[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -2
4fun
2021-12-22
05:00 Karaoke w 4FUN.TV [Rozrywka]
06:00 Karaoke w 4FUN.TV [Rozrywka]
07:00 4FUN budzi ludzi [Rozrywka]
09:00 Najwięcej muzyki na święta [Rozrywka]
11:00 4Fun naEKRANIE [Rozrywka]
12:00 Najwięcej muzyki na święta [Rozrywka]
13:00 Hot Pop [Rozrywka]
14:00 Chcesz? Masz! [Rozrywka]
15:00 Pora obiadowa [Rozrywka]
18:00 Hot & Fresh [Rozrywka]
20:00 Hity na czacie [Rozrywka]
21:00 Hot Pop [Rozrywka]
22:00 Najwięcej muzyki na święta [Rozrywka]
00:00 Karaoke w 4FUN.TV [Rozrywka]
03:00 Najwięcej muzyki nocą [Rozrywka]
4fun Dance
2021-12-22
05:00 Karaoke w 4FUN DANCE [Rozrywka]
06:00 Karaoke w 4FUN DANCE [Rozrywka]
07:00 Dance na dzień dobry [Rozrywka]
11:00 Najwięcej muzyki na imprezę [Rozrywka]
12:00 Polo Top [Rozrywka]
14:00 Najwięcej muzyki na imprezę [Rozrywka]
15:00 Najwięcej muzyki na imprezę [Rozrywka]
20:00 Top 20 [Rozrywka]
22:00 Najwięcej muzyki na imprezę [Rozrywka]
00:00 Karaoke w 4FUN DANCE [Rozrywka]
03:00 Najlepsza muzyka nocą [Rozrywka]
4fun Gold
2021-12-22
05:00 Migotki w 4FUN KIDS [Rozrywka]
06:00 Budzimy się z 4FUN KIDS [Rozrywka]
08:00 Przeboje dla dzieci [Rozrywka]
09:00 Śpiewające brzdące [Rozrywka]
10:00 Przeboje dla dzieci [Rozrywka]
11:00 Gimnastyka dla smyka w 4FUN KIDS [Dla dzieci]
12:00 Migotki w 4FUN KIDS [Rozrywka]
13:00 Jestem gwiazdą 4FUN KIDS! [Rozrywka]
14:00 Przeboje dla dzieci [Rozrywka]
15:00 Rysujemy z 4FUN KIDS [Informacja]
16:00 Gimnastyka dla smyka w 4FUN KIDS [Dla dzieci]
17:00 Dzieciaki rządzą w 4FUN KIDS [Rozrywka]
18:00 Urodziny w 4FUN KIDS [Rozrywka]
19:00 Przeboje dla dzieci [Rozrywka]
20:00 Zasypiamy z 4FUN KIDS [Rozrywka]
21:00 Pora relaksu [Rozrywka]
00:00 Karaoke [Rozrywka]
03:00 Pora relaksu [Rozrywka]
BelSat
2021-12-22
05:00 Студыя Белсат
06:00 Аб’ектыў
06:20 Размова дня
06:35 Давайце разбірацца
06:55 Беларускі свет
07:20 Мова нанова
07:35 Беларус беларусу
07:50 Кім быў Ежы Гедройц. 1 с.
08:50 Я не буду гэта есці
09:20 Карона каралеў - такая вось гісторыя
09:50 т/с Карона каралеў
10:15 Студыя Белсат
11:15 Аб’ектыў
11:35 Размова дня
11:50 Я вырасла пакуль ты спала
12:45 Intermarium. Еўропа паміж свастыкай і чырвонаю зоркаю
13:40 Вечаровы шпіль
14:00 Навіны
14:05 Эканоміка з Чалым
14:25 Маю права
14:40 Загадкі беларускай гісторыі
15:00 Навіны
15:05 т/с Дарогі свабоды
16:00 Навіны
16:10 Невядомая Беларусь. У цемры
16:40 Над Неманом
17:00 Шчыра кажучы
17:30 Вось так
18:00 Студыя Белсат
19:00 Аб’ектыў
19:20 Размова дня
19:40 т/с Stulecie Winnych
20:25 т/с Інстынкт
21:10 Bard
22:45 Студыя Белсат
23:45 Аб’ектыў
00:05 Размова дня
00:20 Шчыра кажучы
00:40 Над Неманом
01:00 Перапынак ў вяшчанні
Canal+ Sport 1 PL
2021-12-22
05:00 Witaj w klubie: KGHM Zagłębie Lubin
05:30 Witaj w klubie: Lech Poznań
06:00 Trzeci wiraż: Krzysztof Kasprzak
06:30 Twardzielki: Magdalena Loska (9)
07:00 LaLiga Highlights Show
08:00 Premier League Review
09:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:10 Piłka nożna: Liga hiszpańska
13:20 Piłka nożna: Liga angielska
15:30 Liga+ Extra
17:10 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą: Hernan Crespo
17:45 Premiera: Basket+
18:00 Premiera: Premier League Netbusters
18:30 Premiera: LaLiga World
19:00 Boks: Walka o pas mistrzowski federacji WBA w Minneapolis
20:00 Premierowa jazda: Marcin Rosłoń
20:25 Ligue1 Preview Show
20:55 live Piłka nożna: Liga francuska
23:00 Premier League Netbusters
23:30 News+
00:00 Basket+
00:20 Piłka nożna: Liga angielska
02:30 LaLiga World
03:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
Canal+ Sport 2 PL
2021-12-22
06:00 Witaj w klubie: Wisła Płock
06:35 Premierowa jazda: Arkadiusz Malarz
06:50 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
09:00 LaLiga Highlights Show
10:00 Ekstrapaka: 19. kolejka
11:00 Premier League Review
12:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:15 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
16:25 Premier League Review
17:30 LaLiga Highlights Show
18:30 Basket+
18:45 Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:55 live Piłka nożna: Liga francuska
23:00 Piłka nożna: Liga francuska
01:10 Basket+
01:30 News+
02:00 Twardzielki: Hanna Gujwan (10)
02:30 Twardzielki: Magdalena Loska (9)
Canal+ Sport 3 PL
2021-12-22
05:30 Witaj w klubie: Wisła Płock
06:00 Ekstrapaka: 19. kolejka
07:00 Wysoki Pressing
08:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
10:00 Witaj w klubie: Wisła Płock
10:30 Liga+
12:00 Ekstrapaka: 19. kolejka
13:00 Kącik klubowy
13:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
15:30 Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
16:00 Ekstrapaka: 19. kolejka
17:00 Wysoki Pressing
18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:00 Witaj w klubie: Korona Kielce
20:30 Liga+ Extra
22:00 Ekstraklasa po godzinach
23:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
01:00 Liga+
02:30 Ekstrapaka: 19. kolejka
03:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
Canal+ Sport 4 PL
2021-12-22
05:00 Ekstraklasa po godzinach
06:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:00 Witaj w klubie: Wisła Płock
08:30 Ekstrapaka: 19. kolejka
09:30 Wysoki Pressing
10:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:30 Witaj w klubie: Wisła Płock
13:00 Liga+
14:30 Ekstrapaka: 19. kolejka
15:30 Kącik klubowy
16:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:00 Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
18:30 Ekstrapaka: 19. kolejka
19:30 Wysoki Pressing
20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:30 Witaj w klubie: Korona Kielce
23:00 Liga+ Extra
00:30 Ekstraklasa po godzinach
01:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
03:30 Liga+
Eleven Sports 1
2021-12-22
06:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
08:00 Piłka nożna: Liga włoska
10:00 Piłka nożna: Liga francuska
12:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
14:00 Piłka nożna: Liga włoska
16:00 F1 H2O: Podsumowanie 2. i 3. rundy
16:25 Piłka nożna: Liga włoska
18:30 F1 H2O: Podsumowanie 2. i 3. rundy
18:55 live Piłka nożna: Liga hiszpańska
21:00 The Best of Eleven
21:25 live Piłka nożna: Liga hiszpańska
23:30 F1 H2O: Podsumowanie 2. i 3. rundy
00:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
02:00 Piłka nożna: Liga włoska
04:00 Piłka nożna: Liga francuska
Eleven Sports 2
2021-12-22
06:00 Piłka nożna: Liga włoska
08:00 Piłka nożna: Liga francuska
10:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
12:00 Piłka nożna: Liga włoska
14:00 Piłka nożna: Liga francuska
16:00 The best of 2021/22
16:25 live Piłka nożna: Liga włoska
18:25 live Piłka nożna: Liga włoska
20:40 live Piłka nożna: Puchar Ligi Angielskiej
23:00 Piłka nożna: Puchar Ligi Angielskiej
01:00 LaLiga The Best Matches of 2021
02:00 Piłka nożna: Liga francuska
04:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
Eleven Sports 3
2021-12-22
05:00 Eleven Gol
06:00 Piłka nożna: 2. liga angielska
08:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
10:00 Piłka nożna: Liga włoska
12:00 Liga Eleven (5)
12:30 La Manita: Robert Prosinecki (3)
13:00 Piłka nożna: Liga portugalska
15:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
17:00 LaLiga Santander (18)
18:00 Liga Eleven (5)
18:25 live Piłka nożna: Liga włoska
20:40 live Piłka nożna: Liga włoska
23:00 LaLiga Santander (18)
00:00 Piłka nożna: 2. liga angielska
02:00 LaLiga Best Matches of 2021
03:00 Piłka nożna: Liga portugalska
Eleven Sports 4
2021-12-22
06:00 Piłka nożna: Liga portugalska
08:00 Piłka nożna: Liga włoska
10:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
12:00 Piłka nożna: 2. liga angielska
14:00 Piłka nożna: Liga włoska
16:00 Jorge Valdano dla Eleven
16:25 live Piłka nożna: Liga włoska
18:25 live Piłka nożna: Liga włoska
20:40 live Piłka nożna: Liga włoska
22:40 Unikalne tradycje LaLiga
23:00 Z archiwum LaLiga
00:00 Piłka nożna: Liga portugalska
02:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
04:00 Piłka nożna: Liga włoska
Polonia 1
2021-12-22
06:00 Wieczna miłość (55)
07:00 Wieczna miłość (56)
08:05 Wieczna miłość (57)
09:00 Yattaman: Doktor Schpeizer (103)
09:30 Yattaman: Królestwo Frietten (104)
09:55 Celeste (28)
10:55 Celeste (29)
11:55 Celeste (30)
12:55 Uśmiechnij się (4)
13:15 Mango
14:00 Kapitanowa (13)
15:10 Niesamowite tajemnice: Topielica (13)
15:55 Przeboje wszech czasów (1)
16:20 Klejnot TV
21:00 Wieczna miłość (139)
21:50 Wieczna miłość (140)
22:45 Przeboje wszech czasów (11)
23:00 Miłe rozmowy
00:00 Królik bez uszu
02:30 Granica ludzkiego ciała: Izolacja (5)
03:05 Granica ludzkiego ciała: Przeciążenie (6)
03:40 Świat zwariował 2 (6)
04:10 Miłe rozmowy
Polsat
2021-12-22
05:25 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
08:40 Malanowski i partnerzy: Wieczór kawalerski (555)
09:10 Malanowski i partnerzy: Zaginiony kloszard (556)
09:40 Sekrety rodziny: Moje Dziecko (110)
10:40 Dlaczego ja?: Księżniczka i małpa (612)
11:40 Gliniarze: Rap gra (133)
12:50 Wydarzenia
13:25 Interwencja
13:40 Trudne sprawy: Malwina chce być bardziej atrakcyjna, żeby mąż jej nie zdradził (959)
14:40 Dlaczego ja?: Lena kujonka (678)
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:30 Na ratunek 112: Internetowa miłość (501)
17:00 Gliniarze: Bolesna prawda (311)
18:00 Pierwsza miłość (3329)
18:50 Wydarzenia
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:45 Sport
19:55 Pogoda
20:00 Wkręceni
22:25 Oficer Blart
00:25 Medalion
02:15 Kabaretowa Ekstraklasa
02:35 Love Island. Wyspa miłości (119)
03:35 Love Island. Wyspa miłości (120)
04:40 Disco Gramy
Polsat 2
2021-12-22
05:00 SuperLudzie (9)
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Disco Gramy
07:00 Joker (52)
08:00 Trudne sprawy (1068)
09:00 48h. Zaginieni: Mięczak (8)
10:00 Na ratunek 112: Tata bez wyobraźni (590)
10:30 Sekrety rodziny: Wszystko w rodzinie (232)
11:30 Dlaczego ja? (1110)
12:30 Nasz nowy dom (241)
13:30 Świat według Kiepskich: Tradyszyn (123)
14:00 Świat według Kiepskich: Cappo di tutti Ferdi (124)
14:30 Świat według Kiepskich: Flamingo (125)
15:00 Trudne sprawy: Ewelina postanawia pomóc siostrze uwolnić się od faceta despoty (1004)
16:00 Nasz nowy dom (242)
17:00 Sekrety rodziny: Dziecko (233)
18:00 48h. Zaginieni: Ryzykowna wróżba (9)
19:00 Gliniarze: Dziewczyna na torach (379)
20:05 Wydarzenia
21:00 Trudne sprawy: Ewelina postanawia pomóc siostrze uwolnić się od faceta despoty (1004)
22:00 Dlaczego ja?: 48-letnia kobieta odkrywa, że jej córka diluje i ratuje ją z rąk bandytów (1061)
23:00 Świat według Kiepskich: Ping Pong (468)
23:30 Świat według Kiepskich: Grzyb (469)
00:00 Malanowski i partnerzy: Niepokalane poczęcie (444)
00:30 Malanowski i partnerzy: Cena życia, cena śmierci (445)
01:00 Zdrady: Mistyfikacja (156)
02:00 Wydarzenia
02:45 #Jesteśmy dla dzieci
03:15 Echo lasu
03:45 Atleci
04:20 Atleci
04:50 Atleci
Polsat Cafe
2021-12-22
05:00 Szpital dziecięcy (2)
06:00 Fajka pokoju
07:00 Łowcy małych domów: Luksusowe mikrochatki (1)
07:30 Świat małych domów (11)
08:00 Szpital dziecięcy (33)
09:00 Oszukane: Druga młodość / To silniejsze ode mnie (28)
10:00 Nasz nowy dom (112)
11:00 The Good Doctor (23)
12:00 Bogaty dom - biedny dom (53)
13:00 Łowcy małych domów: Minibungalow na Florydzie (2)
13:30 Top Chef (66)
15:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (52)
16:00 Randka z nieznajomym (19)
17:00 Bogaty dom - biedny dom (24)
18:00 Nasz nowy dom (105)
19:00 Nasz nowy dom (106)
20:00 Zdrady (99)
21:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (60)
22:00 Gry małżeńskie (64)
23:00 Zdrady (160)
00:00 Love Island. Wyspa miłości (40)
01:00 Nieudane operacje plastyczne (2)
02:00 Nietrafione tatuaże (13)
03:00 Dr Miami (5)
04:00 Szpital dziecięcy (3)
Polsat Doku
2021-12-22
05:00 Łowca pedofilów: Recepcjonista (30)
05:30 Łowca pedofilów: Warszawski Żoliborz (31)
06:00 Emil, pogromca mandatów (40)
06:30 Emil, pogromca mandatów (23)
07:00 Emil, pogromca mandatów (24)
07:30 Emil, pogromca mandatów (25)
08:00 Hardkorowy lombard (34)
08:30 Hardkorowy lombard (35)
09:00 Gliniarze: Odroczenie (145)
10:00 Gliniarze: Rachunek sumienia (146)
11:00 Polacy w świecie (28)
11:30 Polacy w świecie (29)
12:00 Polacy w świecie: Toronto (30)
12:30 Polacy w świecie: Hongkong (31)
13:00 Poszukiwacze historii: Prototypowe pociski (75)
13:30 Poszukiwacze historii: Srebrna Góra - Wielka ucieczka (76)
14:00 Pociągi, które zmieniły świat (4)
15:20 Kosmiczne śmieci
16:30 W oczekiwaniu na katastrofę (3)
17:40 Niezwykłe możliwości ludzkiego organizmu (2)
18:45 Burzowe planety (2)
19:50 Auschwitz - fabryka śmierci (5)
20:55 Auschwitz - fabryka śmierci (6-ost.)
22:00 Kroniki Hitlera (10)
23:10 Kroniki Hitlera (11)
00:20 Poszukiwacze historii: Mniszek (95)
00:45 Poszukiwacze historii: Fosa Twierdzy Kostrzyn (96)
01:10 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (41)
01:35 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (42)
02:00 Taaaka ryba: Bałtyckie przedwiośnie (111)
02:30 Taaaka ryba: Majtki teściowej (112)
03:00 Tajna historia XX wieku: Morze, nasze morze… (56)
03:30 Tajna historia XX wieku: Zamach na Lenina (57)
04:00 Łowca pedofilów: Młody (44)
04:30 Łowca pedofilów: Strażak Sam (45)
Polsat Film
2021-12-22
05:30 Na ratunek 112: Grill na działce (593)
06:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (46)
06:30 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (47)
07:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (48)
07:30 Nasz nowy dom (116)
08:30 Przyjaciółki (145)
09:30 Przyjaciółki (146)
10:30 Świat według Kiepskich: Robochłop (186)
11:05 Świat według Kiepskich: Klątwa Tutenchama (187)
11:40 Świat według Kiepskich: Znieczulica społeczna (169)
12:10 Świat według Kiepskich: Stypa (170)
12:40 Świat według Kiepskich: Egzekucja (17)
13:05 Świat według Kiepskich: Ekolodzy (18)
13:35 Świat według Kiepskich: Lolek (242)
14:10 Stawka większa niż życie: Edyta/Oblężenie
16:40 Parasol bezpieczeństwa
18:30 Pamięć absolutna
21:00 Sensacyjna środa: Resident Evil: Ostatni rozdział
23:15 A więc wojna
01:15 Gliniarze: Warszawski wampir (197)
02:10 Gliniarze: Krwawa zemsta (198)
03:10 Ślad: Zatańcz ze mną (17)
04:05 Ślad: Zawodowiec (18)
Polsat News
2021-12-22
05:05 Interwencja
05:20 Raport
06:00 Nowy dzień
07:40 Graffiti
08:00 Nowy dzień
09:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
09:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
09:55 Pogoda
10:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:55 Pogoda
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:55 Pogoda
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:45 Pogoda
12:50 Wydarzenia 12:50
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:55 Pogoda
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:30 Sport
15:35 Pogoda
15:50 Wydarzenia 15:50
16:10 Więcej Wydarzeń
16:25 Pogoda
16:30 Godziny szczytu - magazyn informacyjny
18:00 Punkt widzenia
18:50 Wydarzenia 18:50
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:50 Debata dnia
21:00 Raport
21:50 Wydarzenia wieczorne
22:30 Dzień na świecie
22:55 Pogoda
23:00 Obraz dnia - serwis informacyjny
23:20 Biznesowy obraz dnia
23:30 Pogoda
23:35 Punkt widzenia
00:20 Debata dnia
01:20 Raport
02:00 Wydarzenia wieczorne
02:30 Gość «Wydarzeń»
02:50 Interwencja
03:05 SuperLudzie
Polsat Play
2021-12-22
05:00 Łowca pedofilów (41)
05:30 Łowca pedofilów: W pogoni za pedofilem (42)
06:00 Najśmieszniejsze filmiki świata (34)
06:30 Najśmieszniejsze filmiki świata (35)
07:00 Top 20 - Umrzesz ze śmiechu (10)
08:00 Polska w monitoringu (26)
08:30 Polska w monitoringu (27)
09:00 Wojny magazynowe (12)
09:30 Wojny magazynowe (13)
10:00 Gwiazdy lombardu (14)
10:30 Gwiazdy lombardu (1)
11:00 Niezwykłe megakonstrukcje ZSRR (3)
11:30 Niezwykłe megakonstrukcje ZSRR (4)
12:05 Więzienny świat (16)
13:00 Wojny magazynowe (14)
13:30 Wojny magazynowe (15)
14:00 Hardkorowy lombard 4 (37)
14:30 Hardkorowy lombard 4 (38)
15:00 Gwiazdy lombardu (2)
15:30 Gwiazdy lombardu (3)
16:00 Polacy za granicą: Hawaje (11)
17:00 Więzienie (46)
17:30 Więzienie (47)
18:00 Poszukiwacze historii: Śladem Regenitera (136)
18:30 Poszukiwacze historii: Ludzie listy piszą (137)
19:00 Poszukiwacze historii: Tajemnica pałacu Wojciechy (138)
19:30 Poszukiwacze historii: Akcja Manyłowa (139)
20:00 Polski lombard Walusia (20)
20:30 Budowlańcy (54)
21:00 Tak się kręcą rodzinne interesy (36)
21:30 Więzienie (96)
22:00 Więzienie (97)
22:30 Hardcorowa miłość (25)
23:00 Łowca pedofilów (134)
23:30 Więzienie (16)
00:00 Więzienie (17)
00:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (1)
01:00 997 - Fajbusiewicz na tropie (2)
01:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (3)
02:00 Kama Sutra (2)
03:00 Kama Sutra (3)
04:00 Kama Sutra (4)
Polsat Romans
2021-12-22
05:00 Sekrety rodziny (24)
06:00 Gliniarze: Złoty chłopiec (317)
07:00 Gliniarze: Podwójne oblicze (318)
08:00 Gliniarze: Uwięzieni (319)
09:00 Hotel 52 (9)
10:00 Hotel 52 (10)
11:00 Hotel 52 (11)
12:00 Hotel 52 (12)
13:00 Niania: Świadek (111)
13:30 Niania: Ślub, część pierwsza (112)
14:00 Świat według Bundych (204)
14:30 Świat według Bundych (205)
15:00 Świat według Bundych (206)
15:30 Świat według Bundych (207)
16:00 Świat według Kiepskich: Niedziela wyborcza (292)
16:30 Świat według Kiepskich: Masakra (293)
17:00 Świat według Kiepskich: Pejzaż powyborczy (294)
17:30 Świat według Kiepskich: Twardy głaz (295)
18:00 Niania: Nasienie życia (59)
18:30 Niania: Miłość ma wiele twarzy (60)
19:00 Niania 5: U rodziny na urodziny (65)
19:30 Niania 5: Moje perły (66)
20:00 The Good Doctor (21)
20:55 The Good Doctor (22)
21:50 Legion
00:00 Ślad: Jeszcze jedna szansa (6)
01:00 Ślad: Zabójcze cukierki (7)
02:00 Ślad: Trudne wybory (8)
03:00 Na ratunek 112: Podczas korepetycji uczeń pod wpływem dopalaczy atakuje nauczycielkę/Dławica piersiowa w wyniku silnego stresu (210)
03:30 Na ratunek 112: Chłopak dostaje ataku epilepsji podczas striptizu transmitowanego na Facebooku/Urodzinowy kostium przyczyną tragedii (211)
04:00 Na ratunek 112: Pęknięty implant w kriokomorze/Podczas urodzin chłopiec dostaje korkiem od szampana w oko (212)
04:30 Na ratunek 112: Bandyta włamuje się do mieszkania, które wynajmował swojej dziewczynie/Surowa świąteczna ryba przyczyną zatrucia 9-letniego dziecka (213)
Polsat Sport
2021-12-22
06:00 Sporty walki: FEN 37
08:30 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Annecy-Le Grand Bornand
10:30 F1 H2O: Podsumowanie Grand Prix Figueira da Foz i Grand Prix Portugalii
11:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
13:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
16:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:45 live Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
19:45 live Koszykówka mężczyzn: Eurocup
22:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
01:00 Sporty walki: FEN 35
Polsat Sport Extra
2021-12-22
06:00 Piłka nożna: Liga holenderska
08:00 FEI Equestrian World
08:30 KOTV Weekly
09:00 Boks: Babilon Fight Night
11:30 Piłka nożna: Liga czeska
14:00 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Annecy-Le Grand Bornand
15:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
17:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
18:50 live Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
21:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
23:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
01:00 Boks: Gala Rocky Boxing Night 8 im. Tadeusza Pietrzykowskiego
Polsat Sport Fight
2021-12-22
07:00 K.O. TV Classics
07:50 Sporty walki: UFC 257 w Abu Dhabi
08:15 Boks: Białystok Chorten Boxing Show 4
09:20 Sporty walki: Babilon MMA 20
10:40 Strzelnica Navala: Justyna Haba (8)
11:05 Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBA w Atlancie
13:45 Atleci
14:10 Sporty walki: KSW 64
16:35 Boks: Gala Rocky Boxing Night 8 im. Tadeusza Pietrzykowskiego
18:05 Boks: Z archiwum ESPN
18:30 Sporty walki: FEN 33
20:45 Boks: Gala Babilon Boxing Show w Jaworznie
22:50 Sporty walki: UFC 268 w Nowym Jorku
00:55 Boks: Gala w Międzyzdrojach
04:00 Sporty walki: Gala FFF 2 w Zielonej Górze
Polsat Sport News
2021-12-22
06:00 Trans World Sport
07:00 Piłka nożna z archiwum
09:00 Koszykówka mężczyzn: Eurocup
11:00 Piłka nożna z archiwum
13:30 Boks: Gala boksu zawodowego w Kościerzynie
15:30 F1 H2O: Podsumowanie Grand Prix Figueira da Foz i Grand Prix Portugalii
16:00 Piłka nożna z archiwum
17:50 live Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
19:00 Piłka nożna z archiwum
20:55 live Piłka nożna: Liga holenderska
23:00 Piłka nożna: Liga holenderska
01:00 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw świata
03:30 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw świata
Polsat Sport Premium 1
2021-12-22
05:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
06:30 Piłka nożna z archiwum: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Arsenal FC - Chelsea FC 06.04.2004
07:00 Piłka nożna: Liga Narodów
09:00 Piłka nożna: Liga Narodów
11:00 Piłka nożna: Liga Narodów
13:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
14:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
16:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
17:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
18:40 live Piłka nożna: Liga holenderska
20:30 Magazyn Ligi Mistrzów
21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
22:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
00:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
01:30 Magazyn Ligi Mistrzów
02:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
03:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
Polsat Sport Premium 2
2021-12-22
05:00 Magazyn Ligi Mistrzów
05:30 Cafe Futbol
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
08:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
10:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
11:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
13:00 Piłka nożna: Liga Narodów
15:00 Magazyn Ligi Mistrzów
15:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Juventus Turyn - Ajax Amsterdam (1996), Real Madryt - Bayer 04 Leverkusen (2002) (10)
16:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
17:30 Magazyn Ligi Mistrzów
18:00 Piłka nożna: Liga Narodów
20:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
21:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
23:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
00:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
02:00 Piłka nożna: Liga Narodów
04:00 Piłka nożna: Liga Narodów
Stars.TV
2021-12-22
08:00 Best Hits [Rozrywka]
09:00 Best 00’s [Rozrywka]
10:00 Best 80’s [Rozrywka]
11:00 Best 90’s [Rozrywka]
12:00 Best Ballads [Rozrywka]
13:00 Best 80’s [Rozrywka]
14:00 Best 90’s [Rozrywka]
15:00 Best Hits [Rozrywka]
16:00 Best 80’s [Rozrywka]
17:00 Best 90’s [Rozrywka]
18:00 Best Hits [Rozrywka]
19:00 Best Ballads [Rozrywka]
20:00 Top 36 hity na literę O [Rozrywka]
23:00 Best 70’s [Rozrywka]
00:00 Best Hits [Rozrywka]
02:00 Best Polish [Rozrywka]
Super Polsat
2021-12-22
05:00 Na ratunek 112: Dzieci zniknęły z podwórka (264)
05:30 Świat według Kiepskich: Sylwester marzeń (352)
06:05 Wydarzenia
06:45 SuperLudzie Extra (17)
07:05 Psi Patrol: Pieski ratują poszukiwania złota/ Pieski ratują patrolowiec (2)
07:35 Psi Patrol: Pieski ratują mecz/ Pieski ratują obrożę (3)
08:05 Bąbelkowy świat gupików 2 (6)
08:35 Dora poznaje świat (10)
09:05 Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości 2 (17)
09:30 iCarly (4)
10:00 SuperLudzie (8)
10:30 Nasz nowy dom (88)
11:30 Tatuśkowie (41)
12:30 Tatuśkowie (42)
13:30 Niania: Ekscesy Teresy (127)
14:00 F1 H2O: Podsumowanie 2. i 3. rundy
14:30 Kowalscy kontra Kowalscy (11)
15:00 Top Chef (58)
16:30 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia 3 (23)
18:00 Nasz nowy dom (191)
19:00 Świat według Kiepskich: Należność za leżenie (558)
19:30 Świat według Kiepskich: Wewnętrzny ogród (559)
20:00 Akademik: Kradzież (43)
20:30 Tatuśkowie (43)
21:40 O północy w Paryżu
23:40 Królewskie święta
01:30 F1 H2O: Podsumowanie 2. i 3. rundy
02:00 Miasto długów: Pośrednik (26)
03:00 Miasto długów: Ekspertyza (27)
04:00 Nasz nowy dom (152)
TVP 1
2021-12-22
05:20 Przysięga (545)
06:05 Elif (1116)
07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
07:30 Rodzinny ekspres: Przedświąteczna spowiedź, dobry rachunek sumienia
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans polityczny
08:35 Ranczo 10: Polityczny zombie (125)
09:35 Komisarz Alex 15: Sejf (186)
10:35 Ojciec Mateusz 20: Vistula Beach (252)
11:25 Kasta: Złudna nadzieja (174)
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:30 Agropogoda
12:35 Rok w ogrodzie extra
12:55 Natura w Jedynce: Pierwszy rok życia zwierzęcych maluchów (2/3)
14:00 Elif (1117)
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:15 Alarm!
15:35 Gra słów. Krzyżówka (496)
16:05 Przysięga (546)
17:00 Teleexpress
17:15 Jaka to melodia?
17:55 Klan (3908)
18:20 Kasta: Turnus (175)
18:55 Jeden z dziesięciu
19:25 Sport
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 Alarm!
20:30 Leśniczówka (460)
21:00 Wielki test o książkach - nie tylko na święta
22:30 Otrzymaliśmy Ducha przybrania za synów
23:40 Oddaj mi dziecko
01:20 Tajemnica Enigmy: Próba dywersji (3/8)
02:10 Bodo (3/13)
03:20 #Murem za polskim mundurem
03:50 Niebo bez gwiazd
04:45 Notacje: Zbigniew Rymarz. Sztuka jest najważniejsza
04:55 Zakończenie programu
TVP 2
2021-12-22
05:20 Zakończenie programu
05:25 Na dobre i na złe: Matka dobra, matka zła (819)
06:25 Pożyteczni.pl
06:55 Familiada
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 Pytanie na śniadanie
10:40 Panorama
10:45 Pytanie na śniadanie
11:20 Rodzinka.pl: Domowe zapętlenie (189)
11:50 Barwy szczęścia (2536)
12:30 Koło fortuny (1002)
13:15 Kozacka miłość (248/270)
14:05 Va banque (340)
14:35 Na sygnale: Babski team (73)
15:10 Uśmiech losu (9/30)
16:00 Koło fortuny (1171)
16:35 Familiada
17:15 Miłość i przeznaczenie (14)
18:00 Panorama
18:20 Va banque (341)
18:45 Kozacka miłość (249/270)
19:35 Barwy szczęścia (2536)
20:10 Barwy szczęścia (2537)
20:40 Kulisy seriali «Na dobre i na złe» i «Na sygnale» (162)
20:55 Na dobre i na złe: Na razie stabilnie (828)
21:55 Zniewolona (45)
22:55 Zniewolona (46)
00:00 Miłość na Gwiazdkę
01:35 McMafia (2/8)
02:50 Świat w czasach zarazy
03:00 Happy Olo - pogodna ballada o Olku Dobie
04:20 Za marzenia (12/13)
TVP ABC
2021-12-22
05:10 Domisie: Lekarz drzew
05:30 Domisie: Zazdrośnicy (399)
06:00 Bobaski i Miś: Szalone puzzle (11)
06:05 Bobaski i Miś: Tęsknię (24)
06:10 Zima w Wiklinowej Zatoce: Zimowe zapasy (1/7)
06:25 Baśnie i bajki polskie: O Zefliku i smoku (23)
06:45 Dziwne przygody Koziołka Matołka: Konkurs śpiewu (1)
06:55 Reksio: Reksio racjonalizator (16)
07:10 Wishenpoof: Bianka jest kreatywna (6)
07:40 Przyjaciele Misia i Margolci: Skarby Eugeniusza (53)
08:00 Heidi: Zaręczyny ogłoszone (53)
08:30 Masza i niedźwiedź - Dziecięce piosenki: Pajączek mały, śmiały! (10)
08:32 Lisek i Trusia: Lunch (23)
08:40 44 Koty: Koty z dżungli (35)
09:00 Jak da się myszy ciasteczko: Mysza i dzień matki / Jak się da Myszy aparat (43)
09:30 Domisie: Niech będzie zgoda! (391)
09:55 Cześć, czy mogę Cię zjeść?: Żywieniowe zasady (12)
10:15 Tyci encyklopedia Bzyka: Być w siódmym niebie (26)
10:20 Bolek i Lolek wyruszają w świat: Nad Orinoko (16)
10:25 Przygody Bolka i Lolka: Małpka (11)
10:40 Świnka Peppa 8: Wykrywacz metalu Dziadka Świnki (12)
10:45 Świnka Peppa 7: Policja (13)
10:50 Świnka Peppa 3: Bieg fundowany (9)
10:55 Miś Uszatek: Lokatorzy na zimę
11:05 Mami Fatale: Kość niezgody (5)
11:20 Fiksiki: Toaleta (114)
11:25 Buli: Wskazówki (37)
11:40 Super Wings: Wielki mały kłopot (19)
11:50 Super Wings: Marionetki w Pilźnie (20)
12:00 Rescue Bots Academy: Pieskie popołudnie (22)
12:20 Przyjaciele z podwórka: Tajna misja (5)
12:50 Al-chemik: Ekspedycja ratunkowo - naukowa (82)
13:10 Strażak Sam 7: Pies pasterski (11)
13:25 Wishenpoof: Ratujmy plac zabaw (27)
13:50 Wishenpoof: Wycieczka pod namiot (28)
14:15 Stacyjkowo: Tor do starej kopalni srebra (102)
14:25 Stacyjkowo: Kapitan drużyny - Bruno (103)
14:40 Pszczółka Maja: Królowa na jeden dzień (58)
14:55 Pszczółka Maja: Strajk (123)
15:05 44 Koty: Archibald - koci arystokrata (37)
15:25 Halo, halo!: Bombki (39)
15:30 Zwierzaki Czytaki: Pa, Pa (121)
15:50 Mała szkoła Helenki: Klaro, zwolnij! (11)
16:00 Clifford - wielki czerwony pies: Wierch ciotki / Sztuka kamuflażu (76)
16:30 Masza i Niedźwiedź: Boże, chroń królową (75)
16:40 Masza i Niedźwiedź: Świat jest sceną (76)
16:55 Cleo i Cuquin: Własny zespół (16)
17:05 Cleo i Cuquin: Siad! (42)
17:15 Fiksiki: Długopis (16)
17:20 Fiksiki: Koło (115)
17:35 Kid Lucky: Pióro niezgody (24)
17:45 Kid Lucky: Jimbo zdobywa sławę (50)
18:05 Lexi i Lottie: Bliźniaczki na tropie: Skok na diament (11)
18:35 Tru i Tęczowe Królestwo: Pilnujemy Frutiego (2)
19:00 Wieczorynka: Heidi: Pojednani (54)
19:20 Wieczorynka: Lisek i Trusia: Motocykl Kiełka (24)
19:30 Wieczorynka: 44 Koty: Koci gliniarz (36)
19:45 Wieczorynka: Super Wings: Podwodny ślub (139)
19:55 Wieczorynka: Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom: Szczęśliwa sroka
20:10 Masza i Niedźwiedź: Lekcje jazdy (55)
20:20 Sąsiedzi: Karp (113)
20:30 Luke, podróżnik w czasie: Zaginieni przyjaciele (47)
20:40 Luke, podróżnik w czasie: Nowy Eden (48)
21:00 Kicia to nie kot: O lenistwie / Kot - Lista Przebojów (51)
21:25 The Garfield Show 2: Muskularna mysz (125)
21:45 Znajdź mnie w Paryżu 2: Ostatnia szansa (50)
22:15 Moda na rodzinę: Słodkie życie - ale czy na pewno? (182)
22:45 Jak to działa?: Woda (30)
23:20 Magiczne drzewo: Kostka (2)
23:50 Magiczne drzewo: Kredka (3)
00:25 Zakończenie programu
TVP HD
2021-12-22
05:20 Zakochaj się w Polsce: Kętrzyn (36)
06:00 M jak miłość (1295)
06:55 Ranczo 10: Klauzula sumienia (128)
07:55 Rodzinka.pl: Normalna polska rodzina (209)
08:25 Rodzinka.pl: Współczesne dziewczyny są mega dziwne (210)
08:55 Ojciec Mateusz 18: Fryzjerka (235)
09:50 Ojciec Mateusz 18: Smażalnia (236)
10:50 Gra słów. Krzyżówka (488)
11:20 Na sygnale: Kara (115)
11:50 Na sygnale: Szlachetna zemsta (116)
12:25 Ojciec Mateusz 20: Ufo (253)
13:20 Doktor Beatrice (78)
14:15 Ranczo 5: Czysty biznes (54)
15:15 Ranczo 5: Wielki powrót (55)
16:10 Makłowicz w podróży: Podróż 49. Niemcy - Lubeka
16:40 Polska śródziemnomorska: Kaszubska żurawina (6)
17:20 Ojciec Mateusz 4: Cena prawdy (45)
18:20 Ojciec Mateusz 13: Reportaż z domu (168)
19:20 Ranczo 10: Ochotnicza straż kobiet (129)
20:10 Rodzinka.pl: Zwierzątko domowe (18)
20:45 Rodzinka.pl: Powitanie jesieni (19)
21:25 Ojciec Mateusz 26: Warszawski adres (342)
22:20 Komisarz Alex 16: Zabójcze sekrety (202)
23:20 Święta z bajki
01:00 Gwiazda na gwiazdkę
02:35 Pustynne piekło
04:15 Zakończenie programu
04:45 Zakochaj się w Polsce: Wałcz (37)
TVP Historia
2021-12-22
06:50 Był taki dzień: 22 grudnia
06:55 Wojna w eterze (53)
07:15 Czas honoru 5: Pamiątka z powstania (58)
08:10 Kuchnia dwudziestolecia (15)
08:40 Przerwana Misja
09:40 Sensacje XX wieku: Tragedia i nadzieja (1)
10:05 Sensacje XX wieku: Tragedia i nadzieja (2)
10:35 Trzy losy, jedna Polska - bracia Pomarańscy
12:00 Skarb bydgoskiej Katedry
12:15 Miasto z morza (3/4)
13:05 Kawa, herbata i kakao. Historia w filiżance
14:00 Joanna Gryzik. Śląski Kopciuszek
14:25 Marian na wojnie. Animowana historia Mariana Walentynowicza
14:40 Zagadka śmierci Hitlera
15:55 Giganci historii: Powstanie Wielkopolskie (54)
16:50 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii: Już tylko spróchniały krzyż (214)
17:20 Śladami Eskulapa: Uciąć czy doczepić
17:50 Wigilia na Piaście
18:20 Pamiętamy o Grudniu
18:30 Archiwum zimnej wojny: W tajnej służbie
19:00 Czas honoru 5: Kuzyn z Murmańska (59)
19:50 Flesz historii - ekstra (7)
20:00 Pacyfik w ogniu (2/3)
21:05 Wojna o trony. Prawdziwa historia Europy 4: Ludwik XIV - dzieciństwo króla. 1643-1654 (1/6)
22:10 Syberiada polska
00:25 Mata Hari (12)
01:20 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii: Już tylko spróchniały krzyż (214)
01:50 Sensacje XX wieku: Tragedia i nadzieja (1)
02:20 Sensacje XX wieku: Tragedia i nadzieja (2)
02:45 Encyklopedia II wojny światowej: Narodziny wojny: Luftwaffe (2)
03:15 Zakończenie programu
TVP Info
2021-12-22
05:17 Agrobiznes
05:35 Powitanie - Poranek: Serwis Info
05:39 Serwis Info
05:57 Agropogoda
05:59 Powitanie - Wstaje dzień
06:01 Serwis Info
06:16 Wstaje dzień
06:20 Pogoda Info
06:27 Wstaje dzień
06:30 Serwis Info
06:35 Wstaje dzień
06:53 Pogoda Info
07:00 Serwis Info
07:12 Jedziemy
07:50 Agrobiznes
07:55 Agropogoda
08:00 Jedziemy dalej
08:15 Serwis Info
08:18 Minęła ósma
09:00 Serwis Info
09:11 Minęła dziewiąta
10:00 Serwis Info
10:22 Pogoda Info
10:29 Serwis Info
10:52 Pogoda Info
10:59 Serwis Info
11:29 Serwis Info
11:51 Pogoda Info
12:00 Info Raport
13:29 Serwis Info
13:50 Pogoda Info
13:59 Serwis Info
14:29 Serwis Info
14:50 Pogoda Info
14:59 Serwis Info
15:29 Info dzień
16:24 Pogoda Info
16:30 Koronawirus. Szczepionka
17:00 Teleexpress
17:15 Teleexpress Extra
17:30 O co chodzi
18:00 Panorama
18:19 Serwis Info
18:37 O tym się mówi
19:20 Raport z granicy
19:30 Wiadomości
19:58 Gość «Wiadomości»
20:13 Minęła dwudziesta
21:00 Nie da się ukryć
21:20 Raport z granicy
21:30 Serwis Info
21:41 Pogoda Info
21:50 W tyle wizji
22:25 Serwis Info
22:30 W tyle wizji extra
23:00 INFO wieczór
23:30 W akcji
23:55 Serwis Info
00:03 Wiadomości
00:31 Gość «Wiadomości»
00:56 Pogoda Info
01:00 TVP World
04:05 Teleexpress
04:20 Teleexpress Extra
04:44 Pogoda Info
04:51 INFO V4+
TVP Kultura
2021-12-22
05:00 Kulturalnie polecamy: Andrzej Mastalerz
05:35 Afisz kulturalny
05:50 Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2 na stream.tvp.pl
05:55 Zakończenie programu
07:00 Klasyczne poranki: Aleksander Dębicz - Jan Sebastian Bach: Inwencje
07:50 Kulturalnie polecamy: Jan Tomasz Adamus
08:00 Co dalej?: Gdzie się podziali młodzi konserwatyści? (256)
08:30 Do dzieła
08:45 Portrety: Andrzej Cwojdziński
08:55 Dziennik wiejskiego proboszcza
11:00 Lalka: Ciąg dalszy pamiętnika starego subiekta (7/9)
12:30 Klara i Angelika
13:30 Rzeczpospolita modernistyczna: Architektura edukacji
14:05 Tamte lata, tamte dni: Radosław Piwowarski
14:40 Solan i Ludwik - misja Księżyc
16:10 Akcja pod Arsenałem
17:55 Mieszczanie żywieccy: Danuta i Andrzej (2)
18:30 Informacje kulturalne
18:55 Jane Eyre (1/4)
20:00 Na wschód od Hollywood: Olli Mäki. Najszczęśliwszy dzień jego życia
21:40 Paryż. Śladami Chopina (15)
22:05 Więcej niż fikcja: Magia alfabetu
23:05 Kulturalnie polecamy: Jan Tomasz Adamus
23:15 Jazz: Możdżer & AUKSO. Wakacyjny Festiwal Gwiazd - Międzyzdroje 2005
00:35 Informacje kulturalne
01:10 Lekkie obyczaje: Opieka domowa
02:50 Paryż. Śladami Chopina (15)
03:20 Kino nocne: Król komedii
TVP Polonia
2021-12-22
05:45 Focus on Poland
06:00 Polonia 24
06:30 Korona królów (357)
07:00 Polskie święta (3)
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 Pytanie na śniadanie
10:40 Panorama
10:45 Pytanie na śniadanie
11:15 Co na obiad?: Skrzydełka w mleku
11:30 Barwy szczęścia (2469)
12:00 Wiadomości
12:15 Nad Niemnem (416)
12:35 Ojciec Mateusz 5: Sonata (67)
13:25 Ojciec Mateusz 5: Rabunek (68)
14:15 Polacy światu: Kazimierz Fajans
14:25 Virtuosos V4+ (3)
16:30 Rodzinka.pl: Słona zupa (234)
17:00 Teleexpress
17:20 Wicina przerwane dziedzictwo?
17:50 Gra słów. Krzyżówka (492)
18:20 Barwy szczęścia (2469)
18:50 Kierunek Zachód (144)
19:10 Magazyn z Wysp (171)
19:30 Wiadomości
20:05 Sport
20:10 Pogoda
20:20 Ranczo 8: Los pogorzelca (99)
21:10 Ranczo 8: W blasku fleszy (100)
22:05 Polonia 24
22:35 Magazyn Ekspresu Reporterów
23:30 Rodzinka.pl: Słona zupa (234)
00:00 Focus on Poland
00:20 Gra słów. Krzyżówka (492)
00:50 Kierunek Zachód (144)
01:10 Magazyn z Wysp (171)
01:30 Wiadomości
02:00 Sport
02:03 Pogoda
02:10 Polonia 24
02:40 Uwaga - premiera!: Pitbull. Niebezpieczne kobiety
04:55 Barwy szczęścia (2469)
TVP Rozrywka
2021-12-22
06:10 Zakochaj się w Polsce: Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu (191)
06:40 Okrasa łamie przepisy: Pstrągi ze źródlanej wody
07:10 Makłowicz w podróży: Podróż 48. Hiszpania - Prowincja Grenada
07:45 Gra słów. Krzyżówka (488)
08:15 Familiada
08:45 Koło fortuny (1142)
09:25 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Drewno
09:55 Rodzina, ach rodzina: Rodzinne święta (7)
11:00 Va banque (330)
11:40 Familiada
12:15 Postaw na milion
13:15 Kabaretowa mapa Polski: 17. Mazurska Noc Kabaretowa. Mrągowo (1)
14:20 Kabaretowa mapa Polski: 17. Mazurska Noc Kabaretowa. Mrągowo (2)
15:20 Kabaretowa mapa Polski: 17. Mazurska Noc Kabaretowa. Mrągowo (3)
16:25 Życie to kabaret: Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia: Jakoś to będzie
17:30 Życie to kabaret: Parodie, parodie. Wieczór parodii kabaretowych
18:25 Okrasa łamie przepisy: Gotowanie na grzybobraniu
18:55 Makłowicz w podróży: Niemcy - Ostsee, czyli Bałtyk
19:30 Gra słów. Krzyżówka (489)
19:55 Va banque (331)
20:35 Kabaretowy Klub Dwójki: Akademie, jubileusze
21:35 Postaw na milion
22:35 Rolnik szuka żony 8 (1)
23:40 Szansa na sukces. Opole 2022: Irena Jarocka (11)
00:45 Koło fortuny (1141)
01:30 Hity wszech czasów (28)
02:35 Życie to kabaret: Kabaret Ani Mru-Mru: Urodzinowy strzał w dychę (1)
03:40 Życie to kabaret: Kabaret Ani Mru-Mru: Urodzinowy strzał w dychę (2)
04:45 Zakończenie programu
TVP Seriale
2021-12-22
05:05 Klan (330)
05:35 Zakończenie programu
05:45 Rodzinka.pl: Boscy u doktora (50)
06:15 Na sygnale: Patrz i ucz się (199)
06:50 Na sygnale: Po pierwsze nie szkodzić (200)
07:25 Ojciec Mateusz 6: Eden (70)
08:25 Komisarz Alex 14: Jaszczurka (165)
09:15 Złotopolscy: Ciągłość władzy (417)
09:50 Klan (331)
10:25 Na dobre i na złe: Testament (140)
11:30 Ranczo 7: Droga przez stos (91)
12:25 Rodzinka.pl: Golono - strzyżono (51)
12:55 Rodzinka.pl: Kociaki domowe (52)
13:35 Ojciec Mateusz 24: Fatalne zauroczenie (316)
14:35 Ojciec Mateusz 25: Szeryf (317)
15:35 Komisarz Alex 14: Dogrywka (166)
16:20 Komisariat: Pożałujesz (62)
16:55 Na sygnale: Farciarze z ferajny (201)
17:35 Ranczo 8: Radio Mamrot (92)
18:35 Ranczo 8: Wykapany ojciec (93)
19:30 Ojciec Mateusz 25: Telefon zaufania (318)
20:30 Ojciec Mateusz 6: Powrót Piotra (71)
21:30 Ranczo 8: Wybacz mnie (94)
22:30 Ranczo 8: Czysta karta (95)
23:30 Ojciec Mateusz 25: Tajemnica stroika (319)
00:15 Bilet na Księżyc
02:30 Przystań: Rywale (11/13)
03:25 Zmiennicy: Podróż sentymentalna (9/15)
04:35 Złotopolscy: Ciągłość władzy (417)
TVP Sport
2021-12-22
05:30 Sportowy wieczór
06:05 Piłka nożna: Euro 2020
08:20 Pływanie: Mistrzostwa świata na krótkim basenie - Abu Zabi 2021
10:05 Jeździectwo: Cavaliada Tour w Poznaniu
11:50 Pełnosprawni (432)
12:20 Dart: Mistrzostwa Europy - Salzburg 2021
13:30 live Dart: Mistrzostwa świata - Londyn 2022
17:30 Niezwykłe historie Biało-Czerwonych: Kazimierz Deyna
18:00 Gala Złotej piłki
19:00 4-4-2
20:00 live Dart: Mistrzostwa świata - Londyn 2022
21:55 Sportowy wieczór
22:15 live Dart: Mistrzostwa świata - Londyn 2022
00:10 Boks: Knockout Boxing Night Extra w Wyszkowie
02:15 Boks: Knockout Boxing Night Extra w Wyszkowie
04:20 Boks: Walka o pasy mistrzowskie WBC World i IBF World w Moskwie