[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -1
BelSat
2021-10-26
06:00 Студыя Белсат
07:00 Аб’ектыў
07:20 Размова дня
07:40 Маю права (юрыдычная праграма)
07:55 Загадкі беларускай гісторыі
08:15 Хай так TV (сатырычная праграма)
08:40 Эканоміка з Чалым
09:05 Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк)
09:15 Норд-Ост. Тэатр смерці (Nord Ost. Teatr smierci), д/ф, ч. 1
10:05 Норд-Ост. Тэатр смерці (Nord Ost. Teatr smierci), д/ф, ч. 2
10:35 Следапыткі з Блэтчлі: Сан-Францыска (Bletchley Circle: San Francisco), дэтэктыўны серыял
11:20 Студыя Белсат
12:20 Аб’ектыў
12:45 Размова дня
13:05 Слава (Glory), м/ф
14:45 Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Вацлаў Ластоўскі
15:00 Навіны
15:05 Мова нанова
15:20 Шчыра кажучы
15:40 Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма)
16:00 Навіны
16:10 Стагоддзе Вінных (Stulecie Winnych), серыял
17:00 Навіны
17:05 Лабірынты (гістарычная праграма): Жахі Паўлінкі
17:40 Беларускі свет
18:05 Давайце разбірацца
18:30 Вось так (інфармацыйная праграма)
19:00 Студыя Белсат
20:00 Аб’ектыў (галоўнае выданне)
20:20 Размова дня
20:40 Карона каралёў - такая вось гісторыя (Korona krolow - taka historia…), д/ф
21:05 Карона каралёў (Korona krolow), серыял
21:35 Моліна гульня (Molly’s Game), м/ф
23:50 Студыя Белсат
00:55 Аб’ектыў
01:15 Размова дня
01:35 Давайце разбірацца
01:55 Беларускі свет
02:20 Вечаровы шпіль
02:35 Перапынак у вяшчанні
Canal+ Sport 1 PL
2021-10-26
05:00 Witaj w klubie: Wisła Płock
05:30 Witaj w klubie: KGHM Zagłębie Lubin
06:00 Ekstrapaka: 12. kolejka
07:00 Jej Wysokość Premier League
08:05 Jej Wysokość Premier League: Extra Time
08:25 Wójcik Racing Team: Yamaha Cup
09:00 Piłka nożna: Liga angielska
11:10 Piłka nożna: Liga hiszpańska
13:20 Piłka nożna: Liga francuska
15:30 Premierowa jazda: Vanessa Aleksander
15:45 Hola LaLiga
16:45 Premiera: Premier League Review
17:45 Premiera: Basket+
18:00 Premiera: LaLiga Highlights Show
18:55 live Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:55 Piłka nożna: Liga hiszpańska
23:00 Premier League Review
00:00 News+
00:30 Basket+
00:50 Piłka nożna: Liga angielska
03:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
Canal+ Sport 2 PL
2021-10-26
06:00 Witaj w klubie: Wisła Płock
06:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
09:00 Ekstraklasa po godzinach
10:00 Hola LaLiga
11:00 Jej Wysokość Premier League
12:05 Jej Wysokość Premier League: Extra Time
12:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:40 Premierowa jazda: Vanessa Aleksander
15:00 Ekstraklasa po godzinach
16:00 Wyścigi samochodowe: European Le Mans Series w Portimao
21:00 Premier League Review
22:00 Wysoki Pressing
23:10 Lennox Lewis - historia mistrza
01:00 News+
01:30 Cały ten Futboll. Gerard Badia
02:00 Twardzielki: Sylwia Kusiak (8)
02:30 Twardzielki: Joanna Jędrzejczyk (7)
Canal+ Sport 3 PL
2021-10-26
06:00 Ekstraklasa po godzinach
07:00 Ekstrapaka: 12. kolejka
08:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
10:00 Witaj w klubie: Zagłębie Sosnowiec
10:30 Liga+ Extra
12:00 Ekstraklasa po godzinach
13:00 Kącik klubowy
13:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
15:30 Witaj w klubie: Jagiellonia Białystok
16:00 Ekstraklasa po godzinach
17:00 Ekstrapaka: 12. kolejka
18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:00 Witaj w klubie: Wisła Płock
20:30 Liga+
22:00 Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
22:30 Wysoki Pressing
23:30 Turbokozak
00:00 Turbokozak Extra
00:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
02:30 Ekstraklasa po godzinach
03:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
Canal+ Sport 4 PL
2021-10-26
05:45 Kącik klubowy
06:00 Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
06:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:30 Ekstraklasa po godzinach
09:30 Ekstrapaka: 12. kolejka
10:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:30 Witaj w klubie: Zagłębie Sosnowiec
13:00 Liga+ Extra
14:30 Ekstraklasa po godzinach
15:30 Kącik klubowy
16:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:00 Witaj w klubie: Jagiellonia Białystok
18:30 Ekstraklasa po godzinach
19:30 Ekstrapaka: 12. kolejka
20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:30 Witaj w klubie: Wisła Płock
23:00 Liga+
00:30 Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
01:00 Wysoki Pressing
02:00 Turbokozak
02:30 Turbokozak Extra
03:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
Eleven Sports 1
2021-10-26
06:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
08:00 Piłka nożna: Liga włoska
10:00 Piłka nożna: Liga francuska
12:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
14:00 Piłka nożna: Liga włoska
16:00 E-sport: Porsche E-sport Sprint Challenge Poland
17:30 Liga Eleven
18:00 The Best of Eleven
18:25 live Piłka nożna: Liga włoska
20:40 live Piłka nożna: Puchar Ligi Angielskiej
23:00 #ELEVENF1
00:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
02:00 Piłka nożna: Liga włoska
04:00 Piłka nożna: Liga francuska
Eleven Sports 2
2021-10-26
06:00 Piłka nożna: Liga włoska
08:00 Piłka nożna: Liga francuska
10:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
12:00 Piłka nożna: Liga włoska
14:00 Piłka nożna: Liga francuska
16:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
18:00 The best of 2021/22
18:25 live Piłka nożna: Liga włoska
20:40 live Piłka nożna: Liga włoska
23:00 Liga Eleven
23:30 Piłkarscy celebryci
00:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 Piłka nożna: Liga francuska
04:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
Eleven Sports 3
2021-10-26
05:00 Ligue1 (11)
06:00 Piłka nożna: Liga francuska
08:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
10:00 Piłka nożna: Liga włoska
12:00 LaLiga Santander (10)
13:00 Piłka nożna: Liga portugalska
15:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
17:00 Serie A TIM (9)
18:00 Piłka nożna: Liga francuska
20:00 Liga Eleven
20:40 live Piłka nożna: Puchar Ligi Angielskiej
23:00 LaLiga Santander (10)
00:00 Piłka nożna: Liga francuska
02:00 Ligue1 (11)
03:00 Piłka nożna: Puchar Ligi Angielskiej
Eleven Sports 4
2021-10-26
06:00 Piłka nożna: Liga portugalska
08:00 Piłka nożna: Liga włoska
10:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
12:00 Piłka nożna: Liga francuska
14:00 Piłka nożna: Liga włoska
16:00 Piłka nożna: Liga portugalska
18:00 The best of 2021/22
18:25 Piłka nożna: Liga włoska
20:40 Piłka nożna: Liga włoska
23:00 Eleven Gol
00:00 Piłka nożna: Liga portugalska
02:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
04:00 Piłka nożna: Liga włoska
Polonia 1
2021-10-26
06:00 Kochać to za mało (118)
07:00 Kochać to za mało (119)
08:00 Kochać to za mało (120)
09:00 Yattaman: Wyspa potworów (50)
09:30 Yattaman: Pirat Gilbert (51)
10:00 Przeboje wszech czasów (2)
10:20 Przeboje wszech czasów (3)
10:35 Przeboje wszech czasów (5)
10:50 Przeboje wszech czasów (7)
11:05 Przeboje wszech czasów (9)
11:20 Przeboje wszech czasów (11)
11:35 Przeboje wszech czasów (13)
11:45 Przeboje wszech czasów (4)
12:00 Przeboje wszech czasów (6)
12:20 Przeboje wszech czasów (8)
12:35 Przeboje wszech czasów (10)
12:45 Przeboje wszech czasów (12)
13:15 Mango
14:00 Autostrada do nieba: Hotel marzeń (12)
15:00 Autostrada do nieba: Pieśń wigilijna (13)
15:50 Telesprzedaż
16:20 Klejnot TV
21:00 Wieczna miłość (82)
21:55 Wieczna miłość (83)
22:45 Uśmiechnij się (2)
23:00 Różowa noc
00:00 Krwawe otrzęsiny
01:45 Skrytka 181
03:35 Nieźle kliknięci (24)
04:10 Różowa noc
Polsat
2021-10-26
05:25 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
08:40 Malanowski i partnerzy: Na ostrzu noża (459)
09:10 Malanowski i partnerzy: Droga przyjemność (462)
09:40 Sekrety rodziny: Decyzje miłości (71)
10:40 Dlaczego ja?: Żartobliwe ciastka (573)
11:40 Gliniarze: Nienawidzę matki (94)
12:50 Wydarzenia
13:25 Interwencja
13:40 Trudne sprawy: Mąż stosuje wobec żony przemoc ekonomiczną (880)
14:40 Dlaczego ja?: Samotna 34-latka pozwala zamieszkać u siebie mężczyźnie poznanemu przez internet (639)
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:30 Na ratunek 112: Powtórka z rozrywki (615)
17:00 Gliniarze (624)
18:00 Pierwsza miłość (3290)
18:50 Wydarzenia
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:45 Sport
19:55 Pogoda
20:05 Transformers
23:15 Jack Reacher: Nigdy nie wracaj
01:50 44 minuty
03:35 Love Island. Wyspa miłości (78)
04:40 Disco Gramy
Polsat 2
2021-10-26
05:20 Gliniarze (12)
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Disco Gramy
07:00 Joker (51)
08:00 Trudne sprawy (1027)
09:05 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (80)
09:35 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (81)
10:00 Na ratunek 112: Dzieci zatruły się kokainą przemycaną w bananach (549)
10:30 Sekrety rodziny: Rodzinny przekręt (191)
11:30 Dlaczego ja? (1069)
12:30 Nasz nowy dom (200)
13:30 Świat według Kiepskich: Naprawa Ferdka (564)
14:00 Świat według Kiepskich: Afera kryminalna (1)
14:30 Świat według Kiepskich: Armagiedon (2)
15:00 Trudne sprawy: Utracona rodzina (883)
16:00 Nasz nowy dom (201)
17:00 Sekrety rodziny: Powrót do domu (192)
18:00 Malanowski i partnerzy: Pierwsza miłość (376)
18:30 Malanowski i partnerzy: Tato po latach (377)
19:00 Gliniarze: Złe wychowanie (338)
20:05 Wydarzenia
20:35 Gość «Wydarzeń»
21:10 Trudne sprawy: Utracona rodzina (883)
22:10 Dlaczego ja?: Nie chce zostawiać tatusia (1028)
23:10 Świat według Kiepskich: Widziadło (402)
23:40 Świat według Kiepskich: Ten teges (403)
00:10 Ślad: Message in the Bottle (16)
01:05 Zdrady (124)
02:05 Wydarzenia
02:50 #Jesteśmy dla dzieci (10)
03:20 Echo lasu
03:50 Trans World Sport
04:50 SuperLudzie (4)
Polsat Cafe
2021-10-26
05:00 Szpital dziecięcy (8)
06:00 Fajka pokoju
07:00 Łowcy małych domów (10)
07:30 Łowcy małych domów (11)
08:00 Mały dom, wielkie możliwości (2)
09:00 Oszukane (38)
10:00 Nasz nowy dom (229)
11:00 The Good Doctor (18)
12:00 Randka z nieznajomym (26)
13:00 Świat małych domów (3)
13:30 Top Chef (25)
15:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (11)
16:00 Randki bez cenzury (18)
17:00 Bogaty dom - biedny dom (25)
18:00 Nasz nowy dom (198)
19:00 Nasz nowy dom (199)
20:00 Zdrady (154)
21:00 Bogaty dom - biedny dom (45)
22:00 Gry małżeńskie (68)
23:00 Zdrady (138)
00:00 Love Island. Wyspa miłości (106)
01:00 Poprawki skalpelem (5)
02:00 Chirurdzy do zadań specjalnych (1)
03:00 Operacje plastyczne - powikłania (4)
04:00 Śmierć w Hollywood (1)
Polsat Doku
2021-10-26
05:00 Ciemna strona miasta: Zadymy ciąg dalszy? (11)
05:30 Ciemna strona miasta: Największa fabryka amfetaminy (12)
06:00 Emil, pogromca mandatów (29)
06:30 Emil, pogromca mandatów (30)
07:00 Emil, pogromca mandatów (31)
07:30 Emil, pogromca mandatów (32)
08:00 Hardkorowy lombard 4 (40)
08:30 Hardkorowy lombard 4 (41)
09:00 Gliniarze: Zakładnicy (63)
10:00 Gliniarze: Wszystko na sprzedaż (64)
11:00 Polacy w świecie: Buenos Aires (41)
12:00 Polacy w świecie: Malta (42)
13:00 Poszukiwacze historii: Z kopyta do Chełmna (67)
13:30 Poszukiwacze historii (68)
14:00 Tajemnicza Ziemia (7)
14:30 Tajemnicza Ziemia (8)
14:55 Najdziwniejsze restauracje świata 2 (14/15)
15:20 Sekrety nocy (1)
16:30 Sekrety nocy (2)
17:40 Sekretne życie krów (1/2)
18:50 Sekretne życie krów (2-ost.)
20:00 Wielkie wycieczkowce (8)
21:00 Mityczne potwory (2)
22:00 Wielkie wycieczkowce 2 (3)
23:00 Wielkie węzły komunikacyjne (4)
00:05 Poszukiwacze historii: Powrót do Zbójna (77)
00:30 Poszukiwacze historii: Blitzkrieg - zagłada 9 Dywizji (78)
01:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (86)
01:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (87)
02:00 Taaaka ryba: Świąteczny karp (9)
02:30 Taaaka ryba: Atlantycki śledź (10)
03:00 Tajna historia XX wieku: Grundmann (36)
03:30 Tajna historia XX wieku: Wehrwolf (37)
04:00 Łowca pedofilów: Bo trzeba wiedzieć jak (72)
04:30 Łowca pedofilów: Zupa ogórkowa (73)
Polsat Film
2021-10-26
05:00 Na ratunek 112: Taksówkarz (539)
05:30 Na ratunek 112: W klatce (540)
06:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (105)
06:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (106)
07:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (107)
07:30 Nasz nowy dom (233)
08:30 Przyjaciółki (183)
09:30 Przyjaciółki (184)
10:30 Świat według Kiepskich: Polaka portret własny (229)
11:10 Świat według Kiepskich: Przyspieszenie (230)
11:50 Świat według Kiepskich: Kreatura mody (97)
12:20 Świat według Kiepskich: Gość w dom (98)
12:55 Świat według Kiepskich: Proca Amora (189)
13:40 Stawka większa niż życie: Hotel Excelsior/Cafe Rose
16:30 Bez hamulców
18:25 Jumanji: Następny poziom
21:00 Wesoły wtorek: Zgon na pogrzebie
23:00 Resident Evil: Potępienie
01:05 Gliniarze: Rodzinne więzi (448)
02:05 Gliniarze: Tragedia ojca (449)
03:00 Gliniarze: Odurzenie (168)
04:00 Gliniarze: Obcy (169)
Polsat News
2021-10-26
05:05 Interwencja
05:20 Raport
06:00 Nowy dzień
07:40 Graffiti
08:00 Nowy dzień
09:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
09:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
09:55 Pogoda
10:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:55 Pogoda
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:55 Pogoda
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:45 Pogoda
12:50 Wydarzenia 12:50
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:55 Pogoda
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:30 Sport
15:35 Pogoda
15:50 Wydarzenia 15:50
16:10 Więcej Wydarzeń
16:25 Pogoda
16:30 Godziny szczytu - magazyn informacyjny
18:00 Punkt widzenia
18:50 Wydarzenia 18:50
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:50 Debata dnia
21:00 Raport
21:50 Wydarzenia wieczorne
22:30 Dzień na świecie
22:55 Pogoda
23:00 Obraz dnia - serwis informacyjny
23:45 Biznesowy obraz dnia
23:55 Pogoda
00:00 Raport
00:50 Wydarzenia wieczorne
01:20 Gość «Wydarzeń»
01:45 Interwencja
02:00 Z klimatem i z pasją
02:25 Autościema - czyli jak kupować, by nie żałować
02:45 Drwale i inne opowieści Bieszczadu
Polsat Play
2021-10-26
05:00 Łowca pedofilów (9)
05:30 Łowca pedofilów (10)
06:00 Najśmieszniejsze filmiki świata (2)
06:30 Najśmieszniejsze filmiki świata (3)
07:00 Top 20 - Umrzesz ze śmiechu (18)
08:00 Polska w monitoringu (52)
08:30 Polska w monitoringu (53)
09:00 Wojny magazynowe (1)
09:30 Wojny magazynowe (2)
10:00 Gwiazdy lombardu (5)
10:30 Gwiazdy lombardu (6)
11:00 Najlepsze maszyny bojowe (2)
12:00 Więzienny świat (22)
13:00 Wojny magazynowe (3)
13:30 Wojny magazynowe (4)
14:00 Hardkorowy lombard 4 (43)
14:30 Hardkorowy lombard 4 (44)
15:00 Gwiazdy lombardu (7)
15:30 Gwiazdy lombardu (8)
16:00 Polacy za granicą: Majorka (41)
17:00 Więzienie (36)
17:30 Więzienie (37)
18:00 Poszukiwacze historii: Kręgi z Osia (64)
18:30 Poszukiwacze historii: Szlakiem 3 dywizji strzelców karpackich pod Monte Cassino (65)
19:00 Poszukiwacze historii: Na tropach 5 Kresowej pod Monte Cassino (66)
19:30 Poszukiwacze historii: Z kopyta do Chełmna (67)
20:00 Najdziwniejsza broń wojen światowych (12)
21:00 Tajna historia XX wieku (85)
21:30 Tajna historia XX wieku (86)
22:00 Poszukiwacze historii (157)
22:30 Elektrownia - wielkie wyburzanie (4)
23:00 Nie mów do mnie śmieciarzu! (35)
23:30 Więzienie (48)
00:00 Więzienie (49)
00:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (46)
01:00 997 - Fajbusiewicz na tropie (47)
01:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (48)
02:00 Kama Sutra (13)
03:00 Kama Sutra (14)
04:00 Kama Sutra (15)
Polsat Romans
2021-10-26
05:00 Sekrety rodziny: Lustrzane odbicie (203)
06:00 Gliniarze: Tajemniczy ogród (126)
07:00 Gliniarze: Wymierzając sprawiedliwość (127)
08:00 Gliniarze: Nożownik (128)
09:00 W rytmie serca: Wszystko, co mam (8)
10:00 W rytmie serca: Nieproszeni goście (9)
11:00 W rytmie serca: Skarby Kazimierza (10)
12:00 W rytmie serca: W pętli (11)
13:00 Niania: Przy nadziei (119)
13:30 Niania: Mama, jak to łatwo powiedzieć (120)
14:00 Świat według Bundych (40)
14:30 Świat według Bundych (41)
15:00 Świat według Bundych (42)
15:30 Świat według Bundych (43)
16:00 Świat według Kiepskich: Klimakterium (453)
16:30 Świat według Kiepskich: Jubel (454)
17:00 Świat według Kiepskich: Bolero (455)
17:30 Świat według Kiepskich: Kobieta za ladą (456)
18:00 Gliniarze: Złe wzorce (371)
19:00 Malanowski i partnerzy: Oświecenie (736)
19:30 Malanowski i partnerzy: Więzy krwi (737)
20:00 Kowalscy kontra Kowalscy (12)
20:30 Kowalscy kontra Kowalscy (13)
21:00 W imię zła
22:55 Kung-fu szał
01:00 Na ratunek 112: Kobieta ma atak porfirii wątrobowej / Nieprzytomny ochroniarz naprowadza na złodziei okradających sejf (101)
01:30 Na ratunek 112: Kobieta poparzyła się gorącym olejem, smażąc frytki / Mężczyzna postrzelił się z zabytkowej broni (102)
02:00 Na ratunek 112: Młody mężczyzna podaje bratu ciężki odważnik, który przygniata mu klatkę piersiową i powoduje uraz głowy / Znachorka omal nie doprowadza do śmierci chorą na zapalenie płuc (103)
02:30 Na ratunek 112: Studentka dostaje ataku migreny/Zdesperowany frankowicz chce sprzedać nerkę (104)
03:00 Ślad: Faraon (109)
04:00 Ślad: Szaleństwo (110)
Polsat Sport
2021-10-26
06:00 Boks: Gala Rocky Boxing Night 8 im. Tadeusza Pietrzykowskiego
08:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
11:00 Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
12:50 Magazyn Pucharu Polski
13:20 live Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski
17:00 Magazyn Pucharu Polski
17:50 live Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski
20:20 Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski
23:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
01:00 Boks: Gala Babilon Promotion
Polsat Sport Extra
2021-10-26
06:00 Łyżwiarstwo figurowe: Skate America
08:30 Boks: Kaszubski Gryf Pomorski Rocky Boxing Night w Wielkim Klinczu
10:00 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
12:00 Magazyn Fortuna 1. ligi
14:00 live Tenis: Turniej ATP w Wiedniu
16:00 live Tenis: Turniej ATP w Wiedniu
17:30 live Tenis: Turniej ATP w Wiedniu
20:00 live Tenis: Turniej ATP w Wiedniu
22:00 Magazyn MLS
22:30 Łyżwiarstwo figurowe: Skate America
01:00 Boks: Gala w Stalowej Woli
Polsat Sport Fight
2021-10-26
05:35 Boks: Walka o pas WBO International w Stratford
07:00 Atleci
07:25 Sporty walki: Babilon MMA 7 w Żyrardowie
09:35 Boks: Walka o pas WBC International w Londynie
11:25 Sporty walki: KSW 48
13:20 Boks: Gala w Carson
16:05 Sporty walki: UFC Fight Night ESPN 21 w Las Vegas
17:10 Boks: Rocky Boxing Night w Wielkim Klinczu
18:50 Sporty walki: FEN 28
20:55 Boks: Rocky Boxing Night w Kościerzynie
23:40 Sporty walki: KSW 34
02:50 Boks: Gala w Suwałkach
Polsat Sport News
2021-10-26
06:00 Pro Bull Riding
07:00 Piłka nożna: Liga czeska
09:00 Trans World Sport
10:00 Cafe Futbol
12:00 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
14:00 Boks: Białystok Chorten Boxing Show 4
18:00 Piłka nożna: Liga czeska
20:30 Piłka nożna: Liga holenderska
23:00 Magazyn koszykarski
23:30 Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
01:30 Tenis: Turniej Wimbledon
Polsat Sport Premium 1
2021-10-26
05:00 Piłka nożna: Liga Narodów
07:00 Cafe Futbol
08:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
10:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
11:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
13:00 Magazyn Ligi Mistrzów
13:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
14:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
16:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
18:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:00 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 2
20:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
22:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
00:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
01:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
03:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
Polsat Sport Premium 2
2021-10-26
05:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
09:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
11:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
13:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
15:00 Piłka nożna: Liga Narodów
17:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
19:00 Piłka nożna: Liga Młodzieżowa UEFA
21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
23:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
01:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
02:30 Piłka nożna: Liga Młodzieżowa UEFA
04:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
Super Polsat
2021-10-26
05:00 Na ratunek 112: Dziewczyna wylewa na siebie gorące mleko/Sąsiadka ratuje ofiary przemocy domowej (207)
05:30 Świat według Kiepskich: Zacięta płyta (296)
06:05 Wydarzenia
06:45 SuperLudzie Extra (22)
07:05 Psi Patrol: Pieski ratują wielką roślinę/ Pieski i elektromagnes (24)
07:35 Psi Patrol: Pieski ratują patrolowiec/ Pieski ratują wrony (25)
08:05 Bąbelkowy świat gupików 2 (18)
08:35 Dora poznaje świat (9)
09:05 Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości (2)
09:30 iCarly: Krzyczę w Halloween (9)
10:00 SuperLudzie (8)
10:30 Nasz nowy dom (76)
11:30 Tatuśkowie (8)
12:30 Tatuśkowie (9)
13:30 Niania: Powtórka z Paryża (90)
14:00 Świat według Kiepskich: Kalafior (527)
14:30 Kowalscy kontra Kowalscy (17)
15:00 Top Chef 2 (18)
16:30 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia 5 (42)
18:00 Nasz nowy dom (151)
19:00 Świat według Kiepskich: Okruchy pamięci (511)
19:30 Świat według Kiepskich: Recital (512)
20:00 Akademik: Pistolet (10)
20:30 Tatuśkowie (10)
21:40 Wichrowe Wzgórza
23:50 To tylko seks
02:10 Akademik: Pistolet (10)
02:45 Kabaretowa Ekstraklasa
03:00 Miasto długów: Programistka (29)
04:00 Nasz nowy dom (97)
TVP 1
2021-10-26
05:00 Zakończenie programu
05:15 Przysięga (506)
06:05 Elif (1077)
07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
07:30 Kościół z bliska
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans polityczny
08:40 Ranczo 7: Droga na szczyt (86)
09:35 Komisarz Alex 15: Zastrzyk (184)
10:35 Ojciec Mateusz 25: Gambit hetmana (325)
11:25 Remiza. Zawsze w akcji! (36)
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:30 Agropogoda
12:35 Magazyn rolniczy
12:55 Natura w Jedynce: Południowa Afryka: Zderzenie prądów (1)
14:00 Elif (1078)
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:15 Alarm!
15:35 Gra słów. Krzyżówka (457)
16:05 Przysięga (507)
17:00 Teleexpress
17:15 Jaka to melodia?
17:55 Klan (3871)
18:20 Remiza. Zawsze w akcji! (37)
18:55 Jeden z dziesięciu
19:25 Sport
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 Alarm!
20:30 Leśniczówka (433)
21:05 Pełny obraz: Trójmorze
21:55 Magazyn Ekspresu Reporterów
23:00 Ocaleni
00:00 Magazyn śledczy Anity Gargas (207)
00:30 Firma
03:15 Strażacy (8/10)
04:10 Magazyn Ekspresu Reporterów
TVP 2
2021-10-26
05:10 Zakończenie programu
05:30 Na dobre i na złe: Składamy się z chwil (779)
06:25 100 lat z Chrystusem
06:55 Familiada
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 Pytanie na śniadanie
10:40 Panorama
10:50 Pytanie na śniadanie
11:25 Rodzinka.pl: Trudna miłość (165)
11:55 Barwy szczęścia (2498)
12:25 Koło fortuny (962)
13:15 Kozacka miłość (209/270)
14:05 Va banque (301)
14:35 Na sygnale: Dobry łotr (33)
15:10 Górscy ratownicy: Pożegnanie na zawsze - część 2 (104)
16:00 Koło fortuny (1114)
16:35 Familiada
17:15 Promyk nadziei (138)
18:00 Panorama
18:20 Va banque (302)
18:45 Kozacka miłość (210/270)
19:35 Barwy szczęścia (2498)
20:10 Barwy szczęścia (2499)
20:40 Kulisy serialu «M jak miłość»
20:55 M jak miłość (1609)
21:55 Miłość w czasach wojny (5/20)
22:40 Karmazynowe wesele (1/6)
23:40 Ludzkie historie: Skandal. Ewenement Molesty
01:05 Czerwony pająk
02:50 Wyprawa Kon-Tiki
04:45 Zakończenie programu
TVP ABC
2021-10-26
05:05 Domisie: Jakoś sobie poradzimy (380)
05:30 Domisie: Pyszałek Strachowyj (381)
06:00 Kot Miro: Sto lat! (6)
06:10 Baśnie i bajki polskie: O drwalu i diable (31)
06:25 Kuba i Śruba: Latający kuferek (5)
06:40 Kasztaniaki: Kto co wie, a kto nie (32)
06:50 Reksio: Reksio pogromca (23)
07:10 Tru i Tęczowe Królestwo: Urodzinowe przyjęcie Tru (23)
07:35 Przyjaciele Misia i Margolci: Bo ja tak chcę (17)
08:05 Heidi: Ratujmy Ćwirka (4)
08:30 Pamiętnik Florki: Dentysta (44)
08:45 44 Koty: Konkurs latawców (82)
09:00 Jak da się myszy ciasteczko: Rycerska wyprawa / Dobranoc, Mysza (26)
09:30 Domisie: Gdzie to się schowało? (383)
10:00 Figu Migu na planecie Czochras: Gąsienniczka (8)
10:20 Przygody Bolka i Lolka: Mali ogrodnicy (38)
10:30 Bolek i Lolek na wakacjach: Morska przygoda (13)
10:40 Dziwne przygody Koziołka Matołka: Łapmy lisa (7)
10:55 Reksio: Reksio żeglarz (24)
11:10 Agatka: Agatka i Motyl (20)
11:20 Fiksiki: Plama (54)
11:30 Mały Futrzak: Sieć baletnicy (58)
11:40 Kosmoloty: Sikorka poznaje księżyc (18)
11:50 Kosmoloty: Życzenie do komety (63)
12:05 Rescue Bots Academy: Samotny Tytan (96)
12:20 Słoń Benjamin: Benjamin odkrywa sekretne przejście (42)
12:50 Al-chemik: Studnia prawdy (42)
13:15 Strażak Sam 8: Mandy na morzu (6)
13:25 My Little Pony 8: Droga do przyjaźni (19)
13:55 My Little Pony 8 (20)
14:20 Stacyjkowo: Światła, kamera, akcja (58)
14:35 Stacyjkowo: Obóz treningowy (122)
14:45 Pszczółka Maja: Sędzia Wosk (1)
15:00 Pszczółka Maja: Nowa uczennica (66)
15:15 44 Koty: Psi konkurs (66)
15:25 Ale talent: Prosta świeca z odzysku (10)
15:35 Zagadki zwierzogromadki: Ryjówki (8)
15:50 Mała szkoła Helenki: Królewski podwieczorek (6)
16:05 Clifford - wielki czerwony pies: Karma marzeń / Przyjaciele od małego (58)
16:35 Masza i Niedźwiedź: Do usług (60)
16:45 Masza i Niedźwiedź: Śpij kochanie, śpij (62)
16:55 Nie ma jak Rosie: Królewski bałagan (63)
17:10 Nie ma jak Rosie: Magiczny moment Filipa (89)
17:25 Fiksiki: Tarcie (55)
17:35 Wiking Vic: Wyspa prawie - skarbów (6)
17:45 Wiking Vic: Zakładnicy (45)
18:00 Magiczny autobus znów rusza w trasę: Kapitan Skała (6)
18:30 Wishenpoof: Wróżynki Bianki (20)
19:00 Wieczorynka: Heidi: Leśne przymierze (5)
19:20 Wieczorynka: Pamiętnik Florki: Superbohaterowie (45)
19:30 Wieczorynka: 44 Koty: Cuchnąca misja (83)
19:45 Wieczorynka: Super Lotki: W krainie zabawek (18)
19:55 Wieczorynka: Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom: Najpiękniejsze bajki o zwierzętach cz. 2 (2)
20:05 Masza i Niedźwiedź: Najlepsze lekarstwo (67)
20:15 Straszne historie Maszy: Przerażająca historia o przydatnych urządzeniach (19)
20:25 Gormiti: Głębokie zamrożenie (11)
20:40 Gormiti: Obrońca lodu (12)
20:55 Inazuma Eleven: Ostatni mecz Erika (97)
21:20 Zig i Sharko 2: Taniec sobotniej nocy (58)
21:35 Gortimer Gibbon z ulicy Normalnej: Gortimer i nieszczelny łapacz snów (6)
22:00 eMOCje: Jak efektywnie się uczyć? (30)
22:30 Jak to działa?: Wielki Zderzacz Hadronów w CERN (50)
23:00 Dom na głowie: Portki dla Twardowskiego (4/7)
23:30 Dom na głowie: Warkocz komety (5/7)
00:00 Zakończenie programu
TVP HD
2021-10-26
05:25 Zakończenie programu
05:30 Rok w ogrodzie
06:00 M jak miłość (1254)
06:55 Ranczo 7: Ciężka ręka prawa (87)
07:55 Rodzinka.pl: Kryzys (127)
08:25 Rodzinka.pl: Używki są dla mądrych (128)
08:55 Ojciec Mateusz 12: Na zakręcie (153)
09:50 Ojciec Mateusz 12: Disco (154)
10:50 Gra słów. Krzyżówka (447)
11:20 Na sygnale: Dobry łotr (33)
11:50 Na sygnale: Ukrainka na czarno (34)
12:25 Ojciec Mateusz 16: Wahadełko (212)
13:20 Doktor Beatrice (37)
14:15 Ranczo 6: Poród amatorski (78)
15:15 Ranczo 7: Wielbicielka z Warszawy (79)
16:10 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Wyspy szczęśliwe
16:40 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Ludożercy
17:20 Rolnik szuka żony 8 (5)
18:20 Ojciec Mateusz 10: Dzień Papieski (127)
19:20 Ranczo 7: Koniec świata w Wilkowyjach (88)
20:10 Rodzinka.pl: Świąteczne oświadczyny (225)
20:45 Rodzinka.pl: To nie jest dom schadzek (226)
21:25 Glina (5/25)
22:30 Glina (6/25)
23:40 Miasto gniewu 2: Azyl (2)
00:20 Miasto gniewu 2: Dziki wschód (3)
00:55 Paranoja
02:50 Ranczo 7: Model życia artysty (83)
03:50 Ranczo 7: Słowa senatora (84)
04:55 Zakończenie programu
TVP Historia
2021-10-26
06:50 Był taki dzień: 26 października
06:55 Polska Kronika Filmowa: 1990 - wydanie 24
07:20 Czas honoru 2: Serwus, panowie (17)
08:15 Flesz historii (562)
08:35 Rok 1981. Kalendarium (43)
08:45 13 lat, 13 minut
09:40 Prasa donosi: Motoryzacja w II RP
09:50 Sensacje XX wieku: Najważniejsza bitwa Churchilla
10:45 Nie mogłem inaczej. Kapłan i żołnierz ps. Ski
11:45 O roku ów (8)
12:15 Królowa Bona (11)
13:15 Skarb bydgoskiej Katedry
13:30 Historia w postaciach zapisana: Książę Karol, wieczny następca tronu
15:30 Ten cmentarz musi żyć
15:50 Dwie sarmacje (2)
16:30 Żywot sarmacki: Służba żołnierska (7)
16:50 Nie taka prosta historia: Peaky Blinders
17:30 Ostatni z Wachlarza
18:40 W PRL-u: Problemy mieszkaniowe w PRL
19:15 Czas honoru 2: Mocne papiery (18)
20:15 Pierwsza wojna światowa: Pancerne bestie (1/4)
21:15 Amerykańskie dynastie. Klan Kennedych: Siła pieniędzy (1/6)
22:05 Maria Antonina
00:15 Rozbite marzenia. 1918-1939 (3)
01:15 Polska Kronika Filmowa: 1991 - wydanie 41
01:30 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii: Badania pod Grunwaldem. Sezon szósty
01:55 Wojna w eterze (35)
02:10 Sensacje XX wieku: Najważniejsza bitwa Churchilla
03:05 Encyklopedia II wojny światowej: Goering
03:35 Zakończenie programu
TVP Info
2021-10-26
05:18 Agrobiznes
05:35 Powitanie - Poranek: Serwis Info
05:39 Serwis Info
05:56 Agropogoda
05:59 Powitanie - Wstaje dzień
06:01 Serwis Info
06:16 Wstaje dzień
06:20 Pogoda Info
06:27 Wstaje dzień
06:30 Serwis Info
06:35 Wstaje dzień
06:53 Pogoda Info
07:00 Serwis Info
07:12 Jedziemy
07:50 Agrobiznes
07:55 Agropogoda
08:00 Jedziemy dalej
08:15 Serwis Info
08:18 Minęła ósma
09:00 Serwis Info
09:11 Minęła dziewiąta
10:00 Serwis Info
10:22 Pogoda Info
10:29 Serwis Info
10:52 Pogoda Info
10:59 Serwis Info
11:29 Serwis Info
11:50 Pogoda Info
12:00 Info Raport
13:29 Serwis Info
13:51 Pogoda Info
13:59 Serwis Info
14:29 Serwis Info
14:50 Pogoda Info
14:59 Serwis Info
15:29 Info dzień
16:24 Pogoda Info
16:30 Koronawirus. Szczepionka
17:00 Teleexpress
17:15 Teleexpress Extra
17:30 O co chodzi
18:00 Panorama
18:18 Serwis Info
18:36 O tym się mówi
19:19 Raport z granicy
19:30 Wiadomości
19:58 Gość «Wiadomości»
20:13 Minęła dwudziesta
21:00 Nie da się ukryć
21:20 Raport z granicy
21:30 Serwis Info
21:41 Pogoda Info
21:50 W tyle wizji
22:25 Serwis Info
22:30 W tyle wizji extra
23:00 INFO wieczór
23:30 W akcji
23:55 Serwis Info
00:03 Wiadomości
00:31 Gość «Wiadomości»
00:57 Pogoda Info
01:00 Minęła dwudziesta
01:55 W tyle wizji
02:30 Serwis Info
02:35 W tyle wizji extra
03:00 Serwis dla Polonii
03:10 Raport z granicy
03:21 Pogoda Info
03:30 Reportaż TVP Info: Dama
03:44 Podróże z historią: Gorączka srebra (14)
04:15 Podróże z historią: Turniej o róg królowej (15)
04:52 wojsko-polskie.pl (174)
TVP Kultura
2021-10-26
05:00 The Cave
05:35 Afisz kulturalny ekstra
05:50 Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2 na stream.tvp.pl
05:55 Zakończenie programu
07:00 Co się dzieje (77)
07:25 Muzyczne poranki
08:00 Informacje kulturalne
08:25 Urodzeni artyści: Beata i Karolina Legierskie
08:55 Paryż. Śladami Chopina (7)
09:20 Złote runo
11:00 Dom: Zażalenie do Pana Boga (7/25)
12:50 Elizabeth
13:25 Władza w ręce dzieci
14:45 Wakacje z Madonną
16:25 Wichry Kołymy
18:15 Muzyka Skalnego Podhala: Do zbójnickiego
18:25 Co dalej? (232)
18:50 Mała Dorrit (2)
20:00 Opera Nova w Bydgoszczy - «Manru»
22:10 Portrety: Irena Poniatowska
22:25 Lekkie obyczaje: Postrzyżyny
00:05 Co dalej? (232)
00:25 Młoda Polska: Bliscy
00:45 Panorama kina polskiego: Eastern
02:05 Portrety: Irena Poniatowska
02:20 Kino nocne: Recykling po chińsku
03:55 List z Masanjia
TVP Polonia
2021-10-26
05:10 Okrasa łamie przepisy: Kolorowe oliwy smakowe
05:35 «Ja to mam szczęście!» - ulubione skecze
05:45 Focus on Poland
06:00 Polonia 24
06:30 Anna Dymna - spotkajmy się: Anna Wardęska
07:00 Okrasa łamie przepisy: Kolorowe oliwy smakowe
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 Pytanie na śniadanie
10:40 Panorama
10:50 Pytanie na śniadanie
11:15 Co na obiad?: Zupa krem z ziemniaków
11:30 Barwy szczęścia (2437)
12:00 Wiadomości
12:15 Polonia jest kobietą (20)
12:45 Polskie drogi: Rocznica (6/11)
14:15 Giganci historii: Syberia w czasach carskich. Miejsce zsyłki, miejsce odkryć (41)
15:05 Rzecz Polska: Meblościanka Kowalskich
15:20 Smaki świata - pośród mórz (8)
15:50 Przyjaciele Misia i Margolci: Ekipa ratunkowa (47)
16:15 Zwierzaki Czytaki: Misja smok (115)
16:30 Rodzinka.pl: Zakaz palenia (195)
17:00 Teleexpress
17:20 Zakochaj się w Polsce: Opera i Filharmonia Podlaska - Europejskie Centrum Sztuki (226)
17:50 Gra słów. Krzyżówka (452)
18:20 Barwy szczęścia (2437)
18:50 Nad Niemnem (408)
19:10 Studio Lwów
19:30 Wiadomości
20:05 Sport
20:10 Pogoda
20:20 Ojciec Mateusz 4: Talent (51)
21:10 Ojciec Mateusz 4: W kręgu podejrzeń (52)
22:05 Polonia 24
22:35 Polacy w Albanii
23:15 Mój czas: Mariusz Wilczyński
23:30 Rodzinka.pl: Zakaz palenia (195)
00:00 Focus on Poland
00:20 Gra słów. Krzyżówka (452)
00:50 Nad Niemnem (408)
01:10 Studio Lwów
01:30 Wiadomości
02:00 Sport
02:05 Pogoda
02:10 Polonia 24
02:40 Na dobre i na złe: Bądź przy mnie blisko (813)
03:30 Stulecie Winnych 3 (33)
04:20 Barwy szczęścia (2437)
04:55 Polacy w Albanii
TVP Rozrywka
2021-10-26
06:10 Zakochaj się w Polsce: Mokotów (130)
06:40 Okrasa łamie przepisy: Brytyjska jagnięcina z pieca i grilla
07:10 Makłowicz w podróży: Podróż 39. Hiszpania - Wyspy Kanaryjskie. Fuerteventura - Północ
07:45 Gra słów. Krzyżówka (447)
08:15 Familiada
08:45 Koło fortuny (1084)
09:20 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Peru. Amazonia, 1973 cz. 2 (50)
09:55 Rolnik szuka żony 8 (4)
10:55 Va banque (289)
11:35 Familiada
12:10 Postaw na milion
13:10 Kabaretowa mapa Polski: Płocka Noc Kabaretowa. «Jestem gwiazdą!» (1)
14:15 Kabaretowa mapa Polski: Płocka Noc Kabaretowa. «Jestem gwiazdą!» (2)
15:20 Kabaretowa mapa Polski: Kabaretowa mapa Polski: Opole 2013 - wszystko na raty (1)
16:25 Życie to kabaret: Kabaret Hrabi. Co jest śmieszne (1)
17:25 Życie to kabaret: Kabaret Hrabi. Co jest śmieszne (2)
18:25 Okrasa łamie przepisy: Gotowanie w krainie młodości
18:55 Makłowicz w podróży: Podróż 39. Hiszpania - Wyspy Kanaryjskie. Teneryfa - W cieniu Teide
19:30 Gra słów. Krzyżówka (448)
19:55 Va banque (290)
20:35 Kabaretowy Klub Dwójki: Grzegorz Halama, Kabaret Nowaki
21:30 Postaw na milion
22:30 You Can Dance - nowa generacja (9)
23:55 You Can Dance - nowa generacja: Wyniki (9)
00:15 Koło fortuny (880)
00:50 Koło fortuny (1083)
01:30 Niezapomniane koncerty: Opole 2021 na bis (2)
02:25 Życie to kabaret: Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia: Trasasasa (1)
03:30 Życie to kabaret: Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia: Trasasasa (2)
04:30 Zakończenie programu
TVP Seriale
2021-10-26
05:25 Zakończenie programu
05:40 Rodzinka.pl: Spółka rodzinna (10)
06:15 Na sygnale: W pułapce (158)
06:45 Na sygnale: Wszystko będzie źle (159)
07:25 Ojciec Mateusz 2: Egzamin (29)
08:20 Komisarz Alex 14: Artyści podrywu (171)
09:10 Złotopolscy: Niewolnice (379)
09:45 Klan (293)
10:20 Na dobre i na złe: Zagadkowa przypadłość (102)
11:25 Ranczo 4: Kontratak (50)
12:20 Rodzinka.pl: Nienormalnie normalna rodzina (11)
12:50 Rodzinka.pl: Walka z nałogami (12)
13:30 Ojciec Mateusz 21: Tajemnica spowiedzi (275)
14:30 Ojciec Mateusz 21: Brat (276)
15:25 Komisarz Alex 14: Śmiertelna układanka (172)
16:15 Komisariat: Bomber (24)
16:45 Na sygnale: Za wszelką cenę (160)
17:25 Ranczo 4: Fałszerze uczuć (51)
18:25 Ranczo 4: Zemsta i wybaczenie (52)
19:30 Ojciec Mateusz 21: Blondynka z Dubaju (277)
20:30 Ojciec Mateusz 2: Miłość Natalii (30)
21:30 Ranczo 5: Msza obywatelska (53)
22:30 Ranczo 5: Czysty biznes (54)
23:30 Ojciec Mateusz 22: Guru (278)
00:25 Na dobre i na złe: Matka dobra, matka zła (819)
01:30 Czas honoru. Powstanie: Warszawa (12)
02:25 Stulecie Winnych 3 (27)
03:25 Stawka większa niż życie: Akcja «Liść dębu» (16/18)
04:25 Złotopolscy: Niewolnice (379)
04:55 Klan (293)
TVP Sport
2021-10-26
05:35 Sportowy wieczór
06:15 Igrzyska na bis: Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Piłka ręczna kobiet
07:50 Piłka nożna: Liga Mistrzów
09:50 Piłka nożna kobiet: Eliminacje mistrzostw świata
11:50 Boks: Gala PZB Suzuki Boxing Night 8
14:05 Strongman: Liga Mistrzów 2020/21 (6)
15:05 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:15 GOL
19:10 live Piłka nożna kobiet: Eliminacje mistrzostw świata
19:40 live Piłka nożna kobiet: Eliminacje mistrzostw świata
22:00 Sportowy wieczór
22:40 Sporty walki: Bellator 269: Fedor vs. Johnson
00:20 Sporty walki: Professional Fighters League
02:30 Boks: Walka o pas WBO World w Carson
03:30 Boks: Gala KnockOut Boxing Night 18 w Zakopanem