[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -1
BelSat
2021-09-08
06:00 Студыя Белсат
06:55 Аб’ектыў
07:20 Размова дня
07:35 Intermarium: Вайна 1812 года - айчынная ці грамадзянская?
08:20 Welcome ў Беларусь
08:45 Трус па-берлінску, д/ф
09:25 Мова нанова: Сястра Часлава
09:45 Гудбай, Амерыка (Goodbye America), д/ф
10:35 Студыя Белсат
11:35 Аб’ектыў
11:55 Размова дня
12:15 Кожны з нас (ток-шоу): Пятро Машэраў - герой ці міф?
13:15 Welcome ў Беларусь
13:40 Бортнікі, рэпартаж
14:05 Лабірынты (гістарычная праграма): Максім Багдановіч і ягоныя жанчыны
14:45 Карона каралёў (Korona krolow), серыял
15:45 Загадкі беларускай гісторыі: Аршанская бітва. Падвойная перамога
16:05 Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Канстанцін Астрожскі і бітва пад Воршаю
16:15 Беларускія песні: Традыцыя адлегласці, музычны фільм
17:00 Над Нёмнам (тэлечасопіс)
17:15 Мова нанова: Сястра Часлава
17:35 Гудбай, Амерыка (Goodbye America), д/ф
18:30 Вось так (інфармацыйная праграма)
19:00 Студыя Белсат
20:00 Аб’ектыў (галоўнае выданне)
20:20 Маю права (юрыдычная праграма)
20:40 Ровары супраць аўтамабіляў (Bikes vs Cars), д/ф
22:15 Статысты (Statysci), м/ф
00:10 Студыя Белсат
01:10 Аб’ектыў
01:30 Перапынак у вяшчанні
Canal+ Sport 1 PL
2021-09-08
05:00 Witaj w klubie: Miedź Legnica
05:30 Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
06:00 Premier League Review
07:00 Ligue1 Review
08:00 Magazyn Le Mans Series: Monza
09:00 Piłka nożna: Liga angielska
11:10 Piłka nożna: Liga hiszpańska
13:20 Piłka nożna: Liga francuska
15:35 W cieniu wielkich skoczni
17:00 Magazyn SGP: Grand Prix Rosji
18:00 Premiera: LaLiga World
18:30 Premiera: O co biega?
19:00 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą: Paulo Roberto Falcao
19:30 Żużel: Grand Prix Rosji
23:30 News+
00:00 Piłka nożna: Liga angielska
02:10 Kącik klubowy
02:30 LaLiga World
03:00 LaLiga SmartBank
Canal+ Sport 2 PL
2021-09-08
06:00 Ekstrapaka: 5. kolejka
07:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
09:15 Powitanie słońca
11:00 Witaj w klubie: Lech Poznań
11:40 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
13:50 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
16:00 Ekstrapaka: 5. kolejka
17:00 LaLiga Highlights Show
18:00 Premier League Review
19:00 Magazyn Le Mans Series: Monza
20:00 Boks: Gala w Uncasville
22:00 LaLiga World
22:30 O co biega?
23:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
01:10 Kącik klubowy: Górnik Zabrze
01:30 News+
02:00 Twardzielki: Ewa Piątkowska (6)
02:30 Twardzielki: Gabriela Kuzawińska (5)
Canal+ Sport 3 PL
2021-09-08
05:30 Witaj w klubie: KGHM Zagłębie Lubin
06:00 Ekstrapaka: 6. kolejka
07:00 Ekstraklasa po godzinach
08:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
10:00 Witaj w klubie: Lech Poznań
10:30 Liga+
12:00 Ekstrapaka: 6. kolejka
13:00 Kącik klubowy
13:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
15:30 Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
16:00 Ekstrapaka: 6. kolejka
17:00 Ekstraklasa po godzinach
18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:00 Witaj w klubie: Zagłębie Sosnowiec
20:30 Liga+ Extra
22:00 Ekstraklasa po godzinach
23:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
01:00 Liga+
02:30 Ekstrapaka: 6. kolejka
03:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
Canal+ Sport 4 PL
2021-09-08
05:00 Ekstraklasa po godzinach
06:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:00 Witaj w klubie: KGHM Zagłębie Lubin
08:30 Ekstrapaka: 6. kolejka
09:30 Ekstraklasa po godzinach
10:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:30 Witaj w klubie: Lech Poznań
13:00 Liga+
14:30 Ekstrapaka: 6. kolejka
15:30 Kącik klubowy
16:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:00 Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
18:30 Ekstrapaka: 6. kolejka
19:30 Ekstraklasa po godzinach
20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:30 Witaj w klubie: Zagłębie Sosnowiec
23:00 Liga+ Extra
00:30 Ekstraklasa po godzinach
01:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
03:30 Liga+
Eleven Sports 1
2021-09-08
06:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
08:00 Piłka nożna: Liga włoska
10:00 Piłka nożna: Liga francuska
12:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
14:00 Piłka nożna: Liga włoska
16:00 Piłka nożna: Liga francuska
18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:00 Żużel: PGE Ekstraliga
23:00 Magazyn PGE Ekstraligi
00:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
02:00 Piłka nożna: Liga włoska
Eleven Sports 2
2021-09-08
06:00 Piłka nożna: Liga włoska
08:00 Piłka nożna: Liga francuska
10:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
12:00 Piłka nożna: Liga włoska
14:00 Piłka nożna: Liga francuska
16:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
18:00 Piłka nożna: Liga włoska
20:00 Piłka nożna: Liga francuska
22:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
00:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 Piłka nożna: Liga francuska
Eleven Sports 3
2021-09-08
05:00 Eleven Gol
06:00 Piłka nożna: Liga francuska
08:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
10:00 Piłka nożna: Liga włoska
12:00 LaLiga Santander
13:00 Piłka nożna: 2. liga angielska
15:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
17:00 Ligue1
18:00 Piłka nożna: Liga francuska
20:00 Piłka nożna: Liga portugalska
22:00 Piłka nożna: Liga włoska
00:00 Piłka nożna: Liga francuska
02:00 Eleven Gol
03:00 Piłka nożna: 2. liga angielska
Eleven Sports 4
2021-09-08
06:00 Piłka nożna: 2. liga angielska
08:00 Piłka nożna: Liga włoska
10:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
12:00 Piłka nożna: Liga francuska
14:00 Piłka nożna: Liga włoska
16:00 Piłka nożna: Liga portugalska
18:00 Piłka nożna: Liga włoska
20:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
22:00 Piłka nożna: Liga francuska
00:00 Piłka nożna: 2. liga angielska
02:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
Polonia 1
2021-09-08
06:00 Kochać to za mało (70)
07:00 Kochać to za mało (71)
08:00 Kochać to za mało (72)
09:00 Yattaman: Pałac Słońca (6)
09:30 Telesprzedaż
10:00 Telesprzedaż
13:15 Mango
14:00 Telesprzedaż
16:20 Klejnot TV
21:00 Wieczna miłość (34)
22:00 Wieczna miłość (35)
23:00 Różowa noc
00:00 Inwazja kosmicznych pająków
01:50 Powrót do upiornej szkoły
03:50 Nieźle kliknięci bez filtra (24)
04:10 Różowa noc
Polsat
2021-09-08
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
08:40 Malanowski i partnerzy: Pierwsza miłość (376)
09:10 Malanowski i partnerzy: Tato po latach (377)
09:40 Sekrety rodziny: Bolesny testament (212)
10:40 Dlaczego ja?: Ochmańscy - życie w chaosie (539)
11:40 Gliniarze: Desperat (60)
12:50 Wydarzenia
13:25 Interwencja
13:40 Trudne sprawy (1039)
14:40 Dlaczego ja? (1085)
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:30 Na ratunek 112: Świadek (581)
17:00 Gliniarze (590)
18:00 Pierwsza miłość (3256)
18:50 Wydarzenia
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:45 Sport
19:55 Pogoda
20:05 Family Food Fight - Pojedynek na smaki (2)
21:05 Komisarz Mama (10)
22:10 Love Island. Wyspa miłości (116)
23:10 Suma wszystkich strachów
01:55 Zakonnica w przebraniu
04:10 Świat według Kiepskich: Afera kryminalna (1)
04:40 Disco Gramy
Polsat 2
2021-09-08
05:20 Gliniarze (24)
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Disco Gramy
07:00 Joker (57)
08:00 Trudne sprawy: Troskliwa matka zagraża życiu 17-latki (993)
09:05 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (46)
09:35 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (47)
10:00 Na ratunek 112: Rodzina zastępcza (515)
10:30 Sekrety rodziny: Pamiątka rodzinna (159)
11:30 Dlaczego ja?: Wypadek (1035)
12:30 Nasz nowy dom (167)
13:30 Świat według Kiepskich: Dom zły (462)
14:00 Świat według Kiepskich: Klituś Bajduś (463)
14:30 Świat według Kiepskich: Piszczyk (464)
15:00 Trudne sprawy: Szef każe praktykantom rywalizować o pracę (849)
16:00 Nasz nowy dom (168)
17:00 Sekrety rodziny: Emma (160)
18:00 Malanowski i partnerzy: Sąsiedzi (261)
18:30 Malanowski i partnerzy: Siostrzana miłość (262)
19:00 Gliniarze: Ostatni dzwonek (304)
20:05 Wydarzenia
20:35 Gość «Wydarzeń»
21:10 Trudne sprawy: Szef każe praktykantom rywalizować o pracę (849)
22:10 Dlaczego ja?: Chcę żyć (1001)
23:10 Świat według Kiepskich: Kosmiczna odyseja (349)
23:40 Świat według Kiepskich: Cztery noce z Marią (350)
00:10 Ślad: Domek pod Palmami (99)
01:05 Zdrady (99)
02:05 Wydarzenia
02:50 #Jesteśmy dla dzieci
03:20 Echo lasu
03:50 Atleci
04:20 Atleci
04:50 Atleci
Polsat Cafe
2021-09-08
05:00 Szpital dziecięcy (28)
06:00 Fajka pokoju
07:00 Spektakularne metamorfozy (3)
08:00 Demakijaż (4)
08:30 Demakijaż (5)
09:00 Suknia jak marzenie (11)
09:30 Suknia jak marzenie (12)
10:00 Nasz nowy dom (195)
11:00 Oszukane (3)
12:00 (Nie)idealne (6)
13:00 Suknia jak marzenie (5)
13:30 Top Chef (69)
15:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (14)
16:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (15)
17:00 Bogaty dom - biedny dom (33)
18:00 Nasz nowy dom (117)
19:00 Randki bez cenzury (20)
20:00 Zdrady (98)
21:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (46)
22:00 Gry małżeńskie (80)
23:00 Zdrady (90)
00:00 Love Island. Wyspa miłości (72)
02:00 Nowy wygląd, nowa ja (8)
03:00 Chirurgia plastyczna w tropikach (1/10)
04:00 Kobieta na tropie zbrodni (10)
Polsat Doku
2021-09-08
05:00 Łowca pedofilów (22)
05:30 Łowca pedofilów (23)
06:00 Emil, pogromca mandatów (35)
06:30 Emil, pogromca mandatów (36)
07:00 Emil, pogromca mandatów (37)
07:30 Emil, pogromca mandatów (38)
08:00 Hardkorowy lombard (16)
08:30 Hardkorowy lombard (17)
09:00 Gliniarze: Kampania (355)
10:00 Gliniarze: Nie igraj z ogniem (356)
11:00 Polacy za granicą: Panama (7)
12:00 Polacy za granicą: Bruksela (8)
13:00 Poszukiwacze historii (70)
13:25 Poszukiwacze historii: Po pas w bagnie (71)
13:50 Tajemnice wraków (1)
15:00 Najdziwniejsze restauracje świata 2 (2/15)
15:25 Katastrofy morskie (1)
16:25 W oczekiwaniu na katastrofę (1)
17:35 Planeta wulkanów
18:45 Burzowe planety: Zabójczy pył (1)
19:50 Tajne akta nazistów (2)
20:55 Mroczna charyzma Adolfa Hitlera (2/3)
22:00 Dziwne oblicza wojny (3)
23:05 Dziwne oblicza wojny (4)
00:10 Poszukiwacze historii: Ostatnia bitwa o Mierzeję Wiślaną (80)
00:35 Poszukiwacze historii: Ostatni rozkaz generała von Sauckena (81)
01:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (78)
01:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (79)
02:00 Taaaka ryba: Sandaczowa jesień (127)
02:30 Taaaka ryba: Dunajecki lipień (128)
03:00 Tajna historia XX wieku: Grundmann (36)
03:30 Tajna historia XX wieku: Wehrwolf (37)
04:00 Łowca pedofilów: Kwaśna cytryna (52)
04:30 Łowca pedofilów: Przyjedzie? Nie przyjedzie? (53)
Polsat Film
2021-09-08
05:30 Na ratunek 112: Ciąża wysokiego ryzyka (504)
06:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (96)
06:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (97)
07:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (98)
07:30 Nasz nowy dom (199)
08:30 Przyjaciółki (115)
09:30 Przyjaciółki (116)
10:30 Świat według Kiepskich: Wata Mariana (223)
11:05 Świat według Kiepskich: Kocham kino (224)
11:45 Świat według Kiepskich: Zamianka (142)
12:20 Świat według Kiepskich: Andropauza (143)
12:50 Świat według Kiepskich: Kinematograf (33)
13:20 Stawka większa niż życie: Hotel Excelsior/Cafe Rose
16:15 Taxi 5
18:25 Mission: Impossible 2
21:00 Sensacyjna środa: Operacja Anthropoid
23:30 Och, Karol 2
01:45 Gliniarze: Ślepa uliczka (140)
02:45 Gliniarze: Życie jak w Madrycie (141)
03:45 Ślad: Wszyscy nienawidzą Grześka (73)
04:45 Ślad: Sekretna dziewczyna (74)
Polsat Music HD
2021-09-08
05:00 Polska Nocą
06:00 Hitowy poranek
07:00 Hitowy poranek
08:00 Hitowy poranek
09:00 Hitowy poranek
10:00 Tylko hity
11:00 Tylko hity
12:00 Tylko hity
13:00 Tylko hity
14:00 Tylko hity
15:00 Tylko hity
16:00 Tylko hity
17:00 Tylko hity
18:00 Gorące hity
19:00 Gorące hity
20:00 Gorące hity
21:00 Gorące hity
22:00 Gorące hity
23:00 Gorące hity
00:00 Polska Nocą
01:00 Polska Nocą
02:00 Polska Nocą
03:00 Polska Nocą
04:00 Polska Nocą
Polsat News
2021-09-08
05:05 Interwencja
05:20 Raport
06:00 Nowy dzień
07:40 Graffiti
08:00 Nowy dzień
09:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
09:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
09:55 Pogoda
10:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:55 Pogoda
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:55 Pogoda
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:45 Pogoda
12:50 Wydarzenia 12:50
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:55 Pogoda
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:30 Sport
15:35 Pogoda
15:50 Wydarzenia 15:50
16:10 Więcej Wydarzeń
16:25 Pogoda
16:30 Godziny szczytu - magazyn informacyjny
18:00 Punkt widzenia
18:50 Wydarzenia 18:50
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:50 Debata dnia
21:00 Raport
21:50 Wydarzenia wieczorne
22:30 Dzień na świecie
22:55 Pogoda
23:00 Obraz dnia - serwis informacyjny
23:45 Biznesowy obraz dnia
23:55 Pogoda
00:00 Raport
00:50 Wydarzenia wieczorne
01:20 Gość «Wydarzeń»
01:45 Interwencja
02:00 SuperLudzie
02:25 Łowca pedofilów
02:45 Drwale i inne opowieści Bieszczadu
Polsat News 2
2021-09-08
06:00 Interwencja
06:20 Dzień na świecie
06:45 Obraz dnia - serwis informacyjny
07:35 Debata dnia
08:45 Raport. Wszystko o koronawirusie
09:35 Wydarzenia
10:15 Państwo w państwie
11:50 Dzień na świecie
12:20 Debata dnia
13:25 Interwencja
13:45 Państwo w państwie
15:20 #Jesteśmy dla dzieci
15:50 Gość «Wydarzeń»
16:15 Z klimatem i z pasją
16:45 Interwencja - taka jest Polska
17:35 Wydarzenia
17:50 Więcej Wydarzeń
18:10 Z klimatem i z pasją
18:35 Debata dnia
19:45 Interwencja - taka jest Polska
20:30 Interwencja
20:50 Państwo w państwie
22:35 Wydarzenia
23:05 Gość «Wydarzeń»
23:35 Debata dnia
00:45 Dzień na świecie
01:05 #Jesteśmy dla dzieci
01:30 Wydarzenia
02:05 Z klimatem i z pasją
02:25 #Jesteśmy dla dzieci
02:50 Wydarzenia
03:20 Z klimatem i z pasją
Polsat Play
2021-09-08
05:00 Łowca pedofilów (23)
05:30 Łowca pedofilów (24)
06:00 Najśmieszniejsze filmiki świata (35)
06:30 Najśmieszniejsze filmiki świata (36)
07:00 Polska w monitoringu (41)
07:30 Polska w monitoringu (42)
07:55 Dziwny jest świat widziany z kosmosu (3)
08:50 Tajne akta nazistów (3)
09:55 Ostatnie dni nazistów (4)
10:50 Niezwykłe podróże koleją (4)
12:00 Więzienny świat (5)
13:00 Więzienny świat (6)
14:00 Hardkorowy lombard 3 (13)
14:30 Hardkorowy lombard 3 (14)
15:00 Hardkorowy lombard 3 (15)
15:30 Hardkorowy lombard 3 (16)
16:00 Polska w monitoringu (13)
16:30 Polska w monitoringu (14)
17:00 Polacy za granicą: Lazurowe Wybrzeże (10)
18:00 Poszukiwacze historii: Siedem samolotów (123)
18:30 Poszukiwacze historii: T34 (124)
19:00 Poszukiwacze historii: Cztery T-34 (125)
19:30 Poszukiwacze historii: Zatopione działo (126)
20:00 Pociągi (3)
20:30 Polski lombard Walusia (19)
21:00 Budowlańcy (43)
21:30 Nie mów do mnie śmieciarzu! (33)
22:00 Tak się kręcą rodzinne interesy (23)
22:30 Hardcorowa miłość (10)
23:00 Łowca pedofilów (123)
23:30 Więzienie (25)
00:00 Więzienie (26)
00:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (48)
01:00 997 - Fajbusiewicz na tropie (49)
01:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (50)
02:00 Kama Sutra (55)
03:00 Kama Sutra (56)
04:00 Kama Sutra (57)
Polsat Romans
2021-09-08
05:00 Sekrety rodziny: Szukam miłości (157)
06:00 Gliniarze: Wymarzona (509)
07:00 Gliniarze: Dziewczyna z balkonu (510)
08:00 Gliniarze: Toksyczny rolnik (511)
09:00 Co ludzie powiedzą? (15)
09:40 Co ludzie powiedzą? (16)
10:20 Co ludzie powiedzą? (17)
11:00 Co ludzie powiedzą? (18)
11:40 Co ludzie powiedzą? (19)
12:20 Co ludzie powiedzą? (20)
13:00 Niania: Wielka gra Frani (51)
13:30 Niania: Mieszkanie z Jolką (52)
14:00 Świat według Bundych (165)
14:30 Świat według Bundych 6 (166)
15:00 Świat według Bundych (167)
15:30 Świat według Bundych 7 (168)
16:00 Świat według Kiepskich: Kalendarz (313)
16:30 Świat według Kiepskich: Skok w bok (314)
17:00 Świat według Kiepskich: Dance macabre (315)
17:30 Świat według Kiepskich: Skowyt (316)
18:00 Rodzina zastępcza: Czas uniesień (194)
19:00 Rodzina zastępcza: Słomiani wdowcy (195)
20:00 Kowalscy kontra Kowalscy (5)
20:30 Kowalscy kontra Kowalscy (6)
21:00 Bracia przyrodni
23:05 Bez snu
01:00 Na ratunek 112: Dziecko ma atak alergii podczas rodzinnego pikniku / Małżeństwo w średnim wieku znajduje na działce mężczyznę odurzonego dopalaczami (10)
01:30 Na ratunek 112: Fałszywe cukierki / Samotna staruszka (11)
02:00 Na ratunek 112: Pułapka / Rodzina truje się potrawką z własnoręcznie zebranych grzybów (12)
02:30 Na ratunek 112: Wyglądający na pijaka mężczyzna traci przytomność na przystanku autobusowym / Odrobina może zabić, czyli uczulenie na orzechy (13)
03:00 Ślad: Zatańcz ze mną (17)
04:00 Ślad: Zawodowiec (18)
Polsat Sport
2021-09-08
06:00 Sporty walki: KSW 59
08:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2021
11:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2021
13:30 Atleci
14:00 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw świata
16:30 live Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2021
17:20 live Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2021
19:30 live Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2021
20:20 live Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2021
22:30 live Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2021
23:30 live Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw świata
00:00 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw świata
02:30 Sporty walki: KSW 58
Polsat Sport Extra
2021-09-08
06:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2021
08:30 Sporty walki: KSW 47
11:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2021
13:00 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw świata
15:35 live Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2021
17:50 live Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw świata
20:35 live Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw świata
23:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2021
01:00 Boks
Polsat Sport Fight
2021-09-08
07:00 Sporty walki: Babilon MMA 12 w Łomży
10:10 Boks: Białystok Chorten Boxing Show 4
12:50 Boks: Walka o pas mistrzowski federacji WBC w Carson
14:30 Sporty walki: KSW 37
18:30 Atleci
18:55 Boks: Rocky Boxing Night w Wielkim Klinczu
22:05 Sporty walki: FEN 34
01:35 Boks: Gala w Poznaniu
Polsat Sport News
2021-09-08
06:00 Pro Bull Riding
07:00 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw świata
09:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2021
12:00 Magazyn koszykarski
12:30 Magazyn Fortuna 1. ligi
14:00 Sporty walki: FEN 32
15:30 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw świata
17:30 live Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Zurychu
20:35 live Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw świata
23:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2021
01:00 Sporty walki: FEN 35
Polsat Sport Premium 1
2021-09-08
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
08:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
10:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
11:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
13:00 Piłka nożna: Liga Narodów
15:00 Magazyn Ligi Mistrzów
16:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
19:00 live Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw świata
20:35 live Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw świata
22:50 live Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw świata
23:30 live Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw świata
00:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
01:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
03:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
Polsat Sport Premium 2
2021-09-08
05:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
06:30 Magazyn Ligi Mistrzów
07:00 Cafe Futbol
08:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
10:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
11:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
13:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
14:30 Piłka nożna: Liga Narodów
16:30 Magazyn Ligi Mistrzów
18:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
19:30 Magazyn Ligi Mistrzów
20:00 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw świata
20:35 live Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw świata
22:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
00:00 Piłka nożna: Liga Narodów
02:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
03:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
Super Polsat
2021-09-08
05:00 Na ratunek 112: Średniowieczna trucizna w bractwie rycerskim / Dziewczyny z aplikacji randkowej okazują się złodziejkami (138)
05:30 Na ratunek 112: Mężczyzna przygnieciony ciężką paczką w magazynie doznaje odmy opłucnowej / Hiphopowiec ratuje postrzelonego kolegę (139)
06:05 Wydarzenia
06:45 SuperLudzie Extra (36)
07:05 Psi Patrol: Pieski ratują odważnego Danny’ego/ Pieski na urlopie (8)
07:35 Psi Patrol: Pieski ratują smoka/ Pieski ratują trzy świnki (9)
08:05 Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości: Żądło miłości (15)
08:35 Bąbelkowy świat gupików 4 (9)
09:05 Rycerka Nella (8)
09:35 iCarly: Wojna o szafkę (15)
10:00 SuperLudzie (20)
10:30 Świat według Kiepskich: Straszny film (552)
11:00 Nasz nowy dom (117)
12:00 Niania: Kanasta (42)
12:30 Niania: Zabierz to futro (43)
13:00 Kowalscy kontra Kowalscy (3)
13:30 Kowalscy kontra Kowalscy (4)
14:00 Przyjaciółki (205)
15:00 Top Chef 6 (62)
16:30 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia (8)
18:00 Nasz nowy dom (118)
19:00 Świat według Kiepskich: Hotel (546)
19:30 Świat według Kiepskich: Alternatywy 3/4 (547)
20:00 Miłość na zamówienie
22:05 W cywilu 5: Pole bitwy
00:00 Miasto długów: Producent muzyczny (28)
01:00 Miasto długów: Programistka (29)
02:00 Miasto długów: Gracze (30)
03:00 Gliniarze: Brudne interesy (149)
04:00 Na ratunek 112: Średniowieczna trucizna w bractwie rycerskim / Dziewczyny z aplikacji randkowej okazują się złodziejkami (138)
04:30 Na ratunek 112: Mężczyzna przygnieciony ciężką paczką w magazynie doznaje odmy opłucnowej / Hiphopowiec ratuje postrzelonego kolegę (139)
TVP 1
2021-09-08
05:15 Przysięga (472)
06:05 Elif (1043)
06:55 Policzmy się dla Polski
07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
07:30 Matka niewidomych: Hrabianka Róża Czacka
07:45 Pasterz: Wiara i modlitwa
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans polityczny
08:35 Ranczo 4: Zemsta i wybaczenie (52)
09:35 Komisarz Alex 12: Cios w serce (151)
10:35 Ojciec Mateusz 22: Panna na wydaniu (285)
11:25 Remiza (2)
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:30 Agropogoda
12:35 Rok w ogrodzie extra
12:50 Natura w Jedynce: Japonia z góry: Wyspy skarbów (5-ost.)
14:00 Elif (1044)
14:45 Policzmy się dla Polski
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:15 Alarm!
15:35 Gra słów. Krzyżówka (423)
16:05 Przysięga (473)
17:00 Teleexpress
17:15 Jaka to melodia?
17:55 Klan (3837)
18:20 Remiza (3)
18:55 Jeden z dziesięciu
19:25 Sport
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 Ramówkowy show TVP - Jesień 2021
20:30 live Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw świata
20:35 live Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw świata
23:00 Historia bez tajemnic: Krwawy ślad
00:05 Zabójcze sekrety
01:40 Tajemnica twierdzy szyfrów (1/13)
02:35 Pogoda na piątek (14)
03:25 wojsko-polskie.pl (167)
03:50 Terytorialsi
04:10 Pierwszy Polak na Marsie
04:50 Notacje: Antoni Wit. Koncert jest najważniejszy
TVP 2
2021-09-08
05:20 Zakończenie programu
05:30 Na dobre i na złe: Wszystkie rodzaje miłości (745)
06:25 Pożyteczni.pl
06:55 Familiada
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 Pytanie na śniadanie
10:40 Panorama
10:45 Pytanie na śniadanie
11:25 Rodzinka.pl: Ból rozstania (133)
11:50 Barwy szczęścia (2467)
12:25 Koło fortuny (927)
13:15 Kozacka miłość (177/270)
14:05 Va banque (269)
14:35 Na sygnale: Rozwiązania siłowe (318)
15:10 Górscy ratownicy: Lawina - część 2 (70)
16:00 Koło fortuny (1066)
16:35 Familiada
17:10 live Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2021
17:20 live Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2021
19:35 Barwy szczęścia (2467)
20:10 Barwy szczęścia (2468)
20:40 Kulisy seriali «Na dobre i na złe» i «Na sygnale» (132)
20:55 Na dobre i na złe: Bądź przy mnie blisko (813)
21:55 Wojenne dziewczyny 3 (28)
22:55 Wojenne dziewczyny 3 (29)
23:55 Miłość w Daisy Hills
01:35 Hotel Vidago Palace (1/6)
02:35 Dwie korony
04:10 Pod wspólnym niebem: Wykrywacz (10/12)
04:45 Rodzinka.pl: Gwiazda rocka (60)
TVP ABC
2021-09-08
05:10 Domisie: Niech będzie zgoda! (391)
05:30 Domisie: Domisiowe domy i domki (392)
06:00 Bobaski i Miś: Plac zabaw (10)
06:03 Bobaski i Miś: Gdzie mój smoczek (23)
06:10 Podróże na burzowej chmurze: Śliwka Wiedźmy Wiatrów (10)
06:25 Agatka: Agatka i Ufoludek (10)
06:40 Porwanie Baltazara Gąbki: Zdobycie pałacu (10)
06:45 Reksio: Reksio poszukiwacz (19)
07:00 Tru i Tęczowe Królestwo: Wielka jagodowa zagadka (10)
07:25 Przyjaciele Misia i Margolci: Gwiazda (41)
07:55 Bracia koala: Wolny dzień Grzesia (9)
08:25 Tilda mała mysz: Wyjątkowy piknik (9)
08:35 Daisy i Ollie: Jak wyglądały dinozaury? (11)
08:45 44 Koty: Osiołek Ciuch Ciuch (102)
09:00 Jak da się myszy ciasteczko: Naprawiamy Papuga / Choróbsko (10)
09:30 Domisie: Zapomniane gry i zabawy
10:00 Ugotuj nam bajkę: Trzy świnki
10:20 Olimpiada Bolka i Lolka: Pojedynek (10)
10:30 Bolek i Lolek wyruszają w świat: Na wyspach Polinezji (3)
10:40 Przygody kota Filemona: Co w szafie piszczy? (11)
10:55 Reksio: Reksio ratownik (20)
11:05 Miś Fantazy: Kraina Zielonych Pagórków (10)
11:25 Fiksiki: SMS (9)
11:30 Mały Futrzak: My dwaj (10)
11:40 Super Wings: Kosmiczny wsad (114)
11:55 Super Wings: Jajokolosy Noah (154)
12:10 Mini ninjas: Zabawy z piłką (10)
12:25 Słoń Benjamin: Latarnik (8)
12:55 Al-chemik: Motyle (67)
13:15 Strażak Sam 6: Kocia magia (10)
13:25 Tru i Tęczowe Królestwo: Żywe morze (16)
13:55 Tru i Tęczowe Królestwo: Urodzinowe przyjęcie Tru (23)
14:20 Stacyjkowo: Wilson i wagon lodów (10)
14:35 Stacyjkowo: Ciuchcia roku (74)
14:45 Pamiętnik Florki: Czterolistna koniczyna (10)
15:00 Pamiętnik Florki: Moje (36)
15:10 44 Koty: Koci gliniarz (36)
15:25 Ale talent: Kolorowe bransoletki z drucika (18)
15:35 Zwierzaki Czytaki: Wielki wyścig z przeszkodami (110)
15:50 Mała szkoła Helenki: Nie oszukuj! (10)
16:05 Clifford - wielki czerwony pies: Złapać ptaszka / Najlepsza impreza na świecie (10)
16:35 Andy i podwodny świat (10)
16:55 Pony Life: Jak Applejack odzyskała swój kapelusz (3)
17:10 Pony Life: Pie kontra Pie / Superbrygada (23)
17:25 Fiksiki: Balon (10)
17:35 Gigantozaur: Wierny naśladowca (10)
17:45 Gigantozaur: Szef Giganto (36)
18:00 Przygody młodego Marco Polo: Ząb Buddy / Złodziej z Birmy (10)
18:30 Wishenpoof: Wyprawa do Babci Wróżki (10)
19:00 Wieczorynka: Bracia koala: Wolny dzień Grzesia (9)
19:20 Wieczorynka: Tilda mała mysz: Dwa rudziki i jeden robak (10)
19:30 Wieczorynka: 44 Koty: Podwodne sprzątanie (88)
19:40 Wieczorynka: Super Lotki: Na ratunek Superksiężycowi, część 1 (10)
19:50 Wieczorynka: Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom: Bardzo senny niedźwiadek
20:05 Masza i Niedźwiedź: Kto się nie schował, ten gapa (13)
20:10 Sąsiedzi: Rower treningowy (71)
20:25 Luke, podróżnik w czasie: Szach - mat (19)
20:40 Luke, podróżnik w czasie: Newton w czasie (20)
20:55 Przygody Tintina: Czarna Wyspa, część I (10)
21:20 Zig i Sharko 2: Ciuciubabka (10)
21:35 Anna i androidy: Moc miłości (10)
22:05 Moda na rodzinę: Kolejność narodzin a charakter. Chłopcy zaczynają mówić później - prawda czy fałsz? (175)
22:35 Jak to działa?: Dlaczego rośliny rosną? (119)
23:05 Plecak pełen przygód (12/13)
23:35 Plecak pełen przygód (13-ost.)
00:00 Zakończenie programu
TVP HD
2021-09-08
06:00 M jak miłość (1220)
06:55 Ranczo 5: Msza obywatelska (53)
07:55 Rodzinka.pl: Młodość nie zna strachu (59)
08:25 Rodzinka.pl: Gwiazda rocka (60)
08:55 Ojciec Mateusz 7: Naciągacze (85)
09:50 Ojciec Mateusz 7: Haracz (86)
10:50 Gra słów. Krzyżówka (363)
11:20 Na sygnale: Do końca życia (273)
11:50 Na sygnale: Nigdy więcej (274)
12:25 Ojciec Mateusz 14: Poza światem (178)
13:20 Doktor Beatrice (3)
14:15 Ranczo 9: Zamrożony kapitał (114)
15:15 Ranczo 9: Brzytwa dla tonącego (115)
16:10 Makłowicz w podróży: Podróż 45. Kuba - Droga do Santiago
16:40 Makłowicz w podróży: Podróż 45. Kuba - Tropem Hemingwaya
17:20 Ojciec Mateusz 2: Miłość Natalii (30)
18:20 Ojciec Mateusz 7: Wróżby (93)
19:20 Ranczo 5: Czysty biznes (54)
20:10 Rodzinka.pl: Jajo i kura (157)
20:45 Rodzinka.pl: Nowe życie (158)
21:25 Ojciec Mateusz 21: Blondynka z Dubaju (277)
22:20 Komisarz Alex 13: Nieczysta gra (163)
23:20 Dzień Bastylii
01:00 Bodo
03:00 Miłość z kawiarni
04:30 Zakończenie programu
TVP Historia
2021-09-08
06:50 Był taki dzień: 8 września
06:55 Polska Kronika Filmowa: 1991 - wydanie 33
07:25 Gdańsk ’39: Koń trojański (3)
08:20 Kuchnia Żydów polskich: Jom Kipur. Post i obżarstwo (16)
08:55 Obrońcy
10:00 Sensacje XX wieku: Księga szpiegów: Dulles
10:25 Sensacje XX wieku: Księga szpiegów: Cycero
10:55 Koło historii: Rotunda zamojska, cela śmierci
11:25 W PRL-u (1)
12:05 Sława i chwała: Verborgenheit (1)
13:15 Ignacy Domeyko. Długi powrót
14:10 Pan Am - lot przez Pacyfik: Latynoski poligon (2/3)
15:20 Giganci historii: Generał Stanisław Maczek. Życie i działalność (39)
16:15 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii: Marzenia zagrzebane w błocie
16:45 Śladami Eskulapa
17:10 Przeczytaj mi tę historię (85)
17:25 Usłyszcie mój krzyk
18:25 Posłanie do ludzi pracy Europy Wschodniej. Debata w 40. rocznicę
18:55 Gdańsk ’39: Godzina ypsylon (4)
20:00 A więc wojna (8)
20:15 Kobiety Kennedy’ego
21:20 KGB: tarcza i miecz (3-ost.)
22:25 Monachium
01:15 Wszystko dla pań 2 (2)
02:15 Polska Kronika Filmowa: 1992 - wydanie 44
02:25 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii: Marzenia zagrzebane w błocie
03:00 Encyklopedia II wojny światowej: Cena zwycięstwa (2-ost.)
03:35 Zakończenie programu
TVP Info
2021-09-08
05:09 Pogoda Info
05:18 Agrobiznes
05:35 Powitanie - Poranek: Serwis Info
05:39 Serwis Info
05:56 Agropogoda
05:59 Powitanie - Wstaje dzień
06:01 Serwis Info
06:16 Wstaje dzień
06:20 Pogoda Info
06:27 Wstaje dzień
06:30 Serwis Info
06:35 Wstaje dzień
06:53 Pogoda Info
07:00 Serwis Info
07:12 Jedziemy
07:50 Agrobiznes
07:55 Agropogoda
08:00 Jedziemy dalej
08:15 Serwis Info
08:18 Minęła ósma
09:00 Serwis Info
09:11 Minęła dziewiąta
10:00 Serwis Info
10:22 Pogoda Info
10:29 Serwis Info
10:52 Pogoda Info
10:59 Serwis Info
11:29 Serwis Info
11:50 Pogoda Info
12:00 Info Raport
13:29 Serwis Info
13:51 Pogoda Info
13:59 Serwis Info
14:29 Serwis Info
14:50 Pogoda Info
14:59 Serwis Info
15:29 Info dzień
16:24 Pogoda Info
16:30 Koronawirus. Szczepionka
17:00 Teleexpress
17:15 Teleexpress Extra
17:30 O co chodzi
18:00 Panorama
18:18 Serwis Info
18:37 O tym się mówi
19:30 Wiadomości
19:58 Gość «Wiadomości»
20:13 Minęła dwudziesta
21:00 Nie da się ukryć
21:25 Serwis Info
21:41 Pogoda Info
21:50 W tyle wizji
22:25 Serwis Info
22:30 W tyle wizji extra
23:00 INFO wieczór
23:30 W akcji
23:55 Serwis Info
00:03 Wiadomości
00:31 Gość «Wiadomości»
00:56 Pogoda Info
01:00 Minęła dwudziesta
01:55 W tyle wizji
02:30 Serwis Info
02:40 INFO V4+
03:00 Serwis dla Polonii
03:16 Pogoda Info
03:20 Nie da się ukryć
03:43 Światowiec: Picasso i fiesty
04:12 Taśmy bezpieki: Jan Józef Lipski
04:45 Taśmy bezpieki: Kulisy Holocaustu
TVP Kultura
2021-09-08
05:35 Afisz kulturalny ekstra
05:50 Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2 na stream.tvp.pl
05:51 Zakończenie programu
07:00 Muzyczne poranki
08:15 Co dalej?: Ciało - świętość czy moneta?
08:45 Portrety: Jerzy Artysz
08:50 Wenecja
11:00 Pogranicze w ogniu (20/24)
12:10 Pogranicze w ogniu (21/24)
13:30 Karol Palczak
13:50 Sztuka przeciw przemocy
14:15 Tamte lata, tamte dni: Lech Majewski
14:45 Pół żartem, pół serio
16:55 Spokój
18:30 Informacje kulturalne
18:50 Życie w Cranford (3)
20:00 Na wschód od Hollywood: Litość
21:45 Odnalezione skarby
22:10 Więcej niż fikcja: Toulouse-Lautrec, wolny duch Paryża
23:15 Jazz: 36. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Jazzowej Jazz Jamboree ’94. Zbigniew Namysłowski i górale
00:25 Informacje kulturalne
00:40 Lekkie obyczaje: Frances Ha
02:10 Odnalezione skarby
02:25 Kino nocne: Zero
04:30 Teledyski
TVP Polonia
2021-09-08
05:45 Focus on Poland
06:00 Polonia 24
06:30 Korona królów (327)
07:00 Rączka gotuje: Grzyby
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 Pytanie na śniadanie
10:40 Panorama
10:45 Pytanie na śniadanie
11:15 Co na obiad?: Kociołek
11:30 Barwy szczęścia (2410)
12:00 Wiadomości
12:15 Nad Niemnem (401)
12:35 Ojciec Mateusz 3: Zlecenie (37)
13:25 Ojciec Mateusz 3: Sprawa świętego Mikołaja (38)
14:20 Wyszyński. Wróg nr 1
15:25 Kuchnia polskich Żydów: Straszny wiek XVII
15:50 Animowanki: Agatka: Agatka i Liście (14)
16:00 Animowanki: Mami Fatale: Wielkie mycie (14)
16:10 Nela Mała Reporterka: Spotkanie z koalą (87)
16:30 Rodzinka.pl: Zależności (161)
17:00 Teleexpress
17:20 Fabryka Iluzji
17:50 Gra słów. Krzyżówka (311)
18:20 Barwy szczęścia (2410)
18:50 Kierunek Zachód (129)
19:10 Magazyn z Wysp (156)
19:30 Wiadomości
20:05 Sport
20:10 Pogoda
20:20 Ranczo 6: Seks nocy letniej (70)
21:10 Ranczo 6: Dzieci rewolucji (71)
22:05 Polonia 24
22:35 Magazyn Ekspresu Reporterów
23:30 Rodzinka.pl: Zależności (161)
00:00 Focus on Poland
00:20 Gra słów. Krzyżówka (311)
00:50 Kierunek Zachód (129)
01:10 Magazyn z Wysp (156)
01:30 Wiadomości
02:00 Sport
02:04 Pogoda
02:10 Polonia 24
02:40 Uwaga - premiera!: Powidoki
04:20 Barwy szczęścia (2410)
04:50 Magazyn Ekspresu Reporterów
TVP Rozrywka
2021-09-08
06:10 Zakochaj się w Polsce: Niemodlin (81)
06:40 Okrasa łamie przepisy: Wszystko o tatarze
07:10 Makłowicz w podróży: Podróż 30. Londyn - Tygiel kulinarny
07:45 Gra słów. Krzyżówka (413)
08:15 Familiada
08:45 Koło fortuny (848)
09:20 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Bananera
09:55 Hity kabaretu: Pan Józek i inne hity Grzegorza Halamy (13)
10:55 Va banque (125)
11:35 Familiada
12:15 Postaw na milion
13:10 Kabaretowa mapa Polski: Opole - ’A to… kabaret właśnie, czyli gwiazdozbiór Dańca’
14:15 Kabaretowa mapa Polski: 8. Płocka Noc Kabaretowa. Kabaretowe Igrzyska (1)
15:20 Kabaretowa mapa Polski: 8. Płocka Noc Kabaretowa. Kabaretowe Igrzyska (2)
16:20 Życie to kabaret: Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia: Wszystko, co najlepsze (1)
17:25 Życie to kabaret: Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia: Wszystko, co najlepsze (2)
18:25 Okrasa łamie przepisy: Ryby na przednówku
18:55 Makłowicz w podróży: Podróż 30. Londyn - Wypad za miasto
19:30 Gra słów. Krzyżówka (414)
19:55 Va banque (126)
20:35 Kabaretowy Klub Dwójki: Hydraulicy
21:35 Postaw na milion
22:35 Hity kabaretu: Mowa nienawiści i inne hity Kabaretu Czesuaf (18)
23:35 Hity kabaretu: Psychiatryk i inne hity Kabaretu Skeczów Męczących (14)
00:40 Koło fortuny (847)
01:20 Niezapomniane koncerty: To, co w życiu ważne - recital Krzysztofa Krawczyka
02:25 Życie to kabaret: Kabaret Hrabi. Savoir-vivre: Bon ton (1)
03:30 Życie to kabaret: Kabaret Hrabi. Savoir-vivre: Pardon (2)
04:30 Zakończenie programu
TVP Seriale
2021-09-08
05:00 Klan (258)
05:25 Zakończenie programu
05:45 Rodzinka.pl: Czarownica (263)
06:15 Na sygnale: Mecz o wszystko (124)
06:45 Na sygnale: Pierwszy pocałunek (125)
07:25 Ojciec Mateusz 24: Ośrodek (311)
08:20 Komisarz Alex 15: Zastrzyk (184)
09:10 Złotopolscy: A jednak… mimochodem (345)
09:40 Klan (259)
10:20 Na dobre i na złe: Skradzione dzieciństwo (68)
11:20 Ranczo 2: Lokalna rewolucja (16)
12:20 Rodzinka.pl: Jesteśmy razem (264)
12:50 Rodzinka.pl: Mamy dziewczynkę (265)
13:30 Ojciec Mateusz 19: Remont (241)
14:30 Ojciec Mateusz 19: Filmowcy (242)
15:25 Komisarz Alex 15: Włócznia Amazonki (185)
16:15 Komisariat: Nemezis, część 1 (68)
16:50 Na sygnale: Mimo wszystko (126)
17:25 Ranczo 2: Honor parafii (17)
18:30 Ranczo 2: Europejski kandydat (18)
19:30 Ojciec Mateusz 19: Narzeczona (243)
20:30 Ojciec Mateusz 24: Certyfikat (312)
21:30 Ranczo 2: Rozwód z miłości (19)
22:30 Ranczo 2: Diabelskie porachunki (20)
23:35 Ojciec Mateusz 19: Sparring (244)
00:25 Znachor
02:40 Ratownicy (9/13)
03:35 Czterej pancerni i pies: Gdzie my - tam granica (3/21)
04:35 Złotopolscy: A jednak… mimochodem (345)
TVP Sport
2021-09-08
05:30 Sportowy wieczór
06:10 Boks: Gala PZB Suzuki Boxing Night 7
08:25 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy do lat 21
10:30 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix w Szczuczyńsku
12:05 Futsal
13:20 Pełnosprawni
13:50 Retro TVP Sport: Piłka nożna - mecz: Polska - Anglia 1973 (76)
15:55 live Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
18:00 live Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw świata
20:35 live Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw świata
22:45 live Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw świata
23:30 Sportowy wieczór
23:55 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2021
01:50 Boks: Gala PZB Suzuki Boxing Night 7
04:05 Megafights - walki stulecia: Pacquiao - De La Hoya (4)