[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -2
4fun
2022-02-09
05:00 Karaoke w 4FUN.TV [Rozrywka]
06:00 Karaoke w 4FUN.TV [Rozrywka]
07:00 4FUN budzi ludzi [Rozrywka]
09:00 Najwięcej muzyki [Rozrywka]
11:00 4Fun naEKRANIE [Rozrywka]
12:00 Najwięcej muzyki [Rozrywka]
13:00 Hot Pop [Rozrywka]
14:00 Chcesz? Masz! [Rozrywka]
15:00 Pora obiadowa [Rozrywka]
18:00 Hot & Fresh [Rozrywka]
20:00 Hity na czacie [Rozrywka]
21:00 Hot Pop [Rozrywka]
22:00 Najwięcej muzyki [Rozrywka]
00:00 Karaoke w 4FUN.TV [Rozrywka]
4fun Dance
2022-02-09
05:00 Karaoke w 4FUN DANCE [Rozrywka]
06:00 Karaoke w 4FUN DANCE [Rozrywka]
07:00 Dance na dzień dobry [Rozrywka]
11:00 Najwięcej muzyki na imprezę [Rozrywka]
12:00 Polo Top [Rozrywka]
14:00 Najwięcej muzyki na imprezę [Rozrywka]
15:00 Najwięcej muzyki na imprezę [Rozrywka]
20:00 Top 20 [Rozrywka]
22:00 Najwięcej muzyki na imprezę [Rozrywka]
00:00 Karaoke w 4FUN DANCE [Rozrywka]
4fun Gold
2022-02-09
05:00 Migotki w 4FUN KIDS [Rozrywka]
06:00 Budzimy się z 4FUN KIDS [Rozrywka]
08:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS [Rozrywka]
09:00 Śpiewające brzdące [Rozrywka]
10:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS [Rozrywka]
11:00 Gimnastyka dla smyka w 4FUN KIDS [Dla dzieci]
12:00 Migotki w 4FUN KIDS [Rozrywka]
13:00 Jestem gwiazdą 4FUN KIDS! [Rozrywka]
14:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS [Rozrywka]
15:00 Rysujemy z 4FUN KIDS [Informacja]
16:00 Gimnastyka dla smyka w 4FUN KIDS [Dla dzieci]
17:00 Dzieciaki rządzą w 4FUN KIDS [Rozrywka]
18:00 Urodziny w 4FUN KIDS [Rozrywka]
19:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS [Rozrywka]
20:00 Zasypiamy z 4FUN KIDS [Rozrywka]
21:00 Pora relaksu [Rozrywka]
00:00 Karaoke [Rozrywka]
BelSat
2022-02-09
05:00 Студыя Белсат
06:00 Аб’ектыў
06:20 Размова дня
06:40 Давайце разбірацца
07:00 Беларускі свет
07:25 Мова нанова
07:45 Беларус беларусу
08:00 Краіна для жыцця
08:35 Я не буду гэта есці
09:10 Карона каралеў - такая вось гісторыя
09:40 т/с Карона каралеў
10:10 Студыя Белсат
11:10 Аб’ектыў
11:30 Размова дня
11:45 Неўтаймаваная прырода
12:40 Intermarium. Мюнхен не Масква: чаму Пуцін не мае рацыі?
13:40 Вечаровы шпіль
14:00 Навіны
14:05 Эканоміка з Чалым
14:25 Маю права
14:40 Загадкі беларускай гісторыі
15:00 Навіны
15:05 т/с Дарогі свабоды
16:00 Навіны
16:05 Невядомая Беларусь. Зоська Верас. 1892-1991
16:45 Над Неманом
17:05 Шчыра кажучы
17:30 Вось так
18:00 Студыя Белсат
19:00 Аб’ектыў
19:20 Размова дня
19:40 т/с Stulecie Winnych
20:25 т/с Дэфект
21:20 Медаловы
22:40 Студыя Белсат
23:35 Аб’ектыў
23:55 Размова дня
00:20 Шчыра кажучы
00:40 Над Неманом
00:55 Перапынак ў вяшчанні
Canal+ Sport 1 PL
2022-02-09
05:00 Witaj w klubie: Wisła Płock
05:30 Witaj w klubie: Jagiellonia Białystok
06:00 Ligue1 Review
07:00 Twardzielki: Sylwia Zaczkiewicz (3)
07:30 Twardzielki: Dominika Rembelska (4)
08:00 LaLiga Highlights Show
09:00 Piłka nożna: Liga angielska
11:00 Tenis: Turniej WTA w Sankt Petersburgu
13:00 Tenis: Turniej WTA w Sankt Petersburgu
15:00 Liga+ Extra
16:40 Hola LaLiga
17:45 Premiera: Basket+
18:00 Premiera: LaLiga World
18:30 Premiera: O co biega?
19:00 Wysoki Pressing
20:00 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą: Zico
20:40 live Piłka nożna: Liga angielska
22:45 Sędziowie: VAR (8-ost.)
23:30 News+
00:00 Basket+
00:20 Piłka nożna: Liga angielska
02:30 LaLiga World
03:00 Piłka nożna: Liga angielska
Canal+ Sport 2 PL
2022-02-09
06:00 Witaj w klubie: Lech Poznań
06:40 Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
07:15 Sędziowie: VAR (8-ost.)
08:00 Ekstraklasa po godzinach
09:00 LaLiga Highlights Show
10:00 Ekstrapaka: 20. kolejka
11:00 Piłka nożna: Liga angielska
13:15 Piłka nożna: Liga angielska
15:25 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą: Hernan Crespo
16:00 Tenis: Turniej WTA w Sankt Petersburgu
18:00 Tenis: Turniej WTA w Sankt Petersburgu
20:00 O co biega?
20:40 live Piłka nożna: Liga angielska
22:50 Piłka nożna: Liga angielska
01:00 News+
01:35 Basket+
02:00 Twardzielki: Sylwia Zaczkiewicz (3)
02:30 Twardzielki: Dominika Rembelska (4)
Canal+ Sport 3 PL
2022-02-09
05:30 Witaj w klubie: Jagiellonia Białystok
06:00 Ekstrapaka: 20. kolejka
07:00 Ekstraklasa po godzinach
08:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
10:00 Witaj w klubie: Wisła Płock
10:30 Liga+
12:00 Turbokozak
12:30 Turbokozak Extra
13:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
15:30 Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
16:00 Ekstrapaka: 20. kolejka
17:00 Ekstraklasa po godzinach
18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:00 Witaj w klubie: Korona Kielce
20:30 Liga+ Extra
22:00 Wysoki Pressing
23:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
01:00 Liga+
02:30 Ekstrapaka: 20. kolejka
03:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
Canal+ Sport 4 PL
2022-02-09
05:00 Ekstraklasa po godzinach
06:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:00 Witaj w klubie: Jagiellonia Białystok
08:30 Ekstrapaka: 20. kolejka
09:30 Ekstraklasa po godzinach
10:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:30 Witaj w klubie: Wisła Płock
13:00 Liga+
14:30 Turbokozak
15:00 Turbokozak Extra
16:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:00 Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
18:30 Ekstrapaka: 20. kolejka
19:30 Ekstraklasa po godzinach
20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:30 Witaj w klubie: Korona Kielce
23:00 Liga+ Extra
00:30 Wysoki Pressing
01:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
03:30 Liga+
Eleven Sports 1
2022-02-09
06:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
08:00 Piłka nożna: Liga włoska
10:00 Piłka nożna: Liga francuska
12:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
14:00 Piłka nożna: Liga włoska
16:00 Piłka nożna: Liga francuska
18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:00 Piłka nożna: Liga włoska
22:00 Piłka nożna: Liga francuska
00:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
02:00 Piłka nożna: Liga włoska
04:00 Piłka nożna: Liga francuska
Eleven Sports 2
2022-02-09
06:00 Piłka nożna: Liga włoska
08:00 Piłka nożna: Liga francuska
10:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
12:00 Piłka nożna: Liga włoska
14:00 Piłka nożna: Liga francuska
16:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
18:00 Piłka nożna: Liga włoska
20:00 Piłka nożna: Liga francuska
22:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
00:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 Piłka nożna: Liga francuska
04:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
Eleven Sports 3
2022-02-09
05:00 Serie A TIM
06:00 Piłka nożna: Liga francuska
08:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
10:00 Piłka nożna: Liga włoska
12:00 Liga Eleven
12:30 Liga Eleven
13:00 Piłka nożna: Liga portugalska
15:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
17:00 Eleven Gol
18:00 Piłka nożna: Liga francuska
20:00 Piłka nożna: Liga portugalska
22:00 Piłka nożna: Liga włoska
00:00 Piłka nożna: Liga francuska
02:00 Piłka nożna: Puchar Anglii
03:00 Piłka nożna: Liga portugalska
Eleven Sports 4
2022-02-09
06:00 Piłka nożna: Liga portugalska
08:00 Piłka nożna: Liga włoska
10:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
12:00 Piłka nożna: Liga francuska
14:00 Piłka nożna: Liga włoska
16:00 Piłka nożna: Liga portugalska
18:00 Piłka nożna: Liga włoska
20:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
22:00 Piłka nożna: Liga francuska
00:00 Piłka nożna: Liga portugalska
02:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
04:00 Piłka nożna: Liga włoska
Polonia 1
2022-02-09
06:00 Wieczna miłość (104)
07:00 Wieczna miłość (105)
08:00 Wieczna miłość (106)
08:55 Autostrada do nieba: Szlachetna krew (1)
10:00 Celeste (63)
11:00 Celeste (64)
12:00 Celeste (65)
13:00 Namiętności (28)
13:55 Namiętności (29)
14:50 Autostrada do nieba: Błogosławieni stróże porządku (28)
15:50 Autostrada do nieba: Cindy (29)
16:45 Kapitanowa (3)
17:55 Wizja gwiazd
18:00 Telesprzedaż
21:00 Wojna z mafią 2 (9)
22:10 Granica ludzkiego ciała: Strach (7)
22:45 Lawina
23:15 Miłe rozmowy
23:50 Heilstätten
01:40 Życie.Po.Życiu
03:55 Uśmiechnij się (4)
04:10 Miłe rozmowy
Polsat
2022-02-09
05:25 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
08:40 Malanowski i partnerzy: Tożsamość dziecka (622)
09:10 Malanowski i partnerzy: Krwawy casting (623)
09:40 Sekrety rodziny: Taki ojciec to skarb (143)
10:40 Dlaczego ja?: Anioł zemsty (885)
11:40 Gliniarze: Mściciel (166)
12:50 Wydarzenia
13:25 Interwencja
13:40 Trudne sprawy: Marlena mieszka z draniem pod jednym dachem (992)
14:40 Dlaczego ja?: Chore macierzyństwo (1044)
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:30 Na ratunek 112: Niepełnosprawny sąsiad (534)
17:00 Gliniarze: Wierny fan (344)
18:00 Pierwsza miłość (3362)
18:50 Wydarzenia
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:45 Sport
19:55 Pogoda
20:00 Farma (18)
21:05 Słoneczny patrol
23:45 Atrakcyjny pozna panią
01:50 Ostra noc
04:00 Świat według Kiepskich: Kiepski prezydent (190)
04:40 Disco Gramy
Polsat 2
2022-02-09
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Disco Gramy
07:00 Joker (49)
08:00 Trudne sprawy: Basia postanawia znaleźć fikcyjną żonę dla przyjaciela z Ukrainy, aby ten mógł zostać w Polsce (1023)
09:00 48h. Zaginieni: Klub (65)
10:00 Na ratunek 112: Na balkonie (625)
10:30 Sekrety rodziny (31)
11:30 Dlaczego ja?: Kelnerka boi się, że chłopak jej przyjaciółki sprowadza ją na złą drogę (884)
12:30 Nasz nowy dom (129)
13:30 Świat według Kiepskich: Naczynia połączone (289)
14:00 Świat według Kiepskich: Sztuka latania (290)
14:30 Świat według Kiepskich: Sonata jesienna (291)
15:00 Trudne sprawy: Rywalki (1039)
16:00 Nasz nowy dom (130)
17:00 Sekrety rodziny (32)
18:00 48h. Zaginieni: Motylki (66)
19:00 Gliniarze: Pakt (412)
20:05 Wydarzenia
21:00 Gliniarze: Posłuszne (413)
22:00 Dlaczego ja?: Kobieta w średnim wieku odkrywa, że jej nastoletnia córka jest niebezpieczną socjopatką (1089)
23:00 Świat według Kiepskich: Hotel (546)
23:30 Świat według Kiepskich: Alternatywy 3/4 (547)
23:55 Malanowski i partnerzy: Z braku dowodów (500)
00:20 Malanowski i partnerzy: Nocni goście (501)
00:50 Zdrady (121)
01:45 Interwencja
02:00 Wydarzenia
02:45 Wystarczy chcieć
03:15 Echo lasu
03:45 Atleci
04:20 Atleci
04:50 Atleci
Polsat Cafe
2022-02-09
05:00 Szpital dziecięcy (44)
06:00 Fajka pokoju
07:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (28)
08:00 Szpital dziecięcy (16)
09:00 Oszukane: Taksówka do piekła / Zemsta bez granic (12)
10:00 Nasz nowy dom (151)
11:00 Chirurdzy (146)
12:00 Bogaty dom - biedny dom (48)
13:00 Demakijaż: Mirosław Zbrojewicz z córką Katarzyną Zbrojewicz (124)
13:30 Top Chef (21)
15:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (30)
16:00 Randki bez cenzury (20)
17:00 Bogaty dom - biedny dom (17)
18:00 Nasz nowy dom (171)
19:00 Chirurdzy (147)
20:00 Zdrady (132)
21:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (51)
22:00 Gry małżeńskie (48)
23:00 Zdrady (85)
00:00 Oszukane: Druga młodość / To silniejsze ode mnie (28)
01:00 Nieudane operacje plastyczne (4)
02:00 Nietrafione tatuaże (4)
03:00 Dr Miami (5)
04:00 Szpital dziecięcy (45)
Polsat Doku
2022-02-09
05:00 Łowca pedofilów: Młody (44)
05:30 Łowca pedofilów: Strażak Sam (45)
06:00 Emil, pogromca mandatów (22)
06:30 Emil, pogromca mandatów (23)
07:00 Emil, pogromca mandatów (24)
07:30 Emil, pogromca mandatów (25)
08:00 Hardkorowy lombard (43)
08:30 Hardkorowy lombard (44)
09:00 Gliniarze: Czystka (235)
10:00 Gliniarze: Wyjście awaryjne (236)
11:00 Polacy za granicą: Kapsztad (15)
12:00 Polacy za granicą: Madagaskar (16)
13:00 Poszukiwacze historii: Fosa Twierdzy Kostrzyn (96)
13:30 Poszukiwacze historii: Nie boimy się sztormu (97)
14:00 Największe statki świata (6)
15:10 Love and Sex in China
16:20 Miłość i seks w Ameryce
17:40 Przestępcze podziemie (1)
18:50 Rosja bez tajemnic (1)
19:50 Auschwitz - fabryka śmierci (3)
20:55 Auschwitz - fabryka śmierci (4)
22:00 Tajne akta nazistów (3)
23:05 Tajne akta nazistów (4)
00:10 Poszukiwacze historii: 700 lat historii wsi Wogenap (82)
00:35 Poszukiwacze historii: IS2 - Zwieraboj (83)
01:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (75)
01:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (76)
02:00 Taaaka ryba: Lipcowa brzana (27)
02:30 Taaaka ryba: Dunajecki OS (28)
03:00 Tajna historia XX wieku: Tajna misja starego czołgu (60)
03:30 Tajna historia XX wieku: Jak zabić dyktatora (61)
04:00 Łowca pedofilów: «Prawdziwy przyjaciel» z Poznania cz. 3 (70)
04:30 Łowca pedofilów: Ja szybko dochodzę (71)
Polsat Film
2022-02-09
05:30 Na ratunek 112: 4-letnia dziewczynka wypadła przez balkon (188)
06:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (47)
06:30 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (48)
07:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (49)
07:30 Nasz nowy dom (149)
08:30 Przyjaciółki (213)
09:30 Przyjaciółki (214)
10:30 Świat według Kiepskich: Kiepscy mordercy (183)
11:05 Świat według Kiepskich: Właściciele (184)
11:40 Świat według Kiepskich: Eros i medycyna (115)
12:15 Świat według Kiepskich: Pępek świata (116)
12:55 Wyszczekani
14:50 Wakacje rodziny Johnsonów
16:55 Dick i Jane: Niezły ubaw
18:50 Dywizjon 303. Historia prawdziwa
21:00 Sensacyjna środa: Shaft
23:05 Żona na niby
01:30 Gliniarze: Matrona (223)
02:30 Gliniarze: Upadek (224)
03:30 Ślad: Książę na białym koniu (40)
04:30 Ślad: Nocna przygoda (41)
Polsat News
2022-02-09
05:05 Interwencja
05:20 Raport
06:00 Nowy dzień
07:40 Graffiti
08:00 Nowy dzień
09:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
09:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
09:55 Pogoda
10:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:55 Pogoda
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:55 Pogoda
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:45 Pogoda
12:50 Wydarzenia 12:50
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:55 Pogoda
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:30 Sport
15:35 Pogoda
15:50 Wydarzenia 15:50
16:10 Więcej Wydarzeń
16:25 Pogoda
16:30 Godziny szczytu - magazyn informacyjny
17:40 live Studio Pekin
18:00 Punkt widzenia
18:50 Wydarzenia 18:50
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:50 Debata dnia
21:00 Raport
21:50 Wydarzenia wieczorne
22:30 Dzień na świecie
22:55 Pogoda
23:00 Obraz dnia - serwis informacyjny
23:15 Biznesowy obraz dnia
23:25 Pogoda
23:35 Punkt widzenia
00:20 Debata dnia
01:20 Raport
02:00 Wydarzenia wieczorne
02:30 Gość «Wydarzeń»
02:50 Interwencja
03:05 SuperLudzie
Polsat Play
2022-02-09
05:00 Łowca pedofilów (6)
05:30 Łowca pedofilów (7)
06:00 Najśmieszniejsze filmiki świata (4)
06:30 Najśmieszniejsze filmiki świata (5)
07:00 Top 20 - Umrzesz ze śmiechu (43)
08:00 Polska w monitoringu (38)
08:30 Polska w monitoringu (39)
09:00 Wojny magazynowe (3)
09:30 Wojny magazynowe (4)
10:00 Gwiazdy lombardu (8)
10:30 Gwiazdy lombardu (9)
10:55 Tajemnice KGB (1)
12:05 Więzienny świat (22)
13:00 Wojny magazynowe (5)
13:30 Wojny magazynowe (6)
14:00 Hardkorowy lombard (9)
14:30 Hardkorowy lombard (10)
15:00 Gwiazdy lombardu (10)
15:30 Gwiazdy lombardu (11)
16:00 Polacy za granicą: Meksyk (44)
17:00 Więzienie (15)
17:30 Więzienie (16)
18:00 Poszukiwacze historii: Legenda bagna w Lipnie (110)
18:30 Poszukiwacze historii: Bitwa pod Poniecem (111)
19:00 Poszukiwacze historii: Gołdap 1944 (112)
19:30 Poszukiwacze historii: Legnica 1241, czyli nie wierzcie dziejopisom (113)
20:00 Polski lombard Walusia (25)
20:30 Budowlańcy (47)
21:00 Tak się kręcą rodzinne interesy (31)
21:30 Więzienie (85)
22:00 Więzienie (86)
22:30 Ciemna strona miasta: Zadymy ciąg dalszy? (11)
23:00 Ciemna strona miasta: Największa fabryka amfetaminy (12)
23:30 Więzienie (43)
00:00 Więzienie (44)
00:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (61)
01:00 997 - Fajbusiewicz na tropie (62)
01:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (63)
02:00 Kama Sutra (9)
03:00 Kama Sutra (10)
04:00 Kama Sutra (11)
Polsat Romans
2022-02-09
05:00 Sekrety rodziny: Wieczna panna (72)
06:00 Gliniarze: Świeża krew (464)
07:00 Gliniarze: Szczęśliwej drogi (465)
08:00 Gliniarze: Znajomości (466)
09:00 Hotel 52 3 (37)
10:00 Hotel 52 3 (38)
11:00 Hotel 52 3 (39)
12:00 Hotel 52 (40)
13:00 Niania: Intercyza (109)
13:30 Niania: Zdenka (110)
14:00 Niania: Świadek (111)
14:30 Niania: Ślub, część pierwsza (112)
15:00 Świat według Kiepskich: Recital (512)
15:30 Świat według Kiepskich: Kocidło (513)
16:00 Świat według Kiepskich: Tłusty czwartek (514)
16:30 Świat według Kiepskich: Śledzik (515)
17:00 Świat według Kiepskich: Allegretto (516)
17:30 Świat według Kiepskich: Kopernik (517)
18:00 Niania: Fałszywy pieprzyk (101)
18:30 Niania: Mów mi Franiu (102)
19:00 Niania: Pechowa wysypka (103)
19:30 Niania: Niania u sułtana (104)
20:00 The Good Doctor 2 (35)
20:55 The Good Doctor (36)
21:50 Ostatnia szansa
00:00 Ślad: Grzesznicy (104)
01:00 Ślad: Objazd (105)
02:00 Ślad: Duch z przeszłości (106)
03:00 Na ratunek 112: Włamanie po godzinach / Zatrucie oparami farby w sprayu podczas zajęć plastycznych (304)
03:30 Na ratunek 112: Kobieta ucieka od męża tyrana / Nastolatki zrobiły sobie domowe SPA (305)
04:00 Na ratunek 112: Dziewczyna na stażu poddaje się operacji zmniejszenia żołądka / Zazdrosna modelka wsypie szkło do butów swojej konkurentce (306)
04:30 Na ratunek 112: Studentka naraża życie dziecka, którego pilnuje / Sam zrobił tatuaż dla ukochanej (307)
Polsat Sport
2022-02-09
06:00 Sporty walki: FEN 30: LOTOS Fight Night we Wrocławiu
09:00 Studio Pekin
10:30 ATP World Tour Uncovered
11:00 live Tenis: Turniej ATP w Rotterdamie
12:30 live Tenis: Turniej ATP w Rotterdamie
14:30 live Tenis: Turniej ATP w Rotterdamie
16:30 live Tenis: Turniej ATP w Rotterdamie
17:20 live Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski
20:20 live Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
23:00 Studio Pekin
01:00 Boks: Gala Polsat Boxing Promotions w Węgierskiej Górce
03:00 Boks: Gala Polsat Boxing Promotions 4 w Warszawie
Polsat Sport Extra
2022-02-09
06:00 Studio Pekin
07:30 Tenis: Turniej ATP w Rotterdamie
09:30 Boks: Gala Babilon Boxing Show w Jaworznie
12:50 live Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
15:30 Piłka nożna: Liga czeska
17:30 live Tenis: Turniej ATP w Rotterdamie
20:00 live Studio Pekin
21:30 live Tenis: Turniej ATP w Rotterdamie
23:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
02:00 Boks: Gala Babilon Promotion
Polsat Sport Fight
2022-02-09
05:55 Sporty walki: Gala Fight Exclusive Night 6 we Wrocławiu
07:00 K-1: Gala Kickboxing Fight Night 1
08:45 Boks: Kaszubski Gryf Pomorski Rocky Boxing Night w Wielkim Klinczu
11:00 Sporty walki: FEN 33: LOTOS Fight Night
13:05 Boks: Z archiwum ESPN
13:45 Atleci
14:10 Boks: Gala Babilon Promotion
15:50 Sporty walki: KSW 60
17:20 Boks: Gala Polsat Boxing Promotions w Toruniu
19:50 Sporty walki: Babilon MMA 17 w Radomiu
22:15 Boks: Z archiwum ESPN
22:40 Boks: Walka o pas WBC Silver w Londynie
01:35 Sporty walki: Gala MMA Prommac 2 w Lublinie
04:15 Boks: Walka o pas mistrzowski IBF Inter-Continental we Wrocławiu
Polsat Sport News
2022-02-09
06:00 Trans World Sport
07:00 Piłka nożna: Liga szkocka
09:00 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
11:00 Piłka nożna: Liga czeska
13:30 Boks
17:30 live Koszykówka mężczyzn: Eurocup
20:00 live Tenis: Turniej ATP w Rotterdamie
21:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
00:00 Sporty walki: Babilon MMA 11
Polsat Sport Premium 1
2022-02-09
06:00 Magazyn Ligi Mistrzów
06:30 Piłka nożna z archiwum: Fiorentina - Widzew Łódź - 3. runda kwalifikacyjna LM 1999/2000 - dwumecz
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
08:30 Piłka nożna z archiwum: Ajax Amsterdam - cudowne lata 70
09:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
10:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Borussia Dortmund (2013), AC Milan - Juventus Turyn (2003) (9)
11:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
12:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Real Madryt CF - FC Liverpool (2018), AC Milan - FC Barcelona (1994) (8)
13:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
14:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
15:50 live Piłka nożna: Liga Młodzieżowa UEFA
18:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Juventus Turyn - Ajax Amsterdam (1996), Real Madryt - Bayer 04 Leverkusen (2002) (10)
20:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Olimpique Marsylia - AC Milan (1993), Juventus Turyn - FC Barcelona (2015) (1)
21:10 live Piłka nożna: Puchar Francji
23:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
00:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: FC Barcelona - Arsenal (2006), Juventus Turyn - Real Madryt CF (13) (13)
01:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
02:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Real Madryt CF - FC Liverpool (2018), AC Milan - FC Barcelona (1994) (8)
03:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
04:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Borussia Dortmund (2013), AC Milan - Juventus Turyn (2003) (9)
Polsat Sport Premium 2
2022-02-09
05:00 Piłka nożna: Liga Narodów
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
08:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Olimpique Marsylia - AC Milan (1993), Juventus Turyn - FC Barcelona (2015) (1)
09:00 Piłka nożna z archiwum: Eliminacje MŚ 2022 - mecz: Węgry - Polska 25.03.2021
11:00 Magazyn Ligi Mistrzów
11:30 Piłka nożna: Liga Narodów
13:30 Piłka nożna z archiwum: Eliminacje MŚ 2022 - mecz: Polska - Andora 28.03.2021
15:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
17:00 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 1
17:30 Piłka nożna: Magazyn Ligi Mistrzów
18:00 The Players (2)
18:25 live Piłka nożna: Puchar Francji
20:55 live Piłka nożna: Puchar Włoch
23:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: FC Barcelona - Manchester United (2011), AS Monaco - FC Porto (2004) (11)
23:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
01:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Inter Mediolan (2010), Juventus Turyn - Real Madryt (2017) (3)
01:30 Piłka nożna z archiwum: Eliminacje MŚ 2022 - mecz: Polska - Albania 02.09.2021
03:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
Stars.TV
2022-02-09
08:00 Best Hits [Rozrywka]
09:00 Best 00’s [Rozrywka]
10:00 Best 80’s [Rozrywka]
11:00 Best 90’s [Rozrywka]
12:00 Best Ballads [Rozrywka]
13:00 Best 80’s [Rozrywka]
14:00 Best 90’s [Rozrywka]
15:00 Best Hits [Rozrywka]
16:00 Best 80’s [Rozrywka]
17:00 Best 90’s [Rozrywka]
18:00 Best Hits [Rozrywka]
19:00 Best 70’s [Rozrywka]
20:00 Best 80’s [Rozrywka]
21:00 Best 90’s [Rozrywka]
22:00 Best Rock [Rozrywka]
23:00 Best Ballads [Rozrywka]
00:00 Best Hits [Rozrywka]
02:00 Best Polish [Rozrywka]
Super Polsat
2022-02-09
05:00 Na ratunek 112: Okrada własnych rodziców, żeby spłacić dług (311)
05:30 Świat według Kiepskich: Sekrety i kłamstwa (427)
06:05 Wydarzenia
06:45 SuperLudzie Extra (4)
07:05 Psi Patrol: Pieski ratują Apollo / Pieski ratują hipopotamy (7)
07:35 Psi Patrol: Pieski ratują odważnego Danny’ego / Pieski na urlopie (8)
08:05 Psi Patrol: Pieski ratują smoka / Pieski ratują trzy świnki (9)
08:35 Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości (2)
09:05 SpongeBob Kanciastoporty 10 (2)
09:30 iCarly: Walka o szafkę (15)
10:00 SuperLudzie (2)
10:30 Nasz nowy dom (88)
11:30 Tatuśkowie (69)
12:30 Tatuśkowie (70)
13:30 Niania: Nie pamiętam mamy (28)
14:00 Świat według Kiepskich: Nasz człowiek z Paragwaju (542)
14:30 Kowalscy kontra Kowalscy (3)
15:00 Top Chef 4 (44)
16:30 Top Chef 4 (45)
18:00 Nasz nowy dom (225)
19:00 Świat według Kiepskich: Mężczyzna w kapeluszu (528)
19:30 Świat według Kiepskich: Małżeństwo z rozsądku (529)
20:00 Akademik: Urodziny (22)
20:30 Tatuśkowie (71)
21:40 Dzień Dobry TV
23:55 Joy
02:30 Akademik: Urodziny (22)
03:00 Miasto długów: Lecznicze kołdry (15)
04:00 Nasz nowy dom (200)
TVP 1
2022-02-09
05:20 Przysięga (577)
06:10 Przysięga (578)
07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
07:30 Rodzinny ekspres: Sieroty społeczne, znak współczesności
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans polityczny
08:35 Ranczo 2: Zgoda po polsku (26)
09:35 Kasta: Szantaż (204)
10:15 live Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022
10:40 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Narciarstwo alpejskie
11:35 live Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022
11:55 live Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Short track
12:35 live Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022
12:40 live Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Short track
13:15 live Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022
13:25 live Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Short track
14:00 live Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022
14:10 live Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Short track
14:40 live Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:15 Alarm!
15:35 Gra słów. Krzyżówka (528)
16:05 Przysięga (579)
17:00 Teleexpress
17:15 Jaka to melodia?
17:55 Klan (3937)
18:20 Kasta: Zemsta po latach (205)
18:55 Jeden z dziesięciu
19:20 Sport
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 Alarm!
20:30 Leśniczówka (485)
21:00 Ponad wszystko
22:50 Historia bez tajemnic: Kakofonia Donbasu
00:05 Dom mrocznych sekretów
01:40 1920. Wojna i miłość: Początek (2/13)
02:40 Bodo (10/13)
03:45 wojsko-polskie.pl: 5/2022 (186)
04:10 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022
04:40 live Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Łyżwiarstwo figurowe
TVP 2
2022-02-09
05:45 Zakończenie programu
06:15 Pożyteczni.pl
06:55 Familiada
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 Pytanie na śniadanie
10:40 Panorama
10:50 Pytanie na śniadanie
11:20 Rodzinka.pl: Współczesne dziewczyny są mega dziwne (210)
11:55 Barwy szczęścia (2568)
12:40 Koło fortuny (1034)
13:25 Stepowa miłość (10/230)
14:05 Va banque (372)
14:35 Na sygnale: Serduszko (105)
15:10 Doktor Jan z Deekelsen: Jedno dziecko - dwóch ojców (11/75)
16:00 Koło fortuny (1220)
16:35 Familiada
17:15 Miłość i przeznaczenie (46)
18:00 Panorama
18:20 Va banque (373)
18:45 Stepowa miłość (11/230)
19:25 Barwy szczęścia (2568)
20:10 Barwy szczęścia (2569)
20:40 Kulisy seriali «Na dobre i na złe» i «Na sygnale» (174)
20:55 Na dobre i na złe: Ten drugi kawałek tortu (834)
21:55 Serca na sprzedaż (6/32)
23:00 Medyceusze Wspaniali: Przetrwanie (9/16)
00:05 Wyprawa do Werony
01:50 Trzy dni Kondora (1/10)
03:00 Eksperyment: zabójcza lawina
04:05 Za marzenia 2 (5/13)
04:55 Zakończenie programu
TVP ABC
2022-02-09
05:10 Domisie: Kuchenni rycerze (387)
05:30 Domisie: Szalik dla cioci Domisi (388)
06:05 Kot Miro: Lećmy na plażę! (9)
06:10 Tata lew: Latający Holender (10)
06:25 Miś Fantazy: Szkarłatna perła (7)
06:40 Mały pingwin Pik-Pok: Alki z północy (24)
06:50 Miś Uszatek: Płotek ze stokrotek (35)
07:05 Sunny Day: Pomylone paczki (11)
07:35 Przyjaciele Misia i Margolci: Nowy rekord (45)
07:55 Przygody Misia Paddingtona: Paddington i uciekający myszoskoczek / Paddington zdobywa odznakę strażnika (11)
08:25 Odlotowe opowieści: Lekarstwo (46)
08:35 44 Koty: Najwyższy hamburger na świecie (104)
08:55 Słoń Benjamin: Różowy samochód (12)
09:30 Domisie: Sójka kłamczucha
10:00 Ugotuj nam bajkę: Piękna i Bestia
10:20 Bolek i Lolek: Sportowcy (12)
10:30 Przygody Bolka i Lolka: Imieniny mamy (57)
10:45 Świnka Peppa 3: Richard królik przychodzi się pobawić (8)
10:50 Świnka Peppa 7: Londyn (9)
10:55 Miś Uszatek: Zguba
11:05 Mami Fatale: Italiano (24)
11:20 Fiksiki: Czajnik elektryczny (8)
11:25 Buli: Buli kontra Buli (45)
11:35 Yakari: Leśne szybowanie (25)
11:50 Yakari: Bardzo leniwy miś (26)
12:00 Mini ninjas: Igranie z ogniem (101)
12:20 Przyjaciele z podwórka: Olbrzymi kłopot (40)
12:50 Al-chemik: Ciepłe do góry (49)
13:10 Strażak Sam 8: Charlie i fura ryb (16)
13:25 Clifford - wielki czerwony pies: Gwiazdy cyrkowe/Wielka trema (9)
13:55 Clifford - wielki czerwony pies: Złapać ptaszka / Najlepsza impreza na świecie (10)
14:25 Stacyjkowo: Kolejowe opowieści: Trzy złote reguły (18)
14:35 Stacyjkowo: Kolejowe opowieści: Ekspres Zosia (41)
14:50 Pszczółka Maja: Przypomnij mi, że mam cię zjeść! (107)
15:05 Pszczółka Maja: Maja przychodzi na świat (42)
15:15 44 Koty: Dzicy i śmiali (86)
15:35 Tyci encyklopedia Bzyka: Malowanie oddechem (19)
15:40 Zwierzaki Czytaki: Czyściciele (127)
15:55 Ela, Oskar i Puf: List do chmurki (8)
16:05 Marta mówi!: Martę swędzi (21)
16:35 Andy i dinozaury: Eustreptospondyl i amonit (4)
16:55 Pony Life: Na tropie magii / Podróż do centrum chaosu (39)
17:05 Pony Life: Obdarowanemu kucykowi zagląda się w głowę / Nowa grzywa, nowa ja (19)
17:25 Rodzina Treflików: Gra (31)
17:40 Rev i Roll: Ściągamy lamy (47)
17:50 Rev i Roll: Akcja Ratunkowa (21)
18:05 Magiczny autobus znów rusza w trasę: O czym mówią lodowce (8)
18:35 Sunny Day: Co za cyrk! (22)
19:00 Wieczorynka: Przygody Misia Paddingtona: Paddington puszcza latawce / Paddington detektywem (12)
19:20 Wieczorynka: Odlotowe opowieści: Trzy… Cztery (47)
19:30 Wieczorynka: 44 Koty: Blondie kocia agentka (85)
19:45 Wieczorynka: Ricky Zoom: Scoot Dżety (74)
19:55 Wieczorynka: Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom: O rycerzu Franku Kolanku (3)
20:10 Masza i Niedźwiedź: Deszcz grzybów (84)
20:20 Sąsiedzi: Schody (86)
20:25 Inspektor Gadżet: Mini Talonek (41)
20:40 Inspektor Gadżet: Owcza drużyna pierścienia (42)
20:55 Supa Strikas: Z takimi kibicami (74)
21:25 The Garfield Show 2: Maszyna straszyna, cz. 1: Mądre smartfony (168)
21:45 Power Rangers Dino Fury (8)
22:10 Moda na rodzinę: Ojciec i córka - jak budować więź (188)
22:45 Jak to działa?: Cukrzyca i glukometr (125)
23:15 Magiczne drzewo: Czerwone krzesło (8)
23:45 Magiczne drzewo: Wędrówka (8)
00:15 Zakończenie programu
TVP HD
2022-02-09
05:20 Zakochaj się w Polsce: Sandomierz (33)
06:00 M jak miłość (1330)
06:55 Ranczo 5: Doktor Wezół (59)
07:55 Rodzinka.pl: Fałszywiec (279)
08:25 Rodzinka.pl: Empatyczny grzechotnik (280)
08:55 Ojciec Mateusz 24: Matura (305)
09:55 Ojciec Mateusz 24: Na własną rękę (306)
10:50 Gra słów. Krzyżówka
11:20 Na sygnale: Wiara czyni cuda (185)
11:50 Na sygnale: Ryzykowna gra (186)
12:25 Ojciec Mateusz 22: Problemy małżeńskie (288)
13:20 Komisarz Alex 14: Artyści podrywu (171)
14:15 Ranczo 10: Geny nie kłamią (121)
15:15 Ranczo 10: Wszystko jest teatrem (122)
16:10 Makłowicz w podróży: Słowacja - Bańska Szczawnica
16:40 Jak smakuje Polska?: Lubuskie (5)
17:25 Ojciec Mateusz 4: W kręgu podejrzeń (52)
18:20 Ojciec Mateusz 16: Antyk (203)
19:20 Ranczo 5: Włoski rozłącznik (60)
20:10 Rodzinka.pl: Kara (78)
20:45 Rodzinka.pl: O jeden promil za daleko (79)
21:25 Ojciec Mateusz 26: Nowicjusz (335)
22:20 Komisarz Alex 16: Randka ze śmiercią (196)
23:20 Kierowca
01:00 Odyseja
03:10 Nie ten mąż
04:35 Zakończenie programu
TVP Historia
2022-02-09
06:50 Był taki dzień: 9 lutego (467)
07:00 Tajemnica twierdzy szyfrów (13-ost.)
07:50 Arrasów dzieje osobliwe: Trudny powrót: Kanada 1945-1961 (6)
08:25 Historia Polski: Pan major «Łupaszka»
08:55 Tropiąc dinozaury
09:25 Wojna w eterze
09:35 Sensacje XX wieku: Astrolog
10:30 Ślady. Tadeusz Gajcy
11:25 Księża wolności 1914-1981: Bp Edward Frankowski
12:05 Osiecka (5)
12:55 Życie ukryte w jeziorze: Jezioro Nasera, woda w sercu pustyni (2/5)
13:50 Białoruś. Początek
14:50 Amerykańskie dynastie: rządy Bushów: Koniec dynastii? (6-ost.)
15:45 Giganci historii: Krzysztof Kamil Baczyński i jego pokolenie (33)
16:45 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii: Pułtusk z Napoleonem w tle
17:10 Niezwykłe historie Biało-Czerwonych: Irena Szewińska
17:45 Historia Polski: Było i już
18:30 Kryminalne zagadki Polski (2)
18:55 Flesz historii - ekstra (14)
19:00 Wojenne dziewczyny (1)
20:00 Historia broni: Broń miotająca (1/10)
21:00 Stulecie na taśmie filmowej: Rządy amerykańskich rodów (2/6)
22:05 Pluton
00:10 Litwa. W cieniu wieży
01:10 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii: Pułtusk z Napoleonem w tle
01:45 Sensacje XX wieku: Astrolog
02:35 Encyklopedia II wojny światowej: B - Barbarossa
03:05 Zakończenie programu
TVP Info
2022-02-09
05:00 Pogoda Info
05:13 wojsko-polskie.pl (5/2022)
05:35 Powitanie - Poranek: Serwis Info
05:39 Serwis Info
05:57 Agropogoda
05:59 Powitanie - Wstaje dzień
06:01 Serwis Info
06:16 Wstaje dzień
06:20 Pogoda Info
06:27 Wstaje dzień
06:30 Serwis Info
06:35 Wstaje dzień
06:52 Pogoda Info
07:00 Serwis Info
07:12 Jedziemy
07:51 Agrobiznes
07:55 Agropogoda
08:00 Jedziemy dalej
08:15 Serwis Info
08:18 Minęła ósma
09:00 Serwis Info
09:11 Minęła dziewiąta
10:00 Serwis Info
10:22 Pogoda Info
10:29 Serwis Info
10:52 Pogoda Info
10:59 Serwis Info
11:29 Serwis Info
11:50 Pogoda Info
12:00 Wiadomości
12:10 Agropogoda
12:12 Agrobiznes
12:30 Info Raport
13:29 Serwis Info
13:51 Pogoda Info
13:59 Serwis Info
14:29 Serwis Info
14:50 Pogoda Info
14:59 Serwis Info
15:29 Info dzień
16:24 Pogoda Info
16:30 Koronawirus. Szczepionka
17:00 Teleexpress
17:15 Teleexpress Extra
17:30 O co chodzi
18:00 Panorama
18:19 Serwis Info
18:37 O tym się mówi
19:20 Raport z granicy
19:30 Wiadomości
19:58 Gość «Wiadomości»
20:13 Minęła dwudziesta
21:00 Nie da się ukryć
21:20 Raport z granicy
21:30 Serwis Info
21:40 Pogoda Info
21:50 W tyle wizji
22:25 Serwis Info
22:30 W tyle wizji extra
23:00 INFO wieczór
23:30 W akcji
23:55 Serwis Info
00:03 Wiadomości
00:31 Gość «Wiadomości»
00:56 Pogoda Info
01:00 TVP World
TVP Kultura
2022-02-09
05:35 Afisz kulturalny ekstra
05:50 Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2 na stream.tvp.pl
05:52 Zakończenie programu
07:00 Teledyski
08:10 Do dzieła
08:40 Videofan: Portrety: Łukasz Surowiec
08:55 Którędy po sztukę: Tłocznia mistyczna
09:10 Menina
11:00 Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy: Powołanie (7)
12:25 Antek
13:30 Na północ od Kalabrii
14:50 Dziennik wiejskiego proboszcza
17:00 Siekierezada
18:30 Informacje kulturalne
18:55 Sanditon (4)
20:00 Na wschód od Hollywood: Szron
22:05 Więcej niż fikcja: Mistrz świata
23:25 Międzynarodowy Jazzowy Konkurs Skrzypcowy im. Zbigniewa Seiferta: Koncert laureatów
00:15 Informacje kulturalne
00:50 Lekkie obyczaje: Manifesto
02:35 Kino nocne: Daleko od siebie
04:25 Pokój szybkich randek
TVP Polonia
2022-02-09
05:45 Focus on Poland
06:00 Polonia 24
06:30 Korona królów (371)
07:00 Qulszoł - kulinarne potyczki
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 Pytanie na śniadanie
10:40 Panorama
10:50 Pytanie na śniadanie
11:15 Co na obiad?: Pstrąg ze szparagami
11:30 Barwy szczęścia (2497)
12:00 «Ja to mam szczęście!» - ulubione skecze (7)
12:15 Nad Niemnem (423)
12:35 Ojciec Mateusz 6: Przerwany weekend (81)
13:25 Ojciec Mateusz 6: Zaginiony (82)
14:15 Prawnik w czasach bezprawia
15:20 Kuchnia dwudziestolecia: Bazar, targ i fałszerstwo (16)
15:50 Animowanki: Rodzina Treflików: Nowy sąsiad (7)
16:00 Animowanki: Mami Fatale: Kraina miodem płynąca (32)
16:10 Zaczarowany świat…: Sekrety pałacu w Puławach (32)
16:30 Rodzinka.pl: Szalona babcia (266)
17:00 Teleexpress
17:20 Historia Ireny Sendlerowej
17:50 Gra słów. Krzyżówka (525)
18:20 Barwy szczęścia (2497)
18:50 Kierunek Zachód (151)
19:10 Magazyn z Wysp (178)
19:30 Wiadomości
20:05 Sport
20:10 Pogoda
20:20 Ranczo 9: Konie trojańskie (113)
21:10 Ranczo 9: Zamrożony kapitał (114)
22:05 Polonia 24
22:35 Magazyn Ekspresu Reporterów
23:30 Rodzinka.pl: Szalona babcia (266)
00:00 Focus on Poland
00:20 Gra słów. Krzyżówka (525)
00:50 Kierunek Zachód (151)
01:10 Magazyn z Wysp (178)
01:30 Wiadomości
02:00 Sport
02:05 Pogoda
02:10 Polonia 24
02:40 07 zgłoś się: Rozkład jazdy (9/21)
03:55 07 zgłoś się: Grobowiec rodziny von Rausch (10/21)
TVP Rozrywka
2022-02-09
06:05 Zakochaj się w Polsce: Bory Tucholskie (8)
06:35 Okrasa łamie przepisy: Kuchnia dla morsa
07:10 Makłowicz w podróży: Podróż 1. Trentino - Alto Adige. Alpejska Górna Adyga
07:40 Gra słów. Krzyżówka (520)
08:10 Familiada
08:45 Koło fortuny (1192)
09:20 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Wioska w dżungli
09:55 Postaw na milion
10:55 Va banque (362)
11:25 Tylko jeden skecz: «Porodówka» - Kabaret Ani Mru-Mru (2)
11:40 Familiada
12:15 Kabaretomaniacy (1)
13:20 Kabaretowa mapa Polski: Opole - ’A to… kabaret właśnie, czyli gwiazdozbiór Dańca’
14:20 Kabaretowa mapa Polski: 17. Festiwal Kabaretu Koszalin - Bitwa na czary (1)
15:25 Kabaretowa mapa Polski: 17. Festiwal Kabaretu Koszalin - Bitwa na czary (2)
16:25 Życie to kabaret: Łowcy śmiechu: Artur Andrus (5)
17:25 Życie to kabaret: Kabaret z telewizją w tle (3)
18:25 Okrasa łamie przepisy: Imbir nad Wisłą
18:55 Makłowicz w podróży: Podróż 1. Trentino - Alto Adige. Alpejska kraina Ladynów
19:30 Gra słów. Krzyżówka (521)
19:55 Va banque (363)
20:35 Kabaretowy Klub Dwójki: Cyganie
21:35 Postaw na milion
22:35 Rolnik szuka żony 8 (8)
23:40 Kabaretomaniacy (2)
00:45 Koło fortuny (1191)
01:30 Sylwester marzeń z Dwójką (3)
02:35 Życie to kabaret: Kabaret z miłością w tle (7)
03:40 Życie to kabaret: Łowcy śmiechu: Kabaret Ani Mru-Mru (1)
04:40 Zakończenie programu
TVP Seriale
2022-02-09
05:15 Klan (362)
05:45 Zakończenie programu
05:55 Rodzinka.pl: Praca Tomka (85)
06:30 Na sygnale: Podróż poślubna (233)
07:00 Na sygnale: Hejt! (234)
07:40 Ojciec Mateusz 8: Artykuł (105)
08:35 Komisarz Alex 16: W ciemnej uliczce (200)
09:25 Złotopolscy: Tylko lubczyk! (449)
09:55 Klan (363)
10:35 Na dobre i na złe: Podwójne narodziny (172)
11:35 Ranczo 10: Edukacyjne dylematy (126)
12:25 Komisariat: Karma (28)
12:55 Na sygnale: Martwi nie pomożemy (235)
13:35 Ojciec Mateusz 2: Poza grą (23)
14:35 Ojciec Mateusz 2: Islamska żona (24)
15:35 Komisarz Alex 16: Prawo karmy (201)
16:25 Bulionerzy: Chleb powszedni (28/75)
16:55 Na sygnale: Zabawa dopiero się rozkręca (236)
17:35 Ranczo 10: Dominator (127)
18:35 Ranczo 10: Klauzula sumienia (128)
19:35 Ojciec Mateusz 2: Waga ciężka (25)
20:30 Ojciec Mateusz 8: Sztuka dojrzewania (106)
21:30 Ranczo 10: Ochotnicza straż kobiet (129)
22:25 Ranczo 10: Cuda, cuda ogłaszają (130)
23:30 Ojciec Mateusz 2: Łzy Ewy (26)
00:30 Skazany na bluesa
02:20 Miasto skarbów: Złoto Hunów (5)
03:20 Stawka większa niż życie: Bez instrukcji (13/18)
04:20 Złotopolscy: Tylko lubczyk! (449)
TVP Sport
2022-02-09
05:15 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Narciarstwo dowolne
06:20 live Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022
06:40 live Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Narciarstwo alpejskie
08:30 live Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022
08:55 live Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Kombinacja norweska
09:55 live Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Hokej
11:55 live Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Kombinacja norweska
12:45 live Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022
13:15 live Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Saneczkarstwo
14:00 live Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022
14:15 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Snowboard
14:35 live Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Saneczkarstwo
15:30 live Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022
15:55 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Short track
16:55 Sylwetki olimpijskie- Pekin 2022
17:25 live Koszykówka mężczyzn: Puchar Europy FIBA
19:25 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Hokej
20:30 live Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
20:55 live Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
23:20 Olimpijski wieczór
00:00 Boks: Gala w Las Vegas
01:55 Boks: Gala w Hollywood
03:00 live Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022
03:25 live Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022: Narciarstwo alpejskie