынак ў вяшчанні
Canal+ Sport 1 PL
2022-02-22
06:00 Hola LaLiga
07:00 Jej Wysokość Premier League
08:05 Jej Wysokość Premier League: Extra Time
08:25 This is speedway: Peter Karlsson
09:00 Piłka nożna: Liga angielska
11:15 Piłka nożna: Liga hiszpańska
13:30 live Tenis: Turniej WTA w Ad-Dausze
15:30 live Tenis: Turniej WTA w Ad-Dausze
17:00 live Tenis: Turniej WTA w Ad-Dausze
19:00 live Tenis: Turniej WTA w Ad-Dausze
21:00 Premier League Review
22:00 LaLiga Highlights Show
23:00 This is speedway: Peter Karlsson
23:30 News+
00:00 Basket+
00:20 Piłka nożna: Liga angielska
02:30 Twardzielki: Sasha Sidorenko (2)
03:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
Canal+ Sport 2 PL
2022-02-22
06:00 Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
06:35 Twardzielki: Karolina Koszewska-Łukasik (1)
07:10 Twardzielki: Sasha Sidorenko (2)
07:40 Turbokozak: Łukasz Zwoliński
08:00 Ligue1 Review
09:00 Ekstraklasa po godzinach
10:00 Hola LaLiga
11:00 Jej Wysokość Premier League
12:05 Jej Wysokość Premier League: Extra Time
12:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:35 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
16:45 Premiera: Premier League Review
17:45 Premiera: Basket+
18:00 Jej Wysokość Premier League
19:00 Jej Wysokość Premier League: Extra Time
19:15 Premiera: LaLiga Highlights Show
20:20 Hola LaLiga
21:30 Tenis: Turniej WTA w Ad-Dausze
23:30 Tenis: Turniej WTA w Ad-Dausze
01:00 Tenis: Turniej WTA w Ad-Dausze
03:00 Tenis: Turniej WTA w Ad-Dausze
Canal+ Sport 3 PL
2022-02-22
06:00 Ekstraklasa po godzinach
07:00 Ekstrapaka: 22. kolejka
08:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
10:00 Witaj w klubie: KGHM Zagłębie Lubin
10:30 Liga+ Extra
12:00 Wysoki Pressing
13:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
15:30 Witaj w klubie: Lech Poznań
16:00 Ekstraklasa po godzinach
17:00 Ekstrapaka: 22. kolejka
18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:00 Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
20:30 Liga+
22:00 Witaj w klubie: Zagłębie Sosnowiec
22:30 Ekstrapaka: 22. kolejka
23:30 Witaj w klubie: Jagiellonia Białystok
00:00 Witaj w klubie: Wisła Płock
00:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
02:30 Ekstraklasa po godzinach
03:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
Canal+ Sport 4 PL
2022-02-22
06:00 Witaj w klubie: Miedź Legnica
06:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:30 Ekstraklasa po godzinach
09:30 Ekstrapaka: 22. kolejka
10:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:30 Witaj w klubie: KGHM Zagłębie Lubin
13:00 Liga+ Extra
14:30 Wysoki Pressing
16:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:00 Witaj w klubie: Lech Poznań
18:30 Ekstraklasa po godzinach
19:30 Ekstrapaka: 22. kolejka
20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:30 Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
23:00 Liga+
00:30 Witaj w klubie: Zagłębie Sosnowiec
01:00 Ekstrapaka: 22. kolejka
02:00 Witaj w klubie: Jagiellonia Białystok
02:30 Witaj w klubie: Wisła Płock
03:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
Eleven Sports 1
2022-02-22
06:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
08:00 Piłka nożna: Liga włoska
10:00 Piłka nożna: Liga francuska
12:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
14:00 Piłka nożna: Liga włoska
16:00 Piłka nożna: Liga francuska
18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:00 Piłka nożna: Liga włoska
22:00 Piłka nożna: Liga francuska
00:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
02:00 Piłka nożna: Liga włoska
04:00 Piłka nożna: Liga francuska
Eleven Sports 2
2022-02-22
06:00 Piłka nożna: Liga włoska
08:00 Piłka nożna: Liga francuska
10:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
12:00 Piłka nożna: Liga włoska
14:00 Piłka nożna: Liga francuska
16:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
18:00 Piłka nożna: Liga włoska
20:00 Piłka nożna: Liga francuska
22:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
00:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 Piłka nożna: Liga francuska
04:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
Eleven Sports 3
2022-02-22
05:00 Ligue1
06:00 Piłka nożna: Liga francuska
08:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
10:00 Piłka nożna: Liga włoska
12:00 Liga Eleven
12:30 Liga Eleven
13:00 Piłka nożna: Liga portugalska
15:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
17:00 LaLiga Santander
18:00 Piłka nożna: Liga francuska
20:00 Piłka nożna: Liga portugalska
22:00 Piłka nożna: Liga włoska
00:00 Piłka nożna: Liga francuska
02:00 Ligue1
03:00 Piłka nożna: Liga portugalska
Eleven Sports 4
2022-02-22
06:00 Piłka nożna: Liga portugalska
08:00 Piłka nożna: Liga włoska
10:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
12:00 Piłka nożna: Liga francuska
14:00 Piłka nożna: Liga włoska
16:00 Piłka nożna: Liga portugalska
18:00 Piłka nożna: Liga włoska
20:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
22:00 Piłka nożna: Liga francuska
00:00 Piłka nożna: Liga portugalska
02:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
04:00 Piłka nożna: Liga włoska
Polonia 1
2022-02-22
06:00 Wieczna miłość (117)
07:00 Wieczna miłość (118)
08:00 Wieczna miłość (119)
08:50 Autostrada do nieba: Pan doktor (37)
09:50 Celeste (72)
10:50 Celeste (73)
11:50 Celeste (74)
12:55 Uśmiechnij się (8)
13:05 Kup i wygraj!
13:50 Namiętności (38)
14:40 Autostrada do nieba: Pan doktor (37)
15:45 Autostrada do nieba: Samotny (38)
16:50 Kapitanowa (12)
17:55 Wizja gwiazd
18:00 Telesprzedaż
21:00 Wojna z mafią 3 (2)
22:20 Granica ludzkiego ciała: Wysokość (2)
22:55 Surfing dla środowiska (2)
23:05 Surfing dla środowiska (1)
23:15 Miłe rozmowy
23:45 Byzantium
02:15 Remedium
03:55 Uśmiechnij się (5)
04:10 Miłe rozmowy
Polsat
2022-02-22
05:25 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
08:40 Malanowski i partnerzy: Tajemnica Brodzieńskich (640)
09:10 Malanowski i partnerzy: Nędzny plan (641)
09:40 Sekrety rodziny: Milion dolarów (152)
10:40 Dlaczego ja?: Jęki rozkoszy (894)
11:40 Gliniarze: Wstydliwa tajemnica (175)
12:50 Wydarzenia
13:25 Interwencja
13:40 Trudne sprawy: Hip-hop staje się powodem na poderwanie dziewczyny przez maturzystę (1001)
14:40 Dlaczego ja?: Ciąża pasierbicy (1053)
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:30 Na ratunek 112: Wyrok śmierci (543)
17:00 Gliniarze: Ostatnia przeszkoda (639)
18:00 Pierwsza miłość (3371)
18:50 Wydarzenia
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:45 Sport
19:55 Pogoda
20:00 Farma (27)
21:05 Avatar
00:45 O północy w Paryżu
02:35 Love Island. Wyspa miłości (47)
03:35 Love Island. Wyspa miłości (48)
04:40 Disco Gramy
Polsat 2
2022-02-22
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Disco Gramy
07:00 Joker (58)
08:00 Trudne sprawy: Alina za wszelką cenę próbuje wyswatać chorobliwie nieśmiałego syna (1032)
09:00 48h. Zaginieni: Mroczny las (74)
10:00 Na ratunek 112: Sztuczny biust (481)
10:30 Sekrety rodziny (40)
11:30 Dlaczego ja?: Ojciec nastolatki kocha byłą dziewczynę do towarzystwa (893)
12:30 Nasz nowy dom (138)
13:30 Świat według Kiepskich: Skowyt (316)
14:00 Świat według Kiepskich: Nienagrodzony (317)
14:30 Świat według Kiepskich: Syn Nilu (318)
15:00 Trudne sprawy: Ukraińska studentka podejrzewa, że brat jej chłopaka to rasista (1048)
16:00 Nasz nowy dom (139)
17:00 Sekrety rodziny (41)
18:00 48h. Zaginieni: Zakonnica (75)
19:00 Gliniarze: Niebezpieczna kobieta (421)
20:05 Wydarzenia
21:00 Gliniarze: Niemoralni (422)
22:00 Dlaczego ja?: Studentka dziennikarstwa próbuje odkryć, kto stoi za śmiercią jej matki (1096)
23:00 Świat według Kiepskich: Ciasteczka wujka Booble’a (560)
23:30 Świat według Kiepskich: Europejski obywatel (561)
00:00 Malanowski i partnerzy: Kobieta o dwóch twarzach (514)
00:30 Malanowski i partnerzy: Zaginiony chłopiec (515)
01:00 Zdrady (128)
02:00 Wydarzenia
02:45 Wystarczy chcieć
03:15 Echo lasu
03:45 Trans World Sport
04:50 SuperLudzie (9)
Polsat Cafe
2022-02-22
05:00 Szpital dziecięcy (18)
06:00 Fajka pokoju
07:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (37)
08:00 Szpital dziecięcy (25)
09:00 Oszukane: Wspólnicy / Niewierny (21)
10:00 Nasz nowy dom (160)
11:00 Chirurdzy (155)
12:00 Kolacja w ciemno (6)
13:00 Demakijaż: Dorota i Paweł Delągowie (133)
13:30 Top Chef (30)
15:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (39)
16:00 Randka z nieznajomym (9)
17:00 Bogaty dom - biedny dom (24)
18:00 Nasz nowy dom (180)
19:00 Chirurdzy (156)
20:00 Zdrady: Urodzony drapieżnik (141)
21:00 Bogaty dom - biedny dom (50)
22:00 Gry małżeńskie (57)
23:00 Zdrady (99)
00:00 Oszukane (37)
01:00 Poprawki skalpelem (25)
02:00 Śmierć w Hollywood: Philip Seymour Hoffman (2)
03:00 Błędy natury (3/8)
04:00 Szpital dziecięcy (19)
Polsat Doku
2022-02-22
05:00 Ciemna strona miasta: Konwój gangu złodziei (6)
05:30 Ciemna strona miasta: Jak się w Polsce produkuje narkotyki (7)
06:00 Emil, pogromca mandatów (34)
06:30 Emil, pogromca mandatów (35)
07:00 Emil, pogromca mandatów (36)
07:30 Emil, pogromca mandatów (37)
08:00 Hardkorowy lombard (25)
08:30 Hardkorowy lombard (26)
09:00 Gliniarze: Jasnowidz (253)
10:00 Gliniarze: Ukryte pragnienia (254)
11:00 Polacy za granicą: Hawaje (11)
12:00 Polacy za granicą: Bukareszt (12)
13:00 Poszukiwacze historii: Zakazane pole (114)
13:30 Poszukiwacze historii: Tajemniczy sygnał w Wiązownicy (115)
14:05 Rosja bez tajemnic (3)
15:15 Wieloryby - wielka podróż ku wolności (1)
16:15 Wieloryby - wielka podróż ku wolności (2)
17:20 David Attenborough i wielkie ptaki
18:20 Żyjąc z wilkami
19:40 Fabryki wojny (3)
20:50 Fabryki wojny (4)
22:00 Militarny top 10 (9)
23:05 Militarny top 10: Wozy bojowe (10)
00:10 Poszukiwacze historii: Śladami wrześniowych legend (101)
00:35 Poszukiwacze historii: Jedno ogniwo (102)
01:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (97)
01:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (98)
02:00 Taaaka ryba: Bałtycka belona (48)
02:30 Taaaka ryba: Potokowiec po burzy (49)
03:00 Tajna historia XX wieku: Miasto ograbione (40)
03:30 Tajna historia XX wieku: Strzelnica (41)
04:00 Łowca pedofilów (20)
04:30 Łowca pedofilów (21)
Polsat Film
2022-02-22
05:30 Na ratunek 112: Jadł w łóżku i zostawił nóż na pościeli / Zabawa dopalaczami z azotynami kończy się poważnym zatruciem (201)
06:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (22)
06:30 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (23)
07:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (24)
07:30 Nasz nowy dom (158)
08:30 Przyjaciółki (13)
09:30 Przyjaciółki (14)
10:30 Świat według Kiepskich: Kiepska płeć (198)
11:05 Świat według Kiepskich: Genialny Szopen (199)
11:50 Świat według Kiepskich: Genetix (131)
12:25 Świat według Kiepskich: Ta okropna niedziela (132)
13:00 Świat według Kiepskich: Dzień, w którym zapchał się kibel (133)
13:35 Świat według Kiepskich: Ożenek (136)
14:10 Wałęsa. Człowiek z nadziei
16:50 Ostatnia szansa
18:50 Taxi 5
21:00 Wesoły wtorek: Ostra noc
23:10 Kickboxer: Zemsta
01:05 Gliniarze: Hostessa (482)
02:00 Gliniarze: Córeczka tatusia (483)
03:00 Gliniarze: Podwójna gra (230)
04:00 Gliniarze: Demony sprzed lat (231)
Polsat News
2022-02-22
05:05 Interwencja
05:20 Raport
06:00 Nowy dzień
07:40 Graffiti
08:00 Nowy dzień
09:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
09:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
09:55 Pogoda
10:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:55 Pogoda
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:55 Pogoda
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:45 Pogoda
12:50 Wydarzenia 12:50
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:55 Pogoda
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:30 Sport
15:35 Pogoda
15:50 Wydarzenia 15:50
16:10 Więcej Wydarzeń
16:25 Pogoda
16:30 Godziny szczytu - magazyn informacyjny
18:00 Punkt widzenia
18:50 Wydarzenia 18:50
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:50 Debata dnia
21:00 Raport
21:50 Wydarzenia wieczorne
22:30 Dzień na świecie
22:55 Pogoda
23:00 Obraz dnia - serwis informacyjny
23:15 Biznesowy obraz dnia
23:25 Pogoda
23:35 Punkt widzenia
00:20 Debata dnia
01:20 Raport
02:00 Wydarzenia wieczorne
02:30 Gość «Wydarzeń»
02:50 Interwencja
03:05 Z klimatem i z pasją
Polsat Play
2022-02-22
05:00 Łowca pedofilów: Młody (44)
05:30 Łowca pedofilów: Strażak Sam (45)
06:00 Najśmieszniejsze filmiki świata (22)
06:30 Najśmieszniejsze filmiki świata (23)
07:00 Top 20 - Umrzesz ze śmiechu (3)
08:00 Polska w monitoringu (2)
08:30 Polska w monitoringu (3)
09:00 Wojny magazynowe (1)
09:30 Wojny magazynowe (2)
10:00 Gwiazdy lombardu (10)
10:30 Gwiazdy lombardu (11)
11:00 I wojna światowa w liczbach (3)
12:00 Więzienny świat (4)
13:00 Wojny magazynowe (3)
13:30 Wojny magazynowe (4)
14:00 Hardkorowy lombard 3 (27)
14:30 Hardkorowy lombard 3 (28)
15:00 Gwiazdy lombardu (12)
15:30 Gwiazdy lombardu (13)
16:00 Polacy w świecie: Wiedeń (13)
16:30 Polacy w świecie: Dublin (14)
17:00 Więzienie (46)
17:30 Więzienie (47)
18:00 Poszukiwacze historii: Sztrafniki nad Narwią (148)
18:30 Poszukiwacze historii: Jak Sebastian i Olaf operatorami zostali (149)
19:00 Poszukiwacze historii: Łowcy rakiet (150)
19:30 Poszukiwacze historii: Bitwa pod Drzu (151)
20:00 Fabryki wojny (1)
21:00 Tajna historia XX wieku: Lęki Stalina cz. 2 (90)
21:30 Tajna historia XX wieku: Snajperzy (91)
22:00 Poszukiwacze historii (163)
22:30 Militarni (3)
23:00 Nie mów do mnie śmieciarzu! (40)
23:30 Więzienie (33)
00:00 Więzienie (34)
00:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (28)
01:00 997 - Fajbusiewicz na tropie (29)
01:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (30)
02:00 Kama Sutra (48)
03:00 Kama Sutra (49)
04:00 Kama Sutra (51)
Polsat Romans
2022-02-22
05:00 Sekrety rodziny: Nowe życie (85)
06:00 Gliniarze: Spirala strachu (503)
07:00 Gliniarze: Dary losu (504)
08:00 Gliniarze: Wizja (505)
09:00 Komisarz Mama (11)
10:00 Komisarz Mama (12)
11:00 Komisarz Mama (13)
12:00 Komisarz Mama (14)
13:00 Niania: Miejsce na cmentarzu (11)
13:30 Niania: Niech żyje show! (12)
14:00 Niania: Między nami, modelkami (13)
14:30 Niania: Rodzinne przepychanki (14)
15:00 Świat według Kiepskich: Przepisy Halinci (573)
15:30 Świat według Kiepskich: Gra o schron (574)
16:00 Świat według Kiepskich: Lokator wszech czasów (575)
16:30 Świat według Kiepskich: Polityka (576)
17:00 Świat według Kiepskich: Wesołych świąt (245)
17:30 Świat według Kiepskich: Zakazane piosenki (246)
18:00 Co ludzie powiedzą (5)
18:40 Co ludzie powiedzą (6)
19:20 Co ludzie powiedzą (7)
20:00 Co ludzie powiedzą (8)
20:40 Co ludzie powiedzą (9)
21:20 Co ludzie powiedzą (10)
22:00 Kuchnia (3)
22:30 Kuchnia (4)
23:00 To nie tak, jak myślisz, kotku
01:10 Ślad: Dzieci w klatce (20)
02:10 Ślad: Wędrowna szajka (21)
03:05 Na ratunek 112: Nieporadna pani domu (330)
03:35 Na ratunek 112: Matka zazdrości córce urody (331)
04:05 Na ratunek 112: Para pomagająca bezdomnym, ratuje kobietę przed mężem sadystą (332)
04:30 Na ratunek 112: Dwie studentki podają się za bogate infuencerki/Żona próbuje otruć męża po sprawie rozwodowej (333)
Polsat Sport
2022-02-22
06:00 Boks: Gala Polsat Boxing Promotions w Toruniu
08:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
11:00 live Tenis: Turniej ATP w Dubaju
13:00 live Tenis: Turniej ATP w Dubaju
15:00 Trans World Sport
16:00 Lekkoatletyka: Halowy mityng ORLEN Copernicus Cup - Toruń 2022
16:30 Lekkoatletyka: Halowy mityng ORLEN Copernicus Cup - Toruń 2022
20:30 Wyzwanie mistrza: Anita Włodarczyk
20:40 Boks: Gala Polsat Boxing Promotions w Toruniu
23:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
01:00 live Tenis: Turniej ATP w Acapulco
03:00 Sporty walki: FEN 36: Fight Night Szczecin
Polsat Sport Extra
2022-02-22
05:00 live Tenis: Turniej ATP w Acapulco
07:00 Tenis: Turniej ATP w Dubaju
09:30 Sporty walki: FEN 26
11:00 Sporty walki: FEN 23
13:30 Piłka nożna: Liga czeska
16:00 live Tenis: Turniej ATP w Acapulco
18:00 live Tenis: Turniej ATP w Acapulco
20:30 Piłka nożna: Liga holenderska
21:00 Piłka nożna: Liga czeska
23:00 Piłka nożna: Liga holenderska
01:00 Sporty walki: FEN 23
03:00 live Tenis: Turniej ATP w Acapulco
Polsat Sport Fight
2022-02-22
07:00 K-1: Gala Kickboxing Fight Night 1
08:45 Atleci
09:10 Sporty walki: Babilon MMA 20
11:25 Boks: Gala boksu zawodowego w Kościerzynie
13:25 Boks: Z archiwum ESPN
14:00 Sporty walki: Brave Combat Federation 54 w Koninie
16:40 Boks: Walka o pas WBA World w Los Angeles
20:30 Sporty walki: FEN 35: LOTOS Fight Night Ostróda
22:35 Boks: Z archiwum ESPN
23:20 Sporty walki: KSW 39
04:05 Boks: Gala w Opolu
Polsat Sport News
2022-02-22
06:00 Pro Bull Riding
07:00 Koszykówka mężczyzn: Suzuki Puchar Polski
09:00 Trans World Sport
10:00 Cafe Futbol
12:00 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
14:00 Boks: Gala w Legionowie
17:00 Piłka nożna z archiwum
19:00 Piłka nożna z archiwum
21:00 Koszykówka mężczyzn: Suzuki Puchar Polski
23:00 Koszykówka mężczyzn: Suzuki Puchar Polski
01:00 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw świata
03:30 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw świata
Polsat Sport Premium 1
2022-02-22
05:00 Magazyn Ligi Mistrzów
05:30 Cafe Futbol
07:00 Piłka nożna: Liga Narodów
09:00 Piłka nożna: Liga Narodów
11:00 Piłka nożna: Liga Narodów
13:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
14:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
16:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
17:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
19:00 live Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:51 live Piłka nożna: Liga Mistrzów
23:00 live Piłka nożna: Liga Mistrzów
23:30 live Piłka nożna: Liga Mistrzów
00:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
02:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
02:30 Magazyn Ligi Mistrzów
03:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
Polsat Sport Premium 2
2022-02-22
05:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
06:30 Piłka nożna z archiwum: Ajax Amsterdam - cudowne lata 70
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
08:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
10:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
11:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
13:00 Piłka nożna: Liga Narodów
15:00 Magazyn Ligi Mistrzów
15:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Juventus Turyn - Ajax Amsterdam (1996), Real Madryt - Bayer 04 Leverkusen (2002) (10)
16:00 live Lekkoatletyka: Halowy mityng ORLEN Copernicus Cup - Toruń 2022
16:30 live Lekkoatletyka: Halowy mityng ORLEN Copernicus Cup - Toruń 2022
20:30 live Piłka nożna: Liga Mistrzów
23:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
01:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
03:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
Super Polsat
2022-02-22
05:00 Na ratunek 112: Kochanek rani męża, żona pozoruje napad (324)
05:30 Świat według Kiepskich: Kopakabana (440)
06:05 Wydarzenia
06:45 SuperLudzie Extra (17)
07:05 Psi Patrol: Pieski ratują odważnego Danny’ego / Pieski na urlopie (8)
07:35 Psi Patrol: Pieski ratują smoka / Pieski ratują trzy świnki (9)
08:05 Psi Patrol: Pieski ratują zatokę przed kwiatem / Pieski ratują kosmo-małpkę (10)
08:35 Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości (11)
09:05 SpongeBob Kanciastoporty 10 (11)
09:30 iCarly (1)
10:00 SuperLudzie (12)
10:30 Nasz nowy dom (115)
11:30 Tatuśkowie (76)
12:30 Tatuśkowie (77)
13:30 Niania: Testament (37)
14:00 Świat według Kiepskich: Kalibaba (551)
14:30 Kowalscy kontra Kowalscy (12)
15:00 Nasz nowy dom (230)
16:00 live Lekkoatletyka: Halowy mityng Copernicus Cup - Toruń 2022
16:30 live Lekkoatletyka: Halowy mityng Copernicus Cup - Toruń 2022
20:30 Tatuśkowie (78)
21:40 Ryzykanci
23:40 Kochaj
01:30 Akademik: Talenty (28)
02:00 Miasto długów: Tatuś (32)
03:00 Miasto długów: Kamienica (1)
04:00 Nasz nowy dom (213)
TVP 1
2022-02-22
05:15 Przysięga (585)
06:10 Elif (1147)
07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
07:30 Kościół z bliska
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans polityczny
08:35 Ranczo 3: W kleszczach terroryzmu (29)
09:35 Komisarz Alex 15: Skok (179)
10:35 Ojciec Mateusz 22: Dżentelmeni (286)
11:25 Kasta: Dawna miłość (213)
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:30 Agropogoda
12:35 Magazyn rolniczy
12:55 Natura w Jedynce: Potężne orły i ich krewniacy
14:00 Elif (1148)
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:15 Alarm!
15:35 Gra słów. Krzyżówka (534)
16:05 Przysięga (586)
17:00 Teleexpress
17:15 Jaka to melodia? (4794)
17:55 Klan (3946)
18:20 Kasta: Drogi lek (214)
18:55 Jeden z dziesięciu
19:20 Sport
19:30 Wiadomości
20:00 Festiwal Kultury Narodowej «Pamięć i Tożsamość» - Studio festiwalowe: Dzień 1
20:05 Pogoda
20:10 Alarm!
20:30 Leśniczówka (492)
21:05 Portrety wojenne: Jan Zumbach
21:40 Magazyn Ekspresu Reporterów
22:45 Ocaleni
23:50 Magazyn śledczy Anity Gargas (223)
00:30 Power Rangers
02:40 Przystań: Zuza (4/13)
03:35 Magazyn Ekspresu Reporterów
04:30 Notacje: Justyna Gołąb. Byłam oczami męża
04:45 Zakończenie programu
TVP 2
2022-02-22
05:00 Rodzinka.pl: Wiosno, wrócisz? (154)
05:30 Zakończenie programu
05:40 M jak miłość (1515)
06:30 Chrzest w tradycji metodystycznej
06:55 Familiada
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 Pytanie na śniadanie
10:45 Panorama
10:50 Pytanie na śniadanie
11:20 Rodzinka.pl: Niech sobie kociak mruczy (215)
11:55 Barwy szczęścia (2577)
12:40 Koło fortuny (1043)
13:25 Stepowa miłość (19)
14:05 Va banque (381)
14:35 Na sygnale: Dziecko (114)
15:10 Doktor Jan z Deekelsen: Syn marnotrawny (20/75)
16:00 Koło fortuny (1233)
16:35 Familiada
17:15 Miłość i przeznaczenie (55)
18:00 Panorama
18:20 Va banque (382)
18:45 Stepowa miłość (20)
19:25 Barwy szczęścia (2577)
20:10 Barwy szczęścia (2578)
20:40 Kulisy serialu «M jak miłość»
20:55 M jak miłość (1640)
21:55 Serca na sprzedaż (12/32)
23:05 Medyceusze Wspaniali: Stracone dusze (15/16)
00:20 Ludzkie historie: Ostatnia góra
01:55 Chocolat
04:00 Carol
TVP ABC
2022-02-22
05:10 Domisie: Domisie lubią drzewa
05:35 Domisie: Na przekór
06:05 Kot Miro: Lot latawca (22)
06:15 Tata lew: Magiczne pudełko (23)
06:25 Powrót do Wiklinowej Zatoki: Każdy chce mieć dom (5/7)
06:45 Żubr Pompik: Dziki dzik (10)
06:55 Miś Uszatek: Na grzyby (48)
07:05 Sunny Day: Nie taki znowu skromny koncert (24)
07:35 Przyjaciele Misia i Margolci: Bo ja tak chcę (17)
07:55 Przygody Misia Paddingtona: Paddington i strach na wróble / Paddington bawi się w chowanego (22)
08:25 Odlotowe opowieści: Gdzie jest Wendy? (7)
08:40 44 Koty: Sprawa tajemniczego składnika (97)
08:55 Słoń Benjamin: Benjamin i dom duchów (25)
09:30 Domisie: Malinowy dzień
09:55 Ale talent: Róża z filtrów do kawy (4)
10:00 Figu Migu na planecie Czochras: Maruda (19)
10:20 Bajki Bolka i Lolka: Królowa śniegu (12)
10:30 Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie: Koniokrad (5)
10:45 Świnka Peppa 3: Kurczęta babci świnki (19)
10:50 Świnka Peppa 4: Ciężarówka Pana Lisa (19)
10:55 Świnka Peppa 7: Szpital dla lalek (22)
11:00 Miś Uszatek: Zapasy na zimę (44)
11:05 Mami Fatale: InstantMan (37)
11:20 Fiksiki: Pralka (21)
11:25 Buli: Podróż do wnętrza Ziemi (84)
11:35 Yakari: Pióropusz wodza (51)
11:50 Yakari: Chodzący z ludźmi (52)
12:00 Mini ninjas: Suzume samuraj (62)
12:20 Przyjaciele z podwórka: Opowieść o dzielnych rycerzach, część pierwsza (49)
12:50 Al-chemik: Nieznana piana (62)
13:10 Strażak Sam 6: Płomienne zorze (3)
13:25 Clifford - wielki czerwony pies: Sąsiedzka impreza / Idealny prezent (35)
13:50 Clifford - wielki czerwony pies: Dobre towarzystwo / Przyjaciele na niepogodę (36)
14:25 Stacyjkowo: Kolejowe opowieści: Super Ciuchcia ma wolne (31)
14:35 Stacyjkowo: Kolejowe opowieści: Odblaskowa Koko (8)
14:50 Pszczółka Maja: Przeraźliwy szum (120)
15:00 Pszczółka Maja: Zakazany owoc (55)
15:15 44 Koty: Lampo, kot w butach (99)
15:30 Tyci encyklopedia Bzyka: Problemy z «R» (32)
15:35 Zagadki zwierzogromadki: Sarny (13)
15:55 Ela, Oskar i Puf: Szybowiec (21)
16:05 Marta mówi!: Marta na scenie (34)
16:35 Andy i dinozaury: Diplodok i żuk gnojowy (17)
16:55 Pony Life: Bransoletki przyjaźni/DelFINAŁ (12)
17:05 Pony Life: Planeta apek / Powrót z przyszłości (32)
17:20 Rodzina Treflików: Morele (44)
17:35 Tropiciele skarbów: Mknąc wśród tulipanów (15)
17:50 Tropiciele skarbów: Podwodna jaskinia (16)
18:05 Magiczny autobus znów rusza w trasę: Z głową w chmurach (21)
18:35 Sunny Day: Urodzinowe naleśniki (29)
19:00 Wieczorynka: Przygody Misia Paddingtona: Paddington i gość / Paddington i banan (23)
19:20 Wieczorynka: Odlotowe opowieści: Zwolnieni (8)
19:30 Wieczorynka: 44 Koty: Myszy na dwóch kółkach (98)
19:45 Wieczorynka: Ricky Zoom: Po prostu niesamowity (9)
19:55 Wieczorynka: Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom: Królewicz Lupi
20:10 Masza i Niedźwiedź: Na ryby (8)
20:15 Sąsiedzi: Drzwi garażowe (99)
20:25 Gormiti: Mroczna burza (9)
20:35 Gormiti: Osiemnaście metrów pod ziemią (10)
20:55 Supa Strikas: Piramidalne nieporozumienie (87)
21:20 The Garfield Show 2: Wbrew sztormom, cz. 4: Pokarm wieloryba (181)
21:40 Power Rangers Dino Fury (21)
22:10 eMOCje: Empatia (48)
22:35 Jak to działa?: Papier (109)
23:00 Plecak pełen przygód (4/13)
23:30 Plecak pełen przygód (5/13)
00:00 Zakończenie programu
TVP HD
2022-02-22
05:10 Zakończenie programu
05:25 Zakochaj się w Polsce: Stare Miasto we Wrocławiu (132)
06:00 M jak miłość (1339)
06:55 Ranczo 6: Narracja negacji (68)
07:55 Rodzinka.pl: Spółka rodzinna (10)
08:25 Rodzinka.pl: Nienormalnie normalna rodzina (11)
08:55 Ojciec Mateusz 25: Ptaki (323)
09:50 Ojciec Mateusz 25: Ostatnia akcja Szpicbródki (324)
10:50 Gra słów. Krzyżówka (512)
11:20 Na sygnale: Pierwsze skrzypce (203)
11:50 Na sygnale: Happy End (204)
12:25 Ojciec Mateusz 23: Mikroklimat (297)
13:20 Komisarz Alex 15: Śmierć gwiazdy (180)
14:15 Ranczo 3: Upadek obyczajów (35)
15:15 Ranczo 3: Miedź brzęcząca (36)
16:10 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Kopalnia złota
16:40 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Kabokle
17:15 Wszystkie kolory świata: Panama. Kraj między oceanami
18:20 Ojciec Mateusz 16: Wahadełko (212)
19:20 Ranczo 6: Wiatr w żaglach (69)
20:10 Rodzinka.pl: Razem czy osobno (92)
20:45 Rodzinka.pl: Videofilmowanie (93)
21:25 Paradoks: Wolność (3)
22:20 Paradoks: Tajemnica spowiedzi (4)
23:15 Uwikłana
00:55 Konwój
02:35 Ranczo 9: Złoty róg (117)
03:35 Ranczo 10: Kto tu rządzi (118)
04:30 Zakochaj się w Polsce: Łazienki Królewskie (185)
TVP Historia
2022-02-22
06:50 Był taki dzień: 22 lutego
07:00 Wojenne dziewczyny (9)
07:55 Flesz historii (578)
08:15 Historia Polski: Krótkie popołudnie na Mazurach
09:20 Prasa donosi: Sytuacja dzieci w II RP
09:30 Sensacje XX wieku: Enigma (2)
10:30 Happy Olo - pogodna ballada o Olku Dobie
11:40 Przestrzeń pamięci: Muzeum Narodowe w Lublinie (6)
12:10 Czterdziestolatek: Toast, czyli bliżej niż dalej (1/21)
13:15 Sto lat polskiego sportu
14:20 Historia w postaciach zapisana: Karolina Bonaparte, młodsza siostra Napoleona
16:25 Niezwykłe historie Biało-Czerwonych: Kazimierz Deyna
17:00 Nie taka prosta historia: Król
17:25 Historia Polski: Na paryskim bruku
18:25 Księża wolności 1914-1981: Ks. Kazimierz Jancarz
18:55 Wojna w eterze
19:05 Wojenne dziewczyny (10)
20:00 Festiwal Kultury Narodowej «Pamięć i Tożsamość» - Studio festiwalowe: Dzień 1
20:35 Potentat. Kariera Arystotelesa Onassisa
21:40 Azjatyckie stulecie 2: Korea Północna mocarstwem atomowym
22:30 Działa Navarony
01:05 Kolebka ludzkości
02:05 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii: Kolorowe światy
02:35 Sensacje XX wieku: Enigma (2)
03:25 Encyklopedia II wojny światowej: Droga przez piekło (1)
04:05 Zakończenie programu
TVP Info
2022-02-22
05:05 Pogoda Info
05:17 Agrobiznes
05:35 Powitanie - Poranek: Serwis Info
05:39 Serwis Info
05:56 Agropogoda
05:59 Powitanie - Wstaje dzień
06:01 Serwis Info
06:16 Wstaje dzień
06:20 Pogoda Info
06:27 Wstaje dzień
06:30 Serwis Info
06:35 Wstaje dzień
06:54 Pogoda Info
07:00 Serwis Info
07:12 Jedziemy
07:50 Agrobiznes
07:55 Agropogoda
08:00 Jedziemy dalej
08:15 Serwis Info
08:18 Minęła ósma
09:00 Serwis Info
09:11 Minęła dziewiąta
10:00 Serwis Info
10:22 Pogoda Info
10:29 Serwis Info
10:52 Pogoda Info
10:59 Serwis Info
11:29 Serwis Info
11:52 Pogoda Info
12:00 Info Raport
12:30 Rosyjska agresja na Ukrainę
12:45 Info Raport
13:29 Serwis Info
13:53 Pogoda Info
13:59 Serwis Info
14:29 Serwis Info
14:51 Pogoda Info
14:59 Serwis Info
15:29 Info dzień
16:25 Pogoda Info
16:30 Rosyjska agresja na Ukrainę
17:00 Teleexpress
17:15 Teleexpress Extra
17:30 O co chodzi
18:00 Panorama
18:19 Serwis Info
18:37 O tym się mówi
19:20 Raport z granicy
19:30 Wiadomości
19:58 Gość «Wiadomości»
20:13 Minęła dwudziesta
21:00 Nie da się ukryć
21:20 Raport z granicy
21:30 Serwis Info
21:41 Pogoda Info
21:50 W tyle wizji
22:25 Serwis Info
22:30 W tyle wizji extra
23:00 INFO wieczór
23:30 W akcji
23:45 Rosyjska agresja na Ukrainę
00:03 Wiadomości
00:31 Gość «Wiadomości»
00:56 Pogoda Info
01:00 TVP World
TVP Kultura
2022-02-22
05:05 Teledyski: Niewte - «Niech się koła toczą»
05:30 Afisz kulturalny ekstra
05:45 Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2 na stream.tvp.pl
05:51 Zakończenie programu
07:00 Co się dzieje
07:55 Informacje kulturalne
08:25 Trzeci punkt widzenia
09:00 Powidoki: Thomas Bernhard: «Mróz»
09:20 Wyprawa w przeszłość
11:00 Królowa Bona (9)
12:10 Królowa Bona (10)
13:30 Dziennik obserwatora
14:55 BBC Proms: Andras Schiff - Preludia i fugi z I tomu «Das Wohltemperierte Klavier»
17:00 Eroica
18:25 Do dzieła
18:50 Arsene Lupin (3)
20:00 Ryszard Lwie Serce
21:40 Lekkie obyczaje: Honorowy obywatel
23:50 Festiwal Kultury Narodowej «Pamięć i Tożsamość» - Studio festiwalowe: Dzień 1
00:35 Młoda Polska: Spitsbergen
01:15 Panorama kina polskiego: Serce miłości
02:45 Kino nocne: Maria Antonina
04:55 Teledysk
TVP Polonia
2022-02-22
05:45 Focus on Poland
06:00 Polonia 24
06:30 Pożyteczni.pl
07:00 Okrasa łamie przepisy: Wszystko o tatarze
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 Pytanie na śniadanie
10:40 Panorama kraj
10:50 Pytanie na śniadanie
11:20 Co na obiad?: Wątróbka z indyka
11:30 Barwy szczęścia (2504)
12:00 Wiadomości
12:15 Przystanek Zaolzie (52)
12:35 Czas honoru 2: Oficer z Berlina (16)
13:25 Czas honoru 2: Serwus, panowie (17)
14:15 Powroty (79)
14:35 Rzeczpospolita modernistyczna: Architektura kurortów
15:15 Przystanek Historia: LWP 1945-1990 - wojsko nieludowe, niepolskie
15:35 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko: Goździk
16:00 Przyjaciele Misia i Margolci: Złota rączka (46)
16:30 Rodzinka.pl: Zawsze słuchaj przyjaciółek (275)
17:00 Teleexpress
17:20 Studio Wschód
17:50 Gra słów. Krzyżówka (534)
18:20 Barwy szczęścia (2504)
18:50 Nad Niemnem (425)
19:10 Studio Lwów
19:30 Wiadomości
20:00 Festiwal Kultury Narodowej «Pamięć i Tożsamość» - Studio festiwalowe: Dzień 1
20:05 Sport
20:10 Pogoda
20:20 Ojciec Mateusz 7: Naciągacze (85)
21:10 Ojciec Mateusz 7: Haracz (86)
22:05 Polonia 24
22:35 Dziwak? - interpretacje
23:35 Rodzinka.pl: Zawsze słuchaj przyjaciółek (275)
00:00 Focus on Poland
00:20 Gra słów. Krzyżówka (534)
00:50 Nad Niemnem (425)
01:10 Studio Lwów
01:30 Wiadomości
02:00 Festiwal Kultury Narodowej «Pamięć i Tożsamość» - Studio festiwalowe: Dzień 1
02:04 Sport
02:05 Pogoda
02:10 Polonia 24
02:40 Na dobre i na złe: Na razie stabilnie (828)
03:30 Ostatnie takie trio
04:20 Barwy szczęścia (2504)
04:45 Dziwak? - interpretacje
TVP Rozrywka
2022-02-22
05:30 Zakończenie programu
06:05 Zakochaj się w Polsce: Księstwo Świdnicko-Jaworskie (22)
06:40 Okrasa łamie przepisy: Z żuławskiego mleka
07:10 Makłowicz w podróży: Podróż 2. Ekwador - Pod wulkanem
07:40 Muzeum Polskiej Piosenki: «Pamelo żegnaj» - Tercet Egzotyczny (109)
08:00 Familiada: Turniej mistrzów
08:30 Koło fortuny (1205)
09:10 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Namibijskie bezdroża
09:40 Postaw na milion
10:40 Va banque (371)
11:20 Familiada: Turniej mistrzów
11:55 Rolnik szuka żony 8 (9)
13:00 Kabaretowa mapa Polski: 3. Mazurska Biesiada Kabaretowa - Baby górą! (1)
14:05 Kabaretowa mapa Polski: 3. Mazurska Biesiada Kabaretowa - Baby górą! (2)
15:15 Kabaretowa mapa Polski: 3. Mazurska Biesiada Kabaretowa - Baby górą! (3)
16:25 Życie to kabaret: Kabaret z przyrodą w tle (6)
17:30 Życie to kabaret: Kabaretowa scena Dwójki przedstawia: Kabaret Hrabi - «Terapia»
18:25 Okrasa łamie przepisy: Smak lawendy
18:55 Makłowicz w podróży: Podróż 3. Niemcy. Dolna Saksonia - Lüneburg
19:30 Gra słów. Krzyżówka (530)
19:55 Va banque (372)
20:35 Kabaretowy Klub Dwójki: UFO
21:35 Postaw na milion
22:35 To był rok! (28)
23:50 Centralne Biuro Humoru (1)
00:55 Koło fortuny (1204)
01:40 Niezapomniane koncerty: Bo w rodzinie siła
03:15 Życie to kabaret: Łowcy śmiechu: Grzegorz Halama (3)
04:20 Życie to kabaret: Kabaret z mundurem w tle (4)
TVP Seriale
2022-02-22
05:25 Zakończenie programu
05:35 Rodzinka.pl: Szykujemy święta (94)
06:10 Na sygnale: Zła wróżba (242)
06:40 Na sygnale: Spokojnie, bez nerwów (243)
07:20 Ojciec Mateusz 9: Zbrodnia na pierwszą stronę (114)
08:15 Komisarz Alex 12: Fatalny przypadek (149)
09:05 Złotopolscy: Piekło księdza Leskiego (458)
09:40 Klan (372)
10:15 Na dobre i na złe: Trudne wyzwanie (181)
11:15 Ranczo: Wieść gminna (5)
12:10 Korona królów (2)
12:50 Na sygnale: Zmowa milczenia (244)
13:25 Ojciec Mateusz 3: Pamięć (32)
14:20 Ojciec Mateusz 3: Najpiękniejsza (33)
15:20 Komisarz Alex 12: Jesteś moją córką (150)
16:10 Bulionerzy: Moda (37/75)
16:45 Na sygnale: Płytki grób (245)
17:20 Ranczo: Racja gminy (6)
18:25 Ranczo: Podwójny agent (7)
19:30 Ojciec Mateusz 3: Skandal (34)
20:30 Ojciec Mateusz 9: Daleki krewny (115)
21:30 Ranczo: Kozy ofiarne (8)
22:30 Ranczo: Odwyk i antykoncepcja (9)
23:35 Ojciec Mateusz 3: Zakładnik (35)
00:35 Na dobre i na złe: Czyje to dziecko? (835)
01:40 Czas honoru: Przysięga (4)
02:40 Czas honoru: Pieczęć Trzeciej Rzeszy (5)
03:30 Alternatywy 4: Profesjonaliści (4/9)
04:35 Złotopolscy: Piekło księdza Leskiego (458)
TVP Sport
2022-02-22
05:30 Sportowy wieczór
06:15 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Curling
08:15 Lekkoatletyka: ISTAF Düsseldorf
10:25 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Skoki narciarskie kobiet
12:10 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Narciarstwo alpejskie
13:25 GOL
15:25 live Piłka nożna kobiet
17:35 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Łyżwiarstwo szybkie
18:05 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Hokej
20:05 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022
21:00 Boks: Gala PZB Suzuki Boxing Night 12
23:00 Sportowy wieczór
23:40 Boks: Gala w Montrealu
01:55 Sporty walki: Bellator 274: Gracie vs. Storley
03:40 Boks: Gala w Carson