[ - ]
Скачать расширенную версию программы с анонсами на неделю
Час. пояс МСК -2
4fun
2020-11-15
05:00 Karaoke w 4FUN.TV [Rozrywka]
06:00 Karaoke w 4FUN.TV [Rozrywka]
07:00 4FUN budzi ludzi [Rozrywka]
09:00 K-pop non stop [Rozrywka]
10:00 Wiadomixy [Rozrywka]
11:00 Chcesz? Masz! [Rozrywka]
12:00 Hop Bęc [Rozrywka]
14:00 Pożyczone nuty [Rozrywka]
15:00 Hot Pop [Rozrywka]
16:00 Ulubiona 20 [Rozrywka]
18:00 Versus w 4FUN.TV [Rozrywka]
19:00 Hot Pop [Rozrywka]
20:00 Hity na czacie [Rozrywka]
21:00 Young Stars w 4FUN.TV [Rozrywka]
22:00 Najwięcej muzyki [Rozrywka]
00:00 Karaoke w 4FUN.TV [Rozrywka]
03:00 Najwięcej muzyki nocą [Rozrywka]
4fun Dance
2020-11-15
05:00 Karaoke w 4Fun Dance, Telemagazyn co piątek razem z
06:00 Karaoke w 4Fun Dance
07:00 Dance na dzień dobry
11:00 Polo Top
13:00 Najwięcej muzyki na imprezę
14:00 Top 20
16:00 Najwięcej muzyki na imprezę
17:00 Top 50 Disco
20:00 Disco wizja
21:00 Najwięcej muzyki na imprezę
00:00 Karaoke w 4Fun Dance
03:00 Najlepsza muzyka nocą
4fun Gold
2020-11-15
05:00 Karaoke
06:00 Budzimy się z 4FUN KIDS
09:00 Jestem gwiazdą 4FUN KIDS!
11:00 Gimnastyka dla smyka w 4FUN KIDS
12:00 Kids lista
13:00 Uczę się angielskiego z 4FUN KIDS
14:00 Dziecięce przeboje
15:00 Przeboje dla dzieci w 4FUN KIDS
16:00 Dzieciaki rządzą w 4FUN KIDS
17:00 Rysujemy z 4FUN KIDS
19:00 Zasypiamy z 4FUN KIDS
21:00 Pora relaksu
00:00 Karaoke
03:30 Pora relaksu
BelSat
2020-11-15
05:00 Аб’ектыў
05:15 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
05:55 Пеўнік Спеўнік (Brewster The Rooster), мультсерыял
06:00 Джабу запрашае ў джунглі, мультсерыял
06:25 Бамсэ і горад злодзеяў, мультсерыял для дзяцей
06:35 (Wild Metropolis), прыродазнаўчы серыял для дзяцей і моладзі
07:25 Маю права (юрыдычная праграма)
07:50 Вяскоўцы
08:20 Хай так TV (сатырычная праграма)
08:50 Дукла 61 (Dukla 61), драма: ч. 2
10:05 Генезіс 2.0, д/ф
12:00 Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк)
12:10 Без рэтушы
12:25 Вечаровы шпіль
12:45 Давайце разбірацца
13:05 Шыльды
13:20 Сокалы свабоды (Falcons of Freedom), д/ф
14:10 Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял
14:55 Утраіх або ніяк (Nous trois ou rien), м/ф
16:30 ГУЛаг, як гэта было: ч. 3. Пік і скон. 1945-1957 (Goulag, une histoire sovietique), д/ф
17:25 Невядомая Беларусь: Бежанцы (Biezency), д/ф
18:20 Мова нанова
18:35 Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма)
19:00 Аб’ектыў (галоўнае выданне)
19:15 Intermarium
20:05 Два каханні (Two Lovers), м/ф
21:50 Аб’ектыў
22:05 МакМафія (McMafia), дэтэктыўны серыял
23:05 Вечаровы шпіль
23:20 Перапынак у вяшчанні
Canal+ Sport 1 PL
2020-11-15
05:00 Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
05:30 Witaj w klubie: Lech Poznań
06:00 Sport News+
06:30 Piłka nożna: Liga angielska
08:35 Premierowa Jazda: Bartosz Zmarzlik (5)
09:10 Wójcik Racing Team: FIM EWC 24H LeMans
10:00 live Wysoki Pressing
11:00 Boris Becker
12:35 Wójcik Racing Team: FIM EWC 24H LeMans
13:25 Kajetan Kajetanowicz - noga na gaz
14:00 Premier League Review
15:00 Wysoki Pressing
16:00 Ekscentryczny Dennis Rodman
18:00 LaLiga Highlights Show
19:00 LaLiga World
19:30 Wysoki Pressing
20:30 Lance (2)
22:30 Czarny charakter: Zenek, mistrz ze Stali
23:00 Premiera: Sport News+
23:30 Piłka nożna: Liga hiszpańska
01:30 Premier League World
02:00 Na fali i pod prąd (2)
03:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
Canal+ Sport 2 PL
2020-11-15
06:00 Witaj w klubie: KGHM Zagłębie Lubin
06:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
09:00 Rugby: Autumn Nations Cup
11:00 Bundesliga Highlights Show
12:00 Wysoki Pressing
13:05 Liga+ Extra
14:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:00 Ekstrapaka: 4. kolejka
18:00 Rugby: Autumn Nations Cup
20:00 Premier League World
20:30 Boks: Walka o pas WBC w Los Angeles
22:30 Premierowa Jazda: Bartosz Zmarzlik (5)
23:00 Wysoki Pressing
00:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
02:10 Twardzielki: Sasha Sidorenko (2)
02:40 Twardzielki: Karolina Koszewska-Łukasik (1)
03:10 Kajetan Kajetanowicz - noga na gaz
Canal+ Sport 3 PL
2020-11-15
05:50 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
06:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:05 Liga+
09:20 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
09:40 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
11:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
11:55 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:55 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:25 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:30 Liga+ Extra
21:00 Turbokozak
21:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
21:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:50 Witaj w klubie: Wisła Płock
00:20 Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
00:50 Witaj w klubie: Lech Poznań
01:30 Liga+ Extra
03:00 Turbokozak
03:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
Canal+ Sport 4 PL
2020-11-15
06:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
06:20 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:20 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
08:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
10:35 Liga+
11:50 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:10 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:15 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:25 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
16:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:25 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:55 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:00 Liga+ Extra
23:30 Turbokozak
00:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
00:15 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
02:20 Witaj w klubie: Wisła Płock
02:50 Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
03:20 Witaj w klubie: Lech Poznań
04:00 Liga+ Extra
Eleven Sports 1
2020-11-15
06:00 Formuła 1: Grand Prix Turcji
07:30 #ELEVENF1 (67)
08:00 GP Confidential (18)
08:30 Legendy F1: Murray Walker
09:00 live Formuła 1: Grand Prix Turcji
11:05 live Formuła 1: Grand Prix Turcji
13:10 live Formuła 1: Grand Prix Turcji
15:00 Emerson Fittipaldi
16:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
18:00 Formuła 1: Grand Prix Turcji
20:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
22:00 Formuła 1: Grand Prix Turcji
00:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
04:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
Eleven Sports 2
2020-11-15
06:00 Piłka nożna: Liga włoska
08:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
10:00 Piłka nożna: Liga portugalska
12:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
14:00 Piłka nożna: Liga włoska
16:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
22:00 Piłka nożna: Liga włoska
00:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
02:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
04:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka
Eleven Sports 3
2020-11-15
05:00 Piłka nożna: Liga włoska
07:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
09:00 Z archiwum LaLiga (3)
10:00 Piłka nożna: Liga włoska
12:00 Z archiwum LaLiga (4)
13:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
15:00 Piłka nożna: Liga włoska
17:00 Z archiwum LaLiga (1)
18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:00 Piłka nożna: Liga portugalska
22:00 Piłka nożna: 2. liga angielska
00:00 Piłka nożna: Liga włoska
02:00 Z archiwum LaLiga (2)
03:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
Eleven Sports 4
2020-11-15
05:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
07:00 Piłka nożna: Liga włoska
09:00 Piłka nożna: 2. liga angielska
11:00 Z archiwum LaLiga (3)
12:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska
14:00 Piłka nożna: Liga portugalska
16:00 Piłka nożna: Liga niemiecka
18:00 Piłka nożna: Liga włoska
20:00 Piłka nożna: 2. liga angielska
22:00 Piłka nożna: Liga włoska
00:00 Z archiwum LaLiga (3)
01:00 Piłka nożna: Liga portugalska
03:00 Piłka nożna: Liga włoska
Polonia 1
2020-11-15
06:00 Akta Prosiaczka: Coś za coś (2)
06:35 Świat cyrku (23)
07:35 Kapitanowa (12/16)
08:35 Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (13)
08:50 Coś śmiesznego: Kabaret Łowcy.B (12)
09:00 Telesprzedaż
10:00 Mango
11:00 Telesprzedaż
13:00 Klejnot TV
14:30 Telesprzedaż
15:50 Klejnot TV
20:45 Nie ufaj nikomu
22:30 Coś śmiesznego: Krosny, Andrus (8)
23:00 Różowa noc
00:25 Wieczór kawalerski
02:05 10 Extra Mocnych (28)
02:35 Coś śmiesznego: Kabaret Smile (26)
02:50 Coś śmiesznego: Kabaret Moralnego Niepokoju (5)
03:25 Coś śmiesznego: Kabaret Moralnego Niepokoju (21)
03:40 Coś śmiesznego: Kabaret Jurki (16)
03:55 Coś śmiesznego: Kabaret Moralnego Niepokoju (1)
04:10 Coś śmiesznego: Kabaret Jurki_5 (35)
04:20 Coś śmiesznego: Kabaret Jurki_5 (35)
04:30 Różowa noc
Polsat
2020-11-15
05:25 Telezakupy TV Okazje
06:00 Nowy dzień
08:40 Pingwiny z Madagaskaru
10:40 Spider-Man 3
13:40 Shrek Forever
15:35 Galimatias, czyli kogel-mogel 2
17:40 Nasz nowy dom (214)
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Państwo w państwie
20:00 Kabaret na żywo - Klinika Skeczów Męczących (8)
22:05 Indiana Jones i ostatnia krucjata
00:55 Deadpool
03:10 Tajemnice losu
Polsat 2
2020-11-15
05:20 Górale (6)
05:45 Telezakupy TV Okazje
06:00 Disco Gramy
07:00 Awantura o kasę (47)
08:00 Nasz nowy dom (192)
09:00 Dlaczego ja? (947)
10:00 Trudne sprawy (658)
11:00 Trudne sprawy (659)
12:00 Trudne sprawy (660)
13:00 Trudne sprawy (661)
14:00 Przyjaciółki (191)
14:55 Nasz nowy dom (212)
15:55 Miss Warszawy 2020: Prezentacja Finalistek (1)
16:55 Miss Warszawy 2020: Top 10 (2)
18:00 Cztery wesela (6)
19:00 Malanowski i partnerzy: Krótkowzroczne morderstwo (387)
19:30 Malanowski i partnerzy: Tajemnicza nieznajoma (483)
20:05 Wydarzenia
20:45 Interwencja
21:00 Punisher
23:30 Tylko jeden (3)
00:35 Zdrady (115)
01:35 Kabaretowa Ekstraklasa
02:05 Wydarzenia
02:50 #Jesteśmy dla dzieci
03:20 Oblicza Ameryki
03:50 Piotr Rubik: Koncert Wielkanocny (1)
04:35 Kabaretowa Ekstraklasa
04:50 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (45)
Polsat Cafe
2020-11-15
05:00 Ekstremalna miłość (1)
06:00 Lekarze na tropie (1)
07:00 Bogaty dom - biedny dom (20)
08:00 Biedni kontra bogaci (4/6)
09:00 Zamieńmy się domami (10)
10:30 Gwiazdy na dywaniku (324)
11:00 Beauty Express. Mistrzynie makijażu (5)
12:00 Kreacje z odzysku (8)
12:30 Kreacje z odzysku (9)
13:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (18)
14:00 Nasz nowy dom (96)
15:00 Demakijaż (116)
16:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (42)
17:00 Oskarżone (4)
18:00 Cygańskie narzeczone (2)
19:00 Skrzywdzone (10)
20:00 Zdrady (108)
21:00 Bogaty dom - biedny dom (8)
22:00 Gry małżeńskie (75)
23:00 Zdrady (115)
00:00 Poprawki skalpelem (17)
01:00 Nieudane operacje plastyczne (3)
02:00 Wstydliwe schorzenia (6/10)
04:00 Dr Miami (2)
Polsat Doku
2020-11-15
05:00 Skazany za… (31)
05:30 Skazany za… (32)
06:00 Emil, pogromca mandatów (25)
06:30 Emil, pogromca mandatów (26)
07:00 Emil, pogromca mandatów (27)
07:30 Emil, pogromca mandatów (28)
08:00 Einsatzgruppen - nazistowskie brygady śmierci (3)
08:55 Tajna historia XX wieku (9)
09:25 Tajna historia XX wieku (10)
09:55 Tajemnice KGB (1)
11:05 Tajemnice KGB (2)
12:20 Metropolie śmieci (8)
13:25 Zabić Michaela Jacksona
14:30 Metropolie śmieci (9)
15:35 Sekretne życie sów (1/2)
16:35 Sekretne życie sów (2-ost.)
17:35 Pierwszy przyjaciel człowieka (1/2)
18:40 Pierwszy przyjaciel człowieka (2-ost.)
19:40 Olimpiada Hitlera (1/2)
20:50 Olimpiada Hitlera (2-ost.)
22:00 Ambasador
00:05 Tajna historia XX wieku (30)
00:30 Tajna historia XX wieku (31)
01:00 Tajna historia XX wieku (32)
01:30 Tajna historia XX wieku (33)
02:00 Taaaka ryba (123)
02:30 Taaaka ryba (124)
03:00 Tajna historia XX wieku (35)
03:30 Tajna historia XX wieku (36)
04:00 Skazany za… (48)
04:30 Skazany za… (49)
Polsat Film
2020-11-15
05:15 Na ratunek 112 (226)
06:00 Górale (8)
06:30 Górale (9)
07:00 Przyjaciółki (173)
08:00 Przyjaciółki (174)
09:00 Fałszywa dwunastka 2
11:00 Kevin sam w domu - po raz czwarty
12:55 Maska Zorro
15:45 Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia
18:10 Iron Man 3
21:00 Klasyczna niedziela: Transformers: Ostatni rycerz
00:15 Wróg u bram
03:00 Na krawędzi (8)
04:00 Na krawędzi (9)
Polsat Music HD
2020-11-15
05:00 Polska Nocą
06:00 Hitowy poranek
07:00 Hitowy poranek
08:00 Hitowy poranek
09:00 Hitowy poranek
10:00 Tylko hity
11:00 Tylko hity
12:00 Tylko hity
13:00 Tylko hity
14:00 Tylko hity
15:00 Tylko hity
16:00 Tylko hity
17:00 Tylko hity
18:00 Gorące hity
19:00 Gorące hity
20:00 Gorące hity
21:00 Gorące hity
22:00 Gorące hity
23:00 Gorące hity
00:00 Polska Nocą
01:00 Polska Nocą
02:00 Polska Nocą
03:00 Polska Nocą
04:00 Polska Nocą
Polsat News
2020-11-15
05:00 Poszukiwacze historii
05:20 #Jesteśmy dla dzieci
05:45 Interwencja
06:00 Nowy dzień
09:00 Msza Święta ze Świątyni Opatrzności Bożej
10:00 Śniadanie w Polsat News
11:00 Cztery strony prasy
11:55 Angelus
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:55 Pogoda
13:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:25 Pogoda
13:30 #Jesteśmy dla dzieci
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:55 Pogoda
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:55 Pogoda
16:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
16:30 Z klimatem i z pasją
17:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny
17:20 Sport
17:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny
17:50 Pogoda
18:00 Koronawirus - raport dnia
18:50 Wydarzenia
19:15 Więcej Wydarzeń
19:30 Państwo w państwie
21:00 Prezydenci i premierzy
21:45 Pogoda
21:50 Wydarzenia
22:30 Dzień na świecie
22:55 Pogoda
23:00 Obraz dnia - serwis informacyjny
23:40 Pogoda
23:55 Prezydenci i premierzy
00:40 Wydarzenia
01:15 Interwencja
01:30 W bliskim planie
01:50 #Jesteśmy dla dzieci
02:10 SuperLudzie
02:35 Z klimatem i z pasją
Polsat News 2
2020-11-15
06:00 W bliskim planie
06:30 Dzień na świecie
06:55 Obraz dnia - serwis informacyjny
07:45 Interwencja - taka jest Polska
08:30 Interwencja
08:50 Interwencja - taka jest Polska
09:35 Wydarzenia
10:15 Państwo w państwie
11:50 Debata dnia
12:50 Śniadanie w Polsat News
13:55 Państwo w państwie
15:25 Z klimatem i z pasją
15:55 Gość «Wydarzeń»
16:20 W bliskim planie
16:45 Cztery strony prasy
17:40 Interwencja - taka jest Polska
18:20 Z klimatem i z pasją
18:50 Śniadanie w Polsat News
19:50 Cztery strony prasy
20:35 Interwencja
20:55 Państwo w państwie
22:35 Wydarzenia
23:00 Więcej Wydarzeń
23:15 Interwencja
23:35 Śniadanie w Polsat News
00:40 Interwencja - taka jest Polska
01:10 #Jesteśmy dla dzieci
01:30 Wydarzenia
02:05 Z klimatem i z pasją
02:25 #Jesteśmy dla dzieci
02:50 Wydarzenia
03:20 Dzień na świecie
03:45 Z klimatem i z pasją
Polsat Play
2020-11-15
05:00 Łowca pedofilów: Kontrobserwacja (63)
05:30 Łowca pedofilów: Dzień dziecka cz. 1 (64)
06:00 Taaaka ryba: Okoń nilowy (62)
06:30 Taaaka ryba: Ryba Tygrysia (63)
07:00 Dorwać tuńczyka (13)
08:00 Dorwać tuńczyka (14)
09:00 Kołowrotek (106)
09:30 Taaaka ryba: Biebrzański raj (43)
10:00 Ninja Warrior Polska 2 (14)
12:00 Chłopaki do wzięcia (162)
12:30 Chłopaki do wzięcia (163)
13:00 Nastoletni tatuśkowie - łatwo nie jest (23)
13:30 Nie mów do mnie śmieciarzu! (13)
14:00 Górale (82)
14:30 Górale (83)
15:00 Polacy za granicą (33)
16:00 Niemiecki biznes Walusia (6)
16:30 Polski lombard Walusia (6)
17:05 Nie lubię poniedziałku
19:20 Polacy za granicą (34)
20:30 Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi (29)
21:00 Chłopaki do wzięcia (217)
21:30 Chłopaki do wzięcia (218)
22:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (107)
22:30 Łowca pedofilów (97)
23:00 Łowca pedofilów (98)
23:30 Więzienie (5)
00:00 Więzienie (6)
00:30 Więzienie (7)
01:00 Dzikie z natury: Najsłodszy (4)
01:30 Dzikie z natury: Najmądrzejszy (5)
02:00 Dzikie z natury: Australia (6)
02:30 Dzikie z natury: Asy przestworzy (7)
03:00 Emil, pogromca mandatów (32)
03:30 Emil, pogromca mandatów (33)
04:00 Autościema - czyli jak kupować, by nie żałować (52)
04:30 Autościema - czyli jak kupować, by nie żałować (53)
Polsat Romans
2020-11-15
05:00 Sekrety rodziny (23)
06:00 Gliniarze: Czarna wołga (289)
07:00 Gliniarze: Szach - mat (290)
08:00 Niania: Frania razy dwa (95)
08:30 Niania: Konrad na zakręcie (96)
09:00 Niania: Córka Frani (97)
09:30 Niania: Pogoda na Maj (98)
10:00 Niania: Edukacja Frani (99)
10:30 Niania: Miłość aż po Hel (100)
11:00 Niania: Fałszywy pieprzyk (101)
11:30 Niania: Mów mi Franiu (102)
12:00 Niania: Pechowa wysypka (103)
12:30 Czterej pancerni i pies
14:45 Vabank 2, czyli riposta
16:50 Świat według Kiepskich: Wzorowy obywatel (191)
17:35 Świat według Kiepskich: Browary Hils (192)
18:15 Świat według Kiepskich: Lato w mieście (52)
19:00 Świat według Kiepskich: Pała, czyli dwója (53)
19:40 Świat według Kiepskich: Cegła Gutenberga (54)
20:20 Świat według Kiepskich: Dejwid Koperfilc (55)
21:00 Hallo Szpicbródka
23:05 PolandJa
01:15 Na ratunek 112: Mąż ma romans z nianią (419)
01:40 Na ratunek 112: Niezapłacony rachunek (420)
02:10 Na ratunek 112: Żartowniś dzwoni na 112, karetka spóźnia się do rannej kobiety (421)
02:35 Na ratunek 112: Porwanie w wieczór kawalerski (422)
03:05 Ślad: Pisarz (35)
04:05 Sekrety rodziny (24)
Polsat Sport
2020-11-15
06:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
08:00 Boks: Walka o pas WBO World w Las Vegas
11:00 live Cafe Futbol
12:30 live Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
14:45 live Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
18:00 live Piłka nożna: Liga Narodów
20:35 live Piłka nożna: Liga Narodów
22:40 live Piłka nożna: Liga Narodów
23:30 live Piłka nożna: Liga Narodów
00:30 Strzelnica Renaty Mauer: Skeet (7)
01:30 Piłka nożna: Liga Narodów
03:30 Sporty walki: KSW 48
Polsat Sport Extra
2020-11-15
06:00 Piłka nożna: Liga Narodów
08:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
10:30 Atleci
11:00 Piłka nożna: Liga Narodów
13:00 live Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie
15:00 live Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie
17:30 live Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:00 Boks: Walka o pas WBO World w Las Vegas
21:00 live Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie
23:00 Piłka nożna: Liga Narodów
01:00 Boks: Gala Babilon Promotion w Nowym Dworze Mazowieckim
Polsat Sport Fight
2020-11-15
05:00 Boks: Gala w Poznaniu
07:00 Sztuki walki: Gala Armia Fight Night 4 w Siedlcach
10:05 Sporty walki: Babilon MMA 10 w Wieliczce
12:25 Sporty walki: KSW 49
16:10 Boks: Rocky Boxing Night w Kościerzynie
20:35 Sporty walki: UFC Fight Night 180 w Abu Dhabi
00:00 Boks: Walka o pas WBA w Monte Carlo
03:55 Sporty walki: Gala MMA Celtic Gladiator 15 w Nowym Sączu
Polsat Sport News
2020-11-15
06:00 Sporty motorowe: Monster Jam
07:00 Sport flesz
07:07 KOTV Weekly
08:00 Sport flesz
08:07 ATP World Tour Uncovered
09:00 Sport flesz
09:07 Boks z archiwum: Gala w Nowym Jorku - waga ciężka: George Foreman - Gregorio Peralta 16.02.1970
10:00 Sport flesz
10:07 Boks z archiwum: Gala w Zurychu - waga ciężka: Muhammad Ali - Jürgen Blin 26.12.1971
11:00 live Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Walencji
12:20 live Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Walencji
14:00 live Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Walencji
14:50 live Piłka nożna: Liga Narodów
17:30 live Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
20:30 live Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
22:30 Sporty walki: UFC Fight Night: Makhachev vs. dos Anjos
01:30 Piłka nożna: Totolotek Puchar Polski
04:00 Piłka nożna: Totolotek Puchar Polski
Polsat Sport Premium 1
2020-11-15
05:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
07:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
09:00 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 1
09:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
11:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Borussia Dortmund (2013), AC Milan - Juventus Turyn (2003) (9)
12:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
14:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
16:00 Piłka nożna z archiwum: Polskie gole w Lidze Mistrzów, część 2
16:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
17:50 live Piłka nożna: Liga Narodów
20:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:35 live Piłka nożna: Liga Narodów
23:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
00:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
02:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Real Madryt CF - FC Liverpool (2018), AC Milan - FC Barcelona (1994) (8)
02:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Borussia Dortmund (2013), AC Milan - Juventus Turyn (2003) (9)
03:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
Polsat Sport Premium 2
2020-11-15
05:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
07:00 Piłka nożna: Liga Europy
09:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Borussia Dortmund (2013), AC Milan - Juventus Turyn (2003) (9)
09:30 Piłka nożna: Liga Europy
11:00 Piłka nożna: Liga Europy
12:30 Archiwalne finały Pucharu UEFA: FC Porto - Celtic Glasgow (2003) (6)
13:00 Piłka nożna: Liga Europy
14:30 Archiwalne finały Pucharu UEFA: FC Porto - Celtic Glasgow (2003) (6)
15:00 Magazyn Ligi Mistrzów
15:30 Piłka nożna z archiwum: Superpuchar Europy 2006 - mecz: Sevilla FC - FC Barcelona
16:00 Piłka nożna: Liga Europy
17:50 live Piłka nożna: Liga Narodów
20:00 Archiwalne finały Pucharu UEFA: FC Porto - Celtic Glasgow (2003) (6)
20:35 live Piłka nożna: Liga Narodów
23:00 Archiwalne finały Pucharu UEFA: Sevilla - FC Middlesbrough (2006) (9)
23:30 Piłka nożna: Liga Europy
01:30 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Real Madryt CF - FC Liverpool (2018), AC Milan - FC Barcelona (1994) (8)
02:00 Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Borussia Dortmund (2013), AC Milan - Juventus Turyn (2003) (9)
02:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
04:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów
Stars.TV
2020-11-15
06:00 Best Hits [Rozrywka]
09:00 Best 80’s [Rozrywka]
11:00 Best 90’s [Rozrywka]
12:00 Best Ballads [Rozrywka]
13:00 Best 80’s [Rozrywka]
14:00 Best 90’s [Rozrywka]
15:00 Top 50 Boys’ Hits of the 90’s [Rozrywka]
19:20 Best Ballads [Rozrywka]
20:00 Best 60’s [Rozrywka]
21:00 Best 70’s [Rozrywka]
22:00 Best 80’s [Rozrywka]
23:00 Best 90’s [Rozrywka]
00:00 Best Polish [Rozrywka]
Super Polsat
2020-11-15
05:00 Nasz nowy dom (156)
06:00 Wydarzenia
06:40 SuperLudzie Extra (46)
07:00 SpongeBob Kanciastoporty (8)
07:30 SpongeBob Kanciastoporty (9)
08:00 SpongeBob Kanciastoporty (10)
08:30 SpongeBob Kanciastoporty (11)
09:00 SpongeBob Kanciastoporty (12)
09:30 SpongeBob Kanciastoporty (13)
10:00 Świat według Bundych (240)
10:30 Świat według Bundych (241)
11:00 Miasto długów: Rewanż (13)
12:00 Miasto długów: Klub Go-Go (14)
13:00 Miasto długów: Lecznicze kołdry (15)
14:00 Miasto długów (16)
15:10 Mała Syrenka: Dzieciństwo Ariel
16:50 Czterej pancerni i pies: ’Rudy’, miód i krzyże/Most
19:05 Joker (31)
20:10 Uczeń czarnoksiężnika
22:35 Jutro będzie futro
00:40 Konsul
02:50 Historia żółtej ciżemki
04:40 Kabaretowa Ekstraklasa
TVP 1
2020-11-15
05:10 Klan (3696)
05:30 Klan (3697)
06:00 Słownik polsko@polski
06:25 wojsko-polskie.pl (127)
06:55 Słowo na niedzielę: Pogrzebana łaska
07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach
08:00 Tydzień
08:30 Zakochaj się w Polsce: Pelplin (181)
09:05 Las bliżej nas (27)
09:35 Prywatne życie zwierząt: Kobiety rządzą (2)
10:05 Stulecie Winnych (10)
10:55 Słowo na niedzielę: Pogrzebana łaska
11:00 Msza święta z Jasnej Góry
11:55 Między ziemią a niebem
12:00 Anioł Pański
12:15 Między ziemią a niebem
12:45 Rwanda 2020. Misje na wzgórzach: Nie ma rzeczy niemożliwych
13:10 BBC w Jedynce: Jedna planeta. Siedem kontynentów: Afryka (7-ost.)
14:15 Z pamięci: Andrzej Żuławski, część 2
14:25 Okrasa łamie przepisy: Zimne ryby na Biebrzy
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:25 Przyrodnik na tropie: Bocian biały (3)
16:05 Komisarz Alex 15: Zemsta Eurydyki (181)
17:00 Teleexpress
17:20 Pogoda
17:30 Ludzie i bogowie: Dopaść generała (9)
18:30 Jaka to melodia?
19:20 Sport
19:30 Wiadomości
19:45 Pogoda
19:50 Ludzie i bogowie: Fatum (10)
20:35 live Piłka nożna: Liga Narodów
22:55 Zakochana Jedynka: Wypisz, wymaluj… miłość
01:00 Immortals. Bogowie i herosi
03:00 Człowiek wózków
04:05 Jaka to melodia?
04:55 Z pamięci: Andrzej Żuławski, część 2
TVP 2
2020-11-15
05:15 Barwy szczęścia (2323)
05:45 Barwy szczęścia (2324)
06:20 Barwy szczęścia (2325)
06:55 M jak miłość (1541)
07:40 Spiszmy się, jak na rolników przystało! (113)
07:55 Pytanie na śniadanie
10:35 Spisz się, rolniku (45)
10:45 Smaki świata po polsku (8)
11:15 The Voice of Poland 11. Live (15)
14:00 Familiada
14:35 Koło fortuny (859)
15:15 Szansa na sukces. Opole 2021 (7)
16:10 Kocham Dwójkę. Złoty jubileusz (2)
17:05 Jutro należy do nas (11/25)
18:00 Panorama
18:20 Pogoda
18:30 Wakacje mojego życia
20:00 Ślady zbrodni
21:40 Kino bez granic: Czuwaj
23:20 Dom mrocznych sekretów
00:55 Mój rower
02:35 Miłość aż po ślub
04:05 Zakończenie programu
TVP ABC
2020-11-15
05:05 Domisie: Zapalenie gardła (369)
05:35 Rodzina Treflików: Oj, boli (34)
05:50 Baśnie i bajki polskie: Szewczyk Dratewka (4)
06:05 Wyprawa profesora Gąbki: Zagrożenie (8)
06:15 Reksio: Reksio i jamnik (38)
06:30 My Little Pony: Znachorka z mokradeł (18)
06:55 Mia i ja 3: Widzieć w ciemnościach (76)
07:20 Nauka literek z Żużu: Literka G
07:25 Przyjaciele z podwórka: Potwór z bagien (27)
07:55 Rev i Roll: Zabawa w chowanego (25)
08:10 Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham: Jesienny zajączek (27)
08:25 Ricky Zoom: Co kryje się w pudełku? (14)
08:40 Masza i Niedźwiedź: Raz w roku (44)
08:50 Straszne historie Maszy: Straszna historia o potworach i tych, którzy się ich boją (3)
08:55 Niespodzianka Poranka: Martin i muza (40)
09:10 Ela, Oskar i Puf: Drużyna Eli (25)
09:30 Ziarno: Cieszmy się wolnością!
10:00 Świnka Peppa 3: Liczby (25)
10:10 Teleranek: Savoir Vivre (105)
10:30 Jak da się myszy ciasteczko: Upał / Parada (25)
10:55 Bolek i Lolek wyruszają w świat: W piaskach Gobi (11)
11:10 Miś Fantazy: Busola Latariusza (12)
11:25 Super Wings: Menażeria z wyspy Małgorzaty (129)
11:40 Yakari: Leśne szybowanie (25)
12:00 Przyjaciele Misia i Margolci: Wizyta kontrolna (22)
12:30 Przyjaciele z podwórka: Drużyna superbohaterów (77)
13:00 Zagadki zwierzogromadki: Gibony (1)
13:15 Świnka Peppa 6: Dawno dawno temu (25)
13:20 Bobaski i Miś: Ratunku (15)
13:30 Ronja, córka zbójnika: Jedna banda zbójników (25)
13:55 Inazuma Eleven: Zdumiewający mały gigant (116)
14:25 Dinotrux: Poszukiwania rudy (77)
14:55 Gormiti: Riff pod ostrzałem (37)
15:05 Gormiti: Oblężeni przez zło (38)
15:25 Zaczarowany świat (31)
15:45 Robot Trains: Józio, mól książkowy ze Słońcolandii! (77)
16:00 Księga Ksiąg: Gideon
16:30 Jak da się myszy ciasteczko: Gdzie ten Maluszek / Wielka Krabowa Wyprawa (27)
17:00 Nelly i Nora: Po śladach (21)
17:10 Wissper: Kły w lodzie (101)
17:15 Wissper: Wieloryb na mieliźnie (102)
17:25 Pszczółka Maja: Łakomczuch (77)
17:40 Kosmoloty: Nowy kadet w mieście (77)
17:55 Nowe przygody Piotrusia Pana: Wybór Piotrusia Pana (14)
18:25 Mia i ja 3: Wielki sen (77)
18:50 Bobaski i Miś: Tęsknię (24)
19:00 Wieczorynka: Przyjaciele z podwórka: Na koń (28)
19:23 Wieczorynka: Super Wings: Pociąg z balonami (169)
19:35 Wieczorynka: Tupcio Chrupcio: Niełatwo powiedzieć przepraszam (60)
19:40 Wieczorynka: Ricky Zoom: Z bratem najlepiej (25)
19:55 Wieczorynka: Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom: O toruńskich piernikach
20:05 Masza i Niedźwiedź: Kwartet plus ona (68)
20:10 Straszne historie Maszy: Przerażająca historia o wypadku w cyrku (25)
20:20 Inspektor Gadżet: Wysuszony wróg (96)
20:35 Kapitan Tsubasa: Wielka bitwa, tygrys kontra Tsubasa, część 3 (51)
21:05 Power Rangers Beast Morphers: Narzędzia zdrady (11)
21:35 Doktor Who 10: Cesarzowa Marsa (9)
22:25 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Szafir
22:55 Jak to działa?: Skąd bierze się prąd w naszych domach? (139)
23:25 Sześć milionów sekund: Zapomniane niezapominajki (11/19)
23:55 Zakończenie programu
TVP HD
2020-11-15
05:50 Makłowicz w podróży: Bośnia i Hercegowina - Mostar
06:20 Makłowicz w podróży: Bośnia i Hercegowina - Trebinje
06:55 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Męska rzecz
07:30 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Rozum
08:00 Będzie dobrze, kochanie (2)
08:20 Ja to mam szczęście! (5)
08:50 Ja to mam szczęście! (6)
09:25 Rodzinka.pl: Marek do domu (241)
09:55 Rodzinka.pl: Rodzinna kolacja (242)
10:35 Rodzinka.pl: Kruche szkło (243)
11:05 Okrasa łamie przepisy: Owoce po nalewkach
11:40 Tego się nie wytnie
13:15 Ranczo 8: Obywatelskie obowiązki (96)
14:05 Uzdrowisko: Kochanka (37)
14:40 Uzdrowisko: Chybił trafił (38)
15:15 Rolnik szuka żony 7 (8)
16:15 Mój nowy przyjaciel
17:50 «Ja to mam szczęście!» - ulubione skecze
18:05 Komisarz Alex 15: Śmierć gwiazdy (180)
19:05 Ojciec Mateusz 24: Ośrodek (311)
20:00 Zniewolona (24)
21:00 Zniewolona (25)
22:00 Jej ostatnia wola
23:40 The Hand of Evil: Dotyk diabła (2)
01:25 Morderstwo w Dunkierce
TVP Historia
2020-11-15
06:40 Był taki dzień: 15 listopada
06:55 Święty Augustyn: Khalida (2/5)
07:40 Zaginiony rękopis Pieśni Legionów
08:00 Transmisja liturgii greckokatolickiej z Archikatedry w Przemyślu
09:05 Alternatywy 4: Gołębie (6/9)
10:10 Okrasa łamie przepisy: Schabowy z kamienia
10:45 Królik po berlińsku
11:50 Wszystkie kolory świata: Perełki Antyli (41)
12:55 Peru - kraina skrajności: Andy i Altiplano
14:00 Archiwum zimnej wojny: Pacyfiści kontra pokój
14:35 Wojownicy czasu: Oblężenie w jednym akcie, czyli Srebrna Góra 1807
15:10 Kuchnia Jagiellonów: Nowocześnie i zdrowo, czyli herbarze i zielniki (14)
15:40 Biblia - Dawid (2)
16:30 Giganci historii: Generał Władysław Anders i 2 Korpus Polski (14)
17:20 Ekspertyza (12)
17:50 Panny i wdowy (5-ost.)
18:40 Przeczytaj mi tę historię (63)
18:45 Wojna w eterze (10/30)
19:00 Radio Siriri
19:55 Wiedeń - miasto cesarzy (3-ost.)
20:55 Joanna
23:00 Dynastia Tudorów 2 (4)
00:05 Wygrać z przeznaczeniem
01:05 Szerokie tory: Jeden dzień z życia taksówkarza w Kijowie
01:35 Zakończenie programu
TVP Info
2020-11-15
05:10 Reportaż TVP Info: Salonka
05:28 Magazyn śledczy Anity Gargas
05:55 Powitanie - Poranek: Serwis Info
05:59 Serwis Info
06:21 Pogoda Info
06:29 Serwis Info
06:52 Pogoda Info
06:59 Serwis Info
07:21 Pogoda Info
07:29 Serwis Info
07:52 Pogoda Info
07:59 Serwis Info
08:22 Pogoda Info
08:30 W kontrze
09:15 Motel Polska
09:41 Pogoda Info
09:50 Woronicza 17
10:59 Serwis info weekend
11:22 Pogoda Info
11:29 Serwis info weekend
11:50 Salon dziennikarski
12:30 Serwis info weekend
12:49 Pogoda Info
12:59 Serwis info weekend
13:29 Serwis info weekend
13:52 Pogoda Info
13:59 Serwis info weekend
14:29 Serwis info weekend
14:53 Pogoda Info
15:00 Debata Senior
15:29 Serwis info weekend
15:54 Pogoda Info
16:00 Okiem wiary
16:29 Serwis info weekend
17:00 Teleexpress
17:15 Teleexpress Extra
17:30 Teleexpress na deser
17:45 Serwis info weekend
18:00 Panorama
18:18 Serwis info weekend
18:25 Studio Zachód
18:50 INFO V4+
19:05 Głębia ostrości
19:30 Wiadomości
19:48 Gość «Wiadomości»
20:03 Minęła dwudziesta
21:00 W pełnym świetle
21:30 Serwis info weekend
21:43 Spiszmy się, jak na rolników przystało!
21:50 Strefa starcia
23:00 INFO wieczór
23:55 Serwis info weekend
00:03 Wiadomości
00:21 Gość «Wiadomości»
00:42 Pogoda Info
00:50 Woronicza 17
01:54 Minęła dwudziesta
03:00 Serwis dla Polonii
04:06 Pogoda Info
04:15 Mocarz
TVP Kultura
2020-11-15
05:50 Zakończenie programu
06:50 Myśli na ten czas: Ks. Henryk Paprocki. Miłość
07:00 Liturgia prawosławna z cerkwi w Gdańsku
08:25 Od ucha do ucha: Niezapomniany Leonard Bernstein. Spotkania z muzyką: Anatomia orkiestry symfonicznej
09:30 Od ucha do ucha: Piotruś i wilk
10:10 Serialowa nostalgia: Czarna Żmija 3 (5)
10:45 Serialowa nostalgia: Czarna Żmija 3 (6)
11:25 Niespotykanie spokojny człowiek
12:40 Trzeci punkt widzenia
13:15 Bilet do kina: Śmietanka towarzyska
15:05 Warszawska Opera Kameralna: Armida
16:55 Informacje kulturalne
17:15 Niedziela z…: Alicją Węgorzewską
18:05 Niedziela z… Alicją Węgorzewską: Bitwa tenorów na róże (1)
19:10 Niedziela z… Alicją Węgorzewską: Bitwa tenorów na róże (2)
20:00 Przełomy Missouri
22:15 Trzeci punkt widzenia
22:40 Mój tydzień z Marilyn
00:30 Informacje kulturalne
00:45 Teraz animacje!: Gość
00:50 Teraz animacje!: Masterclass
00:55 Teraz animacje!: Dokument
01:00 Teraz animacje!: Super Rzecz
01:20 Kino nocne: Olivier, Olivier
03:15 Czyściciele internetu
TVP Polonia
2020-11-15
05:25 Kulturalni PL
06:25 Polonia 24
06:50 Janosik: Beczka okowity (7/13)
07:40 Mówimy po polsku: Jak dobrze zrobić zakupy (11)
07:55 Pytanie na śniadanie
10:40 Wolny Ekran (222)
11:00 Tamte lata, tamte dni: Krzysztof Zanussi
11:30 Ziarno: Cieszmy się wolnością!
11:55 Między ziemią a niebem
12:00 Anioł Pański
12:15 Między ziemią a niebem
12:45 Rwanda 2020. Misje na wzgórzach: Żyć w ciemności
13:00 Transmisja mszy świętej z kościoła pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Skoczowie
14:15 Janosik: Dobra cena (8/13)
15:05 Gala wręczenia nagród im. Jana Rodowicza «Anody»
16:10 Powroty (30)
16:30 Leśniczówka (206)
16:55 Leśniczówka (207)
17:30 Dziennik regionów
17:50 M jak miłość (1532)
18:45 Hity kabaretu: «The Sejm» - kabaret Neo-Nówka (2)
19:35 Dobranocka: Baśnie i bajki polskie: Paweł i Gaweł (30)
19:50 Dobranocka: Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom: Czarny lew
20:00 Polonia 24
20:20 Pogoda
20:25 Sport
20:35 Blondynka 8: W oku kamery (96)
21:35 Sztuczki
23:10 Koncert ku czci Jana Pawła II
00:00 Tamte lata, tamte dni: Krzysztof Zanussi
00:30 M jak miłość (1532)
01:15 Słownik polsko@polski
01:45 Dobranocka za oceanem: Baśnie i bajki polskie: Paweł i Gaweł (30)
02:00 Polonia 24
02:20 Pogoda
02:22 Sport
02:30 Blondynka 8: W oku kamery (96)
03:20 Sztuczki
04:55 Gala wręczenia nagród im. Jana Rodowicza «Anody»
TVP Rozrywka
2020-11-15
06:25 Zakochaj się w Polsce: Mikołajki (163)
06:55 Podróże z historią: Rozmowy z Wartburgiem (10)
07:35 To je Borowicz. Podróże ze smakiem (26)
08:05 Cafe piosenka: Kuba Sienkiewicz
08:35 Koło fortuny (824)
09:20 Kabaret Potem - Bajki dla potłuczonych (2)
10:20 Życie to kabaret: Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia: Wszystko, co najlepsze (2)
11:20 Postaw na milion
12:15 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka: Kawiarenka z Gwiazdami - Opole 2020 (5)
12:45 Smaki świata po polsku (8)
13:15 Prywatne życie zwierząt 4: Czyściciele (10)
13:45 Przyrodnik na tropie: Jaszczurka (10)
14:25 Laskowik & Malicki - niedziela wieczór (15)
15:25 Wojna domowa: Nowy nabytek (14/15)
16:05 Wojna domowa: Siła wyobraźni (15-ost.)
16:55 Wielki test o Chopinie
18:30 Szansa na sukces. Opole 2021 (5)
19:35 Pejzaż bez ciebie - Wojciech Młynarski
20:40 Postaw na milion
21:40 Kabaretomaniacy (21)
22:40 Kabaretowa mapa Polski: 20. Festiwal Kabaretu w Koszalinie: Witamy w korporacji (1)
23:40 Kabaretowa mapa Polski: 20. Festiwal Kabaretu w Koszalinie: Awantura w korporacji (2)
00:45 Kabaretowa mapa Polski: 20. Festiwal Kabaretu w Koszalinie: Rewolucja w korporacji (3)
01:45 Koło fortuny (823)
02:30 Życie to kabaret: Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia: Wszystko, co najlepsze (2)
03:35 Kabaret Potem - Bajki dla potłuczonych (2)
04:25 Zakończenie programu
TVP Seriale
2020-11-15
05:10 Ja to mam szczęście! (19)
05:40 Ja to mam szczęście! (20)
06:10 Na sygnale: Zaraz wszystko wyleci w powietrze (276)
06:40 Na sygnale: Jesteśmy cali (277)
07:15 Zmiennicy: Ceny umowne (1/15)
08:20 Alternatywy 4: Upadek (9-ost.)
09:50 Janka: Oświadczyny (11)
10:35 Ranczo 5: Honor i zęby trzonowe (61)
11:35 Rodzinka.pl: Hazard (15)
12:05 Rodzinka.pl: O miłości (16)
12:40 Rodzinka.pl: Człowiek uczy się całe życie (17)
13:15 Ojciec Mateusz 2: Łzy Ewy (26)
14:15 Ranczo 5: Przymus rekreacji (62)
15:15 Ranczo 5: Przewroty kopernikańskie (63)
16:15 Ranczo 5: Nad Solejuków i Wargaczów domem (64)
17:15 Zmiennicy: Ostatni kurs (2/15)
18:25 07 zgłoś się: Major opóźnia akcję (1/21)
19:25 Rodzinka.pl: Zwierzątko domowe (18)
19:55 Rodzinka.pl: Powitanie jesieni (19)
20:35 Ojciec Mateusz 2: Spowiedź (27)
21:35 Ojciec Mateusz 2: Sekrety klasztoru (28)
22:30 Ranczo 5: Pakt z czartem (65)
23:30 Ranczo 6: Szlifierze diamentów (66)
00:25 Ludzie i bogowie: Dopaść generała (9)
01:25 Korona królów (266)
01:50 Korona królów (267)
02:30 Glina 2 (14/25)
03:30 Londyńczycy 2 (3/16)
04:25 Stulecie Winnych 2 (15)
TVP Sport
2020-11-15
05:55 Sportowy wieczór
06:30 Boks: Walka o pas WBO w Hamburgu z 2003 roku
07:45 Koszykówka kobiet: Eliminacje Mistrzostw Europy
09:30 Piłka nożna: Liga Narodów
11:40 live Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
13:35 live Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Europy - Płowdiw 2020
16:05 Piłka nożna: Liga Narodów
18:15 live Piłka nożna: Liga Narodów
20:35 live Piłka nożna: Liga Narodów
22:35 live Piłka nożna: Liga Narodów
23:30 Sportowy wieczór
00:00 Piłka nożna: Liga Narodów
02:05 Sporty walki: ONE Championship - Inside the Matrix III
04:00 Megafights - walki stulecia: Khan - Judah (1)