[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -2
4fun
2021-01-19
05:00 Karaoke w 4FUN.TV [Rozrywka]
06:00 Karaoke w 4FUN.TV [Rozrywka]
07:00 4FUN budzi ludzi [Rozrywka]
09:00 Wiadomixy [Rozrywka]
10:00 Najwięcej muzyki [Rozrywka]
11:00 Ulubiona 20 [Rozrywka]
13:00 Hot Pop [Rozrywka]
14:00 Chcesz? Masz! [Rozrywka]
15:00 Pora obiadowa [Rozrywka]
18:00 Hot & Fresh [Rozrywka]
20:00 Hity na czacie [Rozrywka]
21:00 Hop Bęc [Rozrywka]
23:00 Najwięcej muzyki [Rozrywka]
00:00 Karaoke w 4FUN.TV [Rozrywka]
4fun Dance
2021-01-19
05:00 Karaoke w 4Fun Dance, Telemagazyn co piątek razem z
06:00 Karaoke w 4Fun Dance
07:00 Dance na dzień dobry
11:00 Najwięcej muzyki na imprezę
12:00 Top 50 Disco
15:00 Najwięcej muzyki na imprezę
16:00 Najwięcej muzyki na imprezę
17:00 Disco wizja
18:00 Najwięcej muzyki na imprezę
20:00 Polo Top
22:00 Najwięcej muzyki na imprezę
23:00 Najwięcej muzyki na imprezę
00:00 Karaoke w 4Fun Dance
4fun Gold
2021-01-19
05:00 Karaoke
06:00 Budzimy się z 4FUN KIDS
09:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
10:00 Uczę się angielskiego z 4FUN KIDS
11:00 Jestem gwiazdą 4FUN KIDS!
13:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
14:00 Gimnastyka dla smyka w 4FUN KIDS
15:00 Rysujemy z 4FUN KIDS
16:00 Dzieciaki rządzą w 4FUN KIDS
17:00 Kids lista
18:00 Śpiewanki TV
19:00 Zasypiamy z 4FUN KIDS
21:00 Pora relaksu
00:00 Karaoke
BelSat
2021-01-19
05:00 Студыя «Белсат»
06:00 Аб’ектыў
06:20 Размова дня
06:35 Загадкі беларускай гісторыі
06:50 Песня вольных, рэпартаж
07:15 Невядомая Беларусь: Амерыканка. All included, д/ф
08:10 Невядомая Беларусь: Фанат, д/ф
08:50 Мова нанова
09:05 Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Браніслаў Тарашкевіч
09:20 Кураня са слівамі (Poulet aux prunes), м/ф
10:50 Лялька (Lalka), серыял
12:10 Студыя «Белсат»
13:10 Аб’ектыў
13:30 Размова дня
13:50 Загадкі беларускай гісторыі
14:05 Невядомая Беларусь: Кантрабандысты, д/ф
14:40 Стагоддзе Азіі, дак. серыял
15:30 Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма)
15:50 Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк)
16:05 Маю права (юрыдычная праграма)
16:25 Вечаровы шпіль
16:45 Над Нёмнам (тэлечасопіс)
17:05 Беларускі свет
17:30 Вось так (інфармацыйная праграма)
18:00 Студыя «Белсат»
19:00 Аб’ектыў (галоўнае выданне)
19:20 Размова дня
19:35 Top Gear (аўтамабільны тэлечасопіс каналу «Бі-Бі-Сі»)
20:30 Пэўнасць (Conviction), драма
22:20 Студыя «Белсат»
23:20 Аб’ектыў
23:39 Размова дня
23:55 Над Нёмнам (тэлечасопіс)
00:15 Беларускі свет
00:35 Вечаровы шпіль
00:55 Перапынак у вяшчанні
Canal+ Sport 1 PL
2021-01-19
06:45 Basket+
07:00 Jej Wysokość Premier League
08:05 Jej Wysokość Premier League: Extra Time
08:25 News+
09:00 Koszykówka mężczyzn: NBA
11:00 Koszykówka mężczyzn: NBA
13:00 Koszykówka mężczyzn: NBA
15:00 Wójcik Racing Team: Podsumowanie sezonu
15:40 Bundesliga Highlights Show
16:45 Premiera: LaLiga Show
17:15 Premiera: Basket+
17:30 Jej Wysokość Premier League
18:35 Jej Wysokość Premier League: Extra Time
18:55 live Piłka nożna: Liga angielska
21:10 live Piłka nożna: Liga angielska
23:15 Basket+
23:30 News+
00:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
02:10 Premierowa jazda: Paweł Małaszyński (6)
02:30 Witaj w klubie: Korona Kielce
Canal+ Sport 2 PL
2021-01-19
06:00 Premier League Review
07:00 Witaj w klubie: KGHM Zagłębie Lubin
07:45 Ligue1 Review
08:45 Basket+
09:00 Piłka nożna: Liga angielska
11:00 Jej Wysokość Premier League
12:05 Jej Wysokość Premier League: Extra Time
12:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:35 Trzeci wiraż: Tomasz Gollob
15:10 Premierowa jazda: Paweł Małaszyński (6)
15:30 Pływacy
17:15 Twardzielki: Joanna Jędrzejczyk (7)
17:50 Wójcik Racing Team: Podsumowanie sezonu
18:25 Koszykówka mężczyzn: NBA
20:25 Piłka nożna: Liga niemiecka
22:30 Koszykówka mężczyzn: NBA
00:30 Piłka nożna: Liga angielska
02:40 Twardzielki: Ewa Piątkowska (6)
Canal+ Sport 3 PL
2021-01-19
05:20 Witaj w klubie: Piast Gliwice
05:50 Liga gra
06:15 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:15 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
10:25 Ekstrapaka: 12. kolejka
11:20 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
11:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
13:35 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
15:45 Ekstrapaka: 12. kolejka
16:40 Ekstraklasyka (19)
17:10 Turbokozak
17:40 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:55 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:10 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:10 Liga+ Extra
23:55 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
01:55 Ekstraklasyka (19)
02:30 Turbokozak
04:20 Witaj w klubie: Górnik Zabrze
04:50 Witaj w klubie: Jagiellonia Białystok
Canal+ Sport 4 PL
2021-01-19
05:00 Ekstraklasa po godzinach
06:00 Ekstrapaka: 11. kolejka
06:50 Witaj w klubie: Legia Warszawa
07:20 Witaj w klubie: Wisła Kraków
07:50 Witaj w klubie: Piast Gliwice
08:20 Liga gra
08:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
10:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
11:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:55 Ekstrapaka: 12. kolejka
13:50 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
16:05 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:15 Ekstrapaka: 12. kolejka
19:10 Ekstraklasyka (19)
19:40 Turbokozak
20:10 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:25 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:40 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
00:40 Liga+ Extra
02:25 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
04:25 Ekstraklasyka (19)
Eleven Sports 1
2021-01-19
06:00 Piłka nożna: Liga francuska
08:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
10:00 Piłka nożna: Superpuchar Hiszpanii
12:00 Piłka nożna: Liga włoska
14:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
16:00 Piłka nożna: Superpuchar Hiszpanii
18:00 The Best of Eleven
18:25 live Piłka nożna: Liga niemiecka
20:25 live Piłka nożna: Liga niemiecka
22:30 Orlen Team Studio
23:00 Eleven Gol
00:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 Piłka nożna: Superpuchar Hiszpanii
04:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
Eleven Sports 2
2021-01-19
06:00 Piłka nożna: Liga włoska
08:00 Piłka nożna: Superpuchar Hiszpanii
10:00 Piłka nożna: Liga portugalska
12:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
14:00 Piłka nożna: Liga włoska
16:00 Piłka nożna: Liga francuska
18:00 Piłka nożna: Superpuchar Hiszpanii
20:00 The Best of Eleven
20:25 live Piłka nożna: Liga niemiecka
23:00 Full Impact Serie A
00:00 Piłka nożna: Superpuchar Hiszpanii
02:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
04:00 Piłka nożna: Liga francuska
Eleven Sports 3
2021-01-19
05:00 Eleven Gol
06:00 Piłka nożna: Liga włoska
08:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
10:00 Piłka nożna: Liga włoska
12:00 Piłka nożna: Liga francuska
13:00 Piłka nożna: Liga francuska
15:00 Piłka nożna: Liga włoska
17:00 Piłka nożna: Liga włoska
18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:00 Eleven Gol
20:55 live Piłka nożna: Puchar Anglii
22:00 Piłka nożna: Liga francuska
00:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 Eleven Gol
Eleven Sports 4
2021-01-19
06:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
08:00 Piłka nożna: Liga włoska
10:00 Piłka nożna: Liga francuska
12:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
14:00 Piłka nożna: Liga francuska
16:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
18:00 The Best of 2020
18:25 live Piłka nożna: Liga niemiecka
20:25 live Piłka nożna: Liga niemiecka
22:30 LaLiga Chronicles
23:00 LaLiga Top Saves 2020
23:30 LaLiga Chronicles
00:00 Piłka nożna: Liga portugalska
02:00 Piłka nożna: Liga włoska
04:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
Polonia 1
2021-01-19
06:00 Muzyka na start
06:25 Wojna z mafią 6 (13)
07:20 Coś śmiesznego: Kabaret Moralnego Niepokoju (1)
08:00 Wojna z mafią 6 (14)
09:00 Telesprzedaż
10:00 Telesprzedaż
13:15 Mango
14:30 Telesprzedaż
16:20 Klejnot TV
21:00 Line of Duty: Atak (2)
22:20 Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (3)
22:40 Coś śmiesznego: Kabaret Jurki (15)
00:00 Wschód czarnego księżyca
02:10 Autostrada do nieba: Świeża lemoniada (1)
04:10 Różowa noc
Polsat
2021-01-19
05:25 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
08:40 Malanowski i partnerzy (40)
09:10 Malanowski i partnerzy (41)
09:40 Sekrety rodziny (49)
10:40 Dlaczego ja? (376)
11:40 Gliniarze (370)
12:50 Wydarzenia
13:25 Interwencja
13:40 Trudne sprawy (928)
14:40 Dlaczego ja? (934)
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:30 Na ratunek 112 (396)
17:00 Gliniarze (447)
18:00 Pierwsza miłość (3154)
18:50 Wydarzenia
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:45 Sport
19:55 Pogoda
20:05 Jack Reacher: Jednym strzałem
22:55 Po prostu walcz!
01:25 Człowiek widmo 2
04:40 Disco Gramy
Polsat 2
2021-01-19
05:20 Gliniarze (16)
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Disco Gramy
07:00 Joker (11)
08:00 Trudne sprawy (787)
09:05 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (103)
09:35 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (104)
10:00 Na ratunek 112 (346)
10:30 Sekrety rodziny: Stoję za tobą murem (168)
11:30 Dlaczego ja? (869)
12:30 Nasz nowy dom (136)
13:30 Świat według Kiepskich: Klituś Bajduś (463)
14:00 Świat według Kiepskich: Piszczyk (464)
14:30 Świat według Kiepskich: Paradoks (465)
15:00 Trudne sprawy (884)
16:00 Nasz nowy dom (137)
17:00 Sekrety rodziny: Narzeczony z piekła rodem (169)
18:00 Malanowski i partnerzy: Wielkie wyzwanie (709)
18:30 Malanowski i partnerzy: Pechowe urodziny (710)
19:00 Gliniarze: Wysoka stawka (138)
20:05 Wydarzenia
20:40 Gość «Wydarzeń»
21:10 Trudne sprawy (884)
22:10 Dlaczego ja?: Młoda kobieta chce się dowiedzieć, dlaczego jej ojciec chce znowu trafić za kratki (908)
23:10 Świat według Kiepskich: Pożegnanie z Afryką (372)
23:40 Świat według Kiepskich: Dzieło życia (373)
00:10 Ślad: Obraz (75)
01:05 Zdrady (111)
02:05 Wydarzenia
02:50 #Jesteśmy dla dzieci
04:55 SuperLudzie (30)
Polsat Cafe
2021-01-19
05:00 Oszukane (18)
06:00 Demakijaż (109)
06:30 Demakijaż (107)
07:00 Szpital dziecięcy (37)
08:00 Sekrety rodziny (147)
09:00 Małolaty (37)
10:00 Nasz nowy dom (64)
11:00 Tajemniczy klient (6)
12:00 Cztery wesela (7)
13:00 Gwiazdy na dywaniku (304)
13:30 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia (33)
15:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (42)
16:00 Bogaty dom - biedny dom (17)
17:00 Nasz nowy dom (111)
18:00 Biedni kontra bogaci (9/10)
19:00 Młodzi milionerzy w sieci (2/8)
20:00 Zdrady (54)
21:00 Bogaty dom - biedny dom (28)
22:00 Gry małżeńskie (33)
23:00 Zdrady (97)
00:00 Nowy wygląd, nowa ja (1)
01:00 Z kamerą u Kardashianów (17)
02:00 Bliżej gwiazd (3)
02:30 Bliżej gwiazd (4)
04:00 Nieudane operacje plastyczne (6)
Polsat Doku
2021-01-19
05:00 Ciemna strona miasta (7)
05:30 Ciemna strona miasta (8)
06:00 Emil, pogromca mandatów (29)
06:30 Emil, pogromca mandatów (30)
07:00 Emil, pogromca mandatów (31)
07:30 Emil, pogromca mandatów (32)
08:00 Polacy w świecie (19)
08:30 Polacy w świecie (20)
09:00 Polacy w świecie (21)
09:30 Polacy w świecie (22)
10:00 Hardkorowy lombard (18)
10:30 Hardkorowy lombard (19)
11:00 Malanowski i partnerzy (664)
11:30 Malanowski i partnerzy (665)
12:00 Malanowski i partnerzy (666)
12:30 Malanowski i partnerzy (667)
13:00 Poszukiwacze historii (59)
13:30 Poszukiwacze historii (60)
14:00 Niezwykłe możliwości ludzkiego organizmu (5)
15:00 Najdziwniejsze restauracje świata (13)
15:30 Najdziwniejsze restauracje świata 2 (14/15)
16:00 Rolling Stone: Opowieści znad krawędzi (1)
18:35 Najdziwniejsze tajemnice świata (5)
19:45 Pociągi, które zmieniły świat (5)
20:50 Pociągi, które zmieniły świat (6)
22:00 Tajemnice wraków (3)
23:10 Katastrofy morskie (3)
00:10 Druga wojna w kolorze (9)
01:20 Drwale (1)
01:45 Drwale (2)
02:10 Taaaka ryba (110)
02:35 Taaaka ryba (111)
04:00 Skazany za… (55)
04:30 Skazany za… (56)
Polsat Film
2021-01-19
05:00 Na ratunek 112 (291)
05:30 Na ratunek 112 (292)
06:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (87)
06:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (88)
07:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (19)
07:30 Nasz nowy dom (167)
08:30 Przyjaciółki (156)
09:30 Przyjaciółki (157)
10:30 Świat według Kiepskich (205)
11:05 Świat według Kiepskich (206)
11:45 Świat według Kiepskich (88)
12:15 Świat według Kiepskich (8)
12:40 Asterix kontra Cezar
14:15 Maska Zorro
17:05 Krok do sławy 2
18:55 Mały
21:00 Wesoły wtorek: Sztanga i cash
23:45 Komando
01:40 Gliniarze: Bezradni (372)
02:35 Gliniarze: Dziecko jest bezpieczne (373)
04:30 Gliniarze: Zemsta na zimno (490)
Polsat Music HD
2021-01-19
05:00 Polska Nocą
06:00 Hitowy poranek
07:00 Hitowy poranek
08:00 Hitowy poranek
09:00 Hitowy poranek
10:00 Tylko hity
11:00 Tylko hity
12:00 Tylko hity
13:00 Tylko hity
14:00 Tylko hity
15:00 Tylko hity
16:00 Tylko hity
17:00 Tylko hity
18:00 Gorące hity
19:00 Gorące hity
20:00 Gorące hity
21:00 Gorące hity
22:00 Gorące hity
23:00 Gorące hity
00:00 Polska Nocą
01:00 Polska Nocą
02:00 Polska Nocą
Polsat News
2021-01-19
05:00 Emil, pogromca mandatów
05:20 SuperLudzie
05:45 Interwencja
06:00 Nowy dzień
07:45 Graffiti
08:00 Nowy dzień
09:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
09:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
09:55 Pogoda
10:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:55 Pogoda
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:55 Pogoda
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:45 Pogoda
12:50 Wydarzenia
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:55 Pogoda
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:30 Sport
15:35 Pogoda
15:50 Wydarzenia
16:10 Więcej Wydarzeń
16:25 Pogoda
16:30 Godziny szczytu - magazyn informacyjny
18:50 Wydarzenia
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:50 Debata dnia
20:50 Wydarzenia Flesz
21:00 Raport
21:50 Wydarzenia
22:30 Dzień na świecie
22:55 Pogoda
23:00 Obraz dnia - serwis informacyjny
23:45 Biznesowy obraz dnia
23:55 Pogoda
00:05 Gość «Wydarzeń»
00:25 Wydarzenia
01:00 Z klimatem i z pasją
01:20 Interwencja
01:35 Łowca pedofilów
02:00 SuperLudzie
02:20 #Jesteśmy dla dzieci
02:40 Emil, pogromca mandatów
Polsat News 2
2021-01-19
06:00 W bliskim planie
06:30 Dzień na świecie
06:55 Obraz dnia - serwis informacyjny
07:45 Debata dnia
08:45 Raport. Wszystko o koronawirusie
09:45 Wydarzenia
10:20 Państwo w państwie
11:50 Dzień na świecie
12:20 Debata dnia
13:25 Interwencja
13:45 Państwo w państwie
15:20 W bliskim planie
15:50 Gość «Wydarzeń»
16:10 Z klimatem i z pasją
16:40 Interwencja - taka jest Polska
17:30 Wydarzenia
17:45 Więcej Wydarzeń
18:05 Z klimatem i z pasją
18:35 Debata dnia
19:25 Interwencja
19:50 Interwencja - taka jest Polska
20:30 Interwencja
20:50 Państwo w państwie
22:35 Wydarzenia
23:15 Gość «Wydarzeń»
23:40 Debata dnia
00:40 Dzień na świecie
01:00 Interwencja
01:15 Z klimatem i z pasją
01:35 Wydarzenia
02:05 Z klimatem i z pasją
02:30 #Jesteśmy dla dzieci
02:50 Wydarzenia
Polsat Play
2021-01-19
05:00 Łowca pedofilów (23)
05:30 Łowca pedofilów (24)
06:00 Dog i Beth - łowcy głów (18)
07:00 Dog i Beth - łowcy głów (19)
07:55 Jak to możliwe? Tajemnice dziwnych zdarzeń (3)
08:50 Hitler: Droga do władzy (1)
10:00 Hitler: Droga do władzy (2)
11:10 Nazistowska świątynia zagłady
12:10 Okręty podwodne - niewidzialna broń
13:20 Sekrety nazistów: Bazy U-bootów (3)
14:30 Hardkorowy lombard (1)
15:00 Hardkorowy lombard (2)
15:30 Hardkorowy lombard (3)
16:00 Nie mów do mnie śmieciarzu! (4)
16:30 Nie mów do mnie śmieciarzu! (5)
17:00 Nie mów do mnie śmieciarzu! (6)
17:30 Nie mów do mnie śmieciarzu! (7)
18:00 Poszukiwacze historii: Czarnobyl, cz. 1 (15)
18:30 Poszukiwacze historii: Czarnobyl, cz. 2 (16)
19:00 Poszukiwacze historii: Lotnisko Toruń (17)
19:30 Poszukiwacze historii: Samolot Chełmno (18)
20:00 Prawdziwe zło. Ludzie, którzy stworzyli nazizm: Himmler (3)
21:05 Tajna historia XX wieku: Przyjaciele (73)
21:30 Tajna historia XX wieku: Linia nadziei (74)
22:00 Poszukiwacze historii: Tajemnice liceum (132)
22:30 Budowlańcy (22)
23:00 Nie mów do mnie śmieciarzu! (10)
23:30 Więzienie (62)
00:00 Więzienie (63)
00:30 Rose Valerie na nocnej zmianie
02:35 Dzikie z natury (12)
04:05 Autościema - czyli jak kupować, by nie żałować (46)
04:30 Autościema - czyli jak kupować, by nie żałować (47)
Polsat Romans
2021-01-19
05:00 Sekrety rodziny: Sekretny dziennik (151)
06:00 Gliniarze: Znalezisko (419)
07:00 Gliniarze: Polityczna rozgrywka (420)
08:00 Chirurdzy (216)
09:00 Chirurdzy (217)
10:00 Chirurdzy (218)
11:00 Chirurdzy (219)
12:00 Chirurdzy (220)
13:00 Niania: Niania porywaczka (21)
13:30 Niania: Każdy potrzebuje babci (22)
14:00 Niania: Frania numer dwa (23)
14:30 Niania: Zabójcze paluszki (24)
15:00 Świat według Kiepskich: Buty z Kalkuty (288)
15:30 Świat według Kiepskich: Naczynia połączone (289)
16:00 Świat według Kiepskich: Sztuka latania (290)
16:30 Świat według Kiepskich: Sonata jesienna (291)
17:00 Świat według Bundych (257)
17:30 Świat według Bundych (258)
18:00 Gliniarze: Poza kontrolą (207)
19:00 Malanowski i partnerzy: Sąsiedzki interes (788)
19:30 Malanowski i partnerzy: Czerwona walizka (789)
20:00 Ślad: Nieszkodliwa staruszka (64)
21:00 Anioły i demony
23:55 Mistress America
01:45 Na ratunek 112: Dziewczyna zatruwa się ozonem z jonizatora / Majsterkowicz przykleja się do regału (95)
02:15 Na ratunek 112: Gimnazjalista, wdychając sprężone powietrze, uszkodził sobie płuco / Kobieta udziela pierwszej pomocy obezwładnionemu włamywaczowi (96)
02:45 Ślad: Domek pod Palmami (99)
04:45 Sekrety rodziny: Tatuś (153)
Polsat Sport
2021-01-19
06:00 Piłka nożna: Liga holenderska
08:30 Siatkówka kobiet: TAURON Liga
11:00 Piłka nożna: Puchar Włoch
13:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
15:50 Trans World Sport
16:50 86. Plebiscyt Przeglądu Sportowego na najlepszego sportowca Polski 2020
17:30 live Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
20:30 live Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
23:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
01:00 Boks: Queensberry Polska Fight Night w Gniewie
Polsat Sport Extra
2021-01-19
06:00 Cafe Futbol
07:30 Polskie skocznie
08:30 Sporty walki: KSW 54
11:00 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
13:30 Piłka nożna: Liga holenderska
16:00 Cafe Futbol
17:30 live Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:30 live Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
23:00 Piłka nożna: Liga holenderska
01:00 Sporty walki: KSW 51
Polsat Sport Fight
2021-01-19
07:00 Sporty walki: FEN 23 w Lubinie
10:05 Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBC Baltic w Legionowie
12:50 Sporty walki: Babilon MMA 12 w Łomży
15:55 Boks: Gala Babilon Boxing Night w Legionowie
18:55 30. rocznica powstania JW GROM
22:35 Boks: Białystok Chorten Boxing Show 4
01:15 Sporty walki: FEN 11 w Warszawie
04:55 Boks: Walka o międzynarodowe mistrzostwo Polski w Brodnicy
Polsat Sport News
2021-01-19
06:00 Sporty motorowe: Monster Jam
07:00 Sport flesz
07:07 Magazyn freestyle
08:00 Sport flesz
08:07 Magazyn snowboardowy
09:00 Sport flesz
09:07 Boks z archiwum: Gala w Nowym Jorku - waga ciężka Emile Griffith - Benny Kid Paret II 30.09.1961
10:00 Sport flesz
10:07 Boks z archiwum: Gala w Las Vegas - waga ciężka: Muhammad Ali - Ron Lyle 16.05.1975
11:00 Sport flesz
11:07 Magazyn alpejski
12:00 Sport flesz
12:07 Piłka nożna: Liga szkocka
13:00 Sport flesz
13:05 Piłka nożna: Liga szkocka
14:00 Sport flesz
14:05 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
15:00 Sport flesz
15:05 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
16:30 KOTV Classics
17:30 Piłka nożna: Liga holenderska
20:00 Piłka nożna: Liga czeska
22:30 Archiwalne finały Ligi Europy UEFA: AFC Ajax - Manchester United FC - sezon 2016/2017
23:00 Magazyn koszykarski
23:30 Piłka nożna: Liga szkocka
01:30 Piłka nożna: Totolotek Puchar Polski
Polsat Sport Premium 1
2021-01-19
05:00 Piłka nożna: Liga Europy
06:30 Magazyn Ligi Mistrzów
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
08:30 Archiwalne finały Ligi Europy UEFA: Atletico Madryt - Olympique Marsylia - sezon 2017/2018
09:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
10:30 Archiwalne finały Ligi Europy UEFA: Dnipro Dniepropetrowsk - Sevilla - sezon 2014/2015
11:00 Piłka nożna z archiwum: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Chelsea FC - Arsenal FC 24.03.2004
12:30 Archiwalne finały Ligi Europy UEFA: Chelsea Londyn - Arsenal Londyn - sezon 2018/2019
13:00 Man in the middle odc. 2
14:00 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2013 - mecz: Bayern Monachium - Chelsea FC
14:30 Archiwalne finały Ligi Europy UEFA: Sevilla - Benfica Lizbona - sezon 2013/2014
15:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
16:30 Archiwalne finały Ligi Europy UEFA: Benfica Lizbona - Chelsea Londyn - sezon 2012/2013
17:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
18:30 Piłka nożna: Liga Europy
20:30 Archiwalne finały Ligi Europy UEFA: Liverpool FC - Sevilla FC - sezon 2015/2016
21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
22:30 Archiwalne finały Ligi Europy UEFA: Atletico Madryt - Athletic Bilbao - sezon 2011/2012
23:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
00:30 Archiwalne finały Ligi Europy UEFA: Atletico Madryt - Fuhlam FC - sezon 2009/2010
01:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
02:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Wielki Bayern 1974-76
04:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
Polsat Sport Premium 2
2021-01-19
05:00 Piłka nożna: Liga Europy
06:30 Archiwalne finały Ligi Europy UEFA: SL Benfica - Chelsea FC- sezon 2012/2013
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
08:30 Piłka nożna z archiwum: Atletico Madryt - FC Liverpool, FC Liverpool - Atletico Madryt - sezon 2008/2009. Faza grupowa & sezon 2009/2010 - 1/2 finału LE
09:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
10:30 Archiwalne finały Ligi Europy UEFA: Atletico Madryt - Olympique Marsylia - sezon 2017/2018
11:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
12:30 Archiwalne finały Ligi Europy UEFA: Dnipro Dniepropetrowsk - Sevilla - sezon 2014/2015
13:00 Piłka nożna: Superpuchar Europy
14:30 Archiwalne finały Ligi Europy UEFA: Chelsea Londyn - Arsenal Londyn - sezon 2018/2019
15:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
16:30 Archiwalne finały Ligi Europy UEFA: Sevilla - Benfica Lizbona - sezon 2013/2014
17:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
18:30 Archiwalne finały Ligi Europy UEFA: SL Benfica - Chelsea FC- sezon 2012/2013
19:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:30 Archiwalne finały Ligi Europy UEFA: Liverpool FC - Sevilla FC - sezon 2015/2016
21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
22:30 Archiwalne finały Ligi Europy UEFA: FC Porto - SC Braga - sezon 2010/2011
23:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
00:30 Archiwalne finały Ligi Europy UEFA: Atletico Madryt - Athletic Bilbao - sezon 2011/2012
01:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
02:30 Archiwalne finały Ligi Europy UEFA: Atletico Madryt - Fuhlam FC - sezon 2009/2010
04:30 Magazyn Ligi Mistrzów: Wielki Bayern 1974-76
Stars.TV
2021-01-19
06:00 Best Hits [Rozrywka]
09:00 Best 80’s [Rozrywka]
11:00 Best 90’s [Rozrywka]
12:00 Best Ballads [Rozrywka]
13:00 Best 80’s [Rozrywka]
14:00 Best 90’s [Rozrywka]
15:00 Best 80’s [Rozrywka]
16:00 Best 90’s [Rozrywka]
17:00 Best 80’s [Rozrywka]
18:00 Best 90’s [Rozrywka]
19:00 Best of Lady Pank [Rozrywka]
20:00 Best 70’s [Rozrywka]
21:00 Best 80’s [Rozrywka]
22:00 Best 90’s [Rozrywka]
23:00 Best Ballads [Rozrywka]
00:00 Best Polish [Rozrywka]
Super Polsat
2021-01-19
05:00 Nasz nowy dom (87)
06:00 Wydarzenia
06:40 SuperLudzie Extra (50)
07:00 Psi Patrol (12)
07:30 Psi Patrol (11)
08:00 Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości (7)
08:30 Potwory kontra Obcy (25)
09:00 Potwory kontra Obcy (26)
09:30 SpongeBob (5)
10:00 SuperLudzie (10)
10:30 Niania: Przerwijcie ślub, ja wysiadam (18)
11:00 Łowcy nagród (18)
12:00 Miasto długów: Odwrócona hipoteka (20)
13:00 Gliniarze (66)
14:00 Chirurdzy (149)
15:00 Top Chef (74)
16:30 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia 5 (46)
18:00 Nasz nowy dom (88)
19:00 Łowcy nagród (19)
20:05 Erin Brockovich
22:55 Nowożeńcy
01:00 Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7 (59)
04:00 Na ratunek 112 (226)
04:30 Na ratunek 112 (227)
TVP 1
2021-01-19
05:00 Zakończenie programu
05:15 Przysięga (333)
06:00 Elif (897)
07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
07:30 Kościół z bliska
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans polityczny
08:35 Ranczo 3: Powrót demona (28)
09:35 Komisarz Alex 5: Gra pozorów (60)
10:35 Ojciec Mateusz 18: Smażalnia (236)
11:25 Kasta: Kiepska inwestycja (62)
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:30 Agropogoda
12:35 Magazyn rolniczy
12:50 Natura w Jedynce: Pustułka - niewidzialny sąsiad
14:00 Elif (898)
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:15 Alarm!
15:35 Gra słów. Krzyżówka (297)
16:05 Przysięga (334)
17:00 Teleexpress
17:15 Jaka to melodia?
17:55 Klan (3733)
18:20 Kasta: Kupiona niewinność (63)
18:55 Jeden z dziesięciu
19:25 Sport
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 Alarm!
20:25 Magazyn Ekspresu Reporterów
20:30 Leśniczówka (322)
20:55 Magazyn Ekspresu Reporterów
21:00 Magazyn kryminalny 997
21:40 Magazyn Ekspresu Reporterów
22:45 Ocaleni
23:50 Podróż do Indii
02:40 Rodzice kłamią lepiej
04:15 Magazyn Ekspresu Reporterów
TVP 2
2021-01-19
05:15 Zakończenie programu
05:25 Cafe piosenka: Izabela Trojanowska
05:55 Doktor Kleist - lekarz rodzinny: Ukryte niebezpieczeństwa (105)
06:50 Mariawici pomagają
07:20 Familiada
07:55 Pytanie na śniadanie
10:40 Panorama
10:50 Pytanie na śniadanie
11:25 Rodzinka.pl: Czy siedzi z nami pilot? (36)
11:55 Barwy szczęścia (2366)
12:30 Koło fortuny (674)
13:15 Kozacka miłość (31/270)
14:05 Va banque (172)
14:35 Na sygnale: Aż po grób (209)
15:10 Doktor Kleist - lekarz rodzinny: Małżeństwo dla zaawansowanych (114)
16:00 Koło fortuny (924)
16:35 Familiada
17:15 Więzień miłości (472)
18:00 Panorama
18:20 Va banque (173)
18:45 Kozacka miłość (32/270)
19:35 Barwy szczęścia (2366)
20:10 Barwy szczęścia (2367)
20:40 Kulisy serialu «M jak miłość»
20:55 M jak miłość (1559)
21:50 Hotel Vidago Palace (1/6)
22:45 Lepsza połowa 2 (20)
23:20 Ludzkie historie: W starej koszuli, z odwagą w sercu
00:25 Miejsce zbrodni. Witamy w Hamburgu
02:10 Zwariować ze szczęścia
04:15 Człowiek delfin
TVP ABC
2021-01-19
05:10 Domisie: Kufer pradziadka
05:40 Rodzina Treflików: Królewna (47)
05:55 Mami Fatale: Marzenia z automatu (23)
06:05 Mały pingwin Pik-Pok: Lisek chytrusek (21)
06:20 Reksio: Reksio i jamnik (38)
06:30 Maks i Ruby: Zabawa w chowanego/Maks je śniadanie/Sekret Luizy (2)
06:55 Trolle: impreza trwa!: W niepowołanych rękach (10)
07:20 Billy: Bruce Billy (19)
07:30 Heidi: Szkolny test (31)
07:55 Stacyjkowo: Kolejowe opowieści: Koko ślamazara (1)
08:10 Ela, Oskar i Puf: Zagrożony piknik (2)
08:25 Ricky Zoom: Siłacz DJ (16)
08:40 Masza i Niedźwiedź: W razie czego dzwoń! (5)
08:45 Sąsiedzi: Karp (113)
08:55 Niespodzianka Poranka: Słoń i mag (39)
09:10 Kucharz Shane: Nie zapominamy o zwierzakach (50)
09:30 Domisie: Domisiowa gra w kolory (339)
10:00 Świnka Peppa 4: Duzi przyjaciele Chloe (20)
10:10 Zagadki zwierzogromadki: Zimorodki (18)
10:25 Jak da się myszy ciasteczko: Kosmiczna wyprawa / Wyprzedaż na patyku (28)
10:55 Przygody Bolka i Lolka: Małpka (11)
11:10 Król Maciuś Pierwszy: Nowe prawo (22)
11:25 Super Wings: Podróż łódką w butelce (180)
11:40 Mała Marinette: Sama na farmie (50)
12:00 Domisie: Biwak
12:30 Bracia koala: Urodzinowa niespodzianka Paty (25)
13:00 Teleranek: Psy (80)
13:15 Buli: Pojedynek (109)
13:25 Skylanders Academy: Kto jest twoim tatą? (14)
13:55 Inazuma Eleven: Doskonała Strefa Pressingu (82)
14:20 Tom i Jerry Show (10)
14:50 Transformers: Cyberverse: Sabotaż (11)
15:00 Transformers: Cyberverse: Teletraan - X (12)
15:15 Licz na Wiktora: Cyfra 8 (8)
15:25 Zagadki zwierzogromadki: Ryjówka (8)
15:45 Yakari: Kryształ, łuska i pióro (69)
16:00 Marta mówi!: Marta wymyśla historyjkę/Marta i gwiazdor (12)
16:30 Mała lama: Ostatni dzień lata/Niemiła koza (2)
17:00 Daisy i Ollie: Dlaczego ma pan ciemniejszą skórę ode mnie? (13)
17:10 Małe Królewny: Biret profesora (25)
17:15 Małe Królewny: W lodowej niewoli (26)
17:30 Bella i Sebastian: Biały Smok (1)
17:45 Rev i Roll: Idealni pomocnicy (5)
17:55 Trolle: impreza trwa!: Wieczór strasznych opowieści (11)
18:25 Przygody Tomka Sawyera: Ciasto ciotki Polly (17)
18:50 Billy: Artystka w pracy! (50)
19:00 Wieczorynka: Heidi: Niesforne kozy (33)
19:20 Wieczorynka: Stacyjkowo: Kolejowe opowieści: Mój bohater (2)
19:30 Wieczorynka: 44 Koty: Kocia gorączka (11)
19:40 Wieczorynka: Super Wings: Kocia misja w Meksyku (182)
19:55 Wieczorynka: Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom: Jadzia Pętelka idzie spać
20:05 Masza i Niedźwiedź: Historia o duchu (56)
20:10 Sąsiedzi: Papierowa zastawa (63)
20:25 The Garfield Show: Farmerskie życie (17)
20:40 Anatane ratuje dzieci z Okury: Drogi do wolności (12)
21:10 Znajdź mnie w Paryżu: Och, bracie (18)
21:40 Siódme niebo 3: Koledzy (52)
22:30 Okrasa łamie przepisy: Domowe musztardy
23:05 Jak to działa?: Autobus (60)
23:30 Wojna domowa: Bilet za fryzjera (2/15)
00:00 Zakończenie programu
04:35 Nela Mała Reporterka: Hipopotamy Nilu (20)
04:55 Zwierzaki Czytaki: Uwaga na szelki (88)
TVP HD
2021-01-19
05:55 M jak miłość (1054)
06:55 Ranczo 8: Obywatelskie obowiązki (96)
07:55 Rodzinka.pl: O miłości (16)
08:25 Rodzinka.pl: Człowiek uczy się całe życie (17)
08:55 Ojciec Mateusz 5: Rabunek (68)
09:50 Ojciec Mateusz 5: Ogrodnik (69)
10:50 Gra słów. Krzyżówka (295)
11:25 Blondynka 5: Będzie tak, jak chcesz (64)
12:25 Ojciec Mateusz 17: Fatalne spotkanie (221)
13:20 Echo serca (12)
14:15 Ranczo 8: Wybacz mnie (94)
15:15 Ranczo 8: Czysta karta (95)
16:10 Leśniczówka (159)
16:40 Leśniczówka (160)
17:10 Osiecka (3)
18:05 Ojciec Mateusz 18: Randka (230)
18:55 Ranczo 8: Obywatelskie obowiązki (96)
19:55 Rodzinka.pl: Niezależność (88)
20:35 Rodzinka.pl: Wiecznie młodzi (89)
21:05 Komisarz Alex 14: Zakład (169)
22:00 Krew, pot i… kłamstwa
23:35 Czerwona królowa (10)
00:40 Czerwona królowa (11)
01:40 Zakończenie programu
TVP Historia
2021-01-19
06:50 Był taki dzień: 19 stycznia
06:55 Polska Kronika Filmowa: 1990 - wydanie 49
07:20 Bodo (6)
08:25 Historia Polski: W cieniu prezydenta
09:15 Flesz historii (524)
09:40 Sensacje XX wieku: Szabla polska
10:35 Pewnego razu na Zachodzie: Tygrysy (3)
10:50 Tajemnice Państwa Podziemnego: Skrytki Państwa Podziemnego
11:15 Rok 1981. Kalendarium
11:30 Wojownicy czasu: Szwedzi na Podlasiu, czyli Tykocin 1657
12:10 Czas honoru: Za murem (12)
13:05 Akcja Pensjonat
14:05 Kissinger
15:55 Ekspertyza: Dowody zbrodni na księdzu Jerzym Popiełuszce
16:35 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii: Ni śladu, ni znaku
17:10 Historia Polski: Chełmska 21
18:05 #Dziedzictwo: Język
18:40 Bodo (7)
19:50 Wojna generałów: Bitwa o Midway (2/6)
20:55 Wyjęci spod prawa: Ben Hall (3/4)
22:00 Po PRL-u: Relacje polsko-amerykańskie
22:35 Gwiazdy
00:30 Polska Kronika Filmowa: 1991 - wydanie 52
00:45 Sensacje XX wieku: Szabla polska
01:35 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii: Ni śladu, ni znaku
02:10 Encyklopedia II wojny światowej: Daleko na Wschodzie (1)
02:45 Zakończenie programu
TVP Info
2021-01-19
05:13 Agrobiznes
05:35 Powitanie - Poranek: Serwis Info
05:39 Serwis Info
05:57 Agropogoda
05:59 Serwis Info
06:05 Pogoda Info
06:08 Wstaje dzień
06:15 Serwis Info
06:20 Wstaje dzień
06:30 Serwis Info
06:36 Pogoda Info
06:39 Wstaje dzień
06:45 Serwis Info
06:50 Wstaje dzień
07:00 Serwis Info
07:12 Jedziemy
07:50 Agrobiznes
07:55 Agropogoda
08:00 Jedziemy dalej
08:15 Serwis Info
08:18 Minęła ósma
09:00 Serwis Info
09:12 Minęła dziewiąta
10:00 Serwis Info
10:22 Pogoda Info
10:29 Serwis Info
10:51 Pogoda Info
10:59 Serwis Info
11:29 Serwis Info
11:51 Pogoda Info
12:00 Info Raport
13:29 Serwis Info
13:51 Pogoda Info
13:59 Serwis Info
14:29 Serwis Info
14:49 Pogoda Info
14:59 Serwis Info
15:29 Info dzień
16:09 Pogoda Info
16:15 Koronawirus. Szczepionka: Info dzień
17:00 Teleexpress
17:15 Teleexpress Extra
17:30 O co chodzi
18:00 Panorama
18:19 Serwis Info
18:37 O tym się mówi
19:30 Wiadomości
19:58 Gość «Wiadomości»
20:13 Minęła dwudziesta
21:00 Nie da się ukryć
21:25 Serwis Info
21:41 Pogoda Info
21:50 W tyle wizji
22:25 Serwis Info
22:30 W tyle wizji extra
23:00 INFO wieczór
23:30 W akcji
23:55 Serwis Info
00:03 Wiadomości
00:31 Gość «Wiadomości»
00:56 Pogoda Info
01:00 Minęła dwudziesta
01:55 W tyle wizji
02:30 Serwis Info
02:35 W tyle wizji extra
04:20 Taśmy bezpieki: Obchody rocznicowe MO i SB (19)
04:52 wojsko-polskie.pl (134)
TVP Kultura
2021-01-19
05:05 Rok 2020
05:35 Afisz kulturalny
05:50 Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2
05:51 Zakończenie programu
07:00 Co się dzieje
07:25 Teledysk
08:00 Informacje kulturalne
08:25 Białoruski klimat (3)
09:05 Panna Nikt
11:00 Rzeka kłamstwa (2)
12:35 Busko, czyli od Bacha do O sole mio
13:00 Za młodzi na śmierć: Kurt Cobain
14:05 Scena muzyczna: Grzegorz Tarwid
15:05 Gdyby ryby miały głos
15:45 Piękności nocy
17:20 Czterdziestolatek: Nowy zastępca, czyli meteor (12/21)
18:30 Informacje kulturalne
18:50 Co dalej?: Czy szczepienia powstrzymają trzecią falę pandemii?
19:10 Powidoki
19:25 Rocznica odbudowy Zamku Królewskiego
20:00 Makbet
22:45 Lekkie obyczaje: Kiedy Harry poznał Sally
00:25 Co dalej?: Czy szczepienia powstrzymają trzecią falę pandemii?
00:45 Informacje kulturalne
01:15 Młoda Polska: Czarnowidzka
01:45 Panorama kina polskiego: Konopielka
04:45 Teledysk
TVP Polonia
2021-01-19
05:40 Focus on Poland (514)
05:50 Nad Niemnem (368)
06:10 Polonia 24
06:45 Olá Polônia
07:05 Pożyteczni.pl
07:30 Gra słów. Krzyżówka (272)
07:55 Pytanie na śniadanie
10:40 Panorama kraj
10:50 Pytanie na śniadanie
11:20 Przepis dnia 2
11:30 Barwy szczęścia (2322)
12:00 Pod Tatrami: Na każde wezwanie…
12:15 Co niesie dzień
12:30 Mała Moskwa (3/4)
13:20 Nad Niemnem (368)
13:45 Zdolne bestie te Kossaki…
14:45 Kasta: Sędzia pod wpływem (24)
15:15 Smaki świata po polsku (3)
15:45 Prywatne życie zwierząt 4: W pełnym słońcu (1)
16:15 Przyjaciele Misia i Margolci: Wizyta kontrolna (22)
16:40 Margolcia i Miś zapraszają dziś: «Świnka skarbonka» (137)
17:00 Rodzinka.pl: Drugi ślub (278)
17:30 Dziennik regionów
17:50 Gra słów. Krzyżówka (273)
18:20 Przystanek Zaolzie (31)
18:35 Godki fest ucieszne: Powstania
18:50 Barwy szczęścia (2322)
19:20 Magazyn z Wysp
19:40 Alert Covid (18)
20:00 Polonia 24
20:30 Pogoda
20:40 Sport
20:45 Ojciec Mateusz 19: Salowy (245)
21:40 Mocne kino nocne: Zaginiona: Matka (3/7)
22:30 Kasta: Podwójne szczęście (25)
23:00 Warto rozmawiać
23:55 Focus on Poland (515)
00:10 Rodzinka.pl: Drugi ślub (278)
00:40 Gra słów. Krzyżówka (273)
01:00 Przyjaciele Misia i Margolci: Wizyta kontrolna (22)
01:25 Margolcia i Miś zapraszają dziś: «Świnka skarbonka» (137)
01:45 Alert Covid
02:00 Polonia 24
02:30 Pogoda
02:34 Sport
02:40 Ojciec Mateusz 19: Salowy (245)
04:45 Ocaleni
TVP Rozrywka
2021-01-19
06:05 Zakochaj się w Polsce: Olsztyn (43)
06:40 Okrasa łamie przepisy: Smak czarnego czosnku
07:10 Makłowicz w podróży: Podróż 43. Kanada - Quebeck. Z pól i sadów
07:45 Familiada
08:15 Gra słów. Krzyżówka (248)
08:45 Koło fortuny (887)
09:20 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Polowanie z Buszmenami
09:55 Rolnik szuka żony 7 (3)
10:55 Va banque (152)
11:25 Muzeum Polskiej Piosenki: «Kocham cię jak Irlandię» - Kobranocka (98)
11:40 Familiada
12:15 Postaw na milion
13:15 Życie to kabaret: Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia: Ballada o hydrauliku
14:20 Życie to kabaret: Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia: Bo to nie ma co
15:20 Kabaretowa mapa Polski: Koncert gwiazd Festiwalu Piosenki Kabaretowej O.B.O.R.A
16:25 Kabaretowa mapa Polski: Kataryniarze - Kabaretowa Rewelacja Roku (1)
17:25 Kabaretowa mapa Polski: Kataryniarze - Kabaretowa Rewelacja Roku (2)
18:25 Okrasa łamie przepisy: Kiszonki zdrowe i smaczne
18:55 Makłowicz w podróży: Podróż 43. Kanada - Quebeck. Win ogrody i jagody
19:30 Gra słów. Krzyżówka (249)
19:55 Va banque (153)
20:35 Postaw na milion
21:35 Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy 2 (7)
22:30 Sanatorium miłości
23:30 Anything Goes. Ale jazda! (18)
00:30 Koło fortuny (886)
01:15 Hity wszech czasów
02:15 Życie to kabaret: Kabaret Hrabi: Pojutrze (1)
04:20 Zakończenie programu
TVP Seriale
2021-01-19
05:05 Ja to mam szczęście! (13)
05:35 Zakończenie programu
05:55 Ta jedyna (148)
06:25 Na sygnale: Spokojnie, bez nerwów (243)
06:55 Na sygnale: Zmowa milczenia (244)
07:30 Ojciec Mateusz 11: Wesele (146)
08:30 Komisarz Alex 13: Pośród wilków (156)
09:25 Złotopolscy: Zły duch (183)
09:55 Klan (97)
10:35 M jak miłość (1473)
11:30 Ranczo 9: Boska cząstka (110)
12:25 Rodzinka.pl: Razem i osobno (100)
12:55 Rodzinka.pl: Bez mieszkania (101)
13:35 Ojciec Mateusz 6: Zanik pamięci (75)
14:30 Ojciec Mateusz 6: Jacek (76)
15:30 Na dobre i na złe: Na wirażu (708)
16:25 Na sygnale: Płytki grób (245)
16:55 Ranczo 9: Istotny dysonans (111)
17:55 Ranczo 9: Demony Kusego (112)
18:55 Rodzinka.pl: Nawarzyłeś piwa, to teraz je pij (102)
19:35 Ojciec Mateusz 6: Kolekcjoner (77)
20:30 Ojciec Mateusz 11: Oskarżony (147)
21:30 Ranczo 9: Konie trojańskie (113)
22:30 Ranczo 9: Zamrożony kapitał (114)
23:30 Ojciec Mateusz 6: Wyjazd (78)
00:20 Na dobre i na złe: Pierwsza miłość, druga miłość… (793)
01:25 Stulecie Winnych 2 (24)
02:25 Stulecie Winnych 2 (25)
04:10 Złotopolscy: Zły duch (183)
04:40 Klan (97)
TVP Sport
2021-01-19
05:30 Sportowy wieczór
06:05 Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
08:10 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Zakopanem
10:10 live Skoki narciarskie kobiet: FIS Cup w Szczyrku
11:45 Piłka nożna
13:40 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Zakopanem
15:25 live Skoki narciarskie: FIS Cup w Szczyrku
17:30 4-4-2
18:30 Piłka nożna: Puchar Włoch
20:15 Coppa Italia (2)
20:45 live Piłka nożna: Puchar Włoch
21:10 live Piłka nożna: Puchar Włoch
23:30 Sportowy wieczór
00:05 Boks: World Boxing Super Series
01:05 Sporty walki: ONE Championship - Reign of Dynasties II - Singapur