[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -2
4fun
2020-12-15
05:00 Karaoke w 4FUN.TV [Rozrywka]
06:00 Karaoke w 4FUN.TV [Rozrywka]
07:00 4FUN budzi ludzi [Rozrywka]
09:00 Wiadomixy [Rozrywka]
10:00 Najwięcej muzyki na święta [Rozrywka]
11:00 Ulubiona 20 [Rozrywka]
13:00 Hot Pop [Rozrywka]
14:00 Chcesz? Masz! [Rozrywka]
15:00 Pora obiadowa [Rozrywka]
18:00 Hot & Fresh [Rozrywka]
20:00 Hity na czacie [Rozrywka]
21:00 Hop Bęc [Rozrywka]
23:00 Najwięcej muzyki na święta [Rozrywka]
00:00 Karaoke w 4FUN.TV [Rozrywka]
4fun Dance
2020-12-15
05:00 Karaoke w 4Fun Dance, Telemagazyn co piątek razem z
06:00 Karaoke w 4Fun Dance
07:00 Dance na dzień dobry
11:00 Najwięcej muzyki na imprezę
12:00 Top 50 Disco
15:00 Najwięcej muzyki na imprezę
16:00 Najwięcej muzyki na imprezę
17:00 Disco wizja
18:00 Najwięcej muzyki na imprezę
20:00 Polo Top
22:00 Najwięcej muzyki na imprezę
23:00 Najwięcej muzyki na imprezę
00:00 Karaoke w 4Fun Dance
4fun Gold
2020-12-15
05:00 Karaoke
06:00 Budzimy się z 4FUN KIDS
09:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
10:00 Uczę się angielskiego z 4FUN KIDS
11:00 Jestem gwiazdą 4FUN KIDS!
13:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
14:00 Gimnastyka dla smyka w 4FUN KIDS
15:00 Rysujemy z 4FUN KIDS
16:00 Dzieciaki rządzą w 4FUN KIDS
17:00 Kids lista
18:00 Śpiewanki TV
19:00 Zasypiamy z 4FUN KIDS
21:00 Pora relaksu
00:00 Karaoke
BelSat
2020-12-15
05:00 Студыя «Белсат»
06:00 Аб’ектыў
06:20 Размова дня
06:35 Загадкі беларускай гісторыі: Варапаева. Што старэйшае - касцёл ці царква?
06:50 Дзе мой сцяг?, рэпартаж
07:20 Невядомая Беларусь: У цемры, д/ф
07:45 Шыльды
08:00 Мова нанова: Сотні дваровых канцэртаў Піта Паўлава
08:15 Наш выбітны ліхадзей, рэпартаж
08:40 Усё альбо нічога (All or Nothing), м/ф
10:45 Лялька (Lalka), серыял
12:05 Студыя «Белсат»
13:05 Аб’ектыў
13:30 Размова дня
13:45 Загадкі беларускай гісторыі: Варапаева. Што старэйшае - касцёл ці царква?
14:00 Невядомая Беларусь: Сад надзеі, д/ф
14:40 Дні, якія скаланулі Польшчу (Dni, ktore wstrzasnely Polska), д/ф
15:30 Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма)
15:50 Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк)
16:05 Маю права (юрыдычная праграма)
16:25 Вечаровы шпіль
16:45 Над Нёмнам (тэлечасопіс)
17:05 Беларускі свет
17:30 Вось так (інфармацыйная праграма)
18:00 Студыя «Белсат»
19:00 Аб’ектыў (галоўнае выданне)
19:20 Размова дня
19:40 Не баімся. Гарадзенскі жнівень - 2020, рэпартаж
20:00 Выходзіць нельга выжыць (Insyriated), драма
21:20 Студыя «Белсат»
22:20 Аб’ектыў
22:45 Размова дня
23:00 Над Нёмнам (тэлечасопіс)
23:20 Беларускі свет
23:35 Вечаровы шпіль
23:55 Перапынак у вяшчанні
Canal+ Sport 1 PL
2020-12-15
06:00 Witaj w klubie: Jagiellonia Białystok
06:40 Jej Wysokość Premier League
07:45 Jej Wysokość Premier League: Extra Time
08:00 Ligue1 Review
09:00 Koszykówka mężczyzn: NBA
11:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
13:15 Piłka nożna: Liga angielska
15:40 Sport+
17:00 Premiera: LaLiga Highlights Show
18:00 Premiera: Bundesliga Highlights Show
18:55 live Piłka nożna: Liga angielska
20:55 live Piłka nożna: Liga angielska
23:00 Premierowa jazda: Adam Kszczot (1)
23:30 News+
00:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
02:10 Ostatnia góra
Canal+ Sport 2 PL
2020-12-15
06:00 Twardzielki: Ewa Piątkowska (6)
06:30 Twardzielki: Gabriela Kuzawińska (5)
07:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
09:00 Ekstraklasa po godzinach
10:00 Ekstrapaka: 13. kolejka
11:00 Jej Wysokość Premier League
12:05 Jej Wysokość Premier League: Extra Time
12:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:45 Wysoki Pressing
15:45 Premierowa jazda: Antoni Królikowski (9)
16:20 Koszykówka mężczyzn: NBA
18:25 live Piłka nożna: Liga niemiecka
20:25 live Piłka nożna: Liga niemiecka
22:30 Liga+ Extra
00:05 Piłka nożna: Liga hiszpańska
02:15 Twardzielki: Ewa Piątkowska (6)
02:45 Twardzielki: Gabriela Kuzawińska (5)
Canal+ Sport 3 PL
2020-12-15
06:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:10 Ekstraklasa po godzinach
09:05 Ekstrapaka: 13. kolejka
10:00 Witaj w klubie: Lech Poznań
10:30 Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
11:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
11:15 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
13:20 Ekstraklasyka (13)
13:45 Turbokozak
14:30 Super Piątek
14:55 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
16:55 Super Piątek
17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:00 Ekstraklasyka (14)
20:30 Ekstraklasa po godzinach
21:30 Turbokozak
22:00 Ekstrapaka: 13. kolejka
23:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:20 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
01:30 Witaj w klubie: Wisła Kraków
02:00 Witaj w klubie: Legia Warszawa
02:30 Ekstraklasyka (14)
Canal+ Sport 4 PL
2020-12-15
06:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
06:15 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:20 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:40 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
10:40 Ekstraklasa po godzinach
11:35 Ekstrapaka: 13. kolejka
12:30 Witaj w klubie: Lech Poznań
13:00 Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
13:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
13:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
15:50 Ekstraklasyka (13)
16:15 Turbokozak
17:00 Super Piątek
17:25 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:25 Super Piątek
20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:15 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:30 Ekstraklasyka (14)
23:00 Ekstraklasa po godzinach
00:00 Turbokozak
00:30 Ekstrapaka: 13. kolejka
01:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
01:50 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
04:00 Witaj w klubie: Wisła Kraków
04:30 Witaj w klubie: Legia Warszawa
Eleven Sports 1
2020-12-15
06:00 Piłka nożna: Liga francuska
08:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
10:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
12:00 Piłka nożna: Liga włoska
14:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
16:00 Serie A TIM
17:00 #ELEVENF1 (78)
18:00 The Best of 2020
18:25 live Piłka nożna: Liga włoska
20:25 live Piłka nożna: Liga niemiecka
23:00 Eleven Gol
00:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
04:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
Eleven Sports 2
2020-12-15
06:00 Piłka nożna: Liga włoska
08:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
10:00 Piłka nożna: Liga portugalska
12:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
14:00 Piłka nożna: Liga włoska
16:00 Piłka nożna: Liga francuska
18:00 The Best of Eleven
18:25 live Piłka nożna: 2. liga niemiecka
20:40 live Piłka nożna: Liga włoska
23:00 Serie A TIM
00:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
02:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
04:00 Piłka nożna: Liga francuska
Eleven Sports 3
2020-12-15
05:00 Piłka nożna: Liga włoska
07:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
09:00 Z archiwum LaLiga (2)
10:00 Piłka nożna: Liga włoska
12:00 Z archiwum LaLiga (3)
13:00 Piłka nożna: Liga francuska
15:00 Piłka nożna: Liga włoska
17:00 Z archiwum LaLiga (4)
18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:00 Najlepsze gole Borussii Dortmund
20:25 Piłka nożna: Liga niemiecka
22:30 Najlepsze gole Bayernu Monachium
23:00 Z archiwum LaLiga (5)
00:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 Z archiwum LaLiga (1)
Eleven Sports 4
2020-12-15
05:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
07:00 Piłka nożna: Liga włoska
09:00 Piłka nożna: Liga francuska
11:00 Z archiwum LaLiga (2)
12:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
14:00 Piłka nożna: Liga francuska
16:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
18:00 Najlepsze gole VfB Stuttgart
18:25 live Piłka nożna: Liga włoska
20:30 The Best of Eleven
20:40 live Piłka nożna: Liga włoska
22:45 The Best of Eleven
23:00 Z archiwum LaLiga (1)
00:00 Z archiwum LaLiga (2)
01:00 Piłka nożna: Liga portugalska
Polonia 1
2020-12-15
06:00 Muzyka na start
06:20 Wojna z mafią 5 (8)
07:15 Coś śmiesznego: Łowcy.B (4)
07:55 Wojna z mafią 5 (9)
09:00 Telesprzedaż
10:00 Telesprzedaż
13:15 Mango
14:30 Telesprzedaż
16:20 Klejnot TV
21:00 Intelligence (6/13)
22:00 Intelligence (7/13)
23:00 Różowa noc
23:55 Klejnot TV
01:00 30 dni mroku
04:00 Coś śmiesznego: Kabaret Jurki (16)
04:20 Coś śmiesznego: Kabaret Jurki_2 (32)
04:30 Różowa noc
Polsat
2020-12-15
05:25 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
08:40 Malanowski i partnerzy (805)
09:10 Malanowski i partnerzy (806)
09:40 Sekrety rodziny (28)
10:40 Dlaczego ja? (1030)
11:40 Gliniarze (349)
12:50 Wydarzenia
13:25 Interwencja
13:40 Trudne sprawy (907)
14:40 Dlaczego ja? (913)
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:30 Na ratunek 112 (375)
17:00 Gliniarze (426)
18:00 Pierwsza miłość (3133)
18:50 Wydarzenia
19:20 Gość «Wydarzeń»
19:45 Sport
19:55 Pogoda
20:05 Szklana pułapka 2
22:50 Babel
01:55 Wojownicze żółwie ninja: Wyjście z cienia
04:15 Kabarety
04:40 Disco Gramy
Polsat 2
2020-12-15
05:20 Gliniarze (1)
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Disco Gramy
07:00 Joker (66)
08:00 Trudne sprawy (762)
09:05 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (77)
09:35 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (78)
10:00 Na ratunek 112: Przygotowania do studniówki / Uczestniczka wyjazdu integracyjnego zostaje odurzona pigułką gwałtu (321)
10:30 Sekrety rodziny: Pożar (145)
11:30 Dlaczego ja?: Fotografka ślubna przeżywa koszmar po zleceniu (844)
12:30 Nasz nowy dom (113)
13:30 Świat według Kiepskich: Ciapciaki (400)
14:00 Świat według Kiepskich: Kurze ziele (401)
14:30 Świat według Kiepskich: Widziadło (402)
15:00 Trudne sprawy (859)
16:00 Nasz nowy dom (114)
17:00 Sekrety rodziny: Cudotwórca (146)
18:00 Malanowski i partnerzy: Mała gwiazda (643)
18:30 Malanowski i partnerzy: Przyszły ojciec (644)
19:00 Gliniarze: Odwet (115)
20:05 Wydarzenia
20:35 Gość «Wydarzeń» (1215)
21:10 Trudne sprawy (859)
22:10 Dlaczego ja?: 16-latka oskarża matkę o kradzież w sklepie (890)
23:10 Świat według Kiepskich: Pan Gałganek (336)
23:40 Świat według Kiepskich: Przeterminowani (337)
00:10 Ślad: W parku miejskim (56)
01:05 Zdrady (93)
02:05 Wydarzenia
02:50 #Jesteśmy dla dzieci
04:50 SuperLudzie (3)
Polsat Cafe
2020-12-15
05:00 Oszukane (52)
06:00 Demakijaż (112)
06:30 Demakijaż (102)
07:00 Szpital dziecięcy (14)
08:00 Sekrety rodziny (124)
09:00 Małolaty (14)
10:00 Nasz nowy dom (28)
11:00 Tajemniczy klient (1)
12:00 Oszpecone piękno (1)
13:00 Gwiazdy na dywaniku (282)
13:30 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia (51)
15:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (18)
16:00 Bogaty dom - biedny dom (16)
17:00 Nasz nowy dom (183)
18:00 Biedni kontra bogaci (2)
19:00 Milionerzy bez grosza (3)
20:00 Zdrady (68)
21:00 Bogaty dom - biedny dom (23)
22:00 Gry małżeńskie (67)
23:00 Zdrady (73)
00:00 Nieudane operacje plastyczne (1)
01:00 Z kamerą u Kardashianów (11)
02:00 Walka o piersi (6)
04:00 Nieudane operacje plastyczne (1)
Polsat Doku
2020-12-15
05:00 Ciemna strona miasta (10)
05:30 Ciemna strona miasta (11)
06:00 Emil, pogromca mandatów (17)
06:30 Emil, pogromca mandatów (18)
07:00 Emil, pogromca mandatów (19)
07:30 Emil, pogromca mandatów (20)
08:00 Polacy w świecie (25)
08:30 Polacy w świecie (26)
09:00 Polacy w świecie (27)
09:30 Polacy w świecie (28)
10:00 Hardkorowy lombard (38)
10:30 Hardkorowy lombard (39)
11:00 Malanowski i partnerzy (764)
11:30 Malanowski i partnerzy (765)
12:00 Malanowski i partnerzy (766)
12:30 Malanowski i partnerzy (767)
13:00 Poszukiwacze historii (58)
13:30 Poszukiwacze historii (59)
14:00 Dziwny jest świat widziany z kosmosu (20)
14:55 Najdziwniejsze restauracje świata 2 (2)
15:25 Najdziwniejsze restauracje świata (3)
15:55 Rozbitkowie
18:40 Najbardziej niebezpieczne drogi do szkoły (3)
19:45 Poza kontrolą: Huragan Irma
20:50 Twarzą w twarz (3)
22:00 Wizje przyszłości: Praca (3)
23:05 Demolka - wyburzacze w akcji (3)
00:15 Druga wojna w kolorze (12)
01:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (22)
02:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (23)
02:30 Taaaka ryba (167)
04:00 Skazany za… (47)
04:30 Skazany za… (48)
Polsat Film
2020-12-15
05:00 Na ratunek 112 (257)
05:30 Na ratunek 112 (258)
06:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (29)
06:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (30)
07:00 Nasz nowy dom (142)
08:00 Seksmisja
10:35 Vabank
12:55 Królowa Śniegu 3: Ogień i lód
14:45 Kochaj
16:35 Wielki dar
18:45 Mocne uderzenie
21:00 Wesoły wtorek: PolandJa
23:10 Punisher
01:40 Gliniarze: Obrączka (362)
02:40 Gliniarze: Skok na kasę (363)
04:35 Gliniarze: Jedyne rozwiązanie (472)
Polsat Music HD
2020-12-15
05:00 Polska Nocą
06:00 Hitowy poranek
07:00 Hitowy poranek
08:00 Hitowy poranek
09:00 Hitowy poranek
10:00 Tylko hity
11:00 Tylko hity
12:00 Tylko hity
13:00 Tylko hity
14:00 Tylko hity
15:00 Tylko hity
16:00 Tylko hity
17:00 Tylko hity
18:00 Gorące hity
19:00 Gorące hity
20:00 Gorące hity
21:00 Gorące hity
22:00 Gorące hity
23:00 Gorące hity
00:00 Polska Nocą
01:00 Polska Nocą
02:00 Polska Nocą
04:00 Polska Nocą
Polsat News
2020-12-15
05:00 Stołeczna drogówka
05:20 SuperLudzie
05:45 Interwencja
06:00 Nowy dzień
07:45 Graffiti
08:00 Nowy dzień
09:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
09:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
09:55 Pogoda
10:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:55 Pogoda
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:55 Pogoda
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:45 Pogoda
12:50 Wydarzenia
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:55 Pogoda
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:30 Sport
15:35 Pogoda
15:50 Wydarzenia
16:10 Więcej Wydarzeń
16:25 Pogoda
16:30 Godziny szczytu - magazyn informacyjny
18:50 Wydarzenia
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:50 Debata dnia
20:50 Raport
21:50 Wydarzenia
22:30 Dzień na świecie
22:55 Pogoda
23:00 Obraz dnia - serwis informacyjny
23:45 Biznesowy obraz dnia
23:55 Pogoda
00:05 Gość «Wydarzeń»
00:25 Wydarzenia
01:00 Z klimatem i z pasją
01:20 Interwencja
01:35 Łowca pedofilów
02:00 SuperLudzie
02:20 #Jesteśmy dla dzieci
02:40 Stołeczna drogówka
Polsat News 2
2020-12-15
06:00 W bliskim planie
06:30 Dzień na świecie
06:55 Obraz dnia - serwis informacyjny
07:45 Debata dnia
08:45 Raport. Wszystko o koronawirusie
09:45 Wydarzenia
10:20 Państwo w państwie
11:50 Dzień na świecie
12:20 Debata dnia
13:25 Interwencja
13:45 Państwo w państwie
15:20 W bliskim planie
15:50 Gość «Wydarzeń»
16:10 Z klimatem i z pasją
16:40 Interwencja - taka jest Polska
17:30 Wydarzenia
17:45 Więcej Wydarzeń
18:05 Z klimatem i z pasją
18:35 Debata dnia
19:25 Interwencja
19:50 Interwencja - taka jest Polska
20:30 Interwencja
20:50 Państwo w państwie
22:35 Wydarzenia
23:15 Gość «Wydarzeń»
23:40 Debata dnia
00:40 Dzień na świecie
01:00 Interwencja
01:15 Z klimatem i z pasją
01:35 Wydarzenia
02:05 Z klimatem i z pasją
02:30 #Jesteśmy dla dzieci
02:50 Wydarzenia
Polsat Play
2020-12-15
05:00 Autościema - czyli jak kupować, by nie żałować (47)
05:30 Łowca pedofilów: Nieznajomość prawa szkodzi (35)
06:00 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki (72)
06:30 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki (73)
07:00 Pogromcy mitów (93)
08:05 Dziwny jest świat widziany z kosmosu (12)
09:05 Handlarze historią (2)
10:05 Handlarze historią 4 (3)
11:05 Handlarze historią (4)
12:05 Wielkie węzły komunikacyjne (3)
13:10 Wielkie węzły komunikacyjne (4)
14:15 Hardkorowy lombard (151)
14:50 Hardkorowy lombard (152)
15:20 Hardkorowy lombard (153)
15:55 Budowlańcy (10)
16:30 Nie mów do mnie śmieciarzu!: Śmieciarze (1)
17:00 Nie mów do mnie śmieciarzu! (2)
17:30 Nie mów do mnie śmieciarzu! (3)
18:00 Poszukiwacze historii: IS2 - Zwieraboj (83)
18:30 Poszukiwacze historii: Tajemnica Hammerstein (84)
19:00 Poszukiwacze historii: Tajemnica pól pod Husynnem (85)
19:30 Poszukiwacze historii: Drzycim. Od słowiańskich do XX-wiecznych znalezisk (86)
20:00 Auschwitz - fabryka śmierci (6)
21:05 Tajna historia XX wieku: Historia jednego karabinu (80)
21:35 Tajna historia XX wieku: Polska broń (81)
22:05 Poszukiwacze historii (138)
22:35 Budowlańcy (29)
23:05 Nie mów do mnie śmieciarzu! (17)
23:35 Więzienie (70)
00:05 Więzienie (71)
00:35 Żona do wynajęcia
02:05 Dzikie z natury (12)
02:40 Dzikie z natury (13)
04:25 Autościema - czyli jak kupować, by nie żałować (48)
Polsat Romans
2020-12-15
05:00 Sekrety rodziny: Niezdrowa miłość (83)
06:00 Gliniarze: Ostateczna rozgrywka (349)
07:00 Gliniarze: Zła decyzja (350)
08:00 Chirurdzy (19)
09:00 Chirurdzy (20)
10:00 Chirurdzy (21)
11:00 Chirurdzy (22)
12:00 Chirurdzy (23)
13:00 Niania: Dwie panie Skalskie (55)
13:30 Niania: Dość tej zabawy (56)
14:00 Niania: Za duże stopy (57)
14:30 Niania: Chłopak Jolki (58)
15:00 Świat według Kiepskich: Szkielet Fon Bibersztajna (69)
15:30 Świat według Kiepskich: Tajemnica X muzy (70)
16:00 Świat według Kiepskich: Telewidz (71)
16:30 Świat według Kiepskich: Titanic (72)
17:00 Świat według Bundych (207)
17:30 Świat według Bundych (208)
18:00 Gliniarze: Dług wdzięczności (182)
19:00 Malanowski i partnerzy: Prośba zza grobu (763)
19:30 Malanowski i partnerzy: Zmowa milczenia (764)
20:00 Ślad: Pogrzebowe gry (39)
21:00 To nie jest kraj dla starych ludzi
23:40 Lot
02:30 Na ratunek 112: Terror w szkole (478)
04:00 Sekrety rodziny: Casanova (84)
Polsat Sport
2020-12-15
06:00 Boks: Gala w Rudzie Śląskiej
08:00 Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
10:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
13:00 Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
15:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:30 live Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:20 live Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
22:55 KSW News
23:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
01:00 Boks: Białystok Chorten Boxing Show 4
Polsat Sport Extra
2020-12-15
06:00 Piłka nożna: Liga czeska
08:30 Magazyn Fortuna 1. ligi
10:00 Magazyn ligi holenderskiej
10:30 Cafe Futbol
12:30 Piłka nożna: Liga holenderska
15:00 Piłka nożna: Liga szkocka
17:20 live Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
20:00 Magazyn MLS
20:30 live Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
23:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
01:00 Sporty walki: KSW 36
Polsat Sport Fight
2020-12-15
07:00 Sztuki walki: Gala Armia Fight Night 7 w Lublinie
10:50 Atleci
11:15 Boks: Gala w Legionowie
14:55 Sporty walki: KSW 47
19:25 Boks: Gala w Gdańsku
23:45 Sporty walki: Gala Babilon MMA 11 w Radomiu
Polsat Sport News
2020-12-15
06:00 Pro Bull Riding
07:00 Sport flesz
07:07 KOTV Weekly
08:00 Sport flesz
08:07 Magazyn freestyle
09:00 Sport flesz
09:07 Boks z archiwum: Gala w Zurychu - waga ciężka: Muhammad Ali - Jürgen Blin 26.12.1971
10:00 Sport flesz
10:07 Boks z archiwum: Gala w Louisville - waga ciężka: Cassius Clay (Muhammad Ali) - Alonzo Johnson 22.07.1961
11:00 Sport flesz
11:07 Magazyn alpejski
12:00 Sport flesz
12:07 Archiwalne finały Pucharu UEFA: AC Parma - Olympique Marsylia (1999) (2)
13:00 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
15:30 Sporty walki: KSW 24: Starcie Gigantów
18:00 live Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
20:30 Piłka nożna: Liga szkocka
23:00 Magazyn koszykarski
23:30 Sporty walki: KSW 37: Circus of Pain
01:00 Piłka nożna z archiwum
02:00 Piłka nożna: Totolotek Puchar Polski
04:00 Sporty walki: Armia Fight Night 5
Polsat Sport Premium 1
2020-12-15
06:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: FC Barcelona - Arsenal (2006), Juventus Turyn - Real Madryt CF (13) (13)
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
09:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
10:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Inter Mediolan (2010), Juventus Turyn - Real Madryt (2017) (3)
11:00 Piłka nożna: Liga Europy
12:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: FC Barcelona - Arsenal (2006), Juventus Turyn - Real Madryt CF (13) (13)
13:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
14:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Manchester United - Chelsea (2008), Real Madryt - Atletico Madryt (2014) (4)
15:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
16:30 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 2
17:00 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 1
17:30 Piłka nożna z archiwum: Polacy w finałach Pucharu Europy
17:55 live Piłka nożna: Liga czeska
20:00 Magazyn Ligi Mistrzów
21:00 Magazyn Ligi Europy
22:00 Archiwalne finały Ligi Europy UEFA: Atletico Madryt - Fuhlam FC - sezon 2009/2010
22:30 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 1
23:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
00:30 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2013 - mecz: Bayern Monachium - Chelsea FC
01:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
02:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Olimpique Marsylia - AC Milan (1993), Juventus Turyn - FC Barcelona (2015) (1)
04:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: FC Barcelona - Arsenal (2006), Juventus Turyn - Real Madryt CF (13) (13)
Polsat Sport Premium 2
2020-12-15
06:30 Archiwalne finały Ligi Europy UEFA: Sevilla - Benfica Lizbona - sezon 2013/2014
07:00 Magazyn Ligi Europy
08:00 Archiwalne finały Ligi Europy UEFA: Atletico Madryt - Fulham FC - sezon 2009/2010
08:30 Archiwalne finały Ligi Europy UEFA: SL Benfica - Chelsea FC- sezon 2012/2013
09:00 Piłka nożna: Liga Europy
11:00 Piłka nożna: Liga Europy
13:00 Piłka nożna: Liga Europy
15:00 Piłka nożna: Liga Europy
17:00 Archiwalne finały Ligi Europy UEFA: Atletico Madryt - Athletic Bilbao - sezon 2011/2012
17:30 Archiwalne finały Ligi Europy UEFA: SL Benfica - Chelsea FC- sezon 2012/2013
18:00 Piłka nożna: Liga Europy
20:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
22:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
23:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Real Madryt CF - FC Liverpool (2018), AC Milan - FC Barcelona (1994) (8)
00:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
01:30 Magazyn Ligi Mistrzów
02:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Real Madryt CF - FC Liverpool (2018), AC Milan - FC Barcelona (1994) (8)
02:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
04:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
Stars.TV
2020-12-15
06:00 Best Hits [Rozrywka]
09:00 Best 80’s [Rozrywka]
11:00 Best 90’s [Rozrywka]
12:00 Best Ballads [Rozrywka]
13:00 Best 80’s [Rozrywka]
14:00 Best 90’s [Rozrywka]
15:00 Best 80’s [Rozrywka]
16:00 Best 90’s [Rozrywka]
17:00 Best 80’s [Rozrywka]
18:00 Best 90’s [Rozrywka]
19:00 Best Ballads [Rozrywka]
20:00 Best 70’s [Rozrywka]
21:00 Best 80’s [Rozrywka]
22:00 Best 90’s [Rozrywka]
23:00 Best Ballads [Rozrywka]
00:00 Best Polish [Rozrywka]
Super Polsat
2020-12-15
05:00 Nasz nowy dom (196)
06:00 Wydarzenia
06:40 SuperLudzie Extra (14)
07:00 Bąbelkowy świat gupików (18)
07:30 Psi Patrol (13)
08:00 Psi Patrol (14)
08:30 Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości (8)
09:00 SpongeBob Kanciastoporty (19)
09:30 SpongeBob Kanciastoporty (20)
10:00 SuperLudzie (34)
10:30 Świat według Bundych (259)
11:00 Nasz nowy dom (196)
12:00 Łowcy nagród (1)
13:00 Gliniarze (42)
14:00 Chirurdzy (120)
15:00 Top Chef (72)
16:30 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia 5 (43)
18:00 Nasz nowy dom (197)
19:00 Łowcy nagród (2)
20:05 Zmowa milczenia
22:00 Świat według Kiepskich: Złote kierpce (80)
22:30 Świat według Kiepskich: Zły Boczek (82)
23:00 Drugi Hotel Marigold
01:45 Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 (117)
04:30 Na ratunek 112 (204)
TVP 1
2020-12-15
05:00 Zakończenie programu
05:15 Przysięga (317)
06:10 Elif (877)
07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
07:30 Kościół z bliska
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans polityczny
08:35 Ranczo: Podwójny agent (7)
09:35 Komisarz Alex 13: Córeczka (162)
10:30 Ojciec Mateusz 17: Odkupienie (213)
11:25 Kasta: Jeden za dużo (43)
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:30 Agropogoda
12:35 Magazyn rolniczy
12:50 Natura w Jedynce: Serengeti (1/6)
14:00 Elif (878)
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:15 Alarm!
15:35 Gra słów. Krzyżówka (277)
16:05 Przysięga (318)
17:00 Teleexpress
17:15 Jaka to melodia?
17:55 Klan (3716)
18:20 Kasta: Windykator (44)
18:55 Jeden z dziesięciu
19:25 Sport
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 Film dokumentalny
20:35 Leśniczówka (305)
21:00 Magazyn kryminalny 997
22:45 Ocaleni
23:50 Operacja Delta Force 5: Pod ostrzałem
01:35 Julie de Maupin (2-ost.)
04:25 Notacje: Wojciech Zabłocki. Twórcze pasje W. Zabłockiego
04:35 Zakończenie programu
TVP 2
2020-12-15
05:05 M jak miłość (1549)
05:55 Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Dwie prawdy - część 2 (174)
06:55 Tradycja i nowoczesność
07:20 Familiada
07:55 Pytanie na śniadanie
10:45 Panorama
10:55 Pytanie na śniadanie
11:25 Rodzinka.pl: Powitanie jesieni (19)
11:55 Barwy szczęścia (2345)
12:25 Koło fortuny (600)
13:15 Kozacka miłość (10)
14:05 Va banque (151)
14:35 Operacja zdrowie!: Covid. Aktualna sytuacja epidemiczna
15:10 Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Zagubione dusze - część 1 (183)
16:00 Koło fortuny (889)
16:35 Familiada
17:10 Więzień miłości (452)
18:00 Panorama
18:20 Va banque (152)
18:45 Kozacka miłość (11/270)
19:35 Barwy szczęścia (2345)
20:10 Barwy szczęścia (2346)
20:45 Kulisy serialu «M jak miłość»
20:55 M jak miłość (1551)
21:50 Małe kobietki (3-ost.)
23:05 Grzech
00:00 O mnie się nie martw 13 (10/13)
00:50 Rodzinka.pl: Podejmowanie decyzji (146)
01:25 Mrok: Król życia (7/8)
02:20 Ułaskawienie
04:05 Sakawa
TVP ABC
2020-12-15
05:05 Domisie: Chciałbym być wreszcie dorosły
05:35 Rodzina Treflików: Z wizytą u cioci (12)
05:50 Baśnie i bajki polskie: Kobiałka z rozumem (34)
06:05 Przygody kota Filemona: Poczekaj, Bonifacy (26)
06:15 Reksio: Reksio wychowawca (3)
06:30 My Little Pony 8: Korzenie prawdy (22)
06:55 Sunny Day: Ech, ta przyroda (16)
07:20 Licz na Wiktora: Liczba 14
07:25 Heidi: Podróż w góry (1)
07:55 Rev i Roll: Na tropie skarbu (16)
08:10 Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham: Wielka Stopa (57)
08:25 Ricky Zoom: ReperoBopsy (45)
08:40 Masza i Niedźwiedź: Boże, chroń królową (75)
08:50 Piosenki Maszy: Szczęśliwego nowego roku… znowu! (7)
08:55 Niespodzianka Poranka: Farciarz Martin (18)
09:10 Kucharz Shane: Kto tu gotuje? (3)
09:30 Domisie: Od hałasu puchną uszy
10:00 Świnka Peppa 4: Żółw pani doktor Chomik (3)
10:10 Zagadki zwierzogromadki: Lisy (15)
10:25 Jak da się myszy ciasteczko: Babeczkowe przyjęcie / Gry i zabawy (8)
10:55 Olimpiada Bolka i Lolka: Żeglarstwo (3)
11:05 Król Maciuś Pierwszy: Nowi przyjaciele (1)
11:20 Dzień, w którym Heniś poznał…: Dzień, w którym Heniś poznał… psa pasterskiego (60)
11:25 Super Wings: Triumf traktorów (159)
11:40 Mała Marinette: O mały włos (30)
12:00 Domisie: Chciałbym być wreszcie dorosły
12:30 Bracia koala: Szymek ma zły dzień (15)
13:00 Teleranek: Kuchnie świata (127)
13:15 Buli: Łazęga nie może zasnąć (42)
13:20 Buli: Czarodziej Buli (50)
13:30 Głębia: Syreny (29)
13:55 Supa Strikas: Licencja na trenowanie (60)
14:25 Rescue Bots 3: Teraz i kiedyś (25)
14:55 Metalions: W oczekiwaniu na słońce (45)
15:05 Metalions: Niech zapłonie (46)
15:25 Zagadki zwierzogromadki: Spaniele myśliwskie (5)
15:45 LEGO City Adventures: Ogarnąć bryczkę (23)
15:55 Lassie i przyjaciele: Wewnątrz zapory (37)
16:25 Clifford - wielki czerwony pies: Nie szaty czynią psa/Kwestia wzrostu (25)
17:00 Nelly i Nora: Święto zbiorów (51)
17:10 Tupcio Chrupcio: Zły humor (58)
17:15 Tupcio Chrupcio: Pani Zima (59)
17:30 Pszczółka Maja: Przypomnij mi, że mam cię zjeść! (107)
17:40 Kosmoloty: Pożyczone (67)
17:55 Nowe przygody Piotrusia Pana: Przerwana symfonia gwiazd (44)
18:25 Sunny Day: Salonik Lacey (22)
18:50 Billy: Pracuś Billy (15)
19:00 Wieczorynka: Heidi: Wyzwanie (3)
19:20 Wieczorynka: Rev i Roll: Odbijak (15)
19:30 Wieczorynka: Rodzina Treflików: Majster klepka (55)
19:40 Wieczorynka: Super Wings: Płomień z fabryki samochodów (147)
19:50 Wieczorynka: Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom: Jajko czy kura
20:05 Masza i Niedźwiedź: Ruch koniem (28)
20:10 Bajeczki Maszy: Świniopas (19)
20:20 Mój rycerz i ja: Szczęśliwy ząb (28)
20:35 Kicia to nie kot: Bajery dla dzieci/Leśne Zuchy (29)
21:05 Power Rangers Beast Morphers: Kod źródłowy (41)
21:35 Siódme niebo: Wybór (17)
22:25 Okrasa łamie przepisy: Gotowanie na dziko
22:55 Jak to działa?: Papier (109)
23:25 Plecak pełen przygód (9/13)
23:50 Zakończenie programu
04:10 Wesoła Kuchnia Ani i Fabiana: Tortille z łososiem
04:15 Wesoła Kuchnia Ani i Fabiana: Kotlety Pająki
04:20 Wesoła Kuchnia Ani i Fabiana: Nuggetsy Marchewki
04:30 Nela Mała Reporterka: Zielona Etiopia (12)
04:50 Zwierzaki Czytaki: Drzewo genealogiczne (83)
TVP HD
2020-12-15
06:00 M jak miłość (1030)
06:55 Ranczo 10: Edukacyjne dylematy (126)
07:55 Rodzinka.pl: Pogrzeb (44)
08:25 Rodzinka.pl: Magda (45)
08:55 Ojciec Mateusz 2: Ukąszenie węża (20)
09:55 Ojciec Mateusz 2: Koncert (21)
10:50 Gra słów. Krzyżówka (273)
11:20 Na sygnale: Skutki uboczne (261)
11:50 Na sygnale: Tylko spokojnie, tato (262)
12:25 Ojciec Mateusz 15: Bransoletka (197)
13:15 O mnie się nie martw 11 (7/13)
14:15 Ranczo 4: Kontratak (50)
15:10 Ranczo 4: Fałszerze uczuć (51)
16:15 Wojenne dziewczyny 2 (22)
17:05 Uwierz w Świętego Mikołaja (2)
18:05 Ojciec Mateusz 23: To ja, Mateusz (300)
18:55 Ranczo 10: Dominator (127)
19:55 Rodzinka.pl: Nie ma czasu do stracenia (46)
20:35 Rodzinka.pl: Halloween (47)
21:05 Komisarz Alex 15: Zastrzyk (184)
22:00 Mój aż do śmierci
23:40 Zniewolona (40)
00:40 Zniewolona (41)
01:35 «Ja to mam szczęście!» - ulubione skecze (21)
01:50 «Ja to mam szczęście!» - ulubione skecze
02:00 Zakończenie programu
TVP Historia
2020-12-15
06:50 Był taki dzień: 15 grudnia
06:55 Polska Kronika Filmowa: 1990 - wydanie 43
07:20 Duma i uprzedzenie (3)
08:20 Flesz historii (519)
08:40 Historia Polski: Grudzień 70. Interesy władzy
09:40 Marian na wojnie. Animowana historia Mariana Walentynowicza
09:55 Sensacje XX wieku: Afganistan (2)
10:30 Giganci historii: 13 grudnia 1981 roku - przyczyny i skutki stanu wojennego (18)
11:15 Przeczytaj mi tę historię (68)
11:20 Rok 1920. Kalendarium (51)
11:30 Wojownicy czasu: Bolszewika goń, goń, goń czyli Komarów 1920
12:05 Stawka większa niż życie: Zdrada (12/18)
13:15 Ci cholerni Polacy. Lotnictwo polskie 1939-1945: Nie tylko 303 - Polskie Siły Powietrzne (9)
13:30 Ekspertyza: Masakra górników w kopalni Wujek (7)
14:00 Historia w postaciach zapisana: Karolina Bonaparte, młodsza siostra Napoleona
16:00 Kuchnia Jagiellonów (18)
16:35 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii: Był rok 1813
17:05 Tu wszystko jest Polską (15)
17:35 Historia Polski: Górnicy z kopalni Wujek
18:40 Polska Kronika Filmowa: 1991 - wydanie 47
19:00 Duma i uprzedzenie (4)
20:05 Pacyfik w ogniu (3-ost.)
21:10 Gułag: Budowanie imperium (1/3)
22:10 Po PRL-u: Stara i nowa emigracja
22:40 Syberiada polska
01:00 Sensacje XX wieku: Afganistan (1)
01:35 Sensacje XX wieku: Afganistan (2)
02:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii: Był rok 1813
02:35 Encyklopedia II wojny światowej: Daleko na Wschodzie (2)
TVP Info
2020-12-15
05:13 Agrobiznes
05:35 Powitanie - Poranek: Serwis Info
05:39 Serwis Info
05:57 Agropogoda
05:59 Serwis Info
06:05 Pogoda Info
06:08 Wstaje dzień
06:15 Serwis Info
06:20 Wstaje dzień
06:30 Serwis Info
06:36 Pogoda Info
06:39 Wstaje dzień
06:45 Serwis Info
06:50 Wstaje dzień
07:00 Serwis Info
07:12 Jedziemy
07:50 Agrobiznes
07:55 Agropogoda
08:00 Jedziemy dalej
08:15 Serwis Info
08:18 Minęła ósma
09:00 Serwis Info
09:11 Minęła dziewiąta
10:00 Serwis Info
10:22 Pogoda Info
10:29 Serwis Info
10:51 Pogoda Info
10:59 Serwis Info
11:29 Serwis Info
11:51 Pogoda Info
12:00 Info Raport
13:29 Serwis Info
13:50 Pogoda Info
13:59 Serwis Info
14:29 Serwis Info
14:50 Pogoda Info
14:59 Serwis Info
15:29 Info dzień
15:53 Pogoda Info
15:59 Info dzień
17:00 Teleexpress
17:15 Teleexpress Extra
17:30 O co chodzi?
18:00 Panorama
18:19 Serwis Info
18:37 O tym się mówi
19:30 Wiadomości
19:58 Gość «Wiadomości»
20:13 Minęła dwudziesta
21:00 Nie da się ukryć
21:25 Serwis Info
21:41 Pogoda Info
21:50 W tyle wizji
22:25 Serwis Info
22:30 W tyle wizji extra
23:00 INFO wieczór
23:30 W akcji
23:55 Serwis Info
00:03 Wiadomości
00:31 Gość «Wiadomości»
00:56 Pogoda Info
01:01 Minęła dwudziesta
01:55 W tyle wizji
02:30 Serwis Info
02:35 W tyle wizji extra
04:05 Taśmy bezpieki: Rolnicza Solidarność
04:34 Filmy dokumentalne TVP Info: Nauka czytania
04:54 wojsko-polskie.pl (131)
TVP Kultura
2020-12-15
05:20 Teledyski: Natalia Kukulska - «Czułe struny»
05:30 Afisz kulturalny
05:45 Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2
05:55 Zakończenie programu
07:00 Co się dzieje (34)
08:00 Informacje kulturalne
08:30 Integracja malowana dźwiękiem - Gala finałowa
09:05 55. rocznica odbudowy Teatru Wielkiego Opery Narodowej
09:25 Mistrz
11:00 Dorastanie: 1973 - 1975 (3/7)
12:10 Dorastanie: 1975 - 1976 (4/7)
13:15 Sztuka adwentu: Wielkie Antyfony
13:30 Tego się nie wytnie
15:00 Typografia miasta
16:00 Jezioro Bodeńskie
17:30 Co dalej?: Wolni strzelcy na płynnym rynku pracy (101)
17:50 Kronos: Taniec
18:30 Informacje kulturalne
18:55 Targowisko próżności (1)
20:00 Teatr Nieduży Jeremiego Przybory: Gołoledź
21:50 Lekkie obyczaje: Frances Ha
23:20 Co dalej?: Wolni strzelcy na płynnym rynku pracy (101)
23:40 Informacje kulturalne
00:05 Sztuka adwentu: Wielkie Antyfony
00:15 Młoda Polska: Połączeni
00:40 Panorama kina polskiego: Tato
02:45 Kino nocne: Niewinne
04:50 Teledyski
TVP Polonia
2020-12-15
05:40 Focus on Poland (494)
05:50 Nad Niemnem (363)
06:10 Polonia 24
06:45 Olá Polônia (7)
07:05 Pożyteczni.pl
07:30 Gra słów. Krzyżówka (255)
07:55 Pytanie na śniadanie
10:45 Panorama kraj
10:55 Pytanie na śniadanie
11:30 Barwy szczęścia (2302)
12:00 Pod Tatrami
12:15 Co niesie dzień
12:30 O mnie się nie martw 12 (11/13)
13:20 Nad Niemnem (363)
13:40 Fotograf Solidarności
14:45 Kasta: Cała prawda (8)
15:15 Zrób to ze smakiem
15:45 Prywatne życie zwierząt 3: W służbie człowieka (7)
16:15 Przyjaciele Misia i Margolci: Fiolety (19)
16:40 Margolcia i Miś zapraszają dziś: «Mruga gwiazdka» (88)
17:00 Rodzinka.pl: Baba koszmar (255)
17:30 Dziennik regionów
17:50 Gra słów. Krzyżówka (256)
18:20 Śląskie 4 YOU: Marcin Wyrostek
18:35 Godki fest ucieszne: Byfyj
18:50 Barwy szczęścia (2302)
19:20 Magazyn z Wysp (118)
19:40 Alert Covid (9)
20:00 Polonia 24
20:30 Pogoda
20:40 Sport
20:45 Ojciec Mateusz 19: Bezpieczna odległość (240)
21:40 Mocne kino nocne: Determinator (6/13)
22:30 Kasta: Komorniczy przekręt (9)
23:00 Warto rozmawiać
23:55 Focus on Poland (495)
00:10 Rodzinka.pl: Baba koszmar (255)
00:40 Gra słów. Krzyżówka (256)
01:00 Przyjaciele Misia i Margolci: Fiolety (19)
01:25 Margolcia i Miś zapraszają dziś: «Mruga gwiazdka» (88)
01:45 Alert Covid (9)
02:00 Polonia 24
02:30 Pogoda
02:32 Sport
02:35 Ojciec Mateusz 19: Bezpieczna odległość (240)
04:40 Ocaleni
TVP Rozrywka
2020-12-15
05:30 Zakończenie programu
06:10 Zakochaj się w Polsce: Zabrze (13)
06:40 Okrasa łamie przepisy: Imbir nad Wisłą
07:15 Makłowicz w podróży: Podróż 37. Norwegia - Bergen
07:45 Familiada
08:20 Gra słów. Krzyżówka (228)
08:50 Koło fortuny (854)
09:30 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Islam afrykański
10:00 Rolnik szuka żony 7 (11)
10:55 Va banque (132)
11:30 Muzeum Polskiej Piosenki: «Windą do nieba» - 2 plus 1 (16)
11:40 Familiada
12:20 Postaw na milion
13:20 Życie to kabaret: Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia: Jaka piękna tragedia…!
14:25 Życie to kabaret: Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia: Jakoś to będzie
15:25 Kabaretowa mapa Polski: Płocka Noc Kabaretowa. Złote bobry (1)
16:30 Kabaretowa mapa Polski: Płocka Noc Kabaretowa. Złote bobry (2)
17:30 Kabaretowa mapa Polski: Płocka Noc Kabaretowa. Złote bobry (3)
18:25 Okrasa łamie przepisy: Żeberka na trzy sposoby
18:55 Makłowicz w podróży: Podróż 38. Niemcy - Bawaria - Ratyzbona
19:30 Gra słów. Krzyżówka (229)
19:55 Va banque (133)
20:35 Postaw na milion
21:35 Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy (9)
22:35 Anything Goes. Ale jazda! (14)
23:35 Kocham Dwójkę. Złoty jubileusz (4)
00:45 Koło fortuny (853)
01:25 Niezapomniane koncerty: 55. KFPP w Opolu - Ja to mam szczęście. Koncert piosenek literackich i kabaretowych stulecia (2)
02:25 Życie to kabaret: Pielgrzymka do miejsc śmiesznych - kabaret Neo-Nówka
04:20 Zakończenie programu
TVP Seriale
2020-12-15
05:00 Ja to mam szczęście! (40)
05:30 Zakończenie programu
05:55 Ta jedyna (124)
06:25 Na sygnale: Drugi człowiek (221)
06:55 Na sygnale: A miało być tak pięknie (222)
07:30 Ojciec Mateusz 9: Na złej drodze (121)
08:20 Złotopolscy: Mademoiselle (162)
08:55 Złotopolscy: Czarne rogi (163)
09:25 Klan (76)
09:55 Klan (77)
10:35 M jak miłość (1453)
11:30 Ranczo 7: Pojedynek czarownic (85)
12:25 Rodzinka.pl: Przelotne miłostki (75)
12:55 Rodzinka.pl: Nowoczesna rodzinka (76)
13:40 Ojciec Mateusz 4: Sekrety i kłamstwa (50)
14:35 Ojciec Mateusz 4: Talent (51)
15:30 Na dobre i na złe: Psy i dzieci (688)
16:25 Na sygnale: W co ty się, chłopie, pakujesz? (223)
16:55 Ranczo 7: Droga na szczyt (86)
17:55 Ranczo 7: Ciężka ręka prawa (87)
18:55 Rodzinka.pl: Święta (77)
19:35 Ojciec Mateusz 4: W kręgu podejrzeń (52)
20:35 Ojciec Mateusz 10: Wybuch (122)
21:30 Ranczo 7: Koniec świata w Wilkowyjach (88)
22:30 Ranczo 7: Czas konspiry (89)
23:30 Ojciec Mateusz 4: Samotne serca (53)
00:30 Na dobre i na złe: Motywacje (791)
01:30 Stulecie Winnych 2 (19)
02:30 Stulecie Winnych 2 (20)
04:10 Złotopolscy: Mademoiselle (162)
04:40 Klan (76)
TVP Sport
2020-12-15
05:45 Sportowy wieczór
06:15 Megafights - walki stulecia: Devon Alexander - Timothy Bradley (26)
08:25 Gimnastyka sportowa: Mistrzostwa Europy mężczyzn - Mersin 2020
10:15 Skoki narciarskie: Mistrzostwa świata w lotach - Planica 2020
11:15 Skoki narciarskie: Mistrzostwa świata w lotach - Planica 2020
13:00 4-4-2
14:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
16:05 GOL
18:05 Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:10 Piłka nożna: Liga Mistrzów
22:00 Sportowy wieczór
22:40 Skoki narciarskie: Mistrzostwa świata w lotach - Planica 2020
00:30 Megafights - walki stulecia: Floyd Mayweather Jr. - Shane Mosley (24)