[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -1
BelSat
2021-10-30
06:00 Студыя Белсат
07:00 Аб’ектыў
07:20 Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк)
07:30 Маю права (юрыдычная праграма)
07:50 Мамі Фаталь, мультсерыял
08:00 Пеўнік Спеўнік (Brewster The Rooster), мультсерыял
08:10 Прыгоды ката Філімона, мультсерыял
08:20 Прыгоды і паходы, спазнаваўчы мультсерыял: Войны
08:30 Лавец ураганаў (Hurricane Man), серыял ад Бі-Бі-Сі
09:15 Дзівосны свет шчанятаў (The Wonderful World of Puppies), серыял ад Бі-Бі-Сі
10:00 Давайце разбірацца
10:20 Беларус беларусу
10:40 Мэта - схуднець да лета, рэпартаж
11:05 Беларускі свет
11:30 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
12:05 Без акрэдытацыі
12:50 Сенкевіч - менш вядомы (Sienkiewicz mniej znany), д/ф
13:40 Карона каралёў - такая вось гісторыя (Korona krolow - taka historia…), д/ф
14:10 Карона каралёў (Korona krolow), серыял
14:35 Вайна (Krigen), м/ф
16:25 Лета ракетаў (Summer of Rockets), дэтэктыўны серыял
17:20 Стагоддзе Вінных (Stulecie Winnych), серыял
18:05 Дэбют, д/ф
19:30 Хай так TV (сатырычная праграма)
20:00 Студыя Белсат
21:00 Вечаровы шпіль
21:20 Ля брамы вечнасці (At Eternity’s Gate), м/ф
23:05 МакМафія (McMafia), дэтэктыўны серыял
00:10 Хай так TV (сатырычная праграма)
00:35 Без акрэдытацыі
01:20 Студыя Белсат
02:20 Перапынак у вяшчанні
Canal+ Sport 1 PL
2021-10-30
06:50 Piłka nożna: Liga francuska
09:00 Koszykówka mężczyzn: NBA
11:00 Premiera: Magazyn Le Mans Series: Portimao
12:10 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:25 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:40 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:55 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:10 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:25 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:30 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:55 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:00 live Liga+
23:30 Premiera: Premier League+
00:15 News+
00:55 Piłka nożna: Liga angielska
02:00 Magazyn Le Mans Series: Portimao
02:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
04:00 Witaj w klubie: Jagiellonia Białystok
04:30 Witaj w klubie: Zagłębie Sosnowiec
Canal+ Sport 2 PL
2021-10-30
06:00 SilkWay 2019: W pogoni za Białym Tygrysem
07:05 Premierowa jazda: Szymon Kołecki
07:25 Twardzielki: Karolina Koszewska-Łukasik (1)
08:00 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą: Hernan Crespo
08:30 Ligue1 Preview Show
09:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
11:15 Premier League MatchPack
11:45 Premiera: Premier League Preview
12:20 Jej Wysokość Premier League
13:30 live Piłka nożna: Liga angielska
15:30 Jej Wysokość Premier League: Extra Time
15:55 Piłka nożna: Liga angielska
18:00 Premierowa jazda: Szymon Kołecki
18:25 live Piłka nożna: Liga angielska
20:30 Olivier Dacourt z gwiazdami: Karim Benzema
20:55 live Piłka nożna: Liga hiszpańska
23:00 live Koszykówka mężczyzn: NBA
01:45 Liga+
Canal+ Sport 3 PL
2021-10-30
05:00 Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
05:30 Witaj w klubie: Zagłębie Sosnowiec
06:00 Witaj w klubie: Miedź Legnica
06:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:30 Witaj w klubie: KGHM Zagłębie Lubin
09:00 Super Piątek
09:25 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
11:30 Super Piątek
12:10 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:25 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:40 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:55 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:10 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:25 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:30 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:55 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:00 live Liga+
23:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
01:30 Witaj w klubie: Lech Poznań
02:00 Liga+
02:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
04:30 Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
Canal+ Sport 4 PL
2021-10-30
06:00 Turbokozak
06:30 Turbokozak Extra
07:00 Kącik klubowy
07:30 Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
08:00 Witaj w klubie: Zagłębie Sosnowiec
08:30 Witaj w klubie: Miedź Legnica
09:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
11:00 Witaj w klubie: KGHM Zagłębie Lubin
11:30 Super Piątek
11:55 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:00 Super Piątek
14:40 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:55 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:10 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:25 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:40 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:55 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:25 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
00:30 Liga+
02:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
03:00 Witaj w klubie: Lech Poznań
03:30 Liga+
Eleven Sports 1
2021-10-30
06:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
08:00 Piłka nożna: Liga włoska
10:00 Piłka nożna: Liga francuska
12:00 Liga Eleven
12:30 Inside Serie A
13:00 LaLiga Show
13:30 live Piłka nożna: Liga hiszpańska
13:55 live Piłka nożna: Liga hiszpańska
15:50 live Piłka nożna: Liga hiszpańska
16:30 Liga Eleven
17:00 Inside Serie A
17:30 live Piłka nożna: Liga włoska
17:55 live Piłka nożna: Liga włoska
19:50 live Piłka nożna: Liga włoska
20:40 live Piłka nożna: Liga włoska
22:35 live Piłka nożna: Liga włoska
23:00 live Eleven Gol Live
00:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
02:00 Piłka nożna: Liga włoska
03:00 Piłka nożna: Liga francuska
Eleven Sports 2
2021-10-30
06:00 Piłka nożna: Liga włoska
08:00 Piłka nożna: Liga francuska
10:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
12:00 Piłka nożna: Liga włoska
14:00 Liga Eleven
14:30 The best of 2021/22
14:55 live Piłka nożna: Liga włoska
17:00 Diego Rodriguez
17:30 Jorge Valdano dla Eleven
18:00 The best of 2021/22
18:25 Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:25 Liga Eleven
20:55 Piłka nożna: Liga francuska
23:00 Gianluca Di Marzio
23:30 Jorge Valdano dla Eleven
00:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 Piłka nożna: Liga francuska
03:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
Eleven Sports 3
2021-10-30
05:00 Ligue1 (11)
06:00 Piłka nożna: Liga francuska
08:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
10:00 Piłka nożna: Liga włoska
12:00 Inside Serie A (11)
12:30 LaLiga Show (12)
13:00 Ligue 1 Show (12)
13:25 live Piłka nożna: 2. liga angielska
15:30 Piłka nożna: Liga hiszpańska
17:30 Wywiad z Gianlucą Di Marzio
17:55 live Piłka nożna: Liga portugalska
19:55 live Piłka nożna: Liga portugalska
22:10 live Piłka nożna: Liga portugalska
00:00 Piłka nożna: Liga francuska
02:00 Liga Eleven
02:30 Jorge Valdano dla Eleven
02:00 Piłka nożna: 2. liga angielska
04:00 Z archiwum LaLiga
Eleven Sports 4
2021-10-30
06:00 Piłka nożna: Liga portugalska
08:00 Piłka nożna: Liga włoska
10:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
12:00 Z archiwum LaLiga
13:25 live Piłka nożna: 2. liga angielska
16:00 Piłka nożna: 2. liga angielska
18:25 live Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:55 live Piłka nożna: 2. liga angielska
23:00 Z archiwum LaLiga
00:00 Piłka nożna: Liga portugalska
01:55 Piłka nożna: Liga hiszpańska
02:00 Miguel Soler
03:00 Piłka nożna: Liga włoska
Polonia 1
2021-10-30
06:00 Wieczna miłość (2)
07:15 Wieczna miłość (3)
08:15 Yattaman: Historia o Panokiu (41)
08:40 Nieźle kliknięci (39)
09:00 Yattaman: Herkules (53)
09:30 Yattaman: Czerwony wieloryb (54)
10:00 Mango
11:00 Kochać to za mało (8)
11:55 Kochać to za mało (9)
12:50 Kochać to za mało (10)
13:45 Kochać to za mało (11)
14:35 Kochać to za mało (12)
15:35 Nieźle kliknięci (3)
15:50 Klejnot TV
20:45 Budowniczowie tratw: Wróć do początków (3)
21:20 Wieczna miłość (86)
22:10 Wieczna miłość (87)
23:00 Różowa noc
00:00 Krwawa gra
02:00 Zew oceanu - historia Chrisa Bertisha
02:10 Atlantyda. Przodkowie z Kosmosu
03:10 Różowa noc
Polsat
2021-10-30
05:25 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
08:35 Stuart Malutki 3: Trochę natury
10:10 Ewa gotuje (433)
10:40 Nasz nowy dom (218)
11:40 Nasz nowy dom (218)
12:40 Bogaty dom - biedny dom (45)
13:45 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (25)
14:15 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (26)
14:40 Rolnicy. Podlasie (21)
15:45 Więzienie (64)
16:15 Więzienie (65)
16:45 Więzienie (66)
17:15 Więzienie (67)
17:45 Chłopaki do wzięcia (243)
18:15 Chłopaki do wzięcia (244)
18:50 Wydarzenia
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:45 Sport
19:55 Pogoda
20:05 Kuchnia (17)
20:35 Kuchnia (18)
21:05 Thor. Mroczny świat
23:45 Księga ocalenia
02:10 Kabaretowa Ekstraklasa
02:35 Love Island. Wyspa miłości (80)
02:35 Love Island. Wyspa miłości (81)
03:40 Disco Gramy
04:25 Telezakupy TV Okazje
Polsat 2
2021-10-30
05:20 SuperLudzie (9)
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Disco Gramy
07:00 Awantura o kasę (146)
08:00 Nasz nowy dom (85)
09:00 Dlaczego ja?: Mąż niespodziewanie chce zrezygnować z rozwodu (953)
10:00 Dlaczego ja?: Fryzjerka (954)
11:00 Dlaczego ja?: Osiemnastolatka zniknęła podczas nocowania pod namiotem (955)
12:00 Dlaczego ja?: Panna młoda chce poznać tajemnicę narzeczonego (956)
13:00 Dlaczego ja?: Kontrowersyjny reportaż (957)
14:00 Przyjaciółki (212)
15:00 Nasz nowy dom (246)
16:00 Kuchnia (11)
16:30 Kuchnia (12)
17:00 Kuchnia (13)
17:30 Kuchnia (14)
18:00 Komisarz Mama (14)
19:00 Kowalscy kontra Kowalscy (4)
19:30 Kowalscy kontra Kowalscy (5)
20:05 Wydarzenia
20:35 Gość «Wydarzeń»
21:10 Kolekcjoner kości
23:45 Gothika
01:50 Kabaretowa Ekstraklasa
02:05 Wydarzenia
02:35 Echo lasu
02:50 Kabaretowa Ekstraklasa
02:05 Echo lasu
02:35 Echo lasu
03:05 Interwencja
03:20 Interwencja
03:35 Interwencja
03:50 Interwencja
04:05 Interwencja
04:20 Górale (14)
04:45 Telezakupy TV Okazje
Polsat Cafe
2021-10-30
05:00 Porno dla każdego (3)
06:00 Młodzi milionerzy w sieci (5)
07:00 Najdziwniejsze śluby świata (5)
08:00 Dzieci miliarderów - święta na bogato
09:00 Tajemnice życia superbogaczy (17)
09:30 Tajemnice życia superbogaczy (18)
10:00 Tajemnice życia superbogaczy (19)
10:30 Tajemnice życia superbogaczy (20)
11:00 Dziś 13, jutro 30
13:30 Demakijaż (114)
14:00 Nasz nowy dom (207)
16:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (7)
17:00 Randka z nieznajomym (27)
18:00 Randki bez cenzury (5)
19:00 Nasz nowy dom (206)
20:00 Zdrady (120)
21:00 Śluby gwiazd (4)
21:30 Suknie ślubne Izabeli Janachowskiej (4)
22:00 Gry małżeńskie (99)
23:00 Zdrady (142)
00:00 Rankingi Hollywood (9)
01:00 Poprawki skalpelem (1)
02:00 Czar nagości (5)
02:00 Porno dla każdego (3)
03:00 Poradnia zdrowego seksu (8-ost.)
04:00 Tajemnice życia superbogaczy (12)
04:30 Tajemnice życia superbogaczy (13)
Polsat Doku
2021-10-30
05:00 Syndykat zbrodni (3)
05:30 Syndykat zbrodni (4)
06:00 Emil, pogromca mandatów (27)
06:30 Emil, pogromca mandatów (28)
07:00 Emil, pogromca mandatów (29)
07:30 Emil, pogromca mandatów (30)
07:55 Czołg: Broń XX wieku: Konflikt i bunt (2-ost.)
09:05 Tajna historia XX wieku: Poczdam - narodziny Europy cz. 1 (67)
09:30 Tajna historia XX wieku: Poczdam - narodziny Europy cz. 2 (68)
10:00 Mityczne potwory (2)
11:00 Czołg: Broń XX wieku: Na polach bitew światowych wojen (1/2)
12:10 Żyjąc z wilkami
13:20 David Attenborough i cuda natury (3)
13:45 David Attenborough i cuda natury (4)
14:15 Niezwykły świat ryb
15:25 Leonardo da Vinci - geniusz wszech czasów
16:25 Potwory i mity
17:35 Tajemnice wikingów: Szlakiem żeglarzy północy (1/2)
18:45 Tajemnice wikingów: Odkrywanie nowych światów (2-ost.)
20:00 Niezwykłe możliwości ludzkiego organizmu (5)
21:00 Zabić Michaela Jacksona
22:00 Życie w więzieniu (1)
23:05 Życie w więzieniu (2)
00:10 Życie w więzieniu (3-ost.)
01:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (24)
02:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (25)
02:30 Taaaka ryba: Troć Regi (16)
02:00 Tajna historia XX wieku (44)
02:30 Tajna historia XX wieku: Zdrada monachijska (45)
03:00 Skazany za… (9)
03:30 Skazany za… (10)
Polsat Film
2021-10-30
05:30 Na ratunek 112 (544)
06:15 Górale (11)
06:45 Między nami, wampirami
08:30 Królowa Śniegu 3: Ogień i lód
10:20 Hotel Transylwania 3
12:25 Dziewczyna kontra potwór
14:15 Noc w muzeum
16:35 Epoka lodowcowa
18:20 Osobliwy dom pani Peregrine
21:00 Sobotni superhit: Logan
23:55 Uwierz w ducha
01:35 Ślad: Inne wartości (29)
02:35 Ślad: Wybawiciel (30)
02:30 Ślad: Zabójcze selfie (100)
03:30 Ślad: Najlepszy obrońca (101)
04:30 Na ratunek 112: Pamiątka z podróży (545)
Polsat News
2021-10-30
05:05 Interwencja
05:20 Raport
06:00 Nowy dzień
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:55 Pogoda
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:55 Pogoda
13:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:55 Pogoda
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:55 Pogoda
16:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
16:25 Pogoda
16:30 Czysta Polska
17:10 Interwencja - taka jest Polska
18:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
18:50 Wydarzenia 18:50
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:50 Debata tygodnia
21:00 Raport
21:50 Wydarzenia wieczorne
22:30 Dzień na świecie
22:55 Pogoda
23:00 Obraz dnia - serwis informacyjny
23:50 Pogoda
00:00 Interwencja - taka jest Polska
00:50 Wydarzenia wieczorne
01:20 Gość «Wydarzeń»
01:45 Interwencja
02:00 Z klimatem i z pasją
02:25 Autościema - czyli jak kupować, by nie żałować
02:45 Drwale i inne opowieści Bieszczadu
04:05 Interwencja
04:20 Raport
Polsat Play
2021-10-30
05:00 Łowca pedofilów (17)
05:30 Łowca pedofilów (18)
06:00 Taaaka ryba: Polowanie na srebrnego króla (154)
06:30 Taaaka ryba: Cobia z gwinejskiego wraku (155)
07:00 Kołowrotek (126)
07:30 Kołowrotek (127)
08:00 Najgroźniejsi kierowcy świata (9)
08:30 Najgroźniejsi kierowcy świata (10)
09:00 Handlarze historią - nowe rozdanie (4)
10:00 Historia Mosadu (2)
11:10 Hitler i jego obsesja bezpieczeństwa
12:25 Prawdziwe zło. Ludzie, którzy stworzyli nazizm: Goering (2)
13:30 Tajna historia XX wieku (86)
13:55 Sekrety nazistów - bazy U-bootów
15:05 Rosja bez tajemnic (1)
16:05 Wojny magazynowe (9)
16:30 Wojny magazynowe (10)
17:00 Gwiazdy lombardu: Wielkie armaty (9)
17:30 Gwiazdy lombardu (10)
18:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (15)
18:30 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (16)
19:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (17)
19:30 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (18)
20:00 Górale (110)
20:30 Górale (111)
21:00 Elektrownia - wielkie wyburzanie (4)
21:30 Budowlańcy (47)
22:00 Polacy za granicą (51)
23:00 Kloszard story (34)
23:30 Więzienie (56)
00:00 Więzienie (57)
00:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (58)
01:00 997 - Fajbusiewicz na tropie (59)
01:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (60)
02:00 Kama Sutra (25)
02:00 Kama Sutra (26)
03:00 Kama Sutra (27)
04:00 Łowca pedofilów (19)
04:30 Łowca pedofilów (20)
Polsat Romans
2021-10-30
05:00 Sekrety rodziny: Tancereczka (207)
06:00 Gliniarze: Wysoka stawka (138)
07:00 Gliniarze: Wschodni biznes (139)
08:00 Gliniarze: Ślepa uliczka (140)
09:00 Niania: Rodzice Anny (117)
09:30 Niania: Chłopak Małgosi (118)
10:00 Niania: Przy nadziei (119)
10:30 Niania: Mama, jak to łatwo powiedzieć (120)
11:00 Niania: Teges-śmeges (121)
11:30 Niania: Białe szaleństwo (122)
12:00 Niania: Zemsta Janiny (123)
12:30 Niania: Ryzykowna inwestycja (124)
13:00 Niania: Seksowna mamuśka (125)
13:30 Niania: Na obczyźnie (126)
14:00 The Good Doctor (5)
15:00 The Good Doctor (6)
16:00 Komisarz Mama (14)
17:00 Gliniarze: Zła krew (573)
18:00 Gliniarze: Remiza (574)
19:00 Gliniarze: Przyjaciel (575)
20:00 Gliniarze: Polowanie na kreta (576)
21:00 Gliniarze: Sprawa rodzinna (577)
22:00 Gliniarze: Pod przykrywką (578)
23:00 Django
02:00 Na ratunek 112: Mężczyzna chce zaimponować sąsiadce i doznaje urazu głowy / Podrywacz w średnim wieku okazuje się oszustem (110)
02:30 Na ratunek 112: Dziewczyna po raz pierwszy w życiu zakłada szpilki i spada ze schodów / Niedobór witaminy B12 przyczyną tajemniczego zniknięcia i niepokojącego powrotu weganki (109)
02:00 Ślad: Zabójcze cukierki (7)
03:00 Ślad: Trudne wybory (8)
04:00 Sekrety rodziny: Córeczka (208)
Polsat Sport
2021-10-30
05:30 Atleci
06:00 Trans World Sport
07:00 live Short track: Zawody Pucharu Świata w Nagoi
07:20 live Short track: Zawody Pucharu Świata w Nagoi
07:50 live Short track: Zawody Pucharu Świata w Nagoi
08:10 live Short track: Zawody Pucharu Świata w Nagoi
08:45 live Short track: Zawody Pucharu Świata w Nagoi
09:00 live Short track: Zawody Pucharu Świata w Nagoi
09:30 live Short track: Zawody Pucharu Świata w Nagoi
09:40 live Short track: Zawody Pucharu Świata w Nagoi
10:00 live Short track: Zawody Pucharu Świata w Nagoi
10:15 live Short track: Zawody Pucharu Świata w Nagoi
10:50 live Short track: Zawody Pucharu Świata w Nagoi
11:05 live Short track: Zawody Pucharu Świata w Nagoi
11:50 Magazyn Pucharu Polski
12:30 live Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
14:45 live Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:00 live Sporty walki: UFC 267
18:00 live Sporty walki: UFC 267
20:00 live Sporty walki: UFC 267: Błachowicz vs. Teixeira
00:00 live Sporty walki: UFC 267
00:30 live Łyżwiarstwo figurowe: Skate Canada
01:40 live Łyżwiarstwo figurowe: Skate Canada
02:30 live Łyżwiarstwo figurowe: Skate Canada
02:30 live Łyżwiarstwo figurowe: Skate Canada
04:30 live Łyżwiarstwo figurowe: Skate Canada
Polsat Sport Extra
2021-10-30
06:00 Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
08:30 Łyżwiarstwo figurowe: Skate Canada
10:00 live FIA World Endurance Championship: Wyścig 6-godzinny w Bahrajnie
14:00 live Tenis: Turniej ATP w Wiedniu
15:30 live Tenis: Turniej ATP w Wiedniu
17:30 live Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:30 live Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
23:45 live Łyżwiarstwo figurowe: Skate Canada
00:30 Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
02:00 live Boks: Gala w Nowym Jorku
Polsat Sport Fight
2021-10-30
05:05 Sporty walki: Babilon MMA 9 w Międzyzdrojach
07:00 Koloseum
08:25 Sporty walki: UFC 258: Usman vs. Burns
08:55 Boks: Gala Rocky Boxing Night 8 im. Tadeusza Pietrzykowskiego
11:15 Sporty walki: FEN 33
12:10 Koloseum
13:30 Sporty walki: UFC 259 w Las Vegas
14:30 Boks: Z archiwum ESPN
15:00 Sporty walki: Mistrzostwa MMA Polska
17:00 Boks: Walka o pas WBA Super World w Las Vegas
18:15 Boks: Z archiwum ESPN
19:00 Boks: Walka o pas WBC World w Las Vegas
20:00 Strzelnica Navala: Maria Andrejczyk (1)
20:25 Boks: Gala Polsat Boxing Promotions w Węgierskiej Górce
22:30 Boks z archiwum: Walka o pasy WBC i WBA w Toronto - waga ciężka: Muhammad Ali - George Chuvalo 29.03.1966
23:40 Sporty walki: Gala Babilon Promotion w Nowym Dworze Mazowieckim
00:00 KOTV Classics
00:50 Boks: Gala w Londynie
02:20 Sporty walki: Gala Muay Thai we Wrocławiu 24.10.2015
Polsat Sport News
2021-10-30
06:00 KOTV Classics
07:00 7. strefa
09:00 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
11:30 Łyżwiarstwo figurowe: Skate Canada
14:00 live FIA World Endurance Championship: Wyścig 6-godzinny w Bahrajnie
16:00 Trans World Sport
17:20 live Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
20:00 Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
22:00 live Łyżwiarstwo figurowe: Skate Canada
23:30 Tenis: Turniej ATP w Sankt Petersburgu
01:30 Sporty walki: FEN 28: LOTOS Fight Night
Polsat Sport Premium 1
2021-10-30
05:00 Piłka nożna: Liga Narodów
07:00 Piłka nożna: Liga Narodów
09:00 Piłka nożna: Liga Narodów
11:00 Piłka nożna: Liga Narodów
13:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
14:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
16:25 live Piłka nożna: Liga holenderska
18:40 live Piłka nożna: Liga holenderska
20:00 Piłka nożna: Liga Narodów
22:05 live Piłka nożna: MLS
00:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
01:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
02:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
03:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
Polsat Sport Premium 2
2021-10-30
05:00 Magazyn Ligi Mistrzów
05:30 Cafe Futbol
07:00 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów
08:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Tottenham Hotspur FC - Liverpool FC (2019)
09:00 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów
11:00 Piłka nożna: Superpuchar Europy
12:30 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów
14:00 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów
15:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
17:00 Piłka nożna z archiwum: Polacy w finałach Pucharu Europy
17:30 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów
19:00 Magazyn Ligi Mistrzów
19:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
22:30 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2013 - mecz: Bayern Monachium - Chelsea FC
23:00 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów
00:30 Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA: Sampdoria Genua - FC Barcelona (1992) (21)
01:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
02:30 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów
02:00 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów
03:30 Piłka nożna z archiwum: Fiorentina - Widzew Łódź - 3. runda kwalifikacyjna LM 1999/2000 - dwumecz
04:00 Piłka nożna: Liga Narodów
Super Polsat
2021-10-30
05:00 Na ratunek 112: Chłopak dostaje ataku epilepsji podczas striptizu transmitowanego na Facebooku/Urodzinowy kostium przyczyną tragedii (211)
05:30 Świat według Kiepskich: Barek (300)
06:05 Wydarzenia
06:45 SuperLudzie Extra (26)
07:05 Psi Patrol 2 (3)
07:35 Psi Patrol 2 (4)
08:05 Psi Patrol 2 (5)
08:35 Psi Patrol 2 (6)
09:05 Psi Patrol 2 (8)
09:35 Psi Patrol 2 (9)
10:00 Nasz nowy dom (243)
11:00 Serca dwa (8)
11:30 Serca dwa (9)
12:00 Kopernik była kobietą: Zęby (35)
13:00 Family Food Fight - Pojedynek na smaki (3)
14:00 Świat według Kiepskich: Orinoko (526)
14:30 Świat według Kiepskich: Kalafior (527)
15:00 Megamocny i guzik zagłady
15:15 I kto to mówi 2
17:00 Ninja Warrior Polska 2 (10)
19:00 Świat według Kiepskich: Trzy siostry (518)
19:30 Świat według Kiepskich: Czekolada (519)
20:05 Anioły i demony
22:55 Człowiek zasad
01:00 Disco pod Gwiazdami 2019, czyli miłość w Białymstoku (1)
02:35 Disco pod Gwiazdami 2019, czyli miłość w Białymstoku (2)
02:00 Kabaretowa Ekstraklasa
03:00 Nasz nowy dom (101)
04:00 Na ratunek 112: Pęknięty implant w kriokomorze/Podczas urodzin chłopiec dostaje korkiem od szampana w oko (212)
04:30 Świat według Kiepskich: Tatuaż (301)
TVP 1
2021-10-30
05:10 Klan (3870)
05:30 Klan (3871)
06:00 Magazyn Ekspresu Reporterów
07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
07:40 Rok w ogrodzie (875)
08:05 Rok w ogrodzie extra
08:20 wojsko-polskie.pl (175)
08:45 Pełnosprawni (425)
09:20 Fascynujący świat: Kolebka ludzkości
10:25 Sprawa dla reportera
11:25 Ojciec Mateusz 25: Niespodzianka (329)
12:25 Rio Grande
14:15 Z pamięci: Władysław Broniewski, część 1
14:25 Okrasa łamie przepisy: Blisko do talerza
14:55 Rolnik szuka żony 8 (6)
15:55 Tajemnice miasteczka: Siła wyobraźni, część 1 (11/50)
17:00 Teleexpress
17:20 Pogoda
17:30 Jaka to melodia?
18:30 Wojenne dziewczyny 4 (45)
19:25 Sport
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 Alarm!
20:35 Komisarz Alex 16: Śmieciowy biznes (195)
21:35 Hit na sobotę: Niemożliwe
23:40 Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz
01:30 Bóg nie umarł
02:35 Jaka to melodia?
02:20 Z pamięci: Władysław Broniewski, część 1
02:30 Zakończenie programu
03:40 Klan (3872)
04:10 Klan (3873)
04:30 Klan (3874)
TVP 2
2021-10-30
05:19 Zakończenie programu
05:25 Barwy szczęścia (2498)
05:55 Barwy szczęścia (2499)
06:25 Barwy szczęścia (2500)
07:00 M jak miłość (1608)
07:55 Pytanie na śniadanie
11:35 Rodzinny ekspres: Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny
12:15 You Can Dance - nowa generacja (10)
13:20 You Can Dance - nowa generacja: Wyniki (10)
14:00 Familiada
14:35 Koło fortuny (1118)
15:15 Szansa na sukces. Opole 2022: Shakin’ Dudi (4)
16:20 Na dobre i na złe: Niespodziewany pacjent (820)
17:20 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Peru. Fabryka czekolady (117)
17:50 Słowo na niedzielę: Jak zrozumieć niezrozumiałe
18:00 Panorama
18:20 Pogoda
18:30 Postaw na milion
19:20 Rodzinka.pl: Anioł, nie kobieta (218)
20:00 The Voice of Poland 12. Bitwa: Część 1 (13)
21:20 The Voice of Poland 12. Bitwa: Część 2 (13)
22:35 Hity wszech czasów (28)
23:40 Kino relaks: Mamuśki mają wychodne
01:10 Wyścig z czasem
02:10 Sunset Park: Gra o wszystko
02:50 Rodzinka.pl: O szkole i kobietach (87)
03:35 Rodzinka.pl: O szkole i kobietach (87)
04:05 Zakończenie programu
04:55 Barwy szczęścia (2501)
TVP ABC
2021-10-30
05:05 Domisie: Zapomniane gry i zabawy
05:30 Domisie: Jabłka samo zdrowie! (394)
06:00 Kot Miro: Pograjmy w piłkę (10)
06:10 Baśnie i bajki polskie: Kamień na dnie jeziora (35)
06:25 Kuba i Śruba: Siódmy krasnoludek (10)
06:40 Kasztaniaki: O chomiku piekielniku (36)
06:55 Reksio: Reksio pocieszyciel (27)
07:10 Tru i Tęczowe Królestwo: Tyci tyci yeti (27)
07:35 Przyjaciele Misia i Margolci: Jedziemy na wycieczkę (14)
08:05 Heidi: Uwięzieni w wielkim domu (8)
08:30 Pamiętnik Florki: Razem (48)
08:45 44 Koty: Dzicy i śmiali (86)
09:05 Jak da się myszy ciasteczko: Gdzie ten Maluszek / Wielka Krabowa Wyprawa (30)
09:30 Cześć, czy mogę Cię zjeść?: Najważniejszy posiłek (5)
09:40 Nauka literek z Żużu: Literka I
09:45 Szkoła z Kleksem Bystrzakiem (9)
10:00 Studio ABC (114)
10:20 Przygody Bolka i Lolka: Harcerska warta (42)
10:25 Bolek i Lolek: Skrzyżowane szpady (4)
10:40 Dziwne przygody Koziołka Matołka: Wesoła dżungla (11)
10:55 Reksio: Reksio Robinson (28)
11:05 Agatka: Agatka i Wiatr (24)
11:20 Fiksiki: Łom (61)
11:25 Mały Futrzak: Bracia od chleba (62)
11:40 Kosmoloty: Moc Jastrzębia (22)
11:50 Kosmoloty: Pożyczone (67)
12:05 Rescue Bots Academy: Bez mocy (100)
12:20 Ugotuj nam bajkę: Kot w butach
12:35 Ćwierkające historie: Trzymaj kurs (19)
12:50 Al-chemik: Ciecze (75)
13:10 Strażak Sam 8: Mandy i wielka góra (10)
13:25 Sunny Day: Dzień Przyjaźni (1)
13:50 Sunny Day: Sunny i księżniczki (2)
14:20 Stacyjkowo: Buczek kontra Nutka (62)
14:35 Stacyjkowo: Szef Stu i dźwig parowy (126)
14:45 Pszczółka Maja: Maja przybywa na ratunek (5)
15:00 Pszczółka Maja: Powiedziałem to? (70)
15:15 44 Koty: Podwodne sprzątanie (88)
15:25 Ale talent: Patyczkowa układanka (14)
15:35 Zwierzaki Czytaki: Phy! Phy! (117)
15:55 Mała szkoła Helenki: Nie oszukuj! (10)
16:10 Clifford - wielki czerwony pies: Psi detektywi / Na biwaku (62)
16:35 Masza i Niedźwiedź: Podrzutek (23)
16:45 Masza i Niedźwiedź: Smacznego! (24)
16:55 Nie ma jak Rosie: Safari z minizwierzętami (67)
17:10 Nie ma jak Rosie: Filip lepi z gliny (93)
17:25 Fiksiki: Kamuflaż (62)
17:35 Wiking Vic: Uważaj na wilka (10)
17:45 Wiking Vic: Julbock (49)
18:00 Magiczny autobus znów rusza w trasę: Misja: selfie w kosmosie (10)
18:30 Wishenpoof: Bieg z przeszkodami (7)
19:00 Wieczorynka: Przyjaciele Misia i Margolci: Awanturka (20)
19:20 Wieczorynka: Pamiętnik Florki: Pieniążki (49)
19:35 Wieczorynka: 44 Koty: Deszczowy dzień (67)
19:45 Wieczorynka: Super Wings: Kolorowe chmury (22)
19:55 Wieczorynka: Wieczór z Wiadomirkiem: Królowa Elżbieta I (25)
20:10 Masza i Niedźwiedź: Ten hokej jest h’okej! (71)
20:20 Straszne historie Maszy: Mrożąca krew w żyłach historia o szczęśliwym wydarzeniu (23)
20:25 Gormiti: Jeźdźcy wiatru (19)
20:40 Gormiti: Plasterek powietrza (20)
20:55 Inazuma Eleven: Starcie - tygrys i jastrząb (101)
21:20 Zig i Sharko 2: Rzadki ptak (62)
21:35 Gortimer Gibbon z ulicy Normalnej: Gortimer i zagubiony skarb ulicy normalnej (10)
22:00 Okrasa łamie przepisy: Zimne ryby na Biebrzy
22:30 Jak to działa?: Drukarki 3D (47)
23:05 Tajna misja: Orły ze wschodu, cz. 1 (5/24)
23:30 Tajna misja: Orły ze wschodu, cz. 2 (6/24)
00:05 Zakończenie programu
04:05 Domisie: Ptasia misja (395)
04:30 Domisie: Wielka paczka (396)
TVP HD
2021-10-30
05:50 Zakończenie programu
06:00 Pasja ekstremalna: Victor Borsuk (12)
06:25 Qulszoł - kulinarne potyczki
07:00 Makłowicz w podróży: Austria - Dolina Dunaju
07:30 Okrasa łamie przepisy: Kolorowe oliwy smakowe
08:05 Przystanek slow food: Kaszuby (10)
08:35 Polska śródziemnomorska: Pomorska gęś (7)
09:10 Rodzinka.pl: Baba koszmar (255)
09:40 Rodzinka.pl: Właściwe relacje (256)
10:15 Rodzinka.pl: Bigamista (257)
10:45 Wild Brazil: Brazylia. Historia naturalna: Zagrożony las (1/5)
11:50 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Kava - a nie kawa
12:20 07 zgłoś się: Ścigany przez samego siebie (12/21)
13:40 07 zgłoś się: Strzał na dancingu (13/21)
15:20 Sekretne życie kotów: Sekretne życie Dezyderego i Bonifacego, Porto i Corfu oraz Bobika i Bandziora (1)
16:10 Remiza. Zawsze w akcji! (15)
16:45 Remiza. Zawsze w akcji! (16)
17:15 Okrasa łamie przepisy: Gęś w czereśniach
17:50 Polska śródziemnomorska: Kasza gryczana (8)
18:20 Makłowicz w podróży: Podróż 44. Sardynia - Costa Smeralda
18:55 Rolnik szuka żony 8 (6)
19:55 Ranczo 7: Pojedynek czarownic (85)
20:55 Ranczo 7: Droga na szczyt (86)
21:55 Coco Chanel
23:55 Kapitan Sowa na tropie: Gipsowa figurka (1/8)
00:25 Kapitan Sowa na tropie: Uprzejmy morderca (2/8)
01:05 Kapitan Sowa na tropie: Termos (3/8)
01:40 Kapitan Sowa na tropie: Cichy pokoik (4/8)
02:15 Kapitan Sowa na tropie: Trzecia ręka (5/8)
02:25 Kapitan Sowa na tropie: Śpiący nie kłamie (7/8)
02:50 Kapitan Sowa na tropie: Szantażysta (6/8)
02:00 Kapitan Sowa na tropie: Numer IB 2968 (8-ost.)
02:50 Zakończenie programu
03:55 Zakochaj się w Polsce: Warszawska Wola (176)
04:20 Zakochaj się w Polsce: Sopot (223)
04:50 Pasja ekstremalna (9)
TVP Historia
2021-10-30
06:55 Był taki dzień: 30 października
07:05 Biblia - Salomon (4-ost.)
07:55 Śladami Eskulapa: Eter i krasnoludki (8)
08:25 Wojownicy czasu: Kierunek Berlin, czyli Odra i Nysa 1945
09:00 Jan Serce: Mgiełka (3/10)
10:20 Okrasa łamie przepisy: Podlaskie pierogi z serem
10:50 Pekin. Biografia cesarskiej stolicy: Cesarze, zdobywcy i buntownicy (3-ost.)
11:50 Wszystkie kolory świata: Bangkok mniej znany
12:55 Dzikie krainy Australii: Pustynne serce kontynentu (5-ost.)
13:55 Kuchnia dwudziestolecia (8)
14:30 Lalka: Pamiętnik starego subiekta (2/9)
15:55 Marzyciele: Leopold Okulicki
16:20 Niezwykłe miasta: Baku (3-ost.)
17:25 Spór o historię: Proces biskupa Kaczmarka
18:10 Noce i dnie: Miłość (6/12)
19:00 Giganci historii: Janusz Korczak. Życie i działalność (47)
20:00 Dynastia Tudorów 4 (1/10)
21:05 Rok 1981. Kalendarium (43)
21:15 Ameryka, ojczyzna przybyszów (2-ost.)
23:10 Syn Szawła
01:05 Migawki historii: Anuschka i Antoinette w drodze do Katamandu (15)
01:40 Już nie zapomnisz mnie
02:40 Zakończenie programu
TVP Info
2021-10-30
05:33 Agrobiznes
05:55 Powitanie - Wstaje dzień
06:00 Serwis Info
06:15 Wstaje dzień
06:23 Pogoda Info
06:29 Wstaje dzień
06:31 Serwis Info
06:40 Wstaje dzień
06:52 Pogoda Info
06:59 Wstaje dzień
07:01 Serwis Info
07:11 Wstaje dzień
07:23 Pogoda Info
07:29 Wstaje dzień
07:31 Serwis Info
07:36 Wstaje dzień
07:51 Pogoda Info
07:59 Serwis Info
08:22 Pogoda Info
08:30 W kontrze
09:15 Salon dziennikarski
09:59 Serwis info weekend
10:22 Pogoda Info
10:29 Serwis info weekend
10:53 Pogoda Info
10:59 Serwis info weekend
11:29 Serwis info weekend
11:51 Pogoda Info
11:59 Serwis info weekend
12:29 Serwis info weekend
12:51 Pogoda Info
12:59 Serwis info weekend
13:29 Serwis info weekend
13:52 Pogoda Info
13:59 Serwis info weekend
14:29 Serwis info weekend
14:52 Pogoda Info
15:00 Debata TVP Info
15:29 Info dzień
16:24 Pogoda Info
16:30 Koronawirus. Szczepionka
17:00 Teleexpress
17:15 Teleexpress Extra
17:30 Studio Wschód
18:00 Panorama
18:18 Serwis info weekend
18:30 Kobiecym okiem
18:52 Serwis info weekend
19:00 Między słowami
19:20 Raport z granicy
19:30 Wiadomości
19:58 Gość «Wiadomości»
20:13 Minęła dwudziesta
21:00 Nie da się ukryć
21:20 Raport z granicy
21:30 Serwis info weekend
21:41 Pogoda Info
21:50 W tyle wizji
22:25 Serwis info weekend
22:30 W tyle wizji extra
23:00 Magazyn śledczy Anity Gargas (208)
23:25 INFO wieczór
00:00 Wiadomości
00:28 Gość «Wiadomości»
00:56 Pogoda Info
01:00 Salon dziennikarski
01:46 Pogoda Info
01:56 Minęła dwudziesta
02:00 Serwis dla Polonii
02:10 Raport z granicy
02:25 Pogoda Info
02:33 Podróżnik
02:50 Pogoda Info
02:35 Ręka fryzjera
03:30 Panie na zamku
04:28 Magazyn śledczy Anity Gargas (208)
04:55 Powitanie - Wstaje dzień
TVP Kultura
2021-10-30
05:35 Afisz kulturalny ekstra
05:50 Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2 na stream.tvp.pl
05:51 Zakończenie programu
07:00 Bohdan! Trzymaj się! - benefis Bohdana Łazuki
07:50 Łazuka i jego goście
08:15 Informacje kulturalne
08:45 Tamte lata, tamte dni: Barbara Krafftówna
09:20 18. Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina
09:45 Za kulisami snów
11:05 Serialowa nostalgia: Wojna domowa: Polski joga (7/15)
11:40 Serialowa nostalgia: Wojna domowa: Wizyta starszej pani (8/15)
12:40 Do dzieła
13:00 Połączeni
13:30 Marona - psia opowieść
15:05 Mieszczanie żywieccy: Jadwiga, Kaja, Małgorzata (7)
15:40 Bolszoj (2)
16:35 Zbigniew Wodecki i Mitch & Mitch
17:00 Kino retro: Marynarz słodkich wód
18:15 Co dalej?: Zabobon we współczesnym świecie (234)
18:45 Cum on Feel the Noize. Ostre brzmienie
20:00 Bilet do kina: Wyprawa Kon-Tiki
22:05 RAD. Trio feat. Candy Dulfer in concert. Baloise Session 2018
23:20 Seans kultowy: Egzorcysta
01:30 Mieszczanie żywieccy: Jadwiga, Kaja, Małgorzata (7)
01:55 Co dalej?: Zabobon we współczesnym świecie (234)
02:30 Wieczór kinomana: Nie ma nas w domu
02:20 Autoportret: Lars Von Trier (4)
02:50 Dziku
03:25 Tamte lata, tamte dni: Barbara Krafftówna
03:50 Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2 na stream.tvp.pl
03:55 Zakończenie programu
TVP Polonia
2021-10-30
05:45 Focus on Poland
06:00 Polonia 24
06:30 Australia Express (10)
06:50 Turystyczna jazda: Estonia: Tallin (132)
07:05 Giganci historii: Syberia w czasach carskich. Miejsce zsyłki, miejsce odkryć (41)
07:55 Pytanie na śniadanie
11:50 Niewiarygodne przygody Marka Piegusa: Przygoda druga, czyli niesamowite i niewiarygodne udręki, które nawiedziły mnie w klasie (2/9)
12:20 «Ja to mam szczęście!» - ulubione skecze
12:35 Na dobre i na złe: Czyj ty jesteś? (814)
13:30 The Voice Kids 4. Bitwa (11)
14:55 The Voice Kids 4. Sing Off (11)
15:30 Okrasa łamie przepisy: Szczupak nad Jeziorakiem
16:00 Kulturalni PL
17:00 Teleexpress
17:20 M jak miłość (1600)
18:10 Szansa na sukces. Opole 2022: Shakin’ Dudi (4)
19:10 Paryż. Śladami Chopina (7)
19:30 Wiadomości
20:05 Sport
20:10 Pogoda
20:20 Stulecie Winnych 3 (34)
21:15 Nocne graffiti
22:50 Powroty (64)
23:10 Muzyka, taniec, zabawa (64)
00:10 M jak miłość (1600)
01:00 Zakochaj się w Polsce: Opera i Filharmonia Podlaska - Europejskie Centrum Sztuki (226)
01:30 Wiadomości
02:00 Sport
02:05 Pogoda
02:10 Kabaret. Super Show Dwójki 2 (17)
02:00 Ranczo 7: Pojedynek czarownic (85)
02:45 «Ja to mam szczęście!» - ulubione skecze
03:00 Kulturalni PL
04:00 Jesienią o szczęściu
TVP Rozrywka
2021-10-30
06:05 Zakochaj się w Polsce: Rzeszów - Święto Paniagi (134)
06:35 Podróże z historią: Winne tajemnice (7)
07:10 To je Borowicz. Podróże ze smakiem (3)
07:40 Z Andrusem po Galicji: Stary Sącz
08:10 Koło fortuny (1088)
08:50 Telepeerele
09:50 Giganci historii: Bohaterowie polskiego podziemia okresu II wojny światowej i pierwszych lat po jej zakończeniu (21)
10:50 Postaw na milion
11:50 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka: Opolska kawiarenka z gwiazdami (5)
12:20 Smaki świata - pośród mórz (7)
12:50 Przyrodnik na tropie: Jaszczurka (10)
13:25 Prywatne życie zwierząt 6: Futro (7)
13:55 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Peru. Chicha i miód (113)
14:35 Postaw na milion
15:25 Święta wojna: Doktor Chart Afgański (235)
15:55 Święta wojna: Hanys Cola (236)
16:35 Kabaret. Super Show Dwójki 2 (16)
17:40 Jeden z dziesięciu (8)
18:15 Jeden z dziesięciu (9)
18:50 Gala French Touch - święto kultury francuskiej (1)
19:50 Gala French Touch - święto kultury francuskiej (2)
20:50 Giganci historii: Kardynał Stefan Wyszyński (40)
21:50 Postaw na milion
22:50 Kabaretomaniacy (15)
23:45 Kabaretomaniacy (16)
00:45 Koło fortuny (1087)
01:30 Kabaretowa mapa Polski: Kabaretowa Noc Listopadowa: Pękajcie narody! (1)
02:30 Kabaretowa mapa Polski: Kabaretowa Noc Listopadowa: Serwus, Polsko! (2)
02:30 Kabaretowa mapa Polski: Kabaretowa Noc Listopadowa: Zjazd centrośmiechu (3)
03:35 Telepeerele
04:35 Zakończenie programu
TVP Seriale
2021-10-30
05:25 Zakończenie programu
05:30 Na sygnale: Porozmawiaj z nią (333)
06:10 Alternatywy 4: Przydział (1/9)
07:15 Na sygnale: Wszystko będzie źle (159)
07:45 Na sygnale: Za wszelką cenę (160)
08:20 Na sygnale: Królowa śniegu (161)
08:50 Na sygnale: Wesele (162)
09:20 Na sygnale: Pierwsza krew (163)
09:55 Bulionerzy: Domek letni (52)
10:30 Ranczo 4: Bohaterski strajk (48)
11:35 Rodzinka.pl: Smutek apartamentów (184)
12:05 Rodzinka.pl: Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej (185)
12:40 Rodzinka.pl: Rachunki trzeba płacić (186)
13:15 Ojciec Mateusz 21: Koński raj (274)
14:15 Ranczo 4: Debata (49)
15:20 Ranczo 4: Kontratak (50)
16:20 Ranczo 4: Fałszerze uczuć (51)
17:25 Alternatywy 4: Przeprowadzka (2/9)
18:30 Komisarz Alex 16: Zniknięcie (194)
19:30 Ojciec Mateusz 26: Niewinna (334)
20:25 Ojciec Mateusz 21: Tajemnica spowiedzi (275)
21:25 Ojciec Mateusz 21: Brat (276)
22:20 Ranczo 4: Zemsta i wybaczenie (52)
23:25 Ranczo 5: Msza obywatelska (53)
00:25 Ojciec Mateusz 26: Nowicjusz (335)
01:25 07 zgłoś się: Dlaczego pan zabił moją mamę? (8/21)
02:30 Fałszerze. Powrót sfory (1/14)
02:30 Przystań: Lekcja wychowawcza (2/13)
03:20 Rodzinka.pl: Święta, święta i po świętach (8)
03:55 Rodzinka.pl: Niedaleko pada jabłoń od jabłka (9)
04:20 Zakończenie programu
04:40 Na sygnale: Prawda cię wyzwoli (334)
TVP Sport
2021-10-30
06:05 Skoki narciarskie: Letnie mistrzostwa Polski - Zakopane 2021
07:35 Skoki narciarskie: Letnie mistrzostwa Polski - Zakopane 2021
08:20 Pływanie: Finał Pucharu Świata w Kazaniu
09:45 Stan futbolu
10:40 live Piłka nożna kobiet: Ekstraliga
12:55 live Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
14:55 live Piłka nożna: eWinner 2. liga
17:05 Igrzyska na bis: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Lekkoatletyka
19:25 live Sporty walki: Gala Thunderstrike Fight League w Garwolinie
19:35 live Sporty walki: Gala Thunderstrike Fight League w Garwolinie
22:45 live Sporty walki: Gala Thunderstrike Fight League w Garwolinie
23:00 Sportowy wieczór
23:45 Boks: Gala MB Boxing Night 10
01:55 Boks: Gala Suzuki Boxing Night 8
02:00 Sporty walki: Gala Thunderstrike Fight League w Garwolinie