[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -2
4fun
2020-11-18
05:00 Karaoke w 4FUN.TV [Rozrywka]
06:00 Karaoke w 4FUN.TV [Rozrywka]
07:00 4FUN budzi ludzi [Rozrywka]
09:00 Najwięcej muzyki [Rozrywka]
11:00 Hot Pop [Rozrywka]
12:00 Najwięcej muzyki [Rozrywka]
13:00 Pożyczone nuty [Rozrywka]
14:00 Chcesz? Masz! [Rozrywka]
15:00 Pora obiadowa [Rozrywka]
18:00 Hot & Fresh [Rozrywka]
20:00 Hity na czacie [Rozrywka]
21:00 4Fun naEKRANIE [Rozrywka]
22:00 Najwięcej muzyki [Rozrywka]
00:00 Karaoke w 4FUN.TV [Rozrywka]
4fun Dance
2020-11-18
05:00 Karaoke w 4Fun Dance, Telemagazyn co piątek razem z
06:00 Karaoke w 4Fun Dance
07:00 Dance na dzień dobry
11:00 Najwięcej muzyki na imprezę
12:00 Polo Top
14:00 Najwięcej muzyki na imprezę
15:00 Najwięcej muzyki na imprezę
20:00 Top 20
22:00 Najwięcej muzyki na imprezę
00:00 Karaoke w 4Fun Dance
4fun Gold
2020-11-18
05:00 Karaoke
06:00 Budzimy się z 4FUN KIDS
09:00 Dziecięce przeboje
10:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
11:00 Jestem gwiazdą 4FUN KIDS!
13:00 Gimnastyka dla smyka w 4FUN KIDS
14:00 Uczę się angielskiego z 4FUN KIDS
15:00 Rysujemy z 4FUN KIDS
16:00 Dzieciaki rządzą w 4FUN KIDS
17:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
18:00 Uczę się angielskiego z 4FUN KIDS
19:00 Zasypiamy z 4FUN KIDS
21:00 Pora relaksu
00:00 Karaoke
BelSat
2020-11-18
05:00 Студыя «Белсат»
06:00 Аб’ектыў
06:20 Размова дня
06:35 Беларускі свет
06:55 Сяржук Доўгушаў: «Where we are?», рэпартаж
07:30 Давайце разбірацца
07:50 Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма)
08:15 ГУЛаг, як гэта было: ч. 3. Пік і скон. 1945-1957 (Goulag, une histoire sovietique), д/ф
09:15 Утраіх або ніяк (Nous trois ou rien), м/ф
10:50 Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк)
11:05 Студыя «Белсат»
12:05 Аб’ектыў
12:25 Размова дня
12:40 Над Нёмнам (тэлечасопіс)
12:55 Беларускі свет
13:20 Смерць як луста хлеба (Smierc jak kromka chleba), м/ф
15:15 Давайце разбірацца
15:40 Хай так TV (сатырычная праграма)
16:05 Шчыра кажучы
16:30 Кожны з нас (ток-шоу)
17:30 Вось так (інфармацыйная праграма)
18:00 Студыя «Белсат»
19:00 Аб’ектыў (галоўнае выданне)
19:20 Размова дня
19:35 Пляц пераменаў, рэпартаж
20:00 Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял
20:45 Забойства ля возера (Le tueur du lac), серыял
21:40 Студыя «Белсат»
22:40 Аб’ектыў
23:00 Размова дня
23:10 Шчыра кажучы
23:35 Кожны з нас (ток-шоу)
00:35 Перапынак у вяшчанні
Canal+ Sport 1 PL
2020-11-18
05:00 Witaj w klubie: Wisła Płock
05:30 Witaj w klubie: Jagiellonia Białystok
06:00 Wójcik Racing Team: FIM EWC 24H LeMans
06:45 Piłka nożna: Liga angielska
08:55 SilkWay 2019: W pogoni za Białym Tygrysem
10:00 Rugby: Autumn Nations Cup
12:00 Piłka nożna: Liga angielska
14:15 Piłka nożna: Liga niemiecka
16:30 Wójcik Racing Team: FIM EWC 24H LeMans
17:25 Wysoki Pressing
18:30 Premiera: LaLiga World
19:00 Premiera: O co biega?
19:35 Boks: Gala w Uncasville
21:40 Przekręt: Piłkarska drużyna widmo
23:00 Bundesliga Highlights Show
00:00 News+
00:30 LaLiga World
01:00 Koszykówka mężczyzn: NBA
04:30 THE LEGENDS z Tomkiem Ćwiąkałą: Christian Karembeu
Canal+ Sport 2 PL
2020-11-18
06:00 Witaj w klubie: Korona Kielce
06:40 Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
07:15 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
09:15 Wójcik Racing Team: FIM EWC 24H LeMans
10:00 Bundesliga Highlights Show
11:00 LaLiga Highlights Show
12:00 Twardzielki: Karolina Koszewska-Łukasik (1)
12:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:00 Ekstrapaka: 7. kolejka
18:00 Piłka nożna: Liga angielska
20:15 Piłka nożna: Liga hiszpańska
22:30 LaLiga World
23:00 O co biega?
23:40 Wójcik Racing Team: FIM EWC 24H LeMans
00:30 News+
01:00 Twardzielki: Sylwia Zaczkiewicz (3)
01:35 Twardzielki: Dominika Rembelska (4)
Canal+ Sport 3 PL
2020-11-18
05:25 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
05:50 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
07:55 Witaj w klubie: Górnik Zabrze
08:25 Witaj w klubie: Piast Gliwice
08:55 Ekstrapaka: 9. kolejka
09:45 Ekstraklasa po godzinach
10:40 Liga+ Extra
12:10 Turbokozak
12:40 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:55 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
15:00 Ekstraklasa po godzinach
16:00 Ekstrapaka: 9. kolejka
16:55 Ekstraklasyka (10)
17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:50 Ekstrapaka: 9. kolejka
20:50 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
21:15 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:15 Ekstraklasa po godzinach
00:15 Ekstraklasyka (10)
00:45 Witaj w klubie: Lechia Gdańsk
01:15 Witaj w klubie: Górnik Zabrze
01:45 Witaj w klubie: Jagiellonia Białystok
02:15 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
Canal+ Sport 4 PL
2020-11-18
05:00 Ekstraklasyka (10)
05:30 Turbokozak
06:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
07:55 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:20 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
10:25 Witaj w klubie: Górnik Zabrze
10:55 Witaj w klubie: Piast Gliwice
11:25 Ekstrapaka: 9. kolejka
12:15 Ekstraklasa po godzinach
13:10 Liga+ Extra
14:40 Turbokozak
15:10 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
15:25 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:30 Ekstraklasa po godzinach
18:30 Ekstrapaka: 9. kolejka
19:25 Ekstraklasyka (10)
20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:15 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:20 Ekstrapaka: 9. kolejka
23:20 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
01:45 Ekstraklasa po godzinach
02:45 Ekstraklasyka (10)
04:15 Witaj w klubie: Jagiellonia Białystok
04:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
Eleven Sports 1
2020-11-18
06:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
08:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
10:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
12:00 Piłka nożna: Liga włoska
14:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
16:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
18:00 Piłka nożna: Liga portugalska
20:00 #ELEVENF1 (68)
21:00 Bundesliga
22:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
00:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
04:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
Eleven Sports 2
2020-11-18
06:00 Piłka nożna: Liga włoska
08:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
10:00 Piłka nożna: Liga portugalska
12:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
14:00 Piłka nożna: Liga włoska
16:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
22:00 Piłka nożna: Liga włoska
00:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
02:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
04:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
Eleven Sports 3
2020-11-18
05:00 Piłka nożna: Liga włoska
07:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
09:00 Z archiwum LaLiga (3)
10:00 Piłka nożna: Liga włoska
12:00 Z archiwum LaLiga (4)
13:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
15:00 Piłka nożna: Liga włoska
17:00 Z archiwum LaLiga (1)
18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:00 Piłka nożna: Liga portugalska
22:00 Piłka nożna: 2. liga angielska
00:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 Z archiwum LaLiga (2)
Eleven Sports 4
2020-11-18
05:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
07:00 Piłka nożna: Liga włoska
09:00 Piłka nożna: 2. liga angielska
11:00 Z archiwum LaLiga (3)
12:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
14:00 Piłka nożna: Liga portugalska
16:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
18:00 Piłka nożna: Liga włoska
20:00 Piłka nożna: 2. liga angielska
22:00 Piłka nożna: Liga włoska
00:00 Z archiwum LaLiga (3)
01:00 Piłka nożna: Liga portugalska
Polonia 1
2020-11-18
06:00 Muzyka na start
06:35 Wojna z mafią 4 (9)
07:35 Coś śmiesznego: Kabaret Smile (18)
07:55 Coś śmiesznego: Kabaret Moralnego Niepokoju (10)
08:10 Coś śmiesznego: Łowcy.B (4)
08:45 Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (13)
09:00 Telesprzedaż
10:00 Telesprzedaż
13:15 Mango
14:30 Telesprzedaż
16:20 Klejnot TV
21:00 SAF3 - Oddział ratunkowy (11)
22:00 SAF3 - Oddział ratunkowy (12)
22:50 Coś śmiesznego: Kabaret Jurki_3 (33)
00:00 Coś śmiesznego: Ani Mru Mru, Ciach (2)
00:35 Coś śmiesznego: Kabaret Moralnego Niepokoju (10)
00:50 Coś śmiesznego: Kabaret Jurki_1 (31)
01:00 Coś śmiesznego: Krosny, Andrus (8)
01:40 Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (3)
01:55 Coś śmiesznego: Kabaret Smile (18)
02:20 Dowody prawdy
04:20 Coś śmiesznego: Kabaret Jurki_5 (35)
04:30 Różowa noc
Polsat
2020-11-18
05:00 Disco Gramy
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
08:40 Malanowski i partnerzy (767)
09:10 Malanowski i partnerzy (768)
09:40 Sekrety rodziny (9)
10:40 Dlaczego ja? (1011)
11:40 Gliniarze (330)
12:40 Dzień, który zmienił moje życie (57)
13:40 Trudne sprawy (888)
14:40 Dlaczego ja? (894)
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:30 Na ratunek 112 (509)
17:00 Gliniarze (519)
18:00 Pierwsza miłość (3114)
18:50 Wydarzenia
19:20 Gość «Wydarzeń»
19:45 Sport
19:55 Pogoda
20:05 Nasz nowy dom (215)
21:05 To nie tak, jak myślisz, kotku
23:35 Złap mnie, jeśli potrafisz
02:35 Tajemnice losu
Polsat 2
2020-11-18
05:20 Gliniarze (25)
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Disco Gramy
07:00 Joker (47)
08:00 Trudne sprawy (663)
09:05 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (58)
09:35 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (59)
10:00 Na ratunek 112: Atak intruzów na imprezie / Blogerka internetowa wykorzystuje swoje dziecko do sesji fotograficznych (302)
10:30 Sekrety rodziny: Maklerka (126)
11:30 Dlaczego ja?: Zatroskani rodzice rozwiązują zagadkę blizny na brzuchu swojej córki (825)
12:30 Nasz nowy dom (94)
13:30 Świat według Kiepskich: Sobowtór (343)
14:00 Świat według Kiepskich: Mecz (344)
14:30 Świat według Kiepskich: Wampiry są wśród nas (345)
15:00 Trudne sprawy (840)
16:00 Nasz nowy dom (95)
17:00 Sekrety rodziny: Umowa (127)
18:00 Malanowski i partnerzy: Walka o życie (488)
18:30 Malanowski i partnerzy: Miłość na zabój (489)
19:00 Gliniarze: Zaginiona (96)
20:05 Wydarzenia
20:45 Gość «Wydarzeń»
21:10 Trudne sprawy (840)
22:10 Dlaczego ja? (1035)
23:10 Świat według Kiepskich: Morfeusz (306)
23:40 Świat według Kiepskich: UFO (307)
00:10 Ślad: Nocna przygoda (41)
01:05 Zdrady (78)
02:05 Wydarzenia
02:50 #Jesteśmy dla dzieci (2)
04:20 Atleci
04:50 Atleci
Polsat Cafe
2020-11-18
05:00 Oszukane (37)
06:00 Kreacje z odzysku (8)
06:30 Kreacje z odzysku (9)
07:00 Szpital dziecięcy (47)
08:00 Sekrety rodziny (105)
09:00 Małolaty (54)
10:00 Nasz nowy dom (57)
11:00 Nie mów pannie młodej (5)
12:00 Metamorfozy bliźniaczek (11/12)
13:00 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia (32)
14:30 Gwiazdy na dywaniku (293)
15:00 Shopping Queen (19)
16:00 Bogaty dom - biedny dom (1/7)
17:00 Nasz nowy dom (138)
18:00 Biedni kontra bogaci (25)
19:00 Milionerzy bez grosza (7)
20:00 Zdrady (111)
21:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (43)
22:00 Gry małżeńskie (52)
23:00 Zdrady (118)
00:00 Lekarze na tropie (2)
01:00 Z kamerą u Kardashianów (6)
02:00 Spektakularne metamorfozy (2/10)
Polsat Doku
2020-11-18
05:00 Łowca pedofilów (12)
05:30 Łowca pedofilów (13)
06:00 Emil, pogromca mandatów (5)
06:30 Emil, pogromca mandatów (6)
07:00 Emil, pogromca mandatów (7)
07:30 Emil, pogromca mandatów (8)
08:00 Polacy w świecie (35)
08:30 Polacy w świecie (36)
09:00 Polacy w świecie (5)
09:30 Polacy w świecie (6)
10:00 Hardkorowy lombard (161)
10:30 Hardkorowy lombard (1)
11:00 Malanowski i partnerzy (688)
11:30 Malanowski i partnerzy (689)
12:00 Malanowski i partnerzy (690)
12:30 Malanowski i partnerzy (691)
13:00 Poszukiwacze historii (66)
13:30 Poszukiwacze historii (67)
13:55 Wojna na haju
15:05 Najdziwniejsze restauracje świata 2 (9)
15:30 Przestępcze podziemie (2)
16:40 Przestępcze podziemie (3)
17:50 Jak to możliwe? Tajemnice dziwnych zdarzeń (3)
18:45 Dziwny jest świat widziany z kosmosu (16)
19:40 Hitlerowska machina śmierci (3)
20:50 Hitlerowska machina śmierci: Aribert Heim - doktor śmierć (4)
22:00 Operacja Overlord - alianci atakują (1)
23:10 Operacja Overlord - alianci atakują (2)
00:20 Łowcy nazistów (1)
01:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (16)
02:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (17)
02:30 Taaaka ryba (127)
04:00 Skazany za… (54)
04:30 Skazany za… (55)
Polsat Film
2020-11-18
05:00 Na ratunek 112 (228)
05:30 Na ratunek 112 (229)
06:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (53)
06:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (54)
07:00 Nasz nowy dom (123)
08:00 Przyjaciółki (108)
09:00 Szatan z siódmej klasy
11:25 Godzina pąsowej róży
13:05 Grzanie ławy
15:00 Medalion
16:50 Poznaj naszą rodzinkę
18:55 Faceci w czerni
21:00 Sensacyjna środa: Bad Boys 2
00:05 Wszystko albo nic
02:30 Gliniarze: Chwila nieuwagi (460)
04:30 Ślad: Bękart (27)
Polsat Music HD
2020-11-18
05:00 Polska Nocą
06:00 Hitowy poranek
07:00 Hitowy poranek
08:00 Hitowy poranek
09:00 Hitowy poranek
10:00 Tylko hity
11:00 Tylko hity
12:00 Tylko hity
13:00 Tylko hity
14:00 Tylko hity
15:00 Tylko hity
16:00 Tylko hity
17:00 Tylko hity
18:00 Gorące hity
19:00 Gorące hity
20:00 Gorące hity
21:00 Gorące hity
22:00 Gorące hity
23:00 Gorące hity
00:00 Polska Nocą
01:00 Polska Nocą
02:00 Polska Nocą
Polsat News
2020-11-18
05:00 Poszukiwacze historii
05:20 Z klimatem i z pasją
05:45 Interwencja
06:00 Nowy dzień
07:45 Graffiti
08:00 Nowy dzień
09:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
09:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
09:55 Pogoda
10:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:55 Pogoda
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:55 Pogoda
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:45 Pogoda
12:50 Wydarzenia
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:55 Pogoda
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:30 Sport
15:35 Pogoda
15:50 Wydarzenia
16:10 Więcej Wydarzeń
16:25 Pogoda
16:30 Godziny szczytu - magazyn informacyjny
18:50 Wydarzenia
19:25 Gość «Wydarzeń»
19:50 Debata dnia
20:50 Raport. Wszystko o koronawirusie
21:50 Wydarzenia
22:30 Dzień na świecie
22:55 Pogoda
23:00 Obraz dnia - serwis informacyjny
23:45 Biznesowy obraz dnia
23:55 Pogoda
00:05 Gość «Wydarzeń»
00:25 Wydarzenia
01:00 #Jesteśmy dla dzieci
01:20 Interwencja
01:35 Łowca pedofilów
02:00 Z klimatem i z pasją
02:20 SuperLudzie
02:40 Poszukiwacze historii
Polsat News 2
2020-11-18
06:00 #Jesteśmy dla dzieci
06:30 Dzień na świecie
06:55 Obraz dnia - serwis informacyjny
07:45 Debata dnia
08:45 Raport. Wszystko o koronawirusie
09:45 Wydarzenia
10:20 Państwo w państwie
11:50 Dzień na świecie
12:20 Debata dnia
13:25 Interwencja
13:45 Państwo w państwie
15:20 #Jesteśmy dla dzieci
15:50 Gość «Wydarzeń»
16:10 Z klimatem i z pasją
16:40 Interwencja - taka jest Polska
17:30 Wydarzenia
17:45 Więcej Wydarzeń
18:05 W bliskim planie
18:35 Debata dnia
19:25 Interwencja
19:50 Interwencja - taka jest Polska
20:30 Interwencja
20:50 Państwo w państwie
22:35 Wydarzenia
23:15 Gość «Wydarzeń»
23:40 Debata dnia
00:40 Dzień na świecie
01:00 Interwencja
01:15 #Jesteśmy dla dzieci
01:35 Wydarzenia
02:05 Z klimatem i z pasją
02:30 #Jesteśmy dla dzieci
02:50 Wydarzenia
Polsat Play
2020-11-18
05:30 Łowca pedofilów: «Prawdziwy przyjaciel» z Poznania cz. 1 (68)
06:00 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki (73)
06:30 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki (74)
07:00 Pogromcy mitów (104)
08:00 Jak to możliwe? Tajemnice dziwnych zdarzeń (4)
09:00 Bitwa o zamek: Malaga (6)
10:00 Niesamowite wynalazki starożytności (1)
11:00 Niesamowite wynalazki starożytności (2)
12:00 Największe samoloty świata (18)
13:00 Największe samoloty świata (19)
14:00 Hardkorowy lombard (1)
14:30 Hardkorowy lombard (2)
15:00 Hardkorowy lombard (3)
15:30 Hardkorowy lombard (4)
16:00 Wakacje z Bałtykiem (7)
16:30 Wakacje z Bałtykiem (8)
17:00 Wakacje z Bałtykiem (9)
17:30 Wakacje z Bałtykiem (10)
18:00 Poszukiwacze historii: Ostatni prom z Mierzei (25)
18:30 Poszukiwacze historii: W poszukiwaniu V2 (26)
19:00 Poszukiwacze historii: Wędrujący garnizon (27)
19:30 Poszukiwacze historii: Brześć Kujawski (28)
20:00 Górale (82)
20:30 Górale (83)
21:00 Budowlańcy (25)
21:30 Nie mów do mnie śmieciarzu! (14)
22:00 Niemiecki biznes Walusia (7)
22:30 Polski lombard Walusia (1)
23:00 Łowca pedofilów (97)
23:30 Więzienie (12)
00:00 Więzienie (13)
00:30 Cara i Lucy - damy do towarzystwa
02:10 Dzikie z natury: Najbardziej jadowite (10)
02:45 Dzikie z natury: Migracja (11)
04:05 Autościema - testerzy mitów (58)
04:30 Autościema - testerzy mitów (59)
Polsat Romans
2020-11-18
05:00 Sekrety rodziny (29)
06:00 Gliniarze: Życie innych (295)
07:00 Gliniarze: Barber (296)
08:00 Hotel 52 (70)
09:00 Hotel 52 (71)
10:00 Hotel 52 (72)
11:00 Hotel 52 (73)
12:00 Hotel 52 (74)
13:00 Niania: Ślub, część druga (113)
13:30 Niania: Człowiek za burtą (114)
14:00 Niania: Uciszanie Frani (115)
14:30 Niania: Na zawsze niania (116)
15:00 Świat według Kiepskich: Podziały plemienne (557)
15:30 Świat według Kiepskich: Należność za leżenie (558)
16:00 Świat według Kiepskich: Wewnętrzny ogród (559)
16:30 Świat według Kiepskich: Ciasteczka wujka Booble’a (560)
17:00 Świat według Bundych (169)
17:30 Świat według Bundych (170)
18:00 Gliniarze: Małe księżniczki (163)
19:00 Malanowski i partnerzy: Śmierć blogerki (744)
19:30 Malanowski i partnerzy: Żona z piekła rodem (745)
20:00 Ślad: Dzieci w klatce (20)
21:00 Rycerz króla Artura
23:50 Pamięć absolutna
02:15 Na ratunek 112: Rozszerzone samobójstwo (427)
02:45 Ślad: Do samej śmierci (38)
04:45 Sekrety rodziny (31)
Polsat Sport
2020-11-18
06:00 Boks
08:30 Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski
11:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
13:00 Piłka nożna: Liga Narodów
15:00 live Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie
18:00 live Piłka nożna: Liga Narodów
20:35 live Piłka nożna: Liga Narodów
22:40 live Piłka nożna: Liga Narodów
23:30 live Piłka nożna: Liga Narodów
00:30 Piłka nożna: Liga Narodów
02:30 Boks: Gala MGębski Boxing Night w Radomiu
Polsat Sport Extra
2020-11-18
06:00 Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie
08:30 Piłka nożna: Liga Narodów
11:00 Piłka nożna: Liga Narodów
13:00 live Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie
15:00 Piłka nożna: Liga Narodów
17:30 Magazyn ligi holenderskiej
18:00 live Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
21:00 live Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie
23:00 Piłka nożna: Liga Narodów
01:00 Sporty walki: KSW 41
Polsat Sport Fight
2020-11-18
05:40 Boks: Gala w Wieliczce
07:00 Sporty walki: Gala Babilon Fight Night 1/Babilon MMA 8 w Pruszkowie
09:30 Boks: Gala w Stratford
11:35 Sporty walki: KSW 48
14:20 Atleci
14:45 Boks: Gala Rocky Boxing Night w Stężycy
17:25 30. rocznica powstania JW GROM
21:10 Sporty walki: FEN 29 w Ostródzie
00:45 Sporty walki: MMA Prommac 2 w Lublinie
Polsat Sport News
2020-11-18
06:00 Sporty motorowe: Monster Jam
07:00 Sport flesz
07:07 KOTV Weekly
08:00 Sport flesz
08:07 Magazyn koszykarski
09:00 Sport flesz
09:07 Boks z archiwum
10:00 Sport flesz
10:07 Boks z archiwum
11:00 Sport flesz
11:07 ATP World Tour Uncovered
12:00 Sport flesz
12:07 Piłka nożna z archiwum
13:00 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
15:30 Sporty walki: KSW
17:30 live Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:00 live Siatkówka kobiet: Puchar CEV
23:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
00:30 Sporty walki: Gala FEN 26 we Wrocławiu
Polsat Sport Premium 1
2020-11-18
05:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
06:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: FC Barcelona - Arsenal (2006), Juventus Turyn - Real Madryt CF (13) (13)
07:00 Piłka nożna: Liga Europy
08:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Borussia Dortmund (2013), AC Milan - Juventus Turyn (2003) (9)
09:00 Piłka nożna: Liga Europy
10:30 Piłka nożna: Liga Europy
12:00 Archiwalne finały Pucharu UEFA: FC Porto - Celtic Glasgow (2003) (6)
13:30 Piłka nożna: Liga Europy
15:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
15:30 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2006 - mecz: Sevilla FC - FC Barcelona
16:00 Piłka nożna: Liga Europy
17:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
19:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:35 live Piłka nożna: Liga Narodów
23:00 Magazyn Ligi Mistrzów
23:30 Archiwalne finały Pucharu UEFA: FC Porto - Celtic Glasgow (2003) (6)
00:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
01:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
04:30 Archiwalne finały Pucharu UEFA: FC Porto - Celtic Glasgow (2003) (6)
Polsat Sport Premium 2
2020-11-18
06:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: FC Barcelona - Arsenal (2006), Juventus Turyn - Real Madryt CF (13) (13)
07:00 Cafe Futbol
08:30 Archiwalne finały Pucharu UEFA: FC Porto - Celtic Glasgow (2003) (6)
09:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Borussia Dortmund (2013), AC Milan - Juventus Turyn (2003) (9)
09:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
11:00 Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów
11:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
13:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
14:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
16:00 Magazyn Ligi Mistrzów: Liverpool FC - Chelsea FC 2004-2009
16:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
18:00 Magazyn Ligi Mistrzów
18:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:00 Magazyn Ligi Mistrzów: Liverpool FC - Chelsea FC 2004-2009
20:35 live Piłka nożna: Liga Narodów
23:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: AC Milan - FC Liverpool (2007), Bayern Monachium - Chelsea (2012) (5)
23:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
01:00 Magazyn Ligi Mistrzów: Liverpool FC - Chelsea FC 2004-2009
01:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
Stars.TV
2020-11-18
06:00 Best Hits [Rozrywka]
09:00 Best 80’s [Rozrywka]
11:00 Best 90’s [Rozrywka]
12:00 Best Ballads [Rozrywka]
13:00 Best 80’s [Rozrywka]
14:00 Best 90’s [Rozrywka]
15:00 Best 80’s [Rozrywka]
16:00 Best 90’s [Rozrywka]
17:00 Best 80’s [Rozrywka]
18:00 Best 90’s [Rozrywka]
19:00 Best Ballads [Rozrywka]
20:00 Best 70’s [Rozrywka]
21:00 Best 80’s [Rozrywka]
22:00 Best 90’s [Rozrywka]
23:00 Best 00’s [Rozrywka]
00:00 Best Polish [Rozrywka]
Super Polsat
2020-11-18
05:00 Nasz nowy dom (149)
06:00 Wydarzenia
06:40 SuperLudzie Extra (49)
07:00 Bąbelkowy świat gupików (13)
07:30 Psi Patrol (1)
08:00 Psi Patrol (2)
08:30 Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości (15)
09:00 SpongeBob Kanciastoporty (14)
09:30 SpongeBob Kanciastoporty (15)
10:00 SuperLudzie (19)
10:30 Świat według Bundych (244)
11:00 Nasz nowy dom (149)
12:00 Miasto długów: Cwaniak (18)
13:00 Gliniarze (23)
14:00 Chirurdzy (101)
15:00 Top Chef (77)
16:30 Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia 5 (44)
18:00 Nasz nowy dom (151)
19:00 Miasto długów: Babcia Marysia (19)
20:00 Dirty dancing
22:10 Świat według Kiepskich: Świat, który nie może zaginąć (214)
23:00 Czas patriotów
01:35 Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 (102)
04:30 Na ratunek 112 (187)
TVP 1
2020-11-18
05:00 Zakończenie programu
05:15 Przysięga (299)
06:00 Elif (858)
06:50 Spisz się, rolniku (13)
07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
07:30 Rodzinny ekspres: Wyciągnij rękę do ubogiego
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans polityczny
08:40 Ranczo 10: Kto tu rządzi (118)
09:40 Komisarz Alex 11: Zagadka czasu (137)
10:35 Ojciec Mateusz 15: Weryfikacja (190)
11:20 Kasta: Biegły (26)
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:30 Agropogoda
12:35 Rok w ogrodzie extra
12:55 Natura w Jedynce: Dzikie morze Rosji: Przypływ obfitości (2-ost.)
14:00 Elif (859)
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:15 Alarm!
15:35 Gra słów. Krzyżówka (259)
16:05 Przysięga (300)
17:00 Teleexpress
17:20 Jaka to melodia?
18:00 Klan (3700)
18:30 Kasta: W obronie brata (27)
18:55 Jeden z dziesięciu
19:25 Sport
19:30 Wiadomości
20:05 Pogoda
20:10 Alarm!
20:30 live Piłka nożna: Liga Narodów
20:35 live Piłka nożna: Liga Narodów
22:55 Historia bez tajemnic: Nasze Hollywood, czyli początki kina w Polsce
00:00 Ludzie i bogowie: Fatum (10)
00:55 Oddaj mi dziecko
02:30 Okupowani 2: Sierpień (1/8)
04:10 Wiedźmy: Niebezpieczne związki (7/13)
TVP 2
2020-11-18
05:20 Cafe piosenka: Michał Masłoń
05:50 Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Cena życia - część 1 (155)
06:45 Pielgrzymie święto - Sukkot
07:10 Spiszmy się, jak na rolników przystało! (86)
07:20 Familiada
07:55 Pytanie na śniadanie
10:40 Panorama
10:50 Pytanie na śniadanie
11:15 Spisz się, rolniku (48)
11:25 Rodzinka.pl: Kocham Cię (286)
11:55 Barwy szczęścia (2327)
12:25 Koło fortuny (581)
13:00 Va banque (132)
13:35 Uzdrowisko: Śmierdzący problem (54)
14:15 M jak miłość (1543)
15:10 Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Czas rozstrzygnięć - część 2 (164)
16:00 Koło fortuny (862)
16:35 Familiada
17:10 Więzień miłości (433)
18:00 Panorama
18:20 Pogoda
18:30 Va banque (133)
19:00 Uzdrowisko: Prawdziwy mężczyzna (55)
19:35 Barwy szczęścia (2327)
20:10 Barwy szczęścia (2328)
20:40 Kulisy seriali «Na dobre i na złe» i «Na sygnale» (93)
20:55 Na dobre i na złe: Gorzkie cukierki (788)
21:55 Na sygnale: Co cię nie zabije… (279)
22:35 Kino relaks: Hiszpański temperament
00:25 Terror w podziemiach (1/8)
01:25 Paderewski. Człowiek czynu, sukcesu i sławy
02:20 (Nie)uczciwość: Prawda o kłamstwie
04:15 Zakończenie programu
04:45 Cafe piosenka: Zespół Goose Bumps
TVP ABC
2020-11-18
05:10 Domisie: Doświadczenia naukowe (371)
05:35 Rodzina Treflików: Kwiat paproci (37)
05:50 Baśnie i bajki polskie: O kowalu i diable (7)
06:05 Wyprawa profesora Gąbki: Bananowy kraj (11)
06:15 Reksio: Reksio kompozytor (41)
06:30 My Little Pony: Cena sławy (21)
06:55 Sunny Day: Dzień Przyjaźni (1)
07:20 Nauka literek z Żużu: Literka J
07:25 Przyjaciele z podwórka: Przesyłka specjalna (29)
07:55 Rev i Roll: Bilety do kina (28)
08:10 Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham: Jaki dźwięk wydaje Księżyc? (30)
08:25 Ricky Zoom: Scootio maluje linie (17)
08:40 Masza i Niedźwiedź: Okrzyk zwycięstwa (47)
08:50 Straszne historie Maszy: Smutna historia o przesądnej dziewczynce (6)
08:55 Niespodzianka Poranka: Martin i Minotaur (43)
09:10 Ela, Oskar i Puf: Gdzie moja chmurka? (28)
09:30 Domisie: Komu potrzebne są okulary? (354)
10:00 Świnka Peppa 5: Nowy dom (2)
10:10 Zwierzaki Czytaki: Podziemna atrakcja turystyczna (105)
10:25 Jak da się myszy ciasteczko: Kosmiczna wyprawa / Wyprzedaż na patyku (28)
10:55 Bolek i Lolek wyruszają w świat: Grobowiec faraona (14)
11:05 Tytus, Romek i A’Tomek: Edukacja (2-ost.)
11:20 Dzień, w którym Heniś poznał…: Dzień, w którym Heniś poznał… holownik (32)
11:25 Super Wings: Dobry lekarz (132)
11:40 Mała Marinette: Nie ruszaj moich króliczków (2)
12:00 Domisie: Doświadczenia naukowe (371)
12:30 Przyjaciele z podwórka: Opowieść o niezbyt miłym smoku (80)
13:00 Studio ABC (63)
13:15 Świnka Peppa 3: Tęcza (2)
13:20 Bobaski i Miś: Golem (18)
13:30 Głębia: Czarna Orka (2)
13:55 Inazuma Eleven: Najsilniejszy rywal (119)
14:25 Dinotrux: Mały ziom (76)
14:55 Gormiti: Wietrzny sposób (43)
15:05 Gormiti: Złapać wiatr (44)
15:25 Zwierzaki Czytaki: Wypożyczalnia (78)
15:45 Robot Trains: Nareszcie! Rzeźba Luisa ukończona! (80)
16:05 Lassie i przyjaciele: Demon z Jeziora Diamentowego (18)
16:30 Jak da się myszy ciasteczko: Żeton dla przyjaciela / Robotyczna rywalizacja (30)
17:00 Nelly i Nora: Deszczowy taniec (24)
17:10 Wissper: Miś Brr…! (3)
17:15 Wissper: Norka surykatek (4)
17:25 Pszczółka Maja: Rozkaz! (80)
17:40 Kosmoloty: Masz nauczkę! (80)
17:55 Nowe przygody Piotrusia Pana: Korzenie (17)
18:25 My Little Pony 8: Awantura o szkołę, część 2 (2)
18:50 Bobaski i Miś: Przerwany sen (1)
19:00 Wieczorynka: Przyjaciele z podwórka: Pinguś Tajny superszpieg (2)
19:20 Wieczorynka: Super Wings: Dzień w muzeum (172)
19:35 Wieczorynka: Tupcio Chrupcio: Razem lepiej (63)
19:40 Wieczorynka: Ricky Zoom: Loop bohaterem Wheelford (28)
19:55 Wieczorynka: Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom: Księżniczka na ziarnku grochu
20:05 Masza i Niedźwiedź: Ten hokej jest h’okej! (71)
20:10 Piosenki Maszy: Cierpliwości - das ist gut (2)
20:20 Mój rycerz i ja: Jak uratować księżniczkę (1)
20:35 Kicia to nie kot: Taneczny Kalefiks/ Cykor opiekunem (2)
21:05 Power Rangers Beast Morphers: Dźwięki furii (14)
21:35 Doktor Who 10: Doktor upada (12)
22:40 Moda na rodzinę (152)
23:15 Jak to działa?: Jak działa PGE Narodowy? (136)
23:40 Sześć milionów sekund: Na tropie (14/19)
00:10 Zakończenie programu
04:10 ABC Rytmiki: Muzyka na smutki
04:30 Nela Mała Reporterka: Skąd się bierze herbata? (39)
04:50 Al-chemik: Magnes a magnez (29)
TVP HD
2020-11-18
06:00 M jak miłość (1011)
06:55 Ranczo 9: W szponach zdrowia (107)
07:55 Rodzinka.pl: Co jest do jedzenia? (6)
08:25 Rodzinka.pl: Jedna kobieta, czterech facetów (7)
08:55 Ojciec Mateusz 21: Iluzjonista (270)
09:55 Ojciec Mateusz 21: Chwila nieuwagi (271)
10:50 Gra słów. Krzyżówka (254)
11:20 Na sygnale: A miało być tak pięknie (222)
11:45 Na sygnale: W co ty się, chłopie, pakujesz? (223)
12:20 Ojciec Mateusz 14: Poza światem (178)
13:20 O mnie się nie martw 10 (1/13)
14:15 Ranczo 8: Nie rzucaj ziemi, skąd twój ród (103)
15:15 Ranczo 8: Wielkie otwarcie (104)
16:15 Wojenne dziewczyny (3)
17:10 O mnie się nie martw 13 (5/13)
18:00 Ojciec Mateusz 22: Piąta taryfa (281)
18:55 Ranczo 9: Gambit geniusza (108)
19:55 Rodzinka.pl: Święta, święta i po świętach (8)
20:35 Rodzinka.pl: Niedaleko pada jabłoń od jabłka (9)
21:05 Ojciec Mateusz 24: Certyfikat (312)
22:00 Morderstwo w Dunkierce
23:50 Król życia
01:30 Zakończenie programu
TVP Historia
2020-11-18
06:50 Był taki dzień: 18 listopada
06:55 Polska Kronika Filmowa: 1991 - wydanie 43
07:20 Młody Piłsudski (9)
08:10 Film dokumentalny
08:40 Polskie 100 lat: Walka o granice 1918-1921
09:10 Historia Polski: Ignacy Paderewski - zarys biografii: Droga do sławy
09:50 Dzieła, arcydzieła: Kazimierz Mitera (18)
10:00 Sensacje XX wieku: Operacja «Zeppelin»
10:30 Atlas niepodległości
11:40 Ex Libris
12:10 Królowa Bona (5)
13:20 Giganci historii: Generał Władysław Anders i 2 Korpus Polski (14)
14:15 Wrocławskie tropy «Warszawskich Dzieci»
15:00 Spór o historię: Polskie zwycięstwa: Cedynia
15:40 Tajemnice III Rzeszy 2: Śmiertelne misje (5-ost.)
16:40 Rodziny Wyklętych mają głos (33)
17:10 Przeczytaj mi tę historię (64)
17:20 Flesz historii (515)
17:40 Historia Polski: Ignacy Paderewski - zarys biografii: O Niepodległą
18:10 Ignacy Paderewski - zarys biografii: Emigrant
18:45 Polska Kronika Filmowa: 1992 - wydanie 50
19:00 Młody Piłsudski (10)
19:55 Wojna w eterze (55)
20:10 Amerykańskie dynastie. Klan Kennedych: Braterstwo broni (3/6)
21:00 Azjatyckie stulecie: Indyjska żelazna dama
22:00 Z widokiem na Wawel: Birmańskie tańce władzy (46)
22:35 Wizja lokalna 1901
00:10 Sensacje XX wieku: Operacja «Zeppelin»
00:40 Sensacje XX wieku: Wojna cesarzy
01:10 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii: TK-1 wraca do Modlina
01:40 Encyklopedia II wojny światowej: Szlak życia
02:10 Zakończenie programu
TVP Info
2020-11-18
05:17 Agrobiznes
05:35 Powitanie - Poranek: Serwis Info
05:39 Serwis Info
05:57 Agropogoda
05:59 Serwis Info
06:05 Pogoda Info
06:08 Wstaje dzień
06:15 Serwis Info
06:20 Wstaje dzień
06:30 Serwis Info
06:36 Pogoda Info
06:39 Wstaje dzień
06:45 Serwis Info
06:50 Wstaje dzień
07:00 Serwis Info
07:12 Jedziemy
07:50 Agrobiznes
07:55 Agropogoda
08:00 Jedziemy dalej
08:15 Serwis Info
08:18 Minęła ósma
09:00 Serwis Info
09:11 Minęła dziewiąta
10:00 Serwis Info
10:22 Pogoda Info
10:29 Serwis Info
10:52 Pogoda Info
10:59 Serwis Info
11:29 Serwis Info
11:51 Pogoda Info
12:00 Info Raport
13:29 Serwis Info
13:51 Pogoda Info
13:59 Serwis Info
14:29 Serwis Info
14:50 Pogoda Info
14:59 Serwis Info
15:29 Info dzień
15:53 Pogoda Info
15:59 Info dzień
17:00 Teleexpress
17:15 Teleexpress Extra
17:30 O co chodzi?
18:00 Panorama
18:20 Serwis Info
18:37 O tym się mówi
19:30 Wiadomości
19:58 Gość «Wiadomości»
20:13 Minęła dwudziesta
21:00 Nie da się ukryć
21:25 Serwis Info
21:41 Spiszmy się, jak na rolników przystało!
21:50 W tyle wizji
22:25 Serwis Info
22:30 W tyle wizji extra
23:00 INFO wieczór
23:30 W akcji
23:55 Serwis Info
00:03 Wiadomości
00:31 Gość «Wiadomości»
00:56 Pogoda Info
01:00 Minęła dwudziesta
01:55 W tyle wizji
02:30 Serwis Info
02:35 W tyle wizji extra
04:01 Pogoda Info
04:10 Taśmy bezpieki: Stosunki polsko - arabskie, część 1 (20)
04:43 Taśmy bezpieki: Stosunki polsko - arabskie, część 2 (21)
TVP Kultura
2020-11-18
05:30 Afisz kulturalny: 16-18 listopada
05:45 Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2
05:51 Zakończenie programu
06:55 Wszystkie stworzenia duże i małe 6: Ryby i rybki (9)
08:00 Informacje kulturalne
08:30 Niedziela z…
09:25 Spokój
11:00 Rycerze i rabusie: Uczeń mistrza Rumianka (4/7)
11:55 Rycerze i rabusie: Człowiek w kajdanach (5/7)
12:50 Trampkarze
13:30 Księga przestrzeni: Urządzić miasto
14:00 Którędy po sztukę: Joseph Vernet
14:15 Tamte lata, tamte dni: Marta Lipińska
14:45 Chopin i Paderewski w Guildhall
15:05 Koncert na Wawelu - Ignacy Jan Paderewski
15:50 Jańcio Wodnik
17:35 Co dalej?: Czy Polska ocali niepodległość w XXI wieku? (86)
18:00 Urodzeni artyści: Małgorzata i Tomasz Rygalikowie
18:30 Informacje kulturalne
19:00 Tajny agent (3/4)
20:00 Na wschód od Hollywood: Djam
21:40 Więcej niż fikcja: Marcel Duchamp. Sztuka bez granic
23:20 Co dalej?: Czy Polska ocali niepodległość w XXI wieku? (86)
23:40 Jazz: Avishai Cohen’s New York Division na festiwalu Jazz a Vienne
00:50 Informacje kulturalne
01:25 Lekkie obyczaje: Nasza młodsza siostra
TVP Polonia
2020-11-18
05:40 Focus on Poland (475)
05:50 Magazyn z Wysp (114)
06:10 Polonia 24
06:35 Korona królów (243)
07:00 Gra słów. Krzyżówka (236)
07:25 To je Borowicz. Podróże ze smakiem (23)
07:55 Pytanie na śniadanie
10:45 Panorama kraj
10:50 Pytanie na śniadanie
11:30 Barwy szczęścia (2287)
12:00 Języczek u wagi (20)
12:15 Co niesie dzień
12:30 Ranczo: Wieść gminna (5)
13:25 Poland in Undiscovered: Augustów (76)
13:40 Przystanek Historia (23)
14:00 Giganci historii: Sarmatyzm. Kultura polskiej szlachty XVI i XVII wieku (11)
14:45 Uzdrowisko: Żona i kochanka (51)
15:15 To je Borowicz. Podróże ze smakiem (23)
15:45 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Polacy na Madagaskar
16:15 Zagadki zwierzogromadki: Popielice (20)
16:30 Nela Mała Reporterka: Małpy - trąby, czyli nosacze (78)
16:50 Żubr Pompik: Barwy ochronne (8)
17:00 Rodzinka.pl: Stymulujemy się intelektualnie (236)
17:30 Dziennik regionów
17:50 Gra słów. Krzyżówka (237)
18:20 Studio Lwów
18:35 Królewskie sekrety
18:55 Barwy szczęścia (2287)
19:20 Kierunek Zachód (88)
19:40 Alarm!
20:00 Polonia 24
20:20 Pogoda
20:25 Sport
20:35 Ranczo: Wieść gminna (5)
21:30 Mocne kino nocne: Fałszerze. Powrót sfory (1/14)
22:25 Uzdrowisko: Pszczelarz (52)
22:55 Polskie 100 lat: Rok 1989, czyli drugi Cud nad Wisłą
23:25 Polskie 100 lat: Emigracja 1957-1989
23:55 Focus on Poland (476)
00:10 Rodzinka.pl: Stymulujemy się intelektualnie (236)
00:40 Gra słów. Krzyżówka (237)
01:00 Zagadki zwierzogromadki: Popielice (20)
01:15 Nela Mała Reporterka: Małpy - trąby, czyli nosacze (78)
01:30 Żubr Pompik: Barwy ochronne (8)
01:40 Alarm!
02:00 Polonia 24
02:20 Pogoda
02:23 Sport
02:30 Ranczo: Wieść gminna (5)
04:40 Polskie 100 lat: Rok 1989, czyli drugi Cud nad Wisłą
TVP Rozrywka
2020-11-18
06:05 Zakochaj się w Polsce: Świebodzin (166)
06:35 Okrasa łamie przepisy: W podlaskim ogrodzie ziołowym
07:10 Makłowicz w podróży: Podróż 32. Rumunia - Wokół Braszowa
07:40 Familiada
08:15 Gra słów. Krzyżówka (209)
08:45 Koło fortuny (827)
09:20 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Kabokle
09:55 Taka to robota, czyli kabaretowy przegląd zawodów: Dziennikarz i prezenter cz. 2 (6)
10:55 Va banque (113)
11:35 Familiada
12:15 Postaw na milion
13:10 Życie to kabaret: Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia: Wszystko, co najlepsze (1)
14:15 Życie to kabaret: Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia: Wszystko, co najlepsze (2)
15:20 Kabaretowa mapa Polski: Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry - Kabareton pod gwiazdami (1)
16:25 Kabaretowa mapa Polski: Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry - Kabareton pod gwiazdami (2)
17:25 Kabaretowa mapa Polski: Opole na bis - Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu
18:25 Okrasa łamie przepisy: W śliwkowym sadzie
18:55 Makłowicz w podróży: Podróż 32. Rumunia - Bajkowa Transylwania
19:30 Gra słów. Krzyżówka (210)
19:55 Va banque (114)
20:35 Postaw na milion
21:35 Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy 2 (9)
22:30 Kabaretowe lato Dwójki (34)
23:30 Szansa na sukces. Opole 2021 (6)
00:35 Koło fortuny (823)
01:15 Anything Goes. Ale jazda! (10)
02:15 Życie to kabaret: Kabaretowa Scena Młodych (1)
04:20 Zakończenie programu
TVP Seriale
2020-11-18
05:30 Zakończenie programu
05:50 Rodzinka.pl: Wirtualni przyjaciele (55)
06:25 Na sygnale: Straszna rzecz (202)
06:55 Na sygnale: Pierwsze skrzypce (203)
07:30 Ojciec Mateusz 8: Pani sierżant (102)
08:20 Złotopolscy: Separacja (143)
08:50 Złotopolscy: Na gorącym uczynku (144)
09:20 Klan (57)
09:50 Klan (58)
10:30 M jak miłość (1434)
11:25 Ranczo 6: Szlifierze diamentów (66)
12:15 Rodzinka.pl: Instrukcja obsługi (56)
12:50 Rodzinka.pl: Nudzi mi się (57)
13:25 Ojciec Mateusz 3: Spa (31)
14:25 Ojciec Mateusz 3: Pamięć (32)
15:25 Na dobre i na złe (669)
16:20 Na sygnale: Happy End (204)
16:50 Ranczo 6: Kozi róg (67)
17:50 Ranczo 6: Narracja negacji (68)
18:50 Rodzinka.pl: Pstrykasz, więc jesteś (58)
19:25 Ojciec Mateusz 3: Najpiękniejsza (33)
20:25 Ojciec Mateusz 8: Fatalna diagnoza (103)
21:25 Ranczo 6: Wiatr w żaglach (69)
22:20 Ranczo 6: Seks nocy letniej (70)
23:20 Ojciec Mateusz 3: Skandal (34)
00:15 O mnie się nie martw 13 (6/13)
01:15 Zaginiona: Areszt (5/7)
02:15 Zaginiona: Śledztwo (6/7)
04:10 Złotopolscy: Separacja (143)
04:45 Klan (57)
TVP Sport
2020-11-18
05:30 Sportowy wieczór
06:00 Megafights - walki stulecia: Marco Antonio Barrera - Juan Manuel Marquez (23)
08:10 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy U-21
10:20 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Zakopanem
12:10 World’s Strongest Man (5)
12:45 World’s Strongest Man (6)
13:50 Pełnosprawni
14:20 Piłka nożna: Liga Narodów
16:25 Piłka nożna: Polska w Lidze Narodów 2020
18:00 live Piłka nożna: Liga Narodów
20:35 live Piłka nożna: Liga Narodów
23:30 Sportowy wieczór
00:00 Piłka nożna: Liga Narodów
02:05 Boks: Walka o pasy WBA World i WBA Super World w San Antonio