[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -2
4fun
2021-02-21
05:00 Karaoke w 4FUN.TV [Rozrywka]
06:00 Karaoke w 4FUN.TV [Rozrywka]
07:00 4FUN budzi ludzi [Rozrywka]
09:00 K-pop non stop [Rozrywka]
10:00 Wiadomixy [Rozrywka]
11:00 Chcesz? Masz! [Rozrywka]
12:00 Hop Bęc [Rozrywka]
14:00 Pożyczone nuty [Rozrywka]
15:00 Hot Pop [Rozrywka]
16:00 Ulubiona 20 [Rozrywka]
18:00 Versus w 4FUN.TV [Rozrywka]
19:00 Hot Pop [Rozrywka]
20:00 Hity na czacie [Rozrywka]
21:00 Young Stars w 4FUN.TV [Rozrywka]
22:00 Najwięcej muzyki [Rozrywka]
00:00 Karaoke w 4FUN.TV [Rozrywka]
03:00 Najwięcej muzyki nocą [Rozrywka]
4fun Dance
2021-02-21
05:00 Karaoke w 4Fun Dance, Telemagazyn co piątek razem z
06:00 Karaoke w 4Fun Dance
07:00 Dance na dzień dobry
11:00 Polo Top
13:00 Najwięcej muzyki na imprezę
14:00 Top 20
16:00 Najwięcej muzyki na imprezę
17:00 Top 50 Disco
20:00 Disco wizja
21:00 Najwięcej muzyki na imprezę
00:00 Karaoke w 4Fun Dance
03:00 Najlepsza muzyka nocą
4fun Gold
2021-02-21
05:00 Migotki w 4FUN KIDS
06:00 Budzimy się z 4FUN KIDS
09:00 Jestem gwiazdą 4FUN KIDS!
11:00 Gimnastyka dla smyka w 4FUN KIDS
12:00 Kids lista
13:00 Uczę się angielskiego z 4FUN KIDS
14:00 Dziecięce przeboje
15:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
16:00 Dzieciaki rządzą w 4FUN KIDS
17:00 Rysujemy z 4FUN KIDS
19:00 Zasypiamy z 4FUN KIDS
21:00 Pora relaksu
00:00 Karaoke
03:30 Pora relaksu
BelSat
2021-02-21
05:00 Аб’ектыў
05:15 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
05:55 Пеўнік Спеўнік (Brewster The Rooster), мультсерыял
06:05 Востраў Баю-бай (Rocka-Bye Island), мультсерыял
06:15 Бамсэ і дачка ведзьмы (Bamse och haxans dotter), мультсерыял для дзяцей
06:25 Лавец ураганаў (Hurricane Man), серыял ад Бі-Бі-Сі
07:15 Вяскоўцы
07:40 Загадкі беларускай гісторыі: Мова як зброя
08:00 Маю права (юрыдычная праграма)
08:20 Без акрэдытацыі
09:05 Хай так TV (сатырычная праграма)
09:35 Бода (Bodo), серыял
10:35 Шчыра кажучы
11:00 Студыя «Белсат» / Прэса (Press), серыял ад Бі-Бі-Сі
11:50 Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Валерый Урублеўскі
12:00 Жыць - не паміраць. Доўгажыхары Каўказу, д/ф
13:00 Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк)
13:15 Стагоддзе Азіі (The Asian Century), дак. серыял
14:05 Малады Пілсудскі (Mlody Pilsudski), гістарычны серыял
14:50 Сведкі: Змаганне за беларускую мову
15:05 Факстрот (Foxtrot), м/ф
16:55 Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Браніслаў Тарашкевіч
17:05 Дэзынфармацыя: Расея і Фінляндыя (Misinformation Russia and Finland), д/ф
17:40 Невядомая Беларусь: Зніклая паэзія, д/ф
18:15 Мова нанова
18:35 Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма)
19:00 Студыя «Белсат»
20:00 Intermarium
20:45 У сакрэце (Thrse Raquin), м/ф
22:25 Студыя «Белсат»
23:35 Вялікі рабунак на чыгунцы: вачыма паліцыянта (The Great Train Robbery. A Copper’s Tale), драма
01:05 Вечаровы шпіль
01:25 Перапынак у вяшчанні
Canal+ Sport 1 PL
2021-02-21
05:15 Premierowa jazda: Grzegorz Damięcki (15)
05:30 Twardzielki: Ewa Piątkowska (6)
06:00 News+
06:45 Piłka nożna: Liga angielska
09:00 Premier League+
09:45 Premierowa jazda: Grzegorz Damięcki (15)
10:00 live Wysoki Pressing
11:00 Twardzielki: Sylwia Kusiak (8)
11:30 Premiera: LaLiga+
12:00 Premier League+
12:55 live Piłka nożna: Liga angielska
14:55 live Piłka nożna: Liga angielska
17:00 Premierowa jazda: Grzegorz Damięcki (15)
17:25 live Piłka nożna: Liga angielska
19:30 Premierowa jazda: Paweł Zagumny (13)
19:55 live Piłka nożna: Liga angielska
22:00 Wysoki Pressing
23:00 Premiera: Sport+
00:15 News+
00:50 Piłka nożna: Liga hiszpańska
02:55 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
Canal+ Sport 2 PL
2021-02-21
06:00 Premier League+
06:45 Twardzielki: Karolina Koszewska-Łukasik (1)
07:20 Premierowa jazda: Zofia Wichłacz (14)
07:40 Liga+
09:00 Koszykówka mężczyzn: NBA
11:00 Bundesliga+
11:55 Wysoki Pressing
13:00 Premierowa jazda: Grzegorz Damięcki (15)
13:20 Twardzielki: Magdalena Loska (9)
13:55 live Piłka nożna: Liga hiszpańska
16:00 Koszykówka mężczyzn: NBA
17:55 Piłka nożna: Liga niemiecka
20:00 Wysoki Pressing
21:00 Premierowa jazda: Grzegorz Damięcki (15)
21:30 live Koszykówka mężczyzn: NBA
00:15 Sport+
01:35 News+
02:10 Twardzielki: Sasha Sidorenko (2)
02:40 Twardzielki: Sylwia Zaczkiewicz (3)
Canal+ Sport 3 PL
2021-02-21
05:30 Witaj w klubie: Wisła Płock
06:00 Witaj w klubie: Lech Poznań
06:30 Liga+
07:45 Kącik klubowy (8)
08:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
10:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:00 Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
12:30 Witaj w klubie: Jagiellonia Białystok
13:00 Liga+
14:15 Kącik klubowy (8)
14:40 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:55 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:00 live Liga+ Extra
17:25 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:30 live Liga+ Extra
21:00 live Turbokozak
21:30 live Turbokozak Extra
22:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
00:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
02:00 Liga+ Extra
03:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
Canal+ Sport 4 PL
2021-02-21
05:45 Kącik klubowy (8)
06:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:00 Witaj w klubie: Wisła Płock
08:30 Witaj w klubie: Lech Poznań
09:00 Liga+
10:15 Kącik klubowy (8)
10:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:30 Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
15:00 Witaj w klubie: Jagiellonia Białystok
15:30 Liga+
16:45 Kącik klubowy (8)
17:10 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:25 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:30 Liga+ Extra
19:55 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:00 Liga+ Extra
23:30 Turbokozak
00:00 Turbokozak Extra
00:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
02:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
04:30 Liga+ Extra
Eleven Sports 1
2021-02-21
06:00 Piłka nożna: Liga portugalska
08:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
10:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
12:00 The Best Off Eleven 2020
12:25 live Piłka nożna: Liga włoska
14:30 live Piłka nożna: Liga włoska
14:55 live Piłka nożna: Liga włoska
17:00 live Piłka nożna: Liga włoska
17:55 Piłka nożna: Liga włoska
20:00 live Piłka nożna: Liga włoska
20:40 Piłka nożna: Liga włoska
22:45 Piłka nożna: Liga włoska
23:00 live Eleven Gol
00:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
04:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
Eleven Sports 2
2021-02-21
06:00 Piłka nożna: Liga włoska
08:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
10:00 Piłka nożna: Liga portugalska
12:00 Eleven Gol
12:55 Piłka nożna: Liga francuska
15:00 The Best of Eleven
15:25 live Piłka nożna: Liga niemiecka
17:30 Najlepsze gole Schalke 04
18:00 The Best of Eleven
18:25 live Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:55 live Piłka nożna: Liga francuska
23:00 Piłka nożna: Liga włoska
01:00 Z archiwum LaLiga (3)
02:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
04:00 Piłka nożna: Liga portugalska
Eleven Sports 3
2021-02-21
05:00 Eleven Gol
06:00 Piłka nożna: Liga włoska
08:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
10:00 Piłka nożna: Liga włoska
12:00 Ligue 1 Show
13:00 Piłka nożna: 2. liga angielska
15:00 Legendy ligi niemieckiej: Lothar Matthaeus
15:30 Legendy ligi niemieckiej: Rudi Voeller
16:10 Piłka nożna: Liga hiszpańska
18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:00 Javier Irureta
20:55 Piłka nożna: Liga hiszpańska
23:00 Z archiwum LaLiga (7)
00:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 Werder Double
03:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
Eleven Sports 4
2021-02-21
06:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
08:00 Piłka nożna: Liga włoska
10:00 Piłka nożna: 2. liga angielska
12:00 The Best of 2020
12:25 live Piłka nożna: Liga włoska
15:00 Najlepsze gole VfL Wolfsburg
15:25 live Piłka nożna: Liga niemiecka
18:00 Najlepsze gole VfB Stuttgart
18:25 live Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:30 Najlepsze gole Bayernu Monachium
21:10 live Piłka nożna: Liga portugalska
23:00 Pierwszy tytuł Kloppa
00:00 Piłka nożna: Liga portugalska
02:00 Piłka nożna: Liga włoska
04:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
Polonia 1
2021-02-21
06:00 Ziemia. Podwodny świat: Żółwie (16)
07:00 Profilerka (8/16)
08:00 Profilerka (9/16)
09:00 Telesprzedaż
10:00 Mango
11:00 Telesprzedaż
13:00 Klejnot TV
14:30 Telesprzedaż
15:50 Klejnot TV
20:45 Śmiertelna pogoń
22:25 Sekrety Hollywood (8)
23:05 Różowa noc
00:00 Sex model
02:10 Autostrada do nieba: Dotknąć księżyca (3)
03:10 Autostrada do nieba: Powrót Zamaskowanego Jeźdźca (4)
04:15 Coś śmiesznego: Kabaret Jurki_4 (34)
04:30 Różowa noc
Polsat
2021-02-21
05:25 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
08:15 Strażnicy marzeń
10:30 Krzysiu, gdzie jesteś?
12:45 Kraina lodu
14:55 Thor: Ragnarok
17:40 Nasz nowy dom (165)
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Wieczór z Gwiazdami. Wiosna 2021
20:00 13. Płocka Noc Kabaretowa
23:00 Faceci w czerni 2
01:00 Venom
03:35 Tajemnice losu
Polsat 2
2021-02-21
05:05 Interwencja
05:20 Górale (20)
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Disco Gramy
07:00 Awantura o kasę (75)
08:00 Nasz nowy dom (172)
09:00 Dlaczego ja? (1017)
10:00 Trudne sprawy (808)
11:00 Trudne sprawy (809)
12:00 Trudne sprawy (810)
13:00 Trudne sprawy (811)
14:00 Przyjaciółki (181)
15:00 Nasz nowy dom (214)
16:00 Kabaret na żywo. Przystanek Radość (5)
18:00 Joker (12)
19:00 Malanowski i partnerzy: Zamach na komornika (774)
19:30 Malanowski i partnerzy: Zastraszeni (775)
20:05 Wydarzenia
20:40 Interwencja
21:00 Gra o życie
23:05 Bez skrupułów (2)
00:05 Bez skrupułów (3)
01:05 Kabaretowa Ekstraklasa
02:05 Wydarzenia
02:50 #Jesteśmy dla dzieci
03:20 Oblicza Ameryki
03:45 Piotr Rubik: Koncert Wielkanocny (3)
Polsat Cafe
2021-02-21
05:00 Dziewczyny do towarzystwa
06:00 Twarz na zamówienie
07:00 Bogaty dom - biedny dom (24)
08:00 Biedni kontra bogaci (2)
09:00 Młodzi milionerzy (3)
09:30 Królewskie zdrady i romanse
10:30 Gwiazdy na dywaniku: The Best
11:00 Beauty Express. Mistrzynie makijażu (9)
12:00 Kreacje z odzysku (9)
12:30 Kreacje z odzysku (10)
13:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (12)
14:00 Nasz nowy dom (123)
15:00 Demakijaż (113)
15:30 Style gwiazd (10/13)
16:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (44)
17:00 Oskarżone (8)
18:00 Skrzywdzone (10)
19:00 Randki bez cenzury (6)
20:00 Zdrady (75)
21:00 Bogaty dom - biedny dom (22)
22:00 Gry małżeńskie (49)
23:00 Zdrady (59)
00:00 Poprawki skalpelem (39)
01:00 Nieudane operacje plastyczne (4)
02:00 Wstydliwe schorzenia (10-ost.)
04:00 Nowy wygląd, nowa ja (5)
Polsat Doku
2021-02-21
05:00 Skazany za… (59)
05:30 Skazany za… (60)
06:00 Emil, pogromca mandatów (21)
06:30 Emil, pogromca mandatów (22)
07:00 Emil, pogromca mandatów (23)
07:30 Emil, pogromca mandatów (24)
08:00 Najdziwniejsza broń wojen światowych (13)
09:00 Tajna historia XX wieku (41)
09:30 Tajna historia XX wieku (42)
10:00 Tajemnicza Ziemia (10)
10:30 Tajemnicza Ziemia (11)
11:00 Bitwa o zamek: Dover (3)
12:00 Wolni od strachu
13:40 15 minut - masakra na Bałkanach
15:00 Top 10 Największe tajemnice świata (10)
15:35 Top 10 Największe tajemnice świata (11)
16:15 David Attenborough i cuda natury (2)
16:45 David Attenborough i cuda natury (3)
17:15 Podniebna podróż (4)
18:25 Podniebna podróż (5)
19:35 Gułag - szaleństwo Stalina
20:50 39/45 Szalone eksperymenty nazistów
22:00 Dziwadła z ludzkich zoo
23:10 15 minut - masakra na Bałkanach
00:30 Tajna historia XX wieku (25)
01:00 Tajna historia XX wieku (26)
01:30 Tajna historia XX wieku (27)
02:00 Tajna historia XX wieku (28)
02:30 Taaaka ryba (159)
03:00 Tajna historia XX wieku (36)
03:30 Tajna historia XX wieku (37)
04:00 Łowca pedofilów (19)
04:30 Łowca pedofilów (20)
Polsat Film
2021-02-21
05:00 Na ratunek 112 (322)
05:30 Na ratunek 112 (323)
06:15 Górale (54)
06:45 Górale (55)
07:15 Przyjaciółki (172)
08:10 Przyjaciółki (173)
09:10 Smerfy 2
11:25 Smerfy: Legenda Smerfnej Doliny
11:55 Most do Terabithii
13:55 Super Tata
15:55 Skarb narodów
18:40 Noc w muzeum
21:00 Klasyczna niedziela: Pearl Harbor
00:50 W dolinie Elah
03:25 Ultraviolet (7)
04:30 Ultraviolet (8)
Polsat Music HD
2021-02-21
05:00 Polska Nocą
06:00 Hitowy poranek
07:00 Hitowy poranek
08:00 Hitowy poranek
09:00 Hitowy poranek
10:00 Tylko hity
11:00 Tylko hity
12:00 Tylko hity
13:00 Tylko hity
14:00 Tylko hity
15:00 Tylko hity
16:00 Tylko hity
17:00 Tylko hity
18:00 Gorące hity
19:00 Gorące hity
20:00 Gorące hity
21:00 Gorące hity
22:00 Gorące hity
23:00 Gorące hity
00:00 Polska Nocą
01:00 Polska Nocą
02:00 Polska Nocą
03:00 Polska Nocą
04:00 Polska Nocą
Polsat News
2021-02-21
05:00 Emil, pogromca mandatów
05:20 #Jesteśmy dla dzieci
05:45 Interwencja
06:00 Nowy dzień
09:00 Msza święta ze Świątyni Opatrzności Bożej
10:00 Śniadanie w Polsat News
11:00 Cztery strony prasy
11:55 Angelus
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:55 Pogoda
13:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:25 Pogoda
13:30 #Jesteśmy dla dzieci
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:55 Pogoda
16:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
16:30 Z klimatem i z pasją
17:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
17:20 Sport
17:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
17:50 Pogoda
18:00 Koronawirus - raport dnia
18:50 Wydarzenia
19:15 Więcej Wydarzeń
19:30 Wieczór z Gwiazdami. Wiosna 2021
20:00 Obraz dnia - serwis informacyjny
20:30 Obraz dnia - serwis informacyjny
20:50 Pogoda
21:00 Prezydenci i premierzy
21:50 Wydarzenia
22:30 Dzień na świecie
22:55 Pogoda
23:00 Obraz dnia - serwis informacyjny
23:40 Pogoda
23:55 Prezydenci i premierzy
00:40 Wydarzenia
01:15 Interwencja
01:30 Z klimatem i z pasją
01:50 #Jesteśmy dla dzieci
02:10 SuperLudzie
02:35 Z klimatem i z pasją
Polsat News 2
2021-02-21
06:00 W bliskim planie
06:30 Dzień na świecie
06:55 Obraz dnia - serwis informacyjny
07:45 Interwencja - taka jest Polska
08:30 Interwencja
08:50 Interwencja - taka jest Polska
09:35 Wydarzenia
10:15 Państwo w państwie
11:50 Debata dnia
12:50 Śniadanie w Polsat News
13:55 Państwo w państwie
15:25 Z klimatem i z pasją
15:55 Gość «Wydarzeń»
16:20 W bliskim planie
16:45 Cztery strony prasy
17:40 Interwencja - taka jest Polska
18:20 Z klimatem i z pasją
18:50 Śniadanie w Polsat News
19:50 Cztery strony prasy
20:35 Interwencja
20:55 Państwo w państwie
22:35 Wydarzenia
23:00 Więcej Wydarzeń
23:15 Interwencja
23:35 Śniadanie w Polsat News
00:40 Interwencja - taka jest Polska
01:10 #Jesteśmy dla dzieci
01:30 Wydarzenia
02:05 Z klimatem i z pasją
02:25 #Jesteśmy dla dzieci
02:50 Wydarzenia
03:20 Dzień na świecie
03:45 Z klimatem i z pasją
Polsat Play
2021-02-21
05:00 Łowca pedofilów (85)
05:30 Łowca pedofilów (86)
06:00 Taaaka ryba: Elektroniczne połowy (116)
06:30 Taaaka ryba: Batman (117)
07:00 Dorwać tuńczyka (10)
08:05 Dorwać tuńczyka (11)
09:10 Kołowrotek (108)
09:40 Taaaka ryba: Kardynalskie ostatki (57)
10:10 Ninja Warrior Polska 2 (14)
12:00 Chłopaki do wzięcia (190)
12:30 Chłopaki do wzięcia (191)
13:00 Jazda z Andrzejem Bachledą (35)
13:30 Nie mów do mnie śmieciarzu! (15)
14:00 Górale (84)
14:30 Górale (85)
15:00 Polacy za granicą: Gibraltar (36)
16:00 Tak się kręcą rodzinne interesy (2)
16:30 Tak się kręcą rodzinne interesy (3)
17:00 Górale (25)
17:30 Górale (26)
18:00 Górale (27)
18:30 Górale (28)
19:00 Polacy za granicą: Walencja (37)
20:00 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (29)
20:30 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (30)
21:00 Chłopaki do wzięcia (221)
21:30 Chłopaki do wzięcia (222)
22:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (109)
22:30 Łowca pedofilów (103)
23:00 Łowca pedofilów (104)
23:30 Więzienie (35)
00:00 Więzienie (36)
00:30 Więzienie (37)
01:00 Dzikie z natury (11)
01:30 Dzikie z natury (12)
02:00 Dzikie z natury (13)
02:30 Dzikie z natury (1)
03:00 Emil, pogromca mandatów (11)
03:30 Emil, pogromca mandatów (12)
04:00 Autościema - czyli jak kupować, by nie żałować (46)
04:30 Autościema - czyli jak kupować, by nie żałować (47)
Polsat Romans
2021-02-21
05:00 Sekrety rodziny (40)
06:00 Gliniarze: Zabawa w chowanego (485)
07:00 Gliniarze: Tajemnice korporacji (486)
08:00 Niania: Praca ziomowa (107)
08:30 Niania: Spotkanie klasowe (108)
09:05 Niania: Intercyza (109)
09:35 Niania: Zdenka (110)
10:10 Niania: Świadek (111)
10:40 Niania: Ślub, część pierwsza (112)
11:10 Niania: Ślub, część druga (113)
11:40 Niania: Człowiek za burtą (114)
12:10 Niania: Uciszanie Frani (115)
12:45 Niania: Na zawsze niania (116)
13:15 Ania z Zielonego Wzgórza - nowy początek (1/2)
14:50 Kogel-mogel
17:00 Świat według Kiepskich: Kantry Kurde (212)
17:35 Świat według Kiepskich: Protest szoł (213)
18:10 Świat według Kiepskich: Świat, który nie może zaginąć (214)
18:55 Świat według Kiepskich: Łzy Wasyla (215)
19:40 Świat według Kiepskich: Kara Mustafa (216)
20:20 Świat według Kiepskich: Sto lat (217)
21:00 D Train
23:15 Moja dziewczyna wychodzi za mąż
01:20 Na ratunek 112: Dziecko zostawione w samochodzie w upalny dzień / Bezdomny zatruwa się kiełbasa, którą ktoś truje psy (156)
01:50 Na ratunek 112: Sałatka z grzybami halucynogennymi przyczyną zagrożenia życia / Nowi członkowie sekty odkrywają jej przestępcze plany (157)
02:20 Na ratunek 112: Dziewczyna oskalpowana przez maszynę rolniczą podczas prac polowych / Koledzy skuwają pana młodego, żeby nie zdążył na ślub (158)
02:50 Ślad: Wędrowna szajka (21)
03:50 Sekrety rodziny (41)
04:50 Sekrety rodziny (42)
Polsat Sport
2021-02-21
06:00 Siatkówka mężczyzn: Puchar Polski
08:30 Boks: Gala Top Rank w Las Vegas
11:00 live Cafe Futbol
12:30 Atleci
14:45 live Siatkówka kobiet: Puchar Polski
17:30 live Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:30 live Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
23:00 Siatkówka mężczyzn: Puchar Polski
01:00 Sporty walki: KSW 48
Polsat Sport Extra
2021-02-21
06:00 KOTV Classics
07:00 Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
09:30 Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
12:00 KOTV Weekly
12:30 live Biatlon: Mistrzostwa świata - Pokljuka 2021
13:20 Piłka nożna z archiwum
15:15 live Biatlon: Mistrzostwa świata - Pokljuka 2021
16:40 live Piłka nożna: Liga holenderska
19:00 Atleci
19:55 live Piłka nożna: Liga holenderska
22:00 Sporty walki: UFC Fight Night: Blaydes vs. Lewis
01:00 Sporty walki: Gala Babilon Fight Night 1
Polsat Sport Fight
2021-02-21
07:00 Sporty walki: FEN 24 w Warszawie
10:55 Sporty walki: Gala FFF 1 w Zielonej Górze
12:50 Boks: Gala w Stratford
14:40 KOTV Classics
15:30 Sporty walki: KSW 57
19:15 Boks: Gala w Stalowej Woli
23:00 Sporty walki: Mistrzostwa Świata Amatorskiego MMA - Bahrajn 2019
02:35 Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBC Baltic w Legionowie
Polsat Sport News
2021-02-21
06:00 Pro Bull Riding
07:00 Sport flesz
07:07 KOTV Classics
08:00 Sport flesz
08:07 Piłka nożna z archiwum
09:00 Sport flesz
09:07 Piłka nożna z archiwum
10:00 Sport flesz
10:07 ATP World Tour Uncovered
11:00 Sport flesz
11:07 Piłka nożna z archiwum
12:10 live Piłka nożna: Liga holenderska
14:00 Sport flesz
14:05 Piłka nożna z archiwum
15:00 Sport flesz
15:05 Piłka nożna z archiwum
16:25 live Piłka nożna: Liga czeska
18:30 Biatlon: Mistrzostwa świata - Pokljuka 2021
20:25 live Piłka nożna: Liga szkocka
22:30 Atleci
23:00 Cafe Futbol
01:00 Sporty walki: Gala Babilon MMA 11 w Radomiu
Polsat Sport Premium 1
2021-02-21
05:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
07:00 Piłka nożna: Liga Europy
09:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
09:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
11:30 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2013 - mecz: Bayern Monachium - Chelsea FC
13:30 Piłka nożna: Liga Europy
14:00 Piłka nożna: Liga Europy
16:00 Piłka nożna: Liga Europy
18:00 Magazyn Ligi Europy
18:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:00 Magazyn Ligi Mistrzów
20:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
22:30 Piłka nożna z archiwum: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Chelsea FC - Arsenal FC 24.03.2004
23:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
01:00 Piłka nożna z archiwum: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Arsenal FC - Chelsea FC 06.04.2004
03:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
Polsat Sport Premium 2
2021-02-21
05:00 Piłka nożna: Liga Europy
07:00 Piłka nożna: Liga Europy
09:00 Piłka nożna: Liga Europy
11:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
11:30 Piłka nożna: Liga Europy
13:30 Piłka nożna: Liga Europy
15:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
16:00 Piłka nożna: Liga Europy
18:00 Piłka nożna: Liga Europy
20:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:30 Piłka nożna: Liga Europy
22:30 Piłka nożna: Liga Europy
00:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
01:00 Piłka nożna: Liga Europy
03:00 Piłka nożna: Liga Europy
Stars.TV
2021-02-21
08:00 Best Hits [Rozrywka]
09:00 Best 80’s [Rozrywka]
11:00 Best 90’s [Rozrywka]
12:00 Niedziela z Bon Jovi [Rozrywka]
13:00 Best 80’s [Rozrywka]
14:00 Best 90’s [Rozrywka]
15:00 Niedziela z Bon Jovi [Rozrywka]
16:00 Best 80’s [Rozrywka]
17:00 Best 90’s [Rozrywka]
18:00 Niedziela z Bon Jovi [Rozrywka]
19:00 Best of The Cure [Rozrywka]
20:00 Best Ballads [Rozrywka]
21:00 Niedziela z Bon Jovi [Rozrywka]
00:00 Best Hits [Rozrywka]
02:00 Best Polish [Rozrywka]
Super Polsat
2021-02-21
05:00 Na ratunek 112 (253)
05:30 Na ratunek 112 (254)
06:00 Wydarzenia
06:40 SuperLudzie Extra (21)
07:00 Psi Patrol (23)
07:30 Psi Patrol (24)
08:00 Psi Patrol (25)
08:30 Psi Patrol (26)
09:00 Psi Patrol (1)
09:30 Psi Patrol (2)
10:00 Świat według Kiepskich: Pies ogrodnika (530)
10:30 Świat według Kiepskich: Bankomat (531)
11:00 Wyspa Nim
13:00 Łowcy nagród (11)
14:00 Łowcy nagród (12)
15:00 Juno
17:00 Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz
19:10 Łowcy nagród (13)
20:10 Spider-Man: Homecoming
23:00 Kolacja dla palantów
01:30 Gliniarze (454)
02:30 Gliniarze (455)
03:30 Gliniarze (457)
04:30 Na ratunek 112 (252)
TVP 1
2021-02-21
05:10 Klan (3755)
05:35 Klan (3756)
06:00 Słownik polsko@polski
06:25 wojsko-polskie.pl (139)
06:55 Słowo na niedzielę: Nie uciekaj z pustyni, czyli Twoja czterdziestka
07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach
08:00 Tydzień
08:30 Zakochaj się w Polsce: Gdynia modernistyczna (197)
09:05 Las bliżej nas (29)
09:30 Okrasa łamie przepisy: Mielone, ale rybne
10:05 Stulecie Winnych 2 (24)
10:55 Słowo na niedzielę: Nie uciekaj z pustyni, czyli Twoja czterdziestka
11:00 Msza święta z Jasnej Góry
11:55 Między ziemią a niebem
12:00 Anioł Pański
12:15 Między ziemią a niebem
12:50 Moje życie po nałogu
13:20 BBC w Jedynce: Alpejskie opowieści o przetrwaniu (2-ost.)
14:15 Z pamięci: Rajmund Ziemski, część 1
14:25 Weterynarze z sercem (88)
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:25 Przyrodnik na tropie: Jemioła (17)
16:00 Komisarz Alex 15: Oliwier (183)
17:00 Teleexpress
17:20 Pogoda
17:30 Ojciec Mateusz 23: Trudny powrót (301)
18:30 Jaka to melodia?
19:25 Sport
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 «Sanatorium miłości 3». Kulisy programu (8)
20:15 Sanatorium miłości 3 (8)
21:05 Miłość i miłosierdzie
23:00 Contratiempo. Niewidzialny gość
00:50 Znam kogoś, kto cię szuka
02:20 Gry małżeńskie
03:55 Jaka to melodia?
04:40 Cudowny świat przyrody 11: Powabna lecz jadowita. Skrzydlica rogata. Filipiny (13-ost.)
TVP 2
2021-02-21
05:15 Zakończenie programu
05:25 Barwy szczęścia (2388)
05:55 Barwy szczęścia (2389)
06:25 Barwy szczęścia (2390)
07:00 M jak miłość (1567)
07:55 Pytanie na śniadanie
11:10 Zacznij od nowa (8)
11:45 Szansa na sukces. Opole 2020 2 (3)
12:55 Walentynkowy koncert życzeń (2)
14:00 Familiada
14:35 Koło fortuny (957)
15:10 Szansa na sukces. Opole 2020 2 (4)
16:10 Na dobre i na złe: Pęknięte serca (798)
17:05 Jutro należy do nas (25-ost.)
18:00 Panorama
18:20 Pogoda
18:30 Rodzinka.pl: Wiosno, wrócisz? (154)
18:55 Na sygnale: Urodziny (289)
19:25 Na sygnale: Kto jest bardziej naiwny? (290)
20:00 Fałszerz
21:45 Kino bez granic: Whiskey, Tango, Foxtrot
23:45 Panie Dulskie
01:30 Życie Carlita
03:55 Miasto prywatne
TVP ABC
2021-02-21
05:05 Domisie: Stara trąbka Strachowyja (411)
05:35 Rodzina Treflików: Dziki Zachód (28)
05:50 Agi Bagi: Od dużego do małego (17)
06:05 Dziwne przygody Koziołka Matołka: Zatopiona fregata (14)
06:15 Reksio: Reksio domator (6)
06:25 Maks i Ruby: Urodziny Maksa/Ubranko Maksa/Dobranoc, Maks (9)
06:55 Trolle: impreza trwa!: Przychodzi Troll do lekarza/Przewodnik wycieczek (43)
07:20 Billy: Idealny moment (43)
07:25 Heidi: Zającorożec (60)
07:55 Strażak Sam 6: Kolor czerwony to ważna rzecz (11)
08:10 Ela, Oskar i Puf: Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego (35)
08:25 Ricky Zoom: Mega Wirujący Skok (49)
08:40 Masza i Niedźwiedź: Do zobaczenia (52)
08:45 Sąsiedzi: Produkcja lodu (95)
08:55 Rescue Bots Academy: Podniebni bohaterowie (82)
09:10 Jak borsuk z lisem: Profesor Edmund (5)
09:30 Ziarno: Autostradą do nieba
10:00 Dzień, w którym Heniś poznał…: Dzień, w którym Heniś poznał… Księżyc (26)
10:10 Teleranek: Ekologia (99)
10:25 Clifford - wielki czerwony pies: Nowy pies w mieście/Zdrowiej szybko! (27)
11:00 Przygody Bolka i Lolka: Szerokiej drogi (44)
11:10 Podróże na burzowej chmurze: Luska niksa (4)
11:25 Super Wings: Podziemna przygoda (81)
11:40 Kosmoloty: Awaria na księżycu (31)
12:00 Wieczorynka: Przyjaciele Misia i Margolci: Zguba (15)
12:30 Przyjaciele z podwórka: Życie jaskiniowców (19)
13:00 Zagadki zwierzogromadki: Sarny (13)
13:15 Buli: Cyrano z wielkim nosem (28)
13:25 Skylanders Academy: Pop Gwiazdą Rocka (8)
13:55 Inazuma Eleven: Kontratak Królestwa Piłki Nożnej (115)
14:25 Transformers: Robots in Disguise: Overload na scenie - część 1 (27)
14:50 Miś Uszatek: Kulig
15:00 Miś Uszatek: Apetyt na wisienki (27)
15:05 Miś Uszatek: Ratownicy (7)
15:15 Licz na Wiktora: Liczba 19
15:25 Zaczarowany świat (35)
15:45 Yakari: Rozwidlone Rogi (102)
15:55 Księga Ksiąg: Próba!
16:30 Jak da się myszy ciasteczko: Dzień przyjaźni/Robot na wolności (20)
17:00 Daisy i Ollie: Dlaczego nie możemy żyć pod wodą? (46)
17:10 Małe Królewny: Zaklęcie zamiany (39)
17:15 Małe Królewny: Czary o północy (40)
17:25 Bella i Sebastian: Pierwsze spotkanie: ucieczka (część 1) (33)
17:40 Rev i Roll: Pamiątkowy mural (37)
17:55 Trolle: impreza trwa!: Gra z podziałem na Trolle / Finn Kaskada (44)
18:25 4 1/2 przyjaciela: Sprawa sabotażu na planie zdjęciowym (24)
18:50 Halo halo!: Strącanie sopli (48)
19:00 Wieczorynka: Heidi: Anna (61)
19:20 Wieczorynka: Strażak Sam 6: Przyjęcie z fajerwerkami (12)
19:30 Wieczorynka: 44 Koty: Kocie gawędy (45)
19:45 Wieczorynka: Ricky Zoom: Święty Mikołaj (31)
19:55 Wieczorynka: Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom: Kocie historie. Herman, Zofia Genek, część 2
20:10 Masza i Niedźwiedź: Masza + kasza (17)
20:15 Sąsiedzi: Pizza (96)
20:30 The Garfield Show: Dotrzymać słowa (50)
20:45 Ronja, córka zbójnika: Wyprowadzka (17)
21:15 Power Rangers Beast Morphers: Ratujmy plaże (24)
21:45 Siódme niebo 4: Porozmawiaj ze mną (85)
22:35 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Vanuatu
23:05 Jak to działa?: Szczepionki (74)
23:35 Stawiam na Tolka Banana: Julek (3/7)
00:10 Zakończenie programu
TVP HD
2021-02-21
05:50 Makłowicz w podróży: Sycylia - Wokół Palermo
06:20 Makłowicz w podróży: Sycylia - Cukier, sól i wino
06:55 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Wyprawa na Madagaskar
07:30 Zacznij od nowa (7)
08:00 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii: Jawor
08:15 Ja to mam szczęście! (5)
08:45 Ja to mam szczęście! (6)
09:15 Rodzinka.pl: Magda (45)
09:50 Rodzinka.pl: Nie ma czasu do stracenia (46)
10:20 Rodzinka.pl: Halloween (47)
10:55 Projekt DOM
11:35 Tego się nie wytnie
13:00 Ranczo 9: Grzechy miłości (116)
13:55 O mnie się nie martw 13 (4/13)
14:55 Sanatorium miłości 3 (7)
15:55 Być jak Czesław Niemen (1)
17:00 Być jak Czesław Niemen (2)
18:05 Komisarz Alex 14: Nadchodzi zemsta (174)
19:05 Ojciec Mateusz 24: Ośrodek (311)
20:00 Cena wolności (18-ost.)
21:10 Anna Karenina (1/8)
22:10 The Hand of Evil: Dotyk diabła (1)
23:55 Rozbitek
01:35 To znowu miłość
03:05 Zakończenie programu
TVP Historia
2021-02-21
06:40 Był taki dzień: 21 lutego (479)
06:50 Tango papieża
08:00 Transmisja liturgii greckokatolickiej z parafii pw. Podwyższenia Krzyża Pańskiego we Wrocławiu
09:05 Czarne chmury: Pościg (10-ost.)
10:05 Okrasa łamie przepisy: Dawne ziarna na talerzu
10:40 Tętno pierwotnej puszczy: Olbrzymy i karły
11:10 Szlak nadziei (8)
12:10 Wszystkie kolory świata: Korea Południowa jakiej nie znamy
13:15 Życie ukryte w jeziorze: Jezioro Nasera, woda w sercu pustyni (2/5)
14:15 Przygoda na Mariensztacie
16:05 W kotle historii: Traktat wersalski. Menu dla pokoju
16:30 Giganci historii: Bitwa pod Kłuszynem (8)
17:20 Archiwum zimnej wojny: Solidarność Walcząca
17:55 Chłopi: Wesele (4/13)
19:00 Krzyż Włoszczowa 1984
20:10 Tajemnice III Rzeszy 2: Złoto nazistów (4/5)
21:10 Matylda
23:10 Hydrozagadka
00:30 Szerokie tory: Jeden dzień z życia przedsiębiorcy na Ukrainie
01:10 Dotknięcie anioła
02:20 Zakończenie programu
TVP Info
2021-02-21
05:10 Reportaż TVP Info: Zimne piekło
05:28 Magazyn śledczy Anity Gargas (185)
05:55 Powitanie - Poranek: Serwis Info
05:59 Serwis Info
06:21 Pogoda Info
06:29 Serwis Info
06:52 Pogoda Info
06:59 Serwis Info
07:21 Pogoda Info
07:29 Serwis Info
07:52 Pogoda Info
07:59 Serwis Info
08:22 Pogoda Info
08:30 W kontrze
09:15 Serwis Info
09:40 Pogoda Info
09:50 Woronicza 17
10:59 Serwis info weekend
11:22 Pogoda Info
11:29 Serwis info weekend
11:50 Salon dziennikarski
12:30 Serwis info weekend
12:49 Pogoda Info
12:59 Serwis info weekend
13:29 Serwis info weekend
13:51 Pogoda Info
13:59 Serwis info weekend
14:29 Serwis info weekend
14:52 Pogoda Info
15:00 Debata Senior
15:29 Serwis info weekend
15:54 Pogoda Info
16:00 Okiem wiary
16:29 Serwis info weekend
17:00 Teleexpress
17:15 Teleexpress Extra
17:30 Teleexpress na deser
17:45 Serwis info weekend
18:00 Panorama
18:18 Serwis info weekend
18:25 Studio Zachód
18:50 INFO V4+
19:05 Głębia ostrości
19:30 Wiadomości
19:58 Gość «Wiadomości»
20:13 Minęła dwudziesta
21:00 W pełnym świetle
21:30 Serwis info weekend
21:42 Pogoda Info
21:50 Strefa starcia
23:00 INFO wieczór
23:55 Serwis info weekend
00:03 Wiadomości
00:31 Gość «Wiadomości»
00:58 Pogoda Info
01:07 Woronicza 17
02:11 Minęła dwudziesta
03:00 Serwis dla Polonii
03:16 Pogoda Info
03:20 Kupcy i fabrykanci
04:15 Świat według Jana Pawła II
TVP Kultura
2021-02-21
05:00 Teledyski: Krzysztof Polnik - Dońska rapsodia
05:50 Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2
05:52 Zakończenie programu
06:50 Myśli na ten czas: Pastor Michał Jabłoński. Radość, część 3
07:00 Liturgia prawosławna z cerkwi w Morochowie
08:30 Od ucha do ucha: Niezapomniany Leonard Bernstein. Spotkania z muzyką: W hołdzie nauczycielom
09:35 Od ucha do ucha: Najdzielniejszy z rycerzy
10:45 Arsene Lupin (8)
11:55 Trzeci punkt widzenia
12:30 Pathe kontra Gaumont
13:35 Bilet do kina: Między światami
15:20 «Stworzenie świata» Josepha Haydna - dyryguje Simon Rattle
17:15 Niedziela z…: Józefem Wilkoniem
18:05 Niedziela z… Józefem Wilkoniem: Janusza Stannego i Józefa Wilkonia spojrzenie na «Pana Tadeusza»
18:45 Niedziela z… Józefem Wilkoniem: Arka Józefa Wilkonia
19:15 Niedziela z… Józefem Wilkoniem: Józef Wilkoń
19:35 Niedziela z… Józefem Wilkoniem: Autoportret bez ram - Józef Wilkoń
20:00 Polowanie na króliki
21:40 Trzeci punkt widzenia
22:20 Nelly i pan Arnaud
00:10 Teraz animacje!: Łuska
00:15 Teraz animacje!: Samotność
00:20 Teraz animacje!: W oddali
00:35 Kino nocne: Słodkich snów
02:50 Sportowe życie
TVP Polonia
2021-02-21
05:15 Muzyczna scena Halo Polonia (7)
05:25 Kulturalni PL
06:25 Polonia 24
07:00 Barwy szczęścia (2339)
07:25 Barwy szczęścia (2340)
07:55 Pytanie na śniadanie
11:05 Wolny Ekran (235)
11:25 Ziarno: Autostradą do nieba
11:55 Między ziemią a niebem
12:00 Anioł Pański
12:15 Między ziemią a niebem
12:50 Słowo na niedzielę: Nie uciekaj z pustyni, czyli Twoja czterdziestka
13:00 Transmisja mszy świętej z kościoła akademickiego KUL pw. Świętego Krzyża w Lublinie
14:15 Chłopi: Gospodynie (8/13)
15:15 Fajna Polska: Warmia i Mazury (31)
16:10 Powroty (44)
16:30 Leśniczówka (231)
16:55 Leśniczówka (232)
17:30 Dziennik regionów
17:50 M jak miłość (1558)
18:45 Hity kabaretu: Konczita i inne hity kabaretu Ani Mru-Mru (1)
19:45 Dobranocka: Wiking Tappi: Opowieść gawędziarza (4)
20:00 Polonia 24
20:30 Pogoda
20:35 Sport
20:45 Artyści (6)
21:40 Zakochany Mickiewicz
23:05 Zjednoczone stany miłości
00:55 M jak miłość (1558)
01:45 Dobranocka za oceanem: Wiking Tappi: Opowieść gawędziarza (4)
02:00 Polonia 24
02:30 Pogoda
02:33 Sport
02:40 Artyści (6)
03:30 Zjednoczone stany miłości
TVP Rozrywka
2021-02-21
05:45 Zakończenie programu
06:20 Zakochaj się w Polsce: Chojnice (76)
06:55 Podróże z historią: Na ratunek w górach (26)
07:35 Kuchnia Jagiellonów: Moskwa, Krym i Karaimi (8)
08:05 Cafe piosenka: Stanisław Karpiel-Bułecka
08:35 Koło fortuny (925)
09:20 OPPA 2000 - Gdzie jest Dzidek? (2)
10:25 Życie to kabaret: Łowcy śmiechu: Kabaret Ani Mru-Mru (1)
11:25 Postaw na milion
12:20 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka: Kawiarenka z Gwiazdami - Opole 2020 (3)
12:50 To je Borowicz. Podróże ze smakiem (40)
13:20 Prywatne życie zwierząt 4: Przygotowania do zimy (11)
13:50 Przyrodnik na tropie: Pszczoła miodna
14:30 Hity kabaretu: Kresowiacy i inne hity Kabaretu pod Wyrwigroszem
15:25 Bulionerzy: Bezrobotni (15/75)
15:55 Bulionerzy: Dziecko sukcesu (16/75)
16:35 Zacznij od nowa (7)
17:15 Wielki test o Piastach
18:50 Zakochany Mickiewicz
20:15 Ameryka da się lubić: American Dream (6)
21:25 Postaw na milion
22:25 Giganci historii: Leopold Tyrmand i jego epoka (7)
23:25 Dzięki Bogu już weekend (22)
00:30 Kabaretowa mapa Polski: 35. Wieczory Humoru i Satyry - Lidzbark. Neo-Nówka i goście (1)
01:30 Kabaretowa mapa Polski: 35. Wieczory Humoru i Satyry - Lidzbark. Neo-Nówka i goście (2)
02:25 Kabaretowa mapa Polski: Opole: Wszystko na raty (1)
03:25 Koło fortuny (924)
04:00 Życie to kabaret: Łowcy śmiechu: Kabaret Ani Mru-Mru (1)
TVP Seriale
2021-02-21
05:30 Zakończenie programu
05:50 Na sygnale: Cel uświęca środki (288)
06:25 Zmiennicy: Spotkania z Temidą (13/15)
07:35 Zmiennicy: Pocałuj mnie, Kasiu (14/15)
08:50 07 zgłoś się: Hieny (14/21)
10:30 Ranczo: Spadek (1)
11:35 Rodzinka.pl: Ciągle głodni (32)
12:05 Rodzinka.pl: Trudne decyzje (33)
12:40 Rodzinka.pl: Jaki masz zawód? (34)
13:20 Ojciec Mateusz 8: Wybory serca (96)
14:15 Ranczo: Goście z zaświatów (2)
15:15 Ranczo: Ksiądz z inicjatywą (3)
16:20 Ranczo: Otrzeźwienie (4)
17:25 Zmiennicy: Nasz najdroższy (15)
18:35 07 zgłoś się: Skok śmierci (15/21)
19:55 Rodzinka.pl: Koniec świata (35)
20:35 Ojciec Mateusz 8: Bieg (97)
21:30 Ojciec Mateusz 8: Święta Rodzina (98)
22:30 Ranczo: Wieść gminna (5)
23:30 Ranczo: Racja gminy (6)
00:35 Rodzinka.pl: Kotleciki dla Tomusia (260)
01:05 Rodzinka.pl: Jest i będzie dobrze (261)
01:40 Korona królów (292)
02:05 Korona królów (293)
02:40 Oficer: Zero tolerancji (3/13)
03:50 Echo serca (1)
04:45 Ludzie i bogowie: Operacja «Klosz» (3)
TVP Sport
2021-02-21
05:55 Sportowy wieczór
06:30 Boks: Walka o pas WBC World w Las Vegas
07:35 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
09:40 E-sport: Ekstraklasa Games Pro
10:50 live Jeździectwo: Cavaliada Tour w Poznaniu
13:25 live Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
15:35 live Lekkoatletyka: Halowe mistrzostwa Polski - Toruń 2021
15:40 live Lekkoatletyka: Halowe mistrzostwa Polski - Toruń 2021
19:40 live Lekkoatletyka: Halowe mistrzostwa Polski - Toruń 2021
20:00 live Koszykówka mężczyzn: Eliminacje mistrzostw Europy
20:30 live Koszykówka mężczyzn: Eliminacje mistrzostw Europy
22:35 Sportowy wieczór
23:15 Lekkoatletyka: Halowe mistrzostwa Polski - Toruń 2021
01:30 Boks: Gala w Uncasville
03:40 Sporty walki: Gala MMA Armia Fight Night 9 w Mińsku Mazowieckim