[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -1
BelSat
2021-07-18
06:00 Аб’ектыў
06:15 Давайце разбірацца
06:40 Маю права (юрыдычная праграма)
07:00 Мамі Фаталь, мультсерыял
07:10 Востраў Баю-бай (Rocka-Bye Island), мультсерыял
07:25 Пеўнік Спеўнік (Brewster The Rooster), мультсерыял
07:30 Прыгоды ката Філімона, мультсерыял
07:45 Суродзічы
08:00 Акраса парушае рэцэпты. Традыцыйныя польскія стравы нанова
08:25 Мова нанова: Археалогія
08:50 Welcome ў Беларусь
09:15 Невядомая Беларусь: КПСС - прыгоннае права Савецкага Саюзу, д/ф
09:50 Народная дыпламатыя: ад Чорнага да Балтыйскага мора
10:50 Хай так TV (сатырычная праграма)
11:15 Без акрэдытацыі
11:55 Унутраныя межы (D is for Division), д/ф
13:25 Шчыра кажучы
13:50 Расея і Кітай - шлюб па разліку (Rosja i Chiny - malzenstwo z wyrachowania), д/ф
14:40 Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял
15:25 Загадкі беларускай гісторыі: Ад Няміру да Уселюбу
15:40 Вандроўкі па Гарадзеншчыне
15:55 Жыццё ў акварыуме (Vonarstrеti), драма
18:00 Аднойчы ў лесе (Il etait une foret), д/ф
19:15 Лабірынты (гістарычная праграма): Сатурніянскія хронікі Язэпа Драздовіча
20:00 Белсат Zoom
21:00 У самае сэрца (The Heart of Me), меладрама
22:35 Белсат Zoom
23:40 Belsat Music Live
00:10 Таямніца возера (Le mystere du lac), серыял
01:05 Перапынак у вяшчанні
Canal+ Sport 1 PL
2021-07-18
06:00 News+
06:35 Skanalizowani: Piłka nożna: Ekstraklasa
06:40 Premierowa jazda: Leszek Lichota (24)
07:00 Magazyn Le Mans Series: Monza
08:00 Turbokozak
08:30 Turbokozak Extra
09:05 Premierowa jazda: Iga Baumgart (23)
09:25 O co biega?
10:00 live Wysoki Pressing
11:00 Premiera: Piłka nożna: Liga hiszpańska
12:00 Premiera: Piłka nożna: 2. liga hiszpańska
13:00 live Tenis: Turniej WTA w Pradze
15:00 Premier League 100: Thierry Henry
15:30 Wysoki Pressing
16:30 Cała prawda o testosteronie
17:30 Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBA w Brukseli
19:35 Wójcik Racing Team
20:05 Wysoki Pressing
21:05 Koszykówka mężczyzn: NBA
00:00 News+
00:35 Premierowa jazda: Iga Baumgart (23)
00:55 Wysoki Pressing
02:00 Żużel: Grand Prix Czech
04:25 Kajetan Kajetanowicz - noga na gaz
Canal+ Sport 2 PL
2021-07-18
06:00 Ekstrapaka: 26. kolejka
07:00 Piłka nożna: Liga angielska
08:00 Koszykówka mężczyzn: NBA
11:00 Wysoki Pressing
12:00 Premierowa jazda: Iga Baumgart (23)
12:20 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą: Marco van Basten
12:50 Magazyn Le Mans Series: Monza
13:50 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
16:00 Ekstrapaka: 26. kolejka
16:55 Piłka nożna: Liga angielska
18:00 Wysoki Pressing
19:05 Klopp: transfer stulecia
20:00 Tenis: Turniej WTA w Pradze
22:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
23:00 Piłka nożna: 2. liga hiszpańska
00:00 Magazyn Le Mans Series: Monza
01:00 Premier League 100: Thierry Henry
01:30 News+
02:00 Twardzielki: Joanna Jędrzejczyk (7)
02:30 Twardzielki: Sylwia Kusiak (8)
Canal+ Sport 3 PL
2021-07-18
05:30 Witaj w klubie: Lech Poznań
06:00 Ekstrapaka: 26. kolejka
06:45 Kącik klubowy (7)
06:55 Skanalizowani: Piłka nożna
07:00 Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
07:30 Witaj w klubie: Korona Kielce
08:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
10:00 Kącik klubowy (4)
10:15 Kącik klubowy (6)
10:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:30 Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
13:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
15:00 Liga+
16:15 Kącik klubowy (5)
16:30 Witaj w klubie: Miedź Legnica
17:00 Ekstrapaka: 26. kolejka
17:45 Kącik klubowy (4)
18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:50 Kącik klubowy (7)
20:00 Ekstrapaka: 26. kolejka
20:45 Kącik klubowy (2)
21:00 Liga+ Extra
22:35 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
00:30 Witaj w klubie: Lech Poznań
01:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
03:00 Kącik klubowy (7)
03:10 Kącik klubowy (4)
03:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
Canal+ Sport 4 PL
2021-07-18
05:30 Kącik klubowy (7)
05:35 Kącik klubowy (5)
05:50 Kącik klubowy (2)
06:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:00 Witaj w klubie: Lech Poznań
08:30 Ekstrapaka: 26. kolejka
09:15 Kącik klubowy (7)
09:25 Skanalizowani: Piłka nożna
09:30 Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
10:00 Witaj w klubie: Korona Kielce
10:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:30 Kącik klubowy (4)
12:45 Kącik klubowy (6)
13:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
15:00 Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
15:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:30 Liga+
18:45 Kącik klubowy (5)
19:00 Witaj w klubie: Miedź Legnica
19:30 Ekstrapaka: 26. kolejka
20:15 Kącik klubowy (4)
20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:20 Kącik klubowy (7)
22:30 Ekstrapaka: 26. kolejka
23:15 Kącik klubowy (2)
23:30 Liga+ Extra
01:05 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
03:00 Witaj w klubie: Lech Poznań
03:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
Eleven Sports 1
2021-07-18
06:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
08:00 Piłka nożna: Liga włoska
10:00 Piłka nożna: Liga francuska
12:00 #ELEVENF1 (25)
13:00 Formuła 1: Grand Prix Wielkiej Brytanii
14:00 live Formuła 1: Grand Prix Wielkiej Brytanii
15:00 live Formuła 1: Grand Prix Wielkiej Brytanii
15:55 live Formuła 1: Grand Prix Wielkiej Brytanii
17:55 live Formuła 1: Grand Prix Wielkiej Brytanii
19:30 The Best of Eleven
20:00 LaLiga Top Saves 2021
21:00 Formuła 1: Grand Prix Wielkiej Brytanii
23:00 Serie A TIM
00:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
02:00 Piłka nożna: Liga włoska
04:00 Piłka nożna: Liga francuska
Eleven Sports 2
2021-07-18
06:00 Piłka nożna: Liga włoska
08:00 Piłka nożna: Liga francuska
10:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
12:00 Piłka nożna: Liga włoska
14:00 Piłka nożna: Liga francuska
16:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
18:00 Piłka nożna: Liga włoska
20:00 Piłka nożna: Liga francuska
22:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
00:00 Formuła 1: Grand Prix Wielkiej Brytanii
02:00 Piłka nożna: Liga francuska
04:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
Eleven Sports 3
2021-07-18
05:00 LaLiga Promoted Teams
06:00 Piłka nożna: Liga włoska
08:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
10:00 Piłka nożna: Liga włoska
12:00 LaLiga Top Goals
13:00 Piłka nożna: Liga francuska
15:00 Piłka nożna: Liga włoska
17:00 LaLiga Top Scorer
17:30 LaLiga Best Goalkeeper
18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:00 Piłka nożna: Liga portugalska
22:00 Piłka nożna: Liga francuska
00:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 LaLiga Promoted Teams
03:00 Piłka nożna: Liga portugalska
Eleven Sports 4
2021-07-18
06:00 Piłka nożna: Liga portugalska
08:00 Piłka nożna: Liga włoska
10:00 Piłka nożna: Liga francuska
12:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
14:00 Piłka nożna: Liga francuska
16:00 Piłka nożna: Liga portugalska
18:00 Piłka nożna: Liga włoska
20:00 Piłka nożna: Liga portugalska
22:00 Piłka nożna: Liga włoska
00:00 Piłka nożna: Liga portugalska
02:00 Piłka nożna: Liga włoska
04:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
Polonia 1
2021-07-18
06:00 Kochać to za mało (17)
06:55 Kochać to za mało (18)
07:50 Kochać to za mało (19)
08:45 Uśmiechnij się (7)
08:50 Uśmiechnij się (2)
09:00 Telesprzedaż
10:00 Mango
10:50 Uśmiechnij się (8)
11:00 Telesprzedaż
13:00 Klejnot TV
14:30 Telesprzedaż
15:50 Klejnot TV
20:35 Sięgnij po zdrowie z Philipiak Milano
21:05 Herb piratów (10)
22:05 Ostatni Janczar (1/20)
23:00 Różowa noc
00:00 Aleja Aligatorów
01:50 Zbrodnie namiętności
04:00 Uśmiechnij się (9)
04:10 Różowa noc
Polsat
2021-07-18
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
08:20 Herkules
10:05 Fantastyczna czwórka
12:15 Kraina lodu
14:35 Avengers
17:45 Nasz nowy dom (143)
18:50 Wydarzenia
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:45 Sport
19:54 Pogoda
20:00 Kabaret na żywo - Klinika Skeczów Męczących (77)
22:05 Baywatch. Słoneczny patrol
00:45 Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia
03:00 Świat według Kiepskich: Pała, czyli dwója (194)
03:35 Love Island. Wyspa miłości (14)
04:40 Disco Gramy
Polsat 2
2021-07-18
05:05 Interwencja
05:20 Górale (20)
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Disco Gramy
07:00 Awantura o kasę (117)
08:00 Nasz nowy dom (214)
09:00 Trudne sprawy: Ojciec uzależniony od gier komputerowych (910)
10:00 Trudne sprawy: Siostra ratuje siostrę przed oszustem i złodziejem (911)
11:00 Trudne sprawy: Mój syn jest przestępcą (952)
12:00 Trudne sprawy: Nastolatek zakochuje się w mężatce (953)
13:00 Trudne sprawy: Żona zakupoholiczka (954)
14:00 Przyjaciółki (189)
14:55 Domowe rozgrywki (20)
15:00 Nasz nowy dom (208)
16:00 Kabaret na żywo - Klinika Skeczów Męczących (86)
18:00 Komisarz Mama (3)
19:00 Kowalscy kontra Kowalscy (17)
19:30 Kowalscy kontra Kowalscy (18)
20:05 Wydarzenia
20:40 Interwencja
21:00 Człowiek zasad
23:00 Piękni i bezrobotni: Bloki (11)
23:30 Piękni i bezrobotni: Na wsi (12)
00:00 Demaskator. Poza prawem: Auto w nagrodę (3)
01:00 Kabaretowa Ekstraklasa
02:05 Wydarzenia
02:50 #Jesteśmy dla dzieci
03:20 Oblicza Ameryki
03:45 Santo Subito - Cantobiografia Jana Pawła II. Koncert Wielkanocny Piotra Rubika (3)
04:50 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (80)
Polsat Cafe
2021-07-18
05:00 Jak dobrze wyjść za mąż (2)
06:00 Chłopiec bez nogi
07:00 Bogaty dom - biedny dom (15)
08:00 Biedni kontra bogaci (15)
09:00 Moje wielkie cygańskie chrzciny
10:00 Style gwiazd (6/13)
10:30 Gwiazdy na dywaniku (293)
11:00 Randki bez cenzury (7)
12:00 Spektakularne metamorfozy (4)
13:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (33)
14:00 Nasz nowy dom (154)
15:00 Demakijaż (125)
15:30 W bliskim planie (149)
16:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (1/20)
17:00 Skrzywdzone (7)
18:00 Oszukane (11)
19:00 Randki bez cenzury (20)
20:00 Zdrady (163)
21:00 Bogaty dom - biedny dom (29)
22:00 Gry małżeńskie (31)
23:00 Zdrady (120)
00:00 Błędy natury (1)
01:00 Nowy wygląd, nowa ja (1)
02:00 Doktor Dubrov i jego śledztwo (3)
03:00 Poprawki skalpelem (37)
04:00 Poprawki skalpelem (3)
Polsat Doku
2021-07-18
05:00 Skazany za… (39)
05:30 Skazany za… (40)
06:00 Emil, pogromca mandatów (25)
06:30 Emil, pogromca mandatów (26)
07:00 Emil, pogromca mandatów (27)
07:30 Emil, pogromca mandatów (28)
08:00 Kroniki Hitlera (3)
09:10 Tajna historia XX wieku: Pałac nad jeziorem (58)
09:35 Tajna historia XX wieku: Broń XX wieku (59)
10:05 Przepowiednia o papieżach
11:50 Niewyjaśnione zagadki (3)
12:50 Tajemnice wraków (5)
14:00 Tajemnice wraków (6)
15:10 Sekretne życie krów (1/2)
16:20 Sekretne życie krów (2-ost.)
17:30 Po prostu zwierzęta (5)
18:40 Po prostu zwierzęta (6)
19:50 Nazistowska świątynia zagłady
20:50 Naziści i masoneria
22:00 Zagadka śmierci Hitlera
23:20 Nieznany syn Hitlera
00:30 Tajna historia XX wieku: Jak zabić dyktatora (61)
01:00 Tajna historia XX wieku: Sprawa Joachima Kuhna (62)
01:30 Tajna historia XX wieku: Tajemniczy zamach, część 1 (63)
02:00 Tajna historia XX wieku: Tajemniczy zamach, część 2 (64)
02:30 Taaaka ryba: Bałtycki dorsz (29)
03:00 Tajna historia XX wieku: Złoto Wrocławia (26)
03:30 Tajna historia XX wieku: Pałac na uboczu (27)
04:00 Łowca pedofilów (27)
04:30 Łowca pedofilów (28)
Polsat Film
2021-07-18
05:30 Na ratunek 112 (462)
06:15 Górale (40)
06:45 Górale (41)
07:15 Górale (42)
07:45 Górale (46)
08:15 Wpuszczony w kanał
10:05 Klopsiki i inne zjawiska pogodowe
12:00 Gęsia skórka
14:15 Gwiezdne wojny: Część 4 - Nowa nadzieja
16:55 Zawiść
19:00 Fantastyczna czwórka 2: Narodziny Srebrnego Surfera
21:00 Klasyczna niedziela: Iron Man 2
23:40 21
02:15 Ultraviolet (5)
03:15 Ultraviolet (6)
04:15 Gliniarze: Złe kobiety (108)
Polsat Music HD
2021-07-18
05:00 Polska Nocą
06:00 Hitowy poranek
07:00 Hitowy poranek
08:00 Hitowy poranek
09:00 Hitowy poranek
10:00 Tylko hity
11:00 Tylko hity
12:00 Tylko hity
13:00 Tylko hity
14:00 Tylko hity
15:00 Tylko hity
16:00 Tylko hity
17:00 Tylko hity
18:00 Summer Party
19:00 Summer Party
20:00 Summer Party
21:00 Summer Party
22:00 Summer Party
23:00 Summer Party
00:00 Polska Nocą
01:00 Polska Nocą
02:00 Polska Nocą
03:00 Polska Nocą
04:00 Polska Nocą
Polsat News
2021-07-18
05:00 Emil, pogromca mandatów
05:20 #Jesteśmy dla dzieci
05:45 Interwencja
06:00 Nowy dzień
09:00 Msza święta ze Świątyni Opatrzności Bożej
09:55 Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii
11:00 Cztery strony prasy
11:55 Angelus
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:55 Pogoda
13:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:25 Pogoda
13:30 #Jesteśmy dla dzieci
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:55 Pogoda
16:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
16:30 Z klimatem i z pasją
17:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
17:20 Sport
17:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
17:50 Pogoda
18:00 Czysta Polska
18:50 Wydarzenia
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:50 Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii
20:55 Pogoda
21:00 Prezydenci i premierzy
21:50 Wydarzenia
22:30 Dzień na świecie
22:55 Pogoda
23:00 Obraz dnia - serwis informacyjny
23:45 Pogoda
23:55 Prezydenci i premierzy
00:40 Wydarzenia
01:15 Interwencja
01:30 Z klimatem i z pasją
01:50 #Jesteśmy dla dzieci
02:10 SuperLudzie
02:35 Z klimatem i z pasją
Polsat News 2
2021-07-18
06:00 #Jesteśmy dla dzieci
06:30 Dzień na świecie
06:55 Obraz dnia - serwis informacyjny
07:45 Interwencja - taka jest Polska
08:35 Interwencja - taka jest Polska
09:25 Wydarzenia
10:05 Państwo w państwie
11:35 Debata dnia
12:45 Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii
13:45 Państwo w państwie
15:15 Z klimatem i z pasją
15:45 Gość «Wydarzeń»
16:10 Z klimatem i z pasją
16:40 Cztery strony prasy
17:30 Interwencja - taka jest Polska
18:20 Z klimatem i z pasją
18:45 Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii
19:45 Cztery strony prasy
20:35 Interwencja
20:55 Państwo w państwie
22:35 Wydarzenia
23:00 Więcej Wydarzeń
23:20 Interwencja
23:40 Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii
00:40 Interwencja - taka jest Polska
01:20 #Jesteśmy dla dzieci
01:40 Wydarzenia
02:10 Z klimatem i z pasją
02:35 #Jesteśmy dla dzieci
02:55 Wydarzenia
03:30 Dzień na świecie
03:50 Z klimatem i z pasją
Polsat Play
2021-07-18
05:00 Łowca pedofilów (25)
05:30 Łowca pedofilów (26)
06:00 Taaaka ryba: Zimowe Lofoty (136)
06:30 Taaaka ryba: Olbrzymie dorsze (137)
07:00 Dorwać tuńczyka (13)
08:00 Dorwać tuńczyka (14)
09:00 Kołowrotek (114)
09:30 Taaaka ryba: Białe ryby z Miłocina (78)
10:00 Ninja Warrior Polska (7)
12:00 Chłopaki do wzięcia (196)
12:30 Chłopaki do wzięcia (197)
13:00 Tak się kręcą rodzinne interesy (15)
13:30 Nie mów do mnie śmieciarzu! (22)
14:00 Górale (94)
14:30 Wakacje z Bałtykiem (7)
15:00 Polacy za granicą: Ibiza (43)
16:00 Policjanci (1)
16:30 Policjanci (2)
17:00 Górale (39)
17:30 Górale (40)
18:00 Górale (41)
18:30 Górale (42)
19:00 Polacy za granicą: Meksyk (44)
20:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (42)
20:30 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (43)
21:00 Chłopaki do wzięcia (233)
21:30 Chłopaki do wzięcia (234)
22:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (115)
22:30 Łowca pedofilów (113)
23:00 Łowca pedofilów (104)
23:30 Więzienie (67)
00:00 Więzienie (68)
00:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (36)
01:00 997 - Fajbusiewicz na tropie (37)
01:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (38)
02:00 Poszukiwacze historii: Grunwald (119)
02:30 Poszukiwacze historii: Bitwa pod Lemitami (120)
03:00 Emil, pogromca mandatów (13)
03:30 Emil, pogromca mandatów (14)
04:00 Autościema - czyli jak kupować, by nie żałować (13)
04:30 Autościema - czyli jak kupować, by nie żałować (14)
Polsat Romans
2021-07-18
05:00 Sekrety rodziny: Julka (106)
06:00 Gliniarze: Trik (361)
07:00 Gliniarze: Obrączka (362)
08:00 SuperLudzie (8)
08:30 Co ludzie powiedzą 2: Koncert w kościele (13)
09:10 Co ludzie powiedzą 2: Zabawki tatusia (14)
09:50 Co ludzie powiedzą 2: Piknik (15)
10:30 Co ludzie powiedzą 2: Urodziny Powolniaka (16)
11:10 Co ludzie powiedzą 3: Już zawsze razem (17)
11:50 Co ludzie powiedzą 3: Wycieczka krajoznawcza (18)
12:30 Domowe rozgrywki (6)
12:40 Domowe rozgrywki (7)
12:50 Domowe rozgrywki (8)
13:00 Ania z Zielonego Wzgórza: Dalsze losy (2-ost.)
15:00 Pomniejszenie
17:50 Świat według Kiepskich: Zaskórniak (178)
18:20 Świat według Kiepskich: Smak życia (179)
18:50 Świat według Kiepskich: Tadarassa (180)
19:20 Świat według Kiepskich: Grunt to rodzinka (181)
19:50 Świat według Kiepskich: Umarł odbiornik, niech żyje odbiornik (182)
20:25 Świat według Kiepskich: Kiepscy mordercy (183)
21:00 Telemaniak
23:00 Jack i Jill
01:00 Na ratunek 112: Szanuj bliźniego swego (426)
01:30 Na ratunek 112: Rozszerzone samobójstwo (427)
02:00 Na ratunek 112: Wirtualny świat, realny dług (428)
02:30 Na ratunek 112: Milioner w przebraniu (429)
03:00 Jednostka 19 (19)
04:00 Ślad: Automat dla pięknej pani (53)
Polsat Sport
2021-07-18
06:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów
08:30 Boks: Walka o pasy mistrzowskie federacji WBC, WBA, IBF i WBO w San Antonio
10:30 Sporty walki: UFC Fight Night: Makhachev vs. Moisés
13:30 live Tenis: Turniej ATP w Hamburgu
16:00 Przed Tokio - kulisy XVIII Memoriału Huberta Wagnera
16:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów
18:30 Piłka nożna: Superpuchar Polski
21:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów
23:00 Boks: Walka o pasy mistrzowskie federacji WBC, WBA, IBF i WBO w San Antonio
01:00 Sporty walki: KSW 46
Polsat Sport Extra
2021-07-18
06:00 Piłka nożna: MLS
08:00 Tenis: Turniej ATP w Bastad
10:00 live Golf: The Open Championship
12:00 live Golf: The Open Championship
14:00 live Tenis: Turniej ATP w Bastad
16:00 live Golf: The Open Championship
18:00 live Golf: The Open Championship
21:00 Sporty walki: UFC Fight Night: Makhachev vs. Moisés
00:30 Boks: Rocky Boxing Night w Kościerzynie: Turniej wagi ciężkiej 10.05.2019
Polsat Sport Fight
2021-07-18
05:00 KOTV Classics
05:50 Boks: Gala boksu olimpijskiego w Warszawie
07:00 Sporty walki: Babilon MMA 13
09:25 Boks: Rocky Boxing Night w Koninie
12:35 KOTV Classics
13:25 Sporty walki: KSW 50
16:50 Boks: Gala Polsat Boxing Night w Krakowie
18:00 Strzelnica Navala: Strzelby (6)
18:50 Boks: Premier Boxing Champions
21:00 K-1: Kickboxing Fight Night 1
00:10 Boks: Gala w Westminsterze
03:10 Sporty walki: Gala Muay Thai we Wrocławiu 24.10.2015
Polsat Sport News
2021-07-18
06:00 Tenis: Turniej ATP w Hamburgu
08:30 Piłka nożna: MLS
11:00 Atleci
11:45 live Formuła 2: Grand Prix Wielkiej Brytanii
13:00 live FIA World Endurance Championship: Wyścig 6-godzinny w Monzy
14:00 live Golf: Turniej The Open
16:00 live FIA World Endurance Championship: Wyścig 6-godzinny w Monzy
18:00 Piłka nożna: MLS
20:00 live Piłka nożna: MLS
22:30 Tenis: Turniej ATP w Bastad
01:00 Piłka nożna: Liga Narodów
03:30 Piłka nożna: Liga Narodów
Polsat Sport Premium 1
2021-07-18
06:00 Magazyn Ligi Mistrzów
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
08:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
10:00 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2020 - mecz: FC Bayern Monachium - Sevilla FC
11:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
13:00 Piłka nożna: Liga Narodów
15:00 Magazyn Ligi Mistrzów
16:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
17:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
19:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
22:00 Piłka nożna: Liga Narodów
00:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
01:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
03:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
04:30 Cafe Futbol
Polsat Sport Premium 2
2021-07-18
05:00 Magazyn Ligi Mistrzów
05:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
07:00 Cafe Futbol
08:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
10:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
11:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
13:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
14:30 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw świata
16:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
18:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
19:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
22:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
00:00 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw świata
02:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
03:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
Super Polsat
2021-07-18
05:00 Na ratunek 112: Domowa kwarantanna (505)
05:30 Na ratunek 112: Białe małżeństwo (506)
06:05 Wydarzenia
06:45 SuperLudzie Extra (46)
07:05 Psi Patrol 2 (14)
07:35 Psi Patrol 2 (15)
08:05 Psi Patrol 2 (16)
08:35 Psi Patrol 2 (17)
09:05 Psi Patrol 2 (18)
09:35 Psi Patrol 2 (19)
10:00 Design Dream. Pojedynek na wnętrza (5)
11:15 Dzwoneczek i zaginiony skarb
12:50 Piękna i szalona
14:55 Operacja «Słoń»
17:15 Stary, gdzie moja bryka?
19:00 Świat według Kiepskich: Allegretto (516)
19:30 Świat według Kiepskich: Kopernik (517)
20:05 Fantastyczna czwórka
22:25 W cywilu 5: Pole bitwy
00:10 Kabaretowa Ekstraklasa
00:30 Gliniarze: Powrót do życia (111)
01:30 Gliniarze: Nowe rozdanie (112)
02:30 Gliniarze: Piwnica (113)
03:30 Gliniarze: Nowożeńcy (114)
04:30 Na ratunek 112: Domowa kwarantanna (505)
TVP 1
2021-07-18
05:10 Klan (3813)
05:30 Klan (3814)
06:00 Słownik polsko@polski
06:25 wojsko-polskie.pl (160)
06:55 Słowo na niedzielę: Co zburzył Pan Jezus?
07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach
08:00 Tydzień
08:30 Zakochaj się w Polsce: Teatr Wielki (214)
09:00 Policzmy się dla Polski (113)
09:10 Przyrodnik na tropie: Modraszek (28)
09:45 Japonia - inspirujące krajobrazy: Góry Shirakami
10:00 Japonia - inspirujące krajobrazy: Wyspa Tokunoshima
10:25 Klasztorne smaki Remigiusza Rączki: Werbiści z Chludowa
10:55 Słowo na niedzielę: Co zburzył Pan Jezus?
11:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
11:55 Między ziemią a niebem
12:00 Anioł Pański
12:15 Między ziemią a niebem
12:50 Wadowickie spotkania ze Świętym Janem Pawłem II: Hania Rybka
13:15 BBC w Jedynce: Wyprawa do wnętrza wulkanu (2-ost.)
14:15 Z pamięci: Jerzy Broszkiewicz
14:25 Okrasa łamie przepisy: Kuchnia na letnie dni
14:55 Komisarz Alex 12: Cios w serce (151)
15:50 Geniusze i marzyciele - Stefan Bryła
17:00 Teleexpress
17:20 Pogoda
17:30 live Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix w Wiśle
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:15 Królowa i konkwistador (10/60)
21:15 Zakochana Jedynka: Nie ma mowy!
23:05 Labirynt
01:45 Nieproszony gość
02:55 Wyprawa na Galapagos: W tyglu życia (1/3)
03:55 Kopciuszek (22)
04:25 Kopciuszek (23)
TVP 2
2021-07-18
05:00 Zakończenie programu
05:20 Barwy szczęścia (2428)
05:55 Barwy szczęścia (2429)
06:25 Barwy szczęścia (2430)
07:00 M jak miłość (1580)
07:55 Pytanie na śniadanie
11:10 Dookoła Bałtyku (3)
11:35 Nie lubię poniedziałku
13:25 Va banque (149)
14:00 Familiada
14:35 Koło fortuny (837)
15:20 Szansa na sukces. Opole 2021 2: Piosenki Agnieszki Osieckiej (2)
16:20 Na sygnale: Lepszy świat (306)
16:55 Alternatywy 4: Pierwsza noc (3/9)
18:00 Panorama
18:20 Pogoda
18:30 Sekretne życie kotów: Sekretne życie Brytki, Stelli i Pedra, Eulalii i Rozalii (3)
19:20 Rodzinka.pl: Domowe zapętlenie (189)
20:00 Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki - 2021: Płock, część 1
21:00 Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki - 2021: Płock, część 2
22:00 Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki - 2021: Płock, część 3
23:00 Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki - 2021: Płock, część 4
00:05 Róża
01:50 Lekcje pana Kuki
03:35 Rodzinka.pl: Rodzicielskie rozterki (13)
04:05 Rodzinka.pl: Marzenia Kacperka (14)
04:30 Zakończenie programu
04:50 Cafe piosenka: Wanda Kwietniewska
TVP ABC
2021-07-18
05:05 Domisie: Domisiowy bohater
05:30 Domisie: Pysiu, jak mogłaś?
06:00 Rodzina Treflików: Sobowtóry (19)
06:10 Żubr Pompik: Tropy na śniegu (5)
06:20 Miś Kudłatek: Podwórko (1)
06:30 Stacyjkowo: Proszę wsiadać!: Portowa piosenka (26)
06:35 Andy na safari: Andy i ostronos (23)
06:50 Trolle: impreza trwa!: Klub Ekstremalnych Imprez z Nocowaniem / Vega Swift (41)
07:20 Bracia koala: Nowa melodia Zosi (23)
07:50 Ptyś i Bill: Polowanie na kość (23)
08:05 Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham: Gwizdać jak wiatr (36)
08:20 Gigantozaur: Szef Giganto (36)
08:35 Ricky Zoom: Kapsuła czasu (23)
08:50 Masza i Niedźwiedź: Na ryby (8)
08:55 Bajeczki Maszy: Kasza na siekierze (23)
09:05 Nelly i Nora: Muzyczne przedstawienie (49)
09:15 Niespodzianka Poranka: Posłaniec bogów (23)
09:30 Ziarno: Nie z tej ziemi!
10:00 Przyjaciele z podwórka: Ważna wiadomość (38)
10:25 Wielka podróż Bolka i Lolka: W służbie Buddy (9)
10:40 Andy i dinozaury: Lielynazaura i jajo (3)
11:00 Miś Fantazy: Księga Prospera (6)
11:15 Inspektor Gadżet: Galimatias z czasem (23)
11:30 Sunny Day: Urodzinowe wygłupy (18)
11:55 Kosmoloty: Punkt równowagi (23)
12:10 Super Wings: Błąd bermudzki, część 1. (75)
12:25 Kucharz Shane: Popcornowe kino (23)
12:40 Mała Marinette: Plotka (24)
12:55 Figu Migu: Owocowe mniam przysmaki (7)
13:05 Figu Migu: Przyjaciel (12)
13:15 Mi - Mi - Miśki: Spryciarz FM (45)
13:20 Mi - Mi - Miśki: Najlepszy przyjaciel (46)
13:30 Heidi: Wypadek (59)
13:55 Pamiętnik Florki: Czterolistna koniczyna (10)
14:10 Gigantozaur: Bracia i siostry (49)
14:25 Kapitan Tsubasa: Powrót genialnego bramkarza! (23)
14:55 Rescue Bots 3: Nie ma to jak kopuła (4)
15:20 Rescue Bots Academy: Latające śmieci (49)
15:35 44 Koty: Koci superbohater (23)
15:50 Halo halo!: Plecakowy areszt (78)
15:55 Zwierzaki Czytaki: Ahoj przygodo! (96)
16:10 Mi - Mi - Miśki: Podróż (4)
16:15 LEGO City Adventures: Ogarnąć bryczkę (23)
16:30 Cleo i Cuquin: Epoka fletu (51)
16:40 Andy i podwodny świat (23)
17:00 Masza i Niedźwiedź: Niespodzianka! (63)
17:10 Nelly i Nora: Telefon (23)
17:20 Ćwierkające historie: Podróz do jaskini cudów (23)
17:35 Marta mówi: Marta pielęgniarka (23)
18:05 Trolle: impreza trwa!: Szybcy i przyjaźni / Wiele kichania o nic (40)
18:30 Nowe przygody Piotrusia Pana: Uwięziony (27)
19:00 Wieczorynka: Heidi: Zającorożec (60)
19:20 Wieczorynka: Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham: Smak zachodzącego słońca (23)
19:30 Wieczorynka: Gigantozaur: Dinosia (23)
19:45 Wieczorynka: Ricky Zoom: Prawdziwa Loopność (36)
20:00 Masza i Niedźwiedź: Nowa miotła (31)
20:05 Straszne historie Maszy: Mrożąca krew w żyłach historia o szczęśliwym wydarzeniu (23)
20:15 Sadie Sparks: Poezja w ruchu (45)
20:30 Sadie Sparks: O, dorośnij! (46)
20:45 Głębia: Bloop (23)
21:10 Supa Strikas 2: W każdą pogodę (82)
21:40 Nowe przygody Lucky Luke’a: Związek desperadów (20)
22:10 Sto minut wakacji (1)
22:40 Sto minut wakacji (2)
23:10 Jak to działa?: Trzy zasady dynamiki Newtona, czyli jak działa świat (8)
23:40 Zakończenie programu
04:20 Nela Mała Reporterka: W ogrodzie botanicznym (25)
04:35 Nela Mała Reporterka: Piaskowy kanion (26)
04:50 Margolcia i Miś zapraszają dziś: «Nowa lalka» (152)
TVP HD
2021-07-18
05:40 Zakończenie programu
05:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii: Arkadia Nieborów
06:00 Orły sportu (2)
06:30 Niezwykłe historie Biało-Czerwonych: Wojciech Zabłocki
06:50 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Azja
07:25 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Peru. Inkowie (110)
08:05 Awantura o Basię: Awantura pierwsza, czyli rzecz o przerwanej podróży (1/12)
08:40 Awantura o Basię: Awantura druga, czyli rzecz o rozmazanej kartce (2/12)
09:15 Rodzinka.pl: Manipulować, ale z uwagą (171)
09:45 Rodzinka.pl: Chłopaki kontra dziewczyny (172)
10:20 Rodzinka.pl: Czysto, czyściej, czyściuteńko (173)
10:55 Sekretne życie kotów: Queens i Minoesa, Livaja i Marfy oraz Walkera i Vincent (8)
11:55 Makłowicz w podróży: Słowacja - Liptów
12:25 Przystanek slow food: Miody (6)
13:00 Ranczo 3: Radio interaktywne (31)
13:55 Ojciec Mateusz 2: Poza grą (23)
14:50 To był rok! (13)
15:50 Dance Dance Dance 3 (1)
16:55 Dance Dance Dance 3 (2)
18:05 Komisarz Alex 13: Pośród wilków (156)
19:05 Ojciec Mateusz 21 (269)
19:55 Lalka: Wielkopańskie zabawy (3/9)
21:30 Wszyscy moi mężczyźni
23:15 Daleko od szosy: Egzamin (6/7)
00:40 Daleko od szosy: We dwoje (7-ost.)
02:20 Zenek
04:16 Zakończenie programu
TVP Historia
2021-07-18
06:40 Był taki dzień: 18 lipca
06:50 Biblia - Apokalipsa świętego Jana (1/4)
07:50 Zaginione skarby: Zaginiony rękopis «Mazurka Dąbrowskiego»
08:00 Liturgia greckokatolicka z katedry w Olsztynie
08:55 Historia religii (3)
09:15 Janosik: Pobili się dwaj górale (12/13)
10:05 Okrasa łamie przepisy: Świeże ryby z Bałtyku
10:40 Kresowym szlakiem: Morszyn
11:10 Sekrety Morza Śródziemnego: Polowanie na wino (1/10)
11:45 Na tropach prehistorii: Co zabiło olbrzymie owady (1)
12:45 Wyspy czasów Odyseusza. Odyseja wysp: Królestwo Słońca (3-ost.)
13:40 W kotle historii: Noc listopadowa. Powstańcy i kucharze
14:15 Polskie 100 lat: Polacy na emigracji 1945-1956
14:45 Dom: Kto dziś tak umie kochać (12/25)
16:30 Giganci historii: Leopold Tyrmand i jego epoka (7)
17:25 Wojownicy czasu: Z ziemi śląskiej do Polski, czyli oblężenie Nysy 1807
18:00 07 zgłoś się: Przerwany urlop (21-ost.)
19:55 Geniusze i marzyciele. Henryk Magnuski
21:05 Największe mity w historii Ameryki: Wojna secesyjna (2/3)
22:05 Krzyżacy
01:05 Mata Hari (7)
02:10 Karski i władcy ludzkości
03:15 Szerokie tory
03:45 Zakończenie programu
TVP Info
2021-07-18
05:07 Filmy dokumentalne TVP Info: Nauka czytania
05:28 Magazyn śledczy Anity Gargas (174)
05:55 Powitanie - Wstaje dzień
06:00 Serwis Info
06:15 Wstaje dzień
06:24 Pogoda Info
06:29 Wstaje dzień
06:31 Serwis Info
06:40 Wstaje dzień
06:53 Pogoda Info
06:59 Wstaje dzień
07:01 Serwis Info
07:11 Wstaje dzień
07:23 Pogoda Info
07:29 Wstaje dzień
07:31 Serwis Info
07:36 Wstaje dzień
07:51 Pogoda Info
07:59 Serwis Info
08:22 Pogoda Info
08:30 W kontrze
09:15 Serwis Info
09:40 Pogoda Info
09:50 Woronicza 17
10:59 Serwis info weekend
11:22 Pogoda Info
11:29 Serwis info weekend
11:50 Salon dziennikarski
12:30 Serwis info weekend
12:49 Pogoda Info
12:59 Serwis info weekend
13:29 Serwis info weekend
13:51 Pogoda Info
13:59 Serwis info weekend
14:29 Serwis info weekend
14:52 Pogoda Info
15:00 Debata Senior
15:29 Serwis info weekend
15:54 Pogoda Info
16:00 Okiem wiary
16:29 Koronawirus. Szczepionka
17:00 Teleexpress
17:15 Teleexpress Extra
17:30 Teleexpress na deser
17:45 Serwis info weekend
18:00 Panorama
18:18 Serwis info weekend
18:25 Studio Zachód
18:50 INFO V4+
19:05 Głębia ostrości: Kaskaderzy
19:30 Wiadomości
19:58 Gość «Wiadomości»
20:13 Minęła dwudziesta
21:00 W pełnym świetle
21:30 Serwis info weekend
21:51 Pogoda Info
22:00 Serwis info weekend
22:50 Pogoda Info
23:00 INFO wieczór
23:55 Serwis info weekend
00:03 Wiadomości
00:31 Gość «Wiadomości»
00:58 Pogoda Info
01:07 Woronicza 17
02:10 INFO V4+
02:26 Teleexpress
02:41 Teleexpress Extra
03:00 Serwis dla Polonii
03:21 Pogoda Info
03:25 Bałtycki poker. W co gra Putin?
04:25 Jak Oskar komunę obalał
TVP Kultura
2021-07-18
05:45 Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2
05:50 Zakończenie programu
07:00 Co dalej?: Czy przegramy walkę z naturą? (203)
07:35 Opole na bis - 80 lat Polskiego Radia (1/2)
08:35 Tamte lata, tamte dni: Anna Dymna
09:05 Chuligan literacki (17)
09:35 Z przytupem: Kujawiak
09:55 Animama: Dżin mórz i oceanów
10:30 Serialowa nostalgia: Janosik: W obcej skórze (3/13)
11:30 Trzeci punkt widzenia
12:05 Winnetou: Ostatnia walka
13:50 Mały Książę
15:50 80. Koncert jubileuszowy Leszka Długosza
17:05 Mój czas
17:15 Niedziela z…: polskim big beatem
18:05 Niedziela z… polskim big beatem: Opole 2019: Scena Alternatywna: Big beat
19:10 Niedziela z… polskim big beatem: Jak powstali Skaldowie
19:35 Niedziela z… polskim big beatem. Reminiscencje z Opola: 17. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej Opole ’79. Czerwone Gitary
20:00 Chinatown
22:10 Trzeci punkt widzenia
22:40 Portrety: Opowieści Offenbacha
23:55 Powrót Bena
01:45 Polska szkoła animacji: Egzamin
01:55 Polska szkoła animacji: 14 bajek z królestwa Lailonii: Garby
02:20 Mocne kino: Wstręt
04:15 Sami Yaffa na tropie dźwięków: Ameryka, cześć 1 (7)
TVP Polonia
2021-07-18
05:00 Kulturalni PL
06:00 Hity wszech czasów (18)
07:00 Czarne chmury: Zawiść (3/10)
07:55 Pytanie na śniadanie
11:05 Pasterz: Maryja
11:25 Ziarno: Nie z tej ziemi!
11:55 Między ziemią a niebem
12:00 Anioł Pański
12:15 Między ziemią a niebem
12:50 Słowo na niedzielę: Co zburzył Pan Jezus?
13:00 Transmisja mszy świętej z kościoła pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Sławkowie
14:35 Czarne chmury: Przeprawa (4/10)
15:30 Fajna Polska: Łowicz, Nieborów, Arkadia, Bolimów, okolice Ziemi Łódzkiej (41)
16:20 Leśniczówka (270)
16:45 «Ja to mam szczęście!» - ulubione skecze (4)
17:00 Teleexpress
17:20 Ja wam pokażę! (11/13)
18:15 Kabaretomaniacy (12)
19:10 KabareTOP Story: «Sęk» - kabaret Dudek
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki - 2021: Płock, część 1
21:00 Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki - 2021: Płock, część 2
22:00 Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki - 2021: Płock, część 3
23:00 Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki - 2021: Płock, część 4
23:50 U Pana Boga w ogródku (6/12)
00:35 Fajna Polska: Łowicz, Nieborów, Arkadia, Bolimów, okolice Ziemi Łódzkiej (41)
01:30 Wiadomości
02:00 Pogoda
02:10 The Voice of Poland 11. Przesłuchania w ciemno: Kraków (9)
03:05 The Voice of Poland 11. Przesłuchania w ciemno: Warszawa (10)
04:05 Koncert Jubileuszowy 10. Europejskiego Stadionu Kultury «50/70. Moje najważniejsze»
04:50 Giganci historii: Świat w czasach Chrystusa (26)
TVP Rozrywka
2021-07-18
05:40 Zakończenie programu
06:05 Zakochaj się w Polsce: Kraków nowoczesny (28)
06:35 Podróże z historią: Skarb polskich pól (47)
07:05 Kuchnia Jagiellonów: Długie rządy Zygmunta Starego kosmopolityczna kuchnia renesansu w szczytowej formie (9)
07:40 Cafe piosenka: Tomasz Kordeusz
08:10 Koło fortuny (796)
08:45 Kabaret Potem tam i z powrotem
09:45 Sanatorium miłości 3 (2)
10:45 Postaw na milion
11:45 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka: Marcin Miller
12:20 Smaki świata po polsku (2)
12:45 Przyrodnik na tropie: Padalec (24)
13:20 Prywatne życie zwierząt 5: Pazury i szpony (10)
13:50 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Peru. Chicha i miód (113)
14:25 Sekretne życie kotów: Leia, Sally i Borys (6)
15:20 Bulionerzy: Piramida (53)
15:50 Bulionerzy: Baron (54)
16:20 Kabaret. Supershow Dwójki (5)
17:25 Wielki test o wieszczach narodowych
18:45 Życie to kabaret: Kraj się śmieje: Wady
19:50 Życie to kabaret: Kraj się śmieje: Przywary
20:55 Postaw na milion
21:55 Giganci historii: Świat w czasach Chrystusa (26)
22:50 Kabaret Letnią Porą (6)
23:55 Dwoje i ich boje (1)
00:55 Koło fortuny (795)
01:35 Kabaretowa mapa Polski: 28. Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry - Kabaretowy bal pod gwiazdami
02:40 Kabaretowa mapa Polski: Wakacje z kabaretem - Szczecin: Wakacje Jasia Kowalskiego (1)
03:45 Kabaretowa mapa Polski: Wakacje z kabaretem - Szczecin: Wakacje Janka Kowalskiego (2)
04:45 Kabaret Potem tam i z powrotem
TVP Seriale
2021-07-18
05:00 Ja to mam szczęście! (45)
05:30 Zakończenie programu
05:40 Na sygnale: Godzina W (88)
06:20 U Pana Boga w ogródku (3/12)
07:05 U Pana Boga w ogródku (4/12)
07:55 U Pana Boga w ogródku (5/12)
08:45 Czterdziestolatek: Judym, czyli czyn społeczny (7/21)
09:50 Czterdziestolatek: Otwarcie trasy, czyli czas wolny (8/21)
10:50 Ranczo 9: Bardzo krótkie kariery (106)
11:45 Rodzinka.pl: Niebezpieczne sporty (124)
12:20 Rodzinka.pl: Pasje (125)
12:50 Rodzinka.pl: Rodzinna manipulacja (126)
13:30 Ojciec Mateusz 16: Myszka Miki (201)
14:25 Ranczo 9: W szponach zdrowia (107)
15:25 Ranczo 9: Gambit geniusza (108)
16:25 Ranczo 9: Potęga mediów (109)
17:25 U Pana Boga w ogródku (6/12)
18:15 Ranczo Wilkowyje
20:05 Ojciec Mateusz 16: Lotnisko (202)
20:55 Ojciec Mateusz 16: Antyk (203)
21:50 Ranczo 9: Boska cząstka (110)
22:50 Ranczo 9: Istotny dysonans (111)
23:45 Czas honoru. Powstanie: Dziewczyna z tulipanami (6)
00:45 Korona królów (330)
01:10 Korona królów (331)
01:50 Oficerowie: Paszport (11/13)
02:45 Echo serca 2 (22)
03:45 Młody Piłsudski (11)
04:35 Ja to mam szczęście! (46)
TVP Sport
2021-07-18
05:05 Boks: Walka o pas WBA International w Londynie
06:00 Igrzyska na bis: Letnie Igrzyska Olimpijskie Rio de Janeiro 2016: Lekkoatletyka
07:50 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix w Wiśle
09:45 Boks: Gala KnockOut Boxing Night 16 w Suwałkach
10:45 Sylwetki olimpijskie - Tokio 2020: Lekkoatletyka - Wojciech Nowicki
11:00 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Europy do lat 20 - Tallin 2021
12:25 Sylwetki olimpijskie - Tokio 2020: Lekkoatletyka - Marcin Lewandowski
12:45 live Skoki narciarskie kobiet: Letnie Grand Prix w Wiśle
12:55 live Skoki narciarskie kobiet: Letnie Grand Prix w Wiśle
15:00 live Siatkówka plażowa: Plaża Open - Cieszyn 2021
17:00 live Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix w Wiśle
17:30 live Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix w Wiśle
19:55 live Żużel: Memoriał Edwarda Jancarza w Gorzowie Wielkopolskim
20:00 live Żużel: Memoriał Edwarda Jancarza w Gorzowie Wielkopolskim
22:20 live Żużel: Memoriał Edwarda Jancarza w Gorzowie Wielkopolskim
22:30 Sportowy wieczór
23:10 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix w Wiśle
00:55 Boks: Gala KnockOut Boxing Night 16 w Suwałkach
03:05 Megafights - walki stulecia: Marco Antonio Barrera - Juan Manuel Marquez (23)