[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -1
BelSat
2021-06-26
06:00 Студыя Белсат
07:00 Аб’ектыў
07:20 Размова
07:35 Без акрэдытацыі
08:20 Джабу запрашае ў джунглі, мультсерыял
08:45 Востраў Баю-бай (Rocka-Bye Island), мультсерыял
08:55 Пеўнік Спеўнік (Brewster The Rooster), мультсерыял
09:05 Мова нанова: Жанчыны ў гісторыі Беларусі
09:30 Аўтаспынам па Беларусі
09:50 Вяскоўцы
10:20 Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча
10:45 Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма)
11:05 Кожны з нас (ток-шоу): Палітычныя вязні
12:05 Асалода і боль. Навука пра каханне (Pleasure and Pain - The Science of Love), д/ф
12:55 Краіна на смак (кулінарнае шоу)
13:45 Чэрап і косці (Crossbones), серыял
14:30 Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял
15:15 Загадкі беларускай гісторыі: Вялікае Княства Літоўскае - Беларусь ці Летува?
15:35 Intermarium: Вайна ўсіх супраць усіх
16:30 Далёка да раю (Far from Heaven), драма
18:15 А дзесьці брахалі сабакі (The Distant Barking of Dogs), д/ф
19:15 Суродзічы
19:30 Давайце разбірацца
20:00 Аб’ектыў (галоўнае выданне)
20:15 Слава (Glory), м/ф
21:55 Belsat Music Live
22:45 Без акрэдытацыі
23:25 Аб’ектыў
23:45 Парадокс, серыял
00:30 Перапынак у вяшчанні
Canal+ Sport 1 PL
2021-06-26
05:15 Basket+
05:30 Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
06:00 News+
06:55 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
09:00 Koszykówka mężczyzn: NBA
11:00 LaLiga Best Goalkeeper
11:25 Tenis: Turniej WTA w Eastbourne
13:30 Tenis: Turniej WTA w Eastbourne
15:35 LaLiga Best Goalkeeper
16:00 Oscar Pistorius. Zwycięstwo i upadek (4)
18:00 Magazyn Le Mans Series: Le Castellet
19:00 LaLiga Top Scorer
19:30 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą: Tony Adams
20:00 Koszykówka mężczyzn: NBA
22:00 Piłka nożna: Liga angielska
22:55 SilkWay 2019: W pogoni za Białym Tygrysem
00:00 News+
00:55 Witaj w klubie: Korona Kielce
01:30 Witaj w klubie: Wisła Płock
02:00 Kajetan Kajetanowicz - noga na gaz
02:40 LaLiga Best Goalkeeper
03:00 live Koszykówka mężczyzn: NBA
Canal+ Sport 2 PL
2021-06-26
06:00 Ekstrapaka: 4. kolejka
07:00 Twardzielki: Hanna Gujwan (10)
07:30 Twardzielki: Magdalena Loska (9)
08:00 News+
09:00 Basket+
09:20 Tenis: Turniej WTA w Eastbourne
11:40 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
13:50 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
16:00 Ekstrapaka: 4. kolejka
17:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
18:10 Piłka nożna: Liga angielska
20:00 Tenis: Turniej WTA w Eastbourne
22:00 LaLiga Top Scorer
22:30 Magazyn Le Mans Series: Le Castellet
23:35 W cieniu wielkich skoczni
01:00 News+
01:55 Twardzielki: Hanna Gujwan (10)
02:25 Twardzielki: Magdalena Loska (9)
Canal+ Sport 3 PL
2021-06-26
05:30 Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
06:00 Ekstrapaka: 4. kolejka
07:00 Witaj w klubie: KGHM Zagłębie Lubin
07:30 Witaj w klubie: Lech Poznań
08:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
10:00 Kącik klubowy (1)
10:15 Kącik klubowy (4)
10:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:30 Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
13:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
15:00 Liga+
16:15 Kącik klubowy (7)
16:25 Kącik klubowy (7)
16:30 Witaj w klubie: Jagiellonia Białystok
17:00 Ekstraklasa po godzinach
18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:00 Ekstrapaka: 4. kolejka
20:50 Mikrocykl: Warta Poznań
21:00 Liga+ Extra
22:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
00:30 Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
01:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
03:00 Kącik klubowy (5)
03:15 Kącik klubowy (3)
03:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
Canal+ Sport 4 PL
2021-06-26
05:30 Kącik klubowy (4)
05:45 Turbokozak (24)
06:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:00 Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
08:30 Ekstrapaka: 4. kolejka
09:30 Witaj w klubie: KGHM Zagłębie Lubin
10:00 Witaj w klubie: Lech Poznań
10:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:30 Kącik klubowy (1)
12:45 Kącik klubowy (4)
13:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
15:00 Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
15:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:30 Liga+
18:45 Kącik klubowy (7)
18:55 Kącik klubowy (7)
19:00 Witaj w klubie: Jagiellonia Białystok
19:30 Ekstraklasa po godzinach
20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:30 Ekstrapaka: 4. kolejka
23:20 Mikrocykl: Warta Poznań
23:30 Liga+ Extra
01:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
03:00 Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
03:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
Eleven Sports 1
2021-06-26
06:00 Piłka nożna: Liga francuska
08:00 Formuła 1: Grand Prix Styrii
09:30 Formuła 1: Grand Prix Styrii
11:00 GP Confidential (8)
11:30 live Formuła 1: Grand Prix Styrii
11:55 live Formuła 1: Grand Prix Styrii
13:10 live Formuła 1: Grand Prix Styrii
13:30 GP Confidential (8)
14:00 live Formuła 1: Grand Prix Styrii
14:55 live Formuła 1: Grand Prix Styrii
16:20 live Formuła 1: Grand Prix Styrii
17:30 GP Confidential (8)
18:00 Piłka nożna: Liga francuska
20:00 Formuła 1: Grand Prix Styrii
21:30 GP Confidential (8)
22:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
00:00 Formuła 1: Grand Prix Styrii
01:30 GP Confidential (8)
02:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
04:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
Eleven Sports 2
2021-06-26
06:00 Piłka nożna: Liga włoska
08:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
10:00 Piłka nożna: Liga francuska
12:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
14:00 Piłka nożna: Liga włoska
16:00 Piłka nożna: Liga francuska
18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:00 Żużel: PGE Ekstraliga
23:00 The La Liga Santander Champion
00:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
02:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
04:00 Piłka nożna: Liga francuska
Eleven Sports 3
2021-06-26
05:00 The LaLiga Santander Champion
06:00 Piłka nożna: Liga włoska
08:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
10:00 Piłka nożna: Liga włoska
12:00 La Liga Top Scorer
13:00 Piłka nożna: Liga francuska
15:00 Piłka nożna: Liga włoska
17:00 LaLiga Top Goals
18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
22:00 Piłka nożna: Liga francuska
00:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 The LaLiga Santander Champion
03:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
Eleven Sports 4
2021-06-26
06:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
08:00 Piłka nożna: Liga włoska
10:00 Piłka nożna: Liga francuska
12:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
14:00 Piłka nożna: Liga francuska
16:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
18:00 Piłka nożna: Liga włoska
20:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
22:00 Piłka nożna: Liga włoska
00:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
02:00 Piłka nożna: Liga włoska
04:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
Polonia 1
2021-06-26
06:00 Profilerka (1)
07:00 Nocny recepcjonista (7)
07:55 Nocny recepcjonista (8)
09:00 Telesprzedaż
10:00 Mango
10:55 Uśmiechnij się (7)
11:00 Telesprzedaż
15:00 Telesprzedaż
15:50 Telesprzedaż
20:35 Telesprzedaż
21:00 Na posterunku
22:50 Coś śmiesznego: Kabaret Jurki_4 (34)
23:00 Różowa noc
00:00 Podwójny chwyt
02:05 Wojna z mafią 6 (11)
03:10 Wojna z mafią 6 (12)
04:00 Uśmiechnij się (9)
04:10 Różowa noc
Polsat
2021-06-26
05:25 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
08:20 Herkules
10:10 Ewa gotuje (392)
10:40 Nasz nowy dom (197)
11:40 Wolni od długów (5)
12:40 Bogaty dom - biedny dom (27)
13:40 Łowcy nagród (18)
14:40 Rolnicy. Podlasie (3)
15:45 Więzienie (64)
16:15 Więzienie (65)
16:45 Więzienie (66)
17:15 Więzienie (67)
17:45 Chłopaki do wzięcia (207)
18:15 Chłopaki do wzięcia (208)
18:50 Wydarzenia
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:45 Sport
19:55 Pogoda
20:00 Polsat SuperHit Festiwal 2021: Najlepsi z najlepszych
23:20 Jeździec znikąd
02:25 Lot
04:40 Disco Gramy
Polsat 2
2021-06-26
05:15 SuperLudzie (10)
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Disco Gramy
07:00 Awantura o kasę (110)
08:00 Nasz nowy dom (207)
09:00 Dlaczego ja?: Co robi Anna w bagażniku samochodu (863)
10:00 Dlaczego ja?: Wypadek samochodowy ujawnia podwójne życie matki (864)
11:00 Dlaczego ja?: Narzeczony mojej siostry (865)
12:00 Dlaczego ja?: Kobieta wątpi w tożsamość męża (866)
13:00 Dlaczego ja?: Dziewczyna myśli, że jej ojciec poderwał oszustkę matrymonialną (867)
14:00 Przyjaciółki (185)
15:00 Nasz nowy dom (201)
16:00 W rytmie serca (2)
17:00 W rytmie serca: Na krawędzi (3)
18:00 Komisarz Mama (7)
19:00 Kowalscy kontra Kowalscy (9)
19:30 Kowalscy kontra Kowalscy (10)
20:05 Wydarzenia
20:35 Gość «Wydarzeń»
21:10 Ktoś całkiem obcy
23:35 Snajper: Dziedzictwo
01:40 Kabaretowa Ekstraklasa (27)
02:05 Wydarzenia
02:50 #Jesteśmy dla dzieci
03:20 Echo lasu
03:50 Echo lasu
04:20 Interwencja
04:35 Interwencja
04:50 Interwencja
Polsat Cafe
2021-06-26
05:00 Czar nagości (2)
06:00 Na garnuszku mamusi (2)
07:00 Tajemnice Ameryki Południowej: Wenezuela - obsesja piękna
08:00 Biedni kontra bogaci (18)
09:00 Nasz nowy dom (207)
10:00 Bogaty dom - biedny dom (32)
11:00 Domowe rozgrywki (10)
11:10 Domowe rozgrywki (11)
11:20 Domowe rozgrywki (12)
11:30 Królewskie kompromitacje
13:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (36)
14:00 Nasz nowy dom (146)
15:00 Randka z nieznajomym (8)
16:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (31)
17:00 Spektakularne metamorfozy (1)
18:00 Sławy Instagramu
19:00 Randka z nieznajomym (19)
20:00 Zdrady (156)
21:00 Bogaty dom - biedny dom (11)
22:00 Gry małżeńskie (69)
23:00 Zdrady (86)
00:00 Śmierć w Hollywood: Elizabeth Taylor (2)
01:00 Nieudane operacje plastyczne (4)
02:00 Poradnia zdrowego seksu (6-ost.)
03:00 Współczesne oblicze prostytucji
04:00 Czar nagości (2)
Polsat Doku
2021-06-26
05:00 Syndykat zbrodni (3)
05:30 Syndykat zbrodni (4)
06:00 Emil, pogromca mandatów (27)
06:30 Emil, pogromca mandatów (28)
07:00 Emil, pogromca mandatów (29)
07:30 Emil, pogromca mandatów (30)
08:00 Łowcy nazistów (11)
09:10 Tajna historia XX wieku: Zdrada monachijska (45)
09:35 Tajna historia XX wieku: Ostatnia linia (46)
10:05 Największe samoloty świata 2 (2)
11:05 Łowcy nazistów (10)
12:15 Opowieści o dzikich zwierzętach (6)
13:25 Top 10 Największe tajemnice świata (10)
14:00 Top 10 Największe tajemnice świata (11)
14:35 Top 10 Największe tajemnice świata (12)
15:10 Tajemnice wikingów: Szlakiem żeglarzy północy (1/2)
16:25 Tajemnice wikingów: Odkrywanie nowych światów (2-ost.)
17:40 Habit i zbroja
19:45 Poza kontrolą: Huragan Irma
20:50 Poza kontrolą: Tajlandia, uwięzieni w jaskini Tham Luang
22:00 Katastrofy morskie (7)
23:00 Katastrofy morskie (8)
00:00 Kolaboranci Hitlera (13)
01:10 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (26)
01:35 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (27)
02:00 Taaaka ryba: Lingcod z Pacyfiku (162)
02:30 Taaaka ryba: Podhalańskie pstrągi (163)
03:00 Tajna historia XX wieku: Tajemnica Herberta K. (28)
03:30 Tajna historia XX wieku: Skarb obozów (29)
04:00 Łowca pedofilów: Przyjedzie? Nie przyjedzie? (53)
04:30 Łowca pedofilów: Wypadek (54)
Polsat Film
2021-06-26
05:30 Na ratunek 112 (442)
06:00 Górale (25)
06:30 Przyjaciółki (205)
07:30 Przyjaciółki (206)
08:30 Wyszczekani
10:25 Król Lew 2: Czas Simby
12:05 Australijska przygoda
14:05 Oficer Blart w Las Vegas
16:00 Gdzie jest Dory
18:05 Gwiezdne wojny: Część 1 - Mroczne widmo
21:00 Sobotni superhit: Obcy: Przymierze
23:35 Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie
02:15 Znaki (3)
03:15 Znaki (4)
04:15 Ślad: Szczur w szkole (33)
Polsat Music HD
2021-06-26
03:00 Polska Nocą
04:00 Polska Nocą
Polsat News
2021-06-26
05:00 Stołeczna drogówka
05:20 Z klimatem i z pasją
05:45 Interwencja
06:00 Nowy dzień
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:55 Pogoda
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:55 Pogoda
13:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:55 Pogoda
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:55 Pogoda
16:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
16:25 Pogoda
16:30 Czysta Polska
17:10 Interwencja - taka jest Polska
18:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
18:50 Wydarzenia
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:50 Debata tygodnia
21:00 Raport
21:50 Wydarzenia
22:30 Dzień na świecie
22:55 Pogoda
23:00 Obraz dnia - serwis informacyjny
23:45 Pogoda
23:55 Interwencja - taka jest Polska
00:40 Wydarzenia
01:15 Interwencja
01:30 SuperLudzie
01:50 Z klimatem i z pasją
02:10 #Jesteśmy dla dzieci
02:35 SuperLudzie
Polsat News 2
2021-06-26
03:05 Dzień na świecie
03:30 Z klimatem i z pasją
Polsat Play
2021-06-26
05:00 Łowca pedofilów: Łowca pedofilów, cz. 2 (85)
05:30 Łowca pedofilów (86)
06:00 Taaaka ryba: Szwedzkie szkiery (122)
06:30 Taaaka ryba: Spławikowa biała ryba (123)
07:00 Kołowrotek (121)
07:30 Kołowrotek (122)
08:00 Historia Europy (3)
09:05 Historia Europy (4)
10:15 Olimpiada Hitlera (1/2)
11:25 Olimpiada Hitlera (2-ost.)
12:35 Druga wojna w kolorze (12)
13:40 Druga wojna w kolorze (13)
14:50 Poza kontrolą: Zabójcze tsunami
15:55 Poza kontrolą: Dlaczego zatonął «Kursk»
17:05 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (25)
17:30 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (26)
18:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (27)
18:30 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (28)
19:00 Pociągi (1)
19:30 Polski lombard Walusia (18)
20:00 Nie mów do mnie śmieciarzu! (31)
20:30 Hardcorowa miłość (11)
21:00 Hardcorowa miłość (12)
21:30 Celebra - Mam to coś (6)
22:00 Polacy za granicą: Majorka (41)
23:00 Kloszard story (25)
23:30 Więzienie (23)
00:00 Więzienie (24)
00:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (41)
01:00 997 - Fajbusiewicz na tropie (42)
01:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (43)
02:00 Poszukiwacze historii: Prototypowe pociski (75)
02:30 Poszukiwacze historii: Srebrna Góra - Wielka ucieczka (76)
03:00 Emil, pogromca mandatów (17)
03:30 Emil, pogromca mandatów (18)
04:00 Autościema - czyli jak kupować, by nie żałować (33)
04:30 Autościema - czyli jak kupować, by nie żałować (34)
Polsat Romans
2021-06-26
05:00 Sekrety rodziny: Casanova (84)
06:00 Gliniarze: Spełnienie marzeń (302)
07:00 Gliniarze: Niebezpieczna gra (303)
08:00 Niania: Dwie panie Skalskie (55)
08:30 Niania: Dość tej zabawy (56)
09:00 Niania: Za duże stopy (57)
09:30 Niania: Chłopak Jolki (58)
10:00 Niania: Nasienie życia (59)
10:30 Niania: Miłość ma wiele twarzy (60)
11:00 Niania: Propozycja nie do odrzucenia (61)
11:30 Niania: Pokaz mody (62)
12:00 Niania 5: Gdzie jest Frania? (63)
12:30 Niania 5: Babcia Leokadia (64)
13:00 Przyjaciółki (33)
14:00 Przyjaciółki (34)
15:00 Przyjaciółki (35)
16:00 Komisarz Mama (4)
17:00 Gliniarze: Szczęśliwej drogi (465)
18:00 Gliniarze: Znajomości (466)
19:00 Gliniarze: Uwikłana (467)
20:00 Gliniarze: Bez miłości (468)
21:00 Gliniarze: Toksyczny sekret (469)
22:00 Gliniarze: Wściekłe psy (470)
23:00 Zawiść
01:05 Na ratunek 112: Para nastolatków zamawia fałszywe prawo jazdy przez internet (382)
01:35 Na ratunek 112: Uzdrowiciel (383)
02:05 Na ratunek 112: Dziewczyna pada ofiarą porywacza (384)
02:35 Na ratunek 112: Młoda hejterka naraża się kryminaliście (385)
03:05 Jednostka 19 (13)
04:00 Ślad: Na prawo i lewo (31)
Polsat Sport
2021-06-26
05:00 KOTV Classics
06:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów
08:00 live Cafe Euro
09:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów
10:30 live Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów
11:20 live Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów
14:00 live Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów
14:50 live Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów
17:00 live Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów
18:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów
20:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów
22:45 live Cafe Euro
00:30 Sporty walki: KSW
03:00 live Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBA w Atlancie
Polsat Sport Extra
2021-06-26
06:00 Piłka nożna z archiwum
08:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów
11:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów
14:15 Piłka nożna plażowa: Eliminacje mistrzostw świata
15:30 live Tenis: Turniej ATP w Eastbourne
18:00 Tenis: Turniej ATP na Majorce
20:00 live Sporty walki: UFC Fight Night: Gane vs. Volkov
22:00 live Sporty walki: UFC Fight Night: Gane vs. Volkov
01:00 Boks
Polsat Sport Fight
2021-06-26
05:55 Sporty walki: Gala Babilon MMA 3 w Radomiu
07:00 Sporty walki: KSW 30
08:30 Boks: Rocky Boxing Night w Kościerzynie
12:55 KOTV Classics
13:45 Sporty walki: Gala Babilon MMA 14
15:35 Boks: Gala w Londynie
17:05 Boks: Gala w Rudzie Śląskiej
19:00 Sporty walki: FEN 35 w Ostródzie
00:00 Sporty walki: Gala FFF 1 w Zielonej Górze
01:55 Boks: Gala w Londynie
04:00 Sporty walki: FEN 20 w Warszawie
Polsat Sport News
2021-06-26
06:00 Trans World Sport
07:00 Piłka nożna z archiwum
09:00 Piłka nożna z archiwum
11:00 Piłka nożna z archiwum
12:00 live Siatkówka plażowa: Continental Cup w Hadze
13:15 live Siatkówka plażowa: Continental Cup w Hadze
15:00 Piłka nożna z archiwum
16:15 live Siatkówka plażowa: Continental Cup w Hadze
17:30 live Siatkówka plażowa: Continental Cup w Hadze
19:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów
21:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów
23:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów
01:00 Piłka nożna: Liga Narodów
03:00 live Boks: Gala w Las Vegas
Polsat Sport Premium 1
2021-06-26
05:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
06:30 Piłka nożna z archiwum: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Arsenal FC - Chelsea FC 06.04.2004
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
08:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Chelsea FC - FC Bayern Monachium - sezon 2004/2005 - ćwierćfinał
09:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
10:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Juventus Turyn - Ajax Amsterdam (1996), Real Madryt - Bayer 04 Leverkusen (2002) (10)
11:00 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2020 - mecz: FC Bayern Monachium - Sevilla FC
12:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Olimpique Marsylia - AC Milan (1993), Juventus Turyn - FC Barcelona (2015) (1)
13:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
14:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: FC Barcelona - Manchester United (2011), AS Monaco - FC Porto (2004) (11)
15:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
16:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Inter Mediolan (2010), Juventus Turyn - Real Madryt (2017) (3)
17:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
18:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Juventus Turyn - Ajax Amsterdam (1996), Real Madryt - Bayer 04 Leverkusen (2002) (10)
19:10 live Piłka nożna plażowa: Eliminacje mistrzostw świata
20:20 live Piłka nożna plażowa: Eliminacje mistrzostw świata
21:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
23:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
00:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: AC Milan - FC Liverpool (2007), Bayern Monachium - Chelsea (2012) (5)
01:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
02:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Chelsea (2008), Real Madryt - Atletico Madryt (2014) (4)
03:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
04:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: FC Barcelona - Arsenal (2006), Juventus Turyn - Real Madryt CF (13) (13)
Polsat Sport Premium 2
2021-06-26
06:00 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 1
06:30 Piłka nożna z archiwum: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Arsenal FC - Chelsea FC 06.04.2004
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
08:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Real Madryt CF - FC Liverpool (2018), AC Milan - FC Barcelona (1994) (8)
09:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
10:30 Archiwum Ligi Mistrzów UEFA: Chelsea FC - FC Bayern Monachium, FC Bayern Monachium - Chelsea FC - sezon 2004/2005 - 1/4 finału
11:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
12:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Juventus Turyn - Ajax Amsterdam (1996), Real Madryt - Bayer 04 Leverkusen (2002) (10)
13:00 Piłka nożna: Superpuchar Europy
14:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Olimpique Marsylia - AC Milan (1993), Juventus Turyn - FC Barcelona (2015) (1)
15:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
16:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: FC Barcelona - Manchester United (2011), AS Monaco - FC Porto (2004) (11)
17:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
18:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Inter Mediolan (2010), Juventus Turyn - Real Madryt (2017) (3)
19:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Juventus Turyn - Ajax Amsterdam (1996), Real Madryt - Bayer 04 Leverkusen (2002) (10)
21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
22:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Valencia (2001), Ajax Amsterdam - AC Milan (1995) (12)
23:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
00:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Bayern Monachium (1999), AC Milan - FC Liverpool (2005) (2)
01:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
02:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: AC Milan - FC Liverpool (2007), Bayern Monachium - Chelsea (2012) (5)
03:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
04:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Chelsea (2008), Real Madryt - Atletico Madryt (2014) (4)
Super Polsat
2021-06-26
05:00 Na ratunek 112: Żyj według liczb (471)
05:30 Na ratunek 112: Sugar baby (472)
06:00 Wydarzenia
06:35 SuperLudzie Extra (25)
07:00 Psi Patrol 2 (10)
07:30 Psi Patrol 2 (11)
08:00 Psi Patrol 2 (12)
08:30 Psi Patrol 2 (13)
09:00 Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości 2 (3)
09:30 Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości 2 (4)
10:00 Świat według Kiepskich: Duch Malinowskiej (555)
10:30 Świat według Kiepskich: Zamach (556)
11:00 SuperLudzie (28)
11:30 Kopernik była kobietą: Niepełnosprawni (32)
12:30 Serca dwa (5)
13:00 Nasz nowy dom (114)
14:00 Nasz nowy dom (115)
15:00 Lis i pies 2
16:25 Toy Story: Horror
16:55 Noc w muzeum. Tajemnica grobowca
19:00 Świat według Kiepskich: Zmiana (535)
19:30 Świat według Kiepskich: Kto pierwszen, ten lepszen (536)
20:00 live Sporty walki: Gala FEN 35 w Ostródzie
00:00 Jądro Ziemi
02:50 Kabaretowa Ekstraklasa
03:00 Polacy za granicą: Zanzibar (17)
04:00 Polacy za granicą: Chorwacja (18)
TVP 1
2021-06-26
05:05 Klan (3832)
05:30 Klan (3833)
06:00 Magazyn Ekspresu Reporterów
07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
07:35 Rok w ogrodzie (853)
08:00 Rok w ogrodzie extra
08:15 wojsko-polskie.pl (157)
08:40 Pełnosprawni (410)
09:10 Sprawa dla reportera
10:05 Teksańczyk
11:35 Fascynujący świat: Nieletni inżynierowie
12:40 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Peru. Inkowie (110)
13:10 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Peru. Mur (111)
13:45 Przyrodnik na tropie: Makolągwa (25)
14:15 Z pamięci: Józef Cyrankiewicz
14:30 live Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów
14:50 live Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów
17:00 Teleexpress
17:20 Pogoda
17:30 Jaka to melodia?
18:30 Stulecie Winnych (2)
19:25 Sport
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 Alarm!
20:25 Gra na Maksa (14)
20:35 live Piłka nożna: Euro 2020
20:50 live Piłka nożna: Euro 2020
23:30 EUROwieczór
00:00 Hit na sobotę: Creed 2
02:20 Strategia mistrza
04:05 Kopciuszek (13)
04:30 Z pamięci: Józef Cyrankiewicz
04:35 Zakończenie programu
TVP 2
2021-06-26
05:20 Zakończenie programu
05:50 Barwy szczęścia (2411)
06:25 Barwy szczęścia (2412)
06:55 M jak miłość (1573)
07:55 Pytanie na śniadanie
11:05 Zainwestuj w marzenia 3: Chargeback (44)
11:20 Rodzinny ekspres: Czy Bóg jedzie na wakacje?
11:50 Chłopi: Boryna (1/2)
13:25 Va banque (125)
14:00 Familiada
14:35 Koło fortuny (800)
15:20 Szansa na sukces. Opole 2021: Marek Grechuta (6)
16:20 Na sygnale: Sobowtór (300)
16:50 Lajk!
17:10 Słowo na niedzielę: Chamstwo w niebie, czyli co nas niszczy
17:15 Gra na Maksa (14)
17:25 live Piłka nożna: Euro 2020
17:50 live Piłka nożna: Euro 2020
20:15 Gra na Maksa (14)
20:25 Centralne Biuro Humoru (2)
21:45 Anything Goes. Ale jazda! (1)
22:55 Ameryka da się lubić: Good morning America (1)
00:25 Pitbull. Nowe porządki
02:45 Goldfinger
04:35 Zakończenie programu
TVP ABC
2021-06-26
05:00 Domisie: Kufer pradziadka
05:25 Domisie: Kółka i kółeczka
05:50 Rodzina Treflików: Magiczna czapeczka (49)
06:05 Król Maciuś Pierwszy: Żadnych całusów (9)
06:20 Przygody kota Filemona: Dziura w płocie (18)
06:30 Andy na safari: Andy i pręgowce (1)
06:50 Trolle: impreza trwa!: Fomo-Ocup (19)
07:20 Bracia koala: Nowy dom Arka (1)
07:45 Ptyś i Bill: Obcy we własnym domu (1)
08:05 Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham: Za duży, za mały (58)
08:15 Gigantozaur: Żarty na bok (14)
08:30 Ricky Zoom: Wheelford Wheeler (1)
08:45 Masza i Niedźwiedź: Śpij kochanie, śpij (62)
08:55 Bajeczki Maszy: Wilk i siedem koźlątek (1)
09:05 Nelly i Nora: Słoneczne kwiatki (27)
09:15 Niespodzianka Poranka: Smok i smoczek (1)
09:30 Studio ABC (96)
09:45 Ćwierkające historie: Wiejemy (1)
10:00 Przyjaciele z podwórka: Podążaj za piórkiem (68)
10:25 Olimpiada Bolka i Lolka: Żółty czepek (13)
10:40 Andy i dinozaury: Tyranozaur Rex i pumeks (1)
10:55 Król Maciuś Pierwszy: Dziecięcy parlament (23)
11:10 Inspektor Gadżet: Gadżet nowej generacji, cz. 1 (1)
11:25 Sunny Day: Dzień Przyjaźni (1)
11:55 Kosmoloty: Dzień Jastrzębia (1)
12:10 Super Wings: Mistrz kung-fu (53)
12:25 Kucharz Shane: Jajka w różnej postaci (1)
12:40 Mała Marinette: Życie na wsi (1)
12:55 Ugotuj nam bajkę: Trzy świnki
13:15 Mi - Mi - Miśki: Planetarium dla Myśliciela (1)
13:20 Mi - Mi - Miśki: Fotografowanie przyrody (2)
13:30 Heidi: Wózek inwalidzki (37)
13:55 Pamiętnik Florki: Rower (40)
14:10 Gigantozaur: Najkrótszy dzień (27)
14:25 Kapitan Tsubasa: Magiczne kopnięcie! (1)
14:55 Transformers: Robots in Disguise: Pilot - część 1. (1)
15:20 Rescue Bots Academy: Na morzu (27)
15:30 44 Koty: Misja Arcykotków (1)
15:45 Halo halo!: Prezent na przeprosiny (16)
15:55 Al-chemik: Bąbelki (57)
16:15 Stacyjkowo: Proszę wsiadać!: Wybierz ciuchcię (1)
16:16 LEGO City Adventures: Lwiątka i złodzieje (1)
16:30 Cleo i Cuquin: W opałach (29)
16:40 Andy i podwodny świat (1)
17:00 Masza i Niedźwiedź: Uroda ma wielką moc (40)
17:10 Nelly i Nora: Pod wiatr (1)
17:20 Ćwierkające historie: Wiejemy (1)
17:35 Marta mówi: Marta daje rady (1)
18:00 Mia i ja 3: Wielki sen (77)
18:30 Nowe przygody Piotrusia Pana: Zaginiony Hak (5)
19:00 Wieczorynka: Heidi: Wybaczenie (38)
19:20 Wieczorynka: Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham: Pole pełne kwiatów (1)
19:30 Wieczorynka: Gigantozaur: Wyzwanie Rudzi (1)
19:40 Wieczorynka: Ricky Zoom: Co kryje się w pudełku? (14)
19:55 Wieczorynka: Wieczór z Wiadomirkiem: Alchemik (9)
20:05 Masza i Niedźwiedź: Pierwsze spotkanie (1)
20:15 Masza i niedźwiedź - Wydanie piłkarskie: Graj fair (3)
20:16 Straszne historie Maszy: Przerażająca historia o ciemnym lesie i małym żuczku (1)
20:25 Sadie Sparks: Nos (1)
20:40 Sadie Sparks: Szybko, szybko (2)
20:55 Głębia: Tu są smoki (1)
21:20 Power Rangers Beast Morphers: Skamielinowa gorączka (39)
21:50 Nowe przygody Lucky Luke’a: Indiańska ruletka (1)
22:20 Magiczne drzewo: Kostka (2)
22:50 Magiczne drzewo: Kredka (3)
23:25 Jak to działa?: Diagnostyka medyczna (46)
23:55 Zakończenie programu
04:15 Nela Mała Reporterka: W ogrodzie botanicznym (25)
04:30 Nela Mała Reporterka: Piaskowy kanion (26)
04:45 Margolcia i Miś zapraszają dziś: «Pyszne warzywa» (139)
TVP HD
2021-06-26
05:45 Przyrodnik na tropie (17)
06:20 Kuchnia Żydów polskich: Wrzenie XVIII wieku
06:50 Polski grill (2)
07:20 Makłowicz w podróży: Podróż 44. Sardynia - Koral, korek i langusta
07:55 Okrasa łamie przepisy: Inne gołąbki
08:35 Przystanek slow food: Juchowo (2)
09:05 Ja to mam szczęście! (22)
09:40 Rodzinka.pl: Kosmos (150)
10:15 Rodzinka.pl: Zima, zima… ach to ty! (151)
10:45 Rodzinka.pl: O miłości i zimniej wodzie (152)
11:20 Okrasa łamie przepisy: Elegancja na Batorym
11:55 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Peru. Prawo jazdy dla WC (121)
12:30 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Na ryby
13:05 Stawka większa niż życie: Ściśle tajne (3/18)
14:10 Stawka większa niż życie: Cafe Rose (4/18)
15:25 Na sygnale: Zrządzenie losu (298)
15:55 Anything Goes. Ale jazda! (4)
16:55 Anything Goes. Ale jazda! (5)
17:55 Giganci historii: Krzysztof Kolumb - odkrycie Ameryki (34)
18:55 Sekretne życie kotów: Caturra i Marysia, Czuczu i Mimi (5)
19:55 Ranczo 4: Debata (49)
20:55 Ranczo 4: Kontratak (50)
22:00 Legend
00:15 Życie na gorąco: Rzym (8/9)
01:50 Życie na gorąco: Bolzano (9-ost.)
03:15 Zakończenie programu
TVP Historia
2021-06-26
06:55 Był taki dzień: 26 czerwca (605)
07:05 Biblia - Jezus (2)
07:55 Z Andrusem po Galicji: Żywiec
08:30 Janosik: Tańcowali zbójnicy (5/13)
09:35 Okrasa łamie przepisy: Na jagody
10:10 Szlak nadziei (3)
11:05 Z nurtem życia
12:05 Brazylia. Historia naturalna: Labirynt jezior (3/5)
13:05 Kuchnia Żydów polskich: Straszny wiek XVII (15)
13:35 Tu wszystko jest Polską: Ołtarz i tron (3)
14:05 Dom: Ponad 200 czwartków (5/25)
15:50 Wyprawa przez Wielki Kanion (2-ost.)
16:50 Spór o historię: Wojna agresorów
17:30 07 zgłoś się: Hieny (14/21)
19:00 Giganci historii: Zakon krzyżacki (38)
20:00 Mata Hari (4)
20:55 Rok 1981. Kalendarium (25)
21:05 Historia w postaciach zapisana: Anna Bretońska, królowa Francji
22:55 Eroica
00:25 Migawki historii: Pan X. Normandczyk w paryskim domu uciech (12)
01:05 Paszporty Paragwaju
02:10 Zakończenie programu
TVP Info
2021-06-26
05:05 Światowiec: Mistyczna Nefta
05:35 Agrobiznes
05:55 Powitanie - Wstaje dzień
06:00 Serwis Info
06:15 Wstaje dzień
06:23 Pogoda Info
06:29 Wstaje dzień
06:31 Serwis Info
06:40 Wstaje dzień
06:52 Pogoda Info
06:59 Wstaje dzień
07:01 Serwis Info
07:11 Wstaje dzień
07:23 Pogoda Info
07:29 Wstaje dzień
07:31 Serwis Info
07:36 Wstaje dzień
07:51 Pogoda Info
07:59 Serwis Info
08:21 Pogoda Info
08:30 W kontrze
09:15 Salon dziennikarski
09:59 Serwis info weekend
10:19 Pogoda Info
10:29 Serwis info weekend
10:50 Pogoda Info
10:59 Serwis info weekend
11:29 Serwis info weekend
11:49 Pogoda Info
11:59 Serwis info weekend
12:29 Serwis info weekend
12:49 Pogoda Info
12:59 Serwis info weekend
13:29 Serwis info weekend
13:49 Pogoda Info
13:59 Serwis info weekend
14:29 Serwis info weekend
14:53 Pogoda Info
15:00 Debata TVP Info
15:29 Info dzień
16:25 Pogoda Info
16:30 Koronawirus. Szczepionka
17:00 Teleexpress
17:15 Teleexpress Extra
17:30 Studio Wschód
18:00 Panorama
18:18 Serwis info weekend
18:30 Kobiecym okiem
18:52 Serwis info weekend
19:30 Wiadomości
19:58 Gość «Wiadomości»
20:13 Minęła dwudziesta
21:00 Nie da się ukryć
21:24 Serwis info weekend
21:41 Pogoda Info
21:50 W tyle wizji
22:25 Serwis info weekend
22:30 W tyle wizji extra
23:00 Magazyn śledczy Anity Gargas (200)
23:25 INFO wieczór
00:00 Wiadomości
00:28 Gość «Wiadomości»
00:56 Pogoda Info
01:00 Salon dziennikarski
01:46 Pogoda Info
01:56 Minęła dwudziesta
02:49 Pogoda Info
03:00 Serwis dla Polonii
03:20 Rosja i Chiny - małżeństwo z wyrachowania
04:15 Kornel
TVP Kultura
2021-06-26
05:50 Zakończenie programu
07:20 Informacje kulturalne
07:35 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii: Kozłówka
07:50 44. KFPP Opole 2007 - «Niebo z moich stron» - piosenki Seweryna Krajewskiego (2)
08:35 Słowobranie
09:05 Życie po re-animacji
10:45 Serialowa nostalgia: Czarne chmury: Pościg (10-ost.)
11:55 Tamte lata, tamte dni: Jan Jakub Kolski
12:30 Mistrz
14:00 Komediowe lato: Giuseppe w Warszawie
15:45 Zaginione skarby: Starodruk Mikołaja Kopernika «De revolutionibus orbium coelestium»
16:00 Kino retro: Wystarczy być
18:10 Niezapominajki
18:20 Co dalej?: Kto jest dziś naprawdę antysemitą? (200)
18:55 Sami Yaffa na tropie dźwięków: Urugwaj i Argentyna (4)
20:00 Bilet do kina: Kobieta na skraju dojrzałości
21:40 The Rolling Stones: Voodoo Lounge Uncut
00:25 Mocne kino: Psy 2. Ostatnia krew
02:10 Co dalej?: Kto jest dziś naprawdę antysemitą? (200)
02:40 Kino nocne: Fotograf
04:40 Hieronim Bosch. Diabeł o skrzydłach anioła
TVP Polonia
2021-06-26
05:45 Focus on Poland
06:00 Polonia 24
06:30 Australia Express (1)
06:50 Turystyczna jazda: Olsztyn 2021 (129)
07:05 Giganci historii: Napoleon Bonaparte. Życie i wojny (23)
07:55 Pytanie na śniadanie
11:05 Muzeum Polskiej Piosenki: «Jaskółka uwięziona» - Stan Borys (108)
11:25 Do przerwy 0:1: Ucieczka (4/7)
11:55 Do przerwy 0:1: Uwaga, detektyw (5/7)
12:35 Wielkie rodziny (3)
13:25 The Voice of Poland 11. Przesłuchania w ciemno: Mazowsze (1)
14:25 The Voice of Poland 11. Przesłuchania w ciemno: Małopolska i Podkarpacie (2)
15:25 Okrasa łamie przepisy: Pomorska jagnięcina
16:00 Kulturalni PL
17:00 Teleexpress
17:20 Ja wam pokażę! (4/13)
18:10 Szansa na sukces. Opole 2021: Stachursky (2)
19:10 Lajk!
19:30 Wiadomości
20:05 Sport
20:10 Pogoda
20:20 Tajemnica twierdzy szyfrów (5/13)
21:10 The Voice of Poland 11. Przesłuchania w ciemno: Pomorze (3)
22:10 The Voice of Poland 11. Przesłuchania w ciemno: Opolskie (4)
23:10 Golec uOrkiestra - Symphoethnic
00:10 Ja wam pokażę! (4/13)
01:00 Zakochaj się w Polsce: Szczecin (189)
01:30 Wiadomości
02:00 Sport
02:05 Pogoda
02:10 Tajemnica twierdzy szyfrów (5/13)
03:00 Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki - 2021: Mrągowo, część 1
04:00 Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki - 2021: Mrągowo, część 2
TVP Rozrywka
2021-06-26
06:05 Zakochaj się w Polsce: Żyrardów (6)
06:35 Podróże z historią: Kaszubskie życie (43)
07:10 Kuchnia Jagiellonów: Synowie Jagiełły początek ekspansji. Smaki od morza do morza (5)
07:45 Cafe piosenka: Dariusz Kozakiewicz i Natalia Sikora
08:15 Koło fortuny (1053)
08:50 Rozrywka retro: Kabaret Potem przedstawia - Różne takie inne story
09:35 KabareTOP Story
09:50 Sanatorium miłości 2 (5)
10:50 Postaw na milion
11:50 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka: Szymon Wydra
12:20 Smaki świata po polsku 2 (22)
12:50 Przyrodnik na tropie: Chomik (20)
13:20 Prywatne życie zwierząt 5: Dzióbki (6)
13:50 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Peru. Koka (109)
14:30 Postaw na milion
15:25 Bulionerzy: Kanał intelektualny (45)
15:55 Bulionerzy: Zmiana klimatu (46)
16:25 Gra na Maksa (6)
16:30 Kabaret. Supershow Dwójki (1)
17:30 Ameryka da się lubić: Humor (2)
18:55 Życie to kabaret: Mumio - ’Lutownica, ale nie pistoletowa tylko taka kolba’
19:55 Życie to kabaret: 16. Marzenia Marcina Dańca
20:55 Postaw na milion
21:55 Giganci historii: Rewolucja kulturalna, obyczajowa i społeczno-polityczna końca lat 60. (22)
22:55 Kabaretomaniacy (13)
23:50 Rodzina, ach rodzina: Rodzinne związki (9)
00:55 Koło fortuny (1052)
01:35 Kabaretowa mapa Polski: Kabaretowe wakacje z duchami: Strachy na Lachy (1)
02:40 Kabaretowa mapa Polski: Kabaretowe wakacje z duchami: Światowy zlot duchów (2)
03:45 Kabaretowa mapa Polski: Opole - Opolska noc kabaretowa
04:40 Rozrywka retro: Kabaret Potem przedstawia - Różne takie inne story
TVP Seriale
2021-06-26
05:10 Ja to mam szczęście! (26)
05:35 Zakończenie programu
05:45 Na sygnale: Nowe życie (68)
06:20 Czterdziestolatek: Portret, czyli jak być kochanym (4/21)
07:15 Na sygnale: Kibole (69)
07:45 Na sygnale: Sława (70)
08:15 Na sygnale: Zabójczy pocałunek (71)
08:45 Na sygnale: Roszada (72)
09:15 Na sygnale: Babski team (73)
09:45 Bulionerzy: Hazard (27/75)
10:20 Bulionerzy: Chleb powszedni (28/75)
10:50 Ranczo 7: Koniec świata w Wilkowyjach (88)
11:50 Rodzinka.pl: Nareszcie sami (106)
12:20 Rodzinka.pl: Wyścigi (107)
12:55 Rodzinka.pl: Zazdrość (108)
13:30 Ojciec Mateusz 14: Siłownia (183)
14:25 Ranczo 7: Czas konspiry (89)
15:25 Ranczo 7: Trudne powroty (90)
16:25 Ranczo 7: Droga przez stos (91)
17:25 Czterdziestolatek: Kondycja fizyczna, czyli walka z metryką (5/21)
18:25 Komisarz Alex 15: Zastrzyk (184)
19:25 Ojciec Mateusz 14: Sekretny układ (184)
20:20 Ojciec Mateusz 14: Rave Party (185)
21:05 Ojciec Mateusz 14: Złomiarze (186)
21:55 Ranczo 8: Radio Mamrot (92)
22:55 Ranczo 8: Wykapany ojciec (93)
23:55 Rozmowy kontrolowane
01:40 Nowa: Porachunki (5/13)
02:40 Strażacy 2: Adrenalina (17)
03:30 Rodzinka.pl: Baba koszmar (255)
03:55 Rodzinka.pl: Damy radę (258)
04:25 Rodzinka.pl: Bigamista (257)
04:55 Ja to mam szczęście! (27)
TVP Sport
2021-06-26
05:40 Boks: Gala w Pico Rivera
06:25 EUROwieczór
07:00 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Polski - Poznań 2021
09:00 live EUROdebata
10:00 live Studio EURO
11:00 live Mecz dnia
11:45 live Lekkoatletyka: Mistrzostwa Polski - Poznań 2021
12:00 live Lekkoatletyka: Mistrzostwa Polski - Poznań 2021
16:00 live Piłka nożna: Euro 2020
17:50 live Piłka nożna: Euro 2020
19:55 live Piłka nożna: Euro 2020
20:25 live Piłka nożna: Euro 2020
20:50 live Piłka nożna: Euro 2020
23:00 live Piłka nożna: Euro 2020
23:30 live EUROwieczór
00:05 Piłka nożna: Euro 2020
02:10 Koszykówka kobiet: EuroBasket 2021
03:35 Koszykówka kobiet: EuroBasket 2021