[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -1
BelSat
2021-06-27
06:00 Аб’ектыў
06:15 Давайце разбірацца
06:40 Маю права (юрыдычная праграма)
07:00 Джабу запрашае ў джунглі, мультсерыял
07:25 Востраў Баю-бай (Rocka-Bye Island), мультсерыял
07:40 Пеўнік Спеўнік (Brewster The Rooster), мультсерыял
07:50 Суродзічы
08:05 Акраса парушае рэцэпты. Традыцыйныя польскія стравы нанова
08:35 Мова нанова: Падарожжа дылетанта
09:00 Welcome ў Беларусь
09:20 Мой грэцкі брат, д/ф
09:45 Народная дыпламатыя: ад Чорнага да Балтыйскага мора
10:45 Хай так TV (сатырычная праграма)
11:15 Без акрэдытацыі
12:00 Студыя Белсат / Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Крыжакі
12:05 1968 год у 8-міліметровым фармаце (1968mm), д/ф, ч. 2: Станікі, пантэры, барыкады
13:05 Шчыра кажучы
13:25 ГУЛаг, як гэта было: ч. 3. Пік і скон. 1945-1957 (Goulag, une histoire sovietique), д/ф
14:25 Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял
15:05 Загадкі беларускай гісторыі: Генетычны код нацыі. Наваградская беларуская гімназія
15:25 Вандроўкі па Гарадзеншчыне
15:40 Слава (Glory), м/ф
17:15 Абліччы свабоды, д/ф
18:05 Еш - не хачу, або Як мы марнуем харчы (Just Eat It: A Food Waste Story), д/ф
19:15 Лабірынты (гістарычная праграма): Апошняе каханне Івана Луцкевіча
20:00 Студыя Белсат
21:15 Франц (Frantz), м/ф
23:05 Студыя Белсат
00:25 Belsat Music Live
00:55 Таямніца возера (Le mystere du lac), серыял
01:40 Перапынак у вяшчанні
Canal+ Sport 1 PL
2021-06-27
05:45 Premierowa jazda: Leszek Lichota (24)
06:00 News+
06:50 Premierowa jazda: Andrzej Seweryn (20)
07:00 Magazyn Le Mans Series: Le Castellet
08:00 Turbokozak
08:30 Turbokozak Extra
09:00 Koszykówka mężczyzn: NBA
11:00 LaLiga Top Scorer
11:30 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą: Tony Adams
12:05 1 na 1 Extra: Arkadiusz Milik
12:55 O co biega?
13:35 1 na 1 Extra: Matthew Spiro
14:10 Piłka nożna: Liga angielska
16:00 Juventus: czarno-biała historia
17:55 Piłka nożna: 2. liga hiszpańska
20:00 Koszykówka mężczyzn: NBA
22:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
23:00 Piłka nożna: Liga francuska
00:00 News+
00:55 Twardzielki: Joanna Jędrzejczyk (7)
01:30 Magazyn Le Mans Series: Le Castellet
02:30 live Koszykówka mężczyzn: NBA
Canal+ Sport 2 PL
2021-06-27
06:00 Ekstrapaka: 5. kolejka
06:40 Premierowa jazda: Leszek Lichota (24)
07:00 Twardzielki: Sylwia Kusiak (8)
07:30 Twardzielki: Joanna Jędrzejczyk (7)
08:00 News+
08:50 Premierowa jazda: Dorota Banaszczyk (21)
09:00 Tenis: Turniej WTA w Eastbourne
11:00 Premierowa jazda: Leszek Lichota (24)
11:20 LaLiga Best Goalkeeper
11:40 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
13:50 LaLiga Top Scorer
14:20 SilkWay 2019: W pogoni za Białym Tygrysem
15:25 Piłka ręczna mężczyzn: Liga niemiecka
17:15 Premierowa jazda: Dorota Banaszczyk (21)
17:20 1 na 1 Extra: Matthew Spiro
18:00 Oscar Pistorius. Zwycięstwo i upadek (4)
20:00 Boks: Walka o pas mistrzowski WBO World w Uncasville
22:05 LaLiga Top Scorer
22:35 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą: Tony Adams
23:10 1 na 1 Extra: Arkadiusz Milik
00:00 Robert Lewandowski. Maszyna
01:00 News+
01:55 Twardzielki: Sylwia Kusiak (8)
02:25 Twardzielki: Joanna Jędrzejczyk (7)
Canal+ Sport 3 PL
2021-06-27
05:30 Witaj w klubie: Korona Kielce
06:00 Ekstrapaka: 5. kolejka
06:40 Kącik klubowy (1)
06:50 Kącik klubowy (7)
07:00 Witaj w klubie: Zagłębie Sosnowiec
07:30 Witaj w klubie: Jagiellonia Białystok
08:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
10:00 Kącik klubowy (4)
10:15 Kącik klubowy (2)
10:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:30 Witaj w klubie: Korona Kielce
13:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
15:00 Liga+
16:15 Kącik klubowy (5)
16:30 Witaj w klubie: Wisła Płock
17:00 Ekstraklasa po godzinach
17:45 Kącik klubowy (6)
18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:00 Ekstrapaka: 5. kolejka
20:45 Kącik klubowy (6)
21:00 Liga+ Extra
22:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
00:30 Witaj w klubie: Korona Kielce
01:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
03:00 Kącik klubowy (3)
03:15 Kącik klubowy (5)
03:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
Canal+ Sport 4 PL
2021-06-27
05:30 Kącik klubowy (5)
05:45 Kącik klubowy (3)
06:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:00 Witaj w klubie: Korona Kielce
08:30 Ekstrapaka: 5. kolejka
09:10 Kącik klubowy (1)
09:20 Kącik klubowy (7)
09:30 Witaj w klubie: Zagłębie Sosnowiec
10:00 Witaj w klubie: Jagiellonia Białystok
10:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:30 Kącik klubowy (4)
12:45 Kącik klubowy (2)
13:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
15:00 Witaj w klubie: Korona Kielce
15:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:30 Liga+
18:45 Kącik klubowy (5)
19:00 Witaj w klubie: Wisła Płock
19:30 Ekstraklasa po godzinach
20:15 Kącik klubowy (6)
20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:30 Ekstrapaka: 5. kolejka
23:10 Kącik klubowy (7)
23:15 Kącik klubowy (6)
23:30 Liga+ Extra
01:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
03:00 Witaj w klubie: Korona Kielce
03:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
Eleven Sports 1
2021-06-27
06:00 Piłka nożna: Liga francuska
08:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
10:00 Leo Messi
11:00 Formuła 1: Grand Prix Styrii
12:30 GP Confidential (8)
13:00 live Formuła 1: Grand Prix Styrii
14:55 live Formuła 1: Grand Prix Styrii
16:55 live Formuła 1: Grand Prix Styrii
18:20 Moi bohaterowie: Joshua Kimmich
19:00 Pierwszy tytuł Kloppa
20:00 Formuła 1: Grand Prix Styrii
22:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
00:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
04:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
Eleven Sports 2
2021-06-27
06:00 Piłka nożna: Liga włoska
08:00 Formuła 1: Grand Prix Styrii
09:30 The Best of Eleven 2021
10:00 Piłka nożna: Liga francuska
12:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
14:00 Piłka nożna: Liga włoska
16:00 Piłka nożna: Liga francuska
18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:00 Żużel: PGE Ekstraliga
23:00 Formuła 1: Grand Prix Styrii
01:00 The La Liga Santander Champion
02:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
04:00 Piłka nożna: Liga francuska
Eleven Sports 3
2021-06-27
05:00 La Liga Top Scorer
06:00 Piłka nożna: Liga włoska
08:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
10:00 Piłka nożna: Liga włoska
12:00 LaLiga Top Goals
13:00 Piłka nożna: Liga francuska
15:00 Piłka nożna: Liga włoska
17:00 The LaLiga Santander Champion
18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
22:00 Piłka nożna: Liga francuska
00:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 La Liga Top Scorer
03:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
Eleven Sports 4
2021-06-27
06:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
08:00 Piłka nożna: Liga włoska
10:00 Piłka nożna: Liga francuska
12:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
14:00 Piłka nożna: Liga francuska
16:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
18:00 Piłka nożna: Liga włoska
20:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
22:00 Piłka nożna: Liga włoska
00:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
02:00 Piłka nożna: Liga włoska
04:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
Polonia 1
2021-06-27
06:00 Profilerka (2)
07:00 Nocny recepcjonista (8)
07:55 Gorzki smak cukru: Sarith i Nathan (1)
08:55 Uśmiechnij się (6)
09:00 Telesprzedaż
10:00 Mango
10:55 Uśmiechnij się (8)
11:00 Telesprzedaż
13:00 Klejnot TV
14:30 Telesprzedaż
15:50 Klejnot TV
20:45 Kwestia honoru
22:40 Coś śmiesznego: Ireneusz Krosny (30)
22:50 Uśmiechnij się (5)
23:00 Różowa noc
00:00 Święta na Wyspie Cieni
01:55 Wojna z mafią 6 (13)
02:55 Wojna z mafią 6 (14)
03:55 Coś śmiesznego: Fair_Play_Crew_1 (36)
04:10 Różowa noc
Polsat
2021-06-27
05:25 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
08:30 Legenda o Smoku Gnatochrupie
09:00 Dziennik cwaniaczka 2
11:00 Jak wytresować smoka
13:15 Asterix i wikingowie
14:50 Spider-Man: Homecoming
17:40 Nasz nowy dom (128)
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Państwo w państwie
20:00 Kabaret na żywo - Klinika Skeczów Męczących (74)
22:10 Gliniarz z Beverly Hills 3
00:25 Czterej bracia
03:00 Tajemnice losu
04:40 Disco Gramy
Polsat 2
2021-06-27
05:05 Interwencja
05:20 Górale (17)
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Disco Gramy
07:00 Awantura o kasę (111)
08:00 Nasz nowy dom (208)
09:00 Trudne sprawy: Moja przyjaciółka (895)
10:00 Trudne sprawy: 36-latka nie godzi się na życie w celibacie (896)
11:00 Trudne sprawy: Intryga czy choroba (897)
12:00 Trudne sprawy: Bibliotekarz (898)
13:00 Trudne sprawy: Niepokojące transmisje (899)
14:00 Przyjaciółki (186)
14:55 Domowe rozgrywki (17)
15:05 Nasz nowy dom (202)
16:00 Kabaret na żywo - Klinika Skeczów Męczących (92)
18:00 Komisarz Mama (8)
19:00 Kowalscy kontra Kowalscy (11)
19:30 Kowalscy kontra Kowalscy (12)
20:05 Wydarzenia
20:40 Interwencja
21:00 Snajper: Dziedzictwo
23:05 Piękni i bezrobotni: Trener personalny (5)
23:35 Piękni i bezrobotni: Kurierzy (6)
00:05 Bad Boy (1)
00:55 Kabaretowa Ekstraklasa (12)
02:05 Wydarzenia
02:50 #Jesteśmy dla dzieci
03:20 Oblicza Ameryki
03:50 Piotr Rubik: Koncert Wielkanocny (3)
04:50 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (77)
Polsat Cafe
2021-06-27
05:00 Jak dobrze wyjść za mąż (3)
05:30 Jak dobrze wyjść za mąż (4)
06:00 Nastoletnia babcia
07:00 Bogaty dom - biedny dom (12)
08:00 Biedni kontra bogaci (12)
09:00 Moja wielka cygańska ucieczka
10:00 Style gwiazd (3/13)
10:30 Gwiazdy na dywaniku (320)
11:00 Randki bez cenzury (4)
12:00 Spektakularne metamorfozy (1)
13:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (30)
14:00 Nasz nowy dom (147)
15:00 Demakijaż (122)
15:30 W bliskim planie: Paulina Chruściel (146)
16:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (18)
17:00 Skrzywdzone (4)
18:00 Oszukane (7)
19:00 Randki bez cenzury (20)
20:00 Zdrady (157)
21:00 Bogaty dom - biedny dom (26)
22:00 Gry małżeńskie (70)
23:00 Zdrady (87)
00:00 Wstydliwe schorzenia (8/10)
02:00 Nastoletnie matki (11)
02:30 Nastoletnie matki (12)
03:00 Poprawki skalpelem (34)
04:00 Poprawki skalpelem (43)
Polsat Doku
2021-06-27
05:00 Skazany za… (33)
05:30 Skazany za… (34)
06:00 Emil, pogromca mandatów (31)
06:30 Emil, pogromca mandatów (32)
07:00 Emil, pogromca mandatów (33)
07:30 Emil, pogromca mandatów (34)
08:00 Druga wojna w kolorze (10)
09:10 Tajna historia XX wieku: Boże chroń cara (47)
09:35 Tajna historia XX wieku: Decydujący front (48)
10:00 Habit i zbroja
12:05 Poza kontrolą: Huragan Irma
13:10 Katastrofy morskie (8)
14:10 Poza kontrolą: Tajlandia, uwięzieni w jaskini Tham Luang
15:20 Najdziwniejsze restauracje świata (2)
15:45 Najdziwniejsze restauracje świata (3)
16:10 Kozy i owce - najtwardsze głowy w przyrodzie
17:20 Sekretne życie krów (1/2)
18:30 Sekretne życie krów (2-ost.)
19:40 Powrót wilków
20:50 Żyjąc z wilkami
22:00 Tatry. Dzikie góry (1/2)
23:10 Tatry. Dzikie góry (2-ost.)
00:20 Tajna historia XX wieku: Wizna (49)
00:45 Tajna historia XX wieku: Lekcja z historii (50)
01:10 Tajna historia XX wieku: Twierdza Osowiec (51)
01:35 Tajna historia XX wieku: Jak umierały twierdze cz. 1 (52)
02:00 Taaaka ryba: Kongery z Oceanu Atlantyckiego (164)
02:30 Taaaka ryba: Piękności oceaniczne (165)
03:00 Tajna historia XX wieku: Kozacka dolina (30)
03:30 Tajna historia XX wieku: Zabić Amerykę cz. 1 (31)
04:00 Łowca pedofilów: Rajtuzy (55)
04:30 Łowca pedofilów: Głuchy telefon (56)
Polsat Film
2021-06-27
05:15 Na ratunek 112 (443)
06:00 Górale (26)
06:30 Górale (27)
07:00 Przyjaciółki (171)
08:00 Przyjaciółki (172)
09:00 Goryl Śnieżek w Barcelonie
10:55 Kraina lodu 2
13:05 Spider-Man 3
16:00 Gwiezdne wojny: Część 1 - Mroczne widmo
18:50 1000 lat po Ziemi
21:00 Klasyczna niedziela: Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie
23:40 Gloria
02:00 Ultraviolet (21)
03:00 Ultraviolet (22)
04:00 Gliniarze: Zaginiona (96)
Polsat Music HD
2021-06-27
05:00 Polska Nocą
06:00 Hitowy poranek
07:00 Hitowy poranek
08:00 Hitowy poranek
09:00 Hitowy poranek
10:00 Tylko hity
11:00 Tylko hity
12:00 Tylko hity
13:00 Tylko hity
14:00 Tylko hity
15:00 Tylko hity
16:00 Tylko hity
17:00 Tylko hity
18:00 Gorące hity
19:00 Gorące hity
20:00 Gorące hity
21:00 Gorące hity
22:00 Gorące hity
23:00 Gorące hity
00:00 Polska Nocą
01:00 Polska Nocą
02:00 Polska Nocą
03:00 Polska Nocą
04:00 Polska Nocą
Polsat News
2021-06-27
05:00 Emil, pogromca mandatów
05:20 #Jesteśmy dla dzieci
05:45 Interwencja
06:00 Nowy dzień
09:00 Msza święta ze Świątyni Opatrzności Bożej
09:55 Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii
11:00 Cztery strony prasy
11:55 Angelus
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:55 Pogoda
13:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:25 Pogoda
13:30 #Jesteśmy dla dzieci
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:55 Pogoda
16:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
16:30 Z klimatem i z pasją
17:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
17:20 Sport
17:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
17:50 Pogoda
18:00 Czysta Polska
18:50 Wydarzenia
19:15 Więcej Wydarzeń
19:30 Państwo w państwie
21:00 Prezydenci i premierzy
21:50 Wydarzenia
22:30 Dzień na świecie
22:55 Pogoda
23:00 Obraz dnia - serwis informacyjny
23:45 Pogoda
23:55 Prezydenci i premierzy
00:40 Wydarzenia
01:15 Interwencja
01:30 Z klimatem i z pasją
01:50 #Jesteśmy dla dzieci
02:10 SuperLudzie
02:35 Z klimatem i z pasją
Polsat News 2
2021-06-27
06:00 #Jesteśmy dla dzieci
06:30 Dzień na świecie
06:55 Obraz dnia - serwis informacyjny
07:45 Interwencja - taka jest Polska
08:35 Interwencja - taka jest Polska
09:25 Wydarzenia
10:05 Państwo w państwie
11:35 Debata dnia
12:45 Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii
13:45 Państwo w państwie
15:15 Z klimatem i z pasją
15:45 Gość «Wydarzeń»
16:10 Z klimatem i z pasją
16:40 Cztery strony prasy
17:30 Interwencja - taka jest Polska
18:20 Z klimatem i z pasją
18:45 Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii
19:45 Cztery strony prasy
20:35 Interwencja
20:55 Państwo w państwie
22:35 Wydarzenia
23:00 Więcej Wydarzeń
23:20 Interwencja
23:40 Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii
00:40 Interwencja - taka jest Polska
01:20 #Jesteśmy dla dzieci
01:40 Wydarzenia
02:10 Z klimatem i z pasją
02:35 #Jesteśmy dla dzieci
02:55 Wydarzenia
03:30 Dzień na świecie
03:50 Z klimatem i z pasją
Polsat Play
2021-06-27
05:00 Łowca pedofilów (87)
05:30 Łowca pedofilów (88)
06:00 Taaaka ryba: Atomowe szczupaki z Żarnowca (124)
06:30 Taaaka ryba: Karpiowe szaleństwo (125)
07:00 Dorwać tuńczyka (7)
08:00 Dorwać tuńczyka (8)
09:00 Kołowrotek (123)
09:30 Taaaka ryba: Morze Barentsa (75)
10:00 Ninja Warrior Polska (4)
12:00 Chłopaki do wzięcia (226)
12:30 Chłopaki do wzięcia (227)
13:00 Tak się kręcą rodzinne interesy (24)
13:30 Nie mów do mnie śmieciarzu! (31)
14:00 Górale (103)
14:30 Celebra - Mam to coś (6)
15:00 Polacy za granicą: Sao Paulo (40)
16:00 Pociągi (1)
16:30 Pociągi (2)
17:00 Górale (27)
17:30 Górale (28)
18:00 Górale (29)
18:30 Górale (30)
19:00 Polacy za granicą: Majorka (41)
20:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (51)
20:30 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (52)
21:00 Chłopaki do wzięcia (251)
21:30 Chłopaki do wzięcia (252)
22:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (124)
22:30 Łowca pedofilów (122)
23:00 Łowca pedofilów (101)
23:30 Więzienie (25)
00:00 Więzienie (26)
00:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (44)
01:00 997 - Fajbusiewicz na tropie (45)
01:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (46)
02:00 Poszukiwacze historii: Powrót do Zbójna (77)
02:30 Poszukiwacze historii: Blitzkrieg - zagłada 9 Dywizji (78)
03:00 Emil, pogromca mandatów (19)
03:30 Emil, pogromca mandatów (20)
04:00 Autościema - czyli jak kupować, by nie żałować (35)
04:30 Autościema - czyli jak kupować, by nie żałować (36)
Polsat Romans
2021-06-27
05:00 Sekrety rodziny: Nowe życie (85)
06:00 Gliniarze: Ostatni dzwonek (304)
07:00 Gliniarze: Ciało (305)
08:00 Niania: U rodziny na urodziny (65)
08:30 Niania: Moje perły (66)
09:00 Niania: Frania na aukcji (67)
09:30 Niania: Francuski numer (68)
10:00 Niania: Miłość w Paryżu (69)
10:30 Niania: Ta rzecz (70)
11:00 Niania: Podwójna randka (71)
11:30 Niania: Eksperyment z jajem (72)
12:00 Niania: Piąty mąż Janiny (73)
12:30 Domowe rozgrywki (10)
12:40 Domowe rozgrywki (11)
12:50 Domowe rozgrywki (12)
13:00 Ania z Zielonego Wzgórza: Dalsze losy (1)
15:25 Moje najlepsze wesele
17:15 Świat według Kiepskich: Genialny Szopen (199)
18:00 Świat według Kiepskich: Tyrtum Pyrtum (160)
18:30 Świat według Kiepskich: Korumpcja (161)
19:00 Świat według Kiepskich: Śmietnik historii (162)
19:30 Świat według Kiepskich: Emigranci (163)
20:00 Świat według Kiepskich: Plan dnia (164)
20:30 Świat według Kiepskich: Galareta społeczna (165)
21:00 Zawiść
23:05 I kto to mówi 3
01:05 Na ratunek 112: Dziewczyna pada ofiarą porywacza (384)
01:35 Na ratunek 112: Młoda hejterka naraża się kryminaliście (385)
02:05 Na ratunek 112: Zaśpiewam Wam (386)
02:35 Na ratunek 112: (Nie)proszony gość (387)
03:05 Jednostka 19 (14)
04:00 Ślad: Witryna (32)
Polsat Sport
2021-06-27
06:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów
08:00 live Cafe Euro
09:30 Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBA w Atlancie
10:30 live Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów
11:20 live Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów
14:00 live Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów
14:50 live Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów
17:00 live Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów
18:00 Boks: Gala w Las Vegas
19:00 Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBA w Atlancie
20:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów
22:45 live Cafe Euro
00:30 Sporty walki: KSW 60
Polsat Sport Extra
2021-06-27
05:00 KOTV Classics
06:00 Piłka nożna: MLS
08:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów
11:00 live Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Assen
12:20 live Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Assen
14:00 live Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Assen
15:30 Atleci
16:25 KOTV Classics
17:40 KOTV Classics
19:10 live Piłka nożna plażowa: Eliminacje mistrzostw świata
20:20 live Piłka nożna plażowa: Eliminacje mistrzostw świata
21:30 Sporty walki: UFC Fight Night: Gane vs. Volkov
01:00 Boks: Gala Babilon Promotion
Polsat Sport Fight
2021-06-27
07:00 Sporty walki: Gala Babilon MMA 15
09:10 KOTV Classics
10:00 Boks: Babilon Fight Night
13:00 Sporty walki: KSW 57
16:45 Boks: Gala Warsaw Boxing Night
20:00 Sporty walki: FEN 33
23:35 Sporty walki: Gala Muay Thai we Wrocławiu 24.10.2015
03:00 Boks: Gala w Stratford
Polsat Sport News
2021-06-27
06:00 Trans World Sport
07:00 Siatkówka plażowa: Continental Cup w Hadze
09:00 Siatkówka plażowa: Continental Cup w Hadze
11:00 Piłka nożna: MLS
13:00 KOTV Classics
14:15 Piłka nożna plażowa: Eliminacje mistrzostw świata
15:05 Sporty walki: KSW 56
18:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów
20:00 Piłka nożna: MLS
22:30 Atleci
23:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów
01:00 Piłka nożna: Liga Narodów
03:30 Piłka nożna: Liga Narodów
Polsat Sport Premium 1
2021-06-27
05:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
06:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Real Madryt CF - FC Liverpool (2018), AC Milan - FC Barcelona (1994) (8)
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
08:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Chelsea FC - FC Bayern Monachium - sezon 2004/2005 - ćwierćfinał
09:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
10:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Juventus Turyn - Ajax Amsterdam (1996), Real Madryt - Bayer 04 Leverkusen (2002) (10)
11:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
12:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Borussia Dortmund (2013), AC Milan - Juventus Turyn (2003) (9)
13:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
14:30 Piłka nożna: Liga Europy
16:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
18:30 Archiwalne finały Ligi Europy UEFA: Atletico Madryt - Athletic Bilbao - sezon 2011/2012
19:00 Archiwalne finały Ligi Europy UEFA: Dnipro Dniepropetrowsk - Sevilla - sezon 2014/2015
19:30 Archiwalne finały Ligi Europy UEFA: Atletico Madryt - Fuhlam FC - sezon 2009/2010
20:00 Magazyn Ligi Mistrzów
20:30 Magazyn Ligi Europy
21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
23:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
00:30 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 1
01:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
02:30 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2013 - mecz: Bayern Monachium - Chelsea FC
03:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
04:30 Piłka nożna z archiwum: Polacy w finałach Pucharu Europy
Polsat Sport Premium 2
2021-06-27
05:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
06:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: FC Barcelona - Arsenal (2006), Juventus Turyn - Real Madryt CF (13) (13)
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
08:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Juventus Turyn - Ajax Amsterdam (1996), Real Madryt - Bayer 04 Leverkusen (2002) (10)
09:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
10:30 Archiwum Ligi Mistrzów UEFA: Chelsea FC - FC Bayern Monachium, FC Bayern Monachium - Chelsea FC - sezon 2004/2005 - 1/4 finału
11:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
12:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Juventus Turyn - Ajax Amsterdam (1996), Real Madryt - Bayer 04 Leverkusen (2002) (10)
13:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
14:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Borussia Dortmund (2013), AC Milan - Juventus Turyn (2003) (9)
15:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
16:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Ajax Amsterdam - cudowne lata 70
17:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
18:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Juventus Turyn - Ajax Amsterdam (1996), Real Madryt - Bayer 04 Leverkusen (2002) (10)
19:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Valencia (2001), Ajax Amsterdam - AC Milan (1995) (12)
21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
22:30 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 2
23:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
00:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Valencia (2001), Ajax Amsterdam - AC Milan (1995) (12)
01:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
02:30 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 1
03:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
04:30 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2013 - mecz: Bayern Monachium - Chelsea FC
Super Polsat
2021-06-27
05:00 Na ratunek 112: Sugar baby (472)
05:30 Na ratunek 112: Hipochondria (473)
06:00 Wydarzenia
06:35 SuperLudzie Extra (26)
07:00 Psi Patrol (9)
07:30 Psi Patrol (10)
08:00 Psi Patrol (11)
08:30 Psi Patrol (12)
09:00 Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości 2 (5)
09:30 Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości 2 (6)
10:00 Design Dream. Pojedynek na wnętrza (2)
11:00 Pieskie życie
12:45 Tomcio Grubasek
14:50 Zakochana złośnica
16:55 Atrakcyjny pozna panią
19:00 Świat według Kiepskich: Boże skrawki (537)
19:30 Świat według Kiepskich: Trudno powiedzieć (538)
20:05 Noc w muzeum. Tajemnica grobowca
22:20 Królowie ulicy 2: Motor City
00:05 Gliniarze: Ostatnia rola (93)
01:00 Gliniarze: Nienawidzę matki (94)
02:00 Gliniarze: Zaginiona (96)
03:00 Gliniarze: Przypadkowe porwanie (97)
04:00 Gliniarze: Pod wodą (98)
TVP 1
2021-06-27
05:10 Klan (3833)
05:30 Klan (3834)
06:00 Słownik polsko@polski
06:25 wojsko-polskie.pl (157)
06:55 Słowo na niedzielę: Chamstwo w niebie, czyli co nas niszczy
07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach
08:00 Tydzień
08:30 Zakochaj się w Polsce: Zamek Czocha (212)
09:00 Policzmy się dla Polski
09:10 Przyrodnik na tropie: Pluszcz (26)
09:45 Japonia - inspirujące krajobrazy: Dolina Kurokawa
10:00 Japonia - inspirujące krajobrazy: Wyspa Miyakojima
10:25 Klasztorne smaki Remigiusza Rączki: Salezjanie z Czerwińska
10:55 Słowo na niedzielę: Chamstwo w niebie, czyli co nas niszczy
11:00 Msza święta z Jasnej Góry
11:55 Między ziemią a niebem
12:00 Anioł Pański
12:15 Między ziemią a niebem
12:50 Wadowickie spotkania ze Świętym Janem Pawłem II: Piotr Ziemowski «Żarówa»
13:15 BBC w Jedynce: Tajemnice skóry: Wielofunkcyjne narzędzie (2/3)
14:15 Z pamięci: Józef Cyrankiewicz
14:25 Okrasa łamie przepisy: Pyry z gzikiem i plińce z pomoćką
14:55 Komisarz Alex 12: Fatalny przypadek (149)
15:50 Geniusze i marzyciele. Ludwik Hirszfeld
17:00 Teleexpress
17:15 Pogoda
17:30 Jaka to melodia?
18:25 Stulecie Winnych (3)
19:15 Gra na Maksa (14)
19:25 Sport
19:30 Wiadomości
20:00 Pogoda
20:10 Gra na Maksa (15)
20:20 live Piłka nożna: Euro 2020
20:50 live Piłka nożna: Euro 2020
22:55 live Piłka nożna: Euro 2020
23:25 EUROwieczór
23:55 Zakochana Jedynka: Królowa pustyni
02:10 Bumerang
03:55 Kopciuszek (15)
04:25 Kopciuszek (16)
04:55 Z pamięci: Józef Cyrankiewicz
TVP 2
2021-06-27
05:20 Barwy szczęścia (2413)
05:55 Barwy szczęścia (2414)
06:25 Barwy szczęścia (2415)
07:00 M jak miłość (1574)
07:55 Pytanie na śniadanie
11:25 Dookoła Bałtyku (8)
11:55 Chłopi: Jagna (2-ost.)
13:25 Va banque (126)
14:00 Familiada
14:35 Koło fortuny (801)
15:15 Szansa na sukces. Opole 2021: Przeboje filmowe (7)
16:20 Festiwal Zaczarowanej Piosenki (2021) - koncert «Spotkajmy się z radością - mimo wszystko»
17:20 Zainwestuj w marzenia 3: Chargeback (44)
17:25 Gra na Maksa (15)
17:35 live Piłka nożna: Euro 2020
17:50 live Piłka nożna: Euro 2020
20:10 Gra na Maksa (15)
20:25 Festiwal Muzyki Tanecznej - Kielce 2020. Szalone Party Marka Sierockiego (1)
21:15 Festiwal Muzyki Tanecznej - Kielce 2020. Szalone Party Marka Sierockiego (2)
22:35 Festiwal Muzyki Tanecznej - Kielce 2020. Szalone Party Marka Sierockiego (3)
23:35 Hity wszech czasów (4)
00:40 Zaćma
02:45 Rajska jabłoń
04:30 Zakończenie programu
04:55 Cafe piosenka: Siostry Szlachta
TVP ABC
2021-06-27
05:00 Domisie: Morska wyprawa
05:25 Domisie: Bazyli - Sobieradek
05:55 Rodzina Treflików: Księżyc (50)
06:05 Król Maciuś Pierwszy: Skandal w prasie (10)
06:20 Przygody kota Filemona: Kocia aria (19)
06:35 Andy na safari: Andy i surykatki (2)
06:50 Trolle: impreza trwa!: Nękani przez nieproszonych gości (20)
07:20 Bracia koala: Spragniony pingwin (2)
07:50 Ptyś i Bill: Najlepsza niania (2)
08:05 Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham: Zimowy księżyc (59)
08:20 Gigantozaur: Proszę nie zrywać kwiatów (15)
08:35 Ricky Zoom: Dostawca Blip (2)
08:50 Masza i Niedźwiedź: Niespodzianka! (63)
08:55 Bajeczki Maszy: Jaś i Małgosia (2)
09:05 Nelly i Nora: Śniegowy domek (28)
09:15 Niespodzianka Poranka: Szaleństwo pełni księżyca (2)
09:30 Ziarno: Kraków 3
10:00 Przyjaciele z podwórka: Ucieczka (69)
10:25 Bolek i Lolek na wakacjach: Lunapark (1)
10:40 Andy i dinozaury: Diplodok i paproć (2)
10:50 Stacyjkowo: Proszę wsiadać!: Posypka Wilsona (2)
11:00 Król Maciuś Pierwszy: Żegnaj Klu-Klu (24)
11:15 Inspektor Gadżet: Gadżet nowej generacji, cz. 2 (2)
11:30 Sunny Day: Sunny i księżniczki (2)
11:55 Kosmoloty: Wyścig w kanionach Marsa (2)
12:10 Super Wings: Na tropie Yeti (54)
12:25 Kucharz Shane: Świnka na wolności (2)
12:40 Mała Marinette: Nie ruszaj moich króliczków (2)
12:55 Figu Migu: Ćwicz jak ja (32)
13:05 Figu Migu: Pory roku (33)
13:15 Mi - Mi - Miśki: Grzyby i liście (3)
13:20 Mi - Mi - Miśki: Podróż (4)
13:30 Heidi: Wybaczenie (38)
13:55 Pamiętnik Florki: Biwak (41)
14:10 Gigantozaur: Najlepszy nochal świata (28)
14:25 Kapitan Tsubasa: Konfrontacja! (2)
14:55 Transformers: Robots in Disguise: Pilot - część 2. (2)
15:20 Rescue Bots Academy: Czyścioszek (28)
15:30 44 Koty: Zaginiony szczeniak (2)
15:45 Halo halo!: Zagubiona literka O (17)
15:55 Zwierzaki Czytaki: Przedszkolada (91)
16:10 Stacyjkowo: Proszę wsiadać!: Ciągnij i pchaj (3)
16:11 Stacyjkowo: Proszę wsiadać!: Zamieszanie z bananami (4)
16:15 LEGO City Adventures: Billy Żuczek (2)
16:30 Cleo i Cuquin: Latający ząb (10)
16:40 Andy i podwodny świat (2)
16:55 Masza i Niedźwiedź: Czapka niewidka (41)
17:10 Nelly i Nora: Gorąco pod nóżkami (2)
17:20 Ćwierkające historie: Na szczyt (2)
17:35 Marta mówi: Marta i Skits (2)
18:00 Mia i ja 3: Ostatnie starcie (78)
18:30 Nowe przygody Piotrusia Pana: Szabla Nieustraszonego Jana (6)
19:00 Wieczorynka: Heidi: Szarotka (39)
19:20 Wieczorynka: Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham: Ptasie gniazdo (2)
19:30 Wieczorynka: Gigantozaur: Świat twardzieli (2)
19:40 Wieczorynka: Ricky Zoom: Nowy sprzęt ratunkowy (15)
20:00 Masza i Niedźwiedź: Nie budzić do wiosny! (2)
20:05 Masza i niedźwiedź - Wydanie piłkarskie: Podkręć jak Masza (4)
20:06 Straszne historie Maszy: Bardzo straszna historia o chłopcu, który bał się myć (2)
20:15 Sadie Sparks: Nocna tęcza (3)
20:30 Sadie Sparks: Zbyt wiele Sadie (4)
20:45 Głębia: Czarna Orka (2)
21:10 Power Rangers Beast Morphers: Zwarcie (40)
21:40 Nowe przygody Lucky Luke’a: Ostatnie bizony (2)
22:05 Magiczne drzewo: Berło (4)
22:35 Magiczne drzewo: Bracia (5)
23:10 Jak to działa?: Segregacja odpadów (45)
23:40 Zakończenie programu
04:10 Nela Mała Reporterka: Małpy z czerwonymi sercami (27)
04:25 Nela Mała Reporterka: Noc na Morzu Południowochińskim (28)
04:45 Margolcia i Miś zapraszają dziś: Papierowy pajacyk (145)
TVP HD
2021-06-27
06:00 Nanda Devi East. Góra Szczęścia
06:30 Niezwykłe historie Biało-Czerwonych: Chłopcy Stamma
06:55 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Na ryby
07:25 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Peru. Prawo jazdy dla WC (121)
08:00 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii: Płock
08:15 Panna z mokrą głową: Grunt to rodzinka (1)
08:45 Panna z mokrą głową: Uczył Marcin Marcina (2)
09:15 Rodzinka.pl: Edukacja seksualna (153)
09:50 Rodzinka.pl: Wiosno, wrócisz? (154)
10:20 Rodzinka.pl: Człowiek maszyna (155)
10:55 Sekretne życie kotów: Caturra i Marysia, Czuczu i Mimi (5)
11:55 Makłowicz w podróży: Hiszpania - Almeria
12:25 Przystanek slow food: Biebrza (3)
13:00 Ranczo 3: Powrót demona (28)
13:55 Ojciec Mateusz 2: Ukąszenie węża (20)
14:55 Wywiady - Alternatywy 4: Bohaterowie
15:00 Wywiady - Alternatywy 4: Absurdy
15:20 live Tenis stołowy: Mistrzostwa Europy - Warszawa 2020
18:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii: Janów Podlaski
18:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii: Białystok
19:05 Ojciec Mateusz 21: Gniew (266)
20:00 Noce i dnie: A potem nastąpi noc (12-ost.)
21:10 Wspaniała Gilly
22:55 Kariera Nikodema Dyzmy (6/7)
00:05 Kariera Nikodema Dyzmy (7-ost.)
01:20 Daleko od szosy: Szpaki (1/7)
02:45 Legend
TVP Historia
2021-06-27
06:40 Był taki dzień: 27 czerwca (606)
06:50 Biblia - Jezus (3)
07:45 Polacy zmieniający świat: Misjonarz
08:00 Transmisja liturgii greckokatolickiej z archikatedry w Przemyślu
08:55 Historia religii (12)
09:15 Janosik: Worek talarów (6/13)
10:05 Okrasa łamie przepisy: Żeberka na trzy sposoby
10:40 Przyrodnik na tropie: Jeleń (17)
11:10 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Peru. Peru od tyłu (119)
11:45 Jak powstawały kontynenty: Australia (2/4)
12:40 Dzikie krainy Australii: Pustynne serce kontynentu (5-ost.)
13:35 W kotle historii: Pierwsze wydanie «Pana Tadeusza». Kuchnia i epopeja
14:10 Niuniek
14:55 Dom: Nosić swoją skórę (6/25)
16:30 Giganci historii: Zakon krzyżacki (38)
17:20 Za wiele ran… Czerwiec 1976 na Pomorzu Zachodnim
17:55 07 zgłoś się: Skok śmierci (15/21)
19:20 Geniusze i marzyciele. Zygmunt Puławski - Polskie skrzydła
20:25 Stulecie na taśmie filmowej: Era złudzeń i konspiracji (4/6)
21:30 U Pana Boga w ogródku
23:35 Mata Hari (4)
00:40 Cienie imperium
02:05 Szerokie tory: Jeden dzień z życia muzułmanina w Azerbejdżanie
02:40 Zakończenie programu
TVP Info
2021-06-27
05:08 Filmy dokumentalne TVP Info: Nauka czytania
05:28 Magazyn śledczy Anity Gargas (200)
05:55 Powitanie - Wstaje dzień
06:00 Serwis Info
06:15 Wstaje dzień
06:24 Pogoda Info
06:29 Wstaje dzień
06:31 Serwis Info
06:40 Wstaje dzień
06:52 Pogoda Info
06:59 Wstaje dzień
07:01 Serwis Info
07:11 Wstaje dzień
07:23 Pogoda Info
07:29 Wstaje dzień
07:31 Serwis Info
07:36 Wstaje dzień
07:51 Pogoda Info
07:59 Serwis Info
08:21 Pogoda Info
08:30 W kontrze
09:15 Serwis Info
09:41 Pogoda Info
09:50 Woronicza 17
10:59 Serwis info weekend
11:22 Pogoda Info
11:29 Serwis info weekend
11:50 Salon dziennikarski
12:30 Serwis info weekend
12:50 Pogoda Info
12:59 Serwis info weekend
13:29 Serwis info weekend
13:52 Pogoda Info
13:59 Serwis info weekend
14:29 Serwis info weekend
14:52 Pogoda Info
15:00 Debata Senior
15:29 Serwis info weekend
15:54 Pogoda Info
16:00 Okiem wiary
16:28 Koronawirus. Szczepionka
17:00 Teleexpress
17:15 Teleexpress Extra
17:30 Teleexpress na deser
17:45 Serwis info weekend
18:00 Panorama
18:18 Serwis info weekend
18:25 Studio Zachód
18:50 INFO V4+
19:05 Głębia ostrości: Serce za serce. Prawie niemożliwe
19:30 Wiadomości
19:58 Gość «Wiadomości»
20:13 Minęła dwudziesta
21:00 W pełnym świetle
21:30 Serwis info weekend
21:42 Pogoda Info
21:50 Strefa starcia
23:00 INFO wieczór
23:55 Serwis info weekend
00:03 Wiadomości
00:31 Gość «Wiadomości»
00:58 Pogoda Info
01:07 Woronicza 17
02:10 Minęła dwudziesta
03:00 Serwis dla Polonii
03:21 Pogoda Info
03:25 Ręka fryzjera
04:20 Gdynia była pierwsza
TVP Kultura
2021-06-27
05:50 Zakończenie programu
07:10 Co dalej?: Kto jest dziś naprawdę antysemitą? (200)
07:40 31 lat Makabry i Współczucia (2)
08:45 Tamte lata, tamte dni: Jan Jakub Kolski
09:20 Chuligan literacki
09:50 Z przytupem: Krakowiak
10:10 Animama: Dwie Dorotki
10:40 Serialowa nostalgia: Arsene Lupin (13-ost.)
11:45 Trzeci punkt widzenia
12:25 Czerwona oberża
14:15 Ostatnia walka Apacza
15:55 Koncert dla Niepodległej. «Kulka. Paderewski. Kulka»
17:15 Niedziela z…: twórczością Jerzego Gruzy
18:05 Niedziela z… twórczością Jerzego Gruzy: Dzięcioł
19:40 Niedziela z… twórczością Jerzego Gruzy: Kobieta pracująca radzi (1/8)
20:00 Podwójne życie Weroniki
21:40 Trzeci punkt widzenia
22:15 Gala Muzyki Poważnej - Fryderyki 2021
00:10 Kobieta na skraju dojrzałości
01:55 Polska szkoła animacji: Arena
02:00 Polska szkoła animacji: Syzyf
02:10 Polska szkoła animacji: Karaluch
02:25 Mocne kino: Psy 2. Ostatnia krew
04:20 Sami Yaffa na tropie dźwięków: Urugwaj i Argentyna (4)
TVP Polonia
2021-06-27
05:00 Kulturalni PL
06:00 Hity wszech czasów (15)
07:00 Centralne Biuro Humoru (3)
07:55 Pytanie na śniadanie
11:25 Ziarno: Kraków 3
11:55 Między ziemią a niebem
12:00 Anioł Pański
12:15 Między ziemią a niebem
12:50 Słowo na niedzielę: Chamstwo w niebie, czyli co nas niszczy
13:00 Transmisja mszy świętej z bazyliki Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Gietrzwałdzie
14:15 Czarne chmury: Szafot (1/10)
15:15 Fajna Polska: Bydgoszcz - najpiękniejsze miejsca polskiego wybrzeża (37)
16:05 Leśniczówka (264)
16:30 Leśniczówka (265)
17:00 Teleexpress
17:20 Ja wam pokażę! (5/13)
18:15 Kabaretomaniacy (10)
19:10 Kabaretowe Naj: Muzycznie dla zwierząt
19:30 Wiadomości
20:05 Sport
20:10 Pogoda
20:20 Europejski Stadion Kultury - Rzeszów 2021
22:05 U Pana Boga w ogródku (3/12)
23:15 Fajna Polska: Bydgoszcz - najpiękniejsze miejsca polskiego wybrzeża (37)
00:10 Ja wam pokażę! (5/13)
01:00 Słownik polsko@polski
01:30 Wiadomości
02:00 Sport
02:05 Pogoda
02:10 The Voice of Poland 11. Przesłuchania w ciemno: Pomorze (3)
03:10 The Voice of Poland 11. Przesłuchania w ciemno: Opolskie (4)
04:05 Muzyczne NAJ: Andrzej Zaucha
04:45 Giganci historii: Napoleon Bonaparte. Życie i wojny (23)
TVP Rozrywka
2021-06-27
05:25 Zakończenie programu
06:05 Zakochaj się w Polsce: Puławy (7)
06:35 Podróże z historią: Czarne złoto (44)
07:10 Kuchnia Jagiellonów: W stolicy państwa krzyżackiego kuchnia fusion najlepsza w Europie (6)
07:40 Cafe piosenka: Renata Dąbkowska
08:10 Koło fortuny (1054)
08:50 Rozrywka retro: Kabaret Potem przedstawia - 15 sztuk
09:50 Sanatorium miłości 2 (6)
10:50 Postaw na milion
11:50 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka: Łukasz Zagrobelny
12:20 Smaki świata po polsku 2 (23)
12:50 Przyrodnik na tropie: Łoś (21)
13:25 Prywatne życie zwierząt 5: Dzioby ptaków wodnych (7)
13:50 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Peru. Inkowie (110)
14:30 Sekretne życie kotów: Sekretne życie Brytki, Stelli i Pedra, Eulalii i Rozalii (3)
15:25 Bulionerzy: Menago (47)
15:50 Bulionerzy: Brzemię oglądalności (48)
16:25 Kabaret. Supershow Dwójki (2)
17:35 Wielki test o Janie Matejce
18:55 Życie to kabaret: Czas na hity Malickiego i Kmity (1)
19:55 Życie to kabaret: Czas na hity Malickiego i Kmity (2)
20:55 Postaw na milion
21:55 Giganci historii: Napoleon Bonaparte. Życie i wojny (23)
22:50 Kabaretomaniacy (14)
23:50 Rodzina, ach rodzina: Mąż cz. 2 (10)
00:50 Koło fortuny (1053)
01:35 Kabaretowa mapa Polski: Płocka Noc Kabaretowa. Złote bobry (1)
02:35 Kabaretowa mapa Polski: Płocka Noc Kabaretowa. Złote bobry (2)
03:35 Kabaretowa mapa Polski: Płocka Noc Kabaretowa. Złote bobry (3)
04:35 Rozrywka retro: Kabaret Potem przedstawia - 15 sztuk
TVP Seriale
2021-06-27
05:25 Zakończenie programu
05:40 Na sygnale: Babski team (73)
06:15 Janosik: Zdrada (13-ost.)
07:10 U Pana Boga w ogródku (1/12)
07:55 U Pana Boga w ogródku (2/12)
08:50 Czterdziestolatek: Portret, czyli jak być kochanym (4/21)
09:45 Czterdziestolatek: Kondycja fizyczna, czyli walka z metryką (5/21)
10:50 Ranczo 7: Droga przez stos (91)
11:50 Rodzinka.pl: Pierwsze mieszkanie (109)
12:20 Rodzinka.pl: Przeprowadzka (110)
12:55 Rodzinka.pl: Oświecenie (111)
13:30 Ojciec Mateusz 14: Złomiarze (186)
14:30 Ranczo 8: Radio Mamrot (92)
15:25 Ranczo 8: Wykapany ojciec (93)
16:25 Ranczo 8: Wybacz mnie (94)
17:25 U Pana Boga w ogródku (3/12)
18:15 Rozmowy kontrolowane
20:00 Ojciec Mateusz 15: Uciekinier (187)
20:55 Ojciec Mateusz 15: Przeznaczenie (188)
21:50 Ranczo 8: Czysta karta (95)
22:45 Ranczo 8: Obywatelskie obowiązki (96)
23:45 Czas honoru. Powstanie: Hotel Victoria (3)
00:45 Korona królów (324)
01:10 Korona królów (325)
01:50 Oficerowie: Podpucha (8/13)
02:45 Echo serca 2 (19)
03:45 Młody Piłsudski (8)
04:30 Ja to mam szczęście! (28)
TVP Sport
2021-06-27
05:30 Boks: Gala w Meksyku
06:10 EUROwieczór
07:00 Piłka nożna: Euro 2020
09:00 live EUROdebata
10:00 live Studio EURO
11:00 EUROtemat
12:00 live Mecz dnia
13:00 Łączy nas EURO
13:55 Piłka nożna: Euro 2020
16:05 live Piłka nożna: Euro 2020
17:50 live Piłka nożna: Euro 2020
19:55 live Piłka nożna: Euro 2020
20:20 live Piłka nożna: Euro 2020
20:50 live Piłka nożna: Euro 2020
22:55 live Piłka nożna: Euro 2020
23:25 live EUROwieczór
23:55 live Piłka nożna: Copa America - Brazylia 2021
02:00 Koszykówka kobiet: EuroBasket 2021
03:35 Koszykówka kobiet: EuroBasket 2021