[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -2
4fun Dance
2020-11-30
05:00 Karaoke w 4Fun Dance, Telemagazyn co piątek razem z
06:00 Karaoke w 4Fun Dance
07:00 Dance na dzień dobry
11:00 Polo Top
13:00 Najwięcej muzyki na imprezę
14:00 Najwięcej muzyki na imprezę
16:00 Top 20
18:00 Najwięcej muzyki na imprezę
22:00 Disco wizja
23:00 Najwięcej muzyki na imprezę
00:00 Karaoke w 4Fun Dance
4fun Gold
2020-11-30
05:00 Karaoke
06:00 Budzimy się z 4FUN KIDS
09:00 Śpiewające brzdące
10:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
11:00 Jestem gwiazdą 4FUN KIDS!
13:00 Gimnastyka dla smyka w 4FUN KIDS
14:00 Uczę się angielskiego z 4FUN KIDS
15:00 Rysujemy z 4FUN KIDS
16:00 Dzieciaki rządzą w 4FUN KIDS
17:00 Uczę się angielskiego z 4FUN KIDS
18:00 Gimnastyka dla smyka w 4FUN KIDS
19:00 Zasypiamy z 4FUN KIDS
21:00 Pora relaksu
00:00 Karaoke
BelSat
2020-11-30
05:00 Аб’ектыў
05:20 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
05:55 Кожны з нас (ток-шоу)
06:55 Маю права (юрыдычная праграма)
07:20 Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма)
07:40 Мова нанова: Дуэт «Арыстакратычная бледнасць»
08:00 Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк)
08:10 Скарб Тарзана (Tarzan’s Testicles), д/ф
10:00 Без акрэдытацыі
10:45 Супернік (L’adversaire), драма
12:50 Каханне (Lyubov - karlek pа ryska), д/ф
14:25 Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Справа адмірала Канарыса: ч. 1
14:50 Лабірынты (гістарычная праграма): Адам Станкевіч - чалавек, які перамог Мефістофеля
15:30 Сведкі: Перформансы Алеся Пушкіна
15:50 Шыльды
16:00 Невядомая Беларусь: Гульня без правілаў 2, д/ф
17:10 Загадкі беларускай гісторыі
17:30 Вось так (інфармацыйная праграма)
18:00 Студыя «Белсат»
19:00 Аб’ектыў (галоўнае выданне)
19:20 Размова дня
19:35 Людзьмі звацца. Купалаўцы, рэпартаж
19:55 У праходах (In den Gangen), м/ф
22:05 Студыя «Белсат»
23:05 Аб’ектыў
23:25 Размова дня
23:35 Загадкі беларускай гісторыі
23:55 Хай так TV (сатырычная праграма)
00:20 Перапынак у вяшчанні
Canal+ Sport 1 PL
2020-11-30
06:00 Twardzielki: Sylwia Zaczkiewicz (3)
06:35 Twardzielki: Dominika Rembelska (4)
07:10 Sport+
08:25 Turbokozak
09:00 Piłka nożna: Liga angielska
11:10 Piłka nożna: Liga hiszpańska
13:20 Piłka nożna: Liga niemiecka
15:30 Premiera: Premier League Review
16:30 Premiera: Ligue1 Review
17:30 Premierowa jazda (7)
17:40 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:55 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:00 live Ekstraklasa po godzinach
20:55 live Piłka nożna: Liga angielska
23:00 live Jej Wysokość Premier League
00:00 live Jej Wysokość Premier League: Extra Time
00:20 Piłka nożna: Liga hiszpańska
02:30 Twardzielki: Dominika Rembelska (4)
Canal+ Sport 2 PL
2020-11-30
06:00 Witaj w klubie: Jagiellonia Białystok
06:35 Piłka nożna: Liga angielska
08:45 Premierowa jazda: Dominika Stelmach (4)
09:00 Liga+ Extra
10:35 Turbokozak
11:10 Sport+
12:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
16:55 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą: Marcus Babbel
17:25 Premier League Review
18:25 live Piłka nożna: Liga angielska
20:30 Premierowa jazda: Paweł Małaszyński (6)
20:55 live Piłka nożna: Liga hiszpańska
23:00 Ekstrapaka: 11. kolejka
00:00 Ligue1 Review
01:00 Jej Wysokość Premier League
02:00 Jej Wysokość Premier League: Extra Time
02:20 Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
02:50 Witaj w klubie: Korona Kielce
Canal+ Sport 3 PL
2020-11-30
05:50 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
06:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:00 Liga+ Extra
09:30 Witaj w klubie: Legia Warszawa
10:00 Witaj w klubie: KGHM Zagłębie Lubin
10:30 Witaj w klubie: Piast Gliwice
11:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
11:15 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
13:15 Liga+ Extra
13:35 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
15:35 Liga+ Extra
17:05 Turbokozak
17:40 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:55 live Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:00 live Ekstraklasa po godzinach
21:00 Premiera: Ekstrapaka: 11. kolejka
21:55 Turbokozak
22:40 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:55 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
01:00 Ekstraklasa po godzinach
02:00 Ekstrapaka: 11. kolejka
Canal+ Sport 4 PL
2020-11-30
06:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
06:15 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:20 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
10:30 Liga+ Extra
12:00 Witaj w klubie: Legia Warszawa
12:30 Witaj w klubie: KGHM Zagłębie Lubin
13:00 Witaj w klubie: Piast Gliwice
13:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
13:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
15:45 Liga+ Extra
16:05 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:05 Liga+ Extra
19:35 Turbokozak
20:10 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:25 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:30 Ekstraklasa po godzinach
23:30 Ekstrapaka: 11. kolejka
00:25 Turbokozak
01:10 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
01:25 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
04:30 Ekstrapaka: 11. kolejka
Eleven Sports 1
2020-11-30
06:00 Piłka nożna: Liga francuska
08:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
10:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
12:00 Eleven Gol
13:00 Formuła 1: Grand Prix Bahrajnu
15:00 Ligue 1 Show
16:00 Serie A TIM
17:00 Bundesliga
18:00 LaLiga Santander
19:00 Eleven Gol
19:55 Piłka nożna: Liga portugalska
22:00 live #ELEVENF1 (72)
23:00 Eleven Gol
00:00 #ELEVENF1 (72)
01:00 LaLiga Santander
02:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
04:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
Eleven Sports 2
2020-11-30
06:00 Piłka nożna: Liga włoska
08:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
10:00 Piłka nożna: Liga portugalska
12:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
14:00 Piłka nożna: Liga włoska
16:00 Piłka nożna: Liga francuska
18:00 The Best of 2020
18:25 live Piłka nożna: Liga włoska
20:40 live Piłka nożna: Liga włoska
23:00 Serie A TIM
00:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
02:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
04:00 Piłka nożna: Liga francuska
Eleven Sports 3
2020-11-30
07:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
09:00 Z archiwum LaLiga (1)
10:00 Piłka nożna: Liga włoska
12:00 Z archiwum LaLiga (2)
13:00 Piłka nożna: Liga francuska
15:00 Piłka nożna: Liga włoska
17:00 Z archiwum LaLiga (3)
18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:00 Najlepsze gole Schalke 04
20:25 live Piłka nożna: 2. liga niemiecka
22:30 Najlepsze gole VfB Stuttgart
23:00 Z archiwum LaLiga (6)
00:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 Z archiwum LaLiga (4)
Eleven Sports 4
2020-11-30
07:00 Piłka nożna: Liga włoska
09:00 Piłka nożna: Liga francuska
11:00 Z archiwum LaLiga (1)
12:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
14:00 Piłka nożna: Liga francuska
16:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
18:00 Piłka nożna: Liga włoska
20:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
22:00 Piłka nożna: Liga włoska
00:00 Z archiwum LaLiga (1)
01:00 Piłka nożna: Liga portugalska
Polonia 1
2020-11-30
06:00 Muzyka na start
06:35 Wojna z mafią 4 (17)
07:35 Coś śmiesznego: Fair_Play_Crew_4 (39)
07:40 Coś śmiesznego: Kabaret Smile (25)
07:55 Coś śmiesznego: Fair Play Crew, Kabaret Młodych Panów, Malicki (3)
08:30 Coś śmiesznego: Kabaret Smile (26)
08:45 Coś śmiesznego: Kabaret Smile (5)
09:00 Telesprzedaż
10:00 Telesprzedaż
13:15 Mango
14:30 Telesprzedaż
16:20 Klejnot TV
21:00 SAF3 - Oddział ratunkowy (17/20)
22:00 SAF3 - Oddział ratunkowy (18)
22:50 Coś śmiesznego: Kabaret Jurki_2 (32)
23:00 Różowa noc
23:55 Coś śmiesznego: Kabaret Moralnego Niepokoju (5)
00:30 Coś śmiesznego: Kabaret Smile (25)
00:45 Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (23)
01:00 Coś śmiesznego: Kabaret Młodych Panów (7)
01:30 Coś śmiesznego: Kabaret Młodych Panów (7)
01:55 Coś śmiesznego: Fair_Play_Crew_2 (37)
02:10 Coś śmiesznego: Kabaret Moralnego Niepokoju (2)
02:20 Coś śmiesznego: Kabaret Jurki_3 (33)
02:30 Diabeł tasmański
04:20 Coś śmiesznego: Fair_Play_Crew_1 (36)
04:30 Różowa noc
Polsat
2020-11-30
05:00 Disco Gramy
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
08:40 Malanowski i partnerzy (783)
09:10 Malanowski i partnerzy (784)
09:40 Sekrety rodziny (17)
10:40 Dlaczego ja? (1019)
11:40 Gliniarze (338)
12:40 Dzień, który zmienił moje życie (65)
13:40 Trudne sprawy (896)
14:40 Dlaczego ja? (902)
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:30 Na ratunek 112 (364)
17:00 Gliniarze (415)
18:00 Pierwsza miłość (3122)
18:50 Wydarzenia
19:20 Gość «Wydarzeń»
19:45 Sport
19:55 Pogoda
20:00 Megahit: Królestwo niebieskie
23:10 Cudzoziemiec
01:15 Po tamtej stronie drzwi
Polsat 2
2020-11-30
05:20 Ciemna strona miasta: Sposób na wnuczka (13)
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Disco Gramy
07:00 Joker (55)
08:00 Trudne sprawy (671)
09:05 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (66)
09:35 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (67)
10:00 Na ratunek 112 (310)
10:30 Sekrety rodziny: Królowa (134)
11:30 Dlaczego ja? (833)
12:30 Nasz nowy dom (102)
13:30 Świat według Kiepskich: Zima leśnych ludzi (367)
14:00 Świat według Kiepskich: Trzystu (368)
14:30 Świat według Kiepskich: Coming out (369)
15:00 Trudne sprawy (848)
16:00 Nasz nowy dom (103)
16:55 Sąsiedzkie porachunki (2)
17:00 Sekrety rodziny: Czerwony płaszczyk (135)
18:00 Malanowski i partnerzy: Okradziona emerytka (540)
18:30 Malanowski i partnerzy (562)
19:00 Gliniarze: Algorytm zbrodni (104)
20:05 Wydarzenia
20:45 Gość «Wydarzeń»
21:10 Trudne sprawy (848)
22:10 Dlaczego ja?: Wszystko na pokaz (881)
23:10 Świat według Kiepskich: Syn Nilu (318)
23:40 Świat według Kiepskich: Wszechobecny (319)
00:10 Ślad: Zawodowiec (47)
01:05 Zdrady (84)
02:05 Wydarzenia
02:50 #Jesteśmy dla dzieci (10)
Polsat Cafe
2020-11-30
05:00 Wyjątkowe przypadki medyczne (1)
06:00 Fajka pokoju (206)
07:00 Szpital dziecięcy (3)
08:00 Sekrety rodziny (113)
09:00 Małolaty (2)
10:00 Nasz nowy dom (77)
11:00 Cztery wesela (3)
12:00 Spektakularne metamorfozy (5)
13:00 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia (40)
14:30 Gwiazdy na dywaniku (301)
15:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (7)
16:00 Bogaty dom - biedny dom (7)
17:00 Nasz nowy dom (172)
18:00 Biedni kontra bogaci (7)
19:00 Milionerzy bez grosza (15)
20:00 Zdrady (77)
21:00 Bogaty dom - biedny dom (12)
22:00 Gry małżeńskie (58)
23:00 Zdrady (94)
00:00 Wyjątkowe przypadki medyczne (2)
01:00 Z kamerą u Kardashianów (14)
02:00 Kryzys wieku średniego
04:00 Bardzo ostry dyżur (5)
04:30 Poprawki skalpelem. Za kulisami (2)
Polsat Doku
2020-11-30
05:00 Czas wojowników (7)
05:30 Czas wojowników (8)
06:00 Emil, pogromca mandatów (21)
06:30 Emil, pogromca mandatów (22)
07:00 Emil, pogromca mandatów (23)
07:30 Emil, pogromca mandatów (24)
08:00 Polacy w świecie (34)
08:30 Polacy w świecie (35)
09:00 Polacy w świecie (36)
09:30 Polacy w świecie (5)
10:00 Hardkorowy lombard 2 (16)
10:30 Hardkorowy lombard 2 (17)
11:00 Malanowski i partnerzy (720)
11:30 Malanowski i partnerzy (721)
12:00 Malanowski i partnerzy (722)
12:30 Malanowski i partnerzy (723)
12:55 Poszukiwacze historii (81)
13:20 Poszukiwacze historii (82)
13:45 Tajemnica Darwina. Porwane dzieci
14:55 Bruce Lee to ja
16:55 Życie w więzieniu (3)
18:10 Metropolie śmieci (12)
19:10 Metropolie śmieci (13)
20:10 Jak to możliwe? Tajemnice dziwnych zdarzeń (5)
21:05 Dziwny jest świat widziany z kosmosu (18)
22:00 Przestępcze podziemie (6)
23:10 Bonnie i tysiąc mężczyzn
00:25 Druga wojna w kolorze (7)
01:35 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (36)
02:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (37)
02:30 Taaaka ryba (143)
04:00 Skazany za… (18)
04:30 Skazany za… (19)
Polsat Film
2020-11-30
05:00 Na ratunek 112 (242)
05:30 Na ratunek 112 (243)
06:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (11)
06:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (12)
07:00 Nasz nowy dom (131)
08:00 Przyjaciółki (116)
09:00 Poszukiwany, poszukiwana
10:50 Nie lubię poniedziałku
13:00 Riko prawie bocian
14:45 I kto to mówi 3
16:40 Szczeniaki
18:25 Mamuśka
21:00 Intrygujący poniedziałek: Byliśmy żołnierzami
23:50 48 godzin
02:00 Gliniarze: Wielki sekret (357)
04:00 Gliniarze: Smak zemsty (359)
Polsat Music HD
2020-11-30
05:00 Polska Nocą
06:00 Hitowy poranek
07:00 Hitowy poranek
08:00 Hitowy poranek
09:00 Hitowy poranek
10:00 Tylko hity
11:00 Tylko hity
12:00 Tylko hity
13:00 Tylko hity
14:00 Tylko hity
15:00 Tylko hity
16:00 Tylko hity
17:00 Tylko hity
18:00 Gorące hity
19:00 Gorące hity
20:00 Gorące hity
21:00 Gorące hity
22:00 Gorące hity
23:00 Gorące hity
00:00 Polska Nocą
01:00 Polska Nocą
02:00 Polska Nocą
04:00 Polska Nocą
Polsat News
2020-11-30
05:00 Poszukiwacze historii
05:20 W bliskim planie
05:45 Interwencja
06:00 Nowy dzień
07:45 Graffiti
08:00 Nowy dzień
09:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
09:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
09:55 Pogoda
10:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:55 Pogoda
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:55 Pogoda
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:45 Pogoda
12:50 Wydarzenia
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:55 Pogoda
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:30 Sport
15:35 Pogoda
15:50 Wydarzenia
16:10 Więcej Wydarzeń
16:25 Pogoda
16:30 Godziny szczytu - magazyn informacyjny
18:50 Wydarzenia
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:50 Debata dnia
20:50 Raport
21:50 Wydarzenia
22:30 Dzień na świecie
22:55 Pogoda
23:00 Obraz dnia - serwis informacyjny
23:45 Biznesowy obraz dnia
23:55 Pogoda
00:05 Gość «Wydarzeń»
00:25 Wydarzenia
01:00 SuperLudzie
01:20 Interwencja
01:35 Łowca pedofilów
02:00 W bliskim planie
02:20 SuperLudzie
02:40 Poszukiwacze historii
Polsat News 2
2020-11-30
06:00 Z klimatem i z pasją
06:30 Dzień na świecie
06:55 Obraz dnia - serwis informacyjny
07:45 Śniadanie w Polsat News
08:45 Interwencja - taka jest Polska
09:30 Wydarzenia
10:10 Państwo w państwie
11:45 Dzień na świecie
12:20 Śniadanie w Polsat News
13:15 #Jesteśmy dla dzieci
13:45 Państwo w państwie
15:20 Z klimatem i z pasją
15:50 Gość «Wydarzeń»
16:10 #Jesteśmy dla dzieci
16:40 Interwencja - taka jest Polska
17:30 Wydarzenia
17:45 Więcej Wydarzeń
18:05 #Jesteśmy dla dzieci
18:35 Z klimatem i z pasją
19:05 #Jesteśmy dla dzieci
19:35 Interwencja - taka jest Polska
20:15 Interwencja
20:35 Państwo w państwie
22:15 Wydarzenia
22:55 Gość «Wydarzeń»
23:20 Debata dnia
00:15 Wydarzenia
00:50 #Jesteśmy dla dzieci
01:15 Interwencja
01:25 Z klimatem i z pasją
01:50 Dzień na świecie
02:15 #Jesteśmy dla dzieci
02:35 Wydarzenia
Polsat Play
2020-11-30
05:00 Łowca pedofilów (13)
05:30 Łowca pedofilów (14)
06:00 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki (89)
06:30 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki (90)
07:00 Pogromcy mitów (82)
08:05 Dziwny jest świat widziany z kosmosu (1)
09:00 Dziwny jest świat widziany z kosmosu (12)
10:00 Dziwny jest świat widziany z kosmosu (13)
11:00 Dziwny jest świat widziany z kosmosu (14)
12:00 Megatransporty: Zgubione i znalezione (5)
13:00 Megatransporty: Stacja kolejowa i dwie lokomotywy (3)
14:00 Hardkorowy lombard 3 (30)
14:30 Hardkorowy lombard 3 (31)
15:00 Hardkorowy lombard 3 (32)
15:30 Hardkorowy lombard 3 (33)
16:00 Górale (17)
16:30 Górale (18)
17:00 Górale (19)
17:30 Górale (20)
18:00 Poszukiwacze historii: Schrony w gminie Miechów (48)
18:30 Poszukiwacze historii: Wunderwaffe - cudowna broń Hitlera (49)
19:00 Poszukiwacze historii: Szybka akcja w Świętokrzyskiem (50)
19:30 Poszukiwacze historii: Na tropie tygrysa (51)
20:00 Druga wojna światowa w liczbach (4)
21:00 Poszukiwacze historii: Odkopane w Brzegu (134)
21:30 Poszukiwacze historii (135)
22:00 Tajna historia XX wieku: Żołnierze Himmlera (79)
22:30 Pociągi (2)
23:00 Budowlańcy (26)
23:30 Więzienie (38)
00:00 Więzienie (39)
00:30 Ella nimfomanka
02:50 Emil, pogromca mandatów (9)
04:05 Autościema - czyli jak kupować, by nie żałować (18)
04:30 Autościema - czyli jak kupować, by nie żałować (19)
Polsat Romans
2020-11-30
05:50 SuperLudzie Extra (14)
06:00 Gliniarze: Uwięzieni (319)
07:00 Gliniarze: Krwawy lincz (320)
08:00 Przyjaciółki (113)
09:00 Przyjaciółki (114)
10:00 Przyjaciółki (115)
11:00 Przyjaciółki (116)
12:00 Przyjaciółki (117)
13:00 Niania (11)
13:30 Niania: Miejsce na cmentarzu (12)
14:00 Niania: Między nami, modelkami (13)
14:30 Niania: Rodzinne przepychanki (14)
15:00 Świat według Kiepskich: Interes (25)
15:30 Świat według Kiepskich: Jak ten czas leci (26)
16:00 Świat według Kiepskich: Kamasuntra (27)
16:30 Świat według Kiepskich: Kasa chorych (28)
17:00 Świat według Bundych (185)
17:30 Świat według Bundych (186)
18:00 Gliniarze: Przeklęte dziecko (171)
18:55 Sąsiedzkie porachunki (2)
19:00 Malanowski i partnerzy: Syn marnotrawny (752)
19:30 Malanowski i partnerzy: Hiena (753)
20:00 Ślad: Terminator (28)
21:00 Gotowi na wszystko. Exterminator
23:30 Dirty dancing
01:35 Na ratunek 112: Siostrzana miłość (449)
02:05 Na ratunek 112: Zerwane więzi (450)
02:30 Na ratunek 112: Przestępcy terroryzują rodzinę (451)
04:00 Sekrety rodziny (54)
Polsat Sport
2020-11-30
06:00 Boks: Polsat Boxing Night
08:00 Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
10:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
13:00 Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
15:30 Strzelnica Navala: Karabinki AK (5)
16:30 Formuła 1: Grand Prix Bahrajnu
17:30 live Siatkówka kobiet: TAURON Liga
20:30 live Siatkówka kobiet: TAURON Liga
22:55 Polsat Boxing Night - news
23:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
01:00 Sporty walki: KSW 55
Polsat Sport Extra
2020-11-30
06:00 Piłka nożna: MLS
08:30 Piłka nożna: Liga holenderska
11:00 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy w Osace
13:30 ATP World Tour Uncovered
14:00 Piłka nożna: Liga holenderska
16:30 KOTV Classics
17:30 Piłka nożna: Liga czeska
20:15 live Magazyn Fortuna 1. ligi
22:00 Magazyn ligi holenderskiej
22:30 Piłka nożna: Liga czeska
01:00 Boks: Gala MGębski Boxing Night w Radomiu
Polsat Sport Fight
2020-11-30
07:00 Sporty walki: FEN 27 w Szczecinie
10:35 Sporty walki: Gala Muay Thai we Wrocławiu 24.10.2015
14:00 Boks: Gala Babilon Fight Night
16:10 Sporty walki: KSW 49
19:55 Atleci
20:20 Sporty walki: Gala Babilon MMA 16 w Legionowie
22:40 Boks: Białystok Chorten Boxing Show 4
01:20 Boks: Gala w Stratford
Polsat Sport News
2020-11-30
06:00 Sporty motorowe: Monster Jam
07:00 Sport flesz
07:07 ATP World Tour Uncovered
08:00 Sport flesz
08:07 Boks z archiwum: Gala w Zurychu - waga ciężka: Muhammad Ali - Jürgen Blin 26.12.1971
09:00 Sport flesz
09:07 KOTV Weekly
10:00 Sport flesz
10:07 Archiwalne finały Pucharu UEFA: Szachtar Donieck - Werder Brema (2009) (12)
11:00 Sport flesz
11:07 Piłka nożna: Liga czeska
12:00 Sport flesz
12:07 Piłka nożna: Liga czeska
13:30 Sporty walki: KSW 45
16:00 Cafe Futbol
17:30 Boks: Gala Polsat Boxing Night w Krakowie
20:30 Piłka nożna: MLS
23:00 Sporty walki: KSW 54
01:00 Archiwalne finały Pucharu UEFA: FC Liverpool - Deportivo Alaves (2001) (4)
02:00 Piłka nożna: Totolotek Puchar Polski
04:00 Sporty walki: Gala Armia Fight Night 7 w Lublinie
Polsat Sport Premium 1
2020-11-30
07:00 Cafe Futbol
08:30 Archiwalne finały Pucharu UEFA: FC Porto - Celtic Glasgow (2003) (6)
09:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Borussia Dortmund (2013), AC Milan - Juventus Turyn (2003) (9)
09:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
11:30 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 1
12:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
14:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
16:00 Magazyn Ligi Mistrzów: Liverpool FC - Chelsea FC 2004-2009
16:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
18:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: AC Milan - FC Liverpool (2007), Bayern Monachium - Chelsea (2012) (5)
21:00 Magazyn Ligi Mistrzów
21:30 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 2
22:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
00:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
02:00 Magazyn Ligi Mistrzów: Liverpool FC - Chelsea FC 2004-2009
02:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
04:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
Polsat Sport Premium 2
2020-11-30
07:00 Piłka nożna: Liga Europy
09:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Borussia Dortmund (2013), AC Milan - Juventus Turyn (2003) (9)
09:30 Piłka nożna: Liga Europy
11:00 Piłka nożna: Liga Europy
12:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Borussia Dortmund (2013), AC Milan - Juventus Turyn (2003) (9)
13:00 Piłka nożna: Liga Europy
15:00 Magazyn Ligi Mistrzów
15:30 Archiwalne finały Ligi Europy UEFA: Sevilla - Benfica Lizbona - sezon 2013/2014
16:00 Piłka nożna: Liga Europy
17:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Real Madryt CF - FC Liverpool (2018), AC Milan - FC Barcelona (1994) (8)
18:00 Piłka nożna: Liga Europy
20:00 Piłka nożna: Liga Europy
22:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
23:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Real Madryt CF - FC Liverpool (2018), AC Milan - FC Barcelona (1994) (8)
00:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
01:30 Magazyn Ligi Mistrzów
02:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Real Madryt CF - FC Liverpool (2018), AC Milan - FC Barcelona (1994) (8)
02:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
04:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
Super Polsat
2020-11-30
05:00 Nasz nowy dom (170)
06:00 Wydarzenia
06:35 SuperLudzie Extra (61)
07:00 Bąbelkowy świat gupików (7)
07:30 Psi Patrol 2 (17)
08:00 Psi Patrol 2 (18)
08:30 Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości (23)
09:00 SpongeBob Kanciastoporty (8)
09:30 SpongeBob Kanciastoporty (9)
10:00 SuperLudzie (25)
10:30 Świat według Bundych (250)
11:00 Nasz nowy dom (170)
12:00 Miasto długów: Dług w rodzinie (24)
13:00 Gliniarze (31)
14:00 Chirurdzy (109)
15:00 Top Chef 6 (63)
16:30 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia 6 (52)
17:55 Sąsiedzkie porachunki (2)
18:00 Nasz nowy dom (171)
19:00 Miasto długów: Influencerka (25)
20:00 Ja, szpieg
22:05 Droga do zatracenia
00:40 Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 (108)
02:30 Gliniarze (406)
04:00 Na ratunek 112 (193)
04:30 Na ratunek 112 (194)
TVP 1
2020-11-30
05:00 Z pamięci: Rajmund Ziemski
05:05 Zakończenie programu
05:15 Przysięga (307)
06:05 Elif (866)
06:50 Spisz się, rolniku (24)
07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
07:30 Okiem wiary
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans polityczny
08:40 Ranczo 10: Edukacyjne dylematy (126)
09:35 Komisarz Alex 12: Jesteś moją córką (150)
10:35 Ojciec Mateusz 16: Idol (200)
11:25 Kasta: Obywatelskie zatrzymanie (33)
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:30 Agropogoda
12:35 Magazyn rolniczy
12:55 BBC w Jedynce: Ośmiornica w moim domu
14:00 Elif (867)
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:15 Alarm!
15:35 Gra słów. Krzyżówka (267)
16:05 Przysięga (308)
17:00 Teleexpress
17:15 Jaka to melodia?
17:55 Klan (3707)
18:20 Kasta: Ubezwłasnowolniona (34)
18:55 Jeden z dziesięciu
19:25 Sport
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 Alarm!
20:30 Leśniczówka (294)
21:00 Teatr Telewizji: Mąż i żona
22:15 Świat bez fikcji: Ukraińska modlitwa
23:20 Warto rozmawiać
00:20 Zakazana żona
02:05 Mechanik
TVP 2
2020-11-30
05:20 Cafe piosenka: Edward Hulewicz
05:50 Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Czas rozstrzygnięć - część 1 (163)
06:45 Coś dla ciebie
07:10 Spisz się, rolniku (37)
07:20 Familiada
07:55 Pytanie na śniadanie
10:40 Panorama
10:50 Pytanie na śniadanie
11:15 Spisz się, rolniku (43)
11:25 Rodzinka.pl: Jedna kobieta, czterech facetów (7)
11:55 Barwy szczęścia (2335)
12:25 Koło fortuny (589)
13:15 Przyjaciele na zawsze: Joanna Jędrzejczyk (5)
14:05 Va banque (140)
14:40 Coś dla ciebie
15:10 Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Mroczna strona światła - część 2 (172)
16:00 Koło fortuny (874)
16:35 Familiada
17:10 Więzień miłości (441)
18:00 Panorama
18:20 Va banque (141)
18:45 Kozacka miłość (1/270)
19:35 Barwy szczęścia (2335)
20:10 Barwy szczęścia (2336)
20:40 Kulisy serialu «M jak miłość»
20:55 M jak miłość (1546)
21:50 O mnie się nie martw 13 (8/13)
22:50 Bankowa gra (3/6)
23:55 Monster
01:55 Warto kochać (35)
02:50 Bezwstydny Mortdecai
04:40 Zakończenie programu
TVP ABC
2020-11-30
05:00 Figu Migu: Pory roku (33)
05:05 Domisie: Zagubieni w bajkach
05:35 Rodzina Treflików: Magiczna czapeczka (49)
05:50 Baśnie i bajki polskie: Pasterz tysiąca zajęcy (19)
06:05 Przygody kota Filemona: Co w szafie piszczy? (11)
06:15 Reksio: Reksio i bocian (53)
06:30 My Little Pony 8: Trudna sztuka (7)
06:55 Sunny Day: Miś Juniora (13)
07:20 Nauka literek z Żużu: Literka W
07:25 Przyjaciele Misia i Margolci: Zguba (15)
07:55 Rev i Roll: Noc na obozie (40)
08:10 Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham: Kocyk na zimę (42)
08:25 Ricky Zoom: Mały Buster Bunker (29)
08:40 Masza i Niedźwiedź (59)
08:50 Straszne historie Maszy: Straszna historia o strasznych historiach (18)
08:55 Niespodzianka Poranka: Ucieczka z zoo (3)
09:10 Ela, Oskar i Puf: Dom Eli (40)
09:30 Domisie: Doświadczenia naukowe (371)
10:00 Świnka Peppa 5: Kylie kangur (14)
10:10 Figu Migu: Ćwicz jak ja (32)
10:15 Figu Migu: Tiku tak - tiku nie (10)
10:25 Mała lama: Lemoniada / Trema (8)
10:55 Bajki Bolka i Lolka: Lampa Alladyna (8)
11:05 Agatka: Agatka i Robot (12)
11:20 Dzień, w którym Heniś poznał…: Dzień, w którym Heniś poznał… pojemnik na śmieci (44)
11:25 Super Wings: Piorun w Abu Dhabi część 2 (144)
11:40 Mała Marinette: Wojna (15)
12:00 Domisie: Zagubieni w bajkach
12:30 Przyjaciele z podwórka: Wyścig do Wieży Mocy (12)
13:00 Zaczarowany świat (24)
13:15 Świnka Peppa 3: Księżniczka Peppa (14)
13:25 Świnka Peppa 7: Szpital dla lalek (22)
13:30 Głębia: Młodzi Odkrywcy (14)
13:55 Supa Strikas: Piłkarskie rozgrywki 2: Starożytne Cuju (45)
14:25 Rescue Bots 3: Komendant Woodrow (10)
14:55 Metalions: Irlandia i wiatraki (15)
15:05 Metalions: Kradzież w biały dzień (16)
15:25 Figu Migu: Gospodarstwo (3)
15:35 Figu Migu: Pory roku (33)
15:45 LEGO City Adventures: Fendrich w Dzikiej Dżungli (8)
16:00 Lassie i przyjaciele: Wyścig pod Wielką Górą, część 2 (26)
16:25 Clifford - wielki czerwony pies: Złapać ptaszka / Najlepsza impreza na świecie (10)
17:00 Nelly i Nora: Mgiełkowe Zoo (36)
17:10 Wissper: Arktyczny lisek (27)
17:15 Wissper: Piękny koń (28)
17:25 Pszczółka Maja: Miodopożeracz (92)
17:40 Kosmoloty: Ciało dla Avy (52)
17:55 Nowe przygody Piotrusia Pana: Gdy problemy się mnożą (29)
18:25 My Little Pony 8: Kwestia zasad (14)
18:50 Licz na Wiktora: Liczba 10 (11)
19:00 Wieczorynka: Przyjaciele z podwórka: Stój, kto idzie (41)
19:20 Wieczorynka: Super Wings: Warzywna katastrofa (184)
19:35 Wieczorynka: Tupcio Chrupcio: Zmiany są dobre (75)
19:40 Wieczorynka: Ricky Zoom: Nagły zwrot akcji (40)
19:55 Wieczorynka: Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom: Ciasto
20:05 Masza i Niedźwiedź: Wiosna przyszła! (7)
20:10 Bajeczki Maszy: Czerwony Kapturek (4)
20:25 Mój rycerz i ja: Wiedźma z Bagien (13)
20:40 Kicia to nie kot: Kocie bezpieczeństwo/Kicia sobowtór (14)
21:10 Power Rangers Beast Morphers: Artysta nieznany (26)
21:35 Siódme niebo: Sekrety rodzinne (2)
22:25 Rok w ogrodzie
22:45 Rok w ogrodzie extra
23:00 Jak to działa?: Ciekawe urządzenia (123)
23:30 Janka: Gdzie jest Sebastian? (7)
01:00 Zakończenie programu
04:10 Amelka zostaje w domu: Pudełko dla skarpeciaka
04:20 Amelka zostaje w domu: Rozśmieszająca książeczka
04:25 Amelka zostaje w domu: Rysunek z kółek
04:30 Nela Mała Reporterka: Dalekie plemiona Birmy (81)
04:50 Zagadki zwierzogromadki: Borsuki (14)
TVP HD
2020-11-30
06:00 M jak miłość (1019)
06:55 Ranczo 9: Brzytwa dla tonącego (115)
07:55 Rodzinka.pl: Wakacje (22)
08:25 Rodzinka.pl: Powrót (23)
08:55 Ojciec Mateusz 22: Dżentelmeni (286)
09:55 Ojciec Mateusz 22: Chrzestny (287)
10:50 Gra słów. Krzyżówka (262)
11:20 Na sygnale: Dzikie harce (239)
11:45 Na sygnale: Rodziny się nie wybiera (240)
12:20 Ojciec Mateusz 14: Złomiarze (186)
13:20 O mnie się nie martw 10 (9/13)
14:15 Ranczo 10: Partyzancka dola (119)
15:15 Ranczo 10: Próba ognia (120)
16:05 «Ja to mam szczęście!» - ulubione skecze
16:15 Wojenne dziewczyny (11)
17:10 Rolnik szuka żony 7 (9)
18:05 Ojciec Mateusz 22: Mistyfikacja (289)
18:55 Ranczo 9: Grzechy miłości (116)
19:55 Rodzinka.pl: W szponach konsumpcji (24)
20:35 Rodzinka.pl: Kwestia zaufania (25)
21:05 Ludzie i bogowie: Powrót konfidenta (12)
22:00 Jestem z Tobą
23:40 Zniewolona (30)
00:40 Zniewolona (31)
01:45 Zakończenie programu
TVP Historia
2020-11-30
06:50 Był taki dzień: 30 listopada
06:55 Polska Kronika Filmowa: 1994 - wydanie 44
07:10 Kolumbowie: Oto dziś… (4/5)
08:10 Ex Libris
08:35 Alfabet Andrzeja Dobosza (9)
08:50 Rodziny Wyklętych mają głos (34)
09:15 Dzieła, arcydzieła: Pieter Bruegel (23)
09:30 Sensacje XX wieku: Czerwona Orkiestra
10:30 Życie ukryte w jeziorze: Wielkie Jezioro Słone. Morze Martwe Ameryki Północnej (5-ost.)
11:35 Archiwum zimnej wojny (49)
12:10 Stawka większa niż życie: Wiem, kim jesteś (1/18)
13:20 Polskie bitwy: Powstanie listopadowe 1830-1831
15:10 Wisła od źródła do ujścia: Od źródeł Wisły do ujścia Dunajca (1)
16:10 Wpół do Trzeciej RP (43)
16:40 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii
17:15 Flesz historii (517)
17:35 Historia Polski: Amerykański brzeg Leopolda Tyrmanda
18:35 Polska Kronika Filmowa: 1990 - wydanie 41
18:50 Kolumbowie: Śmierć po raz drugi (5-ost.)
19:50 Wojna w eterze (47)
20:05 Historia w postaciach zapisana: Józefina - tajna broń Napoleona
22:05 Spór o historię: Polacy deportowani z III Rzeszy
22:45 Azjatyckie stulecie: Mujibur. Od chwały do upadku
23:45 Sądy, przesądy: W powiększeniu
00:40 Sensacje XX wieku: Czerwona Orkiestra
01:45 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii
02:20 Encyklopedia II wojny światowej: Sojusznicy
02:50 Zakończenie programu
TVP Info
2020-11-30
05:13 Agrobiznes
05:35 Powitanie - Poranek: Serwis Info
05:39 Serwis Info
05:56 Agropogoda
05:59 Serwis Info
06:05 Pogoda Info
06:08 Wstaje dzień
06:15 Serwis Info
06:20 Wstaje dzień
06:30 Serwis Info
06:36 Pogoda Info
06:39 Wstaje dzień
06:45 Serwis Info
06:50 Wstaje dzień
07:00 Serwis Info
07:12 Jedziemy
07:50 Agrobiznes
07:55 Agropogoda
08:00 Jedziemy dalej
08:15 Serwis Info
08:18 Minęła ósma
09:00 Serwis Info
09:11 Minęła dziewiąta
10:00 Serwis Info
10:22 Pogoda Info
10:29 Serwis Info
10:52 Pogoda Info
10:59 Serwis Info
11:29 Serwis Info
11:51 Pogoda Info
12:00 Info Raport
13:29 Serwis Info
13:51 Pogoda Info
13:59 Serwis Info
14:29 Serwis Info
14:50 Pogoda Info
14:59 Serwis Info
15:29 Info dzień
15:53 Pogoda Info
15:59 Info dzień
16:45 Koronawirus. Szpital
17:00 Teleexpress
17:15 Teleexpress Extra
17:30 O co chodzi?
18:00 Panorama
18:19 Serwis Info
18:37 O tym się mówi
19:30 Wiadomości
19:58 Gość «Wiadomości»
20:13 Minęła dwudziesta
21:00 Nie da się ukryć
21:25 Serwis Info
21:41 Spiszmy się, jak na rolników przystało!
21:50 W tyle wizji
22:25 Serwis Info
22:30 W tyle wizji extra
23:00 INFO wieczór
23:30 W akcji
23:55 Serwis Info
00:03 Wiadomości
00:31 Gość «Wiadomości»
00:56 Pogoda Info
01:00 Minęła dwudziesta
01:55 W tyle wizji
02:30 Serwis Info
02:35 W tyle wizji extra
04:05 Taśmy bezpieki: Aparat bezpieczeństwa PRL wobec pisarzy (38)
04:37 Taśmy bezpieki: Lustracja, agenci (41)
TVP Kultura
2020-11-30
05:35 Teledysk: Igor Herbut - «Wdzięczność»
05:50 Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2
05:51 Zakończenie programu
07:00 Teledyski
07:50 Informacje kulturalne
08:20 Tego się nie wytnie
09:40 Tego się nie wytnie ekstra
10:05 Reżyserzy: George Cukor
11:00 Chłopi: Zemsta (13-ost.)
12:05 Przeprowadzki: Kufer Lilianny (1/10)
13:05 Niepospolita
13:30 Szlakiem Kolberga: Mieczysław Szcześniak
14:00 Niedziela z…: twórczością Andrzeja Zauchy
14:50 James Stewart i Robert Mitchum: Dwa oblicza Ameryki
16:00 Angele i Tony
17:30 Rok 2020 (25)
17:55 Trzeci punkt widzenia
18:30 Informacje kulturalne
18:55 Saga rodu Forsyte’ów (5)
20:00 Kino mocnych wrażeń: Czysta formalność
22:00 Kronos: Zaraza
22:40 Panorama kina polskiego: Fuga
00:30 Scena muzyczna: Kinga Głyk
01:35 Żelazna klasyka: Podwójne życie Weroniki
TVP Polonia
2020-11-30
05:10 Niedziela z…: «Rejsem»
05:45 Tylko jeden skecz: Kabaret TEY (2)
06:00 Po Eurowizji Junior 2020 - podsumowanie
06:10 Polonia 24
06:30 Wierni Jezusowi i Ojczyźnie
06:55 Rok 1920. Kalendarium (47)
07:00 Gra słów. Krzyżówka (244)
07:25 Okrasa łamie przepisy: Jeżyny na polskim talerzu
07:55 Pytanie na śniadanie
10:40 Panorama kraj
10:50 Pytanie na śniadanie
11:30 Barwy szczęścia (2293)
12:00 Turystyczna jazda: Region Kysuce i Strecno (115)
12:15 Co niesie dzień
12:30 Stulecie Winnych 2 (22)
13:20 Przystanek Ameryka (17)
13:40 Kulturalni PL
14:35 Rok 1920. Kalendarium (47)
14:45 Uzdrowisko: Medium (59)
15:15 Okrasa łamie przepisy: Jeżyny na polskim talerzu
15:45 Zakochaj się w Polsce: Pelplin (181)
16:15 Zwierzaki Czytaki: Kącik kulinarny (106)
16:30 Domisie: Wielka paczka (396)
17:00 Rodzinka.pl: Zabawa w chowanego (244)
17:30 Dziennik regionów
17:50 Gra słów. Krzyżówka (245)
18:20 Dzień, który zmienił wszystko
18:50 Barwy szczęścia (2293)
19:20 Nad Niemnem (361)
19:40 Olá Polônia (5)
20:00 Polonia 24
20:20 Pogoda
20:30 Sport
20:35 O mnie się nie martw 12 (9/13)
21:30 Mocne kino nocne: Fałszerze. Powrót sfory (9/14)
22:25 Uzdrowisko: Finał (60)
22:55 Napisane życie. Wisława Szymborska
23:55 Focus on Poland (484)
00:10 Rodzinka.pl: Zabawa w chowanego (244)
00:40 Gra słów. Krzyżówka (245)
01:00 Zwierzaki Czytaki: Kącik kulinarny (106)
01:15 Domisie: Wielka paczka (396)
01:40 Olá Polônia (5)
02:00 Polonia 24
02:20 Pogoda
02:23 Sport
02:30 O mnie się nie martw 12 (9/13)
04:35 Napisane życie. Wisława Szymborska
TVP Rozrywka
2020-11-30
06:05 Zakochaj się w Polsce: Płock (178)
06:35 Okrasa łamie przepisy: Pstrągi ze źródlanej wody
07:10 Makłowicz w podróży: Podróż 34. Chorwacja - Rab
07:40 Familiada
08:15 Gra słów. Krzyżówka (217)
08:45 Koło fortuny (839)
09:20 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Ale jazda! Ale Meksyk!
09:50 Taka to robota, czyli kabaretowy przegląd zawodów: Urzędnik cz. 1 (1)
10:55 Va banque (121)
11:35 Familiada
12:15 Postaw na milion
13:15 Życie to kabaret: Kraj się śmieje: Publiczność interaktywna (1)
14:15 Życie to kabaret: Kraj się śmieje: Publiczność interaktywna (2)
15:20 Kabaretowa mapa Polski: 18. Mazurska Noc Kabaretowa. Mrągowo - «Moda na swetry» (1)
16:25 Kabaretowa mapa Polski: 18. Mazurska Noc Kabaretowa. Mrągowo - «Moda na swetry» (2)
17:25 Kabaretowa mapa Polski: 18. Mazurska Noc Kabaretowa. Mrągowo - «Moda na swetry» (3)
18:25 Okrasa łamie przepisy: Gotowanie na grzybobraniu
18:55 Makłowicz w podróży: Podróż 34. Chorwacja - Rijeka
19:30 Gra słów. Krzyżówka (218)
19:55 Va banque (122)
20:35 Postaw na milion
21:35 Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy (3)
22:35 The Voice of Poland 11. Live (16)
01:10 Koło fortuny (692)
01:45 Koło fortuny (838)
02:30 Niezapomniane koncerty: KFPP w Opolu - ’Walizki moje pełne snów…’, czyli podróż poety
04:40 Życie to kabaret: Kraj się śmieje: Kostiumy i rekwizyty (2)
TVP Seriale
2020-11-30
05:25 Zakończenie programu
05:50 Ta jedyna (113)
06:20 Na sygnale: Bieg Patrioty (210)
06:50 Na sygnale: Pojedynek (211)
07:25 Ojciec Mateusz 9: Sprawa honoru (110)
08:15 Złotopolscy: Subtelności (151)
08:45 Złotopolscy: Tomek i Ewa (152)
09:15 Klan (65)
09:45 Klan (66)
10:25 M jak miłość (1442)
11:20 Ranczo 6: Sztuka translacji (74)
12:15 Rodzinka.pl: Wakacje w Lubuskiem (64)
12:45 Ojciec Mateusz 3: Sprawa świętego Mikołaja (38)
13:40 Ojciec Mateusz 3: Strach na scenie (39)
14:35 Ojciec Mateusz 3: Wybory (40)
15:30 Na dobre i na złe: Zamiana ról (677)
16:35 Na sygnale: Małżeństwo doskonałe (212)
17:05 Ranczo 6: Kontrrewolucja (75)
17:55 Ranczo 6: Tchnienie Las Vegas (76)
18:55 Rodzinka.pl: Król jest nagi (66)
19:35 Ojciec Mateusz 3: Zbrodnia w bibliotece (41)
20:30 Ojciec Mateusz 9: Festyn (111)
21:25 Ranczo 6: Przywódce (77)
22:25 Ranczo 6: Poród amatorski (78)
23:25 Ojciec Mateusz 3: Więzienna przeszłość (42)
00:15 Na sygnale: Co cię nie zabije… (279)
00:45 Na sygnale: W ostatniej chwili (280)
01:25 Londyńczycy 2 (6/16)
02:20 Londyńczycy 2 (7/16)
04:05 Złotopolscy: Subtelności (151)
04:40 Klan (65)
TVP Sport
2020-11-30
05:25 Sportowy wieczór
06:10 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:20 Wspinaczka: Mistrzostwa Europy - Moskwa 2020
09:55 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Ruce
11:50 Piłka nożna: 2. liga
13:50 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
15:55 live Koszykówka mężczyzn: Eliminacje mistrzostw Europy
16:20 live Koszykówka mężczyzn: Eliminacje mistrzostw Europy
19:00 4-4-2
20:05 GOL
22:00 Sportowy wieczór
22:40 Koszykówka mężczyzn: Eliminacje mistrzostw Europy
00:30 Boks: Gala Tymex Boxing Night 14 w Szydłowcu
02:40 Megafights - walki stulecia: Canelo Alvarez - Ryan Rhodes (7)