[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -1
BelSat
2021-05-12
06:00 Студыя Белсат
07:00 Аб’ектыў
07:20 Размова дня
07:35 Давайце разбірацца
08:00 Беларускі свет
08:20 Эканоміка з Чалым
08:45 Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма)
09:05 Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял
10:00 Апошняя акцыя (Ostatnia Akcja), трагікамедыя
11:30 Загадкі беларускай гісторыі: Гарадзенскі Новы свет. Беларускія адрасы
11:50 Студыя Белсат
12:50 Аб’ектыў
13:10 Размова дня
13:30 Давайце разбірацца
13:50 Беларускі свет
14:10 ДНК. Каралева доказаў (ADN Superflic), д/ф
15:05 Дукла 61 (Dukla 61), драма: ч. 1
16:30 Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма)
16:50 Над Нёмнам (тэлечасопіс)
17:10 Шчыра кажучы
17:30 Кожны з нас (ток-шоу)
18:30 Вось так (інфармацыйная праграма)
19:00 Студыя Белсат
20:00 Аб’ектыў
20:20 Размова дня
20:35 Стагоддзе Вінных (Stulecie Winnych), серыял
21:25 Камісія забойстваў (Komisja morderstw), серыял
22:10 Студыя Белсат
23:05 Аб’ектыў
23:25 Размова дня
23:50 Над Нёмнам (тэлечасопіс)
00:05 Шчыра кажучы
00:30 Кожны з нас (ток-шоу)
01:20 Перапынак у вяшчанні
Canal+ Sport 1 PL
2021-05-12
05:00 Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
05:30 Witaj w klubie: Korona Kielce
06:00 Basket+
06:25 Przekręt: Piłkarska drużyna widmo
07:50 Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
08:25 Witaj w klubie: Lech Poznań
09:00 Piłka nożna: Liga angielska
11:10 Piłka nożna: Liga hiszpańska
13:20 Liga+ Extra
15:00 live Tenis: Turniej WTA w Rzymie
17:00 Kajetan Kajetanowicz - noga na gaz
17:45 Premiera: Basket+
18:00 Premiera: Premier League Netbusters
18:30 Premiera: LaLiga World
18:55 Piłka nożna: Liga angielska
21:10 Piłka nożna: Liga angielska
23:30 News+
00:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
02:10 Premierowa jazda (20)
02:30 Witaj w klubie: Jagiellonia Białystok
03:00 live Koszykówka mężczyzn: NBA
Canal+ Sport 2 PL
2021-05-12
06:00 Witaj w klubie: Miedź Legnica
06:35 Piłka nożna: Liga angielska
08:45 Basket+
09:00 Bundesliga Highlights Show
10:00 Ekstrapaka: 29. kolejka
11:00 Wysoki Pressing
12:10 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:20 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
16:30 Jej Wysokość Premier League
17:35 Jej Wysokość Premier League: Extra Time
17:55 Bundesliga Highlights Show
19:00 Basket+
19:25 LaLiga World
19:55 Piłka nożna: Liga hiszpańska
21:55 Piłka nożna: Liga hiszpańska
00:00 Tenis: Turniej WTA w Rzymie
02:00 Twardzielki: Hanna Gujwan (10)
02:30 Twardzielki: Magdalena Loska (9)
Canal+ Sport 3 PL
2021-05-12
05:30 Witaj w klubie: Zagłębie Sosnowiec
06:00 Ekstrapaka: 29. kolejka
07:00 Ekstraklasa po godzinach
08:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
10:00 Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
10:30 Liga+
11:45 Kącik klubowy
12:00 Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
12:30 Ekstraklasa po godzinach
13:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
15:30 Witaj w klubie: Wisła Płock
16:00 Ekstrapaka: 29. kolejka
17:00 Ekstraklasa po godzinach
18:00 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:00 Witaj w klubie: Korona Kielce
20:30 Liga+ Extra
22:00 Turbokozak
22:30 Turbokozak Extra
23:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
01:00 Liga+
02:15 Kącik klubowy
02:30 Ekstrapaka: 29. kolejka
03:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
Canal+ Sport 4 PL
2021-05-12
05:00 Ekstraklasa po godzinach
06:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:00 Witaj w klubie: Zagłębie Sosnowiec
08:30 Ekstrapaka: 29. kolejka
09:30 Ekstraklasa po godzinach
10:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:30 Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
13:00 Liga+
14:15 Kącik klubowy
14:30 Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
15:00 Ekstraklasa po godzinach
16:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:00 Witaj w klubie: Wisła Płock
18:30 Ekstrapaka: 29. kolejka
19:30 Ekstraklasa po godzinach
20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:30 Witaj w klubie: Korona Kielce
23:00 Liga+ Extra
00:30 Turbokozak
01:00 Turbokozak Extra
01:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
03:30 Liga+
04:45 Kącik klubowy
Eleven Sports 1
2021-05-12
06:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
08:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
10:00 Piłka nożna: Liga włoska
12:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
14:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
16:00 Piłka nożna: Liga włoska
18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:00 #ELEVENF1 (14)
20:40 live Piłka nożna: Liga włoska
22:30 Żużel: PGE Ekstraliga
01:00 Bundesliga
02:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
04:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
Eleven Sports 2
2021-05-12
06:00 Piłka nożna: Liga włoska
08:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
10:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
12:00 Piłka nożna: Liga włoska
14:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
16:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
18:00 Piłka nożna: Liga włoska
20:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
22:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
00:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
04:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
Eleven Sports 3
2021-05-12
05:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
06:00 Piłka nożna: Liga włoska
08:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
10:00 Piłka nożna: Liga włoska
12:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
13:00 Piłka nożna: Liga francuska
15:00 Piłka nożna: Liga włoska
17:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:00 Piłka nożna: Liga portugalska
22:00 Piłka nożna: Liga francuska
00:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
03:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
Eleven Sports 4
2021-05-12
06:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
08:00 Piłka nożna: Liga włoska
10:00 Piłka nożna: Liga francuska
12:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
14:00 Piłka nożna: Liga francuska
16:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
18:00 Piłka nożna: Liga włoska
20:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
22:00 Piłka nożna: Liga włoska
00:00 Piłka nożna: Liga portugalska
02:00 Piłka nożna: Liga włoska
04:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
Polonia 1
2021-05-12
06:00 Świat zwariował (8)
06:25 Planet Action (92)
07:00 Ostatni Janczar (6/20)
07:55 Świat celebrytów (8)
08:30 Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (13)
08:45 Telesprzedaż
09:00 Telesprzedaż
10:00 Telesprzedaż
13:15 Mango
14:00 Telesprzedaż
16:20 Klejnot TV
20:50 Telesprzedaż
21:05 Ciche układy
23:00 Różowa noc
00:00 Diabeł tasmański
01:55 Wojna z mafią 2 (5)
03:05 Sekrety Hollywood (1)
03:40 Coś śmiesznego: Ireneusz Krosny (29)
04:10 Różowa noc
Polsat
2021-05-12
05:25 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
08:40 Malanowski i partnerzy (198)
09:10 Malanowski i partnerzy (199)
09:40 Sekrety rodziny (128)
10:40 Dlaczego ja? (455)
11:40 Gliniarze (448)
12:50 Wydarzenia
13:25 Interwencja
13:40 Trudne sprawy (802)
14:40 Dlaczego ja? (968)
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:30 Na ratunek 112 (564)
17:00 Gliniarze (573)
18:00 Pierwsza miłość (3232)
18:50 Wydarzenia
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:45 Sport
19:55 Pogoda
20:05 Nasz nowy dom (237)
21:05 Nie ma mocnych
23:10 PolandJa
01:20 D Train
03:40 Tajemnice losu
04:40 Disco Gramy
Polsat 2
2021-05-12
05:20 Gliniarze (7)
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Disco Gramy
07:00 Joker (12)
08:00 Trudne sprawy (868)
09:05 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (72)
09:35 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (73)
10:00 Na ratunek 112: Fałszywy wnuczek (430)
10:30 Sekrety rodziny: Ciocia (74)
11:30 Dlaczego ja?: Hazardzista (950)
12:30 Nasz nowy dom (217)
13:30 Świat według Kiepskich: Ożenek (136)
14:00 Świat według Kiepskich: Na dobre i niedobre (137)
14:30 Świat według Kiepskich: Kraina obfitości (138)
15:00 Trudne sprawy (1005)
16:00 Nasz nowy dom (218)
17:00 Sekrety rodziny: Twoja wina (75)
18:00 Malanowski i partnerzy: Horror w kinie (91)
18:30 Malanowski i partnerzy: Podwójna gra (92)
19:00 Gliniarze: Lalkarz (219)
20:05 Wydarzenia
20:40 Gość «Wydarzeń»
21:10 Trudne sprawy (1005)
22:10 Dlaczego ja?: Więzień (973)
23:10 Świat według Kiepskich: Dzień Ojca (500)
23:40 Świat według Kiepskich: Rój (501)
00:10 Ślad: Na prawo i lewo (31)
01:05 Zdrady (103)
02:05 Wydarzenia
02:50 Wystarczy chcieć
03:20 Echo lasu
03:50 Atleci
04:20 Atleci
04:45 Atleci
Polsat Cafe
2021-05-12
05:00 Oszukane (38)
06:00 Randki bez cenzury (8)
07:00 Szpital dziecięcy (12)
08:00 Sekrety rodziny (51)
09:00 Małolaty (57)
10:00 Nasz nowy dom (109)
11:00 Chirurdzy (301)
12:00 Kreacje z odzysku (8)
12:30 Suknie z second handu (9)
13:00 Gwiazdy na dywaniku (293)
13:30 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia (44)
15:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (25)
16:00 Biedni kontra bogaci (27)
17:00 Bogaty dom - biedny dom (16)
18:00 Nasz nowy dom (191)
19:00 Chirurdzy (302)
20:00 Zdrady (161)
21:00 Kolacja w ciemno (1)
22:00 Gry małżeńskie (84)
23:00 Zdrady (140)
00:00 Nieudane operacje plastyczne (1)
01:00 Z kamerą u Kardashianów (1)
02:00 Jak dobrze wyjść za mąż (2)
03:00 Chirurdzy do zadań specjalnych (2)
04:00 Nietrafione tatuaże (8/15)
Polsat Doku
2021-05-12
05:00 Łowca pedofilów (34)
05:30 Łowca pedofilów (35)
06:00 Emil, pogromca mandatów (27)
06:30 Emil, pogromca mandatów (28)
07:00 Emil, pogromca mandatów (29)
07:30 Emil, pogromca mandatów (30)
08:00 Hardkorowy lombard (22)
08:30 Hardkorowy lombard (23)
09:00 Gliniarze (185)
10:00 Gliniarze (186)
11:00 Polacy w świecie (23)
11:30 Polacy w świecie (24)
12:00 Polacy w świecie (25)
12:30 Polacy w świecie (26)
13:00 Poszukiwacze historii (86)
13:30 Poszukiwacze historii (87)
14:00 Wielkie wycieczkowce 2 (2)
15:00 Top 10 Największe tajemnice świata (5)
15:40 Poza kontrolą: Zabójcze tsunami
16:40 Poza kontrolą: Titanic
17:50 Mityczne potwory (2)
18:50 Mityczne potwory (3)
19:50 Naziści na wygnaniu - nieznana historia
21:00 Najdziwniejsza broń wojen światowych (6)
22:00 Jak Hitler przegrał bitwę o ropę naftową
23:10 Tajemnica śmierci Hitlera - jak Stalin ukrywał prawdę
00:20 Łowcy nazistów (8)
01:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (19)
02:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (20)
02:30 Taaaka ryba (108)
03:00 Tajna historia XX wieku (32)
03:30 Tajna historia XX wieku (33)
04:00 Łowca pedofilów (35)
04:30 Łowca pedofilów (36)
Polsat Film
2021-05-12
05:25 Na ratunek 112 (398)
06:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (50)
06:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (51)
07:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (52)
07:30 Nasz nowy dom (114)
08:30 Przyjaciółki (149)
09:30 Przyjaciółki (150)
10:30 Świat według Kiepskich (238)
11:10 Świat według Kiepskich (182)
11:45 Świat według Kiepskich (132)
12:25 Kingsajz
14:45 Królowa Śniegu
16:20 Gliniarz z Beverly Hills 2
18:30 Inwazja: Bitwa o Los Angeles
21:00 Sensacyjna środa: Baby Driver
23:25 Miłość na zamówienie
01:30 Gliniarze: Fatalna pomyłka (77)
02:30 Gliniarze: Odruch serca (78)
03:30 Ślad: Lolita (9)
04:30 Ślad: Granica (10)
Polsat News
2021-05-12
05:00 Poszukiwacze historii
05:20 Z klimatem i z pasją
05:45 Interwencja
06:00 Nowy dzień
07:45 Graffiti
08:00 Nowy dzień
09:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
09:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
09:55 Pogoda
10:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:55 Pogoda
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:55 Pogoda
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:45 Pogoda
12:50 Wydarzenia
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:55 Pogoda
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:30 Sport
15:35 Pogoda
15:50 Wydarzenia
16:10 Więcej Wydarzeń
16:25 Pogoda
16:30 Godziny szczytu - magazyn informacyjny
18:00 Punkt widzenia
18:50 Wydarzenia
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:50 Debata dnia
21:00 Raport
21:50 Wydarzenia
22:30 Dzień na świecie
22:55 Pogoda
23:00 Obraz dnia - serwis informacyjny
23:45 Biznesowy obraz dnia
23:55 Pogoda
00:05 Gość «Wydarzeń»
00:25 Wydarzenia
01:00 #Jesteśmy dla dzieci
01:20 Interwencja
01:35 Emil, pogromca mandatów
02:00 Z klimatem i z pasją
02:20 SuperLudzie
02:40 Poszukiwacze historii
Polsat Play
2021-05-12
05:00 Łowca pedofilów (79)
05:30 Łowca pedofilów (80)
06:00 Najśmieszniejsze filmiki świata: World’s Funniest Videos 15/50 (15)
06:30 Najśmieszniejsze filmiki świata: World’s Funniest Videos 16/50 (16)
07:00 Top 20 - Umrzesz ze śmiechu (44)
07:55 Hardkorowy lombard 3 (32)
08:25 Hardkorowy lombard 3 (33)
08:55 Hardkorowy lombard 3: Fire bomb (34)
09:25 Hardkorowy lombard 3: Les walks out (35)
09:50 Poza kontrolą: Huragan Irma
10:55 Poza kontrolą: Zabójcze tsunami
12:00 Więzienny świat: #Więzienny świat#3 (3)
13:00 Więzienny świat (4)
14:00 Hardkorowy lombard 3 (36)
14:30 Hardkorowy lombard 3 (37)
15:00 Hardkorowy lombard 3 (38)
15:30 Hardkorowy lombard 3 (39)
16:00 Więzienie (22)
16:30 Więzienie (23)
17:00 Więzienie (24)
17:30 Więzienie (25)
18:00 Poszukiwacze historii: Wałcz - śladem relacji Piwowara (135)
18:30 Poszukiwacze historii: Śladem Regenitera (136)
19:00 Poszukiwacze historii: Ludzie listy piszą (137)
19:30 Poszukiwacze historii: Tajemnica pałacu Wojciechy (138)
20:00 Górale (96)
20:30 Polski lombard Walusia (12)
21:00 Budowlańcy (36)
21:30 Nie mów do mnie śmieciarzu! (25)
22:00 Tak się kręcą rodzinne interesy (18)
22:30 Hardcorowa miłość (6)
23:00 Łowca pedofilów (115)
23:30 Więzienie (6)
00:00 Więzienie (7)
00:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (50)
01:00 997 - Fajbusiewicz na tropie (51)
01:30 997 - Fajbusiewicz na tropie (52)
02:00 Poszukiwacze historii: Pięć metrów pod wodą (56)
02:30 Poszukiwacze historii: Rajd Maliszewskiego (57)
03:00 Emil, pogromca mandatów (25)
03:30 Emil, pogromca mandatów (26)
04:00 Autościema - czyli jak kupować, by nie żałować (9)
04:30 Autościema - czyli jak kupować, by nie żałować (10)
Polsat Romans
2021-05-12
05:00 Sekrety rodziny (21)
06:00 Gliniarze: Przed wybuchem (193)
07:00 Gliniarze: Tajemnica matki (194)
08:00 SuperLudzie (3)
08:30 Pierwsza miłość (2998)
09:15 Pierwsza miłość (2999)
10:00 Pierwsza miłość (3000)
10:45 Pierwsza miłość (3001)
11:30 Pierwsza miłość (3002)
12:15 Pierwsza miłość (3003)
13:00 Niania: Tatuaż (77)
13:30 Niania: Kryzys wieku średniego (78)
14:00 Niania: Miss Turbo (79)
14:30 Niania: Huragan (80)
15:00 Świat według Bundych (158)
15:30 Świat według Bundych (159)
16:00 Świat według Kiepskich: Sztuka latania (290)
16:30 Świat według Kiepskich: Sonata jesienna (291)
17:00 Świat według Kiepskich: Niedziela wyborcza (292)
17:30 Świat według Kiepskich: Masakra (293)
18:00 Gliniarze: Gra pozorów (288)
19:00 Malanowski i partnerzy: Cena kłamstwa (749)
19:30 Malanowski i partnerzy: Kochanka (750)
20:00 Ślad: Znaleźć i zniszczyć (61)
21:00 Pod presją
23:35 Replikant
01:40 Na ratunek 112: Filmiki kręcone w Internecie / Wypadek podczas dokonywania odlewu twarzy (300)
02:10 Na ratunek 112: Atak chuliganów na kebab-bar/Podczas kursu samoobrony dochodzi do wypadku (301)
02:35 Na ratunek 112: Atak intruzów na imprezie/Blogerka internetowa wykorzystuje swoje dziecko do sesji fotograficznych (302)
03:05 Ślad: Dziennik szczęśliwej pani domu (97)
04:05 Sekrety rodziny (22)
Polsat Sport
2021-05-12
06:00 Boks: Gala Babilon Promotion
08:30 Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
11:00 live Tenis: Turniej ATP w Rzymie
13:00 live Tenis: Turniej ATP w Rzymie
15:00 live Tenis: Turniej ATP w Rzymie
17:00 live Tenis: Turniej ATP w Rzymie
19:00 live Tenis: Turniej ATP w Rzymie
21:00 live Piłka nożna: Puchar Francji
23:00 Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
01:00 Boks: Gala Babilon Promotion
Polsat Sport Extra
2021-05-12
06:00 Piłka nożna: Liga holenderska
08:30 Tenis: Turniej ATP w Rzymie
11:00 Piłka nożna: MLS
13:30 Cafe Futbol
15:00 Piłka nożna: Liga holenderska
17:30 Atleci
18:00 live Piłka nożna: Liga czeska
20:30 Piłka nożna: MLS
23:00 Tenis: Turniej ATP w Rzymie
01:35 live Piłka nożna: MLS
03:30 Sporty walki: KSW 55
Polsat Sport Fight
2021-05-12
05:40 Sporty walki: Gala Babilon MMA 2 w Legionowie
07:00 Boks: Walka o tytuł mistrza Polski w Białymstoku
10:10 Sporty walki: Babilon MMA 19
13:10 Boks: Białystok Chorten Boxing Show 4
15:50 Atleci
16:15 Boks: Summer Boxing Night II w Kałuszynie
19:00 Sporty walki: UFC Fight Night Abc 1 w Abu Dhabi
20:50 KOTV Classics
21:40 Sporty walki: FEN 30 we Wrocławiu
01:40 Boks: Gala w Londynie
03:50 Sporty walki: Gala Celtic Gladiator 15 w Nowym Sączu
Polsat Sport News
2021-05-12
06:00 Pro Bull Riding
07:00 Sport flesz
07:07 Cafe Futbol
08:00 Sport flesz
08:07 Cafe Futbol
09:00 Sport flesz
09:07 Piłka nożna z archiwum
10:00 Sport flesz
10:07 Piłka nożna z archiwum
11:00 Sport flesz
11:07 ATP World Tour Uncovered
12:00 Sport flesz
12:07 Sporty walki: KSW
13:00 Sport flesz
13:05 Sporty walki: KSW
14:00 Sport flesz
14:05 Piłka nożna z archiwum
15:00 Sport flesz
15:05 Piłka nożna z archiwum
16:50 live Siatkówka kobiet: Eliminacje mistrzostw Europy
20:00 Piłka nożna z archiwum
22:30 Piłka nożna z archiwum
01:00 Sporty walki: FEN
Polsat Sport Premium 1
2021-05-12
05:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
06:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: FC Barcelona - Arsenal (2006), Juventus Turyn - Real Madryt CF (13) (13)
07:00 Cafe Futbol
08:30 Archiwalne finały Ligi Europy UEFA: Atletico Madryt - Fuhlam FC - sezon 2009/2010
09:00 Piłka nożna: Liga Europy
10:30 Archiwalne finały Ligi Europy UEFA: Atletico Madryt - Athletic Bilbao - sezon 2011/2012
11:00 Piłka nożna: Liga Europy
12:30 Archiwalne finały Ligi Europy UEFA: FC Porto - SC Braga - sezon 2010/2011
13:00 Piłka nożna: Liga Europy
14:30 Archiwalne finały Ligi Europy UEFA: Liverpool FC - Sevilla FC - sezon 2015/2016
15:00 Piłka nożna: Liga Europy
16:30 Archiwalne finały Ligi Europy UEFA: Benfica Lizbona - Chelsea Londyn - sezon 2012/2013
17:00 Piłka nożna: Liga Europy
18:30 Archiwalne finały Ligi Europy UEFA: Sevilla - Benfica Lizbona - sezon 2013/2014
19:00 Piłka nożna: Liga Europy
20:30 Archiwalne finały Ligi Europy UEFA: Chelsea Londyn - Arsenal Londyn - sezon 2018/2019
21:00 Piłka nożna: Liga Europy
22:30 Archiwalne finały Ligi Europy UEFA: Dnipro Dniepropetrowsk - Sevilla - sezon 2014/2015
23:00 Piłka nożna: Liga Europy
00:30 Archiwalne finały Ligi Europy UEFA: Atletico Madryt - Fuhlam FC - sezon 2009/2010
01:00 Piłka nożna: Liga Europy
02:30 Archiwalne finały Ligi Europy UEFA: Atletico Madryt - Athletic Bilbao - sezon 2011/2012
03:00 Piłka nożna: Liga Europy
04:30 Archiwalne finały Ligi Europy UEFA: FC Porto - SC Braga - sezon 2010/2011
Polsat Sport Premium 2
2021-05-12
05:00 Piłka nożna: Liga Europy
06:30 Archiwalne finały Ligi Europy UEFA: Atletico Madryt - Fuhlam FC - sezon 2009/2010
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
08:30 Archiwum Ligi Mistrzów UEFA: Chelsea FC - FC Bayern Monachium, FC Bayern Monachium - Chelsea FC - sezon 2004/2005 - 1/4 finału
09:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
10:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Juventus Turyn - Ajax Amsterdam (1996), Real Madryt - Bayer 04 Leverkusen (2002) (10)
11:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
12:30 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 2
13:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
14:30 Piłka nożna z archiwum: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Chelsea FC - Arsenal FC 24.03.2004
15:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
16:30 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 1
17:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
18:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Juventus Turyn - Ajax Amsterdam (1996), Real Madryt - Bayer 04 Leverkusen (2002) (10)
19:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:30 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 2
21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
22:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Olimpique Marsylia - AC Milan (1993), Juventus Turyn - FC Barcelona (2015) (1)
23:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
00:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: FC Barcelona - Manchester United (2011), AS Monaco - FC Porto (2004) (11)
01:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
02:30 Piłka nożna z archiwum: Polacy w finałach Pucharu Europy
03:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
04:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: FC Barcelona - Arsenal (2006), Juventus Turyn - Real Madryt CF (13) (13)
Super Polsat
2021-05-12
05:00 Na ratunek 112 (388)
05:30 Na ratunek 112 (389)
06:00 Wydarzenia
06:35 SuperLudzie Extra (42)
07:00 Psi Patrol (18)
07:30 Psi Patrol (19)
08:00 Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości (10)
08:30 Wallykazam! (3)
09:00 Wallykazam! (4)
09:30 SpongeBob Kanciastoporty (8)
10:00 SuperLudzie (34)
10:30 Świat według Kiepskich: Kalafior (527)
11:00 Nasz nowy dom (168)
12:00 Niania: Zabierz to futro (43)
12:30 Niania: Rąbnięta owca (44)
13:00 Chirurdzy (302)
14:00 Chirurdzy (303)
15:00 Top Chef 5 (56)
16:30 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia (4)
18:00 Nasz nowy dom (169)
19:00 Świat według Kiepskich: Fachowiec (525)
19:30 Świat według Kiepskich: Orinoko (526)
20:00 Dorwać byłą
22:15 Wykolejony
00:30 Miasto długów: Kwiaciarnia (22)
01:30 Miasto długów: Amant (23)
02:30 Gliniarze (65)
03:30 Na ratunek 112 (388)
04:00 Na ratunek 112 (389)
04:30 Na ratunek 112 (390)
TVP 1
2021-05-12
05:10 Przysięga (407)
06:00 Elif (975)
06:50 Policzmy się dla Polski
07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
07:30 Rodzinny ekspres: Hospicja perinatalne
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans polityczny
08:40 Ranczo 9: W szponach zdrowia (107)
09:35 Komisarz Alex 6: Śmierć w muzeum (71)
10:35 Ojciec Mateusz 24: Kameleon (315)
11:25 Kasta: Przyjaciel (137)
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:35 Agropogoda
12:40 Rok w ogrodzie extra
12:55 Nasza Ziemia (3)
13:20 Nasza Ziemia (4)
14:00 Elif (976)
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:15 Alarm!
15:35 Gra słów. Krzyżówka (371)
16:05 Przysięga (408)
17:00 Teleexpress
17:15 Jaka to melodia?
17:55 Klan (3808)
18:20 Kasta: Obrona własna (138)
18:55 Jeden z dziesięciu
19:25 Sport
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 Alarm!
20:30 Leśniczówka (392)
21:00 Trzecia wojna światowa - wybór strategii
22:05 Historia bez tajemnic: Tak blisko… tak daleko
23:15 Deep State: Tajny układ (6/8)
00:20 Barbershop 3: Na ostro
02:20 Prokurator (10-ost.)
03:10 wojsko-polskie.pl (150)
03:35 Pogoda na piątek (3)
04:30 Magia polskiej przyrody: Oblicza Zalewu Szczecińskiego (8)
04:55 Zakończenie programu
TVP 2
2021-05-12
05:15 Zakończenie programu
05:20 Na dobre i na złe: Pokusa (661)
06:20 Pożyteczni.pl
06:50 Familiada
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 Pytanie na śniadanie
10:45 Panorama
10:50 Pytanie na śniadanie
11:15 Policzmy się dla Polski
11:25 Rodzinka.pl: Życie jest ciężkie (136)
11:50 Barwy szczęścia (2444)
12:30 Koło fortuny (752)
13:15 Kozacka miłość (110/270)
14:05 Va banque (251)
14:35 Na sygnale: Cel uświęca środki (288)
15:10 Górscy ratownicy: Samiuteńka - część 2 (64)
16:00 Koło fortuny (1037)
16:35 Familiada
17:15 Promyk nadziei (36)
18:00 Panorama
18:20 Va banque (252)
18:45 Kozacka miłość (111/270)
19:35 Barwy szczęścia (2444)
20:10 Barwy szczęścia (2445)
20:40 Kulisy seriali «Na dobre i na złe» i «Na sygnale» (126)
20:55 Na dobre i na złe: Ci, którzy zostali (810)
21:50 Miłość i medycyna 2 (10/12)
22:45 The Good Doctor 3 (41)
23:40 Przypadkowi zakochani
01:15 Geniusz: Picasso (4/10)
02:15 Koncert na dwoje
03:40 Instynkt: Zniknięcie (2/13)
04:25 Rodzinka.pl: Zawsze słuchaj przyjaciółek (275)
04:54 Zakończenie programu
04:55 Cafe piosenka: Dariusz Kordek
TVP ABC
2021-05-12
05:05 Domisie: Światło i cień
05:35 Rodzina Treflików: Król i królowa (4)
05:50 Agatka: Agatka i Czerwony Kamień (16)
06:00 Proszę słonia: Znajomi w zoo (5)
06:15 Reksio: Reksio poszukiwacz (19)
06:25 Shimmer i Shine: Brokatowy problem (53)
06:50 My Little Pony: Znachorka z mokradeł (18)
07:15 Billy: Bruce Billy (19)
07:20 Słoń Beniamin: Beniamin i mały piesek (22)
07:55 Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham: Maszerujemy jak mrówki (13)
08:10 Ricky Zoom: Ricky wygrywa konkurs (13)
08:20 Ricky Zoom: Co kryje się w pudełku? (14)
08:35 Masza i Niedźwiedź: Sama wśród wilków (9)
08:45 Świnka Peppa 7: Poduszkowiec Dziadka Królika! (41)
08:50 Świnka Peppa 7: Złota Gwiazda (42)
09:00 Rescue Bots Academy: Szkoła latania (23)
09:10 Rescue Bots Academy: Bitwa Botów (24)
09:30 Domisie: Na przekór
10:00 Dzień, w którym Heniś poznał…: Dzień, w którym Heniś poznał… balon (12)
10:10 Zwierzaki Czytaki: Zooterapia (84)
10:25 Przyjaciele z podwórka: Potwór, boję się (23)
10:55 Bolek i Lolek wyruszają w świat: W puszczach Kanady (6)
11:05 Agatka: Agatka i Żaba Klementyna (4)
11:25 Super Wings: Kolorowe Alpaki (145)
11:40 Super Wings: Festiwal świateł (146)
11:55 Domisie: Światło i cień
12:25 Maks i Ruby: Maks u lekarza/Nagroda Maksa/Maks kosmonauta (23)
12:55 Studio ABC (89)
13:10 Billy: Zbyt wiele pomocnych dłoni (42)
13:20 Zagubiona w Oz: Na ratunek Cyrze (23)
13:50 Supa Strikas: Czuła struna (90)
14:15 Supa Strikas: Koniec gry (91)
14:45 Metalions: Manhattan pod lodem (83)
15:00 Metalions: Manhattan pod lodem, część 2 (84)
15:15 Halo halo!: Dzisiaj mi się strasznie nudzi (19)
15:20 Zwierzaki Czytaki: Łamigłówka (104)
15:40 Yakari: Leśne szybowanie (25)
15:55 Przyjaciele z podwórka: Roboty rozrabiają, część pierwsza (61)
16:20 Clifford - wielki czerwony pies: Psia czkawka / Próba zespołu (68)
16:55 Kucharz Shane: Tęsknota za mamą (21)
17:10 Wissper: Świnki w błocie (15)
17:15 Wissper: Spragniona żyrafa (16)
17:30 Robot Trains: Utracona pamięć (3)
17:45 Robot Trains: Rozpędzony wirus (4)
18:00 Mia i ja 2: Zaklęcie zielonego płynu (32)
18:30 4 1/2 przyjaciela: Sprawa ogrodowego krasnala (10)
19:00 Wieczorynka: Słoń Beniamin: Beniamin w szpitalu (24)
19:25 Wieczorynka: Stacyjkowo: Kolejowe opowieści: Zamiana ról (46)
19:35 Wieczorynka: Stacyjkowo: Kolejowe opowieści: Koko ślamazara (1)
19:45 Wieczorynka: Pamiętnik Florki: Zakupy (8/13)
19:55 Wieczorynka: Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom: Film
20:10 Masza i Niedźwiedź: Słodkie życie (33)
20:15 Straszne historie Maszy: Przerażająca historia o gromach i błyskawicach (21)
20:25 Leo da Vinci: Dzwon pomyślności (33)
20:40 Leo da Vinci: Ambasador (34)
20:55 Kicia to nie kot: Kasiaste koty/Królowa dżungli (6)
21:25 Nowe legendy o Małpim Królu: Władca marionetek (14)
21:55 Siódme niebo 7: Niedziela (143)
22:45 Moda na rodzinę (173)
23:15 Jak to działa?: Ciekawe urządzenia (123)
23:45 Sześć milionów sekund: Ja w sprawie szczebli (3/19)
00:15 Zakończenie programu
04:30 Nela Mała Reporterka: Spacer po dnie morza (23)
04:50 Al-chemik: Tlen kontra dwutlenek węgla (50)
TVP HD
2021-05-12
06:00 M jak miłość (1135)
06:55 Ranczo 6: Przeciek kontrolowany (72)
07:55 Rodzinka.pl: Kwestia perspektywy (176)
08:25 Rodzinka.pl: Życie nie jest nudne (177)
08:55 Ojciec Mateusz 18: Randka (230)
09:55 Ojciec Mateusz 18: Dobry mąż (231)
10:50 Gra słów. Krzyżówka (367)
11:20 Na sygnale: Kotlet po kijowsku (103)
11:50 Na sygnale: Przeznaczenie (104)
12:20 Ojciec Mateusz 23: Trudny powrót (301)
13:20 O mnie się nie martw 4 (12/13)
14:15 Ranczo 4: Bohaterski strajk (48)
15:15 Ranczo 4: Debata (49)
16:05 Makłowicz w podróży: Bośnia i Hercegowina - Banja Luka
16:35 Makłowicz w podróży: Bośnia i Hercegowina - Sarajewo
17:10 O mnie się nie martw 13 (13-ost.)
18:05 Ojciec Mateusz 24: Ośrodek (311)
18:55 Ranczo 6: Świadek koronny (73)
19:55 Rodzinka.pl: Żuraw i czapla (248)
20:35 Rodzinka.pl: Nasza klasa (249)
21:05 Ojciec Mateusz 25: Ostatnia akcja Szpicbródki (324)
22:05 Fala
00:00 U Pana Boga za miedzą
01:55 Zakończenie programu
TVP Historia
2021-05-12
06:50 Był taki dzień: 12 maja
06:55 Polska Kronika Filmowa: 1991 - wydanie 16
07:20 Pogranicze w ogniu (6/24)
08:30 Kuchnia Żydów polskich: Krucjatowi emigranci (1)
09:05 Historia Polski: Wigilie Anny Szałaśnej
10:05 Sensacje XX wieku: Księga szpiegów: Rosenbergowie cz. 1
10:30 Sensacje XX wieku: Księga szpiegów: Rosenbergowie cz. 2
10:55 Tu wszystko jest Polską: Ostatni bal (11)
11:30 Sny stracone, sny odzyskane
12:00 Tajemnica twierdzy szyfrów (13-ost.)
13:00 Gigantyczny wąż morski. Spotkanie z legendą
14:05 Cała prawda o wikingach: Śladami wikingów (1/2)
15:15 Giganci historii: Nowy ład w Europie - lata 1943-1948 (31)
16:05 Księża wolności 1914-1981 (9)
16:40 Nasza Ziemia
17:15 Historia Polski: Być dla Polski, być dla Polaków
17:50 Marszałek Józef Piłsudski (2)
18:20 Spór o historię: Rolnicza Solidarność
18:55 Pogranicze w ogniu (7/24)
20:05 Donald Trump. Anatomia sukcesu
21:15 Tajemnice III Rzeszy: Pacjent Hitler (2/5)
22:20 Kamerdyner
00:45 Polska Kronika Filmowa: 1992 - wydanie 23
01:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii: Nic nie będzie zapomniane
01:30 Sensacje XX wieku: Księga szpiegów: Rosenbergowie cz. 1
01:55 Sensacje XX wieku: Księga szpiegów: Rosenbergowie cz. 2
02:25 Encyklopedia II wojny światowej: Narodziny wojny: Polityka (3)
02:50 Zakończenie programu
TVP Info
2021-05-12
05:17 Agrobiznes
05:35 Powitanie - Poranek: Serwis Info
05:39 Serwis Info
05:56 Agropogoda
05:59 Powitanie - Wstaje dzień
06:01 Serwis Info
06:16 Wstaje dzień
06:20 Pogoda Info
06:27 Wstaje dzień
06:30 Serwis Info
06:35 Wstaje dzień
06:53 Pogoda Info
07:00 Serwis Info
07:12 Jedziemy
07:50 Agrobiznes
07:55 Agropogoda
08:00 Jedziemy dalej
08:15 Serwis Info
08:18 Minęła ósma
09:00 Serwis Info
09:11 Minęła dziewiąta
10:00 Serwis Info
10:22 Pogoda Info
10:29 Serwis Info
10:52 Pogoda Info
10:59 Serwis Info
11:29 Serwis Info
11:52 Pogoda Info
12:00 Info Raport
13:29 Serwis Info
13:51 Pogoda Info
13:59 Serwis Info
14:29 Serwis Info
14:50 Pogoda Info
14:59 Serwis Info
15:29 Info dzień
16:24 Pogoda Info
16:30 Koronawirus. Szczepionka
17:00 Teleexpress
17:15 Teleexpress Extra
17:30 O co chodzi
18:00 Panorama
18:19 Serwis Info
18:37 O tym się mówi
19:30 Wiadomości
19:58 Gość «Wiadomości»
20:13 Minęła dwudziesta
21:00 Nie da się ukryć
21:25 Serwis Info
21:41 Pogoda Info
21:50 W tyle wizji
22:25 Serwis Info
22:30 W tyle wizji extra
23:00 INFO wieczór
23:30 W akcji
23:55 Serwis Info
00:03 Wiadomości
00:31 Gość «Wiadomości»
00:56 Pogoda Info
01:00 Minęła dwudziesta
01:55 W tyle wizji
02:30 Serwis Info
02:35 W tyle wizji extra
03:00 Serwis dla Polonii
03:16 Pogoda Info
03:23 W akcji
03:45 Z bliska: Zapomniana wojna. Skradzione życie
04:11 Taśmy bezpieki: Paweł Jasienica (58)
04:44 Taśmy bezpieki: Prymas Stefan Wyszyński (59)
TVP Kultura
2021-05-12
05:00 Teledysk
05:25 Afisz kulturalny ekstra
05:40 Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2
05:45 Zakończenie programu
07:00 Teledysk
08:00 Informacje kulturalne
08:30 Niedziela z…: Ewą Konstancją Bułhak
09:25 Kocie ślady
11:00 Komediantka (1/9)
12:05 Komediantka (2/9)
13:05 Pola
13:30 Rzecz Polska: Figurka z Ćmielowa
13:45 Monika Sosnowska
14:05 Tamte lata, tamte dni: Anna Dymna
14:35 Ostatnia lekcja
15:40 Chce się żyć
17:35 Co dalej? (182)
17:55 Urodzeni artyści: Gosia i Tomek Rygalikowie
18:30 Informacje kulturalne
18:55 Saga rodu Forsyte’ów (1)
20:00 Genialna przyjaciółka 2 (3/8)
21:15 Na wschód od Hollywood: Słodkich snów
23:30 Więcej niż fikcja: 78/52. Psychoza Hitchcocka
01:15 Jazz: Dziedziniec Kultury NCK: Mistrzowie yassu
02:25 Co dalej? (182)
02:45 Informacje kulturalne
03:15 Lekkie obyczaje: Złota klatka
TVP Polonia
2021-05-12
05:45 Focus on Poland
06:00 Polonia 24
06:30 Korona królów (293)
07:00 Rączka gotuje: Domowe grillowanie
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 Pytanie na śniadanie
10:40 Panorama kraj
10:50 Pytanie na śniadanie
11:20 Przepis na dziś: Wafle kokosowe
11:30 Barwy szczęścia (2384)
12:00 Wiadomości
12:15 Nad Niemnem (384)
12:35 Ojciec Mateusz: Róża (5)
13:25 Ojciec Mateusz: Anna (6)
14:20 Szlak nadziei (9)
15:05 Przystanek Historia (35)
15:25 Ozdrowieńcy (7)
15:50 Animowanki: Kacperiada: Według planu (11)
15:55 Animowanki: Kuba i Śruba: Zupa fasolowa (11)
16:10 Nela Mała Reporterka: W krainie kobiet o długich szyjach (40)
16:30 Rodzinka.pl: Kociaki domowe (52)
17:00 Teleexpress
17:20 Moje sekrety. Jadwiga Barańska
17:50 Gra słów. Krzyżówka (350)
18:20 Barwy szczęścia (2384)
18:50 Kierunek Zachód (112)
19:10 Magazyn z Wysp (139)
19:30 Wiadomości
20:05 Sport
20:10 Pogoda
20:20 Ranczo 3: Złoty deszcz (38)
21:10 Ranczo 3: Szczęśliwe rozwiązanie (39)
22:05 Polonia 24
22:35 Izrael zaczął się w Polsce
23:30 Kasta: Klauzula (86)
00:00 Focus on Poland
00:20 Gra słów. Krzyżówka (350)
00:50 Kierunek Zachód (112)
01:10 Magazyn z Wysp (139)
01:30 Wiadomości
02:00 Sport
02:05 Pogoda
02:10 Polonia 24
02:40 Ranczo 3: Złoty deszcz (38)
03:30 Ranczo 3: Szczęśliwe rozwiązanie (39)
04:25 Barwy szczęścia (2384)
04:50 Izrael zaczął się w Polsce
TVP Rozrywka
2021-05-12
06:10 Zakochaj się w Polsce: Kazimierz Dolny (157)
06:40 Okrasa łamie przepisy: Kuchnia żydowska, czyli dawna kuchnia polska
07:10 Makłowicz w podróży: Podróż 8. Portugalia - Morze i Tag
07:45 Gra słów. Krzyżówka (328)
08:10 Familiada
08:45 Koło fortuny (1007)
09:20 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Korek
09:50 Taka to robota, czyli kabaretowy przegląd zawodów: Sportowiec (2)
10:55 Va banque (232)
11:25 Muzeum Polskiej Piosenki: «Papaja» - Urszula Dudziak (30)
11:40 Familiada
12:20 Postaw na milion
13:20 Życie to kabaret: Kabaretowa scena Dwójki: M jak majówka (1)
14:20 Życie to kabaret: Kabaretowa scena Dwójki: M jak majówka (2)
15:20 Kabaretowa mapa Polski: 7. Festiwal Kabaretu Koszalin. Teraz kabaret! (1)
16:25 Kabaretowa mapa Polski: 7. Festiwal Kabaretu Koszalin. Teraz kabaret! (2)
17:25 Kabaretowa mapa Polski: 7. Festiwal Kabaretu Koszalin. Teraz kabaret! (3)
18:25 Okrasa łamie przepisy: Kuchnia dla narciarzy i kuracjuszy
18:55 Makłowicz w podróży: Podróż 8. Portugalia - Tramwajem nr 28
19:30 Gra słów. Krzyżówka (329)
19:55 Va banque (233)
20:35 Postaw na milion
21:35 Kabaretowy Klub Dwójki: Mongolia
22:35 Dance Dance Dance 3: Część 1 (1)
23:45 Dance Dance Dance 3: Część 2 (2)
00:50 Koło fortuny (1006)
01:35 To był rok! (27)
02:40 Życie to kabaret: Kabaretowa scena Dwójki: Kabaret Ani Mru-Mru: Premiery, prapremiery i prawie premiery
03:45 Życie to kabaret: Kabaret Paranienormalni - Niebezpiecznie śmieszni
04:40 Zakończenie programu
TVP Seriale
2021-05-12
05:15 Ja to mam szczęście! (27)
05:40 Zakończenie programu
05:55 Rodzinka.pl: Mimo wszystko miłość (178)
06:25 Na sygnale: Pomogę zdecydowanej parze (39)
06:55 Na sygnale: Ryzyko zawodowe (40)
07:30 Ojciec Mateusz 18: Złote jabłko (226)
08:30 Komisarz Alex 12: Duch kapitana (147)
09:20 Złotopolscy: Burza (262)
09:55 Klan (176)
10:30 M jak miłość (1552)
11:30 Ranczo 5: Honor i zęby trzonowe (61)
12:25 Rodzinka.pl: Gdyby kózka nie skakała… (179)
12:55 Rodzinka.pl: Boskie życie (180)
13:35 Ojciec Mateusz 12: Suknia (156)
14:30 Ojciec Mateusz 12: Medalion (157)
15:25 Na dobre i na złe: Nowy dziwny świat (787)
16:30 Na sygnale: Deklaracja woli (41)
16:55 Rodzinka.pl: Sprzedane (181)
17:30 Ranczo 5: Przymus rekreacji (62)
18:35 Ranczo 5: Przewroty kopernikańskie (63)
19:35 Ojciec Mateusz 12: Demony (158)
20:30 Ojciec Mateusz 18: Feralny powrót (227)
21:30 Ranczo 5: Nad Solejuków i Wargaczów domem (64)
22:30 Ranczo 5: Pakt z czartem (65)
23:30 Ojciec Mateusz 12: Złoty interes (159)
00:25 Stulecie Winnych 3 (38)
01:25 Strażacy 2: Stan gotowości (11)
02:25 Strażacy 2: Życie na kredyt (12)
03:20 Komisarz Alex 12: Duch kapitana (147)
04:10 Złotopolscy: Burza (262)
04:45 Klan (176)
TVP Sport
2021-05-12
05:30 Sportowy wieczór
06:00 World’s Strongest Man 2019 (3)
06:40 Polacy na Euro: Piłka nożna: Euro 2012
08:40 Dzień z mistrzami świata
08:50 GOL
10:55 Megafights - walki stulecia: Andre Berto - Jan Zaveck (18)
13:20 Pełnosprawni
14:20 Amp futbol
16:55 live Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet
18:50 Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
21:15 Dzień z mistrzami świata
21:25 Droga do EURO (8)
22:00 Sportowy wieczór
22:40 Boks: Gala PZB Suzuki Boxing Night 6 w Lublinie
01:00 Boks: Gala MB Boxing Night 9: Spring Punch
01:50 Sporty walki: ONE Championship - ONE on TNT II - Singapur
03:40 Sporty walki: Gala MMA Armia Fight Night 10 w Łodzi